Uitslagenlijst 15e Slach om Reahus

Reahus - Zondag 2 september 2012

MAN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oltert Molenhuis
Assen
29:01
2
Merwin Dollison
Winsum (ge)
30:36
3
Willem de Boer
Exmorra
30:57
4
Roeleke Kobes
haskerhorne
32:32
5
Gerrit Kramer
bolsward
33:25
6
Paul Geertsma
Harlingen
33:46
7
Geart Sierd van der Ze
Leeuwarden
34:00
8
A van Ramshorst
Sneek
36:31
9
Hein Keelstra
Bolsward
36:46
10
Teade Rispens
Heerenveen
37:20
11
Beke Cnossen
Bozum
37:43
12
Arnoud Huisman
Sneek
38:05
13
Reinier de Vries
sneek
38:22
14
Egbert-Jan Flik
Leeuwarden
38:30
15
Sybrand van der Wey
Easterein
38:41
16
J Keulen
Sneek
39:25
17
Aise Bouma
Kimswert
39:25
18
Peter Brink
grou
39:33
19
Sjoerd Boskma
Bolsward
39:53
20
Reno Papa
Leeuwarden
39:58
21
Murk Postma
Nijland
40:05
22
Roelof Zijlstra
Dronrijp
40:23
23
Wabe Roskam
Easterlittens
40:48
24
Marcel Lemstra
sneek
40:55
25
Peter de Vries
frankerer
41:19
26
Robin Abma
Sneek
41:23
27
André Jellema
Leeuwarden
41:47
28
Rob Kuipers
sneek
42:06
29
C Jansen
Sneek
42:13
30
Paul Jansen
Bolsward
42:25
31
Louis Ubbens
sneek
42:29
32
Arnold Burger
Reahūs
43:04
33
Andries Koenen
Heeg
43:37
34
Symen van der Veloe
Waaksens
44:10
35
Marco Leeverink
bolsward
44:20
36
Anco Heida
koudum
44:24
37
Ridsert Altenburg
Reahūs
44:37
38
Henk Nijp
Mantgum
44:49
39
Freark Kaspersma
abbega
44:57
40
René Spaan
Sneek
45:28
41
Bas de Best
Sneek
45:30
42
Edwin Claessens
Espel
45:43
43
Leo van der Meulen
Sneek
45:53
44
Meindert van der Hulst
Rutten
46:15
45
Rein Hottinga
IJlst
46:27
46
Gerben Brouwer
sneek
46:42
47
Jan Feenstra
Workum
47:06
48
Folkert Jellesma
Ybrechtum
47:07
49
Douwe Sikkes
Sint Nyk
47:20
50
Henk Sterk
Gauw
47:27
51
Lolke Okkema
Burgwerd
47:28
52
Hans Keulaerds
ijlst
47:43
53
Albert van der Laan
Scharnegoutum
48:19
54
Oane Bootsma
IJlst
48:42
55
Freek Bron
sonnega
49:27
56
Bart Lekkerkerker
woudsend
50:29
57
K Groen
sneek
50:47
58
Rob Weidema
Leeuwarden
55:01
59
Yde de Boer
wiuwert
55:46
60
Douwe Jan Kersbergen
Wommels
56:29
61
Arie Lootsma
Nijland
57:20
62
Patrick Dijkhuizen
Sneek
58:44
63
Lolke van der Zee
Oppenhuizen
59:10
VROUW, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy-Auck Keisbergen
Wommels
33:56
2
Jacintha Fancel
leeuwarden
37:42
3
Liesbeth Steenbergen
Sneek
40:25
4
Ineke Altenburg
sneek
41:30
5
Renetta Kistenmacher
sneek
42:38
6
Baudien de Boer
Sneek
43:33
7
Janet Werkema
Sneek
43:35
8
Gatske de Jong
sneek
44:35
9
Alie Brouwer
joure
47:07
10
Tineke Bajema
wommels
47:38
11
Henrieta Oosterbaan
goenga
49:21
12
Marja van der Werf
joure
49:52
13
Suuske de Jager
Tirns
50:11
14
Minke Oord
joure
50:48
15
Siety Zijlstra
St. Annaparochie
50:59
16
Soraya Zandes
Sneek
52:28
17
Janne Leffering
Sneek
53:39
18
Hannie van der Werf
Nijland
54:05
19
Joke Witteveen
reahus
54:06
20
Simone de Best
Sneek
54:10
21
Geeske Ykema
IJlst
54:15
22
Silvia Remery
Sneek
54:32
23
Riemke de Jong
Blauwhuis
55:35
24
Minke Kersbergen-Hoiti
Wommels
56:29
25
Anke van Asselt
Wommels
58:21
26
Ietsje Popma
Blauwhuis
58:34
27
Wietske Bootsma
Tirns
58:51
28
Kiki de Boer
IJlst
59:03
29
Hilde Kuipers
Blauwhuis
1:00:12
30
Hiltsje Bloemhof
Tirns
1:00:31
31
Judith Zijlstra
Warstiens
1:01:40
32
Geartsje Klaversma
Wommels
1:01:51
33
G Roskam
bolsward
1:05:54
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
20:28
2
Arnold van der Meulen
Sneek
21:22
3
Marco Kingma
Sneek
22:17
