Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 19 mei 2012

J-G1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Hartman
Overige
2:27
2:24
2
Karsten Hilbrands
obs gieten
2:31
2:30
3
Joran Sobering
obs gieten
2:32
2:30
4
Patrick Dokter
obs gieten
2:33
2:33
5
Levin Moek
de dobbe
2:34
2:27
6
Bas de Vilder
willem alexander
2:34
2:32
7
Danny Hulshof
emmensschool
2:39
2:30
8
Jasper Gaasterland
willem alexander
2:39
2:31
9
Harold van Gogh
willem alexander
2:45
2:39
10
Bas Abrahams
Veendam
2:46
2:44
11
Fijs Folkerts
obs gieten
2:47
2:45
12
Stan Mulder
obs gieten
2:49
2:43
13
Brent Pronk
obs bonnen
2:50
2:43
14
Merlijn Nederhand
willem alexander
2:51
2:43
15
Ramon Kolthof
obs bonnen
2:55
2:51
16
Milan Enting
willem alexander
3:02
2:54
17
Nick Brand
emmensschool
3:02
2:52
18
Max den Dunnen
obs gieten
3:04
3:04
19
Mark Meenderman
oostermoer
3:05
3:01
20
Jan Munnik
obs bonnen
3:06
3:00
21
Loeka Felix
obs bonnen
3:10
3:10
22
Joost Hovinga
oostermoer
3:11
3:10
23
Mylan Hoekstra
obs bonnen
3:17
3:12
24
Mike Ruiter
willem alexander
3:19
3:15
25
Ryan Smit
de badde
3:22
3:17
26
Mike van Krimpen
obs gieten
3:25
3:23
27
Jinan Prins
de marke
3:27
3:21
28
Sven Mast
willem alexander
3:27
3:23
29
Ivar Tijmes
obs gieten
3:31
3:27
30
Daan Vos
3:33
3:27
31
Daan Esschendal
de springplank
3:36
3:36
32
Thijs Bruins
de springplank
3:42
3:39
33
Olle Krol
willem alexander
3:49
3:41
34
Ryan Hoving
oostermoer
3:50
3:45
35
Gijs Hiddema
obs gieten
3:58
3:53
36
Wouter Pomp
emmensschool
4:05
3:56
37
Tim Baas
4:11
4:08
38
Rick Storm
obs gieten
4:19
4:10
39
Nick van Zelst
Peuterschool
4:19
4:09
40
Otto Oldenziel
obs bonnen
4:31
4:24
41
Yern Spoelman
Overige
4:37
4:32
42
Jepser Baert
obs gieten
4:39
4:29
M-G1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Didi KInds
obs gieten
2:32
2:32
2
Josje Meertens
obs gieten
2:34
2:31
3
Soraya Lina
willem alexander
2:37
2:35
4
Merel Siemons
willem alexander
2:42
2:39
5
Lianne Landman
obs gieten
2:42
2:39
6
Lisa Draaijer
obs bonnen
2:52
2:48
7
Steffanie Hilbolling
de dobbe
2:56
2:52
8
Liekle Pothof
obs gieten
2:56
2:53
9
Daphne Lahuis
de dobbe
2:57
2:52
10
Feline Maring
obs gieten
2:59
2:55
11
Anemone Nieman
obs gieten
3:02
2:58
12
Katja Wierda
oostermoer
3:03
3:00
13
Silke Lokhorst
obs gieten
3:03
2:56
14
Dinde Oostindjer
De Leilinde Winschot
3:06
3:04
15
Lena Volkmer
obs bonnen
3:10
3:06
16
Nynke van Gogh
willem alexander
3:13
3:06
17
Annemiek Posthumus
obs bonnen
3:14
3:09
18
Lynn Schuiling
oostermoer
3:16
3:08
19
Lorraine vd Meulen
obs bonnen
3:18
3:13
20
Fleur Westerhof
de marke
3:21
3:15
21
Phaedra Geudeker
obs gieten
3:25
3:22
22
Linn van Elteren
obs gieten
3:25
3:22
23
Tessa Doddema
obs gieten
3:26
3:19
24
Susanne de Jong
