Uitslagenlijst Parnassia Laan van Meerdervoort Loop

Den Haag (Kijkduin) - Zondag 4 november 2012

MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Assen
31:43
31:43
2
Joost van den Ende
Seven Hills Running Team
31:51
31:51
3
Hicham El Barouki
Marokko
32:45
32:45
4
Said Kanfaoui
Nederland
33:56
33:56
5
Jamal Boussattati
Marokko
34:06
34:06
6
Jeroen van Aken
Haag Atletiek
35:25
35:25
7
Welly Ibrahim
Samsung Electronics Benelux
35:26
35:25
8
Remco Mocking
's-Gravenhage
36:17
36:17
9
Mohamed Berok
België
36:19
36:19
10
Hicham Migou
Marokko
36:22
36:22
11
Bart Minnebo
Kronos
37:56
37:53
12
Kevin Chaudron
Team 20: Lucertis De Fjord 2
38:16
38:15
13
Kenneth Borking
Haag Atletiek
38:43
38:43
14
Sander Vis
Alphen aan den Rijn
41:02
41:01
15
Jesse van Straaten
's-Gravenhage
41:15
40:51
16
Peter Bak
's-Gravenhage
41:24
41:19
17
Rein de Groot
Haag Atletiek
41:29
41:27
18
Dominik van Lankeren
's-Gravenhage
42:26
41:56
19
Marijn Van Schie
's-Gravenhage
42:51
42:00
20
Maarten Wit
's-Gravenhage
42:52
42:40
21
Daniel Andriessen
's-Gravenhage
43:08
43:06
22
Jesper van der Kraats
's-Gravenhage
43:13
42:15
23
Tom Woltinge
's-Gravenhage
43:22
43:12
24
Giorgio Santinelli
's-Gravenhage
43:34
43:11
25
Pascal Laute
Eindhoven
43:42
42:56
26
Ralf van den Bos
Haag Atletiek
43:43
43:15
27
Martijn Hemmes
's-Gravenhage
43:52
42:25
28
Tim van Bree
Rotterdam Atletiek
43:54
43:27
29
Jeroen van Duijn
Samsung Electronics Benelux
43:54
42:08
30
Oswaldo Heinen
Delft
44:01
43:57
31
Peter Simonis
's-Gravenhage
44:02
43:23
32
Gregory Gilmoor
Rotterdam
44:14
44:10
33
Ferdi van de Kamp
Team 16: Wonen
44:16
42:39
34
Richard de Ruijter
's-Gravenhage
44:22
44:11
35
Vincent Lous
's-Gravenhage
44:29
44:21
36
Jan Zwart
44:47
44:13
37
Laurens Boudesteijn
Utrecht
44:51
44:27
38
Patrick van Hattem
Barendrecht
44:57
43:24
39
Sef Beerkens
Amsterdam
45:10
43:31
40
Sander Van Assen
Olympus '70
45:12
45:11
41
René van Doorn
45:21
44:23
42
Dexter Wessel
the Hague Road Runners
45:21
44:15
43
Jasper Vedder
Team 22: Palier Running
45:27
44:57
44
Bas van Soest
's-Gravenhage
45:37
45:29
45
Stefan Witmont
Haag Atletiek
45:40
45:40
46
Startnummer 548
45:52
45:33
47
Teunis Jan Visser
Samsung Electronics Benelux
46:07
46:07
48
Marten Youssef
's-Gravenhage
46:10
46:04
49
John
Team 17: Woodstock
46:15
43:44
50
Erwin Blaauw
Zoetermeer
46:21
45:16
51
Joris Luyben
Team 21: DVV
46:21
44:55
52
Martijn Vrenssen
46:37
46:13
53
Dennis Arkesteijn
Wateringen
46:39
44:49
54
Alessio Giardino
's-Gravenhage
46:41
45:39
55
Gerard Scholten
's-Gravenhage
47:00
46:53
56
Frank Kerkhoff
's-Gravenhage
47:16
47:09
57
Gert Masschelein
the Hague Road Runners
47:19
44:38
58
Marvin Boxhoorn
's-Gravenhage
47:24
47:10
59
Rick Snabel
Samsung Electronics Benelux
47:27
45:45
60
Bart Remmen
's-Gravenhage
47:28
47:18
61
Hugo Minnee
Katwijk Zh
47:29
46:58
62
Luc Smeets
IJsselstein Ut
47:31
47:25
63
Steven De Walle
's-Gravenhage
47:31
47:24
64
Michiel van Oosterom
Zoetermeer
47:43
47:12
65
Jeroen Paalman
's-Gravenhage
47:47
47:01
66
Willem van den Berg-Kerssies
Hoek van Holland
47:54
46:56
67
Dennis Passage
's-Gravenhage
47:56
45:52
68
Hielke Dirks
Team 22: Palier Running
47:56
47:27
69
Jon MacDonald
47:56
47:13
70
Thomas Wasser
Samsung Electronics Benelux
48:00
47:03
71
Zoran Pantoulas
Rotterdam
48:09
46:48
72
Nils Haarman
Delft
48:16
46:01
73
Maurice Mooij
's-Gravenhage
48:20
47:05
74
Ernst Hofman
Team 20: Lucertis De Fjord 2
48:23
48:05
75
Maarten Edelman
's-Gravenhage
48:23
47:25
76
Ted Hendriks
's-Gravenhage
48:30
48:02
77
Vincent Penseel
's-Gravenhage
48:32
47:14
78
Stefan Jansen
Team 20: Lucertis De Fjord 2
48:32
48:16
79
Radu Panciuc
Samsung Electronics Europe Log
48:33
45:35
80
Xander Bordeaux
's-Gravenhage
48:35
48:05
81
Yöran Micka
Haag Atletiek
48:38
47:17
82
Stanley Uijleman Anthonijs
's-Gravenhage
48:38
48:21
83
Ron van Gils
Samsung Electronics Benelux
48:39
46:59
84
Christian Vaatsra
Zoetermeer
48:45
47:42
85
Matthias Huisman
Sparta
48:50
48:38
86
Wilco van de Wijnboom
's-Gravenhage
48:55
47:55
87
Philip Williams
's-Gravenhage
48:56
48:29
88
Arnold Groeneveld
Wassenaar
49:05
48:58
89
Luciano Raso
49:10
48:33
90
Nils van Dijk
's-Gravenhage
49:11
47:21
91
Jochem van Loon
's-Gravenhage
49:12
48:12
92
Niels de Water
's-Gravenhage
49:16
48:08
93
Niels Munoz
's-Gravenhage
49:20
49:00
94
Kaj van Ark
's-Gravenhage
49:45
49:36
95
Jaco Koevoet
's-Gravenhage
49:46
47:54
96
Bart van der Kruk
's-Gravenhage
49:52
48:06
97
Kees Smit
Team 16: Wonen
49:53
48:15
98
Dennis de Witt
Breda
49:59
49:37
99
Rowin Visscher
Kampen
50:03
45:33
100
Leo Verbaan
's-Gravenhage
50:06
48:06
101
Jeroen Horters
50:13
46:41
102
Mark Devereux
's-Gravenhage
50:18
49:36
103
Laurens Kok
's-Gravenhage
50:20
48:04
104
David van den Berg
Delft
50:29
50:03
105
Jair Levie
Leiden
50:31
50:23
106
Rien den Hertog
Trimclub Clingendael
50:33
48:19
107
Sjoerd den Hertog
50:33
48:21
108
Karel Meezen
's-Gravenhage
50:39
46:50
109
Daniel Sonneveldt
Leidschendam
50:49
47:16
110
Niels van Delft
Samsung Electronics Europe Log
50:53
49:10
111
Rob van der Heijden
51:03
48:46
112
Alexander Sannen
Zoetermeer
51:04
49:55
113
Ronald van Hasselt
51:07
50:05
114
Jaap Koek
Nieuwegein
51:07
49:25
115
Niels den Ouden
's-Gravenhage
51:09
50:32
116
Jippe Holwerda
51:19
48:26
117
Martijn Stokkel
Leiden
51:50
50:53
118
Jasper van Krevelen
's-Gravenhage
51:50
49:55
119
Martin Kuiper
Nootdorp
51:50
49:58
120
Wijnand van Lith
's-Gravenhage
51:52
51:28
121
Mark Westerholt
's-Gravenhage
51:54
48:13
122
Vos Vos
's-Gravenhage
51:59
51:54
123
Rony Mario gomes del Silva
's-Gravenhage
52:00
48:36
124
Bart Schingenga
52:11
49:29
125
Joost Sneller
's-Gravenhage
52:12
48:54
126
Pawel Debik
52:14
51:30
127
Martijn de Klerk
52:16
50:42
128
Joost de Waard
Kwintsheul
52:17
50:13
129
Luigi Scioni
IJmuiden
52:19
50:09
130
Sander Apperloo
's-Gravenhage
52:20
52:14
131
Waikit Cheung
Zwijndrecht
52:24
49:08
132
Ron Groote
's-Gravenhage
52:25
51:56
133
Vincent Veenis
Samsung Electronics Europe Log
52:26
49:56
134
Remco de Boer
's-Gravenhage
52:30
49:46
135
Adolfo Benedetti
the Hague Road Runners
52:39
52:37
136
Christian Blokland
's-Gravenhage
52:46
51:55
137
Thierry Bieger
Wateringen
52:54
51:10
138
Bart Segers
Tilburg
52:58
52:27
139
Leo de Krom
Maasdijk
53:03
52:46
140
Driss Zirar
Team 25: Parnassia
53:04
50:39
141
Jeffrey Burgmeijer
Wassenaar
53:07
52:23
142
Thomas Slagter
's-Gravenhage
53:11
52:53
143
Tony Huijsmans
Zoetermeer
53:19
50:23
144
Jordy van der Lely
Loopgroep PK
53:23
53:11
145
Marvin Verseveldt
Rijswijk Zh
53:26
52:35
146
Joey Emmel
Zoetermeer
53:31
52:20
147
Sander Riemersma
's-Gravenhage
53:33
52:59
148
Jamie Ainscow
Rijswijk Zh
53:42
52:03
149
Sylvester Sannen
's-Gravenhage
53:43
53:02
150
Chris Robers
53:58
50:56
151
Michel Stemkens
Team 22: Palier Running
54:01
52:38
152
Siebe Wolfard
Alkmaar
54:02
52:46
153
Startnummer 1320
54:19
52:58
154
Renaldo Antonissen
Zoetermeer
54:20
51:58
155
Robert Theuns
's-Gravenhage
54:25
51:54
156
Mark Weseman
Team 16: Wonen
54:28
52:48
157
Patrick van Dijk
Hoogvliet Rotterdam
54:29
53:23
158
Oliver van Loo
's-Gravenhage
54:30
51:33
159
Alex Haas
54:30
53:20
160
Mark van de Ven
Nootdorp
54:44
54:07
161
Michel van Ravenhorst
's-Gravenhage
54:46
54:07
162
Jasper Diekema
Pijnacker
54:57
53:59
163
Bas Verwijmeren
Rijswijk Zh
55:10
53:34
164
Wouter Notenbomer
's-Gravenhage
55:18
51:48
165
Tristan Taal
Samsung Electronics Europe Log
55:25
52:52
166
Hunk van der Wateren
's-Gravenhage
55:31
54:54
167
Cemil Beki
's-Gravenhage
55:35
54:15
168
Michel den Hollander
Samsung Electronics Europe Log
55:44
53:04
169
Sander Mechielsen
Haag Atletiek
55:52
52:55
170
Pieter Verkaik
Leiden
55:53
54:09
171
Michiel van der Hoek
Samsung Electronics Europe Log
55:57
53:18
172
Robert Jan van der Meulen
's-Gravenhage
56:03
52:00
173
Jeroen van Heiningen
Utrecht
56:03
54:08
174
Koen Warffemius
56:08
55:13
175
Erik Berkhout
's-Gravenhage
56:08
52:37
176
Joost van Maren
Voorburg
56:13
52:22
177
Vincent Van Leeuwen
Haag Atletiek
56:29
53:55
178
MIchael Pors
Pijnacker
56:34
54:42
179
Jorik van der Hoek
Utrecht
56:39
56:03
180
Massimo Frizza
Leiden
56:41
53:37
181
Michel Brongers
's-Gravenhage
56:42
53:31
182
Mischa van Delden
Bergschenhoek
56:44
55:57
183
Michiel van der Lei
's-Gravenhage
56:52
53:49
184
Cefas Dam
's-Gravenhage
56:55
52:52
185
Tim Lamers
's-Gravenhage
56:56
55:55
186
Michiel Tukker
57:06
56:33
187
Bas van den Berg
Samsung Electronics Europe Log
57:10
54:30
188
Ab Westendorp
Team 22: Palier Running
57:13
53:43
189
Bart van der Helm
57:19
53:08
190
Eibert van't Hof
's-Gravenhage
57:20
55:12
191
Tombek Lo Lado
Delft
57:20
56:56
192
Willem jan Spreeuwers
's-Gravenhage
57:27
54:51
193
Machiel Smit
57:29
54:51
194
Kevin Valkenhoff
57:31
57:02
195
Tiemen De Wilde
's-Gravenhage
57:34
56:44
196
Steven Verhagen
's-Gravenhage
57:37
56:06
197
Rutger Hofman
Spijkenisse
57:40
56:14
198
Lex Postma
Delft
57:44
54:07
199
Wes van den Berg
57:50
54:19
200
Startnummer 1359
58:03
57:27
201
Rudolf Verbeek
58:06
54:08
202
Kuba Piasecki
's-Gravenhage
58:08
56:05
203
Frank de Koning
Voorburg
58:10
54:18
204
Michiel De Koning
De Lier
58:10
54:20
205
Joost vd Ham
58:12
55:36
206
Nick van Vliet
58:18
54:06
207
Christian Hortensius
Samsung Electronics Benelux
58:19
56:32
208
Dirk Jan Zwartveld
Wateringen
58:22
54:29
209
Olgerik Albers
58:26
56:00
210
Daniel Burgemeestre
Rijswijk Zh
58:36
56:33
211
Peter van Gastel
's-Gravenhage
58:38
55:12
212
Lucien Trompert
58:39
54:42
213
Remco Buisman
58:50
55:22
214
Willem Voorhans
's-Gravenhage
58:52
56:14
215
Misja Fuit
58:55
55:14
216
Mark van der Stokker
's-Gravenhage
58:57
58:29
217
Rob van Dam
Team 27: Parnassia
59:05
58:47
218
Wouter van Diggelen
's-Gravenhage
59:26
55:47
219
Michael-Luis Orduna
Team 6: Parnassia
59:39
55:52
220
Coen Kersten
's-Gravenhage
59:41
56:09
221
Mario Auerhaan
Team 23: Running Team I
59:41
58:08
222
Pieter Hup
's-Gravenhage
59:49
56:13
223
Patrick Brouwer
Voorburg
1:00:05
57:46
224
Mischa Verheijden
Team 26: Parnassia Inkoop
1:00:06
59:47
225
Floris van der Lee
Samsung Electronics Europe Log
1:00:07
57:27
226
Dylan Kortenbach
's-Gravenhage
1:00:36
59:18
227
Steven Raven
's-Gravenhage
1:00:47
1:00:32
228
Mark Netjes
's-Gravenhage
1:01:26
59:41
229
Bart van der Vet
's-Gravenhage
1:01:27
57:37
230
Niels de Lange
