Uitslagenlijst 29e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 20 juni 2012

800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Hulst
Rouveen
3:10
2
Yoeri Mijnheer
Staphorst
3:15
3
Rick Trompetter
Rouveen
3:17
4
Joshua Avant
Rouveen
3:22
5
Calvin Hokse
Staphorst
3:24
6
Bas Witte
Rouveen
3:31
7
Milan Stegeman
Rouveen
3:32
8
Bjorn Kok
Rouveen
3:36
9
Melvin Stegeman
Rouveen
3:39
10
Jurgen van der Hoor
AV De Sprinter
3:42
11
Florian Schonewille
Hoogeveen
3:45
12
Aron Kok
Rouveen
3:45
13
Elan Bisschop
Rouveen
3:46
14
Maarten Hooikammer
Rouveen
3:47
15
Ruben Piëst
Rouveen
3:48
16
Jesse Piëst
Rouveen
3:49
17
Viktor Poolman
Rouveen
3:49
18
Nick Schra
Rouveen
3:50
19
Rutger Kruidhof
Rouveen
3:52
20
Dion van der Veen
Rouveen
3:54
21
Collin Veyer
Staphorst
3:55
22
Ruben Russcher
Rouveen
3:55
23
Wesley Dunnink
Rouveen
3:57
24
Jeroen van Dongen
Rouveen
3:59
25
Alec Lindeboom
Rouveen
4:00
26
Dinand Mulder
Punthorst
4:01
27
Maik Stegeman
Rouveen
4:03
28
Mika Rietberg
Meppel
4:04
29
Arvid Compagner
Rouveen
4:11
30
Patrick Stegeman
Rouveen
4:11
31
Liam Rietberg
Meppel
4:12
32
Gerben Smit
Rouveen
4:13
33
Bjorn Trompetter
Rouveen
4:16
34
Dinand Hokse
Rouveen
4:17
35
Geoffrey Braamskamp
Rouveen
4:23
36
Raymond Kooiker
Rouveen
4:24
37
Florian Molanus
Meppel
4:29
38
Wesley Veldman
Rouveen
4:30
39
Pascal Bosman
Rouveen
4:30
40
Milan Buitenhuis
Rouveen
4:31
41
Martijn Smit
Rouveen
4:32
42
Daan Kuiper
Rouveen
4:34
43
Milan Koster
Rouveen
4:34
44
Ramon Kuiper
Rouveen
4:35
45
Ruud Kuiper
Rouveen
4:36
46
Nick Schra
Rouveen
4:37
47
Collin Krale
Rouveen
4:39
48
Ryan Hulst
Rouveen
4:43
49
Sven Stegeman
Rouveen
4:44
50
Lennart Molanus
Meppel
4:44
51
Niels Timmerman
Rouveen
4:45
52
Sebastian Horstede
Rouveen
4:50
53
Levi Kok
5:02
54
Nathan Stegeman
Rouveen
5:18
55
Janick Mijnheer
Rouveen
5:19
56
Jorick Kooiker
Rouveen
5:49
57
Ivar Wesselink
Staphorst
5:50
58
Roy Veldman
Rouveen
6:32
59
Timo Kok
6:43
800 M, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Tiemes
Rouveen
3:15
2
Emma Keetman
Meppel
3:21
3
Annerieke Plette
Oosterwolde Gld
3:22
4
Mileen Bruinewoud
Steenwijk
3:29
5
Esther Palland
Rouveen
3:32
6
Christel Mellema
Hasselt
3:33
7
Manon Palland
Rouveen
3:39
8
Joanne Kooiker
Rouveen
3:40
9
Tessa Mulder
Rouveen
3:41
10
Elise Schra
Rouveen
3:42
11
Jody Stam
Rouveen
3:49
12
Vera Schra
Rouveen
3:55
13
Tamara Mulder
Rouveen
3:56
14
Susanne Trompetter
Rouveen
3:57
15
Esmee Stegeman
Rouveen
3:58
16
Miroslava Popovic
Staphorst
4:01
17
Marijke Trompetter
Rouveen
4:02
18
Jolijn Steenbergen
Rouveen
4:03
19
Avithal Veerman
Rouveen
4:06
20
Esther Veerman
Rouveen
4:06
21
Marjanne Mulder
Rouveen
4:07
22
Amina
Rouveen
4:09
23
Lisa Mijnheer
Rouveen
4:10
24
Nienke Hokse
Rouveen
4:11
25
Merel Holterman
Rouveen
4:15
26
Sigrid Mussche
Rouveen
4:16
27
Dominique Krale
Rouveen
4:17
28
Maud Poolman
4:17
29
Noemi Friesen
Rouveen
4:18
30
Saskia Compagner
Rouveen
4:19
31
Sylke Schonewille
4:19
32
Elena Fridrichs
Staphorst
4:21
33
Rachel Witte
