Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 28 oktober 2012

MSEN, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kas van Veen
Prins Hendrik
2:35:31
2:35:31
2
Tommy van Weverberg
AC Lebbeke
2:41:44
2:41:44
3
Allen de Bel
Huise (BEL)
2:45:29
2:45:28
4
Vincent Hendriks
Fit
2:51:36
2:51:36
5
Edward Geertse
Spado
2:54:12
2:54:12
6
Pieter Ackerman
Oostakker (BEL)
2:55:07
2:55:05
7
Niek van Son
Eindhoven Atletiek
2:55:29
2:55:27
8
Ruben Vandevoorde
Tielt (BEL)
2:59:21
2:59:21
9
Xander Denys
Sint-Job-In-'t-Goor
2:59:39
2:59:39
10
David Liegeois
Somme-leuze (BEL)
2:59:53
2:59:47
11
John Schotsaert
Brakel (BEL)
3:01:11
3:01:11
12
Jurgen Vierstraete
Deinze (BEL)
3:09:31
3:09:27
13
Lennart van der Burg
Atletiek Maastricht
3:13:33
3:13:22
14
Ward Vanhaute
Brasschaat (BEL)
3:16:41
3:16:33
15
Bas Mertens
Roosendaal
3:20:57
3:20:57
16
Jim Driessen
Triathlon
3:24:43
3:24:43
17
Jan Van Looveren
Wuustwezel (BEL)
3:29:18
3:29:09
18
Ruud van den Heijkant
Breda
3:32:57
3:32:33
19
Christiaan van den Bos
Schiedam
3:36:12
3:36:03
20
Maarten Truyens
Kessel-Lo (BEL)
3:45:14
3:44:51
21
Mark Stuij
Roosendaal
3:48:05
3:47:53
22
Bas van Dijk
Breda
3:50:06
3:49:49
23
Kevin de Corte
Evergem (BEL)
3:51:38
3:51:22
24
Sjoerd Diepstraten
Gilze
3:57:26
3:57:11
25
Matthias van Noten
Bornem (BEL)
3:58:54
3:58:49
26
Jan-willem Koldenhof
Maarssen
4:00:36
4:00:07
27
Gunther Stevens
Schoten (BEL)
4:08:16
4:08:01
28
Pieter Vaes
Zonhoven (BEL)
4:08:39
4:08:16
29
Jan Raming
Berlin (GER)
4:13:55
4:13:43
30
Jeroen Lohmeijer
Hoorn Nh
4:32:58
4:32:37
31
Ingmar Pondes
4:41:19
4:40:54
32
Daan van Wouw
's-Gravenhage
4:41:50
4:41:22
33
Enzo Talamini
Zwijndrecht
4:59:21
4:59:04
M35, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
2:29:12
2:29:12
2
Geert Steenmans
AC Lyra
2:39:38
2:39:38
3
Bart De Grove
Wetteren (BEL)
2:45:14
2:45:14
4
Perry Vermeulen
AV '56
2:45:24
2:45:23
5
Dirk van Wesepoel
Maldegem (BEL)
2:46:24
2:46:24
6
Alwin Vermeulen
Kwadendamme
2:48:24
2:48:24
7
Jan van Hoeven
Olympus '70
2:49:00
2:49:00
8
Filip Lijnen
Eindhoven
2:49:22
2:49:22
9
Simon Brumagne
DC Leuven Atl
2:51:01
2:51:00
10
Koen van Zegbroek
Sint-Amands (BEL)
2:54:48
2:54:47
11
Troch Geert
Lebbeke (BEL)
2:55:59
2:55:56
12
Pascal Demaeght
Torhout (BEL)
2:56:19
2:56:18
13
Wim van Sparrentak
Dynamica
2:58:25
2:58:25
14
Guy F C De Schutter
AC Herentals
3:00:36
3:00:34
15
Steven Cossement
Harelbeke (BEL)
3:03:13
3:03:13
16
Evert van Veldhuizen
GVAC
3:05:37
3:05:36
17
Jacco Schroevers
Dynamica
3:06:06
3:06:06
18
Gunther Goemaere
Arlon (Stockem) (BEL
3:08:32
3:08:30
19
Pierre FRANCHIMONT
Marche-en-Famenne (B
3:09:12
3:09:05
20
Guy Reyntjens
Oudenaarde (BEL)
3:10:43
3:10:40
21
Frans Woerden
De Veenlopers
3:11:39
3:11:38
22
David de Clerck
Oudenaarde (BEL)
3:13:21
3:13:18
23
Jeroen Demmers
Berkel en Rodenrijs
3:14:06
3:14:04
24
Frederik Ameloot
Oostende (BEL)
3:16:46
3:16:30
25
Sven Van Brandt
Lier (BEL)
3:17:12
3:17:04
26
Arthur Van Aartsen
Dynamica
3:18:19
3:18:18
27
Michel Roosemont
Boutersem (BEL)
3:18:43
3:18:42
28
Ron Dekker
Fortuna
3:19:56
3:19:56
29
Johan De Schutter
Stabroek (BEL)
3:20:23
3:20:17
30
Jeroen Vankeerberghen
Boortmeerbeek (BEL)
3:20:39
3:20:32
31
Les Keuppens
Kalmthout (BEL)
3:20:49
3:20:49
32
Marlon Roels
Scheldesport
3:21:14
3:21:08
33
Nico Debeuf
Lichtervelde (BEL)
3:21:31
3:21:23
34
Kristof Vanhoudt
Beverlo (BEL)
3:21:37
3:21:32
35
Eric Bleyen
Leopoldsburg (BEL)
3:25:12
3:25:07
36
Hendrik Van Loon
Essen (BEL)
3:25:32
3:25:22
37
Wim van Bogaert
Nieuw Namen
3:27:30
3:27:23
38
Ron van Dijk
Flakkee
3:28:45
3:28:37
39
Jeroen Liberloo
Ham (BEL)
3:30:52
3:30:36
40
Michel Krott
Eindhoven
3:31:11
3:31:04
41
Peter Verbruggen
GAC Gemert
3:31:44
3:31:38
42
Philippe De Bock
Oudenaarde (BEL)
3:33:55
3:33:50
43
Marco Bink
Pallas '67
3:35:58
3:35:49
44
Wim Wauters
Aalst (BEL)
3:37:12
3:36:53
45
Wim Keygnaert
Gent (BEL)
3:37:28
3:37:11
46
Steven Rogge
Oudenaarde (BEL)
3:37:51
3:37:51
47
Alex van Grafhorst
Lovendegem (BEL)
3:38:23
3:38:13
48
Endy Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
3:39:08
3:39:02
49
Sjouke Venema
Friesland
3:40:02
3:39:48
50
Kristof Swinnen
Sint-Niklaas (BEL)
3:40:26
3:40:14
51
Edwin Brouwers
Oudenbosch
3:44:45
3:44:39
52
Mirco VAn Driessche
Wuustwezel (BEL)
3:44:55
3:44:40
53
Kurt De Groote
Orroir (BEL)
3:45:09
3:44:58
54
W C van Camp
Turnhout (BEL)
3:45:42
3:45:38
55
Rodger Hulsebos
VAV
3:45:44
3:45:31
56
Aart Bezemer
3:46:32
3:46:22
57
Paul van der Brug
Zwolle
3:47:59
3:47:39
58
Frank Faes
Gilze
3:48:28
3:48:16
59
David Van Vooren
Sint-Pieters-Leeuw (
3:48:31
3:48:22
60
Andy Roodenburg
Energie
3:48:59
3:48:41
61
Gunther Aerts
Kasterlee (BEL)
3:50:09
3:50:00
62
Joachim Van Wonterghem
Hulste (BEL)
3:50:52
3:50:24
63
Jurgen Lazaroms
Oud Gastel
3:52:33
3:52:17
64
Noud Berkelmans
Venlo
3:53:19
3:52:52
65
Christophe Verneirt
Zele (BEL)
3:54:01
3:53:42
66
Frank Joswig
Oosterhout Nb
3:56:19
3:56:00
67
Bernard Faber
's-Gravenhage
3:58:45
3:58:33
68
Vincent Van Brussek
Zottegem (BEL)
4:03:55
4:03:35
69
Paul de Wit
Spado
4:04:01
4:03:50
70
Eddy Neelen
Essen (BEL)
4:07:07
4:07:07
71
Olivier Schatteman
Lochristi (BEL)
4:09:45
4:09:34
72
Maurice Koree
Loopgroep Aart Stigt
4:10:09
4:09:48
73
Nico Van de Keere
Kaprijke (BEL)
4:10:39
4:10:27
74
Filip Bogaerts
Beveren-waas (BEL)
4:14:32
4:14:13
75
Bert Van Paepegem
Elewijt (BEL)
4:14:50
4:14:33
76
Robert van der Zwaan
Leimuiden
4:17:45
4:17:33
77
Steve Donders
Geetbets (BEL)
4:27:56
4:27:46
78
Bert Rops
Rijen
4:53:05
4:52:42
M45, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos op 't Hoog
Prins Hendrik
2:42:45
2:42:45
2
Eric Bartholomeeusen
St Lenaarts (BEL)
2:49:15
2:49:15
3
Koen Huysmans
Geel (BEL)
2:54:45
2:54:44
4
Frankie Leus
AC Herentals
2:56:23
2:56:23
5
Maurits Appels
Attila
2:57:53
2:57:53
6
Jan Broeders
Spiridon
2:58:19
2:58:19
7
Bart Schildermans
Opoeteren (BEL)
2:58:22
2:58:20
8
Edwin de la Ruelle
RK HAV
3:00:08
3:00:07
9
Alec Schellen
Antwerpen (BEL)
3:02:03
3:01:58
10
Loet van Aerle
GAC Gemert
3:03:43
3:03:40
11
Guido Weuts
Tessenderlo (BEL)
3:05:17
3:05:16
12
Walter Senaeve
Sint-Niklaas (BEL)
3:06:10
3:06:06
13
Nick De Paemelaere
KAV Roeselare
3:09:10
3:09:10
14
Marc Quadflieg
Maasland Dilsen
3:11:23
3:11:21
15
Andre de Schipper
THOR
3:12:09
3:12:05
16
Kees vd Riet
THOR
3:12:29
3:12:26
17
Danny Verhulst
Boutersem (BEL)
3:14:49
3:14:46
18
Luc Daems
AC Lierse
3:15:15
3:15:15
19
Johan Gosselin
Sint-Niklaas (BEL)
3:15:39
3:15:36
20
Francis De Pauw
Sint - Niklaas (BEL)
3:15:40
3:15:36
21
Wojciech Slawiak
Sulecin (POL)
3:16:59
3:16:56
22
Thomas Stachowiak
Korschenbroich (GER)
3:17:09
3:17:05
23
Nico de Jongh
D.Atl Lommel
3:17:21
3:17:14
24
Jan van der Weijden
Liempde
3:18:37
3:18:33
25
Kris Nouwen
Peer (BEL)
3:19:05
3:19:00
26
Jan Heyndrickx
Bertem (BEL)
3:19:17
3:19:12
27
Wim Torfs
Ekeren - Antwerpen (
3:19:43
3:19:43
28
Kees van den Andel
Made
3:20:47
3:20:39
29
Koen De Vos
Heverlee (BEL)
3:20:56
3:20:51
30
John van Tilburg
avVN
3:21:38
3:21:37
31
Stefan CONINX
Hechtel (BEL)
3:22:42
3:22:36
32
Marius Besuijen
Dynamica
3:24:47
3:24:45
33
Han Mathijssen
Haaren
3:26:33
3:26:27
34
Lode Vandaele
Oudenaarde (BEL)
3:26:41
3:26:36
35
Jan de Rond
Ederveen
3:26:58
3:26:52
36
Ivan de Laemder
Sint-Lievens-Houtem
3:27:50
3:27:43
37
Johan Gerritse
Schipluiden
3:28:47
3:28:42
38
Filip Mussely
Bavikhove (BEL)
3:28:52
3:28:46
39
Hans Brouwers
Gilze
3:29:37
3:29:26
40
Jan Mathieu
Turnhout (BEL)
3:29:38
3:29:35
41
Ben van der Struijs
Fortuna
3:29:42
3:29:42
42
Herman Krijnen
DJA
3:30:32
3:30:08
43
Robert Carol
Dynamica
3:31:47
3:31:46
44
Leendert de Groot
Schiedam
3:32:51
3:32:37
45
Wim Van Damme
Saint-sauveur (BEL)
3:32:54
3:32:51
46
Albert Wagelmans
Schiedam
3:34:44
3:34:36
47
Jack Nuiten
Klundert
3:35:25
3:35:16
48
Rik van Zwol
TAS '82
3:37:19
3:37:09
49
Bart Roelant
Sint-Niklaas (BEL)
3:37:43
3:37:28
50
Roland Syvertsen
Sint Niklaas (BEL)
3:39:21
3:39:05
51
Rini Vermaas
Sint Philipsland
3:39:22
3:39:06
52
Just Bennis
Pallas '67
3:42:12
3:42:02
53
Ronny van Poucke
Merelbeke (BEL)
3:43:00
3:42:44
54
Joris Maes
Temse (BEL)
3:43:35
3:43:19
55
Egbert van der Woude
Fit
3:43:55
3:43:38
56
Peter Hofman
Avantri
3:44:24
3:44:23
57
Peter M Y E Van der St
Sint-Niklaas (BEL)
3:44:57
3:44:42
58
Arjen van Iren
Clytoneus
3:46:28
3:46:16
59
Manu FELIX
Strombeek-Bever (BEL
3:46:33
3:46:24
60
Frank Veugen
Munstergeleen
3:46:48
3:46:39
61
René Wagemakers
Energie
3:47:43
3:47:32
62
Jan-Willem Van Der Mee
Breda
3:47:59
3:47:48
63
Dick Schenkelaars
Loopgroep Blixemsnel
3:48:11
3:47:45
64
Robby Meijer
Putte
3:48:56
3:48:47
65
Frank De Wulf
Landegem (BEL)
3:50:07
3:49:57
66
Peter van den Broek
Roosendaal
3:50:35
3:50:23
67
Jaap Francke
Gouda
3:50:38
3:50:26
68
Rudi van den Berghe
Schoten (BEL)
3:51:49
3:51:45
69
Sus Maerschalck
Ekeren (BEL)
3:53:17
3:52:57
70
Raf Inghelbrecht
Ichtegem (BEL)
3:53:39
3:53:24
71
Dirk de Groot
Rotterdam
3:54:05
3:53:53
72
Aard Bergman
Gilze
3:55:11
3:54:59
73
Pieter Luijten
Steenbergen Nb
3:55:12
3:54:56
74
Jan Kees van der Leek
Suomi
3:55:55
3:55:41
75
Philip Verhaeghe
Kuurne (BEL)
3:56:11
3:55:46
76
Rober Hoek
Avantri
3:56:43
3:56:24
77
Jacques Kusters
Loopgroep Aart Stigt
3:57:39
3:57:26
78
Koen Vansteenkiste
Gistel (BEL)
3:58:01
3:57:49
79
Hans Schoonen
Rucphen
3:58:29
3:58:26
80
Rob van Wonderen
Bennekom
4:03:43
4:03:23
81
Ron van Bentum
Oudenbosch
4:03:54
4:03:45
82
Maurice Huijs
Spado
4:04:00
4:03:35
83
Hans Minnaard
Yerseke
4:06:08
4:06:02
84
Jos Biesmans
Zolder (BEL)
4:08:37
4:08:16
85
Jos Vaes
Heusden-Zolder (BEL)
4:08:38
4:08:15
86
Rolf Spijkerman
Dutch Runners Basic
4:10:02
4:09:53
87
Ronald Moska
Loopgroep PK
4:10:49
4:10:39
88
Hans Helsdingen
Zeist
4:24:19
4:24:02
89
Jack Hendrickx
Putte
4:25:29
4:25:09
90
Aart van Luijk
Dynamica
4:26:15
4:26:09
91
Marc Rooman
Sint-Pauwels (BEL)
4:32:19
4:32:12
92
Willem Lugtenburg
Brielle
4:34:07
4:34:04
93
Rogier Mandos
Roosendaal
4:38:44
4:38:32
94
Jos Cornelissen
Dutch Runners Basic
4:40:51
4:40:29
95
Patrick PEA Van de Wal
Waarloos (BEL)
4:56:28
4:56:03
M55, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Janssen
Cifla
3:07:18
3:07:17
2
Hans Pleij
Rijnsoever
3:07:51
3:07:51
3
Eric Dewilde
Varsenare (BEL)
3:15:43
3:15:39
4
Alain Bellaire
Marche-en-famenne (B
3:15:59
3:15:52
5
Sjaak Bus
Spiridon
3:21:42
3:21:41
6
Paul Hendrix
Bilzen (BEL)
3:24:49
3:24:41
7
Wim Hogentoren
avVN
3:25:41
3:25:28
8
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:28:54
3:28:50
9
John Ossendorp
Ron Clarke
3:34:26
3:34:18
10
Bernard Dangreau
Mariakerke (Gent) (B
3:35:33
3:35:22
11
Paul Janssens
Kessel (BEL)
3:36:21
3:36:16
12
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:37:12
3:37:12
13
Paul Levie
Roermond
3:39:22
3:39:04
14
Robert Vandervoorde
Pittem (BEL)
3:39:34
3:39:23
15
Victor Witter
Sprint
3:43:22
3:43:11
16
Wim Verburgt
Dutch Runners Basic
3:44:06
3:43:47
17
Frans Borremans
Dutch Runners Basic
3:45:31
3:45:12
18
Paul WINNEN
Herent (BEL)
3:47:50
3:47:36
19
Benny Serdons
Gelinden (BEL)
3:48:08
3:47:51
20
Wil van Meer
Lelystad
3:50:32
3:50:08
21
John Huijbregts
St. Willebrord
3:51:16
3:51:14
22
John Guequierre
Dynamica
3:51:46
3:51:45
23
Jack van Aspert
Dynamica
3:54:05
3:54:02
24
Alfons Vekemans
Putte (BEL)
3:54:53
3:54:37
25
Patrick Schatteman
Drongen (BEL)
4:00:47
4:00:36
26
Paul de Schrijver
Sint-Niklaas (BEL)
4:04:21
4:04:06
27
Paul Merckx
Ransberg (BEL)
4:05:24
4:05:05
28
Guy Houthuys
Onze-Lieve-Vrouw-Wav
4:05:32
4:05:19
29
Jan van Loenen
Hilversum
4:07:52
4:07:33
30
Jozef van Thillo
Deurne (Antwerpen) (
4:09:17
4:08:54
31
Robert Vermeiren
4:10:30
4:10:14
32
Francis Spoelstra
Leiden
4:22:12
4:21:50
33
Bert van der Wagt
Spijkenisse
4:22:40
4:22:17
34
Frans Wildenbeest
Spark
4:23:43
4:23:25
35
Theo Cloosterman
GVAC
4:38:24
4:38:03
36
Hans Buis
Dutch Runners Basic
4:44:04
4:43:42
M65, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petrus van Assche
Puurs (BEL)
3:11:52
3:11:52
2
Arjaan Jansen
Achilles
3:58:42
3:58:16
3
Willy Luiten
Oud-Turnhout (BEL)
4:01:21
4:01:01
4
Jac de Rooy
4:12:49
4:12:31
5
Raymond Vergult
Antwerpen (BEL)
4:13:26
4:13:04
6
Hans Reversma
Oosterhout Nb
4:37:19
4:37:02
VSEN, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katleen de Cupere
Boutersem (BEL)
2:56:50
2:56:50
2
Nely Bouma-Kollerie
Amsterdam
3:17:38
3:17:36
3
Cecilia Sandstrom
Harlingen
3:54:15
3:53:59
4
Jacqueline Prins
4:43:12
4:42:47
V35, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne Barbaix
Merelbeke (BEL)
3:03:00
3:02:59
2
Selina van der Vliet
Pijnenburg
3:12:35
3:12:31
3
Nathalie Pluvier
Jabbeke (BEL)
3:35:26
3:35:12
4
Veerle Hofman
Sint-Niklaas (BEL)
3:36:06
3:35:49
5
Isabelle De Wulf
Tervuren (BEL)
3:44:01
3:43:50
6
Chantal Lauret
Kalmthout (BEL)
3:47:37
3:47:16
7
Thea Segeren
Loopvereniging TOF
3:50:15
3:50:08
8
Micaëla Boone
Hulst
4:10:06
4:09:45
9
Kathy van Lindt
Kalmthout (BEL)
4:38:22
4:38:00
10
Diana Eradus
Delft
4:42:13
4:41:46
V45, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Sluis
Diepenveen
3:17:49
3:17:48
2
Irma Hennevelt
Fit
3:43:55
3:43:37
3
Claire JL Sneyers
Duffel AC
3:49:40
3:49:30
4
Kathleen Smaers
Wilrijk (Antwerpen)
3:51:50
3:51:45
5
Sylvia Kestens
Bunsbeek (BEL)
3:52:22
3:52:13
6
Dora Vandewaetere
Ichtegem (BEL)
3:53:37
3:53:21
7
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:03:36
4:03:22
8
Ineke Scheffer
Friesland
4:10:09
4:09:47
9
Linda Maria Van den Bo
Zwijndrecht (BEL)
4:13:22
4:12:59
10
Ann Seynaeve
Saint-sauveur (BEL)
4:19:44
4:19:26
11
Marleen Depotter
Ronse (BEL)
4:19:45
4:19:26
12
Karin van der Windt
Passaat
4:28:46
4:28:23
13
Zwaantje Prins
Assen
4:35:55
4:35:41
14
Alice Sigtermans
Passaat
4:35:58
4:35:38
V55, HELE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Greet Somers
Schilde (BEL)
3:40:02
3:39:54
2
Jolanda Buisman-Verwei
Passaat
4:48:03
4:47:41
MSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geoffry Terer
Kenia
1:07:40
1:07:40
2
Mike Teekens
Achilles
1:09:06
1:09:06
3
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
1:12:55
1:12:55
4
Michel van Dijk
Etten-Leur
1:17:08
1:17:07
5
Mimoun El Fatmi
Deurne (Antwerpen) (
1:18:40
1:18:40
6
Stefan van Dijk
Etten-Leur
1:19:18
1:19:15
7
Vincent Langendam
Hendrik-Ido-Ambacht
1:19:32
1:19:32
8
Ruud Brosens
Sprint
1:19:46
1:19:46
9
Kurt Van Dessel
Bonheiden (BEL)
1:19:47
1:19:44
10
Johan van Schoor
Wommelgem (BEL)
1:20:03
1:20:03
11
Erik van den Heuvel
Swalmen
1:21:12
1:21:11
12
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
1:21:18
1:21:18
13
Steven van Bunningen
Sprint
1:21:32
1:21:29
14
Robert van den Heuvel
Breda
1:22:50
1:22:47
15
Kai Eduard
Energie
1:24:06
1:24:06
16
Jeffrey Faes
Achilles
1:25:32
1:25:30
17
Danny de Leeuw
AV '56
1:26:28
1:26:28
18
Ivo Karbaat
Groene Ster
1:27:14
1:27:14
19
Ronald Besselink
Dutch Runners Basic
1:27:32
1:27:32
20
Stefan Rockx
Etten-Leur
1:28:01
1:27:51
21
Bert van den Bos
Sprint
1:28:21
1:28:12
22
Matthijs Roks
THOR
1:28:33
1:28:25
23
Jaap Vloedgraven
Rijsbergen
1:29:24
1:29:13
24
Roel Nieuwenhuizen
Breda
1:29:27
1:29:21
25
Sjors Verhaeren
Etten-Leur
1:29:30
1:29:15
26
Remy van Kessel
Bergen op Zoom
1:32:33
1:32:30
27
Weslie Saarloos
THOR
1:35:00
1:34:50
28
Michiel Koeijvoets
1:35:00
1:34:48
29
Angelo Jongenelis
St. Willebrord
1:36:01
1:35:59
30
Maurice Verburgh
Breda
1:36:41
1:36:37
31
Thomas J van Tienoven
Tilburg
1:36:48
1:36:34
32
Roel Veltman
1:37:10
1:36:52
33
Guy van Huijgevoort
Hoeven
1:37:21
1:36:38
34
Richard Koops
Domburg
1:37:35
1:37:18
35
René van de Griend
Berkel en Rodenrijs
1:38:08
1:37:58
36
Niek Verschure
1:38:10
1:37:54
37
Martijn de Kock
Breda
1:38:18
1:38:06
38
Willem Dekkers
Achilles
1:38:34
1:38:25
39
Tom Hayes
1:38:42
1:38:24
40
Harold Linschoten
Achilles
1:38:54
1:38:46
41
Wilco van de Wijnboom
's-Gravenhage
1:39:39
1:39:26
42
Arjan Slot
Inpijn-blokpoel inge
1:39:49
1:39:27
43
Niels Jongeneelen
Roosendaal
1:40:14
1:39:20
44
Luuk Leussink
Amersfoort
1:41:18
1:40:20
45
Erwin Damen
Etten-Leur
1:41:32
1:41:11
46
Marijn de Man
Parthenon
1:41:46
1:41:00
47
Jaap Westerbeek
Papendrecht
1:41:52
1:41:41
48
Rik Martens
Wageningen
1:42:04
1:40:51
49
Laurent van Nieuwenhui
AV '56
1:42:07
1:41:37
50
Johan in t Hout
Wijchen
1:42:33
1:42:23
51
Wim de Roeck
Sint Niklaas (BEL)
1:42:45
1:41:57
52
Bas Rijk
Oosterhout Nb
1:43:05
1:42:53
53
Raymond Verhoef
Rotterdam
1:43:23
1:42:44
54
Richard Alderliesten
Etten-Leur
1:43:24
1:42:46
55
Vanya Lock
Tholen
1:43:34
1:42:46
56
Roel Buijk
Roosendaal
1:43:45
1:43:24
57
Ron Visscher
Sprint
1:43:51
1:43:13
58
Johan den Holder
Roermond
1:43:52
1:43:14
59
Jeroen Rockx
Halsteren
1:43:54
1:42:58
60
Joris van Dorst
1:44:23
1:43:22
61
Tom Vleminckx
Stabroek (BEL)
1:44:35
1:43:36
62
Wannes Schoeters
Lommel (BEL)
1:44:42
1:43:47
63
Paul van den Broek
Etten-Leur
1:45:01
1:44:14
64
Jacco De Vos
Rotterdam
1:45:17
1:43:57
65
Kester Smits
Wageningen
1:46:55
1:45:41
66
Jacco van der Hoeven
Maasland
1:46:55
1:46:27
67
Mark de Kok
Maasland
1:46:57
1:46:30
68
Bas van Tetering
Roosendaal
1:47:09
1:46:39
69
Marc Wagenaar
Grijpskerke
1:47:43
1:46:51
70
Danny Martens
Etten-Leur
1:47:45
1:46:57
71
Laurens Erich
Tilburg
1:47:59
1:47:23
72
Kevin Buurstede
Etten-Leur
1:48:15
1:47:52
73
Maurice Jacobs
Etten-Leur
1:48:34
1:48:05
74
Ruud Hereijgers
Zundert
1:48:49
1:47:42
75
Gijs Van de Steenoven
Sint-Michielsgestel
1:49:10
1:48:43
76
Pascal Laeijendecker
Heerjansdam
1:50:05
1:49:09
77
Willem Bax
Wageningen
1:50:31
1:49:17
78
Kees Ahoud
SponsOORloop 5
1:50:38
1:50:01
79
Maurits Dijkgraaf
Utrecht
1:50:46
1:49:44
80
Maarten Roesink
Ossendrecht
1:50:49
1:49:53
81
Lenno Scheffer
Poortugaal
1:51:19
1:50:01
82
Tom van der PLoeg
Roosendaal
1:51:40
1:51:08
83
Luigi Scioni
IJmuiden
1:51:55
1:50:29
84
Ralf Vissers
Dongen
1:52:08
1:50:48
85
David Luijten
Dongen
1:52:16
1:51:48
86
Lawrence Koen
Roosendaal
1:53:58
1:53:28
87
Roy van Maurik
Breda
1:54:07
1:53:05
88
Hans de Rooij
Sprundel
1:54:33
1:52:43
89
Timon Pijper
PAC
1:54:44
1:53:42
90
Tom van Riel
Breda
1:54:49
1:53:33
91
Arjan Vriend
Zevenbergen
1:55:54
1:54:04
92
Tom Stoute
Hendrik-Ido-Ambacht
1:56:04
1:54:25
93
Herman de Raaf
Etten-Leur
1:56:24
1:55:56
94
Sander Kuipers
Bam Civiel 5
1:56:25
1:55:23
95
Jeroen de Schipper
Eindhoven
1:59:10
1:57:48
96
Michael Kraus
Etten-Leur
1:59:10
1:58:47
97
Robin Maes
Temse (BEL)
2:01:35
2:00:18
98
Dennis van Overveld
Breda
2:02:12
2:01:15
99
Coen Baas
Wouw
2:03:36
2:03:11
100
Bas de Rooij
Etten-Leur
2:05:46
2:04:38
101
Niels Gielens
Etten-Leur
2:06:19
2:04:39
102
Michel Tabak
Ridderkerk
2:06:34
2:05:00
103
Maarten Jacobs
Breda
2:09:47
2:08:28
104
Mark Buynsters
Etten-Leur
2:10:38
2:09:21
105
Maurice Hertogh
2:12:44
2:11:37
106
Thijs van Lingen
SponsOORloop 5
2:22:50
2:21:44
M35, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
Loopgroep PK
1:13:06
1:13:06
2
Barry van Beers
AVO 1983
1:14:59
1:14:59
3
Gerry Keusters
Veerle (BEL)
1:19:52
1:19:52
4
Robert-Jan Gras
Rijen
1:20:19