Team 10: De Doordouwers
1:01:33
59:15
231
Jan-Gerrit Bonke
the Hague Road Runners
1:01:52
59:37
232
Bert Teunissen
Team 10: De Doordouwers
1:02:05
59:47
233
Francis Blom
1:02:49
1:01:27
234
Joris Tempelaar
's-Gravenhage
1:02:56
59:06
235
Paul Perdijk
's-Gravenhage
1:02:56
59:06
236
Kenneth Heere
Rozenburg Zh
1:03:22
59:41
237
Nico van Lierop
1:03:30
1:03:11
238
Yannick Hellenthal
1:03:47
1:01:20
239
Joey Visser
Rijswijk Zh
1:03:52
1:03:15
240
Erik van Santen
's-Gravenhage
1:04:34
1:01:49
241
Faleo Jansen
Team 25: Parnassia
1:04:49
1:02:26
242
Melvin Tas
's-Gravenhage
1:05:09
1:02:03
243
Stefan Peverelli
Team 27: Parnassia
1:05:14
1:04:57
244
Bert-Jan Ellen
the Hague Road Runners
1:05:21
1:01:25
245
Robert Fasshauer
's-Gravenhage
1:05:50
1:05:47
246
Jerry Neimann
's-Gravenhage
1:05:58
1:02:08
247
Jeffrie Dispa
Team 17: Woodstock
1:06:02
1:03:31
248
Joost Ripson
Wateringen
1:06:12
1:03:44
249
Tristan Brabander
1:06:25
1:03:13
250
Victor van der Stoep
's-Gravenhage
1:06:56
1:04:18
251
Wouter van Zijl
's-Gravenhage
1:07:34
1:04:20
252
Anastasios Elemes
1:07:38
1:04:22
253
Mark Soonius
's-Gravenhage
1:09:11
1:06:46
254
Jos Ghijsels
's-Gravenhage
1:09:40
1:08:34
255
Luc Groot Landeweer
's-Gravenhage
1:10:52
1:08:53
256
Martijn Bekeman
Team 21: DVV
1:11:51
1:10:20
257
Steve Massar
's-Gravenhage
1:15:42
1:13:18
258
Thomas Thijssen
's-Gravenhage
1:20:45
1:17:50
259
Ghaitrie Mohabir
Team 9: Parnassia
1:23:07
1:19:13
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephan Persoon
38:10
38:10
2
Johan Olsthoorn
38:37
38:34
3
Anand Soekhoe
Haag Atletiek
39:07
36:57
4
Ralph Smits
Sparta
41:09
41:05
5
Ronald de Bruijn
Haag Atletiek
41:16
41:12
6
Jean Rogers
the Hague Road Runners
41:47
41:08
7
Jeroen Deggeller
's-Gravenhage
42:01
41:22
8
Erwin Keus
Delft
43:10
42:02
9
Ben Collins
's-Gravenhage
43:14
43:07
10
Jan Willem van Hilten
Alkmaar
43:17
42:54
11
Mike Bruce
Zoetermeer
43:33
43:22
12
Joran van den Berg
43:42
42:38
13
Rolf Vermolen
Ilion
44:12
44:12
14
Ruud van Gorkom
45:29
45:03
15
Merijn van der Vliet
Utrecht
45:47
43:52
16
Bastiaan Zwinkels
Kwintsheul
46:16
44:23
17
Jacco Zijderveld
46:34
46:34
18
Wouter Bouwman
46:46
44:53
19
Kenny Brenet
Alkmaar
46:55
45:34
20
Alexander Bolle
Leidschendam
47:08
46:22
21
Wim Veling
Leiden
47:26
44:50
22
Patric Smits
Team 23: Running Team I
47:38
46:25
23
Michael Boer
Rotterdam
47:40
47:08
24
Jurriaan Raven
Leidschendam
47:53
47:42
25
Richard Lankester
's-Gravenhage
48:04
47:04
26
David Degryse
's-Gravenhage
48:13
47:25
27
Eppo de Ford
Voorburg
48:23
47:56
28
Wai Luk
Voorburg
48:28
48:03
29
Chris Schrijver
's-Gravenhage
48:31
47:41
30
Erik Jan Reijenga
's-Gravenhage
49:20
49:12
31
Marcel Pechler
's-Gravenhage
49:28
48:50
32
Jelmer Gulmans
's-Gravenhage
49:42
49:39
33
Alex Laarhoven
's-Gravenhage
49:45
49:10
34
Marco van Steekelenburg
50:07
49:21
35
Maxim Spek
's-Gravenhage
50:12
48:47
36
Raoul Foudraine
Haag Atletiek
50:20
47:01
37
Marc Spring in 't Veld
Gouda
50:47
49:52
38
Everard van den Hengel
Samsung Electronics Benelux
50:49
48:01
39
Bob Dragman
's-Gravenhage
50:51
49:32
40
Edwin van Ruijven
's-Gravenhage
51:11
48:50
41
Martin Joris
's-Gravenhage
51:14
49:37
42
Gijs Hesselink
the Hague Road Runners
51:30
51:27
43
Diederik Brand
Samsung Electronics Europe Log
51:37
49:30
44
Arjan van Mersbergen
Haag Atletiek
51:37
49:18
45
Vincent Holleman
Haag Atletiek
52:07
49:19
46
Remon Vollebregt
52:08
51:53
47
Erwin Merkx
Samsung Electronics Europe Log
52:18
49:38
48
Edward Spaans
's-Gravenhage
52:24
51:41
49
Richard Rietveld
Wateringen
52:33
51:47
50
Stephan Jutte
Haag Atletiek
52:42
52:19
51
Sander Vis
's-Gravenhage
52:47
52:47
52
Johannes van de Braak
's-Gravenhage
52:53
49:59
53
Patrik Loosen
's-Gravenhage
52:59
51:25
54
Sjoerd-Gosse Dijkstra
Delft
53:03
51:14
55
Michael de Haart
Rotterdam
53:22
52:54
56
Bas Lamfers
's-Gravenhage
53:34
52:35
57
Wouter Kuijpers
Voorburg
53:35
51:59
58
Jeroen Claus
53:51
52:35
59
Jurgen Theeven
's-Gravenhage
53:56
53:41
60
Michel van Marion
's-Gravenhage
54:05
52:27
61
Glenn Ikking
Ouderkerk aan de Amstel
54:08
53:09
62
Bart Hamelink
Rijswijk Zh
54:09
50:07
63
Mark Blokland
54:37
54:27
64
Daniel Oostrom
Team 5: Parnassia
55:01
52:52
65
Dirk Krull
's-Gravenhage
55:03
52:34
66
Jaco Gouwen
Poortugaal
55:42
52:41
67
Hans de Vries
Rijswijk Zh
55:46
52:24
68
Jeroen van Staayeren
's-Gravenhage
55:53
53:06
69
Dennis Mooiweer
Rijswijk Zh
55:53
52:15
70
Mathieu Villerius
Delfgauw
56:16
54:27
71
Maarten de Roos
's-Gravenhage
56:18
54:14
72
Andy van Oosten
's-Gravenhage
56:58
55:41
73
Rody Idema
57:23
56:25
74
Pieter De Jonge
's-Gravenhage
57:25
54:31
75
Arjen Visser
's-Gravenhage
57:48
55:23
76
Jair van der Lijn
58:20
57:17
77
Colin m Joyce
's-Gravenhage
58:26
55:55
78
Marco van Zijderveld
's-Gravenhage
58:52
58:11
79
Mark Krijgsman
's-Gravenhage
59:03
57:16
80
Andre Kuijpers
's-Gravenhage
59:11
55:35
81
Steve Middeldorp
59:44
59:42
82
Wiclef Poosiat
59:55
57:04
83
Denni Pisa
Zoetermeer
1:00:10
57:52
84
Maarten Kortenbach
's-Gravenhage
1:00:31
59:12
85
Xeno Edes
Rijswijk Zh
1:00:45
59:52
86
Daniel de Graaf
's-Gravenhage
1:01:18
58:12
87
Jurriaan Wouters
's-Gravenhage
1:01:19
58:14
88
Kees den Boogert
's-Gravenhage
1:01:38
57:40
89
Erik Pronk
Zoetermeer
1:01:45
58:16
90
Machiel van Ginderen
Parnassia Bavo Groep
1:02:28
58:40
91
André van der Heijdt
's-Gravenhage
1:02:44
1:00:25
92
Jorrit Rosema
's-Gravenhage
1:03:10
1:00:14
93
Ronald Blokzijl
's-Gravenhage
1:03:25
1:02:36
94
Peter de Visser
Poortugaal
1:03:50
1:01:39
95
Berry van der Elst
's-Gravenhage
1:04:04
1:01:26
96
Richard Schoon
's-Gravenhage
1:04:17
1:00:22
97
Michael Buddenbaum
Rotterdam
1:04:37
1:00:54
98
Michel Nolten
's-Gravenhage
1:04:57
1:03:07
99
Stefan Vuijk
Team 23: Running Team I
1:05:08
1:01:41
100
Jean Paul van der Meer
Samsung Electronics Europe Log
1:05:32
1:02:55
101
Marwin Marcussen
's-Gravenhage
1:06:13
1:05:12
102
Rob Lieshout
's-Gravenhage
1:16:26
1:14:16
103
Micha Leijnse
's-Gravenhage
1:16:28
1:14:20
104
Roland edwin Sandker
's-Gravenhage
1:25:08
1:23:02
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
33:34
33:34
2
Said Ribag
Nederland
33:38
33:38
3
Oleg Otmakov
Rusland
35:39
35:39
4
Edwin Hundman
Amsterdam
36:36
33:30
5
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
37:46
37:44
6
Jos Euser
Haag Atletiek
38:31
38:31
7
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
39:13
39:13
8
Willem Scheffer
40:50
40:14
9
Rene Panneman
Haag Atletiek
40:51
40:51
10
Ger Eggink
's-Gravenhage
41:35
40:56
11
Arthur Heerkens
Olympus '70
42:04
41:46
12
Arjan van den Berg
Team 7: Parnassia
42:05
42:05
13
Koos Gorel
's-Gravenhage
42:46
42:37
14
Alfons de Kort
43:02
42:59
15
Wim Korff de Gidts
Haag Atletiek
43:05
42:54
16
Ruud Fabrie
Haag Atletiek
43:43
43:41
17
Han Baas
44:05
43:30
18
Sander Weeber
's-Gravenhage
44:25
43:57
19
Erwin van Deursen
Team 26: Parnassia Inkoop
44:47
44:28
20
Ferry de Paus
's-Gravenhage
45:07
44:42
21
Jean-Pierre Kempeneers
's-Gravenhage
45:17
43:38
22
Lars Koch
Rotterdam
45:26
45:11
23
Dennis Schuilenburg
Samsung Electronics Benelux
45:29
45:29
24
Mike Boogaard
's-Gravenhage
45:34
45:26
25
Bart Vossen
Team 5: Parnassia
45:35
44:11
26
Paul Kramer
Voorburg
45:37
45:23
27
Zier Running
Haag Atletiek
45:40
45:39
28
Anne van der Veen
45:42
43:39
29
Obbe Heinen
Sparta
45:43
45:39
30
André Blok
avVN
45:47
45:42
31
Harold Pernot
's-Gravenhage
46:02
45:30
32
Dennis Radder
Nootdorp
46:02
45:59
33
Rodolphe Blaise
Haag Atletiek
46:09
44:38
34
Jeromé de Hertinne
46:10
46:05
35
Dennis van den Bosch
's-Gravenhage
46:23
45:49
36
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
46:27
45:38
37
Michel Liefrink
's-Gravenhage
46:28
42:39
38
André van Dorp
Fortuna
46:33
43:44
39
Dick Ufkes
HCO
46:45
45:59
40
Jakob Flyvbjerg Christensen
Wassenaar
46:58
46:25
41
Kees Kaptein
Haag Atletiek
47:09
45:25
42
Sergio Marzolla
Rijswijk Zh
47:26
47:07
43
Mathijs Slob
's-Gravenhage
47:37
47:26
44
Mark Pauw
the Hague Road Runners
47:38
47:36
45
Jaco Geluk
's-Gravenhage
47:42
47:07
46
Pieter Ratsma
Voorschoten
47:45
46:13
47
Richard Visee
's-Gravenhage
47:47
47:33
48
Erik-Jan van Oosterhout
's-Gravenhage
47:56
47:41
49
Ben Rodrigo Iglesias
Samsung Electronics Benelux
48:01
47:05
50
Aldo Bouman
Leiden
48:06
46:36
51
Hugo Wittekoek
's-Gravenhage
48:06
45:18
52
Hans Leurs
48:10
47:01
53
Martin Worsdorfer
's-Gravenhage
48:17
46:44
54
Arthur Tjoa
's-Gravenhage
48:18
48:07
55
Rob Meijer
's-Gravenhage
48:20
47:49
56
Dick Mul
's-Gravenhage
48:25
48:01
57
Henk Ruijl
's-Gravenhage
48:37
47:53
58
Erwin van Eijk
49:03
49:00
59
Korneel Pijnenburg
Leiden
49:19
48:56
60
Ed Westerhout
49:26
47:59
61
Jeffrey Rampaart
Arnhem
49:38
48:18
62
Marco Hoogendijk
Zoetermeer
49:43
47:18
63
Erwin Schapers
Samsung Electronics Europe Log
49:45
46:45
64
Jan Willem van den Dool
Haag Atletiek
49:45
47:02
65
Berry Verkijk
Haag Atletiek
49:49
48:11
66
Edwin van Oosten
49:55
46:25
67
Raymond Scherpenisse
Haag Atletiek
49:56
47:10
68
Freddy Jansen
's-Gravenhage
49:59
48:53
69
Johan Holster
49:59
49:08
70
Roeland Koster
's-Gravenhage
49:59
46:29
71
Ricardo Rezza
50:01
47:38
72
Max van Steen
's-Gravenhage
50:01
47:10
73
Andre Westerink
Dutch Runners
50:08
48:49
74
Robert Farla
's-Gravenhage
50:10
49:55
75
Michiel Vroon
's-Gravenhage
50:26
47:30
76
Yuri Pauwels
50:33
50:13
77
Edward Jacobs
's-Gravenhage
50:36
49:10
78
Roger Loop
50:40
47:24
79
Marcel Mahieu
's-Gravenhage
50:47
50:31
80
Leo Hoogeveen
Voorschoten
50:54
50:11
81
Fabio Bruna
's-Gravenhage
50:57
50:49
82
Tom Horlings
's-Gravenhage
51:01
49:39
83
Jur van der Holst
Samsung Electronics Benelux
51:01
46:53
84
Harry Koese
's-Gravenhage
51:10
50:24
85
Dick Kramer
's-Gravenhage
51:13
49:35
86
Michel de Vos
Pijnacker
51:22
50:45
87
Bas Molijn
Team 6: Parnassia
51:26
51:14
88
Jamal Elfassi
Sparta
51:40
49:48
89
Arie Schaap
's-Gravenhage
51:43
49:55
90
Pascal Van Hecke
's-Gravenhage
51:44
48:32
91
Herman Beun
's-Gravenhage
51:44
48:26
92
Thomas Pistorius
Groene Ster
51:49
51:33
93
Wouter van Gaalen
's-Gravenhage
51:51
51:41
94
Derk Hazekamp
's-Gravenhage
51:58
49:44
95
Frank Inklaar
Haag Atletiek
51:59
51:43
96
André Dijkhuijs
's-Gravenhage
52:03
50:26
97
Michel de Neef
Repro Hermans bv
52:03
49:24
98
Carlos Jaramillo Luna
's-Gravenhage
52:05
49:05
99
Lenno Jol
Maurits Advies B.V.
