Uitslagenlijst 7e Recreatieve Triatlon De Bres

St-Jozef Rijkevorsel - Zaterdag 4 augustus 2012

TRIO', TRIO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
VENI-VIDI-VICI
Loenhout
54:29
2
DELIO-RACING-TEAM
Meerhout
55:06
3
JOMACO-TEAM
RIJKEVORSEL
55:41
4
DE-UNDERDOGS
Schilde
56:56
5
THE-WHITE-CLIFSS-OF-MA
Oostmalle
57:36
6
INDUPOL
Arendonk
59:40
7
ZUPERBIKERZ
Rijkevorsel
1:00:00
8
HAPPY-FAMILY
Loenhout
1:00:21
9
te-land-te-zee-en-ehwe
Rijkevorsel
1:02:02
10
DE-DRIE-ZANDKORRELS
Herentals
1:05:30
11
THE-ACE'S
BEERSE
1:07:58
12
'T-KLEINSTE-VERZET
Dessel
1:08:12
13
BFS
Rijkevorsel
1:08:13
14
SPEKBIKERS
Erps-Kwerps
1:09:32
15
DE-FUNNERS
Rijkevorsel
1:11:04
16
TO-THE-BONE
Rijkevorsel
1:12:03
17
DE-TRIATREZEN
Merksplas
1:12:57
18
3-OM-TE-ZIEN
Baarle-hertog
1:14:16
19
FURALOPERS-TEAM-1
Tervuren
1:15:23
20
FURALOPERS-TERVUREN
Tervuren
1:22:35
21
YES-WE-CAN.....
Rijkevorsel
1:30:48
22
DE-ZONDAGOCHTENDWEDUWE
Merksplas
1:32:14
D-40, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kennis Eva
Wuustwezel
1:01:16
2
Broeckaert Celine
Mechelen
1:04:07
3
Van Leuven Sharon
Lille
1:05:45
4
Decoutere Sylvia
Vlamertinge
1:06:25
5
Beynaerts Jessy
Aarschot
1:07:16
6
Cooreman Anne-Marie
Essen
1:07:32
7
Bosch Evelyn
Halle-Zoersel
1:07:41
8
VERSTAPPEN GREET
MALLE
1:08:23
9
Boonen Sanne
Bocholt
1:08:57
10
Devalckeneer Ann
Kalmthout
1:09:24
11
BRESSELEERS PETRA
KAPELLEN
1:10:01
12
Vermet Iona
Heverlee
1:10:25
13
Commissaris Caren
Wuustwezel
1:10:43
14
Wuyts Annelies
Leuven
1:10:44
15
Van Roie Evelien
Langdorp
1:11:15
16
Luyckx Griet
Malle
1:12:45
17
Dierckx Caroline
Berchem
1:13:20
18
Goris Els
Beerse
1:13:36
19
De Wolf Jozefien
Erpe
1:14:27
20
Aerts Wendy
Grobbendonk
1:16:57
21
Willekens Veerle
Turnhout
1:17:37
22
van der Burgt Elien
Zoersel
1:18:04
23
Scheyltjens Inge
Turnhout
1:18:52
24
Omta Tjarda
Antwerpen
1:19:19
25
Antonis Sofie
Elewijt
1:20:47
26
Peeters Berdien
Lille
1:20:54
27
Ten Hartog Sarah
Antwerpen
1:22:09
28
Vanheyste Anke
Kessel-lo
1:22:32
29
Van gils Machteld
Brasschaat
1:24:29
30
De Nul Kirsten
Denderhoutem
1:24:48
31
Hautekiet Kristien
Borsbeek
1:26:20
32
Breugelmans Anina
Edegem
1:26:20
33
De Kaey Nathalie
Ekeren
1:27:44
34
van den Born Nathalie
Antwerpen
1:28:08
35
La Haye Caitlyn
Tervuren
1:36:16
36
Van den Branden Wendy
Broechem
1:45:35
D-40R, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wynants An
Rijkevorsel
1:11:52
2
Vermeiren Katrien
Rijkevorsel
1:12:27
3
Brosens Katleen
Rijkevorsel
