Uitslagenlijst 44e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 7 oktober 2012

JTM7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin de Haan
Reeuwijk
4:25
2
Victor Moons
Waddinxveen
4:35
3
Jan Zijderlaan
Polsbroek
4:38
4
Elwin Oskam
Zevenhuizen
4:49
5
Tijmen Lubbers
Gouda
4:54
6
Tim van Tilburg
Waddinxveen
5:13
7
Thomas de Kort
Waddinxveen
5:32
8
Mathijs Lubbers
Gouda
5:53
9
Matt ter Steege
Waddinxveen
6:56
10
Floris Kort
De Meern
7:12
11
Onno van den Doel
Amsterdam
7:58
12
Joppe Kort
Zevenhuizen Zh
8:10
MTM7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henriette van der Ploe
Woerden
5:32
2
Adina Bron
Bodegraven
6:00
3
Dionne de Boer
Waddinxveen
6:34
4
Anne Vrolijk
's-Gravenhage
7:03
5
Fiene Kort
Zevenhuizen Zh
7:59
J8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hugo van der Ploeg
Woerden
4:12
2
Rohan Jankie
's-Gravenhage
4:18
3
Stan de Boer
4:20
4
Kenneth van leeuwen
Gouda
4:23
5
Roeland van der Ploeg
Woerden
4:24
6
Jonathan Dol
Gouda
4:25
7
Teije Keesmaat
Waddinxveen
4:33
8
Sjoerd Bosman
Waddinxveen
4:40
9
Jaco Oskam
Zevenhuizen
4:54
10
Stan van Tilburg
Waddinxveen
5:04
11
Tom Hoorn
Waddinxveen
5:11
12
Thomas Sterkenburg
Waddinxveen
5:20
13
Sven den Hartog
Gouda
5:20
14
carlo Claes
Waddinxveen
5:21
15
Olaf Moons
Waddinxveen
5:24
16
Joas van leeuwen
Gouda
5:35
17
Ernst Dekker
Gouda
5:49
18
Timo van den Doel
Amsterdam
7:04
19
Ruben van den Doel
Amsterdam
7:49
M8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
Boskoop
4:25
2
Chantal Kruit
Waddinxveen
4:47
3
Ilse Vester
Boskoop
4:58
4
Esra Zuiderlaan
Polsbroek
5:09
5
Sacha Goedhart
Gouda
5:12
6
Lara keesmaat
Waddinxveen
5:50
7
Anastasia Klomp
Waddinxveen
7:34
H5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick van der Poel
Bergschenhoek
16:40
16:40
2
Arjun van Hoeve
's-Gravenhage
17:31
17:30
3
Thorsten Kuipers
Dordrecht
17:41
17:40
4
Patrick Palsgraaf
Gouda
17:58
17:56
5
Jan Zijderlaan
Polsbroek
17:59
17:58
6
Arend van der Reijken
Waddinxveen
18:10
18:08
7
Piet Boes
Reeuwijk
18:12
18:11
8
Roeland vd Harst
Waddinxveen
18:44
18:42
9
Jelle Meijer
Waddinxveen
19:46
19:45
10
Thijs Meijer
Waddinxveen
19:46
19:41
11
Niels Steijn
Alphen aan den Rijn
19:48
19:46
12
Cor Heijstek
Alphen aan den Rijn
20:00
19:56
13
Vincent Kruit
Waddinxveen
20:14
20:12
14
Mark van Wijk
Waddinxveen
20:16
20:03
15
Evert Kroon
Woerden
20:32
20:26
16
Robbert Fransen
Boskoop
20:39
20:31
17
Michaël Kooter
Boskoop
20:43
20:38
18
Sebastiaan Christoffel
Zwaanshoek
21:08
20:55
19
Frank van Haastrecht
Waddinxveen
21:09
21:08
20
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
21:13
21:12
21
Kars Brouwer
Waddinxveen
21:17
21:16
22
H Werker
Boskoop
21:21
21:19
23
Andre Groot
Bodegraven
21:24
21:10
24
Frederik van Beek
Waddinxveen
22:05
21:58
25
Ran Jankie
's-Gravenhage