1:20:18
5
Waldo Karbaat
De Kieviten
1:20:39
1:20:38
6
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
1:21:11
1:21:07
7
Joël Geurts
Sprint
1:21:38
1:21:36
8
Patrick van Schilt
1:22:15
1:22:14
9
Frank Michels
Haaren
1:22:17
1:22:17
10
Dennis Klasen
Spado
1:22:22
1:22:22
11
Bouke Bussemaker
Energie
1:22:27
1:22:27
12
Niels op den Kelder
Prins Hendrik
1:23:17
1:23:17
13
Arthur van Eijl
Spijkenisse
1:23:30
1:23:30
14
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
1:23:32
1:23:32
15
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:24:23
1:24:19
16
Edwin Vonk
Loopgroep PK
1:24:37
1:24:36
17
Rene Machielse
THOR
1:25:04
1:25:04
18
Joop van Lammeren
Energie
1:25:51
1:25:51
19
John Stehouwer
Passaat
1:25:57
1:25:49
20
Herwig Goemans
Deurne (Antwerpen) (
1:26:01
1:26:01
21
Pascal Bodson
Stabroek (BEL)
1:27:34
1:27:33
22
Roeland Marijnissen
Breda
1:27:56
1:27:53
23
Johan van Rijckevorsel
Road Runners Etten-L
1:28:16
1:28:05
24
Daniele Colle
Voorne Atletiek
1:28:33
1:28:26
25
Caspar Houben
Scorpio
1:28:42
1:28:38
26
Leo van Ravels
Sprint
1:28:53
1:28:49
27
Maarten Voets
Heeswijk-Dinther
1:28:58
1:28:56
28
Jan Hoefkens
Wiekevorst (BEL)
1:29:15
1:29:13
29
Marcel Broekhoff
Roosendaal
1:29:33
1:29:30
30
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
1:29:54
1:29:54
31
Jan-Willem Mennink
Parthenon
1:29:58
1:29:45
32
Frits Sprenkels
Loenhout (BEL)
1:30:20
1:30:12
33
Lode Gommers
Etten-Leur
1:30:26
1:30:23
34
Ronald de Jonge
Bam Civiel 4
1:30:34
1:30:32
35
Remco Kapteijn
AV '56
1:30:59
1:30:54
36
Arno Ammerlaan
Zwijndrecht
1:31:13
1:30:57
37
Berco van Geel
Breda
1:31:24
1:31:20
38
Richard Kamerling
Leiden
1:32:07
1:32:02
39
Robert Luttikholt
Scorpio
1:32:11
1:32:08
40
Michel Mackaaij
AAV '36
1:32:59
1:32:38
41
Marcel van Ofwegen
's-Hertogenbosch
1:33:50
1:33:38
42
Paul van der Jagt
Nispen
1:33:52
1:33:42
43
Robert Hooijmaijers
Rijsbergen
1:34:22
1:34:10
44
Jos Hoekstra
's-Gravenhage
1:34:23
1:34:10
45
Richard de Vliegere
Lewedorp
1:34:47
1:34:33
46
Ruud van Gorkom
Oisterwijk
1:35:12
1:34:56
47
John van Halteren
Etten-Leur
1:35:13
1:34:59
48
Marcel Haast
THOR
1:35:29
1:35:25
49
Peter van Zundert
Loopvereniging TOF
1:35:44
1:35:35
50
Niels den Otter
Barendrecht
1:36:06
1:35:50
51
Pascal Slemmer
Etten-Leur
1:36:10
1:35:54
52
Martijn Blankers
GAC Gemert
1:36:32
1:36:27
53
Martijn van Lunteren
Bavel
1:36:50
1:36:35
54
Menno BJ Koehoorn
Heist-op-den-Berg (B
1:36:51
1:36:38
55
Ron Kest
Oudenbosch
1:36:56
1:36:42
56
Leendert van den Berg
Spark
1:36:56
1:36:20
57
John Sijmens
DJA
1:37:14
1:36:44
58
John Sibens
Roosendaal
1:37:14
1:36:48
59
Marcel Bongers
Klundert
1:37:42
1:37:31
60
Maarten Vogels
Pijnacker
1:38:05
1:37:41
61
Alasdair Storry
Breda
1:39:05
1:38:39
62
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:39:30
1:39:13
63
Marco Goorden
THOR
1:39:32
1:39:15
64
Arnout Mertens
Borgerhout (Antwerpe
1:39:33
1:39:33
65
Rob Seegers
Gloria
1:39:43
1:39:25
66
John van Gils
Rucphen
1:39:51
1:39:28
67
Willie van Dorst
Kalmthout (BEL)
1:40:05
1:39:41
68
Jaap Verhoeven
Barendrecht
1:40:08
1:39:58
69
Tim Roomer
Wuustwezel (BEL)
1:40:18
1:39:43
70
Patrick Jansen
Roosendaal
1:40:25
1:39:59
71
Joris Kuppens
Inpijn-blokpoel inge
1:40:38
1:40:18
72
Arnout Bosch
Spirit Oud Beijerlan
1:40:48
1:40:19
73
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:41:11
1:41:07
74
Friso van Merode
Achilles
1:41:29
1:41:21
75
Twan van Gool
's-Hertogenbosch
1:41:40
1:40:58
76
Michel Surkyn
Merksplas (BEL)
1:42:14
1:42:02
77
Marco van der Ven
Breda
1:42:25
1:41:49
78
Arjan vd Bos
Schiedam
1:42:27
1:41:49
79
Alvio Maas
's-Hertogenbosch
1:42:44
1:42:43
80
Bram van Steen
's-Gravenhage
1:42:52
1:42:32
81
Huub Kerkhof
Teteringen
1:43:04
1:42:28
82
Stefan van Dieen
Achilles
1:43:36
1:43:14
83
Erik Tolhoek
Krimpen aan den IJss
1:43:49
1:42:22
84
Peter Overzier
Zevenbergen
1:43:53
1:43:23
85
Sjef Kuppens
Scorpio
1:43:54
1:43:20
86
Hans van der Made
Made
1:44:13
1:43:25
87
Mark van Hasselt
1:44:14
1:44:02
88
Marc ten Hove
Sprint
1:44:15
1:43:32
89
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
1:44:17
1:44:17
90
Marc van Dorst
Sprint
1:44:29
1:44:01
91
Eric Nefs
Halsteren
1:44:33
1:43:53
92
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
1:44:42
1:43:48
93
Richard van Geest
Den Hout Nb
1:44:55
1:44:07
94
Stephan van Ginneken
Road Runners Etten-L
1:44:59
1:44:46
95
Bart Jacobs
Sprint
1:45:13
1:44:29
96
Jack Braspenning
1:45:19
1:44:35
97
Michel Siep
Rotterdam
1:45:20
1:44:44
98
Derek Wanrooij
AV Wijchen
1:45:37
1:45:10
99
Daan Elst
1:45:43
1:44:45
100
Remco de Roo
Halsteren
1:45:43
1:44:52
101
Erald Plasman
Den Hout Nb
1:45:51
1:45:04
102
Mathieu van Tilburg
Heusden gem Heusden
1:45:54
1:45:36
103
Hein Verschuren
1:45:59
1:44:47
104
David Alvers
Breda
1:46:07
1:45:40
105
Alonso Stoop
Made
1:46:35
1:45:48
106
Jelle Opstal
1:46:39
1:44:16
107
Henry Bogers
Roosendaal
1:46:43
1:46:26
108
Rob Martens
Zevenbergen
1:46:46
1:46:05
109
Etiënne Brands
Roosendaal
1:46:58
1:46:11
110
Michiel de Groot
1:47:12
1:46:51
111
Edwin Bravenboer
Ridderkerk
1:47:18
1:46:25
112
Stijn Gelderblom
Etten-Leur
1:47:20
1:46:45
113
Marco Schellings
Arnhem
1:47:32
1:47:16
114
Hans van Praat
Etten-Leur
1:47:41
1:46:54
115
Andre Boer
1:47:45
1:46:41
116
Björn van Orsouw
Oosterhout Nb
1:47:46
1:47:01
117
Cees van Es
Oud-Beijerland
1:47:46
1:47:17
118
Boudewijn Jansen
Hulst
1:47:46
1:46:55
119
Leo Hage
Middelburg
1:48:07
1:47:52
120
Marc Van Brunschot
Bavel
1:48:36
1:47:39
121
Johan Romers
Spark
1:48:39
1:48:03
122
Dennis Plessius
AV '56
1:48:41
1:48:24
123
Walter Plessius
AV '56
1:48:42
1:48:27
124
Theo Nuyten
Etten-Leur
1:48:46
1:48:16
125
Kristof De Ceulaer
SponsOORloop 5
1:48:51
1:48:03
126
Gertjan van Rossum
Sprundel
1:49:37
1:49:07
127
Pablo Millenaar
Oosterhout Nb
1:49:43
1:49:17
128
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:49:58
1:49:25
129
Ad Duvekot
Tholen
1:50:02
1:49:11
130
Rob Jacobs
Bergen op Zoom
1:50:22
1:49:44
131
Luc Hellinga
Rosmalen
1:50:33
1:49:43
132
Bas Pardoel
Rosmalen
1:50:34
1:49:44
133
Harald de Ruiter
Lage Zwaluwe
1:50:40
1:50:07
134
Hans van de Noort
Varsseveld
1:50:42
1:49:50
135
Jurgen van Leliveld
Hendrik-Ido-Ambacht
1:50:48
1:50:11
136
Jerry de Krijger
Philippine
1:50:50
1:49:30
137
Frank Peek
Scorpio
1:50:51
1:50:18
138
René Verkade
Maassluis
1:50:55
1:49:23
139
Stephan Dijkstra
Hercules
1:51:14
1:50:20
140
Meino Boon
Zwijndrecht
1:51:54
1:50:59
141
Maurice van Ginneken
1:51:55
1:51:05
142
Stan van Kleef
Breda
1:52:01
1:50:45
143
Pieter Hartman
Zwijndrecht
1:52:02
1:51:28
144
Marco Mellaard
Barendrecht
1:52:09
1:51:32
145
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:52:12
1:51:37
146
Kevin Smet
Deurne (Antwerpen) (
1:52:18
1:51:19
147
Don van Etten
Breda
1:52:19
1:51:37
148
Ronny van den Boogaard
De Keien
1:52:20
1:50:31
149
Victor de Koning
's-Gravenhage
1:52:26
1:51:34
150
Jaap van Grieken
Oosterhout Nb
1:52:27
1:50:39
151
Etienne de Bree
Breda
1:52:55
1:51:22
152
Dick Van Kerkhof
Parthenon
1:52:57
1:52:00
153
John van Dam
Oud Gastel
1:52:58
1:52:34
154
Kyle Millroy
Rotterdam
1:53:42
1:53:11
155
Marco Lier
Grave
1:53:54
1:53:29
156
Frans Geijs
AV '56
1:54:16
1:53:38
157
Ernstjan Overduin
Dordrecht
1:54:30
1:53:12
158
Alexander den Boer
1:54:44
1:53:52
159
Jurgen van Kuijck
Rijsbergen
1:55:07
1:53:48
160
Erik Nieuwlaat
Etten-Leur
1:55:07
1:53:49
161
Willem de Vries
Rotterdam
1:55:20
1:55:01
162
Pim Nuijten
Oudenbosch
1:55:30
1:54:13
163
Rene Pannenborg
Barendrecht
1:55:39
1:54:05
164
Simon Dudok
Etten-Leur
1:56:06
1:54:48
165
Koen Vermeulen
Breda
1:56:07
1:54:48
166
Tim Bentvelzen
Etten-Leur
1:56:15
1:55:43
167
Tim Peeters
Etten-Leur
1:56:17
1:54:49
168
Rolf Craenen
Raamsdonk
1:56:47
1:55:30
169
Harjan Hubers
1:56:49
1:56:33
170
Twan Schuurs
Rotterdam
1:57:09
1:55:52
171
Marc van der Pol
Etten-Leur
1:57:27
1:57:11
172
Pascal Baremans
Etten-Leur
1:57:30
1:56:00
173
Bart Bolder
Hercules
1:57:51
1:56:26
174
Richard Geelen
Groene Ster
1:57:52
1:56:35
175
Maikel de Clippelaar
Philippine
1:58:13
1:56:51
176
Patrick Vermeulen
Breda
1:58:36
1:57:07
177
Stefan Kattenberg
Hoogvliet Rotterdam
1:58:36
1:57:15
178
Guillermo Meerding
Roosendaal
1:58:58
1:57:22
179
Richard Romijn
's-Hertogenbosch
1:59:14
1:57:44
180
Jeroen Kloosterman
1:59:17
1:59:17
181
Bram Van Engelen
Zevenbergen
1:59:55
1:59:26
182
Lex de Prieëlle
Breda
1:59:58
1:58:48
183
Berry van der Horst
PAC
2:00:00
1:58:59
184
Maurice Hollander
Achilles
2:00:00
1:59:19
185
Mike Gumbs
Breda
2:00:10
1:58:52
186
Gert-Jan Koevoets
Achilles
2:00:13
1:59:32
187
Bert Mathijssen
Groene Ster
2:00:27
1:59:56
188
Leon Bisschops
Biervliet
2:01:03
1:59:48
189
Dhr M van Dort
2:01:13
2:00:09
190
Robert Smit
Zevenbergen
2:01:23
2:00:05
191
Erwin van Weely
Krommenie
2:01:28
2:00:03
192
Will Scheper
Passaat
2:02:21
2:01:08
193
Cas Christiani
Roosendaal
2:02:57
2:01:21
194
Peter Van Overveld
Road Runners Etten-L
2:02:59
2:01:18
195
Eddy Mureau
Scorpio
2:03:03
2:02:09
196
Jacco Susan
Bam Civiel 5
2:03:10
2:02:11
197
Filip Janssens
Antwerpen (B) (BEL)
2:03:17
2:01:20
198
Raphaël Spaeter
Middelburg
2:03:35
2:02:00
199
Pieter Adriaanse
Brielle
2:03:48
2:02:39
200
Rowdy Jacobson
Passaat
2:03:55
2:02:46
201
Hans Pors
Montfort
2:04:45
2:04:28
202
Pascal Verhulst
Achilles
2:04:46
2:03:43
203
Arjen de Vos
Zevenbergen
2:04:49
2:03:21
204
Jacques van der Dijs
Utrecht
2:04:56
2:03:37
205
Ronald Jansen
westmalle (BEL)
2:05:50
2:05:17
206
Erwin Dekkers
Eindhoven
2:06:19
2:05:00
207
Robin van den Bos
Alblasserdam
2:06:23
2:04:42
208
Marien van Zwol
Breda
2:06:26
2:04:57
209
Rob Vermeer
Vlaardingen
2:06:30
2:05:14
210
Bas van Tijn
2:06:38
2:05:55
211
Afshin Ghobadi
Bergschenhoek
2:07:50
2:06:28
212
Daniel Schieman
Philippine
2:08:25
2:07:02
213
Pierre Bogers
Roosendaal
2:08:46
2:07:45
214
Abdelmoula Eddahdah
Medirunners
2:09:10
2:07:55
215
Hyo Dros
Rotterdam
2:09:34
2:08:19
216
Johan van Banken
Heppen (BEL)
2:10:43
2:09:17
217
Louis van der Westen
Breda
2:11:37
2:10:25
218
Noel van Bree
Breda
2:11:54
2:10:47
219
Peter Koster
2:12:13
2:11:26
220
Jurgen Gommeren
2:12:44
2:11:36
221
Richard Embregts
Breda
2:29:09
2:27:28
M45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard van Oosterhout
AVR '90
1:12:30
1:12:30
2
Kees Lazeroms
Modoc Uitzendbureau
1:16:40
1:16:40
3
Deny Blom
DJA
1:16:56
1:16:56
4
Nap Hage
1:17:58
1:17:58
5
Marc Vervaet
Sprint
1:22:15
1:22:14
6
Jan Arnouts
Modoc Uitzendbureau
1:22:43
1:22:41
7
Einar Tveter
Spark
1:22:48
1:22:46
8
Wim Wagemakers
AVR '90
1:23:20
1:23:17
9
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:23:20
1:23:17
10
Arnold de Krom
1:24:16
1:24:14
11
Kees van Oevelen
Spado
1:24:37
1:24:37
12
Raymond Arnold Jongman
THOR
1:25:27
1:25:23
13
Marc van Hemert
Dordrecht
1:26:21
1:26:07
14
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
1:26:25
1:26:17
15
Rudy Goris
Arendonk AC
1:26:33
1:26:32
16
Arthur Hulstkamp
Rotterdam
1:26:44
1:26:40
17
Geert Caers
Geel (BEL)
1:26:56
1:26:56
18
John Marijnissen
Sprint
1:27:07
1:27:06
19
Marco Lodiers
THOR
1:27:10
1:27:02
20
Andrew Webb
Leiden Atletiek
1:27:28
1:27:25
21
Hadar Kara
Modoc Uitzendbureau
1:27:30
1:27:29
22
Huub Hieltjes
Sprint
1:27:40
1:27:37
23
Hans van Alphen
Scorpio
1:27:42
1:27:39
24
Peter Gulden
Modoc Uitzendbureau
1:27:45
1:27:40
25
Peter Goos
Rijsbergen
1:28:23
1:28:15
26
Tonny Lauret
Zaamslag
1:28:36
1:28:33
27
Leo de Leeuw
Wolphaartsdijk
1:28:42
1:28:42
28
Arjen Goedemondt
Klundert
1:28:58
1:28:53
29
Toin Bastiaansen
Terheijden
1:29:18
1:29:10
30
Chris Aartsen
Breda
1:29:19
1:29:14
31
Pierre van Damme
Achilles
1:29:25
1:29:19
32
Johan Rombouts
Zundert
1:29:26
1:29:14
33
John Hopstaken
Roosendaal
1:29:40
1:29:35
34
Ad van Meel
Oosterhout Nb
1:29:46
1:29:44
35
Arno Deen
Alblasserdam
1:30:18
1:30:11
36
Jeroen van Woerden
AVR '69
1:30:46
1:30:44
37
Leon Buijs
Spado
1:31:10
1:31:04
38
Han Dekker
Breda
1:31:11
1:31:04
39
Guido Verschueren
Arendonk AC
1:31:11
1:31:01
40
Ger Dam
THOR
1:31:17
1:31:15
41
Frank van den Branden
Sint Jansteen
1:31:59
1:31:52
42
Noud Theunis
AVR '90
1:31:59
1:31:45
43
Hans Huurman
Spado
1:32:17
1:32:17
44
Ton Crul
Breda
1:32:30
1:32:24
45
Arjan van der Sijs
GVAC
1:32:41
1:32:32
46
Rob van Rijmenam
Breda
1:32:45
1:32:41
47
Marius Faas
Rijsbergen
1:32:48
1:32:43
48
Raymond van Gils
Ulvenhout
1:32:50
1:32:39
49
Michel Wagemans
Wateringen
1:32:53
1:32:48
50
Toon Kleindop
Scorpio
1:33:12
1:33:09
51
Kris Vervoort
Herentals (BEL)
1:33:26
1:33:15
52
Ronnie Hense
Zundert
1:33:34
1:33:20
53
Leon Paelinck
Roosendaal
1:33:37
1:33:19
54
Wim Schleicher
Rotterdam
1:34:09
1:34:04
55
Jerry Punt
Hercules
1:34:17
1:34:11
56
Frans Rijpers
Roosendaal
1:34:33
1:34:29
57
Stephan Maas
1:34:39
1:34:27
58
Toine Jacobs
THOR
1:34:42
1:33:11
59
Dirk van Hoof
Deurne (Antwerpen) (
1:34:52
1:34:52
60
Piet Vissers
Achilles
1:34:58
1:34:51
61
Ron Biemans
Loopgroep Aart Stigt
1:35:01
1:34:54
62
Marcel Verschueren
Gloria
1:35:01
1:34:41
63
John Koeken
1:35:02
1:34:57
64
Ahmed Agougil
Road Runners Etten-L
1:35:15
1:35:07
65
Chris Aarts
Etten-Leur
1:35:32
1:35:16
66
Wim Heijblom
Fortuna
1:35:40
1:35:16
67
Marcel Hassink
Goes
1:35:41
1:35:26
68
Kees Zuijdweg
Yerseke
1:35:48
1:35:27
69
Bert Geilgens
Road Runners Etten-L
1:35:58
1:35:52
70
Chris Hoebergen
Roosendaal
1:35:59
1:35:57
71
Huub Frijters
Loopvereniging TOF
1:36:03
1:35:55
72
Marcel Ruben
Parthenon
1:36:39
1:36:26
73
John Knevels
1:37:00
1:36:42
74
Willem Hol
PAC
1:37:14
1:37:09
75
Olaf Smits
AAA
1:37:27
1:37:11
76
Mario Oris
Arendonk AC
1:37:29
1:37:10
77
Ton Kleemans
1:37:47
1:37:36
78
Kees van der Borst
Rucphen
1:37:57
1:37:50
79
Jos Ooms
Olympia Halsteren
1:38:01
1:37:57
80
Anton Trommel
Loopgroep PK
1:38:05
1:37:59
81
Jim Spruijt
PAC
1:38:19
1:38:15
82
Rini van Gils
1:38:21
1:38:01
83
Jack van der Borst
AVR '90
1:38:22
1:37:56
84
Guus Vermeulen
AVO 1983
1:38:40
1:38:33
85
Jan Bastiaansen
Galder
1:39:07
1:38:49
86
Gerard Kalis
Etten-Leur
1:39:15
1:39:01
87
Guillaume Ernst
Breda
1:39:20
1:38:43
88
Paul Romme
AVO 1983
1:39:30
1:39:19
89
Rien Mathijssen
Achilles
1:39:36
1:39:30
90
Maurice van der Sanden
Etten-Leur
1:39:41
1:39:34
91
Ruud Melieste
Oud-Beijerland
1:39:50
1:39:30
92
Rik Bossuyt
AC Break
1:39:51
1:39:29
93
Hugo van der Horst
Loopgroep PK
1:39:52
1:39:33
94
Wim Ballegeer
Boutersem (BEL)
1:39:54
1:39:34
95
Nico Padding
Utrecht
1:39:56
1:39:51
96
Rudi Cool
AC Herentals
1:40:00
1:39:22
97
Loek van Vliet
Utrecht
1:40:03
1:39:49
98
Tjeerd Minkes
Krimpen aan den IJss
1:40:06
1:38:39
99
Guido Lindeman
Bavel
1:40:13
1:39:51
100
Corne Pistorius
Breda
1:40:13
1:39:38
101
Paul Jochems
Zundert
1:40:19
1:39:51
102
Robert Giesbergen
Teteringen
1:40:37
1:40:11
103
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:40:37
1:40:11
104
Jeroen Vroemen
Breda
1:40:41
1:40:17
105
Jan van den Goorbergh
Prinsenbeek
1:40:47
1:40:10
106
Hans Ditvoorst
's-Gravenhage
1:40:51
1:40:50
107
Frank Kerstens
Achilles
1:40:52
1:40:28
108
Michel Braak
Inpijn-blokpoel inge
1:40:54
1:40:32
109
Jurgen van de Ven
Bavel
1:40:59
1:40:33
110
Hildo Jansma
Clytoneus
1:41:17
1:41:10
111
Gerard Verveer
Energie
1:41:24
1:41:23
112
Anton de Beer
Etten-Leur
1:41:26
1:40:57
113
Hans Leussink
Etten-Leur
1:41:27
1:40:31
114
Erik Landesbergen
Road Runners Etten-L
1:41:29
1:41:18
115
Claude Akkerman
Energie
1:41:33
1:40:56
116
Peter Hagenaars
THOR
1:41:37
1:41:13
117
Ricky Martens
RRZ
1:41:42
1:40:31
118
Jeffry Lavrijsen
Netersel
1:41:52
1:40:58
119
Anton van den Nieuwenh
THOR
1:42:03
1:41:34
120
Peter de Groot
Breda
1:42:06
1:41:20
121
Marco Fais
AV '40
1:42:11
1:42:05
122
Jack van de Sande
St. Willebrord
1:42:14
1:42:01
123
Rinus Paardekooper
AV '56
1:42:16
1:41:47
124
Michel van der Klei
Fijnaart
1:42:23
1:42:06
125
Jan Piet Schoonakker
Terneuzen
1:42:30
1:42:20
126
Iwan Meynaar
Delft
1:42:32
1:42:27
127
Pieter Leijten
1:42:57
1:41:53
128
Gino Jongmans
Bam Civiel 4
1:43:11
1:42:10
129
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
1:43:12
1:42:43
130
Marc Van de Weygaert
Ekeren (Antwerpen) (
1:43:30
1:43:08
131
Aad Lensen
Rotterdam
1:43:33
1:43:00
132
Jan Huffmeijer
Bergen op Zoom
1:43:33
1:43:01
133
Leo van Zielst
Pallas '93
1:43:33
1:43:25
134
Kees Koevoets
Breda
1:43:34
1:42:59
135
Henk van den Broek
Prinsenbeek
1:43:39
1:43:09
136
Rob Hinten
Scorpio
1:43:42
1:43:16
137
Pieter Jan van der Pol
Vianen Ut
1:43:46
1:42:46
138
Mickel Baaijens
Sprundel
1:43:46
1:43:25
139
Hugo van den Eeden
Oosterhout Nb
1:43:51
1:43:10
140
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
1:43:52
1:43:31
141
Hans Snoek
Prinsenbeek
1:43:55
1:42:38
142
Robert de Vries
Etten-Leur
1:43:56
1:43:31
143
Wim Boonen
Etten-Leur
1:43:59
1:43:31
144
Boy Saija
Dynamica
1:44:05
1:43:49
145
Paul Suikerbuik
Essen (BEL)
1:44:16
1:44:09
146
Clemens Bakx
Roosendaal
1:44:21
1:43:23
147
Piet Feskens
Etten-Leur
1:44:29
1:44:06
148
Piet Danen
Oud Gastel
1:44:31
1:43:50
149
Alphons Jansen
Chaam
1:44:34
1:44:10
150
Anton Schoenmakers
1:44:40
1:44:17
151
Wim Tabak
Dynamica
1:44:43
1:44:19
152
Peter Kuijpers
Breda
1:44:43
1:44:07
153
Arjan van Winden
Poortugaal
1:44:46
1:43:50
154
Joost Willemen
Roosendaal
1:44:47
1:44:29
155
Ron Hoogerwerf
Spirit Oud Beijerlan
1:44:55
1:43:12
156
John van der Velden
Bavel
1:45:00
1:44:17
157
Nick Verstappen
Gloria
1:45:24
1:44:36
158
Heini van Raemdonck
Loopgroep PK
1:45:28
1:45:26
159
John Vermeeren
Rijsbergen
1:45:31
1:45:07
160
Marcel Tol
Alphen Nb
1:45:43
1:44:47
161
Adrie van Dijk
Road Runners Etten-L
1:45:48
1:45:40
162
Jan Brilman
Parthenon
1:45:54
1:45:08
163
Arnoud van Ooijen
Hercules
1:45:54
1:45:01
164
Corne van Loon
Den Hout Nb
1:45:57
1:45:08
165
Paul Kramer
Voorburg
1:46:00
1:45:18
166
Kees Lambregts
Road Runners Etten-L
1:46:01
1:45:35
167
Gerhard Vermeulen
Breda
1:46:06
1:45:26
168
André Vergeer
Oudenbosch
1:46:14
1:45:54
169
Diel Boere
Terneuzen
1:46:27
1:46:17
170
Charl van Kuijck
Galder
1:46:31
1:46:16
171
FMM van den Broek
THOR
1:46:32
1:46:13
172
Frits van der Meulen
Achilles
1:46:40
1:45:57
173
Coen van 't Westeinde
1:46:41
1:45:50
174
Ben Schaaf
RRZ
1:46:41
1:45:44
175
Sjaak Nieuwland
Spark
1:46:42
1:46:05
176
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:46:54
1:46:27
177
Bert Van Look
Wuustwezel (BEL)
1:46:56
1:46:24
178
Bartho Anderson
1:46:57
1:46:46
179
Ruud Lammers
Scorpio
1:46:59
1:46:15
180
Jan Schurer
Energie
1:46:59
1:46:46
181
Ad van Marrewijk
Maasland
1:47:01
1:46:34
182
Pascal van Bentum
Sprint
1:47:04
1:46:41
183
Jan Vos
Spirit Oud Beijerlan
1:47:14
1:46:21
184
Jack Aartsen
1:47:18
1:46:58
185
Fred van der Zee
Hercules
1:47:28
1:46:58
186
Gerard Radstaat
Lexmond
1:47:34
1:46:32
187
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:47:50
1:47:00
188
John Heeren
St. Willebrord
1:47:58
1:47:58
189
Ronald Schoo
Raamsdonksveer
1:47:59
1:47:02
190
Patrick Straver
Inpijn-blokpoel inge
1:48:00
1:47:38
191
Christ Bastiaansen
Scorpio
1:48:00
1:47:17
