Uitslagenlijst De Gerrit Voortman Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 3 november 2012

J 1KM, 1 KM T/M 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
4:07
2
Bas Gerrits
De Gemzen
4:16
3
Max Swabedissen
AV Rijssen
4:16
4
Bjarn Marsman
Raalte
4:26
5
jesper Dijksma
Zwolle
4:37
6
Twan Jacobs
Hellendoorn
5:46
7
Max Kruize
Noordscheschut
7:03
8
Sven Heijnen
Hoogeveen
7:11
9
Tygo Heijnen
Hoogeveen
7:18
10
Sven Jacobs
Hellendoorn
7:26
11
Bram Kruize
Noordscheschut
9:31
M 1KM, 1 KM T/M 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzane Hiltjesdam
Rijssen
4:24
2
Lieke Schellevis
AV Rijssen
4:26
3
Britt Dankelman
Arrien
4:26
4
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
5:00
5
Joy Post
Nijverdal
5:03
6
Lena Roodvoets
Heino
5:06
7
Naomi Wessels
AV Rijssen
5:11
8
Fleur Gerrits
De Gemzen
5:22
9
Ilse Braakman
Coevorden
5:38
10
Carmen Dennekamp
Rijssen
5:40
11
Sijlke Dijksma
Zwolle
5:57
12
Jara Roodvoets
Heino
5:58
13
Wieke van der Meulen
Huissen
9:18
J 1KM, 1 KM 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
3:39
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:42
3
Pim Bakker
AV Rijssen
3:49
4
Niels Dennekamp
AV Rijssen
3:58
5
Gijs Bakker
AV Rijssen
3:58
6
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:36
7
Marco Baas
HAC '63
4:53
M 1KM, 1 KM 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Fledderus
Nieuw Amsterdam
3:51
2
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:57
3
Bea Post
Atletics Nijverdal
4:07
4
Marjolein Klaren
Vroomshoop
4:13
5
Lotte Prakken
Atletics Nijverdal
4:27
6
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
4:30
7
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
4:35
8
Yara Telgenkamp
Nijverdal
4:37
9
Michelle Kleinherenbri
Atletics Nijverdal
4:38
10
Hannah Wessels
AV Rijssen
4:49
2.5 J, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
8:45
2
Hielke Brus
HAC '63
9:31
3
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
9:47
4
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
10:09
5
Roy van Os
Atletics Nijverdal
10:24
6
Jorn Tijhuis
Nijverdal
11:42
7
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
12:49
2.5 M, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Averesch
AV Rijssen
10:15
2
Marinde van Dis
De Sperwers
10:45
3
Eline Zomer
HAC '63
10:51
4
Allisha Hendriks
Ommen
12:32
5
Rianne Schonewille
PEC 1910
12:51
6
Anouk Goris
HAC '63
13:08
H SEN, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Rijk
De Sperwers
19:10
2
Roald Goossen
AV Rijssen
19:37
3
Peter Gnodde
NOP
19:44
4
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
19:52
5
Gertin Roke
ACO Van Elderen
19:59
6
Alwin Heijting
Nieuw-Amsterdam
20:38
7
Hilco Huisjes
Daarlerveen
20:40
8
Gerjan Welleweerd
AV Rijssen
20:52
9
Niek Linckens
ACO Van Elderen
20:54
10
Jan Loosman
NOP
21:12
11
Martin Breunissen
ACO Van Elderen
21:22
12
Marc Averesch
AV Rijssen
21:29