obs bonnen
3:26
3:23
25
Annelie Klinkhamer
obs gieten
3:30
3:23
26
Inge Venema
obs gieten
3:35
3:24
27
Lieke Oortwijn
obs gieten
3:37
3:31
28
Mirthe Oostra
obs gieten
3:40
3:37
29
Indi Lenstra
3:45
3:34
30
Jamie Oldersma
de marke
3:45
3:37
31
Yliana de Groot
obs gieten
3:48
3:38
32
Liz Terhuizen
obs gieten
3:58
3:55
33
Lyanne Pathuis
oostermoer
4:10
4:06
34
Riana Klasens
willem alexander
4:10
4:04
35
Christel Klasens
willem alexander
4:11
4:06
36
Sofie ten Berge
de marke
4:21
4:02
37
Carlin Kinds
obs gieten
4:29
4:26
38
Sanne Wolda
oostermoer
4:32
4:24
39
Megan Smit
4:33
4:27
J-G2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Pentenga
obs gieten
2:04
2:02
2
Melle Bosscha
obs gieten
2:05
2:03
3
Jari Schutrup
willem alexander
2:06
2:05
4
Sander Roossien
oostermoer
2:10
2:08
5
Yannick Pol
obs gieten
2:10
2:09
6
Tijn Hoogland
obs gieten
2:11
2:09
7
Ralf Meek
obs gieten
2:11
2:09
8
Jeroen Meertens
obs gieten
2:15
2:14
9
Viggo Maris
obs gieten
2:19
2:17
10
Stijn Tijmes
obs gieten
2:28
2:26
11
Nick Kruit
willem alexander
2:30
2:26
12
Tom Matthijssen
obs gieten
2:33
2:31
13
Oleg Heuten
de marke
2:38
2:36
14
DaniŽl de Jong
obs bonnen
2:40
2:37
15
Merijn Berghuis
obs gieten
2:40
2:38
16
Boris Meijer
obs gieten
2:40
2:37
17
Wouter van Dijk
obs gieten
2:41
2:38
18
Abel Riensema
obs gieten
2:43
2:41
19
Wilmer Oostindjer
De Leilinde Winschot
2:44
2:43
20
Nathan Alsaraff
obs gieten
2:44
2:42
21
Senna Torley Boerma
oostermoer
2:50
2:48
22
Dennis Braam
oostermoer
2:56
2:52
23
Sven Pebesma
obs bonnen
3:00
2:58
24
Stan den Dunnen
obs gieten
3:00
2:59
25
Stijn ten Berge
de marke
3:02
2:59
26
Damian Siegers
willem alexander
3:12
3:10
27
Hugo van Oostenbruggen
obs gieten
3:13
3:11
M-G2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tavie Pama
obs gieten
2:22
2:21
2
Daphne Matthijssen
willem alexander
2:24
2:22
3
Evelien vd Linde
obs gieten
2:29
2:27
4
Danťe Vos
de springplank
2:31
2:28
5
Eva Grigo
obs gieten
2:32
2:30
6
Hanna Boontjes
obs bonnen
2:32
2:30
7
Eline Kanninga
oostermoer
2:32
2:29
8
Maurien Oosterhuis
obs bonnen
2:32
2:29
9
Simone Boxman
emmensschool
2:34
2:31
10
Christa Hilgenga
PWA
2:34
2:33
11
Helen de Vries
oostermoer
2:37
2:34
12
Lisa Greving
obs gieten
2:37
2:35
13
GabriŽlla Beekman
obs bonnen
2:38
2:34
14
Amy Hoekstra
obs gieten
2:39
2:37
15
Lotte Grigo
obs gieten
2:42
2:41
16
Liselot Feunekes
obs gieten
2:43
2:40
17
Julia Warringa
de dobbe
2:43
2:41
18
Maaike Ernens
jan thies
2:44
2:41
19
Janine Smid
2:45
2:42
20
Mare Versendaal
obs gieten
2:46
2:43
21
NoŽl Drent
oostermoer
2:53
2:50
22
Nafa Ali
obs gieten
2:54
2:52
23
Jorieke Leever
obs gieten
2:56
2:53
24
Mandy Venema
obs gieten
2:57
2:54
25
Myrthe Zandvoort
obs gieten
2:58
2:55
