Uitslagenlijst Berenloop

West-Terschelling - Zondag 4 november 2012

MSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:11:19
1:11:17
2
Ben Stellingwerf
Loopgroep PK
1:11:55
1:11:54
3
Falco Olivier
BB lopers
1:14:04
1:14:03
4
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:14:30
1:14:29
5
Erik Niemeijer
Sprint
1:14:59
1:14:59
6
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
1:15:20
1:15:19
7
Bas Mekking
De Gemzen
1:15:33
1:15:31
8
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
1:17:47
1:17:45
9
Siep Nota
Horror
1:21:10
1:21:03
10
Erik Bouma
Horror
1:21:30
1:21:22
11
Patrick Moeskops
Hylas
1:21:45
1:21:44
12
Erik Slomp
BB lopers
1:22:53
1:22:51
13
Paul Geertsma
Lionitas
1:23:13
1:23:08
14
Koen Overmars
Hellas
1:23:28
1:23:26
15
Koos Jelmer de Vries
Friesland
1:23:39
1:23:10
16
Robby Ribbink
Loopgroep PK
1:24:19
1:24:14
17
Wiebe-Pieter Mulder
Horror
1:24:53
1:24:52
18
Stephan Admiraal
Altena Road Runners
1:25:08
1:25:04
19
Sjoerd Adema
Suomi
1:25:44
1:25:39
20
Jasper Commandeur
Phoenix
1:25:48
1:25:12
21
Erik Verdoorn
Lionitas
1:25:56
1:25:38
22
Mechiel Zantema
Friesland
1:26:11
1:26:05
23
Jeron Boellaard
Suomi
1:26:22
1:26:16
24
Pieter Talsma
Athleta
1:26:23
1:26:17
25
JT Wolthekker
Loopgroep Nienoord
1:27:29
1:27:14
26
Bouke de Loos
Haag Atletiek
1:27:51
1:27:40
27
Ate Bijlsma
Athleta
1:28:06
1:27:45
28
Peter Sibma
Athleta
1:28:15
1:27:54
29
Dirk Jan Moes
Loopgroep PK
1:28:34
1:28:28
30
Gerrit Betzema
Friesland
1:29:29
1:29:18
31
Willem De Haan
Impala
1:29:39
1:29:21
32
David Pereboom
De Sprinter
1:29:44
1:29:40
33
Frank Sjaardema
Sprint
1:29:47
1:29:25
34
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
1:30:31
1:30:26
35
Harm Weidenaar
Alkmaar
1:30:51
1:30:47
36
Michael Zwier
Loopgroep Aart Stigt
1:30:59
1:30:39
37
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:31:02
1:30:49
38
Maarten Nijland
Rossum Ov
1:31:02
1:31:01
39
Richard Velzen
Friesland
1:31:22
1:31:12
40
Anton Spinder
Impala
1:31:46
1:31:42
41
Folkert Huisma
Impala
1:33:11
1:32:52
42
Chris Zuiderwijk
Pallas '93
1:33:13
1:33:03
43
Franky Spaans
NEA Volharding
1:33:35
1:33:27
44
Michel Langeveld
Rijnsoever
1:33:57
1:33:47
45
Harmen Moes
Vitalis
1:35:14
1:34:54
46
Ronnie Boomsma
NOP
1:35:48
1:35:35
47
Marcel Candido
Leiden Road Runners
1:36:08
1:36:07
48
Klaas Miedema
Spartacus
1:37:21
1:36:59
49
Bas Groot Hulze
Delta Lloyd Running
1:37:49
1:37:26
50
Dick Wobbes
Friesland
1:38:35
1:38:17
51
Sjoerd Franck
ASV
1:38:48
1:38:16
52
Frank Stobbe
NOP
1:39:13
1:39:06
53
Wilco Tijmes
Horror
1:40:06
1:39:36
54
Arnoud Seldentuis
Loopgroep PK
1:41:28
1:39:51
55
Diederik Verhoef
BB lopers
1:44:54
1:44:48
56
Carmody Hulskamp
Assendelft
1:45:37
1:45:07
57
Martijn Wijnmaalen
PAC
1:49:16
1:48:32
58
Thierry van Groen
Friesland
1:49:48
1:49:18
59
Jan van de Beek
AAA
1:54:38
1:43:01
60
Evert-Jan Hanssen
U-Track
1:54:59
1:54:15
61
Jeroen Jongenburger
Waterweg
1:55:27
1:55:11
M40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bob Keuzekamp
Suomi
1:23:37
1:23:32
2
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:23:45
1:23:41
3
Jan van den Broek
Daventria
1:24:57
1:24:51
4
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:26:00
1:25:55
5
Anno Huizenga
Friesland
1:26:02
1:25:59
6
Tjerk Bruinsma
Friesland
1:26:07
1:26:02
7
Rene van der Meer
Haarlemmermeer
1:26:14
1:26:10
8
Wabe Roskam
Horror
1:27:00
1:26:52
9
Paul Wolters
Waterweg
1:27:44
1:27:36
10
André Gerth
Spirit Lelystad
1:29:00
1:28:58
11
Harold Oeverhaus
NOP
1:29:09
1:29:03
12
Bart Haas
TTW
1:29:11
1:29:02
13
Erik Goossen
Scheldesport
1:29:39
1:29:19
14
Rob van Rooijen
NSL
1:29:55
1:29:29
15
Sandy Dekker
Loopgroep PK
1:30:06
1:29:37
16
Paul de Boer
KAV Holland
1:30:14
1:30:07
17
Peter Brouwer
Avanti-Wilskracht
1:30:26
1:29:50
18
Titus Blom
Pijnenburg
1:30:53
1:30:50
19
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:31:06
1:31:04
20
Johan Meinsma
Lionitas
1:31:07
1:30:59
21
Sierk Spits
Hanzesport
1:31:33
1:31:20
22
Bas de Bruijn
Leiden Atletiek
1:31:55
1:31:46
23
Andy Limoen
Leiden Atletiek
1:32:05
1:31:39
24
Henk Sikma
Friesland
1:32:27
1:32:18
25
Henk van der Meer
AV Heerenveen
1:32:50
1:32:43
26
Olaf Kistenmacher
Horror
1:33:16
1:33:12
27
William Elegeert
TTW
1:34:14
1:34:03
28
Erwin Otten
Friesland
1:34:18
1:34:08
29
Richard van Lunzen
Lionitas
1:34:31
1:34:25
30
Paul van Zonneveld
KAV Holland
1:34:47
1:34:43
31
Harm Alberts
Friesland
1:34:58
1:34:48
32
Jacques Kappe
Trecho
1:35:04
1:34:59
33
Jelle S Outhuijse
Friesland
1:35:10
1:35:07
34
Bert Schaaphok
Artemis
1:35:11
1:35:05
35
Ramon De Haas
OSS-VOLO
1:36:13
1:35:46
36
Jeroen van Vliet
PAC
1:36:23
1:35:22
37
Rene Loozen
Trecho
1:37:04
1:36:22
38
Sief Molenberg
Loopgroep Bedum
1:37:47
1:37:34
39
Henk van der Meiden
Triathlon
1:37:56
1:37:55
40
Jelle Wolthuizen
Horror
1:38:28
1:38:16
41
Piet Kempenaar
Loopgroep Bedum
1:38:38
1:37:49
42
Rene Derksen
AV '34
1:38:41
1:38:00
43
Eelco de Graaf
Lionitas
1:38:56
1:38:31
44
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:40:25
1:40:15
45
Marcel de Kort
PAC
1:40:38
1:39:35
46
Willem van der Molen
Loopgroep PK
1:42:03
1:41:54
47
Marijn de Keijzer
BB lopers
1:42:25
1:42:19
48
Erik Steijlen
Athlos
1:42:33
1:41:50
49
Gerald Hoogeveen
Horror
1:43:31
1:43:17
50
André Jellema
Lionitas
1:43:36
1:42:57
51
Bert Kruize
Runners Stadskanaal
1:44:54
1:44:32
52
Hans Blaauwbroek
U-Track
1:45:22
1:45:02
53
Ron Bunschoten
Running AP
1:45:36
1:44:46
54
Tjalling Rekker
Atos
1:45:54
1:45:19
55
Martin Willems
AAC '61
1:46:09
1:42:32
56
Hajo Jonker
De Rijp
1:46:21
1:46:00
57
Johan Jorritsma
Horror
1:46:37
1:46:30
58
Ronald Bik
PAC
1:46:38
1:46:13
59
Henk van Wijhe
Daventria
1:46:51
1:46:40
60
Hans Theunissen
Ciko '66
1:47:04
1:44:21
61
Evert van Veldhuizen
GVAC
1:48:25
1:47:50
62
Bob van der Weg
AV Heerenveen
1:48:54
1:46:22
63
Erik Steenbeek
Astylos
1:48:57
1:48:30
64
Marcel Walstra
AV Heerenveen
1:51:53
1:51:12
65
Jaap van Hunen
AV Nijkerk
1:54:00
1:44:58
66
Frank van den Booren
Loopgroep PK
1:57:21
1:56:49
67
Jeroen Mulder
AAA
1:58:03
1:46:54
68
Herbert van Zeijts
Athlos
2:02:56
1:55:52
69
Gerard van Voorst
OSS-VOLO
2:05:47
1:57:19
70
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
2:09:33
1:57:49
71
Marcel van Tol
LVA Plantaris
2:14:06
2:13:17
72
Erik Boeree
Startbaan
2:25:22
2:24:35
73
Patrick Dijkhuizen
Friesland
2:38:09
2:37:29
M50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Valk
Daventria
1:21:59
1:21:57
2
Jacob vd Leij
Friesland
1:23:00
1:22:58
3
Henk van Eldik
Lionitas
1:23:44
1:23:40
4
Hero Polet
Horror
1:23:56
1:23:52
5
Henk Olijve
ATC '75
1:24:07
1:24:06
6
Peter Burger
AV Castricum
1:24:32
1:24:30
7
Egon van der Peet
Hylas
1:24:40
1:24:37
8
Jack van Ginneken
Spiridon
1:25:24
1:25:23
9
Leen van Rijn
Rijnsoever
1:25:37
1:25:20
10
Hans de Graaf
Suomi
1:25:49
1:25:46
11
Rene Rensen
Hellas
1:26:39
1:26:30
12
Sander Rietveld
Atos
1:26:55
1:26:54
13
Jan Olthuis
Hardloopclub Amsterd
1:27:41
1:27:27
14
Arend Jan Zwarteveen
Loopgroep Zuidhorn
1:28:24
1:28:19
15
Yeme de Boer
Horror
1:28:40
1:28:33
16
Hans Heirman
OSS-VOLO
1:28:42
1:28:32
17
Johan van de Plas
Suomi
1:28:43
1:28:39
18
Cor Ton
LSV Invictus
1:28:49
1:28:45
19
Wim Bakker
Friesland
1:28:58
1:28:50
20
Henk Ruiter
Horror
1:29:14
1:29:10
21
Hans Versteeg
Friesland
1:29:19
1:29:02
22
Ruud Jansen
Athlos
1:29:33
1:29:14
23
Hans van der Steen
Lionitas
1:29:44
1:29:19
24
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:29:54
1:29:51
25
Jan de Vries
Impala
1:30:00
1:29:43
26
Gerard Gerritsen
Daventria
1:30:19
1:30:12
27
Pieter Grandiek
Zaanland
1:30:34
1:30:13
28
Ton ten Kate
Waterweg
1:30:39
1:30:29
29
Jan Waling Huisman
Friesland
1:31:01
1:30:44
30
Dick Gelderblom
Impala
1:31:26
1:31:09
31
Geert de Lange
Athlos
1:31:44
1:31:24
32
Nico van Leeuwen
Athlos
1:31:44
1:31:25
33
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:32:49
1:32:41
34
Joep Jillings
Ciko '66
1:33:11
1:32:36
35
Harm Veenstra
Impala
1:33:35
1:33:09
36
Ed van der Steeg
Friesland
1:33:43
1:33:23
37
Dirk Blom
Clytoneus
1:33:49
1:33:43
38
Dirk Muizer
Friesland
1:34:50
1:34:44
39
Rienk de Vries
Friesland
1:35:20
1:35:09
40
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:35:34
1:35:24
41
Koert Velders
AV Gouda
1:35:46
1:35:27
42
Otto de Boer
Friesland
1:36:02
1:35:55
43
Arthur Verstraete
Hellas
1:37:06
1:36:56
44
René Kops
Suomi
1:37:23
1:37:16
45
Gerard van Calmthout
Spark
1:37:56
1:37:52
46
Hans Nagtegaal
Lionitas
1:38:07
1:37:43
47
Henk Jan Bierling
Hellas
1:38:16
1:38:04
48
Piet Boorsma
the Hague Road Runne
1:38:28
1:38:09
49
Cees Pol
Triathlon
1:38:51
1:37:53
50
Wietse De Jong
Athlos
1:38:52
1:38:39
51
Eite Slootheer
Waterweg
1:39:18
1:38:35
52
Kees Visser
AV Heerenveen
1:39:58
1:39:31
53
Jan Krans
Fivelstreek
1:40:12
1:40:04
54
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:40:15
1:39:49
55
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:41:41
1:41:30
56
Einte Elsinga
AV Gouda
1:41:47
1:41:17
57
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:41:52
1:41:38
58
Feiko de Boer
Lionitas
1:43:27
1:43:18
59
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
1:43:33
1:42:55
60
Arend Hollebeek
TTW
1:43:34
1:43:23
61
Duco Zijlstra
Friesland
1:43:43
1:43:42
62
Lex Boot
Athlos
1:43:58
1:43:35
63
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:44:12
1:43:49
64
Patrick Meijer
Haag Atletiek
1:44:23
1:43:49
65
Johan Leeverink
Friesland
1:44:28
1:39:55
66
Paul Koorn
Phanos
1:44:42
1:44:12
67
Cees van der Zwan
Suomi
1:44:47
1:44:18
68
Ron van Herwijnen
Energie
1:44:48
1:44:31
69
Rink Post
LSV Invictus
1:45:34
1:45:18
70
Herman Wassens
Lionitas
1:45:48
1:44:40
71
Ben van Vliet
avVN
1:46:06
1:45:42
72
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
1:46:31
1:46:08
73
Symen van der Velde
Horror
1:46:35
1:46:23
74
Jan Albers
Oss '78
1:46:40
1:46:15
75
Marcel Bakker
HAC '63
1:46:43
1:46:07
76
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:46:52
1:46:19
77
Uilke Bosma
AV Heerenveen
1:47:10
1:46:48
78
Roelof Olthof
Groningen
1:47:45
1:47:20
79
Anton Visser
AV Castricum
1:47:52
1:47:14
80
Klaas-Jan Dijkstra
Friesland
1:48:15
1:47:49
81
Frank Brandsma
Statina
1:48:38
1:48:03
82
Cees Westerhoff
avVN
1:48:39
1:47:59
83
Jan Hiemstra
ATC '75
1:49:42
1:48:59
84
Chris Zorgdrager
Friesland
1:49:49
1:49:31
85
Henk Rawee
Triathlon
1:50:07
1:49:06
86
George Guns
Eindhoven Atletiek
1:51:05
1:45:52
87
Jos Lakwijk
Energie
1:51:58
1:51:25
88
Andries Bierling
SV Veendam
1:53:37
1:52:58
89
Ubbo Elzinga
Friesland
1:53:50
1:53:05
90
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:54:44
1:54:20
91
Adrie de Haas
OSS-VOLO
1:54:58
1:54:30
92
George de Roo
Friesland
1:55:11
1:54:35
93
Fred Lantinga
Waterweg
1:55:28
1:54:29
94
Huub van Langen
LAAC Twente
1:55:43
1:54:31
95
Rob Ruijs
Triathlon
1:57:36
1:56:35
96
Kees Keijser
Amsterdam
1:57:55
1:57:48
97
Wietze Jonker
AV Heerenveen
1:58:24
1:57:56
98
Xander Sneek
Hardloopclub Amsterd
1:58:39
1:58:05
99
Jan Woudstra
Impala
1:59:35
1:58:31
100
Gert Vermeer
Running AP
2:00:01
1:59:11
101
Ben Scholte
ATC '75
2:00:07
1:59:24
102
Frank Groen
Voorne Atletiek
2:01:16
1:55:52
103
Frits van der Velden
Atledo
2:01:42
1:52:08
104
Herbert Bachhuber
Essen (GER)
2:02:17
2:01:28
105
N m g Huyts
PAC
2:02:24
1:57:32
106
Cees Kuijper
TAS '82
2:04:21
2:03:59
107
Peter Veltman
avVN
2:05:16
1:59:57
108
Jan Gert Jansen
Climax
2:06:10
1:57:23
109
Hans de Bos
Waterland
2:06:43
2:05:37
110
Alfons Knijn
avVN
2:07:00
2:06:28
111
René van Houwelingen
Suomi
2:07:37
2:07:07
112
Albert Bos
Friesland
2:07:56
2:07:08
113
Cees van Yperen
Loopgroep PK
2:09:31
2:08:58
114
Heine De Vries
Impala
2:10:53
2:00:35
115
Frank Troelstra
Horror
2:11:55
2:08:58
116
Nico Ruiter
AV '23
2:17:29
2:10:59
117
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
2:30:21
2:29:21
118
Walter Keemink
Fortuna
2:31:18
2:30:53
M60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk de Haas
Athlos
1:30:52
1:30:37
2
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:32:38
1:32:11
3
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
1:34:40
1:34:36
4
Hans van Megen
U-Track
1:37:10
1:36:59
5
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigt
1:38:29
1:38:23
6
Siem Zeilemaker
avVN
1:38:47
1:38:38
7
Jos van den Berg
PAC
1:40:42
1:40:27
8
Hennie Lensink
avVN
1:41:17
1:40:57
9
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:43:15
1:43:03
10
Anne Miedema
Friesland
1:43:42
1:43:39
11
Hans Knoops
Waterweg
1:44:47
1:44:33
12
Karst Anema
Friesland
1:44:52
1:44:31
13
Dirk Slimmen
Friesland
1:45:26
1:45:12
14
Kees Breedeveld
Friesland
1:46:04
1:45:44
15
Jan Rinsma
NOP
1:46:46
1:46:39
16
Guido Pietersma
Warnsveld
1:48:18
1:47:39
17
Jan Bodewes
AV Castricum
1:49:31
1:48:55
18
Ben van Laake
Friesland
1:49:48
1:49:01
19
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:50:41
1:50:05
20
Roel Ribbink
avVN
1:51:42
1:51:22
21
Cees Stokman
Loopgroep PK
1:53:16
1:52:45
22
Piet Kerstholt
Friesland
1:53:59
1:53:55
23
Rikus Beemster
AV Monnickendam
1:57:59
1:57:23
24
Rob Millenaar
HAC '63
1:58:54
1:58:31
25
Pieter van Alphen
avVN
2:00:16
1:59:54
26
Ruud van Zon
RRZ
2:01:13
1:49:28
27
Hans Kramer
AV Gouda
2:04:13
2:03:43
28
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
2:04:20
2:03:35
29
Gerrit Koerting
Statina
2:05:46
1:59:08
30
Clemens Koemans
Hellas
2:06:53
2:03:04
31
Bert Versluis
Triathlon
2:07:05
2:06:04
32
Dick Sanders
Horror
2:12:22
2:11:49
33
Cees de Vries
avVN
2:13:56
2:06:37
34
Ton de Veen
RRZ
2:14:48
2:14:10
35
Hans Vugts
avVN
2:16:04
2:15:29
36
Steven Rutgers
Artemis
2:22:37
2:19:08
37
Dirk van Zon
Friesland
2:23:06
2:22:48
38
Lucas Bakema
Loopgroep Nienoord
2:25:50
2:25:48
39
Tjeerd Kingma
Loopgroep PK
2:42:21
2:41:49
VSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Immy Kersbergen
Lionitas
1:22:39
1:22:34
2
Rose Tanui
Loopgroep PK
1:27:22
1:27:19
3
Andrea Bakker
Haag Atletiek
1:27:51
1:27:40
4
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:30:01
1:29:57
5
Floor Gierman
Hellas
1:30:29
1:30:17
6
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
1:31:01
1:30:49
7
Nancy Karels
Trias
1:33:12
1:32:54
8
Jelly van der Kloet
Impala
1:33:38
1:33:36
9
Brenda de Jong
Impala
1:35:09
1:35:07
10
Liesbeth Andreae
Lionitas
1:37:44
1:37:11
11
Andrea Hofstra
Horror
1:38:43
1:38:35
12
Henrieke Krommendijk
Atletics Nijverdal
1:38:48
1:38:16
13
Anniek Hylkema
Loopgroep Aart Stigt
1:39:39
1:39:25
14
Annelies Wester
Veluwe
1:44:15
1:43:43
15
Kristine Kofman
Hellas
1:45:19
1:45:07
16
Alienka Brandsma
LSV Invictus
1:45:33
1:45:18
17
Miranda Hornstra
Friesland
1:45:41
1:45:28
18
Irene Kok
AV '34
1:46:22
1:45:41
19
Kim Baner
Loopgroep Aart Stigt
1:46:52
1:46:19
20
Diana Hulskamp
Assendelft
1:47:35
1:47:06
21
Saskia Brouwer
AV Heerenveen
1:48:32
1:47:47
22
Karin Draisma
PAC
2:10:42
2:03:35
V35, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:20:32
1:20:30
2
Irene Kalter
Daventria
1:27:47
1:27:39
3
Sandra van Strien
Friesland
1:30:30
1:30:12
4
Naomi Hendriksen
Hylas
1:34:52
1:34:04
5
Marleen Zijderlaan
Avantri
1:36:04
1:36:00
6
Anna Mazereeuw
NOP
1:36:45
1:36:31
7
Audrey Breur
Noordkop
1:37:51
1:37:21
8
Ilse Houtman
Haag Atletiek
1:39:03
1:38:29
9
Ineke Altenburg
Horror
1:40:36
1:40:24
10
Susanne Boer
KAV Holland
1:40:44
1:40:27
11
Michelle Collingham
Asterix
1:42:53
1:41:46
12
Renetta Kistenmacher
Horror
1:43:45
1:43:19
13
Hella Yntema
Horror
1:44:57
1:44:31
14
Mathilde Slabbekoorn
Haag Atletiek
1:45:41
1:45:03
15
Esther van Bochove
Zaanland
1:46:00
1:45:31
16
Baudien de Boer
Horror
1:46:31
1:46:25
17
Marjolijn Poppema
GVAC
1:48:24
1:47:49
18
Ellen van Pelt
AAC '61
1:49:35
1:49:19
19
Hieke Teijema
AV Heerenveen
1:49:50
1:49:39
20
Esther Hakvoort
Zaanland
1:50:23
1:49:54
21
Annemieke van Dijk
Zaanland
1:50:35
1:49:57
22
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:51:32
1:51:05
23
Hester Groenveld
Horror
1:52:00
1:51:33
24
Esther van der Wildt
Flevo Delta
1:52:05
1:51:32
25
Marion Grandiek
AV Castricum
1:54:43
1:50:43
26
Christel Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:54:50
1:46:00
27
Marjan Rodenhuis
Lionitas
1:56:43
1:56:19
28
Paulina van der Zouw
AV '23
2:01:56
2:01:13
29
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
2:02:01
2:01:37
30
Marion Goossen
Scheldesport
2:03:32
2:02:57
31
Thea van der Meulen
Friesland
2:07:09
2:01:47
32
Petra Kramer
Runners Stadskanaal
2:10:20
2:04:06
33
Helma van Tol
LVA Plantaris
2:14:06
2:13:18
34
Jessica van Velzen-Roc
NSL
2:15:18
2:06:34
35
Carolien de Vries
Friesland
2:17:08
2:16:22
36
Anita van der Wal
Friesland
2:22:45
2:22:29
V45, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mirjam Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
1:30:59
1:30:47
2
Jacinta Fancel
Lionitas
1:31:38
1:31:36
3
Inge van Schaick
Lionitas
1:32:55
1:32:50
4
Tanja de Groot
Atos
1:35:15
1:35:14
5
Wilma van Galen
Start '78
1:37:11
1:36:59
6
Liesbeth Steenbergen
Horror
1:39:15
1:39:12
7
Loes van Ginneken
Scorpio
1:41:11
1:41:09
8
Jacqueline Veth
RRZ
1:41:23
1:41:02
9
Hilda Brak
Clytoneus
1:42:43
1:42:22
10
Marry Teeuwen
Avantri
1:43:07
1:43:03
11
Karien Guinee
Tempo
1:43:38
1:42:51
12
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:44:03
1:43:47
13
Corine Bosma
AV Castricum
1:44:10
1:40:10
14
Jolanda Hogenhuis
Isala '96
1:44:16
1:44:08
15
Tiny Wouda
Friesland
1:44:27
1:44:12
16
Edith Appel
avVN
1:45:18
1:44:46
17
José van de Hoef
Haag Atletiek
1:45:41
1:45:03
18
Monique Kramer
TAS '82
1:46:01
1:45:39
19
Janet Werkema
Horror
1:46:12
1:46:06
20
Tini Visker
Artemis
1:46:32
1:46:10
21
Barbara van Loon
Waterweg
1:46:53
1:46:36
22
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:48:31
1:47:51
23
Klaske Pinxsterhuis
Veluwe
1:48:33
1:48:14
24
Ria Leeverink-Berends
Friesland
1:49:35
1:48:52
25
Adinda Bornkamp
AAC '61
1:49:36
1:49:19
26
Riet van Mook-Ginneken
DAK
1:52:30
1:52:27
27
Geke Doornhof
Athlos
1:52:51
1:52:37
28
Inge Wulffelé
Lionitas
1:52:52
1:52:10
29
Wilma Sangers
Friesland
1:53:09
1:52:52
30
Marja van der Werf-Zoe
AV Heerenveen
1:53:16
1:52:53
31
Corrie Hoogweg
De Koplopers
1:53:28
1:52:15
32
Ellen van Dijk-van der
Loopgroep Aart Stigt
1:53:30
1:53:05
33
Foekje van der Zee
Friesland
1:54:32
1:54:16
34
Aly van Langen-Hendrik
LAAC Twente
1:55:12
1:53:59
35
Rixte Mulder
Friesland
1:55:39
1:54:32
36
Ina Kondeur
avVN
1:56:07
1:55:34
37
Leontien Ridder
U-Track
1:57:39
1:53:23
38
Tjitske Kooistra
AV '23
1:57:55
1:56:52
39
Raquel Pereira
AV Castricum
1:58:33
1:54:33
40
Mariska Lagerwei
Triathlon
1:59:20
1:58:20
41
Ina van Es
ATC '75
1:59:43
1:59:01
42
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
1:59:44
1:59:10
43
Elles Bleijendaal
AV Castricum
2:01:10
1:57:10
44
Margita Vogt
Essen (GER)
2:01:23
2:00:54
45
Marion Verdijsseldonck
PAC
2:02:23
2:01:39
46
Annet van Zeijts
Athlos
2:02:56
1:55:52
47
Marjo Fleuren
Loopgroep Bedum
2:04:13
2:03:21
48
Jellie van der Meer
Ciko '66
2:04:15
2:02:05
49
Sabina G Oudman
Loopgroep Bedum
2:05:10
2:04:17
50
Elma Strijks
AAA
2:07:38
1:58:17
51
Jolande Slootheer
Waterweg
2:07:46
2:06:46
52
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:07:59
2:07:06
53
Bekken Charlotte
Hanzesport
2:09:54
2:01:46
54
Anna Veldhuis
Runners Stadskanaal
2:10:20
2:04:07
55
Nell Eichhorn
Waterweg
2:11:19
2:10:20
56
Marinca Dinkla-Visser
AV Monnickendam
2:12:19
2:11:44
57
Marja van der Klok
Runners Stadskanaal
2:12:36
2:06:21
58
Carin Kuiper
Lionitas
2:13:52
2:09:27
59
Marjolein Huyts-Bakker
PAC
2:14:36
2:09:43
60
Jacqueline Kamphuis
Athlos
2:17:58
2:06:29
61
Helen Verstoep
Friesland
2:18:32
2:17:45
62
Margot Blokland
AV '23
2:25:24
2:24:21
63
Marjolein Leenderts
PAC
2:26:37
2:21:45
64
Irene van Gent
De Spartaan
2:28:16
2:18:44
V55, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tineke van de Vliert
Horror
1:30:42
1:30:34
2
Riet van Leeuwen
Pallas '93
1:41:02
1:40:29
3
Nel Grootjen
AV Castricum
1:41:09
1:41:03
4
Gerda van der Kolk
Isala '96
1:41:12
1:40:53
5
Marga Zwanenburg
Horror
1:44:50
1:44:37
6
Martha van Hal
Energie
1:47:33
1:47:33
7
Ineke Visser
ASV
1:48:25
1:47:54
8
Heleen Oterdoom
ATC '75
1:48:42
1:48:01
9
Helene Geers
Veluwe
1:49:22
1:49:03
10
Angela Veld
Statina
1:49:37
1:49:03
11
Elly Rutgers
Loopgroep Bedum
1:50:15
1:49:23
12
Jantje Wiersema
Artemis
1:54:18
1:54:13
13
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:54:21
1:53:59
14
Jeltsje van der Wal
Lionitas
1:54:57
1:54:38
15
Gabrielle Limonard
AV '23
1:56:34
1:56:10
16
Ans Dijkstra
AV '34
1:56:56
1:55:52
17
Trudy Sanders
Horror
1:57:36
1:57:02
18
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
1:57:55
1:57:03
19
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsc
1:59:02
1:58:17
20
Alie Ribbink
avVN
2:00:43
2:00:21
21
Ria van der Schoot
Lionitas
2:02:01
2:01:55
22
Matty de Beer
Hellas
2:02:08
2:01:46
23
Gerda Vergeer
Ron Clarke
2:02:36
2:02:23
24
Willemien Runia
Friesland
2:03:38
2:03:10
25
Inge Helder-van Gelder
AV Heerenveen
2:06:18
2:05:33
26
Marry Hooijer
Loopgroep Aart Stigt
2:07:31
2:06:49
27
Ria van Gent
NSL
2:08:01
2:06:58
28
Tineke Heres
Loopgroep Bedum
2:08:39
2:07:47
29
Margriet de Vries
Waterweg
2:08:56
2:07:50
30
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:09:36
2:09:12
31
Brigitte Oude Kempers
Iphitos
2:12:39
2:04:14
32
Hettie Oude Kempers
Pijnenburg
2:16:39
2:08:14
33
Ineke Rutgers
Artemis
2:22:38
2:19:09
34
Ulrike Boy
Mülheim an der Ruhr
2:27:00
2:15:32
35
Nancy L Caviet
Friesland
3:04:58
3:04:27
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Bos
Bontebok
1:23:00
1:22:28
2
Roelof Oostra
Mantgum
1:25:27
1:23:23
3
Henk Lourens
Buitenpost
1:28:55
1:23:52
4
Stephan Versteeg
Wolvega
1:24:47
1:24:30
5
Rob de Bos
Midsland
1:25:08
1:25:02
6
Melvin Scheper Scheper
Harlingen
1:26:37
1:25:11
7
Bert Ruitenberg
Dalfsen
1:28:27
1:26:17
8
Lambertus Moes
Groningen
1:31:04
1:28:21
9
Arjo Koekoek
Hoogeveen
1:31:15
1:28:46
10
Christiaan Bos
Groningen
1:38:11
1:28:47
11
René Meekma
Witmarsum
1:30:03
1:29:32
12
Wilbert Swart
Rotterdam
1:33:27
1:29:39
13
Klaas Kooistra
Drachten
1:30:00
1:29:46
14
Kasper Schotte
Schiedam
1:39:38
1:30:24
15
Pieter Miedema
West-Terschelling
1:31:12
1:30:43
16
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voo
1:34:56
1:30:54
17
Tsjeard Hofstra
Wommels
1:31:43
1:31:25
18
Eelke Kamps
Gouda
1:39:24
1:31:36
19
Martijn Hagens
Purmerend
1:39:04
1:31:39
20
Arjan Siersma
Hemelum
1:34:26
1:31:43
21
Leander de Graaf
Leeuwarden
1:40:01
1:31:48
22
Paul van Haaren
TTW
1:32:57
1:31:49
23
Jan-Hessel Boermans
Grou
1:35:12
1:32:10
24
Nick Oud
Berkhout
1:34:50
1:32:38
25
Wouter Both
Brielle
1:33:56
1:32:50
26
Ronald van den Heerik
Utrecht
1:34:43
1:32:56
27
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:37:41
1:33:01
28
Ewoud Eyssen
Amsterdam
1:45:09
1:33:04
29
Laurens Visser
Ter Apel
1:37:14
1:34:06
30
Gerald van den Berg
Apeldoorn
1:37:44
1:34:15
31
Christiaan Esselbrugge
Hoogeveen
1:37:00
1:34:34
32
Erwin Fopma
Midsland
1:34:51
1:34:40
33
Vincent Radewalt
Zwolle
1:40:08
1:34:40
34
Albert Ruijg
Rotterdam
1:35:42
1:34:40
35
Rick Kasmo
Rotterdam
1:35:14
1:35:00
36
Michael Goedhart
Amstelveen
1:35:14
1:35:00
37
Erik Nickolson
Amsterdam
1:41:23
1:35:15
38
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:39:37
1:35:36
39
