Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 16 december 2012

MSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Hemstede
Climax
2:42:10
2
Edward Geertse
Spado
2:44:34
3
Glenn Vermander
Dadizele (BEL)
2:48:17
4
Wouter Decock
Koekelare (BEL)
2:50:42
5
Vincent Langendam
Hendrik-Ido-Ambacht
2:56:20
6
Marek Vis
MarathonPlus
3:00:15
7
Marcel Kckinley
Groot-Brittannië
3:01:35
8
Samuel Gerssen
Voorburg
3:05:18
9
Wesley Bouman
Spark
3:10:41
10
Wouter Baas
Erichem
3:13:55
11
Joris de Boer
Amsterdam
3:14:46
12
Eric-Jan van Elzakker
Spado
3:15:21
13
Harmen Perk
EUR Roadrunners
3:19:16
14
Nanning Jacobs
Amsterdam
3:19:29
15
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
3:19:45
16
Kenneth Borking
Haag Atletiek
3:23:23
17
Jiri Van der Parre
Schelle (BEL)
3:27:09
18
Tijs Rutgers
Amsterdam
3:27:19
19
Robert Gilbert
Lincoln (GBR)
3:28:46
20
Réal van Schie
Amsterdam
3:36:32
21
Rasmus Valanko
's-Gravenhage
3:36:58
22
Kristof Heyselberghs
Deurne (BEL)
3:44:46
23
Chris Deadman
Lincoln (GBR)
3:47:36
24
Matthew Arensman
Middelharnis
3:48:23
25
Michael Wissler
Nuenen
3:49:11
26
Bas Berveling
Spark
3:51:40
27
Ewout Schiferli
the Hague Road Runne
3:57:26
28
Wibbo Hummelen
Haarlem
3:57:47
29
Duc Binh Nguyen
Rotterdam
3:57:50
30
Gijs van de Ven
Leiden
3:57:53
31
Daniel Barchiesi
Grottaferrata (ITA)
4:01:07
32
Jurgen Meert
Erembodegem (BEL)
4:04:32
33
Nathan DeWall
Lexington (USA)
4:06:28
34
Jouni Kolppanen
Espoo (FIN)
4:06:32
35
Stefan Ilegems
Bornem (BEL)
4:14:45
36
Thomas Shanahan
Limerick (IRL)
4:16:26
37
Tuukka Salomaa
Helsinki (FIN)
4:25:26
38
Jeroen Vandenberghe
Lede (BEL)
4:34:17
39
Ruben van den Broek
Rosmalen
4:59:26
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Straten
Spijkenisse
3:06:45
2
Daniele Poderini
Citta Di Castello (I
3:16:50
3
Dieter Van Dooren
Aalst (BEL)
3:24:05
4
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
3:28:33
5
Shigehide Itoh
Tilburg
3:28:45
6
Fedor Wesseling
Roosendaal
3:28:58
7
Dave Adriaansen
Almere
3:30:24
8
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:30:39
9
Noud Berkelmans
Venlo
3:39:31
10
Gabriel Flores
Groot-Brittannië
3:41:25
11
Jos Tinnemans
Eindhoven
3:41:30
12
Durk Reitsma
Dolichos
3:43:20
13
Alex Smit
Bunde
3:49:42
14
Jan van der Vlist
Wijchen
3:58:32
15
Ronald Nuijten
Dutch Runners
4:13:55
16
Erik Kraaijeveld
Hardinxveld-Giessend
4:24:47
17
Eddy Leysen
Lichtaart (BEL)
4:29:24
18
Narish Malaha
Spijkenisse
4:34:55
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Watthy
Gistel (BEL)
2:47:21
2
Bart De Grove
Wetteren (BEL)
2:49:50
3
Randy Hendriks
Running2000
2:50:11
4
Wim Driesen
Beerse (BEL)
2:51:47
5
Massimiliano Falleri
Citta Di Castello (I
2:58:38
6
Alec Schellem
Antwerpen (BEL)
2:59:44
7
Paul Keehnen
Spark
3:00:27
8
Ruud Riesmeijer
Spark
3:02:20
9
Richard van der Klis
Ilion
3:02:27
10
Frank Heijmink
Loopgroep Aart Stigt
3:04:41
11
Martien de Ridder
Lisse
3:08:18
12
Alexey Panferov
Montignoso (ITA)
3:08:59
13
Jörg Chittka
Ratingen (GER)
3:09:05
14
Gert van der Vinden
Biggekerke
3:10:53
15
René Schoen
Waterland
3:12:31
16
Tim van der Veer
Loopgroep PK
3:13:02
17
Richard Groenendijk
Loopgroep Aart Stigt
3:14:39
18
Cyril Mica
KAV Holland
3:14:43
19
Gert Mertens
Schoten (BEL)
3:14:47
20
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:16:57
21
Antonie Corbey
Herten
3:21:50
22
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
3:22:40
23
Rico Slot
Krimpen aan den IJss
3:23:17
24
Michael De Feyter
Aalst (BEL)
3:24:05
25
Marco Heestermans
Prins Hendrik
3:24:16
26
Edwin Meeuwsen
Energie
3:24:56
27
Cor Hamels
Parthenon
3:26:16
28
Andy Roodenburg
Energie
3:26:32
29
Ivars Jankavs
Olaines novads (LAT)
3:27:20
30
Cocky de Brouwer
Achil '87
3:27:26
31
Paul van Hiel
Steenhuffel (BEL)
3:27:42
32
Leendert de Groot
Schiedam
3:28:49
33
Mark de Boer
Energie
3:28:59
34
Bonno Odijk
Puttershoek
3:29:32
35
Leendert van den Berg
Spark
3:30:24
36
Arthur Karreman
Typhoon
3:30:31
37
Jeroen Leijnse
's-Gravenhage
3:31:00
38
Peter Jan Kleinjan
Energie
3:32:47
39
Ronald de Ridder
Avantri
3:34:53
40
Raymond Karstens
Blokker
3:35:19
41
Michel Groeneveld
Capelle aan den IJss
3:36:08
42
Endymion Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
3:36:28
43
Victor Kragten
Arkel
3:37:16
44
Rodger Hulsebos
VAV
3:38:16
45
Wim Smit
Spark
3:39:33
46
Johan Riesmeijer
Spark
3:40:39
47
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:41:08
48
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
3:43:51
49
Wilfried Duivenvoorden
NSL
3:44:53
50
Chris Dhooge
Zaffelare (BEL)
3:44:53
51
René Meijwaard
Spark
3:46:44
52
Bert van Orden
Ede Gld
3:48:23
53
Johan van Dijk
Haarlem
3:49:35
54
Raf Jansen
Wezembeek Oppem (BEL
3:49:41
55
Cor Terlouw
Avantri
3:51:02
56
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJss
3:53:33
57
Robert Hodiamont
Energie
3:54:23
58
Frank Mijnals
Amsterdam
3:55:24
59
Vinni Zandee
Dutch Runners
3:55:47
60
Hans van Klaveren
Energie
3:56:19
61
Marcel Kamsteeg
the Hague Road Runne
3:57:26
62
Joeri Schepers
Aalter (BEL)
3:57:51
63
Stephen Vincent
Cambridge (GBR)
3:57:55
64
Harm Kuipers
Dutch Runners
3:58:41
65
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
3:58:47
66
Ton Vlasveld
Almere
4:00:18
67
Patrick Slinger