192
Anton Blom
Etten-Leur
1:48:01
1:46:46
193
Rene Kloot
Zwijndrecht
1:48:03
1:47:30
194
Bas Smits
Hank
1:48:07
1:47:10
195
Ton de Crom
Halsteren
1:48:10
1:47:23
196
Ruud Prop
Etten-Leur
1:48:11
1:47:34
197
Wil Hectors
THOR
1:48:20
1:48:20
198
Frank Coveliers
Breda
1:48:24
1:48:02
199
Paul van Gils
Breda
1:48:24
1:47:56
200
Henri van der Matten
Hendrik-Ido-Ambacht
1:48:27
1:47:54
201
Hans Schenk
Parthenon
1:48:37
1:46:54
202
Mark Colen
Achilles
1:48:44
1:48:17
203
Cor van Leuven
Dordrecht
1:48:45
1:47:54
204
Ed Poel
Barendrecht
1:48:54
1:48:01
205
Jan Vos
Hendrik-Ido-Ambacht
1:48:57
1:48:22
206
Mark van der Linde
Hercules
1:49:05
1:48:11
207
Bertus van Eekelen
Achilles
1:49:05
1:48:16
208
Antoon Vermunt
Etten-Leur
1:49:18
1:48:53
209
Pieter Pulleman
Breda
1:49:25
1:48:56
210
Erwin Peeters
Oudenbosch
1:49:30
1:48:51
211
Pieter Doggen
Diomedon
1:49:38
1:48:42
212
Jan Verhoeven
the Hague Road Runne
1:49:43
1:48:53
213
Marc Smulders
THOR
1:49:51
1:49:26
214
Marcel van Eck
Passaat
1:49:52
1:48:43
215
Marcel Grosfeld
Etten-Leur
1:49:52
1:48:59
216
Jos Kodde
Tholen
1:50:04
1:49:13
217
Chris Martens
Etten-Leur
1:50:04
1:49:29
218
Rene Mudde
Krimpen aan den IJss
1:50:06
1:48:41
219
Anton van Riet
Hoeven
1:50:09
1:49:59
220
Arthur Baremans
Achilles
1:50:14
1:49:49
221
Kees Huisson
Scorpio
1:50:21
1:49:26
222
Ronald Dikker
Bam Civiel 5
1:50:23
1:49:22
223
Cis Maissan
Krimpen aan den IJss
1:51:03
1:49:40
224
Richard van Koppen
Sprint
1:51:09
1:50:43
225
Bjorn Vaarwerk
Etten-Leur
1:51:34
1:49:51
226
Ad van den Hoek
Bergen op Zoom
1:51:38
1:50:58
227
Kees Klerks
Waalwijk
1:51:44
1:50:55
228
Nico Meijer
Dynamica
1:51:47
1:51:03
229
John van Geel
Etten-Leur
1:51:49
1:51:03
230
Bert Visser
Passaat
1:51:55
1:51:21
231
Ton van Teeffelen
Etten-Leur
1:52:02
1:51:12
232
Cees Goetstouwers
1:52:32
1:51:51
233
Jaapjan de Vries
Roosendaal
1:52:35
1:51:52
234
Jan Visser
Passaat
1:52:40
1:52:07
235
Willem van den Nieuwen
Achilles
1:52:46
1:52:04
236
Teus van Os
Dordrecht
1:52:52
1:51:59
237
Jacques Nefs
Breda
1:53:11
1:52:14
238
Ron Smeels
Hendrik-Ido-Ambacht
1:53:15
1:53:15
239
Wim de Vooght
Achilles
1:53:17
1:52:38
240
Richard de Brabander
THOR
1:53:26
1:53:08
241
Cees Huijssoon
Kompak Nederland B.V
1:53:38
1:52:31
242
Edwin Bakker
Scorpio
1:53:48
1:53:14
243
John van de Laar
1:53:49
1:53:05
244
Ed Beekhuizen
Leidschendam
1:53:52
1:52:53
245
Pieter van Ginneken
Sprint
1:54:03
1:53:19
246
Frank de Mönnink
Roosendaal
1:54:04
1:53:48
247
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerlan
1:54:04
1:53:36
248
Peter Leijs
Breda
1:54:09
1:53:08
249
Jan Sledsens
Oud-turnhout (BEL)
1:54:12
1:53:39
250
Eric Degeeter
AC Break
1:54:28
1:53:34
251
Anton Bastiaanse
1:54:42
1:53:48
252
Paul van der Meer
Breda
1:55:00
1:53:27
253
Eddy de Puykertz
Rhoon
1:55:02
1:53:43
254
Simon Waller
Sprint
1:55:04
1:54:12
255
Jo van Hertbruggen
AC Break
1:55:05
1:54:14
256
Wim Hessels
Rotterdam
1:55:06
1:53:29
257
Erik van Konijnenburg
Parthenon
1:55:11
1:54:02
258
Willem Boer
Papendrecht
1:55:16
1:54:02
259
Ronald Swaen
Ede Gld
1:55:16
1:54:42
260
Ed Brugman
1:55:21
1:54:16
261
Michel van Huut
Oud-Beijerland
1:55:23
1:54:42
262
Bram de Visser
Barendrecht
1:55:24
1:55:08
263
Johan Bosman
Sprint
1:55:26
1:54:59
264
Hans Nederveen
Sprint
1:55:28
1:54:13
265
Carlo Habets
SponsOORloop 4
1:55:35
1:54:39
266
Andre van Dessel
Hoboken (Antwerpen)
1:55:35
1:54:12
267
Frans Dijkgraaf
Breda
1:55:43
1:54:39
268
Jan Wevers
Groene Ster
1:55:50
1:55:18
269
Thomas Pistorius
Groene Ster
1:55:50
1:55:08
270
Andre van Broekhoven
Hoeven
1:55:56
1:54:29
271
Rob Mouthaan
Spijkenisse
1:56:00
1:55:23
272
Frank Fokke
Oud-Beijerland
1:56:01
1:55:22
273
Frans vd Bemd
Prinsenbeek
1:56:02
1:54:45
274
Peter Drent
Parthenon
1:56:02
1:55:32
275
Peter van Dongen
Dutch Runners Basic
1:56:12
1:54:35
276
Rene ten Oever
Hercules
1:56:14
1:55:23
277
Marcel Baart
Roosendaal
1:56:16
1:55:06
278
Ed Wien
AAA
1:56:25
1:55:57
279
John van Sprundel
Road Runners Etten-L
1:56:27
1:54:46
280
Hans Stutvoet
Energie
1:56:41
1:56:03
281
Yvan Vanhove
Sint-Niklaas (BEL)
1:56:47
1:55:54
282
Hubear Nijenhuis
Groene Ster
1:56:57
1:56:13
283
Pieter Heyne
1:56:58
1:56:11
284
Sjoerd Oostdijk
1:57:00
1:56:11
285
Eddie Polhuijs
Krimpen aan den IJss
1:57:05
1:55:41
286
Frank van Aert
DJA
1:57:08
1:56:08
287
Sjaak van den Berg
Bergen op Zoom
1:57:12
1:56:08
288
Pierre Nagtzaam
Meersel-Dreef (BEL)
1:57:22
1:57:07
289
Bennie Wirix
Sprundel
1:57:24
1:55:43
290
Leon van Zitteren
Sprundel
1:57:25
1:55:43
291
Robert van Heiningen
Hoogvliet Rotterdam
1:57:37
1:56:40
292
John Hondeveld
Achilles
1:57:43
1:57:03
293
Ferry Bastiaansen
Road Runners Etten-L
1:57:48
1:56:10
294
Leo Pons
Stolwijk
1:58:35
1:57:09
295
Marcel Klaver
Rotterdam
1:58:38
1:57:16
296
Frans Bergman
Utrecht
1:58:48
1:57:13
297
René Vlassenroos
Fortuna
1:58:52
1:57:14
298
Rijk van Korlaar
Kompak Nederland B.V
1:59:07
1:58:00
299
Theo van Vliet
Dutch Runners Basic
1:59:10
1:57:37
300
Henk van Herpen
Hercules
1:59:15
1:58:04
301
Marcel Hereijgers
1:59:19
1:58:15
302
Adrie Takx
Oud Gastel
1:59:19
1:57:59
303
Rogier Clavaux
Hoeven
1:59:31
1:58:32
304
Eri van Lare
Bergen op Zoom
1:59:33
1:58:52
305
Peter Vermeij
Hercules
1:59:51
1:58:59
306
Jan Vermeer
Maasland
1:59:55
1:58:21
307
Diman van Rossum
Maassluis
2:00:04
1:58:55
308
Frank Dirks
Achilles
2:00:18
1:59:50
309
Hans Sloot
Fortuna
2:00:21
1:59:06
310
Hans Jacobs
Monster
2:00:34
1:59:18
311
Fred Pruijn
Poortugaal
2:01:07
1:59:30
312
Anton van Oosterhout
2:01:44
2:00:56
313
Erwin Jacobson
Passaat
2:01:52
2:00:42
314
Jaap van Es
Rotterdam
2:02:26
2:01:29
315
Peter Smits
Etten-Leur
2:02:41
2:01:38
316
Henk van der Bruggen
Haaren
2:03:16
2:01:36
317
Arie Slot
Roosendaal
2:03:22
2:01:52
318
Gerard van der Wielen
Etten-Leur
2:03:23
2:02:58
319
Rob van Apeldoorn
Dutch Runners Basic
2:03:31
2:02:07
320
Adrie van Velthoven
Nijmegen Atletiek
2:03:38
2:01:59
321
Frank Tilburgs
Meer (BEL)
2:04:31
2:03:18
322
Mark Dirven
Prinsenbeek
2:04:32
2:03:17
323
Wilfred Van den Heuvel
Eindhoven
2:05:56
2:04:25
324
Arthur de Groot
2:05:56
2:05:10
325
Adrie van Bavel
Delta Sport
2:06:03
2:04:43
326
Rene Nijp
Dordrecht
2:06:09
2:04:50
327
Kees Verhagen
Amsterdam
2:06:15
2:04:21
328
Arjen Schreuder
Breda
2:06:23
2:05:25
329
Ron Veldhoen
Dutch Runners Basic
2:06:24
2:04:52
330
Korstiaan Hoogvliet
Oud-Beijerland
2:06:25
2:04:57
331
Ron vd Beek
Vlaardingen
2:06:30
2:05:14
332
Hans Van Klaveren
Energie
2:06:46
2:05:11
333
Martin Laros
Dordrecht
2:06:46
2:05:16
334
Rob Eger
Energie
2:07:13
2:05:37
335
Ron Broere
Zevenbergen
2:07:17
2:05:58
336
Dennis van der Wens
Passaat
2:07:30
2:06:15
337
Leon Steenbakker
Hercules
2:07:30
2:06:01
338
Richard Stoelen
Deurne (Antwerpen) (
2:08:16
2:08:16
339
IJsbrand van den Berg
Spiridon
2:08:51
2:08:21
340
Martin Lenting
Rotterdam
2:09:09
2:07:37
341
Pim Kaufmann
Hercules
2:09:46
2:08:39
342
Arie Spaans
Roosendaal
2:10:15
2:08:25
343
Frans van Vlokhoven
Breda
2:10:20
2:09:05
344
Pieter Helmus
Etten-Leur
2:11:16
2:10:01
345
Roger Evers
Oosterhout Nb
2:11:53
2:10:17
346
Johan Coremans
Etten-Leur
2:12:31
2:10:55
347
Fred Hoogervorst
2:12:44
2:11:37
348
Frans Verbraak
2:12:44
2:11:38
349
Jan van Kalmthout
Roosendaal
2:12:44
2:11:39
350
Henk Caniels
2:12:45
2:11:37
351
Michael Nendels
2:12:45
2:11:35
352
Leo Messemaker
Poortugaal
2:13:07
2:11:31
353
Hans Mensert
Schiedam
2:14:19
2:14:05
354
Gerard van der Bok
Ouddorp Zh
2:14:21
2:13:09
355
Tdui Tdui
Sprint
2:16:21
2:14:40
356
Geert Vervoort
Etten-Leur
2:18:14
2:16:43
357
Marius Swemmer
Dirksland
2:18:28
2:16:58
358
Leonard Wennekers
Groene Ster
2:20:31
2:20:01
359
John Hobma
Breda
2:23:46
2:22:15
360
Leen van Waardenberg
Voorne Atletiek
2:33:10
2:31:32
M55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Bruijns
Sprint
1:22:55
1:22:53
2
Paul Barnhoorn
Leiden Atletiek
1:23:19
1:23:15
3
Lambert Sels
VABCO Mol
1:26:00
1:25:57
4
Roel van Grootveld
avVN
1:26:39
1:26:38
5
Serge van Hemeldonck
Berchem (Antwerpen)
1:27:38
1:27:37
6
Marcel Cools
Sprint
1:27:39
1:27:36
7
Kees Verplanke
Sprint
1:27:43
1:27:41
8
Bert van Exsel
Zundert
1:29:51
1:29:45
9
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:30:31
1:30:29
10
A W M Bosters
Sprint
1:31:04
1:30:58
11
Kees de Hoon
Achilles
1:31:13
1:31:08
12
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
1:32:50
1:32:48
13
Albert Stehouwer
Passaat
1:33:17
1:33:15
14
Jos Jochems
Modoc Uitzendbureau
1:33:27
1:33:22
15
Ruud Schwarz
Hercules
1:33:29
1:33:04
16
Jos Bierens
Duizel
1:33:49
1:33:46
17
Ludo Raeymakers
Ekeren (Antwerpen) (
1:34:06
1:34:05
18
Ruud Verstralen
Sprint
1:34:21
1:34:13
19
Wim Tempelaar
Dynamica
1:34:29
1:34:29
20
Leo Koster
PAC
1:34:32
1:34:28
21
Jan van Praat
Hoeven
1:34:38
1:34:38
22
Bert Jochems
Achilles
1:34:56
1:34:47
23
Kees Silvis
Barendrecht
1:35:12
1:35:03
24
Tom de Raad
Loopgroep PK
1:35:46
1:35:32
25
Andre Krak
Road Runners Etten-L
1:35:50
1:35:42
26
Balcha Guddisa
Sparta
1:35:51
1:35:51
27
Jon van Caspel
Dynamica
1:37:16
1:37:16
28
Hans Trompert
Maassluis
1:37:18
1:37:02
29
Michel van Boxtel
Achilles
1:37:23
1:37:15
30
Hans van der Meer
Etten-Leur
1:38:23
1:38:11
31
Cees Biemans
Breda
1:38:36
1:38:31
32
Jan Kriesels
Bosschenhoofd
1:38:46
1:38:40
33
Dre Brosens
Gloria
1:39:04
1:38:45
34
Marc Costermans
Essen (BEL)
1:39:09
1:39:02
35
Jan Brouwers
THOR
1:39:58
1:39:35
36
Jean Begaux
Couvin (BEL)
1:40:15
1:39:49
37
Edwin Elvé
Flakkee
1:40:33
1:40:11
38
Jan Vermeer
Spiridon
1:40:39
1:40:33
39
Fred Nederpel
AVO 1983
1:40:39
1:40:28
40
Johannes de Jong
Parthenon
1:41:11
1:41:06
41
Peter Buisman
Passaat
1:41:15
1:41:10
42
Kees Koenraads
Breda
1:41:44
1:41:07
43
Gerardus Bartels
Road Runners Etten-L
1:41:44
1:41:40
44
Ad Oomen
Sprint
1:41:53
1:41:48
45
Henny Ruedisueli
Sprint
1:42:32
1:42:09
46
Henk Dijkema
Sprint
1:42:38
1:42:14
47
Cees van Hooijdonk
Etten-Leur
1:42:41
1:42:26
48
Will Antes
Galder
1:42:42
1:42:24
49
Michel van der Weegen
AVO 1983
1:42:47
1:42:42
50
Wim Blom
Achilles
1:43:00
1:42:37
51
Kees Nelissen
THOR
1:43:02
1:42:38
52
Cees van Leest
Achilles
1:43:11
1:42:58
53
Henk Kras
Oud-Beijerland
1:43:17
1:42:31
54
Kees van Endschot
Breda
1:43:20
1:43:13
55
Kees Timmermans
Road Runners Etten-L
1:43:27
1:43:20
56
Piet Blom
Energie
1:43:29
1:43:17
57
John Rommens
Woensdrecht
1:43:37
1:43:28
58
Frans Nooren
Etten-Leur
1:44:01
1:43:53
59
Peter Pelsma
THOR
1:44:02
1:43:32
60
Joost Evers
Bam Civiel 4
1:44:08
1:43:08
61
Ben Hermeler
Sprint
1:44:14
1:43:41
62
Johan Peeters
AVR '90
1:44:30
1:44:10
63
Jan van Der Moezel
Achilles
1:44:31
1:43:30
64
Piet Burger
Spirit Oud Beijerlan
1:44:35
1:44:05
65
Peter Koenraadt
AVO 1983
1:44:36
1:44:34
66
Jos Bruurs
Breda
1:44:41
1:44:17
67
Radboud Sinnecker
Fortuna
1:45:28
1:45:03
68
Frans Scheepers
Roosendaal
1:45:36
1:45:12
69
Piet Prinsen
Sprang-Capelle
1:45:50
1:45:19
70
Jeroen Meijers
1:45:51
1:45:25
71
Ton Loef
Dutch Runners Basic
1:45:54
1:45:18
72
Leo van de Luijtgaarde
THOR
1:45:55
1:45:54
73
Toine Damen
AVO 1983
1:45:59
1:45:13
74
Fred Soomers
Spiridon
1:46:06
1:45:37
75
Marco vd Linden
Eindhoven Atletiek
1:46:23
1:45:30
76
Evert Kuitert
Rotterdam
1:46:28
1:45:51
77
Bas Stange
Dutch Runners Basic
1:46:31
1:45:35
78
Albert Akker
Spark
1:46:43
1:46:07
79
Koenraad van Hasselt
Bam Civiel 3
1:46:52
1:45:47
80
Herman Costermans
Essen (BEL)
1:47:00
1:46:29
81
Erik van den Berg
Breda
1:47:02
1:46:26
82
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:48:03
1:47:28
83
Ton Schrauwen
Roosendaal
1:48:03
1:47:44
84
Jan van Nes
Parthenon
1:48:16
1:47:31
85
Eddy Diels
Sparta Bornem
1:48:29
1:47:38
86
Ben van Loon
Achilles
1:48:39
1:48:09
87
Ab Verkaik
SC Reeuwijk
1:48:40
1:48:40
88
WIL Goossens
Achilles
1:48:45
1:48:13
89
Dick de Kort
Achilles
1:49:00
1:48:33
90
Jan Trouwborst
Ouderkerk aan den IJ
1:49:13
1:47:47
91
Joop Wolf
Rotterdam
1:49:23
1:48:51
92
Ad Evers
AVR '90
1:49:24
1:49:05
93
Aad Spruijt
Poortugaal
1:49:28
1:48:10
94
Ko ter Linden
SponsOORloop 5
1:49:36
1:49:14
95
Cees van Opstal
Wernhout
1:49:47
1:49:40
96
Rien van Vugt
Terheijden
1:50:01
1:48:30
97
Marc Hendrickx
Ekeren (Antwerpen) (
1:50:12
1:49:18
98
Jan Brood
Etten-Leur
1:50:20
1:49:58
99
Jos Sanders
avVN
1:50:33
1:50:24
100
Hans Timmers
HAC
1:50:36
1:49:50
101
Jan Peeters
Achilles
1:50:57
1:50:33
102
Ger Smits
Spark
1:50:58
1:50:21
103
Jan van Leenen
Ouderkerk aan den IJ
1:50:59
1:49:30
104
Ton Theuns
Made
1:51:20
1:50:36
105
Kees Halters
Road Runners Etten-L
1:51:25
1:50:35
106
Andre Suijkerbuijk
Rijsbergen
1:51:36
1:50:50
107
Cees Willemen
1:52:16
1:51:14
108
Fokke Ypma
Sprint
1:52:19
1:51:52
109
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
1:52:24
1:51:59
110
Ad vd Griend
Spirit Oud Beijerlan
1:52:41
1:52:07
111
Van der Hoeven
Breda
1:53:31
1:52:49
112
Henk van Gammeren
1:53:34
1:53:20
113
Guido Daneels
Arendonk AC
1:53:54
1:53:34
114
Piet van Gorp
THOR
1:53:55
1:52:18
115
Leen Van Winden
Krimpen aan den IJss
1:54:00
1:52:32
116
Ludo Maes
Deurne (BEL)
1:54:18
1:53:35
117
Ad Mathijssen
Galder
1:54:39
1:54:22
118
Martin Kropff
Wageningen
1:55:53
1:54:39
119
Eric Stoute
Hendrik-Ido-Ambacht
1:56:30
1:54:54
120
Johan Jaspers
Scorpio
1:56:50
1:55:50
121
Roel de Haan
Roosendaal
1:57:10
1:55:40
122
Sjaak Rens
Spado
1:57:18
1:56:19
123
Edwin Hayes
Etten-Leur
1:58:25
1:57:22
124
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
1:59:00
1:58:39
125
Ed Becude
Spirit Oud Beijerlan
1:59:11
1:58:06
126
Ruurd Tolman
Spark
1:59:19
1:58:45
127
Gijs van de Biesebos
Passaat
1:59:20
1:58:08
128
Gerard Mouw
Scorpio
1:59:31
1:58:37
129
Michel Bego
Gemeente Etten-Leur
1:59:34
1:58:43
130
Willy Sipido
AC Break
1:59:58
1:58:36
131
Martin Bronscheer
Schiedam
2:00:19
1:59:06
132
Ruud Janssen
Dordrecht
2:00:23
1:58:52
133
Ton Walison
Dutch Runners Basic
2:00:56
1:59:47
134
Bram den HAMER
Terneuzen
2:00:59
1:59:44
135
Peter Hekker
Sprint
2:01:05
1:59:48
136
Walter Maes
Deurne (BEL)
2:01:07
2:00:25
137
Luk Poelmans
Haacht (BEL)
2:01:21
2:00:07
138
Johan Kamsteeg
Hercules
2:01:45
2:00:16
139
Gré van Loenhout
Achilles
2:01:49
2:01:09
140
Paul Behiels
Brecht (BEL)
2:01:58
2:01:20
141
Jan van Dalen
Hercules
2:02:20
2:01:49
142
Wim van Dam
Klundert
2:02:43
2:01:34
143
Dick Groen
Etten-Leur
2:03:26
2:02:05
144
Menno Horjus
Rotterdam
2:03:43
2:02:08
145
Adri Buys
Achilles
2:04:12
2:03:22
146
Jan Bosch
Ridderkerk
2:04:27
2:02:51
147
Marijn Brant
Roosendaal
2:04:28
2:03:05
148
Bram de Blecourt
Achilles
2:04:46
2:04:18
149
Herman van Ommen
Passaat
2:05:01
2:04:28
150
Jan de Geus
Hercules
2:06:05
2:04:45
151
Marc Smet
Keerbergen (BEL)
2:06:33
2:05:20
152
J van Caulil
Etten-Leur
2:06:37
2:05:16
153
Theo Dekker
Breda
2:07:05
2:05:36
154
Frans Loos
Rotterdam
2:07:24
2:06:18
155
Cor van Engelen
Breda
2:07:24
2:07:01
156
Ernst Vlasblom
Hercules
2:07:29
2:06:00
157
Jan Daamen
Achilles
2:07:39
2:06:12
158
Theo Alderlieste
Hendrik-Ido-Ambacht
2:08:02
2:06:41
159
Geert van Leeuwen
Leiderdorp
2:08:26
2:08:05
160
Kees de Leeuw
Hendrik-Ido-Ambacht
2:08:51
2:07:09
161
Bart klein Zeggelink
Passaat
2:09:00
2:07:47
162
Romain Rijk
Breda
2:09:10
2:07:48
163
Henk Vergunst
Barendrecht
2:09:13
2:07:37
164
Kees Huijben
Hoeven
2:09:19
2:07:36
165
Frans Martens
Etten-Leur
2:09:41
2:08:28
166
Henk Bellemakers
Roosendaal
2:10:49
2:09:41
167
Jan Geers
Bergen op Zoom
2:10:50
2:10:37
168
Jan de Jong
Bam Civiel 3
2:11:31
2:10:26
169
Marien de Keizer
Krimpen aan den IJss
2:13:08
2:11:43
170
Rob Verbeek
Kompak Nederland B.V
2:16:02
2:14:57
171
Henk de Man
Rotterdam
2:18:06
2:16:28
172
Piet Herregods
AC Break
2:21:18
2:19:57
173
Jan Schijvenaars
AVO 1983
2:23:58
2:23:10
174
Jan den Braanker
Passaat
2:27:26
2:26:17
M65, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Han van Bueren
Scorpio
1:32:14
1:32:14
2
Toon Berk
Oud Gastel
1:39:14
1:39:02
3
Petrus de Rooij
St. Willebrord
1:39:43
1:39:43
4
Jan van Vliet
Rotterdam
1:42:55
1:42:37
5
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
1:42:58
1:42:49
6
Ferdie de Klerk
Scheldesport
1:43:15
1:42:43
7
Rien Vlemmix
GVAC
1:44:20
1:44:12
8
Henk Walvoort
Sprint
1:45:19
1:44:51
9
Kees Braspenning
AVO 1983
1:46:45
1:46:24
10
Ad Nous
Sprint
1:47:06
1:46:43
11
Rien vd Beemt
Achilles
1:49:09
1:48:45
12
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
1:49:28
1:48:57
13
Jan Poppelaars
Arcen
1:51:11
1:50:22
14
Leo Harreman
Waterweg
1:54:17
1:53:51
15
Hans Klompe
Scorpio
1:54:51
1:54:24
16
Rien Kerstens
Spado
1:56:37
1:55:38
17
Jan Oosterom
Oss
1:57:00
1:56:12
18
Bas Schot
Roosendaal
1:57:16
1:56:06
19
Jac Oostvogels
Roosendaal
1:58:55
1:58:00
20
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
2:00:00
1:58:36
21
Pol Geerts
Meersel-Dreef (BEL)
2:00:09
1:59:11
22
Rene Hellemans
Wuustwezel (BEL)
2:04:25
2:03:09
23
Simon Pleijsier
Waterweg
2:07:27
2:05:59
24
Herman Kreeft
Gilze
2:14:25
2:13:07
VSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leah Rottich
Kenia
1:17:19
1:17:19
2
Magali Fleche
Sprint
1:29:28
1:29:17
3
Cindy Bastiaansen
Sprint
1:35:26
1:35:14
4
Valerie De Roover
Sprint
1:38:19
1:38:07
5
Bianca van As
Wijchen
1:42:18
1:41:50
6
Fleur Halters
Sprundel
1:47:43
1:46:53
7
Dac Maas
Achilles
1:48:36
1:48:12
8
Zwanita Sterrenburg
Parthenon
1:49:24
1:48:37
9
Tinka Vinks
Breda
1:49:50
1:48:53
10
Melissa Kolhorn
Wageningen
1:50:51
1:49:38
11
Katja Van Etten
Oosterhout Nb
1:51:51
1:50:29
12
Bianca Fasching
Rotterdam
1:52:03
1:50:39
13
Kim Cierkens
Ronse (BEL)
1:54:04
1:52:46
14
Veronika Strnadova
Eindhoven
1:54:05
1:53:03
15
Petra van den Bliek
Etten-Leur
1:55:22
1:54:24
16
Boukje Huijben
Asterix
1:55:24
1:53:41
17
Linda De Groot
Rotterdam
1:55:53
1:54:15
18
Susanne Hafkamp
Hellas
1:56:10
1:55:21
19
Sandra Weeda
Hulten
1:56:44
1:55:37
20
Francesca Branzoli
Leiden
1:56:48
1:56:09
21
Judith Vloedgraven
Rijsbergen
1:57:05
1:55:45
22
Elvira de Korte
Etten-Leur
1:57:11
1:56:09
23
Sascha den Oudsten
Maassluis
1:57:14
1:55:41
24
Ilona Van Triest
Putte
1:57:29
1:56:50
25
Yvonne Loos
Vught
1:57:31
1:56:24
26
Maartje van Roessel
Schijndel
1:58:24
1:56:46
27
Christien Veelenturf
Schoonhoven
1:59:12
1:58:28
28
Martine Baars
PAC
1:59:36
1:58:13
29
Kerstin Fritsche
Breda
1:59:55
1:59:11
30
Wendy Zuur
De Lier
2:00:36
1:59:02
31
Eveline Bindels
Sprint
2:02:11
2:01:15
32
Nathalie Verbeek-Hoppz
Rotterdam
2:02:53
2:01:30
33
Dorien Meeuwis-de Hoon
Scorpio
2:03:03
2:01:55
34
Daniëlle Van Klaveren
Energie
2:06:47
2:05:12
35
Karlijn Bovenberg
PAC
2:08:40
2:07:33
36
Claudia Luyten
Breda
2:08:44
2:07:35
37
Nancy de Kok
Maasland
2:08:45
2:07:12
38
Caroline Mack
Rotterdam
2:09:05
2:07:45
39
Astrid Honcoop
Rotterdam
2:11:34
2:09:54
40
Marja Heijdra
Maasland
2:11:43
2:10:10
41
Marielle Morijn
THOR
2:12:42
2:11:33
42
Kim Saarloos
Klundert
2:12:50
2:11:23
43
Leonie van den Maagden
Rhoon
2:13:07
2:11:32
44
Eline Schroevers
Arnemuiden
2:18:12
2:17:33
45
Louise Swemmer
Dirksland
2:18:26
2:16:58
