Uitslagenlijst Stoomtramloop

Medemblik-Hoorn - Zondag 10 juni 2012

MSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ambroise Uwiragiye
Seed Valley All Star
1:11:17
2
Cas Bommer
't Veld
1:22:06
3
Sven Schneider
Amsterdam
1:26:43
4
Michel Dekker
avVN
1:27:42
5
Chris van de Bruinhors
Phanos
1:29:29
6
Jelle Bot
Grootebroek
1:36:49
7
Marco Bot
Bovenkarspel
1:36:49
8
Erik van Roemburg
Almere
1:37:15
9
Paul Pieterse
Hoorn
1:38:55
10
Jason Munoz
Hoofddorp
1:39:12
11
Hans Klopper
Dutch Runners Basic
1:39:15
12
Leon Bakker
Avenhorn
1:40:31
13
Remco de Pruis
Lelystad
1:42:08
14
Carlo Wendelgelst
Hoorn
1:42:46
15
Niels Konijn
Oostzaan
1:42:56
16
Johan Baas
Hollandia
1:43:30
17
Eric Kouwenhoven
Tuitjenhorn
1:43:33
18
Pieter Klaver
Haarlemmermeer
1:45:11
19
Wimn Tensen
Wervershoof
1:45:53
20
Cees Gorter
Hoogkarspel
1:46:45
21
Mark van der Beek
Hoorn Nh
1:47:45
22
Evert van den Burg
Noordkop
1:47:57
23
Mark Putter
Tempo
1:48:57
24
Johan Palmboom
Zaanland
1:49:42
25
Marc Plantinga
Zaanland
1:51:02
26
Peter van Rooy
Eindhoven
1:56:03
27
Dennis Bimmerman
Blokker
1:59:28
28
Manyau Lee
Rotterdam
1:59:50
29
Ruben van Dijk
Zaanland
2:03:47
30
Ronald Mom
De Goorn
2:04:46
31
Berend Jansen
Nijverdal
2:05:08
32
Martijn van Wijk
Hoorn Nh
2:07:23
M35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Groot
Loopgroep Hoorn
1:20:37
2
Gerard Koeman
Hollandia
1:25:57
3
Norbert Bijvoet
Hollandia
1:27:17
4
The Quist
Hertenhouderij 't Ke
1:27:36
5
Robin Schonenberg
Dutch Runners Basic
1:33:37
6
Edwin Huisman
Blokker
1:34:25
7
Evert Nagel
Purmerend
1:38:33
8
Jeremy Weyman
Obdam
1:45:15
9
Pieter van der Straate
Voorburg
1:47:29
10
Walter Butter
Schagen
1:47:50
11
Arthur Burgmeijer
Hoogkarspel
1:51:13
12
Jeroen Kunis
Zwaag
1:54:23
13
Walter Haring
Midwoud
1:54:25
14
Ben Kampert
Hoorn Nh
1:59:37
15
Ronald Koppes
Zwaag
2:00:11
16
Sander Veenhoven
Zaandam
2:01:47
17
Martin Blankendaal
Amsterdam
2:05:46
18
Sauw-Yuh Tang
Rotterdam
2:08:51
M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anko Top
Wieringermeer
1:23:51
2
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
1:29:43
3
Rob Dinkla
Purmerend
1:34:16
4
Remco Fritz
Hoorn
1:34:50
5
Kees Bot
Wijdenes
1:35:07
6
Arjan de Jong
Heerhugowaard
1:35:21
7
Marcel Konings
ARO '88
1:37:45
8
Stefan Laan
Hoorn Nh
1:39:22
9
Marcel Vredenburg
Zaanland
1:39:27
10
René Arntz
Loopgroep Hoorn
1:41:02
11
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:41:10
12
Robert Lodeweegs
AV Castricum
1:41:29
13
Richard Newhouse
Loopgroep Hoorn
1:43:41
