Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Maandag 30 april 2012

V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Paulien Vrancke
De Sperwers
3:28
2
Ellen de Boer
OBS GA de Ridder
3:45
3
Inge Koerts
CBS De Schutkampen
4:04
4
Marije de Weerd
Dwingeloo
4:05
5
Laura Boomsma
Bedum
4:08
6
Rishani- Nagalingam
CBS De Schutkampen
4:12
7
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
4:17
8
Roos Bijlsma
OBS Harm Smeenge
5:00
9
Ilse de Weerd
Dwingeloo
5:02
10
Pien Snoeken
Ruinen
5:05
11
Laura de Haan
Noordscheschut
5:49
12
Mare Raven
OBS GA de Ridder
5:53
13
Nynke van der Veer
Ede Gld
6:05
14
Eva-Sofie Elferink
Veenhuizen
9:06
M-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Jelle van der Veer
Ede Gld
3:31
2
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
3:32
3
David Fokkema
OBS GA de Ridder
3:48
4
Aljen van Veen
OBS Harm Smeenge
3:52
5
Sten Oosting
CBS De Eshorst
3:55
6
Michel Vegt
OBS GA de Ridder
3:59
7
Jari de Ruiter
Assen
4:03
8
Mart Oosting
CBS De Eshorst
4:05
9
Donovan Geerts
OBS GA de Ridder
4:06
10
Jort Oosting
CBS De Eshorst
4:06
11
Maurice Zinger
OBS GA de Ridder
4:07
12
Fabian Stobbe
OBS Harm Smeenge
4:41
13
Joas de Ruiter
Assen
5:20
14
Stijn Kerssies
CBS De Eshorst
6:06
15
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:37
16
Tim Arjan Elferink
Veenhuizen
9:33
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Roos
Ruinen
5:19
2
Dominique Hemmes
CBS De Wingerd
5:42
3
Wianne Schipper
Steenwijkerwold
5:44
4
Noťmi Hemmes
CBS De Wingerd
5:52
5
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
6:04
6
Rosanne Luning
Ruinen
6:07
7
Rosan Smit
Ruinen
6:08
8
Suze Brock
Ruinen
6:21
9
Janine kompagnie
Beilen
6:21
10
Anne Schutte
CBS De Eshorst
6:27
11
Laura Merks
Ruinen
6:29
12
Sarmia- Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:33
13
Dione Schipper
Steenwijkerwold
6:33
14
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
6:38
15
Dorien Kerssies
CBS De Eshorst
6:39
16
Angela Luning
Ruinen
6:40
17
Rachel van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:45
18
Heleen Benninga
OBS Harm Smeenge
6:46
19
Jara Stobbe
OBS Harm Smeenge
6:57
20
Merijn Fokkema
OBS GA de Ridder
7:16
M8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Julian Jager
OBS Harm Smeenge
5:15
2
Rob Vredevoort
CBS Prinses Beatrix
5:23
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
5:32
4
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
5:42
5
Jeroen Metselaar
CBS De Eshorst
5:42
6
Stefan Prins
OBS GA de Ridder
5:47
7
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
5:50
8
David Gotz
CBS Prinses Beatrix
5:58
9
Dylan Lucas
HAC '63
6:08
10
Damian van Dop
OBS De Lindelaar
6:14
11
Gert Jan Harmsen
CBS De Wegwijzer
6:15
12
Roel Bakhchouche
Beilen
6:32
13
Rick van Doorn
Assen
7:18
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Joelle de Ruiter
CBS De Wingerd
4:58
2
Marieke Hup
Pesse
5:02
3
Denice Lucas
Hoogeveen
5:35
4
Charissa Prins
CBS De Eshorst
5:36
5
Iris Haveman
OBS Harm Smeenge
6:08
6
Pynthia Nederhoed
CBS De Eshorst
6:08
7
Manon Nijstad
Elim
6:08
8
Femmy Kompagnie
Beilen
7:07
9
Harmke Norden
CBS De Eshorst
7:31
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jamie Velthuis
OBS Harm Smeenge
4:59
2
Bram Koerts
CBS De Schutkampen
5:00
3
Samuel Hofman
Ruinen
5:01
4
Matthijs Boer
CBS De Eshorst
5:10
5
Matthijs Kleefman
OBS GA de Ridder
5:16
6
Patrick Philips
Assen
5:24