V35, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne de Kok
Dynamica
1:23:38
1:23:38
2
Marieke Prince
Parthenon
1:27:42
1:27:42
3
Gwynny Hamilton
Eindhoven Atletiek
1:28:56
1:28:56
4
Sigrid Martin
Rotterdam
1:31:10
1:31:08
5
Marieke Verheijen
Sprint
1:34:20
1:34:10
6
Brechtje Pegels-Brugma
Sprint
1:35:34
1:35:22
7
Sonja van Hecke
THOR
1:37:57
1:37:55
8
Saskia van den Beemt
Etten-Leur
1:37:59
1:37:51
9
Saskia Vercammen
Sint Niklaas (BEL)
1:38:14
1:38:04
10
Leen Bosteels
Belsele (BEL)
1:38:19
1:37:58
11
Melisande Verlaar
Sprundel
1:42:14
1:42:00
12
Renske van der Meer
Haag Atletiek
1:42:14
1:42:02
13
Petra Buijs
Spado
1:43:30
1:43:00
14
Nelly Raeymakers
Wijnegem (BEL)
1:43:48
1:43:32
15
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
1:43:51
1:43:41
16
Elly van Ooijen
PAC
1:44:07
1:43:19
17
Machteld Verdaasdonk
Spado
1:44:25
1:43:54
18
Esther Mohunioi van Ni
Road Runners Etten-L
1:44:35
1:44:22
19
Diana van 't Westeinde
1:44:37
1:43:54
20
Heidi Hereijgers
1:44:41
1:43:56
21
Esther van den Berg
Spado
1:45:53
1:45:22
22
Marieke de Boer de Kok
Wouw
1:45:55
1:45:21
23
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:46:39
1:45:45
24
Judith Verboven-Geerts
Gloria
1:47:06
1:46:46
25
Joëlle Mertens
Scorpio
1:47:12
1:46:39
26
Jessica Adriaansen
1:47:50
1:46:55
27
Bianca de Rooy
Etten-Leur
1:47:58
1:47:30
28
Anita van Dorst
Achilles
1:48:02
1:47:30
29
Sindy van de Watering
Spado
1:48:15
1:47:44
30
Doris Rodriguez
Wouw
1:48:36
1:48:03
31
Debbie van Hoof
1:48:39
1:47:46
32
Chantal Frijters
Baarle-Hertog (BEL)
1:48:57
1:48:36
33
Sietske Willemse
Gloria
1:48:57
1:48:36
34
Petra Wilmsen-Kusters
Baarle-Hertog (BEL)
1:48:59
1:48:39
35
Ancella Knoop
Etten-Leur
1:49:37
1:48:40
36
Diana Zegers
Loopvereniging TOF
1:49:49
1:48:54
37
Ellen den Arend
Achilles
1:49:52
1:49:20
38
Leandra Sprenkels
1:50:07
1:49:03
39
Rian de Vlieger
Lewedorp
1:51:02
1:50:14
40
Yvonne Martens-Griep
Scorpio
1:51:09
1:50:34
41
Petra van de Laar
1:51:46
1:51:04
42
Niobe Mijnders
AV Wijchen
1:51:57
1:50:20
43
Gine Shearlaw - van In
THOR
1:52:20
1:52:01
44
Shirley de Vries
Energie
1:52:52
1:52:15
45
Marie Louise Buckens
Oudenbosch
1:53:07
1:51:50
46
Monique Buster
Sprint
1:53:16
1:52:30
47
Mariëtte Spee
Road Runners Etten-L
1:53:32
1:51:51
48
Wendy Colpa
Leiderdorp
1:54:05
1:53:47
49
Esther Van Sluijs-Kole
AV '56
1:54:16
1:53:38
50
Alice Keij
Oudenbosch
1:54:43
1:53:18
51
Wendy Jonkheijm
Kloosterzande
1:55:09
1:53:46
52
Bianca Blanke
Etten-Leur
1:55:33
1:53:53
53
Ursula Nuijten-Blaakma
Oudenbosch
1:55:52
1:54:36
54
Karin Cuijoers
Kalmthout (BEL)
1:56:11
1:55:12
55
Marieke Schieman
Philippine
1:57:04
1:55:42
56
Cora van Beek
Gemeente Etten-Leur
1:58:00
1:56:51
57
Anita Sels
Hendrik-Ido-Ambacht
1:58:30
1:57:19
58
Christa Kattenberg
Hoogvliet Rotterdam
1:58:36
1:57:17
59
Thérèse Vreugdenhil
Maasland
1:58:38
1:57:05
60
Gerda Schilder
Maassluis
1:58:39
1:57:05
61
Ester Peeters
1:59:10
1:58:05
62
Ondina Fortes
PAC
1:59:12
1:58:12
63
Jolanda Vriens
AV Standdaarbuiten
1:59:20
1:57:55
64
Sylvia van Laerhoven
1:59:21
1:58:19
65
Marian Putter
Energie
1:59:44
1:58:33
66
Marja Lambregts
Roosendaal
1:59:52
1:58:36
67
Carolien Timmer
Sprint
1:59:54
1:59:08
68
Sandy Van der Burgh
Maasland
1:59:56
1:58:24
69
Esther Stutvoet
Energie
1:59:56
1:59:19
70
Geraldine van den Berg
Breda
2:00:16
1:59:07
71
Rieneke Van Kaam
Spado
2:00:29
1:59:27
72
Janine van Dijk
Maassluis
2:00:36
1:59:02
73
Jolanda Peeters
2:00:38
1:59:31
74
Astrid Schimmel
Energie
2:00:38
1:59:26
75
Mariko Veger
Sprint
2:01:12
1:59:55
76
Floor van der Steen
Gouda
2:01:32
2:00:08
77
Mabel Brouwers
Road Runners Etten-L
2:01:54
2:00:14
78
Heidi van der Made
Bam Civiel 5
2:02:15
2:01:15
79
Linda Diepenhorst
Sprint
2:02:23
2:01:16
80
Sandy Roovers
Etten-Leur
2:02:47
2:02:06
81
Natali Vermeulen
Breda
2:02:47
2:01:25
82
Corien Oerlemans
Stampersgat
2:03:09
2:02:22
83
Madeleine Rommers
Roosendaal
2:03:35
2:02:00
84
Leonieke van der Have
2:03:38
2:02:47
85
Savina Becciu
Passaat
2:03:39
2:02:28
86
Hilde Kennes
Strijbeek
2:03:44
2:03:27
87
Dagmar Van Pelt
Breda
2:03:50
2:03:50
88
Lorette van Leuven
Hercules
2:03:54
2:03:03
89
Ursula Smeulders
Gemeente Etten-Leur
2:04:10
2:03:02
90
Natascha Hazelzet-Fioo
Hercules
2:04:10
2:02:43
91
Hilde Hillen
Meer (BEL)
2:04:31
2:03:17
92
Esmeralda de Bont
Roosendaal
2:05:42
2:05:06
93
Nathalie Bulkmans
THOR
2:06:01
2:04:39
94
Inge Zoete
Energie
2:06:07
2:04:32
95
Caroline van Harskamp
Dordrecht
2:06:30
2:05:12
96
Leonie van Leeuwen
Loopvereniging TOF
2:06:44
2:05:26
97
Marloes Hendriks
2:06:59
2:05:56
98
Janine Dictus
Achilles
2:06:59
2:05:59
99
Antonia Armstrong
Ft Lauderdale (USA)
2:07:18
2:05:56
100
Nienke Hoogenstraaten
Breda
2:07:52
2:06:29
101
`Vanessa van Beers
THOR
2:08:19
2:07:27
102
Renske Schoonbeek
AV Wijchen
2:08:50
2:07:15
103
Brigitte van den Bos
Alblasserdam
2:08:52
2:07:10
104
Lonneke Stoppelenburg
Passaat
2:08:58
2:07:45
105
Sandra Twigt - van Wij
Passaat
2:08:59
2:07:45
106
Masja Roselaar
Chaam
2:10:03
2:08:39
107
Arline van den Boogaar
Hercules
2:11:03
2:09:34
108
Sandra van der Westen
Breda
2:11:38
2:10:25
109
Thea Vos
2:11:48
2:11:04
110
Ursula van Merrienboer
Roosendaal
2:12:44
2:11:37
111
Sylvia Halters
2:12:51
2:11:44
112
Marjolijn Goud
Dirksland
2:15:24
2:13:54
113
Caroline Verschoor
Sliedrecht
2:15:58
2:14:46
114
Jenny Krijnen
Rotterdam
2:18:06
2:16:26
115
Claudia van Maasakkers
Etten-Leur
2:18:18
2:16:56
116
Sarida Van Gaever
AC Break
2:19:24
2:18:00
117
Angie de Koeijer
Arnemuiden
2:22:39
2:22:00
118
Cherie Kneefel
PAC
2:23:18
2:21:55
119
Anja van Haperen
Breda
2:29:07
2:27:27
120
Lilly Mentzel
Breda
2:29:08
2:27:29
V45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Tolsma-Hamming
Spado
1:35:26
1:35:20
2
Kerry Malone
Schiedam
1:36:24
1:36:11
3
Monique Allefs
RK HAV
1:37:29
1:37:22
4
José van der Linden
Achilles
1:37:33
1:37:25
5
Karin Verheijden
GVAC
1:37:53
1:37:43
6
Wilma Flipsen
Breda
1:38:53
1:38:41
7
Willy Luijten
Road Runners Etten-L
1:39:29
1:39:16
8
Rhonda Derijnck
Arendonk AC
1:39:50
1:39:29
9
Luci Verhoeve
Road Runners Etten-L
1:40:13
1:39:57
10
Marie-Josee van den Co
Gloria
1:40:23
1:40:03
11
Gerda Nouws
1:40:33
1:40:14
12
Connie Hage
1:42:36
1:42:19
13
Esther Appeldoorn
Rotterdam
1:43:49
1:43:21
14
Lies de Bruijn
Wouw
1:44:02
1:43:30
15
Rian Flikweert
Dynamica
1:44:44
1:44:29
16
Willy Moerland
Olympia Halsteren
1:44:57
1:44:38
17
Heather MacDuff
Inpijn-blokpoel inge
1:44:58
1:44:35
18
Jo Lucas
Scorpio
1:46:36
1:45:17
19
Anja Koeken
Rijsbergen
1:47:13
1:46:51
20
Maaike Krimpenfort
1:48:41
1:47:47
21
Barbara Wierema
Achilles
1:49:26
1:49:01
22
Annick Heijnemans
THOR
1:50:20
1:50:10
23
Hilda Aerts
Chaam
1:50:36
1:50:13
24
Jose Brouwers
Breda
1:50:53
1:50:06
25
Helma Borlijn
1:51:23
1:50:57
26
Marian van Weenen
Bergschenhoek
1:52:54
1:52:31
27
Birgitta Donkmarlin
Wijchen
1:53:36
1:53:01
28
Bea de Jongh
Sleeuwijk
1:53:52
1:52:54
29
Gemma Hereijgers
1:53:54
1:52:49
30
Linda Eligh
Sprint
1:54:02
1:53:17
31
Marian van Eck
Passaat
1:54:15
1:53:06
32
Janny Bastiaansen
Zundert
1:54:22
1:53:25
33
Mevrouw Offringa
Breda
1:54:30
1:53:33
34
Karoline 't Lam
Parthenon
1:55:11
1:54:02
35
Janet Beijer
Spark
1:55:21
1:54:49
36
Greet Jacobs
Wuustwezel (BEL)
1:55:49
1:55:16
37
Heleen Korswagen
Etten-Leur
1:55:49
1:54:28
38
Corrie Reugebrink
THOR
1:56:19
1:55:26
39
Ingrid van Drunen
Etten-Leur
1:56:20
1:55:41
40
Miranda Schenk
Bleiswijk
1:56:35
1:54:55
41
Andrea de Winkel-Koeho
Spirit Oud Beijerlan
1:56:36
1:56:02
42
Angele Peeters
Achilles
1:56:38
1:56:06
43
Hilde Smet
Westdorpe
1:56:45
1:55:22
44
Sabine Van Heiningen
Spijkenisse
1:57:02
1:56:25
45
Veerle Rypma
the Hague Road Runne
1:57:11
1:56:22
46
Wilma Schroevers
Arnemuiden
1:57:48
1:57:08
47
Karin Van Deursen
Oosterhout Nb
1:58:20
1:57:18
48
Anja Broere
Passaat
1:58:22
1:57:13
49
Jacqueline van de Voor
Hulst
1:58:29
1:57:04
50
Caroline van Teeffelen
Achilles
1:58:39
1:56:57
51
Merie Schoone
Achilles
1:59:04
1:58:23
52
Ellen Veldhoen
Maasland
1:59:09
1:57:37
53
Jolanda van Hassel
1:59:20
1:58:20
54
Dian Ligtendag
1:59:23
1:58:01
55
Stella Dekker-Biesheuv
Maassluis
1:59:43
1:58:09
56
Lydia van der Borst
AVR '90
2:00:00
1:59:00
57
Rita Verhage
Flakkee
2:00:23
1:58:57
58
Diana Schats
Spado
2:00:32
1:59:29
59
Conny Lazeroms
2:00:33
1:59:47
60
Carla Smits
Groene Ster
2:00:51
1:59:35
61
Marie-Louise Ruben
Parthenon
2:01:35
2:00:23
62
Monique van der Horst
Roosendaal
2:01:38
2:00:48
63
Yvonne van Oekel
Nijmegen Atletiek
2:02:22
2:00:44
64
Wies vd Sande
Wouw
2:02:54
2:01:20
65
Annette Verhoeven
Krimpen aan den IJss
2:03:00
2:01:34
66
Margriet Monden
2:03:22
2:02:21
67
Wilma de Wit
Spado
2:03:26
2:03:14
68
Mirjam van der Hout
AV Wijchen
2:03:38
2:02:39
69
Marian van Ommen
Achilles
2:04:13
2:03:22
70
Annemiek Jacobs
Olympus '70
2:04:36
2:03:19
71
Astrid van Tricht
Parthenon
2:05:10
2:03:57
72
Ingeborg Roothooft
Schoten (BEL)
2:05:51
2:05:16
73
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerlan
2:06:50
2:06:15
74
Ellen Hoeckx
Bergen op Zoom
2:07:34
2:06:26
75
Bernadette Salomé
Kloosterzande
2:07:52
2:06:25
76
Karin Broere
Zevenbergen
2:07:56
2:06:39
77
Marian Sachteleben
Roosendaal
2:08:19
2:07:27
78
Jolanda Pijnenburg
Spiridon
2:08:50
2:08:21
79
Monique Haagooort
Rotterdam
2:09:14
2:07:38
80
Marijke Ekelo
Parthenon
2:10:37
2:10:06
81
Janneke van Leeuwen
Maasland
2:10:56
2:09:24
82
Antoinette Beljaars
Hercules
2:11:04
2:09:35
83
Margot Aerts
Hulst
2:11:15
2:09:50
84
Angelique Douma
THOR
2:11:17
2:09:55
85
Ella Bastiaansen
Achilles
2:11:32
2:10:31
86
Carla de Haan
Sleeuwijk
2:11:41
2:10:43
87
Gonnie de Raadt
Maasland
2:11:43
2:10:11
88
Hedwig Elders
PAC
2:11:56
2:10:57
89
Jose Kustermans
2:12:51
2:11:45
90
Marlies Kooiman
Hercules
2:13:40
2:12:12
91
Anja van Leeuwen
Breda
2:14:04
2:12:44
92
Sandra de Winter
Parthenon
2:14:10
2:12:58
93
Erna van Es
Middelharnis
2:14:20
2:13:07
94
Inge van der Zwet
Hercules
2:14:30
2:13:02
95
Tiny Tax
2:14:41
2:13:34
96
Sonja Snepvangers
2:14:41
2:13:36
97
Margreet Poot
Maasland
2:16:39
2:15:08
98
Jeska van Rotterdam
Rotterdam
2:18:21
2:16:53
99
Marianne Ritmeijer
Nijmegen Atletiek
2:19:20
2:17:41
100
Vera de Leenheer
AC Break
2:19:24
2:18:01
101
Pia de Ridder van Beek
Krimpen aan den IJss
2:20:18
2:18:54
102
Helma Bastiaansen
Etten-Leur
2:20:41
2:19:27
103
Klazien Nederveen
Sliedrecht
2:24:25
2:23:15
104
Nadia Cavens
Temse (BEL)
2:26:15
2:24:56
105
Monique van Waardenber
Rotterdam
2:33:11
2:31:32
106
Annick de Blende
Ekeren (Antwerpen) (
2:35:25
2:34:02
V55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Roelen
THOR
1:37:17
1:37:16
2
Joleen Jansen-Melse
Spado
1:37:31
1:37:31
3
Anjo van Randwijk
Fortuna
1:45:01
1:44:20
4
Debora Hampel-van Kape
Oud-Vossemeer
1:47:52
1:47:06
5
Rina Doomen
AVO 1983
1:48:20
1:47:57
6
Anja Velmans
Sprint
1:48:58
1:48:31
7
Marrie Quist
Krimpen aan den IJss
1:49:30
1:48:06
8
Wanny Haverkamp
1:52:17
1:51:14
9
Hanneke Gillese
1:53:35
1:53:20
10
Nelleke van Dijk
Spirit Oud Beijerlan
1:56:10
1:55:39
11
Veronica Jansen
Spado
1:57:20
1:56:20
12
Tineke den Oudsten
Maassluis
1:59:39
1:58:05
13
Irene Kamp
Hercules
1:59:51
1:58:22
14
Annie van Oyen
2:00:01
1:59:16
15
Rianne Ammerlaan
Olympus '70
2:03:28
2:01:48
16
Lena de Wilde-Kleingel
avVN
2:04:22
2:03:08
17
Toos van Dun
Galder
2:05:42
2:05:25
18
Loes de Pee-Veth
Hercules
2:06:05
2:04:41
19
Bep Voesenek
Loopvereniging TOF
2:06:41
2:05:23
20
Annuska Fontein
Groene Ster
2:09:10
2:07:54
21
Anja Bakhuisen
Poortugaal
2:09:12
2:07:36
22
Martine de Ruiter
Passaat
2:12:51
2:11:42
23
Anne-Marie Jansen-Hoef
Kloosterzande
2:14:12
2:12:44
24
Sonja Sital
Rotterdam
2:15:13
2:14:43
25
Annemarie Rietveld
Etten-Leur
2:22:14
2:21:02
26
Hettie Bol-Rubens
Ulvenhout AC
2:23:36
2:22:01
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Achilles
31:20
31:20
2
Ben Vriends
Achilles
32:59
32:59
3
Tim Tinus
Eindhoven Atletiek
33:01
33:01
4
Alexander Picard
Chaam
33:14
33:14
5
Wouter Hoefsloot
Cifla
33:18
33:18
6
Tommy Kinders
Vrasene (BEL)
34:20
34:19
7
Alwin Roovers
Achilles
34:46
34:46
8
Gertjan Konings
Sprint
35:46
35:46
9
Pieter Ronteltap
Nijmegen
36:10
36:10
10
Martijn Nooren
DJA
36:40
36:40
11
Willem Stapel
Breda
36:52
36:51
12
Frans Boersma
Prinsenbeek
38:07
37:55
13
Douwe Schouwenaars
Sprint
38:13
38:12
14
BART van den Brule
Chaam
38:17
38:17
15
Paul Monden
Etten-Leur
38:18
38:09
16
Leandro de Neef
Etten-Leur
39:16
39:16
17
Michel Broeders
Spiridon
39:25
39:25
18
Sjoerd Philipse
Flowserve 6
39:31
39:31
19
Jordy den Tenter
Breda
39:41
39:34
20
Sander Van der Aarsen
AVO 1983
39:43
39:41
21
Benny Poppe
Etten-Leur
40:21
40:03
22
Tom Verschuren
Wouw
40:29
40:15
23
Patrick Chantrel
Prinsenbeek
40:45
40:32
24
Joost Leijten
Oosterhout Nb
40:45
40:35
25
Niels vd Haak
Flowserve 6
40:58
40:45
26
Marijn de Jongh
Oosterhout Nb
41:07
40:59
27
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-L
41:11
41:10
28
Maikel Beenakkers
41:26
41:17
29
Jan van Oosterhout
Flowserve 2
41:26
41:24
30
Denny Sprenkels
Prinsenbeek
41:42
41:29
31
Dries Sabbe
Sprint
41:42
41:35
32
Joris Buijs
Utrecht
41:48
41:46
33
Benjamin Biemond
Steenbergen Nb
41:51
41:33
34
David Hagenaars
Breda
41:55
41:53
35
Jeroen Christianen
Etten-Leur
41:58
41:54
36
Vincent Eken
Etten-Leur
42:19
42:14
37
Piet Kriesels
Flowserve 8
42:24
42:24
38
Maarten van Ee
Breda
42:26
42:25
39
Niels van Mook
Made
42:27
42:26
40
Martijn van Dijk
Breda
42:29
42:29
41
Johan Trouw
42:53
42:39
42
Maarten van Weelden
Woensdrecht
43:02
42:55
43
Rens Bokhorst
Woensdrecht
43:04
42:49
44
Richard Vermaesen
Flowserve 8
43:09
43:08
45
Lennard Izelaar
Sprint
43:14
43:07
46
Hilco Kant
Breda
43:15
43:10
47
Sander Nuijten
Roosendaal
43:17
43:02
48
Sijbren Klitsie
Breda
43:22
43:07
49
Tom Weijers
Maastricht
43:36
43:23
50
Rick van Loon
43:37
43:31
51
Daniel van Gool
Etten-Leur
43:42
43:36
52
Rob Smits
Etten-Leur
44:09
43:55
53
Sander van Rooijen
Etten-Leur
44:11
44:00
54
Erwin Hendrikx
Prinsenbeek
44:14
44:10
55
Angelo Pfaff
Etten-Leur
44:19
44:14
56
Huub van Dommelen
Oisterwijk
44:36
44:28
57
Edwin Langen
Oosterhout Nb
44:41
44:27
58
Loek de Vroomen
Klundert
44:51
44:30
59
Antonius J van Rooij
Delft
44:54
44:38
60
Michiel Wallaard
Rotterdam
44:56
44:37
61
Rick Schrijner
Breda
44:58
44:50
62
Steffen van der Steen
Dordrecht
45:07
44:52
63
Mark van Zundert
Flowserve 7
45:10
44:59
64
Daniel Alonso
Etten-Leur
45:10
44:36
65
Mark Littooij
Rassers Advocaten
45:10
44:46
66
Jules Bernaerts
45:16
45:00
67
Niek Goossen
Etten-Leur
45:28
45:15
68
Mark Dubbeld
BLOM Verkeersschool
45:29
44:10
69
Frank Sol
Breda
45:30
44:54
70
Johnny van Dijk
Rucphen
45:30
45:13
71
Joep Mutsaers
Tilburg
45:31
45:09
72
Dirk Floren
Road Runners Etten-L
45:39
45:37
73
Wessel Gabriels
Etten-Leur
45:49
45:32
74
Johan Hol
Tilburg
45:54
45:33
75
Jos Leijs
Flowserve 6
45:59
45:45
76
Adriaan Koenders
Breda
45:59
45:14
77
Sebastiaan van der Vin
46:04
45:31
78
Ronald Timmerman
46:06
45:54
79
Loek Donders
's-Gravenhage
46:06
45:31
80
Vincent van Baal
46:10
45:16
81
Jorn van Haperen
Etten-Leur
46:13
46:05
82
Frank Bouwers
Flowserve 6
46:23
46:12
83
Wesley Goedegebuure
Maastricht
46:37
46:24
84
Boudewijn Stumpe
Breda
46:43
46:28
85
B de Regt
Woonstichting Etten-
46:43
46:23
86
Jonan Kouwenhoven
Breda
46:58
46:13
87
Jarno Bierman
Breda
47:09
47:06
88
Folkert de Wit
Breda
47:26
46:50
89
Michael Bergs
Bergen op Zoom
47:32
47:17
90
Bas Verschuren
Flowserve 2
47:32
46:14
91
Frank Kouwenhoven
Breda
47:38
46:43
92
Patriek van Gammeren
47:40
47:15
93
Mike van Leent
47:40
46:29
94
Mats Everaers
Breda
47:41
46:54
95
Niels van den Berge
Klundert
47:46
47:26
96
Marc van Dijk
Klundert
47:47
47:26
97
Jan-Joost van Dijk
Breda
47:55
47:21
98
Camiel Weterings
Breda
48:18
47:31
99
Daan van Lier
Oud Gastel
48:18
47:19
100
Bart Baartmans
Roosendaal
48:22
47:24
101
Jeroen Senden
Klundert
48:25
47:29
102
Jos Janssen
Etten-Leur
48:35
48:19
103
Ruud van der Made
Etten-Leur
48:36
47:36
104
Luuk Timmermans
Etten-Leur
48:37
47:36
105
Corne Coremans
Flowserve 5
48:38
48:26
106
Ralph de Jong
48:47
48:04
107
Ralph van Rossum
Etten-Leur
49:01
48:33
108
Tijs van Dorst
Etten-Leur
49:10
48:27
109
Roel van Huffelen
Etten-Leur
49:18
49:07
110
Erik Kok
Flowserve 8
49:23
48:08
111
Jaap Schilder
49:26
49:08
112
Rens Broks
49:29
48:25
113
Thomas Chaulet
Etten-Leur
49:34
49:10
114
Michaël Bisschop
Breda
49:37
48:52
115
Lars van Meer
Dorst
49:44
49:07
116
Wietse van de Wiel
SponsOORloop 2
49:46
49:05
117
Marc Beekers
Asselbergs & Klinkha
49:48
48:35
118
Frank de Wit
Etten-Leur
49:52
49:37
119
Mosses Asturias Coosem
Etten-Leur
50:05
49:43
120
Ronald Jaspers
50:14
49:11
121
Edwin Roedolph
Etten-Leur
50:20
49:25
122
Robert Esseling
50:20
49:39
123
Youri van den Berg
Etten-Leur
50:23
50:03
124
Rob Luijten
50:25
49:07
125
Richard Spronk
50:25
49:15
126
Yannick van Domburg
Roosendaal
50:26
48:31
127
Rene Hollemans
50:28
49:36
128
Leon Vloeimans
50:31
50:04
129
Mark Jochems
50:38
50:10
130
Wouter Marks
Etten-Leur
50:44
50:18
131
Remko Mathissen
Breda
50:44
50:00
132
Teun Kooymans
Rucphen
50:46
49:52
133
Randy Romme
50:50
50:20
134
Toine Bronk
Flowserve 2
50:51
49:32
135
Edgar van Hassel
50:57
50:14
136
Jasper Coremans
Bam Civiel 2
51:05
49:57
137
Andre van der Bijl
Breda
51:10
50:17
138
Peter van Gog
Naarden
51:17
50:44
139
F van Wijnen
Bam Civiel 1
51:18
50:12
140
Matthijs van Roemburg
Ouwerkerk
51:19
49:52
141
Erik Looff
Asselbergs & Klinkha
51:22
50:59
142
Robin Smalleganger
AVO 1983
51:24
50:50
143
Frans van Meer
Asselbergs & Klinkha
51:25
51:09
144
Bjorn de Rijk
Etten-Leur
51:32
50:43
145
Erik van Loon
Asselbergs & Klinkha
51:35
51:20
146
Johnny de Jong
Rucphen
51:36
51:06
147
Ronald Beljaars
Etten-Leur
51:40
51:15
148
Marijn Veraart
Asselbergs & Klinkha
51:52
51:23
149
Ryan Webb
Etten-Leur
51:52
50:50
150
APJ Voogt
Roosendaal
51:53
50:32
151
Ferry Monde
St. Willebrord
51:55
51:17
152
Omar Nahari
Etten-Leur
51:57
51:05
153
Arne Maerschalck
Ekeren (BEL)
52:01
51:22
154
Wouter Hofste
Breda
52:06
51:16
155
Robert Verbaten
Kompak Nederland B.V
52:11
51:00
156
Alexander Van Assouw
Oisterwijk
52:16
51:31
157
Wouter Verdaas
Groene Ster
52:17
51:27
158
Bart Kennes
Oisterwijk
52:24
51:37
159
Jorn De la Roij
Breda
52:32
51:40
160
Lex van Aert
Etten-Leur
52:42
51:41
161
Jerry van Leent
52:46
51:34
162
Gideon van Haasteren
Utrecht
52:47
51:51
163
Rick den Ham
Etten-Leur
52:50
51:49
164
Rob Lauret
Etten-Leur
52:50
51:51
165
Sidney Silder
Etten-Leur
52:55
51:58
166
Joep van de Ven
BLOM Verkeersschool
52:56
51:33
167
Rob van Baren
52:58
51:48
168
Bastiaan Dirken
Argo Advies 1
53:01
51:45
169
Sander van Sundert
DEBA 2
53:08
52:52
170
Sybren Ewijk
53:27
52:42
171
Coen van Dongen
53:29
52:44
172
Floris Meurkens
Sprint
53:31
53:00
173
Olaf Linders
Flowserve 2
53:53
52:35
174
Jasper Quak
Maastricht
54:00
53:48
175
Luuk van Beckhoven
Flowserve 7
54:04
52:48
176
Sjoerd van Loon
Breda
54:20
53:01
177
Sebastiaan Knibbeler
Etten-Leur
