Uitslagenlijst 3e Cross Regio1-5 AVClytoneus

Woerden - Zaterdag 9 februari 2013

JJA, JONGENS JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Messaoud Dardouri
Atverni
19:03
2
Vincent van Roomen
Triathlon
20:36
3
Jilles Warmer
Spirit Lelystad
21:19
4
Thierry Belt
Triathlon
21:30
JJB, JONGENS JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lukas Bos
Triathlon
19:34
2
Tom de Leeuw
Almere '81
20:43
3
Tom Licher
Clytoneus
22:16
4
Roel Kooi
Triathlon
22:49
5
Bart Roes
Clytoneus
23:45
6
Merijn van Essen
Triathlon
23:53
7
Lars van Golstein Brou
Clytoneus
23:56
MJA, MEISJES JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lara Witte
Phoenix
17:33
MJB, MEISJES JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Triathlon
12:29
2
Tess Wegman
Triathlon
14:01
3
Ina van Woersem
BAV
14:07
4
Lotte van der Velde
Triathlon
14:43
5
Nina van Eijk
Phoenix
15:08
6
Rohmana Koops
BAV
16:06
7
Pien Stadman-Robaard
Altis
16:19
8
Annabel Boonman
BAV
17:44
JJC, JONGENS JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van Miltenburg
Atverni
15:40
2
Cain Rutgers
Almere '81
15:46
3
Guus Nouwen
Pijnenburg
16:00
4
Gian Oerlemans
Triathlon
16:13
5
Joppe Stokvis
Triathlon
16:18
6
Freek Tiel Groenesteeg
Clytoneus
16:34
7
Menno Dieke
Triathlon
16:35
8
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
16:49
9
Reinder Boekhoff
Pijnenburg
16:59
10
Camilo de Jong van der
Altis
17:07
11
Cas Bakker
Clytoneus
17:11
12
Ies Kaczmarek
Almere '81
17:27
13
Juras Huijben
Phoenix
17:32
14
Leo Hendriks
Clytoneus
17:43
15
Wim Vonk
Triathlon
17:56
16
Luc van Wessel
Pijnenburg
18:00
17
Levi van Agthoven
Clytoneus
18:00
18
Joe Ros
Triathlon
18:18
19
Guus Kooi
Triathlon
18:27
20
Milan Coppens
Phoenix
18:37
21
Rushil Dwarkapersadmis
ATHLOI
18:39
22
Daniel Bos
Triathlon
18:47
23
Stefan Zondervan
Triathlon
18:47
24
Him de Looper
AV Zeewolde
19:02
25
Frank Huurdeman
Altis
19:16
26
Lars van Beek
Altis
19:19
27
Bart Greuter
Altis
19:24
28
Aad Schuilenburg
Pijnenburg
19:31
29
Tim van Brussel
Triathlon
19:32
30
Kas Raaijman
Altis
19:33
31
Maxim Annink
Altis
19:38
32
Arthur van Essen
Triathlon
20:19
33
Jort Meijboom
Pijnenburg
20:32
34
Boris Sierink
AV Zeewolde
20:54
35
Jochem de Kruijff
Clytoneus
20:56
36
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
21:18
37
Evert Manders
Hellas
21:21
38
Patrick Oostrom
Triathlon
21:39
39
Clifton Martendorp
Spirit Lelystad
22:00
40
Roan Huisman
AV Nijkerk
22:18
41
Tim Peters
AV Zeewolde
22:19
42
Lois Houtzager
ATHLOI
23:02
43
Lloyd Rompa
Altis
23:34
44
Niels Briedé
Clytoneus
24:14
MJC, MEISJES JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
9:05
2
Annemarie Slangewal
