Uitslagenlijst 8e Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Vrijdag 20 april 2012

J-6, 750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adne Slot
CBS De Marsweijde
3:24
3:23
2
Bram Zoomer
CBS De Marsweijde
3:27
3:26
3
Merijn Mink
CBS De Marsweijde
3:28
3:28
4
Rafael Veneman
CBS De Marsweijde
3:29
3:27
5
Jens Altena
CBS De Kastanjehof
3:33
3:33
6
Ivo Dimmendaal
CBS De Akker
3:35
3:33
7
Alwin Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
3:41
3:38
8
Stijn Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
3:43
3:37
9
Finn Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
3:45
3:43
10
Twan ten Brinke
GBS Ds. G. Doekessch
3:47
3:39
11
Dim Otten
CBS De Kastanjehof
3:49
3:42
12
Niels Millekamp
CBS De Bloemenhof
3:50
3:49
13
Koen Zoomer
CBS De Marsweijde
3:52
3:48
14
Joep Reinder
CNBS Windesheim
3:53
3:49
15
Tobias Grootens
GBS Ds. G. Doekessch
3:57
3:51
16
Daan Drenthen
CBS De Marsweijde
3:59
3:55
17
Jelmer van de Belt
CNS De Fontein
3:59
3:48
18
Dialo Ka
CBS De Elzenhof
4:04
3:58
19
Milan Berger
CBS De Bloemenhof
4:04
4:01
20
Matthias Overweg
GBS De Morgenster
4:06
4:04
21
Jarnick Korblet
CNBS Windesheim
4:08
4:04
22
Bjorn Odink
OJS Het Palet
4:08
4:05
23
Luca Aufderhaar
OBS Baalder
4:09
4:08
24
Jelmer Otten
CNS De Fontein
4:10
3:56
25
Vincent Wind
CBS De Regenboog
4:11
3:57
26
Niels van der Veen
CBS 't Kompas Radewi
4:11
4:08
27
Joost Meilink
CBS De Marsweijde
4:12
4:07
28
Joran ter Wijlen
CBS De Akker
4:13
4:11
29
Jonathan Woudt
GBS Ds. G. Doekessch
4:14
4:08
30
Sem Schepers
CBS De Marsweijde
4:14
4:11
31
Jorn Zandman
CBS De Kastanjehof
4:15
4:06
32
Ian Varwijk
CBS De Ark
4:16
4:08
33
Thije Oelen
CBS De Bloemenhof
4:17
4:08
34
Gijs Vrieling
CBS De Ark
4:17
4:08
35
Teun Olthoff
OBS 't Spectrum
4:18
4:15
36
Sern Plaggenmarsch
GBS Ds. G. Doekessch
4:18
4:12
37
Dyon Kikkert
CBS De Bron
4:19
4:10
38
Patrick van de Vin
CBS De Elzenhof
4:21
4:05
39
Ties van Beest
OBS Cantecleer
4:23
4:22
40
Levi Gort
CBS De Regenboog
4:23
4:10
41
Jeffrey Guichelaar
CBS De Bron
4:23
4:11
42
Stef Timmermans
GBS Dr. A. Risaeus
4:24
4:19
43
Mart Alfring
CBS Spreng-el
4:24
4:08
44
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekessch
4:25
4:21
45
Roan Amsink
CBS De Kastanjehof
4:25
4:24
46
Max Becker
CNBS Windesheim
4:27
4:24
47
Sep Kuilder
OBS Prinses Irene
4:27
4:10
48
Niek Karsten
CNBS Windesheim
4:28
4:24
49
Daan Wanink
CBS De Bloemenhof
4:28
3:46
50
Yorrick Klaver
CBS De Bloemenhof
4:30
4:27
51
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:31
4:29
52
Joran Jonink
CBS De Bloemenhof
4:32
4:08
53
Mathijs Stoeten
CBS De Marsweijde
4:33
4:32
54
Julius Hofsink
CBS Ds. Koningsberge
4:34
4:23
55
Arie Veurink
CBS De Marsweijde
4:34
4:27
56
Richard Pullen
GBS De Morgenster
4:35
4:32
57
Milan IJpelaar
OBS Baalder
4:35
4:34
58
Dani Boensma
OBS De Regenboog
4:37
4:29
59
Cas Assink
CBS Ds. Koningsberge
4:38
4:27
60
Roelof Timmerman
CBS 't Kompas Radewi
4:38
4:34
61
Sander Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
4:40
4:37
62
Tom Hamberg
CBS De Akker
4:40
4:40
63
Arne van Engelenhoven
CBS Spreng-el
4:41
4:24
64
Ivar Aalderink
CBS De Regenboog
4:41
4:28
65
Rens Minke
CBS De Bloemenhof
4:44
4:34
66
Koen Spit
CBS De Marsweijde
4:46
4:42
67
Dennis Snoeijer
CBS Groen v Prinster
4:47
4:22
68
Sven Zwijnenberg
CBS De Marsweijde
4:47
4:33
69
Mees van de Belt
CBS De Vlinder
4:48
4:37
70
Mick Kieft
CBS De Kastanjehof
4:48
4:47
71
Luuk van der Kwaak
CBS Spreng-el
4:52
4:41
72
Tigo van Dijkhuizen
CBS De Bloemenhof
4:52
4:26
73
Stan Herbers
CBS De Marsweijde
4:53
4:45
74
Mark Hamhuis
CBS De Marsweijde
4:55
4:50
75
Julan Brink
CBS De Bloemenhof
4:56
4:45
76
Tom Schotkamp
CBS De Elzenhof
4:56
4:29
77
Lars Maathuis
CBS De Elzenhof
4:56
4:28
78
Robbie Kelder
CBS De Kastanjehof
4:58
4:31
79
Jelke Zwijnenberg
CBS De Marsweijde
4:58
4:48
80
Daan Welink
CBS De Marsweijde
4:59
4:53
81
Kris Meilink
CBS De Elzenhof
5:00
4:35
82
Jesse Hamberg
CBS De Marsweijde
5:02
4:57
83
Bram Smit
CBS De Kastanjehof
5:02
4:54
84
Koen Kikkert
CBS De Ark
5:04
4:56
85
Justin Hakkers
CBS De Akker
5:06
5:05
86
Herm Euverman
CBS De Wiekslag
5:08
4:53
87
Levi Varwijk
OBS De Kern
5:08
5:01
88
Thomas Kroezen
OBS Baalder
5:12
5:12
89
Roan Oskam
CBS De Bloemenhof
5:14
4:56
90
Sepp Schipper
CBS De Bloemenhof
5:14
5:09
91
Jelte Vrieling
CBS De Ark
5:16
5:03
92
Kevin Baksteen
CBS De Elzenhof
5:16
4:33
93
Marnick Fidom
CNBS Windesheim
5:17
5:13
94
Joost van der Noordaa
CBS De Elzenhof
5:17
4:33
95
Gerben Hamhuis
CNS De Fontein
5:17
4:45
96
Thijs Vedelaar
CBS De Marsweijde
5:19
5:14
97
Milan Plaggenmarsch
CNS De Fontein
5:19
4:46
98
Mathijs Bouck
CBS De Marsweijde
5:19
5:17
99
Senne Bril
CBS De Vlinder
5:20
5:04
100
Twan van Oenen
OBS 't Spectrum
5:21
4:57
101
Kevin Beuving
CNBS Windesheim
5:21
5:16
102
Daniel Heward
CBS De Bloemenhof
5:22
5:05
103
Berjan Kelder
CBS De Akker
5:24
5:14
104
Dyllan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:25
5:19
105
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
5:26
5:22
106
Kai Kappert
Hardenberg
5:27
5:05
107
Jesse Odink
CBS De Akker
5:28
4:57
108
Jasper Nijeboer
CBS De Bloemenhof
5:30
5:25
109
Sytse van de Veen
OBS Den Velde
5:30
4:58
110
Willem Veurink
CBS De Elzenhof
5:31
4:47
111
Nathan Kampinga
CBS De Regenboog
5:31
5:17
112
Leroy Belt
CBS De Bloemenhof
5:33
5:33
113
Xam Gerrits
CBS De Marsweijde
5:34
5:11
114
Tim Becker
CNBS Windesheim
5:35
5:29
115
Thomas Luisman
CBS Ds. Koningsberge
5:38
5:27
116
Elroy Schoemaker
CNBS Windesheim
5:39
5:30
117
Ruben vd Akker
CBS De Marsweijde
5:40
5:18
118
Thijmen Lenters
CBS De Marsweijde
5:40
5:29
119
Tijn Bosscher
OBS Baalder
5:42
5:39
120
Mick Hofsink
OBS Cantecleer
5:44
5:43
121
Wes Gerrits
CBS De Marsweijde
5:45
5:07
122
Justin Grit
CBS De Kastanjehof
5:47
5:14
123
Jord Drogt
CBS De Ark
5:49
5:35
124
Pim Gerrits
CBS De Marsweijde
5:50
5:12
125
Alex Vink
CNBS Windesheim
5:50
5:43
126
Job Hoogeveen
CBS De Ark
5:50
5:41
127
Sam Keizer
GBS Dr. A. Risaeus
5:53
5:33
128
Matthijs Landstra
CBS De Marsweijde
5:53
5:53
129
Jarvi Gouweleeuw
CBS De Marsweijde
5:55
5:37
130
Tobias Overweg
GBS Ds. G. Doekessch
5:56
5:48
131
Jort Kerssies
Hardenberg
5:58
5:19
132
Evan Ekkelenkamp
CBS De Akker
6:10
5:36
133
Milan van de Klippe
CBS De Regenboog
6:13
5:45
134
Gerran Jurjens
CBS De Bloemenhof
6:17
6:15
135
Luuk Bolks
CNBS Windesheim
6:22
6:15
136
Remco Schrotenboer
CBS De Elzenhof
6:23
6:13
137
Sil Altena
OBS 't Spectrum
6:25
6:02
138
Rowan Martens
CBS De Akker
6:26
5:49
139
Joost Hillebrand
CBS De Marsweijde
6:53
6:13
140
Joshua Klingenberg
CBS De Akker
7:04
6:32
141
Niels van Middendorp
OBS Baalder
7:31
7:25
142
Dave Spijkers
CBS De Elzenhof
7:36
7:36
M-6, 750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jil Marissen
Vroomshoop
3:32
3:31
2
Yasmin Crofts
CBS De Marsweijde
3:37
3:35
3
Lieke Schotanns
CNS De Fontein
3:48
3:46
4
Julia Pothof
CBS Groen v Prinster
3:55
3:51
5
Thies Hultink
CBS De Bloemenhof
3:56
3:54
6
Anne Kootstra
CBS De Marsweijde
4:08
4:05
7
Lotte Schoemaker
CNBS Windesheim
4:10
4:06
8
Laura Grootoonk
CBS De Bloemenhof
4:12
4:05
9
Daniek Bruins
OBS 't Spectrum
4:13
4:12
10
Manon Meulenkamp
OBS De Kern
4:14
4:10
11
Ilse Braakman
Coevorden
4:18
4:15
12
Laura Geesink
OJS Het Palet
4:19
4:18
13
Anouk de Klerk
CBS De Bloemenhof
4:20
4:18
14
Britt Borger
Dalfsen
4:20
4:15
15
Merle-Sophie Hans
CBS De Vlinder
4:21
4:19
16
Bo Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:23
4:17
17
Laura Post
GBS Ds. G. Doekessch
4:24
4:22
18
Emma Post
GBS Ds. G. Doekessch
4:25
4:24
19
Yent Hallink
CBS De Elzenhof
4:31
4:28
20
Jade Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
4:33
4:25
21
Leona Steenbergen
OBS 't Spectrum
4:34
4:32
22
Latisha Overweg
CBS De Bloemenhof
4:37
4:34
23
Erin Pool
CBS De Elzenhof
4:37
4:25
24
Maud Timmermans
CBS De Bloemenhof
4:38
4:34
25
Mariël Hemmink
CBS De Wiekslag
4:39
4:26
26
Annemijn Otten
CBS De Bloemenhof
4:41
4:32
27
Isa Dijk
CBS De Elzenhof
4:43
4:33
28
Fabriënne Stoeten
CNBS Windesheim
4:45
4:41
29
Lara Stegeman
CBS De Bloemenhof
4:45
4:41
30
Veerle Hamer
CBS De Marsweijde
4:45
4:40
31
May Dekker
CBS De Bloemenhof
4:47
4:40
32
Joyce Hutten
CBS De Marsweijde
4:48
4:46
33
Lora Ansems de Vries
CBS De Elzenhof
4:49
4:37
34
Lotte Ebbink
CBS De Marsweijde
4:49
4:48
35
Mila Harlaar
CBS De Bloemenhof
4:53
4:45
36
Larissa Aalderink
CBS De Regenboog
4:57
4:43
37
Indy van de Vin
CBS De Elzenhof
4:57
4:41
38
Elise Kemkes
CBS De Bloemenhof
4:58
4:53
39
Isa Janssen
Hardenberg
4:59
4:36
40
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
5:01
4:58
41
Uma Wenting
CBS De Elzenhof
5:02
4:55
42
Telsa Hulsebos
OBS 't Spectrum
5:04
5:04
43
Tara Pertien
OBS Prinses Irene
5:05
4:40
44
Marit Lunenborg
Vroomshoop
5:06
4:50
45
Kim Rigterink
OBS 't Spectrum
5:10
5:08
46
Merle Martens
CBS De Bloemenhof
5:10
4:59
47
Anna Wilpshaar
OBS 't Spectrum
5:13
5:10
48
Melanie Knol
CBS De Bloemenhof
5:15
5:03
49
Kristel Knol
CBS De Bloemenhof
5:15
5:06
50
Juliette Muis
CBS De Bloemenhof
5:19
5:12
51
Sophie Huisman
CNBS Windesheim
5:19
5:10
52
Renate Altena
CBS De Bloemenhof
5:21
5:17
53
Ronja Westerman
OJS Het Palet
5:23
5:02
54
Dana Slot
CBS De Akker
5:23
5:20
55
Kim Reinders
CNBS Windesheim
5:23
5:17
56
Rosalina Kloppenburg
CNBS Windesheim
5:25
5:20
57
Meike Fix
Dedemsvaart
5:25
4:46
58
Kim van der Meulen
CBS De Regenboog
5:26
5:02
59
Wilps
CBS De Marsweijde
5:26
5:18
60
Tara Veldhuis
CBS De Bloemenhof
5:27
5:16
61
Adia Folkersma
CBS De Marsweijde
5:28
5:21
62
Joëlle van Ommen
CBS De Ark
5:29
5:04
63
Eva Lodrigus
CNBS Windesheim
5:30
5:22
64
Kristel Brunink
CBS De Kastanjehof
5:33
5:33
65
Saar Hulzebosch
CBS De Akker
5:34
5:31
66
Julia Grootoonk
CBS De Bloemenhof
5:37
5:32
67
Nika Meijer
CBS De Elzenhof
5:39
5:15
68
Julia Eggengoor
CBS De Elzenhof
5:41
5:41
69
Sharina Hakkers
GBS De Morgenster
5:41
5:35
70
Lienke Pouwels
GBS Ds. G. Doekessch
5:45
5:16
71
Leyona Lichtendonk
Coevorden
5:46
5:24
72
Ashley Kikkert
CBS De Bron
5:46
5:36
73
Estelle Mol
CBS De Marsweijde
5:46
5:34
74
Julia Heuver
CBS De Bloemenhof
5:49
5:37
75
Marescha Roelofs
CBS De Bloemenhof
5:49
5:38
76
Jet Regelink
CBS De Kastanjehof
5:55
5:44
77
Marit Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
5:58
5:50
78
Lynn Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
5:58
5:29
79
Carlijn Euverman
GBS Ds. G. Doekessch
5:59
5:31
80
Britt Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
6:00
5:36
81
Amy Vetker
CBS De Bron
6:00
6:00
82
Rachel Loer
OBS Baalder
6:03
6:01
83
Lisa van de Haar
OBS Prinses Irene
6:05
5:43
84
Anne-Marie Willering
OBS Prinses Irene
6:12
5:44
85
Mandy Colling
CBS De Elzenhof
6:13
5:42
86
Naomi Schotborg
CBS De Elzenhof
6:20
5:49
87
Mary Abbink
OBS Den Velde
6:21
6:09
88
Jade Polman
OBS Den Velde
6:21
6:08
89
Famke Dijk
GBS Ds. G. Doekessch
6:25
6:00
90
Esmee Boonstra
CBS De Akker
6:25
5:49
91
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
6:31
6:01
92
Fébe Herbers
CBS De Marsweijde
7:07
7:02
93
Lindy Goris
CBS De Bloemenhof
7:19
7:11
94
Anna Drayer
CBS De Marsweijde
7:28
6:52
95
Lotte Aufderhaar
OBS Baalder
7:30
7:24
96
Alice Ekkelenkamp
CBS De Akker
8:22
7:56
97
Manouk Kosse
CNS De Fontein
8:31
7:49
98
Demi Hakkers
CNS De Fontein
8:32
7:50
J-7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Slump
GBS Dr. A. Risaeus
4:12
4:08
2
Mike Heuver
CBS De Bloemenhof
4:14
4:13
3
Niels van Haren
CBS De Kastanjehof
4:16
4:12
4
Joel Vis
CBS De Bloemenhof
4:19
4:18
5
Lars op 't Ende
OBS 't Spectrum
4:23
4:21
6
Morris Drent
CBS De Regenboog
4:27
4:27
7
Sven de Ruiter
CBS De Marsweijde
4:29
4:23
8
Jason Siemeling
CBS De Elzenhof
4:32
4:30
9
Bram Drenthen
CBS De Marsweijde
4:34
4:33
10
Jeffrey Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:38
4:33
11
Machiel Smith
Hardenberg
4:38
4:37
12
Keanu vd Vecht
CBS Rheezerveen
4:40
4:34
13
Gijs Ten Brinke
CBS De Marsweijde
4:41
4:40
14
Daan Potgieter
GBS De Morgenster
4:42
4:39
15
Stef Zoomer
CBS De Marsweijde
4:42
4:41
16
Jasper de Boer
CBS De Marsweijde
4:42
4:34
17
Kris Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:42
4:41
18
Sil vd Weide
CBS De Marsweijde
4:43
4:38
19
Jos van der Horst
CBS De Bloemenhof
4:45
4:43
20
Joran Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
4:46
4:45
21
Dave van Ballegooijen
OBS Baalder
4:50
4:48
22
Kris Jongsma