54:21
53:02
178
Joris Wijnen
Hoeven
54:28
54:09
179
Frits Vaes
Etten-Leur
54:37
53:50
180
Sjors vd Lindeloof
Oud Gastel
54:43
53:55
181
Rajan Ramautar
Eindhoven
54:59
54:07
182
Mike Katzoff
Etten-Leur
55:03
54:11
183
Koen van Zomeren
Achilles
55:16
54:52
184
Rob Erkelens
BLOM Verkeersschool
55:20
54:02
185
Erwin van den Luijtgaa
Etten-Leur
55:28
54:11
186
Sheriff Moestadja
Breda
55:50
54:54
187
Joris Nooren
Etten-Leur
55:52
55:04
188
Marten Bullema
Zundert
55:55
54:09
189
Frank Smetsers
56:31
55:13
190
Erwin van den Hooven
56:32
55:56
191
Mark Ketelaar
Flowserve 6
56:38
55:41
192
Bastiaan Nelen
Breda
56:46
55:27
193
Jacques Engelen
Flowserve 7
56:53
55:36
194
Ton Kerstens
Flowserve 5
56:55
55:38
195
Daniël van Daalen
Breda
56:59
56:11
196
Heino van Eekelen
Etten-Leur
56:59
55:16
197
Werner Potters
Flowserve 5
57:07
55:16
198
Mees van Ravels
Breda
57:09
56:20
199
Stephan Tuerlings
Kompak Nederland B.V
57:37
56:25
200
Doris Notenboom
57:38
56:53
201
Thijs Kleijwegt
57:42
56:34
202
Sjaak vd Bergh
Flowserve 8
57:52
57:18
203
Cees Nuyten
Flowserve 5
57:52
56:35
204
Harry Tieges
Flowserve 5
58:08
56:51
205
Stan de Groot
Breda
58:11
56:38
206
Pierre Voermans
Etten-Leur
58:18
56:45
207
Richard de Wit
Etten-Leur
58:18
56:35
208
Mark Leijten
Hoeven
58:30
57:00
209
Christiaan Wallaard
Etten-Leur
58:39
57:55
210
Hans Rommens
59:33
58:33
211
Marcel van Bentum
Groene Ster
1:00:04
59:24
212
Steven van Hengel
Asselbergs & Klinkha
1:00:15
58:58
213
W Doorten
Woonstichting Etten-
1:00:34
58:50
214
Stefan Oomen
1:00:34
59:35
215
Mark de Beer
Roosendaal
1:00:37
58:54
216
Douwe Osinga
Breda
1:00:40
59:51
217
Matthijs Schraver
Zevenbergen
1:00:58
59:50
218
Arnoud Donkers
1:01:00
59:51
219
Wouter van der Spek
Etten-Leur
1:01:17
1:00:08
220
Janco de Roos
Breda
1:04:05
1:02:32
221
Johan Gommers
Flowserve 8
1:04:18
1:03:01
222
Rik Boere
Zevenbergen
1:04:31
1:03:00
223
Marcel Wijjnen
Etten-Leur
1:04:37
1:02:49
224
Jeroen te Brake
1:04:50
1:04:35
225
Jaap van Hooijdonk
Breda
1:04:51
1:03:54
226
Peter Sanstra
Rucphen
1:05:52
1:05:49
227
Arjan Bogaert
1:09:24
1:08:15
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Nefkens
Cifla
33:24
33:24
2
Michael Woerden
De Veenlopers
35:41
35:41
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
36:18
36:18
4
Erwin Langeler
Asselbergs & Klinkha
36:21
36:20
5
Pieter Delacourt
Sprint
38:09
38:05
6
Erwin Brosens
Sprint
38:26
38:21
7
Kristian de Lange
Sprint
38:29
38:25
8
Wilbert Touw
Achilles
39:13
39:13
9
Jacco van Beek
39:18
39:12
10
Marlon Voorn
Sparta
39:20
39:17
11
Frank Sjaardema
Sprint
39:40
39:35
12
Said Ahabbad
Oudenbosch
39:57
39:55
13
Fabian Mettens
Breda
40:19
40:11
14
Robert Kempenaars
Oud Gastel
40:25
40:22
15
Norbert Heijblom
Sprint
40:30
40:23
16
Rabin Mohunlol
Achilles
40:33
40:31
17
Joh van Wanrooij
Spado
40:44
40:42
18
Koen van Elteren
Oud Gastel
40:47
40:39
19
Thijs Thielemans
SponsOORloop 1
40:52
40:02
20
Alex Janssen
Amsterdam
40:54
40:52
21
Marco Schijvenaars
AVO 1983
40:56
40:56
22
Jaap Thielen
Breda
40:56
40:55
23
Koen Fransen
Hoogstraten (BEL)
41:04
40:58
24
Jeroen Rigbers
Prinsenbeek
41:07
41:05
25
Leon Pepermans
Sprint
41:12
41:06
26
Sander Nuhoff
41:13
41:09
27
Hans Klinkenberg
Breda
41:21
41:15
28
Tom Runderkamp
Breda
41:27
41:24
29
Erwin Kriesels
AVO 1983
41:36
41:36
30
Rob Zehenpfenning
Spiridon
41:52
41:51
31
Dolf Willemen
Spiridon
41:56
41:55
32
Jeroen Kroes
Amersfoort
42:11
41:57
33
Arjan Laseroms
Bosschenhoofd
42:40
42:35
34
Thijs van Berlo
Tilburg
42:44
42:37
35
Jeroen Poppelaars
DEBA 2
42:46
42:39
36
Matthijs van der Reest
Steenbergen Nb
42:47
42:39
37
Paul Tulfer
Tilburg
42:54
42:46
38
Patrick Sonder
Breda
42:56
42:48
39
Niels de Beer
Breda
43:18
43:10
40
Patrick Cromsigt
SponsOORloop 7
43:22
43:10
41
Timo Schuurbiers
Breda
43:22
43:11
42
Marcel Bastiaansen
Etten-Leur
43:24
43:10
43
Philip van Dueren den
Breda
43:30
43:09
44
Marchel Witte
Steenbergen Nb
43:31
43:24
45
Jurgen van Ginneken
Breda
43:38
43:37
46
Wilbert Timmmermann
THOR
43:39
43:30
47
Sjors de Jong
Rabobank West Braban
43:49
43:49
48
Jack Lazeroms
AVR '90
43:51
43:41
49
Lennart Nicolai
Breda
43:54
43:43
50
Rob Landa
SponsOORloop 1
43:57
43:09
51
Andre de Roij
Etten-Leur
44:10
44:09
52
Peter Reuvers
Zevenbergen
44:12
43:58
53
Edwin Linders
44:12
43:58
54
Corne van Nijnatten
44:37
44:27
55
Rene van Dijk
Sommelsdijk
44:47
44:22
56
Toine van Bladel
44:49
44:35
57
Paul van der Klugt
THOR
44:59
44:48
58
Marc Akkermans
Breda
45:07
44:56
59
Edwin van de Laar
Oosterhout Nb
45:12
44:51
60
Maikel van Geel
Etten-Leur
45:13
44:53
61
Rachid Hajji
Maarssen
45:22
45:12
62
Robert Oostvogels
Etten-Leur
45:23
45:10
63
Michael Bakx
45:23
45:12
64
Paul de Ruijg
Sprint
45:26
45:00
65
Marco van den Berg
Etten-Leur
45:27
45:07
66
Evert Huybregts
Breda
45:34
45:21
67
Jordi Damen
45:47
45:41
68
Michel Engelen
Roosendaal
45:47
45:16
69
Corne van Dravik
Hoeven
45:47
45:24
70
Corne van de Riet
Achtmaal
45:49
45:31
71
Peter Braspenning
45:51
45:45
72
Rudolf de Jong
Oud Gastel
45:51
45:42
73
Peter Timmermans
Achilles
46:00
45:42
74
Guido de Bont
46:06
45:22
75
Wifred Heeren
Etten-Leur
46:09
45:55
76
Corné Suijkerbuijk
Sprundel
46:10
45:54
77
Rogier Coppens
Chaam
46:22
46:11
78
André Locchi
Etten-Leur
46:40
46:19
79
Jessey Kasandikromo
Teteringen
46:41
45:51
80
Arno Mouwen
Road Runners Etten-L
46:45
46:27
81
Sander Aartsen
Breda
46:54
46:24
82
Johan van der Sanden
Etten-Leur
46:54
46:44
83
Joost Marijnissen
Etten-Leur
46:57
46:23
84
Dave de Rooij
Rucphen
47:03
46:32
85
Eric Korteland
Papendrecht
47:03
46:59
86
Philip van Londen
Breda
47:06
46:46
87
Bob Gijsberts
Utrecht
47:06
46:37
88
Hans Berkhout
Oud Gastel
47:09
46:48
89
Wim Vandekeybus
Essense AC
47:12
46:41
90
Romeo Goedel
Bavel
47:12
46:43
91
Eugene den Boer
Bavel
47:13
46:43
92
Said Auolad Ali
Graham Packaging Com
47:19
47:04
93
Toine Roks
47:23
47:17
94
Niek Overduin
Ulvenhout
47:26
47:05
95
Yvan Wirix
Wernhout
47:27
47:13
96
Martijn Kelders
Etten-Leur
47:30
46:44
97
Stanley de Jong
Zundert
47:39
47:13
98
Aswin van Oorschot
47:40
47:34
99
Kiram Kegel
Bergen op Zoom
47:41
47:15
100
Jan Bastiaenen
Zundert
47:43
47:29
101
Jeroen Kodde
47:58
47:40
102
Marcel Cas
Roosendaal
48:07
46:38
103
Paul Poppelaars
BLOM Verkeersschool
48:09
46:48
104
Peter van Beurden
Prinsenbeek
48:09
47:50
105
Reggy Heijens
BLOM Verkeersschool
48:16
46:54
106
Toine Bonnelijn
Sprundel
48:23
47:46
107
Marc van Beek
Achilles
48:27
47:38
108
Erik vd Crommenacker
Nationale-Nederlande
48:29
47:07
109
Robert Meeuwissen
Bavel
48:33
48:24
110
Jürgen de Jong
Etten-Leur
48:34
48:08
111
Lodewijk Borghout
Bam Civiel 1
48:37
47:34
112
Marcel Labee
Prinsenbeek
48:39
48:33
113
Ronald Hoendervangers
Bosschenhoofd
48:43
48:38
114
Jeroen Stoffelsen
Breda
48:49
48:36
115
Joost Vriends
Roosendaal
48:53
48:21
116
Jordy vd Most
Prinsenbeek
48:55
48:15
117
Ger van der Meer
Ulvenhout
48:55
48:23
118
Rob de Graaf
Etten-Leur
49:09
48:52
119
Brian Broeders
Etten-Leur
49:13
48:28
120
Denis Janssen
49:17
48:31
121
Dhr G Bruggeman
49:26
48:51
122
Matthijs de Jong
SponsOORloop 7
49:27
48:46
123
Peter de Bruijn
Maasland
49:30
48:41
124
Ronald van den Maagden
Roosendaal
49:33
49:01
125
Luis Schilder
Etten-Leur
49:41
49:24
126
Richard van Heiningen
Spijkenisse
49:55
49:30
127
Dennis Meulenberg
Halsteren
50:01
48:58
128
Dennis Matthijssen
Roosendaal
50:02
49:14
129
Arjan Jacobs
Asselbergs & Klinkha
50:05
49:43
130
Sander Scholtus
Achilles
50:08
49:31
131
Marcel Harreman
Asselbergs & Klinkha
50:12
49:51
132
Mark Damen
Breda
50:14
49:49
133
Kees van der Vliet
THOR
50:23
49:53
134
Victor van der Haven
Etten-Leur
50:26
49:44
135
Rogier van Dijk
Breda
50:27
50:05
136
Edgar Mol
Etten-Leur
50:29
50:06
137
Jordi Harmsen
50:38
49:49
138
Wesley de Jong
Bam Civiel 2
50:40
49:29
139
Robert-Jan Huijbregts
50:41
49:47
140
Ewoud Schuring
Barendrecht
50:47
50:14
141
Mohammed El Azmani
Graham Packaging Com
50:56
50:43
142
Pascal Ursinus
SponsOORloop 7
51:03
50:21
143
Erwin Spook
Etten-Leur
51:03
50:44
144
Eric van Driel
Etten-Leur
51:07
50:29
145
Danny de Mey
Bosschenhoofd
51:08
50:40
146
Rene Lambregts
Etten-Leur
51:10
50:39
147
Kim Bastiaanssen
SponsOORloop 2
51:12
50:32
148
Menno Lambooy
Breda
51:14
50:53
149
Frans Lambregts
Etten-Leur
51:16
50:58
150
Menno de Callafon
Asselbergs & Klinkha
51:20
51:00
151
Richard van Schie
Road Runners Etten-L
51:32
50:40
152
Dennis Nouws
Etten-Leur
51:33
51:25
153
Olivier Stulemeijer
Breda
51:38
51:13
154
Edgar Kop
Breda
51:38
51:08
155
Martijn van Dullemen
Asselbergs & Klinkha
51:47
51:25
156
Peter Hoefnagels
Roosendaal
51:48
50:53
157
Michael Kasten
Etten-Leur
51:50
51:05
158
Rob van Boxsel
Amsterdam
51:58
51:05
159
Martijn Dirken
Argo Advies 1
51:58
50:42
160
Mark Augustijn
Etten-Leur
52:02
51:40
161
Edwin Jaspers
Standdaarbuiten
52:03
51:28
162
Peter van Beeck
Gemeente Etten-Leur
52:04
50:52
163
Jeroen van Boxsel
Dongen
52:11
51:19
164
Eric Maas
SVZ International BV
52:11
51:30
165
Hermerik Reincke
SponsOORloop 6
52:12
50:59
166
Marcel Moons
Nationale-Nederlande
52:21
50:57
167
Niels van Wensen
Groene Ster
52:25
51:50
168
Jurgen Nooten
Hoeven
52:28
52:09
169
Raymond Konings
Roosendaal
52:31
50:52
170
Jurgen van Herwijnen
Oud-Turnhout (BEL)
52:33
51:25
171
Huub Helmes
Geertruidenberg
52:34
52:03
172
Michiel De Groot
Tilburg
52:36
52:21
173
Richard Lucassen
Etten-Leur
52:39
52:04
174
Pascal Roos
Rijsbergen
52:39
51:44
175
Rob Welland
Overijse (BEL)
52:40
51:46
176
Richard Bartels
Roosendaal
52:40
52:03
177
Ronald de Hoon
52:41
51:41
178
Paul van Nijnatten
Roosendaal
52:43
51:59
179
Ruud Kersten
Rabobank West Braban
52:46
52:03
180
Klaas Smit
Groene Ster
53:01
52:29
181
Bas van den Bemt
Hoogerheide
53:07
52:46
182
Lukasz Pelka
Roosendaal
53:08
52:36
183
Bas Kruiderink
Tilburg
53:22
52:26
184
Misja van Esch
Roosendaal
53:23
52:54
185
John van Rijsbergen
Etten-Leur
53:32
53:09
186
Paul Vesters
Graham Packaging Com
53:43
53:26
187
Ton Buurstede
Groene Ster
53:49
53:16
188
Arjan van Beers
53:54
52:40
189
Maarten Haest
Road Runners Etten-L
54:00
53:39
190
Mark Spook
Etten-Leur
54:05
53:44
191
Olaf Baarendse
54:10
52:57
192
Joost Adams
54:13
53:13
193
Henk van der Put
Breda
54:19
53:21
194
Maurice Buijzen
Etten-Leur
54:22
53:56
195
Daniël Pellegrino
Etten-Leur
54:25
54:03
196
Robert Coppens
54:25
54:13
197
William van Zundert
Etten-Leur
54:36
54:17
198
John van Gils
Road Runners Etten-L
54:39
54:07
199
Guido Tap
Etten-Leur
54:40
53:31
200
Jordi Bastianen
54:41
53:29
201
Helmut Joosen
Breda
55:04
54:41
202
Jim Vermeule
55:05
54:27
203
Rene Rademakers
55:29
54:45
204
Maurice van Hooijdonk
Etten-Leur
55:39
54:33
205
Ton Bogers
Breda
55:46
55:23
206
Patrick Hausen
Etten-Leur
55:49
54:54
207
Michel Houmes
Etten-Leur
55:51
55:04
208
Mario Cavalcante
Etten-Leur
56:04
54:59
209
Marcus Franken
56:13
55:02
210
Remco de Vries
Etten-Leur
56:17
54:55
211
Richard Rockx
Asselbergs & Klinkha
56:30
55:20
212
Rob Moelands
Etten-Leur
56:32
55:10
213
Arjan Aerts
Hoogerheide
56:35
54:35
214
Conrad Koerts
Etten-Leur
56:40
56:15
215
Paul Haast
Zundert
56:44
55:01
216
Arjan Sollewijn Gelpke
57:09
55:40
217
John Haast
Zundert
57:09
55:28
218
Matthijs Dinkelaar
Etten-Leur
57:14
56:18
219
Ivo Diepstraten
Breda
57:20
56:13
220
Edwin van der Heiden
Strijen
57:29
56:21
221
Frans Lambregts
Etten-Leur
57:30
56:11
222
Serge Janssen
Philippine
57:32
57:12
223
Reggie Neve
Etten-Leur
57:35
56:14
224
Jan Banen
SponsOORloop 2
57:57
56:42
225
Hans Mouws
Etten-Leur
58:03
56:25
226
Robert Dirven
Etten-Leur
58:05
57:02
227
HG Vlastuin
58:11
56:51
228
Ben van Nunen
Prinsenbeek
58:11
56:28
229
Martin de Kinderen
Etten-Leur
58:12
56:44
230
Bob Reijne
Etten-Leur
58:16
57:54
231
Paul van Gurp
Etten-Leur
58:18
56:43
232
Chris Goossens
58:22
57:21
233
Marcel Gijzen
Zegge
58:24
56:37
234
Paul Hoefnagels
THOR
58:31
57:31
235
Edwin Belfroid
Roosendaal
58:40
57:40
236
Wim Heemskerk
SponsOORloop 7
58:46
57:25
237
Edwin Jooren
Nispen
59:02
58:35
238
Arian Leijten
Noordhoek
59:08
57:39
239
John van de Vuurst
Road Runners Etten-L
59:09
58:03
240
Erik Batenburg
Medirunners
59:40
59:16
241
Sander Colle
1:00:21
59:10
242
Richard Stallen
Breda
1:00:22
58:58
243
Koen van Ravels
Etten-Leur
1:00:39
59:50
244
Wout Voerman
Veenendaal
1:00:51
59:06
245
Carlo Coertjens
Breda
1:00:51
59:30
246
Guido Kuitert
Rabobank West Braban
1:01:15
1:00:00
247
Alex van der Lugt
Achilles
1:01:19
59:43
248
Arjan Leijten
Fijnaart
1:01:34
59:54
249
Ferdy de Jonge
Road Runners Etten-L
1:01:34
59:43
250
Rachid Jalghane
1:02:01
1:01:48
251
Robert Lambregts
Etten-Leur
1:02:26
1:00:50
252
Arien Malcontent
Roosendaal
1:02:34
1:00:58
253
Arno Groffen
Kompak Nederland B.V
1:02:52
1:01:42
254
Freek Haerkens
1:03:21
1:02:02
255
Ad Lips
Breda
1:06:37
1:05:11
256
Dennis Sorensen
Etten-Leur
1:15:42
1:13:50
M45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toon Heeren
Achilles
32:55
32:55
2
Frans van der Linde
Roosendaal
35:52
35:52
3
Berry Pallada
Etten-Leur
36:17
36:16
4
Eric Teunissen
Olympus '70
37:07
37:07
5
Twan Adams
Gloria
37:22
37:22
6
Fred Louter
Waterweg
37:57
37:57
7
Maurice Janssens
AVO 1983
38:23
38:23
8
Ramon Mannie
Sprint
38:40
38:35
9
Jan Verwijs
Rotterdam
38:57
38:53
10
Marco Genefaas
Road Runners Etten-L
39:02
39:02
11
Bas van den Bosch
avVN
39:22
39:21
12
Pieter Heggen
Sprint
39:49
39:30
13
Rini Bruggeman
AV '56
39:51
39:51
14
Geert Abrahams
Achil '87
40:29
40:29
15
Guust van Mieghem
Road Runners Etten-L
40:30
40:29
16
Frans Louter
Maasland
40:41
40:35
17
Chris Romme
Prinsenbeek
40:44
40:40
18
Leon Sonneveld
Hoeven
42:12
42:06
19
Hans Raaijnakers
Standdaarbuiten
42:39
42:36
20
John Bierkens
Oud Gastel
42:44
42:32
21
Corne Luijkx
Road Runners Etten-L
42:53
42:50
22
Jack Curvers
Enexis B.V.
42:55
42:49
23
Hennie Feskens
Road Runners Etten-L
43:01
43:00
24
Gertwan Soethout
Achilles
43:04
43:01
25
René van der Pas
Scorpio
43:26
43:19
26
Edwin van Sabben
Oud-Beijerland
43:40
43:36
27
Toon Luijten
Road Runners Etten-L
43:41
43:34
28
Peter Rockx
Zundert
43:59
43:57
29
René van den Broek
THOR
44:06
43:56
30
Kees van Gool
Breda
44:25
44:22
31
Corne Hereijgers
44:27
44:08
32
Emiel Kerstens
AVO 1983
44:31
44:30
33
Rene Stander
THOR
44:33
44:23
34
Ton Harbrink
Road Runners Etten-L
44:38
44:29
35
Ger Buijnsters
44:39
44:29
36
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
44:49
44:42
37
J F J Hermens
Breda
44:53
44:46
38
Frank Koole
Ulvenhout
44:58
44:57
39
Halbe Osinga
Rassers Advocaten
45:00
44:38
40
Eric Baljon
Etten-Leur
45:01
44:47
41
Jan Heshof
Steenbergen Nb
45:03
44:54
42
Arie Klaassen
Gilze
45:13
45:07
43
Thom Koreman
Raamsdonksveer
45:26
45:22
44
René Schunselaar
Halsteren
45:29
45:09
45
Piet Luijkx
Sprundel
45:33
45:29
46
Wim van de Sande
Schijf
45:53
45:42
47
Jos Rens
Wouwse Plantage
46:02
45:50
48
Jack de Bruijn
Etten-Leur
46:06
46:02
49
Kees Lambregst
Achilles
46:16
46:07
50
M Korfmaker
Woonstichting Etten-
46:18
46:09
51
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
46:21
46:17
52
Michael Boelens
Bergen op Zoom
46:22
45:57
53
Oswald de Bruijn
Oud Gastel
46:23
46:17
54
John van Geel
Roosendaal
46:36
46:26
55
Ton Kapitein
Groene Ster
46:42
46:31
56
Wil Braspenning
Enexis B.V.
46:47
45:36
57
Toine Dingemans
Sprint
46:47
46:35
58
Paul Goossen
Achilles
47:03
46:50
59
Kees van de Sande
Achilles
47:12
47:04
60
Maurice Mulders
47:20
46:37
61
Peter vd Merbel
Dinteloord
47:21
46:53
62
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
47:30
47:10
63
Twan van Borstel
Breda
47:33
47:19
64
Hans Melis
Road Runners Etten-L
47:36
47:06
65
Rene van Bakel
Etten-Leur
47:38
47:19
66
Ruud Wijnen
Rabobank West Braban
47:39
47:20
67
Max Philips
AVO 1983
47:44
47:20
68
Peter Voermans
Oosterhout Nb
47:47
47:13
69
Stan Nefs
Spado
47:55
47:48
70
Johan Luysterburg
Roosendaal
47:56
47:24
71
Boudewijn Van Havere
Belsele (BEL)
48:00
47:59
72
Corné Haagh
Rijen
48:07
47:40
73
Marc Wirix
Essen (BEL)
48:13
47:58
74
Piet van Sprundel
Roosendaal
48:29
47:57
75
Johan Geleijns
THOR
48:35
48:32
76
Peter Machielsen
Hoogerheide
48:38
48:38
77
M Ottenheim
Prinsenbeek
48:53
48:13
78
Jan van 't Westeinde
Road Runners Etten-L
48:56
48:34
79
Kees Konings
49:05
48:12
80
Rob van der Helden
Prinsenbeek
49:10
48:32
81
Wim Oostdijk
Road Runners Etten-L
49:14
48:53
82
Hans Smit
Achilles
49:26
49:18
83
Bas Mathon
Achilles
49:28
48:20
84
John vd Merbel
Dinteloord
49:29
49:02
85
Jack Beerendonk
Roosendaal
49:31
48:53
86
Michel van Leiden
Brandwijk
49:35
48:35
87
Jos van Schedel
Breda
49:48
49:11
88
Jack Roovers
Prinsenbeek
49:50
49:23
89
Bernard Van Nijnatten
THOR
49:55
49:10
90
Henri van Ravels
Breda
49:58
49:12
91
Ron Vergouwen
50:09
50:01
92
Erik Weber
Antwerp Brabo
50:10
49:15
93
Pieter Jan Taselaar
Nationale-Nederlande
50:10
48:52
94
Rien Nieuwkerk
Groene Ster
50:12
49:38
95
Koos Nieuwkerk
Graham Packaging Com
50:21
50:07
96
Henk Voermans
Etten-Leur
50:24
49:10
97
Rene Buesink
Breda
50:27
49:59
98
Jan Wevers
Zevenbergen
50:30
49:48
99
Tom Adelaar
Breda
50:32
50:23
100
Ron van Wijnen
Bam Civiel 1
50:36
49:33
101
Mark Ackerman
Etten-Leur
50:41
50:12
102
Pieter van Baest
50:42
50:12
103
Franz Wartna
Nationale-Nederlande
50:43
49:24
104
Jan Horsten
Moergestel
50:52
49:58
105
Bob Gouka
Oosterhout Nb
50:52
49:56
106
Hans van Rijswijk
50:56
50:13
107
Jos Stolk
Groene Ster
50:57
50:46
108
Jos Struijs
Zundert
50:58
50:27
109
Bonno Hankel
Barendrecht
51:00
50:34
110
Hans Frik
Standdaarbuiten
51:35
51:06
111
Peter Ploegaert
Etten-Leur
51:43
51:01
112
Simon Spinder
51:50
50:47
113
Jack Backx
Achilles
51:57
50:58
114
Jan Stekelenburg
52:01
51:45
115
Charles vd Boogaard
Hoeven
52:19
52:03
116
Gerard Palma
Roosendaal
52:23
51:56
117
Ferry de Bruin
Bam Civiel 2
52:27
51:21
118
G Verhulst
Etten-Leur
52:40
52:40
119
John Roovers
Fijnaart
52:46
52:17
120
Herman van Empel
Roosendaal
52:47
51:57
121
Johan de Bloeme
Etten-Leur
53:00
52:37
122
Piet Burgers
Groene Ster
53:00
52:26
123
Arie Monster
Willemstad Nb
53:09
52:28
124
Chris Goderie
DJA
53:29
52:57
125
Robert Romijn
Leusden
53:30
53:15
126
Joop Haverkamp
53:32
53:30
127
Jos van Sark
Zegge
53:33
51:47
128
Pieter Joosen
Bavel
53:33
52:35
129
Erwin Ornek
53:36
52:18
130
John Teunissen
Enschede
53:45
52:44
131
Peter van Dorst
53:47
53:01
132
Michel Lauwerijssen
Rucphen
53:49
53:06
133
Walter de Leeuw
DEBA 2
53:50
53:31
134
Kees Hector
Breda
53:52
52:48
135
Theo Marijnissen
Rijsbergen
53:57
52:59
136
Rene van Elteren
Road Runners Etten-L
54:07
52:29
137
Wil Mouwen
Etten-Leur
54:15
53:49
138
John Coremans
Etten-Leur
54:18
53:49
139
Vincent Oomen
Sprundel
54:23
53:51
140
Peter van Nijnatten
Schijf
54:24
52:39
141
Jean Olivier Schneider
Etten-Leur
54:31
53:37
142
Gerard Aerts
Rotterdam
54:36
54:10
143
Frank Francois
Wijnegem (BEL)
54:36
53:43
144
Hans Suijkerbuijk
54:40
53:56
145
Theo van Iersel
Bosschenhoofd
54:41
54:04
146
Berry Evers
Breda
54:46
54:18
147
Toon Vissers
Enexis B.V.