26
Mare Houwing
de springplank
2:58
2:55
27
Kirsten Oosterhuis
de dobbe
3:01
2:58
28
Robin Kniest
emmensschool
3:08
3:04
29
Roos Brik
willem alexander
3:08
3:06
30
Alja Enting
willem alexander
3:09
3:06
31
Larissa Grelling
de marke
3:11
3:09
32
Noa Kral
obs gieten
3:13
3:11
33
Merel Enting
willem alexander
3:15
3:11
34
Carlijn Enting
5:08
5:04
J-G3, GROEP 3 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn Horneman
de eshoek
7:00
6:51
2
Sem Groenhart
obs gieten
7:22
7:12
3
Stijn Poortman
willem alexander
7:35
7:23
4
Ivo Reugebrink
obs gieten
7:39
7:29
5
Wout Sling
de springplank
7:43
7:40
6
Merijn Heuten
de marke
7:44
7:32
7
Huub Torenbosch
obs gieten
7:44
7:32
8
Astin van der Meulen
obs bonnen
7:54
7:41
9
Jelmer Versendaal
obs gieten
7:56
7:43
10
Patrick Nieuwenhuis
obs bonnen
7:57
7:44
11
Arjan de Vries
oostermoer
7:59
7:45
12
Lucas Meijer
de marke
8:04
7:50
13
Bryan Potse
oostermoer
8:17
8:07
14
Sander Ottevanger
emmensschool
8:19
8:04
15
Lars Alkema
obs gieten
8:20
8:07
16
Milan Hoving
oostermoer
8:22
8:08
17
Martijn Maring
obs gieten
8:23
8:09
18
Max Brand
emmensschool
8:28
8:15
19
Wouter Hollander
obs bonnen
8:35
8:23
20
Jens Scholtens
obs bonnen
8:45
8:30
21
Jorian Lokken
emmensschool
8:54
8:39
22
Gabriel Meijer
de marke
9:05
8:53
23
Luuk Meenderman
oostermoer
9:06
8:51
24
Elia Bazuin
de marke
9:13
9:00
25
Kyran Royers
oostermoer
9:28
9:16
26
Tycho Martens
obs gieten
9:36
9:22
27
Yordi Oostra
obs gieten
9:42
9:26
28
Robin Kruize
obs gieten
9:45
9:32
29
Tom de Vilder
willem alexander
9:47
9:35
30
Thijs Esschendal
de springplank
9:49
9:34
31
Timo Volkmer
obs bonnen
9:51
9:34
32
Sebastiaan Korsaan
Overige
10:09
9:55
33
Ynze Velema
oostermoer
10:13
10:00
34
Boudewijn van 't Veer
de eshoek
10:16
10:05
35
Dick Idema
de marke
10:29
10:16
36
Thom Brouwer
obs gieten
11:06
10:55
37
Sven Bebingh
obs bonnen
11:52
11:41
38
Olivier van ter Mey
obs gieten
12:00
11:47
M-G3, GROEP 3 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna-Romťe van der Spo
de springplank
7:54
7:41
2
Meike Vegelin
obs gieten
7:55
7:40
3
Rune Krol
willem alexander
8:09
7:55
4
Nina Kruit
willem alexander
8:14
8:05
5
Desiree Boxman
emmensschool
8:38
8:23
6
Mathijs Posthumus
obs bonnen
8:39
8:27
7
Lijen de Vrieze
de dobbe
8:42
8:26
8
Karen Luis
de dobbe
8:54
8:38
9
Myrthe Niemeijer
willem alexander
9:06
8:52
10
Eline Felix
obs gieten
9:07
8:52
11
Julia Hovinga
oostermoer
9:08
8:53
12
Marielle Dokter
obs gieten
9:43
9:30
13
Sofie van Houten
obs gieten
9:46
9:32
14
Minke Kuiper
obs gieten
9:48
9:35
15
Daphne Lammers
obs gieten
10:08
9:54
16
Marit Jonker
obs bonnen
10:24
10:10
17
Nadishs Tabak
obs gieten
10:26
10:12
18
Noa Tholen
de marke
10:28
10:14
19
Nienke Mulder