52:05
50:10
100
Rocco Betro
's-Gravenhage
52:05
51:09
101
Markos Schrama
52:06
50:33
102
Jan Verheij
52:07
50:41
103
Fred Thoms
Zoetermeer
52:09
50:59
104
Manuel m g p Hennep
's-Gravenhage
52:09
51:28
105
Erik ten Elshof
's-Gravenhage
52:18
51:44
106
Eric Prevot
's-Gravenhage
52:19
51:12
107
Maarten Pennings
's-Gravenhage
52:33
48:57
108
Michel de Ruiter
's-Gravenhage
52:33
50:55
109
Roeland Bitter
's-Gravenhage
52:34
50:15
110
Jan Hein Baken
's-Gravenhage
52:38
51:53
111
Ivo Struijk
's-Gravenhage
52:42
52:14
112
Pieter Kortekaas
's-Gravenhage
52:43
52:38
113
Bonte da Gama
's-Gravenhage
52:43
52:37
114
Erwin den Bak
Feniks
52:46
52:18
115
Dominique Poirault
's-Gravenhage
52:48
51:53
116
Lucas Spijkerman
Haag Atletiek
52:51
51:55
117
Arjen van Vulpen
52:56
49:39
118
Peter Griffioen
's-Gravenhage
52:57
51:39
119
Ebbe Negenman
's-Gravenhage
53:06
49:41
120
Bruno van Elk
's-Gravenhage
53:09
52:26
121
Arie Roos
Haag Atletiek
53:11
50:06
122
Eduard Evenblij
53:23
50:06
123
Olaf van der Put
's-Gravenhage
53:24
50:33
124
Reinier Smeele
's-Gravenhage
53:26
53:03
125
Ton Waars
Monster
53:38
51:38
126
Martijn van der Horst
's-Gravenhage
53:42
52:12
127
Rebé Bruggeling
53:48
50:17
128
Arnold Bhoedjang
's-Gravenhage
53:54
52:01
129
Sherman Kunst
Haag Atletiek
53:55
53:28
130
Frank van Aalst
53:56
52:44
131
Raul Sanchez Martin
Rijswijk Zh
54:00
53:18
132
Jornt van Zuylen
54:02
51:14
133
Kare Spange
Rotterdam
54:02
53:29
134
Abdelkrim Htitach
's-Gravenhage
54:17
54:16
135
Wilco Koers
Samsung Electronics Europe Log
54:17
51:38
136
Ton van der Pol
Haag Atletiek
54:21
53:48
137
Arjan Huijsmans
54:22
51:23
138
Coen Damen
Ilion
54:30
52:43
139
Bas van Binnendijk
54:42
53:37
140
John Edes
Hazerswoude-Dorp
54:42
53:50
141
Ard Heijboer
Hoofddorp
54:43
52:46
142
Frank Gunters
's-Gravenhage
54:44
53:48
143
Albert Koolma
's-Gravenhage
54:52
53:48
144
Erik Flinterman
's-Gravenhage
54:58
51:26
145
Simon Jansen
the Hague Road Runners
55:02
51:00
146
Sergej Mulders
Team 6: Parnassia
55:06
54:52
147
Ron van Dop
Repro Hermans bv
55:07
52:25
148
George Walther
55:15
54:27
149
Art Verkleij
55:19
54:44
150
Edwin de Groot
's-Gravenhage
55:19
52:43
151
Hans Latenstein
's-Gravenhage
55:22
55:01
152
Johan Boele
Poortugaal
55:29
52:31
153
Martin van der Wiel
Wateringen
55:34
55:27
154
Harry Brekelmans
's-Gravenhage
55:36
55:29
155
Marcel van de Water
Vlaardingen
55:46
52:25
156
Marcel Hijstek
's-Gravenhage
55:49
54:20
157
Paul Op den Buijsch
's-Gravenhage
55:55
55:39
158
Robert Verheul
's-Gravenhage
55:58
55:08
159
Leonard Hogerbrugge
's-Gravenhage
55:58
55:58
160
George Walta
's-Gravenhage
55:58
55:46
161
Eugène Boutier
's-Gravenhage
56:06
55:18
162
Stephan Valk
Parnassia Bavo Groep
56:08
52:25
163
Erik Molenaar
Hellevoetsluis
56:13
52:42
164
Marcel van Driel
Zoetermeer
56:14
55:46
165
Gilbert Boutier
's-Gravenhage
56:22
55:35
166
Jeroen Pronk
's-Gravenhage
56:28
53:38
167
Mervin Eversteijn
Zoetermeer
56:34
54:35
168
Gerrit Verbeek
Kwintsheul
56:34
53:42
169
Hans Dijkstra
's-Gravenhage
56:58
55:06
170
Leenderd Roeleveld
's-Gravenhage
57:06
56:11
171
Hans van der Mooren
's-Gravenhage
57:07
56:54
172
Ronald Hijdra
Haag Atletiek
57:12
55:06
173
Wai Cheung
's-Gravenhage
57:13
56:48
174
Roger van der Heijden
's-Gravenhage
57:18
54:18
175
Feroz Bechan
's-Gravenhage
57:19
56:13
176
Richard Reiniger
Repro Hermans bv
57:26
54:44
177
Claus Barendse
Sparta
57:33
57:31
178
Han Michels
57:42
55:50
179
Bert Lansing
's-Gravenhage
57:55
55:49
180
Alessandro Mantovani
's-Gravenhage
58:02
56:24
181
Daniël van der Bilt
Hilversum
58:09
55:11
182
Marcel Harfterkamp
Haag Atletiek
58:12
56:44
183
Frank Mugge
Leiden Atletiek
58:17
55:17
184
Raymond Gianotten
's-Gravenhage
58:19
56:15
185
Rico Bezemer
's-Gravenhage
58:23
56:37
186
Han Luk
's-Gravenhage
58:28
58:03
187
Marc Breedveld
Repro Hermans bv
58:37
55:55
188
Raymon Barbier
Rotterdam
58:44
57:20
189
Pim Aerts
Leiden
58:50
57:47
190
Ger Franken
Team 23: Running Team I
59:04
55:37
191
Peter Pronk
Haag Atletiek
59:05
56:03
192
Remco Van den Berg
's-Gravenhage
59:08
55:33
193
Ben van Wichen
Zoetermeer
59:14
58:02
194
Stephen Kho
's-Gravenhage
59:18
57:07
195
Anthony Veen
's-Gravenhage
59:20
56:00
196
Eduard Gerritsen
's-Gravenhage
59:20
56:51
197
Michel Toet
59:31
56:30
198
Henk Budel
's-Gravenhage
59:36
55:28
199
Daniel Vermeulen
Dutch Runners
59:47
57:27
200
Henk-Jan Hangelbroek
Parnassia Bavo Groep
59:51
56:07
201
Martin van Leeuwen
59:55
56:25
202
Erik Scholten
59:59
57:14
203
Theo Hooghiemstra
's-Gravenhage
59:59
59:42
204
Michiel van Butselaar
1:00:06
57:16
205
Marcel Vree
Zoetermeer
1:00:10
57:54
206
Michel van der Ree
's-Gravenhage
1:00:13
56:55
207
Gilbert Gordijn
Delft
1:00:28
58:09
208
Arthur de Bruin
's-Gravenhage
1:00:31
58:28
209
Denis Bierling
's-Gravenhage
1:00:33
59:16
210
Hank Winters
Trimclub Clingendael
1:00:41
58:29
211
Erwin van Weely
Krommenie
1:00:50
58:42
212
Patrick D Duijnstee
Rijswijk Zh
1:00:51
57:50
213
Harold Sewdien
's-Gravenhage
1:00:53
56:50
214
Richard Haak
's-Gravenhage
1:00:56
1:00:23
215
Peter Paul van Minnen
Haag Atletiek
1:00:58
57:33
216
Leon de Graaff
's-Gravenhage
1:01:10
58:03
217
Leo Verbaan
1:01:14
58:22
218
Arthur Steenbergen
1:01:16
58:22
219
Sander Kruif
's-Gravenzande
1:01:19
58:55
220
Arno Krassenburg
1:01:27
57:52
221
Rene van der Brugghen
's-Gravenhage
1:01:29
1:00:05
222
Rico Zweers
's-Gravenhage
1:01:32
58:35
223
Martin Mijnsbergen
Alphen aan den Rijn
1:01:37
57:32
224
Frank Fesevur
's-Gravenhage
1:01:38
58:00
225
Quentin Martin
Hoek van Holland
1:01:52
58:53
226
Ronald Pronk
's-Gravenhage
1:01:54
57:58
227
Henk Pronk
's-Gravenhage
1:01:55
58:01
228
Robert Vergunst
's-Gravenhage
1:02:06
1:00:51
229
Marco Hofman
Spijkenisse
1:02:21
1:00:56
230
Eef Appel
's-Gravenhage
1:02:22
58:55
231
Gert Luycklama
1:02:25
59:12
232
Ben Girwar
Haag Atletiek
1:02:28
1:01:47
233
Berthold Krasenbrink
's-Gravenhage
1:02:43
1:01:51
234
Jack Dalmaijer
's-Gravenhage
1:02:51
59:09
235
Frank Herrebout
's-Gravenhage
1:03:01
59:48
236
Murat Ertop
Haag Atletiek
1:03:04
59:21
237
Erik Schaap
's-Gravenhage
1:03:18
1:01:01
238
Emiel Rutten
's-Gravenhage
1:03:19
1:00:59
239
Patrick van Dullemen
1:03:19
1:01:46
240
Jason Pappe
1:03:19
1:01:51
241
Peter Hinsbeeck
's-Gravenhage
1:03:21
1:00:10
242
Harald Foet
Rijswijk Zh
1:03:22
1:00:27
243
Basilis Spanoudis
's-Gravenhage
1:03:22
1:00:25
244
Marc Aussems
's-Gravenhage
1:03:27
1:00:53
245
Willem Spoelstra
's-Gravenhage
1:03:32
59:36
246
Michael Appel
's-Gravenhage
1:03:39
1:00:36
247
Sonja Roessingh
Sparta
1:03:43
1:02:18
248
Raymond Van der Burgh
Rijswijk Zh
1:03:47
1:00:51
249
Andre Kootstra
Team 16: Wonen
1:04:23
1:02:43
250
Willem Lennards
's-Gravenhage
1:04:25
1:02:44
251
René van Gils
IJsselstein Ut
1:05:07
1:01:18
252
Raymond Spekking
Alkmaar
1:05:09
1:02:24
253
Raymond Mahapiet
1:05:41
1:02:07
254
Rolf Korsuize
's-Gravenhage
1:05:45
1:03:35
255
Danny van der Krogt
Haag Atletiek
1:05:45
1:02:29
256
Rama Sweys
Voorburg
1:05:47
1:02:40
257
Peter Kulche
's-Gravenhage
1:05:51
1:04:09
258
Harrie Elzinga
's-Gravenhage
1:05:55
1:03:15
259
Gerrit-Jan Veenemans
's-Gravenhage
1:06:11
1:05:25
260
Hans Cornelissen
's-Gravenhage
1:06:28
1:02:44
261
Mark van Buuren
1:06:31
1:04:21
262
Quint Petri
's-Gravenhage
1:07:13
1:04:06
263
Kenneth van Dam
1:07:37
1:05:08
264
Marco Nuijen
's-Gravenhage
1:08:01
1:06:06
265
David de Buck
's-Gravenhage
1:08:30
1:06:49
266
Marcel Kabelaar
1:09:19
1:08:09
267
Kees Dashorst
Samsung Electronics Benelux
1:09:28
1:07:30
268
Eric in 't Veld
Rijswijk Zh
1:09:31
1:06:07
269
Aad Harfterkamp
Haag Atletiek
1:09:43
1:06:32
270
Marco Groot Landeweer
's-Gravenhage
1:10:53
1:08:52
271
Carlo Gode
's-Gravenhage
1:11:31
1:08:55
272
George Pakkoo
1:12:00
1:08:45
273
Marcus Ysbrandy
's-Gravenhage
1:12:18
1:09:20
274
Rob Pronk
Haag Atletiek
1:14:04
1:10:21
275
Jan Willem Bergmann
's-Gravenhage
1:14:14
1:12:43
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rut Zoutman
Olympus '70
38:28
38:28
2
Adri Deemter
Spurt '88
40:53
40:53
3
Tejo Scholten
Sparta
41:14
41:10
4
Herman Tijsen
Voorburg
43:05
43:02
5
Willem Willemsen
Olympus '70
43:23
43:03
6
Louis Hueber
Haag Atletiek
44:03
43:53
7
Zier Schaap
the Hague Road Runners
44:22
44:22
8
Arnold Valkenhoff
's-Gravenhage
44:51
43:57
9
Bert Zwinkels
Poeldijk
44:57
44:52
10
Geert Snijders
's-Gravenhage
45:05
44:51
11
José Xavier
Sparta
45:09
45:07
12
Roel Been
45:35
45:17
13
Jan Passchier
Haag Atletiek
45:36
45:26
14
Henk Emmerzaal
Gouda
46:12
45:47
15
Hugo de Vries
Schijndel
46:15
46:09
16
Eric Melse
Sparta
46:18
46:18
17
Paul van de Castel
Haag Atletiek
46:20
45:22
18
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
46:44
46:41
19
Erik Kolfoort
Monster
46:50
46:50
20
Hans Wils
Sparta
47:04
46:15
21
Paul Kruijssen
Haag Atletiek
47:09
46:39
22
Nick Buis
Team 23: Running Team I
47:11
46:55
23
Paul Schutte
Team 26: Parnassia Inkoop
47:17
46:59
24
John van Tiggelen
Sparta
47:22
47:20
25
Ben Bos
Running Holland vereniging
47:54
43:57
26
Fred de Vries
Haag Atletiek
48:04
47:46
27
Ali Golhashem
the Hague Road Runners
48:09
48:00
28
André Lankhorst
's-Gravenhage
48:21
48:08
29
Renato Caster
's-Gravenhage
49:08
47:20
30
Miel Le Coultre
Sparta
49:21
47:19
31
Dick Hengeveld
Ilion
49:22
46:50
32
Marcel Bes
49:23
47:02
33
Ron van Ark
Haag Atletiek
50:07
49:56
34
Michiel Luger
50:09
49:35
35
Paul van Ooijen
Haag Atletiek
50:09
48:20
36
Ronald in 't Velt
Sparta
50:23
47:42
37
Freddy Frauenfelder
Haag Atletiek
50:41
48:24
38
Johan Barnard
Dutch Runners
50:56
47:40
39
Frits Pelmelay
's-Gravenhage
51:02
49:32
40
Jan Vries
51:07
50:34
41
Chris Oude Maatman
Haag Atletiek
51:10
49:45
42
Chris de Vor
51:23
49:23
43
Berry van Vugt
51:45
49:26
44
Jos Broekman
Haag Atletiek
51:54
50:13
45
Hans Verboom
Haag Atletiek
51:58
49:25
46
Rob Leinders
51:58
50:02
47
Dolf Burger
52:11
50:21
48
Bob van Dijk
52:18
50:50
49
Joes Kleijheeg
Parnassia Bavo Groep
52:26
48:43
50
Hans de Putter
Haag Atletiek
52:27
49:07
51
Jack van der Kraats
's-Gravenhage
52:35
51:35
52
Marcel Duindam
Leiden
52:41
51:12
53
Johan Van der Harst
's-Gravenhage
52:45
51:16
54
Gerard Mulder
Haag Atletiek
52:48
49:31
55
Han Paulides
Haag Atletiek
52:48
50:02
56
Gerard van Dommelen
Dutch Runners
52:59
49:36
57
Rob van der Ree
's-Gravenhage
53:00
51:00
58
THD Trotz
Haag Atletiek
53:01
51:00
59
Bas Bassink
53:04
49:12
60
Nico van der Velden
Haag Atletiek
53:16
50:04
61
Rob Van der Plank
's-Gravenhage
53:19
52:39
62
Robert Cram
Utrecht
53:20
51:35
63
Ton Duivesteijn
's-Gravenhage
53:27
51:26
64
Jan van Schilt
Team 20: Lucertis De Fjord 2
53:43
53:19
65
Jan Pieterse
Utrecht
54:04
50:40
66
Fred van der Zalm
Zoetermeer
54:11
51:47
67
Theo van Houten
's-Gravenhage
54:30
53:37
68
Ronald Rolvink
's-Gravenhage
54:32
54:14
69
Johan Bal
Haag Atletiek
54:37
52:07
70
Martien de Groene
Maurits Advies B.V.
54:38
53:13
71
Ramos Armando
Rotterdam
54:43
51:42
72
Kees Mol
's-Gravenhage
54:48
53:48
73
Marius de Moel
's-Gravenhage
54:54
52:21
74
Hans Bakker
Olympus '70
54:59
54:57
75
Edgar Schimmelpenningh
Haag Atletiek
54:59
53:39
76
Ronald Kwakkelstein
Team 6: Parnassia
55:02
51:19
77
Guido Janssen
's-Gravenhage
55:19
54:07
78
Henk Jagersma
Haag Atletiek
55:22
55:09
79
Arie Don
Haag Atletiek
55:30
53:36
80
Peter Vogels
Nootdorp
55:48
51:47
81
Tom Duif
's-Gravenhage
55:51
55:49
82
Kees van Schie
Haag Atletiek
56:02
53:31
83
Sjaak Oosterlaken
Haag Atletiek
56:06
53:38
84
Carel Adriaans
the Hague Road Runners
56:07
53:55
85
Dick Pak
Haag Atletiek
56:14
56:07
86
Taco Gerding
Haag Atletiek
56:21
53:07
87
Henk Maas
Monster
56:22
56:13
88
Rob Hanse
Haag Atletiek
56:28
53:16
89
Hans den Ouden
Haag Atletiek
56:29
53:08
90
André Batenburg
Dutch Runners
56:44
56:22
91
Leo van Spronsen
Poeldijk
56:47
53:08
92
Hans Bogers
56:58
56:28
93
Fh De Haan
Voorburg
57:06
56:43
94
Mark van Holst
De Kieviten
57:24
56:52
95
Joop Drechsel
Maurits Advies B.V.