54:49
53:39
148
Hans Heijkant
Graham Packaging Com
54:54
54:37
149
M Kortsmit
Woonstichting Etten-
54:55
53:47
150
Peter Hector
Breda
55:00
53:17
151
Frank vd Watering
Breda
55:04
53:14
152
Erik Van der Lichte
Breda
55:08
54:35
153
Eric Bock
Breda
55:13
54:45
154
Peter Suijkerbuijk
Hoeven
55:15
53:36
155
Hans Schraver
Zevenbergen
55:23
54:15
156
Guido Kloosterman
Sprint
55:36
54:31
157
Dhr T Testers
55:41
55:13
158
Peter van Loon
Gemeente Etten-Leur
55:49
54:46
159
Frank Kemps
Nispen
55:52
54:54
160
John de la Roij
Breda
56:01
55:09
161
Ben Rijborz
Roosendaal
56:01
54:59
162
Paul Houtepen
Spiridon
56:15
55:18
163
Harmen Krepel
Bergen op Zoom
56:15
54:26
164
Robert Merkies
Breda
56:16
55:17
165
Roger de Jong
Ulicoten
56:24
55:26
166
Nick van Loon
Tilburg
56:31
56:10
167
Eric Pijnenburg
Breda
56:33
55:07
168
John Gorter
Hoogvliet Rotterdam
56:33
54:57
169
Rob van der Klauw
Breda
56:42
56:20
170
Vijay Paragh
57:06
56:36
171
Reki Hendriks
Eindhoven
57:15
56:19
172
Kees Bastiaansen
Sprint
57:23
56:04
173
Martin de Feijter
57:33
56:21
174
Stefan e g Laarakker
Breda
57:40
56:02
175
Dhr G Bevers
57:50
56:07
176
Cor van Oers
AVO 1983
57:55
56:10
177
Tom Vaane
Hoeven
58:00
57:05
178
Wenno Wagenaar
Maassluis
58:09
56:35
179
John vd Smissen
Etten-Leur
58:29
57:01
180
Martin Macmillan
Etten-Leur
58:29
57:24
181
Wiek van Es
Sprint
58:47
58:08
182
Ralph Sips
Kompak Nederland B.V
58:57
57:45
183
Hans van Domburg
Roosendaal
59:19
57:22
184
Paul Frishert
Breda
59:27
58:27
185
Ad Van de Luijtgaarden
Road Runners Etten-L
59:33
58:31
186
D de Graaf
Bam Civiel 1
59:47
58:42
187
Henk Schoone
Hoeven
59:47
58:18
188
Marcel Burggraef
Den Haag
1:00:06
58:38
189
Cees Caron
Hoeven
1:00:10
59:06
190
Fred Bus
Utrecht
1:00:10
58:27
191
Bert van Doorn
Utrecht
1:00:13
58:32
192
Martin Poppelier
Achilles
1:00:17
58:43
193
Hans den Reijer
Oosterhout Nb
1:00:34
59:04
194
Werner van Mook
Etten-Leur
1:00:40
59:02
195
Leo Stok
Groene Ster
1:00:41
59:52
196
Dennis van den Noort
Oudenbosch
1:00:45
59:22
197
Tonnie Buurstede
Rijsbergen
1:01:08
59:36
198
Ron van Leeuwen
Maasland
1:01:20
59:40
199
Dhr E Schenk
1:01:28
59:54
200
Martin Harte
Wilhelminadorp
1:01:45
59:55
201
Peter van Duuren
Breda
1:01:58
1:00:22
202
Hans van Helvoort
Kompak Nederland B.V
1:02:01
1:00:48
203
John Hoppenbrouwers
Etten-Leur
1:02:31
1:00:49
204
Erwin Roosterman
Loopvereniging TOF
1:03:02
1:01:26
205
Frank Donkers
1:03:30
1:02:23
206
Willem Losecaat
1:03:56
1:02:37
207
Bert Verspui
Etten-Leur
1:03:59
1:02:21
208
Peter Sanders
Achilles
1:05:27
1:03:43
209
Rob Zandbergen
Breda
1:06:33
1:05:35
210
Rob van der Heijden
Zoetermeer
1:06:40
1:04:58
211
Dick van der Kwaak
Breda
1:07:26
1:05:46
212
Hans Visker
Nationale-Nederlande
1:09:15
1:07:56
213
Rein Kroon
THOR
1:20:42
1:20:42
M55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Vlaminck
Sint Niklaas (BEL)
39:12
39:10
2
Toon van Peer
THOR
40:32
40:31
3
Chrisje Schrauwen
Loopgroep PK
40:56
40:55
4
Bertus van Ginneken
avVN
41:09
41:06
5
Toin de Wild
41:51
41:46
6
Adrie Baremans
AVO 1983
42:16
42:16
7
Ad Boeren
AVR '90
42:27
42:26
8
Laurens Beks
Sprint
43:27
43:24
9
Sieb Bom
AVR '90
43:36
43:34
10
Kees Faes
Sprint
43:56
43:51
11
Ton van Exsel
avVN
44:24
44:22
12
Rinus Mulders
THOR
44:28
44:27
13
Kees Vissers
Gemeente Etten-Leur
44:48
44:40
14
Wim Burgers
Scorpio
45:06
45:01
15
Leonard van Egeraat
Spado
45:10
45:03
16
Peter van Liere
Loopgroep Athletic P
45:40
45:31
17
Jos van Duist
Leusden
45:41
45:38
18
Rien van Diepen
Spiridon
46:04
45:47
19
Toon Paulissen
Groene Ster
46:12
46:06
20
Wilfried Vissers
Enexis B.V.
47:08
45:59
21
Kees van der Straten
Oud Gastel
47:13
47:11
22
Sjack Vissers
Prinsenbeek
47:37
46:58
23
Piet Oomen
AVO 1983
47:40
47:37
24
Herman Schmitz
Oosterhout Nb
47:41
47:29
25
Peter van Doren
Essense AC
47:44
47:15
26
Michel Kalis
Achilles
48:13
47:14
27
Jos Verpaalen
Goirle
48:13
47:38
28
Ronnie Krocke
Oost-Souburg
48:16
47:13
29
Barend Janbroers
Phoenix
48:19
47:44
30
Rene Jansen
Bavel
48:29
48:07
31
Ben Robbers
Spiridon
48:41
48:03
32
Bert Jansen
Scorpio
48:44
47:56
33
Frits van der Ven
Sprint
49:17
48:49
34
Dirk Klapwijk
Sprint
49:32
49:05
35
Boudewijn Baan
Asselbergs & Klinkha
49:36
48:22
36
Jac Jansen
Sprint
49:39
49:14
37
Jan Leendert Aarts
49:51
49:12
38
Chris van Gurp
Roosendaal
50:17
50:04
39
Christ de Bruijn
Sprundel
50:26
50:18
40
Rene Dictus
Schijf
50:34
50:00
41
Toon Huijbregts
Breda
50:41
49:52
42
Leo Diepstraten
50:47
49:49
43
Hans van Leer
Nieuwland
50:50
50:31
44
Chr Machielsen
Etten-Leur
50:52
50:30
45
Theo Lips
Zundert
50:57
50:20
46
Chris Strous
Breda
51:12
50:55
47
Bert van Soest
SVZ International BV
51:31
50:47
48
Jan van Dijk
Scorpio
51:40
50:50
49
Henk Stevens
Sprint
51:45
51:16
50
Toine Wouters
Hulten
52:08
51:30
51
Kees Schrauwen
Gemeente Etten-Leur
52:09
51:18
52
Dree David
Sprint
52:13
51:21
53
Rinus Mouwen
Road Runners Etten-L
52:16
50:48
54
Joop Danckaerts
Roosendaal
52:17
51:55
55
Wim Meijer
Achilles
52:25
52:16
56
Joep Drummen
Groene Ster
53:02
52:28
57
Jos van Gils
SVZ International BV
53:05
52:20
58
Sytze Koolhaas
Rassers Advocaten
53:06
52:30
59
Matty Warnaar
Sprint
53:09
52:20
60
Frank Niessen
Scorpio
53:22
52:46
61
Frans van Engelen
Gilze
53:24
52:33
62
Rene Gorissen
Sprint
53:59
53:23
63
Wiet Kerkhoven
Sprint
54:01
53:30
64
W vd Graaf
Breda
54:04
52:34
65
Eli van der Graaf
Oosterhout Nb
54:05
52:36
66
Ton Vermeulen
Spiridon
54:36
53:40
67
Frans Van der Aarsen
Oudenbosch
54:36
54:06
68
Ad Pertijs
Oosterhout Nb
54:46
54:17
69
Boetje Pattirane
Sprint
54:49
53:01
70
Ad Verhaart
Sprint
54:57
54:29
71
Alex Kant
Ilion
55:08
54:44
72
Kees Peemen
Prinsenbeek
55:10
54:11
73
Frans Evers
Etten-Leur
55:13
54:42
74
Jos Boeters
Groene Ster
55:21
54:30
75
Jack van Oosterwijck
Achilles
55:23
54:00
76
Hein Bouw
Zundert
55:45
54:56
77
Peter Wiel
PAC
55:56
55:11
78
Kees Rijpers
St. Willebrord
56:19
55:31
79
Cees Coenen
Sprint
56:19
54:28
80
Guido Baus
Loonbeek (BEL)
56:31
54:59
81
Leo van der Ven
Arnemuiden
56:40
55:08
82
Theo Grim
Achilles
56:41
55:34
83
Frans Chaulet
Achilles
56:56
56:31
84
Jan Gielen
Etten-Leur
57:00
56:17
85
Gerard Peek
De Meern
57:01
55:20
86
Marcel van Baal
Roosendaal
57:04
55:17
87
Piet Biemond
Steenbergen Nb
57:09
55:36
88
Leo Schijvenaars
Roosendaal
57:22
56:18
89
Hans van de Broek
Tilburg
57:53
56:33
90
Ad Dirken
Argo Advies 1
58:02
56:43
91
Ad van Gils
Road Runners Etten-L
58:12
57:08
92
Charles Koolschijn
Essen (BEL)
58:14
56:45
93
Stan Gielen
Breda
58:19
57:29
94
Ad Verstraten
Oud Gastel
58:30
57:04
95
Ton Gommers
58:31
57:22
96
Jan de Nijs
Sprint
58:44
57:52
97
Theo Zijlmans
Raamsdonksveer
58:49
57:22
98
Jan Timmers
Breda
59:03
57:43
99
Cees Boer
Ridderkerk
59:18
57:32
100
Jan Bogers
Tilburg
59:29
57:42
101
Ger Luksemburg
Achilles
59:45
58:17
102
Paul Alberts
Sprint
59:50
58:23
103
Toine Helmons
Kruisland
1:00:10
58:42
104
Henk van den Maagdenbe
Etten-Leur
1:00:44
58:54
105
Chris Parthesius
Roosendaal
1:00:45
1:00:04
106
Cees Heeren
Etten-Leur
1:00:54
59:18
107
Ton Jacobs
1:01:04
59:52
108
Kees Bloemsaat
Scorpio
1:02:04
1:00:18
109
Bert Romijn
Roosendaal
1:02:35
1:01:55
110
Koos Geerts
Sprint
1:02:42
1:00:52
111
Jan van den Broek
DJA
1:03:25
1:02:01
112
Geert Oerlemans
Diomedon
1:03:39
1:02:04
113
Kees Aerts
Etten-Leur
1:05:08
1:03:18
M65, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jac Beekers
Achilles
40:52
40:52
2
Rinus Wilderom
Achilles
46:34
46:26
3
Riny Oostvogels
Achilles
47:40
47:34
4
Piet Keijsers
THOR
48:36
48:36
5
Kees van der Vliet
Roosendaal
50:23
49:55
6
Hans van Dijk
Loopvereniging TOF
51:03
50:44
7
Henny Smits
Atledo
52:20
51:51
8
Jan Wiedenhoff
Dynamica
52:52
52:11
9
Jos Huijbrechts
Wouw
52:59
52:27
10
Johan Thijssen
Scorpio
53:39
53:01
11
Franz Bos
Road Runners Etten-L
54:13
53:32
12
Jan Oomen
Sprint
54:50
54:01
13
Clemens van de Rijke
Sprint
55:06
54:05
14
Giel de Jong
Etten-Leur
55:38
55:11
15
Lex de Zwart
Road Runners Etten-L
56:04
55:33
16
Wim MEEUWISSEN
Achilles
56:10
55:43
17
Johan van Meer
AVR '90
56:19
55:33
18
Ruud van Balkom
Dordrecht
57:01
55:27
19
Richard Viergever
Achilles
58:49
57:43
20
Ad Roovers
Sprint
58:57
57:27
21
Maarten Witte
Oudenbosch
58:57
58:30
22
Dick Dickkenboer
Zoetermeer
58:58
57:21
23
Leo Keuppens
THOR
59:06
57:40
24
Wim Boeren
Etten-Leur
59:14
58:12
25
Frans Jansen
Achilles
59:15
57:56
26
Leendert Kok
Spark
59:39
57:54
27
Jan Broumels
THOR
1:00:02
59:19
28
Jan van Loon
Etten-Leur
1:00:40
59:14
29
Ger Meijdam
avVN
1:01:25
59:37
30
Henk van Croonenborg
Achilles
1:02:49
1:01:20
31
Wim Kuijpers
Achilles
1:04:02
1:02:39
32
Rien Wijjnen
Etten-Leur
1:04:35
1:02:48
33
Yves De Maeyer
Gent (BEL)
1:10:05
1:08:38
34
Wil Heshof
Etten-Leur
1:11:44
1:10:04
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Videler
Eindhoven Atletiek
39:09
39:09
2
Lindsey Faken
Energie
41:24
41:24
3
Linda van der Sanden
Achilles
43:41
43:23
4
Roely Prenger
Dynamica
43:53
43:48
5
Margot van Trier
Dutch Runners Basic
44:26
44:22
6
Yvonne Boot
AVO 1983
44:29
44:27
7
Hanneke Oosterveld
Vitalis
45:11
45:01
8
Jocelyn Bolluijt
PAC
45:24
44:57
9
Jilske Huijben
Hoeven
45:41
45:34
10
Carolien Schoenmakers
Bam Civiel 1
46:14
45:04
11
Laura Verhoeven
Breda
46:44
46:36
12
Saskia Aarts
Prinsenbeek
47:03
46:57
13
Maartje van de Lindelo
AVO 1983
47:22
47:10
14
Lonneke van de Sande
Asselbergs & Klinkha
47:39
46:35
15
Janneke Schuurman
Utrecht
48:05
47:36
16
Ingrid van Baal
Roosendaal
48:40
47:57
17
Crista de Jong
AVR '90
48:47
48:13
18
Linsey Schoonen
Rucphen
48:48
47:44
19
Nicole Goossens
Achilles
49:18
49:10
20
Semmy van Eil
Sprint
49:25
48:46
21
Marjolein van Loenen
Zwijndrecht
49:55
49:49
22
Merel van Heel
Etten-Leur
50:02
49:16
23
Eke Machielsen
Breda
50:04
49:11
24
Tamara Doorten
Etten-Leur
50:09
49:43
25
Susan van Beers
50:41
49:34
26
Natascha van Leer
Gorinchem
50:48
50:30
27
Neeltje vd Sman
Sprint
51:05
50:40
28
Kim Struijs
Dutch Runners Basic
51:05
50:15
29
Kelly Broeren
Roosendaal
51:05
50:45
30
Joyce vd Borst
Roosendaal
51:22
50:51
31
Wieneke Huijben
Hoeven
51:25
50:57
32
Anouk De Kovel
Zevenbergen
51:27
50:56
33
Inke Braspenning
DJA
51:33
50:38
34
Sanne Abrahams
51:44
50:39
35
Martine Verpaalen
Spiridon
51:49
51:12
36
Connie Roks
Sprint
51:52
51:17
37
Veronique Schrauwen
Etten-Leur
52:10
51:16
38
Melissa Salas
Tilburg
52:39
52:22
39
Anne Slabbers
Rijen
52:46
51:58
40
Carly Takarindingan
Roosendaal
52:56
52:18
41
Marieke Moleveld
53:01
52:03
42
Davinia van Maalsen
53:08
52:08
43
Chantal van Steenpaal
53:12
52:08
44
Brigitte van der Meer
53:27
52:59
45
Birgit Luijk
Breda
53:31
53:01
46
Heleen van Exsel
Breda
53:39
52:05
47
Rinske van Rosendaal
Stampersgat
53:55
52:53
48
Bianca Scholtes
Asselbergs & Klinkha
54:04
52:51
49
Desirée Paelinck
THOR
54:15
53:16
50
Kirsten Michielsen
Rucphen
54:21
53:51
51
Stefanie van Poppel
Etten-Leur
54:22
53:29
52
Deborah Schoonen
St. Willebrord
54:24
53:52
53
Charlotte Monde Hanegr
St. Willebrord
54:41
54:03
54
Linda Buckens
AVO 1983
54:54
54:04
55
Kim Heeren
55:11
54:06
56
Amy Boeren
Breda
55:11
54:15
57
Loes Hanegraaf - van D
Rijsbergen
55:15
54:37
58
Christel Foesenek
Breda
55:22
54:47
59
Loes Govers
AVO 1983
55:26
54:28
60
Agnes Szarka
55:31
54:31
61
Lieke Blom
Etten-Leur
55:33
54:17
62
Saskia Foesenek
Amsterdam
55:43
55:09
63
Kim Stienen
Breda
55:56
55:11
64
Marieke van Dorst
55:59
54:49
65
Maaike Silvertand
Breda
56:02
54:26
66
Lotte Maas
Oud-Turnhout (BEL)
56:08
55:01
67
Jill Arents
Somme-Leuze (BEL)
56:11
54:24
68
Annemieke Govers
Spiridon
56:15
55:18
69
Laura Geerts
Breda
56:16
54:46
70
Ruth Bauters
Wuustwezel (BEL)
56:18
55:11
71
Karen Rennen
Rijsbergen
56:31
55:34
72
Anna Bakker
Breda
56:33
54:55
73
Marloes Graumans
Rijsbergen
56:33
55:38
74
Linda Marijnissen-Stan
Achilles
56:41
55:07
75
Marlijn van Klaveren
Ridderkerk
56:46
56:20
76
Jose van Aken
Flowserve 7
56:54
55:36
77
Angelique van Gink
Sprint
57:11
56:34
78
Ingrid Broos
Etten-Leur
57:13
55:29
79
Lian van Santen
Rabobank West Braban
57:20
56:06
80
Mirrin Hoppenbrouwers
Breda
57:22
56:11
81
Mirella Vissenberg
Zundert
57:29
55:40
82
Anke Rennen
Rijsbergen
57:34
56:37
83
Saskia Halters
Breda
57:37
56:16
84
Kim Leemans
Bavel
57:38
56:03
85
Bianca van den Hooven
57:55
57:19
86
Hennie Sheilds
SponsOORloop 1
58:22
57:33
87
Priscilla de Jong
Breda
58:23
57:23
88
Loes Matthijssen
Roosendaal
58:23
57:03
89
Merel Jansen
Breda
58:29
58:23
90
Evelien Jochems
Breda
58:32
57:58
91
Ynke Vellinga
58:34
57:21
92
Renata Smout van Gils
Breda
58:46
57:19
93
Sofie Vermeulen
Etten-Leur
58:51
57:24
94
Marjon van Zunderen
Sprint
58:52
57:22
95
Jolanda Hollemans
59:04
58:14
96
Suze van Calsteren
Utrecht
59:05
57:20
97
Aniek de Laat
59:09
58:14
98
Hanne Hamelinck
Etten-Leur
59:18
58:39
99
Marlon Monden
DJA
59:34
58:37
100
Dorien de Bree
Breda
59:35
57:55
101
Claudia Cox
Nationale-Nederlande
59:40
58:18
102
Mirna Kouwenhoven
Road Runners Etten-L
59:48
58:06
103
Manja de Groot
Essen (BEL)
59:57
59:46
104
Lisette Zwemmer
SponsOORloop 1
1:00:03
58:48
105
Kitty Oomen
Breda
1:00:08
59:05
106
Nanda Laurita
Hoeven
1:00:11
59:05
107
Maaike Luijten
Road Runners Etten-L
1:00:22
58:36
108
Henriett Madacsi
Breda
1:00:22
58:58
109
Michelle Schreuders
1:00:23
59:39
110
Marloes van Zantvoort
Nijmegen
1:00:23
58:56
111
Jori de Jong
Etten-Leur
1:00:27
58:51
112
Laura Peeters
Prinsenbeek
1:00:42
59:17
113
Marieke Boer
Utrecht
1:00:51
59:06
114
Janet van Hal
1:00:55
59:53
115
Thania Vrolijk
Roosendaal
1:01:04
1:00:44
116
Jitske Hanemaaijer
Maassluis
1:01:12
59:31
117
Lieke van Amelsfort
Breda
1:01:16
59:50
118
Eveline de Raad
1:01:27
1:01:09
119
Christel van den Bliek
Prinsenbeek
1:01:30
59:49
120
Emilie Smits
Etten-Leur
1:01:33
1:00:03
121
Mandy Beurskens
Dorst
1:01:51
1:00:11
122
Stéphanie Kuiper
Breda
1:02:08
1:00:31
123
Angelique van den Broe
Achilles
1:02:28
1:00:51
124
Lotte Oerlemans
Achilles
1:02:30
1:00:52
125
Shanna van den Maagden
Etten-Leur
1:02:33
1:00:44
126
Margarita Mossou
Etten-Leur
1:03:00
1:01:19
127
Elisa Harte
Wilhelminadorp
1:03:16
1:01:25
128
EMC Voogt-Brooymans
Roosendaal
1:03:22
1:01:59
129
Lieke Goossens
Breda
1:03:26
1:01:50
130
Carry Huijbregts
1:03:33
1:02:09
131
Claudia Foesenek
1:03:47
1:02:20
132
Yvonne Grobben
1:03:48
1:02:22
133
Mariska Schets
Etten-Leur
1:04:12
1:02:41
134
Mireille Maas
Etten-Leur
1:04:13
1:02:42
135
Suze Bakker
Breda
1:04:29
1:02:57
136
Nicole Akkermans
Wormerveer
1:04:37
1:02:58
137
Angelique Goedegebuure
Flowserve 2
1:04:41
1:03:25
138
Manon de Vooght
Etten-Leur
1:05:27
1:04:06
139
Laura Krak
Road Runners Etten-L
1:05:29
1:04:18
140
Janneke Braam
Etten-Leur
1:05:34
1:03:54
141
Sharon Koenraads
Etten-Leur
1:05:38
1:03:51
142
Marieke van Dijck
Etten-Leur
1:06:37
1:04:55
143
Danielle Constance Bur
Ouwerkerk
1:06:46
1:05:18
144
Irmgard Meerman
THOR
1:08:00
1:06:36
145
Anouk Oomen
THOR
1:08:00
1:06:36
146
Gabie Oostelbos
Tilburg
1:08:18
1:06:48
147
Emese Bacsiszta
Breda
1:08:23
1:06:38
148
Lindi Verkooijen
Breda
1:11:17
1:09:47
149
Nicolien Kroon
THOR
1:18:09
1:18:09
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naima Bosman
THOR
38:10
38:09
2
Paddy Herijgers
Rijsbergen
38:25
38:25
3
Annelies Postema
THOR
40:38
40:38
4
Greet Raymans
Antwerpen (BEL)
47:43
47:23
5
Miranda van den Aarsse
Oud Gastel
47:52
47:16
6
Diane van Putten
48:06
47:50
7
Carla van Koulil
Utrecht
49:28
49:10
8
Wendy Van der Meulen
AVO 1983
49:36
49:33
9
Brenda Yap
Breda
49:38
49:22
10
Ingeborg de Jong
Oud Gastel
49:49
49:31
11
Ellen Verdonk
Rijsbergen
50:36
50:03
12
Anneke Engelen
AVO 1983
50:40
49:56
13
Anniek Uitdewilligen
Steenbergen Nb
51:05
50:34
14
Liesbeth Buijnsters
51:12
50:59
15
Judith Hettema
Rotterdam
51:18
50:37
16
Silvia Brechelr
Energie
51:57
51:33
17
Annette Bakx-Kleene
Etten-Leur
52:00
51:38
18
Cécile Euwe
Asselbergs & Klinkha
52:01
50:46
19
Mirella Grassi
Deurne (Antwerpen) (
52:10
51:15
20
Rosemarie Hamelinck
Prinsenbeek
52:16
50:24
21
Bianca Muskens
Atledo
52:20
51:53
22
Miranda Kuijpers
Etten-Leur
52:39
52:21
23
Heidi Ansems
Breda
52:41
51:46
24
Ineke Halve
Maasland
52:48
52:01
25
Elke Withagen
Hoogerheide
53:06
52:45
26
Linda Marcelis
Nationale-Nederlande
53:08
51:46
27
Claudia Daniels
53:12
52:26
28
Désirée Wolfhagen
Rassers Advocaten
53:16
52:41
29
Annemiek Buijks
Breda
53:24
53:11
30
Yvette Kint
53:45
53:01
31
Suzanne Geerts
St Lenaarts (BEL)
53:47
53:14
32
Martine Ploos van Amst
Breda
54:03
53:22
33
Perrie van der Heijden
THOR
54:08
53:44
34
Sofie van Orsouw
Oosterhout Nb
54:14
53:11
35
Marja Jansen
SponsOORloop 2
54:18
53:02
36
Monique van Hooijdonk
Etten-Leur
54:46
53:58
37
Esther de Rooij
Rabobank West Braban
54:48
54:02
38
Helen van Hulst
Etten-Leur
55:06
54:22
39
Brigitte Lockefeir
Oud Gastel
55:19
54:41
40
Joset Groenewegen van
THOR
55:32
54:32
41
Miriam Naalden
Spiridon
55:33
54:46
42
Jolanda de Mooij
Nationale-Nederlande
55:35
54:12
43
Chantal Odor
Energie
55:36
54:57
44
Jessica Hofland
Energie
55:36
54:56
45
Monique Buijzen-Richar
Etten-Leur
55:41
55:18
46
Trudy Verhoeven
Chaam
55:41
54:42
47
Ellen Seebregs
Rijen
55:44
54:37
48
Dorien Vandenzavel
SponsOORloop 6
55:55
54:39
49
Suzy Leysner
56:01
54:42
50
Wendy Marijnissen
Etten-Leur
56:11
54:37
51
Agnes Sweitser
SponsOORloop 6
56:15
54:59
52
Ingrid Mayer
Kloetinge
56:16
54:30
53
Anja Verbraak
Schijf
56:17
54:30
54
Marion Dobbelaar
Nationale-Nederlande
56:27
55:05
55
Mirjam den Toonder
Etten-Leur
56:36
55:31
56
Heleen Kapteijn
Dutch Runners Basic
56:41
56:16
57
Migon Schoonens
Ulvenhout
56:44
55:38
58
Monique De Graaf
Prinsenbeek
56:50
55:28
59
Emmanuelle Leferne
Marete (BEL)
56:51
55:03
60
Kim De Hart
Goes
57:04
55:35
61
Sabine van Zundert
Strijen
57:29
56:21
62
Anita van Splunter
Spado
57:30
56:37
63
ILse van Loon
Etten-Leur
57:30
56:04
64
Natascha van Driel
Sprundel
57:41
57:04
65
Debby Willemse
Fijnaart
57:43
57:20
66
Norma Carsten
Hoeven
57:47
56:26
67
Ilse Braat
Rabobank West Braban
57:53
56:39
68
Monique Ermens
Breda
57:53
56:59
69
Jeannette Lensvelt
Raamsdonksveer
57:54
56:53
70
Wendy Vermeulen
Kwadendamme
58:02
56:56
71
Martine Swennen
Breda
58:02
56:20
72
Lucienne Pas
Sprint
58:02
57:06
73
Karin Dupuis
58:08
56:53
74
Heleen Dingjan
Maasland
58:08
56:34
75
Therese de Groot
58:08
56:55
76
Natalie Kuitert Heeste
Ulvenhout
58:20
57:48
77
Karin Bogers
Roosendaal
58:24
57:56
78
A Macmillan
Etten-Leur
58:28
57:22
79
Albertina Rijborz-Goor
Roosendaal
58:49
57:46
80
Rafke Rutjes-Schutte
Wouw
58:49
57:01
81
Catharina Hoevenaars
58:49
57:44
82
Karin van Geel-Veldt
Groene Ster
58:57
58:16
83
Lyanne Anssems
Prinsenbeek
58:57
57:46
84
Connie Visser
Road Runners Etten-L
59:01
57:18
85
Ralda van de Vijver
Etten-Leur
59:05
57:31
86
Willeke Aerts-Poels
59:12
57:22
87
Eveline van Hoppe
Etten-Leur
59:13
57:48
88
Mirelle van As- Hamers
Oud Gastel
59:21
58:57
89
Anjo Braspenning
Zundert
59:23
58:28
90
Karin van Geel
Road Runners Etten-L
59:26
58:43
91
Anita Naalden
Road Runners Etten-L
59:40
57:55
92
Ellen van Wijngaarden
Nationale-Nederlande
59:41
58:18
93
Silvia van Hooijdonk
59:44
58:20
94
Judith Laarhoven
Sprint
59:44
57:54
95
Hanneke Vogelaar
Etten-Leur
59:45
58:42
96
Hannewies Bastiaansen
Prinsenbeek
59:51
58:28
97
Corine van Leliveld
Hendrik-Ido-Ambacht
1:00:21
58:56
98
Yvonne Bons
Etten-Leur
1:00:29
59:07
99
Petra Haring
Maasland
1:00:32
59:01
100
Lisette Poot
Maasland
1:00:34
59:01
101
Sandra van Es
1:00:35
59:19
102
Desiree den Hollander
Nationale-Nederlande
1:00:36
59:14
103
Astrid Boot
Etten-Leur
1:00:38
59:04
104
Carla Stadhouders
1:00:40
59:41
105
Joline Nijland
Achilles
1:00:43
59:15
106
Agnes van Gils
Loopgroep Wijbosch
1:00:43
1:00:00
107
Godelieve van den Aker
1:00:46
1:00:46
108
Claudia Horsten
Zevenbergen
1:00:49
59:29
109
Virginia van der Klugt
THOR
1:00:49
59:23
110
Chantal Leysner
1:00:52
59:34
111
Mariska Meulenberg-Van
Halsteren
1:01:02
59:17
112
Winny Nieuwkamer
Roosendaal
1:01:04
1:00:06
113
Joyce van Beek
Bergen op Zoom
1:01:10
59:21
114
Jaqueline Groot-van Da
SponsOORloop 6
1:01:24
1:00:53
115
Bärbel Pieters
Putte
1:01:25
59:36
116
Karin van den Boom
Roosendaal
1:01:27
59:51
117
Helma Vermeer
Maasland
1:01:31
59:51
118
Monique Nijssen
Roosendaal
1:01:58
1:00:20
119
Susan Sleijster
Breda
1:01:59
1:00:24
120
Annelies Virginia
PAC
1:02:01
1:01:36
121
Mary Akkermans
1:02:08
1:00:26
122
Yoeke Huijsmans
Achilles
1:02:09
1:00:31
123
Cindy Plandsoen
Dinteloord
1:02:17
1:00:48
124
Resi Beentjes
Etten-Leur
1:02:25
1:00:51
125
Ingrid van Ginneken
Road Runners Etten-L
1:02:29
1:00:44
126
Inge Ackermans- van de
Prinsenbeek
1:03:16
1:01:42
127
Laura Peeters
Oudenbosch
1:03:16
1:01:30
128
Manon de Laat
Dongen
1:03:31
1:02:02
129
Nicole Verhoeven
Achilles
1:03:35
1:02:00
130
Josyane Gaertner
Duiven
1:04:37
1:02:46
131
Angeline Monden
1:05:09
1:04:22
132
Iris de Bruijn- Vermee
St. Willebrord
1:05:14
1:03:44
133
Colette Kersten
Etten-Leur
1:05:19
1:03:41
134
Belgin Kara
Achilles
1:05:39
1:03:46
135
Marielle Bastiaansen
1:06:01
1:04:46
136
Cynthia Machielsen
Kompak Nederland B.V
1:06:04
1:04:53
137
Gabriëlle Castelijn-Si
Achilles
1:06:21
1:05:19
138
Brigitte van der Veen
Asselbergs & Klinkha
1:06:27
1:05:14
139
Mariska Soeliman
Breda
1:06:48
1:05:22
140
Ingrid Mulders
Etten-Leur
1:06:49
1:05:08
141
Tanja Beks
Breda
1:06:50
1:05:09
142
Nancy Kloos
1:07:27
1:06:57
143
Anja van Tiggelen
Roosendaal
1:07:33
1:05:57
144
Lianne Gerritsen
Rabobank West Braban
1:07:38
1:06:22
145
Astrid de Bont
1:08:40
1:07:29
146
Rylana Sommer
Etten-Leur
1:08:50
1:07:02
147
Sandra Los
Zwijndrecht
1:11:58
1:10:02
148
Marja Sorensen
Etten-Leur
1:15:42
1:13:53
149
Harriët van Zinnen
Achilles
1:17:06
1:15:20
150
Patricia Akkermans
Roosendaal
1:17:45
1:16:08
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liset van Oosterhout
AVO 1983
40:56
40:56
2
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
41:12
41:11
3
Anja Zoomer
SponsOORloop 6
43:32
42:44
4
Margot van der Ven
Groene Ster
44:07
44:06
5
Susanne Haverkamp
44:16
44:16
6
Ingrid Koene
AV '56
44:51
44:46
7
Marjan de Wild
45:04
45:03
8
Marion de Wolf
Sprint
45:59
45:53
9
Adri Kalkman
Maassluis
47:25
47:07
10
Petra Theunis
47:48
47:31
11
Rit Laenen
AC Herentals
49:13
48:23
12
Karin Muzerie
Phoenix
49:23
48:49
13
Trea Leijs
Oudenbosch
50:11
49:39
14
Angelique Bontje
Zevenbergen
50:26
49:43
15
Anja van Gils-van Rijc
Road Runners Etten-L
50:28
50:21
16
Marlies Knevels
51:51
50:52
17
Angelique van Oijen
Asselbergs & Klinkha
52:01
50:46
18
Rosalie Sijben-Claesse
Achilles
52:13
51:30
19
Anja Boeren
Road Runners Etten-L
52:36
51:55
20
Helma Maas
Roosendaal
52:45
51:57
21
Jeanne van den Berg
DJA
52:52
51:52
22
Diana van Broekhoven
Enexis B.V.