Altis
9:10
3
Nida Huijben
Phoenix
9:32
4
Paulien Karsemeijer
Clytoneus
9:48
5
Melissa Penteker
U-Track
10:06
6
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
10:09
7
Sandra van de Grift
Pijnenburg
10:17
8
Maaike Telkamp
Almere '81
10:18
9
Tjeerdtje van Gastel
Triathlon
10:35
10
Dorian Wevers
BAV
10:38
11
Lotte van Beek
Altis
10:42
12
Janna Nijssen
Hellas
10:46
13
Odile Verzantvoort
Triathlon
10:51
14
Nienke Heida
Clytoneus
10:55
15
Mies der Sluis
Altis
10:58
16
Nadine Koster
Clytoneus
10:59
17
Ilse de Boer
Pijnenburg
11:16
18
Femke Kuiper
Altis
11:18
19
Femke Jansen
Pijnenburg
11:28
20
Suzanne Vink
BAV
11:28
21
Amber Willems
Pijnenburg
11:29
22
Anouk van Drie
Altis
11:36
23
Mandy de Groot
Atverni
11:45
24
Maria Onassis
Hellas
11:51
25
Marlijn Wijkamp
Altis
11:58
26
Floor Markslag
Altis
12:25
27
Carmen van de Waterbee
Pijnenburg
12:42
28
Marije de Groot
Altis
12:51
29
Femke Fleur Verstraete
Altis
13:20
JJD2, JONGENS JUN. D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelvin Baartwijk
Almere '81
8:49
2
Tim van Enk
Phoenix
9:06
3
Justin Barnar
Clytoneus
9:17
4
Jorrit Hildebrand
Spirit Lelystad
9:24
5
Nial van der Steeg
Atverni
10:01
6
Daniel Versteeg
ATHLOI
10:14
7
Enno Braaksma
Pijnenburg
10:30
8
Carl Westert
Triathlon
10:32
9
Kjell Hoogendoorn
Clytoneus
10:40
10
Aron Scholtens
Clytoneus
10:40
11
Terje Otte
Pijnenburg
10:52
12
Lenart Gijsen
Pijnenburg
11:11
13
Pelle van de Bor
AV Nijkerk
11:18
14
Sybren Kiewiet
Hellas
11:22
15
Luit Meinen
Triathlon
11:46
16
Daan Blokland
Altis
12:02
17
Dave de Bruyn
Altis
12:18
18
Kylian Jonkers
Triathlon
12:22
19
Maico Rompa
Altis
13:11
20
Luc Lamme
Pijnenburg
13:24
21
Sean Stewart
Triathlon
13:49
22
Maarten Joosten
Triathlon
14:03
23
Timo Drijver
Pijnenburg
15:08
24
Tim Lamme
Pijnenburg
16:43
JJD1, JONGENS JUN. D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrik Kok
Pijnenburg
9:11
2
Youri Fransen
AV Zeewolde
9:14
3
Ok de Kiefte
Phoenix
9:20
4
Stan van Nieuwburg
Hellas
9:33
5
Faas van den Ven
Triathlon
9:36
6
Jelle van Miltenburg
BAV
10:20
7
Sven Jansons
Triathlon
10:24
8
Pim van de Fliert
Pijnenburg
10:27
9
Thijs van Miltenburg
BAV
10:32
10
Stef Ploeg
Pijnenburg
10:37
11
Lars Hogendoorn
Altis
10:45
12
Lars van Vught
Altis
10:46
13
Daan Kothman
Altis
11:00
14
Rens Pieters
Triathlon
11:06
15
Laurens Hilhorst
Hellas
11:13
16
Pepijn Sman
Spirit Lelystad
11:16
17
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
11:19
18
Gabriele Gigante
Spirit Lelystad
11:22
19
Jelmer Groeneboom
Clytoneus
11:29
20
Wessel Terpstra
BAV
11:31
21
Kay Witlam
Altis
11:33
22
Camu Prins
Triathlon
11:50
23
Luuk van der Horst
Altis
11:52