Spijkenisse
4:02:39
68
Michael den Bakker
Maassluis
4:02:46
69
Arie Knikkenberg
Ridderkerk
4:05:21
70
Bastiaan van der Lek
's-Gravenhage
4:06:22
71
Kaiji Itoh
Amsterdam
4:08:34
72
Imro Blom
the Hague Road Runne
4:09:07
73
Peter Wouters
Aalter (BEL)
4:09:57
74
John van Hoorn
Reeuwijk
4:12:06
75
Pascal Vanholzaets
Boccalino's
4:13:29
76
Marco Provoost
Schiedam
4:16:23
77
Ad van Genderen
Spark
4:17:22
78
Jaco Treep
Hattem
4:26:41
79
Roelof Bosscher
Ter Aar
4:27:42
80
Robert Holierhoek
Rotterdam
4:27:59
81
Matthijs de Kort
Barendrecht
4:28:48
82
Ramon de la Fuente
Amersfoort
4:29:38
83
Haroldinio Abauna
Eindhoven
4:34:04
84
Marcel de Lange
Maasdam
4:37:17
85
Cock Qualm
Rozenburg Zh
4:38:01
86
Peter Nijhuis
Dutch Runners
5:01:01
87
Gabriele Mini
Beringen (BEL)
5:01:05
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rut Zoutman
Olympus '70
2:52:39
2
Einar Tveter
Spark
2:58:16
3
Marc Ghyselinck
Deinze (BEL)
3:13:21
4
Harry van Alebeek
Prins Hendrik
3:13:35
5
Walter Senaeve
Sint-Niklaas (BEL)
3:13:43
6
John Bouwens
AAV '36
3:14:12
7
John Rodewijk
LVA Plantaris
3:14:24
8
Jos Lempers
STB
3:14:48
9
Wim van Leest
Groene Ster
3:17:46
10
Theo van Pamelen
Spark
3:22:54
11
Cor van der Geest
Haag Atletiek
3:23:23
12
Herman van Haaren
Achil '87
3:25:30
13
Sjaak Bus
Spiridon
3:26:52
14
Jack van de Huygevoort
Achil '87
3:27:04
15
Bob Westerduijn
Spark
3:27:53
16
Rudy Van Daele
Sint Niklaas (BEL)
3:28:58
17
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:30:06
18
Albert Wagelmans
Schiedam
3:31:04
19
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:31:32
20
John Haan
STB
3:33:18
21
André Domen
Mijdrecht
3:33:43
22
Hugo Koppenol
Spark
3:35:24
23
Jan Broers
Zwartebroek
3:35:51
24
Wilco van Wee
Leiderdorp
3:36:17
25
Jos Crijnen
Antwerpen (BEL)
3:39:37
26
Ties van Elst
De Koplopers
3:40:38
27
Gust Lathouwers
Zutendaal (BEL)
3:40:40
28
Gerard de Roij
Rhenen
3:41:12
29
Arnold Davies
Achil '87
3:42:43
30
Gary Pasten
Spijkenisse
3:44:09
31
Lucien Poppe
Kapellen (BEL)
3:44:46
32
Erick Dekkers
Spark
3:44:47
33
Pavel Potocek
Eindhoven
3:45:02
34
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:47:05
35
David Torres
Amsterdam
3:47:05
36
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
3:47:58
37
Wim Wuestenenk
NOP
3:49:22
38
Hans Bosman
Halsteren
3:49:31
39
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:52:19
40
Johan Scheffe
Hylas
3:54:27
41
Frans Wildenbeest
Spark
3:56:17
42
Sjaak Nieuwland
Spark
3:57:06
43
Anton Suikerbuik
Olympia Halsteren
3:57:31
44
Leonard G Boekestijn
De Lier
3:57:36
45
Bob Bock
Loopgroep Aart Stigt
3:57:50
46
Ruud Verhoef
Ron Clarke
3:58:48
47
Gerard Verveer
Energie
3:58:48
48
Chris van Dijk
Almere
4:00:19
49
Piet Schreurs
AV Heythuysen
4:02:19
50
Kees Zoutendijk
NSL
4:04:07
51
Arie de Jong
Prins Hendrik
4:05:52
52
Hans Lems
Wateringen
4:07:08
53
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
4:08:27
54
Kees van den Berg
NSL
4:09:57
55
Leo Osseweijer
Diomedon
4:10:43
56
Geert Nieuwenhuizen
Prins Hendrik
4:12:09
57
Henk Geilen
MarathonPlus
4:14:27
58
Aad Spruyt
Poortugaal
4:20:11
59
Willem Staal
Zeist
4:21:36
60
Steven Elfring
Rotterdam
4:21:56
61
Willem Kramer
Veluwe
4:23:18
62
Cock Buitelaar
's-Gravenzande
4:25:54
63
Jos Cornelissen
Dutch Runners
4:26:28
64
Peter Ickert
Niederkrüchten (GER)
4:30:00
65
Gert Jan van der End
Fortuna
4:30:12
66
Jaap Merkens
Triathlon
4:33:14
67
Jan van Katwijk
Rhoon
4:38:42
68
Piet de Knegt
Rhoon
4:39:51
69
Ed Hendrix
Best
5:01:01
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fernand Vermeesch
De Haan (BEL)
3:28:44
2
Leo Pardaens
Pellenberg (BEL)
3:28:58
3
Andre Voets
Krimpen aan den IJss
3:32:05
4
Jan van Nuenen
Utrecht
3:42:23
5
Henry Okkersen
avVN
3:44:04
6
Jan Bostelaar
Dynamica
3:44:44
7
Gerry van Klinken
Leiden
3:47:18
8
Mo Idrissi
MarathonPlus
3:51:33
9
Jean-Pierre Gendrault
avVN
3:51:37
10
Herman de Boer
's-Gravenhage
3:54:41
11
Marc Bemong
Tielt-Winge (BEL)
3:54:42
12
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:57:20
13
Gé Sinnige
DEM
3:59:39
14
Gust De Keyser
Vlezenbeek (BEL)
4:01:29
15
Christian Herteleer
Bellem Aalter (BEL)
4:02:47
16
Ivo Barchiesi
Grottaferrata (ITA)
4:15:42
17
Bert van den Bosch
Pallas '67
4:20:02
18
Rob Schmidt
Spado
4:20:20
19
F J Heijman
's-Gravenhage
4:25:24
20
Hans Buis
Dutch Runners
4:33:00
21
Ary Rijsdijk
Spijkenisse
4:33:33
22
Hans Jalink
Dutch Runners
4:41:07
23
Hans Kleinekoort
avVN
4:45:11
24
Gijs Honing
avVN
4:49:54
VSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ines van Rinsum
Arnhem
3:08:56
2
Lydia Rehorst
avVN
3:33:55
3
Maartje Dankbaar
Utrecht
3:38:39
4
Vicky Maeijer
Capelle aan den IJss
3:57:43
5
Jocelyn Bolluijt
PAC
4:01:33
6
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners
4:01:33
7
Monique van Agthoven
the Hague Road Runne
4:11:03
8
Mijke Beijer
Tilburg
4:25:59
9
Sanne Bandsma
's-Gravenhage
4:26:18
10
Marlin Boomkamp
Saasveld
4:31:00
11
Ingrid Featherstone
London (GBR)
4:31:56
12
Camille Risi
Saint Mandé (FRA)
4:42:24
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemieke de Vos
Spark
3:03:00
2
Lorna Wilson
Phanos
3:30:29
3
Heidi Janssens
Eernegem (BEL)
3:30:38
4
Marie-Sophie Poulin
Leidschendam
3:41:05
5
Mélanie David