GBS De Morgenster
4:50
4:48
23
Bram Godeke
OBS 't Spectrum
4:51
4:47
24
Daniel Geesink
OJS Het Palet
4:51
4:46
25
Dennis Veltink
CBS De Wiekslag
4:53
4:50
26
Ishan Wilson
CBS De Ark
4:53
4:48
27
Senne Meier
CBS De Marsweijde
4:54
4:49
28
Maurits van den Elst
OBS Den Velde
4:54
4:45
29
Bjorn van der Veen
CBS 't Kompas Radewi
4:56
4:56
30
Lucas vd Hoek
OJS Het Palet
5:00
4:53
31
Antal Robat
CBS De Bloemenhof
5:01
4:59
32
Sam van Middendorp
OBS Baalder
5:03
5:01
33
Max Gerrits
SBO Prof. Waterinksc
5:03
4:57
34
Jorn Reefman
CBS De Wiekslag
5:07
5:03
35
Bram Hofstede
GBS De Regenboog
5:07
5:00
36
Marijn Bosman
CBS De Kastanjehof
5:07
5:06
37
Sem Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
5:07
5:04
38
Bas Hofstede
GBS Dr. A. Risaeus
5:09
5:07
39
Sem Kieft
CBS De Kastanjehof
5:09
5:08
40
Iwan Meulenkamp
OBS De Kern
5:13
5:11
41
Andy Plaggenmarsch
CBS Rheezerveen
5:15
5:09
42
Thomas Creutzburg
OBS De Kern
5:18
5:09
43
Sven Bijker
CNBS Windesheim
5:20
5:15
44
Lorenzo Fortuna
CNBS Windesheim
5:20
5:20
45
Hero Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
5:20
5:17
46
Pascal Dorman
CBS De Marsweijde
5:21
5:20
47
Jop Lamain
GBS De Morgenster
5:26
5:24
48
Jarno Meijerink
CNBS Windesheim
5:27
5:23
49
Jelte Hofsink
CBS Ds. Koningsberge
5:27
5:20
50
Kas Nijman
CBS De Marsweijde
5:29
5:20
51
Thijmen Bouwhuis
CBS De Marsweijde
5:30
5:23
52
Gerko Altena
GBS Ds. G. Doekessch
5:32
5:28
53
Daan Meijer
CBS De Marsweijde
5:32
5:24
54
Dylan Rouw
CBS De Regenboog
5:34
5:32
55
Jari Koster
OBS Baalder
5:41
5:39
56
Ruben Viera Diks
CBS De Elzenhof
5:43
5:36
57
Startnummer 2081
5:44
5:38
58
Hidde Otten
CBS De Bloemenhof
5:45
5:43
59
Floris Alons
GBS Dr. A. Risaeus
5:46
5:44
60
Dustin Vieregge
CNBS Windesheim
5:47
5:46
61
Ramon Bolks
GBS Ds. G. Doekessch
5:50
5:45
62
Roy Batterink
CBS De Marsweijde
5:50
5:49
63
Léón Lammers
CBS De Elzenhof
5:52
5:48
64
Daan van der Kamp
Hardenberg
5:54
5:54
65
Krijn Grimme
CNBS Windesheim
5:56
5:51
66
Bram Schepers
CBS De Bloemenhof
5:56
5:54
67
Melle Huisken
CNBS Windesheim
5:57
5:54
68
Thijs Veurink
CBS De Marsweijde
6:02
6:00
69
Kay Eilander
GBS De Morgenster
6:02
6:00
70
Mark Boessenkool
CBS De Bloemenhof
6:03
5:55
71
Marco Hartog
CBS De Kastanjehof
6:05
5:57
72
Niels Schipper
CBS De Bloemenhof
6:12
6:09
73
Arjen Nijman
CNBS Windesheim
6:17
6:10
74
Joey Jorink
CNBS Windesheim
6:48
6:41
75
Tristan Reefman
CBS De Bron
6:57
6:49
M-7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Dankelman
Arrien
4:28
4:25
2
Odylia van Rechteren
OBS Cantecleer
4:36
4:35
3
Nienke Posthumus
CBS De Bloemenhof
4:41
4:33
4
Daphe Welink
CBS De Marsweijde
4:51
4:50
5
Karlijn Bakker
CBS Spreng-el
4:51
4:51
6
Laura Marsman
CBS Spreng-el
4:54
4:53
7
Lotte Weegenaar
CBS De Regenboog
4:58
4:58
8
Donna Gerholt
OBS De Kern
5:00
4:57
9
Assink Nora
CBS Ds. Koningsberge
5:04
4:59
10
Kim van der Velde
CNBS Windesheim
5:05
4:59
11
Jessie Wind
CNBS Windesheim
5:06
5:03
12
Sanaa Kampinga
CBS De Regenboog
5:07
5:06
13
Elise Timmerman
CBS 't Kompas Radewi
5:13
5:11
14
Hanne Vogt
RKBS Langewieke
5:19
5:17
15
Floor Weegenaar
CBS De Regenboog
5:19
5:18
16
Inza Warrink
CBS De Bloemenhof
5:21
5:19
17
Denise Putter
CBS De Bloemenhof
5:23
5:20
18
Maaike Meulenkamp
CBS De Wiekslag
5:23
5:20
19
Noor Veurink
CBS De Kastanjehof
5:24
5:17
20
Zara Eikens
CBS De Kastanjehof
5:24
5:20
21
Donice Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
5:25
5:18
22
Amy Willems
CBS De Bloemenhof
5:26
5:21
23
Naomi Klaver
CBS De Bloemenhof
5:28
5:24
24
Lotte Hoek
CNS De Fontein
5:28
5:22
25
Paula Gosse
CBS De Elzenhof
5:29
5:23
26
Riane Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:34
5:32
27
Inge van der Haar
CBS Spreng-el
5:35
5:33
28
Esmay Trip
CBS Ds. Koningsberge
5:36
5:35
29
Mandy Schonewille
CNBS Windesheim
5:37
5:33
30
Lourdes Kampman
CBS De Bloemenhof
5:37
5:34
31
Joya Bakhuis
CNBS Windesheim
5:37
5:36
32
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
5:39
5:32
33
Nora Roskam
CBS De Bloemenhof
5:41
5:35
34
Sanne van de Haar
OBS Prinses Irene
5:41
5:38
35
Sarah Coenders
CBS De Bloemenhof
5:41
5:36
36
Vera Rikkers
CBS De Bloemenhof
5:42
5:35
37
Fleur Smit
SBO Prof. Waterinksc
5:47
5:40
38
Demi Colling
CBS De Elzenhof
5:48
5:42
39
Roos-Marijn Stalper
GBS De Morgenster
5:50
5:46
40
Lisa Schuurman
CBS De Elzenhof
5:50
5:44
41
Kristin Naafs
OBS 't Spectrum
5:55
5:51
42
Sarah van Blanken
GBS De Morgenster
5:55
5:52
43
Tess Regelink
CBS De Kastanjehof
6:01
6:01
44
Yvonne van der Veen
OBS Den Velde
6:02
5:59
45
Yasmin Mulder
CNS De Fontein
6:03
6:00
46
Roswita Stoeten
CNBS Windesheim
6:03
5:59
47
Laura Zagers
CBS De Kastanjehof
6:05
6:02
48
Britt Hakkers
CNS De Fontein
6:05
6:02
49
Sophie Schottert
CBS De Bloemenhof
6:07
6:02
50
Rolita Lugies
CBS De Bloemenhof
6:08
6:03
51
Esmee Nijman
OBS De Kern
6:09
6:04
52
Sterre Overweg
CBS De Marsweijde
6:14
6:08
53
Leone van t Holt
CBS De Akker
6:17
6:12
54
Enola Bos
CBS De Regenboog
6:18
6:16
55
Luna Wolf
CBS 't Kompas Radewi
6:20
6:17
56
Kim van Spijker
CBS 't Kompas Radewi
6:20
6:18
57
Leonie Altena
CBS De Bloemenhof
6:22
6:18
58
Vere Leemhuis
CBS De Ark
6:23
6:16
59
Leah Olthof
CBS De Kastanjehof
6:24
6:18
60
Hieke Spalink
CBS De Bloemenhof
6:27
6:23
61
Iris Somsen
CBS De Bron
6:28
6:20
62
Ylva Vosjan
CBS De Kastanjehof
6:31
6:23
63
Suus Janssen
CBS De Kastanjehof
6:34
6:30
64
Lenci Meijer
CBS De Elzenhof
6:40
6:36
65
Annemijn Meier
CBS De Bloemenhof
6:48
6:40
66
Rosalie Meier
CBS De Bloemenhof
6:51
6:44
67
Lieke Reinders
OBS Prinses Irene
7:20
7:18
68
Elisa Heward
CBS De Bloemenhof
7:49
7:43
J-8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Spijker
Valthermond
3:51
3:50
2
Séan de Putter
CBS Ds. Koningsberge
3:58
3:56
3
Wytze Altena
CBS De Kastanjehof
3:59
3:58
4
Thijs Otten
CBS De Wiekslag
4:00
3:57
5
Brent ten Napel
CBS De Kastanjehof
4:02
4:01
6
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:06
4:04
7
Ruben van Dijk
CBS De Vlinder
4:10
4:03
8
Rutger Zandink
CBS De Regenboog
4:12
4:11
9
Youri Valk
CBS De Elzenhof
4:12
4:09
10
Jelmar van de Kamp
CBS De Marsweijde
4:17
4:13
11
Kevin Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
4:18
4:12
12
Tycho van Bussel
Hardenberg
4:18
4:10
13
Mike Pertien
OBS Prinses Irene
4:20
4:18
14
Marijn Olsman
GBS De Morgenster
4:21
4:19
15
Daniel Gosse
CBS De Elzenhof
4:23
4:21
16
Willem Vrieling
CBS De Ark
4:24
4:22
17
Colin de Wit
OBS Baalder
4:24
4:18
18
Jarno Hakkers
CBS De Bloemenhof
4:25
4:16
19
Jort Karsten
CNBS Windesheim
4:25
4:22
20
Giel Fransen
CBS De Akker
4:26
4:18
21
Sten Brink
CBS De Bloemenhof
4:26
4:24
22
Pascal Pothof
CBS Groen v Prinster
4:28
4:24
23
Maurice Pasveer
CBS De Vlinder
4:28
4:22
24
Hugo Fransen
CBS De Akker
4:32
4:26
25
Jochem Dijkstra
Hardenberg
4:33
4:28
26
Sem van de Belt
CBS De Kastanjehof
4:33
4:30
27
Bart aan het Rot
CBS Spreng-el
4:33
4:31
28
Jacco Betting
CBS Rheezerveen
4:34
4:31
29
Colin Freriks
CBS De Kastanjehof
4:34
4:31
30
Stijn Drenthen
CBS De Marsweijde
4:35
4:34
31
Marc aan het Rot
CBS Spreng-el
4:35
4:33
32
Nick Hindriks
CBS Rheezerveen
4:36
4:33
33
Christiaan vd Weide
CBS De Akker
4:37
4:34
34
Jesper Oskam
CBS De Bloemenhof
4:37
4:34
35
Finn Mulder
CBS De Marsweijde
4:38
4:37
36
Wessel Sloots
CBS De Bron
4:39
4:32
37
Sil Ouwinga
CBS De Bloemenhof
4:41
4:34
38
Rober Bugel
GBS De Morgenster
4:41
4:38
39
Wout Marissen
Vroomshoop
4:43
4:41
40
Arjen Snel
GBS Ds. G. Doekessch
4:43
4:38
41
Dylan Lucas
Hoogeveen
4:44
4:42
42
Lars Ramaker
CBS De Bloemenhof
4:44
4:37
43
Rik Evers
CNBS Windesheim
4:44
4:40
44
Cornel Grimme
OBS De Kern
4:44
4:40
45
Chiel Meyer
CBS De Bloemenhof
4:45
4:40
46
Robert Hemmink
CBS De Wiekslag
4:46
4:43
47
Bram Meilink
CBS De Marsweijde
4:48
4:47
48
Rick Wolbink
CBS De Vlinder
4:55
4:53
49
Timo Kramer
CBS De Bloemenhof
4:57
4:54
50
Tijmen Meilink
CBS De Elzenhof
4:57
4:54
51
Sem Alfring
CBS Spreng-el
4:59
4:56
52
Thijs Kuper
CBS De Elzenhof
5:00
4:57
53
Max Yang
Hardenberg
5:00
4:55
54
Harm Weitkamp
GBS Ds. G. Doekessch
5:03
4:57
55
Brian Hofstede
GBS Ds. G. Doekessch
5:05
5:01
56
Mike de Weerd
GBS Dr. A. Risaeus
5:06
5:02
57
Deon van Hasselt
RKBS Langewieke
5:07
5:03
58
Roy Pullen
CBS De Kastanjehof
5:08
5:02
59
Joey Wolting
CBS De Bron
5:08
5:04
60
Peter Huzink
CBS De Ark
5:10
5:05
61
Ties van der Veen
CBS De Bron
5:10
5:02
62
Jaron Schottert
CBS De Akker
5:11
5:06
63
Rik Wesseling
GBS Casper Diemersch
5:12
5:06
64
Stan van Dijk
CBS De Bloemenhof
5:12
5:07
65
Jan Breukelman
CBS De Kastanjehof
5:13
5:07
66
Joran Martens
CBS De Bloemenhof
5:14
5:09
67
Lirim Redza
CBS De Marsweijde
5:14
5:08
68
Auke Brink
CBS De Marsweijde
5:15
5:10
69
Max ten Brinke
CBS De Bloemenhof
5:21
5:14
70
Patrick van Wijngaarde
CBS De Elzenhof
5:23
5:17
71
Carlo Veneman
OBS De Kern
5:24
5:19
72
Ruben ter Wijlen
CBS De Akker
5:24
5:18
73
Tim Shonewille
CBS De Marsweijde
5:27
5:24
74
Thijmen Nijeboer
CBS De Bloemenhof
5:32
5:30
75
Tim van Rij
GBS Ds. G. Doekessch
5:33
5:26
76
Hidde Borger
CBS De Elzenhof
5:34
5:34
77
Levi Somsen
CBS 't Kompas Radewi
5:39
5:31
78
Hylke Sybesma
CBS De Bloemenhof
5:46
5:40
79
Sjoerd Wilps
CBS De Marsweijde
5:47
5:42
80
Rodi Overweg
GBS Ds. G. Doekessch
5:47
5:46
81
Hidde Boom
CBS De Elzenhof
5:48
5:44
82
Sem Pullen
OBS 't Spectrum
5:50
5:45
83
Daan Olthof
CNBS Windesheim
5:53
5:48
84
Melvin Reimer
OBS 't Spectrum
5:59
5:53
85
Matien Nuri
OBS 't Spectrum
6:09
6:02
86
Sven Vetker
CBS De Bron
6:10
6:08
87
Lesley Korblet
OBS 't Spectrum
6:18
6:14
88
Jorn Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
6:24
6:16
89
Bart Hulzebosch
GBS Ds. G. Doekessch
6:56
6:49
M-8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Roos
Ruinen
4:03
4:01
2
Mip Otten
CBS De Kastanjehof
4:15
4:13
3
Evita Logtenberg
CBS De Ark
4:22
4:21
4
Amy-Lynn Zweers
CBS De Bloemenhof
4:36
4:34
5
Tess Welleweerd
CBS De Bloemenhof
4:44
4:40
6
Chelsey Overweg
CBS De Bloemenhof
4:49
4:46
7
Chimene Prins
CBS De Elzenhof
4:53
4:50
8
Nienke Zandink
CBS De Regenboog
4:56
4:54
9
Noa Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:57
4:53
10
Anouk Hulzebosc
GBS Dr. A. Risaeus
4:59
4:52
11
Eline Muis
CBS De Bloemenhof
5:04
4:56
12
Ingrid Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
5:04
5:00
13
Nynke Kerssies
CBS De Elzenhof
5:06
5:02
14
Evelien Blaak
CBS De Elzenhof
5:06
5:00
15
Fleur Bakhuizen
CBS Spreng-el
5:07
5:06
16
Kim Leideman
CBS De Marsweijde
5:09
5:05
17
Angelique Bril
CBS De Elzenhof
5:10
5:04
18
Sharon Wilpshaar
CBS Spreng-el
5:10
5:08
19
Indy van de Berg
GBS Ds. G. Doekessch
5:11
5:07
20
Isa ten Brinke
GBS Ds. G. Doekessch
5:12
5:07
21
Emma de Bie
CBS De Kastanjehof
5:13
5:10
22
Nienke Mulder
CBS De Elzenhof
5:15
5:09
23
Nika Jaspers
CBS Rheezerveen
5:17
5:12
24
Anna de Ruiter
CBS De Marsweijde
5:17
5:14
25
Jasmijn Plas
OBS Baalder
5:18
5:13
26
Anne Vasse
CBS De Kastanjehof
5:19
5:13
27
Ismay Lichtdonk
Coevorden
5:22
5:19
28
Carolien Meerholz
GBS Ds. G. Doekessch
5:22
5:18
29
Wendy Gosse
CBS De Elzenhof
5:23
5:19
30
Iris Broersen
CBS De Marsweijde
5:23
5:21
31
Maud Onnink
CBS De Bloemenhof
5:29
5:23
32
Eliza Bolks
CBS De Elzenhof
5:32
5:26
33
Lizé Dijkhuis
CBS De Kastanjehof
5:32
5:26
34
Paula Brunink
CBS De Kastanjehof
5:32
5:29
35
Lise Kaptein
CBS De Kastanjehof
5:33
5:29
36
Noa Westerveld
CBS De Kastanjehof
5:33
5:29
37
Lotte Spit
CBS De Marsweijde
5:33
5:27
38
Inge Pullen
CBS De Bloemenhof
5:34
5:26
39
Monique ten Dolle
CBS De Akker
5:36
5:28
40
Isa Wanink
CBS De Bloemenhof
5:39
5:34
41
Tess Stroeve
CBS De Bloemenhof
5:40
5:36
42
Sanna Stoeten
CBS De Marsweijde
5:40
5:38
43
Amber Hoeve
OBS De Regenboog
5:41
5:39
44
Esmee Westerman
CBS De Regenboog
5:43
5:41
45
Eline Jutstra
CBS De Marsweijde
5:49
5:46
46
Sarah Reefman
CBS De Bron
5:51
5:47
47
Chantal Jansen
CBS Groen v Prinster
5:55
5:50
48
Isa Veurink
CBS De Kastanjehof
5:55
5:51
49
Jill Gort
CBS De Regenboog
5:55
5:51
50
Danieke Wesselink
CBS De Bloemenhof
5:56
5:50
51
Anouk Hurink
CBS Spreng-el
5:56
5:53
52
Myrthe Heijdeman
CBS De Kastanjehof
5:59
5:54
53
Sita Broersen
CBS De Marsweijde
6:00
5:57
54
Lisa Schrotenboer
CBS De Marsweijde
6:01
5:57
55
Tessa Kampman
GBS De Morgenster
6:04
5:56
56
Mandy van der Berg
GBS De Morgenster
6:04
5:57
57
Dionne Boon
CBS De Bloemenhof
6:05
5:59
58
Isabella Seinen
CBS De Bloemenhof
6:05
5:57
59
Amaya Crofts
CBS De Marsweijde
6:07
6:06
60