24
Ole Hrevatin
Triathlon
11:54
25
Daan van Brussel
Triathlon
11:59
26
Twan de Koning
Hellas
12:06
27
Timo Klabbers
Triathlon
12:07
28
Mick Hopman
Altis
12:08
29
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
12:18
30
Bas Ostendorf
BAV
12:25
31
Steven van den Ham
Clytoneus
12:28
32
Lars Rijnsberg
Triathlon
12:38
33
Pim van den Breemer
Pijnenburg
12:42
34
Frerik Does
Altis
12:51
35
Ezra Halfhide
Clytoneus
12:53
36
Raoul Lommen
Altis
13:00
37
Lukas Meijerink
Pijnenburg
13:02
38
Winston Hamster
Pijnenburg
13:03
39
Peter Uljee
Triathlon
13:14
40
Jorn Miedema
Altis
13:20
41
Pieter Brandsen
BAV
15:52
42
Daan van Kats
AV Zeewolde
17:54
MJD2, MEISJES JUN. D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse van de Haar
Altis
7:45
2
Aylan Menick
Clytoneus
8:03
3
Fleur Praas
Triathlon
8:11
4
Nanda Bousema
Hellas
8:12
5
Mirre de Vor
Triathlon
8:37
6
Blanca van Haaren
Fit
8:45
7
Sharon Lansing
Clytoneus
8:49
8
Femke Brouwer
Phoenix
8:59
9
Nadine de Leeuw
Almere '81
9:00
10
Aricia Limburg
Triathlon
9:02
11
Esther Spruit
Phoenix
9:04
12
Marloes Abbink
Almere '81
9:14
13
Elise Stijger
BAV
9:14
14
Jorieke Slangewal
Altis
9:20
15
Lotte Smink
Hellas
9:28
16
Lonneke te Kloese
Triathlon
9:33
17
Sophie de Jong
BAV
9:51
18
Rosalie de Vries
Altis
10:12
19
Maxime Voorn
Almere '81
10:25
20
Sandra Haitsma
Triathlon
10:32
21
Shavella Landveld
Atverni
10:34
22
Fleur Brandsen
BAV
11:01
23
Jannah de le Lijs
Phoenix
11:14
MJD1, MEISJES JUN. D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Wagenveld
Atverni
7:48
2
Brynn Wagenveld
Atverni
8:24
3
Manon Stringa
Atverni
8:30
4
Anne Geytenbeek
U-Track
8:52
5
Nynke van den Bedem
Altis
8:54
6
Chris van Meeuwen
Hellas
8:54
7
Nadine de Vries
Clytoneus
8:55
8
Talitha Bouwman
Triathlon
9:06
9
Nynke Hazewindus
Fit
9:11
10
Nathalie Kormelink
Clytoneus
9:25
11
Jade Hermkens
Phoenix
9:25
12
Winnie de Groot
BAV
9:29
13
Nathalie Leushuis
Triathlon
9:31
14
Nielle Saly
Pijnenburg
9:37
15
Merle Meinhardt
Triathlon
9:40
16
Evelijn van Hilten
Clytoneus
9:47
17
Lisa van Dam
Altis
9:53
18
Milou van 't Land
Pijnenburg
9:57
19
Dawy Jipat
Pijnenburg
9:58
20
Nadia Maas
Fit
10:06
21
Yent Bakker
Clytoneus
10:09
22
Isabel van den Broek
BAV
10:11
23
Jennifer van den Hoek
Triathlon
10:22
24
Isa Koster
Triathlon
10:25
25
Eline Noorman
Pijnenburg
10:44
26
Anika Northausen
Pijnenburg
10:51
27
Claartje van Gastel
Triathlon
10:53
28
Matilda Marquardt
Triathlon
11:22
29
Nienke Andriessen
Pijnenburg
11:28
JCPM, MINI PUP. J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
5:00
2
Tije van der Kooij
Fit
5:06
3
Ivar Kleuver
Almere '81
5:13
4
Wessel van Velsen
BAV
5:17
5
Rick Snijder
