Uitslagenlijst Sylvestercross

Soest - Maandag 31 december 2012

JPUPC, PUP C / 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florian Vriezen
GAC Hilversum
6:21
2
Robin de Haan
SC Reeuwijk
6:25
3
Bram Schumacher
Energie
6:30
4
Maurick Weijs
AAV '36
6:40
5
Luka Faase
Pijnenburg
6:52
6
Paolo van der Straaten
Ilion
6:52
7
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
7:07
8
Jaap Zoon
Flevo Delta
7:08
9
Wouter Fallaux
Energie
7:10
10
Cédric de Jager
Energie
7:11
11
Friso Bruins
Eemnes
7:15
12
Ties Waterman
Bilthoven
7:32
13
Yasper van Hoegee
Pijnenburg
7:35
14
Sven van Gelderen
Lycurgus
7:54
15
Joran Stobbe
Almere '81
8:11
16
Levi van der Vlies
Pijnenburg
8:24
17
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
8:26
18
Floris de Ruyter
Pijnenburg
8:28
19
Luc de Wit
Pijnenburg
8:32
20
Giovanni Meijer
Hoofddorp
9:02
21
Steijn van Miltenburg
Zuidwal
9:06
22
Gijs de Raaf
Leusden
9:22
23
Boris Menger
Pijnenburg
9:23
MPUPC, PUP C / 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Selina Franken
Almere '81
6:16
2
Lianne Wuring
GAC Hilversum
6:21
3
Karin van Driest
Swifterbant
6:37
4
Gonda Boer
Energie
6:48
5
Janna van de Coevering
Soesterberg
6:53
6
Joyce Bakker Schut
Triathlon
7:22
7
Madalynn de Jong
SAV
7:43
8
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
7:44
9
Donne Teeuwisse
Hoogland
8:54
10
Vera Walgers
Pijnenburg
9:14
11
Anne van der Coterlet
Pijnenburg
9:23
12
Elise Hamberg
Pijnenburg
9:24
13
Nikita Menger
Soest
10:31
14
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
11:02
JPUPB, PUP B / 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter Fallaux
Energie
5:50
2
Tim Pelkmans
Sprint
5:54
3
Jesse Kwint
Jupiter
5:57
4
Halvar de Jager
Energie
6:06
5
Dylan Lucas
HAC '63
6:16
6
Dat de Kiefte
Phoenix
6:25
7
Benjamin den Hartog
Energie
6:29
8
Jelle van der Veer
Climax
6:32
9
Melle van Schalkwijk
Hilversum
6:36
10
Ralph-Karsten van der
Pijnenburg
6:41
11
Ryan Dorland
Almere
6:43
12
Floris Bruinsma
Pijnenburg
6:53
13
Sebastiaan den Hartog
Energie
6:58
14
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
7:06
15
Bent Zuurhout
Nieuwegein
7:15
16
Guillermo de Jong
SAV
7:25
17
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
7:43
18
Hugo de Raaf
Leusden
7:52
19
Duco Doorenbos
Soest
7:57
20
Sam de Wolf
Pijnenburg
9:58
MPUPB, PUP B / 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt de Blaauw
Energie
6:12
2
Frederiek Dekker
Olympus '70
6:24
3
Bieke Schipperen
Scorpio
6:26
4
Isabel van Noordenne
Energie
6:30
5
Chimène Koller
Altis
6:57
6
Sarph van der Wielen
Den Dolder
7:04
7
Roos Wortel
Baarn
7:08
8
Isa Struijk
Bilthoven
7:09
9
Eva van Ieperen
Pijnenburg
7:11
10
Kicky de Haan
Pijnenburg
7:18
11
Merel Hulshof
Pijnenburg
7:22
12
Evi Bom
Pijnenburg
7:25
13
Lisa Zoon
Flevo Delta
7:26
14
Helen Verreck
Triathlon
7:42
15
Milou van Bekkum
Pijnenburg
8:00
16
Laetitia Mets
Pijnenburg
8:03
17
Milen Galavati
Almere '81
8:35
18
Hester C
Utrecht
9:27
JPUPA, JPUPA / 9-10 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Viggo Parol
Atverni
4:53
2
Jesse Fokkenrood
Atverni
4:54
3
Florian Kramer
Pallas '67
5:01
4
Luca van Diepen
Hera
5:09
5
Rick van Riel
Attila
5:15
6
Sem Pouw
Leusden
5:17
7
Pablo Velt
Pijnenburg
5:25
8
Olivier Voschezang
Hilversum
5:27
9
Yoram Vriezen
GAC Hilversum
5:29
10
Daniel van Noordenne
Energie
5:34
11
Mats Hartog
Soest
5:36
12
Jochem van Boekel
Typhoon
5:43
13
Daan van de Coevering
Soesterberg
5:51
14
Joep Bruinsma
Soest
5:54
15
Joey Daselaar
Pijnenburg
5:57
16
Mathijs van Wessel
Pijnenburg
5:59
17
Maurizio van der Straa
Berkel en Rodenrijs
6:01
18
Miel Zuurhout
Nieuwegein
6:03
19
Marc van Burgel
Atverni
6:08
20
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
6:10
21
Jort Mensink
Bilthoven
6:11
22
Lucan Nooi
Soest
6:14
23
Max van Liempdt
Almere '81
6:16
24
Sven van Gestel
Pijnenburg
6:17
25
Ivo Stolk
Pijnenburg
6:19
26
Stijn van Tilburg
THOR
6:22
27
Pepijn de Groot
Pijnenburg
6:23
28
Lars van Valkengoed
Bunschoten-Spakenbur
6:27
29
Thijs Zoon
Flevo Delta
6:31
30
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
6:38
31
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
6:40
32
Peer Waterman
Bilthoven
6:43
33
Nick Ubachs
Swift
6:46
34
Seb Struijk
Bilthoven
6:47
35
Lucas Knecht
GAC Hilversum
6:48
36
Wesley Franken
Almere '81
6:49
37
Mark Hollestelle
Triathlon
6:52
38
Hidde Doornkamp
Pijnenburg
7:00
39
Merijn Kerens
Pijnenburg
7:04
40
Youp de Groot
Pijnenburg
7:07
41
Niels de Boer
GAC Hilversum
7:08
42
Jeroen Steenkamer
Pijnenburg
7:24
43
Rob Dankers
GAC Hilversum
7:25
44
Milan Serlui
Pijnenburg
7:30
MPUPA, MPUPA / 9-10 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Verhoef
AV Aalsmeer
5:38
2
Nine Immink
Triathlon
5:48
3
Sophie Praas
Triathlon
5:52
4
Lieke Kool
Atverni
5:58
5
Linda van Driest
Swifterbant
6:05
6
Sietske Verkade
AAV '36
6:07
7
Lotte de Visser
Energie
6:08
8
Jonna Bom
Pijnenburg
6:09
9
Daphne van de Waterbee
Pijnenburg
6:12
10
Carlijn de Bie
GAC Hilversum
6:18
11
Lois Steenbeek
Leiden Atletiek
6:18
12
Tamar van den Berg
Fortuna
6:25
13
Lotte Bleijerveld
BAV
6:26
14
Iris de Bie
GAC Hilversum
6:28
15
Mirjam Hollestelle
Triathlon
6:34
16
Sanne Bakker Schut
Triathlon
6:40
17
Maaike Heida
Clytoneus
6:48
18
Myrthe Steenbeek
Leiden Atletiek
6:50
19
Iris Vos
Den Dolder
7:01
20
Fien Lelie
RK HAV
7:07
21
Fleur Bakker Schut
Amersfoort
7:09
22
Elize van Beuningen
Pijnenburg
7:09
23
Kendra Limburg
Triathlon
7:15
24
Sarah Dorland
Almere
7:16
25
Busra Kaya
AV Rijssen
7:18
26
Julia Meltzer
Den Dolder
7:24
27
Jeske Wiemans
Pijnenburg
7:29
28
Nuriya Mets
Pijnenburg
7:35
29
Danielle Veendrick
BAV
7:41
JD, JD / 11-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kelvin Baartwijk
Almere '81
7:44
2
Stan Schipperen
Scorpio
7:59
3
Robin van Riel
Attila
8:01
4
Haico Boer
Energie
8:02
5
Jesse Hendriks
THOR
8:04
6
Thomas Kwint
Jupiter
8:11
7
Alessio van de Straste
Berkel en Rodenrijs
8:12
8
Juul Knoester
GVAC
8:12
9
Arne van der Linde
Passaat
8:13
10
Youri Fransen
AV Zeewolde
8:17
11
Stan Ubachs
Swift
8:19
12
Wessel Heil
AV Aalsmeer
8:22
13
Jelle de Roon
Atledo
8:29
14
Ok de Kiefte
Phoenix
8:35
15
Jan Bouwknegt
HAC '63
8:39
16
Henrik Kok
Pijnenburg
8:46
17
Jimmy van Velzen
Pijnenburg
8:51
18
Philip van Horssen
Rijssen
8:54
19
Hans Harting
AV '47
9:04
20
Jaimy Voogt
Energie
9:07
21
Tjerk Homma
Maarssen
9:12
22
Nial van der Steeg
Atverni
9:12
23
Pim van de Fliert
Pijnenburg
9:21
24
Boyke Baeten
GAC Hilversum
9:25
25
Jelle van Miltenburg
BAV
9:29
26
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
9:33
27
Lucas Stolk
Pijnenburg
9:40
28
Thijs van Miltenburg
BAV
9:42
29
Niek Smit
AV Zeewolde
9:42
30
Hristo Vermeer
Typhoon
9:45
31
Ismail Kaya
AV Rijssen
9:50
32
Enno Braaksma
Pijnenburg
10:03
33
Wessel Terpstra
BAV
10:17
34
Stephan van der Jagt
AAV '36
10:23
35
Thomas Bark
Atverni
10:24
36
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
10:32
37
Jan Dirk
AV '47
10:40
38
Olaf van de Pavert
GAC Hilversum
10:55
39
Tijn van Schalkwijk
Hilversum
11:06
40
Youri de Kruijf
Pijnenburg
11:15
41
Oscar de Groot
Pijnenburg
11:22
42
Pim van den Breemer
Pijnenburg
11:22
43
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
11:27
44
Hilbert Scherrenburg
Pijnenburg
11:34
45
Martijn de Boer
GAC Hilversum
11:37
46
Lukas Meijerink
Pijnenburg
11:51
47
Winston Hamster
Pijnenburg
11:51
48
Rens van Tilburg
THOR
12:44
49
Daan van Kats
AV Zeewolde
17:37
MD, MD / 11-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bregje Sloot
De Liemers
7:58
2
Shurianty Mathilda
Energie
8:13
3
Jaimy van de Loo
De Spartaan
8:20
4
Roos Hop
THOR
8:30
5
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
8:34
6
Kyra Keurentjes
De Liemers
8:40
7
Sam Lips
Sprint
8:42
8
Bente Wagenveld
AV Nijkerk
8:42
9
Lotte Geelen
Atverni
8:45
10
Aylan Menick
Clytoneus
8:47
11
Nina van Diepen
Hera
8:49
12
Ilse van de Haar
Altis
8:51
13
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:57
14
Fleur Praas
Triathlon
8:58
15
Denise Bosch
Ilion
9:00
16
Marije Hijman
AV '47
9:03
17
Benthe Tiegelaar
Aquilo
9:03
18
Marlot Bruggink
AV Rijssen
9:05
19
Naomi Mols
Cifla
9:08
20
Brynn Wagenveld
AV Nijkerk
9:14
21
Ynte Biemans
Atverni
9:21
22
Diewertje van Kampen
Hera
9:32
23
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
9:36
24
Maureen van Driest
Swifterbant
9:48
25
Loes Brand
AV '47
9:54
26
Monique van Dorresteij
Soest
10:01
27
Manon Stringa
Atverni
10:08
28
Aricia Limburg
Triathlon
10:10
29
Lonneke te Kloese
Triathlon
10:21
30
Denice Lucas
HAC '63
10:22
31
Talitha Bouwman
Triathlon
10:26
32
Rosan de Bie
GAC Hilversum
10:27
33
Louiza Kruiswijk
Atverni
10:44
34
Lieke Hulshof
Pijnenburg
10:45
35
Dawy Jipat
Pijnenburg
11:00
36
Anouck Jansen
Pijnenburg
11:01
37
Anika Northausen
Pijnenburg
11:02
38
Milou Land
Pijnenburg
11:04
39
Corinda den Hartog
Energie
11:10
40
Sanne Hilberts
GAC Hilversum
11:23
41
Nadine de Leeuw
Almere '81
11:48
42
Anouk van Valkengoed
Bunschoten-Spakenbur
11:50
43
Nienke Andriessen
Pijnenburg
11:54
44
Jaimy Schenderling
Pijnenburg
11:55
45
Xandrine Koller
Hoogland
12:32
JC, JC / 13-14 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
AAC '61
7:12
2
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
7:16
3
Elias Loukili
Atverni
7:21
4
Brian Versluis
Atverni
7:24
5
Daan Dirks
Achilles
7:25
6
Bram Anderiessen
AKU
7:25
7
Laudon Liekens
België
7:26
8
Justin Lam
Almere '81
7:27
9
Stef Dirks
Achilles
7:36
10
Jasper Janssen
Prins Hendrik
7:37
11
Nick Kolen
Attila
7:38
12
Sven van Miltenburg
Atverni
7:41
13
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
7:44
14
Peter-Jan de Jong
Horror
7:46
15
Bart Brand
Atverni
7:48
16
Harry van Ham
DAK
7:49
17
Sjors Visser
Energie
7:51
18
Jens van Gelderen
Lycurgus
7:55
19
Corné Parol
Atverni
7:57
20
Guus Nouwen
Pijnenburg
7:58
21
Christiaan Korte
Typhoon
7:59
22
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
8:00
23
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
8:03
24
David Koning
Reek
8:04
25
Mauricio van Oosterbos
Prins Hendrik
8:04
26
Marc Verhagen
Energie
8:04
27
Dirk van Driest
Swifterbant
8:04
28
Stan Prinsen
AVA '70
8:06
29
Juul Linders
Prins Hendrik
8:06
30
Tom van Ommeren
THOR
8:10
31
Mees van Berlo
Prins Hendrik
8:10
32
Cain Rutgers
Almere '81
8:15
33
Wiel Wijnen
8:21
34
Aron Koning
De Keien
8:21
35
Reinder Boekhoff
Pijnenburg
8:25
36
Auke Fennema
Horror
8:29
37
Casper van Leeuwen
Vlijmen
8:31
38
Ids Biemans
Atverni
8:33
39
Guus Kooi
Triathlon
8:37
40
Rinse Altena
Horror
8:38
41
Io Pel
Zaanland
8:38
42
Hielke Hilberts
GAC Hilversum
8:39
43
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
8:40
44
Juras Huijben
Phoenix
8:49
45
Huib ter Hart
Attila
8:49
46
Menno van der Jagt
AAV '36
8:54
47
Rowan Wander
Saint-Jean-du-Gard (
8:55
48
Rick Hollestelle
Triathlon
8:56
49
Thijs Knecht
GAC Hilversum
8:58
50
Aad Schuilenburg
Pijnenburg
9:02
51
Him de Looper
AV Zeewolde
9:05
52
Ies Kaczmarek
Almere '81
9:12
53
Chris Wever
Bontebok
9:26
54
Cas Bakker
Clytoneus
9:28
55
Luc van Wessel
Pijnenburg
9:30
56
Oliver Korte
Typhoon
9:54
57
Jort Meijboom
Pijnenburg
10:00
58
Joep Borninkhof
GAC Hilversum
10:01
59
Sam Kraaijeveld
Passaat
10:06
60
Wouter Hilhorst
Pijnenburg
10:14
61
Tristan Voogd
Almere '81
10:16
62
Karel Dingemanse
Soest
10:33
63
Stefan Zondervan
Triathlon
10:39
64
Thijs Heemskerk
AKU
10:52
65
Skip Renders
GAC Hilversum
11:02
66
Boris Sierink
AV Zeewolde
11:05
67
Stijn Jansonius
AV '34
11:15
68
Gijs Dingemanse
Soest
11:19
69
Jilles van Schelt
Typhoon
12:16
70
Lex Butzelaar
Pijnenburg
12:26
MC, MC / 13-14 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
7:53
2
Jasmijn Bakker
Triathlon
7:56
3
Ashley Melcherts
Energie
7:59
4
Lisa Kroon
Energie
8:01
5
Kristel van den Berg
Fortuna
8:02
6
Irene Bijman
Isala '96
8:03
7
Leonie Glazenborg
SV Veendam
8:11
8
Diane van Es
PAC
8:13
9
Jetske van Kampen
Hera
8:16
10
Gounakis Vasilia
Maasmechelen
8:18
11
Isa Videler
Spado
8:21
12
Emma Verkaaik
SV Veendam
8:22
13
Anniek van Boekel
Typhoon
8:24
14
Nina Becx
Attila
8:32
15
Sanne van Gils
Spado
8:35
16
Nida Huijben
Phoenix
8:39
17
Babet Broekman
Seven Hills Running
8:46
18
Demie Zwiers
KAV Holland
8:57
19
Elise Duthoo
België
9:00
20
Marinde van Dis
De Sperwers
9:03
21
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
9:04
22
Chloe Anderson
Sprint
9:08
23
Lois Stokkers
Energie
9:13
24
Emma Dekker
Olympus '70
9:17
25
Zoe Zwaal
Sprint
9:19
26
Sophie de Graaf
Energie
9:25
27
Sandra van de Grift
Pijnenburg
9:28
28
Quinty Kroon
Volendam
9:41
29
Tessa Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerlan
9:44
30
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
9:48
31
Linda Alzate Ramirez
Ilion
9:56
32
Nienke Heida
Clytoneus
10:19
33
Renske de Blocq van Sc
Pijnenburg
10:41
34
Mandy de Groot
Atverni
10:49
35
Nadine Koster
Clytoneus
10:51
36
Femke Jansen
Pijnenburg
10:58
37
Isabel Hooijman
AKU
11:00
38
Amber Willems
Pijnenburg
11:12
39
Jessica Alzate Ramirez
Ilion
11:31
40
Ilse de Boer
Pijnenburg
11:38
41
Ayla Stobbe
Almere
11:49
42
Carmen van de Waterbee
Pijnenburg
12:27
JB, JB / 15-16 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yassine Loukili
Atverni
14:26
2
Wesley Mols
Cifla
14:34
3
Riken Ost
Wetteren (BEL)
14:41
4
Sebbe Francken
Kalmthout (BEL)
14:50
5
Mike Foppen
Cifla
14:53
6
Jelmer van der Linden
Statina
14:54
7
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
14:59
8
Mels Lambregts
THOR
15:02
9
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
15:03
10
Freek van de Weerd
Sprint
15:06
11
Tim Bennen
AAC
15:09
12
Djurre Hoeksema
AAC '61
15:09
13
Kelide Aminboru
Triathlon
15:09
14
Lukas Bos
Triathlon
15:13
15
ThierryWilligenburg
Triathlon
15:19
16
Ivan Feitsma
Athlos
15:19
17
Job de Feijter
RK HAV
15:21
18
Anton Borgstijn
AAV '36
15:32
19
Dave Klarenbeek
Soest
15:36
20
Max Rijs
Loopgroep Aart Stigt
15:37
21
Abe Simons
Sprint
15:42
22
Michiel Lelie
RK HAV
15:43
23
Rubin Vos
PEC 1910
15:45
24
Roel Verhagen
Tilburg Road Runners
15:57
25
Jeroen Swinkels
Hera
16:13
26
Maurits Versluis
Atverni
16:15
27
Montijn van de Ven
Phoenix
16:17
28
Guido Klaassen
Lycurgus
16:18
29
Thomas Bennis
Almere
16:24
30
Stijn van Geene
OSS-VOLO
16:33
31
Koen van der Meijden
THOR
16:42
32
Tom de Leeuw
Almere '81
16:49
33
Lars Biemans
Atverni
16:58
34
Nout Wardenburg
AV '34
17:01
35
Mike Meijer
AAC '61
17:10
36
Mark Jansonius
AV '34
17:16
37
Koen Jansen
Pallas '67
17:24
38
Wessel Flinterman
Statina
17:42
39
Tijke Wentink
Attila
17:50
40
Koen Hijman
AV '47
18:33
41
Roel Kooi
Triathlon
18:36
42
Joost Koet
Leiden Atletiek
18:39
43
Jasper Thijs
Clinge
19:10
MB, MB / 15-16 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
12:55
2
Veerle Bakker
Triathlon
13:19
3
Britt Mosselman
SAV
13:42
4
Eline de Jong
