Uitslagenlijst 2e BijFolkert Winterloop 2012-2013

Sneek - Zondag 2 december 2012

M 8,9, WINTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
30:48
2
Gerrit Wolbers
Franeker
30:59
3
Willem de Boer
Exmorra
31:14
4
Erik Bouma
IJlst
32:21
5
Douwe Yska
Nijland
33:24
6
Hero Polet
Sneek
33:29
7
Wabe Roskam
Easterlittens
33:30
8
Jasper Stein
Sneek
33:43
9
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
34:09
10
Henk Bos
Sloten
34:36
11
Marco van Meerveld
Sneek
34:43
12
Maarten Hofstra
Pingjum
35:04
13
Freek Jaarsma
Makkum
35:29
14
G.T. Duits
Sneek
35:35
15
Gerald Hoogeveen
Bolsward
35:47
16
Jan Boonstra
Sneek
36:01
17
Sibolt Haijtema
Workum
36:06
18
Marco Kingma
Sneek
36:09
19
Harmen de Hoop
Sneek
36:19
20
Albert van Ramshorst
Sneek
36:39
21
Ewold Kooistra
Makkum
36:39
22
Beke Cnossen
Boazum
36:47
23
Hans Hiemstra
Harkema
36:49
24
Henk Ruiter
Sneek
37:04
25
Mildo Kock
Balk
37:12
26
Alfred Visser
Gauw
37:13
27
Geert Bartsma
Sneek
37:20
28
Freark Kaspersma
Abbega
37:31
29
Reinier de Vries
Sneek
37:40
30
Johannes Schilstra
Scharnegoutum
37:45
31
Jelle Wolthuizen
Sneek
37:51
32
Johan Jorritsma
Sneek
37:55
33
Andrew Guest
Sneek
37:57
34
Theo Zijlstra
Sneek
37:59
35
Bouwe Bruinsma
Bolsward
38:01
36
Bert Barthorst
IJlst
38:10
37
Merin Eggink
Sneek
38:14
38
Jeroen Ensing
Sneek
38:21
39
Fekke Fekkes
Koudum
38:33
40
Ton Visser
Bolsward
38:36
41
Chris Jansen
Sneek
38:55
42
Nolle Lam
Elahuizen
39:04
43
Jankest Jelsma
Sneek
39:16
44
Raymond Blaeser
Bolsward
39:29
45
Joost Bijlsma
Makkum
39:40
46
Marco van der Bos
Sneek
39:43
47
Symen van der Velde
Waaksens
39:57
48
Gielt Algra
Heeg
39:57
49
Nico Rusticus
Sneek
40:00
50
René Miedema
Bolsward
40:09
51
Peter Westerhof
Sneek
40:20
52
Wim Kuipers
Sneek
40:24
53
Paul Jansen
Bolsward
40:30
54
Jaap Ypma
Hartwerd
40:30
55
Jan Egbert Krikken
Heerenveen
40:33
56
Sytze Hilbrand Boschma
IJlst
40:44
57
John van de Wiel
Sneek
40:46
58
André Jerusalem
Sneek
40:47
59
Luuk Naarding
Oosthem
40:50
60
Aise Bouma
Kimswert
41:21
61
Albert Rijpkema
Sneek
41:28
62
Lucas van Elven
Sneek
41:46
63
René Spaan
Sneek
41:46
64
Cor Dijkstra
Sneek
41:54
65
Patrick Boekema
Sneek
41:54
66
Bas de Best
Sneek
42:06
67
Bert Baanstra
Sneek
42:14
68
Wierd Kramer
Sneek
42:15
69
Robin Abma
Sneek
42:16
70
Andre Duinstra
Sneek
42:18
71
Anco Heida
Koudum
42:22
72
Bram Bakker
Wommels
42:28
73
Henk Dijkstra
Sneek
42:40
74
Koos Jacobsen
Sneek
42:41
75
Cor Broeders
Sneek
42:52
76
Jelle Pranger
Sneek
43:08
77
Martin Dijkstra
Sneek
43:19
78
Klaas Kampen
Sneek
43:32
79
Kees Visser
Tjerkgaast
43:39
80
Walter Falkema
Nijland
43:41
81
Jan Dotinga
