Uitslagenlijst Ahlers Poort van Drenthe Cross

Coevorden - Zondag 18 november 2012

J-9, 1 KM - 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Reinders
Holtheme
4:33
2
Stan Meijerink
Coevorden
4:47
3
Stefan Hofsink
Spurt '88
4:50
4
Kevin Harder
's-Gravenhage
5:07
5
Jesper Kost
Emmen
5:25
6
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
5:26
7
DaniŽl Hulst
Coevorden
5:34
8
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
6:00
9
Dilan Boer
Wildervank
6:18
10
Berjan Kelder
Gramsbergen
7:10
M-9, 1 KM - 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paulien Vrancke
Exloo
4:48
2
Lyone Boer
Wildervank
5:36
3
Nathalie Kelder
Gramsbergen
6:07
4
Ilse Braakman
Coevorden
6:10
5
Marije Pierik
Coevorden
8:20
6
Marlies Hulst
Coevorden
8:24
J-12, 1 KM - 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joe Tielen
Dalen
4:06
2
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
4:08
3
Patrick Philips
Assen
4:30
4
Elwin van der Weide
Gramsbergen
4:43
5
Jonno Boer
Wildervank
4:45
6
Mark Greupink
Coevorden
4:55
7
Tom Garming
Dalen
4:57
8
Roy Meijerink
Coevorden
5:29
M-12, 1 KM - 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Fledderus
Nieuw-Amsterdam
4:17
2
MariŽlle Lek
Emmen
4:37
3
Sarah van Beilen
Emmen
4:41
4
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:58
5
Melanie Hofsink
Spurt '88
5:33
HEREN, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Groen
Deventer
4:32
2
Wolter Dragsma (Hi5Clu
Coevorden
4:34
3
Wesley Kuilder
Emmen
5:22
4
Hendri Garming
Dalen
5:52
5
Bertus Veenstra
Erica
5:58
6
Richard van Holten
Hoogeveen
6:30
7
Falco Marani (Hi5Club)
Coevorden
7:04
8
Maarten Mittendorff (H
Coevorden
7:35
9
Arjan Bosman
Coevorden
8:10
10
Jan Kootstra
Emmen
9:07
11
BertJan Heersmink
Coevorden
9:17
12
Mark Kleine (Hi5Club)
Dalerpeel
9:40
13
Jurgen Nijenbanning
Dalen
10:03
14
Leroy Lasker
Emmen
12:21
DAMES, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
6:03
2
Ingrid van Holten
Hoogeveen
7:41
3
Sandra Benjamins
Coevorden
8:09
4
Emma Welink (Hi5Club)
Coevorden
8:30
5
Anita Lautenbach
Emmen
11:20
6
Marjolein Wolters
Coevorden
11:44
7
Marjan Lautenbach
Emmen
12:44
8
Renate Kreeft (Hi5Club
Coevorden
13:56
9
Hermien Kappert (Hi5Cl
Coevorden
14:28
HEREN, 5 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Rijk
Klijndijk
17:20
2
Martin Lunenborg
Erica
18:34
3
Dave Hulzebos
Zuidwolde
18:44
4
Jasper Lubbers
Emmen
19:13
5
Vincent Wolters
Odoorn
19:27
6
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
19:35
7
Jeremy Pater
De Krim
20:48
8
Christiaan Pater
De Krim
20:50
9
Nils Bosman
Klazienaveen
21:18
10
Arjan Heijnen
Dalen
21:51
11
Fabian Berends
Dedemsvaart
22:17
12
Joran van Boven
Grolloo
22:35
13
Jaron Smit
Coevorden
22:40
14
Anne Smelt
Koekange
22:56
15
Renť Kornelius
Coevorden
23:23
16
Marten Geuzinge
Emmen
24:07
17
Jarne Pol
Coevorden
24:38
18
Henk Kortman
Dalen
26:19
19
Luiz Mulder
Zwolle
27:49
20
Henk Harder
28:51
21
Bertus Veenstra
Erica
29:13
22
Geert Muskee
Emmen
29:41
23
Kevin Zwarts
Lelystad
30:02
H40, 5 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Eekhof
19:20
2
Savio Strik
Nijverdal
19:40
3
Johan Lek
Emmen
20:13
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
20:54
5
Hendri Schipper
Sibculo
21:24
6
Rolf de Gier
Zuidwolde Dr
21:32
7
Dolf Smid
Nieuwkoop
21:50
8
Henk Jan Meier
