Uitslagenlijst UDIK Loop

Klijndijk - Zaterdag 19 januari 2013

HEREN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Kamminga
Aquilo
31:59
2
Jan Stuursma
Sappemeer
32:38
3
Joris Kampen
Groningen Atletiek
32:42
4
Niels de Rijk
De Sperwers
33:52
5
Stefan Postma
AV Heerenveen
36:41
6
Robin Wassers
Groningen Atletiek
37:37
7
Arnoud Glis
Beilen
38:28
8
Sjoerd Rijpkema
AAC '61
38:55
9
Lars Eefting
Vitalis
39:01
10
Steven van Luijk
Assen
39:20
11
Frank Buigel
Vitalis
39:35
12
Remco Oost
Loopgroep Astrea
39:37
13
Wouter van Riet
SV Veendam
39:52
14
Jeroen Broekhoff
De Sperwers
42:27
15
Jerry Koorman
Runners Stadskanaal
42:33
16
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
42:58
17
John Sikken
De Sperwers
42:58
18
Bart vd Scheer
Runners Stadskanaal
43:07
19
Arjan Veldthuis
De Sperwers
46:56
VET40, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naanko Drent
Aquilo
38:00
2
Pieter- Jan Kooi
Loppersum
38:06
3
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
40:14
4
Martin Lohof
Runners Stadskanaal
40:24
5
Eddy de Vries
Emmen
40:35
6
Kees van der Sluijs
Emmen
41:34
7
Peter Bos
Stadskanaal
43:47
8
Niels Kimmel
Odoorn
45:50
9
Willem Drenth
Runners Stadskanaal
47:31
10
HJ De Boer
Borger
47:45
11
Martin Hoogerkamp
Odoorn
47:46
12
Rick Bosma
47:47
13
Roelof Geertsema
Nieuw Buinen
49:01
14
Geert van Wattum
49:22
15
René Hut
Stadskanaal
49:45
16
Herman Dubbelboer
Emmen
49:47
17
Marinus Louwerse
Oosterhesselen
51:43
18
David Bakker
Ter Apel
51:51
19
Alexander Boer
Emmen
57:51
20
Erwin Lucas
Emmen
57:51
VET50, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk For
Groningen
38:26
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
39:27
3
Jos Arends
Runners Stadskanaal
40:46
4
Lucas Buikema
Groningen
41:22
5
Lucas Schuurman
Odoorn
44:16
6
Henk Hartman
Dalen
44:50
7
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
44:53
8
Anno Brandsma
Beilen
45:05
9
J. Huizing
Emmen
46:40
10
Rob Kraakman
Odoorn
48:12
11
Bas Kouwenhoven
Emmen
48:35
12
Erik Braam
Nieuw Buinen
48:59
13
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
49:36
14
Schuurmans
Klazienaveen
51:06
15
Michael Hoonakker
Emmen
51:26
16
Ton Besselink
Nieuw-Amsterdam
52:01
17
Emile Zijlstra
Emmen
52:35
18
Erik Semmelink
Emmen
52:35
19
Gerrit Lahuis
Aalden
53:01
20
Bertus Scheper
Emmen
53:11
21
Piet Kerstholt
Friesland
53:51
22
Anton Modderman
53:52
23
Andries Dijkstra
De Sperwers
53:55
24
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:50
25
Hitjo Schipper
Runners Stadskanaal
55:11
26
Cor Hogenkamp
Klijndijk
56:33
DAMES, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Tamminga
SV Veendam
40:26
2
Janien Lubben
Emmen
44:33
3
Karen Koopman
Groningen
47:30
4
Paulien Mellema
Emmen
47:59
DVET, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theresia Bijl
Runners Stadskanaal
43:08
2
Yvonne Kamies
De Sperwers
44:17
3
Anna Siebenga
Runners Stadskanaal
44:21
4
Henriëtte Pepels
Beilen
45:14
5
Grietje Hoogerkamp - H
Odoorn
46:28
6
Anne/Marie Kranenburg
Stadskanaal
55:18
7
Vivienne Semmelink
Emmen
56:23
8
G.Koster
Stadskanaal
58:27
9
Jacquelien Hummel
Klazienaveen
1:01:00
TRIM, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay Eefting
Borger
25:24
2
Marleen Popken
Odoorn
27:49
3
Wiebe Harder
Klazienaveen
28:09
4
Riekel de Groot
Emmen
28:36
5
Henry Scheve
Emmen
29:25
6
Ingrid Oving
Buinen
30:20
7
Cor Schutrups
Emmen
30:22
8
Pieter Scheve
Emmen
31:04
9
Bertus Luikens
Ter Apel
31:32
10
Lesley Haandrikman
Klijndijk
32:00
11
John Orsel
Valthermond
32:09
12
Jannie Drent
Beilen
32:14
13
Andre Bosma
Emmen
32:38
14
Jan-Marc Kok
Coevorden
32:42
15
Wim van Reeken
Emmen
33:15
16
Henk Schepers
Weerdinge
33:27
17
Irma Smeenge
Weerdinge
34:18
18
Marc Hofstede
Mantinge
34:37
19
Leni Hofstede
Mantinge
34:37
20
Rene Meijer
Emmer/Compascuum
34:46
21
Andre Bekkering
Klijndijk
34:54
22
Jannita Scheve
Emmen
35:01
23
Geert Grootjans
Odoorn
35:28
24
Hein Wieringa
Emmen
36:26
25
Bert Haan
Sleen
36:30
26
Ingrid Lamers
Valthermond
36:46
27
Van Rixel
Klijndijk
36:52
28
Miriam Boxem
Emmen
36:53
29
Harm Hendriks
Emmen
36:54
30
Nicole Lamers
Valthermond
37:25
31
Anneke Nijstad
Nieuw Dordrecht
37:38
32
B.Bruining
Haren
37:39
33
Joke Dekker
Klijndijk
38:17
34
Henry Feijen
Klazienaveen
38:50
35
Joukje Lubbers
Nieuw Dordrecht
39:07
36
Bertus Veenstra
Erica
39:08
37
Sandra Hake
Erica
39:29
38
Ina Bosma
Emmen
39:31
39
Nila Gulizia
Klijndijk
39:37
40
Piet Piening
Emmen
39:49
41
Anita Drayer
Klijndijk
41:02
42
Renate Orsel
Valthermond
42:23
43
Ruben Pronk
Klijndijk
43:31
44
Anita van Veen
Klijndijk
45:21
45
Hofsteenge
Odoorn
46:02
46
Wendy Klooster
Klijndijk
47:22
www.uitslagen.nl
19-01-2013 19:31