Lynn Dekker
CBS De Bloemenhof
6:09
6:07
61
Nadieh Hakkers
CBS De Bloemenhof
6:14
6:05
62
Kim van Lutterveld
CBS De Elzenhof
6:15
6:07
63
Rosalie Pool
CBS De Elzenhof
6:16
6:14
64
Amber Jurjens
CBS De Bloemenhof
6:18
6:12
65
Wendy Nijenhuis
CNS De Fontein
6:18
6:11
66
Wieteke Terlouw
CBS De Bloemenhof
6:20
6:12
67
Tessa Schepers
CBS De Bloemenhof
6:20
6:12
68
Robine Juurlink
CNBS Windesheim
6:21
6:15
69
Anouk van Dijk
CNBS Windesheim
6:21
6:16
70
Maike Verkerk
CBS De Marsweijde
6:27
6:25
71
Ayleen Dorgelo
CBS De Elzenhof
6:29
6:23
72
Heleen Hamer
CBS De Marsweijde
6:31
6:24
73
Anna Niemarkt
CBS De Kastanjehof
6:34
6:26
74
Kim Bouwhuis
CBS De Kastanjehof
6:35
6:30
75
Loes van Dongen
CBS De Marsweijde
6:43
6:34
76
Marit Hulzebosch
GBS Ds. G. Doekessch
6:49
6:42
77
Maya Slot
CBS De Akker
6:58
6:52
78
Kaya Kramer
SBO Prof. Waterinksc
7:14
7:06
79
Kirsten Benjamins
CBS De Bloemenhof
7:18
7:13
80
Iris Meijerink
CBS De Elzenhof
7:30
7:21
81
Yvette Wesselink
CBS De Elzenhof
7:31
7:23
82
Emmalyse Niyimpa
CBS De Kastanjehof
7:32
7:27
J-9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jarno Westerman
CBS De Regenboog
3:33
3:31
2
David Kampinga
CBS De Regenboog
3:47
3:45
3
Thom Reinders
CBS De Akker
3:52
3:51
4
Aron Drent
CBS De Regenboog
3:54
3:52
5
Moussa Ka
CBS De Elzenhof
3:54
3:54
6
Dimitri Tempelman
CBS De Regenboog
3:57
3:55
7
Kai Bouwmeester
CBS De Vlinder
3:59
3:56
8
Youri van 't Oever
CBS De Bloemenhof
4:00
3:56
9
Koen Borst
OBS 't Spectrum
4:00
3:54
10
Yme Meier
CBS De Marsweijde
4:00
3:58
11
Peter Bruins
OBS 't Spectrum
4:08
4:07
12
Elano Oegema
CBS Groen v Prinster
4:09
4:04
13
Marc Snippe
SBO Prof. Waterinksc
4:11
4:05
14
Jasper Spanjaart
CBS De Marsweijde
4:11
4:09
15
Jurgen Zweers
CBS De Bloemenhof
4:12
4:11
16
Milan Kappert
CBS De Ark
4:12
4:07
17
Laucèn Brill
CBS De Marsweijde
4:13
4:11
18
Twan Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:13
4:10
19
Rick Knol
Hardenberg
4:14
4:14
20
Dave van Doorn
CBS Groen v Prinster
4:15
4:10
21
Milan Oelen
CBS De Bloemenhof
4:18
4:15
22
Julian Finkers
De Zeven Linden
4:18
4:14
23
Stijn van den Berg
GBS Ds. G. Doekessch
4:18
4:17
24
Milan Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:19
4:15
25
Jurjan Snel
GBS Ds. G. Doekessch
4:19
4:16
26
Tom Bekman
CBS De Kastanjehof
4:20
4:13
27
Tom Gruppen
CBS De Bloemenhof
4:20
4:16
28
Stijn Hoekstra
CBS De Vlinder
4:21
4:17
29
Rik Smith
Hardenberg
4:21
4:18
30
Jarno Ramaker
GBS Dr. A. Risaeus
4:21
4:14
31
Wiljan Timmermans
GBS Ds. G. Doekessch
4:22
4:18
32
Ivo Dijk
CBS De Elzenhof
4:22
4:19
33
Maarten Bouwhuis
CBS De Marsweijde
4:22
4:19
34
Lars Welleweerd
GBS Dr. A. Risaeus
4:23
4:18
35
Milan Veneman
CBS De Marsweijde
4:23
4:21
36
Lars Benjamins
CNBS Windesheim
4:24
4:23
37
Alrik Hofstede
GBS De Morgenster
4:24
4:21
38
Mike Euverman
GBS Ds. G. Doekessch
4:26
4:17
39
Gijs Posthumus
CBS De Bloemenhof
4:27
4:24
40
Ivo de Vries
OBS 't Spectrum
4:27
4:25
41
Jacco Buist
GBS De Morgenster
4:29
4:25
42
Twan Lotterman
CNBS Windesheim
4:30
4:29
43
Rik Prinsen
CBS De Bron
4:31
4:27
44
Duncan Keuken
CBS De Vlinder
4:31
4:22
45
Yair van Dijk
CBS De Regenboog
4:34
4:31
46
Jef Kieft
CBS De Kastanjehof
4:34
4:31
47
Jörn Bijker
CNBS Windesheim
4:37
4:29
48
Giovanni Fortuna
CNBS Windesheim
4:37
4:35
49
Bas Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:39
4:36
50
Kevin Drenthen
CBS De Bron
4:41
4:34
51
Bart Potgieter
OBS De Kern
4:41
4:34
52
Marnix Pullen
GBS De Morgenster
4:43
4:41
53
Niek Potgieter
GBS De Morgenster
4:44
4:41
54
Melvin Willems
GBS Ds. G. Doekessch
4:45
4:42
55
Sven Wesselink
CBS De Regenboog
4:46
4:43
56
Justin Veldhuis
CBS De Bloemenhof
4:47
4:44
57
Stijn Huisjes
CBS De Marsweijde
4:47
4:39
58
Sander Wind
CBS De Regenboog
4:47
4:45
59
Jie Mie Ahou
CBS De Kastanjehof
4:47
4:39
60
Koen Huisjes
CBS De Wiekslag
4:47
4:43
61
Niek Vogelzang
GBS De Morgenster
4:48
4:44
62
Kevin Spalink
CBS De Bloemenhof
4:48
4:46
63
Lucas Bruggink
De Krim
4:48
4:44
64
Rutger Stad
CBS De Bloemenhof
4:48
4:41
65
Bart Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
4:49
4:41
66
Tristan Dunnewind
RKBS Langewieke
4:49
4:42
67
Chris Varwijk
CBS De Ark
4:50
4:47
68
Luuk Nijman
CBS De Marsweijde
4:51
4:47
69
Stan Mars
CBS De Elzenhof
4:51
4:43
70
Jona Somsen
De Krim
4:52
4:44
71
Jasper Reinders
CBS De Vlinder
4:53
4:50
72
Julian Brandts
CBS De Bron
4:54
4:49
73
Kevin Klokkert
OBS 't Spectrum
4:54
4:50
74
Lars Brink
CBS De Marsweijde
4:54
4:52
75
Mart Hofsink
CBS De Wiekslag
4:55
4:50
76
Kevin Guichelaar
CBS De Bron
4:55
4:49
77
Thijs Welleweerd
CNS De Fontein
4:56
4:52
78
Caspar Wolf
CBS 't Kompas Radewi
4:58
4:51
79
Jesse Sloot
CNBS Windesheim
4:58
4:55
80
Gerran van der Haar
CBS Spreng-el
4:59
4:50
81
Jeffrey Scholten
CBS De Bloemenhof
4:59
4:52
82
Mees Visser
CBS De Elzenhof
5:00
4:51
83
Sem Eilander
GBS De Morgenster
5:03
4:59
84
Skiti Némethy
OBS De Kern
5:04
4:56
85
Gieljan Nijland
CBS Spreng-el
5:04
4:54
86
Justen Veenstra
GBS Dr. A. Risaeus
5:06
5:00
87
Yorick Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:06
5:05
88
Thom ten Brinke
CBS De Marsweijde
5:07
4:59
89
Stijn Rozema
CBS De Regenboog
5:10
5:06
90
Joran Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
5:11
5:09
91
Wesley Belt
SBO Prof. Waterinksc
5:11
5:11
92
Thijs
GBS De Morgenster
5:13
5:11
93
William Ravenhorst
CBS De Kastanjehof
5:14
5:11
94
Youri van Ee
CBS De Bloemenhof
5:16
5:10
95
Silas Jurjens
CBS De Kastanjehof
5:23
5:19
96
Julian Dorman
CBS De Bloemenhof
5:25
5:19
97
Nick de Klerk
CBS De Bloemenhof
5:25
5:23
98
Wesley Lichtendonk
SBO Prof. Waterinksc
5:27
5:20
99
Mart Beekhuis
CNBS Windesheim
5:27
5:23
100
Hjalmar Roelofs
CBS De Bloemenhof
5:27
5:24
101
Joshua van de Belt
CBS De Vlinder
5:30
5:24
102
Guido Kikkert
CBS De Ark
5:35
5:29
103
Dimitri Stoeten
CNBS Windesheim
5:37
5:30
104
Sander van Engelenhove
CBS Spreng-el
5:43
5:35
105
Remy Bakker
CBS De Elzenhof
5:46
5:39
106
Dion Boensma
OBS De Regenboog
5:58
5:49
107
Joshua De Jonge
CBS Ds. Koningsberge
6:02
5:55
108
Rolf Bel
CBS Groen v Prinster
6:05
5:58
109
Roy Doedens
CNBS Windesheim
6:18
6:14
M-9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renée Mollink
Nijverdal
4:02
4:01
2
Marleen vd Weide
CBS De Akker
4:05
4:04
3
Jessica van Weperen
Oosterwolde Fr
4:05
4:03
4
Zoi Dijkhuis
CBS De Kastanjehof
4:12
4:05
5
Noa Schuurman
CBS De Elzenhof
4:24
4:24
6
Vera Roelofs
CBS Rheezerveen
4:27
4:25
7
Inge van der Spoel
CBS De Elzenhof
4:28
4:21
8
Lotte Beenen
CBS De Elzenhof
4:28
4:24
9
Romée Lamberink
CNS De Fontein
4:39
4:35
10
Sarah Roossien
CBS Spreng-el
4:39
4:30
11
Indi van Faassen
CBS De Marsweijde
4:39
4:31
12
Janiek de Vries
GBS Ds. G. Doekessch
4:43
4:35
13
Melanie Hofsink
Spurt '88
4:44
4:42
14
Fabienne Rouw
CBS De Regenboog
4:46
4:45
15
Lea Hoogeweg
CBS Groen v Prinster
4:53
4:47
16
Anna van der Spoel
CBS De Elzenhof
4:53
4:48
17
Jade Keizer
GBS Dr. A. Risaeus
4:55
4:48
18
Esmee van Haren
CBS De Kastanjehof
5:00
4:57
19
Marlies Hultink
CBS De Bloemenhof
5:01
4:52
20
Floor Kieviet
CBS De Wiekslag
5:01
4:56
21
Jedidja Boer
CBS De Bloemenhof
5:02
4:52
22
Luc Brons
GBS Ds. G. Doekessch
5:02
4:58
23
Mirren Hirink
Stegeren
5:04
4:58
24
Isa Bosch
CBS De Bloemenhof
5:05
5:00
25
Jolijn van de Belt
CBS De Ark
5:05
4:57
26
Lien Bomhof
CBS De Elzenhof
5:07
5:02
27
Hilde An Snijders
Ruinen
5:07
5:00
28
Kim Santman
SBO De Wissel
5:08
5:03
29
Rebecca Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
5:10
5:08
30
Nathalie Kelder
CBS De Akker
5:14
5:12
31
Judith Wilpshaar
OBS 't Spectrum
5:19
5:13
32
Chantal Wilpshaar
CBS Spreng-el
5:19
5:13
33
Leonie Soer
CNS De Fontein
5:24
5:20
34
Sandra Pouwels
GBS Ds. G. Doekessch
5:26
5:20
35
Marit Dijkstra
GBS Dr. A. Risaeus
5:27
5:20
36
Zahra Lodrigus
CNBS Windesheim
5:28
5:19
37
Marloes Maathuis
CBS De Elzenhof
5:29
5:21
38
Ellen Seinen
SBO Prof. Waterinksc
5:31
5:25
39
Romy Schonewille
CNBS Windesheim
5:31
5:23
40
Deni Volkers
CBS De Bloemenhof
5:32
5:27
41
Bo Harsmolle
CBS De Bloemenhof
5:33
5:30
42
Joëlla Kruitbosch
GBS Ds. G. Doekessch
5:34
5:25
43
Isabella Nasta
CBS De Elzenhof
5:34
5:28
44
Ilse Jager
CBS De Bloemenhof
5:34
5:28
45
Cyenne Reinders
CBS De Marsweijde
5:34
5:29
46
Julia Hemstede
CBS De Bloemenhof
5:35
5:29
47
Milou van Lutterveld
CBS De Marsweijde
5:36
5:31
48
Rachel Eggengoor
OBS De Kern
5:36
5:30
49
Isa Hakvoort
CBS De Marsweijde
5:36
5:29
50
Eline Kosse
CNS De Fontein
5:38
5:35
51
Naomi van de Belt
CNS De Fontein
5:39
5:27
52
Sara Kaplan
CBS De Kastanjehof
5:40
5:34
53
Lisa Amsink
CBS De Kastanjehof
5:41
5:35
54
Fabiënne Nawijn
OBS De Kern
5:41
5:33
55
Sanne Bergmeester
CNBS Windesheim
5:42
5:34
56
Indy Breukelman
OJS Het Palet
5:43
5:35
57
Roos Veltkamp
GBS De Morgenster
5:44
5:36
58
Gerja Nijland
GBS De Morgenster
5:44
5:36
59
Mandy ten Brinke
CBS De Kastanjehof
5:44
5:36
60
Lisanne Bolks
GBS De Morgenster
5:45
5:40
61
Anne-Britt Hans
CBS De Vlinder
5:45
5:40
62
Rochelle Maathuis
CNBS Windesheim
5:45
5:37
63
Sabine Reinink
CBS De Bloemenhof
5:46
5:36
64
Dionne Stegeman
CBS De Bloemenhof
5:47
5:37
65
Sanne van Duren
CBS De Elzenhof
5:50
5:45
66
Vera-Lynn Meier
CBS De Bloemenhof
5:53
5:44
67
Phyll Zagers
CBS De Kastanjehof
5:57
5:50
68
Marlinde Wolbink
CBS De Vlinder
5:59
5:49
69
Lisa Kappert
CBS De Vlinder
5:59
5:51
70
Jaleesa Zuidema
CBS De Bloemenhof
6:00
5:50
71
Aileen Goris
CBS De Kastanjehof
6:04
5:58
72
Hedwig Luten
OBS De Eiber
6:06
5:56
73
Esmee Otten
CNS De Fontein
6:07
5:58
74
Myrthe Schuldink
CBS De Bloemenhof
6:08
5:58
75
Marit Bolks
GBS Ds. G. Doekessch
6:09
5:56
76
Monique Oosting
GBS Dr. A. Risaeus
6:09
5:59
77
Lisa Roelofs
CBS De Bloemenhof
6:09
5:59
78
Yulin Oldehinkel
SBO Prof. Waterinksc
6:09
6:01
79
Marjolijn Drenthen
OBS Prinses Irene
6:10
6:00
80
Lysanne Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
6:11
6:06
81
Rebecca Gooijer
CBS De Elzenhof
6:12
6:04
82
Charissa Overweg
CBS De Bloemenhof
6:13
6:07
83
Malou Reinders
OBS Prinses Irene
6:16
6:05
84
Sanna Vos
OBS Den Velde
6:16
6:07
85
Rebecca Heward
CBS De Bloemenhof
6:18
6:15
86
Esmee Spijkers
CBS 't Kompas Radewi
6:18
6:12
87
Mellissa Schipper
CBS De Bloemenhof
6:20
6:09
88
Marsha ter Bekke
CNBS Windesheim
6:21
6:13
89
Bo Schotkamp
CBS De Elzenhof
6:22
6:17
90
Rachel Hartog
CBS De Kastanjehof
6:26
6:23
J-10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Tijhuis
Nijverdal
3:31
3:30
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:35
3:34
3
Pim Bakker
Rijssen
3:39
3:37
4
Martijn Bolks
CBS De Marsweijde
3:40
3:37
5
Joost an de Belt
CBS De Kastanjehof
3:42
3:41
6
Gijs Bakker
OBS Klimop
3:44
3:42
7
Jim Kieft
CBS De Kastanjehof
3:48
3:47
8
Reinier de Boer
Dalen
3:52
3:50
9
Sander Reinders
GBS De Morgenster
3:52
3:50
10
Thomas de Boer
CBS De Elzenhof
3:59
3:56
11
Rowin Wolting
CBS De Bron
4:00
3:58
12
Marnik Hutten
CBS De Marsweijde
4:01
3:57
13
Harmen Vogt
RKBS Langewieke
4:02
3:59
14
Jochem Posthumus
CBS De Bloemenhof
4:03
3:57
15
Enrico Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
4:05
4:03
16
Tom van Dijk
CBS De Regenboog
4:06
4:05
17
Arjan Sharif
OBS Klimop
4:07
4:05
18
Sven Sportel
CBS Groen v Prinster
4:07
4:03
19
Giovany van Groningen
CBS De Bron
4:07
4:05
20
Jesse Godeke
CBS De Marsweijde
4:09
4:06
21
Maarten Smit
GBS De Morgenster
4:10
4:05
22
Lorenzo de Wit
OBS Baalder
4:11
4:10
23
Jarno Willems
CBS De Kastanjehof
4:12
4:08
24
Juan Oldehinkel
CBS De Bloemenhof
4:13
4:11
25
Bart de Vree
CBS De Elzenhof
4:14
4:11
26
Pascal Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:15
4:12
27
Lars Woelders
OBS Prinses Irene
4:15
4:13
28
Rutger van der Graaf
CNS De Fontein
4:15
4:07
29
Steven Lambers
CBS De Bloemenhof
4:17
4:16
30
Giel Otten
Staphorst
4:18
4:14
31
Stef Regelink
CBS De Kastanjehof
4:18
4:14
32
Tim Westerveld
CBS De Kastanjehof
4:19
4:17
33
Michael Top
CBS De Vlinder
4:19
4:14
34
Kevin van der Velde
CNBS Windesheim
4:21
4:17
35
Gunnar Nieuwenhuis
GBS Dr. A. Risaeus
4:21
4:19
36
Van Dijk
CBS De Bloemenhof
4:21
4:18
37
Wessel Hakvoort
CBS De Marsweijde
4:22
4:13
38
Mathijs Joling
CBS De Marsweijde
4:24
4:20
39
Romin Bosman
CBS De Kastanjehof
4:24
4:20
40
Leon Welleweerd
CBS De Bloemenhof
4:24
4:17
41
Marc Besselink
CBS Ds. Koningsberge
4:26
4:22
42
Stefan Nijmeijer
CBS Spreng-el
4:27
4:22
43
Thymen Bakhuizen
CBS Spreng-el
4:28
4:24
44
Damon van der Veen
CBS De Regenboog
