Uitslagenlijst Loop Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 3 juni 2012

MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen van der Logt
Groningen Atletiek
16:46
16:46
2
Wouter Papenhove
Lionitas
16:47
16:47
3
Robin Wassens
Groningen Atletiek
17:07
17:07
4
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
17:20
17:20
5
Steven Koffijberg
Lionitas
18:10
18:04
6
Geale Simon Postma
Friesland
18:22
18:22
7
Sibbele van der Meulen
Kollum
18:25
18:25
8
Pascal Sinnema
Lionitas
19:19
19:18
9
Wytse Mantel
Suwald
20:15
20:14
10
Allard de Ree
Groningen
20:29
20:26
11
Tsjerk Dijksma
Damwald
20:51
20:50
12
Frank de Bruyn
Leeuwarden
21:07
21:06
13
Silvan Krabbe
Lionitas
21:08
20:53
14
Piet Boelens
Kollumerzwaag
21:14
21:14
15
Job Luinstra
Leeuwarden
21:17
21:15
16
Sebo Touwen
Leeuwarden
21:21
20:57
17
Mike Sikkema
Haren Gn
21:27
21:20
18
David van der Gulik
Groningen
21:41
21:39
19
Hylke Riemersma
Leeuwarden
21:43
21:29
20
Sieger Zeilstra
Sneek
21:44
21:05
21
Fabian Goossen
Leeuwarden
21:45
21:38
22
Mario Postma
Leeuwarden
21:49
21:41
23
Niels van Deutekom
Lionitas
21:53
21:45
24
Steven Kuipers
Leeuwarden
21:56
21:44
25
Marten Schilstra
Leeuwarden
22:00
21:52
26
Jordy Jorritsma
Grijpskerk
22:04
22:01
27
Jasper Kuipers
Leeuwarden
22:10
21:31
28
Hans Kalsbeek
Leeuwarden
22:20
22:04
29
Sil Langhout
Leeuwarden
22:24
22:11
30
Bastiaan Langhout
Leeuwarden
22:28
22:15
31
Mark de Jager
Dokkum
22:30
22:14
32
P.R. Hallema
Leeuwarden
22:33
22:26
33
Rinze Hallema
Leeuwarden
22:33
22:27
34
Leon Beernink
Leeuwarden
22:48
22:38
35
Martijn Hoving
Groningen
22:55
22:40
36
Rob Rutjes
Eindhoven
22:57
22:43
37
Tyron Terbeek
Meppel
23:00
21:58
38
Bram Kroes
Deinum
23:02
22:38
39
Wesley Smith
Deinum
23:05
22:40
40
leon van Lunzen
Leeuwarden
23:08
22:35
41
Jarin van der Kooi
Burgum
23:10
22:43
42
Tjeerd Feddema
Deinum
23:10
22:46
43
Wim Terpstra
Tzum
23:12
22:53
44
Thomas van der Kamp
Leeuwarden
23:33
22:42
45
Wesley Hoeksma
Leeuwarden
23:34
22:38
46
Bryan Holwerda
Hurdegaryp
23:42
23:21
47
Marijn Musters
Leeuwarden
23:42
23:34
48
Wietze Jorna
Heerenveen
23:43
22:40
49
Guido Vink
Leeuwarden
23:50
22:56
50
JMT van der Galiën
Impala
23:59
23:30
51
Steinar de Vries
Leeuwarden
24:07
24:03
52
Bart van der Kooi
Dokkum
24:12
23:57
53
Jelle Visser
Leeuwarden
24:17
23:43
54
Anne Rooks
Elsloo Fr
24:18
24:07
55
Sil Roosenstein
Marsum
24:19
24:12
56
Stijn van der Weg
Stiens
24:27
24:01
57
Tijn van de Kamp
Nes Ameland
24:27
23:17
58
Ruud Kollé
Den Helder
24:30
23:08
59
Tim Bosma
Leeuwarden
24:35
24:25
60
Lars Steenbeek
Leeuwarden
24:36
24:12
61
Ter Schuur
Heerenveen
24:40
24:28
62
Leffert Jullens
Leeuwarden
24:41
24:17
63
Koos Copini
Leeuwarden
24:41
24:32
64
Steffen Feenstra
Stiens
24:42
24:33
65
Guido Bemelmans
Wirdum Fr
24:56
24:47
66
Tjeerd Jan van der Wal
Leeuwarden
24:56
24:30
67
Youri Vellinga
Oentsjerk
24:59
24:26
68
Sander Haitsma
Balk
25:02
24:55
69
Johannes Hellema
Drachten
25:04
24:18
70
Martijn Velthuis
Leeuwarden
25:04
24:21
71
Wiep Kuipers
Gorredijk
25:06
24:06
72
Frank Ploegsma
Dronryp
25:07
23:59
73
Gerry Mol
Hollandscheveld
25:13
24:09
74
Eduard van der Kamp
Weidum
25:19
24:28
75
Job Moerings
Leeuwarden
25:25
25:16
76
Bram Käller
Snakkerburen
25:26
25:19
77
Elroy Vogelsang
Deinum
25:26
24:48
78
Jacob Jelmur Hoekstra
Joure
25:29
25:29
79
John Kwakman
Dutch Runners Basic
25:29
23:42
80
Bayu Fransz
Leeuwarden
25:29
25:19
81
Hendrik Hoekstra
AV Heerenveen
25:30
25:30
82
KIaas Dijkstra
Akkrum
25:31
24:39
83
Jan Postma
Leeuwarden
25:32
24:38
84
Ruurd Koopmans
Zwolle
25:32
25:30
85
Robin van den Akker
Hurdegaryp
25:33
25:25
86
Joost ter Haar
Leeuwarden
25:36
25:10
87
Gijs Musters
Leeuwarden
25:39
25:27
88
Stan Hettema
Leeuwarden
25:41
25:28
89
Piter Reitsma
Leeuwarden
25:43
25:18
90
Jelte Homma
Leeuwarden
25:45
25:04
91
Evert Hettema
Leeuwarden
25:48
25:36
92
Jitze Kiestra
Drachten
25:50
24:12
93
Ruurd Feenstra
Leeuwarden
25:50
24:53
94
Sebastiaan Hartman
Groningen
25:52
25:41
95
Cyril Jonas
Doezum
25:55
25:35
96
Theun Visser
Leeuwarden
25:58
25:32
97
Jasper Wenning
Leeuwarden
26:03
25:27
98
Johnny Bleeker
Leeuwarden
26:04
24:53
99
Bas Koetstra
Leeuwarden
26:05
25:38
100
Evert van Asma
Sneek
26:08
25:28
101
Sint Vogel
Mildam
26:10
25:20
102
Daniël van Dijk
Leeuwarden
26:13
25:36
103
Peter Meijer
Leeuwarden
26:14
25:19
104
Mats Molenberg
Goutum
26:15
25:37
105
Aat Kerkstra
Tijnje
26:18
25:45
106
Robert van der Heide
Leeuwarden
26:19
25:27
107
Bas Veenstra
Stiens
26:22
25:30
108
Timo van Raalte
Leeuwarden
26:25
26:11
109
Pytrik Zwaagstra
Leeuwarden
26:27
25:30
110
Carlo Schambach
Leeuwarden
26:28
26:18
111
Rudie van Houten
Drachten
26:32
26:08
112
Tjalle de Vries
Drachten
26:32
26:09
113
Luuk Stilleboer
Goutum
26:36
26:26
114
Casper van der Hert
Leeuwarden
26:36
26:10
115
Mike Messak
Leeuwarden
26:38
26:11
116
Sietse Zoodsma
Harlingen
26:39
25:39
117
Ed Bouwman
Groningen
26:49
26:33
118
Glenn de Vries
Leeuwarden
26:51
26:36
119
Farhad Ashouri
Hilaard
26:58
25:04
120
Lieuwe de Vries
Bitgum
27:03
26:08
121
Johannes Hooghiemstra
Witmarsum
27:05
26:44
122
Nanne de Vries
Menaam
27:16
26:42
123
Johan Peringa
Kimswerd
27:18
26:25
124
Sander Fokkema
Leeuwarden
27:21
25:39
125
Peter Nonhof
Sneek
27:23
27:05
126
Lars Rozendal
Leeuwarden
27:31
25:56
127
Bart Morssink
Leeuwarden
27:31
25:56
128
Theo Holwerda
Loopgroep Leeuwarden
27:32
26:30
129
Aron van Remmerden
Leeuwarden
27:33
27:02
130
Sietse de Jong
Wergea
27:35
26:25
131
Wiebe de Vries
Hanzesport
27:40
26:59
132
Martin Dijkstra
Drachten
27:44
26:40
133
Marco van der Heide
Harlingen
27:46
26:53
134
Willem Jan van Booma
Leeuwarden
27:48
27:09
135
Klaas van Tricht
Sneek
27:52
26:39
136
Roel van Klaveren
Leeuwarden
28:01
27:21
137
Michael van der Werff
Franeker
28:09
28:02
138
Jan van Doesburg
Breda
28:16
27:50
139
Michel Vogelzang
Wieringerwerf
28:18
27:39
140
Sebastiaan Hulshof
Leeuwarden
28:21
28:08
141
Albert Klaver
Leeuwarden
28:22
26:41
142
Jacob Berger
Deinum
28:23
27:45
143
Peter Bosma
Leeuwarden
28:26
27:04
144
Gert-Jan kingma
Leeuwarden
28:30
26:36
145
Dennis Boonstra
Leeuwarden
28:31
27:59
146
Lucas van der Molen
Leeuwarden
28:32
27:53
147
Jelle Zeilstra
Leeuwarden
28:35
27:42
148
Anthony Draisma
AV Heerenveen
28:35
28:10
149
Kamiel Klarenbeek
Leeuwarden
28:36
27:42
150
Sjouke Attema
Workum
28:37
27:34
151
Casper van de Kamp
Nes Ameland
28:40
27:31
152
Henk Hiemstra
Spartacus
28:41
28:19
153
Jeffrey Post
Heerenveen
28:41
27:38
154
Allard Swart
Leeuwarden
28:44
28:16
155
Jelmer Versnel
St.-Annaparochie
28:45
27:21
156
Jesse Luinstra
Aldtsjerk
28:47
28:20
157
Peter Jansen
Leeuwarden
28:48
27:55
158
Jan ten Brug
Leeuwarden
28:48
27:21
159
Remco Hoekstra
Heerenveen
28:52
28:12
160
Auke van der Pol
Hempens
28:54
27:12
161
Japie Nijenhuis
Leeuwarden
28:55
28:27
162
Wout Bons
Peize
28:56
28:14
163
Joey Kooistra
Leeuwarden
28:57
27:46
164
Marco Langenberg
Leeuwarden
29:00
28:23
165
Stef Schultinge
Leeuwarden
29:01
28:30
166
Rob van der Zee
Leeuwarden
29:09
27:05
167
Johannes Dijkstra
Joure
29:10
28:35
168
Daan Dijkstra
Leeuwarden
29:12
28:08
169
Rico Dijkstra
Leeuwarden
29:13
28:08
170
Yoram Kramer
Leeuwarden
29:14
28:43
171
Axel Knip
Spartacus
29:17
28:34
172
Ramon de Jong
Leeuwarden
29:21
28:54
173
Rick Grendel
Leeuwarden
29:28
27:47
174
Auke de Haan
Leeuwarden
29:29
28:04
175
Stefan Epema
Ryptsjerk
29:30
28:28
176
Henk Koet
Buitenpost
29:30
27:49
177
Rob Jager
Tytsjerk
29:32
27:42
178
Teun Visser
Leeuwarden
29:34
29:09
179
Fg Schrage
Leeuwarden
29:36
29:02
180
Job Gjaltema
Leeuwarden
29:37
28:55
181
Douwe Terpstra
Peize
29:40
28:58
182
Peter Kuiper
Leeuwarden
29:41
28:18
183
Robin Borger
Leeuwarden
29:43
29:16
184
Melle Kampen
Hurdegaryp
29:44
29:15
185
David Roodhof
Leeuwarden
29:45
29:26
186
Peter de Haan
Hurdegaryp
29:46
29:16
187
Jesse van der Veen
Leeuwarden
29:47
29:19
188
Erik Haagsma
Groningen
29:48
29:07
189
Martin Fennema
Leeuwarden
29:51
28:49
190
Joep Adema
Leeuwarden
29:52
29:36
191
Rico Rozendaal
Leeuwarden
29:54
29:22
192
Ralph Zuidema
Leeuwarden
29:58
28:34
193
Herman Jacobi
Sneek
30:01
29:57
194
Laurens adema
Leeuwarden
30:01
29:45
195
Mick Atsma
Oentsjerk
30:03
29:31
196
Daniel Althuisius
Hijum
30:05
29:04
197
Rutger Ruiter
Sneek
30:06
28:09
198
Hamud Ali Mohamed
Drachten
30:14
30:00
199
Tim Huismans
Leeuwarden
30:14
29:43
200
Jurre Bakker
Goutum
30:21
29:50
201
Tim de Jong
Leeuwarden
30:22
29:55
202
Gillien Fransz
Leeuwarden
30:26
30:16
203
Niels de Hoog
Leeuwarden
30:26
28:52
204
Martijn Rosier
Leeuwarden
30:34
30:07
205
Jelmer van Slooten
Leeuwarden
30:37
30:04
206
Atto Rosier
Leeuwarden
30:40
30:12
207
Jan Bijlsma
Franeker
30:45
30:14
208
Sverre de Leeuw
Heerenveen
30:47
29:13
209
Yntze Ponne
Hallum
30:47
30:21
210
Tom Klijnman
Drachten
30:47
30:03
211
Sybren Galema
Leeuwarden
30:51
30:12
212
Ronald Westra
Harlingen
30:53
30:12
213
Martin Stenveld
Leeuwarden
30:56
29:37
214
Harry Hofstra
Leeuwarden
30:57
29:38
215
Jan Moerman
Leeuwarden
31:03
29:57
216
Jildert Vellinga
Leeuwarden
31:03
30:43
217
Mirko van Dijk
Leeuwarden
31:13
29:02
218
Fred van Dijk
Leeuwarden
31:13
29:02
219
Jelte Hoen
Lionitas
31:13
30:14
220
Siemen Betzema
Leeuwarden
31:16
30:00
221
Rowan Postma
Leeuwarden
31:18
29:32
222
Jaap-Jan van der Meer
Grou
31:19
29:57
223
Janwillem Bethlehem
Tjalleberd
31:21
29:34
224
Siep Stroosma
Dutch Runners Basic
31:27
30:50
225
Peter Littooy
Goutum
31:37
31:12
226
Julian de Klerk
Leeuwarden
31:38
31:04
227
Kevin van der Meulen
Leeuwarden
31:39
30:31
228
Haydrick Apostel
Leeuwarden
31:41
30:40
229
Robin Meerema
Leeuwarden
31:43
29:58
230
Hildwin van Lunzen
Leeuwarden
31:44
30:00
231
SI Rashid
Marrum
31:45
31:30
232
Harry Kuiper
Leeuwarden
31:51
31:27
233
Klaas Herder
St.-Annaparochie
31:53
30:54
234
Michael van der Weg
Leeuwarden
31:53
31:14
235
Tygo Korte
Leeuwarden
31:56
31:11
236
Martinus Korte
Leeuwarden
31:57
31:12
237
Henry Hoen
Leeuwarden
32:00
30:37
238
Edwin Schrage
Leeuwarden
32:00
30:37
239
Thieu Dijkstra
Leeuwarden
32:01
31:27
240
Stefan van Ruiten
Scharnegoutum
32:02
30:02
241
Kelvin Klijnsma
Leeuwarden
32:05
30:29
242
Gerrit Lolkama
Leeuwarden
32:07
31:29
243
Wim van der Meulen
Leeuwarden
32:08
30:57
244
Dennis Beintema
Bolsward
32:16
31:31
245
Pier van Olphen
Leeuwarden
32:16
31:12
246
Wouter-Geert Meijer
Leeuwarden
32:18
30:40
247
Sjors Brattinga
Gytsjerk
32:22
32:02
248
Jan Sietse Haarsma
Leeuwarden
32:28
31:29
249
Cor Langius
Leeuwarden
32:28
31:23
250
Harold Wenning
Leeuwarden
32:29
31:53
251
Herman Hessels
Leeuwarden
32:32
32:01
252
Stefan van Lunzen
Leeuwarden
32:36
32:02
253
Vincent Benedictus
Heerenveen
32:53
31:49
254
Albert Kuurstra
Goutum
32:54
31:38
255
Henk Sloot
Wolvega
32:57
32:14
256
Jesse Smit
Dronryp
33:00
31:58
257
Harmen van Meekeren
Broeksterwald
33:00
31:01
258
Jelmer van der Veer
Goutum
33:01
33:01
259
Vincent Lageweg
Leeuwarden
33:04
32:48
260
Alex Lageweg
Leeuwarden
33:04
32:48
261
Edward van Houten
Sneek
33:10
31:13
262
Niels Veenstra
Leeuwarden
33:10
31:46
263
Johan Lageman
Hurdegaryp
33:13
32:18
264
Pieter Jaasma
Kimswerd
33:13
31:45
265
Stefan Volbeda
Lionitas
33:13
31:54
266
Marcel Toredjo
Franeker
33:13
31:46
267
Jan Faber
Dokkum
33:14
31:25
268
Timme Bontes
Lionitas
33:15
31:55
269
Stan Kampen
Leeuwarden
33:18
31:23
270
Jordy de Kruyff
Leeuwarden
33:19
32:09
271
Dirk van der Zee
Stiens
33:19
32:04
272
Howard Beerlings
Leeuwarden
33:27
32:03
273
Jesse Wright
Stiens
33:28
33:14
274
William Teinsma
Stiens
33:30
32:09
275
John de Leeuw
Leeuwarden
33:34
33:11
276
Marcel Spoelstra
Leeuwarden
33:36
32:45
277
Sybren Havinga
Leeuwarden
33:39
32:56
278
Lesly Boonstra
Leeuwarden
33:42
33:10
279
Dennis Boersma
Marsum
33:44
32:01
280
Romke Kees Fokkema
Marsum
33:44
32:01
281
Stijn Riedstra
Goutum
33:47
31:52
282
Jan Dijkgraaf
De Sperwers
33:51
33:34
283
Hendrik Jan de Vries
Drachten
33:51
32:12
284
Hendrik Eizema
Leeuwarden
33:54
32:29
285
Martijn van der weide
Gytsjerk
33:58
33:49
286
Edwin Pasma
Leeuwarden
34:03
32:32
287
Sander de Vries
Leeuwarden
34:09
33:34
288
Gerhard Langhout
Leeuwarden
34:12
33:28
289
Jurre Langhout
Leeuwarden
34:12
33:29
290
Keimpe Wiersma
Sneek
34:17
33:06
291
Anton Hartwig
Gytsjerk
34:18
32:48
292
Eppy Sinnema
Gytsjerk
34:18
32:47
293
Haider Neimi
Leeuwarden
34:20
34:06
294
Abbas Neimi
Leeuwarden
34:20
34:07
295
Ronny Fokkema
Leeuwarden
34:24
32:40
296
Ronald van Haastregt
Goutum
34:29
32:47
297
Rinze Dijkstra
Vrouwenparochie
34:39
33:42
298
Jort Jensma
Stiens
34:42
32:56
299
Andre Meijer
Hurdegaryp
34:45
33:15
300
Harry Kiestra
Drachten
34:50
33:12
301
Tsjeard Halbersma
Leeuwarden
34:51
32:43
302
Mats Dekker
Leeuwarden
35:12
33:19
303
Anne Martin de Graaf
Sneek
35:13
33:29
304
Kenja Ruhanath Manohar
Leeuwarden
35:15
33:50
305
Jaap Buwalda
Tzummarum
35:24
34:56
306
Alwin van Scheltinga
Leeuwarden
35:24
34:53
307
John Joël Hielckert
Leeuwarden
35:25
34:54
308
Paul Korn
Leeuwarden
35:27
33:39
309
Anne van Vaals
Berltsum
35:42
34:33
310
Roberto Sava
Franeker
35:45
34:31
311
Sjaak van Leeuwen
Leeuwarden
35:45
34:31
312
Klaas Schotanus
Oudemirdum
35:47
34:31
313
Laurens Schrage
Leeuwarden
35:49
34:23
314
Douwe Jan Kersbergen
Wommels
35:53
33:47
315
Geert Noordhof
Leeuwarden
35:57
33:52
316
Fahrudin Azirovic
Burgum
36:03
35:45
317
Anne van der Berg
Hurdegaryp
36:03
34:33
318
Richard Halbesma
Sneek
36:15
34:08
319
Jan Vermeijden
Donkerbroek
36:43
34:43
320
Wytze Blanke
Jorwert
36:47
35:39
321
Klaas Hoekstra
Mantgum
36:48
35:40
322
Diederick Bakker
Leeuwarden
36:48
35:38
323
Mient de Bruin
Buitenpost
36:55
35:09
324
Stefan Schlieske
Alde Leie
36:56
35:15
325
Remi Adriaansz
Leeuwarden
37:01
35:26
326
Jan Muizer
Stiens
37:16
35:18
327
Kyle de la Porte
Leeuwarden
37:36
36:00
328
Eddie Kempers
Nieuwebrug
37:46
36:12
329
Andrew Kooistra
Harlingen
37:54
37:11
330
Reinier Westerveld
Leeuwarden
38:06
36:54
331
Mike Buis
Drachten
38:23
36:55
332
Sander Rispens
Leeuwarden
38:29
37:41
333
Hielke Nienhuis
Lekkum
38:43
37:28
334
Noa Koelhuis
Leeuwarden
38:46
38:13
335
Michel Hiemstra
Leeuwarden
39:11
38:04
336
Robert de Jong
Leeuwarden
39:18
38:18
337
Franky Branderhorst
Leeuwarden
39:39
37:47
338
Rudie van Ham
Tytsjerk
40:02
38:00
339
Jesse Reitsma
Leeuwarden
40:21
38:16
340
André van der Wal
Leeuwarden
40:27
38:26
341
Eeuwke van der Wal
Leeuwarden
40:27
38:26
342
Eddy Nonkes
Oudwoude
40:38
38:58
343
Jochem van Marrum
Franeker
41:24
39:28
344
Adriaan Kolthof
Leeuwarden
41:44
40:37
345
Harry Wenselaar
Leeuwarden
42:12
40:24
346
Rogier Wilthof
Zwolle
47:03
46:14
347
Pascual Gallego
Leeuwarden
47:03
46:14
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Denise Sinnema
AV Heerenveen
19:45
19:44
2
Loïs Oldhoff
Lionitas
19:47
19:46
3
Ydwine van der Veen
Lionitas
20:08
20:08
4
Tessa Boot
Horror
20:18
20:18
5
Mirjam Korperaal
Leeuwarden
21:05
20:57
6
Mare te Biesebeek
Lionitas
21:17
21:16
7
Monique de Graaf
Hurdegaryp
22:12
21:50
8
Rianne Nyenhuis
Lionitas
22:19
22:18
9
Elina Visser
Leeuwarden
22:26
22:23
10
Esther Walstra
Tijnje
22:31
22:31
11
Aline de Jong
St.-Annaparochie
22:38
22:37
12
Paola Bakker
Lionitas
22:39
22:38
13
Dorine van der Veen
Lionitas
22:55
22:55
14
Nadieh Kikstra
Lionitas
23:18
23:16
15
Rixt Wilbers
Gytsjerk
23:29
23:10
16
Wieke Nijdam
Groningen
23:32
23:31
17
Ilse Oldenburg
Lionitas
24:02
24:01
18
Alice van der Valk
Lemmer
24:05
23:41
19
Freke Kloek
Lionitas
24:06
24:06
20
Shweta Boorsma
Wapenveld
24:21
24:18
21
Chiara Bakker
Leeuwarden
24:22
24:21
22
Alice Caldelari
Leeuwarden
24:31
24:29
23
Femke Bergsma
Leeuwarden
24:47
24:32
24
Lisa Fazzi
Leeuwarden
24:50
24:35
25
Melissa de Jong
Gorredijk
25:04
24:42
26
Alie de Roos
Stiens
25:07
23:54
27
Rianne Kerkstra
Tijnje
25:17
25:07
28
Alien de Vries
Drachten
25:20
24:25
29
Froukje Bijma-Striesen
Loopgroep Leeuwarden
25:24
25:22
30
Moniek Boskma
Lionitas
25:35
25:21
31
Sanne Nijdam
Groningen
25:41
25:20
32
Marcia Hiemstra
Leeuwarden
25:43
25:14
33
Alie Kuipers
Gorredijk
25:52
24:52
34
Annefleur Oldenburg
Lionitas
25:56
25:55
35
Petra Vlutters
Leeuwarden
26:07
25:35
36
Carola Lubberman
Zwolle
26:12
25:58
37
Ilse Rooks
LSV Invictus
26:24
26:13
38
Rixt Idsardi
Suwald
26:34
25:54
39
Marcella Ijpma
Hartwerd
26:35
26:26
40
Doutzen Tilstra-Mud
Tytsjerk
26:47
26:35
41
Iris Spinhoven
Ballum
26:48
26:11
42
Iris van der Bijl
Sumar
26:49
26:42
43
Rianne Kooi
Suwald
26:49
26:42
44
Jildau Idsardi
Suwald
26:49
26:42
45
Marije van Akker
Suwald
26:55
26:15
46
Ellis Maurits
Leeuwarden
27:04
26:27
47
Elisabeth Boerma
Loopclub Burgum
27:12
26:35
48
Femke Kuindersma
Akkrum
27:17
26:30
49
Manon Drenten
Loopgroep Leeuwarden
27:25
27:06
50
Wytske van der Kooi
Burgum
27:38
27:11
51
Lisanne Jager
Lionitas
27:39
26:26
52
Anja Albada Jelgersma-
Warten
27:40
26:59
53
Marian vd Schaaf
Friesland
27:40
27:00
54
Jaike de Boer
Leeuwarden
27:40
27:00
55
Jesler Laansma
Eemnes
27:40
25:52
56
Astrid Lurvink
Stiens
27:41
26:29
57
Frouke Rullmann
Lionitas
27:42
27:25
58
Welmoed Mink
Lionitas
27:47
27:26
59
Herma Edelenbos
Zwolle
27:56
27:46
60
Femke Kerkstra
Tijnje
27:58
27:49
61
Ingrid van Doesburg
Leeuwarden
28:16
27:50
62
Ieke Koster
Groningen
28:16
27:26
63
Brigitte van Dijk
Halle/Westf. (GER)
28:23
28:08
64
Lena van Dijk
Leeuwarden
28:23
28:08
65
Johana Douma
Metslawier
28:27
27:52
66
Marit Bosma
Leeuwarden
28:31
27:09
67
Denise Draisma
Haskerdijken
28:35
28:10
68
Telma van de Kamp
Nes Ameland
28:39
27:30
69
Joke de Graaf
Lionitas
28:42
28:24
70
Brenda Venema
Leeuwarden
28:44
27:49
71
Roos Sanne Wenning
Leeuwarden
28:46
28:10
72
Esther van der Valk
Oranjewoud
28:48
28:24
73
Annemiek Oldenburg
Leeuwarden
28:53
28:36
74
Anne Stuve
