Uitslagenlijst Zomeravondcup 2

Utrecht - Dinsdag 8 mei 2012

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Böhm
VAV
33:37
2
Marc Boes
Hellas
34:06
3
Joshua Groen
Triathlon
34:26
4
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
34:31
5
Maarten Haegens
Pijnenburg
35:21
6
Gijsbert van de Vuurst
Phanos
36:03
7
Harm van Dijken
Hellas
36:53
8
Bart van de Bunt
Pijnenburg
37:11
9
Ronald Sluiter
Hellas
37:54
10
Lourens van Outheusden
VAV
37:58
11
Eric Davelaar
VAV
38:27
12
Reinier Stroo
Hellas
38:30
13
Erik Uilenhoed
Flevo Delta
38:31
14
Dies de Dreu
Hellas
39:58
15
Paul vd Voort vd Kleij
Hellas
40:41
16
Sietze Smit
Atverni
40:58
17
Hugo Zonneveld
Hellas
41:34
18
Jeroen Hijzelendoorn
U-Track
43:06
19
Ewout Sikking
Fit
45:25
20
Guus Meerhoff
Hellas
46:47
21
Ugar Bilginer
Hellas
48:25
22
Sebastiaan van den Bro
Triathlon
50:26
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny van den Ham
Hellas
34:54
2
Vincent Veldstra
Hellas
36:46
3
Koen Overmars
Hellas
37:48
4
Erik den Oude
Pijnenburg
38:11
5
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
38:51
6
Lars van Westerlaak
U-Track
42:17
7
Edwin Bleijenbergh
Hellas
42:36
8
Martin Stolk
Pijnenburg
42:38
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Pauw
Hellas
34:28
2
Eric Korver
Hellas
34:32
3
Gerben Zomer
Loopgroep Aart Stigt
35:23
4
Marcel Brosens
Hellas
38:07
5
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
39:15
6
Giovanni Dhondt
Hellas
40:43
7
Peter Borst
Trecho
40:50
8
Rob te Koppele
Atverni
41:01
9
Edwin Marquart
Phoenix
41:10
10
Kees van Zantwijk
Hellas
41:28
11
Holger Cremer
U-Track
42:20
12
John Versteeg
Hellas
44:32
13
Alain van Hoof
Gouda
47:24
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JanWillem Nieboer
Triathlon
35:12
2
Ronald de Roos
Hellas
35:30
3
Hans Kruis
Hellas
36:06
4
Sicco Roukema
Hellas
36:55
5
Jacob Alkema
Phoenix
38:04
6
Florian Koopmans
Running AP
38:13
7
Wijnand van Haselen
Loopgroep Aart Stigt
38:34
8
Wytze Muijzert
Ron Clarke
39:37
9
Wim van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigt
39:57
10
Jos Bloem
Pijnenburg
40:42
11
Marcus Bruijn
Atverni
41:54
12
Richard Voorintholt
Pijnenburg
42:17
13
John de Boer
Running AP
43:02
14
Daan Hoogland
Hellas
46:53
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Hendriks
Atverni
37:03
2
Peter Nijssen
Hellas
37:38
3
Hans Rawee
Triathlon
38:55
4
Cees van Wengerden
Hellas
39:09
5
Adry de Klein
Pijnenburg
39:48
6
Theo van de Beek
Pijnenburg
39:51
7
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
40:26
8
Sjaak Vervuurt
Hellas
40:48
9
Wim B. Tijssen
Loopgroep PK
41:44
10
Paul Kommeren
Phoenix
42:06
11
Stef Rasch
Pijnenburg
42:16
12
Rob Stofberg
Clytoneus
45:48
13
Ashok Jodha
avVN
46:00
14
John Bakker
Hellas
46:09
15
Paul Borgstein
Hellas
48:09
16
John van Rossum
Atverni
52:16
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Blom
Clytoneus
42:17
2
