Uitslagenlijst Amersfoortse Bergcross

Amersfoort - Zondag 3 maart 2013

JPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn vd Harst
Amersfoort
5:19
2
Mats Medema
Altis
5:24
3
Kenan van der Kooij
Altis
5:30
4
Tom Houtveen
Altis
5:33
5
Rik Boer
Altis
6:05
MPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Rinsema
Altis
5:30
2
Jikke van der Ploeg
Amersfoort
5:35
3
Selma Martens
5:48
4
Emma Swaanen
Altis
5:50
5
Annemijn Kerstholt
5:52
6
Anne van der Linde
Altis
6:14
7
Femma de Vries
Altis
6:14
JPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liam de Bruijne
Altis
4:54
2
Rolf Vader
Altis
4:55
3
Dat de Kiefte
Phoenix
4:58
4
Noah Sandbrink
Altis
5:11
5
Pier van der Ploeg
Amersfoort
5:22
6
Koen van der Linde
Altis
5:37
7
Lars Bögels
Altis
5:49
8
Tyrone Richards
Altis
5:54
9
Abel Remkes
Altis
6:36
MPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrte van der Schoot
GAC Hilversum
4:48
2
Marinka Schuurman
Altis
5:08
3
Charlize Mamman
Altis
5:14
4
Eva Kroon
Altis
5:16
5
Chimene Koller
5:16
6
Isabel Kerstholt
Altis
5:17
7
Myrthe Martens
Altis
5:23
8
Julia Baake
5:34
9
Lotte Lammers
Altis
5:40
10
Ella Lommen
Altis
5:44
11
Naomi Post
Altis
5:53
12
Dagmar Schepers
Altis
6:21
JPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Pauw
4:15
2
Friso Lok
Amersfoort
4:29
3
Timo Mols
Altis
4:29
4
Nigel Kenepa
Altis
4:36
5
Nathan Oerlemans
Altis
4:40
6
Max van Liempdt
Almere '81
4:50
7
Alexander Ridderikhoff
Altis
4:57
8
Gustaaf Jans
Altis
5:09
9
Ivo van der Harst
Altis
5:09
10
Hugo Blokland
Altis
5:09
11
Leon Remkes
Altis
5:11
12
Tycho Vink
Altis
5:16
13
Dima Reiding
Amersfoort
5:18
14
Sven van Middelaar
Altis
5:19
15
Abel Laseur
Altis
5:22
16
Stef Rietveld
Altis
5:38
17
Marijn Buddendorf
Altis
5:45
18
Jochem Houtveen
Altis
5:47
19
Wessel Bronswijk
Altis
5:49
MPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon de Bruin
Altis
4:24
2
Kirsten Medema
Altis
4:46
3
Janneke van Hofslot
Amersfoort
4:48
4
Tessa Verweij
Hellas
4:59
5
Lieke Borremans
Altis
5:06
6
Carmen Huikeshoven
Altis
5:12
7
Ellis de Vries
Altis
5:13
8
Tosca Claus
Altis
5:16
9
Noor Schepers
Altis
5:17
10
Kendra Limburg
Triathlon
5:19
11
Lisa Stolk
Altis
5:21
12
Loďs Kok
Altis
5:23
13
Debora Delhez
Altis
5:24
14
Marloes Kerstholt
Altis
5:30
15
Ilse Kooijman
Altis
5:33
16
Marleen van Beers
Altis
5:33
17
Puk Pouleijn
Altis
5:35
18
Marit van Gageldonk
Altis
5:38
JJD, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrik Kok
Pijnenburg
6:09
2
Faas van der Ven
Triathlon
6:46
3
Lars Hogendoorn
Altis
7:08
4
Daan Kothman
Altis
7:17
5
Daan Blokland
Altis
7:23
6
Thomas Brake
Amersfoort
7:27
7
Bram Schaefers
Altis
7:36
8
Luit Meinen
Triathlon
7:39
9
Frerik Does
Altis
7:45
10
Mick Hopman
Altis
7:52
11
Luc Lamme