4:28
4:26
45
Bram Roosa
CBS De Kastanjehof
4:29
4:25
46
Stefan Mol
CBS De Marsweijde
4:29
4:23
47
Jan Willem Grimme
CNBS Windesheim
4:29
4:25
48
Hugo van den Elst
OBS Den Velde
4:29
4:21
49
Ramon Veurink
CBS De Bloemenhof
4:30
4:25
50
Sander van den Berg
CBS Spreng-el
4:31
4:27
51
Tom Zagers
CBS De Kastanjehof
4:33
4:32
52
Lucca Dekker
CBS De Bloemenhof
4:34
4:32
53
Sander Jansen
CBS Groen v Prinster
4:34
4:29
54
Lucas Gunnink
GBS De Morgenster
4:34
4:31
55
Max Stroeve
CBS De Bloemenhof
4:35
4:30
56
Jelmer Waterink
CBS De Vlinder
4:36
4:33
57
Bryan Drenth
CBS De Marsweijde
4:36
4:33
58
Iordache Kikkert
CBS De Kastanjehof
4:36
4:35
59
Thijmen Koes
CBS De Ark
4:38
4:36
60
Mats van Beveren
CBS De Kastanjehof
4:40
4:36
61
Theo van Lenthe
SBO De Wissel
4:41
4:33
62
Hajo Hilbrands
CBS De Bloemenhof
4:41
4:36
63
Brian Wolbink
CBS De Bloemenhof
4:41
4:35
64
Youri Luisman
CBS Ds. Koningsberge
4:42
4:38
65
Dylan Biemans
CBS Ds. Koningsberge
4:42
4:38
66
Han Bolks
CBS De Bloemenhof
4:43
4:37
67
Wouter Brink
CBS De Bloemenhof
4:43
4:37
68
Wouter Weegenaar
CBS De Regenboog
4:46
4:44
69
Idwér Doldersum
CBS De Bron
4:49
4:46
70
Vincent Ooms
GBS De Morgenster
4:51
4:48
71
Bram van der Horst
CBS De Bloemenhof
4:51
4:48
72
Frank Bakker
CBS Spreng-el
4:55
4:53
73
Tjisse vd Vinne
GBS De Morgenster
4:55
4:51
74
Remco Pouls
CBS De Ark
4:55
4:48
75
Steven Lennart Schippe
CBS De Ark
4:58
4:52
76
Stefan Pouls
CBS De Ark
5:00
4:54
77
Anton Brunink
CBS De Kastanjehof
5:01
4:59
78
Gert van der Haar
CBS Spreng-el
5:03
4:58
79
Niek Slump
CBS De Bloemenhof
5:06
5:00
80
Lars Jonkhans
CBS 't Kompas Radewi
5:10
5:02
81
Stefan Logtenberg
CBS De Bloemenhof
5:13
5:06
82
Rowan Hans
CBS De Kastanjehof
5:14
5:11
83
Rik Schippers
GBS De Morgenster
5:17
5:08
84
Bram Leusink
CBS De Kastanjehof
5:21
5:14
85
Bart Hamberg
CBS De Akker
5:27
5:18
86
Arin Smulders
CBS De Elzenhof
5:30
5:21
87
Roan Kamphuis
CBS De Bloemenhof
5:31
5:29
88
Stefan Drost
CBS Groen v Prinster
5:31
5:27
89
Jasper van der Noordaa
CBS De Elzenhof
5:35
5:25
90
Jasper Hamhuis
CBS De Bloemenhof
5:46
5:39
91
Hidde Huisjes
CBS De Akker
5:48
5:39
92
Jimmy van Brummelen
CBS De Kastanjehof
5:50
5:46
93
Ruben van Dijk
CBS De Bron
5:51
5:49
94
Rick ten Dolle
CBS De Akker
5:53
5:44
95
Amara Siti
Nijverdal
5:57
5:50
96
Rene Beenen
SBO Prof. Waterinksc
6:04
5:56
97
Gernand Hamhuis
SBO Prof. Waterinksc
6:04
5:57
98
Daniël Reefman
CBS De Bron
7:39
7:29
M-10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:41
3:40
2
Sarah van Beilen
Emmen
3:56
3:55
3
Eveline Zwager
CBS De Kastanjehof
3:59
3:58
4
Michelle Menzo
OBS Den Velde
4:05
3:58
5
Emma Westenberg
OBS De Eiber
4:10
4:08
6
Maureen Jonink
CBS De Bloemenhof
4:12
4:09
7
Puck Otten
CBS De Kastanjehof
4:12
4:08
8
Kim Boessenkool
CBS De Bloemenhof
4:13
4:08
9
Shayeen Kampman
CBS De Vlinder
4:14
4:10
10
Maud Bosch
CBS De Bloemenhof
4:18
4:12
11
Mette Waterink
CBS De Wiekslag
4:18
4:14
12
Harley Kuilder
CBS De Bloemenhof
4:20
4:17
13
Lianne Plas
OBS Baalder
4:21
4:19
14
Joelle van der Veen
CBS De Regenboog
4:23
4:21
15
Manon Mulder
CBS De Ark
4:30
4:28
16
Anna Hulzebosch
CBS De Akker
4:31
4:24
17
Silke Huisken
CNBS Windesheim
4:33
4:28
18
Roos Benjamins
CBS De Wiekslag
4:37
4:32
19
Jirna Hindriks
CBS Rheezerveen
4:42
4:39
20
Loes van der Veen
CBS De Bron
4:42
4:34
21
Ymke Nijeboer
CBS De Akker
4:44
4:35
22
Caylee Centen
OBS Klimop
4:45
4:42
23
Anais Coenders
CBS De Bloemenhof
4:45
4:42
24
Linde Otten
CBS De Wiekslag
4:47
4:41
25
Lonneke Heerkes
CBS De Akker
4:48
4:42
26
Anna Grendelman
CBS De Bloemenhof
4:48
4:43
27
Debbie Meijerink
CNBS Windesheim
4:49
4:45
28
Isa Hoogeweg
CBS Groen v Prinster
4:49
4:41
29
Chantal Auf der Haar
CNS De Fontein
4:50
4:42
30
Donna Logtenberg
CBS De Ark
4:51
4:47
31
Liv Kampman
CBS De Bloemenhof
4:54
4:51
32
Miren Hakkers
CBS De Bloemenhof
4:56
4:52
33
Jolijn Jansen
CBS De Bloemenhof
4:56
4:51
34
Lynn Martens
CBS De Bloemenhof
4:57
4:50
35
Eva Schutte
CBS De Marsweijde
4:59
4:52
36
Iris Nijman
CBS De Bloemenhof
4:59
4:54
37
Sheryona Margaretha
CBS De Ark
5:00
4:53
38
Emely Meulenkamp
CBS De Wiekslag
5:01
4:56
39
Eva Meyer
CBS De Bloemenhof
5:01
4:56
40
Anouk Vosjan
CBS De Kastanjehof
5:01
4:59
41
Annemiek Blaak
CBS De Elzenhof
5:02
4:52
42
Tabitha Vis
CBS De Bloemenhof
5:02
4:57
43
Jasmijn Wilson
CBS De Ark
5:03
5:00
44
Mienke Veneman
OBS De Kern
5:03
4:56
45
Chinouk van Dijkhuizen
CBS De Bloemenhof
5:04
4:56
46
Emma Cramer
CBS De Bloemenhof
5:06
4:58
47
Jasmine Pasveer
CBS De Vlinder
5:10
5:01
48
Majken Eggesbo
OBS De Kern
5:10
5:05
49
Jorinde Esselink
GBS De Morgenster
5:13
5:07
50
Denice Drenthen
CBS De Bloemenhof
5:14
5:06
51
Joella Valkman
CBS De Bloemenhof
5:15
5:12
52
Nynke Timmers
CBS De Bloemenhof
5:18
5:12
53
Florien Meier
CBS De Kastanjehof
5:18
5:15
54
Lizy Stadman
CBS De Vlinder
5:19
5:10
55
Danielle Hakkers
GBS De Morgenster
5:19
5:12
56
Florien Zuidema
CBS De Kastanjehof
5:19
5:12
57
Hanna Hoes
CBS De Marsweijde
5:20
5:14
58
Jiske Warners
CBS De Akker
5:21
5:17
59
Melissa van Ee
CBS De Bloemenhof
5:21
5:15
60
Silke Kerssies
CBS De Elzenhof
5:22
5:12
61
Meike Kerssies
CBS De Bloemenhof
5:23
5:15
62
Julia Otten
CBS De Bloemenhof
5:24
5:17
63
Iris Meinen
CBS De Marsweijde
5:26
5:18
64
Cindy Kerssies
OBS De Regenboog
5:26
5:18
65
Lonneke Wesselink
CBS De Bloemenhof
5:27
5:22
66
Marielle Dillen
GBS Dr. A. Risaeus
5:27
5:20
67
Tirsit van Uffelen
CBS De Vlinder
5:27
5:18
68
Linde Brunink
CBS De Wiekslag
5:30
5:25
69
Anne Boom
CBS De Elzenhof
5:31
5:21
70
Lianne van den Heuvel
CBS Groen v Prinster
5:31
5:24
71
Naomie Meijer
OBS De Kern
5:35
5:29
72
Lara Hallink
CBS De Elzenhof
5:36
5:25
73
Janiek Kerkdijk
GBS De Morgenster
5:39
5:32
74
Leonie Hamberg
CBS De Bloemenhof
5:41
5:33
75
Ella van Schooten
CBS De Marsweijde
5:42
5:32
76
Esmeralda Datema
GBS De Morgenster
5:42
5:36
77
Tess Runhaar
CBS De Bloemenhof
5:43
5:35
78
Marga Bollemaat
GBS Dr. A. Risaeus
5:44
5:36
79
Lieke Ouwinga
CBS De Bloemenhof
5:48
5:41
80
Maaike Botter
CBS De Marsweijde
5:48
5:39
81
Marit Bos
CBS De Regenboog
5:52
5:51
82
Lynn Plaggenmarsch
CBS Rheezerveen
5:54
5:50
83
Jessie Jaspers
CBS Rheezerveen
5:55
5:50
84
Mendy Nijen Twilhaar
CNBS Windesheim
6:00
5:53
85
Marre Zekhuis
CNBS Windesheim
6:04
5:58
86
Danique Korblet
CNBS Windesheim
6:05
6:01
87
Yasmina Bouhdidi
CNBS Windesheim
6:07
6:01
88
Vera Zandbergen
CBS De Elzenhof
6:09
5:59
J-12, 1 KM - 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaj Mulder
CBS De Marsweijde
3:16
3:15
2
Fabian Berends
OBS De Eiber
3:25
3:24
3
Jeroen Van Weperen
Oosterwolde Fr
3:26
3:24
4
Amaru Wijman
Valthermond
3:26
3:24
5
Sander Eggen
CBS De Bron
3:28
3:26
6
Chris-Jan Bolks
CBS De Marsweijde
3:28
3:27
7
Aron Hamberg
CBS De Marsweijde
3:38
3:36
8
Vincent van Tholen
Vechtdal College H'b
3:39
3:36
9
Maarten Bel
CBS De Marsweijde
3:41
3:38
10
Evert-Jan Zweers
CBS De Marsweijde
3:42
3:39
11
Ron Karssies
CBS De Akker
3:43
3:41
12
Michel Bergmeester
CNBS Windesheim
3:44
3:42
13
Gerjan Roelofsen
CNBS Windesheim
3:45
3:42
14
Stef Reinders
CBS De Akker
3:47
3:45
15
Quinten Veneman
CBS De Marsweijde
3:50
3:47
16
Kelvin Haasjes
CBS De Regenboog
3:51
3:49
17
Rachnar Kikkert
CBS De Kastanjehof
3:52
3:51
18
Maarten Wolbink
CNBS Windesheim
3:53
3:50
19
Richard Snippe
CBS De Marsweijde
3:55
3:53
20
Sven van Faassen
CBS De Marsweijde
3:55
3:52
21
Sten Waterink
CBS De Wiekslag
3:57
3:51
22
Niek Huisjes
CBS De Wiekslag
3:57
3:51
23
Elwin vd Weide
CBS De Akker
3:58
3:54
24
Lenard Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
3:58
3:55
25
Stijn van der Veen
CBS De Bron
4:02
3:56
26
Stephen Snippe
SBO Prof. Waterinksc
4:02
3:57
27
Sjoerd Kivits
CBS De Bloemenhof
4:03
4:00
28
Iwan van der Berg
GBS Ds. G. Doekessch
4:05
4:03
29
Jelle van der Veen
CBS De Bloemenhof
4:06
4:02
30
Max Crofts
CBS De Marsweijde
4:08
4:07
31
Lars Bemboom
CBS De Marsweijde
4:08
4:06
32
Menno vd Vinne
GBS De Morgenster
4:09
4:05
33
Daan Hofstede
GBS Dr. A. Risaeus
4:09
4:03
34
Joppe Busstra
CBS Groen v Prinster
4:09
4:08
35
Wesley Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:09
4:07
36
Stan Spalink
CBS De Bloemenhof
4:10
4:06
37
Rick Snel
GBS Ds. G. Doekessch
4:11
4:09
38
Ivo Herbers
CBS De Bloemenhof
4:11
4:05
39
Arne Weitkamp
GBS Ds. G. Doekessch
4:11
4:08
40
Fabian Reinders
CBS De Vlinder
4:15
4:14
41
Dani Katoele
CBS De Bloemenhof
4:17
4:13
42
Abe Veltink
CNS De Fontein
4:17
4:09
43
Jared van Leeuwen
CBS De Bloemenhof
4:17
4:15
44
Robin Otten
Staphorst
4:18
4:10
45
Justin van Dijk
CBS De Bron
4:19
4:12
46
Jarno van t Holt
CBS De Akker
4:19
4:17
47
Jesse Zweers
CBS De Bloemenhof
4:19
4:16
48
Dylan Lamberink
GBS Ds. G. Doekessch
4:21
4:17
49
Daan Schipper
CNBS Windesheim
4:22
4:16
50
Jesse Altena
CBS De Wiekslag
4:23
4:14
51
Tim van Os
OBS De Regenboog
4:27
4:23
52
Bas Gerholt
CBS De Bloemenhof
4:27
4:25
53
Jay Somsen
CBS 't Kompas Radewi
4:27
4:20
54
Niels Tigelaar
CBS De Marsweijde
4:28
4:24
55
Justin Willems
GBS Ds. G. Doekessch
4:29
4:23
56
Martijn Dam
GBS De Morgenster
4:29
4:19
57
Jochem Oostra
CBS De Bloemenhof
4:32
4:25
58
Celmar Stevens
CBS 't Kompas Radewi
4:33
4:23
59
Gerben Reinders
CBS De Akker
4:33
4:23
60
Bjorn Jonink
CBS De Bloemenhof
4:34
4:25
61
Rob Mulder
CBS De Ark
4:36
4:33
62
Jurjen Guichelaar
CBS De Bron
4:37
4:30
63
Allard Haarman
CBS De Bron
4:37
4:28
64
Olav Groot
CBS De Marsweijde
4:38
4:33
65
Nick Rigterink
CBS De Akker
4:39
4:27
66
Ruben Veenstra
GBS Dr. A. Risaeus
4:40
4:34
67
Timon Hutten
CBS De Marsweijde
4:41
4:38
68
Niels Bakker
CBS De Bron
4:45
4:35
69
Tim Scholing
SBO Prof. Waterinksc
4:46
4:39
70
Rob Leemhuis
CBS De Bloemenhof
4:46
4:41
71
Stef ten Brinke
CBS De Bloemenhof
4:47
4:38
72
Maik Spijkers
CBS 't Kompas Radewi
4:47
4:38
73
Thomas Lennips
CBS De Bloemenhof
4:48
4:46
74
Stef Olijve
SBO Prof. Waterinksc
4:49
4:42
75
Maikel Hutten
SBO Prof. Waterinksc
4:49
4:45
76
Ramon Nijman
OBS De Kern
4:50
4:45
77
Leon Kramer
CBS De Bloemenhof
4:51
4:47
78
Stijn Kuper
SBO Prof. Waterinksc
4:53
4:46
79
Jan Bruins
OBS 't Spectrum
4:53
4:49
80
Rob Wesselink
CBS De Regenboog
4:59
4:55
81
Bart Dorman
SBO Prof. Waterinksc
5:05
4:58
82
Danny te Hofstee
OBS Klimop
5:11
5:04
83
Yoni Bakhuis
CNBS Windesheim
5:13
5:11
84
Marco Molema
CBS De Bloemenhof
5:17
5:08
85
Justin Timmer
OBS De Eiber
5:20
5:14
86
Mark van Dijk
SBO Prof. Waterinksc
5:24
5:18
87
Justin van der Steen
CBS De Bloemenhof
5:26
5:17
88
Andrés Zuidema
CBS De Bloemenhof
5:28
5:25
89
Sicco Colijn
GBS De Morgenster
5:29
5:19
90
Leon Bolks
SBO De Wissel
5:31
5:26
91
Daan Hutten
SBO Prof. Waterinksc
5:32
5:28
92
Jarno Smit
CBS De Elzenhof
5:34
5:26
93
Yoran Vetker
CBS De Bron
5:42
5:40
94
Rowin Boensma
OBS De Regenboog
5:58
5:47
95
Dennis Wagt
CBS De Bron
6:03
5:57
96
Bart van Donselaar
CBS De Wiekslag
6:40
6:31
M-12, 1 KM - 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Dalen
3:44
3:42
2
Lynn Ranters
Laar (Dui)
3:45
3:42
3
Maaike Evers
CBS De Bloemenhof
3:59
3:50
4
Ceres Hofsink
OBS De Kern
4:05
4:00
5
Myrthe Meier
CBS De Kastanjehof
4:06
4:01
6
Jasmijn van Wijk
Hardenberg
4:09
4:07
7
Noa Warrink
CBS De Bloemenhof
4:10
4:07
8
Esmee Huisjes
Hardenberg
4:18
4:15
9
Chantal Hakkers
SBO Prof. Waterinksc
4:20
4:13
10
Denice Lucas
Hoogeveen
4:21
4:18
11
Karina Reinders
GBS De Morgenster
4:22
4:17
12
Kaylee Goris
CBS De Kastanjehof
4:23
4:19
13
Sanne Hirink
Stegeren
4:23
4:19
14
Lotte Breukelman
CBS De Bloemenhof
4:24
4:20
15
Iris Mulder
CNS De Fontein
4:25
4:21
16
Esmée Bosma
CBS De Vlinder
4:26
4:22
17
Merlin Eggen
CBS De Bron
4:26
4:23
18
Lyan Scherpenkate
CBS De Marsweijde
4:26
4:22
19
Lotte Strijker
CBS De Bloemenhof
4:27
4:22
20
Rianka Otten
Dedemsvaart
4:28
4:25
21
Inge Hemmink
CBS De Wiekslag
4:28
4:22
22
Madelon Botter
CBS De Vlinder
4:28
4:21
23
Laura Hamhuis
CNS De Fontein
4:30
4:26
24
Merle ter Bekke
GBS De Morgenster
4:31
4:26
25
Tosca Hofsink
CBS De Bloemenhof
4:32
4:29
26
Anne Schepers
CBS De Bloemenhof
4:33
4:30
27
Eblin Bekman
CBS De Elzenhof
4:34
4:27
28
Romee Altena
CBS 't Kompas Radewi
4:35
4:27
29
Senna Christenhusz
CBS De Ark
4:37
4:27
30
Sharina Gils
GBS De Morgenster
4:38
4:33
31
Melissa Kremer
Vechtdal College H'b
4:38
4:33
32
Jasmé van Lutterveld
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
33
Rhona Geertman
CNS De Fontein
4:39
4:29
34
Sanne Meesters
CNS De Fontein