7
Ramon Wanders
OBS Harm Smeenge
5:44
8
Tom van Doorn
Assen
6:00
9
Mitchell Prins
CBS De Eshorst
6:00
10
Johan Vriesema
CBS De Eshorst
6:06
11
Selfried Belaarzani
Beilen
6:28
VO-V, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Annick Raven
Beilen
11:25
2
Sanne Otten
Dedemsvaart
11:32
3
Danique de Ruiter
Bovensmilde
11:57
4
Latisha Roeling
Beilen
12:05
5
Roxin de Jonge
Dr Nassau College
13:09
VO-M, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Maarten Hendriks
Assen
8:54
2
Wessel van Veenen
Assen
9:10
3
Laurens Hendriksen
Assen
9:54
4
Tom Koerts
Smilde
10:26
5
Melvin Braam
Dr Nassau College
10:59
6
Simon de Vries
Westerbork
11:01
7
Stefan Eefting
CSG Beilen
11:13
8
Bryan Cuperus
Dr Nassau College
11:34
9
Harmen Kompagnie
Beilen
11:38
10
Aaron Roek
Almelo
11:43
11
Lars Boerma
Dr Nassau College
11:53
12
Jan-Willem Tol
Dr Nassau College
12:39
13
Robert Haandrikman
CSG Beilen
13:49
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jessica Oosterloo
Enschede
17:33
2
Antien van aer Vegt
Zuidwolde Dr
19:21
3
Anne Sophie Kok
Emmen
19:55
4
Yvonne Meijer
Witharen
20:09
5
Sabine Spreen
Rolde
20:38
6
Sanne Scheltes
Smilde
22:27
7
Marije Titia Elfering-
Veenhuizen
23:18
8
Renate van Dop
Westerbork
23:32
9
Anthea Daling
Drijber
24:21
10
Marlous Tol
Beilen
24:36
11
Judith Kremers
Loopgroep Beilen
25:30
12
Marion Wiltinge
Westerbork
25:55
13
Dianne Huising
Beilen
26:06
14
Ilona Oortman
Beilen
27:00
15
Janet Biel
Westerbork
27:56
16
Lisa Kiers
Beilen
28:07
17
Judith Kort
Zwiggelte
28:15
18
Marjon Speelman
Westerbork
28:17
19
Marloes Oldenkamp
Beilen
28:25
20
Marlies Abbes
Beilen
28:32
21
Anita Kleis
Westerbork
28:47
22
Kim Hofman
Ruinen
29:04
23
Roelinka Zuidema
Loopgroep Beilen
30:05
24
Carin Biel
Westerbork
31:42
25
Emma Biel
Westerbork
31:42
26
Eline Haandrikman
Beilen
35:34
27
Debby Hartman
Beilen
39:21
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Batterink
Westerbork
21:21
2
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
23:19
3
Jannie Drenth
Loopgroep Beilen
23:33
4
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
25:11
5
Adri Sluis
Start '78
25:27
6
Krista Slijm
Beilen
26:21
7
Ria Modderman
Assen
26:34
8
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
26:34
9
Klaasje Biel- de Groot
Westerbork
26:44
10
Miriam Fokkema
Beilen
26:54
11
Dineke Oosting Boschma
Beilen
27:18
12
Karin Mulder
Hoogeveen
27:25
13
Agnes Wieske
Westerbork
27:27
14
Helga Steenbergen
Ruinen
27:30
15
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
27:49
16
Ageeth Bolding
Ruinen
27:59
17
Sumathy- Nagalingam
Smilde
28:06
18
Albertha Harms
Hoogeveen
28:11
19
Astrid Lubbers
Emmen
28:34
20
Hetty Gankema
Nieuw-Amsterdam
28:46
21
Cisca Springer Pijpker
Loopgroep Beilen
28:50
22
Willemien Kaemingk
Hoogeveen
28:51
23
Thea Hendrikse
Assen
29:09
24
Corrie Perdok
Beilen
30:06
25
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
30:43
26
Dorine van der Scheer
Beilen
30:49
27
Marja van Stein
Hoogersmilde
31:46
28
Antje Huisman
Oosterwolde Fr
32:18
29
Hennie Bruggink
Smilde
33:31
30
Janet Oosterhof
Westerbork
33:37
31
Jannie Booiman
Beilen
37:01
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Niels de Rijk
Klijndijk
15:27
2
Gert Jan Stevens
Noordscheschut
16:16
3
Djurre Hoeksema
AAC '61
17:20
4
Tom Hendrikse
Assen
17:29
5
Jasper Lubbers
De Sperwers
17:44
6
Bas Krom
Beilen
18:22
7
Ids Tuinstra
Enschede
18:31
8
Rogier van Vliet