Gerwin Willemsen
Amsterdam
1:44:21
1:36:00
40
Marten Visser
Almere
1:43:07
1:36:01
41
Paul Bakker
Wijhe
1:39:06
1:36:11
42
Ivar Smits
Soest
1:39:21
1:36:12
43
Alex Heitmeijer
Berltsum
1:42:21
1:36:18
44
Roy Hofstede
Erica
1:43:57
1:36:19
45
Marco Venanzi
Groningen
1:44:30
1:36:44
46
Rob de Jong
Leiderdorp
1:36:46
1:36:45
47
Robin Sapulete
West-Terschelling
1:46:29
1:36:49
48
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:41:03
1:36:52
49
Rob Heusinkveld
Arnhem
1:39:27
1:37:10
50
Jurjen Wijma
LSV Invictus
1:40:00
1:37:16
51
Timo Jepkema
Lekkum
1:39:14
1:37:21
52
Wes Heemskerk
Amsterdam
1:47:40
1:37:25
53
Johan Mulder
Swichum
1:46:49
1:37:25
54
Freek Jaarsma
Makkum Fr
1:41:46
1:37:28
55
Hung Pham
Leeuwarden
1:41:26
1:37:35
56
Dennis Veldkamp
Hoogeveen
1:45:32
1:37:46
57
Jillis Pol
Utrecht
1:46:38
1:37:50
58
Edwin Sturm
Delft
1:47:21
1:37:53
59
Jippe Jongsma
Oudehorne
1:38:59
1:37:54
60
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:40:01
1:37:59
61
Alwin Kruijt Spanjer
Groningen
1:39:48
1:38:12
62
Karst Ketelaar
Heerenveen
1:47:46
1:38:23
63
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
1:44:06
1:38:28
64
Roel de Jong
Leiden Road Runners
1:47:13
1:38:40
65
Ewout Knoester
Oegstgeest
1:44:15
1:38:43
66
Roel Pot
Haarlem
1:44:59
1:38:51
67
Wouter van de Graaf
Leiden
1:44:20
1:38:53
68
Edwin Wiersema
Eelde
1:41:22
1:38:59
69
Chiel Donkers
Delft
1:48:26
1:39:09
70
Jochem van Wijk
Utrecht
1:44:59
1:39:10
71
Stijn de Ruiter
Goutum
1:43:51
1:39:14
72
Remco Schouten
Moordrecht
1:45:05
1:39:26
73
Bart Buijtendijk
Garrelsweer
1:41:31
1:39:27
74
Jan-Willem Medendorp
Utrecht
1:43:39
1:39:27
75
Teije Velde
Reduzum
1:47:52
1:39:35
76
Nick van den Akker
Veghel
1:40:38
1:39:39
77
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:45:51
1:39:45
78
Leon Schepers
Harlingen
1:41:16
1:39:47
79
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:46:30
1:40:14
80
Joost Beaumont
Voorschoten
1:51:03
1:40:29
81
Sander Reerink
Harlingen
1:44:18
1:40:31
82
Johan Nieuwenhuis
Broeksterwald
1:44:14
1:40:33
83
Thijs Tonis
Oldenzaal
1:44:26
1:40:33
84
Laurens Donkerbroek
Deventer
1:43:01
1:40:35
85
Leon Schut
Grou
1:46:40
1:40:37
86
Walle Jelsma
IJlst
1:42:20
1:40:41
87
Rudy Francke
Loopgroep Hugo Veenk
1:46:36
1:40:42
88
Thomas Verburg
Groningen
1:52:33
1:40:43
89
Casper Doldersum
Putten
1:48:13
1:40:45
90
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:46:14
1:40:53
91
Rogier van der Velde
Amsterdam
1:45:10
1:40:56
92
Casper Dekker
Leeuwarden
1:47:08
1:41:02
93
Theo Jonker
Gorredijk
1:46:54
1:41:11
94
Rico van Houten
Dutch Runners
1:50:50
1:41:19
95
Matthijn Ten Doeschot
Zwolle
1:44:24
1:41:23
96
Jeroen Geurts
Nijmegen
1:52:48
1:41:24
97
Sipke Moes
Utrecht
1:45:24
1:41:26
98
Marcel Veen
Slochteren
1:46:12
1:41:32
99
Remy Verwey
Rotterdam
1:46:51
1:41:33
100
Wouter Wieringa
Groningen
1:52:07
1:41:34
101
Frans Savenije
Leeuwarden
1:47:15
1:41:40
102
Dowan van Hijum
Kollum
1:49:21
1:41:41
103
Chris Zijnstra
Leeuwarden
1:43:32
1:41:47
104
Edwin van Adrichem
Groningen
1:52:23
1:41:50
105
Yne Age Terpstra
Marrum
1:46:17
1:41:53
106
Rene Tuinenga
Berltsum
1:45:13
1:42:05
107
Alle Sterk
Bitgum
1:43:54
1:42:13
108
Johan Weijdt
Den Burg
1:47:13
1:42:21
109
Irolt Dijkstra
Oosterbierum
1:46:07
1:42:32
110
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenk
1:45:36
1:42:41
111
Erwin Heeger
Groningen
1:54:40
1:42:51
112
Ramses de Graaf
Alkmaar
1:48:38
1:42:53
113
Douwe Graansma
Hurdegaryp
1:51:14
1:43:07
114
Rutger Tuit
Utrecht
1:44:53
1:43:09
115
Gerrit Jan Hiddink
Leeuwarden
1:47:29
1:43:13
116
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:47:29
1:43:15
117
Jeroen Tiesma
Bolsward
1:48:27
1:43:17
118
Gijs Van Reen
Utrecht
1:52:11
1:43:18
119
Rik Veenma
Groningen
1:43:44
1:43:19
120
Eldert Teijema
Heerenveen
1:48:24
1:43:29
121
Jacob Andringa
Ryptsjerk
1:55:48
1:43:32
122
Marco Kaptein
Groningen
1:53:50
1:43:34
123
Anno Smit
Hollum
1:46:24
1:43:34
124
Felix van Vugt
Utrecht
1:46:35
1:43:38
125
Daniel Miedema
West-Terschelling
1:44:19
1:43:41
126
Jan Busscher
Rotterdam
1:44:53
1:43:42
127
Wouter Hoogland
Zwolle
1:49:11
1:43:45
128
Emiel van Eijk
's-Gravenhage
1:54:19
1:43:46
129
Chris Lexis
Groningen
1:54:24
1:43:52
130
Bas Kramer
West-Terschelling
1:44:04
1:43:53
131
Reinder Huisman
Pingjum
1:46:09
1:43:57
132
Jorick Palma
De Bilt
1:49:27
1:43:58
133
Karim Blauw
Amstelveen
1:45:11
1:44:08
134
Rene Bremer
Amersfoort
1:50:28
1:44:19
135
Emiel Borgardijn
Utrecht
1:54:51
1:44:22
136
Orso Theunissen
Nijmegen
1:55:46
1:44:22
137
Carsten Caelen
PAC
1:51:28
1:44:23
138
Daan Visser
Nieuwerbrug aan den
1:50:27
1:44:25
139
Jan Willem Hazeleger
Ede Gld
1:47:52
1:44:27
140
Mattijs ter Veen
Harderwijk
1:50:54
1:44:34
141
Sikke Wolters
Midsland
1:45:35
1:44:37
142
Frederik Corpeleijn
Amsterdam
1:54:52
1:44:40
143
Johan Kooistra
Friesland
1:45:01
1:44:40
144
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
1:47:41
1:44:46
145
Stefan Daniel Smit
Landerum
1:45:51
1:44:49
146
Richard Kort
Zwiggelte
1:48:52
1:44:50
147
Klaas Keekstra
Loopgroep Hugo Veenk
1:56:15
1:44:55
148
Raji Hakim
Hurdegaryp
1:57:10
1:44:57
149
Tsjerk sake Castelein
Athleta
1:48:26
1:45:06
150
Reinder Algera
Hallum
1:49:35
1:45:07
151
Eric Hogerhuis
Leeuwarden
1:48:34
1:45:21
152
Sauw-Yuh Tang
Rotterdam
1:54:32
1:45:38
153
Marc Stappers
Baarn
1:57:31
1:45:41
154
Patrick van Bergen
Noordbroek
1:48:29
1:45:43
155
Dennis van der Wel
Zeist
1:51:13
1:45:44
156
Jurjen Spoelstra
Hallum
1:50:18
1:45:50
157
Dirk Kampen
Hurdegaryp
1:58:07
1:45:54
158
Joeri Bakker
Delft
1:50:41
1:46:00
159
Jasper Koning
Den Helder
1:54:59
1:46:08
160
Luuk Huisman
West-Terschelling
1:57:46
1:46:24
161
Ulbe Haanstra
Wirdum Fr
1:52:40
1:46:25
162
Siart Smit
Leeuwarden
1:50:19
1:46:25
163
Eric Weijman
Amsterdam
1:56:31
1:46:25
164
Duncan Müller
West-Terschelling
1:47:03
1:46:25
165
Erwin Zweers
West-Terschelling
1:47:21
1:46:25
166
Sjoerd Slinger
West-Terschelling
1:47:21
1:46:26
167
Jaap Huurman
Zwolle
1:49:33
1:46:30
168
Ton van der Most
Zwolle
1:49:33
1:46:32
169
Man Yau Lee
Rotterdam
1:55:26
1:46:34
170
Martijn Kloppenburg
Joure
1:54:09
1:46:48
171
Ferdi van Zon
Zoetermeer
1:58:51
1:47:09
172
Bas van Dokkum
Dutch Runners
1:57:40
1:47:17
173
Gerard Martijn
Utrecht
1:52:51
1:47:18
174
Elmar Scholte
Enschede
1:50:13
1:47:18
175
Vincent Hagen
Holten
1:55:12
1:47:21
176
Remi Hougee
West-Terschelling
1:47:28
1:47:24
177
Marco Langendoen
Den Helder
1:53:33
1:47:25
178
Jasper de Vries
Driebergen-Rijsenbur
1:54:57
1:47:38
179
Jeroen Nijholt
LSV Invictus
1:56:33
1:47:43
180
Niels Overzet
Friesland
1:51:08
1:47:53
181
Ten Hove
Kampen
1:59:43
1:48:03
182
Frank Heinink
Leiden
1:59:06
1:48:29
183
Mart Geijtenbeek
Amersfoort
1:56:04
1:48:45
184
Robin Huiting
LSV Invictus
1:51:32
1:48:55
185
Jaap Stiggelbout
Wierden
1:49:48
1:48:57
186
Peter Wierda
Wolvega
1:51:40
1:49:00
187
Richard Lennips
Zwolle
1:49:57
1:49:07
188
Herman Eillert
Enschede
1:55:53
1:49:08
189
Wietse Dahmes
Midsland
1:49:44
1:49:17
190
Rienk Bernhard
NOP
1:51:26
1:49:18
191
Cris Oosterbaan
Harlingen
1:53:05
1:49:18
192
Evert van Zanten
Olympus '70
1:59:29
1:49:19
193
Xander Lenis
Wolvega
1:52:02
1:49:21
194
Ronald van der Sluis
Leiden Road Runners
1:57:06
1:49:24
195
Marcel Harderwijk
Leeuwarden
1:52:38
1:49:26
196
Anne Epema
Ryptsjerk
2:01:45
1:49:32
197
Luitzen Smit
Ten Post
1:57:05
1:49:49
198
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
1:55:02
1:49:49
199
Remco Kuperus
Leeuwarden
1:54:25
1:49:52
200
Jeffrey Wery
Apeldoorn
1:50:55
1:49:52
201
Ivo de Wilde
De Bilt
2:00:35
1:49:54
202
Michel Bosch
Purmerend
2:03:41
1:49:56
203
Remko Niestijl
Assen
1:53:01
1:50:09
204
Maarten Truijiers
Utrecht
1:59:09
1:50:16
205
Evert van den Burg
Noordkop
1:57:24
1:50:16
206
Ruben Beeksma
Joure
2:02:08
1:50:21
207
Boris de Hek
West-Terschelling
1:51:01
1:50:21
208
Sjoerd Jan Roelof Edel
Leeuwarden
1:52:09
1:50:23
209
Max Eijer
Schalkhaar
2:01:36
1:50:23
210
Murk Dalstra
Loopgroep Leeuwarden
1:55:21
1:50:28
211
Niels Hoekstra
Sneek
1:57:12
1:50:33
212
Dave Kuppers
Tilburg
1:57:16
1:50:40
213
Catharinus de Schiffar
Nijmegen
1:53:42
1:50:42
214
Niels VAN Hal
Tilburg
1:57:31
1:50:54
215
Pieter Speelman
Nijeveen
1:56:11
1:50:54
216
Sep Benak
Meppel
1:58:11
1:50:55
217
Jakob Kuiper
Wezep
1:56:43
1:51:16
218
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:51:56
1:51:18
219
Edgar Suselbeek
Meppel
1:58:37
1:51:20
220
Jan willem Wiegman
Delft
2:01:17
1:51:35
221
Andor Molter
Groningen
1:55:53
1:51:35
222
Jelmer Luyckx
Wijckel
1:53:57
1:51:39
223
Koen Zijlstra
Oudeschoot
2:00:04
1:51:47
224
Johan Maat
Voorburg
2:01:26
1:51:55
225
Ralf Hamstra
Midsland
1:52:27
1:51:57
226
Tijn van Winden
Amsterdam
1:58:21
1:52:01
227
Maikel Mier
West-Terschelling
1:52:19
1:52:09
228
Stanley Boonstra
Groningen
2:02:14
1:52:14
229
Leon l j Koolhof
Hallum
1:56:37
1:52:18
230
Sytse Jansma
Friesland
2:03:59
1:52:20
231
Eldert Klijnstra
Oentsjerk
1:55:56
1:52:26
232
Sander van Arragon
HAC '63
1:59:16
1:52:46
233
Rob Bergsma
Groningen
1:57:58
1:52:59
234
Vittorio Ros
Rotterdam
2:03:10
1:53:02
235
Jan Siep van den Bos
Sneek
2:00:27
1:53:11
236
Harold ten Dam
Lionitas
1:59:34
1:53:29
237
Marijn Verhoef
Amsterdam
2:04:46
1:53:33
238
Kiam Pieters
Amsterdam
1:54:39
1:53:34
239
Joris Eckelkamp
Keulen
2:04:02
1:53:40
240
Steyn Bartels
West-Terschelling
1:54:20
1:53:43
241
Coen Speelman
Groningen
1:59:15
1:53:58
242
Martijn Oostrom
Petten
1:57:20
1:54:08
243
Johan Steenstra
Amsterdam
2:03:36
1:54:08
244
Eelke Arjaans
Groningen
2:06:06
1:54:15
245
Jesse Schaap
Groningen
2:02:25
1:54:28
246
René Van den Bos
's-Gravenzande
2:00:34
1:54:33
247
Rutger Kluiver
Groningen
2:03:31
1:54:35
248
Arno van Breukelen
PEC 1910
2:03:31
1:54:36
249
Robin Schouten
Amsterdam
2:02:49
1:54:41
250
Wigle Anema
Weidum
1:57:37
1:54:44
251
Pieter Corpeleijn
Amsterdam
2:04:56
1:54:45
252
Rene Bruinsma
Leeuwarden
2:01:00
1:55:26
253
Anne-Oetze van der Bur
Loopgroep Hugo Veenk
2:02:07
1:55:28
254
Maurice Nijstad
Zwolle
1:59:40
1:55:31
255
Joost Wiersinga
Amsterdam
2:05:40
1:55:38
256
Remco F Fikkert
Burdaard
2:06:49
1:55:47
257
Herman Lubbers
Groningen
2:02:05
1:55:47
258
Marc Kroon
De Spartaan
2:05:20
1:55:50
259
Arno Reidsma
Leeuwarden
2:01:31
1:55:50
260
Alwin Jaspers
Almere
2:07:19
1:55:52
261
Peter Koelewijn
Weesp
2:03:37
1:55:52
262
Tijs Bernardus
West-Terschelling
1:56:49
1:55:54
263
Tommi Leijstra
Witmarsum
2:03:03
1:56:02
264
William Bos
Start '78
2:04:13
1:56:11
265
Gerard Numan
Groningen
1:59:27
1:56:18
266
Bart van Dijk
Schiedam
2:02:51
1:56:21
267
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
1:57:07
1:56:24
268
Lucien Davids
Groningen
2:04:23
1:56:25
269
Daan Loeffen
Utrecht
2:07:33
1:56:26
270
Dirk de Jong
Easterein
2:06:10
1:56:35
271
Jelmer Vroom
Grou
2:09:05
1:56:39
272
René Kloppenburg
Joure
2:07:10
1:56:44
273
Chrisitan den Heijer
Delft
2:06:30
1:56:45
274
Wouter Kuiper
Amsterdam
2:01:29
1:56:45
275
Guus Loman
Daventria
1:58:53
1:57:09
276
Sybren Nijdam
Workum
2:08:42
1:57:18
277
Jelmer Bangma
Ommen
2:05:22
1:57:19
278
Wim Hoekstra
Leeuwarden
2:03:58
1:57:21
279
Harmen Vellenga
Wognum
2:04:56
1:57:23
280
Patrick Haveman
Loopgroep Gemeente E
1:59:57
1:57:23
281
Jornt de Vries
Groningen
2:02:49
1:57:44
282
Marco Arnold
Winsum Gn
2:09:33
1:57:49
283
Anton Verwolf
Midsland
1:58:46
1:57:49
284
Wouter Assink
Enschede
2:08:45
1:58:01
285
Gerwin Lammers
West-Terschelling
1:58:45
1:58:07
286
Sieger Jan Cuperus
Loopgroep Dokkum e.o
2:04:08
1:58:15
287
Niels Krommendijk
Leeuwarden
2:04:53
1:58:16
288
Martijn Das
West-Terschelling
1:59:15
1:58:19
289
Dennis Stokman
Amsterdam
2:06:35
1:58:26
290
Marthijn Landstra
Leeuwarden
2:03:06
1:58:37
291
Bart Grady
Utrecht
2:04:47
1:58:44
292
Paul Wijnandts
Amsterdam
2:08:52
1:58:50
293
Edwin De Lange
Almere
2:05:57
1:58:51
294
Lisander Zwart
Utrecht
2:04:51
1:59:02
295
Hessel Kooiman
West-Terschelling
1:59:45
1:59:07
296
Jesse Niemeijer
Groningen
2:09:45
1:59:07
297
Garmt Jan Nijborg
Hoogezand
2:11:41
1:59:11
298
Ron Uiterwijk Winkel
Amstelveen
2:03:35
1:59:29
299
Rick de Boer
Leiderdorp
2:04:28
1:59:33
300
Jan Stenekes
Wommels
2:09:14
1:59:39
301
Ibo Jan Bosma
Sneek
2:06:22
1:59:56
302
Walter Smidts
Amsterdam
2:04:46
2:00:01
303
Ewout Koning
Meppel
2:07:00
2:00:03
304
Hans Donkers
Soest
2:11:01
2:00:06
305
Sijbe Knol
Berltsum
2:09:59
2:00:07
306
Arie-Willem Bos
Hooglanderveen
2:05:00
2:00:08
307
Rik van Bekkum
Amersfoort
2:05:01
2:00:10
308
Jeroen Wijkstra
Leeuwarden
2:04:02
2:00:12
309
Aya Haverkamp
Zwolle
2:04:23
2:00:32
310
Bastiaan Koning
Assen
2:07:39
2:00:41
311
Cor De Boer
Houten
2:11:00
2:00:50
312
Stephan Smit
Heemstede
2:12:43
2:01:01
313
Martijn ter Telgte
Utrecht
2:13:35
2:01:30
314
Rob Scheuneman
Tilburg
2:11:23
2:01:32
315
Harold Schuringa
AV Heerenveen
2:11:23
2:01:33
316
Jouke Hoebstra
IJlst
2:10:06
2:01:38
317
Sander Wester
Altis
2:09:20
2:01:41
318
Charles Hartman
Amsterdam
2:12:59
2:01:49
319
Bernard Slinkert
AV Monnickendam
2:10:17
2:01:51
320
Marten Harlaar
Amsterdam
2:09:33
2:02:02
321
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:09:33
2:02:02
322
Frans Haitsma
Leeuwarden
2:10:58
2:02:04
323
Henck Holwerda
Zwolle
2:03:05
2:02:10
324
Daniel Stienstra
Leiden
2:13:48
2:02:10
325
Henk Wind
IJlst
2:09:12
2:02:35
326
Joram Pach
Amsterdam
2:11:20
2:02:56
327
Jelle Pieter Terpstra
Utrecht
2:13:07
2:03:02
328
Sergio Koelemij
Assendelft
2:12:57
2:03:04
329
Eward de Vries
West-Terschelling
2:08:20
2:03:16
330
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:11:25
2:03:16
331
Manuel Klaster
Hengelo Ov
2:12:50
2:03:33
332
Paulus Schakel
Balk
2:10:31
2:03:44
333
Martijn Mantingh
Haren Gn
2:08:27
2:04:16
334
Kelvin Müller
West-Terschelling
2:05:05
2:04:27
335
Jelmer Klijnstra
Oentsjerk
2:16:33
2:04:28
336
Nick Clabbers
Broekhuizen Lb
2:13:35
2:04:32
337
Marcel de Jong
Weesp
2:11:07
2:04:37
338
Perry Hensen
Hoorn Terschelling
2:05:23
2:04:42
339
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:10:06
2:04:44
340
JJ van der Vijver
Soest
2:15:40
2:04:44
341
Robin Kroon
's-Gravenhage
2:10:15
2:04:49
342
BERT Hoekman
Ommen
2:13:14
2:05:10
343
Martijn Iding
Kampen
2:13:15
2:05:13
344
Jan Symon van Reijen
Midsland
2:08:27
2:05:21
345
Daniel Beimers
Hurdegaryp
2:17:44
2:05:27
346
Sjef Vosters
Sint-Oedenrode
2:15:19
2:05:27
347
Sander Lentink
Lelystad
2:13:30
2:05:29
348
Maarten Vroon
Hoek van Holland
2:17:53
2:05:37
349
Kees de Lange
Midsland
2:05:51
2:05:39
350
Carel Meijer
West-Terschelling
2:15:25
2:05:43
351
Marcel van Breeden
Harlingen
2:16:25
2:05:49
352
Erwin Evers
Amsterdam
2:15:46
2:05:58
353
Sven Heino
Haskerdijken
2:17:08
2:06:10
354
Christan van Mook
Lith
2:16:08
2:06:16
355
Stephen Fiedeldeij
Utrecht
2:09:24
2:06:24
356
Sjef van Breugel
Amsterdam
2:15:30
2:06:28
357
Arjan Kramer
Hensbroek
2:17:22
2:06:33
358
Simon de Vries
Amersfoort
2:13:55
2:06:36
359
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
2:13:05
2:06:41
360
Edward de Leeuw
Gorredijk
2:19:02
2:06:52
361
Hessel van der Wielen
Castricum
2:09:36
2:06:54
362
Luuk Poppema
Sappemeer
2:14:54
2:07:00
363
Sean Koen
West-Terschelling
2:07:53
2:07:22
364
Jeroen Kerkvliet
Noordwijkerhout
2:15:36
2:07:32
365
Menno Steenstra
Franeker
2:17:34
2:07:41
366
Vincent Kooyman
West-Terschelling
2:08:19
2:07:49
367
Dennis Winkelaar
Hoogeveen
2:12:33
2:07:54
368
Volmer de Graaf
Harlingen
2:16:33
2:07:59
369
Arnoud van Rietschote
Houten
2:15:43
2:08:02
370
Berend Lensen
Nieuwegein
2:14:45
2:08:29
371
Harald De Haan
West-Terschelling
2:08:39
2:08:33
372
Misha Kraakman
Sneek
2:19:17
2:08:56
373
Laurens Knoop
Amersfoort
2:16:49
2:09:01
374
Edwin Hoogerwaard
Spijkenisse
2:14:19
2:09:17
375
Martijn Van den Broek
Loopgroep Leeuwarden
2:16:54
2:09:23
376
Gerard van der Broek
Wagenborgen
2:18:40
2:09:25
377
Marko van Keulen
Houten
2:19:02
2:09:29
378
Douwe Pals
Rotterdam
2:21:54
2:09:29
379
Haye Jacob Jorritsma
Lollum
2:15:34
2:09:32
380
Jan Barkmeijer
Akkrum
2:17:30
2:10:03
381
Guido de Vries
Goor
2:19:52
2:10:06
382
Bert Wijmans
Ermelo
2:15:02
2:10:21
383
Niels Koers
's-Hertogenbosch
2:22:13
2:10:27
384
Joost Oosting
Lemmer
2:18:29
2:10:36
385
Pieter Boonstra
Amsterdam
2:18:36
2:10:52
386
Jorn de Jong
Formerum
2:13:00
2:12:31
387
Maarten Gijgink
Groningen
2:22:10
2:13:16
388
Halbe Huitema
AV Heerenveen
2:23:00
2:13:17
389
Marco Poppinga
West-Terschelling
2:24:09
2:13:31
390
Wouter Blom
West-Terschelling
2:14:09
2:13:39
391
Rolie Tromp
Groningen
2:24:24
2:13:43
392
Arno Koni
Assen
2:20:50
2:13:55
393
Peter Veldhorst
Meppel
2:14:51
2:13:58
394
Jos Meeuwsen
Nijmegen
2:17:20
2:14:20
395
Peter Pranger
Heerenveen
2:24:18
2:14:21
396
Fred de Vos
Haulerwijk
2:19:59
2:14:54
397
Jochen Mierau
Groningen
2:23:06
2:15:17
398
Matthijs Kerkvliet
Noordwijkerhout
2:23:46
2:15:42
399
Jeroen Mulder
Zwolle
2:25:57
2:17:23
400
Daniel Polling
Hoogezand
2:22:18
2:17:56
401
Dennis Wulp
West-Terschelling
2:18:37
2:17:58
402
Rob Jager
SV Veendam
2:30:31
2:18:43
403
Jogchem Smeding
Grou
2:28:53
2:18:49
404
Laurens Timmer
Maarssen
2:31:34
2:19:22
405
Huib Schilp
Laren Nh
2:29:48
2:19:43
406
Bennie Reitsma
Hurdegaryp
2:33:42
2:20:02
407
Joep Akkerman
Soest
2:27:43
2:20:28
408
Michel van de Beek
Soest
2:27:44
2:20:28
409
Hilco de Haan
Kuinre
2:27:33
2:20:50
410
Marco Bol
MarathonPlus
2:28:41
2:21:07
411
Stefan Van Ruiten
Scharnegoutum
2:31:14
2:21:14
412
Anton Jansen
West-Terschelling
2:21:35
2:21:24
413
Mark Aarts
Hallum
2:26:30
2:22:06
414
Stefan van Lammeren
Enschede
2:29:07
2:22:21
415
Luuk Adema
Sneek
2:30:03
2:24:04
416
H T J van der Wielen
Castricum
2:24:56
2:24:12
417
Miquel Bijl
Schagen
2:24:32
2:24:32
418
Jos Keuter
Zwolle
2:31:16
2:25:39
419
Philippe Van Nieuwenbo
Bolsward
2:44:49
2:33:52
420
Yannick Woudstra
Groningen
2:45:05
2:36:45
421
Job Gerver
Maastricht
2:51:27
2:39:34
422
Mark Mestrom
's-Hertogenbosch
2:52:44
2:40:57
423
Wouter Meijer
Zuidhorn
3:15:20
3:05:31
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul de Koning
Maasland
1:29:44
1:28:06
2
Erik Bakker
Friesland
1:28:58
1:28:36
3
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
1:35:03
1:28:54
4
Niels Commandeur
Aalsmeer
1:31:22
1:29:35
5
André Ydema
Dronryp
1:34:07
1:29:49
6
Folkert Sinnema
Wergea
1:31:02
1:30:02
7
Ruud Bergmann
Amersfoort
1:31:39
1:30:02
8
Jan Aalbers
Dalfsen
1:31:15
1:30:27
9
Freek Aertsen
Son
1:33:12
1:30:47
10
Jaap Vink
Friesland
1:32:20
1:31:17
11
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
1:41:16
1:31:31
12
Silvio Teunissen
Bolsward
1:33:25
1:31:32
13
Jelle Miedema
Willemsoord
1:33:47
1:31:48
14
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:32:42
1:32:32
15
Guido Banda
Den Burg
1:37:25
1:32:33
16
Peter Veldhuijsen
Distance Runners Voo
1:36:36
1:32:34
17
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:34:00
1:32:57
18
Wiebe Tolman
Friesland
1:34:04
1:33:34
19
Siep van Balen-Wip
Groningen
1:35:26
1:33:36
20
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:34:07
1:33:36
21
Jerry Herder
Groningen
1:34:04
1:33:39
22
Peter Bil
Sneek
1:36:24
1:33:49
23
Remco Mur
Climax
1:37:27
1:33:54
24
Oscar Zoeteweij
Wijchen
1:39:15
1:34:11
25
Harry van der Schoot
Prins Hendrik
1:37:09
1:34:26
26
Henk Loman
Twello
1:36:12
1:34:28
27
John Sloot
Friesland
1:37:46
1:34:33
28
Peter Spaans
Uitgeest
1:35:36
1:34:41
29
Diemer Top
Groningen
1:36:28
1:34:52
30
Robert van der Meulen
Isala '96
1:40:15
1:35:01
31
Peter Sels
Harderwijk
1:42:01
1:35:03
32
Jan Vonck
Enschede
1:38:21
1:35:24
33
Johan de Witte
Makkum Fr
1:39:46
1:35:28
34
Sjors Straatman
Huisduinen
1:43:59
1:35:34
35
Ronald van der Wal
Roden
1:37:16
1:35:43
36
Dries Gerbens
Wergea
1:40:52
1:35:46
37
Goffe Venema
Balk
1:45:59
1:35:58
38
Andries van Dijk
Dutch Runners
1:37:47
1:36:02
39
Richard Dieben
Leiden
1:44:37
1:36:05
40
Arnold Nijp
Grou
1:42:22
1:36:18
41
Arthur Jansen
Climax
1:40:08
1:36:35
42
Douwe de Jong
Wolsum
1:41:08
1:36:35
43
Gerard Krusemeijer
Den Helder
1:37:47
1:36:45
44
Gert-Jan Nienhuis
Dokkum
1:48:57
1:36:57
45
Eric Groen
Lycurgus
1:38:00
1:37:06
46
Hans Koster
Isala '96
1:38:57
1:37:14
47
Michael Klein
Lelystad
1:45:35
1:37:14
48
Erik Nieuwland
Gorredijk
1:40:18
1:37:17
49
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:41:36
1:37:21
50
Keimpe de Vries
Friesland
1:40:14
1:37:21
51
Ronald Annaert
Amsterdam
1:46:02
1:37:34
52
Jan Hendrikse
Avantri
1:46:13
1:37:39
53
Sytze Hilbrand Boschma
IJlst
1:44:37
1:37:48
54
Barend van der Aa
SISU
1:43:30
1:38:03
55
Freek Tjassens Keiser
Hanzesport
1:44:08
1:38:16
56
Jaap de Graaf
Wijckel
1:40:46
1:38:18
57
Marco Tekstra
Tolbert
1:45:29
1:38:21
58
Ed van Oorschot
Heiloo
1:42:33
1:38:25
59
Ron van Egmond
De Spartaan
1:39:15
1:38:38
60
Willem Biemolt
Utrecht
1:47:22
1:38:52
61
Joost Heizenberg
Tolbert
1:46:08
1:39:00
62
Johannes Meijer
De Knipe
1:49:38
1:39:23
63
Olof King
Delfgauw
1:47:00
1:39:23
64
Sije Boskma
Lionitas
1:43:11
1:39:42
65
Klaas Arkema
Hasselt
1:42:29
1:40:06
66
Henk Tjeerdsma
Warten
1:40:26
1:40:11
67
Peter Jorna
Eelde
1:47:53
1:40:12
68
Nico Staal
Haarlem
1:42:45
1:40:23
69
Mark Hilderink
NOP
1:42:21
1:40:26
70
Erik Went
Leiden Road Runners
1:48:11
1:40:28
71
Theo Huizenga
Haarlem
1:46:22
1:40:33
72
John van Marrewijk
De Lier
1:52:41
1:40:37
73
Ludolf Pijlman
Groningen
1:43:48
1:40:57
74
Jaap Schut
Grou
1:47:02
1:40:58
75
Harmjan Postmus
Vierhuizen
1:43:17
1:41:00
76
Klaas Vredenborg
West-Terschelling
1:41:42
1:41:05
77
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:48:59
1:41:09
78
Thys Visser
Grou
1:42:17
1:41:13
79
Axel Verheij
Pallas '67
1:46:47
1:41:20
80
Ronald Zuidema
Groningen
1:43:25
1:41:22
81
Henk Kort
Appingedam
1:44:00
1:41:25
82
Rene van Geenen
Beverwijk
1:42:22
1:41:30
83
Reinder Meekma
Ferwert
1:45:36
1:41:33
84
Henderikus Doorten
Westerbork
1:45:49
1:41:48
85
Ben van den Assem
Hillegom
1:53:26
1:41:50
86
Fred van de Belt
Almelo
1:44:00
1:41:57
87
Gezinus Hummel
Snakkerburen
1:44:45
1:42:01
88
Wiebren Wind
Hoofddorp
1:48:24
1:42:03
89
Sander van Oyen
Nes gem Boarnsterhim
1:48:00
1:42:11
90
Gert Goos
Dalfsen
1:50:23
1:42:14
91
Bart Aten
Vught
1:43:49
1:42:20
92
Edwin Boes
Franeker
1:45:28
1:42:21
93
Hans Erik Kuypers
Wijhe
1:50:37
1:42:23
94
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:54:33
1:42:24
95
Wieberen-Jan de Jong
Drachten
1:44:55
1:42:26
96
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:45:47
1:42:26
97
Peter Boersen
Friesland
1:46:20
1:42:27
98
Peter de Jong
AV Heerenveen
1:45:01
1:42:30
99
Erik Siemonsma
Horror
1:43:21
1:42:48
100
Sander Kruiniger
LVA Plantaris
1:47:25
1:42:50
101
Wiebe Mulder
Triathlon
1:47:26
1:42:51
102
Pieter Thoes
Alkmaar
1:53:27
1:42:57
103
Patrick Koopmeiners
AV Haarlem
1:43:06
1:42:58
104
Arno Kakkenberg
Loopgroep Nienoord
1:44:37
1:42:58
105
Raldy Broere
WZK Tri Team Wassena
1:47:09
1:42:58
106
Gerard Eising
Groningen
1:52:49
1:42:59
107
Job Ike
Harderwijk
1:45:17
1:43:10
108
Maurice Alberts
Houten
1:52:46
1:43:13
109
Peter Groot
Elst Ut
1:47:01
1:43:15
110
Hans Veeman
Garrelsweer
1:44:38
1:43:26
111
Vincent van Duynhoven
1:43:59
1:43:26
112
Hans Stip
Voorne Atletiek
1:52:44
1:43:42
113
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:44:37
1:43:44
114
Rob Van Zijl
Loopgroep Hoorn