De Liemers
13:48
5
Sabine Rutten
VAV
13:55
6
Imke van Bunningen
Cifla
13:58
7
Tessa de Boer
AV Heerenveen
14:04
8
Marjet Groen
AV Castricum
14:10
9
Femke Hooijberg
AV Edam
14:30
10
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
14:32
11
Corinde van Es
PAC
14:35
12
Iris van Driest
Flevo Delta
14:36
13
Michelle Musumeci
Lent
14:38
14
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
14:43
15
Evelien Hooijman
AKU
14:48
16
Anne den Otter
Energie
14:48
17
Marleen Stoel
Isala '96
14:55
18
Beele Pronk
Hellendoorn
15:03
19
Jeske van der Pal
Zaanland
15:23
20
Dagmar Smid
AAV '36
15:37
21
Lynn Staes
Sprint
15:46
22
Laura Schumacher
Energie
15:50
23
Linda Innemee
Soest
15:58
24
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
16:03
25
Shari Lammens
Merelbeke (BEL)
16:08
26
Laurien te Nijnehuis
Marathon Pim Mulier
16:12
27
Lotte van der Velde
Triathlon
16:18
28
Chantal Wiggers
Marathon Pim Mulier
16:23
29
Ilona van der Giessen
OSS-VOLO
16:27
30
Judith Rasch
GAC Hilversum
16:57
31
Carmen van den Elsen
AV Wijchen
17:10
32
Nina van Eijk
Phoenix
17:15
33
Femke Tigchelaar
Fit
19:42
SBR, SBR (TEAM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
JanWillem Nieboer
Pon Holdings BV
33:26
33:26
2
Mattijs Brugge
Pon Holdings BV
34:49
34:48
3
Niels Siebelink
Pon Holdings BV
35:27
35:25
4
Cees van Wengerden
Gemeente Utrecht
35:53
35:52
5
Jack Weerdmeester
Pon Holdings BV
36:03
35:59
6
Koen Koehof
B+P Belastingadviseu
36:09
36:07
7
Mischa Stolker
Rabobank Soest Baarn
36:27
36:24
8
Dolf van der Voort
Balance
36:35
36:34
9
Rikkert van der Veer
Balance
37:00
36:58
10
Gerbrand van Ommen
Source Leadership
37:14
37:09
11
Erwin Bartels
Veiligheidsregio Utr
37:16
37:14
12
Dies de Dreu
Gemeente Utrecht
37:17
37:15
13
Jan Wielinga
Pon Holdings BV
37:25
37:23
14
Hans Mieras
Source Leadership
37:31
37:28
15
Joep Barendse
Gemeente Utrecht
37:38
37:36
16
Rik van den Brink
Balance
38:19
38:17
17
Tom van der Pijl
B+P Belastingadviseu
38:19
38:16
18
Tom van de Groep
Veiligheidsregio Utr
38:26
38:24
19
Erik Blokhuis
Pon Holdings BV
38:44
38:40
20
Douwe Nagel
Veiligheidsregio Utr
38:52
38:51
21
Patrick Kleinegris
39:01
38:59
22
Mathieu de Cock
Triodos Bank
39:05
38:56
23
Wim van Steeg
Balance
39:06
39:04
24
Martin van Solinge
Pon Holdings BV
39:11
39:07
25
Kees Kreikamp
Pon Holdings BV
39:24
39:21
26
Dirk den Broeder
39:31
39:29
27
Mathijs Borst
Source Leadership
39:31
39:29
28
Erwin
39:40
39:38
29
Maarten Delgijer
Rabobank Soest Baarn
40:00
39:57
30
Paul van Wageningen
Veiligheidsregio Utr
40:02
39:58
31
Walter Schaap
Rabobank Soest Baarn
40:05
40:03
32
Luuc Elzinga
Balance
40:23
40:17
33
Lars van der Pijl
B+P Belastingadviseu
40:43
40:34
34
Pieter de Vos
Source Leadership
40:45
40:42
35
Rene Dioncre
Triodos Bank
40:49
40:40
36
Sander Hoffer
Triodos Bank
40:51
40:41
37
Fake Schonewille
Pon Holdings BV
40:52
40:49
38
Henk Bouw
Rabobank Soest Baarn
41:18
41:14
39
Arjen Schutte
Balance
41:22
41:18
40
Joep Derks
Veiligheidsregio Utr
41:24
41:10
41
Frank Hut
Pon Holdings BV
41:26
41:20
42
Marc van Schalkwijk
Triodos Bank
41:30
41:20
43
Benjamin Koelewijn
Veiligheidsregio Utr
41:34
41:34
44
Bert-Jan Verheul
Veiligheidsregio Utr
41:46
41:43
45
Wouter Koelewijn
Veiligheidsregio Utr
41:57
41:57
46
Hans de Wolff
Triodos Bank
42:11
41:59
47
Victor Brandsema
42:11
42:01
48
Harry van der Zaag
Hartstichting
42:14
42:07
49
Gerard Krijnen
Veiligheidsregio Utr
43:02
42:56
50
Auke de Schipper
Jumo
43:04
42:56
51
Jeroen Meijer
Source Leadership
43:14
43:11
52
Eric
Sparco International
43:15
43:07
53
Michiel van der Ploeg
Pon Holdings BV
43:24
43:11
54
Bert Jan Bosboom
B+P Belastingadviseu
43:30
43:20
55
Steven de Graaf
Jumo
43:36
43:29
56
Harm Brouwer
Hartstichting
43:36
43:29
57
Paul von Stockhausen
Sparco International
43:46
43:38
58
Jos Meester
Balance
43:53
43:39
59
Sieb van der Weide
Gemeente Utrecht
43:56
43:54
60
Wouter de Blocq
AT scholen
43:58
43:56
61
Aniek Sarneel
Triodos Bank
44:01
43:50
62
Erik Auee
B+P Belastingadviseu
44:11
44:01
63
Wim Bierman
Source Leadership
44:12
44:06
64
Jos van Rijt
Jumo
44:46
44:42
65
Jos Goor
Rabobank Soest Baarn
44:52
44:49
66
Joris Kroon
Veiligheidsregio Utr
45:13
45:06
67
André Gouw
Veiligheidsregio Utr
45:13
45:09
68
Maikel van de Groep
Veiligheidsregio Utr
45:18
45:17
69
Thijs van der Ploeg
Pon Holdings BV
45:36
45:33
70
Martin van Tintelen
Pon Holdings BV
45:42
45:34
71
Hans Frints
Source Leadership
45:49
45:43
72
Carl Lens
Source Leadership
45:49
45:42
73
Harry van Dusschoten
Smink Afvalverwerkin
45:51
45:40
74
Willem Verschuur
Pon Holdings BV
45:55
45:51
75
Ewout den Ouden
Rabobank Soest Baarn
46:00
45:58
76
Anita van Valkengoed
Smink Afvalverwerkin
46:07
46:00
77
André Houtop
Veiligheidsregio Utr
46:17
46:12
78
Kwame van Eijndhoven
Triodos Bank
46:34
46:21
79
Steven Sturm
Balance
46:34
46:21
80
Thomas Hop
Veiligheidsregio Utr
46:40
46:38
81
Frans-Arend Hartog
Veiligheidsregio Utr
46:40
46:38
82
Dirk Kop
Jumo
46:41
46:33
83
Startnummer 3179
46:45
46:28
84
Remy van den Berg
AT scholen
46:57
46:51
85
Ton Rennen
Triodos Bank
47:03
46:51
86
Hans Rosbergen
Pon Holdings BV
47:22
47:16
87
Stefan Edelbroek
Triodos Bank
47:22
47:12
88
Martijn van Dijk
Rabobank Soest Baarn
47:31
47:21
89
Ruud Goutier
Pon Holdings BV
47:40
47:34
90
Jos Fontijn
Balance
47:44
47:32
91
Dino Dierks Duarte
Pon Holdings BV
48:18
47:59
92
Dick Zwaan
Veiligheidsregio Utr
48:28
48:15
93
Roel de Graaf
Veiligheidsregio Utr
48:28
48:27
94
Marika Fontijn
Balance
48:37
48:23
95
Jacques Hazelzet
Gemeente Utrecht
48:47
48:32
96
Patrick Erkelens
Veiligheidsregio Utr
48:50
48:35
97
Joset van der Hoeven
Triodos Bank
48:57
48:46
98
Nelleke van den Berg
Triodos Bank
48:57
48:45
99
Jan Schuurman
49:12
49:02
100
Patrick Korevaar
Pon Holdings BV
49:19
49:01
101
Jan Sebel
Source Leadership
49:21
49:14
102
Han den Hartog
Veiligheidsregio Utr
49:24
49:20
103
Alexander van der Meul
Balance
49:28
49:15
104
Patricia Daselaar
Sparco International
49:31
49:21
105
Norbert Vismans
Pon Holdings BV
49:49
49:42
106
Jur Elsinga
50:16
50:15
107
Jacques Peeters
Source Leadership
50:28
50:24
108
Roland Muller
Sparco International
50:32
50:22
109
Ilona Sluis
Rabobank Soest Baarn
50:54
50:49
110
Yvonne Timmermans
Veiligheidsregio Utr
50:55
50:41
111
Sep van Doormaal
Smink Afvalverwerkin
50:58
50:46
112
Veronique Borst
Rabobank Soest Baarn
51:05
50:56
113
Liesbeth van der Zwaan
Jumo
51:48
51:44
114
Henny Nieberg
Gemeente Utrecht
51:49
51:48
115
Marion van Rooijen
Veiligheidsregio Utr
51:52
51:50
116
Ron Ebbers
Jumo
51:55
51:47
117
Jos Elsendoorn
Gemeente Utrecht
51:56
51:44
118
Teus van Ee
Smink Afvalverwerkin
52:42
52:29
119
Willemijn Heeringa
AT scholen
53:04
52:58
120
Karin Butzelaar
B+P Belastingadviseu
53:19
53:10
121
Mees van der Kieft
Veiligheidsregio Utr
54:08
54:02
122
Startnummer 3138
Veiligheidsregio Utr
54:51
54:40
123
Henk Blankestijn
55:03
54:46
124
Margret Veldscholten
Veiligheidsregio Utr
55:21
55:19
125
Wijntje de Jong
Rabobank Soest Baarn
55:35
55:28
126
Robbert Visscher
Veiligheidsregio Utr
55:44
55:43
127
Sjaak Haasnoot
Veiligheidsregio Utr
56:24
56:09
128
Judy Ruiter
AT scholen
57:04
56:58
129
Ronald van Tongeren
Source Leadership
57:07
57:00
130
Cees Blankestijn
57:20
57:02
131
Lonneke Koelman
Source Leadership
57:46
57:38
132
Lenny van Hal
AT scholen
58:08
58:03
133
Jessica Demmers
Rabobank Soest Baarn
1:01:53
1:01:48
134
Eddy Schouten
Smink Afvalverwerkin
1:03:07
1:02:56
SCH34, SCHCROSS 3/4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ties van Voorst
Van der Huchtschool
6:33
6:33
2
Imo Wijdeveld
R.K. Montessorischoo
6:43
6:43
3
Diederik van der Vliet
Driesprong
6:52
6:52
4
Yuri Stolk
Prins Willem Alexand
6:57
6:54
5
Siebe Snijders
Wegwijzer
7:11
7:10
6
Jip Zaal
Driesprong
7:17
7:14
7
Mathijs Kwakman
R.K. Montessorischoo
7:19
7:19
8
Levi Esselman
Driesprong
7:22
7:18
9
Zoë Nijssen
Driesprong
7:25
7:24
10
Luuk Volle
Driesprong
7:27
7:24
11
Niels Determan
Werveling
7:29
7:26
12
Floris Knigge
Driesprong
7:40
7:36
13
Tom Abbel
Wegwijzer
7:41
7:41
14
Pelle Steenbakkers
Wegwijzer
7:46
7:46
15
Sylvian Gendt
Driesprong
7:47
7:45
16
Rins Wasenaar
Werveling
7:48
7:46
17
Hugo Wolfs
Driesprong
7:50
7:48
18
Ollie van Veen
R.K. Montessorischoo
7:52
7:52
19
David van der Heide
Werveling
8:00
7:58
20
Cheyenne van Dijk
Van der Huchtschool
8:02
8:01
21
Tom Buisman
Van der Huchtschool
8:09
8:09
22
Zeb Hooijberg
Van der Huchtschool
8:11
8:10
23
Bas Gerrits
Van der Huchtschool
8:16
8:15
24
Benjamin van Asch
Van der Huchtschool
8:23
8:23
25
Dani Slatina
Van der Huchtschool
8:25
8:22
26
Dimitri Weij
Werveling
8:25
8:23
27
Minke Rademaker
Driesprong
8:36
8:33
28
Mats van Gestel
Driesprong
8:39
8:37
29
Goos Hagen
Wegwijzer
8:42
8:41
30
Indira de Aquino
Van der Huchtschool
8:53
8:53
31
Ties Demmers
Driesprong
8:55
8:53
32
Dorus Teeling
Werveling
8:58
8:56
33
Julian de Boer
Van der Huchtschool
8:59
8:58
34
Maarten Blok
Werveling
9:02
8:59
35
Lieke de Neef
Driesprong
9:04
9:03
36
Linette de Neef
Driesprong
9:04
9:04
37
Florien Wolfs
Driesprong
9:05
9:04
38
Tijmen Scheer
Van der Huchtschool
9:10
9:08
39
Puck Steinpatz
Werveling
9:12
9:10
40
Florence Wold
Werveling
9:13
9:10
41
Sophie de Graaf
Werveling
9:14
9:11
42
Kay-Pedro van Dam
Wegwijzer
9:22
9:21
43
Luca Kok
Van der Huchtschool
9:22
9:22
44
Chantal Verdonk
Werveling
9:25
9:23
45
Lisa Micklei
Werveling
9:26
9:25
46
Lieke Dolman
Werveling
9:27
9:24
47
Julian van der Horst
R.K. Montessorischoo
9:53
9:53
48
Sascha de Witt
R.K. Montessorischoo
9:54
9:54
49
Britt Groen
Van der Huchtschool
10:01
9:58
50
Thijs Bruisman
Van der Huchtschool
10:09
10:09
51
Quirine van der Vugt
Werveling
10:11
10:10
52
Anna den Besten
Werveling
10:16
10:14
53
Jasper van Doorn
Wegwijzer
10:37
10:36
54
Sem van Schaik
Werveling
10:56
10:53
55
Luna van der Veen
Werveling
11:01
10:58
56
Channa Hoogenboom
Driesprong
11:13
11:10
57
Melissa van Bemmel
Van der Huchtschool
11:19
11:18
58
Duncan Knolle
Van der Huchtschool
11:20
11:17
59
Marieke Vermijmeren
R.K. Montessorischoo
11:21
11:21
SCH56, SCHCROSS 5/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Hooft
Wegwijzer
5:37
5:37
2
Bryan Saas
Wegwijzer
5:51
5:50
3
Romano de Aquino
Van der Huchtschool
6:02
5:59
4
Sven van Gestel
Driesprong
6:09
6:08
5
Tijmen Brons
R.K. Montessorischoo
6:19
6:19
6
Matthieu Steman
R.K. Montessorischoo
6:25
6:25
7
Samuel Grendel
R.K. Montessorischoo
6:31
6:30
8
Hidde Bunte
Werveling
6:33
6:31
9
Luuk Langeveld
R.K. Montessorischoo
6:35
6:35
10
Antwan Snijders
Wegwijzer
6:36
6:36
11
Kito van Veen
R.K. Montessorischoo
6:40
6:37
12
Thomas van Dorresteijn
Wegwijzer
6:42
6:41
13
Quin Schilham
Werveling
6:42
6:39
14
Jente Wijdeveld
R.K. Montessorischoo
6:43
6:42
15
Julian van Voorst
Van der Huchtschool
6:46
6:45
16
Ralph-Karsten vd Vliet
Driesprong
6:47
6:46
17
Ruud Wiegersma
R.K. Montessorischoo
6:52
6:51
18
Bas van den Deijssel
R.K. Montessorischoo
6:52
6:50
19
Mimi Neyens
Werveling
6:53
6:51
20
Beau Tamis
Werveling
6:57
6:53
21
Rosalie Mutgeert
Werveling
6:57
6:55
22
Noah Cozijn
Van der Huchtschool
6:57
6:55
23
Jochem Weij
Werveling
6:58
6:55
24
Julian van Dorresteijn
Wegwijzer
6:59
6:59
25
Pepijn Wolfs
Driesprong
7:01
7:00
26
Jade Linders
Van der Huchtschool
7:06
7:06
27
Joline van Barneveld
R.K. Montessorischoo
7:09
7:08
28
Megan Schilham
Werveling
7:09
7:06
29
Bodhi Fugers
Van der Huchtschool
7:17
7:15
30
Leon Linders
Van der Huchtschool
7:21
7:19
31
Bas Vermijmeren
R.K. Montessorischoo
7:26
7:26
32
Naud de Groot
Driesprong
7:38
7:37
33
Damiën Menereis
Prins Willem Alexand
7:43
7:40
34
Dennis Micklei
Werveling
7:50
7:48
35
Rik Hooft
Wegwijzer
7:54
7:54
36
Wouter van de Steeg
Wegwijzer
7:57
7:55
37
Kaitlyn Hagedoorn
Van der Huchtschool
7:59
7:56
38
Mika Keuning
Wegwijzer
8:00
7:57
39
Pippa Leeflang
R.K. Montessorischoo
8:12
8:11
40
Jordy de Jong
Wegwijzer
8:13
8:11
41
Karlijn van Barneveld
R.K. Montessorischoo
8:17
8:15
42
Maud Batenburg
Prins Willem Alexand
8:30
8:27
43
Rick Dolman
Werveling
8:32
8:30
44
Merel Determan
Werveling
8:35
8:32
45
Boris Schenderling
Van der Huchtschool
8:36
8:34
46
Iris den Otter
Van der Huchtschool
8:39
8:37
47
Stijn Blok
Werveling
8:41
8:38
48
Ellen den Besten
Werveling
8:53
8:50
49
Noëmie van Dam
Wegwijzer
8:54
8:52
50
Lucienne Verbraak
Wegwijzer
8:55
8:54
51
Mette van der Woud
Wegwijzer
9:00
8:58
52
Devi de Gier
Wegwijzer
9:05
9:05
53
Hélène Fluttert
Driesprong
9:09
9:07
54
Jarno de Bruin
Werveling
9:13
9:11
55
Emma Batenburg
Van der Huchtschool
9:16
9:13
56
Coos Mulder
Driesprong
9:29
9:27
57
Peer Teeling
Werveling
9:30
9:26
58
Zizi Zwiers
Van der Huchtschool
9:31
9:28
59
Angel Brewster
Werveling
9:45
9:41
60
Wilco van Doorn
Wegwijzer
9:54
9:52
61
Lotte van Zanten
Werveling
9:56
9:52
62
Eveline Janssen
Van der Huchtschool
10:00
9:57
63
Casper van Leent
Wegwijzer
10:58
10:58
SCH78, SCHCROSS 7/8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jimmy van Velzen
Wegwijzer
5:29
5:28
2
Pablo Velt
R.K. Montessorischoo
5:35
5:35
3
Tom Mutgeert
Werveling
5:55
5:55
4
Luc Hooft
Wegwijzer
6:02
6:02
5
Stijn van Veen
R.K. Montessorischoo
6:02
6:00
6
Merijn Brons
R.K. Montessorischoo
6:24
6:23
7
Hidde Dirkse
R.K. Montessorischoo
6:24
6:23
8
Ruben van Dijk
Wegwijzer
6:27
6:25
9
Lukas Pool
Insingerschool
6:29
6:29
10
Rob van den Deijssel
R.K. Montessorischoo
6:31
6:30
11
Cas Pelzer
Insingerschool
6:33
6:33
12
Jasper de Gier
Wegwijzer
6:39
6:37
13
Anika Northausen
Insingerschool
6:42
6:40
14
Milou Dales
R.K. Montessorischoo
6:45
6:44
15
Willem van der Wiel
R.K. Montessorischoo
6:48
6:47
16
Julie Tamis
Werveling
6:50
6:50
17
Jelle Anema
Insingerschool
6:52
6:50
18
Finn Munsters
Insingerschool
6:53
6:51
19
Kaj Monissen
Van der Huchtschool
6:53
6:52
20
Dawy Jipat
Insingerschool
6:54
6:53
21
Milou van 't Land
Insingerschool
6:54
6:53
22
Anne Smid
Insingerschool
6:56
6:55
23
Isis Molenaar
Werveling
7:02
7:02
24
Nike Keuning
Wegwijzer
7:02
7:02
25
Pepijn SBC
SportBuurtClub
7:04
7:02
26
Jesse van Heerikhuize
Insingerschool
7:05
7:04
27
Noha Zwiers
Van der Huchtschool
7:06
7:05
28
Daan SBC
SportBuurtClub
7:10
7:10
29
Wouter Steman
R.K. Montessorischoo
7:12
7:10
30
Stef van Rooijen
Werveling
7:13
7:11
31
Sanne Elders
Van der Huchtschool
7:15
7:14
32
Famke Boonstra
St. Carolusschool
7:17
7:15
33
Manon Schelhaas
St. Carolusschool
7:23
7:21
34
Luuk Vermijmeren
R.K. Montessorischoo
7:40
7:40
35
Morgan ter Holter
St. Carolusschool
7:45
7:42
36
Hidde van der Woud
Wegwijzer
7:50
7:50
37
Rosalie de Bruin
Werveling
7:51
7:50
38
Elena Goebel
Werveling
7:53
7:53
39
Rinske Heijer
Werveling
8:05
8:04
40
Annabel Verstraten
Werveling
8:11
8:11
41
Leonie van Vugt
Werveling
8:17
8:15
42
Niels Masson
R.K. Montessorischoo
8:20
8:18
43