Westerbork
18:56
9
Taco Wonder
Beilen
19:45
10
Mark ten Oever
Beilen
20:20
11
Albert Jan de Haan
Hoogeveen
20:40
12
Marcel Benjamins
Hoogeveen
20:50
13
Jan de Ruiter
Veeningen
21:10
14
Xander Kuiper
Hoogeveen
21:17
15
Peter van Ittersum
Beilen
21:18
16
Arjan Vriesema
Beilen
21:37
17
Desire Rahindwa
Beilen
22:26
18
DaniŽl van den Bos
Beilen
22:40
19
Matthijs Tol
Beilen
22:43
20
Bas Prins
Westerbork
22:54
21
Marc van Eijden
Beilen
22:58
22
Jaron van Veen
Beilen
23:16
23
Patrick Norden
Beilen
24:36
24
Henk Nagel
Beilen
24:40
25
Roberto Lijkendijk
Hoogeveen
24:46
26
Erik Abbes
Loopgroep Beilen
25:12
27
Anco Schipper
Hurdegaryp
25:21
28
Wim Jonkman
Hoogeveen
25:26
29
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:19
30
Mark de Vries
Beilen
26:34
31
Roy Popping
Beilen
27:07
32
Peter Boonstra
Assen
29:59
33
Cornť Koopmans
Westerbork
39:20
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ludy Timmer
Assen
16:57
2
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
17:38
3
Steven van Vliet
Groningen
17:52
4
Sean Patrick Roos
HAC '63
17:57
5
Gertjan de Haan
Noordscheschut
18:15
6
Theo van der Veer
Climax
18:44
7
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
19:06
8
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
19:23
9
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
20:07
10
Hans Geuzinge
Emmen
20:11
11
Andai Mol
Hoogeveen
20:39
12
Klaas Jonkman
Kerkenveld
20:53
13
Harry van Os
Loopgroep Beilen
21:32
14
Adrie Prins
Beilen
21:46
15
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
22:13
16
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
22:30
17
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
22:31
18
Hendrikus Doorten
Westerbork
23:06
19
Alfred van Veen
Loopgroep Beilen
23:23
20
Peter Leever
Beilen
23:29
21
Jan de Vries
Westerbork
23:52
22
Henk Schepers
Emmen
24:53
23
Bert Lamberts
Beilen
24:59
24
Albert Biel
Westerbork
25:01
25
Andries Schipper
Hurdegaryp
25:24
26
Jan Vugteveen
Nieuw-Amsterdam
26:02
27
Eddy Niewenweg
Assen
26:39
28
Erik Wabeke
Beilen
26:53
29
Andries Fokkema
Beilen
26:54
30
Wim Duinkerken
Beilen
27:12
31
Gert Vos
Westerbork
27:14
32
Luuk Hadders
Pesse
27:54
33
Theo Teunissen
Zwolle
28:08
34
Ben Geerts
Beilen
28:19
35
Michel Drost
Pesse
28:30
36
Han Kaemingk
Hoogeveen
28:51
37
Jan Krol
Loopgroep Beilen
29:10
38
Peter Scheerhoorn
Assen
29:14
39
Derk Pieter Kuipers
HAC '63
30:04
40
Bertus Reinds
Loopgroep Beilen
36:29
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ine Snoeken
Ruinen
41:05
2
Kim Backstrom
Stadskanaal
42:03
3
Anout Lindenholz
Hoogeveen
43:03
4
Janna Brand
Rotterdam
44:20
5
Nienke Everts
Hollandscheveld
50:54
6
Elsbert Strijker
Noordscheschut
50:54
7
Jannie de Jong
Wapse
52:32
8
Anita Hegen
Westerbork
52:57
9
Esther Wietzes
Assen
54:27
10
Moniek Pieters
Nieuwlande
54:49
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Theresia Bijl
Stadskanaal
42:11
2
Yvonne Kamies
De Sperwers
43:40
3
Annelies Vrancke
Exloo
45:55
4
Adrie Hartholt
LSV Invictus
48:21
5
Roelie Heyting
Schoonebeek
48:50
6
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
50:09
7
E Kerssies
Beilen
53:16
8
Rika Hoekstra
Appelscha
55:29
9
Jackelien Beikes
Beilen
55:30
10
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
57:07
11
Marjan Kuilman
Ruinen
57:28
12
Diana Bakker
Westerbork
57:39
13
Maria Scheerooren
Westerbork
59:05
14
Joke Cremer
Gorredijk
59:42
15
Gritter
