Uitslagenlijst 43e Sneek-Bolsward-Sneek

Sneek - Zaterdag 25 augustus 2012

M, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Olfert Molenhuis
Assen
-16
1:05:22
2
Erik Negerman
Hilversum
-25
1:07:11
3
Jan Stuursma
Sappemeer
-13
1:07:34
4
Franke Smidstra
Leeuwarden
-14
1:08:43
5
Jan Venhuizen
1:10:11
6
Benjamin Kok
Jistrum
-30
1:10:28
7
Willem de Boer
Exmorra
-23
1:10:55
8
Stefan van der Pols
Vogelenzang
-33
1:11:48
9
Gerrit Kramer
Bolsward
-34
1:12:50
10
Rieke Kobes
Haskerhorne
-13
1:13:13
11
Douwe Nauta
Leeuwarden
-23
1:13:23
12
Willem Faber
St Nyk
-35
1:13:44
13
Johannes Postma
Leeuwarden
1:15:18
14
Erik Strikker
Den Helder
-30
1:15:25
15
Siep Nota
Sneek
-9
1:16:02
16
Johan Hulzebos
Zuidwolde
-37
1:16:33
17
Klaas Kroese
Scharnegoutum
-32
1:16:51
18
Jan Albert Veenema
Sneek
-26
1:17:03
19
Bob Boelens
Schiermonnikoog
-33
1:19:08
20
Gerrit Duits
Sneek
-21
1:19:40
21
Roelof Oostra
Mantgum
-17
1:20:30
22
Jacob van der Leij
Leeuwarden
-42
1:21:00
23
Karel Lokhorst
Elburg
1:21:05
24
Jan Klomp
Amersfoort
-48
1:21:21
25
Chris Draijer
Oudega
-45
1:22:12
26
Jappie Brandenburg
Ouderdum
-16
1:23:35
27
Arnoud Huisman
Sneek
-32
1:24:02
28
Tjerk Bruinsma
Makkum
-35
1:24:14
29
Ad van Erp
Winschoten
-14
1:24:37
30
Harmen de Hoop
Sneek
-49
1:24:49
31
Johan van Noordenling
Jubbega
-51
1:25:21
32
Eddy Oosterkamp
Steggerda
-43
1:25:22
33
Henk Meijers
Sneek
-34
1:26:02
34
Frank de Ruiter
Sneek
-35
1:26:18
35
Hans Versteeg
Wolvega
-41
1:26:20
36
Beke Cnossen
Bozum
-46
1:26:40
37
Jasper Stein
Sneek
-7
1:26:42
38
Andries van Dijk
Lemmer
-37
1:26:42
39
Eric Weernink
Haren
-38
1:27:29
40
Egbert Top
Tolbert
-35
1:27:31
41
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
-26
1:27:38
42
Frank Zondag
Assen
-36
1:27:42
43
Henk Ruiter
Sneek
-38
1:27:50
44
Reinier de Vries
Sneek
-31
1:27:51
45
Peter Bil
Sneek
-29
1:28:18
46
Kees Visser
De Knipe
-38
1:28:42
47
Jac Vuist
Assen
-36
1:28:45
48
Marten Sjoerds
Workum
-28
1:28:49
49
Jelle Wolthuizen
Sneek
-35
1:28:53
50
G.Jepma
Drachten
-44
1:28:59
51
Richard van Lunzen
Franeker
-33
1:29:01
52
Hans Andringa
Drachten
-34
1:29:23
53
Jouke Jorritsma
Drachten
-36
1:29:28
54
Wisse Zantema
Heeg
-44
1:29:30
55
Mildo Kock
Balk
-32
1:29:40
56
Aise Bouma
Kimswerd
-38
1:30:18
57
Johan Wolthuizen
Sneek
-29
1:30:19
58
E.Siemonsma
Sneek
-34
1:31:08
59
Arend Netjes
Emmeloord
-46
1:31:21
60
Erik Bezema
Lelystad
-35
1:31:45
61
Henk Wetting
Bolsward
-37
1:32:58
62
Marco Leeverink
Bolsward
-7
1:33:25
63
Anne Stobbe
Tollebeek
-49
1:33:30
64
Ton Visser
Bolsward
-32
1:33:36
65
Bowe Bruinsma
Bolsward
-41
1:33:37
66
Jaap de Graaf
Wijchel
-35
1:33:56
67
Andries Tolman
Oldeholtpade