Milou van Maarseveen
St. Carolusschool
8:24
8:21
44
Amber Pieren
St. Carolusschool
8:24
8:21
45
Myron Hagedoorn
Van der Huchtschool
8:56
8:54
46
Tanja Jansen
St. Carolusschool
9:34
9:31
47
Ebru SBC
SportBuurtClub
10:04
10:04
48
Eren SBC
SportBuurtClub
10:07
10:06
49
Mees de Jager
St. Carolusschool
10:32
10:30
50
Luca van den Bruul
St. Carolusschool
10:49
10:47
51
Nikki Steinpatz
Werveling
12:09
12:07
52
Sila SBC
SportBuurtClub
12:10
12:09
MSEN-, MSEN (-CIRCUIT)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Cazander
Hellas
29:45
2
Andrew van Kints
AAV '36
30:18
3
Eric van Santen
AV Edam
30:38
4
Joey Brouwer
Rotterdam Atletiek
30:48
5
Mark Hamersma
VAV
31:04
6
Stefan Leeflang
BAV
31:10
7
Jan Berkhout
Running Holland vere
31:34
8
Jorin Kamps
Hellas
31:42
9
Tjardo Visser
Almere '81
31:45
10
Joshua Groen
Triathlon
31:48
11
Maarten Haegens
Pijnenburg
31:49
12
Jan-Jouke Vos
AV Heerenveen
31:55
13
Joep Kluwen
Tartlétos
31:59
14
Coos van Buuren
Leiden Atletiek
32:07
15
Mark Broekman
Phoenix
32:28
16
Ernst van Beekhuizen
AV '23
32:53
17
Eimerd van de Griend
Energie
33:05
18
Michel Riemersma
Triathlon
33:10
19
Jasper Springer
Nijmegen Atletiek
33:23
20
Merijn Schuurman
Almere '81
33:35
21
Klaas Schouten
Phoenix
33:35
22
Rik Goethals
Pijnenburg
34:05
23
Michel Mooij
Clytoneus
34:24
24
João Franca Alves
AAA
34:51
25
Thijs Mossel
AV Edam
34:52
26
Remi Bouwmester
Uithoorn
35:03
27
Rene Schilder
AV Edam
35:30
28
Jeffrey So
AV '23
37:00
29
Paul van Kakum
Clytoneus
37:04
30
Marius Buijs
Schipluiden
37:11
31
Jelmer Lenstra
Marathon Pim Mulier
37:17
32
Jeroen Swildens
Hellas
37:24
33
Hans de Jong
BAV
37:50
34
Eelco Koelewijn
Utrecht
40:03
VSEN-, VSEN (-CIRCUIT)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ann Schoot Uiterkamp
Phoenix
29:16
2
Monica Gorska
Hellas
29:30
3
Veerle van Balen
AV Monnickendam
30:03
4
Mara Verduin
Phoenix
30:57
5
Margje Timmerman
BB lopers
31:12
MKCR, KCR MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lahcen Bourzak
Marokko
10:40
2
Abdellah Dacha (U23)
Marokko
10:42
3
Mohamed Berok
Mauritanië
10:43
4
Jurjen Polderman (U23)
Clytoneus
10:46
5
Michiel de Ruiter
Hera
10:48
6
Tijs Groen
De Liemers
11:01
7
Dries Busselot
België
11:05
8
Guus Reijngoud
Hellas
11:13
9
Maarten Mortelmans
België
11:15
10
Daan Reintjes (U23)
De Liemers
11:17
11
Robert Planting
Hellas
11:18
12
Jeroen Engels
Prins Hendrik
11:20
13
Junis Stitan
Tuitjenhorn
11:26
14
Robbin Pieterman
Ilion
11:29
15
Sjors Picard
Sprint
11:30
16
Wouter Jansen
Cifla
11:31
17
Nick van Tol (U23)
GAC Hilversum
11:34
18
David Vonk (U23)
GAC Hilversum
11:35
19
Henk Bakker
Groningen Atletiek
11:37
20
Adil El Azzouzi (U23)
Phanos
11:40
21
Sjaak Hoogstraaten (U2
AV '23
11:41
22
Robin Ruyter (U23)
11:43
23
Mark Buiks
Sprint
11:45
24
Timo van Beek
Pijnenburg
11:46
25
Peter-Jan Hardenbol (U
Atverni
11:48
26
Luuk Wagenaar (U23)
Phanos
11:50
27
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
11:52
28
Fenno Polderman (U23)
Clytoneus
11:58
29
Tony Mauritz
Haag Atletiek
12:01
30
Antoon van Beek (U23)
Atverni
12:02
31
Ralf Nieuwenhuizen (U2
Passaat
12:09
32
Vincent Hofmann
Pijnenburg
12:10
33
Jelle Neeft (U23)
Lycurgus
12:10
34
Vito Verbeek (U23)
Hellas
12:11
35
Flores Weverling (U23)
Leiden Atletiek
12:11
36
Thomas Lewis (U23)
Phanos
12:14
37
Jeroen Habers (U23)
De Spartaan
12:15
38
Erwin Koopstra
AKU
12:16
39
Mischa Petie
Tartlétos
12:20
40
Freek Schuerman
THOR
12:22
41
Willem Dudink (U23)
SAV
12:24
42
Reinout Wiggers (U23)
De Liemers
12:24
43
Jasper Smits (U23)
Pijnenburg
12:28
44
Eduard Grob (U23)
GAC Hilversum
12:28
45
Loek Masthoff
Asterix
12:28
46
Matthijs van Goor
Altis
12:29
47
Seppe v 't Westende (U
Leiden Atletiek
12:31
48
Eric Korver
Hellas
12:32
49
Peter Jan Laverman
De Koplopers
12:38
50
Tim Valentijn (U23)
Clytoneus
12:39
51
Leonard Tersteeg
Phoenix
12:40
52
Casper v Leeningen (U2
AV '34
12:42
53
Timon Nagelkerken (U23
Ilion
12:51
54
Emiel Doorgeest (U23)
Zaanland
12:52
55
Nemi Roozemond (U23)
DAK
12:54
56
Alex Bouwmeester
Zaanland
12:55
57
Camiel Kruiswijk (U23)
BAV
13:01
58
Lennart Kleinjans
Wageningen
13:02
59
Sjoerd van Reeuwijk
Phoenix
13:03
60
Thijs Hubers
De Liemers
13:07
61
Gijs Groen
Haag Atletiek
13:08
62
Greg van der Velde
Hercules
13:13
63
Marijn Buijtendorp (U2
Zaanland
13:17
64
Younes Chaout
U-Track
13:17
65
Jeen Nauta
Start '78
13:18
66
Tjeerd Bruijn
AAV '36
13:19
67
Jespar Wolfswinkel
GAC Hilversum
13:26
68
Menno Brendeke (U23)
Zaanland
13:56
69
Maurice Koster (U23)
Energie
14:14
70
Matthieu van den Berg
GAC Hilversum
14:18
71
Niels Sitters
BAV
14:19
72
Richard Grannetia
De Spartaan
14:21
73
Sander Eggenhuizen
Energie
16:12
VKCR, KCR VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
12:59
2
Christine Bosch
GAC Hilversum
13:08
3
Christine Venhuizen
13:11
4
Marijke de Visser (U23
Phoenix
13:15
5
Nikita van Lierop
Rotterdam Atletiek
13:18
6
Chantal Baartse
HAC
13:21
7
Lonneke Derriks
De Spartaan
13:57
8
Inge Sengers (U23)
AVV
14:10
9
Cindy vd Avoort (U23)
Cifla
14:17
10
Karin Gorter
Phoenix
14:21
11
Laura Wientjens (U23)
THOR
14:29
12
Juul Lavrijsen (U23)
Seven Hills Running
14:33
13
Tamara van Kleef
Bergschenhoek
14:38
14
Roos Smink
Triathlon
14:41
15
Gerrieke Grootemarsink
Phoenix
14:50
16
Rebecca Atteveld (U23)
Atverni
14:52
17
Lysanne Wilkens (U23)
Prins Hendrik
14:57
18
Mirthe Overkamp (U23)
Hanzesport
15:29
19
Cathelijn Waaijer
Leiden Atletiek
16:49
20
Charlotte van Breukele
Atverni
17:01
21
Yvonne van der Vegte
Daventria
19:01
22
Jennifer Demeijer
Atletico '73
20:07
JA, JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorik van Egdom
VAV
21:20
2
Bart van Nunen
Passaat
21:28
3
Noah Schutte
Leiden Atletiek
21:41
4
Lars Gerritsen
Passaat
21:41
5
Simon Grannetia
De Spartaan
21:54
6
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
22:09
7
Collin van Almkerk
Leiden Atletiek
22:24
8
Vincent Hazeleger
Trias
22:26
9
Yorben Ruiter
PAC
22:28
10
Ruben Stittelaar
Tricht
22:38
11
Tim van den Broeke
Dynamica
22:40
12
Mark te Brake
AVA '70
22:42
13
Melle Albada
GAC Hilversum
22:43
14
Bryan de Kraker
Almere '81
22:46
15
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
22:48
16
Yared Stifanos
Hellas
22:58
17
Rob ter Burg
Noordkop
23:01
18
Yannick Akkerman
Groningen Atletiek
23:03
19
Bas de Waal
Almere '81
23:10
20
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
23:16
21
Messaoud Dardouri
Atverni
23:24
22
Olivier Nass
Olympus '70
23:28
23
Rik Palings
THOR
23:34
24
Jelle Jansen
GAC Hilversum
23:40
25
Mitchell Franken
Spado
23:43
26
Joep Sommers
Cifla
24:02
27
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
24:03
28
Coen Zandvoort
Sprint
24:30
29
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
25:01
30
Sjoerd Heemskerk
AKU
25:12
31
Valentijn Weinans
Fit
25:12
32
Stefan Buit
Energie
25:32
33
Teun van Woerkom
Tilburg Road Runners
25:37
34
Arnold Berghuizen
Atletiek Maastricht
25:40
35
Bas Bouman
Trias
25:46
36
Roy Louer
Tilburg Road Runners
25:59
37
Sjuul Postulart
Seven Hills Running
26:16
38
Jelle Hamersma
VAV
26:27
39
Arne te Nijenhuis
Borne
27:06
40
Job The
Tempo
28:58
41
Thiomo Kazander
Hellas
36:48
MA, MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia van Velthoven
Attila
16:26
2
Judi Becx
Attila
17:02
3
Karlijn van Es
PAC
17:22
4
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
17:32
5
Femke van der Pal
Zaanland
17:50
6
Larissa Schut
Spado
18:26
7
Anne van den Bosch
OSS-VOLO
18:27
8
Carlijn Wagemans
18:30
9
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
19:07
10
Fenna van Burg
Prins Hendrik
19:25
11
Tessa Poen
AV '34
20:39
12
Fleur Baljet
Horror
20:43
13
Jeske Hoogeboom
NOVA
21:32
14
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
22:55
M35, MASTERS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fransua Woldemariam
Almere
29:14
2
Jeroen Veldhuis
Amsterdam
29:16
3
Abhinabha Tangerman
AAC
29:37
4
Armand van der Smissen
29:53
5
Saaid Ribag
België
29:57
6
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
30:33
7
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
30:51
8
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
31:03
9
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
31:05
10
Mohamed Mohammadi
Atos
31:23
11
Paul Verkleij
Loopgroep Aart Stigt
31:30
12
Martijn van Rijn
Triathlon
31:40
13
Rik Wolswinkel
Hellas
31:44
14
Sven Hagen
AV Edam
31:46
15
Roche Silvius
the Hague Road Runne
31:50
16
Matthieu Leclercq
Bussum
31:51
17
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
31:52
18
Louran van Keulen
Loosdrecht
32:39
19
Wannie Friderichs
Almere '81
32:49
20
Folkert van de Krol
Energie
33:25
21
Sander Collet
AV Edam
33:31
22
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
33:42
23
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigt
34:01
24
Michel Doeser
Typhoon
34:17
25
Arnoud van Garderen
Triathlon
34:22
26
Jan Stehouwer
Loopgroep Aart Stigt
34:29
27
Joost Jansen
NOP
34:30
28
Niek Visser
Pijnenburg
34:32
29
Vincent Sloterwijk
Altis
34:38
30
Young de Graaf
Energie
34:59
31
Mario Wesdorp
PAC
35:05
32
Robbert Mijwaart
Zuidwal
35:13
33
Rob van der Valk
Ilion
35:15
34
Iwan Breton
Fit
35:28
35
Michiel Blauw
Breda
35:39
36
Emiel Ubink
Hellas
35:47
37
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
35:51
38
Henk van de Giessen
OSS-VOLO
35:53
39
John Buikman
AV Edam
35:59
40
Auke Geurts
avVN
36:00
41
Ton Sweep
GAC Hilversum
36:16
42
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
36:26
43
SietseBouma
Maarssen
36:38
44
Marco Collet
AV Edam
37:21
45
Jan-Willem van Winkel
Atos
37:24
46
Marc Wissing
Running2000
37:27
47
Wiebe Goodijk
Voorthuizen
37:37
48
Johann-Frederick te Pe
Phanos
37:58
49
Adriaan Haasnoot
Loopgroep PK
38:04
50
Pablo Castillejo
Bennekom
38:32
51
Simon Kroon
AV Edam
38:56
52
Gertjan Eikendal
Atverni
39:05
53
Maikel Mardjan
AV '34
40:19
54
Kjeld van Hees
Hellas
40:33
55
Max van der Kwaak
Running2000
41:04
56
Martin Stolk
Pijnenburg
42:13
57
Lars Vreugdenhil
Abcoude
43:01
58
Jesus Crabbe
Rotterdam Running Am
44:21
59
Walter te Kloese
Altis
44:24
60
Jeroen Sanders
AAV '36
44:55
M45, MASTERS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachid Mohammadi
Atos
29:31
2
Richard Clevett
Zuidwal
30:34
3
John Aalbers
avVN
30:40
4
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
31:19
5
Frank Reintjes
De Liemers
31:25
6
Abdelhamid Mohammadi
Atos
31:44
7
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
33:20
8
Louis Dam
Zaanland
33:46
9
Johan Roozemond
Altena Road Runners
34:07
10
Alfred Rekers
PEC 1910
34:24
11
Bert Kamphorst
Phoenix
34:46
12
Robert Jan de Kraker
Altis
34:48
13
Henk van Pelt
Clytoneus
35:23
14
Jens Oluf Andersen
U-Track
35:25
15
Jos Bloem
Pijnenburg
35:27
16
Ron van der Linden
Statina
35:34
17
Ivar Wierenga
GAC Hilversum
35:37
18
Rin van Brienen
Odijk
35:56
19
Maarten Hienekamp
Amersfoort
36:34
20
Stef van Holstein
Sparta
36:36
21
Theo van de Beek
Pijnenburg
36:44
22
Rian van den Broeke
Dynamica
36:55
23
Marius Vlootman
Rotterdam Running Am
36:56
24
Kees Koek
Loopvereniging TOF
36:59
25
Ronald Valkenburg
Atverni
37:12
26
Arjan Stegeman
Triathlon
37:22
27
Frank de Moel
AAV '36
37:30
28
Edwin Schimmel
Triathlon
37:35
29
Titus Blom
Pijnenburg
37:36
30
Dik Verkuil
GAC Hilversum
37:55
31
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
38:26
32
Ed Baks
Atverni
38:40
33
Coen Weerkamp
Pijnenburg
38:49
34
Peter Bos
Bunschoten-Spakenbur
38:53
35
Hayo Wagenaar
Amsterdam
38:54
36
Vincent van Leent
Pijnenburg
39:11
37
Gerrit Albada
GAC Hilversum
39:15
38
Wim Both
PAC
39:18
39
Cas Grannetia
De Spartaan
40:28
40
Ben Boelsma
AAV '36
40:29
41
John Versteeg
Hellas
40:30
42
Paul van Brakel
Loopgroep Aart Stigt
40:33
43
Jan Helwig
Pijnenburg
41:52
44
Alan Stewart
Triathlon
41:56
45
Arnold van Varik
AAV '36
42:23
46
Paul Jordaan
PAC
42:39
47
Herman Lenferink
Phoenix
42:41
48
Ron Wipper
Kombijsport
43:19
49
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
43:22
50
Theo Baljon
Ciko '66
43:40
51
Iwan van Aken
Veluwe
43:51
52
Henk van Dijk
Kombijsport
44:15
53
Henk Stoker
Marathon Pim Mulier
44:17
54
Wim Horst
Altis
45:03
55
Hans Zevenhoven
AAV '36
45:43
M55, MASTERS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Neve
KAV Holland
33:29
2
Manuel Jose
Hellas
34:19
3
Paul Barnhoorn
Noordwijk Zh
34:26
4
Frank Falkmann
Veluwe
34:34
5
Ad Buijs
Phoenix
34:53
6
Jaap Vlaming
NOP
35:17
7
Stef Rasch
Pijnenburg
37:30
8
Ton Verkerk
avVN
37:47
9
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
37:59
10
René Jonkers
AV '23
38:34
11
Berend Drenth
Pijnenburg
39:23
12
Klaas Schaafsma
Triathlon
39:28
13
Peter de Groot
Pijnenburg
39:49
14
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
40:10
15
Jaap Hoogeterp
Rotterdam Running Am
40:36
16
Peter Zwart
Atos
40:47
17
Adry de Klein
Pijnenburg
40:57
18
Will Conijn
Lycurgus
42:02
19
Evert van Donk
Climax
42:32
20
Ben van Vliet
avVN
42:55
21
Piet Keller
Parthenon
43:28
22
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
43:54
23
Harry Beurskens
Pijnenburg
44:07
24
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
44:10
25
Erik Verzaal
Triathlon
45:25
M65, MASTERS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Streumer
Hellas
36:39
2
Rob Kruis
Typhoon
39:00
3
Chrik van den Boom
AAV '36
39:31
4
Bertus Vrielink
De Veenlopers
39:53
5
Ko van Kuijk
Sprint
40:23
6
Jack Bollaart
AV '47
42:35
7
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
42:44
8
Gerard Smink
Triathlon
43:31
9
Koos Rademaker
Triathlon
44:26
10
Michiel Bunnik
Triathlon
44:38
11
Jac van Rijn
avVN
44:47
V35, MASTERS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
24:44
2
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
25:56
3
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
26:03
4
Fa Adda
AV '23
26:20
5
Nathalie Klaassen
AAV '36
27:12
6
Rahel Bellinga
Pijnenburg
27:18
7
Ester Eikendal
Atverni
27:43
8
Marianne Houbiers
Trondheim (NOR)
28:35
9
Acacia Falkena
Triathlon
29:02
10
Angelien Visbeen
Energie
29:39
11
Selina vd Vliet
Pijnenburg
30:12
12
Janna Brand
Rotterdam Atletiek
30:49
13
Renate Bosman
BB lopers
31:27
V45, MASTERS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Weijling-Dissel
Trias
26:45
2
Cora Sistermans
Zaanland
27:46
3
Renee Ligteringen
Atos
27:56
4
Haike Nillesen
Loopgroep Aart Stigt
29:06
5
Susan Hagevoort
Triathlon
29:49
6
Jeanine van Overveld
THOR
31:56
7
Ilse Land
Pijnenburg
32:01
8
Jannette Schumacher
NSL
33:58
9
Annemarie Malschaert
Parthenon
35:07
V55, MASTERS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tineke van de Vliert
Horror
27:03
2
Ingrid Coster
AV '23
28:15
3
Jannet Vermeulen-Stule
Phoenix
30:37
4
Els Raap
Kombijsport
31:47
VSEN+, VPROM/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sifan Hassan (U23)
