Uitslagenlijst Voorne's Duin Trail

Oostvoorne - Zondag 9 december 2012

M17,0, 17.0 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Wouters
Amsterdam
1:18:23
2
Gert-Jan Goudappel
Hellevoetsluis
1:27:13
3
Piet Stroek
Rotterdam
1:28:23
4
Paul ten Brink
Bodegraven
1:28:27
5
Jeffrey Collij
Tinte
1:29:00
6
Ronald Hulsmann
Brielle
1:29:17
7
Sander van Vliet
Vlaardingen
1:29:57
8
Rob Gordijn
Delft
1:30:26
9
Rob Smit
Pijnacker
1:31:13
10
Rob van Spronsen
Oegstgeest
1:31:18
11
Edwin van der Linden
Nederland
1:31:22
12
Loek van der Lans
Bemmel
1:32:06
13
Coos van Haaften
Bergschenhoek
1:32:09
14
Jan-Willem Rijke
Delfgauw
1:32:23
15
Joost Faasse
Brielle
1:32:26
16
Martin Driehuis
Oostvoorne
1:32:34
17
Martin Molenaar
Nieuwerkerk ad IJsse
1:32:37
18
Menno Jonkers
Oegstgeest
1:32:45
19
Gertwin Biemans
Rotterdam
1:33:01
20
Marcel de Kort
Rotterdam
1:33:12
21
Hans van Bommel
Hellevoetsluis
1:33:36
22
Luc Lacroix
Nederland
1:34:03
23
Remco van Krogten
Rockanje
1:34:12
24
Vincent Borst
Geervliet
1:34:12
25
Roy Sweeris
Hoek van Holland
1:34:25
26
John Mars
Barendrecht
1:34:45
27
Arnold van der Kraan
Delft
1:35:16
28
Emiel Schell
Hellevoetsluis
1:35:36
29
Henk Tuk
Brielle
1:35:37
30
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
1:35:53
31
Roy de Lange
Nieuwveen
1:36:10
32
Youri ( sport&FitnessB
Ter Aar
1:36:11
33
Ad Straub
Delft
1:36:25
34
Onno van Velzen
Brielle
1:36:34
35
Marco Dieleman
Sommelsdijk
1:37:50
36
Stefan van der Voorn
Den Bommel
1:38:09
37
Wilfried van Steen
Leiden
1:38:10
38
Robert Sonke
Middelburg
1:38:12
39
Michel Siep
Rotterdam
1:38:28
40
Jeffrey Kerkhof
Rutten
1:38:35
41
Owen Thomas
Hellevoetsluis
1:38:49
42
Harold Kunst
Nederland
1:39:11
43
Edwin Comello
Hellevoetsluis
1:39:37
44
Jos Videler
Rockanje
1:39:44
45
Bert Hansen
Oostvoorne
1:39:45
46
Ger Vis
Rhoon
1:39:49
47
Bas Pfister
Amsterdam
1:39:52
48
Ronald Tijsseling
Nederland
1:40:13
49
Sjaak van Roon
Brielle
1:40:16
50
Machiel van der Heijde
Amsterdam
1:40:54
51
Arthur Kuijper
Hoofddorp
1:41:20
52
Jan-Pieter Borst
Oostvoorne
1:41:25
53
Jan Rekers
Asperen
1:41:38
54
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
1:41:47
55
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:42:07
56
Piet Hein Horstmeier
Rockanje
1:42:11
57
Rob Pille
Oostvoorne
1:42:35
58
Roman Packbier
Nederland
1:42:39
59
John van Berne
Rosmalen
1:42:40
60
Ruud Kok
Apeldoorn
1:42:41
61
Niek Koppelaar
Nieuwpoort
1:42:59
62
Harry de Jong
Oudkarspel
1:43:03
63
Christiaan Diem
Leerdam
1:43:27
64
Edwin van den Enden
Steenbergen Nb
1:43:30
65
Peter Brunt
Rotterdam
1:43:33
66
Stephan Spanenburg
Amsterdam
1:43:33
67
Remko Veldkamp
1:43:39
68
Martell Demarteau
Nederland
1:43:45
69
Jan Overbeeke
Nieuwe-Tonge
1:45:02
70
Kobus Botman
Middelburg
1:46:05
71
Michel van der Gaag
's-Gravenhage
1:46:17
72
