Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Steenwijk - Zondag 9 december 2012

MAN, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave de Jong
Sneek
8:57
2
Jelte Bouma
Spartacus
11:12
3
Nick Jellema
Franeker
13:13
4
Joeri Zuidersma
Lionitas
16:28
5
Harmen v. Meekeren
Broeksterwald
16:53
6
Edwin Rinsma
Impala
21:19
7
Jaco Schrauwen
Meppel
21:47
8
Lieuwe Hiddema
Appelscha
22:16
9
Anton Wijkhuijs
Friesland
23:16
10
Dirk Brouwer
Leeuwarden
23:41
11
Cor de Groot
Friesland
27:55
12
Menno Mud
Atletiek Maastricht
29:49
13
Tjeerd v.d. Meulen
Franeker
31:05
14
Remco Bouma
Impala
32:03
15
Roland Dijkstra
Leeuwarden
32:20
16
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
34:22
17
Andrew Guest
Horror
34:44
18
Marcel Veen
Zwolle
35:27
19
Hugo de Jong
Friesland
35:58
20
Klaas Peereboom
Heerenveen
36:03
21
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
36:46
22
Gertjan Hijstek
Friesland
37:06
23
Ed Velderman
Friesland
37:32
24
Frank Lankman
Noordwolde Fr
37:38
25
Fokko Bosker
Lippenhuizen
37:57
26
Oebele Boomsma
Britsum
38:07
27
Mario Waldus
Start '78
39:46
28
Roelof de Jong
't Zandt Gn
42:36
29
Andries Oenema
AV Heerenveen
43:08
30
Aise Bouma
Friesland
44:00
VROUW, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Seerden
Lionitas
13:13
2
Fenna Bouma
Spartacus
13:46
3
Jacoba Werkman
Sneek
13:55
4
Simone Westerbeek
Steenwijk
15:30
5
Sacha Zuidersma
Leeuwarden
16:28
6
Doutzen Tilstra
Tytsjerk
20:12
7
Jisca Broersma
Friesland
21:40
8
Margje Timmerman
Staphorst
21:41
9
Renate Bosman
Meppel
22:07
10
Amerins Dijkstra
Leeuwarden
28:48
11
Jolanda Muizer
Loopgroep Leeuwarden
33:23
12
Fokje Boers
Leeuwarden
35:51
13
Ingrid v.d. Veen
Leeuwarden
35:51
14
Hilda Knol
Steenwijk
37:30
15
Wendelien Schalij
Leeuwarden
44:32
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
3:50
2
Jildou Binnema
AV Heerenveen
3:56
3
Alyssa Bulthuis
Impala
4:13
4
Julia Rinsma
Impala
4:15
5
Mayke Ruige
Leeuwarden
5:04
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Horror
3:53
2
Simon Bouma
Impala
4:15
3
Lars zwager
Spartacus
4:39
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Geerders
Start '78
3:34
2
Dione Schipper
Start '78
3:39
3
Joukje Kramer
Horror
3:40
4
Marije de Weerd
DOS
3:51
5
Noortje Huitema
Groningen Atletiek
3:57
6
Eline Ruige
Lionitas
4:12
7
Mirthe Johanna Veenstr
Impala
4:15
JPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Kwint
Jupiter
3:12
2
Pjotr ter Doest
Impala
3:26
3
Dilan Boer
SV Veendam
4:14
4
Jop Eerligh
Athleta
5:09
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danara Stoppels
Fivelstreek
3:08
2
Ilse Meerding
Horror
3:10
3
Anke Binnema
AV Heerenveen
3:16
4
Selma Spikman
Groningen Atletiek
3:30
5
Eke Tibben
Start '78
3:31
6
Lyone Boer
SV Veendam
3:48
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Dokter
Groningen Atletiek
2:55
2
Marene Scholtens
Lionitas
3:00
3
Jessica van Weperen
LSV Invictus
3:06
4
Julie Hoekstra
Jupiter
3:08
5
Evelien Honebecke
ATC '75
3:11
6
Meike Guikema
Jupiter
3:22
7
Wies Kesting
AAC '61
3:23
8
Anna ter Laak
Start '78
3:24
9
Isabeak Leegwater
Groningen Atletiek
3:32
10
Jannine Wijkhuijs
Spartacus
3:40
11
Yassine Bulthuis
Impala
3:43
12
Marieke Brondijk
Spartacus
3:48
13
Emma van Wieren
Impala
3:52
14
Anna Bo v.d. Wal
Impala
3:52
15
Anna Tilstra
Spartacus
3:55
16
Rikst Slot
AV Heerenveen
4:54
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Lunzen
Spartacus
3:00
2
RenÚ Schultinga
AV Heerenveen
3:01
3
Nick Agterberg
Lionitas
3:11
4
Bjorn Rinsma
Impala
3:15
5
Robin Zwager
Spartacus
3:21
6
Florian van der Dussen
Impala
3:27
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Tolsma