Ethiopië
22:30
2
Veerle Dejaeghere
België
22:32
3
Belete Almensh
België
22:45
4
Lucy Macharia
Kenia
22:50
5
Ruth van der Meijden
Asterix
22:58
6
Maureen Koster (U23)
Phanos
23:29
7
Kim Bosmans (U23)
Heusden-Zolder
23:37
8
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
23:58
9
Marlin van Hal (U23)
De Keien
24:02
10
Masila Ndunge
Kenia
24:09
11
Sabine van de Reijt
Sprint
24:32
12
Irene van Lieshout (U2
De Keien
24:55
13
Margriet Berkhout (U23
Hera
25:08
14
Marije Peters (U23)
Seven Hills Running
26:41
15
Moniqe Elfrink (U23)
Groningen Atletiek
27:37
16
Lindsey Faken (U23)
Energie
28:26
17
Nesrine Leene
Loopgroep Aart Stigt
29:35
18
Lotte Visser (U23)
Energie
31:19
19
Fiona Markus
Veluwe
32:32
MSEN+, MPROM/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
34:56
2
Soufiane Bouchikhi (U2
België
35:41
3
Abdelhadi el Hachimi
België
35:47
4
Ronald Schröer
Zaanland
35:56
5
Jesper vd Wielen (U23)
Cifla
36:09
6
Mats Lunders (U23)
België
36:17
7
Dieter Vanstreels (U23
België
36:37
8
Luc Schout
36:44
9
Gert-Jan Wassink
Argo
37:05
10
Joost van den Ende
Seven Hills Running
37:15
11
Benjamin Barbier
België
37:17
12
Stefan Van De Broek
België
37:32
13
Thijs Nijhuis (U23)
Denemarken
37:39
14
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
37:42
15
Erwin Leysen (U23)
België
37:46
16
Ricardo Floris (U23)
Atletiek Maastricht
37:48
17
Joeri Wolf (U23)
Cifla
38:04
18
Rens Dekkers
38:08
19
Maikel vd Steen (U23)
Prins Hendrik
38:24
20
Lahsene Bouchikhi (U23
België
38:24
21
Erik Negerman
GAC Hilversum
38:30
22
Vincent Mensen (U23)
38:43
23
Milan Stawicki (U23)
Prins Hendrik
38:50
24
Arne Mulder (U23)
BB lopers
39:04
25
Jorrit Cleij
39:20
26
Henk van Leeuwen (U23)
Pallas '93
39:22
27
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
39:26
28
Mike Teekens
Achilles
39:32
29
Pim Molenaar
Hera
39:43
30
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
39:48
31
Jelle Kemper
Prins Hendrik
39:57
32
Mathias Meijer
Climax
40:03
33
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
40:17
34
Martijn de Kok
Dynamica
40:29
35
Ben Vriends
Achilles
40:36
36
Cas Lutz (U23)
GAC Hilversum
40:38
37
Jim Rothweiler
KAV Holland
40:43
38
Wouter Gijsberts
De Liemers
40:45
39
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
41:03
40
Jesse van de Ven (U23)
Spado
41:08
41
Neal Bouterse (U23)
Dynamica
41:29
42
Tim Bolink (U23)
Hellas
41:35
43
Thijs Theunissen (U23)
Marathon Pim Mulier
41:39
44
Maarten van Ommen
Phoenix
41:50
45
Pim Gouw
Zuidwal
42:03
46
Allan van Hulst
Cifla
42:16
47
Ivo Bijl (U23)
Passaat
42:24
48
Wouter Doesburg
ASV
42:39
49
Erik van Rijsewijk (U2
Seven Hills Running
43:12
50
Bram Koppenaal (U23)
NSAV 't Haasje
44:40
51
Simon van den Enden
Phoenix
44:49
52
Daniel Nagel
Zuidwal
45:51
53
Richard Holstege
AV '40
48:13
R4F, RUN4FUN (TEAM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aad Schuilenburg
Griftland College
21:05
20:54
2
Dorian Wevers
Griftland College
22:43
22:32
3
Claier van den Deijsse
Griftland College
28:37
28:26
4
Maud Kerens
Griftland College
28:38
28:27
MPRS4, PRESTLOOP 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Baars
Aalsmeer
16:29
16:28
2
Ron Stobbe
Almere
16:33
16:33
3
K A Wulff
Hoogeveen
16:41
16:40
4
Lars Verkade
Alphen aan den Rijn
17:24
17:22
5
Ruud Louer
Tilburg
17:27
17:26
6
Bas van der Vuurst
BAV
17:44
17:42
7
Joost Lammers
Utrecht
18:00
17:57
8
Wouter Smit
Zeewolde
18:09
18:08
9
Piet Hijlkema
Goingarijp
18:13
18:10
10
Robbert van de Water
Hilversum
18:32
18:26
11
Martijn Korstanje
Utrecht
19:02
19:01
12
Alex Tijink
Hilversum
19:39
19:28
13
Scott Mitchell
Hilversum
19:42
19:30
14
Jaques Verhoef
Aalsmeer
19:39
19:37
15
Harrie van Hoof
Loopgroep Aart Stigt
19:52
19:50
16
Andre van der Vuurst
BAV
19:56
19:53
17
Harry Verkuil
Gorinchem
20:28
20:25
18
Haroldinio Abauna
Eindhoven
20:35
20:34
19
Sietse van der Pal
Zaanland
16:07
21:04
20
Johannes Mollerus
Utrecht
21:10
21:09
21
David Blonk
Baarn
21:35
21:22
22
Tijmen Koet
Leiden
21:30
21:26
23
Maarten Hollestelle
Triathlon
21:34
21:32
24
Marco Bom
Soest
21:40
21:35
25
Jan van Gestel
Soest
21:44
21:44
26
John Dankers
Kortenhoef
21:59
21:54
27
Martin Lelie
RK HAV
22:11
22:04
28
Van Grootveld
Nijkerk Gld
22:24
22:12
29
Erik Bouwknegt
HAC '63
22:22
22:21
30
Evert Westerveld
Amstelveen
22:27
22:21
31
Martijn Krol
Soest
22:29
22:22
32
Henk Fransen
TBS Soest BV
22:35
22:34
33
Arjan Bokhove
Hilversum
22:46
22:34
34
Anton Pluim
Nijkerk Gld
22:54
22:42
35
Robert Bijl
Dolichos
22:49
22:44
36
Thomas Hagenaars
Wageningen
22:51
22:46
37
Casper de Ruiter
Soest
23:06
23:01
38
Cees Kooima
Pijnenburg
23:33
23:26
39
Rolf Nijsse
De Bilt
23:39
23:29
40
Erwin Virginia
Utrecht
23:39
23:30
41
Edwin Schalk
Gouda
18:59
23:53
42
Oscar Schalk
Gouda
19:08
24:03
43
Bram Quispel
Baarn
24:33
24:20
44
Bram Bartels
Soest
24:42
24:37
45
Tim de Graaf
Bunschoten-Spakenbur
19:58
24:41
46
Thomas Lub
Delft
25:01
24:53
47
Stefan de Vries
Nieuwegein
25:02
24:54
48
Florian Lichtendonk
Hellas
25:05
24:56
49
Doe Flinterman
Tricht
20:09
24:56
50
Henny Fonville
Soest
20:15
25:09
51
Jack Horneman
Amstelveen
25:30
25:26
52
Timon Kooima
Soest
25:39
25:33
53
Kees Goethals
Zeist
26:07
25:59
54
Sido de Vries
Nieuwegein
26:06
26:03
55
Leendert de Vos
Nieuwegein
26:14
26:11
56
Hendrik-jan Heeres
Zeist
26:40
26:37
57
Ran Hunfeld
Soest
27:00
26:50
58
Yaron Kooima
Soest
27:08
27:01
59
Arie den Braven
Nieuwegein
31:26
31:19
60
Jurgen Vermeulen
Maarssen
31:44
31:40
61
Roelof Heyser
De Lat
32:19
31:57
VPRS4, PRESTLOOP 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melanie van Schaik
Hilversum
18:15
18:10
2
Christine Toonstra
GAC Hilversum
18:52
18:48
3
Kayler van Gent
Breda
20:05
20:03
4
Nathalie van Veen
Utrecht
15:19
20:09
5
Lisette Stadhouders
Alphen aan den Rijn
20:38
20:36
6
Carin van Bunningen
Nijmegen
20:49
20:46
7
Joke Boon
Loopgroep Aart Stigt
20:55
20:53
8
Nina Mamadeus
Amsterdam
21:18
21:15
9
Marijke Klaver
Nieuwegein
21:47
21:38
10
MaartjeDankbaar
Utrecht
16:46
21:42
11
Latina Peilouw
Houten
22:41
22:38
12
Marlies Swart
Delft
22:50
22:43
13
Kirsten Hagenaars
Wageningen
22:47
22:43
14
Iris van Aken
Ilion
18:01
22:52
15
Erna Koekoek
Loopgroep Aart Stigt
23:06
23:04
16
Mirthe Muilwijk
Utrecht
18:19
23:15
17
Elsbeth den Harder
Soest
23:41
23:34
18
Marijke Dieleman
Veluwe
19:10
24:06
19
Rinske Bloem
Zeist
25:05
24:56
20
Simone Groen
Soest
25:17
25:12
21
Linda Bijl
Hilversum
25:38
25:32
22
Julia van Grootveld
Nijkerk Gld
25:51
25:41
23
Mariette Pikker
Huizen
25:50
25:42
24
Annemarie den Harder
Utrecht
25:50
25:43
25
Karin van den Dolder
Hilversum
26:02
25:52
26
Miranda de Vente
Hilversum
26:02
25:52
27
Els van der Meulen
Hilversum
26:02
25:52
28
Gaby Moons
Lelystad
26:12
26:07
29
Renee van Barneveld
Soest
26:10
26:08
30
Marije Appelhof
Utrecht
26:17
26:08
31
Jaqueline van de Geest
Soest
26:16
26:09
32
Ineke van der Flier
Kortenhoef
26:21
26:12
33
Jacqueline van Dijk
Nieuwegein
26:15
26:13
34
Mariska de Vries
Nieuwegein
26:22
26:14
35
Yvonne Dorregeest
Almere
26:28
26:24
36
Christianne van Bloeme
Nijkerk Gld
26:40
26:29
37
Jeannette van der Lecq
Kortenhoef
26:42
26:32
38
Irene Kolhoop
Zeist
26:41
26:38
39
Lisette Ramselaar
Hilversum
27:03
26:55
40
Danielle Reurings
Mijdrecht
27:13
27:08
41
Kelly Sloep
Utrecht
27:13
27:09
42
Loeke Krol
Soest
27:38
27:30
43
Wil-Anne Schut
Soest
27:38
27:31
44
Ilse van Drie
Soest
27:40
27:36
45
Marit Koekkoek
Hilversum
27:51
27:42
46
Leone Kruiswijk
IJsselstein Ut
28:03
27:54
47
Suzanne Miltenburg
Nieuwegein
28:42
28:36
48
Ellen Miltenburg
Nieuwegein
28:42
28:36
49
Astrid Appelhof
Zeewolde
29:15
29:06
50
Jetta Martin
Amersfoort
30:36
30:32
51
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
31:04
30:58
52
Mireille van der Steen
Nieuwegein
31:03
31:00
53
Eva van de Beek
Baarn
31:13
31:07
54
Caroline van den Broek
Baarn
31:19
31:13
55
Trudy den Braven
Nieuwegein
31:26
31:20
56
Noa van de Visch
Amersfoort
31:38
31:30
57
Ursula Vaneker
Soest
31:44
31:35
58
Stefanie Nelemans
Zeist
34:08
34:00
59
Alida Moene
Utrecht
34:28
34:18
MPRS9, PRESTLOOP 8,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van de Poll
Zoelmond
32:25
32:22
2
Jan-Willem Vergouwen
Running Holland vere
33:24
33:21
3
Timo de Raad
Amersfoort
34:21
34:19
4
Bart Korteweg
Rotterdam
34:47
34:42
5
Jonathan Goijert
Amersfoort
34:44
34:43
6
Bart van de Bunt
Pijnenburg
34:53
34:51
7
Jeroen Gielen
Utrecht
35:19
34:58
8
Geert Peeters
Eindhoven Atletiek
35:16
35:04
9
Kennard Hofland
Pallas '67
35:12
35:07
10
Constant Preller
Tempo
35:10
35:09
11
Michael Cornelisz
TTW
35:20
35:09
12
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigt
35:32
35:17
13
Mart Reiling
Pijnenburg
35:19
35:19
14
Wim Korving
Veenendaal
35:25
35:21
15
Gerwin Vos
Ter Aar
35:43
35:43
16
Lars Karmelk
Almere
37:00
35:44
17
Kelvin van der Doe
Amsterdam
35:48
35:47
18
Tim Kliphuis
Hilversum
35:57
35:55
19
Bas de Ruiter
Cothen
36:00
35:59
20
Jan Piersma
Baarn
36:21
36:16
21
Daan Sindelka
Hoogland
36:24
36:20
22
Stefan Staartjes
Dutch Runners
37:23
36:26
23
Walter Schirm
Amersfoort
36:46
36:31
24
Simeon de Goede
Soest
36:36
36:32
25
Robbert Vrugteveen
Utrecht
36:57
36:32
26
Andre van Loo
Atverni
37:51
36:34
27
Frank Schneyhderberg
Amersfoort
36:40
36:39
28
Daan Doorenbos
Soest
36:42
36:41
29
Rene van Oosten
Gouda
37:43
36:43
30
Job Mennen
Rolde
38:33
36:46
31
Erik Zijlstra
Hilversum
37:05
36:48
32
Kimmo Teubler
Leusden
37:03
36:54
33
Jasper Kunst
Hoogland
38:30
37:02
34
Rutger Brouwer
Tiel
37:04
37:02
35
Patrick van Duuren
Soest
37:11
37:08
36
Aart van Meerveld
Barneveld
37:14
37:08
37
Joeri van Holsteijn
Pijnenburg
37:18
37:13
38
Marco Janssen
's-Gravenhage
37:24
37:20
39
Ruben van Duren
Hilversum
37:33
37:29
40
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
39:38
37:43
41
PeterCranenbroek
Soest
37:54
37:49
42
Ad Suijkerbuijk
Steenbergen
37:58
37:54
43
Dennis Froon
Houten
38:04
37:54
44
Cor Boerman
Almere
38:55
37:54
45
Cally Yang
Amsterdam
39:07
38:01
46
Mike Bruce
Zoetermeer
38:08
38:06
47
Pascal Warnaar
Soest
38:33
38:07
48
Teun Zwiers
Hilversum
38:23
38:09
49
Jan Koelewijn
Bunschoten-Spakenbur
38:13
38:10
50
Jan van den Boogert
Bussum
38:28
38:13
51
Joram Aloha van den Be
Amsterdam
38:23
38:14
52
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
38:28
38:15
53
Jorrit van der Plaats
Utrecht
39:23
38:17
54
Raimon Knip
Kortenhoef
38:36
38:20
55
M de Boer
Soest
39:20
38:22
56
René van der Linde
Zeist
38:31
38:25
57
Leo van Wee
Amersfoort
38:46
38:25
58
Gijs van Korlaar
Soest
38:30
38:26
59
Yannick de Jong
Vleuten
40:09
38:29
60
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
38:44
38:31
61
Daan van Doorn
Soest
40:09
38:34
62
Michael Vocke
Hoogland
38:49
38:38
63
Jurre Couenberg
Nijkerk Gld
38:57
38:42
64
Raymond Hébuterne
Baarn
40:22
38:47
65
Mark Eerenberg
Amsterdam
38:53
38:48
66
Rinse Vreugdenhil
Amsterdam
38:57
38:48
67
Johan Pont
Culemborg
38:57
38:52
68
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
38:56
38:52
69
Sander van den Burg
Pallas '67
39:55
38:54
70
Huib Willigenburg
Soesterberg
39:00
38:55
71
Startnummer 11831
39:05
38:56
72
Tjeco Smits
Gouda
39:04
38:58
73
Henk Gerritsen
Elst Ut
39:20
39:02
74
Anne Vermeulen
Vijfhuizen
39:13
39:05
75
Elroy Hachmang
Lelystad
39:37
39:06
76
Paul Rasch
Soest
39:07
39:06
77
Albert de Rooij
Ilion
39:26
39:06
78
Ben van Zelst
Soesterberg
39:27
39:17
79
Rob Cornelisz
TTW
39:29
39:18
80
Holger Wagenaar
Soest
41:32
39:18
81
Bastiaan Burggraaf
Zeist
39:35
39:20
82
Johannes Petrus van de
Leiden
40:09
39:20
83
Erwin Pouw
Bussum
39:26
39:20
84
Rob Kleijweg
Amersfoort
39:47
39:22
85
Peter Verbeek
Triathlon
40:55
39:27
86
Alexander Goverse
Rotterdam
39:55
39:27
87
Vincent Heinen
Soest
41:30
39:31
88
Eddy van de Weerd
Baarn
39:42
39:36
89
Bart Fischer
Zeist
40:00
39:36
90
Jacques van Kleef
's-Gravenhage
40:27
39:37
91
Rolf Vermolen
Ilion
39:40
39:38
92
Hans van Elst
Soest
39:52
39:39
93
David Claus
Hoogstraten
41:27
39:39
94
Toine Hulshof
Soest
40:19
39:39
95
Jeroen Rietvelt
Soest
39:52
39:39
96
Piet van Stijn
Haarlem
41:12
39:41
97
Hans Bregman
Driebergen-Rijsenbur
40:30
39:41
98
Sjoerd Schalekamp
Amsterdam
41:18
39:46
99
Peter Siderius
Maarssen
39:57
39:46
100
ARJEN Cuijpers
Maarssen
39:50
39:49
101
Hans Kroodsma
Houten
41:10
39:53
102
Mark de Boer
Bussum
39:58
39:54
103
Tako Horsley
Bussum
40:00
39:55
104
Wik Breure
Solna Stockholm Zwed
39:57
39:56
105
Emiel Krijt
Ede Gld
42:25
39:57
106
Frank Aalten
Soest
40:04
39:57
107
Martijn van der Weerd
Dutch Runners
40:07
39:58
108
Mark in 't Veld
Amersfoort
40:49
40:04
109
Arno Zahradnik
Zoetermeer
40:21
40:05
110
Wibo Postumus
De Meern
42:29
40:09
111
Sieger-Rink de Jong
AV Zeewolde
40:25
40:09
112
Arjen Brinkmann
Hoevelaken
40:38
40:12
113
Johan Jongman
Amersfoort
40:26
40:19
114
Alex van Maanen
Zeist
40:39
40:20
115
Edgar van Gijn
Soest
42:31
40:20
116
Gertjan van Montfoort
Utrecht
40:37
40:21
117
Rob Verkerk
Utrecht
41:53
40:22
118
Joost Storm
Soest
40:40
40:23
119
Paul Peters
Hilversum
40:54
40:26
120
Gerben Vos
Den Dolder
40:40
40:28
121
Gerrit van de Berkt
Triathlon
42:37
40:34
122
Elco van Groningen
Amsterdam
41:38
40:34
123
Peter Spier
Soest
42:32
40:36
124
Peter Meuleman
Bilthoven
42:59
40:37
125
Martin van Wijk
Nederhorst den Berg
43:28
40:38
126
Ralph Smits
Sparta
43:22
40:40
127
Menno Zahradnik
Baarn
40:58
40:42
128
Michel van den Brink
Woerden
40:45
40:43
129
René Hilhorst
Pijnenburg
40:47
40:45
130
David Hekezen
Soest
41:06
40:47
131
Jente Schirm
Amsterdam
41:04
40:49
132
Bas Koeslag
Amsterdam
42:40
40:52
133
Bas de Bruin
Soest
42:35
40:53
134
Wouter Groeneweg
Amersfoort
42:11
40:53
135
Enes Aydin
Soest
41:23
40:54
136
Harm Jan van Garderen
Den Dolder
41:09
40:57
137
Co Hoofd
Eemnes
42:05
41:00
138
Michael Voet
Amersfoort
41:39
41:00
139
Paulo Bigagli
Bunschoten-Spakenbur
41:02
41:00
140
Elmer van Krimpen
GAC Hilversum
41:32
41:02
141
Tom Vocke
Hoogland
41:16
41:03
142
Jordi de Haan
Ermelo
41:06
41:03
143
Claude Akkerman
Energie
41:44
41:07
144
John Bessems
Loopgroep Athletic P
41:46
41:08
145
Sander Kaspers
Soest
41:23
41:09
146
Koen Zweers
Baarn
41:17
41:09
147
Hans Spee
Lancyr Deelen
41:33
41:11
148
Bassam George Wartan
Loopgroep Athletic P
41:21
41:13
149
Theo van Laar
Amersfoort
41:44
41:18
150
Chris Rietveld
Fit
42:54
41:20
151
Paul Hoogenboom
Roelofarendsveen
41:42
41:21
152
Thijs Kool
Amersfoort
42:30
41:25
153
Michal Szafranski
Amsterdam
44:03
41:26
154
Willem Jan Makkinga
Bilthoven
42:12
41:29
155
Marco Jansen
Pijnenburg
42:03
41:29
156
Pascal Krabbenborg
Soest
41:37
41:30
157
Remco Vetter
Driebergen-Rijsenbur
43:19
41:31
158
Wilco Schouten
Maartensdijk
42:46
41:35
159
Ton Rückert
Scopias
42:40
41:36
160
Eric van Ee
De Kwakel
41:54
41:36