Wezembeek Oppem (BEL
3:49:41
6
Mayke Luijks
Halsteren
3:57:51
7
Simone Heestermans
Prins Hendrik
4:02:21
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maryse Walsh
's-Gravenhage
3:24:49
2
Geke Venema
Friesland
3:30:19
3
Karin van Es
Spark
3:42:07
4
Henriette Klomp
MarathonPlus
3:44:56
5
Ceciel Pas
Loopgroep Rosmalen
3:49:19
6
Marielle Hoop
Zeist
3:54:26
7
Betty van Zoelen
Dutch Runners
4:01:41
8
Katie Unoki
Dutch Runners
4:04:48
9
Miranda Meijer
Prins Hendrik
4:12:08
10
Lennie Groenewegen
Rotterdam
4:27:16
11
Ann Van Samang
Brugge (BEL)
4:50:45
V50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula de Gier-van Buur
avVN
3:37:54
2
Anneke Prudent Rombaut
Temse (BEL)
3:47:58
3
Els Annegarn
avVN
4:02:36
4
Jilleke Rouwet
Rhoon
4:39:51
5
Anne Kemming
Cifla
4:58:37
V60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Van Hecke
Veurne (BEL)
3:57:51
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:11:58
2
Mike Teekens
Rijswijk Zh
1:14:19
3
Menno Lieven
Dutch Runners
1:14:56
4
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
1:19:00
5
Robbie van der Hoek
Rotterdam
1:23:36
6
Tom Schippers
Strijen
1:24:33
7
Johan van Meurs
Fortuna
1:25:03
8
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-L
1:25:11
9
Victor Bogers
Amsterdam
1:26:13
10
Dominik van Lankeren
's-Gravenhage
1:27:23
11
Kevin Watson
's-Gravenhage
1:28:08
12
Tassilo von Gleichen
Frankfurt (GER)
1:28:43
13
Etienne den Toom
RRZ
1:28:47
14
Tjalling de Vries
Rotterdam
1:29:16
15
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
1:29:32
16
Alex Nieuwenhuijzen
Waterweg
1:29:49
17
Frank Hersbach
Rotterdam
1:30:22
18
Richard Roos
Spiridon
1:30:37
19
Jaco Booij
Altena Road Runners
1:31:13
20
Mikhail Kireev
Hoorn Nh
1:31:22
21
Perry Kleinjan
Rotterdam
1:31:24
22
Harry Westerbeek
Oud-Alblas
1:32:16
23
Jeroen Kleijn
Rotterdam
1:32:47
24
Raymond Jongerius
Poortugaal
1:32:53
25
Joris de Wind
Rotterdam
1:32:57
26
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:32:58
27
Matthijs Klaassen
Rotterdam
1:33:18
28
Martin den Hamer
Waterweg
1:33:31
29
Richard Dodde
Rosmalen
1:33:39
30
Egbert Reurich
Hendrik-Ido-Ambacht
1:33:40
31
Bart Hoppe
Leiden
1:34:01
32
Arnold Valkenhoff
Sparta
1:34:10
33
Gerard Mellaard
Spark
1:34:14
34
Leo Jansen
Zuidland
1:34:15
35
Matthijs Horlings
Amersfoort
1:34:19
36
Johan Benne
avVN
1:34:50
37
Martin van de Giesen
Strijen
1:35:09
38
Jan van Triet
avVN
1:35:18
39
Raymond Linkers
Hellas
1:35:21
40
Frans Meij
Alphen aan den Rijn
1:35:27
41
Rob Bosboom
PAC
1:35:33
42
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
1:35:35
43
Kees van Oosterhout
RRZ
1:35:36
44
Nicolas A Pastén
Spijkenisse
1:35:46
45
Ton Satter
Spijkenisse
1:35:55
46
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:36:05
47
Erik van Maaren
Rotterdam
1:36:16
48
Peter Bijker
Gorinchem
1:36:33
49
Cihangir Pekkan
Spijkenisse
1:36:57
50
Jeroen Struijk
Spijkenisse
1:36:59
51
Bernard van de Weerd
Heelsum
1:37:08
52
Micha Spanjersberg
Hellevoetsluis
1:37:09
53
Eric van der Kruit
Barendrecht
1:37:20
54
Rene van der Sluijs
Spark
1:37:24
55
Patrick van den Burg
Rotterdam
1:37:30
56
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
1:37:33
57
Sjaak Portegies
Middelburg
1:37:49
58
Sjaak Moeliker
Dordrecht
1:37:53
59
Emiel Schell
Pallas '93
1:38:00
60
Edwin Metzemaekers
Spark
1:38:18
61
Freek Goedhart
Dirksland
1:38:23
62
Ruud van Beek
Spark
1:39:32
63
Marnix Cornelisse
Leiden
1:39:38
64
Bart van Aken
Spijkenisse
1:39:41
65
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:39:42
66
Marlon van Donk
Rotterdam
1:39:48
67
Laurens Boudesteijn
Rotterdam
1:39:58
68
Martin van Noort
DEM
1:40:07
69
Jaap Westerbeek
Papendrecht
1:40:09
70
Harry van Nierop
Zoeterwoude
1:40:14
71
Ruben van Dijk
Spijkenisse
1:40:21
72
Alex Monster
Gorinchem
1:40:26
73
Edwin de Bruijn
Team 10
1:40:26
74
Ron Vrijdag
Spijkenisse
1:40:41
75
Marco Fais
AV '40
1:40:45
76
Bart Steensma
Delft
1:40:50
77
Hendrik Jan Groenenboo
Hoogvliet Rotterdam
1:40:56
78
Sander Bodmer
Rotterdam
1:40:56
79
Marc Klunder
Spijkenisse
1:41:08
80
Leo van Zielst
Pallas '93
1:41:10
81
Machel Nuyten
's-Gravenhage
1:41:12
82
Cor Ruigendijk
Loopgroep Aart Stigt
1:41:14
83
Ruud Warmer
Rotterdam
1:41:53
84
Bob Polack
PAC
1:41:54
85
Martin Verhage
Spark
1:42:00
86
Martijn van der Borght
Fortuna
1:42:02
87
Renzo Kerkhof
Spijkenisse
1:42:10
88
Nick Tameris
Spijkenisse
1:42:16
89
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:42:29
90
Frank Veltman
Spijkenisse
1:42:30
91
Steph van Roon
Spijkenisse
1:42:40
92
Richard Bolton
Wassenaar
1:42:41
93
Mark Wharton
Voorburg
1:42:41
94
Stefen Jorissen
Etten-Leur
1:42:51
95
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:42:56
96
Edwin Berg
Zoeterwoude
1:42:58
97
Glenn Felixdaal
Spijkenisse
1:43:29
98
Marco Roobol
Rotterdam
1:43:41
99
Hennie Sallet
Spijkenisse
1:43:51
100
Francisco Urzua Infant
Utrecht
1:43:56
101
Richard Klamer
Nieuwerkerk ad IJsse
1:43:57
102
Jan van Lier
Pallas '93
1:44:01
103
Declan Walsh
's-Gravenhage
1:44:04
104
Bert Pellikaan
Waterweg
1:44:08
105
Danny Gräfe
Fortuna
1:44:14
106
Erwin Grafe
Fortuna
1:44:15
107
Leen-peter Kraak
Spijkenisse
1:44:17
108
Joop Oskam
Spijkenisse
1:44:17
109
René Govaart
