Uitslagenlijst Crossloop Zuidwolde

Zuidwolde Dr - Zaterdag 5 mei 2012

M1250, CROSSJEUGD1250M
Plts
Naam
Tijd
1
Melanie Hofsink
Gramsbergen
6:17
2
Nikita Heuvelman
Zuidwolde Dr
6:22
3
Anne-Fleur Knol
Hoogeveen
6:39
4
Roos Flinkert
Zuidwolde Dr
6:43
5
Raechel Tol
Zuidwolde Dr
6:44
6
Fleur Gerrits
Heerde
7:38
7
Anouk Wassen
Hoogeveen
8:02
J1250, CROSSJEUGD1250M
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan Hofsink
Gramsbergen
5:28
2
Dylan Lucas
Hoogeveen
5:29
3
Bas Gerrits
Heerde
5:37
4
Jelmar Delsing
Zuidwolde Dr
6:07
5
Gijs Flinkert
Zuidwolde Dr
6:12
6
Marnix Prins
Hoogeveen
6:30
M2500, CROSSJEUGD2500M
Plts
Naam
Tijd
1
Denice Lucas
Hoogeveen
12:04
2
Emma Heerenveen
Hoogeveen
12:43
3
Anke de Graaf
De Wijk
12:50
4
Marieke Kreeft
Zuidwolde Dr
15:23
J2500, CROSSJEUGD2500M
Plts
Naam
Tijd
1
Remco Knol
Hoogeveen
10:16
2
Ronan Wunnink
Alteveer gem De Wold
12:46
3
Bram Jonkman
Kerkenveld
12:47
4
Frank Kikkert
Hoogeveen
15:23
5
Robin Knol
Hoogeveen
15:24
D5KM, CROSSLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
20:55
2
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
21:29
3
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
21:57
4
Eline Zomer
Hoogeveen
22:23
5
Jennie Braamskamp
Rouveen
23:33
6
Laura Prins
Hoogeveen
23:37
7
Chantal Huizing
Klazienaveen
24:53
8
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
25:10
9
Marianne Kreeft
Ruinen
25:14
10
Marleen van Regteren
Ruinen
25:53
11
Jorien Giethoorn
Meppel
25:53
12
Ingrid Kuik
Zuidwolde Dr
26:04
13
Judith Baas
Hoogeveen
26:11
14
Alida de Graaf
De Wijk
26:27
15
Marieke Warnders
Meppel
26:49
16
Jeannette Courtz
Zuidwolde Dr
26:50
17
Femmieke Lovers
Hoogeveen
27:19
18
Tiny Tanke
Dedemsvaart
27:40
19
Hedda van de Veer
Hoogeveen
27:45
20
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
28:45
21
Rita Jakobs
Hoogeveen
28:46
22
Aukje Slagter
Zuidwolde Dr
28:47
23
Marjanne Katerberg
Veeningen
28:58
24
Niesje Withaar
Zuidwolde Dr
29:09
25
Janny Kooiker
Rouveen
29:24
26
Mieke Sellis
Staphorst
29:25
27
Barry Beijl
Boschoord
29:26
28
Anita Dijk
Zuidwolde Dr
30:37
29
Ilona ten Caat
Hoogeveen
31:02
30
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
31:32
31
Annet Koobs-Zoer
Ruinerwold
31:37
32
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
31:44
33
Ria Duinkerken
Zuidwolde Dr
31:58
34
Paulien Diepman
Zuidwolde Dr
33:19
35
Albertha Harms
Hoogeveen
38:10
36
Marieke de Klein
Schoonebeek
40:38
37
Sira Til-Pot
Sappemeer
41:31
H5KM, CROSSLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Lindenholz
Hoogeveen
17:49
2
Arjo Koekoek
Hoogeveen
18:27
3
Alfons Batterink
Hollandscheveld
19:36
4
Theo van der Veer
Ede Gld
19:47
5
Seth van Driel
Odoornerveen
19:49
6
Hielke Brus
Hoogeveen
20:06
7
Horst van den Berg
Hoogeveen
20:18
8
Andre Mol
Hoogeveen
20:37
9
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
20:40
10
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
20:50
11
Allard Brunsting
Hoogeveen
21:51
12
Robin Baas
Hoogeveen
21:59
13
Bert Smit
Staphorst
21:59
14
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:00
15
Thijs Snijder
Zuidwolde Dr
22:01
16
Bas Delsing
Zuidwolde Dr
22:06
17
Jarno de Vries
Zuidwolde Dr