Triathlon
5:19
6
Senna Fransen
AV Zeewolde
5:37
7
Luc de Wit
Pijnenburg
5:51
8
Aaron Brökelmann
Triathlon
6:05
9
Boet van Bakel
Triathlon
6:21
JCP, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen van Diggelen
Clytoneus
4:32
2
Levi Posthuma
Altis
4:33
3
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
4:43
4
Reinier van Aalst
Clytoneus
4:50
5
Julian van Aalst
Clytoneus
4:54
6
Bo Schraven
Almere '81
4:56
7
Lars van Oosterhout
Clytoneus
4:57
8
Tobias Favier
Altis
4:58
9
Jesse van de Beek
BAV
4:59
10
Arvid Jansons
Triathlon
5:01
11
Djorden Andrea
Triathlon
5:06
12
Joris IJzinga
Altis
5:08
13
Kenan van der Kooij
Altis
5:09
14
Joachim de Meer
Altis
5:10
15
Tim Tempelman
Spirit Lelystad
5:10
16
Igor Duim
Triathlon
5:13
17
Julian Hogenkamp
BAV
5:13
18
Tim Lauterslager
BAV
5:13
19
Mats Medema
Altis
5:22
20
Jona Willems
Pijnenburg
5:23
21
Mich Sweep
BAV
5:24
22
Rik Boer
Altis
5:24
23
Darnell Pengel
Spirit Lelystad
5:25
24
Dean Pengel
Spirit Lelystad
5:26
25
Sam Burgsteden
Triathlon
5:29
26
Thijs Brouwer
BAV
5:38
27
Mathijs Haitsma
Triathlon
5:45
28
Tom Houtveen
Altis
5:46
29
Morris Al
Altis
5:50
30
Jillse IJntema
BAV
5:53
31
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
5:57
32
Josh Ehlting
Spirit Lelystad
5:58
33
Sam Vroomman
BAV
6:02
MCP, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
Almere '81
4:39
2
Isa van Sintemaartensd
Triathlon
4:45
3
Maartje Rinsema
Altis
4:54
4
Loes Kempe
Altis
4:55
5
Janna vd Coevering
Fit
4:56
6
Iza de Waal
Almere '81
5:02
7
Joyce Bakker Schut
Triathlon
5:06
8
Ilse van Veenendaal
Hellas
5:12
9
Robin Bozuwa
Clytoneus
5:14
10
Katya Stappers
Altis
5:16
11
Senna Vroemen
Triathlon
5:19
12
Floor den Heijer
Pijnenburg
5:20
13
Emma Swaanen
Altis
5:20
14
Selma Martens
Altis
5:22
15
Silke vd Grint
Triathlon
5:23
16
Annike van Triest
Clytoneus
5:25
17
Tessa Klein Holte
Fit
5:28
18
Annika Kerkhof
Phoenix
5:37
19
Koosje van der Molen
Phoenix
5:41
20
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
5:47
21
Anika van der Wolf
Altis
5:53
22
Fien van Westerneng
Triathlon
5:54
23
Anne van der Coterlet
Pijnenburg
5:57
24
Anne van der Linde
Altis
6:13
25
Femma de Vries
Altis
6:14
26
Esmé Roos
Altis
6:16
27
Danne Teeuwisse
Triathlon
6:26
28
Veerle Vooijs
Altis
6:30
JBP, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Ploeg
Pijnenburg
6:05
2
Bas van Groenestein
Almere '81
6:31
3
Floris Verheije
Phoenix
6:35
4
Daniël van der Poel
Phoenix
6:41
5
Sjoerd Froeling
Phoenix
6:45
6
Hugo van Westerneng
Triathlon
6:48
7
Hidde Rijnbeek
Hellas
6:52
8
Ralph-Karsten van der
Pijnenburg
6:53
9
Dat de Kiefte
Phoenix
6:56
10
Rolf Vader
Altis
7:00
11