23:03
23:02
26
Paul van Leeuwen
Zwaanshoek
23:19
23:02
27
Sem van Offeren
Waddinxveen
23:29
23:24
28
Frank Straver
Waddinxveen
23:33
23:21
29
Jos van der Lugt
Waddinxveen
23:37
23:28
30
Nico vd loo
Waddinxveen
23:41
23:37
31
Martin de Haan
Reeuwijk
23:54
23:51
32
Jaap van der Hammen
Waddinxveen
23:54
23:44
33
Yoran Westmaas
Gouda
24:52
24:44
34
Ivo Scholten
Boskoop
25:06
25:01
35
Floris van daalen
Waddinxveen
25:46
25:40
36
Jeroen Mulder
Waddinxveen
26:06
26:00
37
Sander de Bruijn
Waddinxveen
26:43
26:37
38
Raffi Trapman
Waddinxveen
26:53
26:50
39
Bart van Daalen
Waddinxveen
27:03
26:57
40
Ruud Keesmaat
Waddinxveen
27:35
27:32
41
Jan Breedveld
Waddinxveen
27:51
27:34
42
Luke Edes
Hazerswoude-Dorp
28:04
27:56
43
John Edes
Hazerswoude-Dorp
28:05
27:57
44
Rene Naudts
Waddinxveen
28:07
27:52
45
Herman Mens
Boskoop
28:32
28:13
46
Gert Vermeulen
Bergambacht
30:07
29:49
47
Pieter Lebbing
Waddinxveen
30:19
29:59
48
Erik van den Doel
Amsterdam
30:36
30:34
49
Cees Kort
Waddinxveen
31:21
31:18
50
C vd Pol
Hoofddorp
31:47
31:37
51
Frank Koevoets
Bodegraven
32:37
32:22
52
Hajo Houtzager
Waddinxveen
37:21
37:15
D5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tamara van Kleef
Bergschenhoek
19:52
19:51
2
Anja Liere
Gouda
20:15
20:15
3
Irene van der Reijken
Waddinxveen
21:03
21:02
4
Daphne Poot
Waddinxveen
23:24
23:21
5
Monique de Knikker
Boskoop
25:00
24:52
6
Iris ten Barge
Waddinxveen
25:15
25:12
7
Jessica Verhagen
Woerden
26:12
26:10
8
Florine van Bohemen
Nootdorp
26:19
26:07
9
Marjon Kuiper-van Leeu
Waddinxveen
26:21
26:17
10
Gezina Atzema
Waddinxveen
26:23
26:15
11
Rosanne Breedveld
Leiden
26:41
26:25
12
Judith van Gemeren
Waddinxveen
26:44
26:38
13
Amber Kooter
Boskoop
26:50
26:45
14
Anna Hooijkaas
Leiden
27:37
27:23
15
Nicolettre Montfrooij
Hazerswoude-Rijndijk
27:49
27:35
16
Ingrid Reehuis
Waddinxveen
27:57
27:39
17
Carola Hertog
Waddinxveen
28:12
27:53
18
Carla van den Hoek
Boskoop
28:22
28:11
19
Diana Hijman
Boskoop
28:24
28:13
20
Linda Steenhuis
Boskoop
28:33
28:30
21
Mimount Bousaid
Waddinxveen
28:47
28:31
22
Karin Kruit
Waddinxveen
28:50
28:37
23
Frieda Vester
Boskoop
28:52
28:41
24
Carla Hazenberg
Boskoop
28:56
28:39
25
Irene de Jong
Waddinxveen
29:01
28:59
26
malaika Meeuvissen
Delft
29:20
29:10
27
Birgit Malecki
Delft
29:47
29:38
28
Karin Zeeuw
Waddinxveen
29:58
29:42
29
Karin van Beek
Waddinxveen
30:16
29:58
30
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
31:12
31:00
31
Berit Wijnstroot
Waddinxveen
31:14
30:57
32
Joyce Egberts
Gouda
31:56
31:37
33
Nelleke van Dikshoorn
Gouda
31:56
31:44
34
Nellie van Dam
Stolwijk
32:21
32:15
35
Joke Scholten
Boskoop
32:29
32:07
36
Esther Polak - van Kes
Boskoop
32:32
32:25
37
Karin de Meijere-Donna
Bodegraven
32:37
32:22
38
Marianne Zevenhoven
Ter Aar
33:07
32:54
39