1:12:51
4
Oprins Nina
Rijkevorsel
1:17:42
5
Vanderbruggen Renate
Rijkevorsel
1:32:29
D+40, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
SCHRIJVERS GRIET
MALLE
1:04:30
2
van Aert Carla
Meer
1:09:58
3
Peeters Hilde
Poederlee
1:11:05
4
Depauw Veerle
Betekom
1:12:13
5
van Aert José
Meer
1:13:14
6
Gestels Nicole
Wijnegem
1:13:30
7
Rita Borghgraef
Essen
1:14:38
8
Boekhout Gerrie
Wuustwezel
1:15:34
9
De beukelaer Rina
Zandvliet
1:29:46
10
Bertels Karin
Nijlen
1:44:06
H+40R, HEREN +40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Goetschalckx Mark
Rijkevorsel
1:00:04
2
van Den Kinschot Raf
Rijkevorsel
1:02:32
3
Van Thillo Peter
Rijkevorsel
1:03:05
4
LENAERTS PETER
RIJKEVORSEL
1:04:44
5
Van Hout Chris
Rijkevorsel
1:08:14
6
Van Den Kinschot Peter
Rijkevorsel
1:10:21
7
Coomans Jean-marc
Rijkevorsel
1:12:20
8
Kenis Eddy
Rijkevorsel
1:13:18
9
ANTHONISSEN DIRK
RIJKEVORSEL
1:19:12
10
CHRISTIANEN LEO
RIJKEVORSEL
1:21:02
11
Matthys Dirk
Rijkevorsel
1:22:43
H+40, HEREN +40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bogemans Marc
Nijlen
1:00:32
2
Juliens Edwin
Mechelen
1:00:37
3
Mintjens Carl
Westmalle
1:00:58
4
Peeters Raf
Oostmalle
1:01:02
5
De Vos Dag
Zandhoven
1:01:28
6
Thoen Luc
Kruibeke
1:01:37
7
Van den Broeck Herman
Hoeilaart
1:01:42
8
Van caimere Bert
Bouwel
1:02:17
9
BRYSSINCK ANTOIN
ZWIJNDRECHT
1:02:38
10
Vloemans François
Wechelderzande
1:02:42
11
Janssen Frank
Meersel-dreef
1:02:56
12
Jacobs Rudy
Malle
1:03:11
13
Vanbelle Patrick
Wuustwezel
1:03:38
14
Vrins Luc
Loenhout
1:03:55
15
Chantrain Koen
Wuustwezel
1:04:36
16
Van dijck Paul
Vorselaar
1:04:39
17
Mintjens Dirk
Westmalle
1:04:51
18
Ten Hartog Patrick
Sinaai
1:05:03
19
MARIËN WALTER
HULSHOUT
1:05:08
20
VAN HASSELT DAVE
BOECHOUT
1:05:38
21
Vanlaethem Rudy
Tervuren
1:05:50
22
Lehaen Steven
Lommel
1:06:21
23
Van Meerbeeck Christop
Oud-Heverlee
1:06:35
24
Vermeiren Marc
Sint Lenaarts
1:06:45
25
Van Regenmortel Koen
Beerse
1:07:08
26
Vandewalle Johan
Kapellen
1:07:36
27
P JOHAN
ELSPEET CT
1:07:48
28
BICKER BENNY
WOMMELGEM
1:07:49
29
Scheers Frank
Zoersel
1:07:54
30
Annaert Marc
Wijnegem
1:08:10
31
LIBRECHT DIEDERIK
KONTICH
1:08:14
32
Koyen Luc
Meer
1:08:34
33
De Smedt Patrick
Kampenhout
1:09:23
34
AERNOUTS CHARLES
ETTEN-LEUR
1:09:25
35
Vangeel Geert
Geel
1:10:16
36
De Voeght Wim
Itegem
1:10:50
37
Zeijen Pieter
Beek Lb (NED)
1:10:52
38
Zeevat Henri
Putten (NED)
1:11:17
39
Meeusen Jef
Meer
1:11:59
40
Cox Willy
Wuustwezel
1:12:12
