Uitslagenlijst 24e Physio.Fit Dirk IV loop

Hoornaar - Zaterdag 26 januari 2013

MSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Hoornweg
Passaat
30:27
2
Albert Meijer
Running2000
32:03
3
Peter Janssen
Lionitas
32:18
4
Ruben Stittelaar
Statina
32:23
5
Marco Keijsers
Scorpio
33:25
6
Henkjan den Braven
Passaat
34:12
7
Menco Schuurman
Loopgroep Aart Stigt
34:15
8
Nabil Karimi
Typhoon
34:21
9
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:47
10
Maarten van Zeggeren
Passaat
34:54
11
Tom Huijben
Scorpio
35:18
12
Arjan Kaashoek
Typhoon
35:19
13
Greg van der Velde
Hercules
36:19
14
Henk Ruiter
Triathlon
36:31
15
Ruben van Kesteren
Rotterdam Atletiek
37:03
16
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
38:15
17
Jaco Booij
Altena Road Runners
39:12
18
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:35
19
Sven Lentjes
Typhoon
39:42
20
Bjorn Lentjes
Typhoon
41:22
M35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Bassa
Prins Hendrik
33:51
2
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:22
3
Remon van der Wal
Passaat
34:32
4
Michael Woerden
De Veenlopers
35:23
5
Ruben Verlangen
Statina
35:38
6
Michel Doeser
Typhoon
36:05
7
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
37:07
8
Aalbert Mintjes
Passaat
38:00
9
John Stehouwer
Passaat
38:19
10
Reinier van Dijken
Loopgroep PK
39:49
11
Peter den Hartog
Avantri
42:11
12
Frans Woerden
De Veenlopers
42:16
13
Roeland Romijn
Clytoneus
43:21
14
Rutger Nijhof
PAC
52:54
M45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sicco Roukema
Hellas
36:25
2
Kees van Helmond
Scorpio
36:43
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
37:23
4
Ron van der Linden
Statina
37:53
5
Jan Weide
Typhoon
38:49
6
Werner Giesbergen
Scorpio
38:59
7
Aart van Wijk
Passaat
39:03
8
André Lambrechts
Scorpio
39:04
9
Henk van Andel
Typhoon
39:21
10
Steve Sommeling
Passaat
40:12
11
Jerry Punt
Hercules
41:24
12
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigt
41:28
13
Cees Hartmans
Passaat
41:43
14
Jos Wijnen
Hellas
41:59
15
Arie Pankras
Parthenon
43:20
16
Johan van Wanrooij
Atledo
44:14
17
Nico Bloemendal
Avantri
45:38
18
Rolf Ketelaar
Hercules
46:04
19
Juan Javier Caeiro Mou
Capelle aan den IJss
47:02
20
Robert Bernaards
Parthenon
51:52
M55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Prins
PAC
38:40
2
Roel Timmers
avVN
38:46
3
Willem Houg
Altena Road Runners
40:31
4
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
40:50
5
Albert Stehouwer
Passaat
41:14
6
Ruud Schwarz
Hercules
41:24
7
Tom de Raad
Loopgroep PK
43:14
8
Piet Wuijster
Avantri
44:45
9
Rob Stofberg
Clytoneus
44:55
10
Rob Kruis
Typhoon
45:07
11
Frank Boon
Typhoon
45:25
12
Czesiu Godlewski
Typhoon
47:05
13
Alex Halter
Passaat
47:33
14
Gerrit Koerting
Statina
48:10
15
Cees Methorst
avVN
48:33
16
Piet Huizer
Typhoon
48:40
17
Maarten Vogelezang
Hercules
50:31
18
Rien van Ekeren
Passaat
54:06
19
Harrie Stempher
avVN
55:53
VSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Passaat
38:28
2
Ilonka van den Hengel
Hellas
40:17
3
Janita Koorevaar
Avantri
43:26
V35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frauke van Boekel
Typhoon
41:03
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