Marsum
28:59
28:22
75
Jacqueline Wijbenga
St.-Annaparochie
29:00
28:45
76
Froukje Mulder
Drachten
29:00
28:06
77
Trienke Teitsma
Marrum
29:02
28:33
78
Esther Koops
Drachten
29:03
28:07
79
Desiree Kingma
Leeuwarden
29:06
28:55
80
Ellen Bakker
Hurdegaryp
29:08
28:49
81
Sonja Ooms
Groningen
29:08
28:49
82
Erna Visser
IJlst
29:08
27:23
83
Karin Lebbing
Leeuwarden
29:12
28:22
84
Sanne van der Wal
Heerenveen
29:22
28:11
85
Dore Bakker
Heerenveen
29:25
28:28
86
Jessey de Graaf
Leeuwarden
29:26
29:03
87
Elbrig Osinga
Sneek
29:26
28:19
88
Enneken Woudstra
Leeuwarden
29:27
28:18
89
Hieke Osinga-Sybesma
Koufurderrige
29:28
28:21
90
Adri van Klaarbergen
Lionitas
29:36
29:18
91
Sandra Mous
Loopgroep Leeuwarden
29:41
28:32
92
Nicole Feenstra
Leeuwarden
29:41
28:52
93
Ilona Veltman
Stiens
29:41
28:50
94
Martine van der Galien
Groningen
29:42
28:45
95
Sytske de Jong
Idaerd
29:42
29:11
96
Kirsten Muller
Leeuwarden
29:47
28:32
97
Hedwich Boersma
Marsum
29:47
29:02
98
Hester de Vries
De Westereen
29:49
29:05
99
Hilde van Weelie
Menaam
29:49
28:33
100
Sanne bons
Peize
29:52
29:11
101
Hannie Wiersma
St.-Annaparochie
29:53
29:50
102
Rennie Woudwijk
Bitgummole
29:55
29:53
103
Sylvia Steenbeek
Leeuwarden
29:59
29:31
104
Anke Hendriksma
Gorredijk
29:59
29:37
105
Liesbeth Mantel
Sneek
29:59
29:08
106
Nicole van der Meulen
Leeuwarden
30:00
29:05
107
Annet van der Geest
Leeuwarden
30:01
29:01
108
Lia van der Schaaf
Britsum
30:02
29:43
109
Elske Woudstra
Oudehaske
30:02
28:34
110
Elina de Jong
Leeuwarden
30:02
29:24
111
Yvette van Dijk
Leeuwarden
30:02
29:15
112
Annette Rozenga
Marrum
30:08
29:30
113
Evelien de Vries
Loopgroep Leeuwarden
30:10
29:44
114
Stephanie Wessels
Oentsjerk
30:10
28:47
115
Tytsje Schievink
Loopclub Burgum
30:15
28:57
116
Paulien Roest
Leeuwarden
30:16
29:22
117
An de Lang
Lionitas
30:18
29:27
118
Jesler Kiestra
Heerenveen
30:22
29:35
119
Sandra de Wilde
Hurdegaryp
30:23
29:39
120
Karin Oosterhof
Reduzum
30:23
29:04
121
Janneke Musters
Leeuwarden
30:31
30:19
122
Marnel Jansen-de Boer
Leeuwarden
30:35
29:32
123
Danielle de Vries
Leeuwarden
30:43
30:28
124
Carla Hoogerman
Harlingen
30:43
29:27
125
Lotte Sietses
Rottevalle
30:46
29:49
126
Nynke Ponne
Bolsward
30:47
30:21
127
Baukje Brattinga
Groningen
30:47
29:56
128
Marjolein Heida
Groningen
30:47
29:56
129
Emma v/d Vaart
Heerenveen
30:47
29:13
130
Marian Dijkstra
Friesland
30:49
30:03
131
Lisa Rooks
Elsloo Fr
30:49
30:37
132
Bettien Mengerink-S
Franeker
30:54
30:33
133
Renee de Ree-Landman
Sneek
30:56
30:34
134
Alie van Oosten
Hallum
30:56
29:38
135
Ankie Mulder
Gorredijk
30:58
30:25
136
Nicolette Seesink
Oranjewoud
31:00
30:40
137
Wilma Landstra
Leeuwarden
31:02
30:18
138
Judith Nip
Heerenveen
31:04
29:17
139
Paulien de Jong
Akkrum
31:05
29:09
140
Sia Bruinsma
Harlingen
31:05
30:09
141
Marijke Troostheide
Leeuwarden
31:06
30:03
142
Roelien Plender
Leeuwarden
31:07
30:37
143
Elke Hofstra
Leeuwarden
31:09
30:10
144
Karen Venhuizen-Loonst
Leeuwarden
31:10
30:01
145
Debby Drienhuizen
Nijeholtpade
31:15
29:58
146
Mirjam Hermanides
Leeuwarden
31:15
30:53
147
De Wolff
Leeuwarden
31:19
30:48
148
Gea Bruinsma
Dutch Runners Basic
31:27
30:51
149
Gezina van der Pols
Leeuwarden
31:28
30:57
150
Carolien Bouius
Leeuwarden
31:29
31:16
151
Jeltina Turkstra
Leeuwarden
31:30
30:51
152
Hanneke Kruiper
Goutum
31:31
30:23
153
Irene Gatsonides
Buitenpost
31:33
29:51
154
Jetske de Wolff
Leeuwarden
31:35
31:05
155
Ghm Klabbers
Stiens
31:38
30:24
156
Liesbeth Dalman
Oentsjerk
31:40
31:08
157
Veronica Loonstra
Loopgroep Leeuwarden
31:42
31:16
158
Thea van Keulen
Stiens
31:46
30:32
159
Janneke Samplonius
Leeuwarden
31:52
31:14
160
Jessica Hollander
Leeuwarden
31:53
31:15
161
Jantina Smink
Goutum
31:53
30:37
162
Jildau Fokkema
Leeuwarden
31:53
30:36
163
Diana Schaeffer-Elsing
Emmeloord
31:53
30:49
164
Jansje Grijpstra
Easterwierrum
31:53
31:18
165
Tefka du Pon
Tersoal
31:53
31:18
166
Gerda Swart
Jubbega
31:54
31:31
167
Anneree Julianus
Marsum
31:54
30:35
168
Nynke Kuipers
Leeuwarden
31:54
31:31
169
Astrid van Huis
Leeuwarden
31:55
30:49
170
Sabine van Kammen
Leeuwarden
31:55
30:29
171
Esther Boskma
Hurdegaryp
31:57
31:32
172
Sjoukje de Boer
Leeuwarden
31:57
30:56
173
Alice van den Akker
Sneek
31:57
30:44
174
Rianne Breukel
Utrecht
31:58
30:47
175
Anja Makelaar
IJlst
31:59
31:10
176
Wiepie Odolphie
IJlst
31:59
31:09
177
Annemiek de Lang
Lionitas
32:00
31:09
178
Anne Lotte Wenning
Leeuwarden
32:00
31:24
179
Tineke ten Brug
Leeuwarden
32:00
31:24
180
Thea Boskma
Hurdegaryp
32:02
31:38
181
Lyan Miedema
Tytsjerk
32:04
31:20
182
Demi Krol
Tytsjerk
32:04
31:20
183
Saskia Roos
Leeuwarden
32:06
31:29
184
Elise Smit
Leeuwarden
32:07
31:07
185
Nadine Paluszkiewicz
Leeuwarden
32:08
30:34
186
Marije Hiemstra
Leeuwarden
32:12
31:26
187
Eefje Pelster
Leeuwarden
32:13
31:15
188
Roelie Vogel
Mildam
32:14
30:43
189
Ferda van Vaals
Berltsum
32:16
31:07
190
Janneke Eising
Loopgroep Astrea
32:18
31:32
191
Saakje Elzinga-Veenstr
Leeuwarden
32:21
31:35
192
Lauren van der Zee
Leeuwarden
32:21
30:17
193
Marjan Tijtsma
Stiens
32:22
31:09
194
Monique Schilstra
Leeuwarden
32:23
31:05
195
Nannie Gorter
Gerkesklooster
32:23
30:40
196
Titia Brouwer-Kamstra
Sneek
32:23
30:52
197
Marte van der Horst
Leeuwarden
32:24
31:41
198
Tine Visser
Lionitas
32:24
30:55
199
Ria Zwanenburg
Nieuwehorne
32:25
30:56
200
Majella Geerdink
Burgum
32:26
31:02
201
Klasina Vonk
Burgum
32:28
31:05
202
Alinde Stelma
Oudehorne
32:29
30:59
203
Froukje Terpstra
Utrecht
32:30
31:48
204
Astrid Ferwerda
Leeuwarden
32:32
32:01
205
Rinskje de Vries
Oudehorne
32:34
31:05
206
Iris Kootstra
Leeuwarden
32:34
31:05
207
Lucienne van der Meule
Sneek
32:34
31:21
208
Linda Cazemier
Stiens
32:35
31:00
209
Klaske van Lunzen
Leeuwarden
32:36
32:01
210
Odilia Hiemstra
Oranjewoud
32:41
30:43
211
Sandra Kooistra
Leeuwarden
32:42
30:52
212
Marieke Postma
Eastermar
32:43
31:16
213
Aukje Bijlsma
Koarnjum
32:44
31:10
214
Jennifer Boersma
Marsum
32:44
32:22
215
Agnes de Groot
Wolvega
32:44
31:28
216
Derya Albada Jelgersma
Leeuwarden
32:45
32:23
217
Rachel Buiter
Leeuwarden
32:45
31:53
218
Anneke Triemstra
St.-Annaparochie
32:46
30:45
219
Diana Slof
Leeuwarden
32:48
31:34
220
Lisa de Lang
Leeuwarden
32:49
31:57
221
Petra ten Have - Frank
Bitgum
32:50
32:22
222
Hilda Herder
St.-Annaparochie
32:51
31:53
223
Angelique Faber
Leeuwarden
32:53
31:37
224
Gerbrig Leistra
Sneek
32:53
31:41
225
Lotte Nijssen
Leeuwarden
32:56
32:27
226
Rinske Kelderhuis
Workum
32:56
31:45
227
Sharon Veenema
De Knipe
32:57
31:54
228
Fenny Klunder
Gytsjerk
32:59
30:59
229
Mariet Baaij
Noordwijk Zh
33:01
33:01
230
Janneke Rijpma
Oldetrijne
33:02
32:40
231
Matty Kloosterman
Grou
33:05
31:51
232
Kelly Opheikens
Leeuwarden
33:06
31:17
233
Jolies Dortland
Leeuwarden
33:10
32:41
234
Merel Bakker
Leeuwarden
33:10
32:41
235
Sigrid de Winkel
Wytgaard
33:11
31:57
236
Saskia Boshuijzen
Zoetermeer
33:13
31:48
237
Anette Hamminga
Drachten
33:13
32:18
238
Alinda Visser
Leeuwarden
33:14
31:25
239
Marjan Strijker
Steggerda
33:16
31:08
240
Corina van der Weide
Gytsjerk
33:21
33:13
241
Nynke Savenije
Leeuwarden
33:21
31:34
242
Janke Bonnema
Tzummarum
33:21
31:52
243
Anneke van der Veen
Franeker
33:22
31:53
244
Marita de Boer
Leeuwarden
33:22
31:52
245
Dorien Greve
Leeuwarden
33:22
31:49
246
Sarena Burink
Leeuwarden
33:22
31:54
247
Leonore Birkenholz
Leeuwarden
33:22
31:47
248
Femke Wester
Winsum Gn
33:22
32:28
249
Immie de Jong
Damwald
33:23
32:21
250
Lienke Veldhuis
Oudehaske
33:23
32:21
251
Louise de Vries
Leeuwarden
33:24
31:51
252
Esther de Vries
Menaam
33:24
32:49
253
Marijke Waaijer
Menaam
33:25
32:06
254
Nouk van Ruth
Amsterdam
33:26
33:04
255
Nicole de Bruijn
Leeuwarden
33:26
32:58
256
Barbara De Vivo
Sneek
33:27
31:27
257
Titia Westra
Loopgroep Hugo Veenk
33:27
32:04
258
Janny Gielink
Leeuwarden
33:29
32:10
259
Esmée Teinsma
Lionitas
33:30
32:09
260
Mabel Sytsma
Leeuwarden
33:33
33:10
261
Eefje van Wieren
Drachten
33:35
31:56
262
Marit de Vries
Leeuwarden
33:36
32:45
263
Daphne Gerritzen
Leeuwarden
33:36
33:09
264
Anne Lautenbag
Leeuwarden
33:36
33:10
265
Afina van der Galien
Leeuwarden
33:37
32:40
266
Audrey van der Galien
IJlst
33:37
32:36
267
Laura van staaveren
Leeuwarden
33:38
32:26
268
Margriet Verlaan
Leeuwarden
33:39
32:49
269
Alie Visser
Leeuwarden
33:39
32:56
270
Janet van der Molen
Leeuwarden
33:42
32:53
271
Sandra Post-Groeneveld
Harlingen
33:43
33:09
272
Karin Zijlstra-Groenev
Harlingen
33:43
33:09
273
My-Tien Huynh
Leeuwarden
33:43
32:16
274
Evelien Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
33:44
31:55
275
Patricia Roodhof
Leeuwarden
33:44
31:55
276
Eva Bartlema
Leiden
33:44
32:15
277
Astrid de Bue
Leeuwarden
33:45
32:15
278
Susan Bos
Leeuwarden
33:45
32:57
279
Lisanne Vossenberg
Leeuwarden
33:46
32:19
280
Erna Heebink
Leeuwarden
33:48
31:53
281
Nynke Andringa
Leeuwarden
33:50
32:02
282
Pietie Dokter
St.-Annaparochie
33:56
32:28
283
Grietje-Anna Kloosterm
Oentsjerk
33:58
32:45
284
Mirjam Antonides
Tytsjerk
33:59
33:14
285
Julia Hoek
Lionitas
34:01
32:11
286
Johanna Sliep
Triemen
34:01
32:22
287
Linda Hoek
Loopgroep Leeuwarden
34:02
32:12
288
Mirjam Smit
Groningen
34:02
32:03
289
Agnes van der Berg
Leeuwarden
34:03
33:11
290
Inge Visser
Sneek
34:03
32:33
291
Dieteke de Boer
Leeuwarden
34:04
32:29
292
Truda Aardema
Leeuwarden
34:04
33:29
293
Annemarijke Terpstra
Sneek
34:04
32:07
294
Anette Weiland
Langezwaag
34:05
33:00
295
Ida Falkena
Joure
34:06
32:39
296
Benine Elias
Leeuwarden
34:06
32:10
297
Jitske Andringa
Leeuwarden
34:09
32:12
298
Lisa van Miltenburg
Goutum
34:09
33:34
299
Miranda P.J. de Jong
Leeuwarden
34:11
32:30
300
Nynke Romkema
Joure
34:11
32:46
301
Dineke Fischer-de Wint
Oldeholtpade
34:13
32:48
302
Frederiek Bottinga
Drachten
34:13
33:54
303
Nienke de Groot
Dutch Runners Basic
34:14
32:57
304
Iris Marra
Groningen
34:14
33:17
305
Thalita bos
Wolvega
34:14
32:58
306
Tessa Marra
Leeuwarden
34:16
33:06
307
Marion Heerdink
Sneek
34:17
33:07
308
Yvon Schepers
Hurdegaryp
34:17
32:45
309
Marjan Viring-douma
Sneek
34:17
33:06
310
Meiny Antonides
Rottevalle
34:18
33:33
311
Marleen Wildschut
Leeuwarden
34:18
32:35
312
Marije Louw
Leeuwarden
34:19
33:49
313
Stieneke Visser
Tytsjerk
34:19
32:48
314
Rebecca van den Heuvel
Leeuwarden
34:20
32:37
315
Wiesje Broersma
Drogeham
34:21
32:39
316
Wietske van der Wagen
Triemen
34:22
32:42
317
Marjolein Raemaekers
Leeuwarden
34:23
34:02
318
Femke Peringa
Kimswerd
34:27
33:55
319
Annie Peringa
Harlingen
34:27
33:55
320
Sandra Bosma
Leeuwarden
34:28
33:03
321
Gea van Dijk
Goutum
34:29
32:47
322
Debra Kock
Leeuwarden
34:29
32:53
323
Marriëtte van Merode
Sneek
34:30
33:19
324
Evelien Vossenberg
Leeuwarden
34:31
33:04
325
Hannah Kloosterman
Oudwoude
34:32
32:52
326
Wilma Visscher
Genemuiden
34:33
33:05
327
Daniela Warnink-Breur
Leeuwarden
34:33
33:11
328
Yoka van der Heide
Leeuwarden
34:35
34:10
329
Georgien Groenman
Leeuwarden
34:36
33:27
330
Etty van der Veer
Leeuwarden
34:36
33:05
331
Sjoukje Visser
Leeuwarden
34:37
32:35
332
Lesly Irving
Dronryp
34:39
33:53
333
Audrey Jansma
Leeuwarden
34:39
33:51
334
Meta Jansma
Leeuwarden
34:39
33:51
335
Nicky van der Wal
Leeuwarden
34:40
33:41
336
Nicole de Boer
Leeuwarden
34:40
33:41
337
Marijke Kamstra
Leeuwarden
34:40
33:40
338
Welmoed Sijtsma
Leeuwarden
34:40
33:42
339
Selina Stoelwinder
Leeuwarden
34:40
33:41
340
Kelly van der Sloep
Leeuwarden
34:40
33:41
341
Nena van der veen
Leeuwarden
34:40
33:42
342
Sylvana Dompeling
Leeuwarden
34:40
33:41
343
Margien Fiks
Drachten
34:41
34:41
344
Carolien Deinum
Nes gem Boarnsterhim
34:41
34:00
345
Janneke Boersma
Sneek
34:41
33:29
346
Klaasje van Dijk
Leeuwarden
34:43
33:55
347
Joke Hoftijser
Leeuwarden
34:45
33:33
348
Liesbeth de Vlugt
Joure
34:47
33:18
349
Janet Visser
Grou
34:50
32:55
350
Michelle Melessen
Burgum
34:50
32:57
351
Ietsje Melessen
Burgum
34:51
32:57
352
Jannie Bouwma
Leeuwarden
34:52
32:44
353
Nienke Riedstra
Goutum
34:52
32:56
354
Meta Poort
Loopgroep Hugo Veenk
34:53
33:30
355
Jamie Knuijver
Haren Gn
34:54
32:45
356
Stijnie Bijlsma
Leeuwarden
34:54
33:35
357
Alina Tiemersma
Burgum
34:54
33:00
358
Annette Nolting
Wolvega
34:55
32:57
359
Linde van Asperen
Loopgroep Leeuwarden
34:55
33:57
360
Chantal Dekker
Ilpendam
34:55
33:08
361
Christien Beltman
Leeuwarden
34:56
33:17
362
Ngoc Yen Ly
Leeuwarden
34:56
33:30
363
Lydia Kruiper
Goutum
34:59
33:45
364
Carla van der Heide
Workum
35:01
33:10
365
Renske de Haan
Wirdum Fr
35:01
33:35
366
Wies van den Heuvel
Loopgroep Leeuwarden
35:01
34:08
367
Marjan Winters
Leeuwarden
35:01
33:10
368
Dorien Riedstra
Goutum
35:05
33:09
369
Jennie Hoekstra
Aldtsjerk
35:06
33:53
370
Grietje Schreiber
Leeuwarden
35:06
33:53
371
Germaine Geerders
Akkrum
35:11
34:29
372
Jeltje de Boer
Leeuwarden
35:11
33:44
373
Astrid Meijer
Leeuwarden
35:11
33:49
374
Maxime de Ruiter
Leeuwarden
35:12
33:19
375
Marije Heidema
Leeuwarden
35:12
33:19
376
Annemarie Vergonet-Koe
Leeuwarden
35:12
33:52
377
Conny van Straaten
IJlst
35:13
33:29
378
Emma Witteveen
Leeuwarden
35:15
33:43
379
Annet Elgersma
Gytsjerk
35:16
34:09
380
Annet Kamstra
Leeuwarden
35:16
34:09
381
Yvonne Eisma
Leeuwarden
35:17
33:22
382
Lisanne v/d Wal
Leeuwarden
35:20
34:43
383
Ebony Juana
Leeuwarden
35:20
34:43
384
Allet Gommers
De Westereen
35:26
33:40
385
Ellen Sjoerdsma
Leeuwarden
35:26
33:40
386
Miranda Overwijk
Lionitas
35:27
33:24
387
Jellie Hoekema
Koudum
35:27
33:38
388
Petra Oldenhof
Workum
35:27
33:39
389
Laura Zijlstra
Leeuwarden
35:28
34:02
390
Sandra Bagniuk
Harlingen
35:33
34:51
391
Connie Janssen-van Rhi
Noordwijk Zh
35:34
33:31
392
Anke Lodder
Leeuwarden
35:35
33:29
393
Lineke Hoogenberg
Leeuwarden
35:37
33:44
394
Wietske Keizer
Kollumerzwaag
35:37
33:57
395
Antje de Boer
Leeuwarden
35:39
33:32
396
Annerie Baijer
Drachten
35:42
33:43
397
Hilde Koopmans
Drachten
35:42
33:43
398
Esther Wijma
Leeuwarden
35:43
33:57
399
Meral Rinsma
Leeuwarden
35:44
34:17
400
Annamaaike vd Werk
Ferwert
35:44
34:40
401
Simone Ytsma
Heerenveen
35:45
34:40
402
Annette Bijloo
Heerenveen
35:47
34:15
403
Miranda Delfstra
Hurdegaryp
35:47
34:14
404
Lilian Stobbe
Joure
35:48
33:49
405
Van den Hurk
Leeuwarden
35:50
34:29
406
Tiny van der Wal
Drachten
35:50
34:12
407
Elske Kuipers
Sneek
35:50
33:54
408
Ingrid Tjepkema
Impala
35:51
34:13
409
Fettje Nolles
Buitenpost
35:51
33:58
410
Almaz Hochtritt
Leeuwarden
35:52
34:55
411
Karishma Toelsie
Leeuwarden
35:52
35:16
412
Esther van den Houten
Leeuwarden
35:53
34:32
413
Zai Evalaroza
Burdaard
35:53
34:29
414
Kim Jansma
Leeuwarden
35:53
33:49
415
Minke Kersbergen
Wommels
35:54
33:47
416
Jannie Kingma
Ryptsjerk
35:54
35:22
417
Richelle Bosch
Groningen
35:54
34:04
418
Jeanet Douwsma
Harlingen
35:55
34:20
419
Karin Middendorp
Groningen
35:56
34:06
420
Astrid Wijma-lamsma
Hurdegaryp
36:03
34:32
421
Marjan Spijksma
Drachten
36:03
34:04
422
Bianca Kraaijenoord
Leeuwarden
36:03
35:07
423
Nienke de Boer
Sneek
36:04
34:31
424
Jose Tilstra
Sneek
36:04
34:31
425
Evertje Gatsonides
Buitenpost
36:05
34:23
426
Jacqueline Boetes-brou
Leeuwarden
36:08
35:07
427
Helga Hart
Leeuwarden
36:09
35:08
428
Femke Boukes
Leeuwarden
36:10
34:22
429
Wieke Meindersma
Raard
36:10
34:33
430
Aafke Folkertsma
Raard
36:11
34:33
431
Katelijne Nieuwenhuijs
Groningen
36:11
34:51
432
Evelien de Jong-Faber
Leeuwarden
36:12
34:38
433
Anneke de Gietema
Wergea
36:12
34:38
434
Saskia Knuijver Kelder
Haren Gn
36:12
34:03
435
Miriam Onderstijn
Stiens
36:12
34:34
436
Tialda Brouwer
Sneek
36:12
34:41
437
Tia Beerlings
Leeuwarden
36:13
34:49
438
Luca Mous
Leeuwarden
36:13
35:28
439
Tineke Soldaat
Leeuwarden
36:13
35:28
440
Anneke Soldaat
Leeuwarden
36:13
35:29
441
Floor de Ruiter
Goutum
36:13
35:29
442
Noa Bruning
Leeuwarden
36:14
35:29
443
Janna Beintema
Bolsward
36:14
35:30
444
Femke Halbesma
Sneek
36:15
34:09
445
Klaske Boskma
De Westereen
36:15
35:31
446
Léoni de Graaf
Sneek
36:17
34:33
447
Hinke de Boer
Sneek
36:17
34:11
448
Ria de Jong
Nes gem Boarnsterhim
36:18
35:36
449
Zoe Hochtritt
Leeuwarden
36:21
35:23
450
Annechien Huisman
Franeker
36:21
34:21
451
Martha Bijlstra
Kollum
36:22
34:55
452
Yvonne Winters
Opeinde
36:22
34:45
453
Femke Smit
Heerenveen
36:25
35:19
454
Babetta Hellinga
Dokkum
36:26
34:55
455
Shirley Kempers
Nieuwebrug
36:28
34:53
456
An Lan Sindhunata
Drachten
36:40
34:46
457
Marianne Sollie
Burgum
36:40
35:15
458
Marte Schaafstra
Dokkum
36:45
34:54
459
Nicoline Weening
Goutum
36:48
35:32
460
Geertje Ketellapper
Hurdegaryp
36:48
35:26
461
Joke Klaren
Heerenveen
36:51
35:26
462
Martha Plantinga
Gerkesklooster
36:55
35:09
463
Saskia Sloot-de Bruin
Buitenpost
36:55
35:10
464
Marcia Dijkstra
Leeuwarden
36:55
35:29
465
Marleen Stelma
Leeuwarden
36:59
35:29
466
Tineke de Vries
AV Heerenveen
37:01
35:25
467
Jildou Cuperus
Leeuwarden
37:03
34:59
468
Diny Gosma
Dokkum
37:03
35:12
469
Eva v/d Vaart
Heerenveen
37:05
35:30
470
Dagne de Leeuw
Heerenveen
37:05
35:30
471
Katharina Gerber
Leeuwarden
37:05
35:31
472
Marianne van der Perk
Katwijk Zh
37:07
35:04
473
Gea Smaal
Kollum
37:11
35:20
474
Wina Jongsma
Britsum
37:13
35:18
475
Jannie Atsma
Stiens
37:13
35:18
476
Hannie Fokkema
Leeuwarden
37:17
36:45
477
Marieke Oosting
Leeuwarden
37:17
36:45
478
Linda Tawafra
Wirdum Fr
37:17
35:31
479
Tessa Zwart
Lionitas
37:19
35:59
480
Liesbeth van Asperen
Leeuwarden
37:19
35:27
481
Merijn Hiemstra
Leeuwarden
37:20
36:00
482
Valesca Bos
Leeuwarden
37:25
36:05
483
Nelleke vd Meer
Leeuwarden
37:26
35:36
484
Fardau Hoekstra
Nieuwehorne
37:32
36:28
485
Joke Verbeek - van Dij
Buitenpost
37:34
35:53
486
Tineke Dantuma
Leeuwarden
37:35