41
Thielen Mathie
Sint Niklaas
1:12:24
42
Willems Ivo
Brasschaat
1:12:32
43
Gysen John
Wuustwezel
1:12:49
44
Gils Hans
Arendonk
1:12:53
45
Dierckx Marc
Nijlen
1:12:58
46
HEYMANS PETER
BRASSCHAAT
1:13:08
47
Huysmans Kurt
Minderhout
1:13:52
48
Schaepherders Koen
Weerde
1:14:01
49
Augustyns Jef
Wuustwezel
1:14:07
50
Wuilmus Guy
Berendrecht
1:15:53
51
Hendrickx Guido
Zandvliet
1:16:07
52
Loux Luc
Merksem
1:17:54
53
Coens Bart
Merksem
1:24:11
54
Grantham Andrew
Waalre (NED)
1:24:16
55
DONCKERS
WOMMELGEM
1:25:07
56
Abbeel Bert
Vlimmeren
1:26:50
57
Verbeke Johan
Ekeren
1:31:25
58
De kerf Luc
Nijlen
1:39:04
H-40, HEREN -40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dircken Lander
Brasschaat
50:40
2
Van Riel Marten
Loenhout
51:08
3
Noens Stijn
Wuustwezel
51:10
4
Lauryssen Geert
Brecht
51:46
5
Krug Alexis
Kalmthout
52:12
6
Ost Niels
Kalmthout
52:57
7
Goetstouwers Stenn
Wuustwezel
53:24
8
Pex Daan
Tielt-Winge
53:31
9
Ribbens Thijs
Wuustwezel
53:36
10
Van Bogaert Bert
Poederlee
53:54
11
Baelus Tim
Beerse
54:07
12
De Bruyn Sam
Halle-Zoersel
54:30
13
Scheers Dimitri
Zandhoven
54:44
14
Nicolai Pieter
Brecht
54:48
15
Horsten Niels
Vosselaar
54:55
16
Breine Bastiaan
Gent
55:02
17
Krijnen Rob
Oostmalle
55:11
18
Van Linden Wim
Puurs
55:22
19
Van Houdt Wim
Borgerhout
55:24
20
Joris Maarten
Loenhout
55:31
21
De Bruyn David
Zandhoven
55:49
22
Sels Lander
Zoersel
57:11
23
Bes Senne
Wuustwezel
57:15
24
Schaepherders Bob
Duffel
57:17
25
Verbist Hans
Essen
57:28
26
van Diggelen Leander
Nieuw-Vennep (NED)
57:42
27
Van dyck Wim
Malle
57:44
28
AUGUSTIJN STEVEN
KALMTHOUT
57:50
29
Coninx Stef
Wuustwezel
58:06
30
Van Velthoven Koen
Loenhout
58:11
31
Thibaut Klaas
Brussel
58:22
32
DEBOCK HANNES
KALMTHOUT
58:59
33
Jacobs Tim
Beerzel
59:09
34
Van Looveren Jens
Wuustwezel
59:19
35
VERMEIREN FILIP
LOENHOUT
59:24
36
Mercy Tim
Kapellen
59:29
37
Marien Kenneth
Meer
59:32
38
Van looveren Jef
Brecht
59:43
39
Jacobs Yoran
Malle
59:48
40
Oostens Sven
Lint
59:49
41
Van Cleuvenbergen Piet
Kapellen
59:49
42
NUYTS TOM
POEDERLEE
59:53
43
La Haye Rutger
Tervuren
1:00:10
44
Baeyens Kurt
Kasterlee
1:00:14
45
Vloemans Joris
Wechelderzande
1:00:20
46
Vandecasteele Brecht
Vlamertinge
1:01:00
47
Verstraeten Ivan
Begijnendijk
1:01:28
48
Raats Rolf
Wuustwezel
1:01:46
49
Agache Hannes
Bavikhove
1:01:54
50
Bruggeman Brecht
Kluisbergen
1:02:04
51
Van Dyck Dirk
Hoogstraten
1:02:05
52
Frens Marco
Nunspeet (NED)
1:02:20
53
Van calster Stef
Wuustwezel