-46
1:34:06
68
Murk Postma
Nijland
-44
1:34:12
69
Philippe Ficket
-36
1:34:31
70
Piet Miedema
IJlst
-45
1:34:44
71
Johan Leeverink
Bolsward
-45
1:34:49
72
Johan de Witte
Makkum
-31
1:35:28
73
Johan Jorritsma
Sneek
-33
1:35:30
74
Paul Jansen
Bolsward
-30
1:35:43
75
Auke van Zalk
Groningen
-25
1:36:06
76
Peter Wijnands
Lelystad
-32
1:36:20
77
Willem Landman
Lelystad
-62
1:36:20
78
Jacco Altena
Bolsward
-21
1:36:21
79
Tjeerd Visser
Franeker
-46
1:36:21
80
Cor Wijnja
Heerenveen
-44
1:37:46
81
Marcel Walstra
Joure
-35
1:37:51
82
Bert Baanstra
Sneek
-30
1:37:54
83
Jeroen Ensing
Sneek
-22
1:37:55
84
Arjen Douma
Sneek
-15
1:38:22
85
Luut de Jong
Woudsend
-33
1:38:37
86
B.Feenstra
Tjerkwerd
-36
1:38:41
87
Marcel Bomans
Leeuwarden
-41
1:39:03
88
André Duinstra
Sneek
-30
1:39:40
89
Yde de Boer
Bolsward
-42
1:40:24
90
Hessel de Boer
Leeuwarden
-44
1:40:25
91
Freark Kaspersma
Abbega
-43
1:40:44
92
Eiltjo Noordman
Lelystad
-48
1:40:57
93
Sjoerd IJdema
Sneek
-13
1:41:00
94
Flip Nijhoff
Elburg
-47
1:41:06
95
Jan Dotinga
Oosthem
-39
1:41:10
96
Karst Anema
Stiens
-54
1:41:31
97
Onbekend
Franeker
-15
1:41:59
98
Erik Fennema
Sneek
-33
1:42:01
99
Harry Werkman
Lemmer
-26
1:42:03
100
Hemke Rozema
Sneek
-34
1:42:03
101
Marco List
Joure
-34
1:42:19
102
Bert Rienstra
Sneek
-35
1:42:36
103
S Leeverink
Bolsward
-49
1:43:01
104
Hendrik Yntema
Bolsward
-16
1:43:31
105
Steven van der Sluis
Balk
-20
1:43:34
106
Wieger van Heulen
Leeuwarden
-41
1:44:22
107
Matthijs Bente
Sneek
-22
1:44:40
108
Robert Nooitgedacht
Sneek
-16
1:45:03
109
Harm Moerings
Leeuwarden
-32
1:45:33
110
Peter Glim
Hippolytushoef
-51
1:45:39
111
Jan van der Tuin
Tolbert
-31
1:46:03
112
Jaap van der Winden
Den Haag
-28
1:46:50
113
Marc Draaisma
Kollum
-30
1:46:57
114
Edwin Claessens
Espel
-34
1:47:03
115
Hans Buis
De Rijp
-49
1:47:21
116
Cor van der Meer
Oppenhuizen
-47
1:47:33
117
Wim Vuist
Bolsward
-43
1:47:52
118
Hendrik Sytsma
Deinum
-7
1:48:36
119
Auke Galema
Franeker
-37
1:49:53
120
Yde Haarsma
Sneek
-52
1:49:55
121
Jacob Visser
Heerenveen
-56
1:50:10
122
Jan Jellema
IJlst
-44
1:51:28
123
Jetze Buma
Schettens
-33
1:51:36
124
J Beinteim
Leeuwarden
-40
1:52:01
125
Pedro Bakker
Schettens
-48
1:52:40
126
Theo Dinkelberg
Sneek
-35
1:54:21
127
Ate van der Meer
Dronrijp
-25
1:55:15
128
Klaas Kampen
Sneek
-36
1:55:41
129
Klaas Peereboom
Heerenveen
-47
1:55:48
130
Jan Feenstra
Leeuwarden
-58
1:55:51
131
Chris Speelman
Sneek
-30
1:56:04
132
Bauke van der Wijk
Sneek
-49
1:57:32
133
Dirk van terwisga
Sneek
-44
1:58:34
134
Geert Kraak
Heerenveen
-66
2:02:43
135
Dennis Eker
Tiel
-26
2:03:43
136
Jan Bert Kuipers
Hindeloopen
-35
2:07:49
