Uitslagenlijst Klaverbladloop

Apeldoorn - Zondag 6 januari 2013

MA, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer van Leeningen
AV Veluwe
17:07
2
Gert Brinkman
Groen Wit'62
18:38
3
Wilbert Pannekoek
Overig
19:58
4
Maarten Boss
Overig
21:25
5
Joey Plaggenborg
Groen Wit'62
21:36
6
Sven Kamstra
Overig
21:37
7
Hendrie Kroes
Overig
21:45
8
Menno Westra
Overig
21:56
9
Mike Soebhag
Overig
22:10
10
John Palm
Overig
22:16
11
Bert Geerlings
Overig
22:17
12
Marcel Hofs
Groen Wit'62
22:17
13
Sjoerd van Asselt
Groen Wit'62
22:31
14
Martijn Reinink
Groen Wit'62
22:32
15
Wilbert Wentink
Overig
22:33
16
Hans van de Leemkolk
Overig
22:47
17
Daan van Mun
Groen Wit'62
22:55
18
Pieter van den Doel
Groen Wit'62
23:18
19
Anton Elzenga
Overig
23:46
20
Tjarko van Wijk
Overig
24:13
21
Cees Weeda
AV Veluwe
24:13
22
Jan Hollak
AV Veluwe
24:15
23
Robbin Kroes
Groen Wit'62
24:15
24
Ruud Sanders
Overig
24:36
25
Aad Adams
Overig
25:10
26
Giovanni Teela
Groen Wit'62
25:13
27
Douwe Westra
AV'34
25:24
28
Robin de Hoop
AV'34
25:44
29
Jeffrey Schieven
Groen Wit'62
25:47
30
Thijs Grashuis
AV'34
25:57
31
Frank van den Hoek
Groen Wit'62
26:03
32
Kai Hopen
Groen Wit'62
26:07
33
Martin Bouwmeester
Overig
26:09
34
Jan Bouwmeester
Overig
26:09
35
Stijn Jansonius
AV'34
26:11
36
Fabian Spiegelenberg
Groen Wit'62
26:11
37
Jaco Fous
Groen Wit'62
26:20
38
Erwin Pellegrom
Overig
26:22
39
Everet van Beek
Overig
26:28
40
Rinus Groen
AV Veluwe
26:39
41
Jan Wenmaekers
AV Veluwe
27:13
42
Joep Vink
Groen Wit'62
27:36
43
Alex Koster
Groen Wit'62
27:43
44
Joop Isseltink
Overig
28:01
45
Luuk Teunissen
Groen Wit'62
28:38
46
Nico Koster
Overig
28:39
47
Justin Karrenbelt
Overig
28:39
48
Noah Pattiapon
AV'34
28:43
49
Timo Katerberg
Overig
28:46
50
George Dekker
Overig
28:46
51
Peter Hoogstad
Overig
28:49
52
Wim Schieven
Groen Wit'62
28:54
53
Elmar van den Born
Groen Wit'62
29:05
54
Marcel Cols
Groen Wit'62
29:05
55
Jan Roeterdink
Overig
29:11
56
Floris Roeterdink
Overig
29:11
57
Emiel Breukers
Groen Wit'62
29:15
58
Marco Modderkolk
Overig
29:31
59
Nick Sletbeen
Groen Wit'62
30:05
60
Marco Lub
Overig
30:11
61
Pepijn Bresters
Groen Wit'62
30:53
62
Falk Beuzenberg
Groen Wit'62
31:00
63
Remco Naudin ten Cate
Groen Wit'62
31:35
64
Cas Naudin ten Cate
Groen Wit'62
31:38
65
Monique Haasnoot
AV'34
31:39
66
Erik Hendriks
Overig
32:25
67
Peter Verhoef
Overig
33:00
68
Dennis Broekhuisen
Overig
33:25
69
Orlando Zimmer
Groen Wit'62
34:59
70
Jim Visser
Overig
35:45