Ruud de Boer
Triathlon
42:30
3
Peter de Groot
Pijnenburg
43:41
4
Edgar Cukier
Pijnenburg
47:19
5
Ralph Hallo
Loopgroep Bunnik
50:32
6
Dirk Blom
Clytoneus
55:14
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim van Teutem
Phoenix
41:03
2
Frans Mocking
Atverni
41:17
3
Ros Pit
BAV
42:25
4
Hans van Megen
U-Track
43:25
5
Jan Stolker
avVN
43:44
6
Jan van der Lee
Pijnenburg
46:02
7
Jacob Brunekreef
Hellas
46:06
8
Denny Schreefel
Atverni
1:01:07
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
38:11
2
Fred Tap
Hellas
46:04
3
Cees Methorst
avVN
49:34
4
Pieter van Alphen
avVN
50:00
5
Hans Oostindiën
BAV
51:48
6
Cor Dorrestijn
Hellas
53:20
7
Cees Vork
avVN
55:45
8
John de Vries
BAV
58:35
9
Gijs Honing
avVN
59:07
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka van den Hengel
Hellas
39:02
2
Evelien Broeke
Triathlon
40:50
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
39:59
2
Stéfanie van de Pol
Fit
55:19
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
38:11
2
Esther van de Grift
Pijnenburg
49:23
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Stavenga-vd Meu
Loopgroep Aart Stigt
38:43
2
Lorraine Bruin
Atverni
41:21
3
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
42:05
4
Hilda Brak
Clytoneus
48:20
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Hijlkema
Fit
52:35
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
46:53
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotje Hakker
Pijnenburg
51:59
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Kollenburg
Utrecht
43:50
2
C. van de Geest
Utrecht
44:24
3
Lobke Gierman
Utrecht
44:41
4
Florien Kruse
utrecht
44:42
5
Anneke de Groot
Almere
44:52
6
Joyce Tross
De Bilt
45:01
7
Yvonne Huis in 't Veld
Utrecht
46:10
8
Kristine Kofman
Hellas
46:50
9
Josien Zwanikken
BAV
47:25
10
Maike Gieling
Utrecht
48:04
11
Hanneke Roelofs
Utrecht
48:04
12
Ilana Cukier
Amsterdam
48:15
13
Jan van Zwol
Amersfoort
48:51
14
Christien Verschure
Utrecht
48:54
15
Danielle Schroder
Dutch Runners
49:56
16
Tessa Luning
Utrecht
50:39
17
Nadine Felter
Zeist
51:06
18
Nienke Kronemeijer
De Bilt
51:18
19
Sara Galle
Utrecht
51:34
20
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
52:06
21
Eefje Smit
Phoenix
52:16
22
Karin Kuipers
Utrecht
52:18
23
Miranda Franchimont
Woerden
52:22
24
Annelous de Gier
Utrecht
52:35
25
Nynke Vellinga
Utrecht
53:20
26
Marion van den Wittenb
Hellas
53:43
27
Elise van Soest
Utrecht
53:44
28
Irene Drexhage
Utrecht
53:45
29
Femke Piersma
Utrecht
54:08
30
Belinda Huiden-Lammers
BAV
54:15
31
Nathalie Bleijerveld
Baarn
54:25
32
Liselore Schickendantz
Amersfoort
55:59
33
Eeke de Jong
Amersfoort
56:00
34
Wilma Middel
Utrecht
56:04
35
Marion Jansen Ketelaar
De Bilt
56:05
36
Nicolette van der Scho
Utrecht
56:48
37
Xandra Knoth
Utrecht
56:55
38
Rina van Vugt
Soest
57:05
39
Cynthia Claessens
Utrecht
57:41
40
Marjan de Jong
Utrecht
57:41
41