V, 20 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mariska Kramer-Postma
Drachten
1:14:58
2
Yvonne Kassenberg
Leeuwarden
-25
1:15:29
3
Marjan de Ruiter-Abma
Sneek
-33
1:32:15
4
Regine Postma
Sint Nicolaasga
-12
1:33:37
5
Tessa Boot
Sneek
-16
1:33:56
6
Jolande Hendrikse
Lelystad
-29
1:34:38
7
Alianne Hofstra
Gorredijk
-25
1:38:17
8
Wietske Beenen
Gorredijk
-18
1:39:10
9
Hester Groenveld
Bolsward
-31
1:42:06
10
Minke Ooord
Joure
-44
1:44:28
11
Sjoerdtje de Boer
Ede
-48
1:45:21
12
Nynke Steigenga
Exmorra
-17
1:46:19
13
Ria Leeverink
Bolsward
-35
1:50:20
14
Agnes Winia
Elahuizen
-32
1:52:09
15
Wybertha Brouwer
Bolsward
-31
1:53:02
16
Simona van den Berg
Heerenveen
-33
1:53:09
17
Inge Helder-van Gelder
De Knipe
-45
1:57:14
18
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
-29
1:59:53
19
Sytske Sytema
Deinum
-35
2:11:25
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jort van Zutphen
Weidum
-16
35:33
2
Henk Bos
Sloten
-20
37:01
3
Marcel Adema
Akkrum
-27
37:11
4
Geart Sierd van der Ze
Leeuwarden
-25
37:26
5
Arnold van der Meulen
Sneek
-29
38:14
6
Ewold Kooistra
Makkum
-10
38:56
7
Robbert Kees Boer
Alphen a/d Rijn
-18
39:16
8
Hessel Wijnja
Harich
-12
39:58
9
Albert van Ramshorst
Sneek
-37
40:16
10
Hans Hiemstra
Harkema
-21
40:42
11
Yeme
Nijland
-40
40:47
12
Syb van der Ploeg
Jorwert
-34
41:08
13
Jelmer Luyckx
Wyckel
-10
41:29
14
Stijan Bergsma
Sneek
-30
41:39
15
Thijs Riemersma
Amsterdam
-10
42:06
16
Marco Kingma
Sneek
-12
42:07
17
Henk van der Meer
Gorredijk
-36
42:25
18
Martin Brouwer
Sneek
-31
42:45
19
Janaldo Keulen
Sneek
-33
43:02
20
Nolle Lam
Elahuizen
-42
43:28
21
René Miedema
Bolsward
-31
43:46
22
Jaap Ypma
Hartwerd
-50
43:58
23
Frits Riemersma
HAren
-48
44:14
24
Dennis Schat
Sneek
-25
44:24
25
Rob Mandemaker
Groningen
-31
44:30
26
Gert Koolmoes
Sneek
-26
45:54
27
M. van den Burg
Sneek
-37
46:05
28
Auke Fennema
Sneek
-1
46:12
29
Hans Nagtegaal
Grou
-43
46:13
30
Andries Koenen
Heeg
-44
46:34
31
Rob Kuipers
Sneek
-41
47:27
32
Theo de Groot
Witmarsum
-42
47:33
33
Robin Abma
Sneek
-20
47:43
34
Sven Roes
Giekerk
0
47:50
35
André Jerusalem
Sneek
-36
47:55
36
Rinus Rankenberg
Ter Idzard
-52
48:07
37
Jan Boekema
Sneek
-54
48:27
38
Cor van Sluis
Franeker
-51
48:31
39
Jaap Dijkstra
Franeker
-48
48:37
40
Cor Broeders
Sneek
-43
48:39
41
Hans-Jan Jasper
Sneek
-30
48:39
42
Durk Douma
Woudsens
-38
48:42
43
C Trompetter
Wolvega
-44
48:54
44
Sybren Nijdam
Workum
-25
48:57
45
Johan Buist
Hollandscheveld
-30
48:57
46
Harm Buist
Bodegraven
-27
49:00
47
Douwe Attema
Heeg
-41
49:19
48
Piet van der Geest
Wieringerwerf
-46
50:08
49
Cor Bron
Sneek
-37
50:26
50
Ibo-Jan Bosma
