Uitslagenlijst 4e RunningPoint cross competitie

Vlaardingen - Zaterdag 24 november 2012

MANNE, P-PARTOUT LANG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Riemens
Fortuna
36:57
2
Johan van Schilt
Loopgroep PK
38:11
3
Hans Beyer
Vlaardingen
39:01
4
Sander van Vliet
Vlaardingen
39:46
5
Teun van Dongen
Rotterdam Atletiek
39:52
6
Ger Vis
PAC
41:25
7
Peter Dullaart
Krimpen aan den IJss
42:18
8
Peter van den Berg
Vlaardingen
42:27
9
Bart Eigenraam
Vlaardingen
42:42
10
Aad Terwiel
Schiedam
45:19
11
Tom van Vliet
Schiedam
45:34
12
Radboud Sinnecker
Fortuna
46:28
13
Klaas van den Bos
Fortuna
49:20
14
Piet Sinke
Fortuna
49:39
15
Evert van 't Hof
Fortuna
52:45
16
Gerard Stoevelaar
Fortuna
1:01:47
VROUW, P-PARTOUT LANG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Leentvaar
Fortuna
40:18
2
Frederika Welle Donker
Fortuna
46:00
3
Hillie Heinsbroek
Amstelveen
49:57
4
Yvonne Hijdra-Boonenbu
Spark
53:48
5
Reny Tertoolen
Fortuna
54:20
6
Erika Vis-Hazelbag
PAC
57:27
7
Karin Beyer
Fortuna
59:29
MANNE, P-PARTOUT KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van Hoorn
Maassluis
19:14
2
Roel Noordam
Fortuna
19:17
3
Leo van der Aa
Fortuna
20:19
4
Marco Breman
Vlaardingen
21:27
5
Willem van der Vaart
Fortuna
21:40
6
Joop Terwiel
Fortuna
23:25
7
Wouter Loerts
Vlaardingen
24:25
8
Hans Valstar
Olympus '70
25:00
9
Michel Sap
Fortuna
25:16
10
Jan vd Meijs
Fortuna
25:49
11
Bob Westenberg
Fortuna
28:52
12
Flip de Jong
Fortuna
30:56
VROUW, P-PARTOUT KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ulla de Wreede
the Hague Road Runne
21:53
2
Nel vd Meijs
Fortuna
25:25
3
Dinah Heinsbroek-Booij
Fortuna
26:17
4
Lize Dirks
Fortuna
28:07
5
Karin van der Giessen
Fortuna
29:04
6
Christel Schoenmakers
Vlaardingen
30:35
7
Edith Toendeng
Vlaardingen
35:13
MANNE, 9 KM 17+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Trinthamer
Sparta
33:23
2
Tim Dullaart
Rotterdam
33:56
3
Tam van der Meulen
Rotterdam
34:16
4
Marc Meeder
Waterweg
34:34
5
Jan van der Meer
Olympus '70
34:35
6
Michiel Bovendeert
Fortuna
34:46
7
Erwin Langeler
Roosendaal
35:19
8
Jeroen Romeyn
Sliedrecht
35:54
9
Paul Jansen
Olympus '70
36:22
10
Bart Roefs
Berkel en Rodenrijs
36:34
11
Willem de Voogd
Vlaardingen
37:11
12
Kennard Hofland
Wageningen
37:35
13
Jan-Willem Mennink
Parthenon
38:13
14
Danny Elbers
Fortuna
38:21
15
Tristan Valkenburg
Schipluiden
38:21
16
Wim de Jong
Olympus '70
38:28
17
Arthur Heerkens
Olympus '70
38:41
18
Peter Kaljouw
avVN
39:11
19
Marcel Vonk
Wateringen
39:11
20
Cees den Dunnen
Vlaardingen
39:43
21
Willem van der Kooij
De Kieviten
39:47
22
Gert Bakkenes
Olympus '70
40:18
23
Martin Pronk
Fortuna
40:22
24
F Louter
Fortuna
40:41
25
Tim van Leeuwen
Monster
41:02
26
Aad van Schie
Olympus '70
42:10
27
Martijn Stougje
Naaldwijk
42:22
28
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
42:30
29
Mark van Dijk
Olympus '70
42:30
30
Ed Smit
Vlaardingen
42:46
31
Wim Heijblom
Fortuna
43:13
32
Roy Eversteijn
Wateringen
43:46
33
Pieter Aaldring
Delft
44:20