161
Freek Terberg
IJsselstein Ut
42:25
41:37
162
Casper Capel
Krommenie
42:34
41:39
163
Robin Brail
Zeewolde
41:54
41:39
164
Henk Lenderink
Climax
43:46
41:46
165
Wim Langejan
Nieuwegein
42:37
41:50
166
Peter de Graaf
Bunschoten-Spakenbur
41:53
41:50
167
Cilvio van den Heuvel
Maarn
43:42
41:51
168
Alex Meeldijk
Loopgroep Bunnik
42:20
41:55
169
Lex Peerenboom
Amersfoort
43:04
41:55
170
Bart Niesten
Triathlon
42:46
41:55
171
Rob van Maris
Utrecht
42:26
42:00
172
Borjen Cijs
Soesterberg
42:27
42:02
173
Marc Grol
De Bilt
43:09
42:04
174
Jakob Visser
Huizen
42:45
42:05
175
Ben Klinkhamer
Vinkeveen
42:15
42:05
176
Dirk van den Dool
Amersfoort
43:16
42:06
177
Henk van der Sluis
Amersfoort
43:07
42:08
178
Stefan Baars
Soesterberg
43:46
42:12
179
Eugene Cijs
Soesterberg
42:40
42:15
180
Richard Klomp
Tienhoven Ut
43:27
42:17
181
Jaap Verhoeven
Barendrecht
42:52
42:17
182
Hans van Beek
Amersfoort
44:53
42:17
183
Rogier Meun
Amersfoort
42:26
42:19
184
Frank de Groot
Zaandam
42:55
42:20
185
Stephen McConnell
Barneveld
42:49
42:24
186
Rien Florijn
Soest
42:33
42:31
187
Lars Miskotte
Ermelo
42:34
42:31
188
Henk van Beek
Ermelo
42:35
42:31
189
Wim Vermeule
Soesterberg
42:43
42:32
190
Gertjan de Greef
Amersfoort
42:53
42:33
191
Cees van Isselt
Soest
42:39
42:35
192
Albert Stolvoort
Altis
42:50
42:35
193
Wouter Rijckaert
Eindhoven Atletiek
44:28
42:36
194
Arno Brons
Soest
42:47
42:36
195
Wouter Schepers
Baarn
44:58
42:36
196
Jeroen Grootveld
Soest
42:46
42:39
197
Gerard Odijk
Schalkwijk
44:15
42:39
198
Jan Broers
Zwartebroek
43:04
42:39
199
Rob Edens
Hilversum
43:47
42:39
200
Adriaan Bennen
Rolde
44:26
42:40
201
Leon Oud
Amstelveen
43:47
42:40
202
Sytze van der Kraan
Dolichos
44:23
42:41
203
Maarten Stigter
Zuidwal
42:53
42:43
204
Andries Kamstra
Velserbroek
42:51
42:43
205
Henk van Lieshout
Amersfoort
44:05
42:45
206
Henk Abma
Amersfoort
43:18
42:48
207
Harald Timmer
Amersfoort
44:13
42:53
208
Eelco Vogt
Culemborg
43:00
42:55
209
Gerard Glasius
Laren Nh
44:44
42:58
210
Rutger Schepp
Amersfoort
43:01
42:58
211
Remco Kruiswijk
Nederhorst den Berg
43:38
42:59
212
Frank van Toor
Ede Gld
43:52
43:00
213
Richard Ros
Hilversum
43:50
43:00
214
Stefan van der Heijden
Huizen
43:15
43:01
215
Robin Altena
Soest
43:49
43:01
216
Henk de Boer
Amersfoort
43:53
43:01
217
Tjiko Schutte
Wageningen
45:10
43:02
218
Reuben Bentvelzen
Soest
44:41
43:06
219
Marc van de Veen
Bilthoven
43:50
43:08
220
Erik Oudshoorn
Pijnenburg
44:29
43:11
221
Conrad van 't Erve
Triathlon
44:24
43:12
222
Ad Eijkemans
Soest
44:31
43:12
223
Wilfred van Wieren
Soest
43:37
43:13
224
John Hof
De Meern
45:24
43:14
225
Pascal Ursinus
Den Dolder
43:48
43:14
226
Pjotr Pisula
Sanok (POL)
43:25
43:15
227
Ron Vermeij
Woerden
44:59
43:15
228
Aswin Jagers
Hilversum
44:25
43:15
229
Thomas van Driel
Hilversum
46:00
43:16
230
Thijs Gritter
Delft
44:37
43:18
231
Marcel Brok
Amersfoort
44:44
43:18
232
Haus Vissers
Huizen
43:59
43:20
233
Sanne Hengeveld
Zeist
45:25
43:22
234
Rob de Vries
Utrecht
44:58
43:22
235
Joep Damstra
Leusden
44:38
43:22
236
Gert de Jong
Odijk
44:51
43:23
237
Gertjan Eekel
Zuidwal
43:32
43:23
238
Wiljo Vreeman
Soesterberg
44:49
43:24
239
Gert Hekkert
Loopgroep Aart Stigt
44:33
43:27
240
Ed Engelen
Purmerend
45:04
43:28
241
Joost Koeslag
Utrecht
45:19
43:29
242
Hans Komrij
Utrecht
45:39
43:29
243
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
44:44
43:29
244
Rik de Groot
Soest
43:59
43:30
245
Marijn Muhlenbruch
Amsterdam
45:14
43:30
246
Peter Wevers
BAV
43:51
43:31
247
Theo Sandker
Amsterdam
45:09
43:31
248
Hans Wortel
Zeist
44:01
43:31
249
Hans Mets
Purmerend
43:45
43:33
250
Arjen Salemink
Soest
43:57
43:34
251
Rene Buijtenhuis
Soest
46:17
43:34
252
Jan van Nieuwenhuizen
Hoogland
44:06
43:35
253
Joep de Cock
Utrecht
45:13
43:37
254
Wouter Egas
Amersfoort
44:24
43:37
255
Gijs Kuiper
Soest
44:04
43:38
256
Jan Aland
Almere
44:36
43:42
257
J P Westdijk
Leusden
44:08
43:42
258
Dick Kik
Krabbendijke
44:08
43:43
259
Jeroen Ruijs
Almere
44:56
43:43
260
Erik Droog
Amersfoort
44:19
43:44
261
Maarten Oudakker
Hillegom
46:22
43:47
262
Sander van Gurp
Amersfoort
44:20
43:49
263
Co Limburg
Pijnenburg
44:06
43:50
264
Ian Hayne
Baarn
43:59
43:52
265
Hans Kooyman
Vinkeveen
44:07
43:54
266
Koen Clevers
Soest
44:11
43:54
267
Johan Kluts
Soest
46:24
43:55
268
Peter Graafland
Broek in Waterland
44:14
43:56
269
Pascal Trimborn
Uithoorn
44:00
43:58
270
Frits de Kam
Pijnenburg
44:06
44:00
271
Jaap de Groot
Huizen
44:07
44:00
272
Arjan Vos
Hooglanderveen
45:39
44:04
273
Ton Griffioen
Kamerik
44:18
44:04
274
Theo Kruiswijk
Nederhorst den Berg
44:44
44:04
275
Pieter Krom
Soest
45:54
44:06
276
Roland Rodenburg
Vleuten
44:41
44:07
277
Bart Hulsbos
Soest
44:28
44:07
278
Jeroen Sengers
Phoenix
44:51
44:08
279
Theo Groot
Triathlon
46:42
44:09
280
Casper Untersalmberger
Amersfoort
44:21
44:11
281
Erwin Keuning
Soest
44:57
44:11
282
Edwin Herber
Utrecht
45:12
44:12
283
Rutger Hadewegg Scheff
Rotterdam
46:29
44:12
284
Robin Punt
Assen
45:13
44:13
285
Casper Hamstra
Weesp
45:55
44:13
286
Matthijs de Raad
Amersfoort
45:18
44:14
287
Gerard van Schaik
Koudekerk aan den Ri
46:09
44:14
288
Douwe Jan Bakker
Amersfoort
44:51
44:19
289
Maarten Franken
Utrecht
45:19
44:21
290
Dirk van Gemeren
Soest
44:48
44:21
291
Henk Beukers
Hoogland
46:41
44:21
292
Richard Mostard
Soest
44:33
44:27
293
Jeroen van den Hoven
Phoenix
44:41
44:27
294
Jos Wassink
Leusden
46:02
44:27
295
Edwin Kok
Barneveld
44:39
44:28
296
René Leppink
Amersfoort
45:33
44:29
297
Dennis Pureveen
Soest
45:18
44:29
298
Startnummer 11969
46:16
44:33
299
Robert Tusveld
Eemnes
47:01
44:35
300
Sicco Brouer
TTW
45:37
44:36
301
Joost Karsten
Soest
44:55
44:37
302
Hans Oude Ophuis
Hilversum
46:42
44:37
303
Andre Stolvoort
Driebergen-Rijsenbur
46:04
44:38
304
Immanuel Noorman
Soest
44:57
44:39
305
Martin Hondriften
Amersfoort
46:24
44:41
306
Tom Karelsen
Soest
44:58
44:41
307
Gerald Zwiggelaar
Amersfoort
46:18
44:43
308
Mark Gruijters
Pijnenburg
45:42
44:44
309
Peter Kroon
Nieuwegein
46:57
44:47
310
Hittjo Homan
Altis
46:26
44:48
311
Matthijs Knippenberg
Amsterdam
47:14
44:50
312
Willem van Willigenbur
GAC Hilversum
47:12
44:50
313
Tony Gaillard
Pijnenburg
46:38
44:51
314
Bas Dreef
Soest
45:32
44:51
315
Paul Dreef
Leusden
45:32
44:52
316
Jos Ooms
Olympia Halsteren
45:15
44:52
317
Martin Buitenhuis
Bilthoven
45:36
44:53
318
Klaas van't Klooster
Soest
45:51
44:54
319
Frank van Dijk
Bilthoven
45:32
44:56
320
Rene Mentink
Ermelo
45:52
44:57
321
Daan Harskamp
Leusden
46:08
44:57
322
Toon Hofstee
Maarn
45:16
44:58
323
Edan van der Meer
BAV
45:52
45:00
324
Antoine van der Hulst
Nieuwegein
46:55
45:01
325
Matthijs Uit den Bogaa
Pijnenburg
45:42
45:01
326
Walter Engelmann
Nieuwegein
46:07
45:02
327
Martijn Koolhoven
Pijnenburg
45:05
45:03
328
Rijk van Laar
Leusden
45:35
45:04
329
Jeffry van der Beek
Soest
45:36
45:07
330
Auke van der Wilden
Soest
45:45
45:07
331
Johan Beukers
Bunschoten-Spakenbur
45:28
45:08
332
Maxim Visser
Bilthoven
47:30
45:10
333
Gerard Schut
Altis
45:50
45:11
334
Ben van der Burg
Soest
48:08
45:11
335
Julius van Bezooijen
Dutch Runners
46:04
45:11
336
Vincnt de Graaf
Westbroek
46:26
45:12
337
Hans Heijtel
Soest
45:17
45:13
338
Tom Dokter
Zwolle
47:10
45:14
339
Fred Wemeijer
Atverni
45:47
45:14
340
Teus van der Kolk
Soest
45:25
45:17
341
Ton Voskuilen
Soesterberg
46:41
45:18
342
Anton de Groot
Dutch Runners
45:38
45:20
343
Ton Wisman
Altis
46:01
45:21
344
Ashok Jodha
Amsterdam
47:39
45:23
345
Ron Zoeteman
Pijnenburg
45:52
45:23
346
Bernd Nijenhuis
Soest
45:55
45:26
347
Mart de Mooij
Doorn
45:34
45:26
348
Frank van der Velde
Triathlon
45:49
45:26
349
Jeroen van der Gun
Amersfoort
45:37
45:28
350
Merlijn Groot
Lochem
47:51
45:29
351
Evert ten Kate
Pijnenburg
46:23
45:29
352
Rien Kraaikamp
Altis
45:45
45:30
353
Piet Kunst
Hoogland
47:08
45:32
354
Marcel Brouwer
Almere
46:54
45:34
355
Henk Nordt
avVN
46:12
45:34
356
Leo Staarman
Leusden
45:57
45:34
357
Guido van Kempen
Soest
45:54
45:35
358
Louis Ywema
Amersfoort
47:41
45:36
359
Aalt Smienk
Atos
46:32
45:36
360
Jos Sistermans
Druten
48:12
45:39
361
Andre Damen
Amersfoort
46:37
45:39
362
Chris van Driel
Hilversum
48:23
45:40
363
Marcel Klabbers
Amersfoort
47:34
45:41
364
Ed van de Bospoort
Ede Gld
47:51
45:41
365
Wim Olsthoorn
Amersfoort
45:47
45:43
366
Lenno de Haas van Donk
Amersfoort
46:42
45:46
367
P Heesbeen
Hoogland
47:22
45:50
368
Bas Pfister
Dutch Runners
47:34
45:51
369
Jan van Rouwendaal
Soest
46:51
45:52
370
Jan van Maarseveen
Amersfoort
47:04
45:53
371
Marco Brehler
Soest
46:34
45:53
372
Ruud van Donk
Amersfoort
46:48
45:54
373
Derk Voorintholt
Soest
47:03
45:55
374
Bjorn Meulendijks
Soest
46:16
45:55
375
Stijnco Woldendorp
Amersfoort
45:59
45:55
376
Richard Voorintholt
Pijnenburg
47:04
45:56
377
David Gaillard
Amsterdam
47:48
45:57
378
Dick Gasenbeek
GAC Hilversum
46:37
45:58
379
Sander Erkamp
Zwolle
46:44
45:58
380
Wout Blankestijn
Stomerij Primeur
46:34
46:02
381
Remko Verhoeven
Almere
47:18
46:04
382
Willem Pothoven
Soest
47:50
46:05
383
Steven Blommers
Soest
47:49
46:06
384
Peter Beukers
Hilversum
46:14
46:07
385
Hans Krijt
Ede Gld
48:35
46:07
386
Tom Kaspers
Soest
46:21
46:08
387
Pieter Vinks
Soest
46:53
46:09
388
Tristan Wallet
Soest
46:15
46:09
389
Ton Witkamp
's-Gravenhage
46:32
46:10
390
Niels Kleijwegt
Pijnenburg
47:07
46:11
391
Milko de Jonge
Amsterdam
47:07
46:11
392
Paul van der Wielen
Den Dolder
47:09
46:11
393
Pim Blosch
Leusden
46:40
46:14
394
Marco Blokland
De Meern
47:35
46:14
395
Ton Niels
Baarn
49:04
46:16
396
Jeroen Kleijwegt
Soest
47:13
46:17
397
Jan-Dirk Heesbeen
Hoogland
47:44
46:17
398
Diederik Wieman
Pijnenburg
46:36
46:17
399
Jaco van der Gaag
Rotterdam
48:30
46:18
400
Wim Koster
Dolichos
48:02
46:21
401
Michiel de Jong
Baarn
47:29
46:22
402
Hendrik Smits
Almere
47:33
46:22
403
Remko van den Burg
Arnhem
47:23
46:22
404
Jan van der Ven
Triathlon
47:45
46:23
405
Eelco de Koff
Utrecht
47:49
46:25
406
Hans Jolink
Dutch Runners
46:27
46:26
407
Martijn Ridderbos
Bilthoven
48:51
46:31
408
Martin Eek
Eemnes
48:54
46:32
409
Taco Guijt
Nieuw-Vennep
47:21
46:32
410
Grieto Klasens
Den Dolder
46:45
46:33
411
Petra Schaaphok
Ermelo
47:12
46:33
412
Philippe Terheggen
Bilthoven
47:15
46:34
413
Marc van der Duijs
Soest
46:43
46:34
414
Bram Maertens
Almere
47:52
46:34
415
Martin Tanke
IJsselstein Ut
47:45
46:37
416
Rob van den Breul
Pijnenburg
47:18
46:40
417
Ries de Beer
Amersfoort
48:04
46:43
418
Bernard Neijzen
Leusden
48:45
46:44
419
Matthieu Schenk
Hellas
48:04
46:46
420
Thijs Huis in het Veld
Utrecht
49:31
46:46
421
Kasper Rozeboom
Soest
48:11
46:47
422
Peter Colthoff
Soest
47:49
46:47
423
C R Bekker
Ijsselstein
48:42
46:50
424
Vincent van der Wijk
Leusden
48:56
46:51
425
Loek Zwiers
Hilversum
47:05
46:51
426
Frank Noë
Naarden
49:01
46:53
427
Dick van Beurden
Eemnes
49:20
46:54
428
Hein de Natris
De Bilt
48:18
46:54
429
Daan de Natris
De Bilt
48:20
46:55
430
Wout Mout
Soest
47:00
46:56
431
Sjoerd Jan Spiekhout
Hilversum
47:27
46:56
432
Leon Emmel
Leiden
49:30
46:56
433
Enno Aerts
avVN
48:34
46:57
434
Theo van Doppperen
Nieuwegein
47:26
47:01
435
Frits Sluijter
BAV
48:00
47:02
436
Nico van Zanten
's-Graveland
49:04
47:02
437
Julian Ranke
Amersfoort
48:49
47:02
438
Wibo Rip
Soest
49:57
47:03
439
Jaap Duijst
Bunschoten-Spakenbur
47:39
47:04
440
Hans Faddegon
Pijnenburg
48:34
47:06
441
Albert Hennipman
Utrecht
49:45
47:09
442
Lex Meijer
Baarn
48:10
47:09
443
Jelle Smeels
Utrecht
49:56
47:10
444
Marc Schuitemaker
Soest
47:35
47:11
445
Jan Marien Evers
Putten
48:49
47:14
446
Jaimy van der Heijden
Putten
48:49
47:14
447
Paul de Ruijter
Almere '81
47:42
47:14
448
Cees Bast
Baarn
50:06
47:17
449
Rolf van der Kort
Soest
48:02
47:18
450
Jalal Elmachouti
Soest
49:36
47:21
451
Cees Wolswinkel
Scherpenzeel Gld
49:49
47:21
452
Jelle Baumgartel
Wageningen
48:43
47:23
453
Peter Hilhorst
Soest
49:20
47:26
454
Georg de Jong
Leersum
49:22
47:27
455
Rudolf Wierenga
Amsterdam
49:17
47:29
456
Niels Kieft
Soest
47:47
47:30
457
Frans Helderman
Wormer
48:56
47:33
458
Jeroen Steginga
Almere
49:51
47:34
459
Mark Kosters
Hoevelaken
49:15
47:36
460
Gertjan van Rhee
Houten
49:35
47:39
461
Jan Stigter
Zuidwal
47:50
47:40
462
Marco Aalmoes
Hilversum
47:43
47:40
463
Willem Lageweg
Soest
48:35
47:40
464
Arno Balzarelli
Soesterberg
50:22
47:41
465
Wim Minkels
Soest
48:14
47:42
466
Peter vd Bouwhuijsen
Ermelo
48:24
47:42
467
Ruud Blakenburg
Woerden
49:29
47:42
468
Hein Willem de Bruijn
Soest
49:00
47:44
469
Robbert Steenman
Soest
49:09
47:44
470
Frank Schreur
Amersfoort
48:03
47:46
471
Bo Menning
Soest
50:29
47:49
472
Frank van Geffen
Pijnenburg
49:02
47:49
473
Kees Oud
Amersfoort
49:09
47:50
474
Ton van Veldhuijzen
Zeist
50:07
47:51
475
Bas Peeters
Marvel
48:05
47:53
476
Wim Rottier
BAV
48:50
47:56
477
Mark Spanbroek
Huizen
49:28
47:56
478
Johan Jipat
Soest
50:36
48:02
479
Peter Rijhout
Amersfoort
49:12
48:03
480
Remko Evenboer
Almere
49:33
48:04
481
Casper Brasser
Utrecht
49:13
48:06
482
Rene van Zoolingen
Amsterdam
48:27
48:06
483
Jan Willem Leguit
Soest
48:38
48:06
484
Tom Butzelaar
Soest
48:52
48:07
485
Jurrienne Hollak
's-Gravenhage
50:50
48:08
486
Marco Horst
Triathlon
48:48
48:09
487
Teus Westeneng
Soest
50:24
48:10
488
Martin Wierink
Soest
48:39
48:11
489
Hennie Bosselaar
BAV
48:34
48:12
490
Jan Westland
Huizen
50:14
48:12
491
Tibo Jansingh
Soest
49:22
48:12
492
Anton van Houdt
Hendrik-Ido-Ambacht
51:20
48:13
493
Hans-Paul Boshuizen
Soest
49:47
48:13
494
Rob van Bekkeum
Hooglanderveen
51:16
48:14
495
Jordy Hubers
Amersfoort
49:32
48:18
496
Berrie Schuurman
Westbroek
49:13
48:18
497
Rudolf Meijer
Hooglanderveen
50:42
48:18
498
Frank Vink
Fit
49:24
48:19
499
Hans Vertsraten
Soest
51:09
48:20
500
Tom Straatman
Rotterdam
49:41
48:21
501
Arjan de Jong
Utrecht
50:48
48:21
502
Paul van Raaij
Beverwijk
49:46
48:23
503
Hennie Derks
Houten
50:10
48:28
504
Marcel Uljee
Amersfoort
49:53
48:33
505
Patrick Morgan
Den Dolder
50:17
48:34
506
Han Karsmemeijer
Breukeleveen
50:54
48:37
507
Paul Timmermans
Amersfoort
49:14
48:38
508
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
49:43
48:39
509
Floris Leeuwis
Amersfoort
50:58
48:40
510
Gijsbertus Grootendors
Nieuwegein
50:35
48:42
511
Wouter Minderhoud
Zeist
49:23
48:47
512
Domien Janssen
Soest
50:35
48:47
513
Gert Lamers
Soesterberg
48:54
48:49
514
Wim Wildschut
Amersfoort
49:07
48:49
515
Henri Gritter
Amersfoort
50:10
48:51
516
Tim Schillemans
Soest
49:14
48:51
517
Jaap Krijger
Zoutelande
51:02
48:53
518
Roeland de Mol
's-Gravenhage
49:40
48:54
519
Michel Huijskensq
Baarn
51:11
48:55
520
Joep Poot
Soest
50:57
48:57
521
Frans van Eijk
BAV
49:05
48:57
522
Taco Zoetemelk
Amersfoort
51:13
48:58
523
Mark Evenboer
