Uitslagenlijst 12e Kerstcross van Oranjewoud

Oranjewoud - Zondag 23 december 2012

REC, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Wielinga
Heerenveen
13:01
2
Annemarie Mast
Lippenhuizen
13:44
3
Lida Deden
Heerenveen
19:22
4
Baas Deden
Oudehaske
20:44
5
Linda Peereboom
Heerenveen
22:33
6
Mare van der Weg
Ouwsterhaule
22:48
7
Mark Westra
Haskerdijken
23:01
8
Stefan Westra
Haskerdijken
23:01
9
Riekemd Koopman
Bontebok
25:05
10
Anja Woudstra
Oudehaske
25:41
11
Henriette Keun
Oudehaske
25:41
12
Yaslin van der Mei
26:14
13
Evert Jan
Marum
26:25
14
Astrid Wielinga
Heerenveen
27:20
15
Sierk Klijnstra
Nijeholtwolde
27:21
16
Piet Klijnstra
AV Heerenveen
27:22
17
Albert Middelbrink
Steenwijk
30:01
18
Roland Dijkstra
Leeuwarden
31:24
19
Eddy Kuiper
Leeuwarden
32:55
20
Tiny de Jong
Wolvega
33:23
21
Diana Bergsma
Heerenveen
34:21
22
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
36:51
23
Thea Mooij
Heerenveen
38:02
24
Febo Perdok
AV Heerenveen
38:54
25
Mariska van Balen
Heerenveen
40:00
26
Samme Steensma
Joure
40:52
27
Peter Laagland
Mildam
43:45
28
Nico Sikkes
Nieuwebrug
44:35
29
Cor van Dijk
Heerenveen
44:41
30
Johan Hiemstra
44:46
31
Ronaldo Hoekstra
Reduzum
45:00
32
Egbert Jan Flik
Leeuwarden
45:09
33
Henk Meijers
Sneek
45:27
34
J. Helder
De Knipe
46:26
35
Guus Hoekstra
Donkerbroek
46:44
36
Martijn Otten
Heerenveen
46:55
37
Wilco van Dijk
Heerenveen
47:09
38
Jaap de Boer
Bontekop
47:20
39
S Jonker
Terwispel
47:47
40
Jasper de Wit
Heerenveen
48:17
41
Frank Lankman
Noordwolde
48:57
42
Rudy Miedema
AV Heerenveen
49:14
43
Tineke v d Wal
Oudehaske
50:26
44
Yvonne Vonk-Blaauw
Nijehaske
51:04
45
Marcel Paques
Rotterdam
51:24
46
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
51:40
47
Wytske van der Kooi
Burgum
51:40
48
Bert Mast
Lippenhuizen
52:07
49
Thijs van der Vegt
Langelille
52:20
50
Anoek Rentmeester
De Knipe
52:32
51
Karst Anema
Stiens
53:35
52
Erik Zwanenburg
Oranjewoud
53:46
53
Remco Puister
Oranjewoud
53:53
54
Halbe Huitema
Dearsum
53:59
55
Jens Deden
Oudehaske
54:03
56
Dirk Berger
Heerenveen
54:26
57
Jos Echten
54:46
58
Mink van der Weg
Sint Nicolaasga
55:07
59
Janco de Vries
Gorredijk
55:39
60
Tinytha de Rooy
Heerenveen
56:21
61
Trees van Veen
Wolvega
57:00
62
Klaas Peereboom
Heerenveen
59:29
63
Inge Helder
De Knipe
1:00:12
64
Samantha Schwering
Wolvega
1:00:40
65
Ploegsma
Wolvega
1:01:00
66
J. Troelstra
1:01:20
JJD, JUNIOREN D - 2K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Dijkstra
Lionitas
7:34
2
Jan Oldhoff
Lionitas
7:49
3
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
7:51
4
Jarno Horebecke
ATC '75
7:52
5
Sjoerd de Boer
Horror
8:02
6
Leon van Lunzen
Lionitas
8:03
7
Thomas Kooistra
Tilburg Road Runners
8:22
8
Jarin van der Kooi
Impala
8:30
9
Rein Kramer
Horror
8:46
10
Jan Bouwknegt
HAC '63
9:01
MJD, JUNIOREN D - 2K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:20
2
Mare te Biesebeek
Lionitas
8:28
3
Thirza Kuiper
Start '78
8:56
4
Denice Lucas
HAC '63
9:50
5
Bente Jonkman
ATC '75
9:55
6
Rosalie Tissingh
AV Heerenveen
10:20
7
Mariska Koning
DOS
11:31
SPM, SPRINTCROSS - 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Bakker