Pijnenburg
7:53
12
Dave de Bruyn
Altis
7:53
13
Kees Schaefers
Amersfoort
7:58
14
Maico Rompa
Altis
8:15
15
Raoul Lommen
Altis
9:27
16
Tim Lamme
Pijnenburg
9:58
MJD, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirre de Vor
Triathlon
4:23
2
Jorieke Slangewal
Altis
4:46
3
Lisa van Dam
Altis
4:48
4
Kira Landman
Altis
5:01
5
Lise Dijksman
Altis
5:18
6
Isolde Boon
Altis
5:32
7
Xandrine Koller
Altis
5:52
8
Marion van den Heuvel
Altis
6:11
JJC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gian Oerlemans
Triathlon
8:16
2
Menno Dieke
Triathlon
8:37
3
Camilo de Jong van der
Altis
9:06
4
Gjalt vd Sluis
9:22
5
Jasper Lok
Amersfoort
9:26
6
Lars van Beek
Altis
9:30
7
Bart Greuter
Altis
9:41
8
Joost Oosterhof
Altis
10:22
9
Lloyd Rompa
Altis
10:40
10
Patrick van oostrom
Triathlon
10:47
MJC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Slangewal
Altis
6:05
2
Anja Bekema
6:49
3
Lotte van Beek
Altis
6:59
4
Rosa Hulsman
Amersfoort
6:59
5
Mies der Sluis
Altis
7:14
6
Anouk van Drie
Altis
7:32
7
Y.Z. Halloul
Altis
7:41
8
Femke Fleur Verstraete
Altis
8:05
JJB, JONGENS JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Bosboom
Altis
20:24
2
Pepijn Heij
Altis
21:36
MJB, MEISJES JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Wegman
Triathlon
9:04
2
Pien Stadman-Robaard
Altis
10:33
HSEN, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Zuidema
Phoenix
31:00
2
Olivier Schaffers
Pijnenburg
31:34
3
Jeroen Rodenburg
Phoenix
31:49
4
Arnout Salome
Pijnenburg
32:53
5
Joshua Groen
Triathlon
33:06
6
Michel Riemersma
Triathlon
33:27
7
Marc Leijtens
Phoenix
33:31
8
Imre van der Geer
Altis
33:37
9
Eduard Grob
GAC Hilversum
33:43
10
Mark Broekman
Phoenix
34:20
11
Vincent Hendriks
De Bilt
35:18
12
Tom Fokkens
Zeewolde
36:32
13
Sven Jakobsen
Altis
37:29
14
Maurits Oosterlaar
Altis
38:48
15
Ruben Dop
Altis
42:22
16
Stefan Houtveen
Amersfoort
44:34
HM35, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Verkleij
Loopgroep Aart Stigt
32:27
2
Rik Wolswinkel
Hellas
34:29
3
Sicco Bus
Altis
35:17
4
Roger Last
36:08
5
Vincent Sloterwijk
Altis
36:27
6
Paul Brundel
Altis
36:39
7
Zeger Knipmeijer
Altis
36:40
8
Adriaan Haasnoot
Loopgroep PK
40:32
9
Remco Smits
PEC 1910
43:16
10
Jeroen Kemper
Altis
43:20
11
Jean-Pierre Jelsma
Amersfoort
44:02
12
Remco van Hussel
Nijkerk Gld
44:29
13
Rui-Paulo Cunha
Amersfoort
45:00
14
Robin Cooiman
Hooglanderveen
46:43
HM45, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Wolsing
Triathlon
33:11
2
Jan Willem Nieboer
Triathlon
34:03
3
Duk Bekema
Startbaan
36:13
4
Bas van der Heijden
Loopgroep PK
36:15
5
Ivar Wierenga
GAC Hilversum
36:17
6
Walrick Huurdeman
Altis
37:16
7
Ed Jakobsen
Altis
37:43
8
Luc Kepers
Altis
38:38
9
Jos Frowein
Altis
40:21
10
Rien Fokkens
