| | | | | Uitslagenlijst 5e Wintercup
Lelystad - Zondag 3 februari 2013
JEUGD, 1 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Coen de Haan
Spirit Lelystad
3:33
5
Rick Schippers
Spirit Lelystad
3:44
12
Casper van Tuijl
Almere '81
3:59
16
Dean Pengel
Spirit Lelystad
4:09
17
Keyran Witmond
Spirit Lelystad
4:11
18
Darnell Pengel
Spirit Lelystad
4:13
32
Myrthe Veenbergen
Biddinghuizen
5:28
JEUGD, 1 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geordy Witmond
Spirit Lelystad
3:12
2
Sjoerd de Haan
Spirit Lelystad
3:14
JEUGD, 2 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Sman
Spirit Lelystad
8:43
3
Sarah van Tuijl
Almere '81
8:55
11
Sander Crama
Spirit Lelystad
11:03
JEUGD, 2 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Hildebrand
Spirit Lelystad
8:05
2
Madison van Gelder
Lelystad
10:13
HEREN, 2 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DAMES, 2 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DAMES, 2 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JEUGD, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JEUGD, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HEREN, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mohammed Tabaouni
Lelystad
18:55
5
Mirco Hogetoorn
Spirit Lelystad
21:03
9
Fred van den Bosch
Lelystad
26:39
HEREN, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Danny Tjaardstra
Hilversum
22:41
12
Vincent Veenbergen
Biddinghuizen
25:35
13
Martijn van Weerdhuize
Lelystad
26:15
14
Marcel van der Baan
Lelystad
26:22
16
Wim van der Leij
Flevo Delta
26:41
21
Rob van der Kleij
Lelystad
28:07
24
Robbert van Essen
Lelystad
28:25
27
Patrick van Munsteren
Lelystad
31:06
30
Patrick Poelhekke
Lelystad
36:01
31
Jelle Romkes
Spirit Lelystad
36:10
32
Paul de Jong
Biddinghuizen
36:44
HEREN, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Gerard van Kempen
Lelystad
28:08
21
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
40:20
DAMES, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mariska Hurkmans
Spirit Lelystad
23:02
3
Brenda Manenschijn
Lelystad
24:01
6
Stephanie Falkena
Swifterbant
28:28
12
Willemijn Wouters
Lelystad
30:22
17
Petie Schellingerhout
Lelystad
37:09
DAMES, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Miranda van der Kroft
Lelystad
25:05
4
Janine van der Meer
Spirit Lelystad
27:22
7
Brenda Wecker
Dutch Runners
28:57
9
Annemarie Hendrickx
Lelystad
29:52
12
Betty van Gelderen
Lelystad
31:20
17
Petra Breevoort
Spirit Lelystad
33:41
19
Lenny van Rooijen
Lelystad
35:06
21
Anoesca V wezep-Rebel
Lelystad
38:10
DAMES, 5 KM JEUGD EN V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Ineke Roozenburg
Spirit Lelystad
29:50
6
Theresia de Vries
Lelystad
30:46
7
Karin Vesterink-Geubbe
Lelystad
31:06
8
Marijke Kleerebezem
Lelystad
31:09
HEREN, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sietse-Jan Sietzema
Lelystad
43:09
4
Harry Schreuder
Swifterbant
47:13
7
Cees Willem Koopmans
Lelystad
49:51
9
Mark Zoethout
Spirit Lelystad
50:50
10
Nick Hurkmans
Spirit Lelystad
56:51
HEREN, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Erik Bezema
Spirit Lelystad
44:55
14
Aram van der Velden
Lelystad
47:19
16
Jeroen Huis in ' t Vel
Meppel
48:12
18
Roland van Saane
Spirit Lelystad
48:45
21
Richard Monden
Spirit Lelystad
49:34
25
Mark van der Vliet
Lelystad
51:56
28
Roeland Schelhaas
Lelystad
53:37
31
Rob Markus
Spirit Lelystad
1:00:03
HEREN, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Frans Zanders
Biddinghuizen
46:15
7
Maarten Schoone
Swifterbant
48:57
10
Kees van Wijk
Spirit Lelystad
50:56
13
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
53:23
15
Pieter van der Zwaag
Spirit Lelystad
55:21
16
Willem Strub
Spirit Lelystad
55:43
22
Johan van Santen
Amersfoort
1:05:34
DAMES, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Bremer-Hiemstra
Dronten
49:20
2
Annemieke Kolvoort
Lelystad
56:21
3
Yvette Bisselink
Nijetrijne
56:25
4
Marleen Lambrechts
Lelystad
57:02
DAMES, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Ellis van den Enden
Lelystad
56:14
7
Henriette Wienholts
Lelystad
57:06
DAMES, 10 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
IJtje Jonker
Spirit Lelystad
55:42
4
Joke Keinhorst
Spirit Lelystad
57:33
HEREN, 15 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs de Groot
Lelystad
1:02:46
HEREN, 15 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jurgen van Avermaete
Almere
1:15:32
10
Gert-Jan Hogeveen
Lelystad
1:32:08
HEREN, 15 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
1:10:55
5
Bert Muilwijk-Homberge
Lelystad
1:12:24
8
Willem Landman
Spirit Lelystad
1:16:35
10
Henk van der Heiden
Running2000
1:20:32
DAMES, 15 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Duurland-van Tui
Almere '81
1:09:31
DAMES, 15 KM JEUGD EN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
NORDI, 5.6 KM NORDIC W
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bets de Ruiter
Spirit Lelystad
58:03
SPORT, 5.6 KM NORDIC W
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corry Maasdamme
Amersfoort
40:24
6
Willy van Dijkhuizen
Spirit Lelystad
58:03
7
Sjoukje Meijerink
Lelystad
1:04:30
Uitslagen.nl
12-02-2013 10:56