Gerard Blok
Rotterdam
1:46:20
73
Martien Blok
Oostvoorne
1:46:21
74
Tom Schegers
Wilrijk (BEL)
1:46:59
75
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
1:47:04
76
Bart Mulder
Nederland
1:47:05
77
Benjamin Wendt
Amsterdam
1:47:49
78
Joop Oskam
Spijkenisse
1:47:54
79
Hans Houps
Rockanje
1:47:55
80
Michel Twaalfhoven
Nieuwkoop
1:47:55
81
Kevin ten Hoeve
Oostvoorne
1:48:21
82
Ted Mak
Oostvoorne
1:48:41
83
Jean-Jacques MELOTTE
Boutersem (BEL)
1:48:45
84
Ton van Wageningen
Hellevoetsluis
1:48:48
85
Theo Zoontjes
Koudekerke
1:49:09
86
Roel Hendriksen
Oegstgeest
1:49:24
87
Ad Jansen
Leiden
1:49:24
88
Ad van Nieuwland
Oegstgeest
1:49:24
89
Jeroen van Esch
Oostvoorne
1:50:12
90
Nico Roest
Rockanje
1:50:37
91
Eric van Buuren
Brielle
1:50:37
92
Rob van Esch
Brielle
1:51:04
93
Mark van der Weele
Hoofddorp
1:51:06
94
Jeroen Linting
Schagen
1:51:31
95
Maarten van Rooij
Hoofddorp
1:51:39
96
René Godschalk
Hellevoetsluis
1:52:03
97
Sven ter Heide
Spijkenisse
1:52:04
98
Bert Koopmans
Arnhem
1:52:33
99
Piet Luken
Obdam
1:52:42
100
Frank Groen
Brielle
1:52:58
101
Dennis van der Heijden
Stad aan 't Haringvl
1:53:05
102
Jan Willem Rongen
Rosmalen
1:53:39
103
Marc Willemsen
Leiden
1:54:11
104
Robert Schipper
Brielle
1:54:26
105
Marco Gouwens
Rotterdam
1:54:56
106
Peter Desmet
Gent (BEL)
1:54:57
107
Michel Hitsert
Oud-Beijerland
1:55:13
108
Maurice Kluijtmans
Oostvoorne
1:55:22
109
Koen Janssen
Hellevoetsluis
1:55:23
110
Johan Kloppenburg
Zwolle
1:55:37
111
Jaap Frieling
Rockanje
1:55:42
112
Marc Louwes
Rijswijk Zh
1:56:04
113
Stephan Roos
Veenendaal
1:56:24
114
Gerard Witteman
Oegstgeest
1:56:52
115
Erik Leeuwaarden
Rijswijk Zh
1:57:16
116
Carlo Poli
Hellevoetsluis
1:57:26
117
Joris Boeren
Heemstede
1:57:28
118
Sjaak Rens
Bergen op Zoom
1:58:11
119
Danny Monté
Brielle
1:58:15
120
Corne Zwinkels
Rockanje
1:58:17
121
Marius Bergwerff
Brielle
1:59:23
122
Arjo Zwart
Brielle
1:59:27
123
Mario Baartman
Oostvoorne
2:00:33
124
Leo Dupon
Hoogvliet Rotterdam
2:02:04
125
John Marshall
Oostvoorne
2:03:20
126
Dick van IJperen
Nederland
2:03:29
127
Ted Sluijter
Burgh-Haamstede
2:05:13
128
Egidius van Dongen
Rockanje
2:05:34
129
Martijn de Groot
Hendrik-Ido-Ambacht
2:07:12
130
Jan Willem Hoek
Hendrik-Ido-Ambacht
2:07:21
131
Ben Ellenbroek
Rotterdam
2:07:54
132
Stefan Claessens
Rotterdam
2:08:00
133
Aad van de Kleut
Veenendaal
2:08:02
134
Martin Verkade
Maasland
2:08:03
135
Wilco Smaal
Maassluis
2:08:06
136
Jaap Graaf
Oostvoorne
2:14:53
137
Stefan Merkestein
Rotterdam
2:14:53
138
Jan Willem Groenenberg
Dalem
2:14:54
139
Henk Visch
Brielle
2:16:19
140
Johan van den Heuvel
Nederland
2:21:35
141
Bas Houweling
Brielle
2:22:50
142
Peter Priester
Oostvoorne
2:39:02
143
Erik Boer
Rotterdam
2:49:11
V17,0, 17.0 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan de Waaij