Sneek
-22
50:28
51
Harm Mintjes
Bolsward
-33
50:38
52
Leo van der Meulen
Sneek
-45
50:47
53
Meindert van der Hulst
Rutten
-44
50:52
54
Jetze Lont
Leeuwarden
-19
50:58
55
Dick Heinen
Sneek
-47
51:10
56
Marja van der Werf-Zoe
Joure
-37
51:12
57
Jels Kramer
Appelscha
-26
51:17
58
Ton Baris
Valkenburg
-38
51:20
59
Bote Hendriksma
Terwispel
-44
51:30
60
Aad van der Burg
Easterlittens
-46
51:33
61
Gerben Brouwer
Sneek
-50
51:44
62
Herman Hommen
Wieringerwerf
-48
52:05
63
Jarig Pluister
Ysbrechtum
-38
52:13
64
Natanael Zijlstra
Leeuwarden
-19
52:34
65
Raymond Reekers
Sneek
-24
52:35
66
Kees Visser
Tjerkgaast
-40
52:40
67
Wietse Jonker
Wommels
-48
52:44
68
Erik Klinken
Sneek
-14
53:36
69
B Bosma
Bolsward
-47
53:44
70
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
-50
54:05
71
Eit Gaastra
Sneek
-34
54:06
72
E.Sterenborg
Bolsward
-49
54:09
73
Jonathan Heeringa
Amsterdam
-21
55:06
74
Bert Lekkerkerker
Woudsen
-36
55:08
75
Johan Knoester
Oudehaske
-55
55:17
76
Onno Thooft
Sneek
-31
55:18
77
S.de Witte
Sneek
-47
55:19
78
Frank Groen
Sneek
-55
55:22
79
Lolke Buma
Witmarsum
-60
55:26
80
Boudewijn Wolthuizen
Sneek
-45
55:27
81
Jan Panhuis
Leeuwarden
-54
55:29
82
Wybrand de Groot
Veenwouden
-43
55:30
83
Ton van der Mark
Sneek
-43
55:33
84
NTG Greven
Sneek
-22
56:02
85
Seth Dorenbos
Leeuwarden
-29
56:12
86
Frans Landstra
Leeuwarden
-30
56:13
87
Geert Sibma
Sneek
-33
56:22
88
Sjouke hylkema
Sibrandaborren
-45
56:59
89
Sybren Evert Couperus
Workum
-55
57:50
90
Meindert Roosjen
Leeuwarden
-56
58:03
91
Hendrik Hiemstra
Franeker
-35
59:39
92
Hylke Kalwij
Grou
-50
1:05:53
93
Patrick Dijkhuizen
Sneek
-28
1:06:18
94
Oudendag
Sneek
-52
1:16:47
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Immy Auck Kersbergen
Wommels
-13
37:44
2
Yvonne Tinga
Bolsward
-25
41:59
3
Vera Keidel
Leeuwarden
-11
42:14
4
Annemieke Docter
Groningen
-31
46:49
5
Baudien de Boer
Sneek
-31
46:53
6
Linda Galema
Workum
-17
46:56
7
Janet Werkema
Sneek
-39
46:58
8
Thea van der Meulen
Sneek
-26
48:04
9
francisca Yntema
Sneek
-11
48:11
10
Nolina Sjoerds
Workum
-24
48:16
11
Milan Grijsmans
Pingjum
-33
48:40
12
Tamara Vasilica
Nunspeet
-13
49:15
13
Wendy Sanders
Wieringerwerf
-25
50:02
14
Majellade Vries
Amsterdam
-15
50:18
15
Sarina Jannes
Heerenveen
-31
50:21
16
Tineke Bajema
Wommels
-36
50:27
17
Alie Brouwer
Joure
-36
50:56
18
Marieke Breuer
Wieringermeer
-21
51:41
19
Jildau Siderius
Sneek
-18
52:29
20
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
-34
53:05
21
Hannie van der Feer
Bolsward
-32
54:45
22
Annie Sibma
Sneek
-31
54:55
23
Jitske Yntema
Scahrnegoutum
-23
55:20
24
Joce Poutsma
Sneek
-30
55:24
25