VR, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Wijnhout
AV Veluwe
22:27
2
Jenneke Weijers
Overig
23:03
3
Magda Rauk-Mulder
Overig
24:03
4
Charlotte Hoekendijk
Overig
25:04
5
Saskia Henskens
Overig
25:29
6
Laura van den Hoek
Overig
26:03
7
Kitty van Luttikhuizen
Overig
26:28
8
Sarah Korenhof
Overig
27:57
9
Petra Hofs
AV Veluwe
27:57
10
Marita Bekker
AV Veluwe
29:42
11
Femke den Boer
Overig
30:11
12
Merisse Lub
Overig
30:17
13
Mia Capel
Overig
30:19
14
Mireille Veldhuis
AV'34
30:24
15
Petra Koster
AV Veluwe
30:47
16
Astrid van der Waals
Overig
30:48
17
Els Sijtsma
Overig
30:59
18
Mariska Logt
Overig
31:20
19
Eunice Wassink
Overig
31:29
20
Pauline Heinen
AV'34
31:32
21
Cathrien Meijlink Vers
Overig
31:32
22
Manon Leurink
Overig
31:55
23
Femmie Beumer
Overig
31:59
24
Femke van Rooijen
Groen Wit'62
32:07
25
Irma Kleverwal
AV Veluwe
32:20
26
Marjan Vermeer
AV Veluwe
32:25
27
Ursula Steinhauer
Overig
32:25
28
Anita Barneveld Pieter
Overig
33:25
29
Yvonne Helmink
Overig
34:01
30
Erna Borst
Overig
34:59
31
Lucy Masrom
Overig
34:59
32
Saskia Paulissen
Overig
35:34
33
Chantal Ooms
Overig
35:45
34
Diane Dekker
Overig
35:47
35
Louise Nijmeijer
AV Veluwe
36:20
36
Irene Sletbeen-Lievest
Overig
36:33
37
Danielle de Baar
Trim Apeldoorn
36:45
38
Danielle van Pas
Overig
38:36
39
Selma Geerts
Overig
38:38
40
Esther Waanders
Overig
39:13
41
JosÚ Kamstra
AV Veluwe
39:54
MA, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Liefers
AV'34
33:40
2
Tonnie Stouten
AV Veluwe
33:55
3
Ronald Derksen
AV Veluwe
34:31
4
Roland Besselink
AV Veluwe
35:22
5
Shayne Rookhuyzen
AV Veluwe
35:22
6
Mark van Egteren
Overig
35:29
7
Dick Elzenga
AV Veluwe
36:25
8
Gerben van der Jagt
Overig
37:16
9
Nils van Elzelingen
AV Veluwe
37:44
10
Maurice Winterman
AV Veluwe
38:09
11
Jeroen Lamfers
AV Veluwe
38:09
12
Bas de Kluizenaar
AV Veluwe
39:05
13
Frank de Graeff
AV Veluwe
39:08
14
Harold Barmentloo
AV Veluwe
39:09
15
Micha Gelhever
Groen Wit'62
40:13
16
Max van der Wal
Overig
40:22
17
Hans van driel
AV Veluwe
41:16
18
Dennis van Lohuizen
AV Veluwe
41:35
19
Sander Hijmensen
Overig
41:49
20
Sikko Roorda
AV'34
42:19
21
Theo Jacobs
Overig
42:26
22
Ronny Gelhever
Groen Wit'62
42:34
23
Mynko Peterink
AV Veluwe
42:54
24
Arno Manschot
AV Veluwe
42:54
25
John Rave
Overig
43:10
26
RenÚ van Vliet
AV Veluwe
44:51
27
Marc Capel
Overig
45:06
28
Sjaak Hop
Overig
45:42
29
Paul Gerritsen
Overig
45:49
30
Ralph Schuurman
Overig
45:57
31
Melvin Witteveen
Overig
47:00
32
Henk Janssen