Rockanje
1:33:05
2
Annegreet Moree
Dordrecht
1:36:51
3
Concetta Pichierri
Brielle
1:39:03
4
Riet van Leeuwen
Hellevoetsluis
1:40:10
5
Neeltje de Gruyter
Amsterdam
1:40:49
6
Jiska van Ee
Driebergen-Rijsenbur
1:40:56
7
Hester vd Werk
Oostvoorne
1:42:57
8
Elsa Brouwer
Hoofddorp
1:43:26
9
Jolanda Gijsman
Oegstgeest
1:44:22
10
Lorraine Kelder
's-Gravenhage
1:46:18
11
Petra Polspoel
Bergen op Zoom
1:46:50
12
Cindy Velgersdijk
Simonshaven
1:46:55
13
Lizette Diem-van Wasbe
Leerdam
1:47:55
14
Karina de Bruin
Rockanje
1:49:10
15
Janneke van der Linde
Zierikzee
1:49:28
16
Sacha Eldering
Hellevoetsluis
1:50:00
17
Annewien Renes
Rockanje
1:50:38
18
Jennifer ter Heide-God
Spijkenisse
1:52:04
19
Ina van Marle-Stapel
Oostvoorne
1:52:58
20
Jolanda Groen
Brielle
1:52:59
21
Hannie Vermeulen
Brielle
1:53:40
22
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:53:56
23
Afke Verhoef
Brielle
1:54:28
24
Claudia Rooimans
Brielle
1:54:56
25
Simone Heemskerk
Rotterdam
1:55:09
26
Petra Hitsert
Oud-Beijerland
1:55:14
27
Patricia Frieling
Rockanje
1:55:41
28
Marlies Jansegers
Gent (BEL)
1:55:42
29
Elke Weylandt
Sint-Denijs-Westrem
1:55:43
30
Manon Ravesteijn
Veenendaal
1:56:26
31
Chantal Snijders
Rotterdam
1:56:43
32
Hermien Bruin
Leiden
1:56:51
33
Annette Bal
Brielle
1:56:53
34
Saskia van Roon
Brielle
1:57:18
35
Rian Stehouwer
Swifterbant
1:57:24
36
Veronica Jansen
Bergen op Zoom
1:58:11
37
Annemieke van den Belt
Oostvoorne
1:58:12
38
Marjan Hout
Oegstgeest
2:00:32
39
Claudia Martin
Oostvoorne
2:00:54
40
Linda Buurman
Brielle
2:01:01
41
Joke Beekhuizen
Rockanje
2:02:24
42
Claudia Okhuysen
's-Hertogenbosch
2:03:14
43
Jitske Jansen
Boxtel
2:03:15
44
Norma Marshall
Oostvoorne
2:03:20
45
Renée Lacroix
Rockanje
2:03:54
46
Rietje Corstens
Bergen op Zoom
2:04:15
47
Tjarda Mulder
Rotterdam
2:04:17
48
Silvia van Schaick
Rozenburg Zh
2:04:59
49
Sanne Vermeulen
Sassenheim
2:05:24
50
Elly Etman
Brielle
2:05:35
51
Diane Kunst
Rockanje
2:05:36
52
Ingrid Achterberg
Leidschendam
2:06:43
53
Liesbeth den Haak
Rijnsburg
2:07:18
54
Ingrid Bregonje
Oegstgeest
2:07:18
55
Bianca Vink
Brielle
2:08:30
56
Marieke Faasen
Tinte
2:10:07
57
Ellen Doedens
Bemmel
2:11:52
58
Joke van Paassn
Rockanje
2:13:17
59
Netty van Reems
Zwartewaal
2:13:18
60
Sabine de Moor
Landegem (BEL)
2:14:18
61
Patricia Vanbrabandt
Gent (BEL)
2:14:22
62
Diana Noordermeer
Oostvoorne
2:18:08
63
Erika Vis-Hazelbag
Rhoon
2:18:57
64
Gea Stolk-Eland
Tinte
2:22:29
65
Lena de Cock
Massemen (BEL)
2:28:44
66
Sofie Van De Walle
Gent (BEL)
2:28:45
67
Christel Muis
Rotterdam
2:49:09
M35,5, 35.5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Apeldoorn
Beverwijk
2:34:29
2
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
2:41:39
3
Michiel Otten
Tilburg
2:43:05
4
Jeroen Machielsen
Nijverdal
2:57:03
5
Remco Schraven