14
Arno van Staden
Lycurgus
1:44:08
15
Arjen Hof
Edam
1:46:04
16
Wim Roest
Amsterdam
1:47:14
17
René van de Guchte
Wognum
1:47:29
18
Jacco Kouwenberg
Wognum
1:47:30
19
Robert van der Haar
Loopgroep Hoorn
1:48:14
20
Jan Reus
SAV
1:49:24
21
Joost van der Louw
Hoorn
1:49:24
22
Sander Griffioen
Schagen
1:49:27
23
Rob van Zijl
Loopgroep Hoorn
1:50:28
24
Rob Bingen
Oostzaan
1:51:36
25
Remco den Hartog
Velserbroek
1:51:40
26
Jeroen Bot
SAV
1:52:08
27
René Huisman
Beverwijk
1:54:18
28
John Temme
Loopgroep Hoorn
1:54:35
29
Erwin van Dommelen
Hoorn Nh
1:54:39
30
Rob Neuvel
Amsterdam
1:55:38
31
Frank van Geest
Lycurgus
1:56:13
32
Idris Brouwer
Zaandam
1:56:15
33
Hans Bakker
Koedijk
1:57:36
34
Terry Tzintzoglou
Zwaag
1:58:35
35
Kaj de Jong
Zwaag
2:00:04
36
Arjan Tetteroo
Ilion
2:02:41
37
Alexander van Elsas
Abbekerk
2:06:10
M45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim van Berkum
Loopgroep Hoorn
1:27:47
2
Peter Luijters
Loopgroep Hoorn
1:29:38
3
Gerbrand Beunder
Hoorn
1:32:31
4
Henk Christophersen
Amsterdam
1:36:47
5
Eri van de Visse
Hoorn Nh
1:37:32
6
Pim Hurkmans
Heiloo
1:37:46
7
Marco Fais
AV '40
1:38:53
8
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
1:38:57
9
Hans Bleeker
SAV
1:40:17
10
Fons de Groot
Badhoevedorp
1:40:31
11
Frank Derks
Amsterdam
1:40:54
12
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
1:43:29
13
Alexander Vlieger
Alkmaar
1:44:40
14
Lourens van der Ley
Almere
1:45:46
15
Ed Hillenaar
Hoorn Nh
1:45:59
16
John Groot
Hoorn Nh
1:46:11
17
Richard Voorintholt
Pijnenburg
1:47:50
18
Wichard Sten
Bovenkarspel
1:49:30
19
Youssef BouFouchk
Hoogkarspel
1:51:32
20
Edwin Mors
Hoorn Nh
1:52:19
21
John Lakeman
Hoorn Nh
1:53:29
22
Wout Visser
Ronald Schouwink
1:54:25
23
Co Kuip
Loopgroep Hoorn
1:54:29
24
Harm Dik
Grootebroek
1:54:36
25
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
1:54:40
26
Ron de Rijk
Haarlem
1:55:21
27
René Ligthart
Hem
1:55:33
28
Harry de Groot
Heemstede
1:55:43
29
Peter Schepers
Turboprint
1:56:03
30
Ruud Schouten
Loopgroep Hoorn
1:56:11
31
Fred Kok
Commandeur accountan
1:56:15
32
Michael Goevaers
Zwaag
1:57:53
33
Jack van den Hengel
Hellas
1:58:59
34
Sjaak Noom
Uitgeest
2:01:20
35
Richard Hoffschlag
Zaanland
2:01:51
36
Jan Ruyter
Hoogkarspel
2:02:41
37
Erik van Halderen
Purmerend
2:04:38
38
Erik Jan Yntema
Landsmeer
2:10:32
M50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:27:21
2
Richard Koomen
Wervershoof
1:31:43
3
Brunisso Roldano
Lelystad
1:32:17
4
Ron Schoutsen
Seed Valley All Star
1:35:30