52:54
51:43
23
Petra van der Giessen
Papendrecht
52:57
51:01
24
Rianne van Gool
Breda
52:58
52:10
25
Wietske Harbrink
Etten-Leur
53:02
52:44
26
Anja Bol
Hoeven
53:03
52:44
27
Konings
Woonstichting Etten-
53:07
52:00
28
Gerda Panis
Rijsbergen
53:14
52:22
29
Caroline Claerbout
Scorpio
53:24
52:48
30
Ria Ott
Waasmunster (BEL)
53:34
53:12
31
Lian van den Corput-Bo
Etten-Leur
53:50
53:32
32
Petra van Hooijdonk
Rassers Advocaten
54:01
53:26
33
Meriam Baljon- de Hoon
Achilles
54:15
53:23
34
Clara Stahlie
Sprint
54:35
53:59
35
Inge Goossens
54:39
53:34
36
Marleen Reynaerts
Bunsbeek (BEL)
54:44
54:00
37
Lia Jacobs
Rijsbergen
55:00
54:18
38
Marese van den Buijs
55:08
54:05
39
Yvonne Dubbeldam
Barendrecht
55:13
54:46
40
Mariëtte Veldman
SponsOORloop 1
55:36
54:23
41
Ria Rombouts
Hoeven
55:36
54:43
42
Marike Wessing
Energie
55:37
54:56
43
Annelies Verpalen
55:44
55:11
44
Astrid van den Oord
Etten-Leur
56:01
54:20
45
Marielle David
Bavel
56:02
55:09
46
Inge Giesbergen
Teteringen
56:13
54:49
47
Jolanda Lazeroms
Achilles
56:17
55:26
48
Oekel van Marga
Breda
56:30
55:01
49
Carry van Heiningen
Hoogvliet Rotterdam
56:34
54:59
50
Trudie de Jong
Achilles
56:35
55:45
51
Cilia Hense
56:37
55:39
52
Marian Goos
Chaam
56:44
55:44
53
Gudy Van Klaveren
Energie
56:45
56:20
54
Annette Koster
Gorinchem
56:58
55:24
55
Mientje Peeters-Rombou
DJA
57:11
55:41
56
Jolanda de Jong
57:19
56:46
57
Carla Peters
57:42
56:48
58
Ingrid Huijbregts
57:50
56:08
59
Anke van den Berghe
57:56
56:42
60
Anja Rijnten
57:58
56:58
61
Irma Van Gelderen
Maasland
58:09
56:35
62
Petra Rockx
Oud Gastel
58:09
56:58
63
Netty Mol-Hendrickx
Road Runners Etten-L
58:17
57:12
64
Anita Kuiijpers
Breda
58:21
56:52
65
Yvonne Fontein
Hoevelaken
58:25
57:08
66
Astrid Bakx
Bergen op Zoom
58:36
57:43
67
Hanneke Govaers
Sprint
58:40
57:38
68
Marian Joosen
AV Standdaarbuiten
58:46
57:50
69
Antoinet Surewaard
Groene Ster
58:57
58:17
70
Jenny Jooren Straver
Nispen
59:04
58:33
71
Helma van wesel- van d
Sprint
59:05
57:44
72
Annemieke van Deursen
Etten-Leur
59:06
58:00
73
Henny Emmerik
Road Runners Etten-L
59:09
58:04
74
Miranda Paardekooper
Goes
59:12
58:06
75
Jose Verstegen
59:12
58:12
76
Lizeth Bakker
59:21
57:58
77
Lisette Jaspers
AVO 1983
59:22
58:10
78
Petra Sluijter
Maasland
59:26
57:47
79
Karin Wijtmans
Achilles
59:52
58:19
80
Dom Annik
Geel (BEL)
1:00:01
58:55
81
Alma van Zantwijk
Achilles
1:00:10
59:14
82
José Mertens
Achilles
1:00:12
58:41
83
Lia Lia Meesters
Etten-Leur
1:00:17
58:46
84
Anja de Koning
1:00:26
59:02
85
Merijam van Eekelen
Road Runners Etten-L
1:00:40
59:13
86
Wilma Potters
1:00:43
59:30
87
Marlies Bastiaansen
Rabobank West Braban
1:00:48
59:34
88
Rina van der Wildt
Stampersgat
1:01:26
1:00:22
89
MP Testers
1:01:26
59:52
90
Tessa Nouws
Achilles
1:01:29
59:55
91
Annemieke Schram
Poortugaal
1:01:42
1:00:06
92
Cora Peeters
1:01:50
1:00:53
93
Lilian Willemse
Achilles
1:02:12
1:00:41
94
Ans Heyes
Etten-Leur
1:02:20
1:00:57
95
Romelia Kokx
Etten-Leur
1:02:23
1:00:44
96
Therry Hanemaayer
Maasland
1:02:40
1:00:59
97
Petra Mijer
Running AP
1:02:46
1:01:03
98
Luus Meeuwissen
Oosterhout Nb
1:02:56
1:01:16
99
Greetje Casier
Antwerpen (BEL)
1:03:19
1:01:56
100
Wilma Gielen
Etten-Leur
1:03:20
1:01:39
101
Rianne van Dongen
Etten-Leur
1:03:27
1:01:46
102
Margreet Wiltenburg
Maasland
1:03:52
1:02:11
103
Mariëlle van Ginkel
Road Runners Etten-L
1:04:04
1:03:17
104
Ingrid Smienk
Road Runners Etten-L
1:04:05
1:03:16
105
Anita de Laat
1:04:14
1:03:20
106
Mirjam von Wickelmann
1:04:14
1:03:41
107
Annette de Bot
AVO 1983
1:04:37
1:02:58
108
Trees Cordus
1:04:45
1:03:28
109
Marianne Breugelmans
Achilles
1:04:47
1:03:15
110
Elly Nooren
Etten-Leur
1:04:57
1:03:12
111
Miriam Broens
Sprint
1:05:06
1:04:29
112
Ferda van Benthem
Asselbergs & Klinkha
1:05:38
1:04:37
113
Margo van de Wouw
1:05:49
1:04:24
114
Tonny Proosten
Etten-Leur
1:06:10
1:04:33
115
Anita Peemen
1:06:19
1:06:19
116
Jacqueline Thijs
Achilles
1:06:33
1:05:31
117
Ria Zandbergen
Sprint
1:06:36
1:05:39
118
J Verhulst
Etten-Leur
1:06:57
1:05:16
119
Mieke Bastiaansen
Galder
1:07:00
1:05:34
120
Lizet Boomaars
Prinsenbeek
1:07:11
1:06:18
121
Suzan LAVRIJSEN
Netersel
1:07:12
1:05:37
122
Karin Verhoeven
Roosendaal
1:07:34
1:06:15
123
Marion Gerrits
Kompak Nederland B.V
1:08:11
1:06:58
124
Anja Knoops
Kompak Nederland B.V
1:10:33
1:09:24
125
Rian van Haperen
THOR
1:18:11
1:18:11
V55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cia Smulders
Achilles
47:41
47:34
2
Thea van Bodegraven
AVO 1983
50:04
49:31
3
Maria Bloemsaat
Scorpio
52:42
52:15
4
Els van Exsel
Sprint
55:16
53:25
5
Petra Veraart
AVR '90
55:42
55:11
6
Annet Nijssen
Achilles
56:26
55:18
7
Lenie Simons
Sprint
56:32
56:17
8
Els van 't Klooster
Sprint
56:34
54:44
9
Marian Jochems
Achilles
56:37
55:45
10
Lyda Jansen
Sprint
56:53
55:05
11
Ria Frijters
Achilles
57:36
56:04
12
Lucia Provoost
57:56
56:56
13
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
59:05
58:41
14
Lian Spierings
59:19
58:08
15
Thea Klapwijk van der
Sprint
1:00:00
58:31
16
Son Parthesius
Roosendaal
1:00:45
1:00:04
17
Ria Stuifmeel
Sprint
1:01:09
59:21
18
Christiane Romijn
Roosendaal
1:01:46
1:01:06
19
Sjanie Huijzer
Etten-Leur
1:02:53
1:01:12
20
Joke Wijnen-Goossens
Etten-Leur
1:04:36
1:02:49
21
Els Schuurmans
Achilles
1:04:59
1:03:26
22
Jeanne Braspennincx
1:07:06
1:05:42
V65, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Addy klijs- Bulkmans
Achilles
55:06
53:36
2
Loes Walvoort
Sprint
57:47
56:19
3
Addy Verschuren
Achilles
59:23
58:45
4
Marijke Kok
Spark
59:45
58:00
5
Marij Janssen
Sprint
1:00:02
58:33
6
Els Boere
Etten-Leur
1:11:43
1:10:03
MREC, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
16:01
16:01
2
Ralph van Houwelingen
SponsOORloop 3
16:24
16:24
3
Mitchell van Oudenaard
LADB
16:44
16:44
4
Thomas Kools
Achilles
16:48
16:48
5
Felix Warndorff
Achilles
17:04
17:04
6
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
17:05
17:05
7
Björn Koreman
Raamsdonksveer
17:18
17:17
8
Bas de Graaf
AVR '90
17:31
17:31
9
Hielke Schurer
Rotterdam
17:33
17:33
10
Karsten Nefs
Achilles
17:44
17:44
11
Arie van Houwelingen
SponsOORloop 3
17:53
17:53
12
Niels Lazeroms
Etten-Leur
17:54
17:53
13
Francois van Dijke
Loopgroep PK
18:00
18:00
14
Tijn Huberts
Barendrecht
18:21
18:21
15
Wiemer Hasselton
THOR
18:46
18:46
16
Jan-Joris van de Riet
Road Runners Etten-L
18:50
18:50
17
Niels Anders
Hercules
18:51
18:51
18
René van Strien
Atledo
18:54
18:51
19
Wouter van Dijke
18:54
18:53
20
John de Leeuw
Sprint
18:57
18:57
21
Haico Boer
Strijensas
19:00
19:00
22
Frank van Groesen
Gemeente Etten-Leur
19:00
19:00
23
Cedric van Oosterhout
Etten-Leur
19:04
19:03
24
Marcus Hockers
Etten-Leur
19:05
19:05
25
Roland Kocks
Flowserve 1
19:05
18:26
26
Maarten van der Poll
Breda
19:18
19:18
27
Peter de Kort
Atledo
19:22
19:20
28
Tonnie Bastiaansen
DJA
19:22
19:22
29
Max Walder
Made
19:40
19:38
30
Grzegorz Magulski
Bergen op Zoom
19:42
19:39
31
Ad Pelkmans
Sprint
19:50
19:50
32
Yusuf Alkaya
Etten-Leur
19:52
19:50
33
Louis van Eekelen
Oudenbosch
19:56
19:55
34
Jeroen Stoutjesdijk
Zundert
19:58
19:55
35
Frits Schaerlaeckens
Chaam
20:01
19:58
36
Stef Pijnenburg
Sprundel
20:01
20:01
37
Bert van Lith
SponsOORloop 3
20:07
20:07
38
Bart Heshof
Steenbergen Nb
20:08
20:08
39
Aron de Hoon
Etten-Leur
20:12
20:11
40
Tim van Dijke
20:13
20:10
41
Jens van Geel
THOR
20:17
20:17
42
Bas van Rijswijk
Groene Ster
20:21
20:21
43
Corné van Beek
Etten-Leur
20:21
20:18
44
Leon Evers
St. Willebrord
20:22
20:19
45
Nick Langeweg
Groene Ster
20:22
20:22
46
Ton Dekkers
Achilles
20:29
20:28
47
Roderik Blok
Road Runners Etten-L
20:31
20:31
48
Rick van Hooijdonk
Zundert
20:39
20:34
49
Rolf Vermolen
Ilion
20:48
20:47
50
Kevin Vrooman
Hercules
20:54
20:51
51
David Korebrits
Breda
20:56
20:51
52
Yannick van Straten
Woudrichem
20:56
20:53
53
Berend Voorn
Achilles
21:00
20:57
54
Kees Mol
Road Runners Etten-L
21:06
21:03
55
Frank Dirks
s.g De Rooi Pannen
21:09
21:00
56
Kevin van Riel
21:10
20:51
57
Thomas Crul
Breda
21:17
21:17
58
Frank Toren
AVO 1983
21:17
21:09
59
Djosja Pertijs
Zundert
21:18
21:17
60
Sjoerd Nefs
Achilles
21:19
21:18
61
Tristan Landesbergen
Etten-Leur
21:24
21:24
62
Hans Boeren
Etten-Leur
21:28
21:25
63
Ard-Jan Moerdijk
Atledo
21:30
21:27
64
Harry Bakx
Roosendaal
21:31
21:28
65
Ron van der Veen
Road Runners Etten-L
21:35
21:32
66
Sander Kooremans
Sprundel
21:36
21:36
67
Cornee Schiermanni
Breda
21:37
21:34
68
Stijn Pijnenburg
Sprundel
21:39
21:39
69
Ron Jongenelen
Breda
21:41
21:40
70
Siebe Keus
21:45
21:38
71
Kees Koek
Loopvereniging TOF
21:46
21:46
72
John Lips
Loopvereniging TOF
21:47
21:46
73
Marc Siebers
Breda
21:50
21:49
74
Hans Worsening
Rucphen
21:57
21:54
75
Thomas de Geus
Strijen
22:04
22:03
76
Sven Peeters
Hoeven
22:05
22:05
77
Oscar van der Bulk
Rilland
22:07
22:04
78
Daan Lambregts
Etten-Leur
22:08
22:03
79
Levi Reijnders
Rucphen
22:15
22:11
80
Thijs Staps
Etten-Leur
22:19
22:14
81
Jack Verbeucken
Breda
22:20
22:20
82
Ralph Goossens
Etten-Leur
22:28
22:25
83
Lars van Haaster
Rijsbergen
22:32
22:30
84
Rinus van Unen
Road Runners Etten-L
22:34
22:32
85
Vincent van Hal
22:35
22:05
86
Wouter van Eekelen
St. Willebrord
22:36
22:34
87
Lennert Zonneveld
Etten-Leur
22:39
22:27
88
Bart Boeren
Etten-Leur
22:39
22:39
89
Yoeri van der Woerdt
Hoeven
22:40
22:35
90
Mathijs Lazeroms
Etten-Leur
22:41
22:40
91
Bas Naalden
Zundert
22:47
22:47
92
Johan Wilbrink
Road Runners Etten-L
22:50
22:45
93
Joop Korebrits
Breda
22:50
22:47
94
Jan-Julius van Dijke
Bergen op Zoom
22:50
22:50
95
Joeri van Meir
Breda
22:55
22:48
96
Robin Hummel
Achilles
22:55
22:52
97
Willem van de Riet
Sprundel
22:56
22:52
98
Luuk Venneman
Asselbergs & Klinkha
22:57
22:50
99
Sietse Nefs
Achilles
22:57
22:57
100
Willem Nieuwland
Zevenbergen
22:58
22:50
101
`Joep van Geel
AVO 1983
23:01
23:01
102
Sjoerd Reijnaars
Bam Civiel 7
23:03
22:26
103
Lars van Rijckevorsel
Breda
23:06
23:01
104
Mark Verwijmeren
Etten-Leur
23:27
23:20
105
Michel Simons
Etten-Leur
23:31
23:28
106
Rob Hanegraaf
Rijsbergen
23:31
23:23
107
Thomas Schneider
Etten-Leur
23:32
23:28
108
Bas Bolhaar
Bam Civiel 6
23:34
23:10
109
Cor Frost
Breda
23:39
23:30
110
Sven den Hartigh
Bergen op Zoom
23:42
23:38
111
Rody Aerts
Etten-Leur
23:43
23:35
112
Ad Stoop
Oosterhout Nb
23:45
23:29
113
Coen Gelijns
Hoeven
23:47
23:37
114
Ad Engelaar
23:48
23:44
115
Kees Grinwis
Thetford
23:51
23:13
116
Jacco Verschuren
Zundert
23:53
23:53
117
Mark van't Leengoed
Etten-Leur
23:57
23:44
118
Ab van Poppel
Etten-Leur
23:59
23:51
119
Ruben Bodelier
Etten-Leur
24:03
23:52
120
Ricky Dingenouts
Oudenbosch
24:04
23:42
121
Emiel Coremans
Etten-Leur
24:07
23:51
122
Davey Matthijssen
Rijsbergen
24:08
24:03
123
Richard Pascoal
Breda
24:11
24:06
124
Lars Ackerman
Etten-Leur
24:12
24:08
125
Chris de Korte
Roosendaal
24:12
24:09
126
Victor Jansen
Hoeven
24:19
24:18
127
Twan Hoef
Etten-Leur
24:20
24:09
128
Jordy de Groot
Roosendaal
24:20
24:12
129
Mark Jansen
Zundert
24:22
24:13
130
Jack Boomaerts
Sprundel
24:23
24:20
131
Jac Romme
Eindhoven
24:24
23:56
132
Martijn Visker
Etten-Leur
24:26
24:23
133
Jeroen Dielemans
Flowserve 3
24:27
24:21
134
Job Buijnsters
Zundert
24:28
24:28
135
Rini Verhoeven
Achilles
24:29
24:23
136
Jurgen van Oevelen
24:30
23:25
137
Richard Meulemans
Flowserve 4
24:35
24:29
138
Maarten Romijn
Zwijndrecht
24:42
24:18
139
Georg Armstrong
Ft Lauderdale
24:43
24:28
140
Tom Adelaar jr
Breda
24:43
24:36
141
Wiebe Delacourt
Breda
24:48
24:46
142
Rob Willers
Etten-Leur
24:50
24:43
143
Tygo Verschuren
Zundert
24:51
24:51
144
Ricardo Bianchi
Etten-Leur
24:52
24:42
145
Simon Nouwens
Breda
24:53
24:47
146
Reinier Willers
Etten-Leur
24:53
24:44
147
Richard Jogchems
Rabobank West Braban
24:57
24:30
148
Nico Langenberge
Roosendaal
24:57
24:47
149
Brent Van Hooijdonk
Sprint
24:59
24:43
150
Dave Shearlaw
25:05
24:48
151
Lars Verdurmen
Breda
25:05
25:04
152
Rob Langen
Achilles
25:07
24:59
153
Geriejan Rockx
Flowserve 4
25:08
24:31
154
John van der Heyden
Strijen
25:11
24:44
155
Jack van Gastel
Breda
25:11
25:06
156
Michael Korfmaker
Etten-Leur
25:15
25:07
157
Lars Heshof
Steenbergen Nb
25:16
25:04
158
Laurens Brouwers
Achilles
25:17
25:12
159
Bjorn Vrooman
Hercules
25:17
25:13
160
Mike de Hoog
Steenbergen
25:19
25:06
161
Kai Heshof
Steenbergen Nb
25:20
25:09
162
Tim van de Riet
Hoeven
25:22
25:20
163
Marijn Ewijk
Breda
25:25
25:14
164
Karel Mulder
Groningen
25:27
25:11
165
Lenard Pearson
Etten-Leur
25:29
25:17
166
Mirek Szczelina
Bergen op Zoom
25:31
25:28
167
Jos van Nispen
Breda
25:33
25:27
168
Martijn van de Riet
Hoeven
25:34
25:33
169
Robby Remmers
25:35
25:09
170
Corne Cloots
Flowserve 1
25:36
24:59
171
Bas van den Branden
Rijsbergen
25:38
25:14
172
Henny Marynissen
25:46
25:33
173
Richard Bogaards
Klundert
25:47
25:41
174
Ronald Vermunt
Roosendaal
25:48
25:31
175
Rogier Horchner
25:48
25:41
176
Robin de Haas
Asselbergs & Klinkha
25:50
25:09
177
Paul vd Anker
Bam Civiel 6
25:57
25:29
178
Sven de Wit
Etten-Leur
25:58
25:39
179
Eric van de Leur
Bernardus Wonen
26:00
25:36
180
Duncan Bekker
Etten-Leur
26:02
26:01
181
Arno Hereijgers
26:03
25:41
182
Vincent Schneider
Etten-Leur
26:06
25:54
183
Luc Schneider
Etten-Leur
26:07
25:53
184
Job van Dijke
26:09
26:05
185
Robin Wilbrink
Achilles
26:10
25:47
186
Bert van Arendonk
Prinsenbeek
26:11
26:04
187
Sander Bol
Hoeven
26:15
26:09
188
Philip Hop
Etten-Leur
26:17
25:20
189
Joost Romijn
Zwijndrecht
26:17
25:54
190
Jeffrey Landesbergen
Etten-Leur
26:20
26:11
191
Edwin Kint
Etten-Leur
26:22
25:43
192
Max Voermans
Hoeven
26:23
26:06
193
Patrick Gijzen
Road Runners Etten-L
26:24
25:57
194
Teun van Eekelen
Zundert
26:31
26:10
195
Gerard Rijn
26:32
25:53
196
Gert-Willem Zonneveld
Etten-Leur
26:32
26:22
197
Bas Delheij
Nederland
26:39
25:47
198
Robert van Slobbe
Klundert
26:43
26:15
199
Marco Valkenburg
Maassluis
26:44
26:25
200
Ad Kuijpers
Etten-Leur
26:48
26:39
201
Startnummer 4088
26:52
26:38
202
Eric Koppenol
Roosendaal
26:54
26:48
203
Sander Paardekooper
Bam Civiel 6
26:57
26:19
204
Fred Wijnman
Etten-Leur
27:01
26:41
205
Kees Coremans
Etten-Leur
27:02
26:46
206
Erl van der Mast
Gemeente Etten-Leur
27:02
26:47
207
John Baremans
Achilles
27:06
26:34
208
Willem Buijzen
Etten-Leur
27:10
26:07
209
Johan Suijkerbuijk
27:13
26:48
210
Robbert Konings
27:13
26:26
211
John Schuurmans
Flowserve 3
27:16
26:40
212
Rob Teunissen
27:17
26:56
213
Ronald Kersbergen
Fijnaart
27:18
26:35
214
Bram Havekes
Breda
27:18
26:52
215
Luuk Batenburg
Etten-Leur
27:20
26:18
216
Pascal Reichert
Etten-Leur
27:22
27:00
217
Werner Potters
27:30
27:07
218
Henk Minderhoud
Asselbergs & Klinkha
27:35
26:53
219
Tawa Mailvaganam
Oudenbosch
27:35
27:22
220
Eddy van Ballegooijen
Breda
27:35
27:09
221
Maarten Heimans
Roosendaal
27:36
27:06
222
Ron de Koning
Centrafarm BV
27:36
26:57
223
Eric Wijtmans
Achilles
27:36
27:33
224
Appie Sahetapy
Etten-Leur
27:38
27:08
225
Raymond van Rijswijk
Groene Ster
27:38
27:03
226
Stan Hermans
Etten-Leur
27:39
26:55
227
Mark Thijs
27:41
26:50
228
John Snepvangers
27:42
27:19
229
Jos Brand
Achilles
27:48
27:32
230
Niels Schuwer
Eindhoven
27:49
27:29
231
Patrick Geene
Maassluis
27:49
27:31
232
Mario Matic
Breda
27:53
27:46
233
Dave van den Berg
's-Gravenhage
27:53
27:40
234
Gerard Ketel
Etten-Leur
27:53
27:37
235
Jeroen Venneman
Asselbergs & Klinkha
27:53
27:16
236
Stijn van Mierlo
Breda
27:54
27:01
237
Juno Schuwer
Eindhoven
27:57
27:35
238
Maurice Buijzen
Etten-Leur
27:57
26:54
239
Mark Schuwer
Loopgroep Blixemsnel
27:58
27:37
240
Tim Dirne
Achilles
27:59
27:44
241
Ties Reijne
Etten-Leur
28:08
27:40
242
Vincent Hout
Kloetinge
28:09
27:53
243
Jos Konings
Roosendaal
28:09
27:52
244
Freek Matheeuwsen
Oosterhout Nb
28:12
27:26
245
Freek van der Rijen
Rijsbergen
28:16
27:23
246
Jos Mannee
SponsOORloop 12
28:19
27:33
247
Stefan Talboom
Etten-Leur
28:20
27:54
248
Bastian Konings
28:20
27:31
249
Felipe van Damme
Etten-Leur
28:21
27:55
250
Marc van Hooidonk
Gemeente Etten-Leur
28:22
27:40
251
Ronald Theuns
Etten-Leur
28:23
27:53
252
John Vogels
Maasland
28:23
28:13
253
Joel Schouten
Sleeuwijk
28:24
28:15
254
Patrick van Paradijs
DEBA 1
28:25
27:40
255
Guido Sins
28:26
27:36
256
Henk Timmermans
Roosendaal
28:26
28:04
257
Erik van Turnhout
Flowserve 4
28:29
27:53
258
Bas den Hollander
Etten-Leur
28:31
28:13
259
Ton Theelen
Etten-Leur
28:39
28:15
260
Ruud Holthuizen
Etten-Leur
28:39
28:13
261
Jochem Holthuizen
Etten-Leur
28:39
28:13
262
Corné Verheezen
Bernardus Wonen
28:41
28:19
263
Rick Muller
Prinsenbeek
28:43
28:14
264
Twan Uitdewilligen
Steenbergen Nb
28:45
28:34
265
Ton Habrink
Road Runners Etten-L
28:51
28:32
266
Klaas Doornbosch
Etten-Leur
28:54
28:10
267
Christiaan Voesenek
Etten-Leur
28:55
28:38
268
Berry de Jong
Roosendaal
28:57
28:35
269
Jac Verhaeren
29:08
28:25
270
Maarten Kremers
Groene Ster
29:11
28:47
271
Jeroen Weterings
Etten-Leur
29:21
28:51
272
Bas Veldkamp
SponsOORloop 9
29:22
28:36
273
Andre Rits
Etten-Leur
29:27
29:09
274
Ad van Hees
Sprint
29:29
29:01
275
Ries Rommens
29:30
28:48
276
Johan vd Branden
Rijsbergen
29:30
29:05
277
Ralf van den Branden
Rijsbergen
29:31
29:07
278
Dander Fluit
Etten-Leur
29:31
29:15
279
Patrick van de Meulenh
Drunen
29:43
29:25
280
Johan van Sluijs
Hoogland
29:58
29:07
281
Peter van Binsbergen
Breda
30:02
29:52
282
Marvin Aerts
Etten-Leur
30:05
29:43
283
Max Hoedeman
30:10
29:42
284
Koen Schoenmakers
Roosendaal
30:12
29:16
285
J David Armstrong jr
Ft Lauderdale (USA)
30:14
29:58
286
Stijn Weel
Pijnacker
30:17
29:55
287
Poul Verhagen
Den Burg
30:18
30:04
288
Ben de Korte
Roosendaal
30:19
29:58
289
Mike Los
Breda
30:23
29:27
290
Dennis Bult
Etten-Leur
30:31
29:27
291
Kevin Reuvers
Zevenbergen
30:40
29:52
292
Kees Konings
Etten-Leur
30:45
29:48
293
Enrico Wierckx
Roosendaal
30:46
29:51
294
Jim Bouwens
Rijen
30:47
30:27
295
Robbert Nooten
Centrafarm BV
30:48
30:10
296
Ton Scholten
Rotterdam
30:49
30:04
297
Alan Pearson
Etten-Leur
30:52
30:42
298
George Koster
30:53
30:13
299
Maurice Maas
30:53
30:28
300
Martijn van Merrienboe
Argo Advies 2
30:58
30:20
301
Vic Weekers
SponsOORloop 9
31:01
30:05
302
Henk Paulussen
Etten-Leur
31:04
30:36
303
Cor Taks
31:12
30:27
304
Paul Davids
Maassluis
31:14
31:01
305
Edward Schuller
31:15
30:17
306
Rene Blom
BLOM Verkeersschool
31:18
30:30
307
