Uitslagenlijst 3e Dinkelloop

Losser - Zondag 10 februari 2013

MSEN, 10 KM LOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
36:41
2
Harold Derks
37:23
3
Rik Spijkerman
Dutch Runners
38:03
4
Bart van der Kruk
Olympus '70
38:37
5
Nico Klein Poelhuis
TION
39:41
6
Rene Wolkorte
Overdinkel
42:55
7
Arjan Glandrup
Enschede
43:43
8
Christian HAllanders
Hengelo
44:02
9
Peter Visser
Iphitos
44:17
10
Thomas Schuitemaker
LOsser
46:31
11
Maik Meijer
Iphitos
49:13
12
Jurre Schepers
Overdinkel
50:27
M40, 10 KM LOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Noordkamp
Iphitos
40:22
2
Benno Scharenborg
AV Haaksbergen
40:30
3
Gerrit Dijkslag
AVA '70
40:40
4
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
42:20
5
Stephan Bos
Overdinkel
44:45
6
Rene Hermsen
Marathon Pim Mulier
46:48
7
Peter Beernink
Iphitos
47:03
8
Jan Schuitemaker
Losser
47:23
9
Albert Rosendahl
Hengelo
47:58
10
Martijn van Nieuwkuijk
Iphitos
48:37
11
Harald Wiggers
Hengelo
48:56
12
Ronnie Weustink
Enschede
49:53
13
Ruud Hazewinkel
Hengelo Ov
56:35
M50, 10 KM LOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wevers
AVA '70
40:47
2
Andre Somhorst
LAAC Twente
42:51
3
Gerard Visschedijk
Iphitos
43:56
4
Jan Lammers
AV Haaksbergen
44:13
5
Ron Fredriks
Loopgroep Aart Stigt
47:22
6
Jan ENgbers
Lonneker
48:11
7
Eddy Othoff
Sappermeer
48:37
8
Gert Jan Foks
AV Haaksbergen
49:03
9
Bert Schepers
Overdinkel
49:11
10
Bert Jan Nijhuis
Enschede
49:14
11
Andre Haafkes
Denekmap
49:25
12
Herman ten Broeke
Iphitos
51:41
DSEN, 10 KM LOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Engbers
Enschede
48:07
D35, 10 KM LOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hedwig Wiggers
Hengelo
50:06
2
Bertina Kuiper
Goor '75
50:40
3
Jacoline Huiskes
LAAC Twente
56:07
M40, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy van Melis
Lichtenvoorde
44:25
M50, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerhard Wessels
avVN
33:18
2
H. Mengers
AVA '70
35:24
3
Clemens Volker
Iphitos
37:55
4
Toon Eppink
LAAC Twente
38:15
5
Kees van Reemst
Galnerbrug
39:05
DSEN, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Warringa
Enschede
42:03
D35, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Heerink
Iphitos
38:10
2
Mathilde Plentinger
Haaksbergen
41:46
3
Mereke Foks
Haaksbergen
45:27
TRIM, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Jan Roetenberg
Hengelo Ov
40:51
2
Nancy eijssink
Hengelo Ov
45:03
MSEN, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Doesburg
ASV
18:33
2
Mark Vlutters
Iphitos
18:46
3
renee bos
19:27
4
Rik Bouwhuis
Overdinkel
20:23
5
Edwin Wentink
TION
21:31
6
Raymond Jonker
Iphitos
23:37
7
Erik-Jan Heuver
Enschede
24:41
8
Bjorn Kemerink
Losser
28:40
M40, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Loskamp
Iphitos
20:15
2
André Blumink
Goor '75
20:59
3
Henri Mulder
Losser
21:21
4
Marcus Fistaroc
Lengerich (GER)
21:42
5
John Roring
Enschede
22:13
6
Willy Lange
Iphitos
22:21
7
Remco Geerdink
Goor '75
23:10
8
Ralf Bühn
Vreden (GER)
23:42
9
Peter Visser
Goor
23:54
10
Jan Koning
Vriezenveen
23:58
11
Peter Wrekenhorst
Iphitos
24:27
12
René Heerink
Iphitos
24:33
13
Ronald Buld
Oldenzaal
25:06
14
Ronald Molendijk
Enschede
25:17
15
Walter Maarse
Vreden (GER)
25:22
16
Jinne Stienstra
Iphitos
25:24
17
Willem Ketting
Goor '75
25:38
18
Zijlstra
Losser
28:40
M50, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
Neede
21:14
2
Fleige
Vreden (GER)
21:46
3
Nico van Putten
Goor '75
22:24
4
Henk Dijkhuis
Goor '75
24:20
5
Heinrich Bäumer
Vreden (GER)
24:37
6
Theo Kosters
Goor '75
24:42
7
Jan Hortsman
Enschede
26:15
8
Evert Jan Mussies
Enschede
26:39
DSEN, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Smit
LAAC Twente
19:53
2
Renee van Hoof
TION
20:01
3
Rainne Klein Brinke
Enschede
22:23
4
Hermien Wiemerink
Goor '75
26:42
5
Priscilla Zwaverink
Enschede
28:17
6
Susanne Nijhuis
TION
28:24
7
Sharon Selen
Iphitos
32:52
D35, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doortje Schooling
Marathon Pim Mulier
25:27
2
Maria Rutten
Iphitos
30:15
3
Caroline Fiselier
Iphitos
30:49
4
Carla Golbach
Iphitos
32:54
5
Dorien Stienstra
Iphitos
36:55
TRIM, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Hovenier
Bad Bentheim (GER)
26:11
2
Jerker Wouters
Enschede
26:22
3
Romano Beuting
Losser
29:19
4
Milou Bakker
Enschede
32:08
JA, 5 KM LOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas Mulder
Losser
20:42
2
Roel Fiselier