42:14
3
Gerda Huiskamp
Hercules
43:33
4
Inge Schipperen
Scorpio
46:25
5
Sandra Wormgoor
Statina
47:57
V45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Hagevoort
Triathlon
41:18
2
Cora Vlot
Passaat
41:53
3
Corina van der Linden
Statina
48:13
4
Angela Veld
Statina
49:12
5
Yvonne Fromm
Altena Road Runners
55:04
6
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
55:06
7
Lenie de Visser
Waterweg
59:55
8
Nel Maat
Typhoon
1:04:22
MREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
36:57
2
Teus van Dijk
Giessenburg
37:49
3
Arjan Sterk
Gorinchem
37:50
4
Nico Bogaard
Leerdam
38:03
5
Richard Schippers
Sliedrecht
38:56
6
Peter Mesker
Hoornaar
39:01
7
Carolus IJzerman
Giessenburg
39:16
8
Jimmy Ockhuizen
Gorinchem
39:16
9
Dick Kant
Woudrichem
39:30
10
Marc Laeven
Culemborg
40:10
11
Bert Schild
Hardinxveld Giessend
40:16
12
Dik de Groot
Hoogblokland
40:36
13
Stephan van Tussenbroe
Rumpt
40:38
14
Gerrit den Hartog
Hoornaar
40:40
15
Eric Van Dorsselaer
Dongen
40:48
16
Bas Schop
Eethen
40:57
17
Ronny Voets
Best
41:01
18
Eli Smits
Dussen
41:02
19
Youri Voorzee
Gorinchem
41:03
20
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
41:05
21
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
41:06
22
Johan van Herpen
Well Gld
41:08
23
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
41:12
24
Patrick Verbeek
Werkendam
41:30
25
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
41:42
26
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
41:53
27
Arthur Karreman
Doorn
41:56
28
Theo van Maurik
Sleeuwijk
42:10
29
Willfryd de Ruiter
Geldermalsen
42:12
30
Marco van der Burg
Gorinchem
42:19
31
Marcel Ruben
Dordrecht
42:29
32
Johan de Groot
Gorinchem
42:33
33
Hanke van Drenth
Gorinchem
42:38
34
Alex Monster
Gorinchem
42:56
35
Raymond de Bruijn
Hoornaar
43:04
36
Mark Vonk
Noordeloos
43:05
37
Silvan Licher
Rotterdam
43:06
38
Mohammed Achoukhi
Gorinchem
43:18
39
Peter Bijker
Gorinchem
43:34
40
Rene Bongers
Hardinxveld-Giessend
43:38
41
David Blankers
Almkerk
43:41
42
Mustafa Akman
Gorinchem
43:59
43
Kees de Koning
Bodegraven
44:02
44
Peterjan
Hardinxveld-Giessend
44:07
45
Huub de Jonge
Rotterdam
44:32
46
Martijn Kersten
Hoornaar
44:44
47
Maarten Heijkoop
Dordrecht
44:47
48
Wilco IJzerman
Gorinchem
44:50
49
Wim in 't Veld
Giessenburg
44:50
50
Pieter Niesing
Herwijnen
44:54
51
Alexander Achterberg
Rotterdam
45:14
52
André Arbman
Bergschenhoek
45:32
53
Dirk de Jong
Dordrecht
45:44
54
Erwin van Wijk
Eindhoven
45:49
55
Corstiaan de Leeuw
Hoornaar
45:56
56
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
46:02
57
Ed den Breejen
Hoornaar
46:06
58
Hugo de Vries
Schijndel
46:19
59
Hans van Leer
Nieuwland
46:21
60
Timo Angenent
Giessenburg
46:29
61
Marco van Willingen
Hardinxveld-Giessend
46:42
62
Peter Graafmans
Alphen Nb
46:44
63
Ton Verwolf
Leerdam
46:46
64
Douwe Yska
Rotterdam
46:48
65
Olaf Baeke
Gorinchem
46:53
66
sibrand komdeur
Dordrecht
46:55
67
Leo valkhof
Goudriaan
46:56
68
Harm Buijk
Hardinxveld-Giessend
47:07
69
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
47:08
70
Henk Ros
Hardinxveld-Giessend
47:14
71
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
47:16
72
Jos Broere
Hoogblokland
47:21
73
Pim Grefhorst
Gorinchem