13
Maurice Nijmeijer
HAC '63
21:34
14
Mart Rozenkamp
AV Rijssen
21:53
15
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
22:06
16
Pieter van der Neut
AV Rijssen
22:06
17
Koen Pouwels
Groningen
22:25
18
Jan Sinke
NOP
22:30
19
Christiaan Pater
De Krim
23:17
20
Rogier Koopman
NOP
23:31
21
Jeremy Pater
De Krim
23:52
22
Paul Talens
Zwolle
24:13
23
Tim Gerrits
Twenterand
24:24
24
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
24:33
25
Gerjan Jonkeren
Almelo
24:35
26
Ronald Prins
Vriezenveen
24:43
27
Alwin Kuiper
Den Ham Ov
24:59
28
Ruud van Zanten
De Wijk
25:52
29
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
26:05
30
Anne Smelt
HAC '63
26:21
31
Henry Hamberg
Vroomshoop
27:13
32
Kristan Post
Ommen
27:20
33
Johan Veninga
Wolvega
28:11
34
Mike Westdijk
Zwolle
28:32
35
Dennis Kroese
Zwolle
29:37
36
Foppe Peterson
Hoogeveen
29:59
37
Ronald Braakman
Coevorden
31:29
38
Harron Dekker
coevorden
33:02
39
Bertus Veenstra
De Sperwers
35:42
40
Eddy Salomons
Haren Gn
35:49
H 40+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Driesen
NOP
20:41
2
Savio Strik
Atletics Nijverdal
22:05
3
René van Weezep
Atletics Nijverdal
22:16
4
Wilco Mars
ACO Van Elderen
22:38
5
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
23:55
6
Jos Timmerman
Coevorden
25:01
7
Ronnie Eilert
ACO Van Elderen
25:10
8
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
25:20
9
Henny Berends
Balkbrug
26:40
10
Wout Brinkman
Meppel
26:55
11
Hendrik Bekedam
Dalfsen
27:07
12
Harry Kruizinga
Hoogeveen
27:11
13
Jan van der Meulen
Huissen
27:15
14
Jacob Voogt
Meppel
28:52
15
Tjalling Roodvoets
Heino
28:59
16
Edwin Zwiep
Zuidwolde Dr
29:18
17
Marcel oostingh
Hoogeveen
29:45
18
Arjan Harthoorn
De Wijk
30:16
19
Adriaan Voeten
Baarn
30:20
20
Gert Baas
HAC '63
31:01
21
Vincent ten Voorde
Zwolle
31:05
22
Seino baan
Rijssen
31:33
23
Jan Verschuur
Hoogeveen
32:35
24
Vincent Krim
Zwolle
33:29
25
Freddy Bijker
Sibculo
35:08
26
Sybren Snieder
Hoogeveen
36:01
27
Jaco Treep
Hattem
36:15
28
Henk de Haan
Burgum
39:53
29
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
40:43
H 50+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter jan Vlaming
NOP
22:38
2
Jaap Vlaming
NOP
22:43
3
Willem de Vries
NOP
24:36
4
Dirk Wigmans
Vaassen
24:47
5
Hennie Jansman
Hellendoorn
26:02
6
Bennie Stigt
Raalte
26:39
7
Jan Feenstra
Dalfsen
28:20
8
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
29:34
9
Jan Tjeerdsma
Pesse
30:35
10
Wim Smit
HAC '63
31:37
11
Henny Biemans
Slagharen
34:41
H 60+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
23:59
2
Theo ten Have
Diepenveen
28:27
3
Henk Daling
HAC '63
28:33
4
Jan Assink
AV Rijssen
28:50
5
Jan Kuipers
Spurt '88
31:02
6
Marinus Jaspers
Daventria
31:34
7
Frits Folkner
TION
32:33
8
Ton Martens
Hardenberg
32:43
9
Henk Schulenburg
AV Rijssen
33:45
10
Harm Visser
Enter
35:22
11
Jan Gisolf
Hoogeveen
36:55
12
Ab Koetsier
AV Holten
