Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Leeuwarden - Zondag 11 november 2012

MAN, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Jellema
Leeuwarden
7:25
2
Jelte Bouma
Spartacus
7:41
3
Rutger Schaaf
Lionitas
13:53
4
Gilliën Fransz
Lionitas
16:12
5
Kamiel Politiek
Lionitas
16:12
6
Roel Riemersma
Lionitas
18:48
7
Piter Reitsma
Lionitas
21:03
8
Leffert Jullens
Lionitas
22:26
9
Ronald de Boer
Tytsjerk
23:25
10
Dave de Jong
Sneek
24:31
11
Auke Rinsma
Lionitas
24:49
12
Rink van Dijk
Lionitas
25:00
13
Stefan van der Wal
Friesland
25:40
14
Lieuwe Hiddema
Appelscha
25:53
15
Joeri Zuidersma
Lionitas
26:42
16
Johan Hiemstra
Impala
27:27
17
Wybe Sierksma
Marrum
28:48
18
Edwin Rinsma
Impala
29:14
19
Theo Runia
Leeuwarden
29:19
20
Sipke Glas
Leeuwarden
29:42
21
Anton Wijkhuijs
Friesland
30:07
22
Hendrik Venema
Cifla
30:30
23
Atte Visser
Friesland
30:43
24
Edwin Kalksma
Lionitas
32:27
25
Dirk Brouwer
Leeuwarden
33:39
26
Harmen van Meekeren
Broeksterwoude
33:39
27
Djurre Venema
Groningen
34:51
28
Cor de Groot
Friesland
34:52
29
Dick Wobbes
Friesland
35:01
30
Aise Bouma
Friesland
36:10
31
Jan Miedema
Leeuwarden
36:20
32
Niels Ultzen
Leeuwarden
36:44
33
Remco Bouma
Impala
38:42
34
Menno Mud
Friesland
39:37
35
Jan Albert Noordstra
Dokkum
40:02
36
Rudie van der Woude
Dokkum
40:02
37
Olaf Stumpf
Leeuwarden
40:19
38
Cor de Vries
Lionitas
40:28
39
Douwe Rijpstra
Lionitas
40:29
40
Ewold Kooistra
Friesland
42:44
41
Harold ten Dam
Leeuwarden
42:48
42
Wouter Papenhove
Lionitas
42:53
43
Rudy Doek
Oosterwolde
43:58
44
Meinte Jelsma
Friesland
44:32
45
Marco Westdijk
Leeuwarden
44:37
46
Harrie Wetterhahn
Lionitas
45:18
47
André Zuiderveld
Loopgroep Leeuwarden
45:28
48
Ed van der Steeg
Friesland
45:50
49
Jan van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
46:46
50
Henk de Jager
Appelscha
47:07
51
Andrew Guest
Horror
47:30
52
Hugo de Jong
Friesland
47:32
53
Koen Kiestra
Lionitas
47:44
54
Keimpe Wiersma
Leeuwarden
48:03
55
Wim Burgers
Leeuwarden
48:16
56
Egbert Jan Flik
Techum
48:32
57
Alco de Jong
Friesland
48:34
58
Ate Durk Travaille
Leeuwarden
48:55
59
Piet v.d. Heide
Friesland
49:42
60
Ed Velderman
Friesland
49:51
61
Nico Hooisma
Friesland
50:41
62
Bas Kalkman
Leeuwarden
50:56
63
Oebele Boomsma
Britsum
50:58
64
Karst Anema
Friesland
51:10
65
Sije Roolvink
Burgum
51:55
66
Dré Bartels
Leeuwarden
52:05
67
Johan Beintema
Friesland
52:13
68
Pim Raving
Leeuwarden
52:17
69
Wieger van Keulen
Friesland
52:41
70
Eddy Kuiper
Leeuwarden
53:16
71
Halbe Huitema
AV Heerenveen
53:35
72
Bennie Mous
Friesland
53:58
73
Tjeerd v.d. Meulen
Franeker
54:17
74
Acronius Hettinga
Leeuwarden
54:18
75
Carel Harkema
Leeuwarden
54:31
76
Herman Wassens
Lionitas
54:49
77
Arjo van Lier
Hilaard
55:02
78
Jacob Bijker
Loopgroep Leeuwarden
55:11
79
Wijnand Tjepkema
Leeuwarden
56:01
80
Henk Nijp
Leeuwarden
56:03
81
Patrick Derks
Drachten
56:05
82
Koen Grave
Drachten
56:21
83
Goos Tuinstra
Drachten
56:21
84
Jacob Dijkstra
Friesland
56:26
85
Wim Manshande
Lionitas
57:05
86
Andries Oenema
AV Heerenveen
57:25
87
Hans Flaman
Leeuwarden
58:15
VROUW, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Seerden
Lionitas
7:25
2
Fenna Bouma
Spartacus
7:41
3
Lidwien Broerink
Leeuwarden
8:46
4
Mattie de Boer
Leeuwarden
8:46
5
Leona Boomsma
Britsum
12:29
6
Yaslin v.d. Mei
Drachten
19:39
7
Tabitha Dijkman