5
Marc Hooijman
Enkhuizen
1:36:15
6
Cees Bol
Hoorn Nh
1:36:52
7
Peter Schaper
Zwaag
1:36:52
8
Timo Haan
Purmerend
1:37:07
9
Sjaak van der Linden
Dutch Runners Basic
1:37:50
10
Piet Bergen
SAV
1:38:12
11
Martin Boode
Ronald Schouwink
1:38:26
12
Eric van den Brink
Ilion
1:38:39
13
Peter van der Fluit
Bergen Nh
1:39:47
14
Arthur Oudendijk
Badhoevedorp
1:39:51
15
Ronald Schouwink
Ronald Schouwink
1:42:06
16
John Kok
SAV
1:42:25
17
Sjaak Smit
Amsterdam
1:44:50
18
Cees Rood
Loopgroep Hoorn
1:46:29
19
Martin Tjassing
Hoorn
1:46:40
20
Leon Oud
Amstelveen
1:48:12
21
Jozef Beck
Ronald Schouwink
1:49:53
22
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:50:59
23
Cornelis Groot
NEA Volharding
1:51:28
24
Piet Aardenburg
Hollandia
1:52:16
25
Menno Reus
SAV
1:53:14
26
Bert Romeijn
Zaanland
1:54:11
27
Cees Sjouwerman
Zaanland
1:58:19
28
Ed Gijsbertsen
Hoogkarspel
2:01:05
29
Jack van Brederode
Zaanland
2:03:46
30
Erik Aapkes
Markenbinnen
2:04:57
31
Gerard van Veen
Zaandam
2:06:25
32
Kees van 't Hoenderdal
Grootschermer
2:06:58
33
Ruud Zijlstra
Ronald Schouwink
2:10:09
34
Albert Grevenstuk
Oostzaan
2:17:04
M55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Mak
avVN
1:30:29
2
Guus Hageman
Loopgroep Hoorn
1:35:46
3
Simon Pieter Knepper
Ilion
1:37:29
4
Antoon van der Jagt
avVN
1:37:36
5
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
1:38:17
6
Sjaak Boon
avVN
1:39:03
7
Cor de Bakker
Ronald Schouwink
1:41:51
8
Dirk Londema
Noordkop
1:41:56
9
Siem Groen
Seed Valley All Star
1:43:06
10
Peter van Wouwe
Leimuiden
1:43:24
11
Wim Verhage
Nieuwkoop
1:43:54
12
Jan Beerepoot
Zwaag
1:44:42
13
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:46:29
14
Hans Blom
de Goorn
1:47:22
15
Louk Leffelaar
Amsterdam
1:47:24
16
Dick Bruin
Koedijk
1:48:18
17
Co Lub
Enkhuizen
1:49:39
18
Piet Boon
Seed Valley All Star
1:50:41
19
Jack Groen
Alkmaar
1:51:31
20
Joop Rikkelman
Loopgroep Hoorn
1:51:43
21
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:53:21
22
Ferdinand
Hoogwoud
1:55:19
23
Sander Steltman
Blokker
1:55:28
24
Onno Hoekstra
Dutch Runners Basic
1:55:48
25
Arie Toet
Ilion
1:55:55
26
Harry Rij
NEA Volharding
1:56:19
27
Erik Romeijn
Hoorn Nh
1:59:34
28
Leen Kluft
Hylas
2:00:43
29
Tharm Wijker
Westwoud
2:02:42
30
Richard Ritsma
Almere
2:02:55
31
René Pronk
Medemblik
2:12:24
32
Tim Veld
Hollandia
2:13:11
33
Bob Heijnis
Zaanland
2:36:05
M60, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit van den Berg
Lycurgus
1:31:37
2
Koos v.d. Jagt
avVN
1:32:51
3
Lex de Boer