Schiedam
1:44:27
110
Frank Amas
Spijkenisse
1:44:34
111
Rinus van Stee
Herkingen
1:44:49
112
Maurice van Horn
Rotterdam
1:44:54
113
Tim Eikmans
Spijkenisse
1:45:02
114
Ruud Verbeek
Arnhem
1:45:15
115
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:45:19
116
Joop van Schie
Spark
1:45:22
117
Erwin Schapers
Hellevoetsluis
1:45:23
118
Kees van Geel
Roosendaal
1:45:27
119
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:45:29
120
Patricio Conner
Rotterdam
1:45:33
121
Rob Wainwright
's-Gravenhage
1:45:54
122
Benjamin Adelmund
Spark
1:45:56
123
Wouter Brouwer
Berkel en Rodenrijs
1:46:02
124
Willem den Hartog
Rotterdam Running Am
1:46:08
125
Bart Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:46:08
126
Lars van den Broek
Nieuwerkerk ad IJsse
1:46:17
127
Roy Baars
Spijkenisse
1:46:36
128
John Moody
Rose Bay (AUS)
1:46:50
129
Onno Yperlaan
Heerhugowaard
1:46:51
130
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:46:52
131
Martijn Tasma
's-Gravenhage
1:47:06
132
Raymond Verschoor
Rotterdam Atletiek
1:47:19
133
Michael Price
Wassenaar
1:47:21
134
Cees Waasdorp
Spark
1:47:24
135
Joek Sloots
Pallas '93
1:47:31
136
Martijn van Maaren
Spark
1:47:38
137
Arie de Ruiter
Spijkenisse
1:47:39
138
Erik Schouten
Spijkenisse
1:47:41
139
Ruud Vette
Rozenburg Zh
1:47:48
140
Milko Pieren
Rotterdam
1:47:51
141
Marcel de Grauw
Spijkenisse
1:48:08
142
Sander Brand
Spijkenisse
1:48:12
143
Cees Weeda
Spijkenisse
1:48:17
144
Rolf Spijkerman
Dutch Runners
1:48:20
145
Kees Smies
De Kieviten
1:48:34
146
Martijn Vroom
's-Gravenhage
1:48:36
147
Samed Stokey
Nijmegen
1:48:46
148
Eric Klok
Waterweg
1:48:50
149
Henk Rosendal
Leiden
1:48:52
150
Nico vd Velden
Spark
1:49:02
151
Patrick van Dijk
Hoogvliet Rotterdam
1:49:20
152
Hans Buitendijk
Krimpen a/d IJssel
1:49:26
153
Jesse Keijzer
Weesp
1:49:29
154
Carl Buijs
Schiedam
1:49:31
155
Wim de Haan
Spijkenisse
1:49:38
156
Jack Verbeek
Kudelstaart
1:49:41
157
Martin Matse
Parthenon
1:49:42
158
Daan van der Meulen
Alkmaar
1:50:00
159
Jasper Monster
Zuidland
1:50:03
160
Arthur Bijl
Spijkenisse
1:50:03
161
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:50:17
162
Ruud de Grood
Pallas '93
1:50:17
163
John Petersen
Rhoon
1:50:22
164
Vincent Dirven
Spijkenisse
1:50:26
165
Mark Verwaal
Schiedam
1:50:31
166
Jasper Diekema
Pijnacker
1:50:32
167
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
1:50:37
168
Jan Kouwenhoven
Valencia (ESP)
1:50:38
169
Marty Smith
Bonn (GER)
1:50:55
170
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:50:56
171
Nico Stoop
Spijkenisse
1:51:01
172
Theo Bresser
Spijkenisse
1:51:01
173
Dick Weeda
Spijkenisse
1:51:01
174
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:51:03
175
Joost Erhardt
Poortugaal
1:51:15
176
Colin van der Heiden
Schiedam
1:51:28
177
Martijn Boerkamp
Delft
1:51:29
178
Virgill Mighorst
Spijkenisse
1:51:29
179
Erik Schippers
Hellevoetsluis
1:51:31
180
Dirk Pols
PAC
1:51:38
181
Fred van Overeem
Hellevoetsluis
1:51:38
182
Arie Warnaar
Waterweg
1:51:44
183
Michiel Hofsteenge
Rotterdam
1:51:45
184
Kees Reichardt
Rotterdam
1:51:48
185
Albert Akker
Spark
1:51:52
186
Roberto Jimenez
's-Gravenhage
1:51:55
187
Tommy Im
Lewis center (USA)
1:52:01
188
Mark Peter Rooduijn
Rotterdam
1:52:10
189
Anthonie van Est
Spark
1:52:14
190
Enno van Waardenberg
PAC
1:52:17
191
Marcel Vermeer
Spijkenisse
1:52:19
192
Marco Bosman
Spijkenisse
1:52:25
193
Rene van der Laan
Zwijndrecht
1:52:30
194
Kees Dijkman
Spijkenisse
1:52:46
195
Edwin van de Plassche
DEM
1:52:47
196
Martin Schellevis
Sommelsdijk
1:52:52
197
Edwin Veekens
PAC
1:52:58
198
Wim Beekman
Zoetermeer
1:53:02
199
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:53:16
200
Teus Ottevanger
Spijkenisse
1:53:20
201
Richard van Heiningen
Spijkenisse
1:53:24
202
Jaco van Giezen
Schiedam
1:53:29
203
Ger Smits
Spark
1:53:29
204
Johan Romers
Spijkenisse
1:53:29
205
Cor Hoekstra
Extrarunners Gorinch
1:53:51
206
Mart Hoekstra
Vianen Ut
1:53:52
207
Marcelo Hidalgo
Utrecht
1:53:54
208
Jannes van Mourik
Spark
1:53:55
209
Ricardo Snijders
Spijkenisse
1:53:56
210
Steven van de Veire
De Wielingen
1:53:57
211
Jan Koudijzer
Spijkenisse
1:53:58
212
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
1:53:58
213
Jimmy Kempenaers
Stabroek (BEL)
1:54:08
214
Leo Klootwijk
Numansdorp
1:54:14
215
Johan de Graaf
Geervliet
1:54:16
216
Marco Theunissen
Berkel en Rodenrijs
1:54:19
217
Stephan Don
Spijkenisse
1:54:30
218
Johan van Aken
Spijkenisse
1:54:50
219
Jan-Paul van Kronenbur
Hoogvliet Rotterdam
1:54:53
220
Eric Vermeer
Spijkenisse
1:55:00
221
Robin Beishuizen
Berkel en Rodenrijs
1:55:00
222
Hans Kuipers
Barendrecht
1:55:05
223
Jordy van Huis
Lienden
1:55:08
224
Jurgen Hollemans
Fortuna
1:55:17
225
Ron van Kints
Geervliet
1:55:17
226
Robert de Goeij
Papendrecht
1:55:18
227
Leendert de Heer
Lekkerkerk
1:55:19
228
Phil Corringham
Wassenaar
1:55:35
229
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerlan
1:55:45
230
Johan den Ouden
Spijkenisse
1:56:07
231
Bert van Zwieten
Spijkenisse
1:56:20
232
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
1:56:45
233
Gerard Kuppers
Loopgroep Rosmalen
1:57:10
234
Ruurd Tolman
Spark
1:57:16
235
George Robinson
Loopgroep Rosmalen
1:57:28