1:02:40
54
Sels Kristof
Antwerpen
1:02:43
55
Clijsters Joël
Bree
1:02:48
56
Fleerackers Stefan
Brecht
1:02:50
57
Bogaerts Stijn
Loenhout
1:02:52
58
Himschoot Frédéric
Brasschaat
1:03:14
59
Commissaris Robbe
Wuustwezel
1:03:21
60
Broeders Michel
Breda (NED)
1:03:25
61
Jochums Raf
Sint-Lenaarts
1:03:31
62
Tampère Wouter
Kapellen
1:03:50
63
Spaepen Steven
Beerse
1:03:54
64
Clijsters Jelle
Bree
1:03:54
65
Bjorn Vos
Balen
1:04:16
66
Van Echelpoel Filip
Lille
1:04:18
67
Van Velthoven Dries
Loenhout
1:04:30
68
Verheyen Wim
Merksplas
1:04:31
69
Callebaut Lanse
Zoersel
1:04:36
70
Vissenberg Marijn
Merksplas
1:04:40
71
SPRUIJT
ESSEN
1:05:33
72
Vermeiren Stijn
Loenhout
1:05:56
73
VANHAVERBEKE KOEN
ESSEN
1:06:03
74
de Rooij Pieter
Etten-Leur (NED)
1:06:05
75
Demaseure Geert
Baal
1:06:07
76
de Weert Koen
Wuustwezel
1:06:11
77
Van Den Bosch Bart
Aarschot
1:06:17
78
Raats Kurt
Loenhout
1:06:24
79
PAUWELS YVES
SCHOTEN
1:06:24
80
Dorsman Carlos
Tilburg (NED)
1:06:28
81
Van den boer Robert
Elewijt
1:06:31
82
Heuring Nick
Deurne
1:06:34
83
Van Echelpoel Guy
Lille
1:06:40
84
Nuyts Rik
Westmalle
1:06:41
85
Schelkens Arne
Deurne
1:06:45
86
Mertens Jeff
Oostmalle
1:06:48
87
Dirk Torfs
Peer
1:06:50
88
De Schutter Koen
Pulderbos
1:06:54
89
Vos Steven
Rillaar
1:06:57
90
Heuring Ken
Zoersel
1:07:02
91
Sels Seppe
Oelegem
1:07:18
92
De Bie Werner
Oostmalle
1:07:19
93
De Jaeger Jasper
Aalter
1:07:20
94
Costermans Jan
Wuustwezel
1:07:22
95
de Bruijne Dirk
Kalmthout
1:07:22
96
De Munter Gert
Aalst
1:07:26
97
DE GRAUWE JURGEN
WELLE
1:07:28
98
SCHULLER
WUUSTWEZEL
1:07:34
99
Valkiers Frank
Kapellen
1:07:44
100
Ceulemans Dave
Bevel
1:07:49
101
Van Steenbergen Benny
Beerse
1:07:50
102
Van de Cloot Stefan
Westmalle
1:07:52
103
Uyttendaele Olivier
Minderhout
1:08:00
104
Pauwels Thomas
Wommelgem
1:08:03
105
Claes Levi
Beerse
1:08:11
106
Van Laerhoven Stef
Wuustwezel
1:08:13
107
De Bie Jochen
Herentals
1:08:16
108
Marynissen Vincent
Herentals
1:08:17
109
Aerts Geert
Lier
1:08:20
110
Van Staey Arvid
Brasschaat
1:08:21
111
QUIRIJNEN BERT
BRECHT
1:08:31
112
Geerts Kevin
Schilde
1:08:34
113
Smits Mattijs
Antwerpen
1:08:38
114
Wynants Michel
Mechelen
1:08:38
115
Van Ackerbroeck Peter
Merksplas
1:08:46
116
Simons Roy
Wuustwezel
1:08:53
117
Goris Olivier
Sint-lenaarts
1:08:56
118
Willemen Dolf
Rijen (NED)
1:09:17
119
Donckers Mark
Wommelgem
1:09:40
120
Matthys Filip
Beernem
1:09:45
121
Wim Seghers
Borgerhout
1:09:49
122
Quirynen Toon
Malle