Rick de Ligt
31:25
30:53
308
Roger Rademakers
31:28
30:48
309
Dirk Thijssen
stichting SHL Groep
31:35
30:52
310
Frank Dirven
Achilles
31:48
31:26
311
Wim van Aken
Achilles
32:03
31:37
312
Ton vd Veeken
Thetford
32:19
31:41
313
Michel Das
Tilburg
32:23
31:16
314
Peter Vergouwen
Etten-Leur
32:27
31:38
315
Peter Augustijn
Flowserve 4
32:32
31:51
316
Peter van Bragt
Made
32:52
32:17
317
Jeroen Janssen
SponsOORloop 12
33:01
32:15
318
Frank R Halfar
Etten-Leur
33:01
32:24
319
Bert van Elteren
Achilles
33:04
32:03
320
Rick Dijkman
Etten-Leur
33:06
32:21
321
Ton Cornelissen
Etten-Leur
33:19
32:25
322
Randy de Leeuw
33:21
32:29
323
Theo Gardenier
Bergambacht
33:29
32:37
324
Wim Oostdijk
Road Runners Etten-L
33:32
32:40
325
Marijn Weterings
Breda
33:33
32:38
326
Rik Weterings
Breda
33:34
32:39
327
Theo Maas
Breda
33:38
33:20
328
Cas van Boxtel
33:39
33:04
329
Bas van Boxtel
33:40
33:04
330
Jeroen Vrieselaar
33:47
32:58
331
John Frijters
Etten-Leur
33:51
32:53
332
Joost Bastiaansen
Etten-Leur
33:59
32:58
333
Adri van Tilburg
Etten-Leur
34:05
33:02
334
Henny Wolfs
Achilles
34:15
33:49
335
Garmt Renkema
Achilles
34:16
33:49
336
Lennart Visser
Werkendam
34:22
34:16
337
Mark van Iersel
Etten-Leur
34:28
33:58
338
Vervoord
Etten-Leur
34:31
34:02
339
Jan Verkade
Maassluis
34:36
33:38
340
Tim Ernest
Achilles
34:39
33:50
341
Bert Pietjouw
Etten-Leur
34:54
34:02
342
Stéphane Cordeille
Thetford
35:00
34:00
343
Luuk Reijne
Etten-Leur
35:00
34:30
344
Jan Tempelaar
SponsOORloop 12
35:25
34:41
345
Paul Francken
Roosendaal
35:25
34:26
346
Bert Nijssen
Roosendaal
35:28
34:27
347
Roy Huybregts
Prinsenbeek
35:52
34:45
348
Martijn Roovers
Prinsenbeek
35:53
34:45
349
Frans de Bruijn
Maasland
35:59
35:02
350
Bas Verheijen
36:01
35:18
351
Richard van der Veen
36:25
35:55
352
Jan Vermeulen
36:28
35:57
353
Marcel Cas
Roosendaal
36:38
36:09
354
Mike Rattink
Maasland
37:03
36:04
355
Jeroen vd Vaart
Moergestel
37:43
36:52
356
Lex Aanraad
Etten-Leur
38:49
38:12
357
Rob Aanraad
Etten-Leur
38:49
38:12
358
John van der Velde
Asselbergs & Klinkha
38:53
37:58
359
J P Bom
Fijnaart
38:54
37:51
360
Robin van Eijndhoven
Vught
39:18
38:20
361
Ton Looijaard
Capelle aan den IJss
39:47
38:51
362
Peter Hermes
Asselbergs & Klinkha
43:36
42:45
363
Renaldo Walidin
52:30
51:27
VREC, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sonja van Oers
Phanos
19:20
19:20
2
Wendy Quadflieg
Maasmechelen (BEL)
20:08
20:08
3
Anouk Bongaerts
AC Break
20:45
20:44
4
Lucie van Oers
THOR
20:51
20:50
5
Mirjam Martinot
Etten-Leur
22:13
22:13
6
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
22:30
22:30
7
Nikki Bagchus
Loon op Zand
23:01
22:59
8
Linda van Elderen
Tilburg
23:03
22:57
9
Myrna Blom
AVR '90
23:51
23:46
10
Lieke Mulder
Dordrecht
23:52
23:50
11
Milou Goossen
Etten-Leur
23:53
23:52
12
Chantal Hollink
AVO 1983
24:06
23:57
13
Ilse van Rijckevorsel
Breda
24:26
24:23
14
Karin de Wild
Achilles
24:29
24:23
15
Adriëtte van der Sijde
Sprint
24:30
24:25
16
Linda Lansbergen
Maasland
24:36
24:25
17
Dorien van Loenen
Zwijndrecht
24:43
24:28
18
Carla Arts
Breda
24:52
24:48
19
Marieke Daems
Wernhout
25:08
25:03
20
Angela van Haaften
Groene Ster
25:10
25:06
21
Laura Korfmaker
Etten-Leur
25:14
25:04
22
Jolanda Maris
Groene Ster
25:28
25:14
23
Kirsten van der Vliet
Roosendaal
25:30
25:12
24
Els de Lange-van Haper
Etten-Leur
25:31
25:29
25
Hetty de Leeuw
Loopvereniging TOF
25:32
25:26
26
Steffie Baijens
Rotterdam
25:35
25:25
27
Annemarie Mensen
Etten-Leur
25:39
25:29
28
Fenne van Haperen
Etten-Leur
25:40
25:03
29
Liesbeth Beerendonk
Roosendaal
25:43
25:32
30
Elina Boomaerts
AVR '90
25:50
25:45
31
Mariëtte Bolkenbaas
Achilles
25:59
25:44
32
Lotte Postma
Breda
25:59
25:37
33
Peggy van Oeveren
Roosendaal
26:00
25:29
34
Sabine van den Boer
Etten-Leur
26:03
25:50
35
Anne Lotte Kerremans
Road Runners Etten-L
26:05
25:42
36
Carla Coremans
Breda
26:09
25:56
37
Arieke van Dorst
26:13
25:40
38
Claudia Bakker
AVO 1983
26:15
25:59
39
Ester van Beek
Etten-Leur
26:17
25:44
40
Adrienne van Beek
26:19
25:59
41
Saskia van den Broeke
Hoeven
26:22
26:05
42
Maud Boeren
Achilles
26:22
26:02
43
Maaike Mathijssen
Breda
26:23
26:08
44
Claudia Lauwerijssen
Asselbergs & Klinkha
26:40
26:05
45
Suzanne van Cuijk
Breda
26:40
26:02
46
Conny Strater
Strijen
26:43
26:13
47
Simone Jaspers
Road Runners Etten-L
26:44
26:28
48
Cindy Langenberg
Roosendaal
26:45
26:37
49
Judith van Loon
26:46
26:18
50
Monique Van Mourik
Geertruidenberg
26:50
26:37
51
Gabie Bakker
Groene Ster
26:52
26:40
52
Tara Hoetjes
Etten-Leur
26:53
26:53
53
Tess Roozen
Roosendaal
26:54
26:46
54
Moniek de Groot
Gemeente Etten-Leur
26:59
26:19
55
Miranda Bierkens
Maasland
27:00
26:48
56
Sandra van Dongen-Hari
Maasland
27:01
26:49
57
Dianne vd Schneider vd
Etten-Leur
27:01
26:46
58
Hennie Koeken
Tilburg
27:12
26:54
59
Jessica Van Minde
Roosendaal
27:13
26:50
60
Joyce Boot
Etten-Leur
27:15
26:54
61
Danielle van Nes
Strijen
27:17
26:47
62
Nelleke de Geus
Strijen
27:17
26:51
63
Jacqueline Botermans
Raamsdonksveer
27:19
27:04
64
Jolanda Kleemans
Rabobank West Braban
27:19
26:53
65
Wendy Schilder
27:25
26:48
66
Anneke van Beers
Etten-Leur
27:29
26:55
67
Nicole Meewis
27:31
27:03
68
Marjolein Potters
27:32
27:06
69
Inge van Gool
Etten-Leur
27:34
27:14
70
Brigitte Gosens
Raamsdonksveer
27:36
27:23
71
Marjolein Hendrickx
Etten-Leur
27:40
27:21
72
Lia Verdurmen
Breda
27:41
27:21
73
Annemiek Roks
Rucphen
27:42
27:21
74
Wilma Buitelaar
Maasland
27:45
27:34
75
Cosenza Wattimena
Breda
27:51
27:40
76
Jolanda Daems
DJA
27:53
27:48
77
Linda van Dijk
Klundert
27:55
26:47
78
Jessica Bierhuis
Voorburg
27:55
27:43
79
Annemarie Mathijssen
27:58
27:37
80
Nancy Dirne
Etten-Leur
28:00
27:46
81
Angela Wondergem
Gemeente Etten-Leur
28:01
27:19
82
Liesbeth van Oers
Groene Ster
28:04
27:51
83
Jeannette Deckers
Sprint
28:06
27:38
84
Femke Nouws
Etten-Leur
28:12
28:09
85
Els van Aalst
28:13
27:25
86
Marchien Dumont
Spiridon
28:13
28:04
87
Sonja de Bruijn
Flowserve 3
28:17
27:39
88
Mariken van Eil
Bavel
28:17
27:53
89
Fleur Peters
28:18
28:01
90
Sophie Mutsaers
Breda
28:21
27:54
91
Linda Thoen
Etten-Leur
28:21
27:57
92
Susette Lauwen
Etten-Leur
28:22
27:59
93
Corine Paardekooper
Bam Civiel 6
28:24
27:43
94
Floor Heshof
Steenbergen Nb
28:33
28:21
95
Evelien Biemans
Loopvereniging TOF
28:41
28:24
96
Sebastienne van Wester
28:42
27:54
97
Suzanne Slaa
Breda
28:45
28:16
98
Gerda Vermeulen
Achilles
28:46
28:32
99
Femke van den Berg
Achtmaal
28:46
28:41
100
Marloes Hayes
Etten-Leur
28:47
28:10
101
Annelies Sprenkels
Achtmaal
28:47
28:40
102
Nicole Kuijpers
Breda
28:48
28:20
103
Sara Gijzen-Vermaas
Road Runners Etten-L
28:49
28:21
104
Sacha Stokla
Hardinxveld-Giessend
28:49
28:28
105
Aisha Guerroumi
Thetford
28:49
27:50
106
Christel Harbrink
Etten-Leur
28:51
28:32
107
Janneke van Zon
stichting SHL Groep
28:51
28:07
108
Adelaida Storry
Breda
28:51
28:12
109
Elen van der Ros
Etten-Leur
28:54
28:42
110
Linda Nagrzaam
Etten-Leur
28:56
28:30
111
Willy Wevers
Groene Ster
28:59
28:34
112
Jacqieline van Bladel
Dongen
29:01
28:18
113
Iza Koningsveld
Breda
29:02
28:03
114
Els Cornel
Groene Ster
29:04
28:42
115
Pauline Hordijk
Barendrecht
29:04
28:38
116
Loes Weerkamp
Sprint
29:06
28:08
117
Ida Kustermans
Achilles
29:07
28:53
118
Judith Vermeeren
Asselbergs & Klinkha
29:07
28:24
119
Floor Dirne
Achilles
29:08
28:55
120
Anne Lambregts
Etten-Leur
29:08
28:53
121
Ca vissenberg-Valentij
St. Willebrord
29:08
28:48
122
Marijke Uitdewilligen
Steenbergen Nb
29:09
28:55
123
G A M Kessel
Etten-Leur
29:10
28:49
124
Conny Dirven-Oomen
St. Willebrord
29:11
28:43
125
Valerija Nieuwlaat
Breda
29:11
28:57
126
Yella Dirks
St. Willebrord
29:12
28:57
127
Nadi Faas
Rijsbergen
29:13
28:58
128
Petra Vergouwen
Roosendaal
29:14
28:43
129
Marion Havenga
29:14
28:40
130
Anja Koevoets
AVR '90
29:15
28:53
131
Kaylee Damen
Achilles
29:16
28:17
132
Adrianne van der Sande
Achilles
29:18
29:03
133
Andrea Hopman
SponsOORloop 3
29:19
28:35
134
Julissa van den Berg
Achilles
29:19
29:05
135
Marjon van Eekelen
29:22
29:02
136
Marloes Nijland
Achilles
29:24
29:08
137
Irena Ewijk
Breda
29:25
29:14
138
Elise Luijkx
Road Runners Etten-L
29:27
29:06
139
Carla Buijs
Bergen op Zoom
29:29
29:11
140
Ellen van Hooijdonk
Etten-Leur
29:31
29:16
141
Karin Jansen
Breda
29:32
29:01
142
Suzanne Postma
Breda
29:32
29:03
143
Eefke Biemans
Etten-Leur
29:34
29:18
144
Nikki Goedemondt
Tilburg
29:35
29:07
145
Laura Van Lissum
Achilles
29:36
29:10
146
Iris van Driel
29:36
29:02
147
Carla Uitdewilligen
29:37
29:02
148
Miranda Nouwens
stichting SHL Groep
29:41
28:56
149
Lotte Verlaar
Sprundel
29:45
29:16
150
Petra Poppelaars
DEBA 1
29:45
29:16
151
Joyce Coremans
Etten-Leur
29:45
29:09
152
Aniek Koopmans
Rabobank West Braban
29:47
29:22
153
Joleine Thijs
29:49
29:38
154
Maria Voeten
Achilles
29:51
29:37
155
Marsha van Oort-Thomas
SponsOORloop 10
29:52
29:04
156
Yvonne Havenga
29:55
29:17
157
Brigitte de Wit
Road Runners Etten-L
29:57
29:38
158
Vera Bastiaansen
Sprundel
29:58
29:40
159
Ria van der Borst
Rucphen
29:58
29:39
160
Carola Skornja
s.g De Rooi Pannen
29:59
29:23
161
Ria Cools
Roosendaal
30:00
29:28
162
Jolanda Zieltjens
s.g De Rooi Pannen
30:01
29:25
163
Wendy van den Bergh
Gemeente Etten-Leur
30:01
29:20
164
Femke Buys
Etten-Leur
30:05
29:20
165
Marloes van Rijsbergen
Flowserve 3
30:07
29:29
166
Marielle Wijngaards
Etten-Leur
30:09
29:38
167
Marlies Zwagemaker
Steenbergen Nb
30:09
29:57
168
Isabel vd Biggelaar
Road Runners Etten-L
30:10
29:21
169
Lenny Levens - Aarts
Oosterhout Nb
30:18
29:27
170
Liesbeth van Koulil
30:20
29:50
171
Danique Susan
Bam Civiel 7
30:22
29:41
172
EMPC de Regt
Etten-Leur
30:27
30:06
173
Lian Somma
Breda
30:28
29:57
174
Ilse Leijs
Flowserve 1
30:29
29:49
175
Marie-José Kallenfels
Breda
30:36
30:05
176
Ria Broos
30:36
30:19
177
Petra Thijs
30:40
30:02
178
Ina Jongmans
Bam Civiel 7
30:41
30:01
179
Ferry van Klaveren
Oudenbosch
30:44
30:02
180
Dide Konings
Etten-Leur
30:45
29:50
181
Anne Smit
Asselbergs & Klinkha
30:46
30:01
182
Charlotte de Groot
Hank
30:46
30:25
183
Lian Oosterbos
AV Standdaarbuiten
30:48
30:19
184
Nathalie Jongmans
Bam Civiel 7
30:50
30:08
185
Susan Romme
30:50
30:10
186
Mirjam Lenferink
Etten-Leur
30:51
29:55
187
Veerle De Jong
Etten-Leur
30:51
30:01
188
Wilma Mommers
Gemeente Etten-Leur
30:52
30:10
189
Judith Gijzen
Rucphen
30:52
30:32
190
Lilian Remmers
30:53
30:25
191
Corrie Rens
30:53
30:20
192
Louise van Buitener
30:54
30:19
193
Edwine de Bruijn
Maasland
30:54
30:41
194
Saskia van Buuren
Maassluis
30:57
29:57
195
Kim Crosbie
31:02
30:11
196
Anne van Poppel
Etten-Leur
31:06
30:45
197
Esther van Loon
31:07
30:39
198
Marieke Jansen
Asselbergs & Klinkha
31:08
30:27
199
Beppie Tiberius
Gemeente Etten-Leur
31:10
30:31
200
Bente Gijsberts
Breda
31:11
30:12
201
Celine Verheezen
Etten-Leur
31:11
30:48
202
Karin Evers
Etten-Leur
31:13
30:55
203
Angelique Diepstraten
31:13
30:11
204
Fabienne Taks
31:14
30:28
205
Angelique Knol
Sprint
31:15
30:30
206
Carla van den Muijsenb
Rijen
31:18
30:30
207
Sandra van Zundert
Etten-Leur
31:18
31:00
208
Miranda van Aert
Etten-Leur
31:18
31:03
209
Bianca van der Pol-Dor
Etten-Leur
31:20
30:44
210
Esmee Goetstouwers
Etten-Leur
31:22
31:02
211
Lotte Venneman
Asselbergs & Klinkha
31:25
30:45
212
Rina Kwaytaal-Vermeule
31:26
30:56
213
Dinda Wittenberg
Etten-Leur
31:28
31:05
214
Marjolein Biezen
Centrafarm BV
31:29
30:49
215
Mary de Coninck
Argo Advies 2
31:31
30:49
216
Renate Baan
Asselbergs & Klinkha
31:32
30:48
217
Sophie Aerts
Steenbergen Nb
31:32
31:19
218
Leonie Bastiaansen
Sprundel
31:33
31:14
219
Selina WijngaardsMathi
Etten-Leur
31:38
31:08
220
Jacqueline Nijenhuis
Zevenbergen
31:39
31:14
221
Simone Timmers
Zevenbergen
31:39
31:16
222
Maria van Oorschot
Gemeente Etten-Leur
31:43
31:02
223
Gonda Kuijpers-Nouws
Etten-Leur
31:46
30:44
224
Liesbewth de Rot-Marth
Zevenbergen
31:50
31:00
225
Lidy Lenferink
Groningen
31:52
30:55
226
Els Crul
Breda
31:54
31:03
227
Silvia Bruijns
Zundert
31:55
31:04
228
Vivian Stoltink
31:55
31:20
229
Linda Meeuwis-Matijsen
Prinsenbeek
31:56
31:23
230
Caroline Lodewijks
31:56
30:53
231
Anita Ros
Gemeente Etten-Leur
31:56
31:16
232
Ingrid van Loenen
Zwijndrecht
31:56
30:48
233
Sheila de Vos
31:58
31:24
234
Adriella Bastiaansen
Rijsbergen
32:00
31:10
235
Estelle de Wolff
Thetford
32:02
31:04
236
Marieke Van Dieren
Etten-Leur
32:02
31:23
237
Patricia Arnold- van U
Oosterhout Nb
32:03
31:12
238
Anouk Lauwen
Thetford
32:04
31:07
239
Audrey Brengard
Rabobank West Braban
32:09
31:40
240
Akke Zwart
SponsOORloop 11
32:12
31:28
241
Marjel Verhaeren
32:14
31:31
242
Angeline Westbroek
Schiedam
32:16
31:20
243
Karolijn Antenne
Breda
32:20
32:09
244
Marga Kleemans
Flowserve 1
32:22
31:44
245
Inez Raats
Roosendaal
32:22
31:51
246
Coby Snijders
Road Runners Etten-L
32:25
31:38
247
Suzanne Lens
Gemeente Etten-Leur
32:26
31:46
248
Gerdi Evers
Argo Advies 2
32:27
31:45
249
Rebecca van Berkel
Gemeente Etten-Leur
32:27
31:47
250
Saskia Poppelaars
Argo Advies 2
32:27
31:45
251
Helma Buyks
Etten-Leur
32:28
31:38
252
Ivonne Frans
Breda
32:29
32:17
253
Rachelle Taks
Breda
32:34
31:45
254
Adrie Floren
Road Runners Etten-L
32:35
31:47
255
Anne Verwijmeren
Etten-Leur
32:35
31:48
256
Danielle Visser
32:39
32:06
257
Marijke van der Wiel
Dordrecht
32:41
32:06
258
Annemieke Schoonen
Moerstraten
32:41
32:06
259
Noortje Teuwen
Asselbergs & Klinkha
32:41
32:00
260
Sietske Bachman
Etten-Leur
32:42
31:51
261
Lianne Daane
Etten-Leur
32:48
32:03
262
Jolanda Heijnen
Etten-Leur
32:50
31:54
263
Wies van Engelen
Bavel
32:51
32:18
264
Lotte van Bragt
Breda
32:52
32:17
265
Sanne van Loon
Asselbergs & Klinkha
32:54
32:06
266
Susan Damen
33:01
32:29
267
Claudia Jansen
33:03
32:17
268
Denise Vogel
Dordrecht
33:06
32:00
269
Saskia Verhaeren
33:11
32:30
270
Linda Peeters
Hoeven
33:13
32:20
271
Esther Veen
Dordrecht
33:14
32:11
272
Liset Lammerse
33:14
32:27
273
Jessica van Sluijs
Breda
33:15
32:22
274
Anouk Rombouts
Hoeven
33:24
33:07
275
Maaike Veldkamp
SponsOORloop 9
33:24
32:39
276
Tamara Wegh
Etten-Leur
33:26
32:24
277
Saskia Blokland
Breda
33:26
32:24
278
Yvette Lentink
SponsOORloop 8
33:28
32:42
279
Karin Bos
SponsOORloop 8
33:29
32:41
280
Livienke Vogelaar
SponsOORloop 8
33:30
32:44
281
Anja Kustermans
Road Runners Etten-L
33:31
32:38
282
Leila Verwijmeren
Etten-Leur
33:31
32:40
283
Sarah van Giels
Road Runners Etten-L
33:32
32:38
284
Esther Hop
Etten-Leur
33:33
32:37
285
Linda van Geel
Bergen op Zoom
33:35
32:54
286
Diane de Leeuw
33:38
32:46
287
Marian Cockx
33:39
32:35
288
Katrien de Houwer
Tienen (BEL)
33:40
33:02
289
Gwendolyn van der Krui
Breda
33:41
32:46
290
Etske Lauwerijssen
Etten-Leur
33:45
32:44
291
Jolanda van der Veeken
33:45
33:08
292
Thea de Boer
SponsOORloop 12
33:45
32:59
293
Inge Frijters
Etten-Leur
33:48
32:53
294
Wendy Van Gool
Etten-Leur
33:49
32:51
295
Yuanita Koopmans
Etten-Leur
33:54
33:19
296
Sarah Cuypers
SponsOORloop 11
33:56
33:36
297
Annie Goos de Held
Achilles
34:05
33:00
298
Sabine Thijs
34:07
33:57
299
Anny Ernest-Onkers
Wouw
34:08
33:19
300
Marie Boulanger
34:13
33:45
301
Mirjam Van Son
Achilles
34:13
33:25
302
Marlous de Meijer
Breda
34:21
33:22
303
Claudia Hagenaars
34:23
34:11
304
Jetske Osinga
Breda
34:23
33:29
305
Janneke van Poll
Breda
34:24
33:28
306
Ineke van den Beemt
Sprint
34:31
33:42
307
Willemijn Meeuwissen
34:36
34:05
308
Anja de Tree-Heijstek
Klundert
34:36
34:25
309
Marlies Schouten
Rucphen
34:39
34:20
310
Clarissa Rutten
Oosterhout Nb
34:39
33:49
311
Colinda Bastiaansen- v
Etten-Leur
34:41
33:40
312
Ilona Coertjens
Breda
34:42
34:22
313
Femke Lauwerijssen
Etten-Leur
34:48
33:46
314
Joyce Leijendekkers
Maasland
35:01
34:03
315
Nicolette Wagenaar
Maassluis
35:01
34:01
316
Paidge de Bruin
SponsOORloop 10
35:05
34:20
317
Iris van Cuijk
Eindhoven
35:09
34:31
318
Shindy van Velzen
35:10
34:55
319
Wilhelmien Cornelissen
35:13
34:21
320
Helen Carter
SponsOORloop 10
35:25
34:39
321
Lusanne Lauwen
Etten-Leur
35:25
35:04
322
Margot de Bruijn
Wernhout
35:26
34:21
323
Anne van Tilburg
Etten-Leur
35:26
34:19
324
Jozien Rommens
Achilles
35:30
34:24
325
Lisa Bentvelzen
Etten-Leur
35:31
34:37
326
Marijke van Kooij
Maassluis
35:31
34:31
327
Esther Luijten
Etten-Leur
35:34
34:28
328
Gertrud van Peperstrat
Achilles
35:34
34:47
329
Heleen Liedorp
35:39
34:16
330
Carla Visschers
35:39
34:16
331
Fieke Lucassen
Etten-Leur
35:39
34:47
332
Silvana Francken
Roosendaal
35:47
34:46
333
Marjoleine Brookman
SponsOORloop 8
35:49
35:03
334
Willeke van Tongeren
Breda
35:55
35:05
335
Juultje Blom
BLOM Verkeersschool
35:55
35:08
336
Suze van Leuwen
Breda
35:55
35:05
337
Linda van der Werf
SponsOORloop 11
35:57
35:12
338
Annemarie Janssen
Etten-Leur
35:59
35:02
339
Annelies de Bruijn-vd
Road Runners Etten-L
36:04
35:08
340
Dian de Bruijn
Achilles
36:12
35:09
341
Maartje van Sundert
Etten-Leur
36:19
35:13
342
Paulien Hokke
Asselbergs & Klinkha
36:26
35:43
343
Andrea Kerkdijk
Asselbergs & Klinkha
36:28
35:43
344
Annick Biemans
Etten-Leur
36:38
35:50
345
Sabine Cas
Rabobank West Braban
36:38
36:09
346
Astrid Lumeij
Etten-Leur
36:41
35:37
347
Kim de Brouwer
Schijf
36:41
35:34
348
Peggy Oonincx
Etten-Leur
36:41
36:28
349
Ella van den Wildenber
Achilles
36:42
35:40
350
Tanya Rattink
Maasland
36:43
35:42
351
Heidi Damen
Etten-Leur
36:44
35:46
352
Debbie de Ruiter
36:57
36:18
353
Justine de Groot
Raamsdonksveer
37:00
36:00
354
Anne Martens
Etten-Leur
37:01
35:55
355
Aafje van Dijk
Maassluis
37:05
36:05
356
Sandra de Loos
Asselbergs & Klinkha
37:11
36:23
357
Joyce Holtkamp
SponsOORloop 11
37:15
36:29
358
Netje van Elteren
Achilles
37:33
36:28
359
Jessica Suikerbuik
AVR '90
37:38
36:43
360
Kim Heiblom
37:42
36:51
361
Jetske Ardon
Fijnaart
38:08
37:19
362
Vera Poppelier
Maassluis
38:10
37:09
363
Ine Vreugdenhil-Poppel
Maassluis
38:11
37:10
364
Maryse Spapens
Moergestel
38:12
37:21
365
Chantal Koevoets
Hoeven
38:19
38:08
366
Maartje Opheij
Breda
38:38
37:44
367
Ellen van der Sluis
Maassluis
39:05
38:06
368
Ineke van Boxtel
Roosendaal
39:17
38:21
369
Spoor Marloes
Vught
39:19
38:18
370
Hanna van Stralen-Heut
Road Runners Etten-L
40:34
39:38
371
Ilse Broeders
Centrafarm BV
41:15
40:36
372
Paula van der Velde
Asselbergs & Klinkha
43:39
42:48
www.marathonbrabant.nl
Uitslagen.nl
02-11-2012 20:05