1:52:43
1:43:52
115
Tjisse Schaap
Ingelum
1:56:06
1:43:54
116
Theo Zijlstra
Sneek
1:51:34
1:44:00
117
Auke Bijlsma
Lemmer
1:45:02
1:44:02
118
Niels van der Hem
Dronryp
1:51:35
1:44:02
119
Maarten Koopman
Velp Gld
1:45:36
1:44:08
120
Sierk Joop Werner
Goutum
1:46:05
1:44:08
121
Jacob Rienstra
Mantgum
1:50:05
1:44:08
122
William Teinsma
Stiens
1:46:55
1:44:08
123
Ivo Ritmeijer
Distance Runners Voo
1:48:17
1:44:09
124
Marinus Poelert
Athlos
1:48:06
1:44:10
125
Merijn de Vries
Amsterdam
1:45:04
1:44:13
126
Luuk Looman
Clytoneus
1:52:31
1:44:16
127
Niels Strooker
Alkmaar
1:49:06
1:44:21
128
Hotze Brouwer
Rinsumageast
1:50:12
1:44:22
129
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:50:07
1:44:23
130
Heerke Schiphof
St.-Annaparochie
1:46:22
1:44:25
131
Jan Van der Werf
Oentsjerk
1:52:18
1:44:27
132
Broer Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenk
1:50:25
1:44:31
133
Jan Koster
Drachten
1:47:00
1:44:31
134
Uwe Baldamus
Loopclub Burgum
1:46:15
1:44:32
135
Peter Tetteroo
Goor '75
1:49:14
1:44:33
136
Andries Kramer
IJlst
1:51:56
1:44:36
137
Peter van Polen
PEC 1910
1:46:32
1:44:36
138
Henk Pieffers
Holten
1:52:28
1:44:37
139
Maarten van den Hurk
Marvel
1:51:02
1:44:40
140
Jacob Jan Koning
Bodegraven
1:55:12
1:44:40
141
Bert Schilder
Kampen
1:50:01
1:44:45
142
Cees Draaijer
Hoevelaken
1:46:27
1:44:47
143
Vincent Aalten
Haarlem
1:55:54
1:44:48
144
Peter Meinema
Westerbroek
1:45:16
1:44:48
145
Daan Kerklaan
Sassenheim
1:47:08
1:44:53
146
Hans Vermeer
Maasland
1:48:40
1:44:54
147
Richard de Wit
Sassenheim
1:47:08
1:44:54
148
Nico Haring
Maasland
1:48:41
1:44:54
149
John Massaar
Delfgauw
1:48:53
1:44:55
150
Tjeerd Zijlstra
's-Hertogenbosch
1:46:36
1:44:59
151
Bert Mast
Lippenhuizen
1:53:17
1:45:01
152
Hielke Kootstra
Steenwijkerwold
1:55:30
1:45:06
153
Hans-erik Nobel
Amsterdam
1:52:52
1:45:08
154
Michael Lutje Wooldrik
Austerlitz
1:55:25
1:45:09
155
Harrie Steenbergen
Ruinen
1:49:56
1:45:10
156
Lammert Jan van der Mo
Norg
1:46:56
1:45:16
157
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
1:47:47
1:45:19
158
Joris de Voogd
's-Gravenhage
1:46:26
1:45:21
159
Robert Lieuwen
Tempo
1:54:05
1:45:22
160
Peter Hooijer-Scholing
Hoogeveen
1:47:55
1:45:23
161
Fedde Kingma
Groningen
1:55:51
1:45:28
162
Jan Kappers
Loopgroep Gemeente E
1:57:40
1:45:29
163
Maurice Jong
Amsterdam Zuidoost
1:51:42
1:45:29
164
Ronald Lips
Haarlemmermeer
1:56:43
1:45:32
165
Fred Vd Bergen
Uithoorn
1:53:53
1:45:34
166
Jan Steendam
Loopgroep Nienoord
1:49:40
1:45:36
167
Erik Lukkien
Groningen
1:53:39
1:45:40
168
Randal van Vliet
Amsterdam
1:53:58
1:45:42
169
Albert van der Ven
Harlingen
1:50:46
1:45:43
170
Ard Alderts
Sint Nicolaasga
1:54:41
1:45:44
171
Fenmo Boswijk
Groningen
1:56:04
1:45:53
172
Peter Weijer
Winsum Fr
1:53:23
1:45:55
173
Nanne Heida
Mildam
1:50:21
1:45:56
174
Klaas Sikkema
Langweer
1:47:12
1:46:01
175
Harry Vos
Westerbork
1:50:04
1:46:03
176
Eric Koldeweij
De Wijk
1:54:36
1:46:04
177
Jelger Tuit
Assen
1:47:57
1:46:06
178
Dirk Jan Wegman
Borger
1:54:33
1:46:10
179
Coen V Doorn
IJsselstein Ut
1:51:24
1:46:13
180
Cees de Kramer
Ciko '66
1:48:58
1:46:15
181
Jaco de Bruijn
Alkmaar
1:56:38
1:46:21
182
Jan Stalman
Hooglanderveen
1:55:02
1:46:24
183
Jan Baljeu
Drachten
1:50:02
1:46:28
184
Michiel Thierry
Hilversum
1:57:19
1:46:29
185
Rene Bos
Nieuw-Amsterdam
1:47:44
1:46:34
186
Maarten Goezinnen
Ankeveen
1:56:57
1:46:34
187
Arno Jans
Dalen
1:47:44
1:46:34
188
Robert van Ravenhorst
Pijnenburg
1:53:43
1:46:37
189
Willem Jan Visser
Heiloo
1:51:00
1:46:38
190
Feico Douma
Harlingen
1:50:53
1:46:40
191
Jörg Reinders
Vasse
1:49:19
1:46:43
192
P. Nijland
Blijham
1:50:36
1:46:45
193
Mark Wijdenes
PEC 1910
1:56:04
1:46:55
194
Wilfred Bakker
Rotterdam
1:58:00
1:47:04
195
Martin Hermes
Enschede
1:50:01
1:47:07
196
Jurjen Schotanus
NOP
1:49:41
1:47:09
197
Martijn Venhorst
NOP
1:49:41
1:47:09
198
Erik van der Kam
Friesland
1:49:01
1:47:10
199
Jan Koreman
Groningen Atletiek
1:56:44
1:47:17
200
Pieter Tolsma
Arum
1:51:21
1:47:18
201
Jurjen Ament
Friesland
1:58:56
1:47:22
202
Emmanuel Vanderhauwaer
Wezemaal (BEL)
1:55:42
1:47:28
203
Marcel Kok
Soest
1:53:15
1:47:30
204
Cuno Wittrock
Goor '75
1:54:01
1:47:32
205
Gertjan Hijstek
Friesland
1:53:28
1:47:34
206
Peter Ras
PEC 1910
1:54:28
1:47:38
207
Frank Seinen
Harlingen
1:56:15
1:47:42
208
Frank Vullers
Rosmalen
1:50:30
1:47:43
209
Johan Wolthuizen
Sneek
1:56:48
1:47:47
210
Patrick Vink
Wergea
1:58:41
1:47:48
211
Robert Jacobs
Rosmalen
1:56:17
1:47:50
212
Bert Guns
Hoogezand
1:53:08
1:47:58
213
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
1:51:50
1:48:01
214
Rik Versteegen
Groningen
1:52:18
1:48:05
215
Pieter Klasen
IJlst
1:50:27
1:48:10
216
Bert Huitsing
Artemis
1:50:32
1:48:12
217
Johan jan Troelstra
Oldeouwer
1:49:21
1:48:12
218
Johan Wegter
Boerakker
1:58:19
1:48:19
219
Kees Van
Leiderdorp
1:58:43
1:48:19
220
Rob Vermeulen
Heesch
1:54:42
1:48:22
221
Maarten De Groot
Bussum
1:53:35
1:48:24
222
Johan Keurentjes
Bussum
1:53:36
1:48:25
223
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
1:49:36
1:48:26
224
André Bär
Lionitas
1:52:14
1:48:26
225
Bas Veerman
Borger
1:58:09
1:48:26
226
Bart van der Gaag
Amsterdam
1:59:36
1:48:30
227
Harry J Nicolai
Utrecht
1:55:33
1:48:43
228
Erik Lensink
Vleuten
1:51:20
1:48:44
229
André Dolstra
Daventria
1:56:24
1:48:45
230
Rien Diepenbroek
Grou
1:55:14
1:48:45
231
Eric Annaert
Lisse
1:57:21
1:48:46
232
Watze Schaafsma
NOP
1:50:41
1:48:48
233
Andre Timmermans
Delfzijl
1:56:19
1:48:49
234
Marten Polet
Hurdegaryp
1:59:30
1:48:54
235
Roy Prudon
Berg en Dal
1:58:20
1:48:55
236
Marco Buijs
Uithoorn
1:56:44
1:49:09
237
Micha Müller
Utrecht
1:52:06
1:49:16
238
Eric de Bruin
Lionitas
1:54:45
1:49:17
239
Mennojan Postma
Franeker
1:52:49
1:49:18
240
Henk Westerhuis
Drachten
1:55:55
1:49:22
241
Wim Brussee
Sint-Oedenrode
1:50:33
1:49:27
242
Casper Bekken
Schalkhaar
1:59:05
1:49:29
243
Willem de Vries
Minnertsga
2:00:43
1:49:44
244
Huub Raterink
VAV
1:55:10
1:49:44
245
Oscar Dros
LSV Invictus
1:57:34
1:49:45
246
Hans Snijders
Uddel
1:59:55
1:49:46
247
Bram Oorthuizen
Haarlem
1:58:56
1:49:56
248
Cor Eckers
Warnsveld
1:55:48
1:49:57
249
Peter Ton
NOP
1:52:31
1:49:57
250
Peter Keijl
Schalkhaar
2:01:11
1:49:58
251
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
1:55:37
1:50:00
252
Koen Jaasma
Hoorn Nh
1:56:40
1:50:00
253
Marco Savelkouls
IJsselstein Ut
1:55:11
1:50:01
254
Peter de Ruiter
Goutum
1:54:40
1:50:01
255
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:56:35
1:50:06
256
Sierd Moll
AV Heerenveen
1:55:24
1:50:06
257
Martijn Bakker
Castricum
1:56:28
1:50:07
258
Dennis Zijlstra
Bolsward
1:55:59
1:50:07
259
Ronald Uittenbogaard
AV '47
1:54:05
1:50:11
260
Bas de Best
Horror
1:59:24
1:50:12
261
Job Oostveen
Haren Gn
1:56:41
1:50:13
262
Jan Baan
Nijverdal
1:58:25
1:50:15
263
Marco List
Joure
1:58:42
1:50:16
264
Herman Derks
Poortugaal
1:55:35
1:50:16
265
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:57:48
1:50:17
266
Arjen Salemink
Soest
1:57:39
1:50:24
267
Rombout Adema
Blaricum
1:51:54
1:50:27
268
Hans de Graaf
Blaricum
1:52:00
1:50:33
269
Herman van der Poel
Eelde
2:02:03
1:50:35
270
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
1:58:21
1:50:35
271
Jeroen Bulk
Wormerveer
1:58:35
1:50:36
272
Martijn Knook
Roden
2:01:25
1:50:39
273
Johan Duineveld
Krommenie
1:54:47
1:50:39
274
Rutger Fopma
Bears Fr
1:53:54
1:50:39
275
Dirk Groß Heynck
Bocholt (GER)
2:01:57
1:50:41
276
Harry Boer
West-Terschelling
1:51:09
1:50:46
277
John Meppelink
Westerbork
1:54:48
1:50:47
278
Edwin Verwey
Zwolle
1:56:38
1:50:50
279
Willem de Wit
Assen
2:00:21
1:50:53
280
Marten Kruisinga
Haarlem
1:53:18
1:50:53
281
Henk Rorije
Gasselternijveensche
1:53:14
1:50:59
282
Thomas Tavernier
Callantsoog
1:59:13
1:51:00
283
Erik Velthof
Hemelum
1:53:50
1:51:03
284
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
1:51:56
1:51:10
285
Jaap van Dieren
Isala '96
2:02:52
1:51:10
286
Pals Nieuwhof
SOS
1:52:58
1:51:12
287
Wiro Westerwoudt
U-Track
1:55:31
1:51:14
288
Niels Smit
Hallum
1:59:04
1:51:15
289
Hielke Veltman
Amersfoort
1:53:32
1:51:18
290
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
1:59:51
1:51:18
291
Hemke Rozema
Horror
1:54:02
1:51:22
292
Martijn Koolhoven
Pijnenburg
1:58:28
1:51:24
293
Hette Mollema
Hilversum
2:02:37
1:51:27
294
Erik Plagge
Groningen
1:59:10
1:51:29
295
Peter-Jan Melenhorst
Altis
1:54:29
1:51:29
296
Peter Spek
Boer
1:56:19
1:51:32
297
Ronald Verbree
Leek
1:59:49
1:51:32
298
Menno vd Meer
Loppersum
1:52:46
1:51:32
299
Bert van der Lijn
Balk
2:01:41
1:51:38
300
Assuerus Jorna
Deinum
1:53:24
1:51:38
301
Robert Boersen
Almere
1:57:26
1:51:38
302
Jan-Oege Goslings
Dutch Runners
2:03:46
1:51:41
303
Martijn Van der Werf
Groningen
1:58:32
1:51:45
304
Peter van der Linden
Wijk bij Duurstede
1:58:11
1:51:46
305
Gert-Jan Hogeveen
Spirit Lelystad
2:00:33
1:51:53
306
Wichard Boersma
Luxembourg
2:03:55
1:52:00
307
Rob Dorgelo
Groningen
2:01:03
1:52:04
308
Jeroen den Hollander
Voorschoten
2:02:41
1:52:07
309
Age Faber
Zwolle
1:54:01
1:52:10
310
Frank Rijnbeek
Ried
1:56:56
1:52:10
311
Robert Landman
Zutphen
1:58:02
1:52:11
312
Michel Cox
Utrecht
1:59:49
1:52:12
313
Guido Coopmans
Bussum
1:57:14
1:52:12
314
Bor-Jan van den Bergh
Bergen Nh
1:56:42
1:52:16
315
Henk Martijn
Groningen
2:02:21
1:52:18
316
Coos Veltman
Hommerts
2:04:29
1:52:22
317
Hilko Kosterman
Deventer
2:03:57
1:52:43
318
Jitse Werkman
St.-Annaparochie
1:57:40
1:52:45
319
Koen Grave
Drachten
1:59:19
1:52:45
320
Marco van Eijk
Aalsmeer
2:02:32
1:52:55
321
Wilbert Menkveld
Hanzesport
1:58:52
1:53:01
322
Martin Mos
's-Gravenhage
1:57:05
1:53:01
323
Algra
Heeg
1:59:09
1:53:04
324
Ruurd-Jouke van Wieren
Heeg
1:57:53
1:53:16
325
Jeroen Jonker
Distance Runners Voo
2:01:52
1:53:23
326
Dooitze van den Berg
Wons
1:57:50
1:53:24
327
Gerard de Vries
Almere
2:04:51
1:53:24
328
Peter de Wilde
Isala '96
2:05:07
1:53:27
329
Ype Vervat
Heerenveen
1:57:35
1:53:28
330
Eelco Blanksma
Arnhem
2:04:12
1:53:33
331
Egbert van Reenen
Loopclub Burgum
1:57:16
1:53:38
332
Harry Went
Leiden Road Runners
2:01:28
1:53:45
333
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense S
1:57:16
1:53:46
334
Jan Pilon
Garrelsweer
1:54:59
1:53:47
335
Henk Jan Gebben
Eelde
1:58:03
1:53:49
336
Douwe Wietze de Boer
Joure
1:55:40
1:53:50
337
Bert de Best
RRZ
1:59:41
1:53:59
338
Hervyn Bregonje
Harlingen
2:02:35
1:54:00
339
Geert Broersma
Loopgroep Hugo Veenk
2:06:08
1:54:10
340
Reginald Verschoor
Voorburg
2:01:51
1:54:18
341
Jan Binnema
Loopgroep Hugo Veenk
2:01:04
1:54:25
342
Alberto Wessel
Enschede
2:01:40
1:54:26
343
Michel Niemarkt
Bolsward
2:00:22
1:54:30
344
Robert Oude Elberink
SISU
1:55:42
1:54:30
345
Arnold Veenema
Sneek
2:00:33
1:54:31
346
Onno Thooft
Sneek
2:01:32
1:54:34
347
Paul Groot
Bovenkarspel
1:55:31
1:54:35
348
Peter Kroek
Zwolle
2:07:02
1:54:36
349
Rudi Mulder
Voorthuizen
2:05:50
1:54:39
350
Fan Fai Tsang
Bolsward
2:04:19
1:54:39
351
Marcel Companjen
Harderwijk
2:01:39
1:54:41
352
Arjen Pals
IJmuiden
1:59:20
1:54:43
353
Martijn Bannink
Mantgum
2:00:42
1:54:47
354
Michel Versteeg
Breda
1:59:57
1:54:50
355
Reinier vd Steege
Zuidlaren
2:04:39
1:54:51
356
Sytse Prins
Joure
1:58:12
1:54:52
357
Hans Wortelboer
Diever
2:00:48
1:54:53
358
Harm Prins
Isala '96
2:06:40
1:54:54
359
Chris Beinker
Lemmer
2:03:53
1:54:54
360
Erik Janssen
Soest
2:03:02
1:54:57
361
Wim Hodes
Wergea
2:05:55
1:55:02
362
Frank Becker
Rijswijk Zh
2:03:52
1:55:05
363
Jaap Smedes
De Wilgen
1:57:34
1:55:07
364
Jim Terlingen
Utrecht
2:07:04
1:55:08
365
Victor Boekeloo
Assen
2:01:34
1:55:10
366
Jurjen Veerman
Vries
2:03:43
1:55:22
367
Maurik Vermeij
Groningen
2:02:30
1:55:24
368
Simon Smeding
Leeuwarden
2:04:22
1:55:25
369
Arman Stoelwinder
Leeuwarden
2:03:29
1:55:28
370
Rene Tuinenbreijer
Athlos
2:07:46
1:55:35
371
Herman Bos
Groningen
2:01:16
1:55:40
372
Rob Bottenberg
Isala '96
2:07:25
1:55:42
373
Hans Beumers
Enschede
2:02:57
1:55:48
374
Hendrik Bos
Stiens
2:03:18
1:55:51
375
Ronald Tijsseling
Voorne Atletiek
2:01:16
1:55:52
376
Sjack Visser
Baarn
2:01:21
1:55:57
377
Hessel Westera
Leiden
2:06:42
1:56:03
378
Eddy Bastiaannet
Drachten
2:00:41
1:56:07
379
Roland Blomsma
Atos
2:00:00
1:56:08
380
Johnny Kuizenga
Beilen
1:59:26
1:56:09
381
Remco Arnoldus
RRZ
2:07:53
1:56:10
382
Jerrry Wolda
Groningen
1:59:50
1:56:17
383
Eilert Lubbers
Drachten
2:08:19
1:56:25
384
Foppe Huitema
Wolvega
2:01:31
1:56:27
385
Krijn Zuyderhoudt
Leiden Road Runners
2:06:50
1:56:28
386
André Regeling
Bolsward
2:02:25
1:56:32
387
Florent de Wolf
NOP
2:05:05
1:56:33
388
Robert Herder
Gorredijk
1:59:23
1:56:34
389
Harry Willemsen
Emmeloord
2:05:05
1:56:39
390
Fokke Steenhuisen
Groningen Atletiek
2:06:58
1:56:39
391
Minko Folkertsma
Folsgare
2:03:34
1:56:42
392
Hans Hoekstra
Joure
2:00:02
1:56:43
393
Dirk Compas
Bovenkarspel
1:57:40
1:56:44
394
Mehmet Aslier
Amsterdam
2:04:49
1:56:48
395
Herman Wijting Wijting
Passaat
2:04:45
1:56:51
396
Henk-Jan Balkema
West-Terschelling
1:57:47
1:56:51
397
Marc le Roy
Delft
2:06:34
1:56:51
398
Anne van Zoelen
Atos
2:00:48
1:56:56
399
Gerrit Postma
Drachten
2:02:26
1:56:58
400
Fred Drenth
Muntendam
2:07:37
1:57:03
401
Jan Willem Doeksen
Wassenaar
2:09:10
1:57:05
402
Hindrik Drenth
Sneek
2:04:11
1:57:12
403
Siep Oostenveld
Makkum Fr
2:04:25
1:57:21
404
Oscar Kamp
Wergea
2:08:14
1:57:22
405
Pieter Waardenburg
Hanzesport
2:01:53
1:57:26
406
Willem Snel
Oldenzaal
1:59:33
1:57:32
407
Ronnie Munster
Almelo
2:07:37
1:57:43
408
Harm van der Veen
De Wilgen
2:00:13
1:57:46
409
Arnoud Boom
Monnickendam
2:08:36
1:57:47
410
Chris Mulder
Hoogezand
2:02:57
1:57:48
411
Andries Hooijsma
Ureterp
2:08:12
1:57:53
412
Frederic Amant
Meerbeek (BEL)
2:06:23
1:57:58
413
Jaap Roelofs
Formerum
1:58:48
1:58:00
414
Kris Postma
West-Terschelling
1:59:00
1:58:03
415
Casper Evers
Haarlem
2:06:20
1:58:03
416
Gerard van der Veen
Burgum
2:10:23
1:58:06
417
Ariën Cupido
Hoorn Terschelling
1:58:54
1:58:07
418
Ebko Veen
Harderwijk
2:01:54
1:58:16
419
Jeroen Homminga
Groningen
2:07:58
1:58:17
420
Wim Schotman
Amersfoort
2:05:39
1:58:17
421
Martin van Houts
Wormer
2:07:11
1:58:17
422
Jan Boon
Loopgroep Dokkum e.o
2:05:08
1:58:23
423
Corbert van Rijn
De Spartaan
2:06:07
1:58:32
424
Rene Alink
Drachten
2:03:08
1:58:34
425
Bart Voogel
Haarlem
2:02:40
1:58:38
426
Suleman Zureigi
Leeuwarden
2:01:16
1:58:41
427
Frank van Laerhoven
Utrecht
2:09:18
1:58:55
428
Hans Zwerver
Eelderwolde
2:02:58
1:59:01
429
Jeffery Robbers
Friesland
2:04:45
1:59:07
430
Arie Kingma
Amersfoort
2:09:45
1:59:13
431
LOUIS Uiterwaal
IJsselstein Ut
2:04:29
1:59:16
432
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:02:12
1:59:18
433
Patrick Smit
Groningen
2:07:24
1:59:19
434
Paul Verlaan
Maarn
2:09:09
1:59:19
435
Arjan Langstraat
Delft
2:02:30
1:59:25
436
Dennis Dijkstra
Lekkum
2:04:57
1:59:27
437
Edo Eikenaar
Zwolle
2:02:48
1:59:31
438
Ton Smink
Amersfoort
2:03:06
1:59:32
439
Fokke Hoeksma
Friesland
2:10:55
1:59:32
440
Wiep Kuipers
AV Heerenveen
2:08:49
1:59:33
441
Willem Buren
Terschelling
2:00:23
1:59:34
442
Erik Asschert
Ede Gld
2:08:30
1:59:36
443
Jan Paul Rop
Zwolle
2:12:04
1:59:39
444
Eric Smit
Hollum
2:02:33
1:59:42
445
Maarten Stultjens
Wormer
2:08:41
1:59:42
446
Marc Schepers
Dordrecht
2:01:13
1:59:43
447
Hans Gerritsen
Amersfoort
2:01:49
1:59:44
448
John van Voorn
Lelystad
2:03:51
1:59:44
449
Hessel T Reitsma
Wolvega
2:07:44
1:59:51
450
Herbert Coenen
Statina
2:08:35
1:59:58
451
Louis Sibma
Mantgum
2:05:56
1:59:59
452
Bob Straub
Houten
2:10:10
2:00:03
453
Michel Richter
Amersfoort
2:02:18
2:00:04
454
Leo Korsten
Stiens
2:06:30
2:00:05
455
Rachid Herraz
Midsland
2:01:06
2:00:05
456
Wietze Blaauw
Leek
2:08:21
2:00:25
457
Axel Walta
Grou
2:06:02
2:00:26
458
Ben Potma
Hommerts
2:12:39
2:00:31
459
BertJan Hemmen
Amersfoort
2:05:01
2:00:42
460
Harry Kwast
Utrecht
2:09:14
2:00:44
461
Edward Petersen
West-Terschelling
2:01:51
2:00:44
462
Ane de Jong
Loopgroep Leeuwarden
2:06:00
2:01:06
463
Marco den Haan
Lochem
2:11:13
2:01:12
464
Rob Burger
Nieuwe Niedorp
2:06:44
2:01:13
465
Jacob van der Kooi
Stiens
2:03:52
2:01:15
466
Amir Amini
Leeuwarden
2:10:13
2:01:19
467
Marcel Niemeijer
Groningen
2:09:28
2:01:23
468
Stefan Geerlings
Aalsmeer
2:08:35
2:01:43
469
Robert Segers
Utrecht
2:10:32
2:01:44
470
Gijs de Graaf
Utrecht
2:04:44
2:01:45
471
René den Boer
PAC
2:12:19
2:01:56
472
John Hagers
RRZ
2:05:14
2:01:57
473
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:07:54
2:01:58
474
Johannes Wiersma
Terkaple
2:08:08
2:02:08
475
Anjo Rust
Groningen
2:12:21
2:02:11
476
Simon Friso
Jonkerslan
2:13:24
2:02:18
477
Stanley Manukilej
Assen
2:11:47
2:02:19
478
E. Bril
Amsterdam
2:07:07
2:02:20
479
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
2:10:43
2:02:25
480
Martin Gubbels
Tegelen
2:04:16
2:02:27
481
Evert de Vries
Heerenveen
2:14:55
2:02:49
482
Marc Hofma
Joure
2:14:52
2:02:54
483
Anton Rozeboom
Bennekom
2:10:53
2:03:20
484
Michel Wouters
Heemstede
2:04:30
2:03:25
485
Eddy Brouwer
Friesland
2:11:15
2:03:26
486
Cees Ouwehand
Rijnsoever
2:03:36
2:03:36
487
Pummy Müller
West-Terschelling
2:04:16
2:03:37
488
Paul Kramer
Assendelft
2:12:33
2:03:38
489
Fred Spoel
Amersfoort
2:11:10
2:03:48
490
Louwe de Vries
Winsum Gn
2:08:54
2:03:56
491
Lennaert de Boer
Hillegom
2:07:08
2:04:03
492
Jan Willem van Holst
Hoofddorp
2:16:24
2:04:05
493
Maurice Tax
Sneek
2:10:46
2:04:08
494
Theo Posthumus
Kootstertille
2:16:31
2:04:14
495
Robert Bervoets
Langezwaag
2:07:40
2:04:23
496
Bernardus Renzema
Friesland
2:10:34
2:04:32
497
Math Brinkhoff
Landgraaf
2:12:42
2:04:35
498
Jan Elkhuizen
Midsland
2:05:04
2:04:37
499
Sywert Folkertsma
's-Gravenhage
2:11:35
2:04:43
500
Gosse Folkertsma
Annen
2:11:34
2:04:44
501
Manfred Boom
Monnickendam
2:15:35
2:04:47
502
Arnout Palsgraaf
PAC
2:15:36
2:04:49
503
Rob Olde Heuvelt
PAC
2:15:36
2:04:49
504
Peter van der Bas
PAC
2:15:36
2:04:51
505
Rob Turksema
Eindhoven Atletiek
2:16:52
2:04:54
506
Arthur van der Graaf
Nijmegen
2:15:14
2:05:01
507
Patrick van Capel
Weesp
2:16:51
2:05:05
508
Hendrik jan Buter
Nijemirdum
2:14:51
2:05:16
509
Jim de Jong
Soest
2:13:09
2:05:54
510
Arjen Burghoorn
Utrecht
2:17:57
2:06:02
511
Trienus de Jong
Lollum
2:12:07
2:06:07
512
Marco van Schaik
Soest
2:17:05
2:06:08
513
Harmen van der Ende
West-Terschelling
2:07:10
2:06:14
514
Sytse Verstraten
Leiden Road Runners
2:18:14
2:06:15
515
Chiel van IJzendoorn
Nieuw-Vennep
2:17:50
2:06:21
516
Michael Jobse
Nieuw-Vennep
2:17:51
2:06:22
517
Martin Haring
Maasland
2:18:35
2:06:33
518
Jan van der Meulen
Alkmaar
2:16:01
2:06:38
519
Bauke-Jacob Rinzema
Joure
2:12:49
2:06:51
520
Doekejan Doeksen
Wervershoof
2:12:27
2:06:53
521
Paul Passchier
Groningen
2:17:13
2:07:00
522
Lou Maas
PAC
2:18:00
2:07:30
523
Harry van Dalen
Achterveld
2:17:37
2:07:30
524
Thony van der Veen
Loopclub Burgum
2:15:28
2:07:46
525
Ronald van den Bos
Achterveld
2:18:01
2:07:54
526
Rudi Drenth
Holten
2:17:04
2:08:04
527
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
2:14:45
2:08:04
528
Wouter Verboon
Woerden
2:12:30
2:08:19
529
Henk Couwenberg
WAALRE
2:19:03
2:08:33
530
Martin Overdijkink
Climax
2:20:44
2:08:34
531
Erik van der Pasch
Prins Hendrik
2:18:38
2:08:34
532
Olaf Kerstholt
Burgum
2:20:18
2:08:46
533
Bert Bos
Groningen
2:18:52
2:08:50
534
Han Schuchhard
Voorschoten
2:20:55
2:08:51
535
Edwin Bijl
Sneek
2:17:45
2:08:55
536
Reginald Borgsteyn
Workum
2:21:07
2:09:06
537
Jan van Houten
Amersfoort
2:18:02
2:09:18
538
Achim Vöcking
Bocholt (GER)
2:20:38
2:09:22
539
Auke Reidinga
Groningen
2:15:55
2:09:23
540
Wilfred Kuipers
Wolvega
2:16:22
2:09:28
541
Paul Haighton
Soest
2:20:25
2:09:29
542
Mac van der Klaauw
Leiden Road Runners
2:20:10
2:09:47
543
Focko Sinnema
Nieuwebrug
2:13:36
2:09:58
544
Hans Sibeijn
Westzaan
2:19:52
2:10:00
545
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:14:34
2:10:12
546
Kees Verkuil
Hilversum
2:12:38
2:10:16
547
Dick Sloots
Meppel
2:21:21
2:10:33
548
Steven Spoelstra
Haarlem
2:22:34
2:10:37
549
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
2:19:40
2:10:50
550
Sander Roell
AAA
2:21:37
2:10:51
551
Pieter jan van der Laa
Middelstum
2:15:24
2:10:59
552
Klaas Jan Beers
Stiens
2:13:46
2:11:02
553
Erik Van der Velde
Nieuwe Pekela
2:17:12
2:11:16
554
Menno Hayma
Goutum
2:20:42
2:11:48
555
Frank Zeinstra
Wolvega
2:19:07
2:12:14
556
Sandor Velders
Amsterdam
2:20:16
2:12:14
557
Bart Jannink
Amsterdam
2:22:23
2:12:46
558
Menno Heukels
Apeldoorn
2:22:04
2:12:50
559
Johan Straatsma
Dokkum
2:24:27
2:12:51
560
Gert Harmsen
Eindhoven
2:22:02
2:12:51
561
Evert Bosman
Bunnik
2:21:48
2:13:00
562
Marcel Reinders
Haarlem
2:17:53
2:13:35
563
Beat Notz
Amsterdam
2:21:37
2:13:51
564
Mark Brabänder
Veenendaal
2:24:19
2:14:02
565
Frans Koop
Amsterdam
2:24:55
2:14:09
566
Johan Oosterhoff
Bedum
2:22:05
2:14:16
567
Paul van der Hijden
Almere
2:25:02
2:14:17
568
Harry Wiechers
Nieuw-Roden
2:21:52
2:14:26
569
Ronald Ars
Stiens
2:24:34
2:14:34
570
Edwin van Velden
Noordwijk Zh
2:16:24
2:14:42
571
Engbert Krist
Groningen
2:24:53
2:14:43
572
Hessel Turkstra
Oentsjerk
2:18:19
2:14:54
573
Carlos Oudendijk
Amsterdam
2:15:29
2:15:29
574
Rinse Bakker
Haarlem
2:22:26
2:16:19
575
Robin Remmerts
Noord-Sleen
2:27:40
2:16:21
576
Maurijn Odé
Lelystad
2:19:30
2:16:31
577
Klaas van Kalsbeek
Horror
2:29:12
2:16:48
578
Johan Akker
Leek
2:24:50
2:16:54
579
Pieter Bes
Alkmaar
2:27:36
2:17:43
580
Victor Ragetli
Amersfoort
2:29:57
2:17:53
581
Sirt Fissering
Noord-Sleen
2:29:15
2:17:54
582
Patrick Jaasma
Franeker
2:24:23
2:18:22
583
Jildert Visser
Assen
2:30:44
2:18:39
584
Erwin Rob
West-Terschelling
2:30:10
2:19:09
585
Gerlof Osinga
Drachten
2:30:17
2:20:56
586
Harold G M Dekker
Groot-Ammers
2:26:23
2:21:52
587
Hans Witte
Delfgauw
2:26:03
2:21:55
588
Henk Rode
Groningen
2:25:21
2:22:34
589
Bas Wilbrink
Garrelsweer
2:24:20
2:23:08
590
Arjen Slinger
Alphen aan den Rijn
2:24:29
2:23:33
591
Jan Volbers
Enschede
2:36:00
2:25:02
592
Peter Wijnja
Mantgum
2:31:49
2:25:51
593
David Ruting
Amsterdam
2:35:05
2:27:04
594
Roeland Moet
Heerenveen
2:39:39
2:27:19
595
Francis Ros
Rotterdam
2:39:49
2:29:41
596
Robert Schouten
Bilthoven
2:35:56
2:30:17
597
Dick van der Goot
Heerenveen
2:39:20
2:30:39
598
Wilco Kotrotsos
Utrecht
2:44:15
2:32:50
599
Wybo Nauta
Goutum
2:40:49
2:32:53
600
Robert Benedictus
Mantgum
2:39:49
2:34:43
601
Rob van Dis
Dieren
2:49:46
2:37:32
602
Theo Beeksma
Damwald
2:51:40
2:39:21
603
Michel Vermeer
Rotterdam
2:56:47
2:47:03
604
Harry Kooyenga
Burdaard
4:42:23
4:42:23
605
Dennis Vangangel
IJsselstein Ut
5:08:10
5:08:10
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Louis Zandbergen
Zwolle
1:34:52
1:30:40
2
Paul Claessen
Opoeteren (BEL)
1:32:32
1:31:39
3
Wilco Visscher
Isala '96
1:33:26
1:31:48
4
Aad Zuiderwijk
Pallas '93
1:33:12
1:33:03
5
Kees van der Heemskerk
Warmond
1:34:57
1:33:30
6
Hans Breuker
Friesland
1:35:56
1:33:32
7
Ahmad Ghelichkhani
Loopgroep Leeuwarden
1:38:37
1:34:18
8
Hein Hoeijmakers
Horst
1:43:14
1:34:22
9
Jaap de Boer
Bontebok
1:40:10
1:34:49
10
Paul Latour
Dutch Runners
1:41:20
1:35:45
11
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:39:57
1:35:56
12
John van den Bos
Hellevoetsluis
1:41:42
1:36:03
13
Harrie Brils
Amsterdam