Hardenberg
22:13
9
Jos Timmerman
Coevorden
22:19
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:58
11
Henny Berends
Balkbrug
23:42
12
Bas Lambers
Dalen
24:38
13
Jan Schutte
Sibculo
24:50
14
JŁrgen Riesenbeck
Emmen
25:18
15
Ronald Schlepers
Coevorden
26:19
16
Peter Vrolijk
Dalen
26:25
17
Eric van den Broek
Coevorden
26:42
18
Ard Wesseling
Coevorden
26:52
19
Wim Smit
Nieuwlande
27:32
20
Harrie Kornelius
Groningen
27:46
21
Erik Zwiggelaar
Emmen
29:52
22
Erwin Boer
Wildervank
30:44
23
Albert Steffens
Coevorden
32:10
DAMES, 5 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sigrid Dassen
Randwijk
20:14
2
Dagmar Smid
Nieuwkoop
20:31
3
Marije Hulzebos
Zuidwolde
20:54
4
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
21:13
5
Anne-Sophie Kok
Emmen
21:18
6
Meijke Scholman
Klazienaveen
22:25
7
Laura Prins
Hoogeveen
22:35
8
Margje Timmerman
Staphorst
22:52
9
Marijke Vreugdenhil
Lutten
23:00
10
Tamara de Vries
Meppel
23:53
11
Renate Bosman
Meppel
23:59
12
Rachell Roewen
Coevorden
27:32
13
Odette Wesseling
Coevorden
28:29
14
Petra Zwiggelaar
33:32
15
Petra Groenendijk-Baij
Kampen
33:42
D40, 5 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marietje de Rijk
Klijndijk
23:29
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
25:06
3
Rona Meijer
Lutten
26:36
4
Erna Japer-Sturris
27:42
5
Gerry Meier
Hardenberg
28:37
6
Jozina Ernst
Hollandscheveld
30:58
7
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
31:21
HEREN, 10 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Akkerman
Meppel
36:25
2
Jacco Stoevelaar
Beilen
39:19
3
Tjip Baas
Emmer-Compascuum
40:19
4
Martijn Croon
Coevorden
40:55
5
Eric Benjamins
Ane
42:05
6
Frits Mulder
Hardenberg
42:16
7
Jan Marc Kok
Coevorden
59:31
H40, 10 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
35:28
2
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:46
3
Willem Huizing Buiter
Peize
40:47
4
Theo Fuhler
Klazienaveen
41:18
5
Jan ten Cate
Hollandscheveld
42:14
6
Eddy de Vries
Emmen
42:44
7
Rob van de Graaf
Hoogeveen
44:53
8
Henk Hartman
Dalen
46:31
9
Bas van de Graaff
Coevorden
46:40
10
Rob Somsen
De Krim
46:59
11
AlbŤr Greupink
Coevorden
47:46
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
48:06
13
Arjan Pol
Coevorden
48:44
14
Jan Garming
Dalen
48:55
15
Jannes Heijnen
Coevorden
49:32
16
Johan Reefman
De Krim
51:14
17
Albert Wijnen
Kerkenveld
51:16
18
Herman Schepers
Coevorden
51:49
19
Hans van Boven
Grolloo
56:03
20
Karst Schonewille
Klazienaveen
56:21
21
Mans Veldsink
Dedemsvaart
56:21
DAMES, 10 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde
45:11
2
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
47:57
D40, 10 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:49
2
Enge Zeuner
Wildervank
47:13
3
Annelies Vrancke
Exloo
48:22
4
Alida Jansma
Hoogeveen
51:50
5
Marion van Boven
Grolloo
54:05
6
Marian Booijink
Tiendeveen
55:33
7
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
56:14
8
Anja Bennink
Hollandscheveld
57:26
Deze cross was de eerste wedstrijd in de Drameco
Crosscup. De overige 2 wedstrijden zijn de
Run2day Veldloop op 9 december te Coevorden en
de Zilveren Kruis Achmea Cross te Dalen op
20 januari 2013.
Organisatie: Stichting Vechtdal Loopsportpromotie
http://www.vechtdalloopsportpromotie.nl
www.uitslagen.nl
18-11-2012 15:44