Zeewolde
42:11
11
Jan Moraal
De Koplopers
44:24
12
Theo Kampermann
Amersfoort
46:54
13
Robert Hattink
Altis
51:13
14
Roel Oost
Amersfoort
52:11
HM55, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuel José
35:48
2
Adrie de Loos
Triathlon
43:33
3
Dick Kloosterboer
Altis
43:58
4
Gerard Smink
Triathlon
45:15
5
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
45:49
DSEN, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcella Herzog
26:32
2
Joyce Vrijenhoek
Utrecht
27:44
3
Melanie Spruyt
Altis
28:14
4
Jony Heerink
Triathlon
28:51
5
Ilonka v/d Hengel
29:17
6
Esther van den Barg
Amersfoort
37:57
DM35, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
26:14
2
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
26:49
3
Agnes Schipper
Hellas
27:29
4
Nicole Philippens
Triathlon
27:52
5
Angeli Blankers
GAC Hilversum
29:20
6
Anita v/d Boogaard
Altis
29:45
7
Anja van der Gugten
Triathlon
32:37
8
Christl Korzelius
Triathlon
32:59
9
Paulien Rinsema-Jansen
Altis
33:25
HRECR, TRIMLOOP 8,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart van Meerveld
Barneveld
38:04
2
Martijn Korstanje
Utrecht
40:56
3
Henk v/d Sluis
Amersfoort
40:59
4
Conrad van 't Erve
41:01
5
Sander Mol
Hoogland
41:36
6
Jurjen Weerman
Altis
42:01
7
Hans van Elst
Soest
42:13
8
Ted Smeding
Leusden
42:32
9
Barry van Oven
Amersfoort
43:01
10
Gerald Tijhuis
43:18
11
Steven van der Burg
SV Putten
43:21
12
gertjan de greef
43:52
13
Jaap Damstra
Leusden
43:57
14
Dennis Coorn
Amersfoort
44:20
15
Rene Bosman
Amersfoort
44:44
16
Leo Staarman
Leusden
45:12
17
Wander Kars
Amersfoort
45:28
18
Ties Obers
Utrecht
45:55
19
Menno Werrie
Amersfoort
45:55
20
Theo de Ruwe
Maarsbergen
46:12
21
Omer van Renterghem
Amersfoort
46:13
22
Rob van der Post
Amersfoort
46:33
23
Jeroen van der Gun
Amersfoort
46:44
24
Andre Besseling
Leusden
46:45
25
Willem Struijs
Amersfoort
47:04
26
R. van Blankers
47:10
27
Henk de Boer
Amersfoort
47:18
28
Roger Lam
Amersfoort
47:57
29
Harry Boerma
Utrecht
48:48
30
Ruurt Schreuder
Utrecht
49:12
31
Philip Dröge
Amsterdam
49:19
32
Edwin Smink
Triathlon
49:22
33
Guido Geenen
Nuenen
49:28
34
Andre Gouw
Amersfoort
49:32
35
Erik van Schaik
Amersfoort
49:57
36
Marcel Uljee
Amersfoort
50:17
37
Gerke Feitsma
Enschede
50:17
38
Gerard Herkes
Altis
50:36
39
Ben de Backker
Altis
50:37
40
Herman Overduin
Altis
50:39
41
Harry van Dusschoten
Hooglanderveen
50:42
42
André Groenenboom
Amersfoort
50:55
43
Evertjan van Ginkel
Veenendaal
50:56
44
Ed van Rouwendal
Zeist
51:01
45
Hans te Loo
Amersfoort
51:04
46
Bert Turk
Nuenen
51:19
47
Randolf Paling
Zeist
51:45
48
Remco Kok
Amersfoort
52:03
49
Jurn van Middelaar
Amersfoort
52:24
50
Alexander Schipper
Amsterdam
52:56
51
martin ruitenberg
53:13
52
Marco Meuleman
53:16