de eshoek
11:04
10:51
20
Iris van Zelst
obs gieten
11:14
10:58
21
Veerle Smit
obs gieten
11:33
11:18
22
Teddy Kunst
obs bonnen
14:42
14:27
23
Iris Wolda
oostermoer
16:05
15:49
J-G4, GROEP 4 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Knossen
Overige
6:23
6:17
2
Thijs Kolthof
obs bonnen
7:08
7:00
3
Rutger Pentenga
obs gieten
7:08
7:00
4
Tycho Exterkate
de marke
7:10
7:02
5
Jarnick Speolman
obs bonnen
7:16
7:16
6
Lars Smallenbroek
obs bonnen
7:22
7:09
7
Rutger Vos
de springplank
7:23
7:23
8
Lars Lokhorst
obs gieten
7:28
7:18
9
Jorian Bathoorn
obs gieten
7:34
7:24
10
Lucas Bruins
de springplank
7:40
7:36
11
Jesse Remmelts
de marke
7:44
7:34
12
Maarten Hamminga
de eshoek
7:45
7:39
13
Alex Terpstra
obs bonnen
7:54
7:47
14
Erik Boerma
obs anloo
7:57
7:52
15
Per Nederhand
willem alexander
8:13
8:02
16
Daan Houwing
de springplank
8:16
8:15
17
Jorrick Dokter
obs gieten
8:21
8:13
18
Albin Mooi
obs bonnen
8:22
8:09
19
Sem Stoffers
obs gieten
8:28
8:20
20
Jeremy Oldersma
de marke
8:30
8:21
21
Thomas Post
obs gieten
8:31
8:25
22
Sander Vredenburg
obs gieten
8:32
8:22
23
Matteo Bazuin
de marke
8:34
8:24
24
Senne Docter
willem alexander
8:38
8:26
25
Dilan Boer
Westerschool
8:38
8:30
26
Jim Rolink
obs gieten
8:40
8:34
27
Sem Winter
oostermoer
8:41
8:34
28
Maarten Meek
obs gieten
8:45
8:35
29
Melvin van der Sloot
willem alexander
9:10
8:59
30
Thijmen Feunekes
obs gieten
9:12
9:02
31
Niek Kniest
emmensschool
9:17
9:03
32
Thijs Kramer
obs bonnen
9:19
9:09
33
Joost Bakker
obs gieten
9:20
9:10
34
Guus Munnik
obs bonnen
9:39
9:29
35
Renco Oostindier
De Leilinde Winschot
9:40
9:29
36
Joren Folkerts
obs gieten
9:53
9:43
37
Kay van der Meer
obs gieten
9:55
9:45
38
Mohammed Zaki
de marke
10:03
9:53
39
Roan Pul
obs bonnen
10:04
9:55
40
Jeffrey Alsaraff
obs gieten
10:51
10:42
41
Jurjen Landman
obs gieten
11:00
10:52
42
Erik Leever
obs gieten
12:42
12:31
43
Sven Kral
obs gieten
15:59
15:47
M-G4, GROEP 4 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paulien Pothof
obs gieten
6:48
6:41
2
Femke Pietersma
obs gieten
6:50
6:41
3
Ilse Hilbrands
obs gieten
7:39
7:30
4
Manon Keijzer
oostermoer
7:43
7:34
5
Kim Boersma
obs gieten
7:45
7:36
6
Michelle Martens
obs gieten
7:48
7:40
7
Sara-An Wijnand
obs gieten
7:53
7:44
8
Charlotte Wijnbergen
de eshoek
7:54
7:45
9
Puck Meulenbeld
willem alexander
7:57
7:49
10
Marit Lanting
de eshoek
7:57
7:48
11
Laura Wever
obs bonnen
8:05
8:00
12
Rianne Mennega
willem alexander
8:09
7:58
13
Dyanne Haandrikman
obs gieten
8:10
7:58
14
Meike Holwerda
Overige
8:22
8:14
15
Mirthe Kanninga
oostermoer
8:26
8:17
16
Saskia Everts
obs bonnen
8:28
8:15
17
Ilona Bakker
oostermoer
8:36
8:27
18
Annabel Paul
de dobbe
8:41
8:31
19
Lisa Mulder
obs gieten