Lichelle Zevenhoven
Ter Aar
33:07
32:54
40
Rikie van der Ver
Loenen Gld
33:15
32:58
41
Mieke Link de Jong
Gouda
33:35
33:30
42
Katharine Dain
Rotterdam
33:44
33:25
43
Ingrid Paul
Waddinxveen
34:50
34:34
44
Patricia Revet
Reeuwijk
36:15
36:09
45
Hilde Houtzager
Waddinxveen
37:19
37:13
46
Bt den otter
Reeuwijk
40:41
40:25
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jaco van Buren
Stolwijk
35:19
35:15
2
Koen de Leeuw
Waddinxveen
35:21
35:20
3
Danny Binnendijk
Bodegraven
35:37
35:36
4
Patrick Binnendijk
Bodegraven
36:50
36:48
5
Anil Gonesh
's-Gravenhage
37:18
37:14
6
Erwin van der Ham
Haastrecht
38:15
38:13
7
Peter de Wit
Boskoop
39:36
39:30
8
Erik van der Hoeven
Hazerswoude Rijndijk
40:06
40:03
9
Jan van der Linden
Asperen
40:28
40:26
10
Edwin Tasseron
Gouda
40:49
40:40
11
E.Meeuwisse
Nieuwveen
41:25
41:18
12
Rob Kuiper
Reeuwijk
41:25
41:23
13
Fred Moerings
Boskoop
41:43
41:32
14
Raymond Linkers
Utrecht
42:25
42:16
15
Johan de Roos
Reeuwijk
42:34
42:32
16
Adrie van Zoest
Boskoop
43:27
43:17
17
Vincent Drost
Gouda
43:30
43:22
18
Bastiaan Blokland
Leiden
44:00
43:56
19
Jaap kruysfix
Moordrecht
44:22
44:19
20
Jan Kooter
Boskoop
44:26
44:14
21
Frans Snel
Bodegraven
44:55
44:42
22
Anco Dol
Gouda
45:31
45:25
23
Jaap van Tuinen
Moordrecht
45:47
45:22
24
Paul Heijligers
Eindhoven
46:07
46:00
25
Tino Verburg
Olst
46:11
46:04
26
Teun van der Linden
Waddinxveen
46:14
46:04
27
Rob Hoefnagel
Waddinxveen
46:18
46:11
28
Tom Heijman
Nieuwkoop
46:37
46:24
29
Sjoerd Brugman
Waddinxveen
46:48
46:41
30
Arjan van der Leij
Gouda
46:56
46:48
31
Kees Zijlstra
Boskoop
46:59
46:50
32
Richard Stieltjes
Gouda
47:08
46:30
33
Tony Anders
Gouda
47:15
47:00
34
Wessel Kuipers
Hoofddorp
47:25
47:18
35
Fer Bonsel
Waddinxveen
47:40
47:28
36
Andre Schuiling
Waddinxveen
47:42
47:28
37
Hans de Ruiter
Hazerswoude-Dorp
48:21
48:10
38
Bert Kuiper
Waddinxveen
48:32
48:24
39
Jos Naus
Gouda
48:40
48:26
40
Karl de Haas
Hazerswoude-Dorp
48:47
48:36
41
Jan van der Meer
Waddinxveen
49:11
48:52
42
Rob Meijer
Waddinxveen
49:12
49:05
43
Fred Filippo
Reeuwijk
49:13
49:07
44
Rob de Jong
Waddinxveen
49:40
49:27
45
Edwin van Oosten
Capelle aan den IJss
49:41
49:26
46
Wouter van Nieuwkoop
Haastrecht
49:42
49:24
47
MIchael Heemelaar
Gouda
49:49
49:33
48
Jacques Scholten
Boskoop
49:53
49:45
49
Davis Metselaar
Gouda
50:04
49:40
50
Sjaak Nobel
Waddinxveen
50:25
50:15
51
Erik Lubbers
Gouda
50:30
50:25
52
Nico Breedijk
Waddinxveen
50:39
50:20
53
Martijn van der Maat
Waddinxveen
50:42
50:30
54
Xander Prins
Snelrewaard
51:17
50:53
55
Robert Springvloet
Waddinxveen
51:24
51:12
56
Hans Blokland
Waddinxveen
52:15
52:06
57
Jan-Pieter Kort
De Meern
52:24
52:08
58
Hans Ritmeester
Gouda
52:39
52:15
59
Cor Verheul
Boskoop
52:42
52:29
60
Leo van der Werf
Haastrecht
52:45
52:29
61
Arno Hogenelst