Avenhorn
1:40:14
4
Arie Bunnik
AAV '36
1:41:08
5
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:49:47
6
Sjaak Blokker
Medemblik
1:55:07
7
Jan Libert
Zaanland
1:55:17
8
René Stuten
Zaanland
1:55:18
9
Peter Akerboom
Oude Wetering
2:00:30
10
Theo Mattie
Leimuiden
2:01:29
11
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
2:01:49
12
Peter Boekweit
Westwoud
2:01:55
13
Sjaak Rijerkerk
Hillegom
2:02:28
14
Cor Groet
ARO '88
2:02:42
15
Gerard Kruiver
Westwoud
2:02:54
16
Pyet van Brink
Hera
2:03:49
17
Joop Keizer
MarathonPlus
2:06:07
18
Maarten Jimmink
Lycurgus
2:06:12
19
Piet Alleman
Zaanland
2:06:25
20
Jan van Oers
Wieringerwerf
2:12:27
21
Ton Vredegoor
Hoorn Nh
2:13:10
22
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:22:10
VSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katia Ganda
Zaandam
1:38:44
2
Marije Groen
Andijk
1:53:06
3
Moniek van Kilsdonk
de Goorn
1:54:40
4
Liesbeth Baas
Westwoud
1:58:03
5
Nienke Hengelmolen
Zaanland
2:06:26
6
Fabienne Blijleven
Heerhugowaard
2:06:28
7
Annette van der Weijde
Hoorn Nh
2:07:22
8
Ella Mankor
Zaanland
2:10:14
9
Iris van Asperen
Zaanland
2:10:22
10
Elisa Paron
Zaanland
2:13:29
11
Diana Vredegoor
Enkhuizen
2:15:27
V35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rita Quist
Hertenhouderij 't Ke
1:41:10
2
Francois Rusterburg
Wervershoof
1:41:58
3
Sonja van Dommelen
Hoorn Nh
1:54:02
4
Femke Kaptein
DEM
1:58:06
5
Marjon Helder
Amsterdam
2:05:46
6
Marijn de Busser
Zaanland
2:16:06
7
Misja Pool
Halfweg Nh
2:16:35
V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Dijkstra
Seed Valley All Star
1:52:15
2
Danielle Schroder
Dutch Runners Basic
1:53:33
3
Marjo de Kooning
Midwoud
1:56:59
4
Babs Heida
Wognum
2:02:35
5
Babs de Waard
Wognum
2:02:35
6
Femia Smit
Amsterdam
2:05:59
7
Annemieke Smit
Amsterdam
2:06:00
8
Liesbeth Sidoris
Lycurgus
2:07:39
9
Floor de Reijger
Zaandam
2:16:06
10
Haurette Bommer Leegwa
Grootebroek
2:17:26
11
Karen Molenaar
Bovenkarspel
2:18:16
V45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
1:32:21
2
Inge Smit
Hertenhouderij 't Ke
1:38:06
3
Saskia de Boer
ARO '88
1:47:15
4
Margareth Rood-Overman
ARO '88
1:53:20
5
Joke Schoutsen
Medemblik
1:53:45
6
Ingrid Molenaar
Hoorn
1:54:26
7
Mechthild Coppens
Hoorn Nh
1:54:58
8
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
1:57:39
9
Astrid Goevaers
Zwaag
1:57:53
10
Ellen Doeleman- Pouwe
NEA Volharding
1:58:08
11
Angelique van Zijl
Turboprint
2:01:11
12
Esterde Kort
Toyota Botman
2:02:23
13
Ageeth Geus
Zaandam
2:06:25
14