47:24
74
André van Iperen
Heukelum
47:25
75
Dammes Ros
Meerkerk
47:35
76
Jan Rekers
Asperen
47:41
77
Gerrit van der Leun
Hoogblokland
47:44
78
Maarten Davelaar
Culemborg
47:47
79
Ron Jansen
Hoornaar
47:48
80
Ruud Grootenboer
Papendrecht
47:52
81
Wim Verhagen
Gorinchem
47:55
82
Marco Timmer
Dordrecht
47:58
83
Ed Vianen
Goudriaan
47:58
84
Ton Vermeulen
Hoornaar
48:03
85
Wijnand van Lith
's-Gravenhage
48:08
86
Jan van de Werken
Hoornaar
48:14
87
Jan-Jorrit Hassink
Hoornaar
48:14
88
Walter Sterkenburg
EXtrarunners Gorinch
48:17
89
Siegfried van den Brin
Gorinchem
48:27
90
Peter Vlot
Goudriaan
48:33
91
Gerrit Boogert
Meerkerk
48:38
92
Jan van Poortvliet
Schelluinen
48:47
93
Pieter Hartman
Zwijndrecht
48:55
94
Koen Bijl
Herwijnen
48:58
95
Jan de Groot
Giessenburg
49:14
96
Eugene de Jel
Papendrecht
49:18
97
Reinoud de Leeuw
Hoornaar
49:36
98
Jan van Oosten
Groot-Ammers
49:40
99
Huib den Braven
Hoogblokland
49:46
100
Ahmet Tufan
Leerdam
50:00
101
Cor de Ruiter
Gorinchem
50:01
102
Joost de Jonge
Breda
50:02
103
Stijn Bilstra
Gorinchem
50:03
104
Peter Bilstra
Gorinchem
50:04
105
Adriaan Schouten
Hoornaar
50:07
106
Cees Duijm
EXtrarunners Gorinch
50:08
107
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
50:14
108
Jan van Dillen
Alblasserdam
50:43
109
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessend
50:46
110
Alexander Blokland
Gorinchem
50:46
111
Theo den Braanker
Sliedrecht
50:47
112
Teunis Jacob Slob
Noordeloos
50:49
113
Jan van Driel
Schelluinen
50:52
114
Peter Akerboom
Oude Wetering
50:53
115
Bernard Mollink
Gorinchem
51:10
116
Hans Visser
Dordrecht
51:16
117
Richard van Brouwersha
EXtrarunners Gorinch
51:24
118
Tom de Jonge
Breda
51:30
119
Gerard Dunnink
Giessenburg
51:39
120
Bjorn de Jong
Dordrecht
51:44
121
Corné Roskam
Sliedrecht
51:53
122
Michiel Keesmaat
Sliedrecht
52:00
123
Jan Romeijn
Hoornaar
52:07
124
Adrie Schrijver
Hoornaar
52:38
125
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
52:39
126
Jan Muilwijk
Rotterdam
52:41
127
Wim van Muijlwijk
Hoornaar
52:48
128
Edward Pieper
Dordrecht
52:51
129
Addo Kranendonk
Nijmegen
52:59
130
Wim Brandwijk
Brandwijk
53:02
131
Arjan Vonk
Noordeloos
53:03
132
Jelle van Beuzekom
Papendrecht
53:33
133
Jor den Besten
Sliedrecht
53:33
134
Dick Pelle
Gorinchem
53:46
135
Ries den Otter
Hoornaar
53:57
136
Sander Roos
Groot-Ammers
54:03
137
Rene Morrien
Gorinchem
54:50
138
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
54:53
139
Dik Kruis
Noordeloos
54:55
140
Donald Janssen
Oss
54:58
141
Cees Verolme
Dordrecht
55:17
142
Quint Vlot
Hardinxveld-Giessend
55:20
143
Otto van den Berg
Gorinchem
55:23
144
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
55:41
145
Ton Slob
Hoornaar
55:49
146
Kees de Leeuw
Hendrik-Ido-Ambacht
56:01
147
Erik Golverdingen
Gorinchem
56:25
148
Allard Baronner
EXtrarunners Gorinch
56:40
149
Marnicq Bakker
Hardinxveld-Giessend
56:43
150
Marcel Balsters
Schelluinen
56:55
151
Jan Vink
Noordeloos
57:06
152
Gijs de Man
Asperen
57:14
153
Arjan Boer
Arkel
57:18
154
Henk van Wijk
Giessenburg
58:08
155
Wouter van Dijk
Gorinchem
58:36
156
Bas Belder
Leerdam
58:50
157
Griedo Bel
Heukelum
58:54
158
Jan van Stigt
Giessen
59:23
159