1:42:14
1:36:07
14
Ton van de Logt
Amsterdam Zuidoost
1:39:28
1:36:20
15
Anton Meijer
Utrecht
1:46:55
1:36:42
16
Nick de Koning
Gouda
1:39:32
1:36:45
17
Gert-Jan Zeelen
Makkum Fr
1:38:04
1:36:58
18
John Grotenboer
Oosterwolde Fr
1:39:37
1:37:19
19
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:41:11
1:37:26
20
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:40:07
1:37:39
21
Henk Duinkerken
RRZ
1:38:01
1:37:45
22
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:40:34
1:37:47
23
Jappie Braaksma
Ternaard
1:41:44
1:37:53
24
Hans Faassen
Scopias
1:39:48
1:38:02
25
Willem Krukkert
SISU
1:43:30
1:38:03
26
Riekele J Heida
Wergea
1:43:31
1:38:25
27
Fred Tangelder
's-Gravenhage
1:41:02
1:39:10
28
Frits Charbon
Westerbork
1:45:58
1:39:20
29
Ben Keller
Leersum
1:40:19
1:39:21
30
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:43:03
1:39:43
31
Jakob Hut
Siddeburen
1:40:40
1:39:54
32
Jan van den Berg
Isala '96
1:41:41
1:39:58
33
Roelof Plender
Isala '96
1:41:41
1:39:58
34
Herman Boersma
TION
1:45:33
1:39:59
35
Hans van Leeuwen
SOS
1:41:53
1:40:06
36
Hans Braal
Zeist
1:45:51
1:40:20
37
Klaas Jansen
Hasselt
1:41:43
1:40:43
38
Titus Olthof
Enschede
1:42:46
1:40:44
39
Theo de Vries
Friesland
1:43:57
1:41:08
40
Rob Laan
Drachten
1:48:26
1:41:16
41
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum e.o
1:43:35
1:41:19
42
Laurens Conijn
Hee
1:41:55
1:41:20
43
Peter Melman
Warmond
1:42:53
1:41:25
44
Henk Veldkamp
Hoogeveen
1:44:23
1:41:47
45
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
1:51:32
1:41:49
46
Geert Tjarks
Zwolle
1:50:33
1:41:50
47
Marcel Jeunink
Gelre
1:44:24
1:41:54
48
Theo de Groot
Witmarsum
1:42:55
1:42:06
49
Wim de Moor
LVA Plantaris
1:51:59
1:42:08
50
Jan Hakvoort
Noordwijkerhout
1:44:35
1:42:10
51
Wietse van der Heide
AV Heerenveen
1:45:01
1:42:30
52
Jan Boekestijn
Ruurlo
1:53:54
1:42:42
53
Rien van der Velde
NOP
1:44:53
1:42:42
54
Eddy Steenvoorden
Utrecht
1:54:52
1:42:47
55
Elko Knoop
Tolbert
1:44:25
1:42:49
56
Hans Broshuis
Isala '96
1:44:20
1:42:50
57
Herman Willems
Houten
1:48:03
1:42:59
58
Hans de Groot
Broeksterwald
1:47:02
1:43:00
59
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:45:06
1:43:05
60
Peter Theuwissen
Zwolle
1:48:43
1:43:05
61
Oeli Reitsma
Horror
1:44:56
1:43:08
62
Bauke Jansen
Bolsward
1:49:31
1:43:17
63
Goos Tuinstra
Drachten
1:43:53
1:43:17
64
Wim Hummel
Dutch Runners
1:43:44
1:43:19
65
Gerlof de Boer
Veenendaal
1:46:24
1:43:26
66
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:47:14
1:43:27
67
Bennie Schakelaar
Zwolle
1:45:23
1:43:28
68
Gerrit van de Berkt
Triathlon
1:45:25
1:43:43
69
Niels van der Laan
Amersfoort
1:45:28
1:43:48
70
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
1:48:11
1:43:48
71
Michel Holtkamp
Leusden
1:53:59
1:43:51
72
Jos Alers
Vlaardingen
1:45:11
1:44:01
73
Geert van der Veen
Leek
1:45:42
1:44:06
74
Paul Hendriksen
Enschede
1:55:02
1:44:08
75
Ron Schoemaker
Koog aan de Zaan
1:54:37
1:44:09
76
Arie van den Akker
Maasland
1:47:57
1:44:10
77
Bremer Lo
Den Burg
1:45:04
1:44:13
78
Sierk Postma
Ryptsjerk
1:50:40
1:44:18
79
Nico Casant
OSS-VOLO
1:47:17
1:44:30
80
Wim Koolhaas
Amstelveen
1:47:14
1:44:34
81
Jan Ubels
Vries
1:51:50
1:44:49
82
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:47:05
1:44:49
83
Dirk Korf
Harderwijk
1:51:50
1:44:50
84
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
1:47:29
1:44:50
85
Johan van de Laar
AV Nijkerk
1:54:00
1:44:58
86
Danny Olinga
De Sprinter
1:53:04
1:45:05
87
Gosse van der Ende
Britswert
1:48:27
1:45:08
88
Herman Hofman
Holten
1:46:58
1:45:10
89
Martin ter Veen
Athlos
1:51:34
1:45:14
90
Jr dijkstra jr Dijkstr
Easterwierrum
1:48:15
1:45:19
91
Oeds Stienstra
Sneek
1:48:04
1:45:26
92
Arthur Kessens
Beverwijk
1:57:23
1:45:28
93
Kees Peeters
Nieuwveen
1:56:55
1:45:38
94
Jos Kraakman
Hylas
1:56:47
1:45:42
95
Renze Pettinga
Emmeloord
1:47:43
1:45:42
96
J. Andringa
Oentsjerk
1:48:34
1:45:43
97
Jan Wijnia
Harlingen
1:52:00
1:45:45
98
Menco van der Berg
Thesinge
1:52:49
1:45:50
99
Eddie Veenstra
Coevorden
1:47:01
1:45:51
100
Rob Daamen
Harderwijk
1:52:57
1:45:57
101
Marten Heijs
Daventria
1:49:04
1:45:58
102
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
1:47:09
1:46:00
103
Teake Dijkstra
Harderwijk
1:53:11
1:46:09
104
Martin Smit
RRZ
1:49:35
1:46:20
105
Addy Peters
NOP
1:48:16
1:46:20
106
Cees Masteling
NOP
1:48:16
1:46:20
107
Auke Bos
Ede Gld
1:51:52
1:46:22
108
Fokko Bosker
Friesland
1:52:36
1:46:23
109
Bauke de Jong
Goutum
1:49:34
1:46:24
110
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:52:33
1:46:39
111
Frits de Kam
Pijnenburg
1:49:21
1:46:41
112
Hans Blankennagel
AV Monnickendam
1:54:49
1:46:41
113
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
1:57:56
1:46:48
114
Meinte Wesselius
Wommels
1:54:09
1:47:20
115
Rob Kroes
De Liemers
1:49:41
1:47:24
116
Anne de Groot
Noord-Sleen
1:48:21
1:47:28
117
Jan Jelle Renkema
Loopgroep Nienoord
1:50:09
1:47:30
118
Loek Smid
Hindeloopen
1:50:44
1:47:31
119
Alex Jager
Groningen Atletiek
1:55:57
1:47:35
120
Tinus Rispens
Breda
1:52:45
1:47:44
121
Rinke de Jong
Leeuwarden
1:52:32
1:47:47
122
Gert Slot
Wormer
1:57:06
1:47:47
123
Jan Wolf
Loenen aan de Vecht
1:57:35
1:47:59
124
Henk Kruidhof
Rouveen
1:50:34
1:48:11
125
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
1:50:42
1:48:14
126
Martijn de Vries
Groningen
1:50:31
1:48:15
127
André Overmars
NOP
1:50:06
1:48:17
128
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
1:51:36
1:48:17
129
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:00:38
1:48:29
130
Anton Alberts
Harkstede
1:55:58
1:48:29
131
René Poessé
Delden
1:56:02
1:48:33
132
Louke Berretty
Wommels
2:00:53
1:48:39
133
Piet Drost
Noardburgum
1:52:41
1:48:40
134
Chris Keen
Dodewaard
2:00:52
1:48:42
135
Erik Oudshoorn
Pijnenburg
1:55:51
1:48:46
136
Yde de Boer
Bolsward
1:55:07
1:48:52
137
Arjen de Ruiter
Goutum
1:53:33
1:48:56
138
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voo
1:58:42
1:48:56
139
Wim Koetsier
PEC 1910
1:58:08
1:49:00
140
Nico Swanink
Aerdenhout
2:00:47
1:49:06
141
Berend Negerman
Joure
2:01:04
1:49:06
142
Peter M Jansen
Dutch Runners
1:52:13
1:49:08
143
Martien Sparreboom
Wekerom
1:57:07
1:49:11
144
Jeroen Baars
Delft
1:56:42
1:49:12
145
Rob van der Linden
De Spartaan
1:54:02
1:49:14
146
Rein Swart
Alkmaar
1:56:27
1:49:17
147
Arie Littink
Aarlanderveen
1:54:56
1:49:18
148
Paul Scheltinga
Enschede
1:56:33
1:49:26
149
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:55:12
1:49:26
150
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:50:00
1:49:38
151
Ronald Smout
Houten
2:00:13
1:49:42
152
Jan van der Ven
Triathlon
1:57:42
1:49:42
153
Klaas Regts
AAV '36
1:54:22
1:49:46
154
Johan Kuperus
Leeuwarden
1:54:25
1:49:51
155
Arjan van den Hurk
Voorne Atletiek
1:59:01
1:49:53
156
Henk Jongstra
NOP
1:52:31
1:49:58
157
Wim Renes
VAV
1:55:25
1:49:59
158
Harry Zwanenburg
Horror
1:52:00
1:50:03
159
Bas Kouwenhoven
Running Holland
1:53:58
1:50:04
160
Oane Rinkema
Friesland
1:57:51
1:50:07
161
Ferry Kalfsvel
Utrecht
1:57:34
1:50:12
162
Gerrit Baan
Noardburgum
1:58:25
1:50:12
163
René de Boer
Heiloo
1:54:40
1:50:13
164
Fred Van Kuik
Utrecht
1:57:34
1:50:15
165
Maarten Strik
Garmerwolde
1:52:40
1:50:15
166
Gerard Donker
Tjalleberd
1:54:36
1:50:21
167
Lex van Houte
Leeuwarden
1:55:20
1:50:21
168
Rien Florijn
Pijnenburg
2:00:05
1:50:24
169
Robert Wijs
Isala '96
1:52:12
1:50:27
170
Ron Meijer
VAV
1:55:41
1:50:35
171
Gijs de Graaff
Almere
1:55:54
1:50:54
172
Foppe Gall
Friesland
1:53:31
1:51:10
173
Marcel Brok
Triathlon
1:55:49
1:51:14
174
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:54:26
1:51:18
175
Tom Veldman
Tempo
2:00:04
1:51:20
176
Henk Jorna
Drachten
1:56:00
1:51:30
177
Frans Jannink
Haaksbergen
1:59:03
1:51:36
178
Andreas Riekötter
Paderborn (GER)
2:03:00
1:51:40
179
Wolter Jan Fonk
Bontebok
1:58:18
1:51:43
180
Bertus Zwerver
Boornbergum
1:54:50
1:51:48
181
Paul Lensen
Heemskerk
1:58:39
1:51:53
182
Nico Dontje
Nieuwegein
2:03:02
1:51:57
183
Gerard Postma
Vleuten
2:02:03
1:52:07
184
Erik Ekkel
Nuenen
1:58:53
1:52:08
185
Ben van den Hoogen
Climax
2:01:06
1:52:09
186
Mart van de Leur
Ciko '66
2:03:33
1:52:10
187
Frits Meijer
Vlieland
2:00:08
1:52:10
188
Bart Ahrens
Athlos
1:54:53
1:52:23
189
Mark Bassie
Ruurlo
2:01:46
1:52:24
190
Pieter Koevoets
Langbroek
1:53:22
1:52:25
191
Paul Bultink
Sassenheim
1:57:13
1:52:27
192
Bart van Loon
Amsterdam
1:58:36
1:52:29
193
Erik Roos
Loenga
1:55:42
1:52:34
194
Diederik Tempert
Nijverdal
2:03:53
1:52:36
195
Fred Roelofs
Haarlem
1:58:10
1:52:38
196
Sjoerd Hiemstra
Ferwoude
2:04:01
1:52:38
197
Harm Postma
Friesland
1:58:00
1:52:40
198
Ton Baris
Valkenburg Zh
1:56:30
1:52:41
199
Pier Wildschut
Langweer
2:03:54
1:52:47
200
Jan Knol
Nijeveen
2:02:23
1:52:58
201
AaR Wartena
Groningen Atletiek
2:04:08
1:52:59
202
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
2:03:24
1:53:00
203
Ralph van den Bogaard
Hillegom
2:04:13
1:53:09
204
Klaas Flens
Oostzaan
2:03:15
1:53:10
205
Tom van Til
Eelde
2:04:43
1:53:15
206
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:00:49
1:53:18
207
Marten Scheenstra
Groningen
2:03:31
1:53:20
208
Gerrit Knop
Terschelling West
1:54:14
1:53:24
209
Jaap Bouw
Passaat
1:58:14
1:53:25
210
Piet Wietzes
Bedum
1:59:00
1:53:25
211
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:54:12
1:53:27
212
J. Verwolf
Culemborg
1:59:16
1:53:31
213
Martin Boekeloo
West-Terschelling
1:54:17
1:53:41
214
Folkert Solle
Kollum
1:58:30
1:53:50
215
Freek Riegman
AV '34
2:04:27
1:53:50
216
Aad v.d. Drift
Artemis
2:03:13
1:53:50
217
Perry Vandam
Ermelo
2:06:13
1:53:51
218
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenk
2:00:31
1:53:53
219
Durk Douma
Woudsend
2:05:35
1:53:58
220
Frans Fonville
Aalden
1:58:15
1:54:03
221
Eddie Koller
Ugchelen
1:56:29
1:54:07
222
Jelle de Jong
Friesland
1:55:58
1:54:07
223
Jos Kamer
Amersfoort
2:01:52
1:54:14
224
Rienk Wiersma
Wommels
2:03:52
1:54:15
225
Michel Steneker
Groningen
1:58:51
1:54:19
226
Ed Zwenger
SV Veendam
2:04:55
1:54:21
227
Cor Knoester
Oegstgeest
1:59:51
1:54:21
228
Jan Aalbers
Amstelveen
1:58:28
1:54:22
229
Theo Berendsen
Soest
1:54:38
1:54:25
230
Jan Kroon
Apeldoorn
2:03:55
1:54:41
231
Douwe Bokma
Hindeloopen
1:57:58
1:54:42
232
Marc Wiewel
Amsterdam
1:57:42
1:54:45
233
A. Hoekstra
Haulerwijk
2:02:57
1:54:46
234
Hans Noorman
Zuidlaren
2:03:48
1:55:03
235
Frank Bekker
Fortuna
2:07:34
1:55:04
236
D. Everts
Woerden
1:59:16
1:55:07
237
Ruud Engelaar
Ruurlo
2:04:30
1:55:08
238
Martin Esman
Bussum
2:02:41
1:55:13
239
Cees A- Kuypers
Sønder Stenderup (DE
2:03:31
1:55:16
240
Jan Leijstra
Witmarsum
2:02:20
1:55:20
241
Hendrik-Jan Krol
Zwolle
2:02:06
1:55:23
242
P Sikkema
Grou
2:05:50
1:55:30
243
Barend Visser
Loopgroep Leeuwarden
2:00:24
1:55:30
244
Henk Klijnstra
Oentsjerk
1:59:02
1:55:32
245
Henk Betten
Leeuwarden
2:00:28
1:55:32
246
Willem Bodde
Dokkum
1:57:49
1:55:40
247
Bert Leppers
VAV
2:00:46
1:55:40
248
Kees Visser
Tjerkgaast
2:02:37
1:55:43
249
Erik van Norden
Utrecht
2:04:26
1:55:44
250
Jan Van der WAL
Friesland
2:02:04
1:55:48
251
Johan van Straaten
Rotterdam
1:58:33
1:55:50
252
Hans Berg
Westervoort
2:05:30
1:55:51
253
Harry van Keulen
Triathlon
1:59:22
1:55:57
254
Minne Wiersma
Burgwerd
2:02:42
1:55:57
255
Jurjen Stellingwerf
Friesland
2:02:05
1:56:01
256
Kees van Gemert
Athlos
1:58:29
1:56:02
257
Hans Schol
West-Terschelling
1:56:50
1:56:07
258
Ger Raijmakers
GVAC
2:06:47
1:56:18
259
Jan Loos
Wagenborgen
2:05:36
1:56:21
260
Berend Nederland Snijd
Hoorn Terschelling
1:57:06
1:56:23
261
Hans Henkelman
Oldenzaal
1:58:36
1:56:29
262
Thijs van der Vegt
Friesland
2:08:32
1:56:31
263
Fred KARELS
Egmond-Binnen
1:59:59
1:56:33
264
Hessel Boersma
Groningen
2:01:14
1:56:34
265
Nico de Roos
Putten
2:09:01
1:56:39
266
E ten Kate
Pijnenburg
2:03:49
1:56:43
267
Kees van der Graaf
LSV Invictus
1:58:51
1:56:43
268
Jaap Bakker
Balloo
2:08:19
1:56:47
269
René Hup
Isala '96
2:08:40
1:56:51
270
Johan Walsweer
Ede Gld
1:58:45
1:56:53
271
Frits de Reeper
Fit
2:04:49
1:56:55
272
Jan Kooy
Dutch Runners
2:00:22
1:57:02
273
Albert Breman
Dalen
1:58:18
1:57:04
274
Samuel K Quartey
Triathlon
2:01:35
1:57:09
275
Gerrit Jurjens
Coevorden
1:58:27
1:57:13
276
Teun van der Meij
Friesland
2:02:11
1:57:20
277
Jan Cees Sorgdrager
Heerenveen
2:01:37
1:57:22
278
Rene de lucifer Sesink
Nijmegen
2:01:52
1:57:26
279
Johan Bonnema
Wieringerwerf
2:06:51
1:57:30
280
Hans ter Voorde
Meppel
2:06:56
1:57:32
281
Kees De Vries
Eelderwolde
2:10:12
1:57:37
282
Jerry van Amerongen
Stiens
2:05:06
1:57:39
283
Wico Maat
NOP
2:04:59
1:57:42
284
Erik van der Waal
Amsterdam
2:05:15
1:57:43
285
Jos Jansen
Groningen
2:07:17
1:57:44
286
Bert Loef
Groningen
2:04:21
1:57:48
287
Henk Hilderink
Luttelgeest
2:00:02
1:57:50
288
Mari van Lieshout
Hoorn Nh
2:03:00
1:57:51
289
Jos Steehouder
Culemborg
2:06:22
1:57:55
290
Gert van Gent
NSL
2:03:44
1:58:00
291
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
2:01:03
1:58:00
292
Wim Markerink
Enschede
2:08:45
1:58:01
293
Willem Baltes
Diepenveen
2:04:43
1:58:02
294
Jan Willem Eyssen
Bergen Nh
2:10:09
1:58:03
295
Eric Schepers
Harlingen
1:59:33
1:58:03
296
Henk Franssen
Wijk bij Duurstede
1:59:03
1:58:04
297
Wiim Balvers
Wijk bij Duurstede
2:01:09
1:58:05
298
Ben Kamp
Marathon Pim Mulier
2:10:33
1:58:08
299
Hans Smit
Leiden Road Runners
2:10:09
1:58:10
300
Geert Visser
Zwolle
2:05:16
1:58:14
301
Lieuwe Dirksma
Friesland
2:06:09
1:58:14
302
Jan Visser
Emmeloord
2:05:16
1:58:14
303
Peter Fransen
Wolvega
2:05:39
1:58:17
304
Otto Kuhn
Mainhausen (GER)
2:10:02
1:58:20
305
Jan Koning
Assen
2:05:17
1:58:24
306
Martin Honsel
Rhede (GER)
2:10:00
1:58:45
307
Han Schipper
Dutch Runners
2:08:09
1:58:45
308
Paul Elverding
Keijenborg
2:10:34
1:58:45
309
Wim Manshande
Friesland
2:08:31
1:58:53
310
Peter van Dijk
Schiedam
2:05:27
1:58:54
311
Maarten Hoekstra
Assen
2:01:30
1:58:54
312
Jaap Blaakmeer
Assen
2:01:29
1:58:55
313
Harry Kraak
Noordkop
2:10:03
1:59:01
314
Sjoerd Manting
Vlieland
2:06:05
1:59:05
315
Nico Sikkes
AV Heerenveen
2:07:43
1:59:11
316
Theo Verweij
IJsselstein Ut
2:04:29
1:59:12
317
Henk Wilbers
Gytsjerk
2:02:02
1:59:16
318
Peter Kreeftmeijer
IJsselstein Ut
2:04:29
1:59:17
319
Gerben Kozijn
Sneek
2:05:43
1:59:18
320
Dick van Doorn
IJsselstein Ut
2:04:29
1:59:19
321
Theo de Bruin
IJsselstein Ut
2:04:29
1:59:20
322
Tjeerd Osinga
Balk
2:06:14
1:59:27
323
Igno van der Woude
GVAC
2:09:58
1:59:28
324
Maas Folsche
Ede Gld
2:02:59
1:59:31
325
Antoon de Boer
Hazerswoude Dorp
2:04:28
1:59:32
326
Gerrit Holstege
Zwolle
2:08:19
1:59:36
327
Hans Hortensius
Zoetermeer
1:59:47
1:59:47
328
Hans van Egmond
Impala
2:08:21
1:59:49
329
Arjen Santema
Diepenveen
2:04:43
1:59:50
330
Sijtze Hellema
Loopgroep Hugo Veenk
2:05:48
1:59:54
331
Siegfried Weitenberg
Loopgroep Leeuwarden
2:04:39
1:59:58
332
Epke Bouma
Hoornsterzwaag
2:09:07
1:59:58
333
Roel Bierling
Utrecht
2:09:56
2:00:00
334
Henk Veldhuizen
Climax
2:12:09
2:00:01
335
Bart Kort
Rottum Fr
2:06:37
2:00:05
336
Hans Beusen
Dutch Runners
2:06:33
2:00:16
337
Wikke van der Hoek
Bedum
2:02:43
2:00:16
338
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
2:09:28
2:00:17
339
Jan van den Belt
Hanzesport
2:04:07
2:00:18
340
Hans Verhoogt
Roden
2:04:24
2:00:21
341
Jean-Michel Chavernac
Wijk bij Duurstede
2:10:54
2:00:28
342
Jan Bleichrodt
Harlingen
2:10:52
2:00:34
343
Jaap Nijholt
LSV Invictus
2:03:19
2:00:34
344
Jacob Dijkstra
Friesland
2:06:55
2:00:37
345
Henk Postma
Friesland
2:09:25
2:00:42
346
Willem van t Land
Voorthuizen
2:12:02
2:01:00
347
Reinder Tel
Surhuizum
2:05:21
2:01:01
348
Jan Jonkman
NOP
2:06:17
2:01:02
349
S. Diphoorn
Goenga
2:07:07
2:01:05
350
Hans Kamstra
Midsland
2:01:56
2:01:12
351
J Huitema
Leeuwarden
2:04:36
2:01:13
352
Michel Claus
Amsterdam
2:08:28
2:01:17
353
Roger Alwart
Utrecht
2:13:07
2:01:24
354
Arjo van der Veken
Zwolle
2:06:32
2:01:30
355
Jan Bos
Zwolle
2:06:33
2:01:32
356
Paul Kromhout
Wergea
2:12:26
2:01:33
357
Ben ten Tusscher
Houten
2:09:15
2:01:37
358
Paul Kok
Pijnenburg
2:09:18
2:01:45
359
Joost Kerkhoff
Loppersum
2:02:57
2:01:46
360
Charles Willems
Driebergen-Rijsenbur
2:10:03
2:01:58
361
Age Knol
Berltsum
2:11:54
2:02:03
362
Sjoerd Nauta
Triathlon
2:14:28
2:02:05
363
Jan Belles
Stiens
2:09:39
2:02:12
364
Aalt Zwart
Climax
2:14:22
2:02:13
365
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:06:51
2:02:15
366
Alberto Boon
Meppel
2:11:46
2:02:21
367
Steve Shaw
Rijnsburg
2:07:11
2:02:32
368
Erik Pley
Zwammerdam
2:13:58
2:02:45
369
Jur Elzinga
Pijnenburg
2:14:37
2:02:47
370
Klaas Peereboom
AV Heerenveen
2:15:14
2:02:54
371
Marc Jongejan
NOP
2:05:43
2:03:06
372
Evert-Jan van Leunen
West-Terschelling
2:03:41
2:03:07
373
Gerard van de Guchte
NOP
2:10:25
2:03:07
374
Sipke Glas
Leeuwarden
2:07:57
2:03:08
375
Rob Reiff
Bussum
2:08:34
2:03:09
376
Wijnand Bok
Emmeloord
2:09:23
2:03:18
377
Hans Krijnsen
Enschede
2:13:02
2:03:23
378
Egbert Smit
Stiens
2:07:38
2:03:24
379
Jan Laan
Zwaagdijk
2:11:13
2:03:25
380
Gerben Yedema
Loopgroep Leeuwarden
2:08:27
2:03:33
381
Laurens van Schie
Sassenheim
2:11:12
2:03:36
382
Durk van der Veen
Loopsport Groningen
2:08:36
2:03:39
383
Harry Siegersma
Zwolle
2:15:31
2:03:41
384
Jan Klumper
Halle
2:12:34
2:03:43
385
Pieter van Teeffelen
RRZ
2:12:01
2:03:43
386
Leo Mayer
Trias
2:14:40
2:03:45
387
Jan Verstege
Eerbeek
2:07:35
2:03:52
388
Cees Tetteroo
Gieten
2:11:56
2:03:53
389
Niek Grommers
Middelstum
2:14:15
2:03:57
390
Ben de Backker
Altis
2:15:50
2:04:07
391
Jaap Veltman
Ruinerwold
2:06:30
2:04:16
392
Erik Ritman
Ouderkerk aan de Ams
2:11:42
2:04:26
393
Jitze Beintema
Texel
2:12:05
2:04:30
394
René Lont
Loopgroep Hugo Veenk
2:11:19
2:04:41
395
Hessel Katsma
Burdaard
2:17:06
2:05:01
396
Jan Metus
Groningen Atletiek
2:14:30
2:05:04
397
Dick Vos
Bovensmilde
2:16:40
2:05:15
398
Jacob Sikkema
Jubbega
2:15:53
2:05:18
399
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:13:13
2:05:18
400
Rene Ramakers
Scopias
2:12:06
2:05:18
401
John Brinker
Groningen Atletiek
2:10:25
2:05:22
402
Martin Treub
Makkum Fr
2:09:33
2:05:24
403
Martijn Gesink
Climax
2:14:18
2:05:30
404
Cees Ramp
Loopgroep Capelle aa
2:06:40
2:05:33
405
Sake Jager
Loopgroep Zuidhorn
2:17:16
2:05:42
406
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenk
2:17:57
2:05:45
407
Klaas de Haan
Hoornsterzwaag
2:11:17
2:05:45
408
Gerard van der Stok
Olympus '70
2:17:20
2:05:49
409
Hendry Westerhof
Drachten
2:14:19
2:05:51
410
Sip Bouma
Bornerbroek
2:10:26
2:05:53
411
Siebe Annema
Leeuwarden
2:12:25
2:05:54
412
Arjo van Lier
Hilaard
2:10:26
2:05:59
413
Albert Raap
West-Terschelling
2:06:52
2:06:05
414
Jos Meeuwsen
Dutch Runners
2:08:59
2:06:18
415
Reus Mulder
Ravenswaaij
2:17:36
2:06:21
416
Johannes Petrus Stoelm
Velserbroek
2:10:19
2:06:30
417
Ronald de Ruijg
Clytoneus
2:12:08
2:06:35
418
Charlie von Pickartz
Burdaard
2:10:37
2:06:37
419
Peter de Jong
Leiden Road Runners
2:15:24
2:06:47
420
Joop Jonker
Langeraar
2:10:10
2:06:48
421
Piet Spruijt
Amsterdam
2:10:59
2:06:49
422
Theo Flemminks
Ruurlo
2:16:21
2:07:11
423
Bauke Keekstra
Loopgroep Dokkum e.o
2:13:59
2:07:16
424
Karel Verweij
Harderwijk
2:19:22
2:07:17
425
Chris Vonk
Nieuw-Vennep
2:18:41
2:07:24
426
Frank Baarveld
Peize
2:11:39
2:07:29
427
Jurgen van der Harst
Amsterdam
2:12:56
2:07:31
428
Wybrand de Groot
Friesland
2:13:50
2:07:33
429
Michael Rinders
West-Terschelling
2:08:38
2:07:34
430
Peter de Wit
Hillegom
2:19:12
2:07:36
431
John van Dam
Donkerbroek
2:20:08
2:07:46
432
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:11:46
2:07:50
433
Elmond Sasso
Zwolle
2:16:40
2:07:55
434
Albert Jan Flik
Groningen Atletiek
2:08:59
2:07:57
435
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
2:16:56
2:08:00
436
Frenk Peeters
Maastricht
2:15:58
2:08:08
437
Anton Stokman
Koudum
2:19:28
2:08:12
438
Norbert Vismans
Amersfoort
2:11:20
2:08:13
439
Gert Radstaat
Climax
2:20:26
2:08:17
440
Roelof Houwing
Hunzerunners Loopgro
2:13:09
2:08:24
441
Peter Zee
Assen
2:20:52
2:08:51
442
Ton Mosheuvel
Heiloo
2:17:14
2:09:02
443
Eduardo The
PAC
2:19:35
2:09:03
444
Frans van der Molen
Spartacus
2:19:08
2:09:14
445
Johan Lourens
Zwolle
2:19:58
2:09:21
446
Bert van der Kooi
Zwolle
2:15:59
2:09:24
447
Piet van der Hulst
De Spartaan
2:18:57
2:09:26
448
Frank Rozendal
Houten
2:17:05
2:09:27
449
Johan Brookhuis
Oss
2:17:12
2:09:34
450
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:17:55
2:09:35
451
Willem Gerrits
West-Terschelling
2:12:28
2:09:42
452
Arno Neuteboom
Ciko '66
2:21:19
2:09:47
453
Emiel van den Heuvel
VAV
2:15:00
2:09:51
454
Geert Posma
Driebergen-Rijsenbur
2:13:37
2:09:58
455
Rein Reidsma
Stiens
2:15:41
2:10:01
456
Dirk Muis
Schiedam
2:16:29
2:10:02
457
Robert Schat
Froombosch
2:21:12
2:10:03
458
Hennie Stoel
Zwolle
2:20:57
2:10:11
459
Rob Zaal
Nieuwerbrug aan den
2:16:22
2:10:14
460
Jan Gommer
Lelystad
2:18:25
2:10:24
461
Harmen Dijkstra
Joure
2:16:40
2:10:31
462
Johan Nieuwland
Wezep
2:23:16
2:10:49
463
Sikke Witteveen
Blauwhuis
2:20:49
2:10:51
464
Rob van Bladel
Leiden Road Runners
2:10:52
2:10:52
465
Joachim Werth
Mölln (GER)
2:22:55
2:11:06
466
Bert Huisman
Amersfoort
2:19:48
2:11:11
467
Gerrit Rroessink
Argo
2:22:28
2:11:12
468
Han van Keulen
Leusden
2:14:42
2:11:14
469
Harrie Holtman
Leeuwarden
2:19:57
2:11:20
470
Ton van der Mark
Horror
2:20:31
2:11:28
471
Rinse Feddema
Katlijk
2:22:06
2:11:30
472
Willem Smit
PEC 1910
2:21:25
2:11:33
473
Henk Jan de Boer
Goutum
2:21:27
2:11:41
474
Jos Teisman
Texel
2:24:15
2:11:54
475
Johan van der Veen
Climax
2:24:19
2:12:09
476
Peter van Rossen
Wijk bij Duurstede
2:22:46
2:12:17
477
Theo Loth
Haarlem
2:23:40
2:12:22
478
Curt Haagedoorn
Lisse
2:24:56
2:12:54
479
Ben van Beijnen
Sprang-Capelle
2:24:55
2:13:02
480
Peter de Harder
Appingedam
2:14:21
2:13:09
481
Raymond Huijnen
Maastricht
2:23:07
2:13:22
482
Henk Benders
Loopgroep Visie
2:24:30
2:13:31
483
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:19:49
2:13:34
484
Andries Boneschansker
Hercules
2:26:30
2:14:14
485
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:21:24
2:14:15
486
Wim Ter Laan
Wagenborgen
2:23:34
2:14:20
487
Wietze Dupon
Drachten
2:22:47
2:14:29
488
Zwier van Olst
Sneek
2:15:22
2:14:32
489
Hemmo Sander
Almere
2:25:27
2:14:45
490
Bonne de Haan
Loopclub Burgum
2:22:21
2:14:57
491
Jan van Kessel
IJsselstein Ut
2:20:22
2:15:06
492
Eric Cats
IJsselstein Ut
2:20:22
2:15:08
493
Meindert Schroor
Leeuwarden
2:23:30
2:15:11
494
Arie Verkaik
Linschoten
2:22:48
2:15:16
495
Hans Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:26:34
2:15:20
496
Rob van Beek
Pijnenburg
2:26:41
2:15:36
497
Andre Assink
Loopgroep Gemeente E
2:26:24
2:15:44
498
Toon de Vries
Groningen Atletiek
2:18:34
2:15:44
499
Ed Laar
Argo
2:27:13
2:15:58
500
Glenn Ruiter
Heiloo
2:18:24
2:16:04
501
Kees Munting
LSV Invictus
2:18:53
2:16:15
502
Louis Meijer
Houwerzijl
2:27:29
2:17:04
503
Ruurt Alle van der Slu
Loopgroep Dokkum e.o
2:26:46
2:17:05
504
Gerard de Raaf
Midsland
2:18:08
2:17:17
505
Otto Peelen
Climax
2:29:42
2:17:32
506
Wido van der Hoorn
Utrecht
2:24:27
2:17:36
507
Jan-Eric Siemonsma
Leeuwarden
2:25:06
2:17:42
508
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:24:36
2:17:49
509