4:40
4:30
35
Ella Beenen
Vechtdal College H'b
4:42
4:36
36
Claudia Bril
CBS De Elzenhof
4:42
4:37
37
Manon de Boer
CBS De Bloemenhof
4:43
4:39
38
Talita Dilmeq
CBS De Kastanjehof
4:43
4:36
39
Aurora Heuten
SBO Prof. Waterinksc
4:47
4:45
40
Leonie Balt
CBS De Regenboog
4:48
4:45
41
Chenoa ten Wolde
Kloosterhaar
4:48
4:44
42
Lydia Welleweerd
GBS Casper Diemersch
4:49
4:47
43
Eline Spijkers
CBS 't Kompas Radewi
4:50
4:42
44
Eline Brons
GBS Ds. G. Doekessch
4:51
4:46
45
Elsanne Pullen
CBS De Elzenhof
4:52
4:45
46
Marlinde Kieft
OBS Den Velde
4:52
4:43
47
Judith Hamhuis
CBS De Wiekslag
4:53
4:44
48
Daphne van Tholen
CBS De Marsweijde
4:53
4:49
49
Laura Veenstra
CBS Groen v Prinster
4:54
4:46
50
Tess Reefman
CBS De Wiekslag
4:54
4:45
51
Marleen Prenger
OBS Den Velde
4:55
4:45
52
Kim Dijk
CBS De Elzenhof
4:58
4:52
53
Eline Lamberink
SBO De Wissel
4:58
4:52
54
Chantal Mollen
SBO Prof. Waterinksc
4:58
4:50
55
Mendy Kerkdijk
GBS De Morgenster
4:59
4:53
56
Nikki Geesink
OJS Het Palet
4:59
4:52
57
Simone van Bussel
Hardenberg
4:59
4:55
58
Kaylee Grendelman
CBS De Kastanjehof
5:01
4:54
59
Marlijn Kampjes
CBS De Marsweijde
5:02
4:58
60
Sharon Betting
CBS Rheezerveen
5:02
5:01
61
Meike Stoel
CBS De Kastanjehof
5:04
4:58
62
Veronique Odink
OBS De Kern
5:08
5:03
63
Kristin Dicke
CBS De Kastanjehof
5:08
5:01
64
Anna de Muink Keizer
CBS Ds. Koningsberge
5:10
5:03
65
Maartje Hofsink
GBS Ds. G. Doekessch
5:11
5:05
66
Maaike Leemhuis
CNBS Windesheim
5:12
5:09
67
Tamara Ravenhorst
SBO Prof. Waterinksc
5:12
5:01
68
Kris Vasse
CBS De Kastanjehof
5:15
5:08
69
Demi Hakkers
CNBS Windesheim
5:16
5:10
70
Jade Schepers
CNBS Windesheim
5:16
5:08
71
Belana Vogelaar
CBS De Kastanjehof
5:20
5:12
72
Christine van Uffelen
CBS De Vlinder
5:22
5:15
73
Vera Logtenberg
CBS De Ark
5:23
5:21
74
Dagmar Peursum
OJS Het Palet
5:24
5:19
75
Jolanda Euverman
CBS De Wiekslag
5:26
5:16
76
Yasmin Gezici
CBS De Bloemenhof
5:28
5:18
77
Esther Kloosterman
OBS Den Velde
5:29
5:20
78
Robin Harsmolle
CBS De Bloemenhof
5:31
5:26
79
Anoek Mulder
CBS De Elzenhof
5:33
5:25
80
Lisa Hazelaar
OBS Den Velde
5:34
5:24
81
Hilde van der Veen
OBS Den Velde
5:35
5:26
82
Eva Hennink
CBS De Elzenhof
5:36
5:27
83
Kim Zandbergen
CBS De Elzenhof
5:36
5:28
84
Sanne van Lutterveld
CBS De Elzenhof
5:37
5:31
85
Lianne Drenth
CNBS Windesheim
5:40
5:35
86
Charlotte Olthof
CNBS Windesheim
5:40
5:36
87
Frederique Klement
SBO Prof. Waterinksc
5:41
5:32
88
Ilse Tiggelman
CNBS Windesheim
5:43
5:35
89
Isa van Dijk
OBS De Regenboog
5:44
5:34
90
Marijn vd Hoek
OJS Het Palet
5:45
5:40
91
Natanja de Lange
CBS De Bron
5:46
5:44
92
Imke Roeleveld
CBS De Wiekslag
5:48
5:39
93
Irene Bugel
GBS De Morgenster
5:52
5:47
94
Chantal van Wijngarden
CBS De Elzenhof
5:53
5:45
95
Larissa Guichelaar
CBS De Bron
6:03
6:00
96
Julia Sloot
CNBS Windesheim
6:04
5:56
97
Kimberley ter Bekke
CNBS Windesheim
6:25
6:19
98
Femke Wesselink
SBO Prof. Waterinksc
6:57
6:48
99
Vera de Vries
OBS De Kern
7:00
6:53
J-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Averesch
Rijssen
9:58
9:56
2
Danny Koppelman
Hoge Hexel
9:59
9:56
3
Abdulwahid Kaya
Rijssen
10:18
10:17
4
Hielke Brus
Hoogeveen
10:55
10:53
5
Hielke Brus
Hoogeveen
10:55
10:53
6
Nick Marsman
Greijdanus College
11:06
11:05
7
Seth van Driel
Odoornerveen
11:08
11:06
8
Daniël Muis
Vechtdal College H'b
11:33
11:31
9
Luuk Benjamins
CBS De Wiekslag
11:35
11:34
10
Boaz Vis GSBO De Wisse
Marienberg
11:44
11:43
11
Jelmar Mol
Hollandscheveld
11:45
11:42
12
Melvin Drenthen
Hardenberg
12:11
12:07
13
Roy Helthuis
OBS De Kern
12:13
12:10
14
Jeffrey Hutten
Hardenberg
12:24
12:23
15
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
12:33
12:27
16
Thijs Terlouw
CBS De Bloemenhof
12:36
12:32
17
Nick Hofstede
GBS Ds. G. Doekessch
12:49
12:47
18
Dinand van der Haar
CBS Spreng-el
13:11
13:08
19
Rinse Klink
OBS Baalder
13:13
13:10
20
Jelmer Boertien
CBS Spreng-el
13:13
13:09
21
Stef Reinders
CBS De Akker
13:17
13:15
22
Jonas Kuiterman
De Zeven Linden
13:19
13:16
23
Eelke de Haan
SBO Prof. Waterinksc
13:19
13:18
24
Gerjohn Hutten
Hardenberg
13:35
13:33
25
Floris Bosch
OBS De Eiber
13:42
13:41
26
Daan Wekking
Hardenberg
13:44
13:40
27
Elroy Wolbrink
Vechtdal College H'b
13:46
13:42
28
Ruben Meijerink
CBS De Vlinder
13:48
13:46
29
Bareld van Dijk
CBS De Bron
13:51
13:47
30
Vincent Bosch
OBS De Eiber
14:04
14:03
31
Thomas Otten
CBS De Bloemenhof
14:08
14:04
32
Rob Datema
GBS Ds. G. Doekessch
14:11
14:07
33
Joshey Jansen of Lorke
Lutten
14:13
14:10
34
Stan Stoevelaar
CBS De Vlinder
14:23
14:18
35
Harold Souman
Stegeren
14:23
14:20
36
Jari Kouwen
Balkbrug
14:28
14:25
37
Tim van Kleef
SBO Prof. Waterinksc
14:52
14:48
38
Peter Jan Snijders
Ruinen
14:58
14:56
39
Bob van der Laan
OBS De Kern
15:05
15:02
40
Thymen Ligtenberg
CBS De Marsweijde
15:09
15:05
41
Marco de Haan
CBS Ds. Koningsberge
15:13
15:10
42
Senna Bosch
OBS De Eiber
15:30
15:28
43
Justen Kroesen
CBS De Bron
15:35
15:32
44
Roy van de Vin
CBS De Elzenhof
15:41
15:37
45
Anne Pals
Hardenberg
15:43
15:39
46
Rico de Boer
CBS De Regenboog
15:50
15:47
47
Martijn Weegenaar
CBS De Regenboog
15:50
15:48
48
Thymon Jutstra
CBS De Marsweijde
16:02
15:59
49
Ruben Klink
OBS Baalder
16:04
16:02
50
Levi Smit
De Zeven Linden
16:18
16:15
51
Dylan Ligtenberg
GBS Casper Diemersch
16:24
16:18
52
Lucas van der Velde
Hilversum
17:05
16:27
53
Yvar Brink
CBS De Bron
17:30
17:26
54
Mathijs van der Galien
De Zeven Linden
20:15
20:15
55
Kasper van Lenthe
OBS De Eiber
20:46
20:44
56
Jarret Hoving
De Zeven Linden
20:52
20:43
57
Chiel ten Brinke
De Zeven Linden
20:52
58
Reinier Leffers
De Zeven Linden
20:52
59
Kevin van Lenthe
De Zeven Linden
20:52
60
Mike Hilberink
De Zeven Linden
20:52
61
Ramon Kerkdijk
De Zeven Linden
20:52
62
Jonas Kuiterman
De Zeven Linden
20:52
63
Thijs Berg
De Zeven Linden
20:52
64
Lucas Jongerius
De Zeven Linden
20:52
65
Tom van der Bend
De Zeven Linden
20:52
66
Robin van Dijk
De Zeven Linden
20:52
M-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Averesch
Rijssen
11:33
11:32
2
Susan van Weperen
Oosterwolde Fr
11:48
11:47
3
Elke Pronk
Hellendoorn
11:54
11:52
4
Merel Loomans
Raalte
12:16
12:14
5
Inga Bakker
Ommen
13:18
13:16
6
Sanne Otten
De Zeven Linden
13:24
13:22
7
Irene Pielman
Vrieling
13:55
13:50
8
Elin Kremer
Schuinesloot
14:49
14:45
9
Janita Hakkers
Hardenberg
14:52
14:51
10
Sterre Venhuizen
Hardenberg
15:34
15:28
11
Rianka Hoeve
Balkbrug
15:45
15:39
12
Marleen Roelofs
GBS Casper Diemersch
16:23
16:19
13
Lisanne aan het Rot
Bergentheim
17:07
17:02
14
Vera ten Brinke
CBS De Bloemenhof
17:14
17:10
15
Kirsten Gosse
CBS De Elzenhof
17:38
17:35
16
Lisa Redza
CBS De Marsweijde
17:44
17:41
17
Lieke van der Velde
Hilversum
18:28
17:50
18
Lisa Buytendorp
De Zeven Linden
20:52
19
Elke Timmerman
De Zeven Linden
20:52
20
Joyce Hendriks
De Zeven Linden
20:52
21
Laura Brinkhuis
De Zeven Linden
20:52
22
Romy Holster
De Zeven Linden
20:52
23
Demi Bakker
De Zeven Linden
20:52
24
Ester Steen
De Zeven Linden
20:52
25
Naomi Baas
De Zeven Linden
20:52
26
Kaylee van 't Zand
De Zeven Linden
20:52
27
Melissa Scholing
De Zeven Linden
20:52
28
Sabine Arkes
De Zeven Linden
20:52
29
Amelia Harbers
De Zeven Linden
20:52
H-NEO, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Ltv
15:24
15:23
2
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
16:03
16:02
3
Alwin Roovers
Ltv
16:11
16:10
4
Wouter Doesburg
Step One
16:20
16:18
5
Geert Tuinstra
Sisu
16:22
16:21
6
Erik Roeloffs
Nederland
16:41
16:41
7
Vincent Maalderink
Nederland
16:58
16:56
8
Gertin Roke
Nederland
17:19
17:18
9
Thomas Kools
Ltv
17:24
17:22
10
Thomas Doesburg
ASV Eibergen
17:30
17:28
D-NEO, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamie van Lieshout
Nederland
17:37
17:35
2
Jessica Oosterloo
Aac '61
18:12
18:11
3
Sanne Woertink
Hac 63
20:14
20:12
M-JA, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Peters
Seven Hills
18:49
18:48
2
Marije Hulzebos
Hac 63
19:41
19:39
3
Savanna Warmink
Nederland
20:19
20:17
J-JB, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Wiggers
Mpm
17:33
17:30
2
Dave Hulzebos
Hac 63
18:39
18:38
M-JB, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa den Heijer
Team 4 mijl
18:43
18:42
2
Lyn van der Schaaf
Nederland
21:21
21:19
3
Sanne Mattijsse
Nederland
22:56
22:54
M TOP, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mastafa Bensleman
Marokko
15:19
15:18
2
Koen Vossers
Nederland
15:23
15:22
3
Niels de Rijk
De Sperwers
15:24
15:23
4
Harm Jan Martens
Hac 63
16:17
16:17
5
Erik Leusink
Hac 63
16:22
16:21
6
Tim Ernest
Ltv
17:27
17:25
7
Niek Linckens
Nederland
17:30
17:29
8
Martin Breunissen
Nederland
20:19
20:18
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Balk
16:08
16:07
2
Olaf Bos
Pallas 67
16:41
16:39
3
Frank Everts
HAC '63
16:44
16:43
4
Nijkamp
Apeldoorn
16:52
16:51
5
Michiel Gerritsen
Rijssen
16:53
16:51
6
Robbin Schulenburg
Rijssen
17:30
17:29
7
Rene Ramaker
Spurt '88
17:32
17:31
8
Janoah Bovenhuis
Dronten
17:35
17:31
9
Jeroen Lamfers
AV Veluwe
17:37
17:36
10
Pieter van der Neut
Rijssen
17:43
17:42
11
Dennis Nijhuis
Almelo
17:47
17:44
12
Jorik Plaggenmarsch
Vrieling Adviesgroep
17:57
17:53
13
Sander Schuitemaker
Rijssen
18:01
18:00
14
Gerjan Welleweerd
AV Rijssen
18:05
18:03
15
Harmen van der Wal
Vrieling Adviesgroep
18:06
18:02
16
Erik Bouwhuis
Marienberg
18:16
18:15
17
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
18:18
18:15
18
Robin Kanters
Hoogeveen
18:43
18:38
19
Jeroen de Haan
Raalte
18:50
18:49
20
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
18:52
18:49
21
Art Rozenkamp
AV Rijssen
18:59
18:56
22
Bart Veurink
Hardenberg
18:59
18:56
23
Marcel Hamberg
Vrieling Adviesgroep
19:03
18:59
24
Koen Wiggers
Hengelo Ov
19:05
19:04
25
Remy van der Beek
Haaksbergen
19:12
19:10
26
Harold van den Enk
Ommen
19:15
19:13
27
Jan-Bart Kip
HAC '63
19:30
19:28
28
Frits Mulder
Heering
19:38
19:31
29
Edwin van Laar
Balkbrug
19:46
19:44
30
Erik Klink
Raalte
19:52
19:47
31
Chris Jan Vrieling
Vrieling Adviesgroep
19:57
19:56
32
Frank Wiersma
Hardenberg
19:59
19:05
33
William van Eeken
Bergentheim
20:02
19:45
34
Pieter Sterk
Paycompany - team 1
20:14
20:12
35
Christiaan Jansen
Hardenberg
20:34
20:21
36
Michiel Satink
Zwolle
20:35
20:33
37
Xander Kuiper
Hoogeveen
20:45
20:41
38
Owen Schutte
Marienheem
20:51
20:47
39
Henri Bosman
Amix B.V.
20:58
20:22
40
Mark Sportel
Dedemsvaart
21:00
20:55
41
Jelle Timmermans
Hardenberg
21:09
21:03
42
Gerjan Jonkeren
Almelo
21:10
21:02
43
Jan Pullen
Hardenberg
21:13
20:20
44
Jeroen Schoppink
Marienberg
21:17
21:01
45
Wilfred ten Caat
Heering
21:18
21:10
46
Jaap Hofman
Vrieling Adviesgroep
21:19
21:11
47
Nick van der Veen
Hardenberg
21:22
21:16
48
Tristan Kollen
Hardenberg
21:22
21:16
49
Maarten Karkdijk
LImitec B.V.
21:22
21:22
50
Albert van der Vinne
Hardenberg
21:23
20:33
51
Jeroen Krook
Vrieling Adviesgroep
21:25
21:21
52
Jordi van der Heyden
Dedemsvaart
21:25
20:58
53
Marc van der Graaf
Dedemsvaart
21:26
20:57
54
Jacco Pranger
C 1000 Michel Odink
21:26
20:41
55
René Hooge
Elim
21:26
21:25
56
Nick van der Weide
Elim
21:27
21:16
57
H Warners
Gramsbergen
21:29
21:21
58
Kasper Olimulder
Heuver Banden Grooth
21:30
21:06
59
Herman Hendriks
Sibculo
21:37
21:32
60
Wouter Nieuwenhuis
Hardenberg
21:41
21:35
61
Thomas Evers
Marienheem
21:44
21:41
62
Thomas Janssen
Dedemsvaart
21:49
21:20
63
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
21:50
21:38
64
Daan Rusken
Hardenberg
21:51
21:45
65
Dion Houtzagers
Hardenberg
21:54
21:42
66
Remco Jansen Holleboom
Marienheem
22:00
21:56
67
Bart Huttinga
Utrecht
22:02
21:34
68
Marcel Bosscher
Rheezerveen
22:03
22:01
69
René van der Beek
Hardenberg
22:17
21:24
70
Stefan Kleine
Elim
22:19
21:55
71
Gert Rink
Hardenberg
22:27
21:41
72
Henri Plaggenmarsch
Spurt '88
22:28
22:23
73
Gepko Hans
Hardenberg
22:28
22:14
74
Jan Zagers
Rheeze
22:29
22:17
75
Erik Zagers
LImitec B.V.
22:33
22:31
76
Edwin Hofsink
Vechtstede Notarisse
22:34
21:56
77
Jesse Seinen
Gramsbergen
22:34
22:27
78
Peter de Boer
C 1000 Michel Odink
22:36
21:49
79
Corné Folders
Balkbrug
22:39
21:17
80
Ah Zweers
Hardenberg
22:45
22:39
81
Jeroen van den Poll
Hardenberg
22:47
22:38
82
Henk Westdijk
Coevorden
22:50
22:37
83
Fons Veltink
Lutten
22:52
22:11
84
Dennis Mol
Hardenberg
22:55
22:04
85
Micha Bos
Almelo
23:10
23:00
86
Jan vd Berg
Van Dijk Groep B.V.