Loopgroep Leeuwarden
21:10
8
Linda Werner
Goutum
21:19
9
Tetsje Hoks
Joure
24:09
10
Jacoba Hiemstra
Drachten
24:09
11
Niluka van Waveren
Beetsterzwaag
25:07
12
Stephanie Wessels
Oenkerk
25:21
13
Lisette den Breejen
Groningen
25:50
14
Ina Veenstra
Lionitas
26:31
15
Jenny Zuiderveld
Leeuwarden
26:51
16
Durkje Braaksma
De Falom
30:54
17
Jisca Broersma
Friesland
31:40
18
Elsa Rijpstra
Lionitas
32:16
19
Franziska v.d. Tempel
Goënga
36:29
20
Anita Ruijgh
Buitenpost
39:22
21
Debora Peter
Lionitas
40:07
22
Ester van der Meer
Oenkerk
40:28
23
Sandra van Strien
Lionitas
45:26
24
Mia Stumpf
Loopgroep Leeuwarden
45:38
25
Fabienne Lansink
Nijmegen
45:46
26
Aukje Sietzema
Leeuwarden
48:19
27
Nynke Rixt Jukema
Leeuwarden
48:25
28
Ank Verhoef
Leeuwarden
48:26
29
Nynke van der Wal
Leeuwarden
49:09
30
Anneke Triemstra
Leeuwarden
50:36
31
Monique Medema
Friesland
50:56
32
Inge Wulffelé
Lionitas
52:33
33
Ineke van der Zee
Marum
52:42
34
Kirsten Nienhuis
Oosterwolde
53:05
35
Agnes Heidstra
Westereen
53:10
36
Janneke Nienhuis
LSV Invictus
53:57
37
Jolanda Muizer
Loopgroep Leeuwarden
55:25
38
Zwanet van der Zee
Drachten
56:05
39
Elisabeth Postma
Harkema
56:41
40
Anni Oostenbrink
Leeuwarden
56:53
41
Petra Joustra
LSV Invictus
57:55
42
Wendelien Schalij
Leeuwarden
59:12
43
Corine Stok
Boksum
59:52
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
4:11
2
Jildou Binnema
AV Heerenveen
4:29
3
Julia Rinsma
Impala
4:35
4
Alyssa Bulthuis
Impala
4:49
5
Mayke Ruige
Lionitas
5:08
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Horror
4:10
2
Simon Bouma
Impala
4:31
3
Lars zwager
Spartacus
5:06
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Geerders
Start '78
3:56
2
Joukje Kramer
Horror
4:04
3
Noortje Huitema
Groningen Atletiek
4:14
4
Eline Ruige
Lionitas
4:30
5
Mirthe Johanna Veenstr
Impala
4:44
JPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Kwint
Jupiter
3:35
2
Pjotr ter Doest
Impala
3:41
3
Robin Bodde
Jupiter
4:10
4
Jop Eerligh
Athleta
4:27
5
Dilan Boer
SV Veendam
4:43
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
Horror
3:30
2
Danara Stoppels
Fivelstreek
3:32
3
Anke Binnema
AV Heerenveen
3:39
4
Selma Spikman
Groningen Atletiek
3:46
5
Eke Tibben
Start '78
3:50
6
Annigje Grondsma
Spartacus
4:00
7
Lyone Boer
SV Veendam
4:17
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Dokter
Groningen Atletiek
3:16
2
Marene Scholtens
Lionitas
3:20
3
Elle Biemans
Groningen Atletiek
3:29
4
Julie Hoekstra
Jupiter
3:30
5
Jessica van Weperen
LSV Invictus
3:33
6
Wies Kesting
AAC '61
3:35
7
Rikst Slot
AV Heerenveen
3:47
8
Isabeak Leegwater
Groningen Atletiek
3:48
9
Marieke Brondijk
Spartacus
3:56
10
Meike Guikema
Jupiter
4:04
11
Yassine Bulthuis
Impala
4:06
12
Anna Tilstra
Spartacus
4:07
13
Leandra Kingma
Spartacus
4:10
14
Anna Bo v.d. Wal
Impala
4:12
15
Moniek Okkema
Horror
4:20
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Agterberg
Lionitas
3:21
2
René Schultinga
AV Heerenveen
3:24
3
Stefan van Lunzen
Spartacus
3:35
4
Robin Zwager
Spartacus
3:41
5
Bjorn Rinsma
Impala
3:42
6
Xander Feijen
AAC '61
3:44
7
Florian van der Dussen
Impala
4:01
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Tolsma
Lionitas
3:22
2
Jarno Kuiper
Start '78
3:23
3
Allard Voorwinde
Athleta
3:25
4
Luuk Geerders
Start '78
3:32
5
Marnix Wecke
Groningen Atletiek
3:44
6
Harm Jan Kootstra
Impala
3:45