Almere
50:27
48:59
524
Theo Vriezenga
Utrecht
49:55
48:59
525
Henk van Veelen
Maartensdijk
52:06
49:00
526
Fons Jacobs
Soest
49:29
49:01
527
Remco Kok
Amersfoort
49:09
49:02
528
Klaas Beukers
Bunschoten-Spakenbur
49:55
49:03
529
Hans Go
Bilthoven
52:04
49:03
530
Matthias Vroegh
Zwijndrecht
49:53
49:08
531
Jorrit Baerends
Amsterdam
51:07
49:09
532
Remco van der Laan
Soest
49:38
49:09
533
Ben Echten
Amersfoort
51:42
49:11
534
Peter van Dorresteijn
Soest
51:30
49:12
535
Ger Daalmeijer
Den Dolder
50:54
49:13
536
Everhard van Dijk
Pijnenburg
49:26
49:16
537
Tim Suijkerbuijk
Soest
50:55
49:18
538
Mark Griep
Doorn
49:58
49:21
539
Han Zuidinga
Deventer
50:01
49:21
540
David Crinnion
Hilversum
50:03
49:22
541
Roon Bakels
Utrecht
50:33
49:24
542
Jan de Hooge
Vleuten
50:52
49:25
543
Rogier Schut
Soest
50:41
49:26
544
Henk Brouwer
Arnhem
51:00
49:27
545
Tijn Smits
Soest
50:51
49:30
546
Mattijs Swets
Rotterdam
52:14
49:31
547
Leon Berendse
Dutch Runners
51:17
49:31
548
Frank Pierik
Amersfoort
52:14
49:32
549
Frans de Rijk
TTW
50:29
49:32
550
Rob van Beek
Pijnenburg
51:35
49:32
551
Henk van Doorn
Loenen Gld
50:59
49:38
552
Bart Karelsen
Soest
50:31
49:40
553
Harry Tomesen
Eemnes
50:12
49:44
554
Rene Louman
Almere
50:41
49:47
555
Rob van Hoek
Waddinxveen
51:19
49:49
556
Henk Doorn
Soest
51:39
49:52
557
Jeroen Simons
Soest
50:20
49:52
558
Edwin Bor
Zeist
50:11
49:52
559
Geert Batenburg
Soest
51:00
49:59
560
Theo Hoek
Houten
52:15
50:00
561
Paul van Elk
Amsterdam
52:43
50:02
562
Frank Bredius
Soest
52:12
50:05
563
Martijn Endenwijk
Hilversum
51:17
50:07
564
Pe Elsendoorn
Utrecht
50:15
50:08
565
Eeler Zwierstra
Hilversum
51:21
50:10
566
Jos Vermeulen
Amersfoort
51:14
50:10
567
Rene van Hasselt
Soesterberg
52:57
50:13
568
Ron van Kroef
Leusden
50:37
50:14
569
Gaby Suvaal
Hoogland
50:36
50:15
570
Laurens Leeuwis
Amersfoort
52:34
50:17
571
Rens Heesbeen
IJsselstein Ut
52:23
50:28
572
Erwin Houben
Almere
51:43
50:30
573
Arie Cijfer
Amersfoort
52:06
50:30
574
Jeroen Grootveld
Houten
51:45
50:31
575
Freddy Forger
Soest
52:33
50:32
576
Jeroen van der Neut
Utrecht
51:13
50:32
577
Bert-Jan Nauta
Utrecht
52:33
50:33
578
Marcel van Rooijen
Triathlon
51:19
50:35
579
Ger Kuijper
Nieuwegein
51:44
50:36
580
Arend-Jan Majoor
Baarn
52:35
50:40
581
Peter Meijer
Fit
51:26
50:44
582
Vincent Appelhof
Houten
52:22
50:45
583
Peter Korzelius
Dutch Runners
52:11
50:47
584
Joop Majoor
Zuidwal
52:10
50:51
585
Peter van Os
Hilversum
51:04
50:55
586
Aalt Smit
Leusden
53:01
50:56
587
Theo van Vliet
Weesp
53:07
50:59
588
Edwin de Voer
Soest
52:44
50:59
589
Frits Ranke
Amersfoort
52:52
51:00
590
Henk Everts
Soest
52:04
51:01
591
Niels Uiterwijk
Soest
53:46
51:03
592
Tim Jacobsen
Soest
53:19
51:04
593
Guus Alfrink
Utrecht
53:17
51:05
594
Ron Buisman
Hilversum
51:58
51:05
595
Frank Rasch
Soest
52:54
51:09
596
Gijs de Raad
Amersfoort
52:11
51:09
597
Rob Versteeg
Epe
52:00
51:14
598
Dries de Visser
Soest
51:50
51:14
599
Hans Brits
Amstelveen
53:49
51:16
600
Harry Eichholtz
Soest
53:31
51:18
601
Teun van der Marel
De Zilk
53:30
51:18
602
André van der Gaag
Soest
53:35
51:20
603
John van den Boom
Altis
52:41
51:24
604
Peter Koningstein
Altis
52:41
51:25
605
Ewald Wijnen
Rotterdam
52:15
51:26
606
Jan Cees Visser
Almere
52:52
51:26
607
Eize Leertouwer
Soest
51:36
51:30
608
Niels Edens
Hilversum
52:38
51:32
609
Henk Knol
Amersfoort
53:39
51:35
610
Andre van Vugt
Soest
52:10
51:38
611
Jacob Meyers
Nederhorst den Berg
54:33
51:41
612
startnummer 11662
53:43
51:46
613
Hugo de Vries
Soest
52:59
51:46
614
Jelle Gaastra
Amersfoort
53:14
51:47
615
Marco Sevink
Soest
53:11
51:47
616
Rob de Graaf
Soest
53:54
51:53
617
Henk Poort
Dutch Runners
53:14
51:54
618
Bert van Velzen
Soest
53:05
51:55
619
Michiel de Wit
Amersfoort
53:57
51:57
620
Ton Stout
Soest
54:53
52:01
621
Chris van de Kamp
GAC Hilversum
53:12
52:01
622
Peter Dijksterhuis
Altis
53:23
52:02
623
Cees den Heijer
Soest
53:15
52:04
624
Frank Kolsteeg
Almere
55:02
52:05
625
Peter Uijt de Haag
Veghel
53:48
52:06
626
Rene de Jong
Bergschenhoek
53:46
52:07
627
Arnold Hagen
Soest
53:39
52:07
628
Haary Klumper
Harderwijk
53:17
52:11
629
Mon Akkerman
Loopgroep Aart Stigt
54:57
52:11
630
Mark Bijster
Zeist
53:38
52:12
631
Bert Wilms
Weesp
54:45
52:13
632
Jean Jeacques Francois
Blaricum
54:30
52:13
633
Peter Bushoff
Soest
53:59
52:15
634
Rob onder de Linden
Soest
53:24
52:15
635
Arie Huisman
Soest
54:15
52:16
636
Rob Rozeboom
Soest
53:40
52:17
637
Frans van Kampenhout
Hellas
55:12
52:18
638
Jaap Veldhuizen
Altis
53:31
52:19
639
Sadri Quadir
Nieuwegein
54:54
52:21
640
Henk Dekker
Soest
53:36
52:21
641
René Batenburg
Soest
53:21
52:22
642
Luc Draisma
Baarn
54:37
52:25
643
Rutger Baerends
Renswoude
54:28
52:29
644
Michel Goedhart
Bodegraven
54:02
52:31
645
Joop Paul
Laren Nh
53:53
52:33
646
Dave Kalkman
Veenendaal
55:06
52:34
647
Willem Peut
Leusden
54:39
52:34
648
Maarten Ettema
Leusden
54:46
52:40
649
Adriaan van Steenis
Amersfoort
54:33
52:41
650
Mark Klaver
Zeewolde
53:34
52:42
651
Thijs Patist
De Meern
55:10
52:42
652
PFJ Kleinegris
Kleinegris Assuranti
53:28
52:43
653
Jaap Klouwen
Amersfoort
54:23
52:44
654
Harry Wouters
Pijnenburg
53:34
52:44
655
Ron Groote
's-Gravenhage
53:16
52:45
656
Jelle Roes
Amersfoort
53:10
52:47
657
Chiem Ringers
Rotterdam
55:13
52:48
658
Jack van den Hengel
Loopgroep Aart Stigt
54:26
52:49
659
Joep Akkerman
Soest
53:47
52:50
660
Bart van Bekkum
Soest
54:23
52:50
661
Rick Bakhuis
Sibculo
55:29
52:50
662
Peter Pottinga
Soest
54:17
52:53
663
Ruud Benkers
Bunschoten-Spakenbur
53:48
52:56
664
Hans Krabben
Amsterdam
54:59
53:00
665
Startnummer 11846
54:56
53:02
666
Robin Wahle
Soest
55:21
53:02
667
Remco Hoving
Utrecht
55:22
53:03
668
Frans van Dijke
Woerden
54:24
53:08
669
Jacques Smeets
Pijnenburg
54:07
53:09
670
Hans Schotborgh
Baarn
56:02
53:12
671
Peter van der Schouw
Soest
54:02
53:13
672
Simon Ton
Naarden
56:03
53:14
673
Henry Swankhuizen
GAC Hilversum
54:12
53:17
674
Vincent Leeuwis
Amersfoort
55:37
53:18
675
Vincent Elzinga
Amsterdam
55:56
53:18
676
Marien Jacoben
Soest
55:34
53:22
677
Marcel Westerhoud
Soest
53:54
53:23
678
Peter Schouten
Naarden
56:14
53:23
679
RMF Kleinegris
Kleinegris Assuranti
53:41
53:24
680
Stan Uyland
Soest
54:56
53:26
681
John Ekkel
Rotterdam
56:09
53:27
682
Arjen van Ettinger
Berkenwoude
53:58
53:29
683
Remko Renes
Zeist
54:58
53:31
684
John de Vries
BAV
53:55
53:37
685
Hans van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
55:13
53:38
686
Sander van den Brink
Zwolle
55:45
53:48
687
Johan van Schaik
Zuidwal
54:50
53:57
688
Waldo Baas
Naarden
56:50
53:58
689
Peter Weijermans
Amersfoort
55:23
54:01
690
Martijn Gebbink
Eemnes
56:33
54:04
691
Guus van der Linde
Soest
56:57
54:05
692
JosReijn
Soest
55:46
54:06
693
Theo Hendriks
Haaren
56:30
54:06
694
Pieter van der Ploeg
Den Dolder
54:55
54:06
695
Bert Groothuis
Soest
55:38
54:09
696
John Hoebe
Pijnenburg
54:44
54:12
697
Ron Cornelissen
Hilversum
55:30
54:16
698
Gaston Hébuterne
BAV
55:24
54:17
699
Frits van Dijk
Altis
56:27
54:18
700
Anton van Kessel
Soest
55:23
54:19
701
Rob de Haan
Amersfoort
57:06
54:20
702
Bote Engwerda
Amersfoort
56:39
54:23
703
Laurens Goverse
Amsterdam
54:57
54:24
704
Huub Butzelaar
Soest
55:49
54:27
705
Hans Adelaars
Soest
56:07
54:29
706
Dick van Huissteden
Nederhorst den Berg
56:38
54:29
707
Cor Bobeldijk
Beverwijk
54:50
54:29
708
Nico van Paridon
Bussum
56:29
54:31
709
Wim van Wierst
Huizen
56:18
54:31
710
Eric van Paridon
Soest
56:29
54:32
711
Bram van den Abeele
Dutch Runners
57:04
54:36
712
Tim Wubbe
Amersfoort
56:04
54:38
713
Kees Lusten
Soest
56:11
54:41
714
Raoul Agterberg
Leusden
56:48
54:42
715
Hielko Schootstra
Utrecht
56:56
54:45
716
Eli Blom
Amersfoort
56:26
54:47
717
Peter van der Wulp
Bilthoven
57:21
54:49
718
`Frans van Rijthoven
Soesterberg
56:28
54:53
719
Bas Kluts
Soest
57:29
54:54
720
Joost de Wit
Amersfoort
55:46
54:56
721
Ge Koelink
Soest
56:27
54:57
722
Paul de Jonge
Dutch Runners
57:13
55:00
723
Bert Diependaal
Bilthoven
56:30
55:00
724
Jean Hesp
Bussum
57:42
55:01
725
René van der Klis
Huizen
57:00
55:02
726
Joost Burcksen
Almere '81
57:44
55:02
727
Ruud Frings
Altis
56:49
55:10
728
Hans van den Berg
Houten
57:25
55:12
729
Hendrik Nathoe
Soest
58:00
55:24
730
Cees van den Heuvel
Soest
55:45
55:30
731
Palo Pan
Amersfoort
58:15
55:30
732
Jan Ringeling
Nijkerk Gld
58:02
55:31
733
Bergo Korteweg
Zuidwal
57:39
55:41
734
Peter Korsten
Groningen
57:46
55:54
735
Peter Kaspers
Soest
57:57
55:55
736
Frank Smits
Hilversum
58:18
55:57
737
Herman FLedderus
Voorburg
58:30
56:05
738
Peter van Meurs
Soest
57:01
56:23
739
Henk Berkelaar
Nederhorst den Berg
59:14
56:27
740
Jos van Dijk
Soesterberg
59:07
56:30
741
Guus Verweij
Weesp
59:03
56:32
742
Nico Warnaar
Soest
57:05
56:39
743
Marc Smits
Soest
59:04
56:46
744
Rindert Schuitemaker
Soest
57:05
56:54
745
Frank Groot
Lochem
59:16
56:54
746
Jan Hein Vogel
Eemnes
59:16
56:55
747
JanWillem Spruit
Zeist
59:17
56:56
748
Wim Kohsiek
Soest
58:43
56:57
749
Jur Overheul
Baarn
58:16
57:04
750
Martin Wubbe
Amersfoort
58:31
57:06
751
J van Leijenhorst
Soest
58:54
57:06
752
Ben Versloot
Zeist
59:31
57:10
753
Jan Snijders
Doorn
58:43
57:10
754
Hans Kerchman
Triathlon
59:51
57:43
755
Eddy Sigrist
Soest
1:00:14
57:44
756
Jim Gubbels
Leiden
58:13
57:45
757
Gert Koudijs
Altis
59:57
57:57
758
Feike Parinussa
Soest
59:13
58:03
759
Ruben van Delden
Amersfoort
59:05
58:03
760
Kees Hilhorst
Soest
58:50
58:07
761
Gerrit Bakker
Amersfoort
59:09
58:10
762
Anne Vriezenga
Zwolle
59:24
58:30
763
Marco Borsboom
Zoetermeer
59:33
58:31
764
E E Lenders
Baarn
1:01:23
59:30
765
Mark Leenders
Baarn
1:01:23
59:30
766
Ad Vermeulen
Hellas
1:01:34
59:32
767
Wolter van de Wetering
Runners Club Woerden
1:00:53
59:37
768
Arjan Swaager
Amsterdam Zuidoost
1:02:50
59:46
769
H van Berkel
Soest
1:00:36
59:58
770
Jacko Moerdijk
Ermelo
1:01:39
59:59
771
Koos Nooi
Soest
1:02:35
1:00:00
772
Chris de Back
Soest
1:03:13
1:00:35
773
Marcel Hagen
Amersfoort
1:02:13
1:00:57
774
Maurice Smeink
Soest
1:03:42
1:01:08
775
Wout Bakker
Leusden
1:02:14
1:01:13
776
Ynzo van Zanten
Soest
1:04:15
1:01:30
777
Rob van Kleef
Soest
1:02:23
1:01:57
778
André Bolt
Altis
1:04:13
1:02:08
779
Giorgio Crombein
Soest
1:02:56
1:02:24
780
Marcel Houdijk
Woerden
1:05:05
1:03:02
781
Cees vann Dongten
Soest
1:05:49
1:03:11
782
Frans Donders
Schoorl
1:04:09
1:03:19
783
Willem de Pree
Hoorn Nh
1:08:37
1:08:21
VPRS9, PRESTLOOP 8,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alieke Hoogenboom
Roelofarendsveen
38:09
37:45
2
Anouska van Leeuwen
Van Hal Telecom
39:03
38:44
3
Judith van Maanen
Amsterdam
39:51
39:45
4
Jorit Vulker
's-Gravenhage
39:53
39:52
5
Tes van Kesteren
Amsterdam
40:02
39:58
6
Paola van Gilst
AV '56
40:42
40:38
7
Karlijn van Rooijen
Triathlon
42:38
41:21
8
Elysa de Ruijter
Almere '81
41:50
41:26
9
Janet Wetser
Pijnenburg
42:01
42:00
10
Janneke Plaisier
Amersfoort
42:43
42:29
11
Kristine Kofman
Hellas
42:54
42:33
12
Jacqueline Drop
Soest
44:09
43:00
13
Anke Striezenau
Leusden
43:32
43:13
14
Mieke van de Beek
Stomerij Primeur
43:56
43:23
15
Tessa Heikamp
Leiden Atletiek
43:42
43:33
16
Marielle van Laar
GAC Hilversum
44:19
44:10
17
GAC Bel Leegwater
Baarn
44:26
44:15
18
Anita Greefhorst
Triathlon
45:49
44:26
19
Lodewieke Michielsen
Amsterdam
46:28
44:32
20
Eva van Ee
AV Aalsmeer
44:43
44:41
21
Marloes Faddegon
Pijnenburg
45:25
44:42
22
Kimm van der Poll
Amsterdam
47:16
44:42
23
Emma Beeker
Altis
45:42
44:44
24
Brigitte Kuijer
Altis
45:35
44:45
25
Laura van Leeuwen
Soest
45:10
44:51
26
Nienke Wolfs-Hoeksema
Pijnenburg
46:06
45:00
27
Sandra Beltgens
Dutch Runners
45:28
45:16
28
Noortje Storm
Soest
45:34
45:27
29
Louise Feelders-Spelt
Soest
46:00
45:36
30
Janny van de Berkt- La
Triathlon
47:44
45:42
31
Amanda Jipat
Soest
48:48
46:14
32
Annemieke van Dasler
Soest
46:29
46:15
33
Joan Nell
Bilthoven
46:19
46:19
34
Karen Prantl
Amersfoort
47:19
46:22
35
Maaike Villavicencio
Zomergem (BEL)
46:42
46:31
36
Danielle Jansen
Van Hal Telecom
47:11
46:39
37
CARLO Cuijpers
Maarssen
46:54
46:41
38
Iris Cornelissen
Leusden
47:10
46:42
39
Ingrid Wendel
Soest
47:16
46:52
40
Angela Koudijs
Leiden
49:32
46:58
41
Britt Hopman
Leerdam
49:43
47:01
42
Thea Velt
Pijnenburg
47:37
47:11
43
Jeannette Daalmeijer
Den Dolder
48:53
47:12
44
Larisa Ton-Schol
Naarden
50:13
47:23
45
Marijke Koekoek
Hoogland
47:48
47:35
46
Petra Oostveen
Hilversum
49:42
47:41
47
Monique Ridder
Utrecht
50:09
47:49
48
Boers-Maynard
Nederhorst den Berg
48:25
47:50
49
Heleen Veder
Houten
48:19
47:55
50
Elly Posthumus
Utrecht
50:17
47:58
51
Thyra de Jongh
Amsterdam
50:35
47:58
52
Diane Rubini
BAV
48:51
48:01
53
Marjanne Roel
BAV
48:21
48:02
54
Daniëlle Borkent
Amersfoort
48:52
48:10
55
Marianne Borkent
Amersfoort
48:53
48:11
56
Laura Blok
's-Gravenhage
51:20
48:13
57
Sandra Schuin
Soest
48:44
48:14
58
Karin Spaick
Soest
49:19
48:25
59
Hetty Mecklenfeld
Huizen
49:07
48:25
60
Agien Bouwman
Loopgroep Bunnik
49:30
48:27
61
Mara Kaspers
Soest
50:32
48:30
62
Renee Duurinck
Loopgroep Athletic P
50:10
48:31
63
Wendy Vet
Hilversum
49:44
48:33
64
Lara IJsselstijn
Baarn
49:45
48:36
65
Gerda Visch
Soest
49:02
48:42
66
Petra Kinnegim
the Hague Road Runne
49:58
48:42
67
Kerstin van het Kaar
Bensheim (GER)
49:41
48:48
68
Cornia van der Salm
Gendt
49:40
48:51
69
Lidwien Rigter
GAC Hilversum
50:21
48:53
70
Inge Pouw
Leusden
49:10
48:59
71
Heleen Mathijssen
Compton Dando (GBR)
50:48
49:06
72
Merel Postema
Soest
50:55
49:18
73
Ditte Oerlemans
GAC Hilversum
49:50
49:21
74
Ingrid Heersche
Utrecht
51:21
49:25
75
Ivanka Vos
Soest
50:03
49:28
76
Hanneke Schilder
Soest
50:04
49:29
77
Hellen Hellinga
Utrecht
50:51
49:30
78
Ada Pauwels
Loosdrecht
52:22
49:30
79
Bente van Logtestijn
Gendt
50:27
49:35
80
Desiree Staarman
Leusden
50:01
49:37
81
Marga Mulder
KAV Holland
51:50
49:42
82
Anneke Francois
Utrecht
52:24
49:53
83
Mariska van der Neut
Utrecht
50:44
50:03
84
Annemieke Bregman
Driebergen-Rijsenbur
51:34
50:08
85
Vera Bekendam
Amersfoort
50:44
50:12
86
Danitzia Suvaal
Hoogland
50:36
50:14
87
Eugenie Buuron
Soest
51:50
50:17
88
Carla Jong
Baarn
52:40
50:18
89
Petra Eckhardt
Amersfoort
51:14
50:18
90
Marleen van Kooten
Soest
52:01
50:18
91
Yolande Rietman
Zuidwal
51:07
50:21
92
IT Jacobs
Hilversum
51:36
50:28
93
Claudia Beers
Soest
51:00
50:29
94
Dunja Oostheim
Baarn
50:50
50:31
95
Wil den Adel
Pijnenburg
51:55
50:33
96
Anke Suijkerbuik
Soest
51:05
50:35
97
Larissa Sebel
Amersfoort
51:27
50:42
98
Rody Aldenhoven
Woerden
52:18
50:46
99
Marion Vedhuizen-Verlo
BAV
51:37
50:47
100
Marije Poel
Amsterdam
51:24
50:49
101
Alinda Boskma
Eindhoven
52:07
50:52
102
Kathy Rider
Amersfoort
52:14
50:55
103
Natasja Keuning
Soest
51:40
50:56
104
Teunie Westera