37:51
13
Gerard Bolte
Hardenberg
40:04
14
Poul Verhagen
Den Burg
40:06
D SEN, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
HAC '63
23:39
2
Anouk Lindenholz
HAC '63
23:56
3
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
24:27
4
Dineke Welleweerd
AV Rijssen
24:32
5
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
25:19
6
Ingrid Kollen
HAC '63
28:06
7
Nicolette Huijkman
Hoogeveen
28:07
8
Marijke Kroezen
Hoogeveen
28:45
9
Elsa Dragt
Borne
29:14
10
Marith Guichelaar
HAC '63
31:30
11
Petra Stobbelaar-Zuide
Heino
31:32
12
Jolanda Vloedbeld
Meppel
31:42
13
Mariska Huiskes
Zuidwolde Dr
31:43
14
Dana Kragten
Zuidwolde Dr
32:11
15
Linda Veldman
Zuidwolde Dr
32:32
16
Laura Kieftenbeld
Dutch Runners
32:53
17
Carmen Addink
Eesergroen
32:53
18
Margriet Westrik
Hoogeveen
33:17
19
Ruth aan de Stegge
Nijverdal
33:39
20
Caroline Blankvoort
Zwolle
34:00
21
Dieneke Dijksma
Zwolle
34:10
22
Monique Bening
Hoogeveen
34:12
23
Andrea Otten
Hoogeveen
34:27
24
Kelly Mulder
Nijverdal
34:42
25
Aline de Jonge
Zuidwolde Dr
34:45
26
Nienke Talens
Zwolle
34:46
27
Aukje Slagter
Zuidwolde Dr
35:12
28
Carolien van der Burg
Hoogeveen
35:24
29
Anisa Salomons
Montfoort
35:59
30
Eva Brinkert
Zwolle
36:16
31
Inge Bartels
Zwolle
36:19
32
Marieke van Schuppen
Wolvega
37:20
33
Lotte Lankamp
Rijssen
38:23
34
Charlotte Brinkman
Zuidwolde Dr
45:17
D 40+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
LAAC Twente
25:39
2
Cathy van Es-Bode
HAC '63
26:04
3
Henny Aitink
Hellendoorn
26:45
4
Hermie Drenth
PEC 1910
26:53
5
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
27:54
6
Alida Jansma
HAC '63
28:12
7
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
29:14
8
Brenda Zomer
HAC '63
29:17
9
Roelie Heyting
Schoonebeek
29:58
10
Alida de Graaf
De Wijk
30:30
11
Antoinne Dijk
Zwolle
30:33
12
Tiny Tanke
Dedemsvaart
30:36
13
Helga Brink
Zwolle
30:43
14
Carolien Scheper
HAC '63
30:58
15
Ciska Dankelman
ACO Van Elderen
31:13
16
Judith Baas
HAC '63
31:23
17
Lammie Jonkman
Kerkenveld
32:07
18
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
32:10
19
Janita Doorten
Spier
32:37
20
Nicole van den Berg
Zwolle
32:54
21
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
33:10
22
Anja Welleweerd
Spurt '88
33:18
23
Rita Nijeboer-de Weerd
Spurt '88
33:24
24
Marga Hilgers
PEC 1910
33:34
25
Ella Herbrink
ACO Van Elderen
33:47
26
Janny Kooiker
Rouveen
34:30
27
Grietje Klomp
De Sprinter
34:53
28
Gertrud Struik
Linde Dr
35:01
29
Marjan Lankamp
Rijssen
35:15
30
Anja de Lange
Witharen
35:21
31
Renate Jansen
Zwolle
35:42
32
Arjanne ten Voorde
Zwolle
36:17
33
Anja Hengeveld
PEC 1910
36:17
34
Femke van den Hof
Kerkenveld
36:17
35
Hennie Rreurink
Koekange
38:05
36
Karin Wielinga
Stuifzand
38:13
37
Lies van Zanten
De Wijk
39:30
38
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
40:41
H SEN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
38:46
2
Erik Leusink