Van de Putte
Breda
58:03
42
Lisette Heijstee
Atverni
58:25
43
Karin van Etten
Soest
58:26
44
Elisabeth van de Hooge
Utrecht
58:34
45
Marielle Klaver
Utrecht
1:00:53
46
Jannie Sluijs
Bunnik
1:01:27
47
Linda Polhout
Amersfoort
1:02:43
48
Brenda Greidanus
Harmelen
1:14:48
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffreij Vork
34:30
2
Jeroen Meijer
Hellas
35:59
3
William Verheul
Utrecht
36:41
4
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
36:44
5
Bart In ´t Veld
Utrecht
37:20
6
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
38:08
7
Mark Kauw
Utrecht
38:10
8
René Hage
Utrecht
38:56
9
Jonah Meijburg
Utrecht
38:58
10
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
39:08
11
Mike Flipsen
Utrecht
39:46
12
Hans Overbeek
Polsbroek
39:51
13
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
39:54
14
Jan Kees Brouwer
Utrecht
40:22
15
Marijn Poortvliet
Utrecht
40:58
16
Koen Hijzelendoorn
Woerden
41:07
17
Bas de Ruiter
Cothen
41:11
18
Wibo Posthumus
De Meern
41:18
19
Frank Peetoom
Utrecht
41:28
20
Rob Jansen
Utrecht
41:32
21
Mats Teeuw
Dutch Runners
41:45
22
Jelle van de Poel
Utrecht
41:50
23
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
41:55
24
Claudius Teijgeler
Schiedam
41:55
25
Jorrit Thiele
Utrecht
42:19
26
Koen van Meeuwen
Hellas
42:22
27
Allard Warrink
Almere
42:23
28
Wouter Peins
Utrecht
42:24
29
Ido Holtkuile
Utrecht
42:27
30
Aram van Brussel-Visse
Utrecht
42:30
31
Richard Doorduijn
Hilversum
42:43
32
M. de Boer
Soest
42:44
33
Alex van Ginkel
Harmelen
42:57
34
Paul de Ruiter
Wijk bij Duurstede
43:13
35
Gerard Agterberg
Utrecht
43:14
36
Cees Pierik
U-Track
43:21
37
Michael van Leeuwen
Utrecht
43:27
38
Nico de Bree
Vleuten
43:28
39
Leo Jansen Ketelaars
Utrecht
43:34
40
Johan Simon Hoogendoor
Soest
43:41
41
Maarten Lindenhovius
Utrecht
43:42
42
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
43:44
43
Willem Vedder
Bunschoten-Spakenbur
43:45
44
Wim Faas
Zeist
43:55
45
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
43:55
46
Henk Klok
U-Track
43:56
47
Arjen Kruithof
Nieuwegein
43:58
48
Hans Metz
Phoenix
44:04
49
Martin horstink
Utrecht
44:08
50
Michiel Hastrick
Utrecht
44:09
51
Willem Biemolt
Utrecht
44:09
52
Theo de Bruin
IJsselstein Ut
44:25
53
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
44:28
54
Roel Janssens
Utrecht
44:28
55
Tjeerd Oppedijk
de Bilt
44:30
56
Johan Troost
Utrecht
44:32
57
Marco Fais
AV '40
44:39
58
René Hilhorst
Pijnenburg
44:39
59
Arjan de Bruijn
Harmelen
44:39
60
Jeroen Koldenhof
Wijk bij Duurstede
44:44
61
Arno Priem
Pijnenburg
44:52
62
Diederik Fontaine
Utrecht
44:53
63
Servaas Grul
Loopgroep Bunnik
44:56
64
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
44:59
65
Bart Huttinga
Utrecht
45:08
66
Siebert Knipscheer
Utrecht
45:17
67
Wil Veldpaus
Dutch Runners
45:21
68
Sjak Okkerman
Utrecht
45:31
69
Bas Kreukniet
Hellas
45:32
70
Edwin de Wint