236
Martin Langendoen
Capelle aan den IJss
1:57:33
237
Michel Siep
Rotterdam
1:57:36
238
Edwin Bakker
Schiedam
1:57:42
239
Egbert van Dijk
Schiedam
1:57:47
240
Robert Bernaards
Parthenon
1:57:57
241
Cor van Ewijk
Nunspeet
1:57:57
242
Siebe Postuma
Rotterdam
1:58:06
243
Eelco Dijkstra
Spijkenisse
1:58:19
244
Ron van der Beek
Vlaardingen
1:58:33
245
Rob Vermeer
Vlaardingen
1:58:33
246
Jan Leenders
Spijkenisse
1:58:43
247
Peter Makop
Hellevoetsluis
1:58:49
248
Herman Derks
Poortugaal
1:59:35
249
Arie van der Kuil
Rotterdam
1:59:49
250
Henk-Jan Benschop
Rotterdam
1:59:49
251
MJ van den Akker
Spijkenisse
1:59:56
252
Rob Mouthaan
Spijkenisse
2:00:01
253
Francesco D'Agostino
Houthalen (BEL)
2:00:01
254
Ralf Westplate
Spijkenisse
2:00:20
255
Aad van Oversteeg
Spark
2:00:31
256
Cok Dijkgraaf
Pallas '93
2:00:49
257
Pieter Adriaanse
Brielle
2:00:58
258
Michel van Dijk
Pijnacker
2:01:06
259
Matthijs de Vink
Hoogvliet Rotterdam
2:01:33
260
Martijn van den Boogaa
Spijkenisse
2:01:47
261
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
2:02:01
262
Bert van Witteloostuij
Capelle aan den IJss
2:02:30
263
Jan van Beek
Geervliet
2:03:50
264
Sjaak Versteeg
Spark
2:03:57
265
Martin van Opstal
Spijkenisse
2:04:06
266
Eric Bastemeijer
Dutch Runners
2:04:11
267
Walter de Ling
Fortuna
2:04:15
268
Jan de Vette
Spark
2:04:25
269
Pete Breevoort
Antilope
2:04:38
270
Peter Waterham
Oosterhout Nb
2:05:02
271
Arnie Been
Waddinxveen
2:05:28
272
Onno Teders
Pallas '93
2:05:41
273
Rob Lips
Schiedam
2:05:42
274
Martin Mötter
Spijkenisse
2:05:53
275
Jeroen van 't Verlaat
Loopgroep Aart Stigt
2:05:53
276
Eric Timmerman
Hoogvliet Rotterdam
2:07:29
277
Nikolay Paniukov
Montignoso (ITA)
2:07:58
278
Jeroen Lansbergen
Fortuna
2:08:43
279
Hassan Laasri
Dutch Runners
2:08:56
280
Peter Goedhart
Sommelsdijk
2:09:27
281
Dylan van de Loo
Geldrop
2:09:28
282
Alvaro Evers
St. Willebrord
2:09:29
283
Hans van Slobbe
Hellevoetsluis
2:10:12
284
Motoya Kiyotaka
Amstelveen
2:10:35
285
Ron Moerland
Pallas '93
2:12:05
286
Coen Voermans
Standdaarbuiten
2:14:15
287
Dirk-Jan de Groot
Spijkenisse
2:14:44
288
Kees Noordhoek
Pallas '93
2:14:45
289
Andre van der Laan
Capelle aan den IJss
2:16:25
290
Peter Ravestein
Schiedam
2:16:29
291
Gino Figge
Spijkenisse
2:19:57
292
Bert Bosch
Helmond
2:20:42
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
1:33:20
2
Mariska Brittijn
Leiden Atletiek
1:34:03
3
Monique Mastboom
Leiden
1:34:26
4
Patricia Goossens
DJA
1:36:26
5
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
1:39:05
6
Martine Lemson
RRZ
1:40:36
7
Elke Hagenaars
PAC
1:41:08
8
Eefje Dons
Rotterdam
1:42:45
9
Brigitte Ooms
Spark
1:44:18
10
Chantal Blaak
Nieuwerkerk ad IJsse
1:46:17
11
Wendy de Wild
Spijkenisse
1:47:55
12
Saskia Warmer
De Kieviten
1:48:35
13
Esther van Loenen
Waterweg
1:48:47
14
José van Dorst
THOR
1:48:52
15
Christel van Ham
avVN
1:49:15
16
Kris Knook
Poortugaal
1:49:38
17
Bea Ouwens
Spark
1:50:12
18
Hortensia Solis Aguero
's-Gravenhage
1:51:55
19
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:52:41
20
Pia van Eersel
Spijkenisse
1:53:20
21
Janet Beijer
Spark
1:53:49
22
Lilian van der Steen
Fortuna
1:53:55
23
Paula Nobel
Hekelingen
1:54:33
24
Kyra Purmer
Hilversum
1:54:45
25
Jamila Stokey
Alkmaar
1:54:48
26
Jantien Pauw
Berghem
1:55:08
27
Christine Roedolf
Rotterdam
1:56:05
28
Anne Kooiman
Passaat
1:56:22
29
Myrte Hoekstra
Leiden
1:56:42
30
Danielle van Mil
Spijkenisse
1:56:54
31
Rina Kuppers
Rosmalen
1:57:08
32
Sabine van Heiningen
Spijkenisse
1:57:12
33
Nicolette Stellingwerf
Oudenhoorn
1:57:19
34
Bianca Kloos
Vlaardingen
1:57:24
35
Margo Naaktgeboren-Kle
Dordrecht
1:57:25
36
Jennifer ter Heide- Go
Spijkenisse
1:57:34
37
Wilma Boer
PAC
1:58:19
38
Morgane Prat
Woluwe saint Pierre
1:59:02
39
Danielle van Lierop
Spijkenisse
1:59:10
40
Monique van der Horst
Spijkenisse
1:59:10
41
Christel Muis
Rotterdam
1:59:42
42
Elles Beisiegel
Brielle
1:59:55
43
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
1:59:56
44
Jolanda Hofman-de Jong
Fortuna
1:59:56
45
Bertine Zoon
Vierpolders
2:00:13
46
Cora Bronder
Abbenbroek
2:00:49
47
Annette Schapers
Fortuna
2:00:56
48
Chie Arita
Leiden Road Runners
2:01:08
49
Gerda Lycklama a Nijeh
Den Haag
2:01:16
50
Suzan van Kaam
Hoogvliet Rotterdam
2:01:33
51
Marieke Thijsen
Hellevoetsluis
2:01:38
52
Sylvia Schinkel
Pallas '93
2:01:38
53
Marie Jeanne De Keyser
Bellem Aalter (BEL)
2:02:19
54
Anna Voermans
Utrecht
2:02:52
55
Bridget McConnell
Leuven (BEL)
2:03:31
56
Mieke Heine-Commandeur
Beverwijk
2:04:45
57
Jennie Lips
Schiedam
2:05:42
58
Astrid Kraan
Fortuna
2:06:20
59
Yvonne Hijdra
Spark
2:06:28
60
Linde van den Brink
's-Gravenhage
2:07:01
61
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
2:07:11
62
Jennifer Bonten
Hoogvliet Rotterdam
2:07:19
63
Daphne van der Maas
Spark
2:07:19
64
Babette van Aggele
Schiedam
2:07:26
65
Linda de Brabander
Hellevoetsluis
2:07:46
66
Annie Reijnen-de Bie
Spark
2:07:58
67
Silvia van Schaick
Rozenburg Zh
2:08:50
68
Connie Vuijk
Spijkenisse
2:09:09
69
Joyce Siemons
Spark
2:09:24
70
Mary Mellor
Salt Lake City (USA)
2:09:27
71
Claudia de Regt
Hellevoetsluis
2:09:38
72
Linda Nieuwenhuis
Pallas '93
2:09:39
73
Regina Vollenhouw
PAC
2:10:37