57:25
55:59
96
Jurriaan Jacobson
's-Gravenhage
57:36
56:45
97
Martin Toet
Haag Atletiek
57:41
55:29
98
Theo Rijnsburger
Leiderdorp
57:56
55:05
99
Steven M Roberts
's-Gravenhage
57:58
57:12
100
Mark Kemme
Haag Atletiek
58:01
54:57
101
Henk vd Tak
58:04
57:28
102
Nico Burger
58:07
54:38
103
Martijn Schoonhoven
's-Gravenhage
58:23
54:52
104
Henk Tukker
Sparta
58:24
57:51
105
Pierre Heijnen
Haag Atletiek
58:29
55:04
106
Peter van den Nieuwenhoff
's-Gravenhage
58:34
54:39
107
Bob Oeloff
's-Gravenhage
58:39
57:22
108
André Biesheuvel
Haag Atletiek
58:59
55:29
109
Hugo Maerten
's-Gravenhage
59:03
56:44
110
Bert Lambregts
Haag Atletiek
59:06
57:39
111
Aad den Ouden
Team 9: Parnassia
59:16
57:24
112
Kees Cornelissen
Oegstgeest
59:25
56:08
113
Hans Martens
Pallas '93
59:26
58:05
114
Kees Zwinkels
Wateringen
59:34
55:39
115
Maarten Uijttenboogaard
Wateringen
59:35
55:42
116
Martin Graeff
Oegstgeest
59:41
56:35
117
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
59:54
56:29
118
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
59:56
56:19
119
Jan Steenvoort
's-Gravenzande
1:00:08
58:45
120
Rob van Kan
's-Gravenhage
1:00:17
58:56
121
Ton van der Heiden
HCO
1:00:26
58:15
122
Niels Bekkers
Sparta
1:00:34
57:28
123
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
1:00:38
57:15
124
Kenneth Narain
's-Gravenhage
1:00:42
57:55
125
Harry Noltee
Haag Atletiek
1:00:46
58:06
126
Changkun Oh
Samsung Electronics Europe Log
1:00:48
1:00:48
127
Jan Festen
Nieuwegein
1:00:50
1:00:14
128
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
1:00:52
59:21
129
Ruben Azizahamad
's-Gravenhage
1:00:52
58:05
130
Jos van Berkel
's-Gravenhage
1:00:54
57:46
131
Ab Kornegoor
's-Gravenhage
1:01:15
58:02
132
Fons Jansen
's-Gravenhage
1:01:24
59:52
133
Peter van Delft
1:01:28
57:54
134
Henk van Soelen
's-Gravenhage
1:01:31
59:00
135
Rob Spaans
Olympus '70
1:01:36
57:47
136
John ten Berge
's-Gravenhage
1:01:37
1:00:57
137
Marc Blom
Zoetermeer
1:01:47
59:12
138
Mart Ponne
's-Gravenhage
1:01:50
59:02
139
Jan Hissink
Haag Atletiek
1:02:02
1:01:26
140
Nico Verweij
's-Gravenhage
1:02:03
58:18
141
Frans van Kampenhout
Hellas
1:02:04
57:52
142
Leo Vrolijk
's-Gravenhage
1:02:04
58:45
143
Yvo Verheij
Haag Atletiek
1:02:26
1:00:27
144
Peter Paludanus
Rotterdam
1:02:35
1:00:03
145
Onno Jager
's-Gravenhage
1:02:38
58:48
146
Paul Boeren
Voorburg
1:02:40
1:00:12
147
Ronald Schouten
's-Gravenhage
1:02:45
58:56
148
Mark Overbeeke
's-Gravenhage
1:03:01
1:02:36
149
Roel Haveman
Voorburg
1:03:14
1:00:11
150
Soerin Hanoeman
1:03:16
1:00:25
151
Henk Martin
Haag Atletiek
1:03:17
1:01:38
152
Rolf van Nieuwenhuyzen
's-Gravenhage
1:03:48
1:00:40
153
Hans Bosman
Rijswijk Zh
1:03:53
1:03:14
154
Gerard Stolk
's-Gravenhage
1:04:20
1:00:23
155
Ronnie Huwaë
's-Gravenhage
1:04:23
1:01:37
156
Harry Sack
's-Gravenhage
1:04:30
1:03:03
157
Anton Verheijen
's-Gravenhage
1:04:41
1:02:54
158
Aad Noordermeer
Sparta
1:04:47
1:01:36
159
Henk Machiels
1:05:06
1:01:31
160
Frans Pronk
's-Gravenhage
1:05:08
1:02:14
161
Rob Leenheer
Parnassia Bavo Groep
1:05:36
1:01:54
162
Cees Sprenger
1:05:41
1:02:09
163
Cor Mol
1:07:02
1:03:56
164
Adri Kruijt
's-Gravenhage
1:07:53
1:05:51
165
Willem van den Berg
Naaldwijk
1:08:34
1:06:52
166
Eddy Schmitz
Haag Atletiek
1:08:37
1:07:40
167
Johan Plugge
's-Gravenhage
1:08:46
1:04:43
168
Pieter Evegroen
Haag Atletiek
1:09:32
1:05:47
169
Guy Lombarts
1:10:00
1:09:34
170
René Wakraven
Haag Atletiek
1:11:02
1:07:42
171
Piet Guit
's-Gravenhage
1:11:12
1:08:19
172
Dirk Duijn
1:11:39
1:09:03
173
John de Kok
Rijnsoever
1:11:41
1:09:51
174
Frans Oosterveer
's-Gravenhage
1:11:47
1:09:58
175
Wim Oosterveer
's-Gravenhage
1:12:38
1:10:55
176
Ronald van den Eijnden
Zoetermeer
1:14:37
1:11:28
M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Barendregt
Sparta
43:07
42:54
2
Paul Versteegh
Haag Atletiek
46:15
46:12
3
Coen van Hal
's-Gravenhage
46:42
46:15
4
Jan Groeneveld
the Hague Road Runners
47:20
47:16
5
Ruud Dudink
Olympus '70
49:16
48:54
6
Chiel Overduin
the Hague Road Runners
49:47
48:57
7
Jos Verwer
50:15
47:22
8
Peter Coelman
Haag Atletiek
51:26
49:46
9
Dave Mens
51:54
51:47
10
Henk Slagter
's-Gravenhage
51:54
51:39
11
Jan Wierenga
avVN
51:58
51:53
12
Willem Jan Roos
's-Gravenhage
52:30
51:56
13
Bob Vijfvinkel
Ilion
52:34
51:12
14
Marc Verheij
Haag Atletiek
52:42
50:39
15
Ton Toet
the Hague Road Runners
53:14
51:45
16
Han Houwaart
Haag Atletiek
53:23
52:04
17
Bert Kool
's-Gravenhage
53:34
53:15
18
Ben Te Pas
53:48
52:35
19
Anno Govers
Haag Atletiek
54:17
50:59
20
Pieter Bolleman
's-Gravenhage
54:55
53:31
21
Philip Dubbelihg
's-Gravenhage
55:44
55:08
22
Theo Ferguson
's-Gravenhage
56:23
54:49
23
Ton Bernaards
Zevenhuizen Zh
56:36
54:39
24
Henk Moesman
Haag Atletiek
56:37
54:43
25
Wim Scholtes
Sparta
57:46
56:05
26
Paul Grevenstette
the Hague Road Runners
58:01
56:29
27
Jan Remmerswaal
Sparta
58:07
54:46
28
Ton Rampaart
Zoetermeer
58:19
57:01
29
Theo Theeven
Valkenburg Lb
58:26
58:18
30
Ludwig Coemaet
Leidschendam
58:34
58:26
31
Ewout Ouwehand
Sparta
58:34
57:49
32
Ben Dijkhuizen
Haag Atletiek
58:41
56:09
33
Ben Huijbregts
's-Gravenhage
58:52
58:07
34
Maarten De Niet
Haag Atletiek
58:54
57:22
35
Rob Tielenburg
Haag Atletiek
59:07
56:55
36
Dieter Rzidky
's-Gravenhage
59:11
57:40
37
Arie Develing
's-Gravenhage
59:12
58:39
38
Seifollah Mohammadi
's-Gravenhage
59:18
58:55
39
Henk Westendorp
IJsselmuiden
59:28
55:54
40
Bert Bruning
59:31
56:54
41
Hans Hiemstra
Atos
59:32
57:02
42
Maarten Korving
Trimclub Clingendael
59:34
57:23
43
Nico Mavas
59:45
58:28
44
Martijn van der Meer
Haag Atletiek
59:51
57:20
45
Herman Spies
's-Gravenhage
1:00:02
57:52
46
Kees Eekhout
Olympus '70
1:00:16
56:39
47
Ludo Nuijten
De Kieviten
1:00:17
59:29
48
Otto Hoole
1:01:16
58:25
49
Hans Jansen
Dutch Runners
1:01:25
58:01
50
Rob Jansen
Haag Atletiek
1:01:52
58:57
51
Wim Moolhuysen
1:02:02
57:53
52
Ed Campignon
Haag Atletiek
1:02:09
1:00:04
53
Bert Kuiper
's-Gravenhage
1:03:08
1:01:15
54
Albert Verbeek
Haag Atletiek
1:03:36
1:01:07
55
Carel Knoester
Haag Atletiek
1:03:46
1:00:24
56
Niek 't Hart
's-Gravenhage
1:04:18
1:03:07
57
Joop Oosterveer
's-Gravenhage
1:04:37
1:02:49
58
Frits Maas
Haag Atletiek
1:05:19
1:01:32
59
Erik Groenheide
Haag Atletiek
1:05:20
1:03:32
60
Gerard van Balen
Zoetermeer
1:05:29
1:04:26
61
René Le Grand
Haag Atletiek
1:05:31
1:02:57
62
Kees de Haan
's-Gravenhage
1:05:52
1:04:00
63
Piet Grimminck
Nootdorp
1:06:09
1:05:10
64
André Westerhuis
the Hague Road Runners
1:06:53
1:06:01
65
Wijnand van Panhuys
's-Gravenhage
1:06:59
1:04:04
66
Franz van Dijk
's-Gravenhage
1:07:08
1:06:47
67
Jan van Ingen Schenau
Haag Atletiek
1:07:28
1:06:16
68
Aart van Dijk
Zoetermeer
1:08:26
1:06:52
69
Jan Reneman
Rijswijk Zh
1:08:37
1:06:43
70
Rob Drost
Haag Atletiek
1:09:33
1:06:10
71
Wim Van Ofwegen
's-Gravenhage
1:09:36
1:09:30
72
Reinier Lolken de Beer
1:10:27
1:06:48
73
Bas Hubers
Haag Atletiek
1:18:04
1:14:58
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Falkmann
Groningen
37:13
37:13
2
Jacelyn Gruppen
Nederland
37:47
37:47
3
Christine Venhuizen
Nederland
38:28
38:28
4
Sanne Broeksma
PAC
38:55
38:55
5
Lindsay Poesiat-van Marrewijk
Haag Atletiek
38:58
38:58
6
Anne Zijderveld
Passaat
40:07
40:02
7
Jael Amouyal
Samsung Electronics Benelux
41:01
39:12
8
Amina van Putten-Derqaoui
Nederland
41:47
41:47
9
Papa Samba Simal
43:15
43:10
10
Sabina Zanetta
's-Gravenhage
44:28
44:24
11
Nancy Merx
's-Gravenhage
44:51
44:51
12
Marloes Nuijten
Rotterdam Atletiek
44:56
44:29
13
Janke Broeksma
Alphen aan den Rijn
45:41
45:41
14
Yvonne
Team 17: Woodstock
46:13
44:20
15
Rosanne Jaspers
Team 20: Lucertis De Fjord 2
46:35
46:13
16
Anke Spuijbroek
Team 25: Parnassia
46:50
46:10
17
Irene Aldersma
Haag Atletiek
47:03
46:49
18
Cynthia Ghijsels
Haag Atletiek
47:05
46:55
19
Biby Ajoeb
's-Gravenhage
48:13
47:25
20
Caroline Verduin
Haag Atletiek
48:40
48:08
21
Kristel Weerdesteijn
's-Gravenhage
49:33
48:35
22
Samantha Top
Rijswijk Zh
49:53
48:07
23
Chantal Penning
's-Gravenhage
50:02
47:22
24
Nicole van Veen
's-Gravenhage
50:47
48:56
25
Trientsje Struiving
Team 27: Parnassia
51:43
51:27
26
Elly van der Zee
Haag Atletiek
52:30
50:55
27
Pauline Luinstra
's-Gravenhage
52:59
52:18
28
Eveline Blaauwboer
Team 20: Lucertis De Fjord 2
53:21
53:01
29
Hester Kannamuller
's-Gravenhage
53:26
52:44
30
Odette Tieleman
Haag Atletiek
53:28
52:07
31
Sanne Wierda
Haag Atletiek
53:50
50:34
32
Lucinda Wildenberg
Voorburg
54:11
51:47
33
Janneke Wagner
Sparta
54:20
53:50
34
Kim Moolenaar
's-Gravenhage
54:35
53:37
35
Sofie Odekerken
's-Gravenhage
54:35
53:39
36
Floor de Rijk
55:21
53:45
37
Lisette Eversteijn
Zoetermeer
55:26
53:25
38
Anna Voermans
Utrecht
55:29
55:04
39
Guenda Bruni
's-Gravenhage
55:38
55:00
40
Lee Fogel
55:42
52:54
41
Pia Homann
the Hague Road Runners
55:49
53:26
42
Marieke Caboort
's-Gravenhage
55:51
55:03
43
Jolanda van der Laan
Naaldwijk
55:51
52:17
44
Stefanie Bouman
Wassenaar
56:32
56:25
45
Eliza Klein
Team 21: DVV
56:33
55:04
46
Myrthe Perquin
Phanos
56:47
53:50
47
Karin Brink
57:18
55:35
48
Nicole van Emmerik
Zoetermeer
57:23
56:14
49
Nitaya Draaisma
's-Gravenhage
57:27
54:49
50
Amber Wansink
's-Gravenhage
57:41
55:31
51
Marije de Kruiff
Team 25: Parnassia
57:54
55:30
52
Maribel Gerard
's-Gravenhage
57:57
55:46
53
Maud Lazaroms
Dutch Runners
58:14
56:29
54
Rineke Helfrich
's-Gravenhage
58:21
57:57
55
Roos Beerkens
's-Gravenhage
58:37
56:59
56
Annemarie Lankheet
's-Gravenhage
58:47
57:17
57
Roxy Tacq
58:47
57:46
58
Hilde Kroes
Haag Atletiek
58:49
55:30
59
Eva Sow
58:55
58:00
60
Quirina Thio
Amsterdam
59:00
58:50
61
Janine Wagelaar
Haag Atletiek
59:04
56:00
62
Nadia Oost
's-Gravenhage
59:21
56:25
63
Sandra Blommestijn
's-Gravenhage
59:25
58:23
64
Stefanie van der Togt
Team 22: Palier Running
59:28
58:56
65
Kim Westendorp
's-Gravenhage
59:29
55:55
66
Anita Lichtendahl
's-Gravenhage
59:29
58:55
67
Emmy de Paus
's-Gravenhage
59:54
59:29
68
Brigit Morre
Team 9: Parnassia
1:00:08
59:49
69
Manon Kamminga
Haag Atletiek
1:00:11
58:29
70
Natascha Coers
Haag Atletiek
1:00:14
57:42
71
Anne Vogelaar
Rotterdam
1:00:17
59:39
72
Esther van den Heuvel
's-Gravenhage
1:00:21
59:15
73
Marthe Ford
Amsterdam
1:00:24
59:55
74
Sabine van Delden
Bergschenhoek
1:00:28
59:47
75
Patricia Paludanus
Rotterdam
1:00:36
58:06
76
Sujei Fernandez
's-Gravenhage
1:00:57
1:00:45
77
Ilse Zandbergen
Maurits Advies B.V.