Soest
53:08
51:02
105
Nikki Klarenbeek
Soest
51:34
51:03
106
Susanne van der Hoeven
Pijnenburg
51:37
51:04
107
Marian van Soest
Nieuwegein
53:17
51:07
108
Petra de Bruin
Hoogland
52:59
51:09
109
Reja Lagewey
Geervliet
52:09
51:16
110
Vicky Somhorst
Van Hal Telecom
51:36
51:16
111
Marleen Van Schaik
Zuidwal
52:10
51:17
112
Marieke Geerligs
Soest
52:18
51:24
113
Marieke Miedema
Soest
52:04
51:27
114
Karin Wesselink
IJsselstein Ut
53:57
51:28
115
Paula Huiszoon
Tempo
51:33
51:30
116
Ilse Schrover
Utrecht
51:45
51:32
117
Ans van Bekkum
Hooglanderveen
54:08
51:33
118
Gerrie Boelhouwer
Zeist
53:38
51:38
119
Petra Boogerd
Amstelveen
53:12
51:40
120
Cisca de Weert
Triathlon
53:54
51:42
121
Marita van Kleij
Uithoorn
52:45
51:43
122
Wilmy de Goede
Pijnenburg
52:19
51:47
123
Sandra IJsebrands
Almere
53:20
52:00
124
Bianca Micklei
Pijnenburg
52:56
52:01
125
Janneke Jacobs
Soest
52:34
52:06
126
Elisabeth van der Stee
Amsterdam
53:06
52:06
127
Suzanne Nouwen
Pijnenburg
52:43
52:13
128
Janna Bots
52:43
52:13
129
Marjolein Vermeulen
Baarn
53:15
52:15
130
Suzanne Berkelaar
Almere
53:40
52:19
131
Marian Connotte
Soest
52:42
52:23
132
Carine van den Boom
Amersfoort
55:10
52:24
133
Edith Staartjes
Almere
53:42
52:27
134
Sally Fritzsche
Amsterdam
55:19
52:29
135
Corina Joosten
Bilthoven
52:45
52:33
136
Akke Jurna
Soest
52:36
52:33
137
Lieke Emous
Soest
52:36
52:35
138
Judy Rebel
Baarn
54:53
52:38
139
Simone van der Wilt
Breukelen Ut
53:25
52:38
140
Jeannet Brouwer
Pijnenburg
53:35
52:45
141
Marieke Zwakman
Utrecht
53:16
52:46
142
Marianne Uit den Bogaa
Pijnenburg
53:36
52:47
143
Ellen Hekke
Amersfoort
53:10
52:47
144
Johanneke Scherrenburg
Soest
53:56
52:48
145
Joke Becker
Soest
54:54
52:49
146
Margot Meijssen
Hellas
54:26
52:49
147
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
55:34
52:58
148
Hanneke Nijendijk
Woerden
54:55
53:02
149
Laetitia Ooms
Pijnenburg
53:26
53:03
150
Renate Welle
Ankeveen
56:01
53:08
151
Joke Heijstee
Kortenhoef
55:50
53:17
152
Marja Smeets
Soest
54:37
53:17
153
Marja Joosten
Almere
53:56
53:22
154
Jolanda Lam
Altis
54:37
53:22
155
Jacqueline Schuur
Soest
53:54
53:25
156
Floortje Hanneman
Triathlon
55:37
53:31
157
Petra Kiewitt
Bunschoten-Spakenbur
56:04
53:33
158
Chantal Hamster-de Lee
Amersfoort
56:20
53:35
159
Elionora Visser
Soesterberg
56:16
53:36
160
Kim van Breda
Almere
55:03
53:38
161
Lobke Smeels
Utrecht
56:29
53:44
162
Mariette Steevens
Phanos
55:28
53:47
163
Geertje van Doorn
Hilversum
56:12
53:47
164
Hanneke de Klein
Amsterdam
56:12
53:47
165
Florien Brongers
Voorhout
54:33
53:47
166
Elke Kremer
Zwolle
54:52
53:54
167
Janke Holman
Soest
56:00
53:59
168
Sylvia Kreekel
Almere
55:15
54:03
169
Antoinette Huijsman
Pijnenburg
54:59
54:05
170
Bettie Vermeulen
Soest
55:11
54:10
171
Jorda van Laatum
Lancyr Deelen
54:32
54:10
172
Thea van Ginkel
Amersfoort
56:17
54:11
173
Charlotte Thoolen
Utrecht
56:50
54:15
174
Emelie Papenburg
Triathlon
56:24
54:17
175
Annemieke Stolk
Soest
54:58
54:22
176
Gerry van Schaik
Almere
55:15
54:23
177
Margo de Vries
Soest
56:02
54:25
178
Monique de Jonge
Amersfoort
55:28
54:26
179
Rianne van Doorn
Soest
56:02
54:26
180
Maybritt Larsen
Hilversum
56:43
54:26
181
Ghazaleh Shahrizadeh
Utrecht
57:15
54:31
182
José Smits
Pijnenburg
55:24
54:42
183
Thea Smid
Soest
57:34
54:43
184
Maaike Blansjaar
Amersfoort
56:57
54:56
185
Barbara de Clercq Zubl
Almere
57:58
55:03
186
Marlies Bosch
Amersfoort
56:15
55:03
187
Kirsten Lunstroo
Amersfoort
57:43
55:05
188
Elizabeth Oenema
Amersfoort
57:44
55:07
189
Trix de Vries van de K
Triathlon
56:58
55:08
190
Heleen Fledderus
Rotterdam
57:34
55:09
191
Astrid Preusser
Soesterberg
57:53
55:12
192
Bo de Schepper
Soesterberg
57:54
55:13
193
Else Scherhorn
Amersfoort
57:26
55:19
194
Marion Massop
De Bilt
58:12
55:20
195
Rietje van Opmeer
Almere
56:14
55:27
196
Wina van Dijk
BAV
56:31
55:28
197
Karin Kleerebezem
Soest
57:37
55:35
198
Ella Mihaljevic
GAC Hilversum
56:07
55:37
199
Edwine van Ammers
Soest
57:17
55:38
200
Silvia van Zomeren-Dui
Soest
57:12
55:39
201
Ercolie Bossema
Ede Gld
57:53
55:41
202
Desiree den Os
Groningen
57:36
55:42
203
Melanie Teerenstra
Scopias
56:50
55:44
204
Karlijn Dankaart
Soest
57:46
55:45
205
Margreet Kleene
Utrecht
58:01
55:47
206
Van Dokkumburg
Utrecht
58:01
55:47
207
Christa Rozeboom
Soest
57:16
55:51
208
Josephine van Zanten
's-Graveland
57:46
55:54
209
Manon de Beer
Leeuwarden
57:26
56:01
210
Petra Molenaar
Soest
56:15
56:05
211
Yvonne Hoftijzer
Loopgroep Athletic P
57:48
56:09
212
Mieke Janssen
Soest
56:27
56:12
213
Mariska van Zanten
's-Graveland
58:14
56:22
214
Danielle Schouw
Statina
57:03
56:22
215
Joke Opmeer
Hilversum
57:16
56:31
216
Amber de Wit
Hilversum
57:16
56:32
217
Simone Gresnigt
Altis
58:12
56:33
218
Meike Borrie
Rotterdam
59:06
56:38
219
Jorine Buitendijk
Pijnenburg
58:34
56:47
220
Nicole Slagmolen
Pijnenburg
58:34
56:51
221
Sanne van den Berg
Amersfoort
58:43
56:51
222
Emma Bentvelzen
Soest
59:03
57:09
223
Dorian Snijders
Soest
58:43
57:10
224
Natasja Bushoff
Pijnenburg
59:15
57:15
225
Gerda Peut
Leusden
59:22
57:17
226
Anne Cijfer
Amersfoort
58:57
57:23
227
Anica Lauffer
Zeist
1:00:01
57:31
228
Eline Veninga
Amsterdam
59:54
57:31
229
Jene Sigrist
Soest
1:00:14
57:44
230
Norma-Sabí Kik
Leiden
58:13
57:45
231
Hilleen Smeets
Soest
58:05
57:46
232
Petra Bosman
Triathlon
59:51
57:47
233
Ingrid Huiskamp
GAC Hilversum
59:09
57:50
234
Marthe Wantenaar
Soest
59:04
57:51
235
Marinde van Donk
Amersfoort
59:04
58:02
236
Carine Lovett
BAV
59:14
58:10
237
Brenda Wecker
Dutch Runners
1:00:01
58:16
238
Saskia Collard
Amersfoort
1:00:59
58:19
239
Brigit Collard
Utrecht
1:01:00
58:19
240
Yvonne Hermans
Dronten
1:00:17
58:20
241
Anita den Heijer
Soest
59:35
58:24
242
Henny Ottenhoff
Weesp
1:01:06
58:36
243
Henriette Hamstra
Weesp
1:01:06
58:37
244
Brenda de Graaf
Nijkerkerveen
59:43
58:39
245
Simone van Dijk
Soest
1:00:29
58:44
246
Ans Smits
Soest
59:40
58:45
247
Barabara Nemeth
Hengelo Ov
1:00:24
59:02
248
Susie Vries
Soest
1:01:44
59:20
249
Christien Belt
Soest
1:01:18
59:31
250
Erika van Tuijl
Woerden
1:00:52
59:36
251
Marieke Kranenburg
Baarn
1:01:11
59:38
252
Patricia van Berkum
Baarn
1:01:11
59:38
253
Marie-José Schrasser
Loopgroep Athletic P
1:00:25
59:43
254
Rianne Bosman
Soest
1:01:34
59:47
255
Jelly Nooi
Soest
1:02:35
1:00:00
256
Eefje Visser
Bilthoven
1:03:07
1:00:47
257
Sascha Vonk
Soest
1:03:42
1:01:08
258
Brechtje Fransen
Soest
1:04:15
1:01:31
259
Jennifer Seldenrijk
Bilthoven
1:03:40
1:01:47
260
Yvonne Sebel-America
Soest
1:02:43
1:01:58
261
Gretha Reitsma
Leusden
1:04:36
1:03:02
262
Janneke Brouwers
Schoorl
1:04:09
1:03:19
263
Marlieke de Wit
Bilthoven
1:05:01
1:04:06
264
Jantien van Dorresteij
Amersfoort
1:06:57
1:04:36
265
Anneke Kelder-de Vries
Soest
1:07:17
1:04:42
266
Irene van Esseveld
Utrecht
1:06:00
1:05:45
MPRS6, PRESTLOOP 5,7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart-Jan Heijnen
Huizen
22:45
22:42
2
Maarten Kok
Arnhem
24:45
24:30
3
Ronald van Boven
Nijkerk Gld
25:18
24:53
4
Rob Muldres
Delft
24:59
24:55
5
Seb Harrevelt
Delft
25:14
25:08
6
Jean-Luc Eggen
Rotterdam
25:37
25:14
7
Marco Mocking
Utrecht
25:38
25:20
8
Marnix Langeveld
Groningen
25:39
25:26
9
John Robberts
Loopgroep Nieuw Venn
26:34
26:17
10
Maarten va der Poll
Breda
27:32
26:55
11
Jeffrey de Gier
Loosdrecht
28:16
27:39
12
Marco Smit
Amersfoort
29:19
27:56
13
Peter Witteman
Utrecht
28:37
28:02
14
Jeroen de Wolf
Soest
28:30
28:03
15
Jaap Heerkens
Oberöfflingen (GER)
28:14
28:09
16
Maïkel Fagel
Soest
29:08
28:11
17
Tonny Neplenbroek
Soest
28:17
28:14
18
Joos Francke
Amsterdam
28:35
28:25
19
Patrick van Kasteren
's-Graveland
28:38
28:31
20
Remco Rijgersberg
Amsterdam Zuidoost
30:49
28:34
21
Christiaan Woldendorp
IJsselstein Ut
28:42
28:40
22
Rene Steenbeeke
Soest
29:58
28:50
23
Maarten Kries
Leusden
30:07
28:54
24
Ron Hofstede
Den Dolder
29:00
28:56
25
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
29:22
28:57
26
Freek Bramer
Hilversum
29:06
28:58
27
Arjan Hebbink
Amersfoort
29:25
29:12
28
Ron Visser
Soest
29:44
29:15
29
Kees Voorintholt
Soest
29:16
29:16
30
Sjaak de Visser
Leusden
29:22
29:19
31
Albert-Jan Smid
Soest
32:18
29:25
32
Dieter Marqvardt
Hilversum
29:41
29:32
33
Tim Vleugel
Hoogland
29:46
29:44
34
Jan Froon
Nieuwegein
30:23
30:13
35
Steven van de Maas
Amersfoort
31:39
30:16
36
Valentijn van der Kroo
Almere
31:17
30:18
37
Arjan Prent
Hilversum
32:48
30:31
38
Andy van Duinen
BAV
30:41
30:34
39
Hans Mol
Hilversum
31:34
30:35
40
Marthijn van Beusekom
Huizen
32:54
30:36
41
Wilmarvan Steenis
Amersfoort
32:30
30:39
42
Menno Blom
Pijnenburg
31:13
30:42
43
Andre Bakker
Houten
31:17
31:05
44
Marvin Laseur
Soest
32:59
31:06
45
JanWillem Nieboer
Triathlon
31:16
31:13
46
Mark Scholten
Amersfoort
33:17
31:15
47
Jasper Sax
Amersfoort
31:26
31:18
48
Ron Heijnis
Weesp
32:21
31:33
49
Ron van der Kroon
Almere
32:41
31:34
50
Huub Keulen
Soest
31:44
31:40
51
Peter Verheul
Westbroek
31:55
31:41
52
Jelmer Schuurman
Amersfoort
33:30
31:59
53
Peter Hendriksen
Amersfoort
33:27
32:01
54
Pepijn Pijfers
Tiel
33:34
32:07
55
Thijs Crombeen
Reeuwijk
32:47
32:15
56
Goos Knopper
Pijnenburg
32:50
32:17
57
Stijn Krabbenborg
Soest
32:30
32:24
58
Chris Knorren
Hilversum
34:12
32:26
59
Jos Jacobs
Soest
34:29
32:29
60
Ewald Schuurman
Amersfoort
34:01
32:30
61
Merlijn Bekker
Soest
34:27
32:38
62
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
34:39
32:45
63
Robert Samuels
IJsselstein Ut
34:02
32:49
64
Max Draisma
Baarn
35:03
32:50
65
Jorn van Logtestijn
Gendt
33:57
33:04
66
Charles van Korledaar
Soest
34:27
33:13
67
Sjaak Meijberg
Spirit Lelystad
34:42
33:35
68
Angelo van Leijenhorst
Soest
35:23
33:36
69
Michel Jorritsma
Houten
34:08
33:37
70
Scott Otte
Soest
36:37
33:39
71
Paul Kok
Soest
33:54
33:45
72
Jan Terberg
IJsselstein Ut
34:39
33:47
73
Terje Otte
Soest
36:53
33:55
74
Hans de Goede
Pijnenburg
34:42
33:58
75
Tom Sevink
Soest
34:52
34:04
76
Gertjan Hooijer
BAV
35:08
34:13
77
Marcel van den Berg
Tiel
35:51
34:24
78
Frank Werkhoven
Lelystad
35:47
34:24
79
Ric Steenman
Soest
35:52
34:28
80
Jasper Modderaar
Zeist
34:56
34:31
81
Martijn Valkenet
Soest
36:39
34:38
82
Roel Richmond
Soest
37:26
34:39
83
Rob Bolder
De Meern
36:52
34:41
84
Evert Boschloo
Altis
36:58
34:50
85
Marcel Schuurman
Amersfoort
36:24
34:55
86
Syto Smid
Almere
36:25
35:05
87
Robin Lith
Almere
36:24
35:08
88
Jasper van het Kaas
Nieuwerkerk ad IJsse
36:05
35:08
89
Gerhard Hommels
GAC Hilversum
37:10
35:16
90
Rob Klomps
Zeist
35:56
35:18
91
Harry van Brummelen
Soest
35:43
35:18
92
Paul Brandsma
Amersfoort
36:33
35:22
93
Olof van der Duijs
Heemstede
35:56
35:25
94
Harry Limburg
Amersfoort
35:55
35:27
95
Michel van Wieren
Culemborg
36:17
35:30
96
Herry van de Vlierd
Amersfoort
37:13
35:46
97
Arnout Boer
Nieuwegein
38:18
35:58
98
Martin Bosman
Breukelen Ut
36:58
36:07
99
Ruud van Huigenbosch
Almere
36:38
36:08
100
Gertjan de Coo
Hilversum
37:19
36:16
101
Bernard van der Heijde
Putten
37:53
36:21
102
Harm Wildenberg
Maartensdijk
39:08
36:27
103
Tim van Leek
Soest
39:45
36:44
104
Jan-Paul Scholten
Leusden
38:49
36:46
105
Elbert van Esveld
Bilthoven
39:46
36:46
106
Bas Kool
Amersfoort
37:30
36:46
107
Daan Mulder
Weesp
38:59
36:49
108
Jorrit Vellema
Soest
39:01
36:52
109
Jeroen Petit
Almere
39:04
37:04
110
Robert Vorderhake
Soest
40:05
37:05
111
Rick Hamstra
Weesp
39:16
37:06
112
Bert van Rooijen
Soest
38:31
37:06
113
Gerben van Dalen
Soest
38:41
37:09
114
Bart Harskamp
Leusden
39:07
37:09
115
Aat Visser
Soest
37:41
37:11
116
Nico Brouwer
Soest
39:19
37:21
117
Sander van Oosten
Hilversum
39:14
37:24
118
Leo Groeneveld
Soest
39:35
37:37
119
Koen Batenburg
Soest
38:45
37:44
120
Willem Piekaar
Rotterdam
38:03
37:45
121
Marcel Swart
Soest
40:37
37:49
122
Gerard VdBreemer
Soest
39:28
37:58
123
Ben de Jongh
Apeldoorn
40:02
38:07
124
Steven van Hasselt
Hilversum
39:38
38:07
125
Bill Tijmann
Baarn
40:14
38:07
126
Rogier de Jong
Valkenburg Lb
38:45
38:07
127
Marc Weijermans
Amersfoort
39:31
38:09
128
Desmond Eysbach
Soest
38:58
38:11
129
Tico Kolsteeg
Almere
41:09
38:11
130
Jitze Broekema
Soest
39:11
38:13
131
Herbert van Zomeren
Soest
39:49
38:15
132
Adrie Mulder
Utrecht
39:16
38:17
133
Peter Draisma
Baarn
40:33
38:22
134
Stan Edens
Hilversum
39:10
38:27
135
Paul Hendriks
Clytoneus
39:32
38:30
136
Paul Fennis
GAC Hilversum
40:12
38:33
137
Rob Bertels
Soest
39:20
38:33
138
Wijnand Harskamp
Leusden
40:33
38:35
139
Lucas Giesberts
Heemstede
40:35
38:38
140
Rienk Andriessen
Soest
40:57
38:43
141
Ruud Sigterman
Putten
39:26
38:44
142
Martin van der Beek
Soesterberg
39:25
38:55
143
Bjorn Verweij
Weesp
41:09
38:59
144
Roderick Wessels
Soest
40:32
39:01
145
Chris Lieben
Voorschoten
41:42
39:04
146
Dik van Kleef
Zwaag
40:49
39:07
147
Jaap van Eijk
Hilversum
40:44
39:16
148
Roy Mente
Soest
41:13
39:20
149
Arthur Manasian
Veenendaal
41:53
39:21
150
Peter Bakker
BAV
40:25
39:27
151
Peter van Stroe
Bunnik
40:20
39:32
152
Nico de Jong
Zeewolde
42:07
39:35
153
Dirk Hoogendoorn
Vleuten
41:01
39:42
154
Peter Brouwers
Pijnenburg
40:48
40:16
155
Herman Dokter
Barneveld
42:22
40:26
156
Rutger Verhaar
Soest
43:05
40:28
157
Pim van den Dijssel
Soest
41:24
40:38
158
Leo Schambach
Soest
42:27
40:42
159
Milko Berrevoets
Huizen
43:23
40:43
160
Andre Hersbach
Hilversum
42:39
40:47
161
Co van den Brink
Pijnenburg
43:03
41:02
162
Luuk Buitink
Nijkerk Gld
44:01
41:03
163
Jan de Boer
Lemmer
44:17
41:39
164
Sam Visser
Bilthoven
44:08
41:47
165
Hans Konig
Wageningen
44:14
42:10
166
Wim Jan Egtberts
Hoogland
43:56
42:59
167
Leo Verzijl
Amersfoort
45:36
43:06
168
Wiebe Broekema
Soest
44:18
43:13
169
Siebren Broekema
Soest
44:47
43:44
170
Ant de Vries-Jeltes
44:55
43:55
171
Laszlo Hagen
Amersfoort
45:15
43:58
172
Hans Berg
Soest
47:18
44:40
173
Peter Tebbens
Soest
47:02
45:30
174
Roel Hoksbergen
Soest
47:25
46:22
175
Otto van Leeuwen
Soest
48:11
47:44
176
Jan Smit
Soest
48:48
48:15
177
Jorn Smit
Amersfoort
51:22
48:33
178
Yannick Rombouts
Amersfoort
51:22
48:34
179
Ronald Smout
Houten
51:00
48:53
180
Gerrit Mout
Baarn
52:21
50:03
181
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
52:29
51:23
182
Roald van der Heide
Soest
56:52
54:29
183
Onno Jol
Diemen
1:00:26
58:45
VPRS6, PRESTLOOP 5,7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joyce Vrijenhoek
Utrecht
25:00
24:55
2
Carola Linschooten
Amsterdam
26:42
26:37
3
Nicky Vonk
Soest
30:13
27:37
4
Isabelle de Groot
Huizen
28:26
28:19
5
Marrie Bigagli
Bunschoten-Spakenbur
29:23
29:20
6
HAH Buitenwerf
Nijkerk Gld
29:45
29:33
7
Simone van Dorresteijn
Utrecht
31:05
29:41
8
Lisa Kruisheer
Phoenix
32:05
30:09
9
Nardie Mulder
Zwolle
30:34
30:24
10
Martine Speekenbrink
Huis ter Heide Ut
30:54
30:34
11
Hester Woudenberg