Losser
24:02
JD, 2.5 KM LOOP 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Stegink
AV Haaksbergen
10:24
2
Tristan Loskamp
Iphitos
11:42
3
Ismail Kaya
AV Rijssen
11:42
JC, 2.5 KM LOOP 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
9:10
2
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
9:41
JB, 2.5 KM LOOP 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bastiaan Scholing
Marathon Pim Mulier
10:21
MD, 2.5 KM LOOP 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nöelle Venneman
TION
10:38
2
Lichelle Scholing
Marathon Pim Mulier
10:50
3
Lisa Nijman
Goor '75
11:56
4
Anouk Weustink
TION
11:57
MC, 2.5 KM LOOP 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
10:25
2
Susan Wouda
Goor '75
11:18
3
Yvet Maathuis
Iphitos
12:52
PUPJ, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Bos
Overdinkel
7:56
PUPM, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Rekers
SISU
5:18
2
Marlie Bos
Overdinkel
5:44
PUPJ, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Bloemen
Iphitos
4:27
PUPM, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmin Oddo
Losser
5:04
2
Loreen Oddo
Losser
5:11
3
Fabien Oddo
Losser
5:16
JPA, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Klein Poelhuis
TION
4:25
2
Thijmen Trouw
Hengelo
4:31
3
Bram Klein Poelhuis
TION
4:33
4
Bram Blokhuis
Iphitos
6:08
MPA, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita Hammink
SISU
4:48
2
Busra Kaya
AV Rijssen
5:25
3
Lisa Baak
ASV
5:35
4
Inez van der Meulen
SISU
5:40
5
Nica Dalenoort
Losser
8:08
JPB, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Nijman
Goor '75
4:30
2
Thijs Grijsen
ASV
5:55
MPB, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Snijders
ASV
5:17
2
Iris Nijmeijer
Iphitos
5:26
3
Amber van Rijn
AV Haaksbergen
6:00
JPC, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Nijman
Goor '75
5:03
2
Marijn Klen Poelhuis
TION
5:43
3
Norvin Spinder
ASV
6:13
4
Quillian Blom
Apeldoorn
7:00
MPC, 1 KM LOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van der Meulen
SISU
5:29
2
Silke Ketting
Goor '75
5:34
3
Celine Spinder
ASV
5:42
4
Jua Baer
5:58
MSEN, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malte gerdes- Röben
Wardenburg (GER)
26:00
DSEN, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruby Wantia
Haaksbergen
24:09
2
Bianca Brouwer
Zeijen
24:51
3
Merlinn van Nieuwkuijk
Losser
25:40
4
Linda Luten
Echten Dr
27:17
5
Margriet Krikken
Hoogeveen
28:29
M40, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Egon Meuleman
Uden
17:52
2
Richard Tiemeijer
Beverwijk
19:51
3
Bernard Burwinkel
Dinklage (GER)
20:30
4
Peter Drehlmann
Ibbenbüren (GER)
22:08
5
Nico Groen
Almere
22:18
6
Erwin de Jong
Nieuw Weerdinge
22:30
7
André Bosgraaf
Overdinkel
22:40
8
Michael Platz
Hatten (GER)
23:28
9
Paul Elferink
Losser
23:41
10
Hans Punt
Oldenzaal
23:58
11
Bennie Bulthuis
Oldenzaal
24:09
12
Wolfgang Türke
Dinklage (GER)
24:40
13
Roel Oldenhuis
Putten
24:50
14
Rene Heerink
Losser
26:19
15
Berry van Boesschoten
Beilen
26:28
16
Nico Langeslag
Oldenzaal
27:35
17
Jos Bonke
Enschede
28:32
18
Theo Huiskes
Hengelo Ov
30:05
D40, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Bloemendal
Leusden
25:08
2
Carla Blokhuis
Hengelo Ov
29:09
3
Beate Beck
Fröndenberg (GER)
29:15
4
Anneke Aarten-Heukels
Hengelo Ov
29:17
5
Rita Doesburg
Rekken
31:40
6
Ita Roso
Heerjansdam
31:43
7
Marjanna Bremer
Pesse
33:14
MSEN, CANICROSS 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarno Braker
Nieuw-Amsterdam
8:50
2
Walter Reick
Huissen
9:52
3
Nico Vasslilopoulos
Nijmegen
10:18
4
Bouke Smit
Musselkanaal
16:10
DSEN, CANICROSS 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Tormählen
Bad Zwischenahn (GER
11:48
2
Margriet krikken
Hoogeveen
12:11
3
Bianca Brouwer
Zeijen
12:18
4
Linda Luten
Echten Dr
12:23
5
Ursula de Vaan
Huissen
13:23
H40, CANICROSS 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Egon Meuleman
Uden
8:40
2
Richard Tiemeijer
Beverwijk
9:55
D40, CANICROSS 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Dolron
Lelystad
12:04
2
Susanne Mönkemeier
Oldenburg (GER)
13:42
3
Sarina Lammerts
Beilen
13:59
4
Christine Nölke
Senden (GER)
14:12
M, CANIKIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre van Nieuwkuijk
Losser
5:06
D, CANIKIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Hermsen
Wijchen
7:19
2
Bianca Hermsen
Wijchen
8:27
3
Manon Jansen
Boven-Leeuwen
9:16
www.uitslagen.nl
16-02-2013 15:58