Uitslagenlijst Arnoud Magnin Wintercross

Zuidlaren - Zondag 3 februari 2013

M4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Bennen
15:20
15:16
2
Job Bennen
Rolde
15:26
15:24
3
Mike Meijer
Assen
16:12
16:08
4
Bram Buigel
Warffum
16:13
16:08
5
Lars Eefting
Borger
16:22
16:19
6
Frank Buigel
Groningen
16:25
16:21
7
Sean Patrick Roos
Ruinen
16:28
16:27
8
Rowan Veenhuizen
AAC '61
19:07
19:02
9
Lex Veltink
Annen
19:27
19:20
10
Tom Menninga
Annen
20:12
20:06
11
Tom Elema
Zuidlaren
21:44
21:34
12
Jochem Vriesema
Groningen
21:58
21:38
13
Ruben Ezinga
Annen
22:51
22:45
14
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
23:03
22:56
15
Nico Strijker
Pesse
23:06
22:42
16
David Kloet
Assen
26:06
25:41
17
Fred Kamminga
Loopgroep De Drentsc
27:18
26:51
18
Jans Sikkens
Eelde
30:48
30:36
19
Michiel Veening
Roderesch
30:49
30:18
20
Simon Veening
Roden
30:49
30:18
V4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alja Bijlsma
Zuidlaren
19:07
19:03
2
Sietske Weide
Glimmen
23:21
23:02
3
Sandra Nieswaag
Zuidlaren
23:39
23:18
4
Yvonne Boers
Assen
24:06
23:55
5
Inkje Ozinga
Haren
25:19
24:55
6
Els Kloet
assen
26:06
25:41
7
Anna Komée
Eexterveen
26:55
26:31
8
Gerry Schultinga
Zuidlaren
27:15
26:45
9
Karen Venhuizen
Zuidlaren
27:15
26:45
10
Jasmijn Rake
Zuidlaren
27:35
27:15
11
Jannie Udding
Schipborg
28:53
28:21
12
J. Buiten
Zuidlaren
29:38
29:11
13
Greet Gall
Zuidlaren
30:45
30:17
14
Monica Knol
Hunzerunners Loopgro
31:06
30:38
15
Hanneke Bruinsma
Hunzerunners Loopgro
31:14
30:46
16
Gina Ensing
Zuidlaren
31:20
30:54
17
Sam Bijl
Zuidlaren
31:24
30:55
M8S, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
28:12
28:10
2
Jan Stuursma
Sappemeer
29:18
29:16
3
Maarten Zeegers
Groningen
30:02
30:02
4
Wouter Luinge
Veendam
32:21
32:19
5
Rene Wilkens
Gieten
36:07
36:00
6
Gert-Jan Stroetinga
Norg
36:20
36:15
7
Bas van de Kant
Assen
37:13
37:07
8
J. Dijkstra
Donkerbroek
37:46
37:42
9
Markwin Jagt
Grolloo
37:57
37:48
10
Sjors Beukeboom
Paterswolde
38:03
38:03
11
Per Stridh
Hoogezand
38:13
37:56
12
Maurice Postema
Hoogezand
39:54
39:48
13
Sam Kits
Ezinge
41:04
40:48
14
Louwrens Wemekamp
Groningen
41:22
41:04
15
Luuk Kruizinga
Aduard
43:23
42:51
16
Arjan Veldthuis
Emmen
43:31
43:13
17
Richard Kort
Zwiggelte
43:54
43:31
18
Lennart Meertens
Groningen
44:39
44:07
V8S, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Tamminga
Slochteren
35:18
35:15
2
Marlou Bijlsma
35:31
35:28
3
Ine Snoeken
Ruinen
36:31
36:27
4
Renate Kramer
Bunde
37:29
37:25
5
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
40:55
40:52
6
Esther Wietzes
assen
44:08
43:58
7
Marieke Theodorie
Groningen
44:40
44:24
8
Liset Hamminga
Annen
44:57
44:34
9
Irma Gorissen
Groningen
47:22
47:04
10
Jente Drewes
Zuidlaren
48:27
48:12
11
Danielle van Elteren
Loopgroep Gieten
50:00
49:52
12
Martina Pruchova
Gieten
50:25
50:17
13
Janny Bonder
Vries
1:01:37
1:01:15