4
Jan Hartman
Makkum
22:20
5
Yeme de Boer
Nijland
22:30
6
Henk Ruiter
Sneek
22:37
7
Minne Koopmans
Ysbrechtum
22:56
8
Jelle Wolthuizen
Sneek
23:30
9
Peter-jan de Jong
Joure
23:40
10
Pieter Baljet
oosthem
24:02
11
Raymond Blaeser
bolsward
24:19
12
Andrew Guest
Sneek
25:11
13
Jesse de Jong
hidaard
27:01
14
Jan Dotinga
oosthem
27:35
15
Henk de Boer
Hommerts
27:53
16
Wietse Jonker
Wommels
29:02
17
Ate Altenburg
Reahūs
30:04
18
Fokke Rosia
Oudehaske
30:10
19
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
30:10
20
Djurre Joh van der Sch
Oentsjerk
30:47
21
Johan Hylkema
reahus
31:24
22
Theo Boorsma
Sneek
33:11
23
Evert van Dijk
Sneek
33:42
24
Reinder Sinnema
Leeuwarden
35:46
25
Klaas Duits
Sneek
36:22
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
oosthem
23:58
2
Inge van Schaik
leeuwarden
24:45
3
Anouk de Vries
franeker
30:16
4
Melissa Papa
Wergea
30:27
5
Sietske Yska
nijland
30:57
6
Tea de Vries
Deinum
35:45
7
Ellen Akkerhof
Bolsward
36:37
8
Grietje Lyklema
wommels
38:11
JNG 9, 1200 METER 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Wolthuizen
sneek
4:51
2
Ate Schaap
Tirns
4:58
3
Arjen Schaap
Tirns
5:01
4
Tjerk Andringa
Reahūs
5:02
5
Ruerd Andringa
Reahūs
5:06
6
Haitze Wiersma
Tirns
5:20
7
Serjan Dames
Sneek
5:26
8
Jelle Bleeker
bolsward
5:49
9
Rick Lijklema
Reahūs
5:54
10
Quinten Hartman
Makkum
6:17
11
Thijs Blaeser
bolsward
6:18
12
Haye Hylkema
reahus
6:23
13
Thiadmer Agricola
Reahūs
6:31
14
Aron Fransdonk
joure
6:35
15
Gerben van der Berg
Joure
6:52
16
Jesper Altenburg
Leeuwarden
7:14
17
Pieter-Jelle Wiersma
Tirns
7:53
18
Wessel van Rooijen
Voorhout
8:16
19
Rutger Altenburg
Reahūs
10:34
20
Sjoerd
Reahūs
11:15
21
Tij van Rooijen
Voorhout
11:39
22
Wouter van den Berg
Joure
11:56
MSJ 9, 1200 METER 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yska
nijland
5:08
2
Suze de Vries
Sneek
5:25
3
Trudie
roodhuis
5:47
4
Jisca Jonker
Hartwerd
6:04
5
Marieke Altenburg
Hidaard
6:20
6
Elvira bij de Weg
Bolsward
6:37
7
Ingrid de Boer
Wommels
6:53
8
Mare Diever
Hidaard
7:07
9
Marije Brouwer
Joure
8:02
10
Jiska Altenburg
Tirns
8:39
11
Steffi Altenburg
Tirns
8:43
12
Sigrid van der Werf
reahus
8:47
13
Esther Altenburg
Reahūs
12:15
JNG12, 1200 METER 12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Welmer de Boer
Nijland
4:23
2
Jelger de Boer
hommerts
4:28
3
Wierd Hofstra
Reahūs
4:43
4
Jeffrey
Reahūs
5:05
5
Dirk van Balen
hidaard
5:08
6
Bote Altenburg
Hidaard
5:14
7
Jurjen Bouma
Nijland
6:02
8
Aisa Agricola
Reahūs
6:02
MSJ12, 1200 METER 12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
4:32
2
Vera de Vries
Sneek
4:43
3
Roeline Yska
nijland
4:51
4
Lydia de Jong
Hidaard
5:07
5
Femke Agricola
reahus
5:15
6
Iris
Reahūs
5:17
7
Femke-Romy Wiersma
Tirns
5:19
8
Iris Ineke de Jong
Hidaard
5:45
9
Bente Diever
Hidaard
5:52
10
Marrit Hylkema
reahus
5:59
11
Jorine Jonker
hartwerd
6:53
12
Froukje Altenburg
Hidaard
7:13
JNG15, 2400 METER 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas douwe Yska
nijland
9:33
2
Jorrit Hofstra
Reahūs
9:41
3
Ties Gerbrands
Folsgare
9:55
4
Mente de Boer
Nijland
10:01
5
Gerben de Boer
Wiuwerd
11:58
6
Jort Bloemhof
wieuwerd
11:58
MSJ15, 2400 METER 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Lijklema
Reahūs
15:30
Opmerkingen over deze uitslag:
jjorritsma@versatel.nl
Met dank aan alle vrijwilligers en sponsors!
www.uitslagen.nl
04-09-2012 18:02