Uitslagenlijst Crossloop Ommen - 3e cross

Ommen - Zaterdag 16 februari 2013

M12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bouwknegt
HAC '63
5:40
2
Luca Marsman
Ommen
6:35
3
Xander Feijen
AAC '61
7:07
4
Tom Bouwknegt
HAC '63
7:46
V12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Velting
HAC '63
6:14
2
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
6:49
3
Emma Westenberg
ACO Van Elderen
6:55
4
Britt Dankelman
ACO Van Elderen
7:32
5
Julia Westenberg
Dedemsvaart
8:25
M16-, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
10:35
2
Nick Marsman
Ommen
11:20
3
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
11:53
4
Samuel Hofman
HAC '63
12:14
5
Jelmar Mol
HAC '63
12:56
6
Ruben van der Lei
ACO Van Elderen
13:35
7
Jari kouwen
ACO Van Elderen
13:49
8
Sven Lovers
HAC '63
14:05
9
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
16:03
V16-, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Zomer
HAC '63
13:24
2
Allisha Hendriks
Sportrijk
14:40
3
Eline dankelman
Arrien
16:13
M35-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Hoorn
HAC '63
18:45
2
Martijn Kolkman
AV Twenterand
19:47
3
Gerjan Welleweerd
AV Rijssen
19:55
4
Niek Linckens
ACO Van Elderen
20:15
5
André Brakke
Staphorst
21:55
6
Martin de Haan
ACO Van Elderen
22:15
7
Jaap Sterken
Nieuwleusen
23:58
8
Anne Smelt
HAC '63
24:14
9
A. Dunnink
Staphorst
25:06
10
Jacko van Dijk
Staphorst
25:37
11
Erik Zagers
ACO Van Elderen
26:26
12
Joran Kroesen
HAC '63
27:24
V35-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
HAC '63
21:40
2
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
22:05
3
Karina Willems
BB lopers
22:31
4
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
25:40
5
Eline Visscher
ACO Van Elderen
28:26
6
Henrike Bannink
Dalen
31:46
7
Marieke Bosman
Dalen
35:44
M50-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Stegeman
ACO Van Elderen
19:37
2
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
20:22
3
Edwin van Laar
ACO Van Elderen
20:41
4
Jan Struik
ACO Van Elderen
22:25
5
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
23:09
6
Klaas Jonkman
Kerkenveld
24:06
7
Anne Marsman
Ommen
24:24
8
Jan Roelof Hofman
HAC '63
25:30
9
Irjan Hekman
ACO Van Elderen
25:33
10
Jelle Twijnstra
Zwolle
25:55
11
K. Stroobosscher
HC Arrien
27:39
V50-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
23:39
2
Roselin van Gerresheim
ACO Van Elderen
27:20
3
Kim Hofman
HAC '63
33:07
4
Simone Schrijver
Almelo
34:08
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Beldman
Dalfsen
21:12
2
Jan ten Cate
HAC '63
21:20
3
Wim Matel
Spurt '88
21:32
4
Marten Bolt
BB lopers
22:01
5
Jasper Klein
Dedemsvaart
23:52
6
Bert Kikkert
Hoogeveen
24:28
7
Albert Dankelman
HC Arrien
25:41
8
Jan Otten
Nieuwleusen
26:47
9
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
27:21
10
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
27:26
11
Berend Jan Sterken
Nieuwleusen
28:27
12
Oscar Brook
Zwolle
30:55
V50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Bos
Zutphen
23:47
2
Karin Overbeek
Venray
31:50
3
Engelien Overbeek
Linde
34:55
M35-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kars Eijsink
Balkbrug
33:32
2
Job Eijsink
Balkbrug
36:15
3
Wilco Wolfs
Loopgroep Het Lageve
37:35
4
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
39:35
5
Kees Mertens
ACO Van Elderen
40:38
6
Stefan Vogelzang
ACO Van Elderen
40:58
7
Harron Dekker
HAC '63
54:28
V35-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Vonder
ACO Van Elderen
52:30
M50-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
HAC '63
34:20
2
Martijn Schakelaar
De Gemzen
35:37
3
Benny Thunker
AV Isala '96
35:40
4
Johan Hulzebos
HAC '63
37:32
5
Bert Ruitenberg
Dalfsen
38:45
6
Stef Riemens
BB lopers
39:13
7
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
39:21
8
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
41:25
9
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
41:37
10
Fred van der Belt
Almelo
43:05
11
Gert Goos
Dalfsen
43:42
12
Bram Veltien
ACO Van Elderen
44:33
13
Rob Somsen
De Krim
44:41
14
Ron Spaans
Balkbrug
44:46
15
Alex Grootemarsink
ACO Van Elderen
46:00
16
Jan Henk Soenveld
Ommen
46:16
17
Ard Brasjen
Oudleusen
46:20
18
J. Boeve
ACO Van Elderen
46:23
19
J. Rorije
Dalfsen
47:43
20
Peter Stokvis
Dalfsen
49:04
V50-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien vd Vegt
HAC '63
41:03
2
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
43:56
3
Esther Ruitenberg
Dalfsen
49:17
4
Eveline de Valk
Zwolle
50:16
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Spurt '88
38:25
2
Henk Oldehinkel
Spurt '88
39:51
3
Antonius Poelman
PEC 1910
40:32
4
N. Mulder
Ommen
43:36
5
Jannes Heijnen
HAC '63
43:57
6
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
44:04
7
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
45:18
8
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
45:40
9
J. Nij Bijvank
Heino
45:41
10
Jaap den Bakker
ACO Van Elderen
45:47
11
Henk Veurink
Ommen
46:05
12
Jan Fransen
Hasselt
47:45
13
Jan Altena
Spurt '88
47:49
14
Tonny Holleboom
Broekland
48:29
15
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:06
16
Karst Schonewille
Klazienaveen
51:07
Graag tot ziens bij ACO van Elderen op 6 april bij de Halve Marathon!
www.uitslagen.nl
16-02-2013 15:41