Amersfoort
33:15
31:41
12
Dorien Konig
Wageningen
33:58
31:56
13
Dieke van Doorn
Vleuten
33:28
32:02
14
Judith Krabbenborg
Soest
32:20
32:04
15
Gerdine Vermeiden
Hilversum
34:12
32:26
16
Mariska Smit
Amersfoort
34:04
32:31
17
Rosanne van Heijst
Baarn
32:56
32:40
18
Anouk Eggen
Soest
33:26
32:53
19
Martha Bosma
Hilversum
33:28
32:56
20
Michelle Witteveen
Pijnenburg
33:04
32:57
21
Daan Hendriks
Huizen
34:38
33:00
22
Marianne Buikema
Leusden
33:56
33:22
23
Caro Baumeister
GAC Hilversum
34:53
33:35
24
Willemijn Punt
Fit
36:21
33:55
25
Mirjam Sistermans
Druten
36:28
33:56
26
Maartje Claessens
Hilversum
35:04
33:56
27
Desiree Cleuren
Almere
35:03
34:03
28
Fayette Klaassen
Baarn
36:43
34:30
29
Linda Zwiggelaar
Amersfoort
36:27
34:35
30
Sanneke van Wijk
Utrecht
35:32
34:36
31
Simone Langejan
Utrecht
35:30
34:46
32
Marije Verstegen
Leusden
34:57
34:46
33
Maartje Fontani
Amsterdam
35:38
34:49
34
Lisette van 't Klooste
Soest
36:18
35:03
35
Roos Dirkse
Hilversum
35:47
35:10
36
Eliza Vermeulen
Amersfoort
36:16
35:14
37
Evelien Pont
Culemborg
35:26
35:20
38
Kitty v Berge Henegouw
Baarn
37:59
35:37
39
Kuuk de Zeeuw
Baarn
37:59
35:38
40
Gerardine van Beusekom
Bussum
38:04
35:47
41
Elvira Arkesteijn
Amsterdam
36:32
35:56
42
Marloes Heerkens
Vleuten
36:36
36:01
43
Andrea Hopman
Amersfoort
36:40
36:04
44
Dilys Renaud
Utrecht
38:05
36:20
45
Renee Heller
Utrecht
38:16
36:32
46
Ilse de Wolf
Soest
37:05
36:38
47
Claudia Scholten
Amersfoort
38:49
36:46
48
Zwanijke Loerop
Soest
38:06
37:04
49
Evelien de Boer
Nieuwegein
38:35
37:09
50
Sabine van den Bos
BAV
38:19
37:17
51
Marloes Berghese
Amsterdam
37:54
37:19
52
Eveline Hadewegg Schef
Utrecht
39:47
37:22
53
Sannewieke van der Kro
Almere
38:25
37:27
54
Evelien de Groot
Zaandam
38:11
37:35
55
Annemarie Ehren
Soest
40:26
37:42
56
Paulien Oosterhuis
Soest
39:30
37:47
57
Anneke Bleichrodt
Leiden
40:21
37:48
58
Renee van Rongen
Loenen aan de Vecht
40:20
37:49
59
A R M Bekker
Soest
39:43
37:53
60
Bea Steenman
Soest
38:12
37:54
61
Annet Remmerswaal
Soest
40:38
37:55
62
Lucy Remmerswaal
Soest
40:38
37:56
63
Astrid Nas
Nijmegen
40:30
37:56
64
Jeannette Dierdorp
Apeldoorn
39:57
38:00
65
Marianne Jansen-Hoksbe
Pijnenburg
38:37
38:01
66
Anja Schimmel
GAC Hilversum
40:09
38:01
67
Henriette van der Wiel
Pijnenburg
39:32
38:02
68
Karen Frank
Soest
39:10
38:04
69
Gerlinda Tijmense
Soesterberg
38:41
38:05
70
Gwen de Jong
Soest
38:45
38:08
71
Lizzy van Zomeren
Soest
39:43
38:10
72
Amy Sevink
Soest
38:48
38:10
73
Angeniet Helwig
Soest
38:48
38:11
74
Nelleke Knopper
Pijnenburg
38:43
38:12
75
Gea Schaaphok
Ermelo
38:51
38:13
76
Wendy Altena
Soest
38:58
38:15
77
Heidi van Keken
Soest
39:21
38:15
78
Annie Osinga
Soest
39:15
38:17
79
Petra Elzinga
Reeuwijk
38:51
38:18
80
Tamara Laskowski
Utrecht
39:28
38:23
81
Marion van Doorn
Soesterberg
39:25
38:25
82
Lesley Krijger-Wise
Zoutelande
40:36
38:28
83
Jeanne Menning
Huizen
41:09
38:29
84
Hetty Echten
Amersfoort
41:03
38:32
85
Heleen van Leijenhorst
Soest
40:25
38:36
86
Antoinette Terberg
Pijnenburg
40:18
38:39
87
Nelly Somhorst
Soest
39:02
38:42
88
Saskia van Dorsselaer
GAC Hilversum
41:10
39:03
89
Mandy Timmer
Eurosupport
40:46
39:05
90
Ingeborg van Dijke
Pijnenburg
40:39
39:05
91
Hester Meijer
Hooglanderveen
41:31
39:08
92
Isa van der Heide
Soest
41:31
39:08
93
Yehudi Verbeek
Lelystad
40:33
39:08
94
Gerda de Kruijf
Soest
41:31
39:12
95
Anne -Mieke Schut
Soest
39:48
39:15
96
Nel Baas
Soest
41:27
39:16
97
Petra van Os
Pijnenburg
39:52
39:19
98
Juliette Faase
Pijnenburg
41:24
39:30
99
Tineke de Vries
Vleuten
41:02
39:43
100
Vera Verweij
Weesp
41:28
39:52
101
Fleur Bastiaens
Weesp
41:29
39:52
102
Vera de Jongh
Soest
41:37
39:52
103
Renny Zwaagstra
Amersfoort
42:01
39:57
104
Monique Faase
Pijnenburg
42:03
40:03
105
Petra Stolk
Soest
41:46
40:06
106
Elsbeth Kors
Hoogland
42:40
40:12
107
Rozemarijn Everts
Soest
42:08
40:16
108
Bernadet de Boer
Amersfoort
41:48
40:19
109
Stefanie van der Hoeff
Soest
42:33
40:19
110
Clarine Weermeijer
Soest
43:11
40:22
111
Annemiek Lodder
Wijk bij Duurstede
41:56
40:22
112
Annika Janse
Amsterdam
42:55
40:32
113
Hanneke Middelburg
Amersfoort
42:43
40:36
114
Merette Warnaar
Soest
41:49
40:47
115
Saskia van de Vuurst
Pijnenburg
41:46
40:48
116
Daan Smits
Leusden
42:25
40:51
117
Cobi Meun-Knetemann
Pijnenburg
41:38
40:57
118
Anita Straub
Soest
43:16
40:58
119
Marion Fokkert
Nijkerk Gld
44:01
41:02
120
Sanne de Lint
Amsterdam
41:41
41:06
121
Debbie Kaats
Soest
42:58
41:07
122
Jantje Manden
Soest
42:49
41:09
123
Ingeborg Paauwe-de Boe
Hellevoetsluis
43:50
41:10
124
Petra Zijp
Hilversum
41:48
41:11
125
Gerda van Wier
Almere
42:36
41:18
126
Miriam Poort
Almere
42:35
41:19
127
Wilma Baars
IJsselstein Ut
43:53
41:24
128
Michelle Rentinck
Houten
42:17
41:29
129
Joelle Hagen
Vakantie Xperts Hage
43:57
41:31
130
Hennie Eggen
Soest
42:11
41:34
131
Paula Warnaar
Soest
42:13
41:37
132
Heidi Verwoert
Wijk bij Duurstede
43:12
41:38
133
Wilma Wisman
Triathlon
42:20
41:38
134
Barbara Schaap
Huizen
43:52
41:42
135
Adelheid Beelen
Soest
43:31
41:52
136
Lena Lemson
Soesterberg
44:34
41:55
137
Jeanine Witte-La Rose
Soest
43:48
42:00
138
Wendy Verzijl-Walraben
Amersfoort
44:31
42:00
139
Irma Hilhorst
Soest
43:07
42:25
140
Anne-Marie de Groot
Dutch Runners
43:57
42:37
141
Christien van 't Land
Soest
43:57
42:40
142
Kim van Olderen
Soesterberg
45:30
42:53
143
Donna Niel
Soest
45:35
43:00
144
Rosan Egtberts
Hoogland
43:56
43:00
145
Eva van de Bovenkamp
Nederhorst den Berg
43:58
43:16
146
Marianne Verwoert
Pijnenburg
43:56
43:29
147
Karin Senf
Lelystad
45:13
43:31
148
Hetty Schuitemaker
Almere
45:54
44:32
149
Kirsten Donders
Soest
45:12
44:49
150
Liz Morgan-van Poppel
Den Dolder
46:38
44:55
151
Bettina Kuiler
Hilversum
46:14
45:02
152
Marieke den Hartog
Amersfoort
47:10
45:11
153
Nynke Minkema
Soest
47:06
45:17
154
Karin Schambach
Soest
47:05
45:19
155
Bettina Hermelink
Triathlon
47:49
45:35
156
Mirella van der Beek
Pijnenburg
47:07
46:20
157
Trudy Bierhoff-Bouts
Alphen aan den Rijn
47:25
46:22
158
Marteke Vernhout
Soest
50:35
49:50
159
Marlous Phielix
Pijnenburg
50:35
49:51
160
Marjan Boerman
Pijnenburg
50:40
49:55
161
Marloes Schuitemaker
Soest
50:49
50:26
MPRS3, PRESTLOOP 2,9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van der Vecht
Amsterdam
11:58
11:54
2
Timo Stam
Phanos
13:19
13:18
3
Marco de Gier
Loosdrecht
14:10
13:32
4
Hein van Gurp
Amersfoort
14:10
14:02
5
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
15:01
14:35
6
Leon Preller
Tempo
14:38
14:36
7
Pieter Jeen de Boer
Utrecht
15:05
14:52
8
Coert van Hemert
Hilversum
15:55
14:57
9
Stijn Endendijk
Hilversum
15:19
15:08
10
Tjeerd Muurling
Soest
17:24
15:20
11
Simon Eijkemans
Soest
16:44
15:24
12
Ole Kroodsma
Houten
17:10
15:27
13
Maarten van Toor
Amersfoort
15:34
15:31
14
Ad Smits
Pijnenburg
16:13
15:39
15
Kjeld Henssen
Baarn
17:35
15:40
16
Joep Eijkemans
Soest
17:15
15:48
17
Rico Castelnuovo
Soest
18:13
16:22
18
Bertus Verheul
Westbroek
16:46
16:32
19
Jeroen Faddegon
Soest
18:31
16:50
20
Frank Bosman
Leusden
17:06
16:53
21
Timo Klabbers
Triathlon
18:47
16:59
22
Lars Mol
Hilversum
18:02
17:04
23
Pascal Leenders
Leusden
17:33
17:05
24
Teun Kok
Barneveld
17:26
17:16
25
Jordy Rave
Amersfoort
19:27
17:18
26
René Knopper
Soest
17:51
17:20
27
Tim Goudriaan
Pijnenburg
17:54
17:39
28
Robert vd Berg
Houten
17:51
17:40
29
Hamar Muis
Soest
18:16
17:41
30
Jeroen Muis
Soest
18:17
17:43
31
Jelle Lambregts
Eindhoven
19:16
18:01
32
Lars van Beek
Amersfoort
18:59
18:02
33
Egbert Wielinga
Soest
18:29
18:04
34
Pieter van Ballegooije
Amersfoort
18:25
18:13
35
Jasper Sevink
Soest
19:16
18:29
36
Thijs Endendijk
Hilversum
18:47
18:32
37
Meinte Wildschut
Amersfoort
18:53
18:36
38
Jesse Grootveld
Houten
20:30
18:46
39
Ralph Samuels
IJsselstein Ut
20:26
19:13
40
Luca Castelnuovo
Soest
21:04
19:14
41
Fred Abbink
Soest
21:31
19:25
42
Lourens Brackel
Houten
21:10
19:26
43
Brent Minkema
Soest
21:38
19:41
44
Pieter Goverse
Soesterberg
20:21
19:47
45
Niek Nijhout
Amersfoort
21:10
20:00
46
MT te Riele
Amersfoort
21:16
20:02
47
Paul-Jan Looren de Jon
IJsselstein Ut
21:36
20:13
48
IdoLooren de Jong
IJsselstein Ut
21:38
20:14
49
NJ te Riele
Amersfoort
21:32
20:20
50
Pim te Riele
Amersfoort
21:33
20:21
51
Jasper Pot
Amersfoort
21:17
20:22
52
Willum Stefan Thorhall
Soest
22:56
20:27
53
Oliver Sigrist
Soest
22:56
20:27
54
Thor Thorhallsson
Soest
22:58
20:28
55
Peter Solleveld
Soest
21:29
20:38
56
Bastiaan van Wieven
Culemborg
21:32
20:46
57
Morris Al
Hoogland
21:45
20:51
58
Rob Dekker
Pijnenburg
21:42
20:51
59
AL Bastiaan
Hoogland
21:46
20:51
60
Sam de Natris
De Bilt
22:11
20:58
61
Bas Grootveld
Houten
22:09
21:00
62
Vincent Giesberts
Heemstede
22:47
21:05
63
Joris Untersalmberger
Amersfoort
21:26
21:09
64
Johan van Hoevelaak
Driebergen-Rijsenbur
22:48
21:11
65
Gerard Sneters
Amersfoort
22:10
21:22
66
Bert Hoorn
Soest
24:12
21:22
67
Bert den Breejen
TBS Soest BV
23:43
21:36
68
Sebastian Sigrist
Soest
24:04
21:37
69
Auke Nonkes
Nijkerk Gld
24:09
21:38
70
Anton Westland
Bunschoten-Spakenbur
23:41
21:40
71
Kees Borrie
Soest
24:17
21:49
72
Chris Eggenkamp
Hoevelaken
23:49
21:54
73
Dave Smits
Soesterberg
22:35
22:08
74
Marcel Vrakking
Soest
23:43
22:11
75
Ruud van Rookhuizen
Hilversum
24:10
22:17
76
Harry van Haaren
Soest
24:19
22:29
77
Frans Brackel
Houten
25:19
22:31
78
Egon van Geenhuizen
Pijnenburg
23:34
22:42
79
Bram van Nieuwenhuijze
Soest
24:55
23:05
80
Daan van Nieuwenhuijze
Soest
24:56
23:05
81
Frans Pels Rijcken
Pijnenburg
24:52
23:14
82
Dick Minkema
Soest
25:20
23:23
83
Harrie Splinter
BAV
24:26
23:31
84
Ron Middelkoop
Leiden Road Runners
24:41
23:54
85
Theo Lam
Hoogland
25:34
24:17
86
Nico Volker
Leiden Atletiek
25:44
24:37
87
Walsen Peggy
Bussum
29:48
27:42
88
Karel J Schipper
Soest
28:20
27:46
89
Van de Waal
Soest
29:46
29:05
VPRS3, PRESTLOOP 2,9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Berghouwer
Hera
14:31
14:30
2
Suzanna Landman
Nederhorst den Berg
15:00
14:44
3
Cynthia Nijenhuis
's-Gravenhage
15:44
15:39
4
Danielle Spijker
Soest
17:12
16:45
5
Leonie Einhardt
Soest
17:32
17:03
6
Sanne Eekel
Huizen
17:19
17:10
7
Laura Abbink
Soest
19:50
17:45
8
Tara Neplenbroek
Soest
17:59
17:57
9
Anne Smid
Soest
18:08
17:58
10
Figen Danisman
Soest
18:29
18:06
11
Lonneke van Bezooijen
Soest
19:20
18:10
12
Mieke Janmaat
Pijnenburg
19:19
18:25
13
Lotte van Beek
Amersfoort
19:22
18:25
14
Felicia Langeveld
Huis ter Heide Ut
18:48
18:34
15
Esther Roelofs
Soest
19:12
18:36
16
Edith van Schalm-van E
Pijnenburg
19:53
19:00
17
Sandra Krooder
Westbroek
20:03
19:08
18
Van Inge
Hillegom
19:20
19:11
19
Arconel Bossema
Wageningen
21:29
19:18
20
Aimee Menning
Soest
22:06
19:28
21
Martje van Velzen
Soest
20:35
19:28
22
Milja Sax
Amersfoort
20:02
19:40
23
Denessa de Quito
Soest
20:01
19:40
24
Marijke Schut-Wikkerma
Pijnenburg
20:10
19:49
25
Kris Eijkemans
Soest
21:23
19:53
26
Liesbeth van Heteren
Heemstede
20:32
20:00
27
Marjolein Wasterval
Soest
21:06
20:06
28
Marjolein de Raad
Amersfoort
21:02
20:10
29
Joke Sax
Pijnenburg
20:32
20:11
30
Lilian Oostindie
Soest
21:18
20:18
31
Franca vd Bouwhuijsen
Ermelo
21:02
20:18
32
Marloes van den Hoek
Almere
21:18
20:22
33
Iza Kolsteeg
Almere
23:25
20:28
34
Saskia Rave
Amersfoort
22:41
20:31
35
Fleur Hagen
Vakantie Xperts Hage
22:53
20:34
36
N Versteeg
Harderwijk
21:30
20:37
37
Marian Solleveld
Soest
21:29
20:38
38
Rianne Vos
Den Dolder
23:12
20:41
39
Lia Patist
De Meern
23:15
20:47
40
Esmee Koreneef
Compton Dando (GBR)
22:37
20:56
41
Sigrid Minkema
Soest
22:44
20:57
42
Nine Barend
Pijnenburg
21:46
21:00
43
Nyske Grootveld-Nijkam
Houten
22:09
21:01
44
Marjon Geerts
De Bilt
22:15
21:02
45
Marieke Nijhuis-Niens
Pijnenburg
21:49
21:04
46
Tisja Smits
Hilversum
23:24
21:05
47
Norah Smits
Soest
23:23
21:05
48
Inge Kok
Soest
21:23
21:06
49
Liotte Smits
Soest
23:26
21:08
50
Lissa van Lunteren
Den Dolder
23:44
21:12
51
Romy van der Grift
Soest
23:41
21:14
52
Jade van der Grift
Soest
23:41
21:14
53
Angelique Dirkse
Soest
24:00
21:15
54
Daniek de Vries
Leusden
23:06
21:15
55
Sigrid Nijstad
GAC Hilversum
22:29
21:23
56
Mirjam van Doorn
Utrecht
23:52
21:27
57
Ria Hol
Pijnenburg
22:08
21:28
58
Carla Witkamp
Den Haag
22:59
21:29
59
Monica Preller
Bussum
21:34
21:30
60
Vera den Breejen
Soest
23:45
21:37
61
Monique Persoon
Soest
23:52
21:39
62
Sofie Stehouwer
Leusden
22:18
21:39
63
Evelien Cijfer
Amersfoort
23:15
21:40
64
Marleen Lubberding
Pijnenburg
22:39
21:40
65
Pauline Krom
Soest
23:31
21:44
66
Danielle Galdeij
Heemstede
23:30
21:46
67
Astrid Sevink
Soest
23:20
21:50
68
Eveline Papa
Amsterdam
24:35
21:54
69
Moyza Allessie
Soest
23:50
21:56
70
Noor Buitink
Nijkerk Gld
24:58
22:00
71
Gaia Otte
Soest
24:58
22:00
72
Isabel Struik
Triathlon
22:29
22:02
73
Petra Seegers
Soest
25:03
22:04
74
Madeon de Groot
GAC Hilversum
24:42
22:08
75
Yvonne van Rookhuizen
Hilversum
23:59
22:10
76
Marjan Schotsman
GAC Hilversum
24:00
22:10
77
Wilma Heuvelink
Hilversum
24:00
22:11
78
Bente Cijs
Soesterberg
23:17
22:15
79
Renate Ekstrodt
Soest
24:52
22:15
80
Liselotte Heesbeen
Hoogland
23:46
22:17
81
Marianne Meuwese
Soest
22:45
22:21
82
Marjan Rip
Voorburg
24:29
22:26
83
Janneke van den Hooff
Pijnenburg
24:07
22:37
84
Jaccomijn Hilligehekke
Pijnenburg
24:44
22:37
85
Els Meijers
Nederhorst den Berg
25:33
22:39
86
Judith Bar-On
Maarssen
25:07
22:40
87
Ingrid Beerta
Pijnenburg
23:29
22:42
88
Mieke Den Oude
Pijnenburg
23:31
22:44
89
Lizette Kamphorst
Pijnenburg
24:20
22:51
90
Margriet Heerkens
Soest
24:17
22:55
91
Hanneke Schuurs
Soesterberg
25:40
23:02
92
Sandra Goutier
Soest
24:52
23:03
93
Linda Kok
Soest
23:31
23:11
94
Mariska Untersalmberge
Amersfoort
23:31
23:12
95
Suzanne Labadie
Soest
25:02
23:12
96
Marie Hornung
Soest
23:46
23:24
97
Wendy van Poppel
Den Dolder
25:08
23:25
98
Sophie Morgan
Den Dolder
25:08
23:25
99
Wendela den Breejen
Almere
25:00
23:26
100
Mieke van Gangelen
Soesterberg
23:49
23:32
101
Arriane van de Baspoor
Ede Gld
25:45
23:33
102
Mariska Tolboom
Eorosupport
25:15
23:34
103
Agnes van der Meer
Soesterberg
24:33
23:42
104
Judith Spronk
Purmerend
24:33
23:42
105
Martha van Hoek
Waddinxveen
25:17
23:47
106
Myrthe Glashorst
Hoogland
26:00
23:49
107
Ydette Glashorst
Hoogland
26:01
23:50
108
Marieke Hagen
Vakantie Xperts Hage
26:21
24:01
109
Christel Gerritsen
Soest
25:28
24:11
110
Manon Smit
Almere
24:44
24:16
111
Diana van Kessel
Bilthoven
25:32
24:51
112
Gerda Borkert
Bussum
27:00
24:54
113
Marina van Eikeren
Fit
27:30
25:16
114
Anny de Boer-Jongedijk
Lemmer
28:00
25:20
115
Engeline Quik
Van Hal Telecom
27:13
25:43
116
Silvia Lanphen
Soest
27:51
27:01
Dit zijn nog voorlopige uitslagen!

uitslagverwerking: www.uitslagen.nl
www.sylvestercross.nl
www.uitslagen.nl
23-01-2013 14:40