Antoni Elkenbracht
Phoenix
7:05
12
Liam de Bruijne
Altis
7:11
13
Jamie Sesay
Almere '81
7:17
14
Jesse Jimenez Zambrano
U-Track
7:17
15
Manuel Jimenez Zambran
U-Track
7:18
16
Jan Vriesman
BAV
7:23
17
Jonah Broer
Triathlon
7:24
18
Floris van Schagen
Triathlon
7:25
19
Coen de Haan
Spirit Lelystad
7:30
20
Tijmen Hoogendoorn
BAV
7:30
21
Iker Bruggink
Phoenix
7:31
22
Erik Cana
Spirit Lelystad
7:36
23
Storm Schifflers
Clytoneus
7:38
24
Ignace König
Triathlon
7:39
25
Noah Sandbrink
Altis
7:40
26
Gijs Broere
Triathlon
7:45
27
Tycho Houtgast
Fit
7:48
28
Roman van Rookhuizen
Phoenix
7:50
29
Nathan Grul
Phoenix
7:53
30
Lars Bögels
Altis
7:54
31
Ties Willems
Pijnenburg
7:57
32
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
8:02
33
Tyrone Richards
Altis
8:05
34
Chiel van Steenbergen
Phoenix
8:07
35
Dorian Dettling
Triathlon
8:09
36
Jesper Heesters
Almere '81
8:10
37
Dinand te Pas
BAV
8:13
38
Sven Keler
Clytoneus
8:13
39
Koen van der Linde
Altis
8:14
40
Meijne Viersen
Hellas
9:02
41
Abel Remkes
Altis
9:09
42
Jesse van den Veen
Triathlon
9:11
43
Mick van der Wouden
BAV
9:15
44
Ysbrand Dekker
Triathlon
9:17
45
Jort Vooijs
Altis
9:21
46
Marc Mijnlieff
Altis
9:58
47
Thijs Verbruggen
Altis
10:07
MBP, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Streppel
Fit
6:16
2
Femke Leguit
Almere '81
6:53
3
Isabel Kerstholt
Altis
6:53
4
Renske Jekel
Fit
7:04
5
Nina van der Vat
Triathlon
7:18
6
Marinka Schuurman
Altis
7:22
7
Eva Kroon
Altis
7:23
8
Evi Bom
Pijnenburg
7:25
9
Lena Broere
Triathlon
7:25
10
Elisa Couperus
Phoenix
7:34
11
Laetitia Mets
Pijnenburg
7:41
12
Jolijn Stemerdink
Triathlon
8:00
13
Merel Hulshof
Pijnenburg
8:00
14
Lotte Lammers
Altis
8:04
15
Eva Voogt
Triathlon
8:05
16
Ella Lommen
Altis
8:06
17
Myrthe Martens
Altis
8:07
18
Eeske Roex
Triathlon
8:08
19
Daan Blijenberg
Triathlon
8:15
20
Sofie Schutte
Phoenix
8:16
21
Naomi Post
Altis
8:26
22
Dagmar Schepers
Altis
8:39
23
Amber Kok
Triathlon
8:52
24
Josephine Vermeij
BAV
9:02
25
Milou van Bekkum
Pijnenburg
9:22
JAP1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hugo Jansen
Clytoneus
8:03
2
Femi Ekker
Hellas
8:20
3
Job Slager
Fit
8:26
4
Joey Daselaar
Pijnenburg
8:29
5
Marc van Burgel
Atverni
8:34
6
Sander Schijf
Hellas
8:57
7
Sven van Gestel
Pijnenburg
9:04
8
Nathan Oerlemans
Altis
9:06
9
Jorrit van der Tol
Clytoneus
9:07
10
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
9:08
11
Pepijn de Groot
Pijnenburg
9:11
12
Tim Weber
Almere '81
9:11
13
Tim de Wild
OSM '75
9:25
14
Luc van den Brink
Phoenix
9:30
15
Nigel Kenepa
Altis
9:32
16
Geert Uljee
Triathlon
9:33
17
Tim Consemulder
Hellas
9:36
18
Anton van Triest
Clytoneus
9:41
19