53
Erik de Jong
Amersfoort
53:26
54
Peter Rabouw
Woudenberg
53:43
55
Marcel Schuurman
Amersfoort
54:10
56
Peter van Lierop
Amersfoort
55:43
57
Ruud Frings
Altis
55:52
58
Benno de Ruwe
Woudenberg
55:56
59
Peter Fernig
Amersfoort
56:51
60
peter vd Water
57:55
61
Johan Huizing
Altis
1:00:40
62
Jos Trippenzee
Leusden
1:03:07
DRECR, TRIMLOOP 8,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marscha Mehciz
Leusden
48:44
2
Maria van Loenen
Altis
49:08
3
Marloes Lelieveld
Amersfoort
49:18
4
Elke Schemmann
Utrecht
50:08
5
Cecile Knops
Amersfoort
50:34
6
Marian Steenbergen
Leusden
52:13
7
Bianca Perfors
Gouda
52:18
8
Trudy Roest
Hoogland
52:20
9
Margot Meijssen
Hellas
52:52
10
Esmée van Geffen
Enschede
53:08
11
Linda van den Brink
Amersfoort
53:33
12
Janet Jansink
Leusden
53:47
13
Bea Kendziorra-Beijer
Dronten
54:35
14
Ieke Koster
Groningen
56:02
15
Wipkje Dijkman
Amersfoort
56:30
16
Katinca Savelkouls
Amersfoort
58:21
17
Marja van Keulen
Leusden
1:01:06
HRECR, TRIMLOOP 6,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ruud schoordijk
33:06
2
Meile Salverda
Amersfoort
33:54
3
Vincent Geenen
Hilversum
35:24
4
Joan de Vor
Culemborg
38:32
5
Harry Limburg
Amersfoort
38:40
6
Dirk Lam
Amersfoort
38:54
7
Michael Lam
Amersfoort
39:19
8
Jaap veldhuizen
Altis
39:22
9
Jan Brouwer
Amersfoort
39:24
10
Sebastiaan Vonk
Utrecht
40:21
11
Jack van den Hengel
Hellas
43:31
12
erik vd water
44:22
13
Jelmer Lam
Amersfoort
47:08
DRECR, TRIMLOOP 6,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corien van Houte
Amersfoort
37:27
2
Idelet Sleurink
Altis
39:13
3
Agnes Scholte
Amersfoort
39:23
HRECR, TRIMLOOP 4,4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjeld Lam
Amersfoort
19:54
2
S. Khandekar
Amsterdam
21:25
3
Daan Notermans
Amersfoort
23:20
4
Tjeerd Prins
Amersfoort
24:15
5
Jan Wolswinkel
Amersfoort
24:42
6
Hylke Prins
Amersfoort
25:01
7
Janwillem Klene
Leusden
26:06
8
Jort Boonstra
Amersfoort
26:57
9
Wim Wassink
Amersfoort
27:14
10
Jelle Gaastra
Amersfoort
27:33
11
Jurrian Blom
Amersfoort
29:16
12
Thomas Blom
Amersfoort
29:16
13
Stijn Notermans
Amersfoort
33:25
14
Rudy v/d Knaap
33:31
DRECR, TRIMLOOP 4,4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanny Broeze
Amersfoort
25:43
2
Anita van Valkengoed
Altis
26:08
3
Bianca Vader
Altis
26:21
4
Laura Bosman
Amersfoort
28:30
HRECR, TRIMLOOP 2,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Schouten
Zeewolde
14:52
2
Peter van Wijngaarden
Amersfoort
17:59
DRECR, TRIMLOOP 2,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith Kuijper
Amersfoort
14:51
2
Isabel Struik
Triathlon
16:39
3
Monique Prins
Amersfoort
16:58
4
Josephine Prins
Amersfoort
16:58
5
Melinda Krishnasing
Amersfoort
36:43
www.uitslagen.nl
05-03-2013 20:45