74
Nga Sze Choi
Breda
2:10:58
75
Karen Ton
Zuidland
2:11:22
76
Ilona Koetsenruijter
Spark
2:11:57
77
Ans de Boer
Loopgroep Athletic P
2:12:16
78
Dianne van Riel
Rotterdam
2:12:59
79
Erika de Reus
Spark
2:13:00
80
Colinda van Hoorn
Nieuwerkerk ad IJsse
2:13:59
81
Dian Ligtendag
AV Standdaarbuiten
2:14:15
82
Gail Tsang
Pallas '93
2:14:45
83
Suzanne van Rooij
Hoogvliet Rotterdam
2:15:12
84
Sonja Sital
Rotterdam
2:16:15
85
Emilie Hofs
Spark
2:19:01
86
Annamarie Scordino
Grottaferrata (ITA)
2:20:36
87
Monique Kriesch
Spijkenisse
2:20:53
88
Anique Stubenitsky
Zuid-Beijerland
2:24:27
89
Wilma Polderman
Barendrecht
2:30:45
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-L
35:34
2
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
35:52
3
Victor Phaff
Pallas '93
36:06
4
Pieterjan & Elmo Griep
Hoogvliet Rotterdam
36:42
5
Danny van Wijk
Pallas '93
36:59
6
Ed de Niet
Rijswijk Zh
37:04
7
Ferry ten Hove
Pallas '93
37:10
8
Cornelis Chatziioannou
Pallas '93
37:44
9
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
38:33
10
Leo van de Harg
Vierpolders
38:36
11
Ruud de Vette
Pallas '93
38:43
12
Heero Spaans
avVN
38:55
13
Melvin Smith
Fortuna
39:43
14
Jan-Willem Mudde
Haarlem
40:33
15
Bas van Delft
Spijkenisse
40:40
16
Marijn Mudde
Rotterdam
40:41
17
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
40:50
18
Gert-Jan Goudappel
Pallas '93
41:02
19
John van Vliet
Vlaardingen
41:26
20
Sebastiaan Wittenberg
Spijkenisse
41:37
21
Patrick Joosten
Zuidland
41:38
22
Joao Seixas
Leiden
41:47
23
James Ellis
's-Gravenhage
41:51
24
Rik Slingerland
Amsterdam
41:59
25
Boris Froment
Nieuwerkerk ad IJsse
42:57
26
Jeroen van Hattem
Dutch Runners
42:58
27
Peter Boot
Spirit Oud Beijerlan
43:08
28
Hubert van der Planken
Berkel en Rodenrijs
44:01
29
Nico Enthoven
Vierpolders
44:19
30
Tijs van Uffelen
Rotterdam
44:27
31
Anton van der Lubbe
RRZ
45:01
32
Hyo Dros
Rotterdam
45:11
33
Hans van der Meer
Road Runners Etten-L
45:19
34
Francis Sonnemann
Rotterdam
45:28
35
Ab Flanderijn
Spark
45:32
36
Rick Schuttinga
Spijkenisse
45:40
37
Marius van der Heul
Leiden Atletiek
45:57
38
Ed Bordewijk
Spijkenisse
46:02
39
Peter Verhelst
Spijkenisse
46:04
40
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
46:31
41
Juriaan Leissner
Spijkenisse
46:36
42
Mike van Gogh
Spijkenisse
46:39
43
Mannis van Oven
Leiden
46:45
44
Hanno Voss
Spijkenisse
46:54
45
Bauke de Jong
avVN
47:15
46
Peter Schmidt
Hardinxveld-Giessend
47:37
47
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
48:01
48
John van Deursen
Spijkenisse
48:09
49
Rogier Raaijmakers
Veghel
48:18
50
Hans Meijer
Schiedam
48:31
51
Elbert van Hulst
Spark
48:36
52
Pieter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
48:42
53
Paul Koopmans
Spijkenisse
48:52
54
Alejandro Santiago
Leiden
49:05
55
Steve McCutchon
Haarlem
49:16
56
Marco van den Burg
Rotterdam
49:19
57
Erik Peeman
Sommelsdijk
49:26
58
Maurice van Oldeniel
Deventer
49:28
59
Ger Kooijman
avVN
49:58
60
Silvester Schol
Spijkenisse
50:09
61
Michel van Marion
's-Gravenhage
50:43
62
Fred Fens
Spijkenisse
51:03
63
Cees Tienhoven
Spijkenisse
51:23
64
Peter Borgdorff
Spijkenisse
51:28
65
Danny van den Berg
Spijkenisse
51:29
66
Leon Korteland
Spijkenisse
51:33
67
Kaey van Rij
Hoogvliet Rotterdam
51:33
68
Jos Menting
Spijkenisse
51:58
69
Jos den Edel
Rotterdam
52:05
70
Roy Pot
Hoogvliet Rotterdam
52:07
71
Richard Kooderings
Hoogvliet Rotterdam
52:07
72
Bastiaan de Haan
Krimpen aan den IJss
52:21
73
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
52:24
74
Fred Lantinga
Waterweg
52:28
75
Stephen de Man
Spijkenisse
52:32
76
Arthur Vegt
Spijkenisse
52:47
77
Anastasios Elemes
Rotterdam
52:48
78
Danny van der Ven
Spijkenisse
52:56
79
Marco Tolenaars
Brielle
53:06
80
Jim van der Waal
Spijkenisse
53:07
81
Rob van der Elburg
Pallas '93
53:15
82
Raymond Wissink
Pallas '93
53:15
83
Vincent Blom
Spijkenisse
53:23
84
Wilco van Delft
Spijkenisse
53:32
85
Sebastiaan Boerlage
Rhoon
53:34
86
Rob Davids
Hoogvliet Rotterdam
53:50
87
Klaas Mol
Spijkenisse
53:57
88
Peter Heijdra
Vlaardingen
54:19
89
Peter van Buijtenen
Vlaardingen
54:37
90
Cock van Laar
Spijkenisse
54:37
91
Stephan Tews
Leidschendam
54:38
92
Gerard Janssen
Capelle aan den IJss
54:39
93
Mervijn Verploegen
Spijkenisse
54:58
94
Wim van Doorn
Spijkenisse
55:17
95
Koos Heijdra
Spijkenisse
55:30
96
Patrick Fok
Spijkenisse
55:37
97
Georges Hilaul
Hoogvliet Rotterdam
55:38
98
Frans Baart
Hoogvliet Rotterdam
55:38
99
Sebastiaan van Hofwege
Spijkenisse
55:49
100
Hans Bevers
's-Gravenhage
55:57
101
Chie Yamashita
Oegstgeest
56:15
102
Eric Schipper
Pallas '93
56:46
103
Karl Snoek
Spijkenisse
56:48
104
René Klijn
Spijkenisse
56:51
105
Cees Montfrooij
Spark
57:09
106
Nathan Moeliker
Dordrecht
57:13
107
Hans de Niet
Moerkapelle
57:25
108
Mario de Wit
Hoogvliet Rotterdam
57:28
109
Edwin Prins
Zuidland
57:29
110
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
57:39
111
Rob Mariman
Rotterdam
57:43
112
Theo Houtman
Spijkenisse
57:52
113
Jeroen Moerbeek
Wagenberg
58:01
114
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
58:03
115
Richard van der Jagt
Spijkenisse
58:13
116
John den Uijl
Brielle
58:48
117
Pedro Ferreira
's-Gravenhage
58:56
118
Jan-Maarten Visser
