Uitslagenlijst 3e Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 12 januari 2013

J-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
9:06
M-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Koelman
Vroomshoop
8:40
J-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Swabedissen
Rijssen
7:05
2
Bram Koelman
Vroomshoop
7:12
3
Thijs Wekamp
Vroomshoop
7:29
4
Luuk Bruins
Vroomshoop
8:27
M-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Dankelman
Arrien
7:09
2
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:32
3
Naomi Wessels
Rijssen
7:47
4
Jasmijn Langhorst
Hengelo Ov
8:29
5
Lotte Nijkamp
Rijssen
9:09
J-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurence ten Brinke
Enter
6:58
2
Bram Bakhuis
Westerhaar-Vriezenv
7:42
3
Stefan Steenbergen
Rijssen
7:52
M-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lena Nijhof
Hengelo Ov
8:20
2
Fleur Langhorst
Hengelo Ov
9:01
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bakker
Rijssen
5:33
2
Gijs Bakker
Rijssen
5:37
3
Ruben Steenbergen
Rijssen
7:27
M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
6:06
2
Marjolein Klaren
Vroomshoop
6:15
3
Nienke Koelman
Vroomshoop
7:14
4
Hannah Wessels
Rijssen
7:27
J-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Kouwen
Balkbrug
6:11
2
Tim Swabedissen
Rijssen
6:15
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annewil Veldman
Daarle
20:37
2
Kimberly Kok
Den Ham Ov
21:10
3
Ilona Bolks
Sibculo
23:34
4
Ivonne Wessels
Hellendoorn
23:54
5
Marije Minkjan
Markelo
25:14
6
Lisette Schoppink
Marienberg
26:07
7
Renate Hoff
Vriezenveen
26:26
8
Alice van Hulst
Westerhaar-Vriezenv
27:52
9
Jerona Schuldink
Vroomshoop
28:50
10
Simone Adry
Almelo
28:55
11
Iris Ruiter
Den Ham Ov
29:15
12
Wilma de Groot
Enschede
30:04
13
Anke Tuinman
Almelo
30:33
14
Samanta Vesenti
Almelo
34:16
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Onnink
Hardenberg
25:40
2
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
26:27
3
Berdien Prins
Westerhaar-Vriezenv
27:25
4
Anja van der Vegt
Den Ham Ov
27:37
5
Marianne Wessels
Rijssen
28:02
6
Anja Schumer
Daarle
30:11
7
Dinette Kleinjan
Daarle
30:44
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Nijhuis
Almelo
18:25
2
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:55
3
Janhenk Kleinlugtenbel
Hellendoorn
19:22
4
Dinand Hankamp
Vroomshoop
20:34
5
Tim Gerrits
Geesteren Ov
20:36
6
Rob Kunst
Vriezenveen
20:45
7
Daan Spoor
Vroomshoop
21:53
8
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
22:04
9
A. Kuiper
Den Ham Ov
22:05
10
Edwin Visserman
Vroomshoop
22:12
11
Rik Buijse
Wierden
22:17
12
Bas Berger
Ommen
23:36
13
Bas Kerkdijk
Almelo
25:06
14
Joris Bosch
Vroomshoop
25:13
15
Pascal van Zon
Hardenberg
25:25
16
Sander Bossers
Breda
25:26
17
Joris van Mierlo
Almelo
26:20
18
Danny Waterink
Vriezenveen``
26:21
19
Jorgen
Wierden
29:33
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van Weezep
Nijverdal
19:46
2
Bronnie Dodde
Veendam
19:56
3
Gert Hekman
Vroomshoop
20:18
4
Wilko Kolkman
Vroomshoop
21:23
5
Jan Schuurs
Den Ham Ov
22:14
6
Jan Schutte
Sibculo
23:49
7
Jan Koning
Vriezenveen
23:52
8
Harrie Jasper
Sibculo
24:28
9
Geert Bakhuis
Daarle
26:10
10
Harjan Potgieter
Daarlerveen
26:23
11
Henk Uphoff
Vroomshoop
28:29
12
Geert Jan Blom
Wierden
29:41
13
Wouter Wekamp
Vroomshoop
30:27
14
Kikkert
Daarlerveen
30:51
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
19:38
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
20:49
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
21:03
4
Henk Kappert
Daarle
22:44
5
Klaas Harzevoort
Sibculo
25:55
6
Jan Wiltvank
Vriezenveen
25:58
7
Gert Maneschijn
Daarlerveen
26:18
8
Han Jannink
Wierden
26:19
9
Bernard Herbert
Bergentheim
26:37
10
Johan Kippers
Wierden
27:17
11
Igo Spoor
Vroomshoop
29:39
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:53
2
J. Kuilder
Almelo
27:08
3
Albert Kuilder
Almelo
27:43
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Hardenberg
45:25
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
45:38
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
46:30
2
Jeanet Reekers
Daarlerveen
51:20
3
Linda Breukelman
Hardenberg
53:33
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
54:05
5
Rita Knol
Westerhaar-Vriezenv
59:34
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
35:16
2
Hilco Huisjes
Daarlerveen
36:40
3
René Ramaker
Hoogenweg
38:20
4
Johan Steenbergen
Rijssen
38:57
5
Ronny Leeftink
Markelo
39:11
6
Erik Fokke
Vroomshoop
40:53
7
René de Jager
Sibculo
41:02
8
David Jansen
Vroomshoop
44:07
9
Edwin Sprakel
Rijssen
44:20
10
Gerard Sluiskes
Wierden
44:50
11
Arjan Elst
Wierden
45:20
12
René van Brussel
Rijssen
45:53
13
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
46:57
14
Jan de Romph
Wierden
47:29
15
Pieter Bloemhof
Balkbrug
48:14
16
Peter Luchies
Vroomshoop
49:14
17
W. Hagedoorn
Wierden
51:51
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Timmerman
Daarle
39:56
2
Jerry de Jong
Vroomshoop
40:28
3
Bert Luchies
Vroomshoop
40:43
4
Erik Nijhof
Hengelo Ov
41:37
5
J.F. van de Belt
Almelo
46:13
6
Henri Slotman
Vroomshoop
47:14
7
André Gorter
Nijverdal
50:06
8
Ronald Buld
Oldenzaal
51:50
9
Bert Toeters
Vriezenveen
53:41
10
Richard Grobben
Daarlerveen
55:43
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:11
2
Eduard Kruiper
Haarle gem Hellendoo
41:31
3
André Somhorst
Haaksbergen
42:23
4
Jan Tjerkstra
Ommen
46:15
5
Jan Tijhuis
Rijssen
47:27
6
Roelof Veurink
Den Ham Ov
48:47
7
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:01
8
Fokke Wind
Den Ham Ov
49:22
9
Lucien Popma
Vriezenveen
51:00
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
42:24
2
Benno Braamhaar
Rijssen
45:56
3
Jan Staman
Wierden
49:15
De volgende wedstrijden van dit seizoen zijn
op 9 februari en 9 maart.
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.uitslagen.nl
14-01-2013 20:51