8:56
8:47
20
Tessa Drenth
obs bonnen
9:14
9:01
21
Pascale Abbas
obs gieten
9:20
9:13
22
Amy Kroes
obs bonnen
9:29
9:20
23
Laura Leiting
willem alexander
9:39
9:28
24
Jip Olsder
willem alexander
9:40
9:29
25
Jutta Pebesma
obs bonnen
9:51
9:38
26
Romy Pol
obs gieten
10:03
9:54
27
Sam Terhuizen
obs gieten
10:08
9:57
28
Inez Hoekstra
obs bonnen
10:10
9:57
29
Esmťe Rijnberg
obs bonnen
10:12
10:02
30
Danique Moek
de dobbe
10:13
10:03
31
Ilona Hilbolling
de dobbe
10:47
10:36
32
Lisa Jansen
obs bonnen
10:55
10:55
33
Danique Schutrup
obs gieten
11:01
10:50
34
Kelsey Schutrup
obs gieten
11:10
11:02
35
Eline Pathuis
oostermoer
11:47
11:39
J-G5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Roossien
oostermoer
6:01
5:56
2
Jur Mulder
obs bonnen
6:14
6:11
3
Raf Meulenbeld
willem alexander
6:19
6:14
4
Giovanni Smit
Overige
6:39
6:33
5
Job Boontjes
obs bonnen
6:44
6:38
6
Tijn van Dalen
obs gieten
6:46
6:40
7
Sven Zuidema
obs gieten
6:46
6:39
8
Martijn Klinkhamer
de eshoek
6:50
6:43
9
Yannick Bom
obs gieten
6:53
6:48
10
Bas van de Ven
obs gieten
7:01
6:56
11
Pascal Eling
oostermoer
7:01
6:53
12
Jorrit Vegelin
obs gieten
7:02
6:56
13
Joep van der Linde
obs gieten
7:04
6:56
14
Twan Joel
obs bonnen
7:05
6:59
15
Ruben Ezinga
de eshoek
7:05
6:58
16
Niels Spoelman
obs bonnen
7:07
7:01
17
Gijs Hollander
obs bonnen
7:08
7:04
18
Bram Jager
de springplank
7:19
7:15
19
Xander Smit
obs gieten
7:24
7:17
20
Ryan Drenth
oostermoer
7:25
7:17
21
Wout Trox
oostermoer
7:27
7:22
22
Joaquin Tuinbeek
emmensschool
7:28
7:21
23
Iwan Husen
oostermoer
7:44
7:40
24
Cornee Luis
de dobbe
7:48
7:41
25
Getu Riensma
obs gieten
7:54
7:47
26
Bram Langebeeke
obs gieten
8:01
7:56
27
Bram Maris
obs gieten
8:39
8:31
28
Bram Veninga
obs gieten
8:50
8:45
29
Bart Hadderingh
obs bonnen
8:53
8:48
30
Eduard Orsel
de springplank
9:01
8:56
31
Gijs van Calker
obs bonnen
9:29
9:23
32
Tijmen van 't Veer
de eshoek
10:09
10:02
33
Harm Bos
obs gieten
10:31
10:25
M-G5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Jager
obs bonnen
6:50
6:42
2
Quinty Martena
Veendam
6:50
6:48
3
Lyone Boer
Westerschool
6:55
6:53
4
Colet de Ruiter
Overige
7:02
6:57
5
Anouk Keuter
obs gieten
7:03
6:58
6
Nynke Stek
Son en Breugel
7:31
7:28
7
Anouk Exterkate
de marke
7:35
7:29
8
Bianca Meenderman
oostermoer
7:56
7:51
9
Anouk Hamminga
de eshoek
8:13
8:06
10
Merel Wind
de marke
8:20
8:14
11
Cheyenne Lina
willem alexander
8:25
8:16
12
Yanniek van Houten
obs gieten
8:32
8:25
13
Bente Stevens
willem alexander
8:38
8:30
14
Anouk Greving
obs gieten
8:42
8:35
15
Bente Jonker
obs bonnen
8:58
8:50
16
Lisanne Nijenhuis
obs bonnen
9:01
8:53
17
Beau Vroom
emmensschool
9:21
9:20
18
Madelief ten Brinke
obs gieten
9:28
9:20
19
Fleur Martens