7
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
3:47
8
Joost van der Linden
Groningen Atletiek
3:48
9
Tobias Bouma
Impala
3:50
10
Daan Corzaan
Jupiter
3:53
11
Ids Bosveld
Impala
4:08
12
Roy Fredriksz
Impala
4:10
13
Boas Okken
Groningen Atletiek
4:22
14
Jetze Sixma
Athleta
4:24
MD1, MEISJES D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Guikema
Jupiter
3:46
2
Terri Talan
AV Heerenveen
3:50
3
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
3:53
4
Vera Derksema
Groningen Atletiek
3:54
5
Sterre Huijgens
Groningen Atletiek
4:09
6
Bente Jonkman
ATC '75
4:09
7
Elina Ettes
Groningen Atletiek
4:10
8
Gytte van Hoeven
AV Heerenveen
4:26
MD2, MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
3:33
2
Mare te Biesebeek
Lionitas
3:35
3
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:37
4
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
3:38
5
Benthe Tiegelaar
Aquilo
3:42
6
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
3:44
7
Nanke van den Brink
ATC '75
3:50
8
Thirza Kuiper
Start '78
3:51
9
Isabelle Semler
Groningen Atletiek
3:52
10
Rozemarijn Dekker
Impala
4:13
11
Rianne v.d. Hart
Athleta
4:23
12
Esther van der Pol
Impala
4:32
13
Pia Bosveld
Impala
4:35
JD1, JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van Lunzen
Lionitas
3:31
2
Gijs vd Ploeg
Jupiter
3:32
3
Sjoerd de Boer
Horror
3:32
4
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
3:43
5
Rein Kramer
Horror
3:49
6
Patrick Philips
AAC '61
3:52
7
Mitchel Kemkers
Jupiter
3:57
8
Arnold Hiemstra
Impala
4:02
9
Tim Nieland
Aquilo
4:08
10
Jarno Feijen
AAC '61
4:23
11
Johan Polet
Impala
4:30
JD2, JONGENS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Kwint
Jupiter
3:20
2
Benny Dijkstra
Lionitas
3:23
3
Jan Oldhoff
Lionitas
3:27
4
Jarin van der Kooi
Impala
3:28
5
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:29
6
Ingmar Hoekstra
Jupiter
3:29
7
Jarno Honebecke
ATC '75
3:33
8
Justin Martena
SV Veendam
3:35
9
Jord vd Ploeg
Jupiter
3:37
10
Remco Mulder
Start '78
3:37
11
Jelmer Kooistra
Impala
3:38
12
Gijs van der Wijk
Impala
3:49
13
Jarno Boer
SV Veendam
4:08
14
Erik v.d. Hart
Athleta
4:31
15
Wolter Freerk Nijmeije
Start '78
5:44
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Verkaaik
SV Veendam
7:27
2
Loïs Oldhoff
Lionitas
7:47
3
Marieke van den Brink
ATC '75
7:54
4
Judith Telenga
Lionitas
7:54
5
Milou de Vries
ATC '75
7:56
6
Lisa Muizer
Lionitas
8:11
7
Rianne Nyenhuis
Lionitas
8:16
8
Aline de Jong
Friesland
8:24
9
Paola Bakker
Lionitas
8:36
10
Anneke Kootstra
Impala
9:01
11
Ellis Mourits
Lionitas
9:20
12
Eef Bosveld
Impala
9:23
13
Mare van de Weg
AV Heerenveen
9:30
14
Nynke Bouma
Groningen Atletiek
10:09
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
6:41
2
Robin Honebecke
ATC '75
6:59
3
Peter-Jan de Jong
Horror
7:04
4
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
7:10
5
Leon van der Laan
Aquilo
7:22
6
Rinse Altena
Horror
7:25
7
Auke Fennema
Horror
7:27
8
Rense Negenman
Impala
7:55
9
Rowan Veenhuizen
AAC '61
8:05
10
Jelmer Kootstra
Impala
8:08
11
Eric Stuiver
Start '78
8:12
12
Tim Schipper
Impala
8:12
13
Gerwin de Haan
AV Heerenveen
8:14
14
Klaas Douwe Yska
Nijland
8:20
15
Wesley Hoekstra
Start '78
8:23
MB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:13
2
Dominique Veninga
SV Veendam
3:16
3
Bernice Meijer
SV Veendam
3:27
4