Yvonne Makkinje
NSL
2:06:28
15
Annemieke Molenaar
Amsterdam
2:06:58
16
Paula Huiszoon
Bussum
2:08:13
17
Bartina Schepers
Turboprint
2:09:24
18
Yvonne Duifs
Amsterdam
2:15:41
19
Jantine Schenk-Vriend
Andijk
2:18:05
20
Marijke Pasterkamp
Zaanland
2:36:04
V50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reina Vlietstra
Lycurgus
1:43:39
2
Ans Thole
SAV
1:44:42
3
Marian Baas
Hollandia
1:45:17
4
Jeannet Londema
Noordkop
1:49:16
5
Petra Visser
Hoogkarspel
1:55:59
6
Tineke de Groot-Schrod
Dutch Runners Basic
1:58:49
7
Carolien Trock
AV Aalsmeer
2:04:54
8
Marjanne de Keijser
Lycurgus
2:07:38
9
Carin van Bockxmeer
Loopgroep Hoorn
2:14:37
10
Marjolijn Noom Rodenbu
Uitgeest
2:17:26
11
Judith Ritsma
Almere
2:21:57
12
Miriam Kroes
Lycurgus
2:23:37
V55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Groet
ARO '88
1:49:35
2
Anja Dijkhuizen-v.d. G
Antilope
2:01:18
3
Truus Doekes
ARO '88
2:01:57
4
Paulette Peerenboom
Grootebroek
2:08:33
5
Willy van Pinxteren
NSL
2:15:12
6
Mieke van Gelderen
Lycurgus
2:28:11
MAN, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oskar Wokke
Hoorn
35:09
2
Rick Bruinsma
Hoorn
37:12
3
Erwin le Blansch
Zwaagdijk
39:02
4
Dick Beers
Amsterdam
39:17
5
Daan Reyn
Grootebroek
41:19
6
Harry Krijtenberg
Enkhuizen
41:21
7
Sander Dekker
Hoorn
41:29
8
Max Jong
Hoorn
41:46
9
Fer Grooteman
Wateringen
42:44
10
Dirk Draaisma
Hoorn Nh
43:05
11
Edu Sanches
Koog aan de Zaan
43:14
12
Wouter Meijerink
Seed Valley All Star
43:17
13
Lahcen Ami
Amsterdam
43:44
14
Reginald Janke
Amsterdam
43:57
15
Frank van der Meulen
Hoorn Nh
44:19
16
Michel Haring
Seed Valley All Star
44:48
17
Bart Muller
Hollandia
44:52
18
Meindert Reus
Seed Valley All Star
45:25
19
Mats Boots
Seed Valley All Star
45:41
20
Simon Laan
Hollandia
45:45
21
Niels van Schaik
Zwaag
45:58
22
Erwin Cardol
Seed Valley All Star
46:33
23
Ed Bakker
Blokker
46:50
24
Dave Peerdeman
Lutjebroek
46:55
25
Andries van Unen
Opperdoes
47:03
26
Johnny Vormer
Hoorn Nh
47:20
27
Ton Duin
Seed Valley All Star
47:23
28
Roelf Weges
Seed Valley All Star
47:32
29
Dick Tuyp
AV Edam
47:47
30
Stijn Ettes
Blokker
48:07
31
Ferry Aker
Avenhorn
48:07
32
Vincent Buis
Blokker
48:09
33
Tim Koppes
Heerhugowaard
48:20
34
Aart van Halteren
Hobrede
48:20
35
Hans Boots
Commandeur accountan
48:25
36
Leondert den Otter
De Goorn
49:01
37
Jouke van Groningen
Abbekerk
49:25
38
Freek Knottes
Blokker
49:29
39
Albert Timmerman
Bovenkarspel
49:34
40
Jan Compas
Dutch Runners Basic
49:40
41
Jeroen Aker
AB Noord Holland
49:42
42
Peter Schilder