HAC '63
39:02
3
Caimin Stevens
Enschede
39:09
4
Erwin Akkerman
HAC '63
39:52
5
Leon Sanderman
Rijssen
40:27
6
Jan Paalman
Rijssen
40:41
7
Joep Emmen
PEC 1910
41:06
8
Rudi Jansen
Markelo
41:43
9
Bert de Boer
Staphorst
42:07
10
Henry Visscher
BB lopers
42:23
11
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
42:38
12
Martijn Dekker
Dalfsen
44:33
13
Pascal van Zon
Spurt '88
46:17
14
Kevin Timmerman
Spurt '88
47:30
15
Albert pieter venema
Marknesse
47:56
16
Ralph Schepers
Dalfsen
48:10
17
Sander Spijkerman
Nijverdal
48:35
18
Niek Veerman
Rouveen
49:12
19
Bob Leuvelink
LAAC Twente
49:30
20
Oude Geerdink
Vroomshoop
49:46
21
Kees Martens
Ommen
50:24
22
Ruben Homminga
Zwolle
50:44
23
KJ Kisteman
Rouveen
52:43
24
Teije venema
Marknesse
52:45
25
Teun Lassche
Rouveen
53:01
26
Mathijs Hendriks-salom
Montfoort
53:25
27
Edwin de Jonge
HAC '63
54:08
28
Hanne van Dam
Arnhem
54:09
29
Gerco de Vries
Spurt '88
54:34
30
Jan de Ruiter
Veeningen
54:48
31
Edwin van Leussen
Zwolle
55:32
32
Johan van Leussen
Nieuwleusen
55:41
33
Jos Kuiper
Staphorst
55:52
34
Xander Arling
Hollandscheveld
56:11
35
Mathijs van Riel
Slagharen
56:46
36
Ignaz Pouwelse
Vlissingen
57:29
37
Tymo Dijksma
Zwolle
57:40
38
Rene Meier
Slagharen
1:00:43
39
Hugo Geurtse
Lemelerveld
1:01:21
40
Jeroen Verkerk
Boskoop
1:06:21
H 40+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
39:24
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
39:41
3
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
44:23
4
Gerard Lugtenberg
Heino
44:38
5
Jannes Dolfing
Westerbork
44:59
6
Johan Hulzebos
HAC '63
45:21
7
Wim Ramaker
Spurt '88
45:55
8
Hans Jansen
AV Rijssen
47:08
9
Bert Luchies
Loopgroep de Zandstu
48:16
10
René Hulsman
Raalte
48:27
11
Jerry de Jong
Loopgroep de Zandstu
49:07
12
Martin Neijensteijn
Zwolle
49:54
13
Ronald Keizer
PEC 1910
50:06
14
Gerald Ningbers
Zwolle
50:33
15
Tom van Tellingen
Sleen
50:49
16
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
51:08
17
Arnoud Lammers
Zwolle
51:09
18
Edwin Gierman
Loopgroep PK
51:26
19
Wim Hulleman
Dalfsen
51:32
20
Pieter Stoeten
Dalfsen
51:44
21
Hilco Kuik
Ruinerwold
51:49
22
Hilko Strijker
Hoogeveen
52:10
23
Horst van den Berg
HAC '63
52:14
24
Kees Timmerman
Den Ham Ov
52:36
25
Bert Kleiboer
PEC 1910
53:04
26
Wijtze Visser
Zuidwolde Dr
53:22
27
Erik Holtman
Dalfsen
54:52
28
Rochère Varenbrink
Gronau (GER)
55:03
29
Rick Slaghekke
AV Rijssen
55:08
30
Wim Welleweerd
Spurt '88
55:13
31
René Gerner
ACO Van Elderen
55:25
32
Gerard Jansma
Friesland
56:27
33
Henk de Jonge
Ruinerwold
56:48
34
Jelle Zweers
Hardenberg
58:08
35
Johan Reefman
De Krim
58:10
36
Andre Dunnewind
Dalfsen
58:42
37
Patrick Lems
Enschede
59:11
38
Patrick Elferink
Enschede
1:00:57
39
Henk Plaggenmarsch
Spurt '88
1:01:02
40
Michel Olde Benneker
Enschede
1:04:42
41
Martin Vosjan
Zwolle
1:05:25
42
Richard Koehorst
Hoogeveen
1:05:36
43
Ben Post
Nijverdal
1:07:52
44