36:25
487
Gerdien Weitenberg
Leeuwarden
37:40
37:26
488
Saskia Kuipers
Leeuwarden
37:42
35:40
489
Wia Bouma
Leeuwarden
37:44
36:51
490
Ina Stevens
Loopgroep Leeuwarden
37:45
35:57
491
Rosanne Olijve
Appelscha
37:50
37:30
492
José Marcin
Augustinusga
37:50
37:27
493
Anske Meijer
Augustinusga
37:51
37:27
494
Sjoukje van der Velde
Leeuwarden
37:52
35:49
495
Maran Bosma
Leeuwarden
37:59
37:03
496
Joke Stapensea
Leeuwarden
38:00
37:07
497
Reina Moerman
Leeuwarden
38:01
35:59
498
Kristina Bosma
Augustinusga
38:02
36:57
499
Cindy Dijkstra
Leeuwarden
38:02
36:42
500
Miranda Dijkstra
Leeuwarden
38:03
36:41
501
Sjoukje Griep-Ypma
Langweer
38:03
35:59
502
Hanna Minzinga Zijlstr
Leeuwarden
38:04
36:17
503
Leny Wijnand
Heerenveen
38:05
36:04
504
Janneke Kats
Heerenveen
38:06
36:04
505
Jacoba Posthumus
Leeuwarden
38:06
38:06
506
Jannie Brattinga
Gytsjerk
38:08
37:15
507
Jelma Dekker
Franeker
38:08
36:12
508
Aryannen Buren
Leeuwarden
38:09
36:26
509
Marieke Overzet
Leeuwarden
38:10
36:30
510
Catharinad Dokter
Ballum
38:16
37:28
511
Trea van der Woude
Burdaard
38:16
37:28
512
Iriz v/d Wijk
Marrum
38:18
36:38
513
Kimberly Oosterbaan
Stiens
38:19
37:03
514
Kira Hoes
Leeuwarden
38:19
37:31
515
Liesbeth Kingma
Leeuwarden
38:19
36:40
516
Daphne de Groot
Leeuwarden
38:20
36:12
517
Lida Ulkeman
Groningen
38:21
37:48
518
Janny Beuker
Leeuwarden
38:24
36:56
519
Elsanne Couperas
Veenklooster
38:25
36:44
520
April Rispens
Leeuwarden
38:29
37:41
521
Marja Fokkema
Oudega gem Smallinge
38:32
36:48
522
Saskia Boom
Leeuwarden
38:34
37:01
523
Harminke Vellinga-Vens
Dutch Runners Basic
38:39
37:01
524
Hesther van der Meer
Haarlem
38:40
37:34
525
Tineke Deelstra
Leeuwarden
38:43
37:07
526
Nynke Jongsma
Franeker
38:43
37:27
527
Vera de Kroon
Dronryp
38:43
36:39
528
Hiske Gorter
Gerkesklooster
38:46
37:05
529
Sandra Fokkema
Leeuwarden
38:48
37:03
530
Liesbeth Terwisscha
Leeuwarden
38:50
37:07
531
Tanja Scale
Drachten
38:50
36:57
532
Hiltje de Boer
Kootstertille
38:53
37:16
533
Caterina de Jong-Tafun
Leeuwarden
38:57
37:12
534
Geke Timmermans
Deinum
39:03
37:07
535
Gea Kuiken
Leeuwarden
39:03
37:08
536
Ester van der Meer
Oentsjerk
39:05
37:45
537
Mascha Booij
Leeuwarden
39:06
37:45
538
Klazien Dijkstra-Coupe
Twijzelerheide
39:07
37:49
539
Marieke de Jong
Oudehaske
39:07
38:02
540
Dirkje Tinga-Dijkstra
Mantgum
39:07
37:50
541
Ryanne de Jong
Oudehaske
39:08
38:03
542
Carry Bijlsma
Leeuwarden
39:10
38:40
543
Anja Wielling
Tytsjerk
39:10
38:41
544
Olga Wildschut
Groningen
39:12
38:05
545
Kim Revers
Heerenveen
39:12
38:08
546
Marije Klazema
Ureterp
39:15
37:38
547
Geeke Bosma
Wolvega
39:16
37:09
548
Anna de Jong
Leeuwarden
39:18
38:18
549
Inge Gemeraad
Goutum
39:19
37:32
550
Kim Wijnand
Heerenveen
39:23
37:16
551
Ageeth Visser-Wilderva
Goutum
39:34
38:03
552
Yvonne Kroon
Bontebok
39:35
38:32
553
Sjirkje Huitema
Leeuwarden
39:35
38:29
554
Karin Lennaerts
Buitenpost
39:37
38:39
555
Laura Rutjes
Eindhoven
39:38
39:23
556
Tiny Rutjes-Koster
Eindhoven
39:38
39:24
557
Irene van der Meer
Leeuwarden
39:39
37:46
558
Fronny Hendriks
Ryptsjerk
39:46
37:49
559
Jolanda de Grijs
Ryptsjerk
39:46
37:49
560
Tiny Hibma
Minnertsga
39:46
38:28
561
Linda Piersma
Leeuwarden
39:55
39:12
562
Sandra Beuker
Leeuwarden
40:02
38:35
563
Donna Salverda
Loopgroep Leeuwarden
40:24
38:20
564
Justine Nonkes
Oudwoude
40:38
38:58
565
Evelyn Wijnja
Bolsward
40:39
38:32
566
Nathalie de Jonge
Wirdum Fr
40:40
38:54
567
Yvonne Hagels
Loopgroep Leeuwarden
40:42
38:57
568
Emma Stumpf
Leeuwarden
40:45
38:40
569
Mia Stumpf
Loopgroep Leeuwarden
40:45
38:40
570
Corinne Jonkers
Wolvega
41:18
40:46
571
Anka Bosma
Franeker
41:24
39:52
572
Esther Aukes
Nij Altoenae
41:26
39:58
573
Anja Herder
Leeuwarden
41:43
39:43
574
Judith Wietsma
Leeuwarden
41:53
40:03
575
Esther Wijma
Leeuwarden
42:09
41:13
576
Petra Torenga
Leeuwarden
42:34
40:49
577
Alwina Homma
Leeuwarden
42:35
40:26
578
Diana Elsinga
Leeuwarden
42:35
40:26
579
Jo Honderd
Leeuwarden
42:35
41:39
580
Sanne Vlietstra
Leeuwarden
42:42
41:40
581
Nathaly van der Zee
Nij Altoenae
42:49
42:08
582
Akkie Damsma
Franeker
43:24
42:23
583
Grietje Gorter
Gerkesklooster
43:32
41:50
584
Henny Rondaan-Stalling
Friesland
43:40
42:04
585
Wendy Bos
Langezwaag
43:47
42:47
586
Tryntsje Rekker
Dokkum
43:56
42:26
587
Lian Wilming
Leeuwarden
44:43
44:13
588
Janke Ritsema
Grijpskerk
46:03
44:23
589
Catharina Ketelaar
Leeuwarden
46:09
45:22
590
Lotte Sloterdijk
Stiens
46:41
45:23
591
Shirley Terpstra
Leeuwarden
46:59
45:43
592
Roelyke Gallego-Wiltho
Leeuwarden
47:03
46:15
593
Christina de Boer
Gytsjerk
47:03
46:14
594
Jacintha Zuidgeest
Langezwaag
48:02
47:00
595
Sanne Timmerman
Heerenveen
48:02
47:06
596
Annalie Oosterhof
Heerenveen
48:16
47:19
597
Laura Hendriks
Elsloo Fr
50:17
49:20
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
SV Veendam
32:44
32:44
2
Jan Stuursma
SV Veendam
32:44
32:44
3
Nyk Adema
Horror
34:29
34:29
4
Siep Nota
Horror
35:10
35:10
5
Erik Bouma
Horror
35:41
35:41
6
Jordi Stam
AV Heerenveen
35:57
35:57
7
Menno Mud
Friesland
36:38
36:38
8
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
36:42
36:42
9
Jan Pieter Baarsma
Leeuwarden
36:57
36:55
10
Jetze Gevel
Makkum Fr
37:06
37:05
11
Richard Kienstra
Lionitas
37:11
37:11
12
Arjen Boonstra
Leeuwarden
37:21
37:20
13
Floris Boonstra
Leeuwarden
37:21
37:20
14
Daan van der Hoek
Tilburg Road Runners
37:36
37:35
15
Huib-Jan Imbens
Wirdum Fr
38:04
38:00
16
Niels Taatgen
Groningen Atletiek
38:07
38:01
17
Jorrit Bijl
Goutum
38:25
38:24
18
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
38:27
38:26
19
Dino Huremovic
Heerenveen
38:28
38:26
20
Patrick Sinnema
AV Heerenveen
38:40
38:40
21
Mark Zondervan
Leeuwarden
38:58
38:44
22
Hayo Bootsma
Lionitas
39:25
39:23
23
Richard Velsen
Achlum
39:58
39:55
24
Maije Jelmer Tromp
Deinum
40:00
39:53
25
Klaas Werkhoven
Spartacus
40:01
40:00
26
Sjirk Hofstra
Leeuwarden
40:22
39:22
27
Daniel de Jong
Lionitas
40:42
40:42
28
Jan Piet de Jager
Stiens
40:54
40:54
29
Harmen Dijkstra
Lionitas
40:55
40:54
30
Klaas Miedema
Spartacus
41:08
41:07
31
Doekle Volbeda
Leeuwarden
41:09
40:40
32
Robert Snoek
Buitenpost
41:11
41:03
33
Gerben Ziel
Oldetrijne
41:14
41:12
34
Willem Bantema
Groningen
41:20
40:44
35
John Sloot
Leeuwarden
41:25
40:50
36
Johannes Althuisius
Leeuwarden
41:29
41:26
37
Klaas Schotanus
Oudemirdum
41:35
41:20
38
Jan Fokma
Leeuwarden
41:50
41:21
39
Gerber Koster
Leeuwarden
41:57
41:55
40
Michiel Punter
Groningen
42:05
42:05
41
Harm Alberts
Friesland
42:07
42:04
42
Marco Kingma
Kollumerpomp
42:10
41:57
43
Foppe Jan Palsma
Leeuwarden
42:11
41:28
44
Ronald vanger
Burgum
42:14
42:06
45
Jelmer Visser
Leeuwarden
42:17
41:04
46
Johan Meinsma
Lionitas
42:24
42:15
47
Wilco Berga
Terwispel
42:34
42:03
48
Pieter Tolsma
Arum
42:34
41:27
49
Otto de Boer
Friesland
42:41
42:38
50
Bert van Oosten
Lionitas
42:46
42:30
51
Hans Hiemstra
Harkema
42:53
42:22
52
Frank Ijsselmuiden
Gytsjerk
42:53
42:53
53
Luutsen van Houten
Groningen
42:54
42:52
54
Jan-Hessel Boermans
Grou
43:06
41:42
55
Roel Tiemessen
Lionitas
43:08
42:24
56
Adrie Atsma
Leeuwarden
43:08
42:42
57
Maurice de Jong
Leeuwarden
43:11
42:58
58
Gerko Riedstra
Goutum
43:15
42:43
59
Marcel Stuurhaan
Leeuwarden
43:23
42:44
60
Menno de Jong
Leeuwarden
43:34
43:32
61
Auke Kuipers
Leeuwarden
43:35
43:12
62
Errit de Boer
Groningen
43:36
42:41
63
Sietze Sietzema
Emmeloord
43:38
42:37
64
Rob de Jong
Leeuwarden
43:41
43:01
65
Jan Bosgraaf
Impala
43:49
43:09
66
Theo de Vries
Leeuwarden
43:50
43:30
67
Robin Sinnema
Leeuwarden
43:55
43:41
68
Hielke Nienhuis
Lekkum
43:55
43:40
69
Gert van der Meijden
Munein
44:03
43:37
70
Marco Pietersma
Lionitas
44:10
44:03
71
Sierdjan Koster
Groningen
44:12
43:28
72
Klaas Jan Huizing
Lionitas
44:14
43:43
73
Jorrit Jorritsma
Buitenpost
44:20
43:24
74
Paul Roelvink
Leeuwarden
44:21
43:28
75
Patrick Cress
Heerenveen
44:25
43:15
76
Peter Hoekstra
IJlst
44:30
44:02
77
René Huisman
Leeuwarden
44:38
44:26
78
Berrie van Dijk
Leeuwarden
44:49
44:19
79
Tristan Vlogman
Tolbert
44:50
43:26
80
Edward Pechler
Groningen
44:52
44:14
81
Sico van der Wal
Impala
44:52
44:14
82
Gerrit Duits
Sneek
44:52
44:16
83
Wouter van der Meer
Leeuwarden
44:57
44:06
84
Leon Minnema
Groningen
45:02
42:45
85
Remko Diekstra
Stiens
45:06
44:54
86
Siebe Kingma
Leeuwarden
45:15
44:13
87
Johannes de Jong
Luxwoude
45:22
45:02
88
Jasper Sikken
Nijmegen
45:24
44:50
89
Franco Bonasia
Leeuwarden
45:25
44:51
90
Sjaak van Leeuwen
Leeuwarden
45:32
45:17
91
Daniël van 't Zand
Ryptsjerk
45:32
45:19
92
Peter Postma
Leeuwarden
45:43
44:54
93
Remmelt Eldering
Leeuwarden
45:57
45:24
94
Roel Wytse Teunissen
Feanwalden
46:08
45:18
95
Otto Postma
Hempens
46:12
45:26
96
Pier Miedema
Hurdegaryp
46:14
46:01
97
Wessel Noppers
Leeuwarden
46:15
44:58
98
Christiaan Werkhoven
Dutch Runners Basic
46:20
45:19
99
Rudi Nieveen
Bakkeveen
46:21
45:55
100
Pieter Miedema
Leeuwarden
46:26
46:13
101
Dennis Roeden
Franeker
46:27
45:52
102
Kevin Kepers
Hoorn Nh
46:29
45:39
103
Rinze de Leeuw
Terherne
46:32
46:12
104
Klaas Pranger
Damwald
46:38
46:05
105
Marco Talhout
Franeker
46:40
46:14
106
Wietse Hensema
Leeuwarden
46:41
46:12
107
Alexander Lethen
Veluwe
46:42
46:05
108
Ian Harman
Bucks (GBR)
46:47
45:47
109
Ilja Poesse
Leeuwarden
46:47
45:47
110
Mike Rozendaal
Leeuwarden
46:47
45:48
111
Stijn de Ruiter
Goutum
46:51
45:57
112
Lammert Odinga
Lionitas
46:57
46:41
113
Gerbrand Stap
Leeuwarden
46:57
46:22
114
Eduard Drenth
Franeker
46:59
45:41
115
Michel Vollebregt
Rotterdam Atletiek
47:05
45:41
116
Flip Keuning
Sexbierum
47:06
45:43
117
Kevin Nijp
Leeuwarden
47:07
46:37
118
Jan Arie de Graaf
Drachten
47:08
45:42
119
Daan Kuperus
Hurdegaryp
47:09
45:47
120
Jelmer Wicher de Rijke
Deinum
47:11
46:18
121
Sikko Ros
St.-Annaparochie
47:15
46:35
122
Jorrit de Vries
Leeuwarden
47:15
46:25
123
Jakob de Berg
Groningen
47:27
46:49
124
Karim Hamad
Leeuwarden
47:35
44:36
125
Bennie Breedenbach
Buitenpost
47:36
46:58
126
Coos van der Molen
Surhuisterveen
47:39
46:33
127
Niek van Zwanenburg
Deinum
47:46
46:52
128
Sybold de Boer
Kimswerd
47:46
46:50
129
Rutger Jacobs
Leeuwarden
47:55
47:27
130
Andre Jerusalem
Sneek
47:55
47:09
131
Berend Scheltens
Leeuwarden
48:06
46:11
132
Maarten Kloppenburg
Leeuwarden
48:08
45:38
133
Raymond Vos
Hurdegaryp
48:11
47:09
134
Ruben Muller
Leeuwarden
48:12
47:08
135
Dirk de Groot
Lionitas
48:23
47:56
136
Johan Hoogerhuis
Schalsum
48:28
47:46
137
Reimer te Velde
Leeuwarden
48:29
47:49
138
Jan Buning
Leeuwarden
48:31
48:00
139
Richard de Jong
Leeuwarden
48:35
47:36
140
Edward Veenstra
Leeuwarden
48:36
46:33
141
Arno Miedema
Leeuwarden
48:37
48:12
142
Daniel le Fevre
Deinum
48:37
47:43
143
Jetse Kleiterp
Deinum
48:38
47:44
144
Peter Reitsma
Leeuwarden
48:41
47:34
145
Sjaak Tiemersma
Opende
48:46
47:41
146
Max Spaargaren
Leeuwarden
48:52
47:15
147
Sjoerd Andringa
Alkmaar
48:52
48:02
148
Jan Sape van der Veen
Westergeest
48:57
48:15
149
Henk Velkers
Leeuwarden
48:57
47:59
150
Martin de Boer
Lionitas
48:58
48:19
151
Arie Hoogsteen
Lionitas
49:03
48:03
152
Jan Schengenga
Joure
49:05
47:55
153
Paul van Hoogmoed
Tijnje
49:08
48:31
154
Robert Dijkinga
Leeuwarden
49:13
46:59
155
Gerard Schade
Leeuwarden
49:16
46:41
156
Ivar Siccama
Haarlem
49:20
47:57
157
Edwin van der Wal
Lionitas
49:23
46:47
158
Koen Noorduin
Leeuwarden
49:25
47:51
159
Jurjen Bulthuis
Kollum
49:28
49:09
160
Germ Nijboer
Burgum
49:33
48:43
161
Frank Wanders
Franeker
49:34
48:11
162
Gertjan Koop van 't Ja
Leeuwarden
49:37
48:04
163
Marco van IJs
Leeuwarden
49:39
48:14
164
Wilbert Veltman
Leeuwarden
49:40
48:55
165
Hylke J. Kloosterman
Oentsjerk
49:40
49:03
166
Bauke Jansen
Bolsward
49:41
47:27
167
Ibo-Jan Bosma
Sneek
49:41
49:08
168
Peter Feenstra
Leeuwarden
49:43
49:02
169
Edwin van der Veen
Meppen
49:43
48:38
170
Dirk Smit
Leeuwarden
49:45
49:10
171
Kevin Buursen
Leeuwarden
49:46
48:59
172
Menno Schotanus
Leeuwarden
49:46
49:01
173
Willem Struijk
Ureterp
49:46
47:11
174
Jacco Vroegop
Leeuwarden
49:48
49:04
175
Jacob van der Ploeg
Friesland
49:52
49:50
176
Klaas de Jong
Weidum
49:59
48:08
177
Emiel Adema
Menaam
50:00
49:29
178
Geert van Beijeren
Leeuwarden
50:01
48:20
179
Stefan Keizer
Leeuwarden
50:08
49:08
180
Jeroen Beekveldt
Leeuwarden
50:11
48:19
181
Robert Wesselink
Dutch Runners Basic
50:12
48:55
182
Johan Hoekstra
Buitenpost
50:17
49:16
183
Mike Escalona
Leeuwarden
50:19
49:14
184
Gerben van der Veen
Leeuwarden
50:19
49:15
185
Jelle Groeneveld
Waskemeer
50:23
50:10
186
Ido Wijbenga
Leeuwarden
50:27
48:24
187
Marc de Wit
Leeuwarden
50:37
50:14
188
Niels Ultzen
Leeuwarden
50:39
49:42
189
Cees Amels
Makkum Fr
50:42
48:49
190
Peter minnema
Loopgroep Leeuwarden
50:46
50:28
191
Gerard Stiekema
Stadskanaal
50:48
49:26
192
Gerben Ellérie
Berltsum
50:49
49:37
193
Jan Schram
Bakhuizen
50:50
50:33
194
Mohamed El ouariachi
Heerenveen
50:52
50:40
195
David van der Meijden
Munein
50:55
50:23
196
Ebele Jansma
Gytsjerk
50:55
50:18
197
Arnold van Oostrum
Stiens
50:59
50:05
198
Manfred Groenhof
Leeuwarden
51:00
50:35
199
Remco Beima
Leeuwarden
51:02
49:49
200
Wiebe de Roos
Leeuwarden
51:05
48:08
201
Robert-Jan Heizenberg
Leeuwarden
51:08
50:28
202
Lieuwe van der Heide
Harkema
51:09
50:12
203
Pepijn Punt
Leeuwarden
51:09
48:42
204
Izaak Talsma
Achlum
51:11
50:30
205
Theo Jager
Leeuwarden
51:13
50:46
206
Henk Melker
Loopgroep Leeuwarden
51:15
50:01
207
Age Boschma
Wolvega
51:16
49:57
208
Thymen Wijma
Leeuwarden
51:17
50:08
209
Johan IJpma
Heerenveen
51:19
49:52
210
Jos Scholtens
Groningen
51:22
49:53
211
Gerben van der Meijden
Groningen
51:24
50:52
212
Jens Kasper
Steenbergen Dr
51:25
50:00
213
Eugene Koeman
Amsterdam
51:25
50:29
214
Henk Boonstra
Hurdegaryp
51:31
50:46
215
Hayo van der Meer
Hurdegaryp
51:36
50:34
216
Mechiel van der Meulen
Drachten
51:36
51:17
217
Hildebrand Dijkstra
Dutch Runners Basic
51:39
50:23
218
Albert Noppert
Burdaard
51:39
50:44
219
Raoul van Balen
St.-Annaparochie
51:40
49:56
220
David Kuipers
Heerenveen
51:40
49:32
221
Remco Deinum
Sneek
51:42
49:04
222
Jeroen de Jong
Leeuwarden
51:42
48:53
223
Martin Bolhuis
Leeuwarden
51:43
51:00
224
Klaas Langoor
Leeuwarden
51:48
48:49
225
Hans van der Lei
Heerenveen
51:50
50:22
226
Wouter van Dijk
Leeuwarden
51:51
50:37
227
Hielke de Graaf
Kollumerzwaag
51:52
49:46
228
Robin Telgenhof
Leeuwarden
51:52
51:52
229
Erik Krikke
Leeuwarden
51:54
50:31
230
Ruben van der Meer
Haarlem
51:58
51:36
231
Bruce Pardoen
Bennebroek
51:58
51:36
232
Jonathan Tamminga
Leeuwarden
51:59
51:10
233
Edwin Veninga
Leeuwarden
52:05
49:46
234
Sebastiaan Kleefstra
Leeuwarden
52:05
50:24
235
Marco Balk
Leeuwarden
52:06
50:20
236
Gerrit Gros
Hallum
52:07
51:14
237
Johan Poortinga
Leeuwarden
52:10
51:30
238
Hagen Augenbroe
Leeuwarden
52:10
51:18
239
Anne Russchen
Hallum
52:11
51:19
240
Sander Rispens
Leeuwarden
52:16
51:23
241
Chris de Pater
Amersfoort
52:16
51:57
242
Hessel Katsma
Burdaard
52:16
51:20
243
Luc Estié
Bolsward
52:17
51:04
244
Luuk Westra
Leeuwarden
52:18
50:44
245
Tom Keizer
Leeuwarden
52:20
51:21
246
Josse Brouwer
Leeuwarden
52:21
51:22
247
Marco de Graaff
Havelte
52:25
52:05
248
Peter Lamberts
Heerenveen
52:25
51:13
249
Gerrit de Jong
Ee
52:26
51:10
250
Johan Oostenveld
Warns
52:29
50:34
251
Vincent Tassenaar
Groningen
52:31
51:19
252
Marco Veldman
Stiens
52:39
51:47
253
Niels Helder
Noardburgum
52:40
50:28
254
Pieter Hoekstra
Goutum
52:45
51:38
255
Meindert de Koning
Leeuwarden
52:45
51:56
256
Niels Bovendeur
Delft
52:47
51:26
257
Mattijs Tiggeler
Leeuwarden
52:48
51:48
258
Koos de Vetten
Leeuwarden
52:50
51:47
259
Pieter van Muijen
Oldeberkoop
52:50
51:50
260
Bas van Eerden
Leeuwarden
52:51
49:48
261
Arnold Schuil
Leeuwarden
52:59
50:53
262
Peter Bär
Leeuwarden
53:00
51:40
263
Jan van Dorst
Leeuwarden
53:01
51:44
264
Peter van Dasselaar
Leeuwarden
53:05
50:50
265
Jeroen van Dasselaar
Leeuwarden
53:05
50:50
266
Marcel Swart
Sneek
53:05
52:22
267
Jan van der Wal
Leeuwarden
53:05
51:35
268
Jan van der Meulen
Sexbierum
53:08
52:01
269
Sandrie Datema
Amersfoort
53:14
51:19
270
Lars Postema
Zuidhorn
53:17
51:03
271
Robert Kingma
Kollumerpomp
53:17
51:41
272
Kees Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
53:18
51:32
273
Jacob Hans van Dijk
Leeuwarden
53:18
50:52
274
Harald de Jonge
Oldemarkt
53:21
52:32
275
Thiery van Groen
Gorredijk
53:22
53:19
276
Ruben ten Napel
Leeuwarden
53:23
51:42
277
Wiebren Spieker
De Knipe
53:24
52:11
278
Hugo Reitsma
Hurdegaryp
53:25
51:58
279
Ton Meuleman
Heerenveen
53:25
51:57
280
Roland Scholte
Leeuwarden
53:27
52:44
281
Lucas van der Meulen
Leeuwarden
53:27
52:44
282
Gideon Oudshoorn
Leeuwarden
53:29
51:59
283
Niels van Eenenaam
Leeuwarden
53:29
52:41
284
Frank Rijnbeek
Ried
53:31
50:59
285
Hendrik Overeinder
Leeuwarden
53:33
52:01
286
Isaias Ferreira
Leeuwarden
53:34
51:52
287
Jurjen Beimers
Leeuwarden
53:35
52:48
288
Bernard Kloostra
Leeuwarden
53:35
52:50
289
Marcel v d Wal
Deinum
53:36
52:49
290
Jan Zaaijer
Leeuwarden
53:38
51:33
291
Hylke Anema
Sneek
53:41
51:57
292
Olaf de Jong
Leeuwarden
53:42
53:14
293
Kerst Heida
Harlingen
53:43
52:19
294
Willem Langoor
Groningen
53:45
50:46
295
Domien Adema
Menaam
53:49
53:17
296
Jouke Peters
Lekkum
53:55
53:20
297
Mark van Deutekom
Leeuwarden
54:02
52:14
298
Arjen Nieveen
Bakkeveen
54:10
52:54
299
Johan Lettink
Leeuwarden
54:14
52:39
300
Lasse de Leeuw
Heerenveen
54:15
52:01
301
Sander Schriemer
Leeuwarden
54:15
52:06
302
Klaas Faber
Leeuwarden
54:19
52:36
303
Emile Kok
Leeuwarden
54:19
52:49
304
Jan Verhoeff
Loopgroep Leeuwarden
54:20
51:44
305
Klaas-Peter van Huis
Groningen
54:21
52:43
306
Siebe Tjalma
Leeuwarden
54:24