1:01:11
58:51
78
Anita van der Voort
Zoetermeer
1:01:12
59:56
79
Jennie Barbier
's-Gravenhage
1:01:13
1:00:31
80
Ilse Lesage
's-Gravenhage
1:01:15
58:39
81
Marijke Hoogenboom
1:01:17
58:23
82
Caroline Meijer
Zoetermeer
1:01:21
1:00:06
83
Ilse van Andel
's-Gravenhage
1:01:21
58:23
84
Annemiek te Velde
1:01:50
58:38
85
Annemieke Starrenburg
's-Gravenhage
1:01:56
59:59
86
Annet Spijker
Team 25: Parnassia
1:01:59
59:40
87
Annette Bonebakker
Team 10: De Doordouwers
1:02:06
59:49
88
Renate Huijbregts
Rijswijk Zh
1:02:09
1:01:17
89
Nelleke Rootert
Haag Atletiek
1:02:18
59:04
90
Christine Boelens
's-Gravenhage
1:02:59
1:02:47
91
Melanie Augustinus
Trimclub Clingendael
1:03:02
59:20
92
Hanneke Broekman
1:03:03
58:58
93
Linda van Dijk
Rotterdam
1:03:08
1:02:49
94
Marieke Willemsen
Voorburg
1:03:21
1:02:24
95
Astrid Schans
Haag Atletiek
1:03:45
1:00:21
96
Saskia van Nieuwkerk
Team 21: DVV
1:04:18
1:02:49
97
Naomi Voskuyl
Wateringen
1:04:20
1:01:37
98
Kristina Pedersen
's-Gravenhage
1:04:34
1:01:49
99
Linda van Heiningen
1:04:35
1:01:25
100
Firyal Hogervorst
's-Gravenhage
1:04:41
1:00:49
101
Annick Traa
's-Gravenhage
1:04:46
1:00:56
102
Sabina Mulalic
's-Gravenhage
1:04:57
1:04:50
103
Mechteld Last
's-Gravenhage
1:05:09
1:02:05
104
Pauline van Varick
Team 27: Parnassia
1:05:14
1:04:57
105
Jacqueline Giesen
's-Gravenhage
1:05:45
1:03:34
106
Wingyan Wong
the Hague Road Runners
1:05:46
1:04:23
107
Bianca Bannink
Team 6: Parnassia
1:05:50
1:04:10
108
Elizabeth Rollins
's-Gravenhage
1:05:50
1:03:37
109
Sev de Klerk
Rotterdam
1:05:50
1:05:48
110
Natasja Haneveld
Voorburg
1:05:53
1:03:09
111
Natalie van der Zwan
's-Gravenhage
1:06:05
1:02:32
112
Maureen Marcussen
Dutch Runners
1:06:13
1:05:12
113
Yasmine Bekkers
1:06:36
1:03:20
114
Rina Kuiper
Nootdorp
1:06:53
1:04:57
115
Nathalie Rosbergen
Haag Atletiek
1:06:57
1:04:02
116
Sole Paroni
1:06:58
1:04:06
117
Iris de Jager
Rijswijk Zh
1:07:07
1:03:31
118
Monika Mrazek
Team 16: Wonen
1:07:13
1:05:31
119
Stefanie Penders
's-Gravenhage
1:07:19
1:07:19
120
Sylvia de Leeuw
Team 21: DVV
1:07:38
1:06:07
121
Karen Broekhuizen
Delft
1:07:50
1:06:00
122
Lotte van Reuler
Team 5: Parnassia
1:07:52
1:05:32
123
Esmeralda Jansen
's-Gravenhage
1:08:00
1:04:25
124
Ellen Hoogland
1:08:06
1:05:12
125
Laura Bron
Haag Atletiek
1:08:15
1:06:35
126
Grace van den Berg
's-Gravenhage
1:08:34
1:06:52
127
Linda de Konink
's-Gravenhage
1:10:32
1:08:35
128
Sanne Wierda
Team 23: Running Team I
1:10:34
1:06:50
129
Suzanne Remmerswaal
Sparta
1:10:41
1:07:21
130
Bianca Izendoorn
Team 27: Parnassia
1:10:54
1:10:38
131
Priscilla van Duijn
1:11:38
1:09:03
132
Herlina Reijman
1:12:41
1:09:09
133
Jetty Sangster
's-Gravenhage
1:12:48
1:10:24
134
Louise Poot
Rijswijk Zh
1:13:35
1:12:49
135
Fleur van Aalst
's-Gravenhage
1:13:50
1:10:13
136
Mendi Hundman
's-Gravenhage
1:15:22
1:12:18
137
Anna Khalilova
Team 25: Parnassia
1:15:42
1:13:18
138
Thora Goorman
Team 9: Parnassia
1:17:28
1:13:59
139
Karin Mulder- van der Zee
's-Gravenhage
1:19:14
1:18:07
140
Astrid Bauer
's-Gravenhage
1:20:45
1:17:51
141
Eva Canninga
Team 9: Parnassia
1:21:44
1:18:13
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Droppert
's-Gravenhage
40:07
39:06
2
Diana Boogaard
's-Gravenhage
48:21
48:12
3
Marije Engels
's-Gravenhage
48:39
47:55
4
Claudia Vroom
Samsung Electronics Benelux
50:39
49:46
5
Barbara Vroom
Samsung Electronics Benelux
50:42
49:43
6
Gonny Verschoor
RRZ
51:56
49:24
7
Sylvana van Rijswijk
Rijswijk Zh
52:29
51:43
8
Misha van Bleiswijk
HCO
52:41
50:25
9
Meilan Chung
53:05
50:15
10
Hester Williams
53:25
52:44
11
Suzanne Kroon
Voorburg
55:12
52:12
12
Mirella Scholtes
's-Gravenhage
55:27
53:49
13
Mariska Harte
's-Gravenhage
55:46
55:01
14
Karin Dee
Haag Atletiek
56:33
54:57
15
Mirianne Sprengers-Neugebauer
Rotterdam
57:22
54:56
16
Gusta Jessen
Haag Atletiek
57:31
55:54
17
Kim Verhagen-Smits
's-Gravenhage
57:38
56:06
18
JPMW Bitter-van den Bergh
's-Gravenhage
57:50
54:53
19
Karen Jutte
Haag Atletiek
57:52
54:33
20
Meta Krassenburg
Parnassia Bavo Groep
58:08
54:21
21
Melinda Labega
Hilversum
58:08
55:09
22
Wendy van der Toorn
Rijswijk Zh
58:10
55:51
23
Francis Klaassen
Haag Atletiek
58:12
56:46
24
Saskia Veluwenkamp
Amsterdam
58:24
54:28
25
Sorcha m Murray
's-Gravenhage
58:27
55:56
26
Henny de Boer
58:48
55:22
27
Nerida Kho
's-Gravenhage
59:18
57:07
28
Esther Blommestijn
Trimclub Clingendael
59:24
58:23
29
Marielle Vijn
's-Gravenhage
59:24
57:36
30
Sandra Kleijn
's-Gravenhage
59:29
58:04
31
Hübner Fanny
Athlos
59:47
58:26
32
Nelleke Huson
's-Gravenhage
59:48
57:12
33
Sacha Zijlmans
the Hague Road Runners
59:52
57:21
34
Marleen Graas
's-Gravenhage
1:00:00
59:25
35
Annemiek Vos
Voorburg
1:00:04
58:43
36
Fleur Kloppenburg
's-Gravenhage
1:00:52
58:22
37
Liza Pars
Utrecht
1:01:13
1:00:48
38
Sanny Schoon
's-Gravenhage
1:01:17
59:53
39
Marielot Ligthart
's-Gravenhage
1:01:42
58:14
40
Kike Blasband
's-Gravenhage
1:02:10
58:27
41
Roelande Zoethout
's-Gravenhage
1:03:02
1:00:57
42
Foske Toonstra
's-Gravenhage
1:03:02
1:01:03
43
Miriam Heringa
's-Gravenhage
1:03:48
1:01:12
44
Chantal Boeve
Haag Atletiek
1:04:02
1:03:23
45
Eveline de Jagher
Haag Atletiek
1:04:06
1:03:27
46
Annemieke Lans
's-Gravenhage
1:04:10
1:00:43
47
Sarah Murray
's-Gravenhage
1:04:14
1:02:37
48
Ellen Van Noort
Haag Atletiek
1:04:16
1:01:33
49
Dorien Hoefer
's-Gravenhage
1:05:00
1:01:25
50
Nicolette Appelman
Rotterdam
1:05:49
1:03:25
51
Heidi Kleyberg
Wateringen
1:06:12
1:03:44
52
Krista vd Zalm
1:06:31
1:06:31
53
Wynanda van Nord
Haag Atletiek
1:08:22
1:07:57
54
Arna van der Sloot
's-Gravenhage
1:09:05
1:06:42
55
Suiyuk Chan
's-Gravenhage
1:09:49
1:09:24
56
Jennifer Vink
's-Gravenhage
1:11:06
1:07:25
57
Cindy Menheere
's-Gravenhage
1:11:06
1:07:25
58
Wilma van Marion
's-Gravenhage
1:11:10
1:09:30
59
Sacha Velgersdijk
Team 23: Running Team I
1:12:39
1:09:10
60
Carolien Leupen
Rijswijk Zh
1:13:07
1:09:42
61
Lara Fritz
the Hague Road Runners
1:13:21
1:11:21
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg
Nederland
39:02
39:02
2
Martine Hendriksen
Leiden Atletiek
43:37
43:33
3
Anita Kleijweg
Olympus '70
43:47
43:40
4
Jacky Ledeboer
44:51
44:20
5
Simone Lankhuijzen
Sparta
45:01
45:01
6
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
46:08
46:06
7
Shannon Eboe-Osuji
Wassenaar
47:55
47:47
8
Karin van Gorp
Sparta
48:48
48:45
9
Anita Deemter Weits
Spurt '88
49:07
49:04
10
Miranda Van Velzen
Sparta
49:47
49:46
11
Henriette Guest
Haag Atletiek
51:09
49:44
12
Alice Leroy Hajee
's-Gravenhage
53:10
53:03
13
Sonja van Breukelen
Haag Atletiek
53:30
52:09
14
Heleen Minnee
Rijnsoever
53:55
53:25
15
Colja Groenewegen
Hoek van Holland
54:12
53:43
16
Ilonka Novak
's-Gravenhage
54:21
50:50
17
Carin van der Burg
Berkel en Rodenrijs
54:24
53:28
18
Lily Holtkamp
Voorburg
54:32
54:22
19
Iris Diephuis
54:40
54:08
20
Jacqueline Bruce
54:53
54:44
21
Francoise Vink
Haag Atletiek
55:36
52:17
22
Petra Brekelmans
's-Gravenhage
55:39
55:33
23
Annelies de Jongh
Haag Atletiek
55:47
54:09
24
Sandra Bernard
Haag Atletiek
55:50
53:22
25
Leah Studer
56:05
55:57
26
Cora Baaij-Taal
Monster
56:07
53:51
27
Marleen Lemmens
Haag Atletiek
56:54
54:21
28
Maryke Verheul
Haag Atletiek
56:55
55:31
29
Gerdien Meijerink
Haag Atletiek
57:07
55:31
30
Erna Van 't Hoog
Poeldijk
57:08
56:58
31
Ingrid Paling
HCO
57:14
55:01
32
Manon Vreugdenhil
's-Gravenhage
57:24
55:38
33
Annemiek van Soest
Haag Atletiek
57:46
55:13
34
Julie Kennedy
's-Gravenhage
57:50
57:31
35
Emma van Dorsten
's-Gravenhage
58:00
54:04
36
Leontine Vogels
Nootdorp
58:06
56:25
37
Joan Zaal
Haag Atletiek
58:07
54:38
38
Pauline de Koning
's-Gravenhage
58:08
55:10
39
Daphne Schreuder
's-Gravenhage
58:11
57:49
40
Yvette Querelle
Haag Atletiek
58:13
54:44
41
Stella Mooney
Sparta
58:13
57:26
42
Sandra Korff de Gidts
Haag Atletiek
58:25
56:30
43
Lizzy de Wilde
Haag Atletiek
58:41
55:32
44
Ingeborg Husen
's-Gravenhage
58:57
57:40
45
Hedwig Van Vuuren
Haag Atletiek
58:57
55:14
46
Miranda Eckhardt
De Koplopers
58:58
55:50
47
Sylvia Voorhout
Haag Atletiek
59:01
55:48
48
Lia Tuijt
's-Gravenhage
59:03
58:53
49
Aldine Burgman
's-Gravenhage
59:25
59:15
50
Carien Pelster
's-Gravenhage
59:25
56:22
51
Janneke Verdonk
's-Gravenhage
59:26
56:18
52
Patrizia Hoetjes-Nanni
's-Gravenhage
59:35
57:52
53
Gerda Lycklama a Nijeholt
's-Gravenhage
59:45
59:45
54
Danielle Hyman
's-Gravenhage
59:57
59:49
55
Lisette Kramer
's-Gravenhage
59:59
59:39
56
Yvonne Rusman
Olympus '70
1:00:18
56:39
57
Norma Kerns
's-Gravenhage
1:00:24
1:00:16
58
Daniella Magermans
's-Gravenhage
1:00:24
58:57
59
Marieke Gorree
Leiden Atletiek
1:00:28
57:27
60
Arjanneke Teeuw
Haag Atletiek
1:00:52
59:45
61
Anja van Selm
Sparta
1:01:14
59:12
62
Janet Pronk
Haag Atletiek
1:01:20
59:41
63
Margreet Van der Molen
's-Gravenhage
1:01:23
59:11
64
Piera Mereu
Haag Atletiek
1:01:31
58:04
65
Debbie Kuijper
Alkmaar
1:01:44
1:00:27
66
Jaquline de Bruijn
's-Gravenhage
1:01:55
58:00
67
Francis golden Golden
Wassenaar
1:01:55
57:49
68
Lian Menting
's-Gravenhage
1:02:08
59:24
69
Sonja Koolstra
's-Gravenhage
1:02:09
59:24
70
Miriam Klop
Haag Atletiek
1:02:11
1:00:01
71
Carola Ram
's-Gravenhage
1:02:22
1:01:15
72
Irene Krul
's-Gravenhage
1:02:28
59:02
73
Mirjam de Paus
's-Gravenhage
1:02:30
1:02:03
74
Sylvia Huisman
's-Gravenhage
1:02:49
1:00:33
75
Marjet van Os
Haag Atletiek
1:02:52
1:00:56
76
Ingrid van Velzen
1:03:02
1:01:46
77
Violeta Paula Valencia Peña
's-Gravenhage
1:03:05
1:02:20
78
José Bergholtz
's-Gravenhage
1:03:06
1:02:21
79
Ellen Jacobs
1:03:12
1:02:17
80
Ellis Moll
's-Gravenhage
1:03:13
59:32
81
Angelique Smits
's-Gravenhage
1:03:15
1:02:39
82
Helma Jonker
Haag Atletiek
1:03:22
1:01:44
83
Manorma Ramawadh
Haag Atletiek
1:03:35
1:00:52
84
Petra Ruijgrok
Voorschoten
1:03:37
1:00:28
85
Nicolette Kloesmeijer
's-Gravenhage
1:03:42
1:02:32
86
Tonya Tolmeijer
Samsung Electronics Europe Log
1:03:50
1:01:42
87
Sa Lalta
's-Gravenhage
1:03:53
1:01:56
88
Elly Oosterveer
Parnassia Bavo Groep
1:04:15
1:00:28
89
Ingrid van Velzen
's-Gravenhage
1:04:35
1:04:27
90
Léonne Zwaal
's-Gravenhage
1:04:40
1:02:35
91
Elles Feiken
Leiden
1:04:41
1:02:38
92
Karin de Jong
Fortuna
1:05:00
1:02:05
93
Titia Vijge
's-Gravenhage
1:05:04
1:01:52
94
Margreet Drijvers
's-Gravenhage
1:05:23
1:05:14
95
Sandra Vernooij
Haag Atletiek
1:05:28
1:02:06
96
Margaritha Debik
1:05:29
1:04:45
97
Helen Frerichs Jans
Haag Atletiek
1:05:46
1:02:23
98
Irma van Gaalen-Doesburg
's-Gravenhage
1:05:46
1:02:33
99
Yvonne Oosterveen
Zaandijk
1:05:47
1:05:39
100
Saskia Van Hasselt
's-Gravenhage
1:06:16
1:03:18
101
Eline Attema
's-Gravenhage
1:06:17
1:03:19
102
Liek Schuts
Zoetermeer
1:06:20
1:05:55
103
Petra Wit
's-Gravenhage
1:06:29
1:05:27
104
Sam Skippen
's-Gravenhage
1:06:32
1:02:51
105
Marijke Simon
's-Gravenhage
1:06:42
1:04:03
106
Pachella Seif
's-Gravenhage
1:06:45
1:05:55
107
Justienne de Lange
Maurits Advies B.V.