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:00:58
160
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
1:00:58
161
Maarten van der Kooij
Meerkerk
1:01:21
162
Jos Rietveld
Giessenburg
1:03:14
163
Cor van Driel
Hendrik-Ido-Ambacht
1:03:32
164
Roan Blom
Hoornaar
1:05:55
VREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen vd Graaff
Hoornaar
43:04
2
Marleen Honkoop
Sliedrecht
45:30
3
Wenda Schampaert
Heukelum
45:59
4
Ingrid Koops
Werkendam
50:12
5
Debora Krijgsman
Hardinxveld-Giessend
50:56
6
Jose den Hartog
Groot-Ammers
51:04
7
Mariska de Groot
Gorinchem
51:40
8
Alice Harrems
Gorinchem
51:52
9
Eliane Hoeke
EXtrarunners Gorinch
51:54
10
Nanda Schermers
Hardinxveld Giessend
52:04
11
Marlies Kuiters
Papendrecht
52:04
12
Goverdien den Braven
Hoogblokland
52:06
13
Corrine Wolsheimer
EXtrarunners Gorinch
52:08
14
Gerda Oostveen
Meerkerk
52:38
15
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
52:40
16
Jolanda den Haan
Giessenburg
52:41
17
Marjolien Bühler
Hardinxveld-Giessend
52:47
18
Tamara Verspuy
Hoogblokland
53:12
19
Jacqueline van Wijk
Papendrecht
53:17
20
Jacqueline Terlouw
Hoogblokland
53:57
21
Nelleke Scherpenzeel-m
Meerkerk
54:38
22
Pleuni de Bruin
Noordeloos
54:55
23
Karin Kruisinga
Papendrecht
55:16
24
Metha Slob
Nieuwegein
55:30
25
Erika van der Vlies
Lexmond
55:33
26
Jose Kalmár
Schelluinen
55:36
27
Brigitte van den Bos
Alblasserdam
56:01
28
Wilma Trapman
Schelluinen
56:17
29
Melania van Vught
Schijndel
56:49
30
Ageeth den Hartog
Gorinchem
57:04
31
Winnette Boer
Giessenburg
57:58
32
Angelique Brandwijk
Hoornaar
58:06
33
Nel van Dijk Oskam
Hoornaar
58:30
34
Joke Rietveld
EXtrarunners Gorinch
58:55
35
Elvira Stigt
Giessen
59:23
36
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
59:59
37
Jenaida van Wijk
Eindhoven
1:00:43
38
Esther van Iperen
Heukelum
1:00:45
39
Ellen Langhorst-van Du
Dalem
1:00:52
40
Lisa Maat
Utrecht
1:01:02
41
Rita Peperkamp Nijhoff
IJsselstein Ut
1:03:29
42
Angelique Balsters
Schelluinen
1:07:00
43
Marjolein van der Stok
Utrecht
1:13:50
MREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Messaoud Dardouri
Nieuwegein
16:54
2
Remi van der Leer
Hendrik-Ido-Ambacht
17:58
3
Erik Verburg
Groningen
19:36
4
Floris Renes
Langerak Zh
19:58
5
Jaap Westerbeek
Papendrecht
20:55
6
Matthijs Nederlof
Alblasserdam
21:40
7
Ruben van Wingerden
Meerkerk
22:14
8
Pradeep vd Esch
Hardinxveld-Giessend
22:58
9
Daan v/d Leun
Hoogblokland
23:18
10
Luuk van der Leun
Hoogblokland
23:18
11
Eelco Postma
Alblasserdam
24:57
12
Jan van Acquoij
Gorinchem
25:06
13
John de Jong
Arkel
26:12
14
Lars de Jong
Hei- en Boeicop
26:16
15
Maurits Vijfeiken
Dordrecht
26:36
16
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
27:11
17
Jaap Dijkema
Gorinchem
28:02
18
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
31:05
19
Marien van Andel
Langerak Zh
31:24
20
Cor Terlouw
Bathmen
32:08
VREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Kunkeler
Tilburg
21:05
2
Daphne de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
22:27
3
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
24:30
4
Lisanne Baltussen
Monster
25:56
5
Leentje de Cocker
Hoornaar
27:03
6
Miranda Klijn
Asperen
27:35
7
Lisanne Timmerman
Hoogblokland
28:08
8