Hellevoetsluis
2:57:08
6
Pedro Heezen
Pernis Rotterdam
3:00:05
7
Marc Donkers
Oude-Tonge
3:00:13
8
Jean-paul Kulk
Voorburg
3:01:10
9
Theo Troost
Hellevoetsluis
3:01:35
10
Patrick Balemans
België
3:02:48
11
Jerry Duinkerken
Assen
3:03:26
12
Patrick Peeters
België
3:04:27
13
Rick Driessen
Amsterdam
3:05:33
14
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
3:05:53
15
Max van Dorsten
Honselersdijk
3:06:22
16
Hans Zwinkels
Tinte
3:07:09
17
Roland Groen
Brielle
3:10:42
18
Tom Maessen
Zoetermeer
3:12:35
19
Don Croes
Brielle
3:18:21
20
Eric Kandel
Dordrecht
3:21:52
21
Carl Penninga
Apeldoorn
3:22:04
22
Paul van der Logt
Hellevoetsluis
3:22:06
23
Geert Dekker
Dordrecht
3:24:51
24
Ward Luitjes
Breda
3:26:05
25
Aad Zonneveld
Nootdorp
3:26:14
26
Matthijs van Boxtel
Vlaardingen
3:27:22
27
Pascal van Norden
Gouda
3:27:48
28
Ruud van der Wal
Apeldoorn
3:27:49
29
Evert Verhagen
Dordrecht
3:28:17
30
Gerard Bartelsman
Purmerend
3:29:04
31
Matthew Arensman
Middelharnis
3:30:01
32
Ruud Vette
Rozenburg Zh
3:31:28
33
Ronald van der Graaf
Brielle
3:31:29
34
Richard Woutersen
Pijnacker
3:31:42
35
Michel Beukers
Delft
3:31:46
36
Peter van Sint Annalan
Apeldoorn
3:32:05
37
Remco van der Velden
Schiedam
3:32:14
38
Frank Huisman
Poortugaal
3:32:23
39
Marcel Pickkers
Zwijndrecht
3:37:05
40
Aad Terwiel
Schiedam
3:39:21
41
Henrie Drenthel
Aalten
3:39:45
42
Rob Faasen
Tinte
3:40:07
43
Dennis Immerzeel
Nieuwkoop
3:40:13
44
Fred Verlooij
Nieuwkoop
3:40:20
45
Jesse Koeckhoven
Haarlem
3:42:03
46
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
3:42:11
47
Ronald Tertoolen
Vlaardingen
3:42:13
48
Joop Terwiel
Schiedam
3:42:14
49
Robin Tak
Hoofddorp
3:42:24
50
Abdal el Farouk
Hoofddorp
3:46:32
51
Harrie Hendrickx
Meerle (BEL)
3:47:39
52
Jan Pieters
Dordrecht
3:51:34
53
Carlo Pappot
Mijdrecht
3:51:34
54
Chris van Beem
Geldrop
3:51:35
55
Paul Boslooper
Tuk
3:52:13
56
Ronald van Nigtevecht
Almere
3:53:48
57
Eddy Wulfsen
Apeldoorn
3:54:07
58
John Assenberg van Eij
Tinte
4:00:32
59
Leonard G Boekestijn
De Lier
4:02:48
60
Paul de Wit
Bergen op Zoom
4:13:36
61
Cock Qualm
Rozenburg Zh
4:50:04
62
Greg Nieuwenhuys
Amsterdam
4:50:06
V35,5, 35.5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Brielle
3:10:44
2
Martine Lust
Brielle
3:12:34
3
Angela Verschoor
Rockanje
3:13:57
4
Janna Brand
Nederland
3:36:05
5
Renate de Wilde
Wilhelminadorp
3:40:40
6
Nadine de Wilde
Wilhelminadorp
3:40:41
7
Maroula Imkamp
Bergen op Zoom
3:42:17
8
Ho Jung Mulder
Amsterdam
3:46:34
9
Irene Kok
Apeldoorn
3:47:00
10
Gina Heuser
Ridderkerk
3:51:25
11
Stella Petric
Tuk
3:52:13
12
Jacqueline Zilvertand
Melissant
4:35:41
13
Mirjam Steunebrink
Eelde
4:35:43
8 graden, veel wind maar gelukkig wel droog!
Vragen over uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
www.uitslagen.nl
11-12-2012 15:20