obs gieten
9:34
9:28
20
Willemijn Bodde
oostermoer
9:38
9:31
21
Romy Orsel
de springplank
9:45
9:40
22
Danique Pama
obs gieten
10:01
9:55
23
Nikki Schuiling
oostermoer
10:03
9:57
24
Anna Oolbekkink
obs bonnen
10:04
9:58
25
Anna Hoekstra
obs gieten
10:29
10:23
26
JulliŽt Nieman
obs gieten
12:01
11:53
27
Anne vd Horst
obs gieten
12:02
11:55
28
Hedwig Kinds
obs gieten
12:03
11:55
J-G6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Sling
W. Monnereauschool
5:55
5:53
2
Daan Scholtens
obs bonnen
5:56
5:54
3
Jarno Reinders
obs bonnen
5:56
5:56
4
Joris Horneman
de eshoek
6:02
6:02
5
Ubo Jeuring
obs gieten
6:10
6:10
6
Daan Hoogland
de marke
6:16
6:12
7
Wouter Bos
emmensschool
6:20
6:16
8
Lennard Nienhuis
obs bonnen
6:27
6:25
9
Jorden Wever
obs bonnen
6:29
6:29
10
Jeroen Stam
6:30
6:30
11
Jonathan Koch
Vrije School de Es
6:31
6:31
12
Mark Roossien
oostermoer
6:31
6:31
13
Jelle Siebring
de marke
6:33
6:30
14
Stijn Wind
de marke
6:39
6:35
15
Jurjen Zwinderman
oostermoer
6:42
6:42
16
Jur Posthumus
obs gieten
6:45
6:42
17
Lex Meertens
obs gieten
6:45
6:45
18
Max Martens
willem alexander
6:46
6:46
19
Kyan Remmelts
de marke
6:49
6:46
20
Joran Hilgenga
willem alexander
6:50
6:47
21
Niels Venema
obs gieten
6:53
6:50
22
Marijn de Graaf
oostermoer
7:05
7:05
23
Rowan Prinsen
Vrije School Dees
7:05
7:05
24
Lex Eleveld
obs gieten
7:12
7:12
25
Marten de Groot
obs gieten
7:13
7:13
26
Lex Rubingh
obs bonnen
7:24
7:23
27
Gerwin Plat
obs gieten
7:25
7:25
28
Gerben Oolbekkink
obs bonnen
7:30
7:26
29
Robert Boekholt
de marke
7:32
7:28
30
Sjoerd Mink
de springplank
7:33
7:29
31
Daan de Beyl
de eshoek
7:38
7:33
32
Ivan Draaijer
obs bonnen
8:27
8:22
33
Ewoud Wieldraaijer
de drift
8:33
8:30
34
Niels Kolthof
obs bonnen
8:39
8:37
35
Jimi Kralt
obs gieten
8:59
8:55
36
Jeffrey Arends
obs gieten
9:17
9:15
37
Arnout Berghuis
obs gieten
9:22
9:17
38
Collin Smit
willem alexander
10:13
10:10
M-G6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Keijzer
oostermoer
6:26
6:23
2
Leonie Huting
obs bonnen
6:43
6:40
3
Amber Kinds
obs gieten
6:59
6:58
4
Dionne Salomons
emmensschool
7:18
7:18
5
Maaike Everts
obs bonnen
7:32
7:29
6
Kiki van den Bos
obs gieten
7:35
7:34
7
Nadine Warring
willem alexander
7:57
7:52
8
Anouck Veldman
obs bonnen
7:57
7:53
9
Herma Kunst
obs bonnen
8:05
8:01
10
Michelle van der Meule
obs bonnen
8:07
8:02
11
Karin Meenderman
oostermoer
8:17
8:13
12
JuliŽtte Maduro
obs gieten
8:18
8:17
13
Noortje Sessink
obs gieten
8:18
8:18
14
Laura Martens
obs gieten
8:20
8:20
15
Maartje Felix
obs gieten
8:20
8:18
16
Ravih Broekhoven
oostermoer
8:38
8:29
17
Vera Terpstra
obs bonnen
8:38
8:35
18
Linda Boerma
obs anloo
8:41
8:37
19
Chantal Bos
obs bonnen
8:44
8:41
20