Oosthem
43:47
82
Onno THooft
Sneek
43:54
83
Hotse Bakker
Terkape
44:02
84
Jan Feenstra
Sneek
44:03
85
Eit Gaastra
Sneek
44:06
86
Peter de Haas
IJlst
44:15
87
Leo van der Meulen
Sneek
44:15
88
Acronius Kramer
It Heideskip
44:16
89
E vd Wal
Heideskip
44:17
90
Bert Rienstra
Sneek
44:31
91
Roelof de Boer
Scharnegoutum
44:42
92
P.D. Londema
Sneek
44:49
93
Marco List
Joure
44:49
94
Jonke Hoekstra
Ylst
44:59
95
Chris Visser
Joure
45:02
96
H.Drenth
Sneek
45:09
97
W. Nicolai
Sneek
45:32
98
Rob Swart
Sneek
45:34
99
H. de Vries
Joure
45:48
100
Nico Garritsen
Heeg
46:03
101
Gerben Brouwer
Sneek
46:12
102
Martin van der Zee
Sneek
46:28
103
Marten vd Wal
Heideskip
46:35
104
Oane Bootsma
IJlst
46:39
105
Marco Leeverink
Bolsward
46:49
106
Marcel Swart
Sneek
46:56
107
Dhr. Eisenga
Sneek
47:13
108
Alexander van Walsum
Terherne
49:02
109
Jelle Breeuwsma
Folsgare
49:19
110
S. de Witte
Sneek
49:26
111
D. Boschma
Sneek
49:36
112
Andries van der Greft
Goënga
50:12
113
Anthoon Haagma
Sneek
50:19
114
Pieter Westra
Workum
51:08
115
Ton v/d Mark
Sneek
51:25
116
Riekend Koopman
Bontebok
52:26
117
Evert van Dijk
Sneek
53:23
118
Bert de Vos
Sneek
56:02
119
Patrick Dijkhuizen
Sneek
57:03
V 8,9, WINTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Heeg
35:20
2
Tineke van de Vliert
Sneek
35:27
3
Liesbeth Steenbergen
Sneek
38:35
4
Marinka Pultrum
Luxwoude
39:00
5
Simone van Dijk
Makkum
39:33
6
Havina Wind
Sneek
39:38
7
Ineke Altenburg
Sneek
40:18
8
Nynke Steigenga
exmorra
41:04
9
Renske de Vries
Sneek
41:20
10
Anja Kok
Sneek
42:09
11
Janet Werkema
Sneek
42:25
12
Saskia Smits
Jutrijp
42:31
13
Anita Boschma
Sneek
42:46
14
Irma Krijnsen
Bolsward
43:01
15
Francisca Yntema
Sneek
43:40
16
Bertha Breeuwsma
Bolsward
44:03
17
Tineke Bajema
Wommels
44:45
18
Antje Breeuwsma
Bolsward
45:07
19
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
45:59
20
Lucia van der Bijl
Bolsward
46:04
21
Giny Hettinga
IJlst
46:49
22
Marieke Dijkstra
Terkaple
47:02
23
Antje van der Wal
IJsbrechtum
47:10
24
Annie Sibma
Sneek
47:34
25
Pytsje Rijpma
Heeg
47:48
26
Ida Hylkema
It Heideskip
47:52
27
Nelie Jasper
Sneek
48:23
28
Pietsje Fekkes
Koudum
49:21
29
Fokje Altenburg
IJlst
49:27
30
Leny Visser
Sneek
49:31
31
Soraya Zander
Sneek
49:46
32
Roelina Adema
Hommerts
49:53
33
Fenny Postma
Sneek
50:01
34
Gea Koeling
Groningen
50:44
35
Elise Kroontje
Sneek
51:03
36
Sjoukje de Glee
Sneek
52:17
37
Ina Veenstra
Sint Nicolaasga
52:22
38
Tjitske Koopman
De Knipe
52:24
39
Yldau Wiersma
Sneek
52:26
40
Rika de Boer
Sneek
52:45
41
J. van der Heide
scharnegoutum
52:48
42
Marchien Klappe
Uitwellingerga
53:00
43