Baarn
45:37
71
Ernbrecht van Groesen
IJsselstein Ut
46:16
72
Eric Cats
IJsselstein Ut
46:31
73
Jesse Veenvliet
Utrecht
46:37
74
Remko Groot
GAC Hilversum
46:52
75
Gerald Horst
Dutch Runners
46:56
76
Peter Joosten
Utrecht
46:58
77
Dirk Talma
Loopgroep Aart Stigt
47:05
78
Paul Engelbrink
Utrecht
47:07
79
Michiel Boer
Zeist
47:19
80
David Karels
Utrecht
47:20
81
Ron Stam
Zeist
47:22
82
Ruud Cuijpers
Utrecht
47:22
83
Jacques Conijn
Amersfoort
47:23
84
Marco Roeland
Fit
47:23
85
Dolf Snel
De Bilt
47:29
86
Jobert Winkel
Hellas
47:35
87
Leon Oud
Amstelveen
47:38
88
Wouter de Bruijn
Loopgroep Bunnik
47:40
89
Frits de Kam
Soest
47:41
90
Ruud Ksulov
Houten
47:44
91
Dirk van de Ruit
Utrecht
47:55
92
Peter Deschamps
Bunnik
48:02
93
Hans Wortel
Zeist
48:13
94
Erwin Rebergen
Utrecht
48:27
95
Rudi de Reuver
Utrecht
48:35
96
Bas van Etten
Utrecht
48:46
97
Kees van de Bilt
Soest
48:47
98
Wijnand de Zwaan
Hellas
48:47
99
Johan van Soest
Houten
48:59
100
Harry Boerma
Utrecht
49:20
101
Gerard Krijnen
Bunnik
49:27
102
Jerry Mertens
Baarn
49:30
103
Eddy van de Weerd
Baarn
49:34
104
Henk Horst
Eemnes
49:34
105
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
49:35
106
Tjeu Otten
Zeist
49:40
107
Gert-Jan Bes
Utrecht
49:52
108
Fred Wemeijer
Harmelen
50:01
109
Jan Michielsen
Utrecht
50:04
110
Sylvain van Staveren
BAV
50:12
111
Jeroen Windt
Utrecht
50:23
112
Rinse de Valk
Utrecht
50:30
113
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
50:31
114
Jacques Hazelzet
Utrecht
50:48
115
Matthieu Schenk
Utrecht
50:53
116
Gert-Jan van de Waal
Utrecht
51:00
117
John Knopper
Soest
51:07
118
Jack Groen
Utrecht
51:11
119
Nick Könitzer
Nieuwegein
51:21
120
Aad van Heel
Pijnenburg
51:24
121
René Mulder
Utrecht
51:30
122
Adrie Mulder
Hellas
51:49
123
Matthijs Limburg
Mijdrecht
51:52
124
Henny Bosselaar
BAV
51:59
125
Peter Dullaert
Zwolle
51:59
126
Arjan van Rheede
Utrecht
52:17
127
Jeroen Kooijmaten
Zeist
52:31
128
Arnoud Dokter
Utrecht
53:08
129
Gertjan Wolleswinkel
Utrecht
53:16
130
Ab Schuur
Houten
53:41
131
Lies Jan de Wildt
Zeist
53:43
132
Jim Terlingen
Utrecht
54:01
133
Anton Schuurman
Amsterdam
54:10
134
René Schoenmakers
Utrecht
55:37
135
Roy Vrieling
Groningen
56:22
136
Bram Willems
Baarn
56:23
137
Erik van der Vaart
Almere
56:23
138
Sven van der Wal
's-Gravenhage
56:48
139
Frans op de Weegh
Utrecht
56:48
140
Richard Singelenberg
avVN
56:58
141
Kaj Untersalmberger
Pijnenburg
57:24
142
Frans van Bragt
Hellas
57:24
143
Tim Burgers
Utrecht
58:29
144
Willem Addink
Nieuwegein
59:31
145
Karel Drexhage
Utrecht
59:56
146
Roy Buis
Amsterdam
1:02:54
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Wijland
Fit
21:30
2
Joke van Woudenberg
Maarssen
26:34
V35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatjana Cernochova
Hellas
20:08
V45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigt
21:37
2
Marijke Kroon
Phoenix
22:17
3
Margret de Weerd