1:06:53
1:04:33
108
Mei Chung
's-Gravenhage
1:07:17
1:06:53
109
Aarti Panchoe
Haag Atletiek
1:07:28
1:05:05
110
Astrid Van Voorn
Utrecht
1:07:40
1:03:52
111
Anne Schoute
's-Gravenhage
1:08:09
1:06:26
112
Monique van Keulen
Rotterdam
1:08:33
1:07:15
113
José Menting
Maasdam
1:08:37
1:06:52
114
Rita van Geffen
1:08:55
1:06:49
115
Siska de Haan
1:09:20
1:08:12
116
Yvonne in 't Veld
Rijswijk Zh
1:09:32
1:06:05
117
Saskia Van de Wetering
Wateringen
1:10:06
1:08:09
118
Esther Marchetti
Fortuna
1:10:12
1:07:09
119
Judith Kruijdenberg
's-Gravenhage
1:10:13
1:07:10
120
Pascalle Reinerie
Team 7: Parnassia
1:10:33
1:06:50
121
Denise Blok
's-Gravenhage
1:10:56
1:10:00
122
Scarlett Zwartkruis
's-Gravenhage
1:11:17
1:09:20
123
Manuela Adelsburg
1:11:19
1:07:25
124
Barbera Bolhuis
's-Gravenhage
1:12:26
1:09:32
125
Esterella de Roo
RRZ
1:14:37
1:11:26
126
Charlotte Lange
Amsterdam
1:14:46
1:12:40
127
Denise Hennink
Zoetermeer
1:15:29
1:13:45
128
Anneke Langeveld
's-Gravenhage
1:16:56
1:13:42
129
Angelique Bal
1:23:55
1:20:49
V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Oberweis
's-Gravenhage
49:26
48:51
2
Henriette van Bergen en Henegouwen
's-Gravenhage
50:07
46:35
3
Ans Pronk
's-Gravenhage
55:55
55:34
4
Melania van Vught
Schijndel
56:21
56:17
5
Evelien van Rijn
Haag Atletiek
57:44
55:51
6
Angelique Beer
Zevenhuizen Zh
58:00
56:03
7
Wilke Meijer
Haag Atletiek
58:57
55:47
8
Yvri Trabsky
59:23
57:11
9
Sandra van 't Sant
Sparta
59:24
58:40
10
Patty Schutte
Haag Atletiek
59:46
56:27
11
Amelia Xavier
Sparta
1:00:14
1:00:13
12
Marian van Es-Annokkee
Haag Atletiek
1:00:48
58:55
13
Ella Broers
Utrecht
1:01:26
57:39
14
Monique Hogervorst
1:01:35
57:48
15
Xandra Riemens
's-Gravenhage
1:01:48
1:01:35
16
Bea Nuijen
Rijswijk Zh
1:02:24
59:42
17
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
1:02:26
1:00:05
18
Ana Pescadinha
Haag Atletiek
1:02:41
1:00:46
19
Erika van Elzakker
1:02:50
1:00:23
20
Beatrijs van Elzakker
1:02:54
1:00:27
21
Els Klinkert
1:02:56
1:02:23
22
Tina Out
Haag Atletiek
1:03:04
59:19
23
Karin van der Burg
Haag Atletiek
1:03:10
1:01:30
24
Nettie Meijdam
AAV '36
1:03:41
1:00:36
25
Mieke Brouwers
Haag Atletiek
1:03:44
1:00:16
26
Sylvia Wittmer
Haag Atletiek
1:03:46
1:00:23
27
Ronneke Borsboom
the Hague Road Runners
1:03:57
1:00:11
28
Conny de Jong
Haag Atletiek
1:05:18
1:01:35
29
Linda Hootsen-Noordzij
De Groene Hart Lopers
1:05:24
1:04:21
30
Moniek Niele
Parnassia Bavo Groep
1:05:35
1:01:51
31
Liesbeth Odufre
Haag Atletiek
1:05:47
1:02:37
32
Ellen Slot
1:06:03
1:03:26
33
Elly van den Zande
1:06:08
1:05:13
34
Jannet Schuurman
Haag Atletiek
1:06:21
1:05:38
35
Willemien Willems
1:06:54
1:02:59
36
Liesbeth Poortvliet
Dutch Runners
1:06:58
1:05:03
37
Carla Los
Parnassia Bavo Groep
1:08:05
1:04:21
38
Yvonne Verboom
's-Gravenhage
1:08:14
1:06:05
39
Truus Leinders
1:08:18
1:05:15
40
Angenita Zitter-Wiegman
's-Gravenhage
1:08:32
1:05:48
41
Marjo Mekel
Team 23: Running Team I
1:08:35
1:05:05
42
Els Zwinkels
Haag Atletiek
1:08:48
1:05:21
43
Jeannet Bloks
Haag Atletiek
1:08:59
1:06:15
44
Heleen Josselin
Haag Atletiek
1:09:38
1:06:01
45
Ellie P Kalshoven
Spijkenisse
1:09:48
1:06:40
46
Helma van Delft-Schutte
Haag Atletiek
1:10:35
1:06:54
47
Wilma Sluimer
's-Gravenhage
1:10:43
1:09:41
48
Yvonne van Essen
Haag Atletiek
1:11:04
1:10:21
49
Marianne Hilkhuijsen
Haag Atletiek
1:11:19
1:07:49
50
Yvonne van Eck-Remmers
Dutch Runners
1:15:24
1:11:47
51
Marieke Morsch
's-Gravenhage
1:16:36
1:13:11
52
Saïba Ahmadali
1:21:44
1:19:40
V60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Dijk
AV Gouda
46:54
46:53
2
Myra van Es
Noordkop
52:56
52:54
3
Trudi Beerling
Noordkop
54:03
54:02
4
Alice De Klerk
Haag Atletiek
55:23
53:38
5
Martha Michielsen
Haag Atletiek
57:30
55:34
6
Martine Eversdijk
's-Gravenhage
58:32
57:03
7
Elisabeth Viellerobe
58:47
58:25
8
Nannette van den Reydt
's-Gravenhage
59:03
57:42
9
Barbara Heemskerk-Bakker
Haag Atletiek
1:02:44
1:01:00
10
Hanny Oosting
Haag Atletiek
1:09:38
1:05:59
11
Ria van der Riet
Sparta
1:13:42
1:11:21
12
Bep Oosterom
Haag Atletiek
1:16:29
1:12:43
13
Bibiane Blijswijk
1:16:35
1:12:37
M5KM, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Mahoney
the Hague Road Runners
19:55
19:55
2
Paul van der Sluijs
Haag Atletiek
19:57
19:57
3
Wouter Zandee
Haag Atletiek
20:07
20:07
4
Ruben Smelik
Voorburg
21:28
21:26
5
Hugo Wolters
Haag Atletiek
21:56
21:55
6
Pascal van den Bosch
's-Gravenhage
22:19
22:14
7
Juriaan Simonis
avVN
22:26
22:04
8
Marius Buijs
22:26
22:16
9
Corniel Nobel
Swift
23:22
23:02
10
Glenn Kunst
Haag Atletiek
23:27
23:25
11
Henk Bouwhuis
Monster
23:34
23:33
12
Joseph Bonyy Arauz Ledezma
's-Gravenhage
23:46
23:43
13
Max Kramer
Voorburg
23:49
23:35
14
Jeroen de Kievit
Wassenaar
23:49
23:35
15
Startnummer 3112
24:04
24:02
16
Lennart Pronk
's-Gravenhage
24:26
24:11
17
Dennis Robben
's-Gravenhage
24:35
24:32
18
Wim Smedts
Samsung Electronics Europe Log
24:54
24:53
19
Conner McAlpine
25:11
24:27
20
Daan van der Meulen
Alkmaar
25:12
25:12
21
Nick Blanken
's-Gravenhage
25:14
25:00
22
Startnummer 3110
25:23
25:22
23
Hans Rietbergen
Haag Atletiek
25:47
25:40
24
Michel van Keulen
Barendrecht
25:49
25:42
25
Marcus Hilpert
26:01
25:18
26
Michiel van der Kallen
Utrecht
26:16
25:52
27
Etienne Lommen
26:28
24:11
28
Bjørn Jenezon
Honselersdijk
26:44
26:43
29
Tellado Gonzalez Santiago
26:55
26:52
30
Dylan van Oosterhout
's-Gravenhage
26:58
26:46
31
Jordi Goulooze
's-Gravenhage
27:04
26:48
32
Renato Sesto
Team 14: Parnassia
27:06
27:00
33
Vincent Schlechter
Team 14: Parnassia
27:10
27:06
34
Ron Schijf
's-Gravenhage
27:27
27:02
35
Bill Duah
27:28
26:13
36
Ronald Goulooze
's-Gravenhage
27:31
27:15
37
Rudy van der Beek
's-Gravenhage
27:34
27:30
38
Oscar Ramos
Rijswijk Zh
27:40
27:36
39
David Berg
Rotterdam
27:43
26:56
40
Rodi Ammerlaan
Wateringen
27:51
26:28
41
Michael Bravenboer
Samsung Electronics Benelux
28:04
28:03
42
Joost Simons
's-Gravenhage
28:19
25:49
43
Ronald van Ruijven
28:21
28:04
44
Jan Slootweg
Team 4: Palier
28:21
25:19
45
Dino Sesto
Team 14: Parnassia
28:25
28:19
46
Bart Vervaart
Samsung Electronics Benelux
28:29
28:27
47
Surya Hardjoasuauwo
28:35
26:05
48
Frank Krenning
's-Gravenhage
28:41
27:27
49
Andre van Geest
's-Gravenhage
28:45
28:10
50
Alexander van der Kallen
Rotterdam
28:54
27:23
51
Michel van Bruggen
Samsung Electronics Benelux
28:55
27:55
52
Hans van der Vijver
Samsung Electronics Europe Log
28:55
27:54
53
Jacob Cuperus
29:00
26:52
54
Georgi Gubunia
Team 13: Triple-Ex 3
29:04
27:33
55
Danny Bisschop
Team 11: Triple-Ex 1
29:04
27:35
56
Silas Lutoerkey
Team 11: Triple-Ex 1
29:07
27:36
57
Abel Hijstek
Haag Atletiek
29:13
27:47
58
Joop van Unen
29:24
28:30
59
Theo Zwinkels
Team: Parnassia
29:32
24:35
60
Maarten van Oosten
29:39
29:17
61
Ronald Brouwer
team 1: Parnassia
29:39
26:37
62
Jan Weber-Brink
Voorburg
29:42
28:04
63
Theo Mussies
Dieren
29:42
28:27
64
Ton Persoon
29:56
29:10
65
Vincent Valkenhoff
's-Gravenhage
30:02
29:07
66
Sergio Richardson
's-Gravenhage
30:11
28:47
67
Wesley van der Krogt
Voorhout
30:15
30:00
68
Startnummer 2489
Samsung Electronics Benelux
30:20
29:21
69
Niels Leerentveld
Dutch Runners
30:26
26:21
70
Berry Kramer
the Hague Road Runners
30:37
29:27
71
Wan Kee Chan
Team 4: Palier
30:37
29:27
72
Thomas Bitter
's-Gravenhage
30:40
28:23
73
Max Poirault
's-Gravenhage
30:53
30:00
74
Jeroen de Blij
30:54
29:03
75
Thom Zwagers
31:01
29:48
76
Startnummer 2400
31:12
26:03
77
Owen van der Togt
Nederland
31:16
29:17
78
Wesley Mercelina
Team: Parnassia
31:17
26:15
79
Richard Boddenberg
's-Gravenhage
31:19
28:57
80
Floris Van Leeuwen
Groningen
31:26
28:06
81
Ramon Deira
Team 4: Palier
31:27
30:18
82
Jan Bruggeling
31:31
29:36
83
Ruben Dorland
's-Gravenhage
31:31
30:11
84
Brandon van de Sande
's-Gravenhage
31:37
29:57
85
Marco Dellanedova
31:39
30:04
86
Koos Berger
's-Gravenhage
31:41
30:31
87
Ricardo Consalves
Team 11: Triple-Ex 1
31:43
30:19
88
Wessel Visscher
's-Gravenzande
31:44
29:48
89
Michael van Woerkum
31:54
29:55
90
Dhemie Haryanto
Samsung Electronics Europe Log
31:58
29:23
91
Ferry de Rijcke
's-Gravenhage
32:07
30:21
92
Chris Rous
's-Gravenhage
32:08
30:22
93
Alain Springer
's-Gravenhage
32:09
29:21
94
Rob Ferwerda
team 1: Parnassia
32:09
31:29
95
Rob Ferwerda
's-Gravenhage
32:10
31:30
96
Jerry van den Bor
's-Gravenhage
32:12
32:06
97
Luke Edes
Hazerswoude-Dorp
32:15
31:24
98
Brian Meyer
Team 24: Runningteam II
32:31
32:07
99
Sermin Degermenci
Team 24: Runningteam II
32:33
32:10
100
Erik Hemmes
's-Gravenhage
32:36
31:09
101
Michel de Lijster
's-Gravenhage
32:36
29:45
102
Patrick van den Assem
Rijswijk Zh
32:38
30:56
103
Thijs Mussies
Dieren
32:38
31:25
104
Rick A Duijnstee
Rijswijk Zh
32:41
30:22
105
Frank van der Hak
Zoetermeer
32:41
30:22
106
Emile Schoenmaker
Rijswijk Zh
32:43
31:08
107
Robin Wühl
33:01
31:01
108
Wim Heijnen
33:02
31:55
109
Tim Tuyt
Haag Atletiek
33:04
31:01
110
Dennis Van Dooremalen
Rotterdam
33:05
31:45
111
Alexander de Korte
Krimpen aan den IJssel
33:18
32:54
112
Jaques Ten Kate
33:27
30:17
113
Ahmad Nazarene bin Kadri
Voorburg
33:38
32:33
114
Rob Brehler
33:39
30:30
115
Hans Briggeman
Geervliet
33:40
32:06
116
Dennis Vaneman
Samsung Electronics Benelux
33:41
31:54
117
Russell Bell
Samsung Electronics Europe Log
33:43
31:36
118
Tjitte Kamminga
Haag Atletiek
33:43
31:42
119
Thomas Kal
Rijswijk Zh
33:43
31:06
120
Pascal van Dam
Rotterdam
33:45
31:16
121
Reijer Kal
Rijswijk Zh
33:47
31:11
122
Ronald Touw
Team 15: MSC
33:48
32:30
123
Jos Ruiter
Haag Atletiek
33:57
33:57
124
Bram Stins
's-Gravenhage
33:58
30:06
125
Jelle van der Knaap
's-Gravenhage
33:59
30:06
126
Shanello Martina
's-Gravenhage
34:06
30:49
127
Rob Dewkinandan
Berkel en Rodenrijs
34:09
32:45
128
Dylan Vermaat
Team 14: Parnassia
34:11
34:06
129
Ewout Hoogendijk
Zoetermeer
34:14
32:25
130
Marcel Zandbergen
Haag Atletiek
34:27
33:42
131
Gertjan Schreur
Voorschoten
34:29
33:16
132
Mark Frerichs
34:30
31:06
133
Joost van Halen
34:31
32:58
134
Frank Hesen
34:48
32:31
135
Wil Dorland
's-Gravenhage
34:49
33:26
136
Harold Ferwerda
's-Gravenhage
34:51
30:54
137
Wim Joustra
34:57
33:50
138
Edward Post
Samsung Electronics Europe Log
34:58
33:44
139
Peter Van't Hof
's-Gravenhage
34:59
32:13
140
Rob Berenschot
's-Gravenhage
34:59
31:42
141
Martin de Jong
's-Gravenhage
34:59
32:13
142
Marcel de Groot
Zeewolde
35:01
31:48
143
Marc Kersten
's-Gravenhage
35:01
34:10
144
Gert Zendvelt
Alkmaar
35:12
32:14
145
Jacobus Ubert
's-Gravenhage
35:15
34:22
146
Jan Bruggeman
Haag Atletiek
35:30
34:24
147
Pieter Sutorius
Team 3: Parnassia
35:31
31:39
148
Danny Elsinger
's-Gravenhage
35:35
32:28
149
Harm Waindrich
35:35
31:30
150
Wouter Rog
's-Gravenhage
35:41
33:54
151
Pramod Bendigeri
35:42
35:21
152
Danny de Jong
Pijnacker
35:47
34:50
153
Duuk Rob
's-Gravenhage
35:52
32:37
154
Perry Bosma
's-Gravenhage
35:55
33:43
155
Enrico Jellema
Haag Atletiek
35:55
34:20
156
Pieter Taal
's-Gravenhage
35:58
32:00
157
Jan Minkjan
Team 2: Parnassia
36:01
33:43
158
KW Rhee
Samsung Electronics Europe Log
36:02
34:49
159
Albert Yang
Samsung Electronics Europe Log
36:05
34:55
160
Dennis Res
Alkmaar
36:09
32:29
161
Gerard Parlevliet
36:17
34:22
162
Frank van der Linden
36:22
32:34
163
Jean Paul Noordam
Team 4: Palier
36:26
33:02
164
Nico Koenhein
Haag Atletiek
36:31
36:15
165
Theo Frerichs
's-Gravenhage
36:33
33:09
166
Martijn Reijrink
Team 13: Triple-Ex 3
36:42
35:13
167
Bart-Jan Hommes
Delft
36:43
35:51
168
Fokko vd Bosch
the Hague Road Runners
36:43
32:44
169
Abel Abels
Alkmaar
36:45
35:29
170
Wim Jonkman
Sparta
36:52
35:01
171
Anil Syal
Samsung Electronics Benelux
36:52
34:37
172
Loek Bekker
Dutch Runners
36:53
35:37
173
Kevin Koster
Nootdorp
37:07
34:46
174
Arnoud Wiegel
's-Gravenhage
37:09
33:49