53:56
307
Johan Jongsma
Holwerd
54:24
53:31
308
Peter Eisinga
Leeuwarden
54:26
52:08
309
Rinse vd Wal
Deinum
54:27
53:41
310
Senne Floor Siegers
Arnhem
54:29
53:32
311
Marinus Giesing
Stiens
54:30
53:07
312
Ricardo Bout
Leeuwarden
54:30
52:05
313
Jelle Westerhof
Drachten
54:32
52:40
314
Rijk van Elteren
Leeuwarden
54:33
53:52
315
Pierre Zondervan
Leeuwarden
54:34
53:17
316
Ruud Fransz
Leeuwarden
54:34
54:18
317
Richard van de Linde
Leeuwarden
54:35
52:26
318
Andries Rinsma
Leeuwarden
54:37
52:35
319
Nanne Kleefstra
Deinum
54:39
52:57
320
Gosse Braaksma
Leeuwarden
54:39
52:12
321
Hylke Faber
Ysbrechtum
54:45
52:59
322
Eit Gaastra
Sneek
54:45
53:58
323
Dick Postema
Zuidhorn
54:46
52:32
324
Jefta Bogaard
Lionitas
54:49
52:52
325
Ad Peter Slagter
Goutum
54:49
53:00
326
Pieter Tuinier
Leeuwarden
54:49
53:41
327
Bert Dekker
Loopgroep Leeuwarden
54:50
53:45
328
Peter Wijma
Burgum
54:52
52:13
329
Alle Poortema
Heerenveen
54:52
53:45
330
Jorick Zijlstra
Groningen
54:54
51:56
331
Jinnie Wondwijk
Leeuwarden
54:54
53:15
332
Gerard Hoekstra
Buitenpost
54:56
53:54
333
Piet Kempenaar
Leeuwarden
55:00
53:22
334
Jort Verwer
Sneek
55:00
53:17
335
Reit Nijp
Leeuwarden
55:01
54:00
336
Jouke de Vries
Leeuwarden
55:02
54:05
337
Simon Vlas
Lionitas
55:03
53:25
338
Peter Spek
Boer
55:03
52:31
339
Klaas Jan de Boer
Leeuwarden
55:03
53:20
340
Rinke de Jong
Leeuwarden
55:04
52:31
341
Bert de Vries
Drachten
55:07
53:53
342
Arjen Reitsma
Dutch Runners Basic
55:09
53:59
343
Niels Picard
Leeuwarden
55:19
54:21
344
Ruud van Houten
Stiens
55:19
54:46
345
Andre Sijbesma
Leeuwarden
55:19
54:21
346
Fokke Tiemersma
Leeuwarden
55:20
52:43
347
Geert Teitsma
Grou
55:22
54:26
348
Marcel van den Hoeven
Sibrandabuorren
55:27
54:31
349
Emile Rozendal
Goutum
55:31
53:59
350
Johan Idema
Leeuwarden
55:33
53:23
351
Jop Richard
Leeuwarden
55:34
54:48
352
Dirk B. Elsma
Dronryp
55:35
54:19
353
Dick Boymans
Oentsjerk
55:35
55:05
354
Martin Stavleu
Hallum
55:40
54:46
355
Jens Dijkstra
Leeuwarden
55:45
55:00
356
Damiano Ramalli
Lionitas
55:46
53:49
357
Anthoon Haagsma
Sneek
55:50
55:07
358
Siem Akkerman
Leeuwarden
55:51
54:11
359
Jaap Vos
Leeuwarden
55:53
54:53
360
Rene Oudshoorn
Leeuwarden
55:54
54:24
361
Mischa Poortman
Loopgroep Leeuwarden
55:55
53:55
362
Sem Wijma
Leeuwarden
55:55
53:22
363
Gerben Heidstra
Twijzel
55:57
54:44
364
Jaap Braaksma
St.-Jacobiparochie
56:00
53:30
365
Marcel Riemsma
Grou
56:01
54:52
366
Ronald Veld
Goutum
56:03
53:19
367
Johannes Folkertsma
Leeuwarden
56:04
55:25
368
Jan Boersma
Ryptsjerk
56:05
55:02
369
Lykele F. de Roos
Leeuwarden
56:06
53:09
370
René van der Zwaag
Leeuwarden
56:08
54:12
371
Eelco Braaksma
St.-Jacobiparochie
56:09
53:39
372
Thiadmer de Witte Hoog
Leeuwarden
56:11
55:11
373
Johny Sikkema
Indijk
56:13
54:15
374
Olaf Kerstholt
Loopclub Burgum
56:14
54:07
375
Eric Tanahatoe
Gytsjerk
56:15
55:44
376
Luut Haites
Stiens
56:15
55:01
377
Edwin Hoekstra
Leeuwarden
56:16
54:36
378
Douwe Rijpstra
Oentsjerk
56:18
55:35
379
Matthijs van der Laan
Leeuwarden
56:19
54:08
380
Rob Hendriks
Ryptsjerk
56:20
55:37
381
Willem Reitsma
Friesland
56:21
54:57
382
Anton Bodbijl
Steenwijk
56:22
54:12
383
Durk Brouwer
Sneek
56:22
55:40
384
Dirk Jan Kuipers
Stiens
56:32
55:33
385
Frits de Jager
Dokkum
56:32
54:29
386
Paul de Vries
Hurdegaryp
56:33
55:12
387
Willem Toren
Leeuwarden
56:39
54:54
388
Albert Hoorn
Surhuisterveen
56:40
54:31
389
Ronny Mensink
Leeuwarden
56:40
56:03
390
Theo de Boer
Leeuwarden
56:42
55:39
391
Hans-Henk Wolters
Leeuwarden
56:44
56:21
392
Klaas Marks
Oosterstreek
56:45
56:01
393
Jan Koster
Doezum
56:45
56:07
394
Johannes Sijbesma
Dronryp
56:46
56:20
395
Reinier Schippers
Stiens
56:47
54:24
396
Niek Houkes
Stiens
56:47
54:23
397
Roelof Oosterhof
Groningen
56:48
54:31
398
Rob Jonker
Julianadorp
56:48
55:01
399
Lolke Buma
Witmarsum
56:50
55:25
400
Erik Koops
Balk
56:52
55:46
401
Jan Deelstra
Stiens
56:53
55:39
402
Leo de Vries
Leeuwarden
56:55
56:14
403
Mattie Hooijenga
Leeuwarden
56:57
55:41
404
Dennis Melein
Leeuwarden
56:58
54:17
405
Albert Bijma
Vrouwenparochie
57:00
56:07
406
Steven Kuipers
Leeuwarden
57:02
56:23
407
Vlad Laiu
Oranjewoud
57:04
55:13
408
Rene Meijer
Running2000
57:06
56:42
409
Ronald Ars
Stiens
57:09
55:54
410
Eddy Procee
Leeuwarden
57:09
55:17
411
Sjoerd Proceé
Leeuwarden
57:10
55:18
412
Tjeerd Kuipers
Leeuwarden
57:10
55:21
413
Jesse Piebenga
Leeuwarden
57:14
54:39
414
Jan Feenstra
Friesland
57:15
56:08
415
Harry Renken
Leeuwarden
57:15
55:13
416
André Visser
Leeuwarden
57:18
55:17
417
Catharinus Veninga
Koarnjum
57:19
55:00
418
Roeland Omniczynski
Leeuwarden
57:25
55:09
419
Tjerk de Jong
Friesland
57:26
55:15
420
Paul Busstra
Leeuwarden
57:27
54:51
421
Duncan Spaargaren
Leeuwarden
57:28
55:50
422
Sutha Thanapalsingham
Leeuwarden
57:29
54:48
423
Jeltse Mud
Leeuwarden
57:32
56:36
424
Mark Kemker
Leeuwarden
57:34
55:52
425
Raymond Buis
Harlingen
57:37
55:55
426
Erik de Jong
Leeuwarden
57:38
55:59
427
Martijn Lantinga
Hurdegaryp
57:38
55:01
428
Rob Dijkstra
Hallum
57:39
57:03
429
Paul van Hee
Groningen
57:39
55:49
430
Jaap Halma
Leeuwarden
57:39
55:51
431
Jan Vegter
Leeuwarden
57:39
55:49
432
Stefan Vegter
Groningen
57:39
55:49
433
Johan Weistra
Leeuwarden
57:39
56:35
434
Jan Pieters
Tytsjerk
57:46
55:55
435
Dharma Blelis
Leeuwarden
57:48
55:07
436
Coen Peeperkorn
Leeuwarden
57:52
57:03
437
Matthijs Sinnema
Leeuwarden
57:52
57:23
438
Arjen van der Ziel
Leeuwarden
57:54
56:34
439
Koos Pietersma
Lionitas
57:58
55:38
440
Friso Annema
Amsterdam
58:00
57:44
441
Oene Harm vd Meer
Burgum
58:07
57:25
442
Leen Plokkaar
Julianadorp
58:08
56:42
443
Jan Wattimena
Impala
58:14
56:16
444
Mark Uitvlugt
Leek
58:16
56:57
445
Maarten van Zwanenburg
Deinum
58:16
56:24
446
Reinout Jansen
Broeksterwald
58:17
55:48
447
Jan de Vries
Warns
58:17
56:21
448
Sven Heslinga
Hijum
58:18
55:18
449
Arno Gaarthuis
Leeuwarden
58:20
56:08
450
Hendriksma Gerard
Leeuwarden
58:21
56:36
451
Tjibbe Deinum
Sneek
58:22
55:44
452
Harrie Holtman
Leeuwarden
58:24
56:06
453
Friso Kleefmann
Leeuwarden
58:26
56:09
454
Eddy Rolf
Loopgroep Hugo Veenk
58:29
55:38
455
Jelle Wagenaar
Loopgroep Hugo Veenk
58:30
55:39
456
Andalasto Koppe
Frieschepalen
58:34
56:56
457
Bauke Roelevink
Leeuwarden
58:36
57:29
458
Jaap Zijlstra
Oudehorne
58:37
56:56
459
Andre Ignatius
Leeuwarden
58:39
56:38
460
Roald Mud
Leeuwarden
58:40
56:25
461
Jelle Offenga
Franeker
58:41
56:18
462
Arne Frank Mauer
Loopgroep Leeuwarden
58:41
56:30
463
Feitze Peentstra
Hijum
58:42
55:40
464
Erik Stiekema
Leeuwarden
58:44
57:22
465
Johan van der Meulen
Franeker
58:46
56:53
466
Erwin Oosterhuis
Dutch Runners Basic
58:46
57:02
467
Quin van Huizen
Leeuwarden
58:49
57:36
468
Johan Offenga
Franeker
58:50
56:27
469
Rob Eisenga
Menaam
58:50
57:32
470
Jan-Remco
Leeuwarden
58:54
56:58
471
Peter Liemburg
Loopgroep Hugo Veenk
58:55
56:04
472
Klaas Veenstra
Buitenpost
58:59
57:25
473
Jan Bosman
Lionitas
58:59
57:23
474
Jaap Heslinga
Hallum
59:03
56:05
475
Jacob Boersma
Boijl
59:04
57:52
476
Marc Kitslaar
Lionitas
59:07
57:52
477
Ronald Hoeksta
Reduzum
59:08
56:55
478
Oeble Kempenaar
Haaksbergen
59:11
58:05
479
Erik posthuma
Leek
59:13
56:32
480
Michel Postma
Goutum
59:13
56:32
481
Ewoud de Roos
Raard
59:15
56:16
482
Peter Tuurenhout
Harlingen
59:17
57:11
483
Henk Wiering
Menaam
59:18
57:28
484
Gerke Boekema
Franeker
59:24
57:53
485
Frederik Hogendorp
Leeuwarden
59:26
58:36
486
Erwin vd Blom
Leeuwarden
59:42
57:15
487
Matthijs Buteijn
Wolvega
59:44
58:21
488
Cemal Killi
Leeuwarden
59:45
59:04
489
Paul Lups
Leeuwarden
59:50
58:58
490
Siebe de Jong
Kollum
59:51
57:40
491
Bertus Jaarsma
Dutch Runners Basic
1:00:08
58:13
492
Jan Hofstra
Friesland
1:00:10
57:31
493
Boudewijn Mintjens
Leeuwarden
1:00:11
58:51
494
Clinton Siccama
Amsterdam
1:00:13
58:49
495
Jefrey de Graaf
Leeuwarden
1:00:13
59:04
496
Tom Hylkema
Gytsjerk
1:00:14
59:04
497
Edwin Hoogeveen
Heerenveen
1:00:14
57:35
498
Tjeerd Yedema
Leeuwarden
1:00:15
59:06
499
Mark Stuyt
Leeuwarden
1:00:20
58:48
500
Alvin Sibbald
Leeuwarden
1:00:20
58:48
501
Frans Hoitinga
Leeuwarden
1:00:21
57:32
502
Theo van Wamel
Sneek
1:00:22
57:41
503
Arjen Bruinsma
Ingelum
1:00:24
57:55
504
GJ Wijma
Leeuwarden
1:00:25
58:37
505
Jacob Boogert
Leeuwarden
1:00:30
58:41
506
Ritsko van Vliet
Leeuwarden
1:00:30
1:00:00
507
Auke van der Horn
Buitenpost
1:00:33
59:44
508
Louis Kemper
Leeuwarden
1:00:36
57:54
509
Dedmer Swart
St.-Annaparochie
1:00:39
58:23
510
Max Juana
Leeuwarden
1:00:40
58:08
511
Cor Stienstra
Leeuwarden
1:00:40
58:38
512
Indro de Moor
Akkrum
1:00:50
1:00:14
513
Werner Vink
Leeuwarden
1:00:51
59:11
514
Roelof van Marrum
Franeker
1:01:07
58:36
515
Robert Nieveen
Oosterwolde Fr
1:01:12
58:20
516
Lambert Brinks
Horror
1:01:15
59:39
517
Theo Alves
Impala
1:01:19
58:28
518
Rutger Fopma
Hilaard
1:01:24
58:57
519
Hans ten Houten
Leeuwarden
1:01:35
58:34
520
Mentko Nip
Heerenveen
1:01:39
59:04
521
Eli Beeksma
Hurdegaryp
1:01:43
1:01:10
522
Leen Kuipers
Leeuwarden
1:01:44
1:01:17
523
Benjo Pelder
Loopgroep Leeuwarden
1:01:48
1:00:02
524
Keimpe heslinga
Hijum
1:01:52
58:55
525
Dick Voorma
Lemmer
1:01:53
59:31
526
Gatse Hylkema
Leeuwarden
1:01:59
1:00:45
527
Tonny Muizer
Harlingen
1:02:03
59:31
528
Johan Muizer
Hurdegaryp
1:02:03
59:31
529
Tiete Wiersema
Kollum
1:02:05
59:53
530
Henk Hulscher
Leeuwarden
1:02:09
1:01:21
531
Eric van Zwam
Apeldoorn
1:02:12
59:35
532
Theo Jorna
Leeuwarden
1:02:19
1:00:04
533
Peter Spiekstra
Leeuwarden
1:02:22
59:55
534
Alessandro Altobelli
Leeuwarden
1:02:23
1:00:29
535
Hidzer van der Heide
Weidum
1:02:26
1:00:27
536
Roel van Dijk
Leeuwarden
1:02:29
59:43
537
Johan Stelpstra
Burgum
1:02:35
1:01:41
538
Jorn Posthumus
Leeuwarden
1:02:38
1:00:59
539
Rob van der Meer
Feanwalden
1:02:44
1:00:01
540
Rijk Groenhof
Drachten
1:02:50
1:00:53
541
Casper Fischer
Oldeholtpade
1:02:51
59:56
542
Jaap Rinsma
Kootstertille
1:02:53
1:00:50
543
Richard van Kammen
Leeuwarden
1:02:55
1:00:53
544
Willem van der Horst
Leeuwarden
1:03:01
1:01:13
545
Keimpe Ruurd Wijbenga
Leeuwarden
1:03:10
1:00:37
546
Bert van Oosten
Leeuwarden
1:03:16
1:00:27
547
Rinze Procee
Buitenpost
1:03:18
1:01:44
548
Johan Fonk
Hurdegaryp
1:03:21
1:00:37
549
Rients Tijsma
Raerd
1:03:22
1:01:04
550
Oene Veenstra
Leeuwarden
1:03:28
1:00:50
551
Remko de Ligt
Leeuwarden
1:03:37
1:01:06
552
Wieger Lammers
Leeuwarden
1:03:46
1:02:18
553
Fopke Bijma
Stiens
1:03:47
1:01:49
554
Bart Broos
Oosterbierum
1:03:52
1:00:53
555
Gosse Weijer
Spartacus
1:03:53
1:01:23
556
Berend Bruinsma
Leeuwarden
1:04:10
1:02:26
557
Arjan van der Veen
Goutum
1:04:11
1:01:12
558
Hans Buitink
Leeuwarden
1:04:18
1:01:52
559
John van der Haak
Leeuwarden
1:04:20
1:01:33
560
Zwier H Dijkhuis
Stiens
1:04:21
1:02:36
561
Jurn Spijksma
Leeuwarden
1:04:30
1:03:00
562
Siebren Greidanus
Winsum Fr
1:04:34
1:03:51
563
David Emaar
Damwald
1:04:40
1:03:55
564
Frits ten Berge
Leeuwarden
1:04:43
1:01:43
565
Peter Toorenburgh
Rotterdam
1:04:49
1:03:18
566
Serge Verhoef
Leeuwarden
1:04:51
1:02:23
567
Peter de Blaauw
Stiens
1:04:52
1:02:04
568
Hylco van der Zwaag
Leeuwarden
1:05:01
1:03:59
569
Sybe Couperus
Franeker
1:05:02
1:02:11
570
Heerke Osinga
Ferwert
1:05:04
1:02:53
571
Johan Betten
Goutum
1:05:05
1:02:16
572
Bennie Meutstege
Leeuwarden
1:05:06
1:02:26
573
Stan Waterlander
Bolsward
1:05:08
1:03:52
574
Erik Steensma
Leeuwarden
1:05:16
1:02:34
575
Rhandy de Wolf
Leeuwarden
1:05:22
1:02:35
576
Meindert Roosjen
Friesland
1:05:26
1:02:44
577
Bjorn de Blaauw
Leeuwarden
1:05:32
1:02:42
578
Erwin Koezema
Leeuwarden
1:05:33
1:03:09
579
Janjaap Betten
Leeuwarden
1:05:39
1:02:48
580
Dion van der Kerk
Leeuwarden
1:05:50
1:03:48
581
Siemen Betzema
Leeuwarden
1:05:50
1:05:34
582
Gerrit Lanting
Wommels
1:06:01
1:04:35
583
Dirk Rosendal
Goutum
1:06:25
1:03:31
584
Frans Robert
Leeuwarden
1:06:27
1:03:34
585
Warfa Abdi jama
Franeker
1:06:29
1:04:35
586
Edwin van der Kerk
Leeuwarden
1:06:30
1:04:28
587
Eric-jan Grondstra
Gorredijk
1:06:30
1:05:12
588
Ab-Jan Feenstra
Leeuwarden
1:06:35
1:04:13
589
Sybe Homminga
Leeuwarden
1:07:04
1:05:07
590
Foster Scott
Loopgroep Leeuwarden
1:07:06
1:04:40
591
Maurice Keizer
Leeuwarden
1:07:19
1:05:20
592
Durk Lammers
Feanwalden
1:07:20
1:05:52
593
Pieter Oosterhof
Dutch Runners Basic
1:07:20
1:05:53
594
Wouter Jans
Nijmegen
1:08:07
1:05:07
595
Jeroen Dost
Eindhoven
1:08:08
1:05:20
596
Sake Kampen
Drachten
1:08:09
1:07:06
597
Patrick Giese
Nes gem Boarnsterhim
1:08:49
1:05:52
598
Willem Stellingwerf
Leeuwarden
1:08:51
1:06:58
599
Frank Pol
Metslawier
1:08:51
1:06:31
600
Nelis Smith
Leeuwarden
1:08:58
1:06:14
601
Yannick Woudstra
Groningen
1:08:59
1:06:30
602
Jappie van der Veer
Oudebildtzijl
1:08:59
1:06:15
603
Folkert Postma
Buitenpost
1:09:08
1:06:30
604
Johan Siemensma
Leeuwarden
1:09:16
1:07:48
605
Ad Dost
Leeuwarden
1:09:29
1:06:42
606
Ron Verhoef
Hurdegaryp
1:09:58
1:07:30
607
Sven Jaasma
Leeuwarden
1:10:05
1:09:50
608
Jan van de Bult
Leeuwarden
1:10:14
1:07:20
609
Roelof Dijkstra
Hurdegaryp
1:10:20
1:08:24
610
Wietze Boonstra
Leeuwarden
1:10:59
1:08:08
611
Peter Brouwer
Leeuwarden
1:11:19
1:08:36
612
Rik Haket
Hurdegaryp
1:11:45
1:09:32
613
Han de Beer
Leeuwarden
1:12:16
1:09:23
614
Erik van der Meulen
Leeuwarden
1:12:28
1:11:31
615
Jan Visser
Nes gem Boarnsterhim
1:12:34
1:10:58
616
Bob de Vries
Leeuwarden
1:12:37
1:10:03
617
Rob Lijzenga
Leeuwarden
1:12:56
1:10:27
618
Theo Runia
Leeuwarden
1:12:56
1:10:04
619
Piet Rodenhuis
Leeuwarden
1:13:18
1:10:27
620
Paul van der Wolf
Lionitas
1:14:21
1:11:22
621
Pieter de Leeuw
Tjalleberd
1:14:29
1:11:33
622
Gerrit Betzema
Friesland
1:14:48
1:12:39
623
Jan den Heijer
Leeuwarden
1:15:11
1:12:14
624
Piter Hofstra
Weidum
1:15:59
1:13:55
625
Ernst Jan Vergonet
Leeuwarden
1:16:54
1:15:35
626
Kjeld Heslinga
Hijum
1:17:13
1:14:11
627
Ronnie Pieters
Leeuwarden
1:19:33
1:16:46
628
Frits Kooijmans
Drachten
1:19:35
1:18:03
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
36:45
36:45
2
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
38:16
38:16
3
Suzanne van der Weide
Noordkop
40:10
40:10
4
Tineke van de Vliert
Horror
41:44
41:43
5
Lydia Klessens
Friesland
42:25
42:23
6
An Bennema
Vitalis
45:23
44:58
7
Anita van der Wal
Friesland
45:48
45:48
8
Jolanda Nes
Franeker
46:16
46:05
9
Karin Danhof
Friesland
47:57
47:46
10
Janneke Spronk
Leeuwarden
48:45
48:43
11
Monique Pascha
Leeuwarden
49:08
48:57
12
Minke van Dam
Leeuwarden
49:09
48:38
13
Elisabeth Plokhooij
Bussum
49:15
48:22
14
Aafke Feenstra
IJlst
49:41
49:07
15
Geke Sinnema
Leeuwarden
49:43
49:42
16
Yvonne Miedema
Hurdegaryp
49:50
49:26
17
Tracy van der Ploeg
Friesland
49:52
49:50
18
Monique Tjeerdsma
Heerenveen
50:20
49:30
19
Anja Kok
Sneek
50:21
49:48
20
Klaziena Politiek
Leeuwarden
50:24
50:14
21
Annelies Bonnema-Slagt
Leeuwarden
50:56
50:22
22
Lucia Hollander
Lionitas
51:12
50:10
23
Martina Blanke
Gytsjerk
51:27
50:33
24
Rikst Dijkstra-Posthum
Leeuwarden
51:29
49:49
25
Christa de Groot
Groningen
51:39
50:42
26
Jellie Corbée
Horror
51:42
49:57
27
Feikje brouwer Bruinsm
Midlum
51:44
51:04
28
Anita Luik
Spartacus
51:45
51:08
29
Nynke Steensma
Leeuwarden
52:11
49:39
30
Manoek Duindam
Leeuwarden
52:39
51:31
31
Sharon Keet
Sneek
52:47
52:17
32
Saskia Scholtens
Lionitas
52:55
51:55
33
Esther Russchen
Hallum
52:58
52:05
34
Grietje van der Schaaf
Berltsum
52:59
51:48
35
Ellen van der Kooi
Leeuwarden
52:59
52:08
36
Manon Koning
Leeuwarden
53:19
52:31
37
Annet Veenstra
Leeuwarden
53:24
52:35
38
Karin Veenstra
Goutum
53:24
52:35
39
Linda Nutma
Hallum
53:24
52:09
40
Jeannet Huitema
Lionitas
53:38
53:15
41
Katinka Gerritsma
IJlst
53:47
53:13
42
Hannie Bouma
Leeuwarden
53:49
53:21
43
Adrie van den Berg
Lionitas
53:49
53:21
44
Ydwine van der Veen
Leeuwarden
53:53
52:35
45
Tjitske van Lien
Lionitas
53:54
52:53
46
Charlotte Fiets -vd We
Lionitas
53:57
53:33
47
Greetje Fontein
Leeuwarden
53:57
52:37
48
Louwra Nicolaij
Sneek
53:59
53:24
49
Anne Wil Lettink
54:00
52:24
50
Jenny Hofman
Leeuwarden
54:09
53:40
51
Mirjam Terpstra
Marrum
54:19
53:18
52
Wilma Stelpstra
Lionitas
54:20
53:29
53
Trudy Bijland
Stiens
54:22
53:07
54
Jantsje Viëtor
Lionitas
54:25
54:22
55
Marsha Broekstra
Leeuwarden
54:30
52:05
56
Mirjam Apperloo
Leeuwarden
54:37
53:12
57
Dirkje de Vries
Leeuwarden
54:39
52:58
58
Imie Canter Visscher
Beetsterzwaag
54:46
52:41
59
Miranda Zwiggelaar
Spartacus
54:48
54:12
60
Ida Zantema-Jorna
Friesland
54:51
53:04
61
Anneke Zaaijer
Leeuwarden
54:54
52:48
62
Elly Bunt
Leeuwarden
54:57
53:37
63
Tea Busstra
Leeuwarden
55:02
54:04
64
Corrie Meijer
Leeuwarden
55:07
53:49
65
Apolonia Granados Schu
Wolvega
55:18
53:59
66
Karin Bolhuis
Heerenveen
55:21
53:13
67
Ilse Esmee Teitsma
Leeuwarden
55:22
54:25
68
Marianne Visbeek
Gytsjerk
55:31
53:26
69
Wike Bruinsma
Leeuwarden
55:35
54:34
70
Wipkje Dijkman
Amersfoort
55:36
55:00
71
Claudia Kalsbeek
Leeuwarden
55:57
55:05
72
Hanny van der Bij
Friesland
56:04
54:19
73
Ines Jonker
Leeuwarden
56:04
54:48
74
Rixt Wijnja
Goingarijp
56:08
54:29
75
Jolyn Koudstaal
Groningen
56:09
54:48
76
Willeke Kasje
Groningen
56:10
53:44
77
Alice Dijkstra
Leeuwarden
56:15
55:00
78
Dieuwke van der Honing
Lionitas
56:21
55:58
79
Sjoukje van der Veen
Zwagerbosch
56:21
55:27
80
Angelien Jurel
Almere
56:26
55:40
81
Anca Meijer
Loopgroep Leeuwarden
56:28
55:03
82
Brigitte Feenstra
Ryptsjerk
56:28
55:22
83
Gerda Elzinga-Wagenaar
Munein
56:29
56:01
84
Anneke van der Zwaag
Leeuwarden
56:33
54:00
85
Heleen Hoogeveen
Groningen
56:34
56:24
86
Paula van der Werf
Leeuwarden
56:35
55:09
87
Hiske Kuipers
Akkrum
56:38
55:32
88
Sigrid Homminga
Leeuwarden
56:40
55:36
89
Willy Bankras
