Uitslagenlijst 2de Polybouw Crossloop

Rijssen - Zaterdag 17 november 2012

M, 1,5KM 10-12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philip van Horssen
Rijssen
5:17
2
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
5:19
3
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
5:21
4
Pim Bakker
AV Rijssen
5:40
5
Gijs Bakker
AV Rijssen
5:45
6
Yorick Nijzink
Rijssen
5:48
7
Emilio Solino Overmars
Rijssen
5:50
8
Thijmen Trouw
Hengelo Ov
5:56
9
Frank Pongers
Rijssen
5:56
10
Niels Dennekamp
AV Rijssen
5:57
11
Jan Hiltjesdam
Rijssen
6:17
12
Yoran Bosch
Rijssen
6:19
13
Niels Zoeteweij
Rijssen
6:28
14
Fadi Malakeh
Rijssen
6:28
15
Wout Hofman
AV Rijssen
6:36
16
Jorick Meenhuis
Nijverdal
6:40
17
Willem Boerman
Rijssen
6:46
18
Hidde Hofsté
Rijssen
6:54
19
Stef Nijkamp
Rijssen
7:23
20
Ruben Steenbergen
AV Rijssen
7:44
21
Niek Hallink
Atletics Nijverdal
8:34
22
Julian Keizer
Rijssen
10:04
23
Simon Ensink
Rijssen
10:27
V, 1,5KM 10-12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
5:36
2
Marlot Bruggink
AV Rijssen
5:43
3
Dorte Heideman
Marathon Pim Mulier
5:56
4
Marjolein Klaren
Atletics Nijverdal
6:07
5
Joëlle Klein
Holten
6:12
6
Iris Velting
Dalen
6:21
7
Zoè Slinkman
Rijssen
6:25
8
Lotte Prakken
Atletics Nijverdal
6:34
9
Renske de Vries
Marathon Pim Mulier
6:38
10
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
6:40
11
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
6:47
12
Lune Wolterink
Rijssen
6:52
13
Yara Telgenkamp
Atletics Nijverdal
6:54
14
Esther Bor
AV Rijssen
6:56
15
Hannah Wessels
Rijssen
7:14
16
Yasminn Kreijkes
AV Rijssen
7:34
17
Verena Olthof
Atletics Nijverdal
8:00
18
Joanne Averesch
Rijssen
8:01
19
Jolie harbers
AV Rijssen
8:01
20
Meure Smid
Rijssen
9:20
M, 2.5KM T/M 16JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
8:38
2
Marc Averesch
AV Rijssen
9:02
3
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
9:18
4
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
9:21
5
Joris Roosink
AV Rijssen
9:31
6
Roy van Os
Atletics Nijverdal
10:02
7
Jelme Meenhuis
Nijverdal
10:08
8
Wessel Klumperman
Hellendoorn
10:30
9
Bram Poortman
Atletics Nijverdal
10:39
10
Max van Marke
Almelo
10:44
11
Tristan de Roode
SISU
11:01
12
Jan Pieter Jansen
Rijssen
11:16
13
Jorn Tijhuis
Nijverdal
11:26
14
Guus Uijen
Holten
11:38
15
Stijn Dierink
Harbrinkhoek
11:57
16
Geert-Jan Gerritsen
Rijssen
12:15
17
Tim Sweibedinen
Rijssen
12:38
18
Jurrian Bruns
Harbrinkhoek
12:59
V, 2.5KM T/M 16JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Averesch
AV Rijssen
10:06
2
Beele Pronk
Hellendoorn
10:16
3
Paula Spoolder
Nijverdal
10:33
4
Elke Pronk
Hellendoorn
10:33
5
Merel Wevers
AV '34
10:44
6
Laurien te Nijenhuis
Borne
10:50
7
Susan Wouda
Goor
10:55
8
Caya Slinkman
AV Rijssen
11:22
9
Kirsten de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
11:45
10
Norwien Bruinsma
Nijverdal
12:05
11
Jorieke Hiltjesdam
AV Rijssen
12:15
M, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
17:04
2
Roald Goossen
AV Rijssen
17:18
3
Geert Tuinstra
SISU
17:29
4
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
17:30
5
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
17:53
6
Hilco Huisjes
Daarlerveen
17:56
7
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
18:02
8
Martijn van Goor
Hardenberg