M8-40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
30:25
30:24
2
Wim Opten
Zuidlaren
30:42
30:41
3
Anno Huizenga
Assen
31:12
31:09
4
Martin Veenhuizen
AAC '61
31:38
31:36
5
Erik Grave
Annen
32:19
32:17
6
Ludy Timmer
Assen
32:26
32:25
7
Willem Huizing Buiter
Peize
33:32
33:26
8
Robert
Bovensmilde
33:47
33:44
9
Jannes Dolfing
Westerbork
33:49
33:46
10
Peter Ipema
De Groeve
34:12
34:08
11
Pieter Jan Kooi
Loppersum
34:41
34:38
12
Gerald Kleiker
Vries
35:01
34:56
13
Fjodor van der Sluijs
Gieterveen
36:26
36:21
14
Arjan Elling
Vries
37:20
37:14
15
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
37:35
37:30
16
Richard Terburg
Loopgroep De Drentsc
37:48
37:42
17
Job Hamming
Groningen Atletiek
37:49
37:45
18
Andre Smit
Hoogezand
37:51
37:45
19
Willem Drenth
Stadskanaal
38:02
37:54
20
Nils Nijhof
eexterveenschekanaal
38:06
38:01
21
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
38:31
38:31
22
Remko Elema
Loopgroep De Drentsc
38:42
38:33
23
Arjan Griffioen
Dutch Runners
38:56
38:50
24
Winfred Baas
Gieten
39:04
38:51
25
Peter de Vries
Vries
39:14
39:00
26
Marnix Ennes
Hunzerunners Loopgro
39:30
39:30
27
Cees Hoekstra
Kropswolde
39:46
39:42
28
Johan Tip
Hoogezand
39:48
39:46
29
Bert Smid
Odoorn
40:12
39:55
30
Henk Tjeerdsma
Hunzerunners Loopgro
40:41
40:41
31
Martin Hoogerkamp
Odoorn
42:14
42:11
32
Stian Mars
Loopgroep De Drentsc
43:11
42:56
33
Bas Westerhof
Eelde
43:20
43:12
34
Bennie Wiegman
Kiel-Windeweer
43:21
43:07
35
Eric Bosch
Nij Beets
43:32
43:12
36
Jan Dikkema
Kiel Windeweer
44:15
43:53
37
Luigi Deiana
Zuidlaren
44:34
44:09
38
Paul van der Zee
Zuidlaren
45:47
45:28
39
H. Eefting
Gieten
46:52
46:24
40
Rudolf Mannega
46:57
46:27
41
R. Noordenbos
Den Ham
47:04
46:32
42
Remco Drewes
Zuidlaren
48:28
48:12
43
Edmond Varwijk
ATC '75
49:45
49:23
44
Peter Bos
Wagenborgen
49:52
49:36
45
Klaas Maarhuis
Annen
50:13
49:48
46
Rik de Haan
Zuidlaren
50:22
49:53
47
Harry Luining
Zuidlaren
53:36
53:07
48
Herman Rouppé
Appingedam
55:41
55:17
M8-50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Auener
Loopgroep De Drentsc
33:10
33:06
2
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
33:24
33:21
3
Kees Groenendijk
Haren
33:50
33:47
4
Henny Perdok
Norg
34:30
34:26
5
Remy Notten
Loopgroep De Drentsc
37:15
37:10
6
Mariel Kloet
Assen
38:05
38:00
7
Albert Oosting
Loopgroep De Drentsc
38:24
38:08
8
Harry Luinge
Veendam
40:01
39:58
9
Peter Rake
Loopgroep De Drentsc
40:14
40:04
10
Boele Geerts
Loopgroep De Drentsc
40:43
40:36
11
Leo Beukeboom
Paterswolde
40:46
40:33
12
Albert Hazenberg
Loppersum
40:50
40:38
13
Theo Dieterman
Hunzerunners Loopgro
41:05
40:58
14
Eric Jan Jonker
Smilde
41:14
40:57
15
Paul Abrahams
Runners Stadskanaal
41:16
41:08
16
Gerrit de Jong
Zuidlaren
42:00
41:44
17
Peter Medema
Loopgroep De Drentsc
42:04
41:56
18
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
42:21
42:21
19
Jan Hiemstra
ATC '75
42:22
42:12
20