Joure
56:41
55:06
90
Jildau Homminga
Leeuwarden
56:43
55:39
91
Fenna van de Leeuw
Sintjohannesga
56:47
55:38
92
Nynke van Veen
Kollum
56:47
55:45
93
Janette Haasdijk
Leeuwarden
56:48
56:09
94
Brenda Albertsma
IJlst
56:55
56:21
95
Joyce looijenga-v/d la
Oentsjerk
56:58
56:29
96
Joyra Woltinge
Heerenveen
56:59
55:17
97
Joyce Buursen
Leeuwarden
57:02
56:14
98
Doutzen Wijbenga
Leeuwarden
57:03
56:11
99
Marije Rispens
Leeuwarden
57:03
56:12
100
Yvonne Norbruis
Vrouwenparochie
57:03
56:12
101
Petra Rijnsburger
Leeuwarden
57:08
54:46
102
Rinske steen
Marrum
57:11
56:09
103
Karin Tromp-Hoogeveen
Emmen
57:14
56:34
104
Leonie Oosting
Leeuwarden
57:17
56:42
105
Mariëlle de Graaf
Drachten
57:36
56:10
106
Karin Tjepkema
Leeuwarden
57:37
55:55
107
Mariëtte Mengerink
Lionitas
57:37
57:14
108
Lorien Hooijer
Jirnsum
57:38
55:01
109
Joel Weerts
Leeuwarden
57:40
55:22
110
Klaske Schaap-Dijkstra
Ingelum
57:41
55:26
111
Tanja Mud
Leeuwarden
57:41
57:15
112
Simone minnema
Loopgroep Leeuwarden
57:42
57:15
113
Wendy van der Burg
Stiens
57:48
57:02
114
Soraya Zander
Horror
57:49
55:28
115
Margret Jagersma
Leeuwarden
57:50
55:10
116
Sandra Sietzema-Veenst
Emmeloord
57:56
56:55
117
Rosmarijn Los
Goutum
57:56
56:49
118
Riek van der Meulen
Leeuwarden
57:56
57:25
119
Sarah Annema
Haarlem
58:00
57:44
120
Eva Annema
Hilversum
58:00
57:45
121
Wimke Tolsma
IJlst
58:00
57:27
122
Mariska van Balen
Heerenveen
58:01
57:37
123
Inez Boonstra
Leeuwarden
58:02
55:29
124
Karen Kerkstra
Groningen
58:03
56:42
125
Nienke Rooseboom
Groningen
58:03
57:34
126
Lammie van Engen
Leeuwarden
58:13
56:08
127
Annieke de Ruiter
Goutum
58:13
56:07
128
Dorithia Jansma
Stiens
58:18
57:32
129
Cindy Ruygrok
Schagen
58:19
56:29
130
Anna-Maija Nagel
Apeldoorn
58:19
56:35
131
Kundien van Loo
Groningen
58:33
57:48
132
Jeanet Braaksma
Loopgroep Hugo Veenk
58:34
56:57
133
Ellen-Claire Boomsma
Britsum
58:34
57:26
134
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
58:35
56:40
135
Eelkje Algra
Leeuwarden
58:37
57:29
136
Simone Kuipers
Leeuwarden
58:37
57:25
137
Laura Giesing
Utrecht
58:38
57:44
138
Christina Ysselstein
Sneek
58:40
55:59
139
Hilde Veninga
Leeuwarden
58:43
57:49
140
Joan Hiddinga
Start '78
58:46
57:20
141
Yvonne Toering
Stiens
58:47
56:39
142
Pellenbarg Stoel
Leeuwarden
58:47
56:14
143
Betty M.de Haan-Kempen
Augustinusga
58:51
56:45
144
Marlies Nieuwenhuizen
Leeuwarden
58:52
57:07
145
Anita Fontein
Dutch Runners Basic
58:53
57:33
146
Minke Wolf-Weij
Leeuwarden
58:54
57:35
147
Jelleke de Vries
Warns
58:57
57:01
148
Annemie Seinstra
Groningen
59:05
58:09
149
Suze Steemers
Groningen
59:06
58:10
150
Annemarie Post
Leeuwarden
59:08
57:29
151
Audrey Westendorp
Grou
59:12
57:07
152
Nynke de Boer
Leeuwarden
59:18
57:20
153
Marjon Koetstra-veldma
Leeuwarden
59:18
58:03
154
José Zijlstra
Sint Nicolaasga
59:21
56:44
155
Sippie van Dam
Warns
59:23
57:27
156
Anouk de Hoog
Makkinga
59:23
57:52
157
Annelies Weerman
Hurdegaryp
59:24
57:25
158
Hester Metselaar
Loopgroep Zuidhorn
59:28
58:46
159
Akkie Feenstra
Leeuwarden
59:29
56:54
160
Arjanne van Heijningen
Meeden
59:30
58:48
161
Martha Buning
Goutum
59:31
58:27
162
Anneke Sijtsma
Friesland
59:32
57:39
163
Afke Woudstra
Dokkum
59:32
56:47
164
Gelna Beimers
St.-Annaparochie
59:34
58:28
165
Alize Beimers
St.-Annaparochie
59:34
58:28
166
Simone Postma
Hurdegaryp
59:40
57:41
167
Rina Sijtsma
Britsum
59:41
57:30
168
Daphne Perret
Den Helder
59:44
57:54
169
Wilma Klarenbeek
Loopgroep Leeuwarden
59:45
57:26
170
Geertje van Houten
Utrecht
59:47
58:57
171
Van der Steen
Loopgroep Leeuwarden
59:48
58:39
172
Dorien Krijthe
Groningen
59:48
59:04
173
Laura Westra
Ternaard
59:51
58:14
174
Ina van Dellen
St.-Annaparochie
59:51
59:03
175
Nelie Schut
Drachten
59:56
57:50
176
Hikmet Kesici
Leeuwarden
59:57
59:06
177
Marijke Bron
Leeuwarden
59:58
57:38
178
Tanja Schuur
Heerenveen
1:00:02
57:20
179
Monique Hakkenes
Den Helder
1:00:03
58:12
180
Jenneke Andreae- vd He
Bears Fr
1:00:06
57:58
181
Linda Koehoorn
Dutch Runners Basic
1:00:09
58:47
182
Sanne de Ree
AV Heerenveen
1:00:10
57:20
183
Doetie Scherjon
Twijzel
1:00:11
58:58
184
Jeltsje Hoeksma
Sneek
1:00:11
59:29
185
Marjo Zeilstra
Harlingen
1:00:13
59:12
186
Nienke Dijkman
Leeuwarden
1:00:14
58:01
187
Corine de Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:00:15
59:06
188
Evelien de Kam
West-Terschelling
1:00:15
58:46
189
Hilda Tiezema
Loopgroep Leeuwarden
1:00:21
58:29
190
Gooitske Beimers
Spartacus
1:00:23
58:30
191
Manuela van Acquoy
Leeuwarden
1:00:25
59:15
192
Susan Wubs
Leeuwarden
1:00:27
59:46
193
Anne-Sophie oldenziel
Harlingen
1:00:32
58:58
194
Miranda Zwier
Harlingen
1:00:33
59:23
195
Gerry Postma
Leeuwarden
1:00:33
59:49
196
Anne-hilde Savenije
Groningen
1:00:41
58:21
197
Jelly Bloemhof
Burgum
1:00:43
58:03
198
Marianne de Leeuw
Marsum
1:00:44
59:40
199
Maddy Winkel
Leeuwarden
1:00:44
58:07
200
Bonny Appelman
Leeuwarden
1:00:47
1:00:00
201
Fokje van der Meer
Lionitas
1:00:49
59:30
202
Imca Vaartjes
Akkrum
1:00:51
1:00:15
203
Marielle Schuil
Leeuwarden
1:00:58
59:50
204
Janneke Althuis
Vrouwenparochie
1:00:59
59:56
205
Mirjam van den Akker
Harlingen
1:01:00
58:14
206
Hinke de Vries
Dokkum
1:01:04
58:36
207
Myrthe Kuizinga
Leeuwarden
1:01:07
59:32
208
Margriet de Haan
Goutum
1:01:07
1:00:37
209
Monique de Jong
Sonnega
1:01:11
58:59
210
Tineke Meijer
Loopgroep Leeuwarden
1:01:12
59:33
211
Geartsje Klaversma
Wommels
1:01:29
59:21
212
Rachel Grotendorst
Almere
1:01:29
59:02
213
Tiny L. Komrij
Leeuwarden
1:01:30
59:16
214
Rigtje Boersma
Burgum
1:01:33
1:00:44
215
Johanna Rinsma
Hallum
1:01:36
59:24
216
Te Slaa
Leeuwarden
1:01:37
59:50
217
Sonja Theissens
Bitgummole
1:01:38
59:49
218
Anja ten Hoeve
Heerenveen
1:01:44
59:30
219
Nely Nicolai
Lionitas
1:01:45
59:12
220
Wendy beeksma
Leeuwarden
1:01:46
1:00:48
221
Hiskia Haarsma
Franeker
1:01:46
1:01:11
222
Marietje Sloot
Wolvega
1:01:51
59:41
223
Anja Langendijk
Leeuwarden
1:01:54
1:01:16
224
Natascha Verweij
Leeuwarden
1:01:59
1:00:26
225
Hennie Westerhuis
Leeuwarden
1:02:00
1:01:13
226
Eefje de Boer
Groningen
1:02:01
59:19
227
Geertje Dekker
Akkrum
1:02:02
1:00:17
228
Anouk de Groot
Franeker
1:02:04
1:00:40
229
Daniëlle Bruinsma
Franeker
1:02:04
1:00:41
230
Elske Wind
Eastermar
1:02:06
1:01:07
231
Natasja lagemaat - Kro
Oentsjerk
1:02:06
59:49
232
Theresa van der Zee
Leeuwarden
1:02:12
1:01:24
233
Meenskje van der Leij
Kollumerpomp
1:02:13
1:00:37
234
Marjan Dijken
Lemmer
1:02:14
59:21
235
Margreet Wormmeester
Den Helder
1:02:18
1:00:28
236
Anna van der Schaaf
Leeuwarden
1:02:20
1:00:52
237
Renate Uiterwijk
Roden
1:02:20
1:00:00
238
Gryt Kaastra
Gytsjerk
1:02:21
1:00:45
239
Hester Berkelmans
Leeuwarden
1:02:22
59:50
240
Fenny postma
Sneek
1:02:25
59:44
241
Famke Huizinga
Leeuwarden
1:02:25
1:00:25
242
Joke Bleijerveld
Dokkum
1:02:25
1:00:48
243
Sarah Miedema
Goutum
1:02:28
1:00:07
244
Jeanet de Vries
Leeuwarden
1:02:30
1:00:10
245
Hendrikje de Groot
Leeuwarden
1:02:30
1:00:11
246
Saskia Boomsma
Grou
1:02:30
1:01:23
247
Matty Kamminga
Kollumerzwaag
1:02:31
1:01:21
248
Martha van der Velde
Jistrum
1:02:31
1:01:21
249
Helga van der Kerk
Leeuwarden
1:02:32
1:00:31
250
Sigriet van Oostveen
Leeuwarden
1:02:32
1:00:30
251
Maaike Geertsma
Goutum
1:02:34
1:00:13
252
Nienke de Jong
Leeuwarden
1:02:35
1:01:42
253
Lotte Hofstede
Leeuwarden
1:02:36
1:00:57
254
Renata van der Werf
Leeuwarden
1:02:38
1:01:47
255
Rieneke Gardenier
Dutch Runners Basic
1:02:42
1:00:35
256
Aukje Kracht
Loopgroep Leeuwarden
1:02:42
1:01:04
257
Trea Walstra
Slappeterp
1:02:45
1:00:00
258
Yvonne Schengenga-Jell
Joure
1:02:48
1:01:30
259
Karina Pierik
Weidum
1:02:49
1:00:04
260
Ypie de Geus
Leeuwarden
1:02:49
1:00:29
261
Gerarda Teinsma
Stiens
1:02:49
1:01:36
262
Ingrid Swieringa
Bontebok
1:02:51
1:00:56
263
Daniella Klijnsma
Leeuwarden
1:02:51
1:01:04
264
Vera Berg
Leeuwarden
1:02:52
1:00:32
265
Marieke Gjaltema
Leeuwarden
1:02:53
1:01:59
266
Annemiek Mensink
Grou
1:02:54
1:01:14
267
Judith Stolk
Oudebildtzijl
1:02:58
1:00:32
268
Onbekend
Leeuwarden
1:02:59
1:01:41
269
Neeltje Beetstra
Leeuwarden
1:03:00
1:01:39
270
Imke van de Ploeg
Leeuwarden
1:03:01
1:01:39
271
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
1:03:02
1:00:58
272
Jellie Faber
Oudwoude
1:03:02
1:01:54
273
Barbara van Akkeren
Loopgroep Leeuwarden
1:03:03
1:01:52
274
Jennet Meppelink
Leeuwarden
1:03:10
1:01:50
275
Sjoukje Pen
Leeuwarden
1:03:13
1:01:45
276
Alinda Zandsteeg
Easterwierrum
1:03:16
1:00:33
277
Corrie van der Meer
Leeuwarden
1:03:19
1:01:28
278
Alinda Miedema
Wergea
1:03:24
1:01:19
279
Mieke Bijlsma
Raerd
1:03:25
1:01:08
280
Bertrie Wierenga
Leeuwarden
1:03:28
1:00:50
281
Rinske van der Vliet
Beetsterzwaag
1:03:36
1:01:32
282
Bianca Wijbenga-Lap
Leeuwarden
1:03:37
1:01:04
283
Sonja Poelstra
Lionitas
1:03:38
1:02:30
284
Tamara Ronteltap
Amsterdam
1:03:38
1:01:09
285
Sonja Dantuma
Leeuwarden
1:03:39
1:00:52
286
Jelly Vellinga
Leeuwarden
1:03:41
1:00:58
287
Monique van der Meij
Leeuwarden
1:03:43
1:02:15
288
Hester Hilverda
Leeuwarden
1:03:44
1:01:29
289
Linda Schurer
Leeuwarden
1:03:44
1:01:58
290
Ina kleefstra Buijs
Lionitas
1:03:45
1:03:12
291
Monique Klaver
Leeuwarden
1:03:46
1:01:06
292
Priscilla van Dijk
Leeuwarden
1:03:46
1:01:06
293
Alexandra Koster
Leeuwarden
1:03:48
1:01:26
294
Tineke Hilverda
AV Heerenveen
1:03:50
1:01:34
295
Tamara Bosma
Leeuwarden
1:03:54
1:02:07
296
Wya Bijma
Stiens
1:03:55
1:01:57
297
Baukje Bergsma
Raerd
1:03:57
1:01:39
298
Cindy van Es
Drachten
1:03:57
1:02:42
299
Diana van Leeuwen
Leeuwarden
1:03:59
1:02:30
300
Dora Birkenholz
Leeuwarden
1:03:59
1:02:44
301
Tiny van der Heide
Klooster Lidlum
1:04:07
1:02:55
302
Linda Bronts
Franeker
1:04:12
1:03:39
303
Marja Muller
Mantgum
1:04:13
1:03:41
304
Kornelia de Graaf
Kollumerzwaag
1:04:15
1:02:09
305
Eva van Zandbergen
Leeuwarden
1:04:16
1:03:09
306
Maria Hamstra
Scharnegoutum
1:04:18
1:03:09
307
Erica Veenstra
AV Heerenveen
1:04:19
1:01:45
308
Marloes van der Meulen
Loopclub Burgum
1:04:19
1:01:44
309
Jose Smits
Leeuwarden
1:04:22
1:02:05
310
Tallina Miedema
Drachten
1:04:24
1:02:06
311
Sjoukje Bosma
Leeuwarden
1:04:24
1:03:38
312
Yessie Vanbelleghem
Oosterzee
1:04:25
1:01:23
313
Renate Nouta
Hurdegaryp
1:04:28
1:03:18
314
Petra Visser
Franeker
1:04:28
1:01:40
315
Fleur de Hoog
Heerenveen
1:04:30
1:03:00
316
Baukje Meindertsma
Goutum
1:04:32
1:01:53
317
Daniëlle Postma
Goutum
1:04:35
1:01:56
318
Thea Buith
Goutum
1:04:35
1:01:56
319
Miranda Rijfers
Harlingen
1:04:36
1:03:55
320
Carolien Rinsema
Lionitas
1:04:43
1:02:50
321
Tjarda Wigmans
Boer
1:04:47
1:01:54
322
Iris Witteveen
Leeuwarden
1:04:48
1:03:20
323
Karlien de Boer
Leeuwarden
1:04:51
1:03:59
324
Marjam Issa
Leeuwarden
1:04:51
1:03:22
325
Josine Sporrel
Loopgroep Leeuwarden
1:04:52
1:02:29
326
Karin Zijlstra
Goutum
1:04:53
1:02:33
327
Roos Veerman
Leeuwarden
1:04:54
1:03:56
328
Tineke van der Werf
Leeuwarden
1:04:54
1:03:11
329
Corrie Twijnstra
Loopgroep Leeuwarden
1:04:57
1:03:20
330
Coby Scholten
Oosterwolde Fr
1:04:59
1:02:11
331
Gretha Waterlander
Bolsward
1:05:08
1:03:52
332
Boudina de Boer
AV Heerenveen
1:05:10
1:02:54
333
Karla van Linschoten
Leeuwarden
1:05:13
1:04:18
334
Marjan Bijlsma Ruiter
Drachten
1:05:14
1:04:11
335
Janet de Haan-Kazimier
Augustinusga
1:05:17
1:03:10
336
Nynke Jelsma
Earnewald
1:05:18
1:03:56
337
Annet Fijnvandraat
Leeuwarden
1:05:18
1:03:19
338
Marjan Medema-Sleurink
Leeuwarden
1:05:18
1:03:18
339
Tessa Moen
Leeuwarden
1:05:20
1:02:56
340
Joyce Belles
Stiens
1:05:20
1:02:56
341
Claire Wildeboer
Meppel
1:05:21
1:02:45
342
Ellie Nicolai
Oentsjerk
1:05:28
1:03:10
343
Hester Hiemstra-Sikma
Easterein
1:05:28
1:02:42
344
Yvette Rabius
Leeuwarden
1:05:29
1:03:07
345
Gonda Woudstra
Loopgroep Leeuwarden
1:05:32
1:02:56
346
Janine Hettema
Leeuwarden
1:05:39
1:03:23
347
Juul Hettema
Hurdegaryp
1:05:39
1:03:23
348
Geertje Hoogland
St.-Annaparochie
1:05:41
1:03:15
349
Stienke Bosma
St.-Annaparochie
1:05:41
1:03:16
350
Miranda Trippenzee
Leeuwarden
1:05:43
1:02:48
351
Margriet Postmus
Loopgroep Leeuwarden
1:05:46
1:04:08
352
Ank Jonker
Loopgroep Leeuwarden
1:05:46
1:03:44
353
Marrit Bosch
Leeuwarden
1:05:50
1:04:28
354
Mirells Netel
Loopgroep Leeuwarden
1:05:56
1:03:33
355
Marijke Poortvliet
Leeuwarden
1:06:02
1:04:43
356
Jolanda de Ridder
Lionitas
1:06:04
1:03:41
357
Minke van Bentum
Leeuwarden
1:06:07
1:04:25
358
Monique Middeldorp
Sneek
1:06:08
1:04:11
359
Mariette Hees
Leeuwarden
1:06:11
1:03:25
360
Patricia Schiphorst
Leeuwarden
1:06:13
1:04:41
361
Janneke de Jong-Andrin
Leeuwarden
1:06:13
1:05:35
362
Simne Scheffer
Harlingen
1:06:14
1:03:45
363
Maria vd Meulen
Leeuwarden
1:06:15
1:04:06
364
Willeke Bruinsma
Loopgroep Leeuwarden
1:06:16
1:05:02
365
Carla Pijlman
Dutch Runners Basic
1:06:17
1:04:55
366
Yvonne Kaller
Loopgroep Leeuwarden
1:06:25
1:03:59
367
Roana van Kempen
Leeuwarden
1:06:25
1:04:09
368
Elbrecht van der Leij
Leeuwarden
1:06:26
1:03:32
369
Gerda Jorritsma
Spannum
1:06:27
1:05:33
370
Annette van Santen
Augustinusga
1:06:27
1:04:45
371
Marjan van Huizen
Leeuwarden
1:06:30
1:05:16
372
Hotske Tolsma
Leeuwarden
1:06:33
1:03:49
373
Sanna Wietsma
Leeuwarden
1:06:36
1:03:42
374
Sasja Abbing
Leeuwarden
1:06:41
1:03:45
375
Liesbeth de Leeuw
Tjalleberd
1:06:43
1:03:47
376
Ilja Wijnand
Leeuwarden
1:06:46
1:04:10
377
Tiny Reinsma
Leeuwarden
1:06:49
1:04:24
378
Mirjam Dantuma
Feanwalden
1:07:04
1:04:20
379
Lautenbach Anja
Loopgroep Leeuwarden
1:07:09
1:04:43
380
Miriam Bokma
Loopgroep Leeuwarden
1:07:11
1:04:45
381
Karin van der Werf
Leeuwarden
1:07:13
1:04:48
382
Doetie Visser
Sneek
1:07:19
1:05:22
383
Olga Stoker
Leeuwarden
1:07:23
1:04:31
384
Esther Veldstra
Leeuwarden
1:07:28
1:05:37
385
Rianne de Vries
Leeuwarden
1:07:30
1:04:56
386
Janneke Eizema
Leeuwarden
1:07:39
1:06:11
387
Tannie Peters
Lekkum
1:07:41
1:04:48
388
Marike Postma
Leeuwarden
1:07:45
1:05:41
389
Ida Kruizinga
Herbaijum
1:07:47
1:06:41
390
Roos Advocaat
Deinum
1:07:49
1:04:54
391
Donne de Valk
Groningen
1:07:49
1:04:54
392
E.J.C. Westerhuis-Oncl
Loopgroep Leeuwarden
1:07:49
1:05:46
393
Grytsje Hylkema
Hegebeintum
1:07:50
1:05:03
394
Anneke Ronner
Ferwert
1:07:51
1:05:03
395
Marrit Spel
Jirnsum
1:07:56
1:06:22
396
Wendy Bijlsma-Wesseliu
Leeuwarden
1:07:59
1:06:26
397
Ineke Braaksma
Ferwert
1:08:00
1:05:12
398
Richtje Willemsma
Akkrum
1:08:03
1:05:15
399
Sylvia van Balen
Loopgroep Leeuwarden
1:08:06
1:06:50
400
Geertsma Bianca
Leeuwarden
1:08:07
1:05:45
401
Hester Kooijman
Leeuwarden
1:08:07
1:05:45
402
Debbie Alves
Leeuwarden
1:08:11
1:06:24
403
Iekje Hoitsma-Algera
Franeker
1:08:12
1:05:30
404
Karina Frijling
Dronryp
1:08:22
1:06:51
405
Jorien Conradi
Sonnega
1:08:22
1:06:51
406
Marleen van der Meij
Leeuwarden
1:08:22
1:06:55
407
Froukje Holwerda-v.d.V
Leeuwarden
1:08:23
1:05:31
408
Ingrid Heins
Jirnsum
1:08:23
1:06:49
409
Paula Groenewoud
Leeuwarden
1:08:26
1:07:38
410
Rita van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
1:08:27
1:07:11
411
Esther van de Reep
Leeuwarden
1:08:27
1:06:50
412
Tina Reitsma
Zwolle
1:08:29
1:06:20
413
Corrie Boonstra
Leeuwarden
1:08:29
1:06:20
414
Monique Schaafsma
Lemmer
1:08:34
1:05:41
415
Renny Osinga
Marrum
1:08:36
1:05:48
416
Willemijn Bos
Leeuwarden
1:08:50
1:06:05
417
Berber van der Zwaag
Metslawier
1:08:51
1:06:31
418
Martine Schroor
Groningen
1:08:58
1:06:30
419
Petra Reitsma-Kamstra
Sneek
1:09:04
1:07:54
420
Jikke Sipma
Kollum
1:09:05
1:07:27
421
Grietje Bruining
Leeuwarden
1:09:08
1:06:29
422
Hinrike Postma
Enschede
1:09:08
1:06:30
423
Sandra Wierda Reusink
Leeuwarden
1:09:15
1:07:55
424
Ingrid Wander
Nijland
1:09:18
1:07:59
425
Rebecca Segrink
Franeker
1:09:18
1:07:24
426
Janet Lampers
Burgum
1:09:20
1:07:16
427
Christina Span
Leeuwarden
1:09:25
1:06:46
428
Rita Oosterhuis
Leeuwarden
1:09:27
1:06:37
429
Marjan Hoexum
Leeuwarden
1:09:27
1:06:38
430
Lies Hoekstra
Hurdegaryp
1:09:29
1:08:03
431
Annelies Hofstra
Harkema
1:09:32
1:07:36
432
Marijke Mosselaar
Gytsjerk
1:09:33
1:06:38
433
Monique Kölliker
Leeuwarden
1:09:33
1:06:39
434
Annemiek Lambers
Joure
1:09:33
1:08:34
435
Helga Krist
Leeuwarden
1:09:33
1:06:38
436
Anja Visser
Leeuwarden
1:09:37
1:06:52
437
Marijke Veldman-Swart
Joure
1:09:39
1:08:21
438
Minke Jeeninga
Luxwoude
1:09:40
1:06:44
439
Anke Kraak
AV Heerenveen
1:09:50
1:07:34
440
Mettiena Leemeijer
Lionitas
1:09:53
1:07:04
441
Irene Molijn
Leeuwarden
1:09:59
1:07:02
442
Anita Hettenvan
Franeker
1:10:00
1:07:02
443
Els Mak-Conijn
Berltsum
1:10:05
1:07:58
444
Jeanice van der Burgh
Leeuwarden
1:10:06
1:07:58
445
Sandra Wiggers
Leeuwarden
1:10:06
1:07:58
446
Nancy IJnema
Leeuwarden
1:10:13
1:07:23
447
Grietje Recourt-Stobbe
Leeuwarden
1:10:13
1:08:06
448
Lobke Engels
Leeuwarden
1:10:14
1:08:41
449
Irene Faber
Leeuwarden
1:10:14
1:08:42
450
Martine Vos
Groningen
1:10:32
1:07:43
451
Yvonne Christiaanse
Leeuwarden
1:10:38
1:09:43
452
Céline den Nieuwenboer
Leeuwarden
1:10:48
1:08:06
453
WIna Hoekstra
Lionitas
1:10:50
1:08:59
454
Sjoukje Dijk
Leeuwarden
1:10:57
1:09:23
455
Esther Beimers
St.-Annaparochie
1:11:07
1:08:20
456
Ferdi Bijl
Wyns
1:11:21
1:08:57
457
Anneke de Witte
Loopgroep Hugo Veenk
1:11:24
1:08:56
458
Miranda Jongsma
Buitenpost
1:11:25
1:08:41
459
Dunya Mohammed
Leeuwarden
1:11:25
1:08:41
460
Sjoukje Schonenburg
Leeuwarden
1:11:25
1:09:38
461
Esther von LIebenstein
Leeuwarden
1:11:26
1:09:39
462
Sam Dil-van Kouwen
Pingjum
1:11:27
1:08:58
463
Franciska Zijlstra
Goutum
1:11:32
1:09:04
464
Cora Schim van der Loe
Goutum
1:11:32
1:09:04
465
Miranda Posthumus
Lionitas
1:11:34
1:09:01
466
Maaike Kuipers
Lionitas
1:11:34
1:09:01
467