Sam Relyveld
Atverni
9:46
20
Mark Hollestelle
Triathlon
9:57
21
Wesley Franken
Almere '81
10:00
22
Daan Mook
Clytoneus
10:06
23
Alexander Ridderikhoff
Altis
10:07
24
Abel Laseur
Altis
10:09
25
Luca Lambooy
Triathlon
10:12
26
Jeroen Visser
Atverni
10:15
27
Pepijn van Diggelen
Clytoneus
10:16
28
Lucas Broekroelofs
Triathlon
10:18
29
Merijn Dekker
AV Zeewolde
10:30
30
Johan Zomer
Phoenix
10:37
31
Djimon Groot
Almere '81
11:08
32
Jort Monteban
Almere '81
11:10
33
Yves van der Meer
BAV
11:16
34
Ties van Bakel
Triathlon
11:35
35
Quinten Maas
Fit
12:13
36
Danny van Schaik
BAV
12:46
MAP1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonna Bom
Pijnenburg
8:34
2
Jade Platte
Almere '81
8:52
3
Daphne van de Waterbee
Pijnenburg
9:04
4
Sarah van Tuijl
Almere '81
9:12
5
Tamar Veltman
Almere '81
9:12
6
Kim van Groenestein
Almere '81
9:33
7
Diede van Oorschot
Hellas
9:34
8
Ellis de Vries
Altis
9:51
9
Sanne Bakker Schut
Triathlon
9:54
10
Carmen Huikeshoven
Altis
9:57
11
Kendra Limburg
Triathlon
9:59
12
Dia de Keijzer
BAV
10:06
13
Myrthe van de Grint
Triathlon
10:11
14
Maura te Grotenhuis
Triathlon
10:17
15
Sofia Cola
Triathlon
10:26
16
Loďs Kok
Altis
10:32
17
Pien Kempe
Altis
10:33
18
Kim Lutgendorp
Almere '81
10:34
19
Ebbe Sanders
Phoenix
10:39
20
Tosca Claus
Altis
10:40
21
Mirte Weijers
Hellas
10:47
22
Linn van Schaick
Clytoneus
10:49
23
Tessa van der Wal
Almere '81
10:51
24
Chaja Plochg
Triathlon
10:52
25
Marit Jansons
Triathlon
10:52
26
Lola Paulsch
Triathlon
11:02
27
Nicoline van Vught
Altis
11:07
28
Aafke van Roon
Triathlon
11:09
29
Amber Mulder
Spirit Lelystad
11:11
30
Bowy Kramers
Triathlon
11:14
31
Marit van Gageldonk
Altis
11:19
32
Debora Delhez
Altis
11:23
33
Eva de Bruin
Altis
11:24
34
Marleen van Beers
Altis
11:29
35
Puk Pouleijn
Altis
11:40
36
Nienke Luijckx
Altis
11:43
37
Emma te Winkel
Triathlon
11:45
38
Kirsten Klein Holte
Fit
11:49
39
Mara Brandsen
BAV
11:51
40
Valerie Bernasco
Triathlon
11:51
41
Yumei Zaremba
Pijnenburg
13:12
42
Lise Vooijs
Triathlon
14:45
JAP2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Viggo Parol
Atverni
7:41
2
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
7:53
3
Owen van der Weijden
Clytoneus
8:00
4
Amadou Lodder
ATHLOI
8:12
5
Daan van de Coevering
Fit
8:21
6
Joost Friderichs
Almere '81
8:37
7
Quinten Beishuizen
Almere '81
8:43
8
Joris van den Hoven
Triathlon
8:48
9
Marten Prince
Triathlon
8:48
10
Jitse Viersen
Hellas
8:51
11
Willem Veldpaus
Phoenix
9:01
12
Timo Mols
Altis
9:04
13
Tjitte van den Bedem
Altis
9:13
14
Rens Versnel
Triathlon
9:17
15
Wouter Haitsma
Triathlon
9:18
16
Brun Stöver
Triathlon
9:28
17
Hidde Doornkamp
Pijnenburg