Rouveen
4:22
34
Anniek Compagner
Rouveen
4:23
35
Angela Compagner
Rouveen
4:23
36
Yasmine Kok
Rouveen
4:34
37
Marleen Knoll
Rouveen
4:40
38
Mirthe Russcher
Rouveen
4:46
39
Elin Kok
Rouveen
4:47
40
Malon de Haan
Rouveen
4:49
41
Avithal Veerman
Rouveen
4:50
42
Feline Steenbergen
Rouveen
4:51
43
Esmay Bisschop
Rouveen
4:54
44
Jo-ann Troost
Staphorst
4:58
45
Myron Balder
Rouveen
4:58
46
Joelle Veijer
Staphorst
4:59
47
Yentl Veijer
Staphorst
5:00
48
Saskia van Dongen
Rouveen
5:10
49
Mae Ubak
Rouveen
5:11
50
Elma Gunnink
Rouveen
5:12
51
Marleen Kwakkel
Punthorst
5:13
52
Esmée Knoll
Rouveen
5:17
53
Celine Veldman
Rouveen
5:19
54
Britt Veerman
Rouveen
5:26
55
Bente Compagner
Rouveen
5:27
56
Laura Hulst
Rouveen
5:28
57
Ellemieke Trompetter
Rouveen
5:37
58
Myrthe de Witte
Rouveen
5:38
59
Lieke Schra
Rouveen
5:55
60
Ilse Compagner
Rouveen
5:57
61
Lara Mijnheer
Rouveen
5:58
62
Lois Wesselink
Staphorst
6:16
63
Lieke Stegeman
Rouveen
6:34
64
Marit Bouwman
Rouveen
6:37
65
Rebecca Braamskamp
Rouveen
6:45
66
Julliet Horstede
Rouveen
7:03
67
Nathalie Horstede
Rouveen
7:07
1600J, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
5:56
2
Marcel Tiemes
Rouveen
6:26
3
Aran ten Hoeve
AV De Sprinter
6:32
4
Matthias Mijnheer
Rouveen
6:32
5
Sander Vos
Rouveen
6:47
6
Eric Bloemert
7:01
7
Mart Dunnink
Rouveen
7:03
8
Benjamin Kooiker
Rouveen
7:12
9
Daniël Bril
Rouveen
7:19
10
Julian Veldman
Rouveen
7:24
11
Niels Bloemhof
Punthorst
7:26
12
Alwin Molanus
Meppel
7:41
13
Mark Timmerman
Rouveen
7:44
14
Bart Kattenberg
Rouveen
7:47
15
Mike Hulst
Rouveen
7:49
16
Joan Knoll
Rouveen
7:50
17
Gerdinand Koobs
Rouveen
8:00
18
Roy Gubbers
Dalfsen
8:00
19
Julian Plette
Oosterwolde Gld
8:16
20
Rafael Compagner
Rouveen
8:19
21
Bart Trompetter
Rouveen
8:21
22
Dennis Huls
Rouveen
8:30
23
Ilse Hulst
Rouveen
8:36
24
Erik-jan Compagner
Rouveen
8:47
25
Martijn Veerman
Rouveen
8:55
26
Raymon Bosman
Rouveen
8:59
27
Jan-Danie Gunnink
Rouveen
11:25
1600M, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Hup
HAC '63
6:39
2
Lodé Lindeboom
Rouveen
6:52
3
Anouk Bloemhof
Punthorst
7:24
4
Eline Dankelman
ACO Van Elderen
7:33
5
Bijou Stam
Rouveen
7:33
6
Alissa Mulder
Punthorst
7:39
7
Elva Lindeboom
Rouveen
8:19
8
Amber Dunnink
8:24
9
Denise Vonck
8:30
10
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
8:31
11
Lewis Huisman
Rouveen
9:57
12
Lotte Palland
Rouveen
10:09
2400J, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marthijn Koobs
Rouveen
10:13
2
Hylke Tietsma
Rouveen
10:20
3
Robert Kuiper
Rouveen
11:47
4
Christiaan Ritsma
Rouveen
12:00
5
Jordy Bisschop
Rouveen
12:28
6
Karim El Mokdad
Staphorst
12:29
7
Jaron Knol
12:33
2400M, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dankelman
Arrien
9:15
2
Elianne Huitema
9:23
3
Sanne Otten
ACO Van Elderen
11:14
4
Corine Ritsma
Rouveen
14:43
5
Jeline Koobs
Rouveen
14:43
5000D, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
19:01
2
Fleur Baljet
Horror
19:24
3
Margje Timmerman
BB lopers
20:59