18:11
9
Branco van Minnen
SISU
18:14
10
Harold Derk
Denekamp
18:30
11
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
18:30
12
Mark Muller
Holten
18:37
13
Ids Tuinstra
SISU
18:42
14
Jan Loosman
NOP
18:48
15
Marco Mulder
Holten
18:51
16
Arne te Nijenhuis
Borne
19:13
17
Stefan Poolman
Holten
19:16
18
Sander Schuitemaker
Rijssen
19:18
19
Pim ten Brinke
Holten
19:28
20
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
19:39
21
Jan Sinke
NOP
19:44
22
Arne Wessels
AV Rijssen
19:48
23
Mart Rozenkamp
AV Rijssen
19:49
24
Stijn Uijen
Holten
19:56
25
Koen Pouwels
Groningen
20:08
26
Pieter van de Neut
Rijssen
20:09
27
Frank Reuvecamp
Zwolle
20:11
28
Viktor Beelen
Kronos
20:16
29
Ruben Groote Stroek
Haarle gem. Hellendo
20:18
30
Hans Nijkamp
Rijssen
20:37
31
Jelmer Willems
Holten
20:49
32
Koen Kaffener
Holten
20:53
33
Ruben Nijzink
Rijssen
21:40
34
Joost Postmus
Rijssen
21:41
35
Robin Steentjes
Enter
21:43
36
Hendri Langkamp
Rijssen
21:56
37
Wouter Nijzink
AV Rijssen
21:58
38
Henk Jan Borghuis
Rijssen
22:42
39
Jan Pijffers
Rijssen
23:38
40
Gerben Pieffers
Rijssen
23:53
41
Erik Breukink
Rijssen
25:29
42
Wouter Tijhuis
Rijssen
25:50
43
Marc Pluimers
AV Rijssen
26:50
44
Kevin Stam
Holten
26:53
45
Andre Lankamp
Rijssen
27:42
46
Jeroen Tijhuis
Rijssen
28:07
47
Paul Derksen
Rijssen
28:12
48
Jos Paalman
Rijssen
29:24
49
Erik Nijland
Rijssen
29:37
M40, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Paalman
Rijssen
18:35
2
Wim Gerritsen
Rijssen
19:27
3
René van Weezep
Atletics Nijverdal
19:53
4
Jan Roosink
AV Rijssen
20:17
5
Bronnie Dodde
Veendam
20:22
6
André Blumink
Goor '75
21:19
7
Herbert Bikker
Rijssen
22:27
8
Jos Spoolder
Rijssen
22:42
9
Dick Spenkelink
Rijssen
22:55
10
Rick Slaghekke
AV Rijssen
22:58
11
Wim Klein Baltink
AV Holten
22:59
12
Harry van Coeverden
AV Holten
23:42
13
Jacobus Postma
Hellendoorn
24:21
14
Winfried Timmer
Nijverdal
24:29
15
Herman Kreijkes
AV Rijssen
24:37
16
Haddon Voortman
Rijssen
24:50
17
Eddy van Horssen
Rijssen
25:43
18
Jan-Maarten Plomp
Rijssen
26:19
19
Cor Hiltjesdam
Rijssen
26:20
20
Dinant Nijkamp
Rijssen
26:21
21
Herald de Roode
Almelo
26:22
22
Han Bruggink
Vriezenveen
26:35
23
Seino Baan
Rijssen
26:38
24
Johan Kamp
Nijverdal
27:12
25
Martin Nijholt
Rijssen
27:29
26
Marc Vastenhout
Veluwe
27:46
27
Jan Wolterink
Rijssen
28:23
28
Hans Bouwhuis
AV Rijssen
28:25
29
Arjan Lubbers
Rijssen
29:41
30
Gert-Jan van der Berg
Rijssen
30:15
M50, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Falkmann
Veluwe
19:40
2
Jaap Vlaming
NOP
19:50
3
Richard Beldman
Holten
19:58
4
Pieter-Jan Vlaming
Nagele
20:00
5
Gerard Bouwhuis
Velp Gld
20:47
6
Johan lohuis
Rijssen
20:54
7
Ap Overkamp
Hanzesport
22:24
8
Rob Gouw
Loopgroep PK
23:01
9
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
23:11
10
Henk Dijkhuis
Goor
25:33
11
Harry Meijer
AV Rijssen
25:54
12
Bert Reuvecamp
Zwolle
26:11
13
Guus Westerink
Wierden
27:28
14
Jan Voortman
AV Rijssen
29:16
15
Gerry Eilers
Lochem
29:41
16
Frans Heering
AV Rijssen
30:06
17
Henk Hanevelt
Holten
31:35
M60, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Kleinegris
LAAC Twente
24:11
2
Jan Assink
AV Rijssen
24:35
3
Wolter Prins
Rijssen
25:00
4
Ernst Haitsma
Atletics Nijverdal
25:02
5
Jan van Pijkeren
AV Rijssen
26:07
6
Marinus Baltus
AV Holten