Volendam
49:43
43
Nico Appelman
Nibbixwoud
49:50
44
Marcel Boets
Spanbroek
50:18
45
Pieter Berkhout
Avenhorn
50:37
46
René van Wijk
NEA Volharding
50:39
47
Henk Appel
Spanbroek
51:14
48
Harry van der Knaap
Wognum
51:16
49
Harry de gier
Broek in Waterland
51:17
50
Wim Jonk
Volendam
51:21
51
Marcel Vermeulen
Volendam
51:25
52
Michael Deen
Scharwoude
51:28
53
Jan Punt
Monnikendam
51:31
54
Rik Langedijk
Amsterdam
51:40
55
Lesley Pengel
Amsterdam
51:47
56
Bertho Elings
Hoorn
51:50
57
Hans Klomp
De Goorn
52:04
58
Jeroen Jacobs
Hoorn Nh
52:19
59
Nico Molenaar
Volendam
52:32
60
Dennis Boendermaker
Hoorn Nh
52:35
61
Evert van Unen
Opperdoes
52:47
62
Mathieu Wijdenes
Enkhuizen
52:48
63
Siem Kok
Seed Valley All Star
53:06
64
Ron Grooteman
Seed Valley All Star
53:12
65
Sido Quarre
Enkhuizen
53:28
66
Bas Treur
Hoorn Nh
53:29
67
Ed Reus
Seed Valley All Star
53:37
68
Ron Sanches
Zaandam
53:39
69
Martin Schouten
Loopgroep Hoorn
53:40
70
Eric Hes
Hoorn Nh
53:43
71
Henk Bond
Volendam
53:49
72
Martin Hinse
Hoorn Nh
53:50
73
Gerard Appelman
Hoorn Nh
54:05
74
Marco de Bruin
Hoogkarspel
54:11
75
Dennis Dijkshoorn
Den Helder
54:19
76
Kevin Kepers
Hoorn Nh
54:25
77
Willem Peter Paarlberg
Sint Pancras
54:36
78
Nico Kuip
Hoorn Nh
55:27
79
Peter Scheijde
Zaanland
55:54
80
Jeffrey Jacobs
Hoorn
56:14
81
Jan Jonk
Volendam
56:52
82
Paul Motshagen
Amstelveen
57:28
83
Arnout van der Riet
Hoorn Nh
57:41
84
Rene Schonewille
Grootebroek
58:11
85
Hans van Goor
Benningbroek
58:48
86
Marco Benschop
Hoogkarspel
58:49
87
Rob Bavelaar
Midwoud
58:53
88
Theo Kooter
Loopgroep Hoorn
58:59
89
Dennis Guitoneau
Zwaag
59:06
90
Leo van der Riet
Hoorn Nh
59:15
91
Edwin Korthoff
Zwaag
59:19
92
Jan H Foppes
Medemblik
59:49
93
Yordy Spoor
Zwaag
59:49
94
Jimmy van Ommeren
Amstelveen
1:00:31
95
Jeroen Boshuijzen
Loopgroep Leeuwarden
1:00:34
96
Will Boshuijzen
Zoetermeer
1:00:37
97
Bas Brekelmans
Bovenkarspel
1:00:38
98
Nick Tijsmans
Loopgroep Hoorn
1:01:04
99
George Hulstede
Loopgroep Hoorn
1:01:05
100
Albert Tijsmans
Harderwijk
1:01:05
101
Wim Rood
Opmeer
1:01:24
102
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
1:01:29
103
Hans Bakels
Hoorn Nh
1:02:12
104
Jack Pannekeet
Volendam
1:03:32
105
Glenn Cappon
AV Aalsmeer
1:04:30
106
Simon Termaat
Hoorn Nh
1:04:36
107
Menno Herrema
Loopgroep Hoorn
1:07:37
108
Willem Oudekerk
Hoofddorp
1:09:36
109
Svjet Fourez
Hoorn
1:09:51
110
Arnold de Boer
Enkhuizen
1:12:21
111
Pim Kuipers
Duivendrecht
1:18:45
VROUW, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Risselada