23:11
22:05
87
Carlo Meijerink
Hardenberg
23:19
23:00
88
Friso Smeding
Hardenberg
23:22
22:42
89
Christian Baarslag
Evenementenhal Harde
23:26
23:03
90
Jarco Lamberink
Vrieling Adviesgroep
23:26
22:54
91
Elwin van der Veen
Gramsbergen
23:34
22:50
92
Niels Schuurman
Hardenberg
23:35
23:26
93
John Wessels
Vriezenveen
23:38
22:53
94
Johan van der Weide
Gramsbergen
23:44
23:27
95
G de Vries
Spurt '88
23:49
23:40
96
Bas van Brakel
Deventer
23:49
23:13
97
Noel Bekke
Vroomshoop
23:53
23:33
98
Christiaan Hoek
Hoogenweg
23:55
23:11
99
Sebastiaan Hoek
Hoogenweg
24:02
23:26
100
Jaurik Roelfsema
Bruchterveld
24:02
23:27
101
Hans Meijer
Diemen
24:03
23:11
102
Gerben Spijkers
Installatiebedrijf B
24:06
23:58
103
Selmar Woertel
Mc Donald's Hardenbe
24:12
23:23
104
Eddy Gerritsen
Gramsbergen
24:15
24:05
105
Bas Nijland
Café de Troubadour
24:17
23:13
106
Chris Willems
Bergentheim
24:22
24:01
107
Edwin Gels
Vrieling Adviesgroep
24:22
23:51
108
Robin Hultink
Café de Troubadour
24:23
23:33
109
Jacco Beukelman
Assen
24:26
23:56
110
Raymond Beukeveld
Medifast
24:26
24:06
111
Nathan van den Berg
Hardenberg
24:28
23:35
112
Jorrit Slotman
Vechtstede Notarisse
24:29
23:49
113
Arend Hein
Hardenberg
24:37
24:11
114
Wouter Hein
Coevorden
24:40
24:14
115
Jos Snoeijink
Bergentheim
24:42
24:09
116
Jeroen Vos
Heuver Banden Grooth
24:44
24:20
117
Dick Schutte
Hardenberg
24:47
24:30
118
Jeroen Willems
Rheezerveen
24:51
24:34
119
Martijn Oostingh
Paycompany - team 1
24:52
24:46
120
Remco Bos
Westerhaar-Vriezenv
24:53
24:44
121
Ardesch
Hardenberg
24:53
24:39
122
Remco Koorn
Hardenberg
24:54
23:58
123
Thijs Hoek
Evenementenhal Harde
24:54
24:35
124
Tijmen Steunenberg
Almelo
24:54
24:47
125
Wiljon de Weerd
Hardenberg
24:55
24:21
126
Danny Hutten
Hardenberg
25:00
24:16
127
Jan-bert Stroeve
Evenementenhal Harde
25:00
24:37
128
Bart Zwarteveen
Bruchterveld
25:01
24:16
129
Hendri Godeke
Slagharen
25:04
24:39
130
Adriaan Beukelman
Vrieling Adviesgroep
25:07
24:35
131
Koen Meijer
Zwolle
25:11
24:18
132
H van Faassen
Gramsbergen
25:15
25:01
133
Remco ten Have
Installatiebedrijf B
25:19
25:08
134
Tobias Katerberg
Hardenberg
25:19
24:46
135
Alexander Zweers
Hardenberg
25:21
25:11
136
Rick Janssen
Hardenberg
25:25
24:39
137
Jery Houtzagers
Hardenberg
25:28
25:16
138
René Lenters
Hardenberg
25:31
24:55
139
Fop Schipper
Groningen
25:32
24:46
140
Chiel Breukelman
Gramsbergen
25:40
25:34
141
Peter Boedeltje
Beter Wonen Vechtdal
25:41
25:03
142
Egbert Potgieter
Vrieling Adviesgroep
25:41
25:09
143
Xia Cheng
Hoogeveen
25:41
24:58
144
Hermen Dorgelo
Hardenberg
25:46
25:11
145
Erik-Jan Beenen
Gramsbergen
25:48
25:07
146
Rutger Postma
C 1000 Michel Odink
25:48
25:03
147
Sven Klokkers
Zwolle
25:49
25:32
148
Martin Nijman
Hardenberg
25:52
25:05
149
Marcel Wind
Hardenberg
26:00
25:07
150
Wouter Mulder
Nijverdal
26:00
25:28
151
Remco Dronkers
Mc Donald's Hardenbe
26:05
25:17
152
Arjan Timmer
Hardenberg
26:07
25:18
153
Joost Seinen
Ane
26:09
25:26
154
Jan Woertink
Ane
26:09
25:25
155
Bertus Lamberink
Zwolle
26:16
25:58
156
Gerlo Maathuis
Hardenberg
26:17
26:02
157
Arvid Slotman
Hardenberg
26:20
26:04
158
Erik Hulzebosch
Hardenberg
26:23
25:46
159
Mark Timmerman
Dedemsvaart
26:26
25:57
160
Alex Dusseljee
Vrieling Adviesgroep
26:28
25:57
161
Ingmar Schoo
Ommen
26:41
26:33
162
Sebastiaan Oosterhuis
Aalden
26:43
26:31
163
JanCoert Toerse
Zwolle
26:47
25:58
164
Erik Kolthof
Evenementenhal Harde
26:49
26:30
165
Otto jan Stevens
Hoogeveen
26:49
26:39
166
Karsten Roelfsema
Bruchterveld
26:56
26:22
167
Tom Sportel
Lutten
26:58
26:12
168
Frank vd Most
Installatiebedrijf B
27:02
26:37
169
Jarno Benjamins
Installatiebedrijf B
27:03
26:37
170
Jari Ekkel
Zwolle
27:15
26:39
171
Patrick van der Bent
Hardenberg
27:18
26:21
172
Ludo Moyo
Evenementenhal Harde
27:21
26:59
173
Arnoud Bril
Bergentheim
27:25
27:25
174
Ricardo Diek
Dedemsvaart
27:28
26:59
175
Ronald Braakman
Coevorden
27:29
26:47
176
John Post
Hardenberg
27:32
26:53
177
Niek Otten
Staphorst
27:33
26:57
178
Rik Bouwman
Hardenberg
27:38
26:37
179
Jeroen Lawant
Dedemsvaart
27:45
27:40
180
Steven ter Bekke
Zwolle
27:46
27:09
181
Luca Kiewiet
Hardenberg
27:49
27:06
182
Bart Pullen
Hardenberg
28:01
27:09
183
Rob Salomons
Hardenberg
28:12
27:51
184
Marcel Heuver
Heuver Banden Grooth
28:18
27:55
185
Duc-Minh Ho
Ommen
28:28
27:44
186
Stadman
Hardenberg
28:31
27:42
187
Andre Kerdijk
Hardenberg
28:37
28:27
188
Hans Brus
Ommen
28:49
27:59
189
Alassadi
Groningen
28:50
27:58
190
Frits Post
Dedemsvaart
29:27
28:30
191
Sylvo Nijhuis
Dedemsvaart
29:37
29:13
192
Wenginqiu
Hardenberg
29:40
28:57
193
Robert de Weerd
Hardenberg
29:40
28:55
194
Brend van Weert
Hardenberg
30:06
29:24
195
Robbin Bulthuis
Hoogenweg
30:07
29:14
196
Richard Spang
Dalen
30:09
29:17
197
Ruben Biemans
Beilen
30:14
29:13
198
Tico van der Poel
Zwolle
30:15
29:53
199
Bram Hakkers
Hardenberg
30:19
29:25
200
Bertjan van Lenthe
Zwolle
30:19
29:57
201
Bart Pieper
Hardenberg
30:20
29:27
202
René Klein
Nieuwleusen
30:47
30:10
203
Jan Hendriks
Zwolle
30:51
30:30
204
Leonard Rampen
Hardenberg
31:02
30:18
205
Gerwin Flim
Mc Donald's Hardenbe
31:20
30:32
206
Thomas Roelofs
Mc Donald's Hardenbe
31:21
30:32
207
Winand Top
Hardenberg
31:29
30:30
208
Menno van der Schaaf
Dedemsvaart
31:52
31:00
209
Stefan Engberts
Paycompany - team 2
32:26
32:23
210
Jeroen Kolhoff
Paycompany - team 2
32:26
32:25
211
Gertjan de Boer
Paycompany - team 1
32:26
32:23
212
Dinand van Dijk
COMcept comm. & mark
32:41
32:04
213
Lars Wouda
Hardenberg
33:30
31:46
214
Martijn Deuten
Hardenberg
33:38
32:44
215
Richard Hutten
Zwolle
33:38
33:02
216
Roy Meier
Hardenberg
33:41
32:47
217
Danny Schonewille
Zwolle
33:49
33:13
218
Bram Marsman
Zwolle
33:54
33:16
219
Paul Luycx
Amsterdam
34:10
33:50
220
René Pertien
Gramsbergen
34:11
33:51
221
Chris Timmerman
Doorn
34:25
33:23
222
Stef Timmerman
Hardenberg
34:25
33:23
223
Jochem Reinders
Leiden
34:35
33:57
224
Marcel van Dijk
COMcept comm. & mark
35:33
34:55
225
Dijkstra Dennis
Hardenberg
36:01
35:45
226
Rene Westrik
Den Ham Ov
36:09
35:38
227
Emile van der Aa
Ultieme Uitdaging/Sp
36:33
36:04
228
Martijn Schuuring
Zwolle
38:13
37:34
229
Gideon Lunenborg
Vroomshoop
40:14
39:50
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Stouten
AV Veluwe
16:34
16:33
2
Ronald Derksen
AV Veluwe
16:56
16:56
3
Dick Elzenga
Eerbeek
17:36
17:34
4
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:42
17:41
5
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
17:59
17:58
6
Savio Strik
Nijverdal
18:19
18:18
7
René van Weezep
Nijverdal
18:38
18:38
8
Sean Patrick Roos
HAC '63
18:40
18:38
9
Theo Velnaar
Nijverdal
19:19
19:16
10
Wim Ramaker
Amix B.V.
19:24
19:21
11
R de Boer
Hoogenweg
19:32
19:31
12
Hans Zandbergen
Hoogeveen
19:36
19:33
13
Jan Hegeman
Nijverdal
19:41
19:40
14
Harry Breukelman
Amix B.V.
19:42
19:39
15
Bert Busman
Hardenberg
19:50
19:46
16
Jan van Wieren
Emmen
20:23
20:18
17
Jan Mulder
Hardenberg
20:24
20:22
18
Robert Terlouw
Spurt '88
20:25
20:20
19
Erik Botter
Hardenberg
20:31
20:27
20
Bert Manenschijn
Lemele
20:38
20:32
21
Henkjan Meier
Hardenberg
20:44
20:42
22
Hermann Ranters
Laar(dui)
20:58
20:45
23
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
21:20
21:09
24
Jan Hofsink
Bergentheim
21:28
21:18
25
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:36
21:35
26
Bert Jonkhans
Hardenberg
21:58
21:49
27
Wilfried Leferink
Raalte
22:04
21:57
28
René Heerkes
Gramsbergen
22:06
21:53
29
Andre Evers
Marienheem
22:15
22:12
30
Niek Vogelaar
Spurt '88
22:21
22:17
31
Erik Tibben
Hoogeveen
22:38
22:34
32
Mathieu van der Veen
Ommen
22:39
22:34
33
Gert Grimme
Sibculo
22:42
22:30
34
Arie Telman
Hardenberg
22:46
22:08
35
Arjan Sluijmer
Hardenberg
22:57
21:53
36
Gerrit Meyer
Spurt '88
23:02
22:47
37
Wim Hakkers
Hardenberg
23:10
22:58
38
Theo Oldehinkel
Hardenberg
23:11
22:52
39
Arjan Grimme
Hardenberg
23:13
23:01
40
Bertus Hamberg
Gramsbergen
23:15
22:51
41
Jaap Pielman
Vrieling Adviesgroep
23:17
23:13
42
Gert Overweg
Hardenberg
23:20
23:19
43
Dick Kampjes
Hardenberg
23:27
23:20
44
Jan Schutte
Sibculo
23:35
23:28
45
Henry Dubbink
Geerdijk
23:43
23:03
46
Eric Marissen
Coevorden
24:02
23:51
47
Ahr Smit
Vriezenveen
24:18
24:14
48
Alex Breukelman
Hardenberg
24:51
24:32
49
Marco van Veen
Paycompany - team 1
24:51
24:48
50
Erik Zomerdijk
Vrieling Adviesgroep
24:55
24:25
51
Sjoerd Wijbenga
Hengelo Ov
24:58
24:52
52
Eric Zagers
Hardenberg
25:09
24:59
53
Ten Brink
Hollandscheveld
25:17
25:09
54
Fernando Buitenhuis
Vrieling Adviesgroep
25:28
25:01
55
Marcel Godefroy
Waterschap Velt en V
25:36
24:45
56
Gerrit Drenthen
Bruchterveld
25:47
25:32
57
Herman Plaggenmarsch
Vrieling Adviesgroep
25:53
25:23
58
Rolf van Putten
Hardenberg
26:24
25:47
59
Luuk Kremer
Hardenberg
26:51
26:21
60
Dirko Luisman
Gemeente Hardenberg
26:53
26:33
61
Edwin Grootoonk
Hardenberg
27:18
26:49
62
Fons Kamphuis
Medifast
27:24
27:02
63
Jan Ekkelenkamp
Spurt '88
27:27
26:47
64
Harjan van 't Holt
Van Dijk Groep B.V.
27:28
27:11
65
Richard Steunenberg
Almelo
27:28
27:21
66
Tjalling van der Veen
Hardenberg
27:29
27:03
67
Jan Willems
Bergentheim
27:35
27:05
68
Jan Hermen Kat
Waterschap Velt en V
27:42
26:54
69
Freddie van der Kamp
Heemserveen
27:49
27:37
70
Ronald Breukelman
Hardenberg
27:51
27:29
71
Gert Timmer
Heuver Banden Grooth
27:54
27:29
72
Ronny Veneman
Bergentheim
28:04
27:04
73
Jan Veneman
Bergentheim
28:04
27:04
74
Dick van Haren
Hardenberg
28:32
27:31
75
Edwin Ekkelenkamp
Gramsbergen
28:49
28:30
76
Maarten Willering
COMcept comm. & mark
29:22
28:40
77
Henk Dorgelo
Hardenberg
30:37
30:01
78
Dick Veneberg
Bruchterveld
30:48
30:09
79
Herman Vis
Hardenberg
31:20
31:12
80
Alfred van der Velde
Hilversum
31:31
30:30
81
Bert Kerssies
Hardenberg
33:03
32:39
82
Han Brinkman
Gramsbergen
33:41
33:29
83
Andries Dijkstra
Emmen
34:10
33:52
84
Merten Dorman
Hardenberg
34:10
33:10
85
Roel vd Biggelaar
Ultieme Uitdaging/Sp
34:16
33:46
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Bronsink
Loopgroep PK
18:11
18:10
2
Jaap Stijlaart
Woudenberg
18:34
18:33
3
Erik Bakker
De Bult
19:05
19:03
4
Jan Hendrik Hutten
Spurt '88
19:39
19:38
5
Luuk Espeldoorn
Gemeente Hardenberg
19:53
19:50
6
Jan Hankamp
Vroomshoop
20:04
20:00
7
Bennie Haverkort
Ommen
20:06
20:05
8
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
20:15
20:13
9
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:18
20:16
10
Bram van der Boon
Ommen
20:43
20:42
11
Jan Kamphuis
Vroomshoop
21:53
21:45
12
A Horsman
Atletics Nijverdal
22:29
22:20
13
Van Rixel
Suomi
22:37
22:24
14
Theo Zoer
Hardenberg
24:20
24:13
15
Peter van der Weide
Elim
24:33
24:22
16
Roelof Schuiling
Waterschap Velt en V
24:39
23:51
17
Jan Kuipers
Spurt '88
24:57
24:51
18
Jan Huls
Bergentheim
24:58
24:46
19
Lambert Zandman
Hardenberg
25:20
25:14
20
Wielgus Czeslaw
glogow (polen)
25:20
25:14
21
Bernhard Herbert
Spurt '88
25:32
25:13
22
Peter Wattel
Coevorden
25:37
24:54
23
Johannes Kuilder
Almelo
25:38
25:27
24
Jannes Janssen
Gemeente Hardenberg
25:46
25:34
25
Harm Diek
Dedemsvaart
26:19
25:51
26
Dirk Nijeboer
Hardenberg
26:20
25:39
27
A Benten
Hardenberg
26:29
26:20
28
Gerrie Okken
Dedemsvaart
26:30
26:00
29
Geert Spoor
Gemeente Hardenberg
26:39
26:33
30
Johan Nijeboer
Hardenberg
26:45
26:25
31
Henk Nijland
Amix B.V.
26:56
26:37
32
Henk Bosch
Hardenberg
26:56
26:33
33
Tonny Scholten
Van Dijk Groep B.V.
27:00
25:53
34
Jan ten Brinke
Hardenberg
27:08
26:28
35
Antoine Wildenberg
Lutten
27:10
26:35
36
Albert Kuilder
Almelo
27:16
27:05
37
Tom van Veldhuisen
Bergentheim
27:35
27:09
38
Henk Hagen
Dedemsvaart
27:47
27:20
39
Bertus Heuver
Heuver Banden Grooth
27:49
27:31
40
Kees Bakker
Hardenberg
27:50
27:12
41
A van der Aa
Ultieme Uitdaging/Sp
28:07
27:37
42
Kees Slingerland
Hardenberg
28:09
27:55
43
Gerrit Jan Otten
Hardenberg
28:13
27:35
44
Albert Steffens
coevorden
28:25
28:24
45
Wiely Luttmer
Waterschap Velt en V
28:32
27:44
46
Tonny Nijboer
Heino
28:33
27:57
47
Erik Seinen
Van Dijk Groep B.V.
28:39
27:39
48
Bertus Becker
Hardenberg
28:52
28:47
49
R Muis
Bruchterveld
29:05
28:06
50
Koos Wolterink
Hardenberg
29:31
29:03
51
Henk Steenbergen
Gramsbergen
29:33
29:19
52
Rudy Schut
Emmen
29:51
29:42
53
Jaap Muilwijk
Bruchterveld
30:04
29:49
54
Gerard Kremer
Hardenberg
30:24
29:54
55
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
31:35
30:57
56
Albert Hutten
Ultieme Uitdaging/Sp
31:50
31:19
57
Roel Meier
Hardenberg
32:07
31:11
58
Roel Altena
Hardenberg
32:28
31:56
59
Arnold Lassche
Waterschap Velt en V
32:35
31:47
60
Ger Pesman
Hardenberg
32:49
32:02
61
Jan Muis
Hardenberg
32:53
32:35
62
Gerard Bolte
Hardenberg
34:26
33:38
63
Henk Altena
Hardenberg
34:29
33:39
64
Henk Meppelink
Gramsbergen
35:45
35:10
65
Jan van Hoek
Waterschap Velt en V
36:04
35:18
66
Gerrit willem Lennips
Hardenberg
37:26
37:10
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lies van der Dere
wevelgem
19:17
19:14
2
Karina Willems
Bergentheim
19:48
19:47
3
Lotte Huiberts
Laag Zuthem
20:46
20:42
4
Margje Timmerman
Staphorst
21:01
20:56
5
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
21:15
21:13
6
Marieke Brinkhuis
Beter Wonen Vechtdal
21:30
21:26
7
Ilona Bolks
Sibculo
21:53
21:49
8
Aafke Willemsen
Nieuw Heeten
22:03
21:56
9
Rebecca Kelder
Hardenberg
22:30
22:26
10
Alies Zagers
Rheeze
23:24
23:13
11
Nadieh Kikkert
Hollandscheveld
23:38
23:38
12
Seda van Faassen
Wolfheze
23:49
23:43
13
Joanne Kelder
Rheeze
24:18
24:10
14
Lolamestebeld
Hardenberg
24:19
23:59
15
Nathalie Mol
Hollandscheveld
24:22
24:19
16
Anneke Bulthuis
LImitec B.V.