9:29
18
Alexander de Graaff
Fit
9:40
19
Leon Remkes
Altis
9:42
20
Floran Groot
BAV
9:46
21
Sjoerd de Haan
Spirit Lelystad
9:57
22
Pieter Joosten
Triathlon
9:57
23
Gustaaf Jans
Altis
10:00
24
Wouter van Pamelen
Clytoneus
10:04
25
Merijn Kerens
Pijnenburg
10:05
26
Marcus Melenhorst
Altis
10:07
27
Brian Ehlting
Spirit Lelystad
10:12
28
Hugo Blokland
Altis
10:13
29
Jasper Driessen
Fit
10:18
30
Tim Louter
Altis
10:40
31
Jules Mallens
Phoenix
10:40
32
Marijn Yzinga
Altis
10:43
33
Youp de Groot
Pijnenburg
10:50
34
Remco Martens
BAV
10:54
35
Hidde Wildervanck
ATHLOI
11:11
36
Thom van der Wouden
BAV
11:12
37
Marijn van Maanen
BAV
11:20
38
Naim Verboom
Triathlon
11:26
39
Max van der Meer
BAV
11:32
40
Cas Voogt
Triathlon
11:35
41
Jeroen Steenkamer
Pijnenburg
11:45
42
Jarno Krikken
BAV
11:59
43
Wessel Bronswijk
Altis
12:20
44
Jochem Houtveen
Altis
12:20
45
Loek Hendriksen
Fit
13:11
46
Mitchel Rijken
AV Zeewolde
13:45
MAP2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce de Jong
Fit
8:02
2
Anna Eikendal
Atverni
8:08
3
Nine Immink
Triathlon
8:12
4
Guusje van der Vorst
Hellas
8:23
5
Sophie Praas
Triathlon
8:32
6
Noa Doornekamp
Phoenix
8:38
7
Maud Kaarsgaren
Fit
8:38
8
Manon de Bruin
Altis
8:53
9
Kirsten Medema
Altis
8:57
10
Isa Immink
Triathlon
9:03
11
Emma van de Beek
BAV
9:04
12
Elisa Mul
AV Zeewolde
9:11
13
Maaike Heida
Clytoneus
9:11
14
Tessa Verweij
Hellas
9:13
15
Sanne van Enk
Phoenix
9:22
16
Isabel Cola
Triathlon
9:39
17
Lotte Bleijerveld
BAV
9:45
18
Joanne van der Poel
Phoenix
9:48
19
Noor Schepers
Altis
9:52
20
Loes Vogelaar
Fit
9:53
21
Aylin Rink
Altis
9:58
22
Amelie van den Berg
Spirit Lelystad
10:01
23
Elize van Beuningen
Pijnenburg
10:03
24
Sophie Boerboom
Fit
10:06
25
Marloes Kerstholt
Altis
10:12
26
Lieke Borremans
Altis
10:13
27
Lisa Stolk
Altis
10:23
28
Zalua Tulizo
Pijnenburg
10:24
29
Fleur Bakker Schut
Triathlon
10:25
30
Rianne de Leeuw
Altis
10:29
31
Ilse Kooijman
Altis
10:42
32
Jeske Wiemans
Pijnenburg
10:53
33
Nuriya Mets
Pijnenburg
10:55
34
Roos Prins
Triathlon
11:12
35
Nora van Biezen
Hellas
11:25
36
Katelijne van den Brin
Triathlon
11:26
37
Emma Schutte
Phoenix
11:28
38
Daniëlle Veendrick
BAV
11:35
39
Famke Bles
BAV
11:44
40
Catharina van Lange
BAV
11:56
41
Amber Pieterse
BAV
12:02
42
Mette Roex
Triathlon
12:38
43
Franca de Leeuw
Altis
12:39
44
Lisa Schuurman
Triathlon
13:23
MCPM, MINI PUP. M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Leguit
Almere '81
4:52
2
Ariane Elkenbracht
Phoenix
5:01
3
Pien de Vooght
BAV
5:31
4
Sussie van Rookhuizen
Phoenix
5:59
5
Vera Walgers
Pijnenburg
6:06
6
Ereza Plochg
Triathlon
6:37
www.uitslagen.nl
14-02-2013 10:11