Marilyn Batmaz-de Beur
Damwald
1:11:34
1:08:59
468
Theam Maes
Leeuwarden
1:11:36
1:10:47
469
Karen van Dijk
Leeuwarden
1:11:41
1:09:05
470
Roelie Sprietsma
Leeuwarden
1:11:43
1:09:55
471
Henriette Dam
Goutum
1:11:44
1:09:56
472
Janna Wijbenga
Marsum
1:11:45
1:09:30
473
Wietske Meersma
Leeuwarden
1:12:08
1:09:58
474
Simona Faber
Leeuwarden
1:12:12
1:09:55
475
Esther van der Weij
Leeuwarden
1:12:12
1:09:55
476
Petra Ottema
Jorwert
1:12:14
1:11:09
477
Hester Elverdink
Leeuwarden
1:12:16
1:09:19
478
Liana Meijer
Leeuwarden
1:12:16
1:09:19
479
Karin Meersma
Franeker
1:12:25
1:10:15
480
Jose Teitsma
Grou
1:12:28
1:11:31
481
Nina Spithost
Leeuwarden
1:12:36
1:10:24
482
Rianne Vissers
Leeuwarden
1:12:53
1:10:21
483
Ria Wiersma
Leeuwarden
1:12:57
1:11:32
484
Charlotte van Doorn
Weidum
1:13:13
1:11:10
485
Andrea Apol
Leeuwarden
1:13:53
1:11:47
486
Safoura Abazar Shalamz
Lemmer
1:14:16
1:11:26
487
Ruth de Jong
Leeuwarden
1:14:19
1:11:47
488
Daisy Buys
Leeuwarden
1:14:23
1:12:42
489
Maria Weissenbach
Leeuwarden
1:14:41
1:13:16
490
Anita Dijker
West-Terschelling
1:14:48
1:12:39
491
Borbala Utasi
Budapest (HUN)
1:15:46
1:13:20
492
Annine pietersen
Kimswerd
1:16:06
1:13:08
493
Sarie Hoitinga
Leeuwarden
1:16:29
1:13:34
494
Janneke Gerritsen
Leeuwarden
1:16:37
1:13:53
495
Marjan Bakker
Midsland
1:16:51
1:14:33
496
Catrien Schade-Melein
Leeuwarden
1:17:08
1:14:27
497
Wypkje Papma-Stapert
Stiens
1:17:13
1:14:12
498
Sjoukje Werkema
Feanwalden
1:17:32
1:16:06
499
Geeske Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
1:17:32
1:16:06
500
Anneke Papma-Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenk
1:17:42
1:15:18
501
Dana Zwierstra
Leeuwarden
1:17:50
1:15:14
502
Grytsje Paulusma
Grou
1:18:54
1:17:28
503
Mieneke v.d. Baan
Tytsjerk
1:18:54
1:17:29
504
P. Renia
Leeuwarden
1:18:58
1:17:32
505
Cees van der Struik
Heerenveen
1:19:05
1:16:08
506
Kathy Terenstra
Bolsward
1:19:32
1:16:29
507
Odette Waterlander
Bolsward
1:19:32
1:16:30
508
Gerda van de Brugh-Hal
Stiens
1:20:49
1:17:48
509
Jiska knol
Tiel
1:22:50
1:20:43
510
Richtsje Appelman
Friesland
1:26:17
1:25:30
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Langat
Kenia (KEN)
1:06:33
1:06:33
2
Shadrack Kemboi
Kenia (KEN)
1:06:33
1:06:33
3
Asbel Kipsang
Kenia (KEN)
1:06:34
1:06:34
4
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:08:43
1:08:43
5
Franke Smidstra
Lionitas
1:13:26
1:13:26
6
Willem de Boer
Horror
1:14:39
1:14:39
7
Johannes Postma
Lionitas
1:18:11
1:18:11
8
Stefan van der Pal
Lionitas
1:19:17
1:19:17
9
Martin Ketellapper
Lionitas
1:19:23
1:19:23
10
Jort van Zutphen
Friesland
1:19:36
1:19:35
11
Henk Lourens
Buitenpost
1:21:02
1:20:54
12
Henk Bos
Sloten Fr
1:21:52
1:21:51
13
Roelof Oostra
Mantgum
1:23:57
1:23:56
14
Willi-Jan Veltman
Friesland
1:24:57
1:24:57
15
Kor Visser
Stiens
1:25:49
1:25:37
16
Leander de Graaf
Leeuwarden
1:26:17
1:25:57
17
Erik Verdoorn
Lionitas
1:26:53
1:26:50
18
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
1:27:23
1:27:18
19
Peter Sibma
Garyp
1:28:07
1:27:46
20
Mechiel Zantema
Friesland
1:28:14
1:28:05
21
Chris Douwsma
Friesland
1:28:55
1:28:47
22
Wybren Terpstra
Groningen
1:29:42
1:29:29
23
Ate Bijlsma
Garyp
1:29:45
1:29:23
24
Bernhard Bouma
Oldeholtpade
1:29:47
1:29:37
25
Marcel Boontjes
Leeuwarden
1:29:50
1:29:23
26
Hung Pham
Leeuwarden
1:30:12
1:29:57
27
Fokko Smedema
Leeuwarden
1:30:39
1:30:30
28
Wieger Boonstra
Loopgroep Leeuwarden
1:31:34
1:31:30
29
Martijn Roolvink
Leeuwarden
1:32:00
1:31:48
30
Sebastian van Krugten
Leeuwarden
1:32:07
1:31:48
31
Wout Meijerhof
Leeuwarden
1:32:15
1:32:00
32
Djurre de Jong
Groningen
1:32:20
1:32:05
33
Andre Zuiderveld
Leeuwarden
1:32:23
1:32:04
34
Harold Hooijenga
Leeuwarden
1:32:44
1:32:35
35
Arjen Dijkstra
Leeuwarden
1:32:47
1:32:24
36
Patrick Koster
Warten
1:32:47
1:32:25
37
Robbert Bonnema
Joure
1:32:53
1:32:36
38
Jacob Posthumus
Ternaard
1:33:42
1:33:07
39
Giorgio Delea
Friesland
1:33:46
1:33:35
40
Anton Kingma
Leeuwarden
1:33:54
1:33:51
41
Henno Hogeling
Sint Nicolaasga
1:33:59
1:33:48
42
Anne Jan Barkmeijer
Tytsjerk
1:34:08
1:33:55
43
Jan Woudstra
Oudehaske
1:34:12
1:33:57
44
Jasper Stein
Sneek
1:34:15
1:33:57
45
Rutger Wagenaar
Leeuwarden
1:35:17
1:34:57
46
Erik Folbert
Dutch Runners Basic
1:35:23
1:35:08
47
Tsjerk-Sake Castelein
Athleta
1:35:56
1:35:40
48
Martijn Otten
Heerenveen
1:36:17
1:35:57
49
Bert Kobus
Leeuwarden
1:36:50
1:36:38
50
Diederik Roest
Winsum Gn
1:37:00
1:36:36
51
Ronnie Djurrema
Leeuwarden
1:37:02
1:36:51
52
Pieter Eisma
Delft
1:37:04
1:36:23
53
Gaatse Westra
Leeuwarden
1:37:11
1:36:45
54
Jan Rispens
Wommels
1:37:15
1:37:02
55
Douwe Graansma
Hurdegaryp
1:37:19
1:37:03
56
Harm van Duinen
Surhuisterveen
1:37:27
1:35:55
57
Arjen Wibbens
Friesland
1:37:33
1:37:05
58
Feike Lousma
Leeuwarden
1:37:45
1:37:10
59
Alex Hamlin
Amsterdam
1:38:00
1:37:30
60
Henk-Jan Falkena
Groningen
1:38:02
1:36:40
61
Wietse Dijkstra
Sneek
1:38:03
1:37:38
62
Folkert Brijker
Leeuwarden
1:38:06
1:37:42
63
Sander Groenewoud
Menaam
1:38:10
1:37:51
64
Jos van Dalfsen
Leeuwarden
1:38:12
1:37:54
65
Edwin Kalksma
Lionitas
1:38:35
1:38:10
66
Gerrit Hummel
Feanwalden
1:39:10
1:38:50
67
Andries Hiemstra
Haarlem
1:39:15
1:38:36
68
David van Oosten
Ferwert
1:39:17
1:39:00
69
Wouter Vervoorn
Groningen
1:39:25
1:38:56
70
Matthijs de Haas
Groningen
1:39:25
1:38:56
71
Auke Lindeboom
Heerenveen
1:39:25
1:38:51
72
Klaas Jan Miedema
Goutum
1:39:25
1:39:05
73
Mike Egbers
Nieuwehorne
1:39:25
1:38:51
74
Henk Peter Reitsema
Groningen
1:39:28
1:38:59
75
Arjen Brander
Feanwalden
1:39:39
1:38:09
76
Emiel de Jong
Franeker
1:39:44
1:39:08
77
Marcel Harderwijk
Leeuwarden
1:39:48
1:39:11
78
Christiaan Stavorinus
Leiden
1:40:04
1:39:48
79
Laurens Aaij
Leeuwarden
1:40:12
1:39:46
80
Michiel de Boer
Goingarijp
1:40:43
1:40:10
81
Ruben Brander
Franeker
1:41:00
1:40:20
82
Rick Lieffijn
Utrecht
1:41:22
1:40:56
83
Chris Zijnstra
Leeuwarden
1:41:24
1:40:53
84
Sieberen Bakker
Suwald
1:41:32
1:40:41
85
Casper Dekker
Leeuwarden
1:41:33
1:40:56
86
Alle Sterk
Bitgum
1:41:50
1:41:15
87
Klaas Visser
Spartacus
1:41:51
1:41:20
88
Erwin Hoeckx
Drachten
1:42:05
1:41:29
89
Erwin Boontjes
Leeuwarden
1:42:05
1:41:38
90
Andre Stam
Kollumerzwaag
1:42:06
1:41:37
91
Ronald Kamphuis
Austerlitz
1:42:18
1:41:38
92
Siem-Jan Pool
Leeuwarden
1:42:26
1:42:09
93
Ben Douwes
Feanwalden
1:42:29
1:41:37
94
Alain Pool
Harlingen
1:42:33
1:41:58
95
Teun Tolman
Lionitas
1:42:35
1:41:51
96
Adriaan de Rijke
Heerenveen
1:43:01
1:43:01
97
Eldert Teijema
Heerenveen
1:43:31
1:42:58
98
Klaas Dijkstra
Leeuwarden
1:43:32
1:42:56
99
Theo Keegstra
Leeuwarden
1:43:42
1:43:16
100
Joop van Ginkel
Loopgroep Hugo Veenk
1:43:43
1:43:11
101
Richard Folkeringa
Goutum
1:44:27
1:44:03
102
Ingo Bengel
Leeuwarden
1:44:33
1:44:14
103
Ivor Bosloper
Groningen
1:45:04
1:44:39
104
Sjoerd Spoelstra
Ede Gld
1:45:28
1:45:02
105
Eric Hogerhuis
Leeuwarden
1:46:02
1:44:50
106
Michiel Baake
Leeuwarden
1:46:18
1:45:43
107
Nicky Smit
Buitenpost
1:47:00
1:46:16
108
Henri Koek
Leeuwarden
1:47:06
1:46:20
109
Sjoerd Edelenbos
Leeuwarden
1:47:53
1:47:22
110
Wilco van Dijk
Heerenveen
1:47:56
1:47:19
111
Bauke van Houten
Leeuwarden
1:48:11
1:47:33
112
Teye Heimans
Leeuwarden
1:48:23
1:47:18
113
Wouter Jonkhoff
Rotterdam
1:48:24
1:48:12
114
Sape Bloemhof
Kollumerzwaag
1:48:28
1:47:33
115
Jos Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:48:37
1:47:39
116
Dedde de Vries
Leeuwarden
1:48:50
1:48:21
117
Jorrit Franssen
Amsterdam
1:49:03
1:47:53
118
Hans van Solkema
Sint Nicolaasga
1:49:13
1:48:23
119
Jeroen Elsinga
Groningen
1:49:21
1:48:30
120
Rutger Beckers
Leeuwarden
1:49:29
1:48:03
121
Jente Talsma
Leeuwarden
1:49:44
1:48:45
122
Harold ten Dam
Drachten
1:49:50
1:48:50
123
Fokke van Duinen
Surhuisterveen
1:49:51
1:48:19
124
Brian Braaksma
Leeuwarden
1:49:51
1:49:24
125
Remco Kuperus
Leeuwarden
1:49:54
1:49:33
126
Johan van der Werf
Leeuwarden
1:49:54
1:49:12
127
Jo-Albert Kooistra
Easterwierrum
1:49:55
1:49:15
128
Hans Gorter
IJlst
1:49:55
1:48:47
129
Billy Reen
Franeker
1:49:58
1:49:07
130
René Top
Grijpskerk
1:50:00
1:49:06
131
Garmt-Jan Nijborg
Hoogezand
1:50:30
1:48:49
132
Hylke Jager
Oudehaske
1:51:14
1:50:34
133
Jan de Jong
Buitenpost
1:51:23
1:50:01
134
Mark Grupstra
Leeuwarden
1:51:42
1:51:31
135
Syds Homan
Franeker
1:51:52
1:51:00
136
Michel van Lunteren
Leeuwarden
1:52:04
1:50:58
137
Siep Jasper
Leeuwarden
1:52:06
1:51:30
138
Dennis Reijmer
Nijland
1:52:33
1:51:41
139
Renze Bil
Leeuwarden
1:52:45
1:52:15
140
Arjen Goodijk
Ternaard
1:52:52
1:52:15
141
Bram van den Berg
Leeuwarden
1:52:54
1:51:33
142
Berend Wiersma
Leeuwarden
1:52:57
1:52:26
143
Klaas Osinga
Zwolle
1:53:03
1:51:41
144
Robert Roosjen
Leeuwarden
1:53:59
1:53:09
145
Daan van Welie
Groningen
1:54:24
1:53:24
146
Jeroen Wijkstra
Leeuwarden
1:54:36
1:54:05
147
Robin Hansma
Leeuwarden
1:54:44
1:54:09
148
Rogier Mink
Leeuwarden
1:55:00
1:54:20
149
Rik Troostheide
Leeuwarden
1:55:10
1:54:14
150
Dennis Dijkstra
Lekkum
1:55:48
1:55:07
151
Jan Jetze Zandstra
St.-Jacobiparochie
1:56:26
1:56:14
152
Homme de Jong
Leeuwarden
1:56:31
1:55:45
153
Hans Pitstra
Loopgroep Leeuwarden
1:56:35
1:55:14
154
Rob Bloemert
Leeuwarden
1:57:12
1:56:12
155
Ritske Sjoerd Riemersm
Hallum
1:58:24
1:57:27
156
Jeroen Boshuijzen
Loopgroep Leeuwarden
1:58:25
1:57:13
157
Jeroen Meiberg
Leeuwarden
1:58:35
1:57:23
158
Ierring Faber
Ouwsterhaule
1:58:47
1:57:40
159
Jacco Veldman
Grou
1:58:49
1:57:50
160
Kars Rauwerda
Leeuwarden
1:59:03
1:58:34
161
Albert Ruitenberg
Goutum
1:59:05
1:57:33
162
Rocco Snel
Leeuwarden
1:59:40
1:59:05
163
Rikus van Wijk
Goutum
1:59:43
1:58:36
164
Bert de Jong
Nijland
2:00:03
1:59:11
165
Tjebbe Hettinga
Friesland
2:00:29
1:59:13
166
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
2:01:15
2:00:04
167
Harro Medema
Leeuwarden
2:01:46
2:00:42
168
Dennis Akkerman
Duiven
2:02:46
2:01:30
169
Eric Wassenaar
Drachten
2:03:27
2:01:52
170
Martijn van den Broek
Loopgroep Leeuwarden
2:03:41
2:02:35
171
B. van Tuinen
Heerenveen
2:04:16
2:02:57
172
René Sjoerdsma
Loopgroep Leeuwarden
2:05:15
2:04:06
173
Rob Pestman
Dokkum
2:06:21
2:05:22
174
Roelof Couperus
Eastermar
2:06:37
2:05:26
175
Edwin Hollander
Leeuwarden
2:07:11
2:05:49
176
JanJaap Pen
Scheerwolde
2:07:14
2:05:41
177
Mathieu Colon
Leeuwarden
2:10:25
2:09:20
178
Leon Trustram
Leeuwarden
2:13:54
2:13:20
179
Hartger Pruiksma
Leeuwarden
2:20:52
2:19:23
180
Haaije Pij
Surhuisterveen
2:26:36
2:26:08
181
Fjodor Vervloet
Leeuwarden
2:36:44
2:35:06
M40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fransua Woldemeram
Almere '81
1:08:41
1:08:41
2
Remon van Lunzen
Lionitas
1:12:57
1:12:57
3
Stefan van der Pols
NSL
1:14:56
1:14:56
4
Saher Yousef
AV Heerenveen
1:17:20
1:17:20
5
Klaas Elzinga
Friesland
1:24:22
1:24:22
6
Benno Schippers
Leeuwarden
1:24:36
1:24:21
7
Tjerk Bruinsma
Friesland
1:25:47
1:25:46
8
Cor de Vries
Lionitas
1:26:09
1:26:08
9
Klaas de Graaf
Leeuwarden
1:27:41
1:27:24
10
Luuk Dijkhuis
Leeuwarden
1:28:26
1:28:21
11
Thijs Tuinstra
Hemelum
1:28:41
1:28:41
12
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:28:49
1:28:48
13
Tjeerd Veenstra
Friesland
1:29:35
1:29:34
14
Rudolf Das
Leeuwarden
1:30:00
1:29:56
15
Richard van Lunzen
Lionitas
1:31:26
1:31:23
16
Cor van Dijk
Heerenveen
1:32:00
1:31:23
17
Allard Brunsting
Hoogeveen
1:32:12
1:32:12
18
Egbert Borger
Groningen Atletiek
1:32:27
1:32:09
19
Harry Oosterhuis
Stiens
1:33:16
1:33:05
20
Karel Vis
Hemelum
1:33:43
1:33:28
21
Heije Schaper
Oudebildtzijl
1:33:46
1:33:34
22
Peter Jesse
Ciko '66
1:33:54
1:33:33
23
Edser Kuiper
Dronryp
1:34:13
1:34:00
24
Peter Brink
Grou
1:34:28
1:34:13
25
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
1:34:37
1:34:22
26
Jan van der Meij
Friesland
1:34:42
1:34:26
27
Edward Pechler (pacer)
Leeuwarden
1:34:46
1:34:33
28
René Vellinga
Tzum
1:35:34
1:35:18
29
Jaap Sije Bosgraaf
Friesland
1:35:45
1:35:29
30
René van der Baan
Tytsjerk
1:35:47
1:35:27
31
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:35:51
1:35:32
32
Erik Dost
Leeuwarden
1:35:57
1:35:44
33
Johan Wolthuizen
Sneek
1:36:39
1:36:15
34
Simon Posseth
AV Haarlem
1:36:56
1:36:35
35
Allan van der Werf
Atverni
1:38:15
1:37:57
36
Reno Papa
Leeuwarden
1:38:18
1:38:11
37
Ron Schepel
Julianadorp
1:38:27
1:38:02
38
Wiebe Meilema
Leeuwarden
1:38:34
1:38:13
39
Hotze Brouwer
Rinsumageast
1:38:39
1:38:16
40
Abe Glazema
Langezwaag
1:38:43
1:38:18
41
Eddie Bleijswijk
Klazienaveen
1:38:57
1:38:40
42
Wiebren Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:38:58
1:38:39
43
Bertus Bove
Amersfoort
1:39:00
1:38:21
44
Kees Heida
Dutch Runners Basic
1:39:09
1:38:32
45
Jouke F. Joustra
Menaam
1:39:17
1:39:06
46
Paulus Dompeling
Leeuwarden
1:39:22
1:39:03
47
Ludo Abbink (pacer)
Leeuwarden
1:39:39
1:39:22
48
Walter Bruinsma
Loopgroep Leeuwarden
1:39:45
1:39:08
49
Cees Dijkstra (pacer)
Leeuwarden
1:39:51
1:39:34
50
Willem de Vries
Minnertsga
1:39:59
1:39:29
51
Harry Kooyenga
Burdaard
1:40:05
1:39:34
52
Sije Boskma
Lionitas
1:40:25
1:40:00
53
Gerben Groenewoud
Loopgroep Leeuwarden
1:40:27
1:40:07
54
Arnold Hager
Leeuwarden
1:40:46
1:40:28
55
Geert Luinstra
Leeuwarden
1:41:10
1:40:50
56
Peter de Ruiter
Goutum
1:41:14
1:40:51
57
Sytse Algera
AV Zeewolde
1:41:30
1:41:05
58
Henk ten Hoeve
Heerenveen
1:41:51
1:40:55
59
Tom Rijpma
Leeuwarden
1:42:02
1:41:44
60
Marcel Swart
Athleta
1:42:18
1:41:38
61
Jan Makkinga
Heerenveen
1:42:30
1:42:12
62
Raoul Roosenstein
Marsum
1:42:47
1:42:13
63
Rens Osinga
Leeuwarden
1:42:48
1:42:12
64
Hans de Lang
Lionitas
1:42:55
1:42:20
65
Anko de Jong
Leeuwarden
1:42:58
1:42:40
66
Rob Boogaard
Tytsjerk
1:43:07
1:42:52
67
Donald Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:43:23
1:42:44
68
Johan Kooistra
Leeuwarden
1:43:46
1:43:11
69
Harry Boer
Veenhuizen
1:43:51
1:43:28
70
Gba Meijwaard
Feanwalden
1:43:54
1:43:32
71
Patrick Vink
Wergea
1:43:59
1:43:26
72
Ronald Beijma
Groningen
1:44:05
1:43:25
73
Bowe Bottinga
Drachten
1:44:13
1:43:35
74
Auke Ykema
Sexbierum
1:44:14
1:43:28
75
Richard Jonkman
Leeuwarden
1:44:14
1:43:52
76
Paul van der Leij
Friesland
1:44:14
1:43:57
77
Frank Eijgenhuijsen
Heerenveen
1:44:16
1:43:49
78
Jan van der Werf
Oentsjerk
1:44:20
1:43:42
79
Marc de Vos
Bussum
1:44:25
1:43:44
80
Thor Konings
Bussum
1:44:25
1:43:45
81
Jaap van der leij
Heerenveen
1:44:29
1:43:45
82
Gerard Haitsma
Balk
1:44:37
1:44:26
83
Alastair Wright
Stiens
1:44:38
1:44:11
84
Rob van Veen
Goingarijp
1:44:46
1:44:22
85
Sjaak v.d. Linden (pac
Leeuwarden
1:44:49
1:44:19
86
Gerrit Duits (pacer)
Leeuwarden
1:44:53
1:44:23
87
Jappie Walstra
Tijnje
1:44:55
1:44:09
88
Theo Rinsma
Heerenveen
1:45:02
1:44:38
89
Bert van der Veen
Hijum
1:45:10
1:44:28
90
Dick van Egmond
Goutum
1:45:32
1:44:39
91
Frank van Zeijl
Leeuwarden
1:45:54
1:45:36
92
Peter Nijholt
Loopgroep Leeuwarden
1:45:56
1:45:03
93
Jetze Buma
Schettens
1:45:58
1:45:18
94
Jacob Rienstra
Mantgum
1:45:59
1:45:09
95
Jelle Koen
De Knipe
1:46:15
1:45:33
96
Martijn Venema
Feanwalden
1:46:39
1:46:21
97
Jehannes Piebenga
Leeuwarden
1:46:40
1:46:10
98
Wiljan van Werkhoven
Rotterdam
1:47:25
1:46:48
99
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:47:42
1:47:12
100
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
1:47:46
1:47:40
101
Jaap Brondijk
Drachten
1:48:16
1:47:32
102
Kees Keegstra
Leeuwarden
1:48:24
1:47:40
103
Menno Heetveld
Rotterdam Atletiek
1:48:29
1:48:29
104
Gerard Dam
Dokkum
1:48:36
1:48:03
105
Harm Nicolai
Damwald
1:48:42
1:48:04
106
Reinier de Jong
Lemmer
1:48:43
1:48:10
107
Jan Kempenaar
Zwagerbosch
1:48:52
1:48:03
108
Bas Jongerius
Langweer
1:48:52
1:46:22
109
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
1:48:54
1:47:45
110
Leen Oldenburg
Leeuwarden
1:49:01
1:48:30
111
Pieter Jellema
Leeuwarden
1:49:08
1:48:18
112
Klaas Sikkema
AV Heerenveen
1:49:08
1:48:47
113
Hans Krijnsen
Heerenveen
1:49:16
1:48:31
114
Jürgen Peters
Franeker
1:49:19
1:48:45
115
Edwin Haasdijk
Leeuwarden
1:49:30
1:48:42
116
Freek Pasveer
Leeuwarden
1:49:38
1:48:43
117
Jan Norder
Sexbierum
1:49:43
1:48:56
118
Rene Pool
Drachten
1:49:44
1:48:50
119
Aldert Nagel
Apeldoorn
1:49:47
1:48:36
120
Jacco van der Hert
Leeuwarden
1:49:47
1:48:58
121
Pieter Klasen
IJlst
1:49:47
1:49:00
122
Luut de Jong
Woudsend
1:49:49
1:49:26
123
Willem de Graaf
Loopgroep Leeuwarden
1:49:50
1:49:07
124
Martin Dijkstra
Sneek
1:49:57
1:49:57
125
Oscar Dros
LSV Invictus
1:49:59
1:49:03
126
Peter Visser
Friesland
1:49:59
1:49:08
127
Martin van ooyen
Drachten
1:50:00
1:49:07
128
Thiery Groen (pacer)
Leeuwarden
1:50:01
1:49:14
129
Jordi Kremer (pacer)
Leeuwarden
1:50:04
1:49:17
130
Jan-Watze
Leeuwarden
1:50:24
1:49:54
131
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
1:50:31
1:49:30
132
Timo van Buiten
Gorredijk
1:50:44
1:50:00
133
Hans Oosting
Alkmaar
1:51:01
1:50:04
134
Simon Pears
Nes gem Boarnsterhim
1:51:10
1:51:00
135
André Bär
Leeuwarden
1:51:29
1:51:08
136
Marten van der Kamp
Nij Beets
1:51:36
1:50:20
137
Henk Dijkstra
Sneek
1:51:52
1:51:27
138
Klaas Jasper
Friesland
1:52:13
1:51:47
139
Tys de Boer
Hempens
1:52:16
1:51:35
140
Olivier Siri
Dutch Runners Basic
1:52:34
1:51:43
141
Maurice Tax
Sneek
1:52:38
1:51:46
142
Jan Jaap Dicke
Lionitas
1:52:38
1:51:28
143
Pieter Alberda
Midlum
1:53:04
1:51:41
144
Theo Rutjes
Eindhoven
1:53:10
1:52:22
145
Harrie Moerings
Loopgroep Leeuwarden
1:53:13
1:52:06
146
Eelke Idsardi
Suwald
1:53:18
1:52:27
147
Richard de Geus
Trimclub Clingendael
1:53:25
1:52:42
148
Dirk jan de ruiter
Kornhorn
1:53:32
1:52:21
149
Albert Molenaar
Nes Ameland
1:53:32
1:52:32
150
Arman Stoelwinder
Leeuwarden
1:53:53
1:53:04
151