Marcel J Metzelaar
Loopgroep Bunnik
2:27:07
2:18:22
510
Kees van der Zanden
Poeldijk
2:24:23
2:18:23
511
Richard Strating
Assen
2:30:44
2:18:39
512
Erik Luters
De Wilp Gn
2:27:55
2:18:44
513
Bote Hendriksma
AV Heerenveen
2:31:10
2:18:51
514
Jan Pit
Stedum
2:29:29
2:20:18
515
Theo Kuiper
Roden
2:25:30
2:20:45
516
Durk Brouwer
Sneek
2:26:40
2:20:53
517
Hans Koekkoek
Heerenveen
2:32:36
2:20:57
518
Fred Rietveld
Bodegraven
2:28:20
2:21:03
519
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:32:42
2:21:28
520
Jan Postmus
Almere
2:21:55
2:21:41
521
Simon Heykoop
Alblasserdam
2:26:13
2:21:43
522
Albert Algera
Hallum
2:26:30
2:22:07
523
Klaas Herder
St.-Annaparochie
2:29:38
2:22:24
524
Rob de Kleyn
Enschede
2:31:58
2:22:40
525
Huyskens Benoit
Egmond aan Zee
2:29:05
2:23:04
526
Henk Veninga
Broeksterwald
2:27:07
2:23:26
527
Eelco Collou
Enschede
2:33:11
2:23:53
528
Johan Mous
Athleta
2:31:32
2:23:57
529
Roelof Falkena
Goutum
2:35:38
2:24:16
530
Hans Venema
Gasteren
2:30:17
2:24:32
531
Piet Enthoven
Wieringerwerf
2:34:09
2:24:45
532
Casper Zoete
Leeuwarden
2:36:42
2:25:15
533
Henk Klompmaker
Oudehaske
2:37:12
2:25:24
534
Jan Wilpstra
Groningen
2:30:20
2:25:26
535
M van der Kamp
Wergea
2:37:41
2:26:49
536
Ed Bosch
Phanos
2:39:06
2:26:50
537
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:32:54
2:27:10
538
Kees Rozema
Groningen
2:34:08
2:27:10
539
Johan Groenia
Winsum Gn
2:32:33
2:27:35
540
Peter van den Raadt
Amsterdam
2:36:44
2:28:05
541
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
2:32:50
2:29:06
542
Herman Sieben
Zwolle
2:29:55
2:29:06
543
Jan Lubbers
Joure
2:41:35
2:29:37
544
Stef Kool
Westervoort
2:32:15
2:29:54
545
Hans de Bruin
Hilversum
2:37:20
2:30:07
546
Wytze Riemersma
De Tike
2:39:11
2:30:12
547
Nico Oostra
Weidum
2:33:46
2:30:34
548
Reinder Sinnema
Lionitas
2:38:45
2:31:27
549
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:33:32
2:31:57
550
Frans Pols
De Wijk
2:40:30
2:31:58
551
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
2:39:39
2:32:23
552
Leendert Baris
Ochten
2:36:48
2:34:55
553
Rob Oostrom
Vleuten
2:40:53
2:35:38
554
Herman Hoekstra
Friesland
2:43:23
2:37:25
555
Bert Smits
Ospel
2:47:25
2:41:46
556
Gerrit Veenstra
Zwolle
2:58:43
2:48:06
557
Arie van Rijssel
Dutch Runners
3:13:19
3:04:42
558
Vincent Oldenhof
PEC 1910
5:02:09
4:53:28
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsc
1:36:18
1:36:11
2
Jan Bakker
Zwolle
1:39:06
1:36:13
3
Albert Zijlstra
LSV Invictus
1:38:19
1:36:27
4
Yntze Jongsma
Katlijk
1:46:42
1:39:41
5
Leo Scholte ter Horst
De Sprinter
1:48:50
1:40:49
6
Jelle Wijma
LSV Invictus
1:45:06
1:42:20
7
Piet Vlaanderen
Uitgeest
1:54:36
1:42:40
8
Dies Wedzinga
Impala
1:53:44
1:43:25
9
Henk Paulisse
LAAC Twente
1:50:28
1:44:34
10
Johan de Lange
Munein
1:48:04
1:44:45
11
Hans Jansen
Dutch Runners
1:52:22
1:45:49
12
Puk Wensveen
De Spartaan
1:53:47
1:46:16
13
Floris Zaal
Nieuwerbrug aan den
1:52:24
1:46:23
14
Douwe Hessel Brouwer
Ferwert
1:48:14
1:46:38
15
Johan Zwerver
Friesland
1:49:40
1:46:51
16
Kees Schouten
Nieuwkoop
1:52:50
1:47:09
17
Jan Meijer
Haaksbergen
1:51:55
1:47:21
18
Jappie van Dijk
Stiens
1:55:33
1:47:45
19
Boudewijn Bons
GVAC
1:48:24
1:47:48
20
Jan Vergouwe
Capelle aan den IJss
1:49:07
1:47:57
21
Piet Aarts
Wanssum
1:56:58
1:48:09
22
Jan Knijff
Clytoneus
1:56:37
1:48:21
23
Frank Klasen
Sneek
1:51:05
1:48:45
24
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
2:00:26
1:49:16
25
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:51:20
1:49:24
26
Hans van Hees
Pijnenburg
2:01:19
1:49:34
27
Geert Geerts
ATC '75
1:51:17
1:49:39
28
Jan Fransen
Hasselt
1:55:53
1:50:18
29
Ton van Doorn
Bosch en Duin
1:56:27
1:50:56
30
Cor Viëtor
Gytsjerk
1:52:42
1:51:00
31
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:53:39
1:51:01
32
Ronald Rademaker
Wolfheze
1:55:23
1:51:16
33
Jan Kaldenbach
Bergen Nh
2:00:11
1:51:17
34
Carel Diekerhof
Isala '96
1:53:07
1:51:19
35
John Iseger
Berkenwoude
2:00:49
1:51:21
36
Henny Spiegelenburg
Amsterdam
1:51:30
1:51:30
37
Ferdi Grosveld
Nieuwkoop
1:54:55
1:51:32
38
Jacob van der Pol
Midsland
1:52:45
1:51:45
39
Jacob Wijngaard
Assen
2:00:06
1:51:56
40
Sybe Swart
Franeker
1:57:01
1:52:02
41
Wijbrand de Graaf
Friesland
1:55:44
1:52:13
42
Tjepke Stelwagen
Athleta
1:52:36
1:52:21
43
Ferry de Boer
Bears Fr
1:55:37
1:52:27
44
Klaas Kuiper
Groningen Atletiek
2:02:49
1:52:29
45
Tony Gaillard
Pijnenburg
2:00:17
1:52:56
46
Jans Kuiper
SV Veendam
1:54:33
1:53:02
47
Eric Bette
Wijk bij Duurstede
1:59:26
1:53:04
48
Frank Teune
Amsterdam
1:55:13
1:53:08
49
Koos Boorsma
Britsum
1:57:43
1:53:22
50
Henk Hendriksen
Spirit Lelystad
1:59:49
1:53:30
51
Henk Klunder
Groningen
2:03:50
1:53:47
52
Gert van Bokhorst
Climax
2:03:07
1:54:10
53
Frans van Iersel
Dutch Runners
2:02:24
1:54:10
54
Geert Peereboom
Tytsjerk
1:58:30
1:54:15
55
Albert Martijn
Zuidhorn
1:57:02
1:54:20
56
Cor Steenstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:03:53
1:54:26
57
Gerard Nijhof
Enschede
2:01:40
1:54:26
58
Bert Willems
Veluwe
2:05:10
1:54:33
59
Jan Bosma
Boornbergum
2:04:11
1:54:33
60
Hans Ludden
Enschede
2:03:52
1:54:35
61
Acronis Hettinga
Deinum
2:02:58
1:54:47
62
Henk Bremer
NOP
1:56:45
1:54:49
63
Klaas van der Kooij
Loopgroep Dokkum e.o
2:00:54
1:55:03
64
Joop Veldthuis
Gasselternijveen
2:00:46
1:55:10
65
Sjaak Kloppenburg
Joure
2:02:44
1:55:23
66
Henk Momberg
Argo
2:01:16
1:55:35
67
Arie Perfors
Zoetermeer
2:01:20
1:55:38
68
Douwe Dijkstra
LSV Invictus
1:57:46
1:55:40
69
Evert Brink
Athlos
2:05:38
1:55:40
70
Simon Maasland
Bennekom
2:08:02
1:55:47
71
Miel de Rooy
Hanzesport
2:01:34
1:55:48
72
Theo Mocking
Hanzesport
2:01:35
1:55:50
73
Gerard Hooghiem
Ferwert
2:07:23
1:56:02
74
Jos van den Nieuwendij
Boskoop
1:59:23
1:56:05
75
Berend Brijder
Isala '96
2:07:51
1:56:06
76
Frans Kamps
Gouda
2:06:19
1:56:06
77
Jan de Heer
Loppersum
2:00:27
1:56:14
78
Jan Daamen
GVAC
2:06:48
1:56:19
79
Karel Moojen
Friesland
2:08:20
1:56:26
80
Dolf Visscher
Alphen aan den Rijn
1:59:43
1:56:31
81
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:06:27
1:56:47
82
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:02:29
1:56:59
83
Hendrik Wiebe van der
Havelte
2:07:42
1:57:02
84
Kees Glas
Enschede
2:08:22
1:57:05
85
Bêr Jeucken
Maasbree
2:06:07
1:57:05
86
Peter Witsmeer
Lionitas
2:00:14
1:57:15
87
Geert Tielen
Maasbree
2:06:23
1:57:21
88
Hans den Hartog
Harmelen
2:09:55
1:57:33
89
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
2:01:14
1:57:47
90
Tieme Santes
Annen
2:02:52
1:58:04
91
Wim van der Meij
Hanzesport
2:05:50
1:58:10
92
Harry Sysling
Triathlon
2:02:11
1:58:13
93
Jan Kraan
Groningen
2:08:50
1:58:35
94
Kees van Oostrum
Dutch Runners
2:02:58
1:58:47
95
Maarten Witteveen
Enschede
2:09:49
1:58:53
96
Martin Kamstra
Mildam
2:05:14
1:59:18
97
Jan van Esdonk
Energie
2:05:59
1:59:23
98
Jaap Hos
Hengelo Ov
2:10:56
1:59:45
99
Jan ter Burg
PEC 1910
2:02:00
1:59:58
100
Will Modderkolk
Climax
2:12:18
2:00:09
101
Dorus Drost
Harlingen
2:04:52
2:00:21
102
Ebe Docter
Drachten
2:11:49
2:00:25
103
Jan van der Kooi
Ryptsjerk
2:10:09
2:00:27
104
Cees Bosselaar
Apeldoorn
2:08:51
2:00:28
105
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:10:12
2:00:47
106
Hans Schalkwijk
GVAC
2:11:17
2:00:49
107
Sjoerd Krijns
Noordkop
2:08:01
2:00:54
108
Auke Boersma
Groningen
2:06:47
2:01:06
109
Hylke Veenstra
Groningen
2:03:19
2:01:09
110
Ton Scheuten
Oldenzaal
2:03:38
2:01:31
111
Theo Szarzynski
Leeuwarden
2:13:38
2:01:40
112
Roelof Moes
Nijeveen
2:06:15
2:02:08
113
Robert van Hoek
Waddinxveen
2:09:43
2:02:09
114
Djurre Johannes van de
Friesland
2:08:33
2:02:17
115
Watze vd Meer
Leeuwarden
2:06:29
2:02:23
116
Rudy Vermeulen
Zwolle
2:07:26
2:02:23
117
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:12:42
2:02:40
118
Bert Hoornenborg
Leimuiden
2:06:25
2:03:14
119
Ton Zeijpveld
Rotterdam
2:09:10
2:03:15
120
Wim J van den Noort
Friesland
2:07:12
2:03:17
121
Rob Mul
Ouderkerk aan den IJ
2:08:23
2:03:23
122
Frans Swaak
Leiden Road Runners
2:10:33
2:03:31
123
Erik Kerkvliet
De Spartaan
2:08:23
2:03:34
124
Ep van Faassen
Heino
2:14:58
2:03:37
125
Wilhelmus van de Staak
Amsterdam
2:11:25
2:03:53
126
Joop Koornwinder
Gelre
2:13:07
2:04:03
127
Johan Martena
Loopgroep Astrea
2:06:08
2:04:09
128
Leo Versteeg
Friesland
2:11:12
2:04:23
129
Lolke Buma
Witmarsum
2:13:36
2:04:32
130
Marius vd Klooster
Energie
2:08:26
2:04:33
131
Augustinus de Jonge
Loopgroep De Drentsc
2:15:29
2:04:49
132
Jan Panhuis
Friesland
2:11:13
2:05:00
133
Werner Goga
Hoogezand
2:11:07
2:05:13
134
Luc Nijveen
Argo
2:07:15
2:05:33
135
Peter van Leeuwen
Energie
2:15:12
2:05:42
136
Jan van Kammen
De Westereen
2:09:17
2:05:50
137
Pé de Jong
Workum
2:08:02
2:06:19
138
Jos Nederpelt
De Spartaan
2:12:33
2:06:23
139
Jan Boersma
Goutum
2:18:16
2:06:42
140
Sybren Couperus
Workum
2:11:08
2:07:01
141
Rudy Veen
Slochteren
2:12:28
2:07:46
142
Hans van den Brink
Midsland
2:09:06
2:08:09
143
Toon Snelder
Vledderveen Dr
2:16:00
2:08:13
144
Henk van de Kant
Leersum
2:19:08
2:08:40
145
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:14:24
2:08:41
146
Wil Kurvers
Triathlon
2:14:04
2:09:27
147
Joop Boonstra
Friesland
2:12:44
2:09:34
148
Henk Stormbroek
Nijkerk Gld
2:16:25
2:09:36
149
Feico Smeding
Grou
2:20:06
2:10:00
150
Frits Verstraete
Utrecht
2:17:38
2:10:08
151
Carlo Schep
SC Reeuwijk
2:16:56
2:10:20
152
Benny Bijlsma
Friesland
2:16:40
2:10:24
153
Frans Lems
Hardloopclub Amsterd
2:13:39
2:10:29
154
Jules Delforterie
Nunspeet
2:17:26
2:11:20
155
Jelte Nijholt
LSV Invictus
2:20:19
2:11:28
156
Jan Mensink
Nijmegen
2:21:59
2:11:41
157
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
2:18:03
2:11:50
158
Jan Vesseur
Clytoneus
2:20:06
2:11:50
159
Jan Dijkstra
Drachten
2:19:10
2:12:28
160
Bert Everts
Lichtenvoorde
2:20:40
2:12:44
161
Paul Bruijnzeels
Atletiek Maastricht
2:23:07
2:13:22
162
Henk Kamps
Rotterdam
2:23:47
2:13:34
163
Fokke Wester
Emmen
2:24:24
2:13:42
164
Hans Flaman
Friesland
2:21:41
2:14:01
165
Frank de Wijn
Alphen aan den Rijn
2:26:00
2:14:30
166
Geert Helder
Roden
2:25:28
2:14:46
167
Otto de Vent
Fochteloo
2:27:24
2:15:03
168
Piet Mulder
Friesland
2:23:34
2:15:18
169
Bert Kalf
Ciko '66
2:27:08
2:15:36
170
Jan van der Hoorn
Boskoop
2:18:00
2:15:57
171
Fokko Bosma
Groningen Atletiek
2:21:57
2:16:11
172
Sible van der Meer
Wytgaard
2:20:47
2:16:17
173
Pieter Broekkamp
Beverwijk
2:24:24
2:16:25
174
Gerrit Wolffer
Enschede
2:25:43
2:16:26
175
Andries Elzinga
Holten
2:18:25
2:16:32
176
Meindert Roosjen
Friesland
2:28:45
2:16:42
177
Jippe Bokma
Friesland
2:20:11
2:17:00
178
Roel Smit
Loopgroep Astrea
2:28:02
2:17:02
179
Jan Reinders
Leiden Road Runners
2:24:54
2:17:11
180
Jan Bakker
Balloo
2:28:54
2:17:22
181
Henk Fagh
Amsterdam
2:20:23
2:17:31
182
Leon Valk
Cifla
2:27:05
2:17:39
183
Mohammed Ebrahim Farma
Loopgroep Leeuwarden
2:29:00
2:17:49
184
Leo Petersen
Hoorn Nh
2:29:46
2:18:04
185
Eise Cornelis Smit
Friesland
2:27:30
2:18:10
186
Frans de Vries
Loopgroep De Drentsc
2:30:06
2:18:23
187
Nanne Orre
Mantgum
2:19:47
2:18:34
188
Will Hann
AV Heerenveen
2:31:10
2:18:50
189
Hans Müller
Paterswolde
2:23:46
2:19:25
190
Gert Knook
Slochteren
2:30:51
2:19:26
191
Piet Vermeent
Tonden
2:25:58
2:20:24
192
Wim Barsingerhorn
Zuid-Scharwoude
2:28:07
2:21:38
193
Jan Luit
Middelstum
2:25:13
2:22:01
194
Meint Wiersma
Stiens
2:34:33
2:22:41
195
Kiek Rem
Hemrik
2:33:33
2:24:03
196
Bram Brenkman
AV Gouda
2:36:17
2:26:04
197
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
2:32:02
2:26:58
198
Albert Bekkering
SOS
2:38:29
2:27:53
199
Ad Vermeulen
Hellas
2:35:36
2:28:51
200
Nico Berkhof
Alkmaar
2:39:33
2:33:12
201
Klaas Doornbos
Startenhuizen Lopp
2:50:47
2:42:27
202
Klaas Leffring
Ede Gld
2:54:58
2:42:36
203
Joost de Pijper
Wieringerwerf
2:51:58
2:42:38
204
Willem jan Gerver
Lauw (BEL)
3:19:12
3:07:19
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
NIenke Vlak
Eelde
1:39:40
1:33:03
2
Marieke Wormgoor
Amersfoort
1:35:47
1:35:07
3
Martine Bruinsma
Groningen
1:37:52
1:35:16
4
Anna de Goede
Rotterdam
1:39:31
1:35:43
5
Marit Smit
West-Terschelling
1:39:50
1:39:41
6
Sandra de Lange
Groningen
1:52:40
1:42:23
7
Jantien Hoekstra
Berltsum
1:45:50
1:42:42
8
Hilde Bakema
Groningen
1:50:44
1:42:49
9
Corina Hilbolling
Dutch Runners
1:49:25
1:43:14
10
Linda de Wit
Loopgroep Hoorn
1:51:00
1:44:03
11
Tryntsje Bouwhuis
Sint Nicolaasga
1:45:33
1:44:27
12
Marina Langendoen-Zijp
Noordkop
1:50:46
1:44:40
13
Marianne Luyendijk
Rotterdam
1:50:12
1:44:47
14
Janetta Wolthekker
Nietap
1:47:29
1:44:50
15
Leonie Postma
Loopgroep Gemeente E
1:47:41
1:45:11
16
Anneke Wenker
AAV '36
1:51:55
1:46:16
17
Wytske Lunter
Amsterdam
1:58:26
1:46:17
18
Aline Hut
Groningen
1:59:04
1:46:17
19
Henk Jan Brus
Hoogeveen
1:50:38
1:46:28
20
Eva Evertse
Groningen Atletiek
1:58:19
1:47:09
21
Corine Havinga
PEC 1910
1:54:29
1:47:39
22
Marrit Rikze
Zeist
1:53:32
1:47:59
23
Mariska Molenaar
Groningen
1:58:33
1:48:05
24
Marijn Beelen
Amsterdam
1:59:12
1:48:13
25
Ineke Mijnen
Enkhuizen
1:54:42
1:48:47
26
Marijke Bron
Leeuwarden
2:01:02
1:49:33
27
Mirjam Bakker
Harkstede
1:55:51
1:49:33
28
Anthe Veldhuis
Oudehaske
1:57:01
1:49:37
29
Eva Kouw
Zwolle
1:50:41
1:49:47
30
Rosanne Vlasveld
Rotterdam
1:51:06
1:50:04
31
Pien Pouwels
Kloosterhaar
1:51:00
1:50:06
32
Nieske Nijland
Zutphen
2:00:53
1:50:20
33
Inge van Essen
Groningen
2:02:17
1:50:43
34
Suzanne Rutjes Donkers
Atledo
2:00:35
1:51:14
35
Mirjam Laanstra
Midsland
1:52:46
1:51:47
36
Anja Kok
Sneek
1:59:31
1:52:35
37
Ellis Stolwijk
Haag Atletiek
1:53:40
1:52:54
38
Cristel Borst
Heerhugowaard
1:56:56
1:52:56
39
Elvira van Bolhuis
Groningen
1:59:39
1:53:01
40
Lieke Beelen
Amsterdam
2:04:11
1:53:11
41
Trienke Zijlstra
Berltsum
1:58:29
1:53:12
42
Sennie Luyckx
Sneek
1:55:38
1:53:19
43
Caroline de Lathouder
De Bilt
1:58:53
1:53:21
44
Sofia Houwer-Zijlstra
Joure
1:55:09
1:53:31
45
Mariska Lenis- Wierda
Wolvega
1:56:34
1:53:53
46
Elisabeth Both
Rotterdam
2:04:53
1:54:12
47
Gatske de Jong
Horror
1:58:36
1:54:35
48
Eline Bakker
Putten
2:02:55
1:55:27
49
Linda Galema
Workum
2:06:52
1:55:29
50
Nora Schenk
Weesp
2:00:45
1:55:35
51
Femke Neeskens
GVAC
2:06:04
1:55:38
52
Emma Grijsen
Bilthoven
2:06:55
1:55:46
53
Noor Vos
's-Gravenhage
2:01:02
1:55:56
54
Berber Akkerman
Wommels
1:59:07
1:56:14
55
Saskia Holterman
Groningen
1:57:48
1:56:15
56
Beitske Bouwhuis
Bunnik
1:58:47
1:56:24
57
Marijke Nuchelmans
Balloo
2:08:29
1:56:57
58
Anna Speelman
Nijeveen
2:02:21
1:57:01
59
Marleen Geuzendam
Zwolle
2:05:04
1:57:06
60
Mirjam Niessen
Amsterdam
2:05:42
1:57:21
61
Elsbeth Wolting-Van de
Meppel
2:08:00
1:57:22
62
Carolien de Vries
Assen
2:06:38
1:57:26
63
Barbara Jaarsma
Makkum Fr
2:04:26
1:57:31
64
Willemijn Corpeleijn
Amsterdam
2:08:01
1:57:50
65
Tineke Acda
Spartacus
2:08:01
1:57:53
66
Jolijn Mulders
Hoevelaken
1:58:36
1:57:56
67
Rinyanne Dirksma
Friesland
2:06:10
1:58:15
68
Esther de Vries
Groningen Atletiek
2:03:17
1:58:19
69
Lotte van den Broek
Rotterdam
1:59:11
1:58:20
70
Celina Wiegman
Friesland
1:59:11
1:58:20
71
Mieke Oud
Ursem
2:07:22
1:58:22
72
Jitske Kraan
Amsterdam
2:08:50
1:58:38
73
Marloes van der Wal
Leeuwarden
2:07:23
1:58:42
74
Renske Boot
Phoenix
2:08:10
1:58:58
75
Bregje van Zundert
Utrecht
2:04:51
1:59:02
76
Kelly Zaal
Nieuwerbrug aan den
2:05:19
1:59:12
77
Anne Laurine Staderman
Amsterdam
2:10:23
1:59:12
78
Simone Faassen
Scopias
2:06:06
1:59:18
79
Paula Nederpelt
De Spartaan
2:05:37
1:59:27
80
Francien Schotte
Rozenburg Zh
2:08:45
1:59:32
81
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:03:00
1:59:32
82
Joyce van Spengen
Alphen aan den Rijn
2:04:16
1:59:44
83
Sarah Reuvers
Amsterdam
2:11:09
1:59:56
84
Renee Noppen
Leiden Road Runners
2:10:52
2:00:26
85
Kim Keidel
Lionitas
2:08:14
2:00:37
86
Rinske van Reijen
Midsland
2:05:45
2:01:02
87
Gera Hummel
Groningen
2:03:21
2:01:08
88
Angelique Kuipers
Trias
2:08:08
2:01:26
89
Annelie Bleeker
Utrecht
2:13:34
2:01:29
90
Henrieke Kuiper
Wildervank
2:03:00
2:01:30
91
Annemijn Eyssen
Utrecht
2:13:34
2:01:31
92
Sarah Broekhoven
Amsterdam
2:13:46
2:01:40
93
Janneke Wenting
Berg en Dal
2:11:10
2:01:45
94
Maxime Schaapman
Ommen
2:09:58
2:01:58
95
Roony van Schie
West-Terschelling
2:02:39
2:02:00
96
Myrte Cransberg
Groningen
2:11:24
2:02:09
97
Esther Holwerda
Hee
2:03:04
2:02:09
98
Jantien Pauw
Berghem
2:13:41
2:02:28
99
Ryanne van Dalen
Groningen
2:10:17
2:02:30
100
Anja van Zutphen
Lionitas
2:05:25
2:02:32
101
Mariska Sporre
Leiden Road Runners
2:13:19
2:02:58
102
Mirjam Pels
Midsland
2:04:03
2:03:34
103
Nienke Klumper
Argo
2:12:34
2:03:43
104
Jolein Chapman
West-Terschelling
2:04:29
2:03:45
105
Janna van Iersel
Utrecht
2:12:07
2:03:53
106
Britt Grommers
Groningen
2:14:14
2:03:57
107
Evelien Sikkema
Gorredijk
2:13:18
2:04:03
108
Marijke Wiersma
Leeuwarden
2:15:04
2:04:17
109
Marian Scheer
Utrecht
2:13:16
2:04:24
110
Mijke Sasso
Zwolle
2:14:10
2:05:25
111
Kirsten Postma
Loopgroep Gemeente E
2:08:37
2:06:04
112
Diana Lodewijkx
Lemmer
2:15:17
2:06:11
113
Mirjam Marinus
Drachten
2:06:54
2:06:21
114
Floor Manschot
Utrecht
2:09:24
2:06:24
115
Anne Nynke Moes
Zwolle
2:10:35
2:06:28
116
Henja Kinderman
Heerenveen
2:18:20
2:06:28
117
Sijbrich de Vries
Groningen
2:08:08
2:07:01
118
Afke Woudstra
Loopgroep Dokkum e.o
2:13:58
2:07:12
119
Florian Zeevat
Midsland
2:07:50
2:07:26
120
Karin de Wilde
Arnhem
2:13:26
2:07:44
121
Jody Hofstede
Erica
2:15:43
2:07:48
122
Fenna Bosgraaf
Leidschendam
2:20:28
2:08:42
123
Marije van Lith
Zutphen
2:19:21
2:08:47
124
Susanne Termaat
Woerden
2:17:51
2:08:48
125
Eline van der Velden
Bontebok
2:20:55
2:09:02
126
Marleen van Heuveln
West-Terschelling
2:09:54
2:09:09
127
Lieke Dalstra
Gorredijk
2:10:19
2:09:13
128
Aukje van der Werf
Drachten
2:15:59
2:09:37
129
Iris Reidsma
Stiens
2:15:41
2:10:00
130
Maaike van Eijk
's-Gravenhage
2:20:49
2:10:14
131
Yvonne Hoogewerf
Loopgroep Nienoord
2:21:05
2:10:22
132
Lineke Eyssen
Amsterdam
2:22:42
2:10:36
133
Geanne Gommer
Lemmer
2:18:30
2:10:36
134
Carlijn Kamer
Altis
2:18:54
2:11:10
135
Suzanne van den Bogaar
Amsterdam
2:17:43
2:11:12
136
M J Verhaar-van der Gr
Aalsmeer
2:19:46
2:11:16
137
Mareille Benak
Drachten
2:21:44
2:11:45
138
Ineke van Dijken
Stedum
2:21:30
2:12:20
139
Rinske de Jong
Midsland
2:13:00
2:12:30
140
Marcia van Dreumel
Zwolle
2:22:45
2:12:54
141
Sanne Schouten
Nuenen
2:16:41
2:12:56
142
Britt de Beer-Lankhaar
West-Terschelling
2:14:58
2:13:49
143
Floor Bosch
Groningen
2:24:40
2:13:50
144
Iris Visser
Mildam
2:25:06
2:14:50
145
Linda Steen
Heerenveen
2:21:32
2:14:51
146
Judith Hooghiemstra
Delft
2:26:36
2:15:03
147
Marieke Gierveld
Zwolle
2:20:58
2:15:14
148
Noortje Assink
Loopgroep Gemeente E
2:26:22
2:15:42
149
Lianda van Dam
PEC 1910
2:24:24
2:15:45
150
Froukje Feenstra
Groningen
2:21:35
2:16:02
151
Annet Tackenkamp
TION
2:25:10
2:16:18
152
Fleur Kaptein
Vlaardingen
2:22:57
2:16:30
153
Eefje Smit
Midsland
2:17:38
2:16:40
154
Esther Zeilstra
Oosterend Terschelli
2:17:19
2:16:40
155
Anneke Wartena
West-Terschelling
2:18:09
2:17:11
156
Manon Kroon
Leeuwarden
2:22:47
2:17:21
157
Annemieke Nienhuis
Lekkum
2:19:33
2:17:35
158
Wietske van Reijen
Amsterdam
2:22:25
2:17:41
159
Gemma de Haan
Kuinre
2:24:49
2:18:07
160
Esther Baard
Zwolle
2:23:54
2:18:11
161
Lisanne Den Oudsten
Maarssen
2:31:33
2:19:21
162
Saskia Borst
Haarlem
2:24:52
2:19:58
163
Marinda Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:29:53
2:22:43
164
Margriet Laseur
Groningen
2:30:56
2:22:57
165
Paula Wester
Rotterdam
2:33:57
2:23:16
166
Grytsje Kootstra
West-Terschelling
2:28:23
2:23:24
167
Wimke Tolsma
IJlst
2:33:15
2:23:43
168
Bianca Borgsteyn-Nienh
Workum
2:36:29
2:24:29
169
Anne den Baas
West-Terschelling
2:25:53
2:25:00
170
Marije Korendijk
Amsterdam
2:36:20
2:25:03
171
Sanne de Jong
Midsland
2:25:57
2:25:30
172
Hanneke Brugma-Van der
Meppel
2:36:38
2:25:57
173
Karin van den Burg-Pro
Noordkop
2:34:34
2:27:25
174
Hester Hilrverda
Leeuwarden
2:37:06
2:28:35
175
Klaske Meersma
Reduzum
2:31:07
2:29:31
176
Hilde de Vries
Reduzum
2:31:07
2:29:32
177
Elsbeth de Boer
Leeuwarden
2:43:43
2:31:32
178
Miriam Noorland
Rotterdam
2:43:46
2:33:16
179
Tamara Koopman
Oldeberkoop
2:41:45
2:34:04
180
Hilde Kuipers
Blauwhuis
2:45:41
2:35:36
181
Amy Gunning
Utrecht
2:50:11
2:39:31
182
Rianne Mast
's-Hertogenbosch
2:52:44
2:40:57
183
Emma Vos
Leek
2:55:00
2:44:26
184
Lisette Kooistra
Harlingen
3:19:12
3:06:53
V35, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Renie Teunissen
Bolsward
1:32:54
1:31:01
2
Linda Werner-Hoogstra
Goutum
1:36:22
1:34:25
3
Judith van der Meer
Dronryp
1:35:46
1:35:25
4
Willy Risselada
Medemblik
1:36:37
1:35:45
5
Isabella Oosting
Climax
1:41:38
1:41:17
6
Brenda Raadschelders
NOP
1:45:53
1:41:33
7
Evelien Reef
Loopgroep Gemeente E
1:43:37
1:42:11
8
Inez van Bruggen
Deurze
1:51:56
1:42:44
9
Marjan Oostinga
Eelde
1:45:15
1:43:12
10
Marjan Oskam
Driebergen-Rijsenbur
1:47:01
1:43:14
11
Jolanda Koops-Zwambag
Heerenveen
1:48:50
1:43:31
12
Linda Dekker
Isala '96
1:49:34
1:43:53
13
Esther Wouda
AV Heerenveen
1:48:54
1:46:23
14
Gerdi Wicherson
NOP
1:48:35
1:46:35
15
Lavina Wind
Sneek
1:53:22
1:46:46
16
Ndina Sjoerds
Workum
1:48:32
1:46:57
17
Saskia Roest
AV Nijkerk
1:56:01
1:47:00
18
Marjon Douma
Harlingen
1:51:07
1:47:05
19
Henriët Kuipers-Bremer
Workum
1:49:41
1:47:12
20
Herma Bakker
Workum
1:49:41
1:47:13
21
Marjan Haantjes
Terschelling Formeru
1:47:49
1:47:34
22
Lianne van de Guchte
NOP
1:55:02
1:47:45
23
Mischa Straatman
Huisduinen
1:56:09
1:47:55
24
Sharon Townhill
Zutphen
1:54:23
1:48:31
25
Esther Ruitenberg
Dalfsen
1:54:25
1:48:42
26
Yvonne Hagedoren
Oirsbeek
1:50:47
1:49:11
27
Serva Dollenkamp
Apeldoorn
1:58:38
1:49:15
28
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:51:15
1:49:16
29
Katerijne Slot
Pijnenburg
2:01:19
1:49:35
30
Margre Mulder
Tytsjerk
1:57:52
1:49:45
31
Linda van Brakel
Amersfoort
1:55:25
1:49:52
32
Marjolein Kortleve
Haarlem
1:58:56
1:49:56
33
Jolanda Pater
NOP
1:52:31
1:49:57
34
Cecile Euwe
Breda
1:52:17
1:49:57
35
Geja Droogsma
Loopgroep Leeuwarden
1:55:37
1:50:00
36
Lianne Arling
Daventria
1:59:36
1:50:00
37
Nicole Nijmeijer
Winterswijk
1:56:34
1:50:07
38
Joke Perdok
Haren Gn
1:56:35
1:50:07
39
Annet Niestijl
Assen
1:53:00
1:50:09
40
Saskia Smits
Horror
1:58:42
1:50:16
41
Elly Koning
Avanti-Wilskracht
1:59:49
1:50:37
42
Esther Nijp
Delfzijl
2:02:43
1:50:44
43
Jetske Teune
Isala '96
1:52:28
1:50:45
44
Kris Knook - Derks
Poortugaal
1:56:13
1:50:56
45
Jose van der Lijke
Joure
1:58:05
1:51:14
46
Jolanda Lansdaal
Amsterdam
1:51:25
1:51:25
47
Aniek Njiokiktjien
Amsterdam
1:53:33
1:51:34
48
Jo Samplonius
Molkwerum
1:55:44
1:52:08
49
Inge Paulus
Athlos
1:54:43
1:52:17
50
Ernestine Elkenbracht
Phoenix
1:59:44
1:52:23
51
Wieja Talman-Hofstra
Jonkerslan
1:59:42
1:53:10
52
Marijke de Jong
Wolsum
1:57:53
1:53:15
53
Femke Piersma
U-Track
1:57:39
1:53:23
54
Sarina Jannes
AV Heerenveen
1:57:51
1:53:23
55
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:54:15
1:53:26
56
Cindy Goetgeluk
Energie
1:57:37
1:53:52
57
Nelly Reuvekamp
PEC 1910
1:55:56
1:53:59
58
Jose van Egmond
Leeuwarden
2:00:20
1:54:06
59
Gerdijanne Leestemaker
SISU
1:55:23
1:54:11
60
Kitty Koelman
Utrecht
1:55:53
1:54:12
61
Rebecca Banens
Utrecht
1:58:59
1:54:17