Groningen Atletiek
3:04
2
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
3:07
3
Wessel van Veenen
AAC '61
3:10
4
Gerko Floor
LSV Invictus
3:14
5
Rene Jaasma
Impala
3:15
6
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:20
7
Koen Huits
Vitalis
3:21
8
Jeen Nauta
Start '78
3:22
9
Jasper Lubers
De Sperwers
3:26
10
Hindrik Stegenga
Horror
3:36
11
Mart v d Wal
Oudeschoot
5:26
SPV, SPRINTCROSS - 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:39
2
Ellen Jansen
Start '78
3:42
3
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
4:04
4
Sacha Martini
Groningen Atletiek
4:09
5
Floor Bugel
Groningen Atletiek
4:17
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:23
JKR, KIDSRUN - 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarno Kuiper
Start '78
4:15
2
Sander ter Schuur
AV Heerenveen
4:21
3
Harm Jan Kootstra
Impala
4:38
4
Joost v/d Linden
Groningen Atletiek
4:51
5
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
4:56
6
Rutger Berends
AV Heerenveen
5:06
7
Koen Simonides
Impala
5:15
8
Frankvan Gulik
Impala
5:16
9
Barth Wijkstra
AV Heerenveen
5:22
10
Finn Oosterhagen
AV Heerenveen
5:26
11
Bo Oosterhagen
AV Heerenveen
5:32
12
Martijn de Jong
AV Heerenveen
5:35
13
Jorrit ten Hoeve
AV Heerenveen
5:36
14
Jurjen Westra
AV Heerenveen
5:42
15
Marijn Wijkstra
AV Heerenveen
6:17
MKR, KIDSRUN - 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica van Weperen
LSV Invictus
4:25
2
Rikst Slot
AV Heerenveen
4:28
3
Anke Binnema
AV Heerenveen
4:31
4
Evelien Honebecke
ATC '75
4:33
5
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:46
6
Mileen Bruinewoud
Start '78
4:59
7
Joniene Hofstra
LSV Invictus
5:07
8
Marije de Weerd
DOS
5:20
9
Jona v d Wal
Oudeschoot
5:23
10
Jildou Binnema
AV Heerenveen
5:39
SEN, LADYLOOP - 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy-Auch Kersbergen
Lionitas
24:49
2
Marieke van der Vegt
Vitalis
25:19
3
Jelly van der Kloet
Impala
26:03
4
Ydwine van der Veen
Lionitas
26:12
5
Sanne Tamminga
SV Veendam
26:59
6
Vera Keidel
Lionitas
27:41
7
Martine Bruinsma
Groningen
27:56
8
Maayke Sterk
Vitalis
28:01
9
Christina Draijer
Vitalis
28:33
10
Anne Hobbelt
Vitalis
28:37
11
Margje Timmerman
BB lopers
29:46
12
Regine Postma
Horror
30:14
13
Sieuwke van der Velde
Exmorra
36:04
14
Hedwig Brandsma
Wommels
36:24
D35, LADYLOOP - 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra van Strien
Friesland
27:13
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
27:47
3
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
28:05
4
Renate Bosman
BB lopers
30:30
5
Jikke van den Berg
AV Heerenveen
30:45
6
Elise Kool
Loppersum
32:46
7
Christina de Haan
Bolsward
36:24
8
Gretha Waterlander
Bolsward
36:24
9
Wilma Kuiper
Start '78
39:13
D45, LADYLOOP - 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van de Vliert
Horror
26:06
2
Petra Hasper-Ten Kate
De Sprinter
26:46
3
Christine de Wit
Katlijk
32:42
JJC, JUNIOREN C - 2K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
7:32
2
Robin Honebecke
ATC '75
7:34
3
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
7:59
4
Peter-Jan de Jong