24:26
24:22
17
Gelina Lawant
Dedemsvaart
24:26
24:21
18
Daniëlle Tigelaar
Bergentheim
24:40
24:17
19
Miranda Bouwhuis
Marienberg
24:49
24:46
20
Gerdien Hofman
Hardenberg
24:52
24:48
21
Mariette Kosse
Hardenberg
24:58
24:51
22
Pullen
Hardenberg
25:01
24:52
23
Henrieke Aalberts
PEC 1910
25:17
24:53
24
Merle Belt
Hardenberg
25:22
25:13
25
Mariet Pielman
Vrieling Adviesgroep
25:22
25:19
26
Jacqueline van Faassen
Medifast
25:24
25:06
27
Lizeth ten Have
Installatiebedrijf B
25:25
25:15
28
Gerlien Ekkelenkamp
LImitec B.V.
25:26
25:22
29
Linda Pielman
Vrieling Adviesgroep
25:27
25:23
30
Jorieke Meijerink
Sibculo
25:35
25:21
31
Marjan Veurink
Rheezerveen
25:36
25:31
32
Lisette Schoppink
Marienberg
25:40
25:22
33
Jeanet Brouwer
C 1000 Michel Odink
25:47
25:02
34
Rianne Haandrikman
Hardenberg
25:49
25:28
35
Fennanda Martens
Spurt '88
25:55
25:36
36
Esther Gruppen
Hardenberg
25:55
25:18
37
Jeannet Hakkers
Hardenberg
25:58
25:49
38
Laura Kiezebrink
Hardenberg
26:07
25:23
39
Janet Ramaker
Marienberg
26:22
26:01
40
Laura van de Heuvel
Heuver Banden Grooth
26:30
26:03
41
Danieke Brakke
Dedemsvaart
26:30
25:44
42
M van Faassen
Gramsbergen
26:30
26:17
43
Elles Vogelaar
Hardenberg
26:40
25:59
44
Heidi Beltman
Ommen
26:40
26:34
45
Coralien Kroon
Groningen
26:41
26:05
46
Marielle Zoer
Hardenberg
26:49
26:35
47
Jolanda Kohl-Stevens
Hoogeveen
26:50
26:39
48
Papien Schonewille
Elim
26:54
26:40
49
Chantal van der Weide
Elim
26:54
26:40
50
Annemiek Kunst
Daarlerveen
27:04
26:14
51
Mariëlle Tamminga
Hardenberg
27:05
26:57
52
Els de Lange
Zwolle
27:05
26:54
53
Michelle van der Werf
Emmen
27:09
26:59
54
Paula Breukelman
Hardenberg
27:11
26:47
55
Karin Willems
Ommen
27:11
27:03
56
Miriam Klunder
Hardenberg
27:16
26:20
57
Mandy van der Velde
Hardenberg
27:17
26:45
58
Alissa Fennema
Hardenberg
27:27
26:42
59
Wendy Bleker
Hardenberg
27:27
27:17
60
Eefke Altena
Marienberg
27:36
27:28
61
Astrid Ramaker
Dedemsvaart
27:43
27:30
62
Ingrid Korblet
Hardenberg
27:44
26:46
63
Linda Prins
Meppel
27:44
27:30
64
Katinka Kelder
Radewijk
27:50
26:59
65
Marloes van Lenthe
Hardenberg
27:52
27:31
66
Janneke Boertien
Nieuwlande
27:53
27:29
67
Bergit Reins
Hardenberg
27:59
27:41
68
Elma Soeten
Sibculo
28:10
27:55
69
Kesselaar
Hardenberg
28:10
27:54
70
Nadia Stap
Hardenberg
28:11
27:49
71
Ingrid Koster
Hardenberg
28:23
27:47
72
Andrea Prenger
Hardenberg
28:24
27:39
73
Titia Brader
Slagharen
28:27
27:49
74
Nienke van Goor
Ultieme Uitdaging/Sp
28:30
28:06
75
Sabine Poortman
Dedemsvaart
28:42
27:53
76
Laura de Groot
Hardenberg
28:43
28:11
77
Ingrid Odink
C 1000 Michel Odink
28:47
28:00
78
Alice Boesschkool
Groningen
28:50
28:26
79
Erna Middag
Hardenberg
28:57
28:26
80
Marjon Kelder
Lutten
28:58
28:50
81
Mirjam Stoeten
Bergentheim
28:58
28:39
82
Moniek Ekkel
Bruchterveld
29:05
28:26
83
Rosanne Koenen
Bruchterveld
29:06
28:26
84
Inge Schipper
Hardenberg
29:08
28:23
85
Mirjam Koster-Soer
Hardenberg
29:09
28:26
86
Nienke Schuurman
Gramsbergen
29:10
28:29
87
Dienke Janssen
Hardenberg
29:12
28:15
88
Hester op de Haar
Hardenberg
29:13
28:31
89
Diana Hendriks
Sibculo
29:14
29:00
90
Dorien Leenders
Zwolle
29:19
28:57
91
Petra Bekke
Vroomshoop
29:27
29:07
92
Brendie Seinen
Vechtstede Notarisse
29:28
28:47
93
Gerlinde Hekman
Vroomshoop
29:30
29:08
94
Alide Bijlstra
Vriezenveen
29:30
29:06
95
Thera Wolterink
Zwolle
29:31
29:03
96
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv
29:34
29:05
97
Annechien Gerritsen
Kloosterhaar
29:36
29:04
98
Raffaële Pasveer
Hardenberg
29:36
28:56
99
Helga Winkel
Hardenberg
29:42
29:05
100
Mariska Bulthuis
Hardenberg
29:51
28:58
101
Dorien Okken
Schuinesloot
29:52
29:01
102
Sietske Mulder- Wameli
Hardenberg
29:57
29:44
103
Franka Veldsink
Wielen (GER)
29:58
29:37
104
Andrea Otten-Krikken
Hoogeveen
30:03
29:17
105
Maureen van Dijk
Hardenberg
30:04
29:42
106
Chantal Brink
Hoogenweg
30:05
29:30
107
Mara Strijker
Zwolle
30:15
29:53
108
Jacquelien Hofsink
Hardenberg
30:24
30:03
109
Marike van der Graaf
Zwolle
30:34
30:06
110
Carien Haring
Hardenberg
30:34
30:12
111
Noraly Haring
Coevorden
30:35
30:13
112
Marieke Zieleman
Hardenberg
30:37
30:22
113
Marielle Dunnewind
Hardenberg
30:38
29:57
114
Renate Bouwhuis
Hardenberg
30:39
30:10
115
Maaike Ansems de Vries
Hardenberg
30:40
30:09
116
Marjan Altena
Hardenberg
30:42
29:53
117
Kirsten Telman
Hardenberg
30:43
29:53
118
Marah Katerberg
Hardenberg
30:43
29:53
119
Zwanet Staal
Vrieling Adviesgroep
30:47
30:21
120
Dilene de Lange
Vrieling Adviesgroep
30:50
30:23
121
P ten Brinke
Lutten
30:53
30:12
122
Karlijn Kelder
Hardenberg
30:53
30:02
123
Jantina Kamp
Zwolle
30:54
30:00
124
Eliza Altena
Radewijk
30:55
30:03
125
Lisa Taberima
Assen
31:01
30:06
126
Jet Scholten-Bouwhuis
Hardenberg
31:03
30:10
127
Monique Bakker
Hardenberg
31:10
30:33
128
Ingrid Esselink
Hardenberg
31:20
31:00
129
Mirja Slotman
Hardenberg
31:21
30:53
130
Laura van den Bergh
Hardenberg
31:25
30:34
131
Els van der Vegt
Zuidwolde Dr
31:35
30:48
132
Marjolein de Wit
Bruchterveld
31:36
30:41
133
Miranda Soer
Hoogenweg
31:36
30:43
134
Marloes Herrijgers
Kampen
31:39
30:38
135
Marjolein Bregman
Emmen
31:41
30:45
136
Jeanine Hofsink
Hardenberg
31:42
30:59
137
Marloes Klein Koerkamp
Dedemsvaart
31:43
30:54
138
Elise Harbers
Dedemsvaart
31:47
30:58
139
Chantal Oldeman
Ommen
31:52
31:34
140
Janine Profijt
Ommen
31:52
31:35
141
Agnes Pots
Hardenberg
31:57
31:23
142
Gerda Bouck
Hardenberg
31:58
31:19
143
Marijn Knol
Gramsbergen
31:58
31:03
144
Hanneke Jonkman
Alteveer gem De Wold
31:59
31:11
145
Grietje Ekkelenkamp
Gramsbergen
32:01
31:41
146
Jenneke Odink-Nijland
Gramsbergen
32:01
31:57
147
Maureen Voortman
Heuver Banden Grooth
32:10
31:49
148
Martyne Wagenaar
Hardenberg
32:16
31:59
149
Mirjan Heimeriks
Holthone
32:18
31:26
150
Janneke Hein
Hardenberg
32:18
31:53
151
Nathalie Bouwhuis
Hardenberg
32:28
31:43
152
Laura Becker
Beter Wonen Vechtdal
32:43
31:48
153
Jeanien Reints
Hardenberg
32:59
32:11
154
Laura Knol
Brucht
32:59
32:11
155
Chantal Meyerink
Hardenberg
33:06
32:12
156
Krista Zuidema
Alfa College - 5 km
33:07
32:08
157
Nicolette Bolks
Hardenberg
33:10
32:46
158
Anita Altena
Hardenberg
33:10
32:46
159
Ellen Stroeve
Hardenberg
33:10
32:47
160
Anske van der Beek
Hardenberg
33:11
32:17
161
Martine Dijk
Coevorden
33:19
32:32
162
Marjolein Waterink
Bergentheim
33:21
32:25
163
Jasmijn Wijnjeterp
Hardenberg
33:22
32:26
164
Femke Holsbeek
Hardenberg
33:22
32:27
165
Tiny Drogt
Dedemsvaart
33:31
32:40
166
Annike van der Schaaf
Dedemsvaart
33:33
32:41
167
Anita Muis
Amsterdam
34:09
33:51
168
Miranda Jaspers
Vrieling Adviesgroep
34:10
33:11
169
Verena Sanders
Coevorden
34:19
34:09
170
Janine van Laar
Hardenberg
34:21
34:00
171
Marielle Veldsink
Zwolle
34:22
33:48
172
Aniek Waterink
Bergentheim
34:36
33:39
173
Lisette Zondag
Hardenberg
34:39
33:45
174
Willemijn Pesman
Hardenberg
34:39
33:51
175
Dianne Hein
Hardenberg
34:45
34:24
176
Paulien Otten
Hoogeveen
34:56
34:01
177
Maaike Paap
Hardenberg
34:57
34:32
178
Marlies Wassens
Enschede
35:25
34:36
179
Chantal Spijkers
Zwolle
35:45
35:10
180
Dernadette Zandman
Hardenberg
35:47
34:53
181
Mariët Schuldink
Café de Troubadour
35:50
34:59
182
Willemijn Hendriks
Café de Troubadour
35:50
34:59
183
Dianne Bosscher
Ultieme Uitdaging/Sp
36:00
35:27
184
Wieteke Folkerts
Nieuwleusen
36:12
35:23
185
Paula Wiet
Dedemsvaart
36:17
35:43
186
Annemiek van der Velde
Hardenberg
36:43
35:43
187
Alicia Mensink
Zwolle
36:43
35:42
188
Maartje Veldman
Ultieme Uitdaging/Sp
38:12
37:44
189
Lois Soewarto
Zwolle
38:13
37:34
190
Karin Oldehinkel
Ultieme Uitdaging/Sp
38:30
38:00
191
Katinka Bos
Vroomshoop
40:14
39:48
192
Jorein Smit
Daarle
43:52
43:49
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Giny Dunnewind
Ommen
20:19
20:18
2
Karin Bomhof
Hardenberg
22:13
22:09
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:31
22:29
4
Janneke Willems
Spurt '88
23:01
22:53
5
Karin Hultink
Hardenberg
24:43
24:35
6
Joke Kloeze
Paycompany - team 1
24:47
24:44
7
Charlotte Westerman
Hardenberg
24:56
24:47
8
Lotterman
Hardenberg
25:44
25:24
9
Henny Mulderij
Hardenberg
25:45
25:40
10
Anja Welleweerd
Spurt '88
25:48
25:31
11
Dieneke Veltink
Hardenberg
26:12
26:04
12
Henriette Warrink
Hardenberg
26:29
26:22
13
Mariska van Dijk
Hardenberg
26:42
26:34
14
Herma van der Weide
Medifast
26:43
26:27
15
Margret Welleweerd
Amsterdam
26:52
26:34
16
Jannette Wuite
Hardenberg
27:06
26:47
17
Rita Koester
Laar
27:08
26:53
18
Rita Nijeboer-de Weerd
Bergentheim
27:26
27:09
19
Gina Ligtenberg
Hardenberg
27:32
27:06
20
Brenda ten Brinke
Hardenberg
27:32
27:06
21
Ciska Dankelman
ACO Van Elderen
27:53
27:30
22
Hélène Ras
Raalte
27:54
27:43
23
Henriët Mulder
Punthorst
27:54
27:16
24
Janine van Braam
Spurt '88
27:55
27:24
25
Nicolien Bos
Dedemsvaart
27:57
27:44
26
Sigrid Redder
Dedemsvaart
27:59
27:43
27
Christa Speksnijder
Heuver Banden Grooth
28:00
27:36
28
Gre Welleweerd
Ultieme Uitdaging/Sp
28:16
28:05
29
Wendy ten Brinke-v Gal
Hardenberg
28:28
28:13
30
Ellen Hoogland
Hardenberg
28:34
28:18
31
Janet Bakhuis
Sibculo
28:36
28:21
32
Liny Tempelman
Nieuwleusen
28:40
28:02
33
Jolanda Torn
Bruchterveld
28:45
28:27
34
Tancha Borst
Staphorst
28:51
28:12
35
Jellie Schotanus
Lutten
28:55
28:12
36
Chantal Altena
Zwolle
29:06
28:16
37
Alette Hakkers
Paycompany - team 2
29:09
29:04
38
Marjan Edelijn
Gramsbergen
29:10
28:31
39
Cristha Gruppen
Paycompany - team 2
29:12
29:06
40
Ellen Bril
Ultieme Uitdaging/Sp
29:15
28:51
41
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarisse
29:23
28:42
42
Liesbeth Oelen
Zwolle
29:30
28:38
43
Janine Schraa
Vrieling Adviesgroep
29:45
29:11
44
Zwanet de Roo
Hardenberg
29:46
29:27
45
Bianca Schonewille
Hardenberg
29:47
29:10
46
Ina Otten
Hardenberg
29:49
29:10
47
Bianca Dijkstra
Balkbrug
29:50
29:09
48
Anouk Odink
Bergentheim
29:53
29:29
49
Sylvia Bakker
Coevorden
29:55
28:59
50
Rolinda Engelmoer
Hardenberg
29:57
29:22
51
Germa Brink
Spurt '88
30:05
29:31
52
Herma Mulder
Vrieling Adviesgroep
30:06
29:37
53
Hilda Vrieling
Vrieling Adviesgroep
30:08
29:34
54
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
30:12
29:26
55
Alice Visscher
Dedemsvaart
30:30
30:13
56
Geja Hakkers
Hardenberg
30:32
29:45
57
Karla Ekkel
Lutten
30:32
30:10
58
Anja Hakkers
Van Dijk Groep B.V.