62
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
1:58:36
1:54:18
63
Edith Bekker
Vlieland
2:02:28
1:54:31
64
Christina de Haan
Bolsward
2:04:19
1:54:39
65
Marije Schouten
Vogelenzang
1:59:24
1:54:44
66
Jo-Anne Prins
AV '34
2:03:47
1:54:44
67
Sandy Merks
Assen
2:04:14
1:54:47
68
Linda Maij
Zaanland
2:00:58
1:54:47
69
Janet Osinga
Berltsum
1:59:59
1:54:47
70
Karin Danhof
Friesland
1:56:17
1:54:51
71
Janny Bastiaannet
Drachten
1:59:29
1:54:54
72
Mareen Hennen
De Knipe
2:05:11
1:54:57
73
Gerda Goedings-Konink
AVV
2:04:37
1:55:15
74
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
1:56:31
1:55:23
75
Afke Hellema
Wanswert
2:01:00
1:55:26
76
Regina Meijer
Edam
1:57:42
1:55:31
77
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voo
2:00:10
1:55:32
78
Hester Henstra
Leeuwarden
1:58:20
1:55:43
79
Marjon Drost
Apeldoorn
2:05:12
1:55:49
80
Leonieke Luttikholt
Apeldoorn
2:05:12
1:55:49
81
Claudia Rehage
Kassel (GER)
2:07:10
1:55:50
82
Roely Hoekstra
Nijemirdum
2:05:25
1:55:50
83
Karin Smit
Sneek
1:58:44
1:55:54
84
Maartje Kamminga
Amsterdam
2:02:16
1:55:56
85
Tinie Kort
Appingedam
1:56:40
1:56:02
86
Yvonne Heemskerk
Zoetermeer
2:07:52
1:56:09
87
Fenna Mulder
Tytsjerk
2:04:24
1:56:17
88
Monique Meijer
Hanzesport
2:02:15
1:56:22
89
Willeke Lagerweij
Ede Gld
2:02:13
1:56:24
90
Hilde Poeijer
Arnhem
1:58:35
1:56:25
91
Melanie Holleman
Leiden Road Runners
2:06:50
1:56:29
92
Ingrid Draaistra
Emmeloord
1:59:59
1:56:36
93
Wiepkje Holtrop
Nijemirdum
2:06:12
1:56:37
94
Miranda Babtist
Zuidlaren
1:58:22
1:56:46
95
Else Van Es
Woerden
2:08:32
1:56:56
96
Akkelien Arends
Harlingen
2:05:40
1:57:06
97
Helga Develing
Leiden Road Runners
2:08:09
1:57:31
98
Debbie Dijkstra
Distance Runners Voo
2:02:12
1:57:34
99
Douwina Postma
Idsegahuizum
2:04:37
1:57:42
100
Henderkina Koetse
Assen
2:07:22
1:57:47
101
Renate van Leijen
Baarn
2:09:37
1:57:48
102
Margreet van der Meer
Horror
2:04:53
1:57:59
103
Esther Kerssies
Beilen
2:00:17
1:58:03
104
Inge Bossuyt
Meerbeek (BEL)
2:06:23
1:58:05
105
Marjan Kamphuis
Groningen
1:59:39
1:58:06
106
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
1:58:54
1:58:07
107
Ellen Burgers
Vught
2:05:35
1:58:12
108
Rianne de jong-Rijsdij
PEC 1910
2:07:22
1:58:13
109
Tertia Wassenaar
Sneek
2:09:29
1:58:14
110
Iris Hoetmer
Amersfoort
2:00:30
1:58:18
111
Hetty Wortel
Midsland
1:58:46
1:58:20
112
Ondina Fortes
PAC
2:10:20
1:58:32
113
Astrid Huijsman
Arnhem
2:09:59
1:58:34
114
Desiree van Diest
Atledo
2:08:00
1:58:39
115
Jantina Laan
Groningen
2:09:50
1:58:43
116
Petra Kremer
Daventria
2:05:00
1:58:50
117
Neeltje Lefferts
AV Heerenveen
2:03:20
1:58:52
118
Sandra de Goede
HAC '63
2:06:39
1:58:55
119
Silvia Brechler
Energie
2:02:59
1:59:13
120
Dieuwke Bootsma
Nijland
2:02:38
1:59:18
121
Jet Houdijk
Utrecht
2:08:05
1:59:24
122
Maureen Linnenbank
Hanzesport
2:05:17
1:59:25
123
Mandy Snel
Bilthoven
2:05:03
1:59:25
124
Esther Stutvoet
Energie
2:03:13
1:59:25
125
Manon Snel
Utrecht
2:05:04
1:59:26
126
Gerlinde Bonte
Wezemaal (BEL)
2:07:41
1:59:26
127
Maamke van Zwol
Workum
2:05:04
1:59:28
128
Gerdi Mielke-van Ooije
Clytoneus
2:06:16
1:59:34
129
Marielle Custers
Bussum
2:05:09
1:59:37
130
Jannet Hatzman
Amersfoort
2:06:53
1:59:43
131
Annemoon Elzinga
Midsland
2:00:40
1:59:45
132
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:08:09
1:59:47
133
Evelyn Miedema
Loopgroep Leeuwarden
2:04:39
1:59:58
134
Aafje de Graaf
Wijckel
2:00:36
2:00:01
135
Fabienne Vrijmoed
Herent (BEL)
2:08:22
2:00:03
136
Gretha Waterlander
Bolsward
2:07:02
2:00:05
137
Ninke van der Kooy
Loopgroep Gemeente E
2:02:42
2:00:10
138
Moni van Bruggen
Rotterdam
2:10:30
2:00:11
139
Simone Knijff
Utrecht
2:09:04
2:00:16
140
Karin Caspaij
Rotterdam
2:08:04
2:00:18
141
Sanne van Dieren
Midsland
2:01:37
2:00:41
142
Lianne Hoogebeen
Voorthuizen
2:11:48
2:00:44
143
Carola Pessel
Clytoneus
2:04:56
2:00:46
144
Coosje van Bruggen
PAC
2:11:21
2:00:59
145
Marielle Batist
Den Hoorn Zh
2:04:06
2:01:01
146
Astrid Lurvink
Stiens
2:08:55
2:01:07
147
Liset de Groot
Loopgroep Nienoord
2:03:49
2:01:08
148
Anita Luik
Spartacus
2:11:29
2:01:21
149
Jolanda Van Baarle
's-Gravenzande
2:07:24
2:01:24
150
Carla van Boven
PEC 1910
2:03:22
2:01:24
151
Catrien Brinkman
Nijeveen
2:05:38
2:01:28
152
Jolanda Bonthuis
Genemuiden
2:06:33
2:01:31
153
Carola van Tol
Distance Runners Voo
2:05:46
2:01:40
154
Petra Moll
Gorredijk
2:07:01
2:01:43
155
Laura Rupp
Utrecht
2:10:33
2:01:46
156
Mirjam Feenstra
Workum
2:08:42
2:01:49
157
Marinka Peeters
Distance Runners Voo
2:10:17
2:01:50
158
Jebbien Greijdanus
Assen
2:09:52
2:01:58
159
Joke Regeling
Bolsward
2:07:56
2:02:03
160
Cilia Krijnsen
Gais (ar) (SUI)
2:13:27
2:02:05
161
Esther Knippers
NSL
2:06:05
2:02:06
162
Henrieta Oosterbaan
Horror
2:06:10
2:02:10
163
Nathalie Punt
Amsterdam
2:06:59
2:02:12
164
Carla van Ballegooij
Lent
2:07:21
2:02:12
165
Marian Kil
Schiedam
2:07:35
2:02:13
166
Jolanda Degen
Leiden
2:10:49
2:02:19
167
Sylvia van Dijk
NOP
2:05:31
2:02:29
168
Monique Witteveen
Blauwhuis
2:09:17
2:02:31
169
Sacha van den Hoed
Roden
2:04:17
2:02:43
170
Agnes Kuiper-Gankema
Heemskerk
2:14:48
2:02:53
171
Linde Wittrock
Goor '75
2:09:34
2:03:05
172
Edith Huisman
Roden
2:08:46
2:03:06
173
Renske Andringa
Leusden
2:12:10
2:03:07
174
Brigitte Feenstra
Ryptsjerk
2:14:32
2:03:19
175
Corina Stok
Lionitas
2:06:55
2:03:20
176
Jose Kaandorp
Suomi
2:15:29
2:03:28
177
Alie Marinus
Oudwoude
2:12:07
2:03:29
178
Marije Cornelisse
Phanos
2:03:30
2:03:30
179
Thea Hoekstra
Spartacus
2:07:26
2:03:53
180
Sonja Buisman
Groningen Atletiek
2:13:38
2:04:11
181
Dute Faber
Wijnjewoude
2:15:04
2:04:17
182
Maaike Bruin
Warmenhuizen
2:08:47
2:04:23
183
Rieneke van Dijk-Bos
Warmenhuizen
2:08:47
2:04:23
184
Judith Goedhart
Harlingen
2:13:08
2:04:32
185
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
2:15:17
2:04:32
186
Yvonne Kooi
Borger
2:12:50
2:04:35
187
Jacqueline Zindel-Berg
Energie
2:08:14
2:04:42
188
Lynata Dijkstra
Heerenveen
2:11:20
2:04:47
189
Nicoline Hietbrink
Amstelveen
2:12:42
2:05:10
190
Janny Troelstra
Horror
2:08:15
2:05:18
191
Jelma Wassenaar
Berltsum
2:12:41
2:05:28
192
Anneke Steinfort
Bolsward
2:08:59
2:05:45
193
Marjo Slootjes
Enschede
2:13:05
2:05:51
194
Antonella Feenema
Jirnsum
2:16:44
2:05:53
195
Christine Douma
Loopclub Burgum
2:17:40
2:06:08
196
Mari Carmen Oudendijk
AV '23
2:15:12
2:06:10
197
Ingrid Port
PEC 1910
2:14:57
2:06:17
198
Marja van Vilsteren
Isala '96
2:13:33
2:06:18
199
Wilma de Jong
Athlos
2:17:58
2:06:28
200
Ineke Halve
Maasland
2:18:35
2:06:33
201
Brenda Albertsma
IJlst
2:16:21
2:06:49
202
Gineke Hoogendoorn
AV '47
2:10:45
2:06:51
203
Sietske Staal-Krisifoe
Athlos
2:12:07
2:07:00
204
Lilian Pfennings
Statina
2:15:34
2:07:06
205
Jenneke van Ravenswaai
AV Monnickendam
2:15:32
2:07:11
206
Margreet Alberts
Houten
2:16:46
2:07:18
207
Nienke Feenstra
's-Gravenhage
2:14:25
2:07:20
208
Ida Pals
Lies
2:08:18
2:07:22
209
Irma Koelstra
Apeldoorn
2:08:08
2:07:23
210
Roelie Kooistra
AV Heerenveen
2:16:05
2:07:34
211
Andrea van Zoest
Weesp
2:19:23
2:07:37
212
Annechien Hoefkens
's-Hertogenbosch
2:10:04
2:07:39
213
Karen Hamoen
Rotterdam
2:18:42
2:07:57
214
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:20:07
2:08:04
215
Marja Otto
Driebergen-Rijsenbur
2:11:46
2:08:07
216
C. Spieksma
Leeuwarden
2:10:39
2:08:11
217
Yvonne Kruiniger
LVA Plantaris
2:13:29
2:08:19
218
Lydia vd Hengel-Pals
Leusden
2:20:46
2:08:22
219
Janine Ezendam
U-Track
2:17:45
2:08:39
220
Anouk Monne
U-Track
2:17:45
2:08:40
221
Merel Wormgoor
U-Track
2:17:46
2:08:41
222
Annemieke Stuit
ATC '75
2:15:42
2:08:42
223
Esther Dol
Enkhuizen
2:16:40
2:08:54
224
Johanna Noot
Friesland
2:12:48
2:08:55
225
Marielle Zaagman-Eikel
Drachten
2:15:39
2:09:00
226
Nynke Sibma
Loopclub Burgum
2:20:34
2:09:01
227
Marieke Faasen
Voorne Atletiek
2:13:43
2:09:11
228
Jon Keun
Drachten
2:20:38
2:09:15
229
Jannet Muller
West-Terschelling
2:09:54
2:09:17
230
Joce Poutsma
Horror
2:18:07
2:09:18
231
Linda Sikkema
Groningen
2:16:59
2:09:29
232
Siska Venema
Oldeholtwolde
2:16:23
2:09:29
233
Claudia Mast
Sneek
2:19:54
2:09:33
234
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
2:18:12
2:09:46
235
Annie Blaauw
Joure
2:12:16
2:09:56
236
Renate De Wiljes
Loopgroep De Drentsc
2:18:57
2:10:00
237
Marlous de Beer
PEC 1910
2:19:52
2:10:01
238
Sharareh Farmani
Loopgroep Leeuwarden
2:20:16
2:10:08
239
Jacqueline van Loon
SISU
2:17:30
2:10:19
240
Laura Bloemers
's-Hertogenbosch
2:22:12
2:10:26
241
Geertje Hijlkema
Langezwaag
2:17:45
2:10:32
242
Melissa Martens
Haarlem
2:22:34
2:10:37
243
Karin Bruinsma- de Jon
Makkum Fr
2:17:56
2:10:54
244
Marleen Boer
Annen
2:20:36
2:11:00
245
Cornely Dijk
Kropswolde
2:20:36
2:11:00
246
Sonja De Wit
West-Terschelling
2:11:38
2:11:10
247
Willeke van den Berg
Amersfoort
2:19:48
2:11:10
248
Maruschka van Marle
Pallas '67
2:19:40
2:11:15
249
Miranda Majoor
Gorredijk
2:21:04
2:11:15
250
Elisa Delforterie
Nunspeet
2:17:26
2:11:20
251
Nelleke Oostenveld
Makkum Fr
2:18:25
2:11:22
252
Janet Oostenveld
Makkum Fr
2:18:25
2:11:22
253
Gerda van der Woude
Coevorden
2:15:40
2:11:29
254
Petra Strik
Hellevoetsluis
2:15:01
2:11:35
255
Miriam Patterson
Loopsport Groningen
2:18:23
2:11:45
256
Siety Zijlstra
St.-Annaparochie
2:17:08
2:11:49
257
Anne Marijn Troost
Rotterdam
2:18:24
2:11:54
258
Marjan Roos
West-Terschelling
2:12:20
2:11:54
259
Maaike Miedema-Coenen
Groningen
2:22:46
2:11:56
260
Sarah Hamming
Zutphen
2:21:24
2:12:03
261
Monique Roukema
Harlingen
2:16:58
2:12:08
262
Gerda Engelage
Groningen
2:19:21
2:12:16
263
Harma Mekkering
Groningen Atletiek
2:23:03
2:12:20
264
Laurette Leeghwater
Grootebroek
2:13:19
2:12:22
265
Minke Molenaar
Heerenveen
2:20:33
2:12:33
266
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:21:21
2:12:35
267
Ester Haighton
Soest
2:23:56
2:13:01
268
Karin Smit-Dijk
Annerveenschekanaal
2:25:26
2:13:12
269
Erna de Vries-Lageweg
Koudum
2:17:55
2:13:18
270
Esther Knop
Midsland
2:14:38
2:13:36
271
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:14:38
2:13:36
272
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
2:24:21
2:13:38
273
Grada Sloos
Leidschendam
2:25:37
2:13:38
274
Edith Steenhuisen
Groningen Atletiek
2:24:21
2:13:38
275
Annemieke Nieuwhof
SOS
2:18:08
2:13:39
276
Belinda Dubbeldam
Leiden Road Runners
2:24:02
2:13:40
277
Marjolein Klompe
Bussum
2:19:10
2:13:40
278
Simone De Best
Horror
2:23:42
2:13:43
279
Jody Hille
Egmond aan den Hoef
2:14:45
2:13:53
280
Monique de Lange
Groningen
2:22:05
2:13:58
281
Hester Metselaar
Loopgroep Zuidhorn
2:22:13
2:14:00
282
Gea Nienhuis
Dokkum
2:26:01
2:14:01
283
Wytske van der Kooi-Po
Burgum
2:23:55
2:14:02
284
Karin Andersson
Leeuwarden
2:18:02
2:14:08
285
Tricia van der Velde
Loopgroep Hugo Veenk
2:26:01
2:14:25
286
Annet Klein-de Boer
Lelystad
2:23:18
2:14:58
287
L. Herbert
Sneek
2:21:12
2:15:11
288
Martine Versteeg
Amersfoort
2:26:08
2:15:12
289
Jennifer Woltjer
Soest
2:26:08
2:15:14
290
Hetty Post-Veenstra
Wjelsryp
2:26:31
2:15:30
291
Christel ter Horst
Enschede
2:26:24
2:15:42
292
Silvia Remery
Sneek
2:20:39
2:16:02
293
Jolanda Raven
Groningen
2:24:19
2:16:12
294
Karin Spoelstra
West-Terschelling
2:16:55
2:16:27
295
Roelina Adema
Hommerts
2:25:01
2:16:32
296
Jenny Bolt
Grootegast
2:21:57
2:16:33
297
Anke Ebbens
LSV Invictus
2:25:03
2:16:37
298
Simone Dahmes
Midsland
2:17:18
2:16:51
299
Annemarie Degger
SISU
2:22:21
2:16:54
300
Christina de Wagt
Joure
2:27:04
2:17:06
301
Jana Knot-Dickscheit
Groningen
2:21:42
2:17:26
302
Wendy Snijder
Badhoevedorp
2:29:21
2:17:37
303
Ella Donkers
Soest
2:28:32
2:17:38
304
Saskia ten Berge
Dutch Runners
2:27:54
2:17:53
305
Francisca Stefanon
Almelo
2:25:06
2:17:57
306
Majorie Molegraaf
Bussum
2:23:45
2:18:16
307
Baukje Vergonet
Sibrandabuorren
2:27:49
2:18:17
308
Danielle Hartman
Dronryp
2:24:23
2:18:23
309
Gerlinda Spijkerman
Twello
2:22:35
2:18:24
310
Petra Tuunter
IJsselstein Ut
2:30:19
2:19:53
311
Sietske Hoekstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:31:35
2:19:58
312
Antje van Slooten
Swifterbant
2:27:50
2:20:21
313
Irma Polet
Landerum
2:21:32
2:20:26
314
Els Dorreboom
Harkstede
2:28:42
2:20:51
315
Tietie Dijkstra
Hallum
2:26:30
2:22:07
316
Martine Somberg
Almelo
2:29:20
2:22:10
317
Petra Kuipers
Vlijmen
2:34:32
2:22:40
318
Jinny Schippers
Haskerhorne
2:29:39
2:22:49
319
Jaqueline Swart
Haskerhorne
2:29:40
2:22:50
320
Kiki de Boer
IJlst
2:32:43
2:23:02
321
Dorien vd Meer
Loppersum
2:24:20
2:23:08
322
Rieta van Heuveln
SV TEO
2:36:04
2:23:50
323
Klazien Dijkstra-Coupe
Twijzelerheide
2:30:09
2:23:58
324
Monique van Kesteren
Spirit Oud Beijerlan
2:35:44
2:24:04
325
Marian Beverloo
Spirit Oud Beijerlan
2:35:44
2:24:04
326
Lysbeth Rijf
West-Terschelling
2:24:50
2:24:11
327
Baukje Smink
Ysbrechtum
2:31:10
2:24:12
328
Elma Meijer
Zuidhorn
2:34:16
2:24:26
329
Jolande Broekhof
Dutch Runners
2:36:33
2:24:48
330
Hanneke Breteler
Loopgroep Rosmalen
2:35:21
2:24:50
331
Ingrid Joesten
Noord-Sleen
2:36:40
2:25:21
332
Gea Bouma
Bornerbroek
2:30:19
2:25:47
333
Lily Stunnenberg
Climax
2:35:24
2:26:11
334
Marike Reinders
Vasse
2:29:12
2:26:37
335
E. Vlaanderen
Amsterdam
2:35:05
2:27:05
336
Yvonne Rekkers
PEC 1910
2:39:13
2:27:23
337
Gerarda Teinsma
Stiens
2:34:56
2:27:46
338
Alma Hensen
Hoorn Terschelling
2:32:51
2:32:11
339
Larissa Dekkers
Utrecht
2:44:15
2:32:49
340
Mirjam Potjewijd
Goutum
2:40:49
2:32:53
341
Jacqueline Vogelaar
Heerenveen
2:37:16
2:32:54
342
Esther Peters
Tonden
2:49:46
2:37:33
343
Barbara van Egmond
Warmond
2:50:02
2:38:25
344
Lilian van der van der
Voorburg
2:51:45
2:40:07
345
Patricia Oosterhuis
Stiens
2:50:25
2:41:20
346
Marjan Bakker
Midsland
2:52:55
2:41:24
347
Anja Gillebaard
Wjelsryp
3:00:01
2:49:00
348
Anja Elverding
Keijenborg
3:01:21
2:49:32
349
Marian Loth
's-Gravenhage
3:02:50
2:51:31
350
Hilda Jongsma
Runners Stadskanaal
2:58:51
2:53:08
351
Astrid Hoving
Loopgroep Astrea
3:07:25
2:59:30
352
Caroline Wijnands
PEC 1910
5:02:11
4:53:32
V45, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Hoitinga
Bunnik
1:41:55
1:33:23
2
Gita Kappetein
RRZ
1:38:14
1:37:58
3
Olga Katuin
Zuid-Scharwoude
1:43:07
1:38:34
4
Carla Gubbels
Scopias
1:42:49
1:41:02
5
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:44:14
1:41:52
6
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
1:46:46
1:42:05
7
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners
1:44:52
1:42:54
8
Miebeth Lucassen
Amsterdam
1:45:18
1:43:12
9
Dorien Korsten
's-Gravenhage
1:55:49
1:44:32
10
Elvira Serlier
Sneek
1:46:59
1:44:39
11
Henriette van de Laar
AV Nijkerk
1:53:55
1:44:54
12
Janny van de Berkt- La
Triathlon
1:46:35
1:44:56
13
Annemieke Tijsseling
Climax
1:51:01
1:45:13
14
Jose Verlaan
Gelre
1:47:45
1:45:14
15
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:47:40
1:45:58
16
Willy Heidinga
Leeuwarden
1:46:43
1:46:00
17
Esther Wijnands
Utrecht
1:54:52
1:46:10
18
Ria Korevaar
Gorichem
1:50:08
1:46:15
19
Judith Kooijman
Gorinchem
1:50:08
1:46:16
20
Ria Woldhuis
Groningen
1:58:10
1:46:39
21
Anneke van de Par
Eindhoven
1:53:19
1:47:46
22
Anita Greefhorst
Triathlon
1:52:28
1:47:50
23
Wilma Jansen
Groningen
1:58:34
1:48:32
24
Ankie Hanzens
Sloten Fr
1:54:29
1:49:10
25
Marian Pruiksma-Terpst
Joure
1:50:48
1:49:11
26
Ingrid Koops
Haren Gn
2:00:18
1:49:20
27
Engelien de Boer
Zwolle
1:57:35
1:49:23
28
Reina Haayema
ATC '75
1:51:14
1:49:39
29
Clasien Andela
Oudega Gaast Sleat
1:56:23
1:49:51
30
Annie Oostenbrink
Friesland
1:51:56
1:50:02
31
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
1:52:10
1:50:02
32
Marina van den Bergen
Rotterdam
1:57:38
1:50:19
33
Liesbeth van Meurs
Haaksbergen
1:54:57
1:50:19
34
Josan Tielen
Ciko '66
1:53:59
1:50:31
35
Coby Bouma
Spartacus
1:55:56
1:50:32
36
Carien Gelmers-Knook
Dedemsvaart
2:01:24
1:50:38
37
Vivi Schotsman
Extrarunners Gorinch
1:54:53
1:51:01
38
Pam Bruin
Amsterdam
2:03:29
1:51:15
39
Anita Klifman
Pijnenburg
1:55:04
1:51:21
40
Joke Aldershoff
West-Terschelling
1:52:10
1:52:01
41
Liesbeth Cruts
GVAC
2:02:49
1:52:22
42
Ilonka Rietveld
Elburg
1:54:46
1:52:33
43
Anja van Arum
Loopgroep Hoorn
1:53:52
1:52:43
44
Anita Sikkema
Groningen
2:01:44
1:52:48
45
Ingrid Hoekstra
Athleta
1:54:32
1:52:52
46
Annemieke Vreken
Haarlem
1:55:04
1:53:06
47
Gerda Reerink
Hengelo Ov
1:55:12
1:53:10
48
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
2:05:02
1:53:38
49
Christel Vierdag
Arnhem
2:05:03
1:53:38
50
Janny Hofman
Impala
2:03:57
1:53:39
51
Ellen de Ruiter
Vlaardingen
1:59:10
1:53:50
52
Marion Levering
Trias
1:58:12
1:53:53
53
Bea Visser
Joure
1:55:32
1:53:54
54
Minke Kooistra
Loopgroep Hugo Veenk
1:59:53
1:53:56
55
Hadewych van den Heuve
Vught
2:05:57
1:54:04
56
Gerrie Ebbeling
Nijeveen
1:56:10
1:54:06
57
Carla Knoester
Oegstgeest
1:59:41
1:54:12
58
Maja van den Brink
U-Track
1:55:55
1:54:13
59
Laura Nuhaan
Apeldoorn
2:05:00
1:54:23
60
Ineke Wieferink
Rijnsoever
1:56:07
1:54:29
61
Riny Pen
Joure
2:01:07
1:54:33
62
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
2:01:17
1:54:36
63
An van der Leij
Loopgroep Astrea
2:00:45
1:54:37
64
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:59:10
1:54:53
65
Marjo Doeven
AV Heerenveen
2:04:39
1:55:06
66
Alie van den Dries
Climax
2:07:18
1:55:10
67
Tineke Bajema
Wommels
1:58:06
1:55:12
68
Pietie Visser
IJlst
1:58:18
1:55:13
69
Francis van der Schoot
Goutum
1:58:08
1:55:18
70
Alie Wassenaar
Groningen
2:02:43
1:55:28
71
Ymkje Brattinga
Woudsend
1:59:12
1:55:36
72
Helma Citroen
De Spartaan
2:00:37
1:55:53
73
Sandra Kemeling
Leiden Road Runners
2:03:40
1:55:55
74
Sjoukje Brouwer
Groningen
2:07:06
1:55:55
75
Hilda Visser
Baarn
2:01:21
1:55:58
76
Karin Koning
Leeuwarden
1:59:25
1:56:08
77
Christien Meijer-Bakke
Wagenborgen
2:05:23
1:56:09
78
Lucia van der Bijl
Bolsward
2:03:07
1:56:10
79
Marieke van Houten
Leeuwarden
2:01:18
1:56:22
80
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:03:34
1:56:24
81
Sascha Dekkers
Ciko '66
1:58:35
1:56:24
82
Monique Broere
Leiden Atletiek
2:00:50
1:56:36
83
Klaske Post
Athleta
2:00:08
1:56:50
84
Suzan Meijer
Spark
2:04:45
1:56:51
85
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:03:46
1:56:54
86
Marieke Swart
Warns
2:02:49
1:57:16
87
Harriët Smeding
Haarlem
2:06:15
1:57:18
88
Grietje Rispens
Delfzijl
2:02:55
1:57:32
89
Janny Luursema
Appingedam
2:02:55
1:57:32
90
Carla Vaessen
Loopgroep Hugo Veenk
2:06:18
1:57:34
91
Alice Hagens
Distance Runners Voo
2:06:18
1:57:35
92
Tineke Algera
Makkum Fr
2:04:32
1:57:37
93
Mireille van Twujijver
Schiedam
2:07:01
1:57:40
94
Jacqueline Sollie
Stiens
2:05:29
1:57:41
95
Karin Pannekoek
Groningen
2:09:35
1:57:41
96
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:05:37
1:57:44
97
Jacoba Wouda
Kollum
2:01:14
1:57:47
98
Renate Jansen
LAAC Twente
2:08:56
1:57:48
99
Dieneke de Groot
Friesland
2:00:39
1:57:50
100
Janneke Riksen
Utrecht
2:06:32
1:57:50
101
Alie Piersma
Balk
2:03:12
1:57:53
102
Lina van der Linden
AAA
2:09:54
1:57:54
103
Louk Messing
Heiloo
2:06:11
1:57:59
104
José Sinnema
Oentsjerk
2:01:21
1:58:00
105
Conny Rooijakkers
De Spartaan
2:02:45
1:58:01
106
Nelleke van den Berg
Soest
2:09:52
1:58:08
107
Annelies Balvers
Wijk bij Duurstede
2:01:15
1:58:11
108
Alies van den Hoorn
Grou
1:59:59
1:58:12
109
Nienke Brouwer
Pallas '67
2:03:41
1:58:14
110
Annelies Steenvoorde
NSL
2:02:16
1:58:17
111
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
2:03:17
1:58:19
112
Mirjam van der Veen- H
Ureterp
2:08:39
1:58:21
113
Erna Koekoek
WIJK BIJ DUURSTEDE
2:06:13
1:58:25
114
Jeanne Sanders-Renders
GVAC
2:07:52
1:58:26
115
Iris Hagemann
Hunzerunners Loopgro
2:02:34
1:58:31
116
Liesel Swart
Utrecht
2:10:15
1:58:33
117
Margreet Klaverdijk
Utrecht
2:07:18
1:58:36
118
Liesbeth Brouwer
Assen
2:07:49
1:58:37
119
Iepie Plagge
Groningen
2:08:37
1:58:37
120
Verena Vöcking
Bocholt (GER)
2:09:59
1:58:45
121
Joke Lorist-Klappe
Isala '96
2:06:04
1:58:50
122
Farah Rastad
Weidum
2:05:12
1:58:53
123
Sandra Langedijk
Utrecht
2:07:35
1:58:54
124
Corrie Slingerland
Hellevoetsluis
2:04:23
1:58:58
125
Else Tepper
Dutch Runners
2:02:09
1:59:02
126
Marja Bruin
Gytsjerk
2:02:02
1:59:16
127
Janneke Lammerts-Smeen
Loopgroep Astrea
2:11:12
1:59:17
128
Janke Jongstra
NOP
2:02:03
1:59:28
129
Alie Kuipers
AV Heerenveen
2:08:49
1:59:33
130
Titia Knip
Spartacus
2:03:11
1:59:39
131
Mayke Verweij
Phoenix
2:08:57
1:59:45
132
Sippie Dijkstra
Vlieland
2:06:45
1:59:45
133
Ada van Beek
Zwolle
2:08:00
1:59:48
134
Astrid de Wit
Hillegom
2:11:27
1:59:53
135
Pytsje Rijpma
Heeg
2:06:53
1:59:58
136
Bie Schoolmeesters
Herent (BEL)
2:08:26
2:00:07
137
Anita Foppen
Athlos
2:07:25
2:00:11
138
Caroline van der Goot
AV Heerenveen
2:08:52
2:00:11
139
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:07:26
2:00:12
140
Emma van Daalen
Utrecht
2:09:00
2:00:16
141
Roos Verwer
Trias
2:04:48
2:00:25
142
Ingrid Roodink
Veluwe
2:08:51
2:00:27
143
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenbur
2:04:15
2:00:35
144
Cora van Zwol
Loopgroep Leeuwarden
2:05:00
2:00:41
145
Edith Weersink
Hoofddorp
2:11:51
2:00:42
146
Martha Tiedema
Loopgroep Leeuwarden
2:05:14
2:00:55
147
Gudy van Klaveren
Energie
2:04:50
2:01:11
148
Marianne Kalkman
Utrecht
2:05:58
2:01:16
149
Karin Woldringh
Loopgroep Leeuwarden
2:05:38
2:01:18
150
Terry Bos
Sneek
2:08:45
2:01:21
151
Elsbeth van der Ham
De Spartaan
2:06:07
2:01:24
152
Heleen Schuld
Zutphen
2:09:32
2:01:25
153
Anke Sikma
Hoornsterzwaag
2:10:38
2:01:30
154
Els Hents
Zwolle
2:06:33
2:01:31
155
Dicky Wonnink - van de
Zwolle
2:06:33
2:01:32
156
Margreet Smit
Sønder Stenderup (DE
2:07:19
2:01:34
157
Anja de Graaf
Balk
2:02:09
2:01:35
158
Erna van der Horst
Runners Stadskanaal
2:07:48
2:01:35
159
Jocelyne Tophoff
Trias
2:08:39
2:01:38
160
Klaske Prosé-Romkes
Leeuwarden
2:10:34
2:01:39
161
Edith Knibbe
Ouderkerk aan den IJ
2:07:39
2:01:45
162
Dianne Roosenboom
RRZ
2:11:29
2:01:52
163
Karin Hamstra
Midsland
2:02:43
2:01:55
164
Marianne Dekker
Suomi
2:13:58
2:01:57
165
Jacuelien Lohrmann
Oldenzaal
2:13:07
2:02:00
166
Lidia Birgitta van der
Velserbroek
2:06:01
2:02:12
167
Yvonne Bussing
Climax
2:11:01
2:02:14
168
Annet Huntink
Pijnenburg
2:09:40
2:02:20
169
Hilde Bos
Gieten
2:10:28
2:02:24
170
Vera Dalm
Amsterdam
2:09:36
2:02:25
171
Fieke Schoots
Phoenix
2:11:10
2:02:27
172
Vera Bijvang
Roden
2:04:02
2:02:28
173
Karin Bezemer
Dutch Runners
2:07:50
2:02:39
174
Mayke van Klaveren
Leeuwarden
2:07:42
2:02:46
175
Karin Kluijtmans
Utrecht
2:11:34
2:02:52
176
Agnes Blokker- van Egm
Trias
2:07:16
2:02:53
177
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:10:56
2:02:59
178
Boukje Keulen
Jirnsum
2:09:34
2:03:01
179
Connie Jongejan
NOP
2:05:43
2:03:05
180
Chantal Peelen
Climax
2:15:25
2:03:16
181
Annet Wortelboer
Diever
2:09:14
2:03:18
182
Anja Staal
Zeist
2:07:14
2:03:19
183
Louise Hexspoor
U-Track
2:12:59
2:03:26
184
Ciska de Zeeuw
Climax
2:15:39
2:03:28
185
Annieke de Ruiter
Goutum
2:08:08
2:03:29
186
Fokje Lutgendorff
Makkum Fr
2:11:22
2:03:35
187
Monique Zadelhof
PAC
2:04:50
2:03:39
188
Jolanda Kämpfer-Ouweha
Julianadorp
2:11:32
2:03:47
189
Alien van Wilgenburg
Athlos
2:15:29
2:03:59
190
Monique Holtkamp
Leusden
2:14:13
2:04:03
191
Anne-Marieke van Helvo
Santpoort-Noord
2:12:04
2:04:07
192
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:10:55