AV Veluwe
47:01
33
Rembert Groenman
Overig
47:02
34
Ronald van den Brink
AV'34
47:15
35
Erik Burgers
Overig
47:25
36
Roy Veldhuizen
Groen Wit'62
47:36
37
Chiem Berends
AV'34
47:53
38
Karel Borst
AV'34
48:13
39
Antoine Masrom
Overig
48:20
40
Gerrit Jan Zuijlen
Overig
48:28
41
Jan van den Berg
Overig
48:37
42
Walter Stouten
AV Veluwe
48:55
43
Marco Pellegrom
Overig
49:08
44
Roel Nijhof
AV Veluwe
49:20
45
Eddy Wulfsen
AV Veluwe
49:31
46
Michel Manintveld
AV Veluwe
49:34
47
Jerry Kolvoort
Overig
49:38
48
Hans Faas
Overig
49:46
49
Jeroen Boersma
Overig
49:49
50
Wim Dam
Overig
49:49
51
Gerben van Beesten
Overig
49:55
52
Frank Kazemier
Overig
49:55
53
Wouter Zinnemers
Groen Wit'62
50:23
54
Gerard van de Mast
Overig
50:33
55
Jan Jonker
Trim Apeldoorn
50:36
56
Steven Entius
Overig
50:40
57
Erik Riemens
Overig
50:49
58
Ebrahim Henmatria
Overig
51:15
59
Ton Duits
Overig
52:07
60
Richard Fiets
Groen Wit'62
52:14
61
Wim Slijkhuis
Overig
52:15
62
Patrick Tiemens
Overig
52:32
63
Chris Doornekamp
Overig
52:56
64
Kees Heil
AV'34
53:51
65
Paul Kuipers
Overig
53:56
66
Tim van Heumen
AV Veluwe
53:57
67
Henk Rouwenhorst
Overig
54:05
68
Eli Slotboom
AV Veluwe
54:51
69
Theo Hendriks
Overig
54:57
70
Martijn Stolk
Overig
55:01
71
Bas de Roos
AV Veluwe
55:04
72
Chris Willems
AV Veluwe
55:24
73
Johan Schipper
Overig
55:25
74
Jaap van Aarssen
Overig
55:56
75
Joop Cols
Groen Wit'62
55:58
76
Rico van Leeuwen
AV Veluwe
56:47
77
Marcel Altink
AV'34
57:18
78
Peter Hendriks
Overig
57:19
79
Cor van Zuuk
Groen Wit'62
57:21
80
Chris Berends
Overig
57:51
81
Henk Pruyssen
Overig
59:34
82
Evert Klomp
Overig
59:42
83
Han van Dostnik
Overig
59:44
84
Henk de Wit
Overig
59:47
85
Jan Timmer
Overig
1:00:39
86
Werner Koning
Overig
1:00:43
87
Gert de Bruin
Overig
1:01:49
VR, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van der Veen
AV Veluwe
42:31
2
Marjo Negerman
Overig
46:20
3
Yvonne Troost
Overig
47:17
4
Fiona Markus
AV Veluwe
48:34
5
Marjan Leeuwis
Overig
48:53
6
Joke Waanders
AV'34
49:00
7
Xandra Diderik
Overig
51:26
8
Barbara van Munster
Overig
51:36
9
Mariska Hagens
Overig
51:44
10
Esther Leeuwerke
Overig
52:16
11
Marloes Zinnemrs
Overig
54:08
12
Esther Zinnemers
Overig
54:08
13
Nelleke Evers
AV Veluwe
54:25
14
Nancy Lamarche
Overig
54:40
15
Martine Groffen
Overig
59:30
16
Gaby Faulhaber
AV Veluwe
1:00:26
Windrichting N-O, 3 Bft, 10 gr celsius, droog
Georganiseerd door sv Groen Wit '62 ism Runnerworld Apeldoorn
www.uitslagen.nl
06-02-2013 15:46