Jack van den Broecke
Loopgroep Gieten
43:23
43:14
21
Tonnie Pruis
Dutch Runners
43:38
43:23
22
Guus Marée
Zuidlaren
43:42
43:30
23
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:20
44:07
24
Gerik Mik
Sint Annen
44:33
44:12
25
Frans Hondeborg
Zuidlaren
44:48
44:37
26
Ben Schrijver
ACO Van Elderen
44:50
44:42
27
Roelof Jager
Tynaarlo
44:54
44:33
28
Altjo Weessies
Hoogezand
45:30
45:13
29
Hein Bokern
Gasteren
45:59
45:46
30
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
46:01
45:53
31
Pieter Buigel
Warffum
46:19
46:07
32
Dick Stada
Groningen
46:28
46:09
33
Martin Waslander
Groningen
46:59
46:48
34
Janness Ridderbos
Schipborg
48:23
47:53
35
De Groot
Zuidlaren
49:02
48:54
36
Mart Heesters
Schipborg
49:27
49:01
37
Popke Tepper
Eexterveen
49:33
49:01
38
Abe Veenstra
Schipborg
51:54
51:23
39
Lunsing Cazemier
Zuidlaren
52:42
52:14
40
Johan van Fessem
Zeegse
53:08
52:57
41
Louis Rasing
Dutch Runners
57:48
57:23
M8-60, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Garmt Borgman
Hoogezand
38:33
38:30
2
Ad Peltenburg
Zoetermeer
41:21
41:14
3
Ben Scholten
Yde
43:18
43:09
4
Jacob Willemsma
Assen
44:45
44:38
5
Jan Adema
Groningen
44:52
44:40
6
T. Kroeze
Appingedam
47:18
47:06
7
Karel van Vugt
Donderen
49:33
49:22
8
Eeuwe Jansen
Beilen
55:55
55:33
9
Roelof Kiers
Beilen
57:29
57:07
V8-40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
37:18
37:13
2
Mirjam Bijlsma
Zuidlaren
38:05
38:02
3
Esther Ezinga
Annen
39:25
39:19
4
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsc
40:35
40:28
5
Wilma Rake
Loopgroep De Drentsc
40:43
40:34
6
Annelies Vrancke
Exloo
40:46
40:41
7
Grietje Hoogerkamp-Hee
Odoorn
41:28
41:10
8
Aly Waninge
Zuidlaren
41:39
41:32
9
Elly Wiersma
Schipborg
43:27
43:16
10
Joke Speelman
Stadskanaal
43:32
43:24
11
Elise Kool
Loppersum
44:03
43:52
12
Aleida Groothoff
Winsum
44:07
44:00
13
Ina Oortwijn
Dutch Runners
45:48
45:25
14
Edith Huisman
Roden
47:23
47:06
15
Janet Degenhart
Aquilo
48:36
48:22
16
Ina van Es
ATC '75
49:54
49:44
17
Gea Klein
Loopgroep De Drentsc
54:03
53:48
18
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsc
54:03
53:44
19
Christine Tak
Kiel-Windeweer
55:55
55:33
20
Heleen Veerkamp
Kiel-Windeweer
57:45
57:23
V8-50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Haike Nillesen
Eelde
38:12
38:07
2
Anne Siebenga
Gasselte
39:20
39:11
3
Joke Rosier
Vries
45:39
45:20
4
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsc
45:40
45:28
5
Sieta Zijlema
Zuidlaren
46:20
46:09
6
Linda Beukeboom
Paterswolde
47:03
46:49
7
Marian Overgaauw
Eelde
48:36
48:15
8
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsc
50:01
49:35
9
Marian Stegink
Gasteren
51:53
51:38
10
Kobie Fokkens
Loopgroep De Drentsc
52:44
52:23
11
Marjan Penninga
Loopgroep De Drentsc
54:03
53:48
12
Rita Koopman-Broekema
Hunzerunners Loopgro
57:46
57:32
13
Nel Westerhoff
Hunzerunners Loopgro
57:46
57:32
Uitslagen.nl
21-03-2013 20:27