eny Visser-Altenburg
Sneek
-38
55:41
26
Baukje Smink
Ysbrechtum
-30
56:00
27
Nelie Jasper
Sneek
-25
56:39
28
Esther Vellinga
Sneek
-20
56:39
29
Lisa Herbert
Sneek
-26
59:35
30
Annewies Optema-Draaij
Franeker
-34
59:38
31
Jennie van der Wal
Sneek
-46
1:01:43
32
Annemarijke Terpstra
Sneek
-31
1:03:25
33
Henriëtta van der Pol
Franeker
-27
1:05:08
34
Gwen Heeringa
Bolsward
-23
1:06:15
35
Gre van der Berg
Heerenveen
-57
1:06:41
36
Judith Zijlstra
Warstiens
-27
1:23:51
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Peter Janssen
Stiens
-15
15:53
2
Geart Jorritsma
Sneek
-4
17:09
3
Paul Geertsma
Harlingen
-14
17:17
4
Patrick Reitsma
Leeuwarden
-5
17:19
5
Bram Kielman
Grou
-3
19:40
6
Folkert Visser
Burgum
-4
19:58
7
Geert Bartsma
Sneek
-11
20:55
8
Jan Jepma
Leeuwarden
-45
21:28
9
Jarno van der Weg
Ouwsterhaule
-4
21:32
10
Joost Bijlsma
Makkum
-47
21:46
11
Adrie Hoks
Joure
-23
22:33
12
Minne Koopmans
IJsbrechtum
-4
22:52
13
Jaldert Sjoerts
Workum
-97
29:04
14
Douwe Jan Kersbergen
Wommels
-15
29:39
15
Brunsmann
Twel
-37
31:14
16
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
-39
44:09
V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ingrid Lemke
Apeldoorn
-31
18:55
2
Christna Draijer
Groningen
-12
22:32
3
Iris Brunsman
Arnhem
-7
23:29
4
Klazien Bijlsma
Makkum
-19
24:31
5
Minke Kersbergen-Hoiti
Wommels
-50
29:40
6
H van der Veer
Oosterwolde
-28
31:46
7
Ellen
Bolsward
-33
31:58
8
Rineke Neutel
Hemelum
-35
32:18
JNGS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Steven Kielman
Grou
-1
5:02
2
Matthijs Pultrum
Luxwoude
-97
5:06
3
Ferdinand van der Zee
Bolsward
-1
5:08
4
Klaas Douwe IJska
Nijland
-1
5:23
5
Finn Van Pijkeren
Middelstum
-98
5:25
6
Welmer de Boer
Nijland
0
5:27
7
Rein Kramer
Bolsward
-99
5:31
8
Sven Pultrum
Luxwoude
-95
5:42
9
Sander Wolthuizen
Sneek
-97
5:59
10
Stefan bij de Weg
Bolsward
-98
6:00
11
Annebritt Lemke
Apeldoorn
-98
6:02
12
Matthijs Beuckens
Nijland
0
6:15
13
Jort Dijkstra
Bolsward
-96
6:18
14
Willem Gosse Gaastra
Bolsward
0
6:22
15
Thijs Devilee
Sneek
-95
6:52
16
Jon Hoekstra
Sneek
-95
6:56
MSJS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
-98
5:29
2
Vera de Vries
Sneek
-98
5:35
3
Roeline IJska
Nijland
-98
5:40
4
Nikee Siemonsma
Sneek
-99
5:50
5
Femke IJska
Nijland
-95
6:01
6
Suze de Vries
Sneek
-96
6:22
7
Dalarna van Pijkeren
Middelstum
-2
6:30
8
Bethe Siemonsma
Sneek
-96
6:35
9
Romée de Best
Sneek
-95
6:36
10
Elvira bij de Weg
Bolsward
-96
6:56
11
Sanne Pultrum
Luxwoude
-93
7:25
Voor opmerkingen over deze uitslag:
jjorritsma@versatel.nl
Met dank aan alle sponsors, vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
25-08-2012 00:00