4
Linda Eektimmerman
PEC 1910
21:41
5
Tamara de Vries
Meppel
22:21
6
Carolien Hattem
Staphorst
24:41
7
Ima Stroek
Steenwijk
24:56
8
Annemarie Platteschor
Meppel
25:07
9
Maureen Kroes
Dalfsen
25:34
10
Marloes Piepot
Ruinerwold
26:05
11
Roelien Hattem
Staphorst
26:09
12
Sandra Hofman
Almelo
26:10
13
Jennike Russcher
Staphorst
27:31
14
Patricia Kooiker
Run to the Start
27:59
15
Janneke Kragt
Dalfsen
28:01
16
Joline Kolbe
Dalfsen
28:02
17
Sasja van Tolij
Dalfsen
28:16
18
Monica te Velthuis
Nieuwleusen
28:51
19
Carlien Poepe
Rouveen
28:56
20
Bettine Hoeve
Punthorst
29:02
21
Anne Stegeman
29:26
22
Hermien Kooiker
Rouveen
29:37
23
Chantal Spieker
Deventer
29:53
24
Renske Overweg-Dunnink
Run to the Start
30:10
25
Karlien Hoeve
Staphorst
30:13
26
Marsja Schaapman
Dalfsen
30:15
27
Herma Harke
Staphorst
30:51
28
Inez Konterman
IJhorst
31:34
29
Dominique Wind
Run to the Start
33:18
5D3+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Snijders
HAC '63
20:29
2
Janneke Willems
Hardenberg
22:01
3
Angeliek Wesselink
Staphorst
22:50
4
Jennie Braamskamp
AG'85
22:57
5
Catja van der Molen
Reestrunners
23:02
6
Marloes Roo
Staphorst
24:42
7
Reina Kwant
Hasselt
25:08
8
Femmie van Doolemolen
Dalfsen
25:27
9
Remke van Berk
Giethmen
25:33
10
Karien Buitenhuis-Kooi
Rouveen
25:44
11
Karin Stellingwerf
Zwolle
26:03
12
Henriet Mulder
Punthorst
26:15
13
Ella Herbrink
ACO Van Elderen
26:20
14
Tineke Admiraal
Zwolle
26:26
15
Alice Veijer
Staphorst
26:49
16
Gea Brink
Staphorst
26:50
17
Rolanda Stegeman
Rouveen
27:32
18
Mieke Sellis
Staphorst
28:03
19
Geesje Knipmeijer
Staphorst
28:23
20
Stijtje Troost
Staphorst
28:25
21
Baukje Ypma
Meppel
28:42
22
Gerda Seinen
Dalfsen
28:59
23
Ria Bal
Run to the Start
29:23
24
Frederiek de Boer
AG'85
29:26
25
Marleen Boessenkool
AG'85
29:27
26
Tineke Agterbonk
AV De Sprinter
30:25
27
Greet Dijk
Ommen
30:33
28
Annelies Dijkema
Rouveen
31:01
29
Hetty Panger
Dalfsen
31:27
30
Margot Lammers
Meppel
32:01
31
Tia Bremmer
Dalfsen
32:02
32
Gerie Troost
Run to the Start
32:06
33
Hermien Willems
Dalfsen
32:30
34
Karin de Boer
Run to the Start
36:48
35
Annemieke Knevel
Run to the Start
38:26
36
Gea van der Woerdt
Run to the Start
38:27
5000H, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
15:37
2
Harm Jan Martens
Hoogeveen
16:14
3
Alwin Hoorn
HAC '63
16:48
4
Bert de Boer
AG'85
16:53
5
Mark Brinkman
De Schiphorst
18:19
6
David Pereboom
AV De Sprinter
18:48
7
Harmen Veerman
Rouveen
18:52
8
Robert Huisman
Rouveen
18:55
9
Jorrit Veneman
Ommen
18:56
10
Wim Korterink
Rouveen
18:58
11
Ruud Veerman
Rouveen
19:00
12
Jan-Bart Kip
HAC '63
19:12
13
Maurice Veijer
Staphorst
19:15
14
Lars Hogenenk
Nijeveen
19:29
15
Daniel Gouw
BB lopers
19:30
16
Harwin Lier
Staphorst
19:38
17
Harold Nijboer
Rouveen
19:40
18
Robert de Weerd
Staphorst
19:43
19
André Brakke
Staphorst
19:59
20
Ronald Vos
Rouveen
20:12
21
Bert Smit
Staphorst
20:21
22
Hein Poolman
Rouveen
20:25
23
Arnoud Brakke
Rouveen
20:28
24
Dylan Schra
Staphorst
20:29