22:21
18
Frans Moorman
Ruinen
22:56
19
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
23:25
20
Roelof Courtz
Zuidwolde Dr
23:36
21
Ron Spaans
Balkbrug
24:21
22
Dik Zantingh
Zuidwolde Dr
24:23
23
Reinde Boomsma
Hoogeveen
24:45
24
Magiel Kragten
Zuidwolde Dr
25:42
25
Patrick Meijer
Hoogeveen
25:51
26
Gertjan Ubels
Staphorst
26:00
27
Rene Meijer
Emmer-Compascuum
26:04
28
Karlo Bakker
26:19
29
Jorick Huizing
Klazienaveen
26:20
30
Martin Bruggeman
Zwolle
26:46
31
Ruud van Brevoort
Zuidveen
27:48
32
Peter Wenstink
Zuidwolde Dr
28:21
33
Eise van der Vegt
Zuidwolde Dr
28:36
34
Peter de Roo
Hoogeveen
28:39
35
Beijl Barry
Boschoord
29:27
36
Jan Zilverberg
Zuidwolde Dr
31:50
D10KM, CROSSLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Henriette Pepels
Beilen
45:42
2
Gerda Willems
Ommen
46:54
3
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
47:18
4
Hilda Mulder
Hoogeveen
48:52
5
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
48:53
6
Marian Booijink
Tiendeveen
49:51
7
Lammieke Snijders
Oosterhesselen
53:36
8
Alex Post
Oosterhesselen
55:53
9
Harmke Schonewille
Elim
56:00
H10KM, CROSSLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
35:47
2
Gerrit Dunnink
Steenwijk
40:13
3
Henk Gerdes
Prinsenbeek
42:13
4
Theo ten Caat
Hollandscheveld
42:42
5
Dirk Koning
Ruinerwold
43:00
6
Kees Martens
Ommen
43:53
7
Niek Akerboom
Zuidwolde Dr
44:07
8
Ronald Keizer
Zuidwolde Dr
44:19
9
Edwin de Jonge
Hoogeveen
44:47
10
Anno Brandsema
Beilen
44:56
11
Roel Kleine
Hoogeveen
45:29
12
Olaf Satink
Zwolle
46:10
13
Roelof Sondaar
Wanneperveen
46:36
14
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
46:46
15
Robert ten Wolde
Nijeveen
47:35
16
Mark Duinkerken
Delfgauw
47:59
17
Wytze Visser
Zuidwolde Dr
48:54
18
Jacob Vonder
Ommen
49:13
19
Marcel Bakker
Hoogeveen
49:52
20
Bert Brouwer
Hoogeveen
50:56
21
Willem Zoer
Meppel
52:04
22
Marcel Oostingh
Hoogeveen
52:11
23
Frits Lautenbag
Hattem
52:24
24
Rudie Jonkman
Zuidwolde Dr
53:34
25
Henk Waninge
Zuidwolde Dr
55:10
26
Jeroen Voogt
Hoogeveen
55:49
27
Mans Veldsink
Dedemsvaart
55:50
28
Karst Schonewille
Klazienaveen
55:51
29
Erwin Venema
Zuidwolde Dr
55:54
30
Erwin Voogt
Hoogeveen
56:01
D-RBR, RUN-BIKE-RUN
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid Kollen
Hoogeveen
1:13:23
2
Rosa van den Biggelaar
Anerveen
1:14:41
3
Brenda Zomer
Hoogeveen
1:15:34
4
Rebecca Ramakers
Ruinerwold
1:18:12
H-RBR, RUN-BIKE-RUN
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Kosse
Slagharen
55:06
2
Arie Reurink
Balkbrug
56:43
3
Bernhard Kootstra
Dalfsen
1:01:01
4
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
1:01:17
5
Henk Jan Meier
Hardenberg
1:03:20
6
Bert Karssies
Hollandscheveld
1:04:16
7
Willem Drenth
Stadskanaal
1:07:17
8
Tonnie Rolink
Klazienaveen
1:08:19
9
Peter Leever
Beilen
1:12:35
10
Jos Karperien
Hardenberg
1:14:40
11
Koos Kip
Hoogeveen
1:15:14
DURBR, DUO RUNBIKERUN
Plts
Naam
Tijd
1
J. Wunnink
Zuidwolde
1:03:02
2
Klaas Jonkman
Kerkenveld
1:03:45
3
Jan de Ruiter
Veeningen
1:07:12
4
Arie Kouwen
Balkbrug
1:08:00
Wij zien u graag terug bij de Crossloop Zuidwolde op 4 mei 2013
www.loopgroepzuidwolde.nl
www.uitslagen.nl
05-05-2012 00:00