Horror
8:08
5
Rinse Altena
Horror
8:20
6
Jelmer Kootstra
Impala
8:53
7
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
8:57
8
Steven Kielman
AV Heerenveen
9:00
9
Hijlkje Tjarda Nijhuis
Impala
11:38
MJC, JUNIOREN C - 2K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
8:02
2
Irene Bijman
Isala '96
8:04
3
Emma Verkaaik
SV Veendam
8:11
4
Lois Oldhoff
Lionitas
8:51
5
Marieke van den Brink
ATC '75
9:01
6
Judith Telenga
Lionitas
9:02
7
Milou de Vries
ATC '75
9:15
8
Lisa Muizer
Lionitas
9:28
9
Anneke Kootstra
Impala
9:41
10
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
11:18
JJB, JUNIOREN B - 4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoeksema
Groningen Atletiek
14:30
2
Geart Jorritsma
Horror
14:44
3
Bram Kielman
AV Heerenveen
15:11
4
Robin Wassens
Groningen Atletiek
15:58
5
Tobias van der Mei
AV Heerenveen
16:09
6
Tim de Boer
Start '78
16:17
7
Jelmer van der Veen
Lionitas
16:34
MJB, JUNIOREN B - 4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
17:12
2
Tessa de Boer
AV Heerenveen
17:18
3
Elianne Huitema
Zwartsluis
17:49
4
Irene Kalter
Lionitas
19:12
5
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
19:25
6
Cato Bontekoe
Impala
19:33
JJA, JUNIOREN A - 4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Hoorn
HAC '63
14:32
2
Jordi Stam
AV Heerenveen
15:48
3
Folkert Visser
Impala
16:15
MJA, JUNIOREN A - 4K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
18:45
SEN, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Kamminga
Aquilo
34:55
2
Arne Mulder
BB lopers
35:21
3
Jeroen Veldhuis
AAC
35:48
4
Edwin Slijkhuis
Vitalis
36:07
5
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
37:48
6
Jan Albert Veenema
Horror
38:03
7
Jan-Jouke Vos
AV Heerenveen
38:24
8
David Hofstee
Impala
39:25
9
Menno Mud
Friesland
40:06
10
Frank Janssen
Groningen
41:12
11
Jos Richie
Groningen Atletiek
41:14
12
Joost Jansen
NOP
41:14
13
Maarten Zeegers
Vitalis
41:30
14
Benjamin Smits
Vitalis
42:17
15
Bert Bos
Groningen Atletiek
42:35
16
Wouter Papenhove
Lionitas
46:27
17
Harold Brouwer
AV Heerenveen
46:49
18
Harm Jan Stuut
Groningen
47:09
19
Chris Woldhuis
Groningen Atletiek
47:20
20
Andres Faber
DOS
48:15
H40, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remon van Lunzen
Lionitas
37:19
2
Jan Venhuizen
Lionitas
37:46
3
Menno Iedema
Impala
39:24
4
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
41:42
5
Jappie Doller
Friesland
42:11
6
Marcel Swart
Athleta
43:24
7
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
43:48
8
Martin van der Duim
Impala
44:37
9
Rintje Bosma
Friesland
45:32
10
Willem Koet
AV Heerenveen
45:55
11
Franc Arnaud
Heerenveen
47:17
12
Klaas Hoekstra
AV Heerenveen
47:31
13
Piet van der Steeg
Lionitas
48:37
H50, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Ravenswaaij
avVN
41:28
2
Henk Por
Groningen
42:26
3
Jaap Vlaming
NOP
42:49
4
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
44:09
5
Dirk Dijkstra
Vitalis
44:48
6
Harm Zijlstra
AV Heerenveen
47:49
7
Jebbe Westerbeek
Start '78
49:08
8
Duco Zijlstra
Friesland
51:42
9
M'hamed Mohammadi
Start '78
52:46
www.uitslagen.nl
23-12-2012 21:54