Lionitas
2:57
2
Jarno Kuiper
Start '78
2:59
3
Allard Voorwinde
Athleta
3:11
4
Luuk Geerders
Start '78
3:15
5
Harm Jan Kootstra
Impala
3:18
6
Tobias Bouma
Impala
3:25
7
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
3:32
8
Ids Bosveld
Impala
3:39
9
Daan Corzaan
Jupiter
3:40
10
Boas Okken
Groningen Atletiek
3:42
11
Roy Fredriksz
Impala
3:59
MD1, MEISJES D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Guikema
Jupiter
4:15
2
Vera Derksema
Groningen Atletiek
4:26
3
Ilka Blankenstijn
AV Heerenveen
4:29
4
Terri Talan
AV Heerenveen
4:32
5
Wianne Schipper
Start '78
4:38
6
Gytte van Hoeven
AV Heerenveen
4:52
7
Bente Jonkman
ATC '75
5:02
8
Elina Ettes
Groningen Atletiek
5:06
9
Sterre Huijgens
Groningen Atletiek
5:09
10
Femke v.d. GaliŰn
Impala
5:19
MD2, MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
4:06
2
Mare te Biesebeek
Lionitas
4:11
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:14
4
Benthe Tiegelaar
Aquilo
4:19
5
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
4:27
6
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
4:31
7
Thirza Kuiper
Start '78
4:49
8
Pia Bosveld
Impala
5:18
9
Esther van der Pol
Impala
5:47
JD1, JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van Lunzen
Lionitas
4:16
2
Sjoerd de Boer
Horror
4:18
3
Rein Kramer
Horror
4:19
4
Gijs vd Ploeg
Jupiter
4:26
5
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
4:31
6
Patrick Philips
AAC '61
4:33
7
Tim Nieland
Aquilo
4:45
8
Mitchel Kemkers
Jupiter
4:53
9
Arnold Hiemstra
Impala
5:06
10
Johan Polet
Impala
5:55
JD2, JONGENS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Dijkstra
Lionitas
3:59
2
Thomas Kwint
Jupiter
4:01
3
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
4:02
4
Jan Oldhoff
Lionitas
4:02
5
Roman de Boer
Horror
4:08
6
Justin Martena
SV Veendam
4:10
7
Ingmar Hoekstra
Jupiter
4:12
8
Jarno Honebecke
ATC '75
4:12
9
Remco Mulder
Start '78
4:16
10
Jord vd Ploeg
Jupiter
4:27
11
Gijs van der Wijk
Impala
4:31
12
Jarno Boer
SV Veendam
5:00
13
Lex spoelstra
Impala
5:05
14
Wolter Freerk Nijmeije
Start '78
7:03
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
7:36
2
Emma Verkaaik
SV Veendam
7:44
3
Lo´s Oldhoff
Lionitas
8:25
4
Marieke van den Brink
ATC '75
8:32
5
Milou de Vries
ATC '75
8:34
6
Judith Telenga
Lionitas
8:46
7
Aline de Jong
Friesland
9:02
8
Rianne Nyenhuis
Lionitas
9:10
9
Anneke Kootstra
Impala
9:18
10
Lisa Muizer
Lionitas
9:21
11
Angelique Klopstra
SV Veendam
10:02
12
Eef Bosveld
Impala
10:28
13
Sarah v.d. Vliert
Impala
10:30
14
Ronnie Leegwater
Groningen Atletiek
10:46
15
Hijlkje Tjarda
Impala
11:14
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
7:06
2
Robin Honebecke
ATC '75
7:13
3
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
7:23
4
Peter-Jan de Jong
Horror
7:24
5
Rinse Altena
Horror
8:01
6
Leon van der Laan
Aquilo
8:02
7
Auke Fennema
Horror
8:05
8
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
8:07
9
Julian Vreeling
Start '78
8:10
10
Rense Negenman
Impala
8:10
11
Klaas Douwe Yska
Nijland
8:19
12
Rowan Veenhuizen
AAC '61
8:20
13
Jelmer Kootstra
Impala
8:23
14
Chris Wever
AV Heerenveen
8:55
15
tim Schipper
Impala
9:07
16
Roan Stienstra
Impala
9:15
17
wout Blankenstijn
Impala
9:32
MB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danaid Prinsen
Aquilo
3:43
2
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:51
3
Bernice Meijer
SV Veendam
4:08
4
Floor Buigel
Groningen Atletiek
4:15
5
Sacha Martini
Groningen Atletiek
4:25
JB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Wassens
Groningen Atletiek
3:34
2
Hindrik Stegenga
Horror
3:45
MA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