Cor de Groot
Minnertsga
1:54:31
1:53:42
152
Wijnand Tjepkema
Stiens
1:54:35
1:53:44
153
Sjoerd Feenstra
Sneek
1:54:39
1:54:17
154
Koert v.d. Meer (pacer
Leeuwarden
1:54:41
1:53:46
155
Cor Kloostra
Mantgum
1:54:44
1:53:25
156
Cor Bron
Sneek
1:54:54
1:53:49
157
Oebele Alma
Buitenpost
1:54:56
1:54:14
158
Jan Meindertsma
Goutum
1:55:05
1:53:47
159
Richard Stillebroer
Goutum
1:55:20
1:54:51
160
John Adema
Goutum
1:55:25
1:54:07
161
Bert van den Akker
Goutum
1:55:43
1:54:54
162
Auke Galema
Friesland
1:55:58
1:55:22
163
Harm-Jan Kruizinga
Leeuwarden
1:56:37
1:55:35
164
Rudie ter Schure
Nijeholtpade
1:57:40
1:56:40
165
Nico Kuiper
Sneek
1:57:50
1:56:15
166
Geert Patist
Sneek
1:57:50
1:56:16
167
Peter Kerkstra
Tijnje
1:57:58
1:57:00
168
Bert Doosje
Drachten
1:58:13
1:57:19
169
Marcel van der Horst
Leeuwarden
1:58:20
1:56:57
170
Suleiman zureiqi
Leeuwarden
1:58:33
1:57:03
171
Hans Wiersma
Drachten
1:58:35
1:57:45
172
Eddy Brouwer
Friesland
1:58:38
1:57:32
173
Richard Kruger
Amsterdam
1:58:41
1:57:36
174
Peter Harmsma
Dutch Runners Basic
1:58:41
1:57:36
175
Arjen Nijboer
Leeuwarden
1:58:57
1:58:13
176
Jelle de Vries
Leeuwarden
1:58:57
1:57:40
177
Marten Jager
Friesland
1:59:29
1:58:00
178
Dirk Ganzinga
Dronryp
1:59:29
1:57:58
179
Peter Drijver
Dronryp
1:59:29
1:57:58
180
Joost Verbeek
Hilversum
2:00:11
1:59:45
181
Stephane Etoré
Stiens
2:00:20
1:59:54
182
Willem Buren
Hoorn Terschelling
2:00:33
2:00:33
183
Eric Fennema
Leeuwarden
2:00:37
1:59:29
184
Bouke Altenburg
Leeuwarden
2:00:38
1:59:35
185
Harry Jorritsma (pacer
Leeuwarden
2:00:39
1:59:37
186
Kor Oosterhuis
Leeuwarden
2:00:39
1:59:20
187
Bert Bos (pacer)
Leeuwarden
2:00:40
1:59:38
188
Rene Swart
Loopgroep Leeuwarden
2:00:53
1:59:30
189
Jelle Pieter Veenma
Mantgum
2:01:04
2:00:32
190
Eppie van der Veer
Oudebildtzijl
2:01:16
1:59:50
191
Marcel van der Wal
Loopgroep Leeuwarden
2:01:23
2:00:03
192
Gerard Ganzevoort
Leeuwarden
2:01:32
2:01:00
193
Amir Amini
Leeuwarden
2:01:54
2:00:55
194
Henk Winters
Lemmer
2:03:08
2:02:21
195
Anton Langeberg
Reduzum
2:03:13
2:01:42
196
Patrick Agterberg
Loopgroep Leeuwarden
2:03:28
2:02:34
197
Ane de Jong
Leeuwarden
2:03:47
2:02:31
198
Herman Oost
Leeuwarden
2:04:02
2:03:05
199
Mient Hoekstra
Drogeham
2:04:11
2:02:54
200
Seth Dorenbos
Leeuwarden
2:04:30
2:03:01
201
Marco Terpstra
Leeuwarden
2:04:36
2:04:15
202
Chris Gill
Hurdegaryp
2:04:37
2:03:44
203
Patrick Jaasma
Franeker
2:05:18
2:04:20
204
Marco Vijver
Franeker
2:05:22
2:04:34
205
Theo de Jager
Bitgummole
2:06:24
2:05:26
206
Frank de Boer
Franeker
2:06:41
2:05:41
207
Focko Sinnema
Nieuwebrug
2:06:52
2:05:40
208
Sander Warmerdam
Langweer
2:08:39
2:08:22
209
Louis Sibma
Mantgum
2:09:11
2:08:08
210
Ray Lebert
Loopgroep Leeuwarden
2:11:52
2:10:31
211
Menno Hayma
Goutum
2:12:07
2:10:38
212
Erik van der Waard
Tytsjerk
2:13:05
2:11:33
213
Bart Lekkerkerker
Woudsend
2:13:53
2:12:22
214
Eduard Hovinga
Grou
2:15:10
2:13:33
215
Martin ten Hoeve
Surhuisterveen
2:19:52
2:18:33
216
Cor Smit
Leeuwarden
2:23:44
2:22:15
217
Alex Elsinga
Hempens
2:26:23
2:24:52
218
Daan Kruizinga
Fivelstreek
2:27:16
2:25:44
219
Gerrit Jan Stobbe
Leeuwarden
2:31:01
2:29:59
M50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hero Polet
Horror
1:20:26
1:20:26
2
Jacob v d Leij
Friesland
1:21:29
1:21:29
3
Sieds Wiersma
Impala
1:22:31
1:22:31
4
Johannes van der Veen
Lionitas
1:23:35
1:23:35
5
Auke Postma
Lionitas
1:23:40
1:23:40
6
Henk van Eldik
Lionitas
1:24:29
1:24:28
7
Daan van der Geest
Friesland
1:27:47
1:27:43
8
Henk Hoekman
Friesland
1:27:55
1:27:55
9
Willie Kiewiet
Lionitas
1:27:56
1:27:55
10
C. Draijer
Oudega gem Smallinge
1:28:07
1:28:06
11
Piet Scholten
Leeuwarden
1:28:47
1:28:45
12
Rienk de Vries
Friesland
1:30:18
1:30:18
13
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
1:30:21
1:30:15
14
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
1:30:59
1:30:52
15
Borawitz Theo
Friesland
1:31:08
1:31:06
16
Piet van der Heide
Ingelum
1:35:27
1:35:07
17
Michael Eversden
Schouwerzijl
1:36:04
1:35:44
18
Peter de Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:37:45
1:37:36
19
Lolke Okkema
Burgwerd
1:38:07
1:37:31
20
Hans Groenewoud
Menaam
1:38:09
1:37:51
21
Eddie van der Wal
Buitenpost
1:38:30
1:38:15
22
Keesjan de Vriies
Lionitas
1:38:42
1:38:19
23
Johan Kuperus
Loopgroep Leeuwarden
1:38:48
1:38:31
24
Wieger van Keulen
Friesland
1:38:51
1:38:24
25
Jochem Roorda
Leeuwarden
1:39:10
1:39:00
26
Benno van der Heide
Friesland
1:39:14
1:38:43
27
Anne.de Jong
Leeuwarden
1:39:22
1:39:03
28
Arjen Dirk de Ruiter
Goutum
1:39:38
1:39:15
29
Fred Teisman
Leeuwarden
1:41:04
1:40:47
30
Geert Boesjes
Eagum
1:41:06
1:40:33
31
Casper de Kievit
Dronryp
1:41:26
1:41:07
32
Marc van Eijkelenburg
Berlicum Nb
1:41:54
1:41:13
33
Oeli Reitsma
Horror
1:42:10
1:41:53
34
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:42:21
1:41:48
35
Roelof Houttuin
Leeuwarden
1:43:23
1:42:44
36
Willem van Zutphen
Friesland
1:43:33
1:43:05
37
Wim Mulder
Stiens
1:43:34
1:43:06
38
Eric Hulshof
Lichtenvoorde
1:43:38
1:42:34
39
Teake Dijkstra
Harderwijk
1:44:20
1:43:43
40
Dick Henkes
Lionitas
1:44:33
1:44:02
41
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:44:46
1:44:14
42
Andre van den Heuvel
Loopgroep Leeuwarden
1:46:19
1:45:44
43
Leo Birkenholz
Franeker
1:47:41
1:46:28
44
Henk Wiersma
Loopgroep Leeuwarden
1:47:44
1:47:15
45
Sjoerd Tolsma
Impala
1:48:31
1:47:25
46
Herman Nijholt
Prins Hendrik
1:49:00
1:48:10
47
Auke Feenstra
De Westereen
1:49:01
1:48:12
48
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:49:14
1:48:21
49
Ype Boelens
Burgum
1:49:29
1:48:41
50
Wijnand Helfrich
Loopgroep Zuidhorn
1:49:34
1:48:34
51
Henk Betten
Leeuwarden
1:49:54
1:48:45
52
Ulbe van der Wal
Friesland
1:50:01
1:49:04
53
Bert Jansen
Loopgroep Leeuwarden
1:50:11
1:49:19
54
Jacob Dijkstra
Friesland
1:50:26
1:49:25
55
Rinse Tichelaar
De Knipe
1:50:36
1:49:37
56
Hotze Offinga
Goutum
1:50:39
1:49:49
57
Harm Postma
Friesland
1:50:44
1:49:02
58
Sybren Gras
Aquilo
1:51:26
1:50:20
59
Henk Schaafsma
Stiens
1:51:32
1:50:06
60
Tjalling de Vries
Leeuwarden
1:51:52
1:50:43
61
Bert Muller
Loopgroep Hugo Veenk
1:51:59
1:51:12
62
Sierk Postma
Ryptsjerk
1:52:21
1:51:24
63
Johan Beintema
Leeuwarden
1:52:24
1:51:32
64
Lieuwe van Welie
Groningen
1:54:25
1:53:24
65
Jaap Zandhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:54:27
1:54:00
66
Douma Durk
Woudsend
1:54:38
1:53:40
67
Hans Schol
Bierum
1:54:39
1:53:38
68
Jurjen Stellingwerf
Ryptsjerk
1:54:46
1:53:27
69
Wybe Sierksma
Friesland
1:56:22
1:55:13
70
Tjeerd Visser
Friesland
1:56:34
1:55:39
71
Henk-Jan Westra
Loopgroep Leeuwarden
1:56:34
1:55:15
72
Leendert Brijs
Amsterdam
1:57:11
1:56:16
73
Remmelt K Kootstra
Wirdum Fr
1:57:33
1:56:32
74
Jan Miedema
Boijl
1:57:42
1:56:32
75
Geert Vogelzang
Leeuwarden
1:57:50
1:56:38
76
Jan van der Wal
Friesland
1:57:57
1:56:43
77
Roel Adema
Goutum
1:58:07
1:56:48
78
Herman Wassens
Lionitas
1:58:14
1:57:17
79
Siebren Boerma
Loopclub Burgum
1:58:15
1:57:00
80
Aart van Kampen
Leeuwarden
1:58:22
1:57:04
81
Rene Delleman
Glimmen
1:58:23
1:56:56
82
Leo Kamp
Hilversum
1:58:27
1:58:00
83
Wim Manshande
Lionitas
1:58:35
1:57:23
84
Albert Raap
West-Terschelling
1:58:45
1:57:58
85
Teun Bontes
Leeuwarden
1:58:58
1:57:54
86
Henk Nijp
Mantgum
1:59:01
1:58:14
87
Henk Sterk
Gauw
1:59:03
1:58:01
88
Piet Runia
Stiens
1:59:04
1:57:38
89
Tom Luijckx
Grave
1:59:22
1:58:13
90
Thijs Helfrich
Leeuwarden
1:59:42
1:58:41
91
Rein Baarsma
Leeuwarden
1:59:47
1:58:20
92
Frans van der Molen
Spartacus
1:59:49
1:58:43
93
Wieger Sinnema
Sneek
1:59:59
1:58:38
94
Wybrand de Groot
Friesland
2:00:24
1:59:09
95
Bert Bos
Groningen
2:00:27
1:59:25
96
Age van der Veer
Warns
2:00:34
1:59:23
97
Gerben Yedema
Loopgroep Leeuwarden
2:00:53
1:59:37
98
Piet Jager
Haren Gn
2:00:53
1:59:26
99
Sipke Glas
Leeuwarden
2:01:15
2:00:13
100
Rense Zwerver
Leeuwarden
2:01:38
2:00:35
101
Bert van der Kooi
Zwolle
2:01:49
2:00:28
102
Rudolf Botma
Franeker
2:01:54
2:00:49
103
Auke Peringa
Loopgroep Leeuwarden
2:03:50
2:02:29
104
Bonne de Haan
Loopclub Burgum
2:04:17
2:03:05
105
Ben Venmans
Leeuwarden
2:04:59
2:03:26
106
Dirk Draaisma
Drachten
2:05:16
2:03:49
107
Sido van der Leij
Leeuwarden
2:05:17
2:04:34
108
Peter van Loo
Hurdegaryp
2:06:25
2:05:42
109
Femme de Bruin
Friesland
2:07:29
2:06:15
110
Klaas Kuilman
Boksum
2:08:56
2:07:29
111
John Melein
Joure
2:09:02
2:07:56
112
Gerben de Vries
Leeuwarden
2:09:05
2:07:41
113
Sjoerd van der Bij
Loopgroep Leeuwarden
2:09:19
2:08:16
114
Durk van der Veen
AAA
2:09:38
2:08:14
115
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
2:10:23
2:09:36
116
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:10:57
2:09:27
117
Meindert Schroor
Leeuwarden
2:12:12
2:10:49
118
Douwe Bethlehem
Tjalleberd
2:14:40
2:13:04
119
Peter van Noort
Berltsum
2:16:28
2:15:02
120
Hendry Westerhof
Drachten
2:21:35
2:20:40
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rutendo Nyahora
Zimbadwe (ZIM)
1:14:32
1:14:32
2
Mariska Kramer
Friesland
1:15:55
1:15:55
3
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:18:49
1:18:49
4
Marlies Burgler
Groningen Atletiek
1:32:28
1:32:09
5
Hilda Wijnja
Sloten Fr
1:38:24
1:37:51
6
Suzanne Barends
Harlingen
1:42:36
1:42:00
7
Sandra Medendorp
Pesse
1:44:43
1:44:14
8
Anja Popma
Leeuwarden
1:44:58
1:44:02
9
Hellen Boonstra-Drost
Heerenveen
1:48:05
1:47:23
10
Laura van der Molen
Utrecht
1:48:39
1:47:16
11
Jeltsje Harmsma
Leeuwarden
1:49:55
1:49:12
12
Sandra Zweep
Amsterdam
1:50:19
1:49:37
13
Petra Bijlsma
Sexbierum
1:50:20
1:49:01
14
Marlous Irschara
Burgum
1:51:51
1:51:30
15
Fenna Mulder
Tytsjerk
1:53:19
1:52:33
16
Janneke Wittebol
Hurdegaryp
1:53:50
1:52:48
17
Mieke Dousma
Leeuwarden
1:54:40
1:53:31
18
Sofia Zijlstra
Joure
1:54:42
1:53:43
19
Judith Clarijs
Nijmegen
1:54:54
1:53:50
20
Anita de Roode
Sneek
1:55:21
1:54:15
21
Tamara van der Leij
Drachten
1:56:17
1:55:23
22
Lonneke Eedens
Loopgroep Leeuwarden
1:56:35
1:55:30
23
Judith Aldershof
Leeuwarden
1:56:47
1:55:48
24
Annemieke van Dijk
Leeuwarden
1:58:08
1:58:08
25
Kim Keidel
Lionitas
1:58:14
1:57:18
26
Renske Bultsma
Akkrum
1:58:33
1:57:50
27
Martina Santhuizen
Loopgroep Leeuwarden
1:58:49
1:57:44
28
Van Kampen
Leeuwarden
1:58:57
1:58:05
29
Anthe Veldhuis
Aldeboarn
1:59:48
1:58:40
30
Silke Visser
Hurdegaryp
1:59:51
1:58:53
31
Marloes van der Wal
Leeuwarden
1:59:59
1:59:04
32
Gatske de Jong
Horror
2:00:41
1:59:27
33
Petra de Boer
Arnhem
2:00:51
1:59:27
34
Detty Feenstra
Franeker
2:01:23
2:00:19
35
Laetitia Ouillet
Utrecht
2:02:10
2:01:28
36
Ingrid Alkema Nagel
Leeuwarden
2:02:59
2:01:37
37
Gerdi de Vries
Kuinre
2:03:06
2:02:20
38
Marjolein vd Nieuwenho
Loopgroep Leeuwarden
2:03:25
2:02:17
39
Elizabeth ten Hoeved
Feanwalden
2:03:28
2:02:35
40
Hanneke Kreling
Loopgroep Leeuwarden
2:04:05
2:03:10
41
Inge Hop
Groningen
2:04:25
2:03:05
42
Aukje van der Werf
Drachten
2:04:32
2:03:08
43
Judit de Vries
Nijland
2:04:46
2:03:55
44
Lydia Kuperus
Leeuwarden
2:05:10
2:03:52
45
Sandra Sjoerdsma
Leeuwarden
2:05:13
2:04:04
46
Carla van der Leij
Loopgroep Leeuwarden
2:05:13
2:04:04
47
Carola Hoeckx
Drachten
2:05:16
2:04:11
48
Alie Vissia
Drogeham
2:06:09
2:04:51
49
Monika Schmidt
Goutum
2:07:05
2:05:50
50
Linda van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
2:07:31
2:06:08
51
Susan van der Veer
Loopgroep Leeuwarden
2:08:28
2:07:18
52
Nynke rixt Jukema
Mantgum
2:09:01
2:07:54
53
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
2:09:04
2:08:11
54
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
2:10:23
2:09:37
55
Siri Lianne Mauer
Loopgroep Leeuwarden
2:12:13
2:10:53
56
Sonja van der Veen
Leeuwarden
2:15:19
2:14:17
57
Judith Goslinga
Loopgroep Leeuwarden
2:20:20
2:19:02
58
Femke Nijder-Kamperman
Loopgroep Leeuwarden
2:20:20
2:19:03
59
Miriam de Groot
Oentsjerk
2:20:27
2:19:43
60
Leentje Tienstra
Beetsterzwaag
2:21:23
2:19:46
61
Loura Postma
Goutum
2:22:53
2:21:33
62
Marcella Eijer
Leeuwarden
2:24:38
2:23:16
63
Danitsja Lourens
Leeuwarden
2:24:59
2:23:25
64
Clementina Kors
Leeuwarden
2:27:35
2:26:02
65
Nanda van Ekeren
Leeuwarden
2:36:43
2:35:10
66
Wietske Dijkstra
Jelsum
2:36:44
2:35:07
67
Karin Steenbeek
Leeuwarden
2:42:28
2:40:53
V40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg
Unitas
1:19:55
1:19:55
2
Jacinta Fancel
Lionitas
1:28:59
1:28:59
3
Irma van Steijn
Leeuwarden
1:30:25
1:30:23
4
Berdina Seinstra
Leeuwarden
1:30:34
1:30:32
5
Elles de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:30:35
1:30:33
6
Wilma de Vries
Erica
1:34:45
1:34:44
7
Gerry Visser
LAAC Twente
1:36:25
1:36:24
8
Hermina van Dijk
MarathonPlus
1:37:34
1:37:20
9
Mirjam Sutman Meijer
Leeuwarden
1:43:26
1:42:57
10
Inge Wulffele
Lionitas
1:44:30
1:44:28
11
Annie Oostenbrink
Friesland
1:44:41
1:44:15
12
Ellis Heshusius
Leeuwarden
1:46:26
1:45:57
13
Alie Louwsma
Leeuwarden
1:49:47
1:48:59
14
Margré Mulder
Tytsjerk
1:49:51
1:49:05
15
Klaske Post
Athleta
1:50:05
1:49:20
16
Geeske Zonderland
Impala
1:50:24
1:49:33
17
Hilda van Kalsbeek
Leeuwarden
1:52:48
1:51:51
18
Hilda Tjepkema
Leeuwarden
1:52:55
1:52:12
19
Anna Etoré
Stiens
1:53:03
1:52:37
20
Afke Hellema
Wanswert
1:53:10
1:51:59
21
Corine Visser (pacer)
Leeuwarden
1:54:42
1:53:45
22
Patricia Hollander
Loopgroep Leeuwarden
1:55:21
1:54:15
23
Milan Grijmans
Pingjum
1:55:40
1:54:11
24
Klaske Veenstra
Franeker
1:56:35
1:55:39
25
Johanna de Vries-Weste
Oudega gem Wymbritse
1:57:36
1:56:32
26
Angelique Blekkink
Impala
1:57:49
1:56:31
27
Titia Knip
Spartacus
1:58:03
1:56:58
28
Jacqueline Sollie
Stiens
1:58:33
1:57:20
29
Anna Siri
Franeker
1:58:33
1:57:42
30
Hilde Brouwer
1:59:06
1:58:12
31
Christien ter Steeg
Leeuwarden
1:59:43
1:59:08
32
Roelie Kooistra
AV Heerenveen
2:00:00
1:58:57
33
Klaske Prose
Leeuwarden
2:00:08
1:58:41
34
Afke Wagenveld
Leeuwarden
2:00:10
1:58:42
35
Jannie Jager/smit
Leeuwarden
2:00:12
1:59:03
36
Aaltsje Deinum
Jistrum
2:00:13
1:59:15
37
Joanneke Holtrup
Leeuwarden
2:00:37
1:59:34
38
Ymkje Brattinga
Woudsend
2:00:40
1:59:41
39
Henrieta Oosterbaan
Horror
2:00:41
1:59:27
40
Van den Brink
Leeuwarden
2:00:42
1:59:36
41
Jenny Bergsma- van Wij
Aurich (GER)
2:01:31
2:00:24
42
Corina Stok
Boksum
2:01:34
2:00:31
43
Inez Langedijk
Amsterdam
2:01:48
2:00:23
44
Fokje Boers
Loopgroep Leeuwarden
2:03:23
2:02:00
45
Larissa Bakker
Leeuwarden
2:04:32
2:03:07
46
Afke Brandenburg
Wirdum Fr
2:04:34
2:03:16
47
Yvonne van der Ley
Bovensmilde
2:05:13
2:04:26
48
Hannie van der Feer
Bolsward
2:05:13
2:03:44
49
Wini Bergsma
Leeuwarden
2:05:16
2:03:55
50
Ineke Wijnalda
Drachten
2:05:16
2:04:03
51
Jon Keun
Drachten
2:05:17
2:04:03
52
Arjanne v Heijningen (
Leeuwarden
2:05:22
2:04:11
53
Irene Kriele
Sneek
2:05:38
2:04:12
54
Corlienke de Jong
Jutrijp
2:05:53
2:04:55
55
Aukje Kooistra - Dries
Leeuwarden
2:06:17
2:04:41
56
Madzy Mandigers
Eindhoven
2:07:38
2:06:06
57
Inge Tuinhof
Leeuwarden
2:08:03
2:06:32
58
Carin Kuiper
Lionitas
2:08:09
2:06:38
59
Petra Lok
Leeuwarden
2:08:09
2:06:37
60
Trinette Schuit
Joure
2:08:12
2:06:41
61
Danielle Hartman
Dronryp
2:09:39
2:08:31
62
Willy de Jong
Leeuwarden
2:10:12
2:08:35
63
Monique Medema
Leeuwarden
2:10:18
2:09:30
64
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
2:12:12
2:10:52
65
Simona van den Bergs
Heerenveen
2:12:17
2:11:13
66
Esther Fogl
Horror
2:12:35
2:11:23
67
Annie Sibma
Horror
2:12:35
2:11:24
68
Liesbeth Minnema
Joure
2:14:08
2:13:22
69
Marieke Prins
Deinum
2:14:53
2:13:25
70
Sytske Sytema
Deinum
2:14:53
2:13:25
71
Stella Abma
Sneek
2:14:56
2:13:19
72
Ria Rozeboom
Leeuwarden
2:15:10
2:13:45
73
Janny Wijnstra-Bakker
Tytsjerk
2:15:18
2:14:07
74
Pauline Roozen-Everts
Leeuwarden
2:16:12
2:15:02
75
Karin Andersson
Leeuwarden
2:16:48
2:15:44
76
Diana Osinga
Leeuwarden
2:18:46
2:17:09
77
Martha Boersma
Loopgroep Hugo Veenk
2:20:29
2:19:04
78
Renee van der Veen
Goutum
2:20:36
2:19:15
79
Sylvana Pruiksma
Leeuwarden
2:20:51
2:19:23
80
Linda Johannes
Loopgroep Leeuwarden
2:21:46
2:20:35
81
Lucinda Sjoerdsma
Leeuwarden
2:22:20
2:20:52
82
Froukje Goudberg
Lionitas
2:23:32
2:22:23
83
Ineke Tiekstra
Loopclub Burgum
2:25:21
2:23:45
84
Annie Visser
Franeker
2:27:13
2:25:48
85
Marian van der Harst
Leeuwarden
2:27:13
2:25:48
86
Gretha Bloembergen
Leeuwarden
2:46:00
2:44:25
V50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
1:31:58
1:31:57
2
Betty Osinga
Friesland
1:41:23
1:40:57
3
Willy Heidinga
Leeuwarden
1:48:37
1:48:19
4
Akke Kuipers-ten Kate
Lionitas
1:49:09
1:48:48
5
Grietje Dijkstra
Joure
1:52:59
1:52:00
6
Annemarieke van den Be
Leeuwarden
1:54:05
1:53:17
7
Giny Norberhuis
Heerenveen
1:54:42
1:53:43
8
Diane van der Veer
Apeldoorn
1:56:29
1:55:30
9
Rixte Mulder
Joure
1:57:12
1:56:05
10
Roos Boerma
Loopclub Burgum
1:58:44
1:57:28
11
Mettje Eliznga
Friesland
1:58:48
1:57:29
12
Cora van Zwol
Loopgroep Leeuwarden
2:00:29
1:59:10
13
Froukje van Welie
Leeuwarden
2:00:57
1:59:55
14
Wendelien Schalij
Leeuwarden
2:02:10
2:01:28
15
Gerda IJdema
Lionitas
2:05:56
2:04:41
16
Ingrid van der Veen
Leeuwarden
2:07:32
2:06:09
17
Dora Hettinga
Loopgroep Leeuwarden
2:08:00
2:06:32
18
Lidwien Broenink
Joure
2:08:14
2:06:48
19
Eef Bruinsma
Sneek
2:08:43
2:07:20
20
Erna van Houten
Loopgroep Leeuwarden
2:08:57
2:08:03
21
Margreet Holwerda-Jepk
Britsum
2:09:27
2:07:59
22
Mattie de Boer
Joure
2:11:41
2:10:16
23
MIeke Siemensma
Leeuwarden
2:12:38
2:11:27
24
Silva Meier
Tzummarum
2:13:52
2:12:53
25
Pytsje Melein
Joure
2:18:20
2:17:12
26
Mildred Braams
Leeuwarden
2:18:44
2:17:16
27
Marthy Veen
Loopsport Groningen
2:18:58
2:17:43
28
Marijke Bos
Lionitas
2:24:27
2:22:52
29
Anne Cecile Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