Lammens
Sneek
53:01
44
J. Mulder
Sneek
53:13
45
Mw. Fogt
Sneek
53:15
46
Silvia Remery
Sneek
53:42
47
Josianne Wiermsa
Terherne
53:48
48
Baukje Atsma
Folsgare
54:16
49
Anke de Jong
Tirns
54:34
50
Ageeth van Bergen
Sneek
54:34
51
Jannie v/d Wal
Sneek
55:33
52
Marian Nijholt
Makkum
56:29
53
Hilly Wolthuizen
Sneek
57:37
54
Anke van Dijk
Sneek
57:38
55
Jacoba Meesters Hoogla
Sneek
57:41
56
Marijke Veldman-Swart
Joure
57:46
57
Elly van der Bijl
Makkum
57:52
58
Anet Huizer
Sneek
58:07
59
Helma Welvers
Sneek
58:07
60
Tinyta de Rooy
Heerenveen
58:16
61
Aukje Altenburg
Burgwerd
59:46
62
Petra Wink
Terherne
59:54
63
Anna Bouman van Dijk
Terherne
1:01:27
64
Greet Foekema van Ee
Terherne
1:01:27
65
Nanette Caviet
Dokkum
1:09:00
JONG, MINI PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Bolsward
6:16
MEIS, MINI PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
6:17
2
Sanne Pultrum
Luxwoude
7:17
3
Noa de Boer
Exmorra
7:37
JONG, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Pultrum
Luxwoude
5:25
MEIS, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:41
MEIS, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
5:46
2
Bethe Siemonsma
Sneek
5:52
3
Romée de Best
Sneek
6:09
4
Femke Hofstra
Pingjum
6:25
5
Joukje Kramer
Bolsward
6:55
JONG, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Pultrum
Luxwoude
4:51
2
Jarno Zwart
Sneek
6:12
MEIS, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
4:57
2
Vera de Vries
Sneek
5:01
3
Ilse Meerding
Sneek
5:21
4
Renske de Vries
Hengelo
5:45
5
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
5:54
6
Ilse Jerusalem
Sneek
6:13
7
Marrit Oosterbaan
Goënga
6:48
8
Nicole Pace
Bolsward
6:58
9
Demelza Guest
Sneek
7:25
JONG, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roman de Boer
Hommerts
4:39
2
Welmer de Boer
Nijland
4:41
3
Sjoerd de Boer
Wommels
4:49
4
Wouter Baljer
Oosthem
4:52
5
Rein Kramer
Bolsward
4:53
6
Jelger de Boer
Hommerts
4:54
7
Alan Guest
Sneek
4:57
8
Rik Meijers
Sneek
5:15
9
Rick de Boer
Heeg
5:16
10
Wessel Horlings
Heeg
5:21
11
Luc Visser
Heeg
5:22
12
Moos Matser
Sneek
5:44
13
Jesse van Dijk
Nijland
7:21
MEIS, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannemijn Meulma
Sneek
5:07
2
Iris Dijkstra
Jutrijp
5:47
3
Daphne Snijder
Sneek
6:31
JONG, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Douwe Yska
Nijland
4:45
MEIS, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Visser
Heeg
5:18
2
Noor Klappe
Uitwellingerga
5:24
3
Ellen Boersma
Sneek
5:28

Opmerkingen over uitslag: u.schotanus@kpnmail.nl
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
03-02-2013 16:21