Rijnsoever
58:57
119
Wout Meijndert
Pernis Rotterdam
59:17
120
Arie van der Es
Spijkenisse
59:31
121
Berry van Rossum
Spijkenisse
59:34
122
Sipke Dijkshoorn
Schiedam
59:37
123
Jelle Dijkshoorn
Schiedam
59:39
124
Remco Harmsen
Zuidland
59:45
125
Rob Battem
Hoogvliet Rotterdam
59:50
126
Werner Jorissen
Geldrop
59:55
127
Merlin Dwarkasing
Hoogvliet Rotterdam
1:00:24
128
Ton Wijtenburg
Rotterdam
1:00:24
129
Nuno Camacho
Rotterdam
1:00:56
130
Chris Lemmens
Rotterdam
1:01:21
131
Ted Uneputty
Spijkenisse
1:01:28
132
Wouter Struijk
Spijkenisse
1:02:06
133
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:02:11
134
Edwín Sprokkereef
Rozenburg Zh
1:03:11
135
Tim Bentvelzen
Etten-Leur
1:03:12
136
Steef Brandsma
Dordrecht
1:05:06
137
Hans Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:05:22
138
Raymond Ros
Rotterdam
1:06:45
139
Joao Perdigao
Rotterdam
1:11:12
140
Alex van der Knaap
Hellevoetsluis
1:16:00
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rose Tanui
's-Gravenhage
39:05
2
Corine Slingerland
Antilope
45:51
3
Joekie de Hoog
Spark
47:28
4
Jolanda van der Laan
Naaldwijk
47:40
5
Ilse Hamoen
Rotterdam
48:11
6
Annelies van der Ploeg
Voorne Atletiek
48:37
7
Chantal Romkes
Rotterdam
50:01
8
Donja Groeneveld
Rotterdam
50:19
9
Paulien de Geest
Rotterdam
50:36
10
Shirley de Vries
Energie
50:52
11
Martine Verhulst
Hercules
51:35
12
Alicia Broos
Hoogvliet Rotterdam
51:36
13
Laura van der Kraan
Spijkenisse
52:32
14
Petra van der Spek
Zoetermeer
53:20
15
Magda Langendoen
Hekelingen
53:57
16
Amanda Ferdinandus-Kol
Spijkenisse
54:55
17
Judith van der Ven
Spijkenisse
54:55
18
Wendy Rijsdijk
Hendrik-Ido-Ambacht
55:29
19
Judith van der Vloed
Rotterdam Atletiek
55:46
20
Leta Spooren
Amsterdam
55:55
21
Erica Bouman
Waterweg
56:03
22
Ann Straetmans
Deurne (Antwerpen) (
56:36
23
Petra Plug
Spijkenisse
56:40
24
Reny Tertoolen
Fortuna
57:00
25
Martha Schruijer
Spark
57:01
26
Joyce Voss
Spijkenisse
57:04
27
Chantal van der Spek
Spijkenisse
57:16
28
Ana Afonso
Leiden
57:18
29
Siet van Leyden
Hellevoetsluis
57:20
30
Meike Schoonmade
Spijkenisse
57:27
31
Laura Loebner
Hörlitz (GER)
57:35
32
Luciëne Lemmens
Rotterdam
57:39
33
Petra Breederland
Zuidland
58:11
34
Elise van der Linden
Spijkenisse
58:26
35
Hermine De Kimpe
Kapellen (BEL)
58:34
36
Danielle Tuunter
Hoogvliet Rotterdam
58:40
37
Claudia van Zwieten
Rotterdam
58:41
38
Gabriella Brouwer
Rotterdam
59:46
39
Nathalie Quaak
Spijkenisse
59:59
40
Akke Dijkshoorn
Schiedam
1:00:38
41
Trix Schellevis
Sommelsdijk
1:01:47
42
Tina Pieters
Spark
1:01:50
43
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
1:02:07
44
Nadia Varekanp
Rockanje
1:02:07
45
Chantal Kramer
Spark
1:02:44
46
Elise Nieuwenhuis- Gur
Hoogvliet Rotterdam
1:02:58
47
Linda van der Elburg
Pallas '93
1:03:01
48
Titia Stolker
Spijkenisse
1:04:19
49
Alice Rakhan
Hoogvliet Rotterdam
1:04:58
50
Irma Verhagen
Poortugaal
1:04:58
51
Monique Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:05:22
52
Ana Puerto
Valencia (ESP)
1:05:41
53
Danielle Ducaneaux
Vlaardingen
1:06:07
54
Linda van Vliet
Oud-Beijerland
1:06:36
55
Francisca Soltesz
Spijkenisse
1:06:36
56
Mary-anne Ruijs
Spijkenisse
1:06:36
57
Annemarie Lammers
Capelle aan den IJss
1:06:45
58
Helene van Klinken
Leiden
1:07:01
59
Karin de Bresser
Spijkenisse
1:07:08
60
Martha van de Berg
Spijkenisse
1:07:17
61
Beppie Bresser
Spijkenisse
1:07:57
62
Harma van Erven
Spijkenisse
1:08:11
63
Wilma van Marion
's-Gravenhage
1:08:20
64
Tracey Phillips
Nieuwerkerk ad IJsse
1:13:32
65
Irma Barendrecht
Rotterdam
1:13:32
66
Dewi van Eyk
Spijkenisse
1:14:58
67
Diana Berkelouw
Ridderkerk
1:29:23
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
16:13
2
Mischa Petie
Tartlétos
16:45
3
Iskander van der Wijng
Pallas '93
16:51
4
Marcel Fiering
Pallas '93
17:07
5
MC Groos
Poortugaal
17:13
6
Cock Dorst
Pallas '93
17:41
7
Ruben van Kesteren
Rotterdam Atletiek
17:49
8
Louis de Koning
Pallas '93
17:52
9
Brian Weeda
Nieuw-Beijerland
17:59
10
Patrick van Veen
Rozenburg Zh
18:11
11
Richard van Waardenbur
Pallas '93
18:20
12
John Hemmerlé
Pallas '93
18:30
13
Jop Kardux
Flakkee
18:32
14
Edwin Jansen
Spark
18:39
15
Jurgen Leerdam
Sommelsdijk
18:49
16
Erwin Poldervaart
Zuidland
18:52
17
Leon du Pree
Pallas '93
19:15
18
Koen van den Meiracker
Spark
19:34
19
Roderik Blok
Road Runners Etten-L
20:12
20
Ruben Vermeij
Spijkenisse
20:24
21
Julian van Lith
Krimpen aan den IJss
21:03
22
Hidde Weersma
Spijkenisse
21:05
23
Tom Fobbe
Energie
21:14
24
Frans Fobbe
Barendrecht
21:15
25
Rene Kluijtmans
Poortugaal
21:24
26
Wietse de Bruin
Waddinxveen
21:30
27
Bart Oole
Hellevoetsluis
21:46
28
Stefan van de Lavoir
Oud-Beijerland
21:48
29
Arjan Visser
Spijkenisse
21:48
30
Mitchel Lindhout
Hoogvliet Rotterdam
22:01
31
Mark Draat
Rotterdam
22:12
32
Marcel Gelton
Pallas '93
22:42
33
Jan Kool
Spark
22:44
34
Ernst Schippers
Hellevoetsluis
22:52
35
Noureddine el Hammouch
Rotterdam
22:53
36
Frank Heusdens
Spijkenisse
23:05
37
Sander van de Nadort
Spark
23:12
38
Tygo Dobber
PAC
23:41
39
Ron Dekker
Spijkenisse
23:43
40
Antoon Kloonen
Zevenbergen
24:18
41
Jaďr Maarsen
Spark
24:21
42
Uriël Maarsen
Spijkenisse
24:21
43
Wai Cheung
's-Gravenhage
24:51
44
Tom Bouman
Vierpolders
25:37