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:51
MA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
3:12
2
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
3:29
3
Marloes Oosterwegel
Daventria
3:34
4
Wieke Nijmeijer
Start '78
5:26
JA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
3:02
MSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
2:45
2
Gerko Floor
LSV Invictus
2:49
3
Wouter Visch
Groningen Atletiek
2:57
4
Douwe Jan Krol
Lionitas
2:58
5
Chiljen Velvis
Groningen Atletiek
2:59
6
Jeen Nauta
Start '78
3:03
7
Ronnie Jeeninga
AV Heerenveen
3:07
8
Jurgen Guikema
Jupiter
3:18
VSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Zandberg
AV Heerenveen
3:31
2
Marijke Portema
AV Heerenveen
3:55
3
Yvonne van der Vegte
Daventria
4:08
4
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
4:20
MB, LANGE CROSS MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
7:33
2
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
7:36
3
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
7:50
4
Cato Bontekoe
Impala
7:58
5
Mathilde Spitzen
Start '78
8:04
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:07
7
Irene Kalter
Lionitas
8:13
8
Moniek Boskma
Lionitas
8:50
9
Geesje Nijmeijer
Start '78
10:36
JB, LANGE CROSS JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Meijer
AAC '61
10:50
2
Tim de Boer
Start '78
11:15
3
Jelmer v/d Veen
Lionitas
11:47
4
Corné Dijkstra
Impala
12:20
5
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
12:41
MA, LANGE CROSS MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shehrazade de Zwager
Daventria
12:26
2
Charissa Zijlstra
Friesland
12:45
JA, LANGE CROSS JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Reitsma
Lionitas
18:52
2
Folkert Visser
Impala
19:48
VSEN, LANGE CROSS VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda de Jong
Impala
25:56
2
Jelly van der Kloet
Impala
26:12
3
Ydwine v/d Veen
Lionitas
26:57
4
Sandra SIkkema
Impala
28:59
5
Miranda Hornstra
Friesland
29:53
V45, LANGE CROSS VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Hornstra
Friesland
26:29
2
Lydia Klessens
Friesland
26:41
3
Wilma van Galen
Start '78
27:01
4
Trees van Veen
Start '78
32:07
MSEN, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Jaasma
Impala
37:48
2
Nyk Adema
Horror
38:57
3
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
39:30
4
David Hofstee
Impala
39:42
5
Simon Visbeek
Friesland
47:49
6
Bert Bos
Groningen Atletiek
49:03
7
Jesper Keidel
Lionitas
49:33
8
Andres Faber
DOS
50:15
M35, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
35:10
2
Jan Scheenstra
Start '78
36:53
3
Willem de Boer
Lionitas
37:09
4
Johannes Postma
Lionitas
39:52
5
Douwe Yska
Horror
40:23
6
Geart Sierd v.d. zee
Lionitas
42:08
7
Foppe van der Heide
Impala
42:27
8
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
42:51
9
Klaas Kooistra
Drachten
44:50
M45, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Ravenswaaij
avVN
40:32
2
Henk Por
Groningen
40:41
3
Martin van der Duim
Impala
42:59
4
Henk Hoekman
Friesland
43:16
M55, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johannes v/d Veen
Lionitas
41:50
2
Willie Kiewiet
Lionitas
44:30
3
Duco Zijlstra
Friesland
48:38
4
Jan Nijmeijer
Start '78
59:47
Opmerkingen over de uitslag kun je mailen naar
wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
03-01-2013 20:23