2:04:09
193
Marijke van der Wel-de
Loopgroep Capelle aa
2:05:23
2:04:12
194
Pietsje Bijlsma
Gorredijk
2:08:07
2:04:13
195
Saskia Lunter
Enschede
2:15:06
2:04:13
196
Ella van den Berg
LSV Invictus
2:09:10
2:04:13
197
Ria Jansen
Zwolle
2:07:18
2:04:13
198
Karin Boersma
AV Heerenveen
2:12:54
2:04:14
199
Yvonne van Praag
Loopgroep Capelle aa
2:05:24
2:04:16
200
Anke van Dijk
Wommels
2:14:20
2:04:25
201
Angelique Van Zijl
Loopgroep Hoorn
2:13:23
2:04:32
202
Ingrid Leenders
Opoeteren (BEL)
2:12:42
2:04:34
203
Yvonne Makkinje
NSL
2:08:42
2:04:43
204
Irma Kuiper
Suomi
2:16:46
2:04:45
205
Petra Ferwerda
Bloemendaal
2:14:39
2:04:46
206
Franciske De Vries
Eagum
2:15:42
2:04:48
207
Mariette Wagenaar
Wergea
2:15:42
2:04:50
208
Hilde Brouwer
Lionitas
2:10:22
2:04:53
209
Corrie Bussing
Ede Gld
2:13:41
2:04:54
210
Anne-Mieke Priester
Pijnenburg
2:07:23
2:05:00
211
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:14:53
2:05:08
212
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:10:16
2:05:16
213
Mireille Wolfers
Gouda
2:13:15
2:05:24
214
Jet van der Werf
ZOEV
2:17:29
2:05:33
215
Yvonne Smids
Wijk bij Duurstede
2:12:14
2:05:48
216
Ellen Silfhout
Leiden
2:14:15
2:05:48
217
Jeannet Huitema
Lionitas
2:12:45
2:05:49
218
Nelja Kaspersma
Sneek
2:11:53
2:05:49
219
Annemieke Molenaar
Amsterdam
2:06:46
2:05:50
220
Evelien Leurs
LAAC Twente
2:13:24
2:05:55
221
Cindy van den Hengel
RRZ
2:15:05
2:05:57
222
Christa Jonker
Hilversum
2:13:24
2:06:13
223
Coby van den Heuvel
Veenendaal
2:09:52
2:06:28
224
Jennie Ritsema
Isala '96
2:13:43
2:06:29
225
Ina Veenstra
AV Heerenveen
2:15:09
2:06:30
226
Trudy Regout
Maasland
2:18:35
2:06:32
227
Petra Sluijter
Maasland
2:18:35
2:06:33
228
Harma van Dam
Donkerbroek
2:18:55
2:06:33
229
Gerdina Brouwer
Loopclub Burgum
2:12:12
2:06:43
230
Inge Tuinhof
Leeuwarden
2:11:17
2:06:53
231
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
2:13:26
2:06:55
232
Constance van Senten
Pijnenburg
2:15:23
2:06:59
233
Jeannet Nagtegaal
Athleta
2:11:06
2:07:16
234
Baukje Dijkstra
Joure
2:13:26
2:07:17
235
Marian Connotte
Pijnenburg
2:14:41
2:07:21
236
Wieke Bosma
Joure
2:17:24
2:07:30
237
Lian IJdema
Bolsward
2:10:48
2:07:34
238
Ceciel Thuys
Gouda
2:12:53
2:07:41
239
Wilma Kemp
Wijk bij Duurstede
2:14:12
2:07:43
240
Petra Schimmel
Soest
2:15:03
2:07:43
241
Yvonne Vaandrager
Energie
2:11:17
2:07:45
242
Berber Rijpstra
Stiens
2:12:27
2:08:12
243
Margo Toonen
Vlaardingen
2:19:52
2:08:13
244
Wendela Van Roon
Vlaardingen
2:19:52
2:08:13
245
Petra Bakker
LVA Plantaris
2:13:29
2:08:19
246
Ciske Kroets
Witmarsum
2:18:23
2:08:20
247
Geertje Kluin
Dalen
2:09:36
2:08:22
248
Francis Ahrens
Athlos
2:10:53
2:08:25
249
Kitty Mandos
Waalre
2:18:59
2:08:29
250
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:16:54
2:08:33
251
Sjoukje RuischSeepma
Stiens
2:13:05
2:08:49
252
Astrid Heeringa
Groningen
2:18:53
2:08:52
253
Anja Jongsma
AV Heerenveen
2:19:44
2:08:54
254
Ina Morsink
Joure
2:11:54
2:08:57
255
Marjo Jager
Dutch Runners
2:16:22
2:08:57
256
Karola Jansen-van Zelm
Stedum
2:18:08
2:08:58
257
Marilou Troelstra
Horror
2:11:55
2:08:58
258
Aline de Best
RRZ
2:18:14
2:09:07
259
Greta Huitema
Hoornsterzwaag
2:13:27
2:09:34
260
Femke Veerman
Deventer
2:17:55
2:09:39
261
Anita van Zutphen
Friesland
2:18:50
2:09:41
262
Klaske Hoogstra
Pallas '67
2:18:07
2:09:42
263
Geertje Boersma
AAC '61
2:12:44
2:09:46
264
Willeke Buiter
Delfzijl
2:19:23
2:09:46
265
Brigitte de Kok
Vught
2:17:11
2:09:48
266
Marie-Anne Peterse-Lau
Hilversum
2:14:12
2:09:58
267
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsc
2:18:57
2:09:59
268
Gelske Jager
Loopgroep Hugo Veenk
2:21:03
2:10:03
269
Ans de Boer-Smits
Loopgroep Athletic P
2:15:48
2:10:03
270
Lidwien Broenink
Joure
2:16:42
2:10:07
271
Erna van Houten
Loopgroep Leeuwarden
2:20:16
2:10:08
272
Yvonne Den Enting
Amsterdam
2:18:39
2:10:10
273
Suzan Crooijmans
SISU
2:17:28
2:10:17
274
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
2:15:29
2:10:21
275
Natalie Vroegh-de Kort
Voorne Atletiek
2:15:09
2:10:37
276
Beitske Bruinsma
Groningen
2:15:45
2:10:45
277
Karla de Vries
Goor
2:20:32
2:10:46
278
Elbrich Witteveen Bosm
Blauwhuis
2:20:50
2:10:51
279
Corrie Lansing
Leiden Road Runners
2:10:53
2:10:53
280
Eveline Kester
Zwolle
2:18:30
2:10:54
281
Batja van den Akker
Clytoneus
2:17:54
2:11:10
282
Jacqueline de Jong
Clytoneus
2:17:55
2:11:11
283
Hermi Miedema
Heeg
2:18:07
2:11:11
284
Aukje Veninga
Broeksterwald
2:14:54
2:11:12
285
Yvonne van Keulen-Jeke
Leusden
2:14:42
2:11:16
286
Irma Mooij
Heerhugowaard
2:17:41
2:11:20
287
Annet van Baarle
Phanos
2:11:27
2:11:27
288
Anja Schot
Ciko '66
2:23:02
2:11:37
289
Jannie Leffering
Sneek
2:15:35
2:11:41
290
Resa Adema-Tukker
Blaricum
2:13:22
2:11:53
291
Ineke Wijnalda
Drachten
2:23:24
2:12:02
292
Liesbeth Roos-Boersma
Harlingen
2:17:00
2:12:10
293
Carlien Hendrickx
NOP
2:18:16
2:12:11
294
Ciska Noordmans
Goingarijp
2:20:01
2:12:14
295
Ank Verhoeff
Heerenveen
2:14:11
2:12:19
296
Carla Bisseling
Driebergen-Rijsenbur
2:16:05
2:12:26
297
Joke Slagter
Assen
2:19:49
2:12:30
298
Marina Witkamp
Energie
2:16:07
2:12:36
299
Merienne Desprit
Capelle aan den IJss
2:18:30
2:12:42
300
Sylvia Rollema
Bolsward
2:19:39
2:12:43
301
Aukje Kracht
Loopgroep Leeuwarden
2:19:42
2:12:48
302
Joset Fit
Medemblik
2:19:22
2:12:51
303
Ina Kamps
Wervershoof
2:19:22
2:12:51
304
Toos Koning
Oudehorne
2:22:28
2:13:12
305
Petra Bosman
Triathlon
2:24:19
2:13:15
306
Ingrid Ruiter
Groningen Atletiek
2:23:58
2:13:15
307
Conny Klaver
Ursem
2:22:15
2:13:17
308
Gertrude Roza
Utrecht
2:23:35
2:13:21
309
Dieneke Marinus
Impala
2:23:42
2:13:24
310
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:14:33
2:13:35
311
Marjanne Loedeman-Fopp
Athlos
2:25:07
2:13:38
312
Ietsje P0pma-Attema
Blauwhuis
2:23:43
2:13:39
313
Anne-Marie Visser
Fortuna
2:25:20
2:13:41
314
Anjo Brouw-Ploeg
Fortuna
2:25:20
2:13:42
315
Ellen Greuter
Darp
2:24:41
2:13:50
316
Monique Punt
Energie
2:17:41
2:14:00
317
Helen van Stempvoort-B
Veenendaal
2:24:20
2:14:03
318
Marga Beemsterboer
Amsterdam
2:24:55
2:14:09
319
Netty van Reems
Zwartewaal
2:21:07
2:14:42
320
Dikkie Kamer-Koops
Amersfoort
2:22:29
2:14:45
321
Johanna de Bruin
Groningen
2:25:02
2:14:58
322
Janny Fennema
Britsum
2:24:05
2:15:01
323
Ageeth Nawijn
Harlingen
2:18:34
2:15:03
324
Eugenie Verhaar
Zwammerdam
2:26:33
2:15:18
325
Karin Ziekman
Voorne Atletiek
2:20:39
2:15:25
326
Piety Feenstra
Leeuwarden
2:20:26
2:15:29
327
Hilda Knop
Terschelling West
2:16:30
2:15:31
328
Inge Bode
Amsterdam
2:27:38
2:15:42
329
Jikke De Groot
Haskerdijken
2:27:47
2:15:57
330
Cornelia den Rooyen
Dutch Runners
2:19:59
2:16:11
331
Sylvia Haverkamp-Hooge
Nunspeet
2:27:50
2:16:15
332
Marjan Verhaar
Pallas '67
2:24:42
2:16:17
333
Tineke Dijkstra
Friesland
2:21:40
2:16:20
334
Jeannette Veldhuizen-E
Climax
2:28:35
2:16:27
335
Irma Pronk
Stiens
2:19:16
2:16:31
336
Yasmin Anna Maria Verh
West-Terschelling
2:17:42
2:16:38
337
Janny Strampel
NOP
2:23:57
2:16:39
338
Ilse Grevink
Noord-Sleen
2:28:09
2:16:50
339
Jacqueline Rodel
Oldenzaal
2:28:06
2:16:58
340
Martina Mak-Beukema
Groningen
2:27:00
2:16:58
341
Anneke Groen
Groningen
2:27:01
2:16:58
342
Dina Hendriks
Kloosterburen
2:27:28
2:17:03
343
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:28:11
2:17:07
344
Gutha A Postma
Wergea
2:28:09
2:17:15
345
Pauline vn den Heilige
AAA
2:21:54
2:17:17
346
Willy Hof
Loopgroep De Drentsc
2:26:20
2:17:22
347
Joke van der Graaf
Zevenhoven
2:26:03
2:17:31
348
Margreet Holwerda
Britsum
2:25:24
2:17:32
349
Margriet Fissering
Noord-Sleen
2:29:15
2:17:56
350
Annette Dupree
Leek
2:26:56
2:17:59
351
Aaltje Schouten-Saarlo
Nuenen
2:22:03
2:18:18
352
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsc
2:27:19
2:18:18
353
Marjan Penninga
Loopgroep De Drentsc
2:27:19
2:18:19
354
Silvia Achterberg
Enschede
2:27:40
2:18:24
355
Ardi Coenen
Statina
2:27:02
2:18:25
356
Evelien de Kam
West-Terschelling
2:19:26
2:18:29
357
Carla Fakkeldij
Dutch Runners
2:26:07
2:18:42
358
Janny Dofferhoff-Dijks
De Spartaan
2:28:16
2:18:44
359
Lian Voesenek
Breda
2:24:08
2:18:50
360
Sandra Stultiens
Helvoirt
2:26:29
2:19:05
361
Maggie Overgoor
Prins Hendrik
2:26:29
2:19:06
362
Karin Kruize
Lemmer
2:25:23
2:19:27
363
Marijke Burghoorn
Enschede
2:30:29
2:19:29
364
Patricia van der Zwan
Apeldoorn
2:31:23
2:19:35
365
Theresa van der Zee
Leeuwarden
2:30:28
2:19:37
366
Tebroke Fries
Nijmegen
2:26:42
2:20:35
367
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:29:48
2:21:24
368
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:29:48
2:21:24
369
Marion Hartog van Band
's-Gravenhage
2:32:07
2:21:30
370
Oda Sonsma
Athleta
2:25:29
2:21:39
371
Jacqueline Zacharias
Assen
2:31:33
2:21:50
372
Petra Braaksma
Menaam
2:26:14
2:21:57
373
Sonja Dijkstra
Harlingen
2:26:47
2:21:57
374
Nicolette Kreeftmeijer
IJsselstein Ut
2:33:38
2:22:00
375
Francine de Bruin
IJsselstein Ut
2:33:38
2:22:01
376
Nicole van Kessel
IJsselstein Ut
2:33:39
2:22:01
377
Jenny Haze
Meppel
2:24:36
2:22:33
378
Carla Spek
Bodegraven
2:34:12
2:22:35
379
Jip Nauta
Nieuwegein
2:31:07
2:22:44
380
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:29:52
2:22:57
381
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
2:29:56
2:23:02
382
Eline Den Boer
Utrecht
2:23:11
2:23:11
383
Gea Steen
Heerenveen
2:30:04
2:23:23
384
Sita Wielenga
Loopgroep Leeuwarden
2:27:26
2:23:27
385
Marlou Nivard
De Wilp Gn
2:32:39
2:23:28
386
Anke de Jong-Geurts
Horror
2:25:31
2:23:30
387
Roelien Middelkoop
Wijk bij Duurstede
2:30:11
2:23:43
388
Margreet Moesman
PEC 1910
2:27:44
2:23:47
389
Pauline Roozen-Everts
Leeuwarden
2:28:36
2:23:49
390
Tineke Smit
De Westereen
2:30:09
2:23:58
391
Barbara van Cortenberg
Energie
2:33:40
2:24:09
392
Corrie van Herwijnen
Energie
2:33:40
2:24:09
393
Lenie Steenmetz
Amsterdam
2:31:56
2:24:11
394
Maaike Holwerda
Loopgroep Hugo Veenk
2:36:35
2:24:17
395
Ingrid Kop
Hilversum
2:33:16
2:25:05
396
Trientsje Hoekstra
AV Heerenveen
2:36:36
2:25:34
397
Colina van der Heide K
AV Heerenveen
2:36:36
2:25:35
398
Marion de Rijk
Wapse
2:31:25
2:25:50
399
Thea de Vries
Lionitas
2:33:44
2:26:26
400
Erika Buitenhuis
Bennekom
2:36:01
2:26:47
401
Rosemarie van Hoorne
Passaat
2:32:05
2:26:57
402
Jacqueline Aerdts
Scopias
2:34:11
2:27:22
403
Ursula Koopmeiners
Zaanland
2:35:25
2:27:45
404
Hester Van Delft
Aldtsjerk
2:35:12
2:28:05
405
Rebekka Hansma
Aldtsjerk
2:35:13
2:28:05
406
Marjan de Korte
Houten
2:39:42
2:28:30
407
Marijke Bos
Lionitas
2:41:10
2:29:29
408
Elaine Romein
Hilversum
2:37:19
2:30:07
409
Christien ter Steeg
De Tike
2:39:11
2:30:13
410
Trijnie de Roos
Putten
2:41:46
2:30:43
411
Olga Lucia Vermeer
Rotterdam
2:40:43
2:30:58
412
Dé van Haaften
Harderwijk
2:41:00
2:31:52
413
Marian Wegter
Boerakker
2:42:51
2:32:48
414
Boudina de Boer
AV Heerenveen
2:41:25
2:32:54
415
Nettie Gerritsen
Tonden
2:45:42
2:33:28
416
Diana de Wit-Heiligenb
De Meern
2:38:13
2:33:35
417
Patty van Bergem
Zutphen
2:46:12
2:33:58
418
Olga Maarleveld
Harderwijk
2:43:51
2:34:43
419
Marjan Boot
Harderwijk
2:43:51
2:34:45
420
Monique Stroek
Ospel
2:40:27
2:34:48
421
Emmy van der Henne
Loopgroep Hugo Veenk
2:47:19
2:35:02
422
Margrit Beek
Loopgroep Athletic P
2:40:53
2:35:38
423
Janny Hooijsma
Ureterp
2:48:37
2:38:17
424
Henriëtte van der Zee
Loopgroep Hugo Veenk
2:51:40
2:39:21
425
Anke Kraak
AV Heerenveen
2:52:43
2:41:44
426
Geerke Ymker
Zevenhuizen Zh
2:48:43
2:41:56
427
Machteld Smit-van der
Stiens
2:49:51
2:43:02
428
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:53:29
2:44:59
429
Anita Dijker
West-Terschelling
2:46:23
2:45:56
430
Brenda de Graaf
Dutch Runners
2:58:25
2:48:31
431
Trees Maatman
Joure
2:51:09
2:49:23
432
Els Buijs
Uithoorn
2:59:26
2:51:51
433
Annette Toepoel
Runners Stadskanaal
3:10:16
3:04:33
V55, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Liesbeth Albers
Vitesse '08
1:46:37
1:41:16
2
Angelique Zalm
Harderwijk
1:42:33
1:41:51
3
Wil Vos
Energie
1:49:22
1:44:06
4
Suzan van Bergen
Groningen
1:58:10
1:46:40
5
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
1:53:26
1:48:52
6
Afra Galama
Heeg
1:52:02
1:50:22
7
Marian Adolfsen
Nijmegen
2:00:06
1:50:39
8
Grietje Overmars
Emmeloord
1:56:18
1:51:59
9
Margo Kers
Clytoneus
2:02:03
1:52:07
10
Tineke Blaauw
Franeker
1:56:42
1:52:27
11
Ria Nijland
Haaksbergen
2:00:27
1:53:00
12
José de Groot
RRZ
1:56:36
1:53:20
13
Ina Stege
Emmeloord
1:57:47
1:53:28
14
Annemiek van Rooijen
Werkhoven
2:00:09
1:53:40
15
Klary Welbedacht
Hardloopclub Amsterd
2:00:01
1:53:53
16
Margreet Klomp
Wanneperveen
1:56:07
1:54:06
17
Corrie de Jager
Texel
2:06:35
1:54:13
18
Seke Koonstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:06:58
1:54:47
19
Sabine Wesemeyer
Bielefeld (GER)
2:03:45
1:55:00
20
Joke de Jong-Heida
AV Heerenveen
2:01:22
1:55:04
21
Jannie Teunissen
Athlos
1:58:29
1:56:02
22
Harriet Speelman
Nijeveen
2:02:24
1:57:05
23
Jouk Dijkstra
Appelscha
1:59:56
1:57:48
24
Yvonne Meijer
Hardloopclub Amsterd
2:06:03
1:58:37
25
Silvia Cevat
Hardloopclub Amsterd
2:06:37
1:59:13
26
Anneke Varkevisser
Rijnsoever
2:00:57
1:59:19
27
Annemiek Roozen
Clytoneus
2:06:16
1:59:34
28
Rika Hoekstra
Appelscha
2:09:43
1:59:49
29
Thea Nijhuis
TION
2:03:28
2:00:03
30
Ineke Hekking-Weijma
PAC
2:12:10
2:00:23
31
Irma Briejer
Hengelo Ov
2:04:36
2:00:28
32
Kiki Boomgaard
De Knipe
2:05:53
2:00:28
33
Maria Best
Yde
2:08:05
2:01:05
34
Klara Hummel
Groningen
2:03:26
2:01:13
35
Nelleke van Veen
Fochteloo
2:11:25
2:01:31
36
Nia Berk
Distance Runners Voo
2:06:17
2:01:38
37
Ingrid c a Verhoeven-W
Raamsdonksveer
2:03:59
2:01:55
38
Elly Rietveld-Mohlmann
De Spartaan
2:06:39
2:01:55
39
Rita van der Krogt
De Spartaan
2:06:39
2:01:56
40
Wilma Schouwburg
Athlos
2:07:11
2:02:04
41
Agnes Miedema
Loopgroep Hugo Veenk
2:14:28
2:02:21
42
Gerrite Meijer
Enschede
2:05:34
2:02:29
43
Nelly Kempenaar-Yff
Hauwert
2:14:14
2:02:32
44
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:13:21
2:02:32
45
Anita Timmer-Feunekes
Rijnsoever
2:02:38
2:02:38
46
Margreet Noort
Rijnsoever
2:02:48
2:02:48
47
Hilde Pach
ZOEV
2:11:20
2:02:56
48
Adriana van den Berg
Gouda
2:08:12
2:03:00
49
Marianne Kokshoorn
Stiens
2:11:05
2:03:11
50
Anna Galama
Zuidhorn
2:08:38
2:03:34
51
Akke Wijngaard
Apeldoorn
2:11:52
2:03:43
52
Gerda Oostveen
Typhoon
2:09:37
2:03:48
53
Nellie Janssen
Huissen
2:10:11
2:03:56
54
Marcha Groen
Groningen
2:08:58
2:04:10
55
Tjitske de Jong
Mildam
2:06:52
2:04:18
56
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:16:17
2:05:13
57
Hanny Laskewitz
Impala
2:10:03
2:05:14
58
Riet Modderkolk
Climax
2:17:40
2:05:32
59
Tineke Went
Leiden
2:17:52
2:05:37
60
Rieny Riezebos
Isala '96
2:07:24
2:05:39
61
Henderijeta Winter
Groningen
2:07:13
2:06:09
62
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:14:44
2:06:21
63
Joke Stroombergen
Zuidwal
2:17:37
2:06:32
64
Roelie Mastebroek
Appelscha
2:16:35
2:06:39
65
Margo Sontag
Energie
2:10:22
2:06:50
66
Kora Wietzes
Bedum
2:12:29
2:06:54
67
Anneke Bos
Ede Gld
2:13:18
2:06:55
68
Gré de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:13:03
2:07:24
69
Mirjam Bode
Amsterdam
2:19:22
2:07:25
70
Patricia van der Ven
Leiden Road Runners
2:15:41
2:07:58
71
Toos van der Vliet
Friesland
2:10:38
2:08:10
72
Patricia de Vries
Climax
2:20:26
2:08:19
73
Willy Olijdam
Loopgroep Astrea
2:20:45
2:08:50
74
Joke Heijmans
Hercules
2:21:21
2:09:05
75
Margriet Koekoek
De Sprinter
2:11:54
2:09:38
76
Tina Been
Westervelde
2:12:44
2:09:46
77
Nanette Smit
Houten
2:19:55
2:10:27
78
Marietje Sloot
Wolvega
2:19:35
2:10:43
79
Antoinette Müller van
Paterswolde
2:16:12
2:10:51
80
Guus Durville
Vught
2:22:46
2:11:02
81
Maria Maatje
Enschede
2:22:44
2:11:45
82
Ina Bruns
Zaanland
2:22:15
2:12:08
83
Ineke Aronds
Hylas
2:15:58
2:12:19
84
Corrie Faasse
Voorne Atletiek
2:18:49
2:12:24
85
Jeannette Verspuij
Distance Runners Voo
2:17:16
2:12:37
86
Willemijn Berk
Distance Runners Voo
2:17:17
2:12:38
87
Elly Labee-Voermans
Atledo
2:22:01
2:12:41
88
Joke van Brug
Waterland
2:18:31
2:12:44
89
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:13:53
2:12:44
90
Joke Nederpelt
De Spartaan
2:19:11
2:13:01
91
Willeke Koert
Wijk bij Duurstede
2:17:08
2:13:21
92
Willy van Vliet
Rogat
2:15:52
2:13:36
93
Karin Heslinga
Goor
2:21:06
2:13:43
94
Grada Asta
Eerbeek
2:17:55
2:14:13
95
Marianne van der Velde
Atledo
2:23:36
2:14:15
96
Simone Volbeda
Almere
2:25:27
2:14:45
97
Ineke Wonder
Harlingen
2:16:33
2:14:47
98
Sophie Brenkman
AV Gouda
2:25:50
2:15:36
99
Mirjam Urbanus
Rotterdam
2:22:19
2:15:44
100
Wimke Mateboer
Amstelveen
2:20:29
2:16:24
101
Lineke Tepper
Zwolle
2:19:31
2:16:24
102
Marina van Laake
Hoorn Terschelling
2:17:36
2:16:38
103
Theresia van Leeuwen
SOS
2:21:26
2:16:57
104
Willy Zwart
Atledo
2:26:41
2:17:06
105
Riek de Nobel
Leiden Road Runners
2:24:54
2:17:11
106
Marianne Robert
Amsterdam
2:24:54
2:17:27
107
Griet Rijpstra
Stiens
2:24:43
2:17:55
108
Marry vd Klooster
Energie
2:21:50
2:18:01
109
Fenna Geerdink-Hartog
Marum
2:22:41
2:18:36
110
Annie Roosjen - van de
Friesland
2:30:57
2:18:54
111
Arda van den Bogaard
Heerhugowaard
2:25:54
2:19:24
112
Lil Lindeijer
Nieuw-Vennep
2:22:45
2:19:28
113
Trees Bons
GVAC
2:31:04
2:19:31
114
Margriet Prins
Suomi
2:24:51
2:19:58
115
Francien van der Wardt
Driebergen-Rijsenbur
2:24:46
2:21:04
116
Renneke Klein Bennink
Phanos
2:33:47
2:21:30
117
Jeannette Hoeben
Enschede
2:29:24
2:21:31
118
Jantje Visser
Phanos
2:33:48
2:21:32
119
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
2:24:46
2:21:34
120
Ineke Kamps
SOS
2:26:18
2:21:49
121
Geke Moes ten Brug
Nijeveen
2:34:57
2:22:49
122
Dorie Maasland v d Slu
Bennekom
2:35:26
2:23:10
123
Ria Kalf
Ciko '66
2:34:36
2:23:13
124
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
2:27:09
2:23:51
125
Eefje Wensveen
De Spartaan
2:35:47
2:24:12
126
Elly de Wit-Hulsbosch
Sassenheim
2:35:48
2:24:13
127
Bep Roorda
Loopgroep Hugo Veenk
2:36:35
2:24:17
128
Jannie vander Wal
Sneek
2:33:29
2:24:25
129
Henny Rijpkema
Waterland
2:30:48
2:25:01
130
Aaltjen Volbers
Loopgroep Gemeente E
2:36:00
2:25:02
131
Klaske Houwer-Schipper
Loopgroep Nienoord
2:34:12
2:25:26
132
Marga O'Neill Timp
Amstelveen
2:30:27
2:26:17
133
Jorijn de Bruijn
Wijk bij Duurstede
2:36:47
2:27:00
134
Nicolette de Vries
Nunspeet
2:39:06
2:27:31
135
Anneke Sijtsma
Friesland
2:30:29
2:27:40
136
Joke de Vries
Dutch Runners
2:29:24
2:27:47
137
Diana Vester - van Roo
Utrecht
2:32:49
2:29:06
138
Ans Nijhoff
Elburg
2:32:14
2:29:48
139
Grietje van der Molen
Loopgroep Hugo Veenk
2:46:08
2:33:50
140
Anneke Hamstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:46:08
2:33:50
141
Johanna Kempenaar
AV '47
2:45:43
2:34:15
142
Hannie Geerts
Loopgroep Hugo Veenk
2:47:06
2:34:48
143
Hannie van Donselaar
Statina
2:46:09
2:37:34
144
Evelyn Nieuwland
Wezep
2:43:58
2:39:00
145
Jozee van Stiphout
Gorssel
2:45:41
2:41:25
146
Pieky Doornbos-Hilgeng
Startenhuizen Lopp
2:50:47
2:42:27
147
Joke Spits
Waterland
2:55:27
2:49:40
MSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
David Hemstede
Climax
2:34:13
2:34:12
2
Ruud van der Wal
AV '34
2:40:53
2:40:52
3
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
2:43:14
2:43:12
4
Dirk Londema
Loopgroep PK
2:44:59
2:44:58
5
Riekele Kobes
AV Heerenveen
2:47:24
2:47:24
6
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
2:55:59
2:55:57
7
Jendo Visser
Friesland
2:57:28
2:57:25
8
Jan Albert Veenema
Horror
3:03:45
3:03:38
9
Alex Bergsma
AV Heerenveen
3:08:03
3:08:01
10
Cor van Emmerik
Cialfo
3:08:12
3:08:05
11
Gerbrand Reijnoudt
VAV
3:17:15
3:17:06
12
Dies de Dreu
Hellas
3:19:59
3:19:49
13
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
3:23:24
3:23:17
14
Gerrit Duits
Friesland
3:33:54
3:33:47
15
Ron Jimmink
Loopgroep PK
3:53:56
3:53:49
16
Arjen Wibbens
Friesland
3:55:36
3:55:19
17
Gerwin Struijs
the Hague Road Runne
3:56:18
3:55:32
M40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
2:33:52
2:33:52
2
Harry Wiersma
Lionitas
2:44:39
2:44:38
3
Marcel Fiering
Pallas '93
2:50:30
2:50:28
4
Frank Heijmink
Loopgroep Aart Stigt
2:54:31
2:54:30
5
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
2:57:47
2:57:44
6
Borre de Gier
BB lopers
3:02:30
3:02:27
7
Roy te Lintelo
LAAC Twente
3:03:00
3:02:56
8
Pedro Heezen
Energie
3:06:00
3:05:56
9
Richard Groenendijk
Loopgroep Aart Stigt
3:06:39
3:06:29
10
Allard Moene
Brielle
3:07:36
3:07:28
11
Remco Schraven
Voorne Atletiek
3:10:54
3:10:51
12
Klaas Elzinga
Friesland
3:12:00
3:11:54
13
Herman Hassing
LAAC Twente
3:14:55
3:14:50
14
Roland Groen
Voorne Atletiek
3:16:37
3:16:27
15
Arjan Kouwenhoven
TTW
3:16:53
3:16:37
16
Don Croes
Voorne Atletiek
3:18:13
3:18:03
17
Karel Lokhorst
De Gemzen
3:18:18
3:18:13
18
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:20:07
3:20:02
19
Hielke Nienhuis
Friesland
3:20:34
3:20:26
20
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
3:23:05
3:23:00
21
Peter Boer
Passaat
3:23:55
3:23:49
22
Siem Hiemstra
LSV Invictus
3:24:45
3:24:43
23
Erik Boehlé
Energie
3:25:03
3:24:53
24
Guus Hoekstra
Friesland
3:25:20
3:25:13
25
Jouke Jorritsma
Impala
3:30:05
3:30:01
26
Frank De Ruiter
Friesland
3:30:41
3:30:37
27
Robert Wielinga
Loopgroep Aart Stigt
3:32:08
3:31:53
28
Jaap Sije Bosgraaf
Friesland
3:32:25
3:32:15
29
Edwin Icke
avVN
3:33:41
3:33:31
30
Floris Jansen
Haag Atletiek
3:33:57
3:33:44
31
Chris Dol
Runners Stadskanaal
3:34:45
3:34:34
32
Rob-Jan Wagelaar
AV '34
3:35:45
3:35:38
33
Martin Dekker
Suomi
3:36:00
3:35:51
34
Remko Nagtegaal
Texel
3:38:29
3:38:26
35
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
3:38:32
3:38:27
36
Hans van Klaveren
Energie
3:40:44
3:40:34
37
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
3:42:14
3:42:10
38
Andries Welles
Friesland
3:42:14
3:41:55
39
Kjeld van Hees
Hellas
3:44:23
3:44:16
40
Luc de Jong
AV Monnickendam
3:45:43
3:44:30
41
Peter Onderwater
Haarlemmermeer
3:46:39
3:46:22
42
Jodi Kremer
Loopgroep Zuidhorn
3:47:58
3:47:52
43
Gerard Mekking
Haag Atletiek
3:48:20
3:47:46
44
Henk Veenstra
Impala
3:49:35
3:49:23
45
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
3:51:22
3:51:10
46
Noël Peeters
Salland
3:57:55
3:57:43
47
John de Wit
SAV
3:59:36
3:59:22
48
Ron Dekkers
Nijmegen Atletiek
4:00:07
3:58:51
49
Dick Kroon
LVA Plantaris
4:00:43
4:00:28
50
Michiel Lexmond
Fit
4:01:33
4:01:17
51
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
4:06:21
4:05:03
52
Ludger Hüllen
Essen (GER)
4:11:21
4:11:08
53
Henk Lageweg
Friesland
4:17:30
4:17:24
54
John de Boer
Running AP
4:20:32
4:19:39
55
André Struijk
Noordkop
4:30:02
4:28:52
56
Chris Vermeulen
Noordkop
4:30:03
4:28:53
57
Rinus van der Wal
MarathonPlus
4:30:11
4:29:15
58
Martin Cevat
AV Monnickendam
4:45:32
4:44:19
59
Ed van der Meer
LVA Plantaris
4:48:55
4:48:39
M50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
2:57:47
2:57:43
2
Sieds Wiersma
Impala
2:59:33
2:59:30
3
Dik Jagersma
Friesland
2:59:52
2:59:50
4
Simon Luckett
KAV Holland
3:04:23
3:04:20
5
Johan de Vlieger
Dynamica
3:14:50
3:14:49
6
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
3:19:08
3:18:56
7
Marc Van Gelder
Arena
3:19:12
3:19:00
8
Daan van der Geest
Friesland
3:19:33
3:19:32
9
Hanno Treep
PEC 1910
3:22:14
3:22:07
10
Peter Bennis
AV Gouda
3:23:40
3:23:39
11