Manon Carras
obs gieten
8:45
8:41
21
Mirjam Kroezenga
emmensschool
8:47
8:43
22
Marion Pepping
obs bonnen
8:53
8:49
23
Tess Bosscha
obs gieten
9:10
9:07
24
Jasmijn Kroezenga
obs gieten
9:13
9:12
25
Charlotte Biezen
obs gieten
9:27
9:23
26
Maike Munnik
obs bonnen
9:32
9:28
27
Naomi Drent
obs bonnen
9:32
9:27
28
Deliza Starke
obs bonnen
9:34
9:29
29
Britt Kroes
obs bonnen
9:36
9:31
30
Babette Vedder
obs gieten
9:52
9:49
31
Janthe Wijnbord
obs gieten
9:58
9:55
32
Beau Stoffers
obs gieten
9:59
9:55
33
Indy Winter
oostermoer
10:03
9:57
34
Kayleigh Pel
obs gieten
11:41
11:37
35
Floortje Dost
obs gieten
13:20
13:16
J-G7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Justin Martena
Veendam
8:33
8:33
2
Jan Enting
willem alexander
9:33
9:28
3
Patrick Philips
AAC '61
9:42
9:38
4
Lex Veltink
de eshoek
9:43
9:40
5
Kjeld Zuidema
obs gieten
9:47
9:43
6
Marnix Kruize
obs gieten
9:57
9:53
7
Koen Meertens
obs gieten
10:15
10:12
8
Youri Meijer
de springplank
10:19
10:15
9
Tim Nieland
OBS Letterwies
10:21
10:16
10
Joop van Oosterhuis
obs bonnen
10:25
10:18
11
Ricardo Meiringh
obs gieten
10:36
10:29
12
Xander Bodde
oostermoer
10:44
10:39
13
Floris Koch
Vrije School Assen
10:48
10:45
14
Max Pathuis
oostermoer
10:51
10:46
15
Job van Klaveren
obs gieten
10:55
10:52
16
Mees ten Brinke
obs gieten
10:55
10:52
17
Thijs Joris van der Me
obs gieten
11:02
10:59
18
Bart Mennega
de marke
11:05
11:01
19
Daan de Wit
obs gieten
11:18
11:12
20
Alessandro Hollen
obs gieten
11:19
11:13
21
Lennart Kreuger
emmensschool
11:29
11:22
22
Sem Bos
obs bonnen
12:09
12:02
23
Bart Siebring
de marke
12:25
12:18
24
Thijs Biezen
obs gieten
13:25
13:21
25
Rick Drenth
obs bonnen
13:47
13:41
26
Jesse Pronk
obs bonnen
14:24
14:17
27
Ruben Bonsema
de springplank
15:02
14:57
M-G7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
JoŽlle de Ruiter
Overige
9:51
9:46
2
Lisa de Jong
willem alexander
10:13
10:08
3
Nienke Schulting
obs bonnen
10:34
10:29
4
Emma Paul
de dobbe
11:08
11:03
5
Berber Nijhuis
oostermoer
11:29
11:25
6
Jente Hollander
obs bonnen
11:36
11:31
7
Lisanne de Graaf
oostermoer
12:19
12:15
8
Michelle Hilbolling
de dobbe
13:11
13:05
9
Reinate Bathoorn
obs gieten
13:28
13:23
10
Iris Visser
obs gieten
14:17
14:12
11
Annelot Bakker
obs gieten
14:22
14:16
12
Sanne de Jong
willem alexander
14:41
14:35
13
Sophie Jonker
obs gieten
14:47
14:42
14
Annique Reinders
obs bonnen
15:01
14:55
15
Dewa Amini
obs bonnen
15:12
15:07
16
Silke Folkerts
obs gieten
15:49
15:44
17
Renee Nienhuis
obs bonnen
16:02
15:57
18
Laura Lokhorst
obs gieten
16:08
16:03
19
Sharon Bos
de marke
18:40
18:35
J-G8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Borcheld
Overige
8:25
8:23
2
Gert Warring
willem alexander
8:49