3:50
2
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
4:10
3
Marloes Oosterwegel
Daventria
4:35
4
Wieke Nijmeijer
Start '78
7:36
JA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel van Veenen
AAC '61
3:21
2
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
3:51
MSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerko Floor
LSV Invictus
3:20
2
Chiljen Velvis
Groningen Atletiek
3:26
3
Job Bennen
AAC '61
3:27
4
Jeen Nauta
Start '78
3:28
5
Wouter Visch
Groningen Atletiek
3:33
6
Ronnie Jeeninga
AV Heerenveen
3:36
7
David Hofstee
Impala
3:39
8
Jurgen Guikema
Jupiter
3:59
VSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmke Robijns
Impala
4:46
2
Yvonne van der Vegte
Daventria
5:11
3
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
5:22
MB, LANGE CROSS MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
8:06
2
Mathilde Spitzen
Start '78
8:38
3
Irene Kalter
Lionitas
8:49
4
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
9:07
5
Moniek Boskma
Lionitas
9:33
6
Suzanne Klein
Impala
9:53
7
Geesje Nijmeijer
Start '78
11:38
JB, LANGE CROSS JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoeksema
AAC '61
10:47
2
Geart Jorritsma
Horror
10:55
3
Bram Kielman
AV Heerenveen
10:55
4
Tim Bennen
AAC '61
11:16
5
Mike Meijer
AAC '61
11:32
6
Jelmer v/d Veen
Lionitas
11:53
7
Tim de Boer
Start '78
12:01
8
Jan-Douwe Mooij
Aquilo
13:10
9
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
13:24
MA, LANGE CROSS MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
13:33
JA, LANGE CROSS JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi Stam
AV Heerenveen
17:24
2
Maarten Hindriks
AAC '61
17:44
3
Folkert Visser
Impala
18:18
4
Patrick Reitsma
Lionitas
18:37
VSEN, LANGE CROSS VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
24:16
2
Marieke van der Vegt
Vitalis
25:10
3
Jelly van der Kloet
Impala
25:33
4
Brenda de Jong
Impala
25:53
5
Ydwine v/d Veen
Lionitas
26:08
6
Lizette van der Vegt
Groningen Atletiek
27:39
7
Maayke Sterk
Vitalis
27:43
8
Sandra SIkkema
Impala
28:22
9
Martine Bruinsma
Groningen
29:01
10
Miranda Hornstra
Friesland
31:09
V35, LANGE CROSS VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
27:26
V45, LANGE CROSS VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
26:06
2
Lydia Klessens
Friesland
27:13
3
Wilma van Galen
Start '78
27:55
4
Bea van der Mei-Koet
AV Heerenveen
30:03
5
Trees van Veen
Start '78
33:59
6
Klazien Jansma
Friesland
35:25
MSEN, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
RenÚ Jaasma
Impala
27:27
2
Riekele Kobes
AV Heerenveen
27:50
3
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
28:46
4
Frank Buigel
Vitalis
31:11
5
Bert Bos
Groningen Atletiek
31:53
6
Vincent Harder
Groningen
32:24
7
Andres Faber
DOS
35:42
8
Jesper Keidel
Lionitas
42:52
M35, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Albert Veenema
Horror
28:17
2
Douwe Yska
Horror
30:00
3
Geart Sierd v.d. zee
Lionitas
31:55
4
Foppe van der Heide
Impala
32:27
M45, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Bots
Lionitas
28:53
2
Jappie Doller
Friesland
31:31
3
Peter van Ravenswaaij
avVN
31:54
4
Henk Hoekman
Friesland
32:32
5
Dirk Dijkstra
Vitalis
32:47
6
Martin van der Duim
Impala
32:56
7
Harm Kolvoort
Start '78
33:12
8
Klaas de Haan
Start '78
33:14
9
Roelof Sondaar
Staphorst
38:24
M55, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johannes v/d Veen
Lionitas
32:11
2
Willie Kiewiet
Lionitas
34:25
3
m'hamed mohammadi
Start '78
37:24
4
Duco Zijlstra
Friesland
39:38
5
Jan Nijmeijer
Start '78
45:47
Opmerkingen over de uitslag kun je mailen naar
rob-dejong@ziggo.nl
www.uitslagen.nl
12-12-2012 15:45