34
Jan Anker
Fortuna
46:25
35
Rob Robbemond
Vlaardingen
48:39
36
Ruud Wessels
Waterweg
48:43
37
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
48:49
38
Luuk de Haan
Fortuna
48:59
39
Bart Krun
Schiedam
49:51
40
Jasper Robbemond
Vlaardingen
50:28
41
Peter Verweij
Vlaardingen
50:50
42
Lubomir Okruhlica
Rotterdam
51:17
43
Vincent de Vos
Spijkenisse
53:13
44
Peter Spoelstra
Maassluis
53:40
45
F Lantinga
Maassluis
54:05
46
K den Hartigh
Poortugaal
55:29
VROUW, 9 KM 17+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Aaldring
Delft
43:30
2
Jolanda Nell
Maasland
43:31
3
Daniela Schellenberg
Rotterdam
44:01
4
Judith Poot
Maassluis
44:37
5
Jacqueline Nelt Borgwe
Maasland
45:04
6
Monique Hogervorst
Wateringen
54:36
7
Annemarie Malschaert
Parthenon
55:19
MANNE, 4,5 KM 17+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur van Dijk
's-Gravenhage
15:53
2
Mark Stuurman
Loopgroep PK
18:54
3
Silvano Fa
Maasland
20:16
4
Peter Uilenhoed
Fortuna
20:28
5
Jan den Hartigh
Vlaardingen
21:30
6
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
21:33
7
Michel van Mil
Fortuna
21:54
8
Joery van Drunen
Vlaardingen
22:27
9
Robbert van Nieuwkerk
Vlaardingen
22:31
10
Remco Vervloet
Fortuna
22:38
11
Cees Gog
Vlaardingen
23:46
12
Paul van der Leij
Pallas '93
24:30
13
Martijn Sloof
Vlaardingen
25:04
14
Fred Bronts
Fortuna
27:07
15
Gerard Rolff
Fortuna
27:36
16
Gilmario pessoa Teixei
Vlaardingen
28:05
VROUW, 4,5 KM 17+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Sloof
Vlaardingen
21:44
2
Annemiek Wissink
's-Gravenhage
24:22
3
Geera Poot-Toren
Fortuna
24:37
4
Martha Fontijn
Fortuna
26:28
5
Monique Wapenaar-de Ko
Fortuna
26:37
6
Jolanda van Velzen- va
Honselersdijk
28:12
7
Karin de Jong
Fortuna
28:35
8
Anneke van Loenen
Fortuna
28:48
9
Esther van der Vaart
Vlaardingen
30:58
10
Marianne van der Kaay
Fortuna
32:25
11
Suzanne Lagemann
Fortuna
48:17
JONGE, P-PARTOUT JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Middendorp
Fortuna
8:24
2
Twan Weeda
Vlaardingen
8:40
3
Frank Borgmeijer
Fortuna
9:30
4
Pepijn Geurts
Fortuna
10:03
5
Luuk Jochems
Fortuna
10:52
6
Collin Ribbens
Fortuna
13:27
7
Jerome Biesheuvel
Schiedam
13:39
MEISJ, P-PARTOUT JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Biesheuvel
Schiedam
8:47
2
Kim van 't Verlaat
Spark
8:58
3
Janna van Zevenbergen
Fortuna
9:01
JONGE, 1.8 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arvid Gog
Vlaardingen
8:05
2
Maas Uilenhoed
Vlaardingen
8:17
3
Stan Huiting
Trias
9:22
4
Yara Aaldring
Delft
9:35
5
Thomas Bruijs
Fortuna
10:04
6
Thomas Hordijk
Schiedam
10:35
7
Noah Nasirkhan
Vlaardingen
14:31
MEISJ, 1.8 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mara Gog
Vlaardingen
9:27
JONGE, P-P JEUGD 13-16
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob den Hartigh
Fortuna
18:42
2
Daan Valstar
Olympus '70
19:28
3
Jaap van Zevenbergen
Fortuna
19:49
4
Davian Kerkhof
Fortuna
20:46
8 december 2012 de Halve marathon van Fortuna, met de 5k en 10k
Uitslagen.nl
29-11-2012 19:28