Westerbork
1:04:53
16
Marjanna Bremer
Pesse
1:10:05
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Stuursma
Sappemeer
33:05
2
Geert Tuinstra
Enschede
33:50
3
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
34:21
4
Wouter Luinge
Veendam
34:41
5
Robert Huisjes
Assen
35:00
6
Erik Ludenholz
Hoogeveen
35:46
7
Arjen van der Logt
Phoenix
36:27
8
Martien Wubs
Stadskanaal
36:47
9
Alfons Batterink
Hollandscheveld
38:36
10
Alwin Heijting
Nieuw-Amsterdam
38:40
11
Bert Jan Wever
Onstwedde
38:42
12
Henry Rutgers
Noordscheschut
38:43
13
Alex van Wamel
Westerbork
39:10
14
Rene Wilkens
Gieten
39:12
15
Dries Ameling
Stedum
39:35
16
Rik Oost
Vitalis
41:36
17
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
42:54
18
Dennis Nijstad
Elim
43:30
19
Harrie Kerssies
Beilen
43:42
20
Richard Kort
Zwiggelte
44:35
21
JurriŽn Rijlaarsdam
Oosterwolde Fr
48:30
22
Richard Hulzebosch
Beilen
51:04
23
Wiard van der Logt
Amstelveen
51:04
24
Patrick Meijer
Hoogeveen
52:08
25
Nico Schonewille
Hoogeveen
53:56
26
Geert Grootjans
Odoorn
54:41
27
Wieger Looijenga
Assen
1:01:22
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Grave
Annen
36:10
2
Jappie Doller
Waskemeer
37:16
3
Adriaan Huisman
Oosterwolde Fr
37:46
4
Jannes Dolfing
Westerbork
38:00
5
Ton Lubbers
Valthe
38:42
6
Frits Faber
Wildervank
38:47
7
Douwe Weima
Nijverdal
38:57
8
Henk Waebers
Ter Apel
38:58
9
Freddy Evens
Hollandscheveld
40:40
10
Rob Hendrikse
Assen
40:47
11
J Driessen
Oosterwolde Fr
41:06
12
Hilbrand Bakker
Nieuw-Buinen
42:03
13
Everhardus Roek
Almelo
42:59
14
Geert Aardema
LSV Invictus
43:01
15
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
43:51
16
Raphan Butthong
Assen
43:56
17
Willem van den Molen
Een
44:24
18
Marcel Thijssen
Coevorden
44:30
19
Jan Willem Oosting
Loopgroep Beilen
44:41
20
Nico hazelhoff
Loopgroep Beilen
44:49
21
Jeroen Stobbe
Beilen
45:10
22
Lammert van der Molen
Norg
45:14
23
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
45:27
24
Mient van der Meulen
Hoogezand
45:35
25
Wim Onnes
Beilen
45:50
26
Klaas Pijpker
Beilen
46:13
27
Jannes Heijnen
Hoogeveen
46:24
28
Jaap Veltman
Ruinerwold
46:30
29
Arjan Bijlsma
Beilen
47:07
30
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:20
31
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:26
32
Tom Nieuwenstein
Nieuw Balinge
47:43
33
Lieuwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
47:46
34
Gerrie Bijl
Stadskanaal
47:57
35
Harry Vos
Westerbork
48:16
36
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
48:21
37
Dik Zantingh
Dutch Runners Basic
48:28
38
Lambert Veldman
Hoogeveen
48:56
39
Maurice de Boer
Beilen
49:12
40
Arend Stevens
Westerbork
49:23
41
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
49:28
42
Piet Gemser
Sneek
49:44
43
Klaas Tielken
Westerbork
50:31
44
Jan Gritter
Loopgroep Beilen
51:30
45
Hendrik Jan Smit
Beilen
51:57
46
Anton Modderman
Assen
52:10
47
Ruud Smit
Ruinen
52:24
48
Peter van der Logt
Goutum
52:43
49
Thom Scholing
Westerbork
52:58
50
Johan Roerink
Beilen
54:19
51
Cor Boomsma
Bedum
55:02
52
Otto de Vent
Fochteloo
57:03
53
Gert Bosker
Assen
57:04
54
Rene Seidel
Beilen
57:27
55
Pieter Cremer
Gorredijk
59:42
Univť, Gem M-Drenthe, C1000 Mulder,
AutowasCtr Beilen, Sonja's Haarmode,
Bloemenpalet Beilen, TuinCtr Jan Voortman,
Run2Day Hoogeveen, Oosting Makelaars,
Fysio Centrum Beilen
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
30-04-2012 00:00