26:27
7
Henk Ezendam
Enter
27:48
8
Wim Brinks
AV Holten
27:59
9
Johannes Kuilden
Almelo
28:05
10
Albert Kuilder
Almelo
28:17
11
Henk Schulenburg
AV Rijssen
28:38
12
Harm Visser
Enter
30:33
13
Ab Koetsier
AV Holten
33:27
V, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
21:26
2
Mirthe Overkamp
Hanzesport
21:35
3
Jorina Braamhaar
LAAC Twente
21:44
4
Chantal Wiggers
Marathon Pim Mulier
22:03
5
Nadinja Schonewille
Almelo
22:41
6
Regien Kukler
Rijssen
25:49
7
Dorien Willems
Rijssen
26:02
8
Debora Otten
Markelo
27:32
9
Erica van den Berg
Rijssen
27:34
10
Corine Wessels
Rijssen
28:52
11
Annefleur Dangremond
Rijssen
29:11
12
Michelle Otto
Rijssen
29:31
13
Gerlinde van Putten
Rijssen
30:35
14
Esther Smeijers
Rijssen
31:36
V35, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Oplaat
Goor '75
22:47
2
Marianne Reuvecamp
PEC 1910
24:31
3
Bertina Kuiper
Goor '75
24:52
4
Petra Visser
TION
25:59
5
Marijke Dieleman
Veluwe
26:17
6
Belinda Pasman
Pheidippides
26:32
7
Janny Grooten-Reterink
AV Rijssen
27:21
8
Marjan Lankamp
Rijssen
29:26
9
Marianne Wessels
Rijssen
29:28
10
Paulien Schonewille
Almelo
29:47
11
Andrea Slaghekke
AV Rijssen
30:14
12
Karin de Roode
SISU
30:18
13
Rianne Nijkamp
Rijssen
31:35
14
Mieranda Poortman
Rijssen
31:41
15
Monique van der Linde
Holten
31:53
16
Jolande Hofman
Rijssen
32:01
17
Coby Veenstra
Holten
32:26
18
Diana Bakker
AV Rijssen
33:05
19
Anneliese Voortman
AV Rijssen
33:40
20
Elenore den Hertog
Holten
35:36
21
Riet Schuppert
Holten
35:36
M, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Léon Sanderman
Rijssen
35:07
2
Jan Paalman
AV Rijssen
35:42
3
Werner Wessels
AV Rijssen
36:00
4
Henk Smalbrugge
Hasselt
36:08
5
Rudi Jansen
Markelo
37:13
6
Ruud Blileman
Nijverdal
37:42
7
Mark Saathof
Nijverdal
37:49
8
Marco Verncoy
Enschede
38:22
9
Danny Paalman
Holten
39:58
10
Tom Hoefnagels
LAAC Twente
40:50
11
Maarten Janssen
Hengelo
41:11
12
Floris Muller
Utrecht
41:19
13
Robin Mensink
Deventer
42:54
14
Arne Lubbers
Rijssen
42:57
15
Peter Winters
Bornebroek
43:31
16
Robert van Bloem
Rijssen
43:37
17
Jochem hofstede
Nijverdal
43:58
18
Bastiaan van der Star
Hengelo Ov
44:24
19
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
45:47
20
Niels Hilgerink
Almelo
46:13
21
Berlho ter Avest
Hoge Hexel
47:23
22
Rene van Brussel
Rijssen
47:40
23
Jeroen Hofstede
Nijverdal
47:42
24
Ronnie de Wilde
Enter
47:53
25
Henk Wichers
Holten
48:32
26
Sjors den Boogert
Hanzesport
49:16
27
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
49:18
28
Jan Boerman
Rijssen
52:46
29
Erwin Brongers
Haaksbergen
59:28
M40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Hengelo
36:42
2
Johan Steenbergen
AV Rijssen
38:52
3
Martin Steenbeeke
Hengelo
43:17
4
John Norda
Goor
44:32
5
René Hoff
AV Holten
44:58
6
René Hermsen
Marathon Pim Mulier
45:16
7
Ronald Kwint
Deventer
46:09
8
Rob Wagemaker
Rijssen
46:24
9
Erwin Tuitert
Zutphen
46:38
10
Bart Oranje
PEC 1910
46:54
11
Christiaan Kiffen
Deventer
47:33
12
Richard Broekhof
Noordijk
48:32
13
Eelco Rem
Goor
49:44
14
Richerd Jansen
Rijssen
49:57
15
Hans te Nijenhuis
Borne
50:03
16
Robert Blokzijl
Almelo
50:31
17
Remco Broekhuijsen
Zwolle
51:02
18
Henri Kolkman
Holten
51:17
19
Tommy Visscher
Zwolle
51:26
20
Martin Paalman
AV Holten
52:10
21
Wim op den Dries
Holten
52:41