Robert Vink
AV Gouda
3:25:25
3:25:20
12
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:25:43
3:25:35
13
Ruud Kok
AV '34
3:27:49
3:27:44
14
Gert Evers
AV '34
3:27:59
3:27:53
15
Chris Draijer
Impala
3:30:05
3:30:03
16
Egbert Roodbol
PAC
3:30:16
3:30:12
17
Thom Kamphuis
Athlos
3:31:57
3:31:51
18
Louis Schrijvers
Zaanland
3:33:46
3:33:38
19
Rob van der Horst
Runners Stadskanaal
3:34:45
3:34:35
20
René van der Helm
Haag Atletiek
3:35:09
3:34:56
21
John Ossendorp
Ron Clarke
3:37:18
3:37:14
22
Kees Kuiper
AV '34
3:38:12
3:38:03
23
Herman Geritz
Friesland
3:39:45
3:39:38
24
Hans van Dinther
Eindhoven Atletiek
3:40:12
3:39:57
25
Peter Boltjes
Aquilo
3:40:17
3:40:11
26
Rob Groen
Leiden Road Runners
3:40:34
3:40:26
27
Jan van der Meij
Friesland
3:41:45
3:41:37
28
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
3:42:10
3:41:55
29
David van Midden
AV Gouda
3:44:29
3:44:24
30
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
3:45:15
3:45:11
31
Harry Pot
LAAC Twente
3:46:12
3:46:06
32
Joop Kuiper
AV '34
3:46:45
3:46:36
33
Peter Medema
Loopgroep De Drentsc
3:47:48
3:47:41
34
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
3:49:59
3:49:38
35
Frans Dorrestein
Eindhoven Atletiek
3:51:00
3:50:45
36
Cees Banning
AV Castricum
3:52:02
3:51:48
37
Henri ten Brinke
AV Holten
3:52:49
3:52:36
38
Dick Tromp
Loopgroep De Drentsc
3:53:03
3:52:25
39
Klaas Laan
Phanos
3:54:10
3:53:25
40
Albert Heikens
ATC '75
4:04:22
4:04:11
41
Frits van der Lubben
RRZ
4:04:58
4:04:47
42
Bé Meerman
LAAC Twente
4:12:43
4:11:20
43
Bernard Bacq
Bours (FRA)
4:22:08
4:21:14
44
Udo Schurna
Essen (GER)
4:22:44
4:22:31
45
Cees Voesenek
avVN
4:32:29
4:32:16
46
Nico Modderkolk
Runners Stadskanaal
4:45:17
4:45:06
M60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
3:32:41
3:32:33
2
Ad Peltenburg
RRZ
3:40:56
3:40:46
3
Mo Idrissi
MarathonPlus
3:41:09
3:40:51
4
Andre Feenstra
AV Gouda
3:45:21
3:44:45
5
Wim van Amerongen
Ron Clarke
3:46:51
3:46:50
6
Jan Bogaard
MarathonPlus
3:48:44
3:48:29
7
Detlev Konig
AV Gouda
3:51:00
3:50:55
8
Harry Wolters
ATC '75
4:04:23
4:04:12
9
Fred Tap
Hellas
4:07:58
4:07:47
10
Rob Schmidt
Spado
4:15:49
4:15:35
11
Kees Meeuwsen
Pallas '67
4:43:25
4:42:22
12
Cor Zeemans
Friesland
4:53:51
4:53:42
VSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floor Bakker
Loopgroep Aart Stigt
3:42:43
3:42:29
2
Tracey Jewell
AVA '70
3:57:27
3:57:16
3
Silvia Vogelzang
PAC
4:05:41
4:04:47
4
Aleid Pans
the Hague Road Runne
4:20:22
4:20:10
V35, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
3:06:16
3:06:13
2
Ylona Kruis
Horror
3:12:04
3:11:58
3
Esther de Vries
Groningen Atletiek
3:22:19
3:22:16
4
Janna Brand
Rotterdam Atletiek
3:23:24
3:23:19
5
Ilse Bouman
Haag Atletiek
3:24:09
3:23:56
6
Diana den Hertog
AV Nijkerk
3:41:31
3:41:28
7
Yvette Solognier
Haag Atletiek
3:42:50
3:42:37
8
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:49:24
3:49:08
9
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
3:57:41
3:57:25
10
Astrid Wals
AV Monnickendam
4:17:11
4:15:58
11
Renata Vermeulen
Noordkop
4:30:02
4:28:53
V45, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
3:22:58
3:22:53
2
Geke Venema
Friesland
3:25:52
3:25:47
3
Inge Smit
Loopgroep Hoorn
3:26:45
3:26:43
4
Marjan De Ruiter Abma
Friesland
3:29:32
3:29:29
5
Anita Opheij
Eindhoven Atletiek
3:39:34
3:39:19
6
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners
3:40:34
3:40:26
7
Eveline van Leeuwen
Haag Atletiek
3:42:47
3:42:34
8
Carina Juch
Arena
3:46:30
3:46:16
9
Pien Heuts
Fit
3:58:42
3:58:26
10
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigt
4:03:42
4:02:25
11
Evelyn Schipper
Loopgroep Bedum
4:19:58
4:19:44
12
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgro
4:25:38
4:25:15
V55, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
3:44:48
3:44:45
2
Yvonne van Druenen
Nijmegen Atletiek
4:06:22
4:06:11
3
Marion Meesters
Suomi
4:13:58
4:13:44
4
Ineke Zuidema-Harens
Fivelstreek
4:18:39
4:17:13
5
Joke Verbraak
Sprint
4:22:02
4:21:50
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Friso Wolters
Amsterdam
2:47:47
2:47:41
2
Erwin van der Ham
Haastrecht
3:05:27
3:04:47
3
Vincent Harder
Groningen
3:10:53
3:10:28
4
Thomas Bakker
Utrecht
3:16:27
3:15:14
5
Gerwin van de Veen
Bunschoten-Spakenbur
3:18:21
3:17:54
6
Richard Jong-A-Pin
Groningen
3:18:55
3:18:30
7
Richard Lemstra
Herbaijum
3:19:48
3:19:27
8
Nico Langedijk
Medemblik
3:20:27
3:19:58
9
Mark Stefan Bossinga
Groningen
3:21:56
3:20:56
10
Rick Hendrix
Utrecht
3:27:05
3:25:53
11
Sebastiaan Phillipa
Monster
3:28:20
3:27:46
12
Matthieu Magielsen
Noordkop
3:30:22
3:29:48
13
Pieter Oostenbrink
Arnhem
3:30:48
3:30:00
14
Wilse Graveland
Amersfoort
3:31:41
3:30:22
15
Vincent Borgonjen
Haarlem
3:31:58
3:31:11
16
Remco van Hussel
Nijkerk Gld
3:35:29
3:34:57
17
Dioni Franken
Utrecht
3:36:42
3:35:27
18
Ewout Schiferli
's-Gravenhage
3:36:52
3:36:06
19
Remco Dijkstra
Leeuwarden
3:37:07
3:36:08
20
Wiebe Borren
Bunnik
3:36:58
3:36:40
21
Bram de Dreu
Arnhem
3:39:44
3:39:24
22
Vincent Kalkman
Distance Runners Voo
3:43:26
3:43:06
23
Jasper van der Burg
Haarlem
3:45:25
3:44:18
24
Paul Crucq
Amsterdam
3:45:35
3:45:08
25
Arne Fransman
Amsterdam
3:46:30
3:45:35
26
Thomas Keijzer
Amstelveen
3:47:50
3:46:30
27
Tobias Dansen
Woerden
3:48:44
3:47:08
28
Sunny Schippers
Amsterdam
3:48:30
3:48:05
29
Jos Postma
Loopgroep Leeuwarden
3:49:28
3:49:04
30
Pieter Bloemberg
Groessen
3:49:32
3:49:13
31
Maurice Nette
Groningen
3:53:20
3:51:47
32
Sander in 't Veld
Berkel en Rodenrijs
3:54:38
3:53:41
33
Ron Lamain
Rhenen
3:56:24
3:54:40
34
Raimond Kientz
RRZ
3:57:13
3:55:39
35
Michel van Leeuwen
the Hague Road Runne
3:57:03
3:56:19
36
Timo Huisman
Amsterdam
3:59:19
3:57:38
37
Timme Oosterhoorn
Uden
3:58:01
3:58:00
38
Joeri Hendriks
Spartacus
4:00:04
3:58:25
39
Robert Jan Eggens
Eelde
4:00:37
3:59:23
40
Joachim Golliard
Delft
4:01:04
4:00:07
41
Ivo Stienstra
's-Gravenhage
4:01:38
4:00:13
42
Melchior Ram
Harlingen
4:02:14
4:00:57
43
Jacco Snoeijer
Voorburg
4:02:47
4:01:12
44
Pieter Stigter
Groningen
4:01:58
4:01:23
45
Johan van Geijl
Barendrecht
4:04:12
4:02:48
46
Florens Booij
Utrecht
4:05:30
4:03:46
47
Sjoerd Compier
Amsterdam
4:04:18
4:03:57
48
Teun van der Kamp
Amsterdam
4:05:50
4:04:06
49
Jesse van Winden
Amsterdam
4:05:20
4:04:07
50
Michiel Vullings
Amsterdam
4:05:46
4:04:41
51
Koen Dibbets
Oosterhout Nb
4:07:40
4:07:06
52
Evert van der Wal
Workum
4:09:04
4:08:25
53
Maurice Harkema
Amersfoort
4:11:28
4:10:27
54
Johannes Althuizes
NOP
4:11:23
4:10:35
55
Jeroen Duin
Amsterdam
4:11:02
4:10:39
56
Steef Hoogenboom
LVA Plantaris
4:12:10
4:11:20
57
Jaap Karssenberg
Eindhoven
4:13:56
4:12:28
58
Simon Spanjer
Bussum
4:16:00
4:14:54
59
Hendri van de Pol
Kampen
4:23:00
4:22:14
60
Ricardo Uijen
Amsterdam
4:26:43
4:25:01
61
Stefan Kutsch Lojenga
Amsterdam
4:35:20
4:33:40
62
Oscar Leuvenkamp
's-Gravenhage
4:35:53
4:34:28
63
Willem Postma
Friesland
4:38:22
4:36:47
64
Ramon Visser
Zevenhuizen Zh
4:39:29
4:38:30
65
Ronan Potter
Amsterdam
4:41:12
4:39:45
66
Dion van Lingen
Huizen
4:43:53
4:42:15
67
Wout Albers
Amsterdam
4:46:45
4:45:57
68
Jan Vriesinga
Nieuwerkerk ad IJsse
4:52:04
4:50:42
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
2:52:42
2:52:26
2
Fred Reitsma
NOP
2:59:39
2:59:13
3
Herman Prangsma
Otterlo
3:04:50
3:04:28
4
Bart Eigenhuis
Soest
3:06:34
3:06:07
5
Patrick Verbaarschot
Arena
3:13:29
3:12:26
6
Bart Liesveld
Atletiek Maastricht
3:13:52
3:13:24
7
Jan van Beveren
Spurt '88
3:17:25
3:16:49
8
Kees Bootsman
Volendam
3:17:28
3:17:03
9
Albert Dam
Heemstede
3:18:00
3:17:25
10
Peter Kuijper
Triathlon
3:18:32
3:18:12
11
René Huizenga
Peize
3:19:19
3:19:01
12
Bart Otter
Drachten
3:22:21
3:21:55
13
Cees Dijkstra
Friesland
3:22:17
3:21:58
14
Johannes De Boer
It Heidenskip
3:22:43
3:22:20
15
Tristan Vellekoop
Amsterdam
3:24:05
3:23:29
16
Geert-Jan Jobse
Dynamica
3:26:10
3:25:54
17
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
3:27:03
3:26:38
18
Bob Klappe
Dutch Runners
3:27:12
3:26:49
19
Harm Niersman
Berkenwoude
3:27:29
3:27:13
20
Gerrie Boersma
Friesland
3:28:14
3:27:54
21
Marco Reurink
Haarlem
3:29:14
3:28:40
22
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
3:31:28
3:30:00
23
Kees Hoeksema
Garrelsweer
3:31:36
3:31:15
24
Fekke J Fekkes
Koudum
3:31:55
3:31:31
25
Reno Papa
Leeuwarden
3:32:57
3:32:28
26
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijk
3:34:46
3:33:10
27
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
3:34:10
3:33:41
28
Eric de Man
Zwolle
3:35:07
3:33:47
29
Eldert de Vries
Athlos
3:34:29
3:34:00
30
Tom van der Veldt
Loopgroep Aart Stigt
3:35:24
3:34:34
31
Machel Nuyten
's-Gravenhage
3:36:48
3:35:12
32
Richard van der Werff
Usquert
3:37:09
3:36:17
33
Jan Hoogenboom
Zoetermeer
3:38:19
3:37:48
34
Arie Prins
Herwijnen
3:38:59
3:37:54
35
Rene Kleijnendorst
Bergambacht
3:40:10
3:38:41
36
Ronald de Ridder
Avantri
3:40:11
3:38:42
37
Gerrit Maasland
Loopgroep PK
3:40:04
3:39:12
38
Klaas-Jan Spek
Zaltbommel
3:40:48
3:39:57
39
Grietinus Reinders
Leek
3:41:31
3:40:40
40
Auke Nauta
Dutch Runners
3:42:03
3:41:06
41
Rob van Diermen
Ede Gld
3:41:47
3:41:11
42
Robert Korte
Leeuwarden
3:42:42
3:41:40
43
Ron Willemsen
Arnhem
3:42:33
3:41:51
44
Jan Tjalling Pals
Groningen
3:42:35
3:42:15
45
Thomas Reuter
Groningen
3:42:35
3:42:15
46
Siep de Boer
Horror
3:43:28
3:42:34
47
Henk van Gijssel
Woudbloem
3:43:31
3:42:40
48
Dick Huizing
Garmerwolde
3:43:20
3:42:41
49
Auke Wijnterp
Apeldoorn
3:43:42
3:43:03
50
Jan Karstens
Nieuwe Wetering
3:43:38
3:43:06
51
Marten Sjoerds
Workum
3:43:38
3:43:17
52
Bob Vander Heijden
Leiden
3:45:01
3:43:18
53
Mike van der Meer
Tempo
3:45:48
3:44:42
54
Rob Rugebregt
Haarlem
3:45:49
3:44:43
55
Gertjan Vierling
the Hague Road Runne
3:46:16
3:45:31
56
Maarten van der Sanden
AAA
3:46:39
3:45:52
57
ARNO Roos
Gouda
3:47:34
3:46:36
58
Jeroen Bos
Weesp
3:47:57
3:46:50
59
Nico Koppe
Avantri
3:48:29
3:46:59
60
Jacques van Male
RRZ
3:48:44
3:47:13
61
Cor Visser
Heerenveen
3:48:40
3:47:51
62
Jeroen Bijman
Purmerend
3:48:41
3:47:53
63
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
3:48:26
3:48:06
64
Johan Rispens
Delfzijl
3:48:56
3:48:33
65
Erik Telman
AV Monnickendam
3:50:04
3:48:51
66
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
3:49:52
3:49:28
67
Gerard Halsema
Groningen Atletiek
3:49:54
3:49:36
68
Mark Min
Castricum
3:50:52
3:49:58
69
Bas Noorman
Barendrecht
3:51:15
3:50:17
70
Reggy Rumawatine
AAC
3:50:47
3:50:26
71
Durk Polet
Loopclub Burgum
3:51:08
3:50:38
72
Johan van Dijk
Bloemendaal
3:51:08
3:50:47
73
Wouter-Jan Schouten
Utrecht
3:52:54
3:51:26
74
Ronald Groen
Groningen
3:52:25
3:51:45
75
Mark Visser
Breda
3:52:30
3:51:55
76
Maurice Henssen
Groningen Atletiek
3:52:41
3:52:10
77
Lambertus ter Horst
Harderwijk
3:54:04
3:52:27
78
Matthijs Erwich
Amersfoort
3:54:30
3:53:25
79
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
3:54:15
3:53:47
80
Robin Kinsbergen
Dutch Runners
3:54:24
3:54:06
81
Auke Ykema
Friesland
3:55:41
3:54:09
82
Luut de Jong
Woudsend
3:55:06
3:54:23
83
Paul Jansen
Horror
3:55:06
3:54:25
84
Dick de Goeij
Extrarunners Gorinch
3:56:15
3:55:23
85
Dik Goedhart
Rotterdam
3:57:25
3:56:01
86
Richard Wonnink
Zwolle
3:58:08
3:56:30
87
Rob Dragt
Noordkop
3:57:52
3:56:43
88
Anco Heida
Horror
3:57:32
3:56:51
89
Louis Ubbens
Horror
3:57:50
3:57:09
90
Peter Van den Broek
Roosendaal
3:58:40
3:57:22
91
Rik Bulten
Maarssen
3:58:07
3:57:24
92
Jeffrey De Boer
Laren Nh
3:59:23
3:57:45
93
Martijn Vos
Heemstede
3:58:18
3:57:52
94
Martin Punt
Energie
3:58:53
3:58:08
95
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
3:59:38
3:58:19
96
Kor Gillebaard
Franeker
4:00:05
3:58:42
97
Rick Kruidenier
Arena
3:59:53
3:58:51
98
Henk Stevens
Havelte
3:59:36
3:59:07
99
Durk Haitsma
Franeker
4:00:11
3:59:18
100
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
4:00:27
3:59:31
101
Bart-Jan de Lorijn
Wageningen
4:01:19
4:00:13
102
Chris Bremmer
Amsterdam
4:01:30
4:00:33
103
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
4:01:09
4:00:37
104
Marco Terlouw
Energie
4:01:29
4:00:44
105
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
4:03:17
4:01:57
106
Martijn Looman
RRZ
4:04:36
4:03:05
107
Klaas Scheffer
Almere '81
4:04:50
4:03:43
108
Marc Burger
Nigtevecht
4:05:30
4:04:04
109
Broer Feenstra
Tjerkwerd
4:05:57
4:04:35
110
John Brandhoff
Loopgroep Hoorn
4:06:12
4:05:03
111
Hans Stutvoet
Energie
4:06:38
4:05:53
112
Robert Bolder
Alphen aan den Rijn
4:08:10
4:07:02
113
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
4:08:34
4:07:09
114
John Lenten
Triathlon
4:08:34
4:07:10
115
Koert van der Meer
Garrelsweer
4:07:58
4:07:16
116
Robert ten Wolde
Nijeveen
4:08:38
4:07:32
117
Wichard Steen
SAV
4:09:28
4:08:07
118
Hans van Maurik
Nieuwegein
4:09:43
4:08:24
119
Kees Stelwagen
Doetinchem
4:10:05
4:08:38
120
Bjorn Kooyenga
Burdaard
4:10:00
4:08:52
121
Harry Oosterhuis
Stiens
4:10:06
4:09:27
122
Hans Wilmink
Hoofddorp
4:11:13
4:10:18
123
Stefan Adriaansen
Eindhoven Atletiek
4:12:13
4:11:02
124
Mario Theeven
Sittard
4:11:39
4:11:12
125
Eduard Croese
Dutch Runners
4:14:41
4:14:02
126
Jan Frumau
Rotterdam
4:15:34
4:14:43
127
Bob Copper
ATC '75
4:17:37
4:15:55
128
Jaap Frieling
Rockanje
4:17:52
4:16:53
129
Harry Brugman
Dutch Runners
4:18:40
4:17:11
130
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
4:20:32
4:20:10
131
Rob Beijersbergen
Baarn
4:20:42
4:20:18
132
Benno Schurink
Zutphen
4:20:58
4:20:25
133
Robert Nonnekes
Bergschenhoek
4:22:07
4:20:31
134
Marcel Wetsteijn
Zuidlaren
4:21:20
4:20:51
135
Arjan Bos
Energie
4:24:27
4:23:08
136
Klaas de Vries
RRZ
4:26:20
4:24:49
137
Heino Blaauw
Dutch Runners
4:26:41
4:26:11
138
Jean-Louis Geutjes
Hooglanderveen
4:29:58
4:28:40
139
Jeroen Kooijman
Zeist
4:30:24
4:28:47
140
Peter Becker
AAA
4:29:39
4:28:51
141
Cees Zielman
Gendt
4:30:16
4:29:01
142
Ruud Van Bokkem
Hendrik-Ido-Ambacht
4:30:59
4:30:27
143
Pieter van den Hurk
Dutch Runners
4:31:46
4:30:27
144
Ruud Bakker
Loopgroep Nieuw Venn
4:34:46
4:33:03
145
John M Tyler
Amsterdam
4:34:40
4:33:11
146
Anno Zwerver
IJlst
4:34:08
4:33:20
147
Robert Heling
Amsterdam
4:35:46
4:35:13
148
Jan Dijkstra
Leusden
4:39:44
4:38:27
149
Rob Konings
Oudenbosch
4:40:50
4:39:31
150
Jerry Krattiger
Yverdon-les-Bains (S
4:43:04
4:42:04
151
Ruud van Sark
Fit
4:48:42
4:47:24
152
Wietze Hofman
It Heidenskip
4:50:24
4:49:00
153
Hans Timmermans
Woubrugge
4:50:09
4:49:35
154
Ron TILRAW Yard
Amsterdam
4:53:26
4:51:55
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjirk Overal
Kiel-Windeweer
3:21:30
3:21:07
2
John Rodewijk
LVA Plantaris
3:23:15
3:22:55
3
Henk Kern
Leiden
3:23:47
3:23:08
4
Peter Jansen
Hylas
3:25:45
3:25:00
5
Peter Klapwijk
Arnhem
3:26:32
3:25:24
6
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
3:27:02
3:26:43
7
Rob Faasen
Voorne Atletiek
3:29:29
3:29:03
8
Eric Groenwold
Hanzesport
3:29:38
3:29:06
9
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
3:30:53
3:29:57
10
Jan Pieter Kleijburg
Santpoort-Zuid
3:32:38
3:32:19
11
Arno van der Laan
Vught
3:35:26
3:34:59
12
Fred van der Meer
LVA Plantaris
3:35:45
3:35:12
13
Theo Custers
Bunde
3:37:26
3:36:46
14
Emile De Leeuw
Bourtange
3:37:27
3:37:01
15
Jan Koning
Volendam
3:37:32
3:37:07
16
Herman Roosenboom
RRZ
3:40:18
3:38:47
17
Wim Kooij
's-Gravenhage
3:42:48
3:41:10
18
Wisse Zantema
Friesland
3:43:23
3:42:51
19
Rob Roelofsen
De Liemers
3:44:21
3:43:51
20
Hans Vogel
Haarlem
3:45:58
3:45:10
21
Henny van Waas
Gouda
3:46:20
3:45:52
22
Leonard de Jeu
LVA Plantaris
3:46:46
3:45:57
23
Arie Hertog
Moordrecht
3:47:34
3:46:36
24
Donne Lek
Uithoorn
3:47:23
3:46:56
25
Aise Bouma
Friesland
3:47:53
3:47:15
26
Henk Miedema
Groningen
3:49:35
3:48:07
27
Rones Spinder
Buitenpost
3:48:35
3:48:11
28
Jacques van Alphen
TTW
3:49:36
3:48:25
29
Theo Groot
Amersfoort
3:49:53
3:48:54
30
Hessel de Boer
Loopgroep Leeuwarden
3:51:46
3:50:32
31
Nico Salomons
Bedum
3:51:32
3:50:41
32
Dick vd Berg
Stedum
3:52:15
3:51:34
33
Wim Steunenberg
Groningen
3:52:38
3:51:55
34
Mink van der Weg
Friesland
3:53:01
3:52:17
35
Leo Rijneker
Zevenhoven
3:52:48
3:52:29
36
Gert Zeevat
Midsland
3:52:40
3:52:31
37
Cor de Boer
Haarlemmermeer
3:53:16
3:53:00
38
Fred Menkveld
Dutch Runners
3:54:29
3:53:13
39
Co Reus
SAV
3:53:59
3:53:13
40
Erik Verboeket
De Sperwers
3:54:17
3:53:35
41
Dries Tulner
St.-Annaparochie
3:54:44
3:54:01
42
Patrick Spiessens
Puurs (BEL)
3:54:28
3:54:03
43
Jelle Vonk
Veenendaal
3:56:17
3:54:37
44
Cor Hoekstra
Extrarunners Gorinch
3:56:15
3:55:23
45
Klaas Wildeboer
Loopgroep De Drentsc
3:56:12
3:55:35
46
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenbur
3:56:49
3:55:46
47
Peter Rake
Loopgroep De Drentsc
3:56:28
3:55:51
48
Eppie Wuestman
Holten
3:57:03
3:56:33
49
Pieter Dijksterhuis
Gorssel
3:58:12
3:57:12
50
Wim Wuestenenk
NOP
3:58:36
3:57:14
51
La Paz Hulman
Salland
3:58:57
3:57:50
52
Arien Bakker
's-Gravenhage
3:58:12
3:57:53
53
Wouter Sanders
RRZ
3:59:41
3:58:09
54
Tjeerd Witkamp
Energie
3:59:21
3:58:37
55
Lolke Cnossen
Horror
4:02:05
4:01:25
56
Lou Rijk
Usquert
4:02:19
4:01:29
57
Rob Teisman
Texel
4:04:10
4:03:52
58
Bernard Prins
Dutch Runners
4:05:35
4:04:08
59
Jan Brinkman
Dutch Runners
4:07:20
4:05:50
60
Ruut Schalij
BAV
4:08:04
4:06:49
61
Ron de Korte
Houten
4:08:38
4:07:14
62
Hans van Veelen
Amsterdam
4:08:02
4:07:15
63
Paul van der Bijl
Leiden
4:08:21
4:07:39
64
Rob van den Heuvel
Elst Gld
4:09:32
4:08:32
65
Bob Bock
Loopgroep Aart Stigt
4:11:25
4:09:51
66
Louis Bakker
Friesland
4:11:48
4:10:16
67
Gerard Vincken
Eijsden
4:11:32
4:10:24
68
Roland Schippers
Wilnis
4:12:00
4:10:27
69
Simon Doorgeest
Zaanland
4:12:53
4:11:21
70
Andre Duteweert
Salland
4:12:56
4:11:50
71
Cornelis Halma
Leeuwarden
4:14:16
4:12:38
72
Rense Buimer
Leeuwarden
4:14:16
4:12:39
73
Auke Akkersma
Tolbert
4:16:26
4:15:23
74
Gerard van Veen
NEA Volharding
4:18:10
4:17:34
75
Herman Euverman
Friesland
4:18:23
4:17:59
76
Geert Ruiterkamp
Gelselaar
4:19:39
4:17:59
77
Niels Pabst
Haarlem
4:21:59
4:21:05
78
Huub Solberg
Bunde
4:22:43
4:22:03
79
Bouke Fennema
Friesland
4:24:10
4:23:30
80
Joop Rikkelman
Loopgroep Hoorn
4:26:15
4:25:04
81
Nicky Konings
Groenlo
4:28:50
4:27:41
82
Henk Langerak
Benschop
4:30:07
4:28:41
83
Fred Mulders
Heerle
4:29:44
4:28:54
84
Erik Jan Yntema
Landsmeer
4:30:18
4:29:13
85
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
4:30:45
4:29:30
86
Hans van der Keur
's-Gravenhage
4:32:09
4:30:28
87
Ben Tieben
Veendam
4:31:50
4:30:49
88
Adrie Rijk
Heeten
4:35:05
4:34:14
89
Marco Bruggemans
PAC
4:40:40
4:39:14
90
Herwig van Mook
Nijmegen
4:41:04
4:40:02
91
Sip Boelens
Nes Ameland
4:43:37
4:43:14
92
Cees Bisschop
Uithuizen
4:49:23
4:48:31
93
Dick van Reems
Voorne Atletiek
4:50:27
4:49:26
94
Koos Bonting
Heerenveen
4:50:38
4:50:11
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerard Pijnenburg
Duiven
3:22:46
3:22:13
2
Jurjen Hazekamp
Middelstum
3:35:20
3:33:40
3
Frans Vermeer
Monnickendam
3:56:51
3:55:38
4
Donald Idsinga
NOP
3:58:11
3:56:35
5
Lútsen Wijngaard
Zutphen
3:57:43
3:57:07
6
Piet van Veen
RRZ
4:06:22
4:04:48
7
Theo Stevens
Athlos
4:17:09
4:15:47
8
Henk Robaard
De Sprinter
4:24:06
4:22:41
9
Hennie Zonderland
Zeist
4:28:28
4:26:55
10
Wilfried Crauwels
Mechelen (BEL)
4:35:56
4:35:04
11
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
4:42:19
4:41:08
12
Jurjen Tjepkema
Drachten
4:50:24
4:48:43
13
Pieter Cremer
Friesland
4:51:20
4:49:51
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolien van Hooff
Utrecht
3:13:54
3:12:44
2
Maartje Schouwenburg
Utrecht
3:17:54
3:16:18
3
Mechteld Bontes
Amsterdam
3:21:36
3:21:15
4
Katia Ganda
Zaandam
3:23:53
3:23:37
5
Jessica Philippa
Olympus '70
3:38:37
3:38:03
6
Monique van Halderen
Zaanland
3:46:43
3:45:54
7
Roos Wessels
Zaanland
3:46:43
3:45:54
8
Laura Drewes
Lettele
3:49:39
3:49:18
9
Daphne Klaasen Bos
Amersfoort
3:50:36
3:49:39
10
Ciska van Vliet
's-Gravenhage
3:56:18
3:55:47
11
Marloes Kremer
Oldeholtpade
4:02:48
4:01:05
12
Annick Senten
Utrecht
4:02:14
4:01:20
13
Anneke Hendrix
Utrecht
4:05:28
4:04:15
14
Maaike van Vliet
's-Gravenhage
4:07:13
4:06:42
15
Ramona Banda
Den Burg
4:09:23
4:09:04
16
Danielle Bakker
Vlaardingen
4:11:37
4:10:07
17
Laetitia Ouillet
Utrecht
4:11:30
4:10:16
18
Kim Evers
Den Helder
4:18:36
4:16:56
19
Lineke van der Sneppen
Breda
4:23:20
4:21:52
20
Birgit Zuurveld
Amsterdam
4:35:25
4:34:46
21
Ruth Giesen
Nieuwerkerk ad IJsse
4:41:20
4:39:59
22
Jytte Euwe
's-Gravenhage
4:50:44
4:49:05
V35, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemarie Lueb
Haarlem
3:38:57
3:38:39
2
Marjolein Snippe
Zuidhorn
3:41:20
3:40:15
3
Bianca Bierbooms
Amsterdam
3:47:25
3:46:49
4
Hester van Griethuizen
Voorschoten
3:47:24
3:46:51
5
Paula IJzerman
Loopgroep Aart Stigt
3:48:49
3:48:30
6
Wiesje Elfferich
Amsterdam
3:53:42
3:52:30
7
Nathalie Dragt
Noordkop
3:57:52
3:56:42
8
Gerda van Hattem
MarathonPlus
3:59:16
3:58:54
9
Gonne Golliard
Delft
4:01:06
4:00:09
10
Carla de Bie
Weert
4:01:23
4:00:19
11
Susan Stienen
Weert
4:01:23
4:00:19
12
Geertje de Schiffart
Deventer
4:01:01
4:00:39
13
Madeleen Uitdehaag
Fit
4:06:24
4:05:06
14
Leonie Wigger
De Sprinter
4:10:06
4:08:58
15
Esther de Joode
Statina
4:12:05
4:11:30
16
Luony Timmermans
Cialfo
4:14:55
4:13:13
17
Patricia Frieling
Rockanje
4:17:52
4:16:53
18
Ilse Knijn
Muiderberg
4:19:39
4:18:20
19
Caroline van der Veldt
Haarlem
4:25:23
4:24:33
20
Stella Taal-Zieck
's-Gravenhage
4:29:29
4:27:52
21
Pietsje Fekkes-vd Goot
Koudum
4:29:34
4:29:09
22
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
4:30:45
4:29:30
23
Monika Kapitany
Amstelveen
4:42:05
4:40:35
24
Anita Berendsen
Cialfo
4:47:17
4:45:37
V45, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ans Zwartkruis
Gelre
3:38:04
3:37:37
2
Sandra Huntink
Gelre
3:39:13
3:38:47
3
Anje van Gijssel
Woudbloem
3:43:31
3:42:40
4
Clara de Nijs
Amsterdam
3:50:58
3:49:37
5
Nina Joosten
Pallas '67
3:51:25
3:50:19
6
Petra van Koesveld
AAC
3:52:19
3:51:10
7
Nynke Hoogland
Groningen
3:52:38
3:51:55
8
Sietske van der Meer
Hanzesport
3:56:13
3:55:41
9
Gina Heuser
Energie
3:57:43
3:56:58
10
Helen Smit- vd Giessen
Enschede
3:58:33
3:57:11
11
Judith Houben
Weert
3:58:39
3:57:35
12
Yvonne Rosenkamp
Salland
4:02:22
4:01:15
13
Monique van der Horst
Pijnenburg
4:04:40
4:02:59
14
Betty Osinga
Friesland
4:04:57
4:03:26
15
Ans van der Meer
Garrelsweer
4:11:38
4:10:56
16
Inge Oppers
Enschede
4:12:43
4:11:20
17
Ineke Plant
Groningen
4:14:47
4:13:11
18
Maya Kraaijevanger-van
Distance Runners Voo
4:15:16
4:14:30
19
Diana Bleeker
Fivelstreek
4:18:39
4:17:13
20
Mirjam de Rijk
AV Weert
4:20:18
4:19:13
21
Conny Langerak
Benschop
4:29:45
4:28:18
22
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
4:33:14
4:31:57
23
Riekie vd Berg
Stedum
4:33:55
4:33:11
24
Jinke van Beek
Geulle
4:48:43
4:47:33
V55, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerrie van der Veen
Rotterdam
4:01:40
4:00:01
2
Ingrid Koopman
Hellas
4:13:32
4:12:11
3
Jose Bastiaansen
Dutch Runners
4:14:41
4:14:02
4
Ciel Scheinck
Groenlo
4:26:54
4:25:45
5
Marion Titulaer
Groenlo
4:33:08
4:32:00
6
An Bierman
Hunzerunners Loopgro
4:40:07
4:39:43
7
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
4:42:19
4:41:08
8
Joke Cremer
Friesland
4:51:20
4:49:51
www.uitslagen.nl
04-11-2012 00:00