GAC Hilversum
22:36
4
Carla van Lint
Ron Clarke
23:53
V55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans van Veenendaal-Koc
Loopgroep Aart Stigt
22:45
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Ommen
Phoenix
16:29
2
Arnold Vreeker
Trias
16:43
3
Marijn de Jonge
Hellas
17:06
4
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
17:27
5
Sven Duits
Triathlon
17:33
6
Kasper Kerver
Phoenix
17:49
7
Jordin Bijstra
Zuidwal
18:33
8
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
18:49
9
Joric van der Kolk
Hellas
19:07
10
Martijn Estor
Phoenix
20:40
11
Tim van Enk
Phoenix
20:51
M35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boudewijn Happé
Atverni
19:29
2
Paul de Vries
Fit
19:55
M45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Knop
Loopgroep Aart Stigt
20:45
2
Bert van Eijk
Phoenix
21:26
M55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Azelarab Alj
avVN
23:18
2
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
23:31
VPRES, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Vrijenhoek
Utrecht
19:48
2
Marièlle Klaassen
Utrecht
23:03
3
Agien Bouwman
Loopgroep Bunnik
24:06
4
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
24:41
5
Wietske Brouwer
Utrecht
24:57
6
Dieta Kruise
Bunnik
26:01
7
Lisa Brandenburg
De Bilt
26:32
8
Femke Brouwer
Utrecht
26:33
9
Marieke vd Meulengraaf
Loopgroep Bunnik
26:38
10
Amerens Vredenberg
Utrecht
27:02
11
Sonja van den Brink
Loopgroep Bunnik
27:19
12
Fiona van Riet
Utrecht
27:37
13
Lara Witte
Utrecht
27:42
14
Jannie de Vos
Zeist
28:33
15
Nelly Hoofs
Fit
28:33
16
Jeane Jansen Ketelaars
Utrecht
30:58
17
Rini van Blokland
Phoenix
31:59
18
Marga van Haren
Utrecht
35:06
19
Miranda van Woudenberg
Maarssen
35:06
20
Ceciel Kroeze
Phoenix
37:34
21
Joska Bloedjes
Heemskerk
41:08
22
Melissa Ranselaar
Lopik
41:08
23
Maaike Slabbens
Muiden
47:51
24
Danique Nisren van den
Utrecht
47:51
MPRES, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jop Jeepen
Utrecht
17:19
2
Ferdinand Oldeman
Utrecht
18:07
3
Gerard Hueting
Utrecht
18:09
4
Gerben de Graaf
Utrecht
19:36
5
Piet Peiren
Utrecht
20:12
6
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
21:01
7
Ed van den Brink
Houten
21:23
8
Michiel Brouwer
Utrecht
21:45
9
Louis Rutten
Atverni
22:42
10
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
23:00
11
Bob van de Sluis
Utrecht
23:02
12
Klaas Dolsma
Veenendaal
23:35
13
Arnout Boer
Hellas
23:45
14
Tijn Ponjee
Utrecht
23:58
15
Arjan Pathmamanoharan
Phoenix
24:29
16
Jan Zuurhout
Nieuwegein
25:00
17
Charles Piket
De Bilt
25:04
18
Falco Zoutewelle
Papendrecht
25:20
19
Theo Vork
Utrecht
25:49
20
Rob Arbon
Hilversum
26:04
21
Robert Gieling
Utrecht
26:09
22
Tomas Hanedoes
Utrecht
27:17
23
Koos Walrave
Loopgroep Bunnik
27:20
24
John van Woudenberg
Maarssen
31:16
25
Piet Koenheim
Utrecht
43:31
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
08-05-2012 00:00