25
Martin Nijboer
Rouveen
20:43
26
Arjan Compagner
Rouveen
20:49
27
Jan Talen
Staphorst
21:00
28
Jurjen Hol
Rouveen
21:10
29
Laurens Bloemert
Staphorst
21:23
30
Lucel Witte
Meppel
21:24
31
Marnix Korterink
Rouveen
21:27
32
Alfred Kleis
Punthorst
21:38
33
Frank Overweg
Nijeveen
21:55
34
Bram Inberg
De Wijk
22:00
35
Theo Huisman
Staphorst
22:17
36
Peter Domine
Staphorst
22:22
37
René Hooge
Elim
22:23
38
Arjan Laarman
Dalfsen
22:24
39
Alfred Knoll
Rouveen
22:25
40
Arjan Veldman
Rouveen
22:58
41
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
23:04
42
Marchéll Flier
Elburg
23:12
43
Egbert Kuiper
Hoogeveen
23:43
44
Bert Krale
Rouveen
23:50
45
Martin Hulst
24:41
46
Albert Middelbrink
Steenwijk
24:57
47
Geert-Kees van Putten
Elburg
25:48
48
Johan Visscher
Staphorst
25:49
49
Ricardo van der Els
Dalfsen
25:52
50
Frank van de Vegt
Dalfsen
26:06
51
Rogier Zuiderveld
Run to the Start
29:59
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
17:18
2
Gerard Kroes
Cialfo
17:45
3
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
18:05
4
Borre de Gier
BB lopers
18:31
5
Peter Ligthart
BB lopers
18:38
6
Bennie Akkerman
AG'85
18:47
7
Eddy Oosterkamp
Steggerda
19:06
8
Marten Bolt
BB lopers
19:32
9
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
19:44
10
Harm Kolvoort
Start '78
19:51
11
Adri Compagner
Nieuwleusen
20:06
12
Ronnie Krul
AG'85
20:18
13
John Blankhorst
Raalte
20:20
14
Jan Stolker
avVN
20:31
15
Henk Akkerman
Staphorst
20:48
16
Hans Spieker
MarathonPlus
20:58
17
Berry Pees
Start '78
21:14
18
Mario Verwer
Utrecht
21:37
19
George Vulkers
Dalfsen
21:43
20
Bertrand Maas
BB lopers
21:50
21
Joop Schra
Rouveen
21:57
22
Erwin Kerkdijk
AV De Sprinter
22:10
23
Jan Albert Tietsma
Rouveen
22:18
24
Geert de Witte
Staphorst
22:19
25
Jebbe Westerbeek
Start '78
22:29
26
Jan Compagner
Rouveen
22:31
27
Jan Lip
HAC '63
22:34
28
Erik Tibben
HAC '63
22:43
29
Henk Schra
Rouveen
22:47
30
Klaas Kooiker
Rouveen
23:08
31
Gert-Jan Ubels
AG'85
23:10
32
Henk Locht
Rouveen
24:10
33
Gert Jan de Jager
Dalfsen
25:01
34
Roel Mijnheer
Staphorst
25:14
35
Johannes Kuilden
SISU
25:46
36
Henk Poolman
AG'85
26:01
37
Gerard van veen
Dalfsen
26:04
38
Hanny Hilgenkamp
Dalfsen
26:07
39
Willem Mouwer
avVN
26:17
40
Klaas Dijkema
Rouveen
26:35
41
Albert Groen
Meppel
26:51
42
Albert Kuilden
Almelo
27:04
43
Dirk van Putten
Elburg
27:22
44
Barry Hartsuiker
Run to the Start
28:44
45
Piet Berende
Flevo Delta
29:03
10D, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellen de Vries
PEC 1910
39:54
2
Ine Snoeken
HAC '63
40:30
3
Antien van der Vegt
HAC '63
40:37
4
Anouk Lindenholz
47:17
5
Linda Korterink
Rouveen
50:00
6
Tamara Vasilica
Nunspeet
51:16
7
Rolanda Harink
Rouveen
1:00:45
8
Gyselle Nijland
Wezep
1:09:15
9
Jeanne Meijer
't Loo Oldebroek
1:09:16
10D3+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Spieker
MarathonPlus
43:20
2
Wilma van Galen
Start '78
43:35
3
Mirella Makkinga
AG'85
44:16
4
Gerda Willems
ACO Van Elderen
45:17
5