Richard Boellaard
Nieuw-Vennep
1:10:54
H 50+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjibbe de vries
Kampen
44:42
2
Vincent Holtmaat
Luttenberg
45:47
3
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
46:30
4
Eric Bakker
Nederland
46:56
5
Arie Prins
HAC '63
47:54
6
Antonius Poelman
PEC 1910
49:03
7
Bennie Kosse
De Krim
50:46
8
Andre Mol
Hoogeveen
51:17
9
Theo Nijmeijer
Koekange
51:43
10
Jan Timmerman
Spurt '88
52:47
11
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
53:11
12
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
54:57
13
Peter Olde Nordkamp
Avanti-Wilskracht
55:20
14
Gerard van Riel
Slagharen
55:38
15
Jan Witte
Meppel
55:44
16
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
55:51
17
Arie van der Wal
Hoogeveen
56:08
18
Herman Homminga
Zwolle
56:10
19
Klaas Veerman
Nieuwleusen
56:19
20
Richard de Wit
Arrien
56:26
21
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
57:06
22
Wim Brok
AV Rijssen
57:17
23
Mans Veldsink
Dedemsvaart
58:57
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
59:51
25
Levert Klooster
Ruinerwold
1:01:58
26
Alex Weelink
Ommen
1:03:53
H 60+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drikus Haalboom
Bennekom
47:50
2
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
48:49
3
Garmt Borgman
Hoogezand
51:06
4
Dirk Koning
Ruinerwold
51:55
5
Eddy van Essen
LAAC Twente
53:34
6
Ko van Kuijk
Sprint
53:56
7
Benno Braamhaar
AV Rijssen
55:05
8
Dick van der Vegt
Ruinerwold
55:31
9
Jan Lip
HAC '63
56:03
10
HENK Nimeijer
Koekange
58:31
11
Roel Gaasbeek
avVN
1:00:14
12
Geert Muggen
Hoogeveen
1:01:42
13
Wim Hendrickx
Bergentheim
1:02:37
14
Jan van der Lans
HAC '63
1:09:13
D SEN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Dute
Borculo
44:26
2
Pauline Claessen
velp
45:15
3
Antien van der Vegt
Zuidwolde
47:55
4
Hellen de Vries
Zwolle
48:02
5
Marleen Herbert
Spurt '88
53:20
6
Manon Herbert
Spurt '88
55:28
7
Annemiek Watermulder
SV Veendam
55:59
8
Heleen de Boer
Zwolle
56:35
9
Claudia van Tellingen
Sleen
58:54
10
Jelly Knoll
Zwolle
1:04:46
11
Tanja Geurtse
Lemelerveld
1:08:14
12
Caroline Postema-Hendr
Spurt '88
1:09:29
13
Mieke de Haan
Rouveen
1:12:06
D 40+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewé
Enschede
47:06
2
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
55:34
3
Margot van der Ven
Groene Ster
56:07
4
Hilda Mulder
HAC '63
56:12
5
Evelien Besten
ACO Van Elderen
57:50
6
Hilda Paarhuis
Rouveen
58:51
7
Judith Hulsman
Raalte
59:18
8
Marianne Reuvecamp
PEC 1910
59:48
9
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:00:01
10
Jeannette Nijeboer-Mui
Spurt '88
1:03:11
11
Sonja Braakman
ACO Van Elderen
1:04:06
12
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
1:05:34
13
Karin Meijerman
Lemelerveld
1:07:12
14
Manon Vos
HAC '63
1:08:04
15
Ciska Tielbeke
Lemelerveld
1:08:14
16
Erna Jokshorst
Assen
1:11:58
www.uitslagen.nl
03-11-2012 00:00