Waddinxveen
52:57
52:35
62
Stephan Knook
Gouda
53:06
52:56
63
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
53:08
53:00
64
Justin van Pelt
Bodegraven
53:43
53:28
65
Jan de Jong
Amstelveen
54:16
54:13
66
Paul de Valk
Boskoop
54:29
54:11
67
Jim Ernst
Waddinxveen
54:43
54:36
68
Jan van der Meij
Waddinxveen
55:52
55:42
69
Hendrik Geertsma
Boskoop
56:08
55:51
70
M. Spaargaren
Boskoop
57:18
57:01
71
John van Bergen
Waddinxveen
57:26
57:11
72
Theo Klomp
Waddinxveen
58:27
58:07
73
Randy Hess
Waddinxveen
59:04
58:45
74
Cok van Berkel
Waddinxveen
1:00:04
59:54
75
Carola van der Laan
Boskoop
1:02:08
1:01:51
76
Eva Koevoets Jansen
Bodegraven
1:02:08
1:01:52
77
Ton van Berkel
Waddinxveen
1:02:10
1:01:59
78
Soert Schouwenaar
Ridderkerk
1:07:26
1:07:03
79
Peter Rijnaard
Krimpen aan den IJss
1:11:45
1:11:24
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Harkes
Reeuwijk
44:30
44:18
2
Jolanda de Wit
Gouda
44:33
44:27
3
A Leen
Berkel en Rodenrijs
49:12
49:04
4
Margo Vink
Alphen aan den Rijn
49:56
49:37
5
Jenny ter Steege
Waddinxveen
52:30
52:13
6
Kasia van den bosch
Boskoop
53:11
52:57
7
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
54:43
54:22
8
Charlotte de Valk
Gouda
54:52
54:34
9
Diana Geers
Boskoop
55:01
54:47
10
Sandra Staal
Bodegraven
55:10
54:52
11
Karin van Dam-Robijn
Gouderak
55:20
54:59
12
Sandra Haaijer
Capelle aan den IJss
55:24
55:11
13
Joyce den Heijer
Gouda
55:46
55:40
14
Britt Lagerlöf
Rotterdam
55:49
55:35
15
Tanja Goudriaan
Bergambacht
58:04
57:42
16
Marielle Nieuwerf
Waddinxveen
59:04
58:42
17
Hanneke Jannes
Waddinxveen
59:56
59:35
18
Lonneke Goei
Boskoop
1:03:10
1:02:49
19
Sophia van Mullum
Midsland
1:03:43
1:03:20
20
Laurel Humble
Brooklyn (USA)
1:05:57
1:05:34
21
Janneke Driesen
Waddinxveen
1:07:10
1:06:51
22
Anna Freeman
Carrboro (USA)
1:07:25
1:07:01
23
Marina Brouwer
Gouda
1:08:12
1:08:05
H10KW, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stanilas Talontsi
Sparta
31:56
31:55
2
Mike Basaiyan
Olympus '70
31:57
31:57
3
Wilfred Verhagen
Running2000
32:12
32:12
4
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
34:27
34:25
5
Maarten van Ommen
Phoenix
34:39
34:39
6
Maarten Blokland
Antilope
35:29
35:25
7
Elebert Noordam
Ilion
35:41
35:39
8
Vincent Los
Leiden Atletiek
35:48
35:47
9
Erwin Metselaar
AV Aalsmeer
35:59
35:57
10
Sandor Bron
AV Gouda
36:00
35:59
11
Andy Oskam
Sparta
36:10
36:09
12
Maurits Heikoop
Zoetermeer
36:16
36:13
13
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
36:18
36:16
14
M.van Dulkenraed
Sparta
36:31
36:31
15
Jörgen Verstralen
AV Gouda
36:53
36:52
16
Henk van Zutphen
AV Gouda
36:53
36:50
17
Hayo den Boeft
AV Gouda
38:16
38:12
18
Barnhoorn Paul
Leiden Atletiek
38:19
38:15
19
Jan Verwijs
Energie
38:20
38:18
20
Hugo van der Heide
Loopgroep Aart Stigt
38:38