175
Ernst-Jan Zuiderhoudt
Samsung Electronics Benelux
37:18
35:46
176
Sander van Veen
Samsung Electronics Benelux
37:18
35:43
177
Sjoerd van der Vlugt
Oegstgeest
37:20
34:33
178
Jacco Abspoel
's-Gravenhage
37:22
34:35
179
Rachid Azaraf
Team 13: Triple-Ex 3
37:28
35:59
180
Bas Kettmann
Haag Atletiek
37:28
35:13
181
Jos Bartels
's-Gravenhage
37:32
34:56
182
Hans Tillema
team 1: Parnassia
37:33
34:26
183
Laurens Harteveld
's-Gravenhage
37:36
34:00
184
Alex Harteveld
's-Gravenhage
37:37
34:00
185
Edwin Birkhoff
Nootdorp
37:38
35:51
186
Peter Elsakkers
Leiden
37:40
36:25
187
Ferrie Hamer
Haag Atletiek
37:50
36:50
188
Jerom Buijsse
's-Gravenhage
38:16
36:04
189
Michel van Wezel
38:18
36:14
190
Wouter Theunisse
Alkmaar
38:29
34:36
191
Dick Gerritsen
Haag Atletiek
38:48
36:36
192
Startnummer 3111
38:52
35:28
193
Dennis van de Graaf
's-Gravenhage
39:03
36:24
194
Mick den Dulk
's-Gravenhage
39:03
36:44
195
Johan Vink
Nootdorp
39:05
36:46
196
Stijn van der Heyden
Samsung Electronics Europe Log
39:22
36:43
197
Wessel Kornegoor
's-Gravenhage
39:33
36:19
198
Paul Duifhuizen
Team 4: Palier
39:34
39:05
199
Niek Sluijter
's-Gravenhage
39:41
39:12
200
Olav Wagenaar
Team 2: Parnassia
39:59
37:33
201
Bert Toet
Haag Atletiek
40:06
36:36
202
Thomas Decker-Jacobse
40:12
39:09
203
Frank van Spaendonck
40:14
37:46
204
Vincent Smid
's-Gravenhage
40:21
37:56
205
Theo van den Abbeel
België
40:57
40:57
206
Startnummer 2202
41:13
40:39
207
Paul Schilder
Haag Atletiek
41:27
37:37
208
Kees de Brabander
RRZ
41:31
38:50
209
Frans Rutiqs
41:34
37:26
210
Thijs Sapuletej
Hoofddorp
41:49
37:43
211
Mladen Sesto
team 1: Parnassia
41:53
38:51
212
Kees Steketee
Haag Atletiek
42:15
38:25
213
Tom Leeuwens
Nederland
42:26
40:28
214
Frans Kok
's-Gravenhage
42:31
38:29
215
Mark Bodde
Team 19: Lucertis De Fjord 1
42:35
42:22
216
John de Hoop
's-Gravenhage
43:30
39:45
217
Leandro Raimundo
's-Gravenhage
43:36
40:50
218
Ismael Ouled 'l Kadi
's-Gravenhage
43:36
40:51
219
Arjen van Rijn
Alkmaar
44:43
40:50
220
Hans Maschhaupt
Haag Atletiek
45:03
42:03
221
Arnold Kita
46:28
44:26
222
André Carstens
46:35
46:00
223
Startnummer 3109
48:04
48:04
224
Henk van Leeuwen
48:56
45:53
225
Arjan Matthijse
48:58
46:49
226
Thomas Vlaming
51:21
49:22
227
Giuseppe Lunenberg
51:21
49:26
228
Joost Spoel
Samsung Electronics Europe Log
51:46
50:43
229
Arie Bal
1:04:12
59:58
230
Ary van den Broek
Samsung Electronics Europe Log
1:05:32
1:04:37
231
Anil Günes
1:14:18
1:12:21
V5KM, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Willems
Haag Atletiek
24:11
24:08
2
Daphne Poot
Team 19: Lucertis De Fjord 1
26:15
25:59
3
Nanda Blom
Delft
26:19
26:15
4
Jamila Stokey
Alkmaar
26:36
26:34
5
Annemarie de Witte
's-Gravenhage
27:08
26:51
6
Ellen Melse
Rijswijk Zh
27:13
27:13
7
Agnes van Doorn
28:24
28:16
8
SASKIA Bouten
Sparta
29:13
28:51
9
Janet de Vries
29:40
29:20
10
Nicole Verhaar
29:47
27:46
11
Kimberley van Doorn
29:56
29:49
12
Daniela van Mourik
's-Gravenhage
30:20
30:10
13
Rosanne Briggeman
's-Gravenhage
30:22
28:47
14
Patricia Ramos
Rijswijk Zh
30:40
30:35
15
Caroline van Kessel
's-Gravenhage
30:54
29:21
16
Nanette van Nierop
's-Gravenhage
31:05
30:49
17
Mihal Greener
's-Gravenhage
31:07
28:58
18
Karen Van heloma Lugt
's-Gravenhage
31:09
30:28
19
Cassandra van Doorn
31:11
31:03
20
Elizabeth Los
's-Gravenhage
31:13
30:42
21
Kay-Cee van der Parre
's-Gravenhage
31:15
29:55
22
Rita van Aeken
Team: Parnassia
31:17
26:14
23
Karoline Poulson
's-Gravenhage
31:28
29:21
24
Sabine Olsthoorn
32:01
31:20
25
Merel van de Langkruis
Haag Atletiek
32:05
29:38
26
Birgit Gorel
's-Gravenhage
32:09
31:57
27
Annette Straver
team 1: Parnassia
32:11
31:30
28
Hellen Peters
Wateringen
32:14
32:07
29
Pauline van der Burg
's-Gravenhage
32:20
31:38
30
Hetty Gunters
Loopgroep PK
32:22
31:41
31
Ruth Boxhoorn
's-Gravenhage
32:30
32:16
32
Wia Bijker
32:37
30:45
33
Esther van der Kolff
Rijswijk Zh
32:38
30:57
34
Paula Berger
's-Gravenhage
32:42
31:32
35
Joyce den Hollander
Waddinxveen
32:49
29:59
36
Joyce Koster
's-Gravenhage
33:00
33:00
37
Marlous Krens
's-Gravenhage
33:13
32:24
38
Stephanie den Dulk
's-Gravenhage
33:20
30:58
39
Charlotte Jansen
Sparta
33:26
32:35
40
Inge de Moel
's-Gravenhage
33:26
30:55
41
Kim van Buul
Zoetermeer
33:27
31:27
42
Petra van der Heij
's-Gravenhage
33:31
33:24
43
Sara JI
Samsung Electronics Europe Log
33:33
32:31
44
Sandra Weber-Brink
Voorburg
33:42
32:12
45
Paulina Tjan
Wateringen
33:50
29:59
46
Anke Spuijbroek
Team 2: Parnassia
33:51
33:11
47
Caroline van Erp
Voorburg
33:57
32:53
48
Marijke Dirkson
's-Gravenhage
33:58
32:54
49
Tardia Page
the Hague Road Runners
34:00
31:45
50
Chayenne Hendriks
Nederland
34:01
32:02
51
Helene van Oosterbosch
Wateringen
34:01
33:54
52
Patricia Weyns-Regeer
De Meern
34:03
32:03
53
Anneke Kleijn
Haag Atletiek
34:20
33:16
54
Louise-Anne Habibe
Samsung Electronics Benelux
34:21
33:23
55
Marie-José van der Kallen
Rijswijk Zh
34:23
32:54
56
Marcia Oey
's-Gravenhage
34:26
33:44
57
Ellen Topman
34:33
32:58
58
Muriël Spitters
's-Gravenhage
34:34
33:44
59
José van Moorsel
's-Gravenhage
34:46
34:26
60
Joyce Vijverberg
Samsung Electronics Europe Log
34:57
33:45
61
Rosalinde Spitters
's-Gravenhage
35:01
34:11
62
Mirjam van den Beukel
Monster
35:03
34:44
63
Sharmayne van Keulen
Dordrecht
35:03
33:42
64
Marion Glas
's-Gravenhage
35:07
31:54
65
Arianne Don
Haag Atletiek
35:10
33:16
66
Helma Bazuin
Nootdorp
35:13
31:34
67
Mireille Vuylsteker
35:22
34:38
68
Nienke van de Graaf
's-Gravenhage
35:24
32:47
69
Leile Van der Kleij
Wassenaar
35:24
31:21
70
Marie Savalle
Wassenaar
35:25
31:19
71
Cina Golden
Wassenaar
35:25
31:20
72
Helen Jonkers
's-Gravenhage
35:26
33:41
73
Gabby de Man
's-Gravenhage
35:27
33:40
74
Lydia Wernet
's-Gravenhage
35:28
35:11
75
Zsanett Lakatos
35:30
31:32
76
Lisette van Zwieten
Team 19: Lucertis De Fjord 1
35:35
35:21
77
Lieneke Paalman
's-Gravenhage
35:38
34:50
78
Malou Hofmann
's-Gravenhage
35:54
34:27
79
Esther Bakker
's-Gravenhage
35:54
33:41
80
Melissa Dorland
's-Gravenhage
35:54
34:28
81
Sandra Jellema
Haag Atletiek
35:56
34:21
82
Natasja van den Bos
Leidschendam
35:58
32:19
83
Tissaine Marshall
's-Gravenhage
35:58
34:10
84
Jacqueline Van Arkel
's-Gravenhage
36:00
32:28
85
Linda Habraken
36:10
32:19
86
Mylène Parlevliet-Westen
's-Gravenhage
36:16
34:18
87
Lieke vd Linden
36:19
32:33
88
Marije Schreur
's-Gravenhage
36:19
35:07
89
Tony Visee- van der Burgh
's-Gravenhage
36:21
35:18
90
Judith van den Berg
's-Gravenhage
36:25
35:18
91
Corine Oosterbaan
's-Gravenhage
36:30
34:26
92
Corina Kaasjager
Sparta
36:31
34:41
93
Michelle Blaauw
Team 2: Parnassia
36:35
34:20
94
Connie van der Laan
's-Gravenhage
36:38
36:18
95
Janneke van Ockenburg
Haag Atletiek
36:39
34:21
96
Nasrin Mohammadi
's-Gravenhage
36:40
36:19
97
Wendy Verbaan
36:44
35:59
98
Femke Edelenbosch
Team 3: Parnassia
36:45
34:12
99
Kim Vlietstra
Rotterdam
36:45
36:18
100
Rita Severien-Bes
's-Gravenhage
36:52
34:36
101
Jolanda Rozenburg
's-Gravenhage
37:00
37:00
102
Jose Reneman
Rijswijk Zh
37:00
33:30
103
Nathalie Koster
Nootdorp
37:05
34:45
104
Annelies van der Lans
's-Gravenhage
37:10
33:50
105
Marion de Vries
Haag Atletiek
37:12
34:30
106
Danielle Berger
's-Gravenhage
37:13
34:01
107
Anne Mortensen
's-Gravenhage
37:13
34:01
108
Chantal Koetsier
's-Gravenhage
37:14
36:02
109
Brenda Sies
Haag Atletiek
37:16
34:28
110
Ingeborg Beerling
Haag Atletiek
37:21
34:39
111
Nancy Trebels-Toet
Delft
37:22
33:43
112
Mineke von der Thüsen
's-Gravenhage
37:29
36:36
113
Larisse Granville
37:36
35:49
114
Marlies de Goeij - Elsakkers
Oegstgeest
37:40
36:24
115
Marga Struijk
Haag Atletiek
37:43
35:42
116
Antoinette Elzinga
Team 3: Parnassia
38:09
35:37
117
Dominique Janssen
's-Gravenhage
38:09
36:56
118
Jacqueline Oostenbrug-Verspuij
Grijpskerke
38:10
36:56
119
Geeske van Mierlo
38:13
36:10
120
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runners
38:14
36:10
121
Sabine AM RIGA
's-Gravenhage
38:20
36:09
122
Jolanda van Leeuwen
's-Gravenhage
38:20
36:10
123
Jitske Dix
Utrecht
38:21
34:45
124
Barbara den Broeder
's-Gravenhage
38:25
35:34
125
Odik Heezen
38:32
34:53
126
Irene Voskamp
's-Gravenhage
38:32
36:55
127
Hanke Hoogerwerf
's-Gravenhage
38:37
34:52
128
Claudia Heimans
's-Gravenhage
38:40
35:41
129
Kelsey Sinteur
's-Gravenhage
38:40
35:41
130
Jolanda van Ingen Schenau - van Ast
Haag Atletiek
38:44
35:03
131
Josine Bekkers
Samsung Electronics Europe Log
38:44
36:03
132
Gerda Idsinga
Sparta
38:48
36:56
133
Jolanda Speelman
Team 18: De Fjord JONGUH!
38:50
38:37
134
Annemieke De Kloet
's-Gravenhage
38:51
35:53
135
Andrea Knillova
Samsung Electronics Europe Log
38:57
36:53
136
Geke Postmus
Utrecht
38:58
35:24
137
Sascha van Leeuwen
38:59
36:51
138
Marja van der Hoeven
's-Gravenhage
39:01
36:37
139
Anja Vink
's-Gravenhage
39:05
36:44
140
Mariska Van der Steen
's-Gravenhage
39:07
35:08
141
Laura Wismans
's-Gravenhage
39:08
35:48
142
Marlies de Waard
Samsung Electronics Europe Log
39:11
38:03
143
Suzanne de Roos
Rotterdam
39:12
36:31
144
Annelieke Pince-van der AA
Team 2: Parnassia
39:23
37:02
145
Monique Corduwener
Team 2: Parnassia
39:24
37:03
146
Silvia Etcheverry
's-Gravenhage
39:24
37:19
147
Annette van Smoorenburg
's-Gravenhage
39:24
38:09
148
Geertje Appel
Voorburg
39:25
38:43
149
Debora van Scheers
Team 2: Parnassia
39:26
37:13
150
Els van Kalleveen
Dutch Runners
39:33
36:58
151
Sue Ann Steijn
Samsung Electronics Europe Log
39:36
37:02
152
Geertje Ariëns
39:38
37:39
153
Celine Smits
Team 3: Parnassia
39:41
39:13
154
Francis van der Heijde
Rijswijk Zh
39:45
37:31
155
Tineke van Dijk
's-Gravenhage
40:00
37:20
156
Riana Gouwen
Poortugaal
40:00
36:59
157
Paulien Peltzer
's-Gravenhage
40:01
37:09
158
Roos De Lijster
's-Gravenhage
40:01
37:10
159
Ria van der Sar
team 1: Parnassia
40:03
37:02
160
Erica van Dam-van Laar
's-Gravenhage
40:05
36:04
161
Laura Van den Brink
's-Gravenhage
40:21
39:32
162
Mirjam Ephraim
's-Gravenhage
40:26
37:28
163
Yvonne van der Harst
40:32
37:25
164
Enny Trouw
40:32
37:25
165
Tessa van Etten
40:37
38:30
166
Anne-Claire Klenk
team 1: Parnassia
40:38
37:23
167
Joke Duivesteijn
40:47
38:47
168
Naida V Arrindell
Voorburg
40:54
39:16
169
Marianneke van Driel
Haag Atletiek
40:54
38:27
170
Mareille de Rooij
's-Gravenhage
40:56
37:08
171
Ingrid van der Spek
's-Gravenhage
40:56
39:45
172
Amber van den Hout
40:57
39:49
173
Sandra Bender
's-Gravenhage
40:58
39:46
174
Chantal Bronsteijn
's-Gravenhage
40:59
37:32
175
Rachel Barrett
40:59
38:17
176
Amy Langeley
41:01
38:20
177
Jieun Kim
Samsung Electronics Benelux
41:03
39:13
178
Mirjam Bosma
41:04
37:36
179
Julia Damen
's-Gravenhage
41:06
41:03
180
Maryse Tolman
's-Gravenhage
41:06
40:19
181
Rianne Mussies
Dieren
41:07
39:54
182
Marieke Barendsen
's-Gravenhage
41:09
40:19
183
Paula van de Locht
Haag Atletiek
41:11
38:45
184
Nelleke Zalme
Nootdorp
41:12
39:23
185
Petra Rijn-Locadia
's-Gravenhage
41:17
39:20
186
Maaike Donker
's-Gravenhage
41:21
40:57
187
Moniek Eilers
Team 2: Parnassia
41:22
39:05
188
Gemma Greebe
's-Gravenhage
41:23
40:50
189
Coralie Popper
's-Gravenhage
41:25
37:49
190
Evelien van der Zwaard
's-Gravenhage
41:34
37:46
191
Ruby Brouwer
Team 3: Parnassia
41:36
39:03
192
Eva Cabooter
Team 3: Parnassia
41:38
39:08
193
Brenda Blok
Rijswijk Zh
41:39
38:32
194
Marijana Japaric
Team 19: Lucertis De Fjord 1
42:00
41:45
195
Sandra van Boxtel
's-Gravenhage
42:09
39:12
196
Gerdien van Druten
's-Gravenhage
42:17
38:49
197
Laura Piket
Naaldwijk
42:18
39:53
198
Puck Van der Wansem
Rijswijk Zh
42:28
39:04
199
Manyee Cheung
Zwijndrecht
42:28
39:14
200
Jacqueline Gelauf
Leiderdorp
42:30
38:29
201
Marjon Eijgenraam
Delft
42:33
40:08
202
Martine Nigten
's-Gravenhage
42:37
38:53
203
Sherley Feliz
Team 18: De Fjord JONGUH!