45
Bert Meijvogel
Poortugaal
25:56
46
Stefan Gouwens
Spijkenisse
26:13
47
Jeffrey den Haan
Spijkenisse
26:18
48
Patric Vorstermans
Spijkenisse
26:39
49
Alen Cindric
Rotterdam
26:45
50
Marius van Drunen
Capelle a/d IJssel
27:05
51
Dick van der Wal
Spijkenisse
27:06
52
Hans Bolomey
Gallery Play Running
27:25
53
Ricardo Dierckx
Spijkenisse
27:30
54
Robin Warmerdam
Spark
27:41
55
Bob Brand
Spijkenisse
27:42
56
Bart Wartna
Spijkenisse
28:12
57
Joey van Wurmond
Bergambacht
28:17
58
Francis Tankwa
Rotterdam
28:20
59
Thomas Verkooyen
Made
28:28
60
Jeroen Waasdorp
Spijkenisse
28:39
61
Tom Borgdorff
Spijkenisse
28:41
62
Dion Spronk
Spijkenisse
28:51
63
Sjaak Storm
Spijkenisse
28:52
64
Frank van Ree
Poortugaal
28:57
65
John van Zomeren
Schiedam
30:11
66
Henk Steeman
Spijkenisse
30:15
67
Piet Borgdorff
Spijkenisse
30:19
68
Edwin Verhaar
Spijkenisse
30:24
69
Wim Elgers
Spijkenisse
30:28
70
Berry de Gelder
Hellevoetsluis
30:32
71
Andri van der Doelen
Hellevoetsluis
30:32
72
Arjen Teijn
Spijkenisse
30:41
73
Bjorn Gaasbeek
Spark
31:01
74
Hennie Huiberts
Rhoon
31:05
75
Paul Dootjes
Krimpen aan den IJss
31:36
76
Theo Gardenier
Bergambacht
31:38
77
Pieter de Kuijper
Rotterdam
31:49
78
Djessy Kramer
Rotterdam
31:49
79
Christian van Dreunen
Spijkenisse
32:02
80
Harry van Asselt
Hellevoetsluis
32:24
81
Henk van Velzen
Spijkenisse
32:55
82
Jan du Mortier
Spijkenisse
33:26
83
George Bolk
Rotterdam
33:38
84
Ton Looijaard
Capelle aan den IJss
36:14
85
Rupert de Ling
Sparta
38:10
86
Axel Struik
Rotterdam
39:39
87
Jordi Baas
Rotterdam
39:40
88
Wout van Wieringen
Spijkenisse
40:03
89
Patrick Verschoor
Rotterdam
40:04
90
Maarten Maasland
Hoogvliet Rotterdam
46:07
91
Joop Visser
Hoogvliet Rotterdam
46:07
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
Rotterdam Atletiek
19:07
2
Loena Bart
Spijkenisse
22:11
3
Maaike Weersma
Spark
22:35
4
Sanne de Beer
Rotterdam
22:49
5
Larissa du Mortier
Spijkenisse
25:01
6
Anneke van Stee
Spijkenisse
25:31
7
Natasja Oltervanger
Spijkenisse
25:45
8
Suzanne Verveer
Rotterdam
26:59
9
Hanneke van Drunen
Capelle a/d IJssel
27:15
10
Yan Siu
's-Gravenhage
27:43
11
Ivonne de Koning
Poortugaal
28:03
12
Patricia Joosten
Spijkenisse
28:24
13
Gerdien Misbeek
Spark
28:47
14
Marieke Hollander
Rotterdam
29:18
15
Renate Dijkstra
Spijkenisse
29:32
16
Jolanda Vermeer
Spijkenisse
29:32
17
Nathalie Visser
Spijkenisse
29:39
18
Bianca Steeman
Spijkenisse
29:40
19
Chantal van der Veer
Spijkenisse
29:45
20
Richelle den Haan
Spijkenisse
29:46
21
Renate Gouwens
Spijkenisse
29:52
22
Miranda Joosten
Zuidland
30:10
23
Leontien Otte
Poortugaal
30:12
24
Angela Baris
Rotterdam
30:15
25
Diana Lathouwers
Poortugaal
30:22
26
Meimei Dai
Rotterdam
30:31
27
Patricia van den Heuve
Capelle aan den IJss
30:36
28
Anita Lisseveld
Spark
30:42
29
Elke Montfrooij
Spijkenisse
30:53
30
Simone van der Made
Spijkenisse
30:59
31
Sylvia Terpstra
Hoogvliet Rotterdam
31:00
32
Elin Bakhuizen
Spijkenisse
31:03
33
Manon Huiberts
Rhoon
31:05
34
Simone Beukers
Rotterdam
31:10
35
Regina Schmits
Rotterdam
31:15
36
Claudia Adjis
Spijkenisse
32:22
37
Miranda Grootveld
Spijkenisse
32:22
38
Mirjam van der Leeuw
Spijkenisse
32:23
39
Vanessa de Wolff
Rotterdam
32:24
40
Carla Peuk-Dijksen
Rotterdam
32:24
41
Fiep van Velzen
Spijkenisse
32:54
42
Ilona Noordam
Rotterdam
32:57
43
Marlies Kraak
Spijkenisse
33:01
44
Henny van der Doelen
Hellevoetsluis
33:08
45
Esther de Gelder Bloks
Hellevoetsluis
33:08
46
José van Montfoort
Rotterdam
33:21
47
Hanan Salhi
Zwijndrecht
33:21
48
Astrid Meijer
Spijkenisse
33:25
49
Lies van Cuilenborg
Rotterdam
33:32
50
Yolanda Klomp
Rotterdam
33:38
51
Ellen van der Mijn
Rotterdam
33:41
52
Anja Izelaar-Jansen
Spijkenisse
33:46
53
Deborah Gajadhar
Spijkenisse
33:47
54
Bianca Sjamaar
Spijkenisse
34:01
55
Dayrina Schnitzler
Rotterdam
34:04
56
Anneke Peters
Spijkenisse
34:05
57
Karin van der Weel
Rotterdam
34:05
58
Marjolein Mosmans
Rotterdam
34:15
59
Tessa Potkamp
Spijkenisse
34:15
60
Mirjam van Winckelmann
Spijkenisse
34:16
61
Diana Stout
Spijkenisse
34:16
62
Michelle Hamoen
Brielle
34:45
63
Laura van der Vloed
Rozenburg Zh
34:45
64
Brigitte van Essen
Zwijndrecht
35:05
65
Nicole Gout
Spijkenisse
35:05
66
Nadia van der Valk
Spijkenisse
35:29
67
Jacqueline van Winden
Poortugaal
35:32
68
Rian van der Heijden
Spijkenisse
35:42
69
Sandra Quint
Spijkenisse
35:42
70
Angelique van der Vlie
Maassluis
35:47
71
Astrid van der Kraan
Maassluis
35:47
72
Marina du Mortier
Spijkenisse
36:12
73
Gonny Poot
Spijkenisse
36:30
74
Daisy Schol
Spijkenisse
36:35
75
Ellen van der Sluis
Maassluis
37:02
76
Patricia Suijker
Spijkenisse
37:50
77
Karin Blokland
Spijkenisse
38:11
78
Hilde Montijn
Zuidland
38:37
79
Hannie Bijl
Spijkenisse
39:52
80
Sun Yoon van Leeuwen
Rotterdam
39:56
81
Ympkje Albeda
Rotterdam
39:56
82
Vera Wartna
Spijkenisse
40:06
83
Amanda Forman
Zuidland
40:46
84
Caro Weeda
Spijkenisse
40:53
85
Manita Boelema
Hoogvliet Rotterdam
41:10
86
Nelly Veeningen
Hoogvliet Rotterdam
42:21
87
Mariska Guijt
Hoogvliet Rotterdam
45:15
Tot ziens op 15 december 2013.
Gemeente Spijkenisse, Rabo bank, RST BV, Runnersworld, Bakker Bouw,
Harry Meijndert, Rogelli, Odfjell, Albert Heijn, De Leeuw van Putten
www.uitslagen.nl
25-12-2012 13:53