Medemblik
42:24
2
René Lammers
Hoorn Nh
44:14
3
Mary Koenis
Hoorn
46:36
4
Ineke van Boesschoten
AV Edam
46:39
5
Ellen Rietveld
Seed Valley All Star
46:54
6
Malika Koppes
Heerhugowaard
48:16
7
Helen Eeken
Hoorn
49:44
8
Irinka Pieneman
Amstelveen
50:10
9
Ellen Koeleman
Schagen
50:11
10
Janny de Leeuw
Loopgroep Hoorn
50:23
11
Inge Neuvel
SAV
50:56
12
Maaike Zeguers
Amsterdam
50:57
13
Mirjam Entius
Hoorn Nh
51:24
14
Maartje Vlaar
Avenhorn
51:39
15
Mariel Meewisse
Bovenkarspel
51:44
16
Anneke Vink
AV Edam
51:50
17
Mila Tristan Jover
Wieringermeer
52:06
18
Joke Laan -van den Ber
Hollandia
52:09
19
Lida Kwakman
Volendam
52:27
20
Lucie Schuszler
Edam
52:36
21
Elsa Lautenschütz
Volendam
53:25
22
Moniek van Veen
Rotterdam
53:32
23
Trea van den Heuvel
Opperdoes
53:41
24
Renske van Veen
Amsterdam
53:47
25
Ingrid Mooij
Opmeer
53:47
26
Suzanne den Otter
De Goorn
54:02
27
Marianne Smits - Duif
AV Edam
54:08
28
Irma Smit
Grootebroek
54:25
29
Petra Schut
Wervershoof
54:33
30
Olga de Vries
Loopgroep Hoorn
55:01
31
Simone Veldhuijzen van
Amsterdam
55:21
32
Anita Commandeur
Hoogkarspel
55:33
33
Karolien Arendse
Wognum
55:57
34
Regina van der Riet
Hoorn Nh
55:57
35
Monique Bijl
Enkhuizen
56:06
36
Marjan Mandjes
Spanbroek
56:24
37
Margareth Koning
Volendam
56:43
38
Caroline Klouwer
Volendam
56:43
39
Ada Knotter
Blokker
56:44
40
Nieske Zeguers
Hoorn Nh
57:05
41
Marjan Herrema
Loopgroep Hoorn
57:30
42
Hester Benedictus
Amsterdam
57:53
43
Marleen Schuurman
Enkhuizen
57:58
44
Karin Rood
Hoogwoud
58:12
45
Sandra Kuin
Wijdenes
58:48
46
Sophie van den Berg
Lutjebroek
58:53
47
Marga Tuijp
Volendam
59:07
48
Gina Koning
Volendam
59:07
49
Willemien Moojen
Enkhuizen
59:13
50
Marion Beertsen
SAV
59:17
51
Janita Korthoff
Zwaag
59:20
52
Liseth Bonte
Hoorn Nh
59:31
53
Joke Waalwijk
Loopgroep Hoorn
59:39
54
Ali Phoa
Hollandia
59:52
55
Frida Kuip
Hoorn Nh
59:52
56
Ciska Nibbering
Midwoud
59:53
57
Sandra van Houten
Hoorn Nh
59:54
58
Janneke Out
Westwoud
59:54
59
Hilda Slooten - de Vos
Hoogwoud
1:00:13
60
Marlies Verkerk
Sijbekarspel
1:00:13
61
Evaline Molenaar
Volendam
1:00:17
62
Sandra Bakker
Enkhuizen
1:00:36
63
Ilse Bianchi
Zwaag
1:00:38
64
Marion van der Beek
Enkhuizen
1:00:49
65
Aniëla Schouten
Hoorn Nh
1:01:02
66
Eveline Koeman
Hoorn Nh
1:01:21
67
Caroline op den Kelder
Nibbixwoud
1:01:24
68
Tina Groot
Spanbroek
1:01:25
69
Kathy Jonk
Grootebroek
1:01:49
70
Andries van Tricht
Grootebroek
1:01:49
71
Rachel Kreuk
Hoorn Nh
1:02:04
72
Margot Bakels
Hoorn Nh
1:02:37
73
Sanne Oosterbeek