1:09:49
123
Faes Ben
Lint
1:10:05
124
Roovers Wout
Wuustwezel
1:10:05
125
Rombaut Kim
Smetlede
1:10:09
126
Van de Sande Tom
Beerse
1:10:18
127
AERTS BEN
SINT LENAARTS
1:10:36
128
Haemhouts Kristof
Westerlo
1:11:13
129
DIELTJENS IVO
MERKSPLAS
1:11:14
130
Torfs Senne
Herenthout
1:11:29
131
Pieters Dries
Kessel-lo
1:11:33
132
Van Baelen Jan
Mol
1:11:50
133
Van Tichelt Raf
Loenhout
1:11:54
134
SMITS THOMAS
SCHOTEN
1:12:30
135
Van Doren Michel
Berchem
1:13:06
136
Rombouts John
Klundert (NED)
1:13:14
137
Wim Brems
Lint
1:13:29
138
Van Brussel Tim
Sint-niklaas
1:13:36
139
Lehaen Raf
Bekkevioort
1:13:52
140
Verrijckt Kevin
Oostmalle
1:14:05
141
Van Wambeke Michiel
Vorselaar
1:14:16
142
Meeusen Wouter
Zoersel
1:14:17
143
Berton Jeffrey
Knokke-Heist
1:14:22
144
Bogaerts Wesley
Zandvliet
1:14:24
145
Docx Ward
Deurne
1:14:52
146
Vanheuckelom Roel
Loenhout
1:15:05
147
GYSEMANS STIJN
LEUVEN
1:15:05
148
Beyers Raf
Wuustwezel
1:15:16
149
Claes Tom
Antwerpen
1:15:27
150
Spaepen Stef
Beerse
1:15:29
151
Simons Steven
Brasschaat
1:15:58
152
BOECKX BERT
MERKSPLAS
1:16:12
153
Demeester Tom
Rijmenam
1:16:20
154
Bartholomeeusen Tim
Antwerpen
1:16:30
155
Artuso Eros
Antwerpen
1:16:47
156
De Jongh Yves
Hoboken
1:17:46
157
Van de Velde Andy
Deurne
1:19:38
158
Derde Michaël
Heverlee
1:19:49
159
Van Acker Bjorn
Borsbeek
1:21:09
160
Vereycken Pieter
Borsbeek
1:21:47
161
Oprins Wout
Sint Lenaarts
1:22:43
162
Wijnant Frederik
Geraardsbergen
1:23:25
163
De vos Joost
Antwerpen
1:23:27
164
Ghys Kristof
Zandvliet
1:34:03
H-40R, HEREN -40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oprins Ivan
Rijkevorsel
1:02:11
2
GEERTS PETER
RIJKEVORSEL
1:03:13
3
Cools Stijn
Rijkevorsel
1:03:31
4
SCHELLENS TOM
RIJKEVORSEL
1:05:24
5
MERTENS BEN
MALLE
1:05:52
6
Oprins Mike
Rijkevorsel
1:07:23
7
Bosschaerts Bart
Rijkevorsel
1:07:44
8
Van Wyk Ken
Rijkevorsel
1:07:44
9
Eyskens Björn
Rijkevorsel
1:08:00
10
Eelen Hannes
Rijkevorsel
1:08:00
11
Hillen Jelle
Rijkevorsel
1:12:11
12
MAEGH STIJN
RIJKEVORSEL
1:12:28
13
Gagelmans Bob
Rijkevorsel
1:13:21
14
Van Dooren Wannes
Rijkevorsel
1:13:34
15
Hillen Jasper
Rijkevorsel
1:13:37
16
Palmans Niels
Rijkevorsel
1:14:05
17
BOECKX BART
RIJKEVORSEL
1:16:11
18
Verhoeven Tom
Rijkevorsel
1:17:28
19
VAN HOUT MARNIX
RIJKEVORSEL
1:17:53
20
Wuilmus Wouter
Rijkevorsel
1:20:47
21
Oprins Mark
Rijkevorsel
1:22:43
22
Maes Steven
Rijkevorsel
1:33:16
Uitslag verzorgt door Bibchip-Benelux
www.uitslagen.nl
05-08-2012 00:22