2:27:27
2:26:00
M60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Kiestra
Lionitas
1:29:46
1:29:46
2
Pieter van der Veen
Warffum
1:34:12
1:33:59
3
Sybe Swart
Franeker
1:38:59
1:38:41
4
Broer Giesing
Wyns
1:39:02
1:38:41
5
Albert Dijkstra
Wergea
1:47:15
1:46:43
6
Johan Zwerver
Friesland
1:47:33
1:47:02
7
Jaap Dijkstra
Friesland
1:48:06
1:47:30
8
Auke Baron
Hurdegaryp
1:50:05
1:49:18
9
Sjoerd Koelmans
Meppel
1:52:02
1:51:39
10
Jan de Heer
Loppersum
1:52:46
1:51:33
11
Gerben Brouwer
Friesland
1:52:54
1:52:04
12
Peter Klaver
Lionitas
1:52:54
1:52:37
13
Gerard Hooghiem
Ferwert
1:55:40
1:54:23
14
Djurre van der Schaaf
Friesland
1:55:58
1:54:43
15
Luit Postma
Loopclub Burgum
1:58:15
1:56:59
16
Jan Hubers
Goutum
1:58:22
1:57:43
17
Harry van der Velde
Leeuwarden
2:00:14
1:59:05
18
Rudy Veen
Slochteren
2:00:25
1:59:17
19
Acronius Hettinga
Friesland
2:00:28
1:59:13
20
James Howell
Leeuwarden
2:01:27
2:00:46
21
Willem Doppenberg
Loopclub Burgum
2:02:40
2:01:23
22
Sible van der meer
Wytgaard
2:03:08
2:01:56
23
Gerben Glas
Leeuwarden
2:03:20
2:01:49
24
Henk Tameling
Schalsum
2:04:40
2:03:17
25
Watze van der Meer
Leeuwarden
2:07:03
2:05:53
26
Berend Schaap
Gytsjerk
2:07:16
2:06:28
27
Joop Boonstra
Friesland
2:07:29
2:06:44
28
Willem Klompstra
Leeuwarden
2:08:19
2:08:07
29
Piet de Jong
Jirnsum
2:08:31
2:07:46
30
Tjibbe Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:08:57
2:08:02
31
Eise Cornelis Smit
Friesland
2:13:10
2:11:33
32
Mohammed. Farmani
Loopgroep Leeuwarden
2:13:30
2:12:35
33
Hans Flaman
Menaam
2:14:45
2:13:29
34
Harry Meijer
Leeuwarden
2:15:05
2:14:05
35
Yme de Jong
Grou
2:25:10
2:23:56
36
Jan de Jong
Horror
2:27:44
2:26:24
37
Hylke Kalwij
Grou
2:35:43
2:34:07
V60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeltsje van der Wal
Leeuwarden
1:50:10
1:49:48
2
Anke Peterson
Lionitas
1:59:58
1:58:41
3
Consolata Soko
Roosendaal
2:02:02
2:00:54
4
Janke Bootsma
Oosthem
2:10:04
2:09:00
5
Gré van den Bergs-de J
AV Heerenveen
2:36:06
2:35:01
B5, BEDRLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Veltman
Sport- & Loopadviesb
17:51
17:50
2
Geart Sierd vd Zee
Fysiotherapie Spectr
18:04
18:04
3
Sven Slikkerveer
Revalidatie Frieslan
18:41
18:40
4
Patrick Reitsma
Sport- & Loopadviesb
18:47
18:45
5
Joop Lusthof
Fysiotherapie Spectr
20:24
20:23
6
Linda Werner
Fooq vastgoed ontwik
21:38
21:34
7
Pieter Witzenburg
Fooq vastgoed ontwik
22:30
22:26
8
Arnold Hiemstra
Sport- & Loopadviesb
22:51
22:48
9
Janneke Wagenaar
Fysiotherapie Spectr
22:57
22:56
10
Tabita Dijkman
Fooq vastgoed ontwik
23:07
23:03
11
Renee Storm
PwC
23:09
23:06
12
Thomas Schraa
Machiels Advocaten
23:11
22:51
13
Aadt d Windt
Fysiotherapie Spectr
23:15
23:14
14
Sandy IJntema
Incassade
24:09
24:07
15
Jan Brandsma
Rabobank de Stelling
24:10
23:59
16
Rick van Klinken
PwC
24:13
24:07
17
Liesbeth van der Berg
Sport- & Loopadviesb
24:18
24:15
18
Peter Arnold Jellema
Rabobank Leeuwarden-
24:28
24:20
19
Nienke Sinnema
Achmea, Pensioen en
25:06
25:02
20
Tjibbe Veenema
PwC
25:23
25:10
21
Marco van Staveren
Cendris
25:26
23:29
22
Ingrid Nijenhuis
Revalidatie Frieslan
25:31
25:30
23
Marta Tiedema
Fooq vastgoed ontwik
25:32
25:29
24
Peter Koens
Zienn Opvang en Onde
25:38
25:04
25
Fijke van Berkom
Yacht
25:45
25:40
26
Miranda Regnerus-Heins
Rabobank de Stelling
25:54
25:42
27
Marten Wagenmakers
PwC
25:57
25:53
28
Marloes van Leeuwen
Rabobank Leeuwarden-
26:01
25:52
29
Eelco van de Lustgraaf
Rabobank Leeuwarden-
26:06
26:01
30
Anouk Woudstra
Cendris
26:15
26:06
31
Anne de Jong
Yacht
26:41
26:37
32
Niels Hoekstra
Cendris
26:46
26:34
33
Jan-Willem Haandrikman
Yacht
26:54
26:49
34
Julia Melchers
Rabobank Sneek-ZwF
27:09
27:05
35
Nynke Kooystra
Fan Fryslân
27:10
27:03
36
Jessica van Doorn
Incassade
27:13
27:11
37
Douwe Brouwer
Fan Fryslân
27:16
27:10
38
IJsbrand Miedema
Rabobank Leeuwarden-
27:27
27:18
39
Reinder de Haas
Achmea, Pensioen en
27:36
27:30
40
Jeroen Reens
Cendris
27:49
25:49
41
Sanne Giliam
Yacht
27:50
27:46
42
Marjan Kromkamp
Achmea, Pensioen en
28:01
27:53
43
Hilda Boschma
Achmea, Pensioen en
28:12
28:05
44
Mark Walther Boer
Izore
28:17
28:05
45
Hein van der Meulen
Incassade
28:26
28:23
46
Martijn vd Windt
Fysiotherapie Spectr
28:33
28:32
47
Patrick Kostwinder
Machiels Advocaten
28:41
28:21
48
Rudolf van Esch
PwC
28:42
28:30
49
Yvonne Hoogland
Revalidatie Frieslan
28:51
28:48
50
Patrick de Jonge
PwC
28:58
28:47
51
Henny Engbrenghof
Cendris
29:21
29:13
52
Audrey Bijlsma
Achmea, Pensioen en
29:22
29:15
53
Michel Lemmens
Cendris
29:29
29:16
54
Freddy de Boer
Yacht
29:32
29:26
55
Anouska Zijlstra-Knap
Incassade
29:36
29:34
56
Bonnie van der Veen
Machiels Advocaten
29:48
29:28
57
Liane van der Heide
Machiels Advocaten
29:48
29:28
58
Jitze Krol
PwC
30:16
30:05
59
Lianne Scholte
PwC
30:16
30:05
60
Linda Bergsma
Incassade
30:27
30:24
61
Vincent Koopmans
Incassade
30:31
30:28
62
Baukje Atsma
Achmea, Pensioen en
30:38
30:35
63
Minze Hamstra
Rabobank Leeuwarden-
30:59
30:50
64
Nienke Lubbers
Rabobank Leeuwarden-
30:59
30:49
65
Berber Bouma
Rabobank Leeuwarden-
31:06
30:57
66
Rene Hobma
Achmea, Pensioen en
31:10
31:05
67
Janna Sterkenburgh
De Friesland Zorgver
31:28
31:09
68
Wikje Talsma
Incassade
31:36
31:32
69
Eddie Nieuwenweg
Cendris
31:42
31:28
70
Marlene van der Leeuw
Zienn Opvang en Onde
32:10
31:21
71
Lammy Otter
Zienn Opvang en Onde
32:17
31:29
72
Marlies IJsselmuiden
Fan Fryslân
32:21
32:13
73
Jantsje van der Meer
Yacht
32:21
32:16
74
Gea van der Vegte-Minn
Achmea, Pensioen en
32:26
32:20
75
Johanneke Veeningen
Cendris
32:32
30:29
76
Linda Zeggelaar
Leeuwarder Courant
32:50
32:45
77
J. Djasmadi
PwC
32:57
32:46
78
Sareh Hosseini
PwC
32:57
32:46
79
Rianne Driessen
PwC
32:58
32:47
80
Erik Ottens
Cendris
33:00
30:59
81
Gea de Boer
Cendris
33:03
32:46
82
Monique Kobus
Cendris
33:03
32:47
83
Wendy Jongsma
Sport- & Loopadviesb
33:05
33:02
84
Amin Aabis
Incassade
33:08
33:05
85
Tilly Klein
De Friesland Zorgver
33:15
32:56
86
Irma Douma
METRIUM
33:26
33:20
87
Nienke Wolda
METRIUM
33:27
33:20
88
Petra van der Meulen
METRIUM
33:28
33:21
89
Geraldine Dikland-Blom
Rabobank Leeuwarden-
33:36
33:26
90
Annelies Vollmuller
De Friesland Zorgver
33:44
33:25
91
Lyke Tybout
De Friesland Zorgver
33:52
33:34
92
Janna Baarda
De Friesland Zorgver
33:52
33:35
93
Janny Kooistra
Incassade
33:56
33:52
94
Desi Zwaga
Incassade
33:57
33:53
95
Roosmarie Kingma
Rabobank Leeuwarden-
34:16
34:06
96
Anja van Riemsdijk
Rabobank Sneek-ZwF
34:29
34:24
97
Hilda Dijkstra
Rabobank Sneek-ZwF
34:30
34:26
98
Fokelien Visser
Izore
34:37
34:25
99
José Bremer
Rabobank Leeuwarden-
35:13
35:03
100
Els Avontuur
Rabobank Leeuwarden-
35:21
35:13
101
Gerhard Huizenga
Leeuwarder Courant
35:29
33:38
102
Leonie Venema
Yacht
35:37
35:31
103
Linde Jansen
Zienn Opvang en Onde
35:45
34:56
104
Annie Kaspersma
Zienn Opvang en Onde
35:46
34:56
105
Duleke Zeinstra
Zienn Opvang en Onde
35:46
34:56
106
Corine Lagerweij
Achmea, Pensioen en
37:32
37:12
107
Diana Huitema
Rabobank Sneek-ZwF
38:19
38:13
108
Griet Verbeek
Izore
38:33
38:21
109
Janny Yntema
Leeuwarder Courant
39:04
38:59
110
Oscar Bathoorn
Rabobank Leeuwarden-
40:47
40:40
111
Reino Kuipers
Rabobank Sneek-ZwF
41:16
41:10
112
Maria Bijma
Achmea, Pensioen en
41:41
41:34
113
Mark Fisscher
Cendris
42:13
40:09
114
Bianca van Rijszen
Cendris
43:36
41:38
115
Jeroen de Jong
Cendris
43:36
41:38
116
Marije Smit
Rabobank de Stelling
2:45:12
2:45:12
B10, BEDRLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Adema
Rabobank Leeuwarden-
37:53
37:52
2
Egbert-Jan Flik
Achmea, Pensioen en
40:09
40:07
3
Chris van Dijk
Acera
40:10
40:07
4
David Helfferich
PwC
40:11
40:09
5
Jelle Kazimier
Achmea, Pensioen en
40:12
40:10
6
Gert Jan Oelderik
Leeuwarder Courant
41:01
40:52
7
Henry Kuipers
hogeschool van Hall
41:01
40:57
8
Simon Visbeek
Acera
41:29
41:29
9
Edwin Fopma
Flexoplast
42:19
42:09
10
Sanne van der Wal
PwC
42:24
42:15
11
Edwin Voorwinde
Rabobank Leeuwarden-
42:48
42:38
12
Wilco Tijmes
Rabobank Leeuwarden-
43:16
43:06
13
Roelof Andre Groen
Rabobank de Stelling
43:47
43:23
14
Hendrik Hoogland
Revalidatie Frieslan
44:12
44:08
15
Vera Keidel
SKL kinderopvang
44:19
44:15
16
Boudewijn Scholts
PwC
44:23
44:21
17
Pieter Kuiken
SKL kinderopvang
45:04
44:52
18
Patrick Hemmelder
PwC
45:30
45:25
19
Erick Djasmadi
PwC
45:31
45:27
20
Saco Bootsma
Fooq vastgoed ontwik
45:39
45:34
21
Gerrit Koopmans
hogeschool van Hall
45:40
45:36
22
Jelle Nauta
hogeschool van Hall
45:43
45:39
23
Hans Stroosma
Rabobank Leeuwarden-
45:57
45:46
24
Siart Smit
Leeuwarder Onderneme
46:09
45:55
25
Marcel Leupen
Rabobank Leeuwarden-
46:16
46:05
26
F. Douwstra
Bouwbedrijf Lont
46:26
46:22
27
Stephan Oberink
Cendris
46:41
46:19
28
Eeuwe Drijfhout
Achmea, Pensioen en
46:44
46:34
29
E. Broersma
Bouwbedrijf Lont
46:51
46:48
30
sierk Werner
Fooq vastgoed ontwik
46:53
46:48
31
Bram Bakker
Rabobank Sneek-ZwF
46:56
46:47
32
René de Haan
METRIUM
47:12
46:53
33
Willemien Zandberg
Cendris
47:18
47:13
34
Miranda Hornstra
Acera
47:20
47:17
35
Arnold Pots
Yacht
47:25
46:59
36
Joop Bosch
Izore
47:32
47:28
37
Maaike Baakman
Philadelphia Zorg No
47:33
47:15
38
Albert van der Ven
Flexoplast
47:37
47:26
39
Willem Bootsma
Fooq vastgoed ontwik
47:41
47:36
40
M. Scholten
Rabobank Sneek-ZwF
47:44
47:35
41
Willy Olydam
hogeschool van Hall
47:47
47:32
42
Wim Geurink
Achmea, Pensioen en
47:53
47:44
43
Gerda van Klaarbergen
SKL kinderopvang
48:10
47:58
44
Erwin Laanstra
PwC
48:22
48:14
45
Andre Dijkstra
Elkien
48:32
47:21
46
Simon Andringa
Elkien
48:32
47:21
47
Harry Potma
Friesland Bank NV
48:46
48:40
48
Kees van Anken
Zienn Opvang en Onde
48:47
48:39
49
Nanne Attema
METRIUM
48:56
48:37
50
Johan Smith
METRIUM
48:56
48:38
51
Sem Dijkstra
Rabobank de Stelling
49:21
48:56
52
W. Anema
Bouwbedrijf Lont
49:22
49:17
53
Johan Hoekman
Acera
49:23
49:14
54
Pieter Douma
Leeuwarder Onderneme
49:36
49:21
55
Piet Zijlstra
Acera
49:55
49:43
56
Age-Jan Stellingwerff
Izore
50:01
49:57
57
Jelmer de Vries
Izore
50:01
49:58
58
Chris Visser
Achmea, Pensioen en
50:09
49:59
59
Marco van Staveren
Cendris
50:37
50:16
60
Richard Boezerooij
Incassade
50:47
50:21
61
Marjan Brand
Philadelphia Zorg No
50:49
50:30
62
Niels Zwaagstra
SKL kinderopvang
50:52
50:38
63
Martijn Rijpstra
Yacht
50:58
50:33
64
Sander Visscher
Achmea, Pensioen en
51:08
50:56
65
Bas Willems
Achmea, Pensioen en
51:11
50:54
66
Sjoerd-Jan Zwart
Achmea Financien
51:11
50:53
67
Hijlco van der Meer
Friesland Bank NV
51:12
51:07
68
Pieter Gietema
Acera
51:18
51:11
69
Tineke Merkus
Leeuwarder Onderneme
51:18
51:04
70
Marcus Postuma
Rabobank Leeuwarden-
51:20
51:06
71
Pieter van Tuinen
Rabobank Leeuwarden-
51:31
51:19
72
Tabe Zijlstra
Acera
51:41
51:41
73
Paul van der Zwaag
Zienn Opvang en Onde
51:41
51:34
74
Stijn Euverman
PwC
51:42
51:31
75
Jesper Keidel
SKL kinderopvang
51:56
51:52
76
Tonko Jansen
Cendris
52:01
51:38
77
R. van Dijk
Bouwbedrijf Lont
52:08
52:02
78
Theo Copini
Leeuwarder Onderneme
52:16
52:01
79
Tabe Kooistra
Elkien
52:18
51:57
80
Geert de Jong
PwC
52:22
52:15
81
Adri Jaarsma
Leeuwarder Onderneme
52:25
52:11
82
Wieger Holwerda
Yacht
52:34
52:12
83
Willianne Brouwer
Revalidatie Frieslan
52:37
52:30
84
Piet de Vries
Zienn Opvang en Onde
52:41
52:35
85
Marina Delac
Rabobank Sneek-ZwF
52:43
52:30
86
Almar van Keulen
PwC
53:15
53:06
87
Hans van Bemmel
hogeschool van Hall
53:21
53:02
88
Tjepke Ypma
Elkien
53:30
53:18
89
Inge Bijlsma
SKL kinderopvang
53:36
53:23
90
Theo Metz
Incassade
53:37
53:11
91
Marco Hoekstra
Izore
53:56
53:52
92
Tineke Acda
Flexoplast
54:12
54:01
93
Hiele Dijkstra
Elkien
54:24
54:02
94
N. Zijlstra
Bouwbedrijf Lont
54:28
54:23
95
J. Lont
Bouwbedrijf Lont
54:29
54:23
96
Erich Bosloper
Rabobank Leeuwarden-
54:33
54:21
97
Gerben Leijendekker
Rabobank Leeuwarden-
54:36
54:26
98
Hannie Keidel
SKL kinderopvang
54:50
54:41
99
Einte Bijlsma
SKL kinderopvang
54:50
54:37
100
Gerard Wolting
Acera
55:32
55:24
101
Jeltsje Venema
Rabobank Sneek-ZwF
55:36
55:29
102
Arjen Spijkstra
Leeuwarder Courant
55:52
55:35
103
Yme Bouma
Acera
56:02
55:57
104
Pieter Blaauw
Acera
56:04
55:54
105
Jeroen Terpstra
Incassade
56:12
55:45
106
Bas van der Wouden
Philadelphia Zorg No
56:12
55:51
107
Robert Halbesma
Flexoplast
56:31
56:20
108
Djuri Vriesema
Cendris
56:37
56:16
109
Fetsje Hylkema
hogeschool van Hall
56:44
56:25
110
Jellie Tolsma
SKL kinderopvang
57:24
57:10
111
Eddy Nieuwenweg
Cendris
57:33
57:12
112
Pieter J. Faber
Rabobank de Stelling
57:35
57:11
113
Johannes Kempenaar
Rabobank de Stelling
57:35
57:10
114
Jitske Dijkstra
Rabobank Sneek-ZwF
57:41
57:34
115
Sonja Heida
Achmea Financien
57:58
57:36
116
Siebe Annema
Leeuwarder Courant
58:00
57:44
117
Nelleke Oostenveld
Rabobank Sneek-ZwF
58:02
57:45
118
Houkje Heida
Rabobank Sneek-ZwF
58:02
57:45
119
Leo Kremer
Yacht
58:02
57:39
120
Nancy van Heerde
Achmea, Pensioen en
58:10
58:00
121
Casper Zoete
hogeschool van Hall
58:14
57:54
122
Andre van der Graaf
Achmea, Pensioen en
58:19
58:06
123
Robert Otten
Achmea, Pensioen en
58:40
58:28
124
Ruud Glas
De Haan AGW
58:42
56:12
125
Nynke Kloosterman
SKL kinderopvang
58:59
58:43
126
Anneke van der Meer
SKL kinderopvang
59:18
59:01
127
Johan van Kammen
Elkien
59:26
58:56
128
Refik Yasar
Zienn Opvang en Onde
59:28
59:20
129
Marije Amels
Rabobank Sneek-ZwF
59:56
59:49
130
Nienke Huisman
Revalidatie Frieslan
1:00:09
1:00:03
131
Gurbe Jager
Zienn Opvang en Onde
1:00:19
1:00:12
132
Christa Joustra
Cendris
1:00:42
1:00:22
133
Natalie Lakemond
Elkien
1:01:26
1:00:56
134
Inge Koenis
hogeschool van Hall
1:01:31
1:01:12
135
R. Broersma
Bouwbedrijf Lont
1:01:45
1:01:40
136
Larissa Spijkerman
Rabobank Leeuwarden-
1:01:54
1:01:41
137
Anneke de Ruyter
Rabobank Leeuwarden-
1:01:54
1:01:41
138
Jeltje Hoekstra
Achmea, Pensioen en
1:01:54
1:01:43
139
Johanna Veerman-Landma
De Haan AGW
1:02:01
1:01:33
140
N. Veerman
De Haan AGW
1:02:04
1:01:36
141
Annet Stam
Elkien
1:02:16
1:01:45
142
Klazien Kuipers
Zienn Opvang en Onde
1:02:18
1:02:09
143
Sietske Reitsma
Incassade
1:02:46
1:02:19
144
Johan Tuininga
Friesland Bank NV
1:03:08
1:02:53
145
Gerda de Haan
Achmea, Pensioen en
1:03:54
1:01:32
146
Erica Haarsma
Zienn Opvang en Onde
1:04:23
1:04:15
147
Maltie Guptar
Achmea Financien
1:04:58
1:04:36
148
Richard Lilipaly
Rabobank Leeuwarden-
1:05:12
1:04:58
149
Elisabeth Post
Leeuwarder Courant
1:05:14
1:05:06
150
Arjen Hoekstra
Zienn Opvang en Onde
1:05:51
1:05:43
151
Marita Jansen
De Haan AGW
1:07:27
1:06:59
152
Lonneke Abma
SKL kinderopvang
1:07:57
1:07:39
153
jelske Leemeijer
Leeuwarder Courant
1:09:54
1:09:35
154
R. Hekstra
Bouwbedrijf Lont
1:10:02
1:09:56
155
Feikje Huizinga
SKL kinderopvang
1:10:56
1:10:41
156
Linda Visser
SKL kinderopvang
1:10:58
1:10:40
157
Janneke de Jong
Cendris
1:15:19
1:14:59
158
Sita van Esterik
Cendris
1:20:49
1:20:28
159
Janny Smeenge
Cendris
1:20:49
1:20:27
B21, BEDRLOOP 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ritske Flootman
Achmea, Pensioen en
1:27:30
1:27:26
2
Gerrit Gildemacher
Achmea, Pensioen en
1:28:34
1:28:31
3
Douwe Yska
Achmea Financien
1:28:56
1:28:32
4
Marten van Houten
Achmea, Pensioen en
1:31:56
1:31:33
5
Robert Rijpma
Achmea, Pensioen en
1:35:35
1:35:29
6
Jacco Reitsma
Achmea, Pensioen en
1:35:37
1:35:32
7
Matthijs Nauta
Achmea, Pensioen en
1:36:35
1:36:29
8
Henri Veldman
Talant
1:36:48
1:36:15
9
Marcel de Jonge
Achmea, Pensioen en
1:36:59
1:36:52
10
Marcel Groen
Groen Caubo Montesso
1:37:10
1:37:04
11
Rien Diepenbroek
Leeuwarder Courant
1:38:21
1:38:14
12
Dennis Toonstra
Achmea Financien
1:39:57
1:39:34
13
Klaas Keekstra
Talant
1:41:09
1:41:09
14
George Jan Blok
Talant
1:41:28
1:40:55
15
Oane Koree
Talant
1:42:42
1:42:10
16
Frank Mittertreiner
Achmea Financien
1:42:57
1:42:33
17
Ale van der Zwaag
Achmea, Pensioen en
1:43:22
1:43:18
18
Koen Zijlstra
Machiels Advocaten
1:43:23
1:42:58
19
Harry Papjes
Leeuwarder Courant
1:44:01
1:43:52
20
Jelle Kracht
Achmea Financien
1:45:04
1:44:55
21
Menno Karres
Groen Caubo Montesso
1:46:31
1:46:26
22
Aan Dirk van der Meule
Leeuwarder Courant
1:46:36
1:46:32
23
Hans Willems
Leeuwarder Courant
1:49:50
1:49:41
24
Hendrik de Jong
Talant
1:49:56
1:49:23
25
Jolle Sietsma
Rabobank Sneek-ZwF
1:50:04
1:49:56
26
Simon Pears
Achmea, Pensioen en
1:51:10
1:50:59
27
Henk de Groot
Leeuwarder Courant
1:51:35
1:51:26
28
Theo Outhuijse
Zienn Opvang en Onde
1:52:41
1:52:32
29
Wytske Kok
Rabobank Sneek-ZwF
1:52:53
1:52:46
30
Marthijn Landstra
Achmea, Pensioen en
1:53:55
1:53:45
31
Piet Stehouwer
Machiels Advocaten
1:54:43
1:54:16
32
Wim Andela
Zienn Opvang en Onde
1:54:57
1:54:48
33
Hester Groenveld
Rabobank Sneek-ZwF
1:54:58
1:54:51
34
Frans Haitsma
Achmea, Pensioen en
1:55:10
1:54:59
35
Marijke Westra
Achmea, Pensioen en
1:58:52
1:58:45
36
Wilma Hemstra
Achmea, Pensioen en
1:59:47
1:59:02
37
Alinda Kiel
Zienn Opvang en Onde
2:00:12
2:00:03
38
Henk Hamstra
Zienn Opvang en Onde
2:00:12
2:00:03
39
Siri Mauer
Rabobank Sneek-ZwF
2:00:20
2:00:11
40
Wiebren Santema
Machiels Advocaten
2:00:37
2:00:08
41
Renate van de Hoef
Groen Caubo Montesso
2:00:41
2:00:41
42
Johan Jongstra
Achmea, Pensioen en
2:01:12
2:01:02
43
Eric Lammers
Revalidatie Frieslan
2:01:22
2:01:22
44
Remco van der Meulen
Revalidatie Frieslan
2:01:22
2:01:14
45
Wybertha Brouwer
Rabobank Sneek-ZwF
2:02:05
2:01:58
46
Vera Ensing
Revalidatie Frieslan
2:04:59
2:04:52
47
Silvia Remery
Achmea, Pensioen en
2:06:22
2:06:16
48
Rob Caubo
Groen Caubo Montesso
2:06:44
2:06:38
49
Jannie Slof
Achmea Financien
2:07:05
2:05:50
Opmerkingen over uitslag, stuur een mail naar
inschrijfbureau Loop Leeuwarden.
www.uitslagen.nl
21-06-2012 10:39