Hoorn Nh
1:03:02
74
Marjon Leek
Hoorn Nh
1:03:02
75
Patricia Grooteman
Hoorn Nh
1:03:31
76
Ina Rietveld
Midwoud
1:03:32
77
Hélène Schilder
SAV
1:03:54
78
Miranda Jonkman
SAV
1:03:54
79
Hanneke Reyn
Grootebroek
1:03:59
80
Ellen Boots-Brouwer
Commandeur accountan
1:04:05
81
Marianne Kok-Leeuwrik
Commandeur accountan
1:04:07
82
Melanie Marinus
Hoorn Nh
1:04:30
83
Daisy Hoebe
Hoorn Nh
1:04:30
84
Linda Arkesteijn
Nibbixwoud
1:04:47
85
Irma Schipper
Loopgroep Hoorn
1:05:13
86
Angelica Schilder
Volendam
1:05:41
87
Mirjam Kuijpers
Hoorn Nh
1:05:59
88
Marja Gillissen
Hollandia
1:06:42
89
Jacqueline Arens
Hoogwoud
1:06:47
90
Gonnie Pannekeet
AV Edam
1:07:06
91
Petra Wals
AV Edam
1:07:07
92
Brigitte Schouwink
Ronald Schouwink
1:07:12
93
Renske Molenwijk
Running Holland
1:07:37
94
Corrie Bakker
Blokker
1:08:47
95
Marijke Boode
Ronald Schouwink
1:09:47
96
Janine Fraikin
Hoorn Nh
1:09:51
97
Annemiek Schouten
Hollandia
1:10:40
98
Conny Posthouwer
Spanbroek
1:11:39
M13+, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Pit
Hoorn Nh
25:37
2
Jeroen de Rond
Wormerveer
25:55
3
Piet Winkelaar
Hoorn
26:37
4
Adre Schoen
Wognum
26:45
5
Dirk Lokkek
Wognum
26:46
6
Kees Bijvoet
Wognum
27:04
7
José Dinten Fernandez
Hoorn Nh
28:13
8
Rob Dekker
Wognum
31:06
9
Pieter Buijsman
Zwaag
31:25
10
John Amidirad
Obdam
31:36
11
Jos Biesterbos
Amstelveen
33:25
12
Bertje Roelofsen
Amsterdam
34:03
13
Norbert Good
Amstelveen
35:17
14
Martin de Vries
Andijk
36:42
15
Larry Sadler
Andijk
41:12
J-12, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Glas
Hollandia
20:03
V13+, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Bastiaan
Wormerveer
21:32
2
Jessica Schilder
Volendam
22:55
3
Martina Huber
Fit
23:07
4
Sarah Jong
Hoorn
24:00
5
Laura Schlatmann
Amsterdam
25:58
6
Selina Good
Amstelveen
26:23
7
Patricia Rhodens
Hoorn Nh
28:03
8
Mary dos Santos Silva
Hoorn Nh
28:40
9
Judith van der Haar
Hoorn
28:55
10
Annette Langedijk
Hoorn Nh
28:57
11
Ivon de Lang
Berkhout
31:58
12
Monique op den kelder
Spanbroek
32:14
13
Patricia Sneekes-Hoep
Wieringermeer
32:36
14
Kyara Bleeker
Hoorn Nh
32:44
15
Welmoed Roorda
Hoogkarspel
33:37
16
Kim van der Weide
Zwaagdijk
33:37
17
Jolanda Zondervan
Zwaag
34:03
18
Aideen Nolan
Amstelveen
34:08
19
Marjolein Hattink
Alkmaar
34:37
20
Laura Berns
Opperdoes
34:37
21
Brigitte Good
Amstelveen
35:17
22
Jolita den Doop
Hoorn Nh
35:41
23
Greet Kaltofen
Hoorn Nh
35:54
24
Diana van der Lee
Andijk
36:53
25
Bianca Kalff
Loopgroep Hoorn
43:42
www.uitslagen.nl
11-06-2012 16:34