38:37
21
Leon van Prooijen
AV '47
39:20
39:17
22
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
40:42
40:40
23
Balcha Guddisa
Sparta
40:54
40:50
24
Erik van Daalen
Antilope
41:45
41:33
25
Rob Boer
AV Gouda
41:52
41:47
26
Hans Stolwijk
AV '47
44:13
44:06
27
Hans van denn Hil
Antilope
44:28
44:18
28
Willem Benschop
AV '47
45:04
44:52
29
Johan van Hoek
Antilope
45:52
45:48
30
Jack Bollaart
AV '47
46:38
46:31
31
Frits Stolk
AV '47
51:41
51:24
32
Piet Blaauboer
Antilope
53:04
52:51
33
Lex Scholten
Veluwe
55:02
54:55
D10KW, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lindsay van Marrewijk
Olympus '70
37:13
37:13
2
Vanessa van Voskuilen
AV '47
39:20
39:17
3
Liesbeth Voorthuizen
Haag Atletiek
41:41
41:38
4
Narda Clarisse
Woerden
46:12
46:08
5
Baukje Verbruggen
AKU
48:42
48:37
6
Susanne Leunk
Veluwe
50:20
50:16
7
Corine Slingerland
Antilope
50:24
50:19
H15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ton Hettema
Rotterdam
56:08
56:08
2
Mike Vrolijk
's-Gravenhage
58:04
58:03
3
Stephan van Eijk
Waddinxveen
58:52
58:51
4
Pascal Claes
Waddinxveen
59:54
59:52
5
Andrew Webb
Leiden
1:00:02
1:00:00
6
W Verkley
Reeuwijk
1:01:04
1:01:04
7
Chris Zaal
's-Gravenhage
1:01:11
1:01:10
8
Richard Schouten
's-Gravenhage
1:01:42
1:01:40
9
Rien Koetsier
Boskoop
1:02:24
1:02:23
10
Frank Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:03:35
1:03:29
11
Jack Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:07:45
1:07:39
12
Kees Twilt
Waddinxveen
1:08:18
1:08:14
13
Rik Snelleman
Gouda
1:08:55
1:08:31
14
Richard Moons
Waddinxveen
1:09:55
1:09:50
15
Walter de Knoop
Gouda
1:11:50
1:11:42
16
Nico van Hoek
Waddinxveen
1:12:44
1:12:41
17
Arjen Visser
's-Gravenhage
1:13:12
1:13:12
18
Jermy de Wit
Waddinxveen
1:13:51
1:13:44
19
Roland Verboon
Gouda
1:14:25
1:14:19
20
Hans Zevenhoven
Ter Aar
1:14:34
1:14:28
21
Peter den Heijer
Moordrecht
1:15:19
1:15:17
22
Robbert van der Sprong
Gouda
1:15:59
1:15:52
23
Itterson
Hoogmade
1:17:45
1:16:53
24
Arjan Tol
Bodegraven
1:17:54
1:17:49
25
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:18:01
1:17:58
26
Ron Stuurman
Boskoop
1:19:05
1:19:02
27
H Oostindien
Baarn
1:20:11
1:20:08
28
Bart Hoenen
Leiderdorp
1:20:17
1:20:09
29
Erno de Korte
Rotterdam
1:21:33
1:21:27
30
Kasper Kranenburg
Boskoop
1:22:39
1:22:39
31
Robin Arens
Bodegraven
1:24:33
1:24:29
32
Ronald Verkuijl
Gouda
1:24:52
1:24:44
33
Jos van den Nieuwendij
Boskoop
1:24:56
1:24:54
34
Gerrit de Haan
Gouda
1:24:56
1:24:52
35
Rolf Kinneke
Waddinxveen
1:35:54
1:35:50
D15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Houweling
Boskoop
1:07:09
1:07:08
2
Antoinette Snelleman
Gouda
1:11:32
1:11:12
3
Emmy Molhoek-Halkema
Waddinxveen
1:20:11
1:20:08
SC Antilope - Iedere prestatie telt - www.scantilope.nl -
www.uitslagen.nl
07-10-2012 00:00