| | | | | Uitslagenlijst Schippersrun Odoorn
Odoorn - Zaterdag 8 september 2012
1800, JONGENS 1800
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ben van Driel
Odoornerveen
7:32
9
Xander Robben
Klazienaveen
8:28
13
Sybren Beeksma
Noord Sleen
8:41
1800, MEISJES 1800
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charida Griemink
Klazienaveen
7:34
5
Myrthe Kimman
Odoornerveen
8:46
9
Hendri Beeksma
Noord Sleen
9:12
12
Marody Mensen
Musselkanaal
9:28
15
Marlies de Vries
Klijndijk
9:36
20
Maaike Evenhuis
Kibbelveen
9:43
5000, 5 KM VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marietje de rijk
Klijndijk
22:46
4
Corina Hilbolling
Gasselte
23:01
8
Jenny v/d Werff-Timmer
Annen
26:03
14
Danielle Hoogerkamp
Odoorn
28:24
22
Annerens Hoogerkamp
Odoorn
29:07
25
Charien Jeuring
Oosterhesselen
29:20
28
Willy Bartelds
Nieuw Amsterdam
29:32
32
Margieth v.d. Kamp
2e Valthermond
29:53
33
Ingrid Lamers-v/d Wijk
Valthermond
29:55
43
Marjolein Mepschen
Valthermond
30:41
44
Lenie Witteveen
Emmercompascuum
30:55
46
Karin Kuipers-Zwart
't Haantje
30:59
47
Michelle Nijmanting
Valthermond
31:07
55
Margriet Fissering
Noord Sleen
31:40
56
Gieneke Komduur
Odoornerveen
31:43
59
Agnes Westering
Klazienaveen
32:04
60
Annet van der Maten
Stadskanaal
32:05
62
Elsje Kort-Levinga
2e Exloermond
32:15
63
Neta Barelds-Stuiver
Valthermond
32:17
65
Jorinde Nijmanting
Valthermond
32:32
66
Yvonne Nijmanting
Valthermond
32:53
67
Gonnie Plaatje
Tweede Valthermond
33:15
78
Nienke Stuiver
klazienaveen
34:26
81
Angela Scholte
Stadskanaal
34:55
90
Juliette Heslinga
Ter Apel
36:37
91
Marloes de Jonge
Emmercompascuum
36:37
97
Greetje Nieboer
Valthermond
40:51
5000, 5 KM MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Seth van Driel
Odoornerveen
20:16
7
Peter Zwiers
2e Exloermond
21:44
10
Donovan van Groningen
De Krim
22:13
11
Martinus Veenhof
Zuidwolde
22:16
15
Giovany van Groningen
De Krim
22:41
47
Ronnie Hoesen
Emmercompascuum
26:03
55
Johan van der Meer
Klazienaveen
26:41
61
Yannick Leegte
Klazienaveen
27:08
64
Hendrik Kort
2e Exloermond
27:25
99
Vince van der Horst
Valthe
31:08
102
Sirt Fissering
Noord Sleen
31:24
10000, 10 KM VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Wendy Cremers
Odoornerveen
55:46
6
Jenny Baas - Speelman
Tweede Exloermond
58:34
7
Wilma Schimmel
Klazienaveen
59:05
12
Maria Hemelt - de Groo
Odoorn
1:06:42
10000, 10 KM MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
38:44
17
Peter Zwiers
Tweede Exloermond
50:58
18
Jan Folkers
Nieuw Amsterdam
51:08
19
Jacob Willemsma
Kloosterveen
51:54
20
René Meijer
EmmerCompascuum
52:38
23
Artem Bergrinski
Schoonoord
54:46
24
Joeke van der Heide
Borger
55:53
26
Karst Schonewille
Klazienaveen
56:34
31
Ben van der Maten
Eerste Exloermond
58:13
Uitslagen.nl
08-09-2012 21:04