22
Remco Geerdink
Goor '75
56:59
23
Gerben Zweers
Zwolle
59:14
24
Leo den Hertog
Holten
1:02:38
M50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Hoekman
AV Holten
38:48
2
Dinant Henning
Raalte
42:12
3
Roelof van der Velde
Daarlerveen
43:13
4
Richard Beldman
Holten
43:26
5
Hans Bosman
Deventer
43:59
6
Dick Sanderman
Rijssen
44:16
7
Henk Enoch
Den Ham
45:24
8
Jan Tijhuis
AV Rijssen
46:33
9
Heite Dommerholt
Holten
46:45
10
Siegfried Körbl
Rijssen
47:45
11
Peter scheeren
Goor '75
48:43
12
Marcel Monnink
Zwolle
49:04
13
Freek Starke
Rijssen
49:22
14
Eppie Wuestman
Holten
49:55
15
Manfred Körbl
Nijverdal
51:15
16
Jan Schapuil
Rijssen
53:18
17
Jan Haas
AV Rijssen
53:39
18
Dick Paalman
Rijssen
54:06
19
Johan Lichtenberg
Rijssen
55:09
20
Rob van Oeveren
Markelo
55:16
21
Marcel van Oeveren
Goor
56:21
22
Nico van Putten
Goor
56:59
M60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Braamhaar
AV Rijssen
46:47
2
Koos Heijmans
PEC 1910
46:58
3
Bert van Duuren
PEC 1910
47:38
4
Jan Staman
Wierden
51:20
5
Theo Kosters
Goor
51:23
V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Boekelo
41:40
2
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
47:55
3
Joke Bolink
Holten
50:14
4
Debora van Houdt
Zwolle
50:34
5
Diny Detent
Weerselo
51:36
6
Dinic Pasman
Holten
52:20
7
Henriëtte Beldman
Holten
52:43
8
Carla de Graaf
Rijssen
54:11
9
Gerda Buschers
Holten
54:19
10
Marjan van der Star
Hengelo Ov
54:53
11
Ingrid Timmerman- Jans
Rijssen
55:24
12
Sandra Ligtenbarg
Nijverdal
55:36
M, 1,5 KM T/M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
6:10
2
Joran Klumperman
Hellendoorn
6:20
3
Max Swabedissen
AV Rijssen
6:40
4
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
6:41
5
Stijn van der Hingel
Rijssen
6:52
6
Steven Keizer
Rijssen
6:57
7
Ruben Stam
AV Rijssen
6:57
8
Lars van de Steeg
Almelo
6:59
9
Thijs Gellekink
Ootmarsum
6:59
10
Tijs van Marle
Almelo
7:00
11
Mark van den Noort
AV Rijssen
7:15
12
Youri Schippers
Rijssen
7:22
13
Mark Bor
AV Rijssen
7:23
14
Lars jansen Eupe
AV Rijssen
7:37
15
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
7:42
16
Matthias Haase
Rijssen
7:53
17
Levi Elbertsen
Rijssen
7:55
18
Job Zoeteweij
Rijssen
7:57
19
Bart Tijman
AV Rijssen
8:09
20
Matthijs Pijffers
Rijssen
8:12
21
Leander Haase
Rijssen
9:15
22
Yarrick van den Noort
AV Rijssen
9:27
23
Hidde Woertman
nijverdal
9:50
V, 1,5 KM T/M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Schellevis
Rijssen
6:33
2
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
6:41
3
Jasmijn Postma
Atletics Nijverdal
6:59
4
Tessa Filart
Atletics Nijverdal
7:10
5
Busra Kaya
AV Rijssen
7:13
6
Naomi Wessels
AV Rijssen
7:24
7
Jil Marissen
Atletics Nijverdal
7:27
8
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
7:28
9
Lotte Nijkamp
AV Rijssen
7:45
10
Carmen Dennekamp
AV Rijssen
7:52
11
Dimphy Nieland
Atletics Nijverdal
8:00
12
Norah Tijman
AV Rijssen
8:05
13
Madelon Zwiers
Rijssen
8:06
14
Myrthe Bruns
Harbrinkhoek
8:09
15
Ruth Steenbergen
Rijssen
8:25
16
Demi Hallink
Nijverdal
8:54
17
Veerle Telgenkamp
Atletics Nijverdal
9:16
18
Nina Koster
Rijssen
9:19
19
Isa Wijsbeek
AV Rijssen
9:20
20
Anne Bijpost
AV Rijssen
9:22
Wedstrijd is de eerste wedstrijd van Het Crosscircuit van het Oosten. www.h
www.uitslagen.nl
02-12-2012 21:46