Betty Schreuder
Gorinchem
28:11
9
Willemijn van Dijk
Giessenburg
28:13
10
Heleen van Dijk
Giessenburg
28:14
11
Nelleke Vonk
EXtrarunners Gorinch
28:31
12
Jeanette de Groot-Peli
Gorinchem
28:56
13
Netty Bronkhorst
Vuren
29:01
14
Marielle van Toor
Kedichem
29:23
15
Sandra Golverdingen
Gorinchem
30:59
16
Jannie Duijzer
Hoornaar
31:05
17
Ingrid Verstraten
Dordrecht
31:05
18
Els den Otter
Univé Rivierenland 1
31:06
19
Monique Huisman
Hardinxveld-Giessend
31:07
20
Erika Kleijn
Arkel
31:23
21
Gea van Andel
Langerak Zh
31:24
22
Anneke Bikker
Hoogblokland
31:58
23
Anja Hekman
Arkel
32:02
24
Anne Marie AdriaanseTe
Leerbroek
32:03
25
Thea vd Minkelis
Hardinxveld-Giessend
32:22
26
Samantha Bongers
Giessenburg
34:47
27
Angelique van Acquoij
Gorinchem
35:51
28
Corina van Dongen
EXtrarunners Gorinch
36:59
29
Esther de Zeeuw
Wolphaartsdijk
37:11
J6-7, 500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kai Voormolen
Noordeloos
1:50
2
Jan van Heukelum
Hoornaar
1:51
3
Lieuwe Kruis
Schelluinen
1:53
4
Daan Wonink
Hoornaar
1:56
5
Daan van Oort
Noordeloos
1:58
6
Milan Vink
Noordeloos
2:07
7
Stijn Minnebreuker
Hoornaar
2:07
8
Nils van der Werken
Hoornaar
2:10
9
Lars Boer
Hoornaar
2:12
10
Sem Ockhuizen
Gorinchem
2:14
11
Lars van Duuren
Hoogblokland
2:15
12
Tim den Haak
Hoornaar
2:19
13
Ties van Boheemen
Hoornaar
3:18
M6-7, 500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Famke Voormolen
Noordeloos
2:11
2
Ilse Jansen
Hoornaar
2:14
3
Roos Meijer
Hoornaar
2:20
4
Margrethe Jochemsen
Noordeloos
2:28
5
Elsje van Bruggen
Arkel
2:54
J8-9, 750 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Weverwijk
Kedichem
2:38
2
Thomas van Doorn
Ameide
2:45
3
Jelle den Hartog
Hoornaar
2:49
4
Kian van Boheemen
Hoornaar
2:53
5
Marijn Mesker
Hoornaar
2:55
6
Bertjan Trappenburg
Noordeloos
2:59
7
Nathan Versteeg
Hoornaar
3:01
8
Thom Mesker
Hoornaar
3:01
9
Jochem van der Werff
Gorinchem
3:12
10
Julian Waldman
Schelluinen
3:17
11
Noah Romeijn
Hoornaar
3:17
12
Lars vd Werken
Hoornaar
3:23
13
Janieck Jansen
Hoornaar
3:24
14
Robin de Bruijn
Hoornaar
3:25
15
Tim Bresser
Hoornaar
3:27
16
Jasper Verspui
Hoornaar
3:52
M8-9, 750 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Schouten
Hoornaar
2:40
2
Sara schouten
Hoornaar
2:41
3
Annet de Bruijn
Noordeloos
2:46
4
Manouk Schut
Hoornaar
3:28
5
Fleur Meijer
Hoornaar
3:56
6
Marloes Biesheuvel
Hoornaar
4:03
7
Mila Muijsson
Hoornaar
4:10
J1012, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Sterkenburg
Hoornaar
3:26
2
Dietmer Mesker
Hoornaar
3:27
3
Wesley van Butselaar
Noordeloos
3:33
4
Colin Schrijvers
Hoornaar
3:35
5
Max van Iperen
Hoornaar
3:40
6
Evert Jochemsen
Noordeloos
3:47
7
Joel van Boheemen
Hoornaar
3:55
8
Frans Jelle Kruis
Schelluinen
3:59
9
Julian van Heiningen
Hoogblokland
4:06
10
Raymond v.d. Hoeven
Hoornaar
4:32
11
Fabian Schut
Hoornaar
4:52
M1012, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Blokhuis
Hoornaar
3:43
2
Ruth Versteeg
Hoornaar
3:50
3
Maud den Toom
Hoornaar
4:03
4
Nina den Haan
Giessenburg
4:08
5
Laura van Doorn
Ameide
4:12
6
Annika van Wingerden
Hoornaar
4:30
7
Elise de Joode
Giessenburg
4:34
8
Daphne de Jongh
Ameide
4:55
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
26-01-2013 18:59