Hilda Paarhuis
Rouveen
49:08
6
Wilma Hooijer
50:10
7
Willeke Dunnink
Rouveen
55:10
8
Jannie Kooiker
Rouveen
58:03
9
Herma Schoonewelle
Zwartsluis
1:01:24
10H, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Stuursma
SV Veendam
32:45
2
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
33:03
3
Hans Lindeboom
BB lopers
33:58
4
Joep Emmen
PEC 1910
34:15
5
Andre Plette
Oosterwolde Gld
34:47
6
Erwin Akkerman
Meppel
34:54
7
Henry Visscher
BB lopers
35:14
8
Erik Lindenholz
36:44
9
Maurits Hoonhorst
PEC 1910
37:19
10
Harold Kruidhof
AG'85
37:32
11
Michiel Huzen
AG'85
38:18
12
Martijn Dekker
Dalfsen
38:30
13
Jurgen Steenman
De Gemzen
38:53
14
Niek van der Knokke
Zwolle
39:23
15
Maurice Nijmeijer
HAC '63
39:44
16
Jerry Schutte
AV De Sprinter
39:52
17
Henri Knipmeijer
Meppel
39:56
18
Berend de Graaf
Staphorst
39:57
19
Klaas Compagner
AG'85
40:19
20
Edwin Wallinga
Hasselt
42:58
21
Arjan Dunnink
Hasselt
43:08
22
Alfred Beens
Genemuiden
43:19
23
Harold Engels
Staphorst
43:29
24
Arndrik Westenbrink
Reestrunners
43:48
25
Roelof Compagner
Staphorst
44:10
26
Andre van der Kooi
Hoogeveen
44:19
27
Arno Knoll
Rouveen
44:43
28
Marc Roeland
Rouveen
44:56
29
Jordi Willemsen
Deventer
45:12
30
Herman Schra
Genemuiden
45:42
31
Rudie Troost
Rouveen
45:55
32
Tobias Huisman
Utrecht
46:05
33
Jos Kuiper
Staphorst
46:33
34
Roel Hoeve
Punthorst
46:44
35
Eray Canlioz
Olst
47:06
36
Herbert Kisteman
Staphorst
47:25
37
Rick Keizer
Vaassen
47:37
38
Marcus Emanuel Fijnhee
Meppel
47:47
39
Jan Dunnink
AG'85
48:30
40
Henk Hokse
Staphorst
48:47
41
Martin Post
Rouveen
49:02
42
Klaasjan van Lenthe
Rouveen
49:22
43
Bram Nieuwland
Hengelo Ov
49:24
44
Stefan Brikke
Albergen
51:11
45
Johan Steenbergen
Rouveen
51:59
46
Jordi Pool
Deventer
52:48
47
Louk Tijink
Staphorst
52:48
48
Rico Westendorp
Kampen
53:53
49
Jarno ten Horst
Hellendoorn
1:05:12
50
Jos Walvaart
Nunspeet
1:05:13
10H4+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
33:51
2
Grant de Munnik
Veenoord
38:26
3
Albert Mussche
AG'85
39:45
4
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:50
5
Roelof Schra
AG'85
40:05
6
Robin Veldhuis
PEC 1910
40:28
7
Klaas Arkema
Hasselt
43:49
8
Jan van der Horst
Nieuwleusen
44:04
9
Peter Hooijen
44:59
10
Gerard Inberg
De Wijk
45:51
11
Herman Huinink
Deventer
46:35
12
Marco Grootscholken
Daventria
48:03
13
Ben Kok
Kampen
51:10
14
Hans van Dijkhuizen
Kampen
53:53
15
Jan Boessenkool
Staphorst
57:48
10H5+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Bakker
Friesland
38:51
2
Henk Oldehinkel
Spurt '88
38:58
3
Harm Kooiker
Rouveen
39:10
4
Evert Bisschop
Reestrunners
42:31
5
Roel de Lange
Kampen
42:51
6
Jan van Lubek
LGR'88
43:36
7
Albert Holtland
AG'85
43:37
8
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
45:07
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
46:09
10
Jan Witte
Reestrunners
46:55
11
Berend Poelarends
Staphorst
49:31
12
Tommy Holleboom
Broekland Ov
50:42
13
Erik van Eeden
Leiden
1:08:34
www.uitslagen.nl
20-06-2012 00:00