8:46
3
Han Ebbinge
de drift
9:21
9:21
4
Marijn Boter
obs gieten
9:25
9:24
5
Koen Holwerda
Overige
9:29
9:28
6
Max Kamminga
de marke
9:32
9:26
7
Maarten Smit
obs gieten
9:37
9:36
8
Jonno Boer
Westerschool
9:46
9:46
9
Stan Reugebrink
obs gieten
9:49
9:48
10
Tom Speelman
Overige
9:53
9:51
11
Bjorn Lokof
CBS de Parel
9:54
9:53
12
Tim Rijnberg
obs gieten
10:08
10:07
13
Lars Bosscha
obs gieten
10:18
10:16
14
Hidde Smulders
obs gieten
10:19
10:17
15
Dorian van Dalen
obs gieten
10:32
10:30
16
Danny Zwinderman
oostermoer
10:34
10:33
17
Pim Roks
obs gieten
10:48
10:46
18
Rick Rijnberg
obs bonnen
10:49
10:46
19
Arno Dijkstra
obs gieten
10:52
10:51
20
Max Dorst
obs gieten
10:58
10:57
21
Bas vd Horst
obs gieten
11:23
11:19
22
Jari Groenhart
obs gieten
11:41
11:39
23
Frank Berghuis
obs gieten
11:46
11:44
24
Dirk Plat
de badde
11:46
11:45
25
Jeffrey Mulder
obs gieten
11:50
11:45
26
Jens Venema
obs gieten
11:52
11:49
27
Ruben Boekeboer
OBS de Blint
11:53
11:52
28
Pascal Kieft
obs gieten
12:07
12:05
29
Sander Keulen
obs bonnen
13:03
13:01
30
Tom Mulder
obs bonnen
13:15
13:13
M-G8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma Verkaaik
de eshoek
8:47
8:47
2
Iris Velting
BWB School (Dalen)
9:16
9:16
3
Nynke Pietersma
obs gieten
9:30
9:29
4
Linda Smeenge
jan thies
9:31
9:31
5
Angelique Klopstra
Overige
10:01
10:01
6
Danique de Ruiter
Overige
10:19
10:19
7
Anne Lynn Houwen
obs bonnen
10:47
10:43
8
Jasmijn Hoogland
obs gieten
10:50
10:50
9
Fleur vd Werf
obs gieten
10:51
10:50
10
Maud Bakker
obs gieten
11:24
11:22
11
Anna Sessink
obs gieten
11:53
11:53
12
Marlou Martens
obs gieten
11:55
11:52
13
Anne Plat
de badde
12:24
12:23
14
Maran Numan
obs gieten
12:57
12:54
15
Manon Eleveld
obs gieten
13:47
13:44
16
Kiki Oosterman
obs gieten
14:35
14:32
17
Nienke van Tuil
obs gieten
14:45
14:39
18
Tannee van Hooijdonk
de springplank
15:06
15:02
19
Zenna Bos
obs bonnen
15:09
15:06
20
Rosalie Wolters
obs gieten
15:28
15:26
21
Monique de Bie
de springplank
15:48
15:44
22
Inge Jansen
obs bonnen
15:50
15:48
23
Kim Boelsem
obs gieten
15:51
15:48
24
Nannette Petzinger
oostermoer
18:51
18:48
25
Kitty Royers
oostermoer
18:52
18:47
26
Kim Royers
oostermoer
18:52
18:47
J-VO, VOORTGEZET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
AOC Terra
7:33
7:33
2
Jasper Lubbers
Emmen
7:43
7:43
3
Mike Meijer
Penta Dr. Nassau Col
7:52
7:52
4
Seth van Driel
Carmel College
8:26
8:26
5
Bart Lijnbach
Winkler Prins
11:25
11:22
6
Cristian Lijnbach
Winkler Prins
11:52
11:49
M-VO, VOORTGEZET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raffaella Hollen
Dr Nassaucollege
10:21
10:18
2
Jildou Pietersma
Dr. Nassau College
10:35
10:35
www.runvangieten.nl
www.uitslagen.nl
27-05-2012 12:48