42:38
42:25
204
Sandy Dam-Assenberg
's-Gravenhage
42:56
39:26
205
Miranda Hoff-van der Lans
's-Gravenhage
42:57
39:40
206
Conny Mos - van Ruitenburg
's-Gravenhage
42:59
39:28
207
Cinderella Zwennes
's-Gravenhage
43:01
39:13
208
Eline van Eechoud
Team 2: Parnassia
43:04
40:39
209
Elske Mellema
's-Gravenhage
43:10
42:05
210
Noor Duisterhoff
's-Gravenhage
43:17
39:17
211
Amanda Verhaar
43:31
40:25
212
Esther Vink
's-Gravenhage
43:32
42:26
213
Miranda van Maanen
's-Gravenhage
43:33
42:28
214
Milou Diepen
Leiden
43:33
41:30
215
Dolores Raimundo
's-Gravenhage
43:36
40:47
216
Simone Mulder
43:56
40:28
217
Maik Wissink
's-Gravenhage
44:03
42:56
218
Marije Kars
's-Gravenhage
44:33
40:33
219
Barbera Los
44:34
40:37
220
Anneke Gode-de Niet
's-Gravenhage
44:41
42:07
221
Marilyn Danoe
44:55
43:25
222
Barbara Pondaag
Alkmaar
45:07
41:14
223
Hayat Eltalhaui
Utrecht
45:17
41:42
224
Annelot van der Plank
's-Gravenhage
45:38
45:00
225
Wilmara Rosalina
46:28
44:26
226
Nancy van der Ham
Leidschendam
47:05
43:35
227
Pascale Horst
Team 24: Runningteam II
47:46
47:21
228
Miram Damen
team 1: Parnassia
47:46
44:46
229
Esther van der Leur
team 1: Parnassia
48:03
44:51
230
Rihelle De Zoete
team 1: Parnassia
48:58
45:44
231
Regina van Veen
Samsung Electronics Europe Log
51:36
50:21
232
Seriena Bal
1:06:30
1:02:17
J1112, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edouard Lecrivain
's-Gravenhage
3:41
3:41
2
Casper Knoester
Haag Atletiek
4:09
4:09
3
Bart Koopmans
's-Gravenhage
4:12
4:11
4
Kai van Heusden
4:31
4:30
5
Janeiro Day
Rotterdam Atletiek
4:49
4:45
6
Luuk Lolkes de Beer
's-Gravenhage
5:14
5:14
7
Storm Eilers (13 jaar)
6:08
6:03
M1112, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iza de Kort
4:16
4:16
2
Tessa Olsthoorn
Olympus '70
4:47
4:46
3
Lara van der Burg
5:44
5:36
4
Lorena Marzolla
8:21
8:12
5
Amelie Guivol (13 jaar)
8:24
8:15
J9-10, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ole Van heloma Lugt
's-Gravenhage
4:01
4:01
2
Michiel Hardeman
's-Gravenhage
4:04
4:04
3
Timo Geluk
's-Gravenhage
4:12
4:11
4
Lecrivain Gaspard
's-Gravenhage
4:16
4:16
5
Mark van der Linden
Haag Atletiek
4:23
4:23
6
Lars Molijn
4:28
4:27
7
Yannick Hilpert
4:28
4:28
8
Jim Edes
Hazerswoude-Dorp
4:33
4:31
9
Kamil Smellink
Sparta
4:50
4:49
10
Max van Dam
4:50
4:48
11
Daan Aartsen
's-Gravenhage
4:53
4:53
12
Brent Kornegoor
5:06
5:06
13
Ruairi Fzakes
5:15
5:10
14
Thomas Gilbreath
's-Gravenhage
5:31
5:29
15
Hugo Van Hasselt
's-Gravenhage
5:41
5:41
16
Mink Eilers
6:26
6:22
M9-10, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Bruinsma
's-Gravenhage
4:04
4:03
2
Mellinde Fikkert
's-Gravenhage
4:14
4:14
3
Denise de Does
Haag Atletiek
4:19
4:19
4
Lotte de Visser
Energie
4:19
4:18
5
Paloma Mauries
4:52
4:49
6
Blom Polderman
Sparta
4:53
4:53
7
Sandy de Does
Haag Atletiek
4:58
4:57
8
Selma Wolters
's-Gravenhage
4:58
4:54
9
Kira Geluk
's-Gravenhage
5:07
5:03
10
Gwen Groeneweg
Haag Atletiek
5:11
5:09
11
Ana Zwaan
's-Gravenhage
5:26
5:25
12
Inam Leroy-Hajee
5:28
5:26
13
Chiara Schram
DEM
5:32
5:30
14
Vera Olsthoorn
Olympus '70
5:37
5:37
15
Mare Waindrich
6:02
5:58
16
Indy Koopmans
6:05
6:04
17
Konoka Suzuki
6:05
6:00
18
Ulachi Eboe-Osuji
6:08
6:06
19
Sterre Bal
's-Gravenhage
6:18
6:12
20
Ruby-faye Kamps
's-Gravenhage
6:22
6:18
21
Jenthl ten Hoeve
's-Gravenhage
6:23
6:19
22
Estelle Boutier
's-Gravenhage
6:36
6:32
23
Mabel Dam
's-Gravenhage
6:38
6:30
24
Hannah Adams
6:38
6:33
25
Ilana Kortbeek
's-Gravenhage
6:40
6:38
26
Alya S Arrindell
Voorburg
7:06
7:00
27
Luna Bats
Haag Atletiek
7:09
7:07
J8, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Knoester
Haag Atletiek
4:04
4:04
2
Joris van de Langkruis
Haag Atletiek
4:16
4:16
3
Charlie Studer
4:24
4:23
4
Pim Molijn
4:35
4:35
5
Rick Lumenta
Sparta
4:49
4:48
6
Ivar van Ruijven
Olympus '70
4:53
4:53
7
Obi Koopmans
5:01
4:58
8
Lorenzo Verhagen
5:01
5:01
9
Jesse Waindrich
5:06
5:01
10
Bruno de Leest
's-Gravenhage
5:12
5:11
11
Thomas Waita
5:35
5:28
12
Joep Veenemans
's-Gravenhage
5:38
5:27
13
Mike Hartwijk
's-Gravenhage
5:42
5:37
14
Wouter Komduur
Haag Atletiek
5:42
5:41
15
Timo Heystek
's-Gravenhage
5:44
5:43
16
Joy Holwijn
6:49
6:40
17
Tim van de Haar
's-Gravenhage
6:52
6:46
M8, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danique Schram
DEM
4:49
4:49
2
Lotte Olsthoorn
Olympus '70
5:05
5:04
3
Clara Kamga
Haag Atletiek
5:17
5:17
4
Patricia Koot
5:29
5:26
5
Danique Oostrom
5:50
5:49
6
Malin Tuyt
's-Gravenhage
6:03
6:02
7
Laura Buis
's-Gravenhage
6:15
6:13
8
Lieke Gerritsen
6:25
6:22
9
Laetis Groeneweg
6:28
6:17
10
Lara Krens
's-Gravenhage
6:36
6:33
J7, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marinus te Paske
4:47
4:45
2
Thijs van der Brugghen
's-Gravenhage
5:00
5:00
3
Fabian Hilpert
5:11
5:10
4
Bernard den Boogert
's-Gravenhage
5:11
5:11
5
Eliot Mauries
5:12
5:11
6
Aladin Leloy Haiel
5:20
5:20
7
Tim van Dam
5:27
5:23
8
Jur Kettenis
5:43
5:40
9
Hugo Veenemans
's-Gravenhage
5:54
5:42
10
Casper Jansen
Haag Atletiek
6:01
5:58
11
Sam van Dijk
's-Gravenhage
6:07
5:59
12
Jaro Velterop
6:15
6:11
13
Joshua Rosheuvel
's-Gravenhage
6:32
6:24
14
Bram Duifhuizen
6:42
6:38
15
Sander van Winden
's-Gravenhage
6:49
6:44
16
Pjotr van Moorsel
's-Gravenhage
6:53
6:43
17
Chile Eboe-Osuji
6:54
6:52
M7, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hania Smellink
Sparta
4:57
4:56
2
Rosalie van Wouwen
Haag Atletiek
5:54
5:53
3
Leeye Stil
Haag Atletiek
6:02
6:00
4
Srishti Bendigeri
7:02
6:57
5
Caitlin Lamfers
's-Gravenhage
8:18
8:05
J5-6, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kristaps Abols
's-Gravenhage
4:53
4:53
2
Jort Droppert
's-Gravenhage
5:31
5:31
3
Jonas Eggink
's-Gravenhage
5:32
5:27
4
Dammes Kap
5:40
5:33
5
Jazz Huf
's-Gravenhage
5:44
5:31
6
Aart Van der Riet
's-Gravenhage
5:48
5:45
7
Sidney Ligthart
's-Gravenhage
5:51
5:45
8
Joshua Poulson
5:52
5:51
9
Casper Gunters
's-Gravenhage
5:57
5:48
10
Mika Heystek
's-Gravenhage
6:01
6:01
11
Tygo Fuit
's-Gravenhage
6:25
6:17
12
Louis Van Hasselt
's-Gravenhage
6:27
6:23
13
Tellado Vega Alejandro
6:38
6:36
14
Odin Groeneveld
6:43
6:43
15
Jelle Komduur
's-Gravenhage
6:45
6:35
16
Frederik Gerritsen
6:46
6:44
17
Robbert de Jong
's-Gravenhage
6:56
6:49
18
Robbert den Boogert
's-Gravenhage
6:59
6:59
19
Floris Hesselink
's-Gravenhage
7:02
6:56
20
Rein Monshouwer
7:09
7:05
21
Stef Hendriks
's-Gravenhage
7:11
6:56
22
Christian te Paske
7:12
7:10
23
Ben Adams
7:13
7:02
24
Berend Jansen
7:26
7:16
25
Simon Kap
7:31
7:24
26
Levai Boxhoorn
's-Gravenhage
7:48
7:36
27
Fabia Tumbiolo
7:51
7:41
28
Finn Lamfers
's-Gravenhage
8:07
7:57
29
Mark Jutte
Zoetermeer
8:08
7:55
30
Seb Overduin
8:18
8:07
M5-6, KIDS RUN 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Schram
DEM
4:59
4:59
2
Elin Van heloma Lugt
's-Gravenhage
5:21
5:20
3
Fee van Eijk
6:11
6:01
4
Julia de Hemptinné
6:21
6:09
5
Sophie Vollebrecht
6:27
6:21
6
Lizzy de Roos
's-Gravenhage
7:00
6:51
7
Bregje van der Veen
7:04
7:00
8
Xiomara Hamer
's-Gravenhage
7:16
7:07
9
Amara Eboe-Osnji
7:16
7:14
10
Ninthe de Zeeuw
Rijswijk Zh
7:17
7:02
11
Ilse Weyns
De Meern
7:19
7:08
12
Louise Boddenberg
's-Gravenhage
7:28
7:22
13
Fiene Monshouwer
7:28
7:23
14
Elina Wenneker
7:31
7:24
15
Marisa Severien
's-Gravenhage
7:32
7:22
16
Coco Berends
7:55
7:54
17
Lara Gerritsen
7:58
7:56
18
Lianne Visser
's-Gravenhage
8:02
7:55
19
Fae van den Heuvel
8:06
8:04
20
Stefanie Koot
8:12
8:09
21
Lisa van der Brugghen
's-Gravenhage
8:12
8:10
22
Madelief Dumoulin
8:22
8:16
23
Cayden vd Geest
8:42
8:31
PJ, PEUTERLOOP 0-4J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Veeren
's-Gravenhage
1:30
1:30
2
Jamie de Visser
Poortugaal
1:39
1:36
3
Oliver Chardonnens
's-Gravenhage
1:44
1:42
4
Riemer Blonk
1:47
1:41
5
Jamie van Delden
Bergschenhoek
1:56
1:53
6
Joris van Hal
's-Gravenhage
1:56
1:52
7
Wybe Hamaker
1:57
1:53
8
Martins Abols
's-Gravenhage
2:00
1:56
9
Brent Droppert
's-Gravenhage
2:05
2:05
10
Ravi Groot Landeweer
's-Gravenhage
2:07
2:01
11
Jeremy Sies
Haag Atletiek
2:10
2:01
12
Quinn Steijn
's-Gravenhage
2:19
2:14
13
Roman van der Zande
2:22
2:12
14
Roan de Jager
Rijswijk Zh
2:22
2:11
15
Gianluca Mantovani
's-Gravenhage
2:23
2:15
16
Jonathan Hesselink
's-Gravenhage
2:25
2:22
17
Noah Koekkoek
2:27
2:20
18
Hugo Vollebregt
2:27
2:15
19
Tobias ter Brugge
2:32
2:29
20
Stefan van Winden
's-Gravenhage
2:33
2:20
21
Semmie Goes
2:39
2:36
22
Kay de Haart
Rotterdam
2:42
2:30
23
Servaas Dumoulin
2:43
2:36
24
Nick Hartwijk
's-Gravenhage
2:45
2:40
25
Najim Daoudi
's-Gravenhage
2:45
2:44
26
Dirk van der Veen
2:48
2:39
27
Liam van Dam
Rotterdam
2:55
2:45
28
Robin Ek
's-Gravenhage
3:12
3:04
29
Lars Hendriks
3:22
3:05
30
Sean Otten
's-Gravenhage
3:42
3:34
31
Jelle Visser
's-Gravenhage
3:57
3:43
32
Jasper van Minnen
3:58
3:43
33
Phinn James Bonte
4:12
4:03
34
Alexander Bulpitt
Rijswijk Zh
5:30
5:13
35
Sharvas Bendigeri
5:48
5:34
PM, PEUTERLOOP 0-4J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabel den Dulk
's-Gravenhage
1:33
1:31
2
Emma de Leest
's-Gravenhage
1:54
1:52
3
Noa Berkhuysen
Dutch Runners
1:59
1:56
4
Chiara Hilpert
2:03
1:59
5
Anne Vrolijk
Haag Atletiek
2:04
1:54
6
Anna Hamaer
2:06
2:04
7
Danique Boutier
's-Gravenhage
2:14
2:09
8
Lisa Verhagen
's-Gravenhage
2:15
2:07
9
Quinty Ligthart
's-Gravenhage
2:20
2:11
10
Evi Eggink
's-Gravenhage
2:21
2:15
11
Maud van Dam
2:22
2:11
12
Elena den Boogert
's-Gravenhage
2:23
2:19
13
Joosje de Roos
's-Gravenhage
2:29
2:18
14
Quinty Zundorf
Bergschenhoek
2:39
2:34
15
Mei-Li Heijnen
2:40
2:32
16
Jilayna Ramjiawansingh
's-Gravenhage
2:51
2:47
17
Yara van Lankeren
2:52
2:45
18
Yelena van Lankeren
2:55
2:51
19
Juliette Bulpitt
Rijswijk Zh
2:59
2:43
20
Sissy van Ewijk
's-Gravenhage
3:02
2:48
21
Annemarie Timmers
Voorburg
3:20
3:02
22
Tess van Minnen
Haag Atletiek
3:24
3:10
23
Lorena Severien
's-Gravenhage
3:37
3:31
24
Ivy Anaya Franken
3:42
3:39
25
Loes van Winden
's-Gravenhage
3:52
3:38
26
Fleur Verhagen
's-Gravenhage
4:06
3:58
27
Robynn Schmid
's-Gravenhage
4:06
3:57
28
Janne Koopmans
4:18
4:09
29
Nikki Koopmans
4:34
4:32
30
Robbin Casteleijn
's-Gravenhage
4:37
4:23
www.laanvanmeerdervoortloop.nl
Uitslagen.nl
12-02-2021 14:19