30:34
29:34
59
Roelien Zwiers
Dalen
30:41
29:58
60
Gelinda Kok
Ane
30:42
30:28
61
Annefieke Veurink
Ultieme Uitdaging/Sp
30:55
30:25
62
Hamhuis
Bruchterveld
30:56
30:17
63
Kerstin Dreher
Partnergem. Emlichhe
30:57
30:41
64
Myrthe Goeree
Dedemsvaart
31:11
30:55
65
Sophia Lucas
Waterschap Velt en V
31:13
30:26
66
Brendy Arkes
Slagharen
31:17
30:22
67
Esther Biemans
Beilen
31:39
30:38
68
Ankie Hofsink
Hardenberg
31:43
30:58
69
Irma Veneman
Marienberg
31:44
31:09
70
Anita Welink
Hardenberg
31:54
31:08
71
Jolanda Olsman
Hardenberg
31:58
31:28
72
Yvonne Mulder
Slagharen
32:01
31:06
73
Gerda Aufderhaar
Hengelo Ov
32:02
31:16
74
Jorinde Brink
Hardenberg
32:03
31:10
75
Anja Buisman
Hardenberg
32:14
31:17
76
Dianne Verkerk
Heemserveen
32:23
31:26
77
Marjan de Boer
Hardenberg
32:30
31:51
78
Marjan Grootoonk
Hardenberg
32:32
32:02
79
Anita Timmer
Ultieme Uitdaging/Sp
32:37
32:09
80
Carla Marsman
Vrieling Adviesgroep
32:40
32:13
81
Annette van Weert
Hardenberg
32:51
32:08
82
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
32:55
32:43
83
Ingrid Hakvoort
Hardenberg
33:05
32:21
84
Gea Zagers
Hardenberg
33:19
33:10
85
Anke Smidderk
Partnergem. Emlichhe
33:21
32:55
86
Daniela Kösters
Partnergem. Emlichhe
33:21
32:55
87
Bea Welleweerd
Bruchterveld
33:29
32:48
88
Franca ten Brinke
Installatiebedrijf B
33:32
33:11
89
Renate Zomerdijk
Vechtstede Notarisse
33:34
32:52
90
Belinda Hutten
Hardenberg
33:55
33:18
91
Ingrid Kampjes
Hardenberg
33:55
33:16
92
Anita Padding
Dedemsvaart
34:02
33:16
93
Janet Muis
Hardenberg
34:09
33:50
94
Nicoline Kamps
Dedemsvaart
34:15
33:18
95
Geesje Doornbos
Dedemsvaart
34:15
33:18
96
Ina van den Poll
Ultieme Uitdaging/Sp
34:19
33:50
97
Lydia Dekker
Beter Wonen Vechtdal
34:21
33:27
98
Ellen van der Sleen
Ultieme Uitdaging/Sp
34:27
34:02
99
Irene Ramaker
Marienberg
34:44
34:23
100
Simone Schilstra
Ultieme Uitdaging/Sp
34:45
34:14
101
Annet Nijeboer
Ultieme Uitdaging/Sp
34:55
34:20
102
Janneke Lamberink
Ultieme Uitdaging/Sp
34:55
34:21
103
Diane Kamphuis
Den Ham Ov
34:55
33:55
104
Astrid Hofsink
Hardenberg
35:03
34:16
105
Annet Pullen
Ultieme Uitdaging/Sp
35:39
35:06
106
De Jong
Almelo
35:47
34:53
107
Dijkstra Kristel
Hardenberg
36:08
35:51
108
Minette Wijnholt
Ultieme Uitdaging/Sp
36:09
35:38
109
Esther vd Veen
Ultieme Uitdaging/Sp
36:20
35:48
110
Manita Spijkers
Gramsbergen
37:26
36:51
111
Marianne Ottevanger
Waterschap Velt en V
37:54
37:05
112
Roelanda Sandink
Ultieme Uitdaging/Sp
41:31
41:20
113
Jante Oosting
Gramsbergen
41:34
40:36
D45+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Freriks
Hellendoorn
21:27
21:21
2
Marietje de Rijk
Klijndijk
22:09
22:07
3
Linda Breukelman
Hardenberg
24:20
24:13
4
Jacqueline Ruizenaar
Gemeente Hardenberg
24:31
24:26
5
Marjan Hagedoorn
Nieuwlande
24:43
24:39
6
Henny van der Meer
Heemserveen
24:56
24:47
7
Ina Stegeman
Bergentheim
25:04
24:57
8
Carin Borgman
Dedemsvaart
25:04
24:57
9
Janny Meijerink
Sibculo
25:51
25:37
10
Antje van de Veen
Gramsbergen
25:54
25:46
11
Marjan Sanderman
Daarlerveen
26:01
25:51
12
Harjetta Hilbrands
Hardenberg
26:04
25:58
13
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
26:08
25:53
14
Hoftijser
Spurt '88
26:58
26:50
15
Ella Herbrink
Ommen
27:08
26:46
16
Jutta Oudehinkel
Emlichheim (dui)
27:09
26:53
17
Elly Nannen
Coevorden
27:09
26:50
18
Aly van Eeken
Spurt '88
27:51
27:33
19
Herry Borger Jonkeren
Hardenberg
27:52
27:46
20
Lucre Evers
Marienheem
28:12
27:39
21
Geeke Snijders
Ruinen
28:29
27:49
22
Janet Drenth
Hardenberg
28:31
28:26
23
Marjan Kieft
Ultieme Uitdaging/Sp
28:32
28:21
24
Gerrie Meilink
Anerveen
28:35
28:18
25
Gerda Kloek
Dedemsvaart
28:41
28:24
26
Alie Botter
Medifast
28:42
28:23
27
Marga Jut-Ebbers
Dedemsvaart
28:57
28:38
28
Gea Tepper
Emmen
28:59
28:45
29
Geja Schottert
Ommen
29:01
28:47
30
Ina Wezenberg-Bijker
Balkbrug
29:09
28:22
31
Thea Martens
Alfa College - 5 km
29:28
29:05
32
Hannie Pielman
Vrieling Adviesgroep
29:29
29:26
33
Truus Kotterink
Ultieme Uitdaging/Sp
29:29
29:04
34
Greta Espeldoorn
Hardenberg
29:29
28:58
35
Rita Buitenhuis
Vrieling Adviesgroep
29:42
29:09
36
Johanna Soer
Gemeente Hardenberg
29:58
29:52
37
Huibertien Oosterlee
Dedemsvaart
30:03
29:17
38
Mariëlle de Vent
Slagharen
30:44
29:46
39
Marianne Hoek-Hartevel
Hoogenweg
30:56
29:58
40
Gerda Huisjes
Spurt '88
31:07
30:35
41
Petra Pohlkan
Emlichheim (dui)
31:08
30:52
42
Herma Potgieter
Bruchterveld
31:38
30:58
43
Sjoeke Meuleman
Nieuwleusen
31:49
31:05
44
Bouwina Breukelman
Hardenberg
32:03
31:10
45
Hendriet Kramer
Ultieme Uitdaging/Sp
32:12
32:01
46
Zwanet Hutten
Ultieme Uitdaging/Sp
32:28
31:56
47
Manny van den Berg
Hellendoorn
32:30
32:00
48
Bianca Leijrik
Daarle
32:30
32:01
49
Jolanda Telman
Hardenberg
32:37
31:54
50
Margreth Kikkert
Slagharen
32:37
31:43
51
Dineke Eggengoor
Ultieme Uitdaging/Sp
32:46
32:17
52
Mieke Pesman
Hardenberg
32:49
32:01
53
Ina Reinders
Ultieme Uitdaging/Sp
32:54
32:25
54
Berthe Bovenberg
Alfa College - 5 km
33:04
32:04
55
Jeannet Rijstenberg
Ultieme Uitdaging/Sp
33:05
32:38
56
Frony de Weerd
Hardenberg
33:27
32:29
57
Diny Woertel
Spurt '88
33:48
33:39
58
Geke Brinks
Beerzerveld
34:06
33:10
59
Marieken Allema
Hardenberg
34:08
33:11
60
Akkelien Jellema GZG
Hardenberg
34:19
33:21
61
Hilde Odding - Kampman
Hardenberg
34:20
33:22
62
Wilma Kiwiet
Vechtstede Notarisse
34:31
33:48
63
José Wagtendonk
Hardenberg
34:35
33:57
64
Tineke Boessenkool
Ultieme Uitdaging/Sp
34:54
34:28
65
Joke Espeldoorn
Hardenberg
35:02
34:34
66
Alice Jager
Gramsbergen
35:54
35:20
67
Aly Luth
Ultieme Uitdaging/Sp
36:35
36:04
68
Sjoukje Prenger
Hardenberg
37:13
36:15
69
Tilleke Jonkhans
Radewijk
38:29
37:30
70
Magrietha Salverda-Bel
Bergentheim
38:29
37:30
71
Lineke Veldman
Ultieme Uitdaging/Sp
39:55
39:28
72
Zwanet Hillebrand
Ultieme Uitdaging/Sp
39:56
39:29
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Orphan van Faassen
Nederland
31:55
31:54
2
Said Kanfaoui
AV Gouda
32:38
32:38
3
Erik Driesen
NOP
32:45
32:44
4
Davy Stieperaere
Eendracht Aalst
33:23
33:23
5
Aziz Kanfaoui
Marokko
34:37
34:36
6
Erwin Akkerman
Meppel
35:03
34:44
7
Bieuwe Roelofs
Enter
35:24
35:23
8
Martijn van Goor
HAC '63
35:45
35:44
9
Martijn Schakelaar
Hattem
35:47
35:45
10
Gerwin Wessels
Nijmegen
37:13
37:12
11
Bas de Vent
Beter Wonen Vechtdal
37:22
37:19
12
Henry Rutgers
HAC '63
38:37
38:35
13
Marco Kirschte
Almelo
38:45
38:44
14
Bert Karssies
HAC '63
38:52
38:50
15
Pascal van Zon
Hardenberg
38:54
38:53
16
Niek Dam
Lutten
39:46
39:31
17
Herbert Ekelhoff
Ringe Duitsland
40:50
40:47
18
Erwin Paarhuis
Ommen
40:56
40:54
19
Sipko Knol
Hardenberg
40:59
40:57
20
Martin de Haan
Hengelo Ov
41:49
41:46
21
Wim Jongsma
Hardenberg
41:56
41:53
22
Erik Dorman
Hardenberg
42:30
42:24
23
Vincent Hovinga
Waterschap Velt en V
42:52
42:49
24
Kees Martens
Ommen
43:23
43:14
25
Bouwhuis Marcel
Hardenberg
43:24
43:21
26
John Hendrickx
Bergentheim
43:32
43:24
27
Jan de Ruiter
Waterschap Velt en V
43:47
43:43
28
Henning Steinweg
Hardenberg
43:51
43:45
29
Ronald Martens
Hardenberg
43:51
43:40
30
Alfred Hamberg
Beter Wonen Vechtdal
44:14
43:58
31
Peter Donker
Waterschap Velt en V
44:38
44:34
32
Gerwin Hesselink
Gemeente Hardenberg
44:55
44:53
33
Sander Overmeer
Haarlem
44:56
44:47
34
André de Jong
Vrieling Adviesgroep
45:02
44:57
35
Marco Rensink
Ommen
45:12
45:04
36
Peter ter Klooster
Vrieling Adviesgroep
45:15
45:11
37
Erik Veltink
Lutten
45:22
45:12
38
Ben Smith
Hardenberg
45:27
45:19
39
Bastiaan Meijer
Meppel
45:37
45:28
40
Rens Heus
Hardenberg
46:16
46:13
41
Marco Zoomer
Waterschap Velt en V
46:17
46:14
42
Rik Zuidhof
Nijmegen
46:32
46:21
43
Luuk Meier
Spurt '88
46:48
46:40
44
Jonathan Hol
Nieuwleusen
46:54
46:47
45
Martin Grootoonk
Hardenberg
46:58
46:38
46
Christiaan Vermeulen
Dedemsvaart
47:17
47:10
47
Gerard Wehkamp
Dedemsvaart
47:17
47:10
48
Erwin Hoving
Hengelo Ov
47:48
47:32
49
Martin Kuiper
Beter Wonen Vechtdal
48:01
47:44
50
Eelco van Drongelen
Waterschap Velt en V
48:17
48:12
51
Roel Hoeve
Punthorst
48:38
48:18
52
Jan Dunnink
Staphorst
48:42
48:20
53
René Meier
Slagharen
48:48
48:37
54
Dennis Dunnewind
Ommen
48:56
48:53
55
Helke Gövert
Hardenberg
49:06
49:00
56
Janni - Brouwer
Meppel
49:11
49:04
57
Christian de Graaf
Hardenberg
49:19
49:12
58
Mark Kluitenberg
Coevorden
49:30
49:15
59
Gerrit Veurink
Gemeente Hardenberg
49:32
49:23
60
Jeroen Kappert
Heering
49:35
49:24
61
Ido van Duinen
Vrieling Adviesgroep
49:44
49:38
62
Hans Doornbos
Vrieling Adviesgroep
49:45
49:40
63
Arjan Hospers
Zwartemeer
49:45
49:33
64
Arjen Oosterveld
Beter Wonen Vechtdal
51:30
51:13
65
Jeffrey Kiezebrink
Hardenberg
52:15
51:54
66
Jarno Wind
Hardenberg
52:28
52:15
67
Melvin Reinders
Kloosterhaar
52:29
52:15
68
Erik Sloots
Gramsbergen
52:31
52:18
69
Marcel Pijlstra
Gramsbergen
52:32
52:19
70
Bas Overweg
Emmen
52:37
52:28
71
Martijn Knol
Hardenberg
52:56
52:42
72
Gerrit Breukelman
Hardenberg
53:07
52:57
73
Richard Dorman
Heering
53:26
53:23
74
Kris Koops
Kampen
54:15
54:11
75
Maikel van Marle
Dedemsvaart
54:19
54:10
76
Jeroen Kos
Dalen
54:47
54:33
77
Haico Eggengoor
Hardenberg
55:11
55:01
78
Bertus Veenstra
Erica
1:01:41
1:01:35
79
Klaas Kingma
Meppel
1:03:24
1:03:24
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
HAC '63
34:42
34:41
2
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
35:04
35:03
3
Bennie Thunker
Kampen
35:27
35:27
4
Sadek Morabet
Marokko
36:38
36:37
5
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
36:41
36:39
6
Johan Hulzebos
Gemeente Hardenberg
37:29
37:28
7
Jacques Wouda
Beek-Ubbergen
38:56
38:56
8
Albert Veurink
Rheezerveen
39:12
39:04
9
Bert Luchies
Vroomshoop
40:09
40:07
10
Richard ter Braak
Zwolle
42:56
42:50
11
Jan Willem Gakes
Vrieling Adviesgroep
43:53
43:49
12
Elzinga
Vroomshoop
44:18
44:07
13
Roel Otten
Bruchterveld
44:27
44:22
14
Piet Kampman
Hardenberg
44:32
44:26
15
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
44:59
44:55
16
Marcel Thijssen
Coevorden
45:02
44:59
17
Cor Schuttrups
Emmen
45:11
45:02
18
Gert van de Belt
Spurt '88
45:21
45:18
19
Peter Busstra
Dedemsvaart
45:45
45:41
20
Jelle Zweers
Hardenberg
46:31
46:19
21
Robin Zwaneveld
Vrieling Adviesgroep
46:33
46:28
22
Martin Zweers
Hardenberg
47:07
47:04
23
Rien Padding
Dedemsvaart
47:28
47:23
24
Arjan Lamberink
Hardenberg
47:31
47:19
25
Erik Hulscher
Hardenberg
47:32
47:28
26
Geert Steenhuis
Lutten
47:40
47:40
27
Johan Reefman
De Krim
47:51
47:43
28
René Otten
Hardenberg
47:55
47:49
29
Hans Spanjaart
Hardenberg
48:01
47:51
30
Bert Maat
Bergentheim
48:12
48:04
31
Frederik Hulter
Ane
48:41
48:28
32
Alex Grootemarsink
Ommen
48:45
48:32
33
Willem Ouwinga
Hardenberg
48:46
48:28
34
Jan Wolbink
Hardenberg
48:51
48:44
35
Jan Broekroelofs
Spurt '88
48:56
48:49
36
Arend Brink
Emlichheim
49:19
49:06
37
Jacco Schutteman
Hardenberg
49:43
49:37
38
Martin Kremer
Schuinesloot
49:54
49:36
39
Herman Schroer
Collendoorn
50:02
49:49
40
Claus Stiekema
Beter Wonen Vechtdal
50:58
50:43
41
Tonnis Bolks
Hardenberg
51:13
51:05
42
Gerton Bomhof
Hardenberg
51:19
51:00
43
Aafko Jager
Beter Wonen Vechtdal
51:30
51:13
44
Remco van Lutterveld
Hardenberg
51:31
51:18
45
Harm Folkers
ABN Amro
51:33
51:33
46
Andre Borst
Hardenberg
52:17
52:04
47
Bram Kuiper
Waterschap Velt en V
52:17
52:12
48
Harjan van Duren
Beter Wonen Vechtdal
52:34
52:19
49
H Onnink
Spurt '88
53:01
52:55
50
Johan Kamphuis
Hardenberg
53:02
52:52
51
Peter Snijders
Gemeente Hardenberg
53:09
52:53
52
Jan Hindriks
Beter Wonen Vechtdal
53:11
52:54
53
Gert Poelman
Westerhaar-Vriezenv
54:07
53:56
54
Ruud Rusken
Hardenberg
54:33
54:18
55
Rob Hamer
Gemeente Hardenberg
54:50
54:33
56
Erik Timmermans
Hardenberg
54:52
54:46
57
Cees van den Bosch
Doornspijk
55:10
55:10
58
Marcel Blaauwgeers
Dalen
55:10
54:56
59
De Bruijn
Gemeente Hardenberg
55:16
55:04
60
Plaggenmarsch
Spurt '88
57:45
57:36
61
Huib Visscher
Dedemsvaart
57:51
57:46
62
Hans Snijder
Hardenberg
59:32
59:20
63
Peter Hersevoort
Beter Wonen Vechtdal
1:08:12
1:07:55
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert Deruddere
Dalapo
36:53
36:52
2
Arie Prins
Koekange
38:28
38:27
3
Adri Deemter
Spurt '88
38:36
38:36
4
Henry Pappot
Dedemsvaart
39:09
39:06
5
Gerhard Stroeve
Emlichheim
39:36
39:35
6
Gert Krul
Emmen
39:44
39:43
7
Petras Kavaliauskas
Dedemsvaart
41:58
41:57
8
Dirk Platjes
Sibculo
43:13
43:12
9
Albert van Duinen
Appelscha
43:34
43:31
10
Jan Timmerman
Hardenberg
43:59
43:57
11
Roel Altena
Hardenberg
44:23
44:21
12
Pieter Filius
Waterschap Velt en V
45:33
45:29
13
Roelco Huiskes
Alfa College - 10 km
45:43
45:36
14
Mans Veldsink
Dedemsvaart
45:47
45:36
15
Jan Tjerkstra
Ommen
46:04
45:57
16
René de Vent
Gemeente Hardenberg
47:07
46:53
17
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
47:45
47:36
18
Martien Kuilder
Loozen
48:45
48:41
19
Bart Kroon
Beerzerveld
49:01
48:48
20
Harm Croezen
Gramsbergen
49:26
49:14
21
Breunesse
Hardenberg
49:33
49:24
22
Koos Kip
HAC '63
49:45
49:41
23
Dirk Timmermans
Spurt '88
49:54
49:42
24
Ben Mittendorf
Waterschap Velt en V
49:58
49:54
25
Jan Timmermans
Spurt '88
50:10
49:59
26
Jan Altena
Bruchterveld
50:38
50:38
27
Hans Schuldink
Hardenberg
50:50
50:45
28
Henk Huizinga
Dedemsvaart
51:18
51:05
29
Peter Borgman
Dedemsvaart
51:39
51:29
30
Gj Olthoff
Hardenberg
52:08
51:55
31
Hans Haandrikman
Hardenberg
53:01
52:46
32
Dick van Elburg
Spurt '88
53:04
52:54
33
Wim Hendrickx
Bergentheim
53:09
53:01
34
Jans Jagt
Klazienaveen
53:18
53:07
35
Johan Korblet
Dedemsvaart
53:35
53:21
36
Jan Fennema
Beter Wonen Vechtdal
53:54
53:39
37
Jürgen Egbers
Emlichheim
54:26
54:14
38
Wim Biemans
Slagharen
56:06
55:48
39
Jan Nieuwenhuis
Hardenberg
56:32
56:17
40
Wim Vrieling
Vrieling Adviesgroep
56:57
56:51
41
Fred de Groot
Meppel
57:13
57:13
42
Jan Henk Post
Alfa College - 10 km
57:20
57:13
43
Jan van der Felz
Slagharen
58:27
58:09
44
Aaldert Kroesen
De Krim
58:45
58:45
45
Stephan Jansen
Balkbrug
59:34
59:29
46
Frits Berendsen
Hardenberg
1:01:26
1:01:26
47
Gerrit Teunis
Beter Wonen Vechtdal
1:08:12
1:07:55
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline Claessen
Nijmegen Atletiek
36:41
36:40
2
Lies Deruddere
Dalapo
40:59
40:58
3
Kim Backstrom
Stadskanaal
42:53
42:51
4
Manon Herbert
Hardenberg
42:57
42:55
5
Marleen Herbert
Hardenberg
43:08
43:06
6
Yvonne Meijer
Witharen
43:17
43:16
7
Jazlin Ruinemans
Zwolle
43:46
43:44
8
Josien Nieuwenhuis-Odi
Hardenberg
45:55
45:48
9
Jorien Altena
Oud Ootmarsum
47:59
47:51
10
Laura Timmerman
Spurt '88
48:03
47:55
11
Ansje van Leussen
Dalfsen
50:23
50:04
12
Rochelle Bakker
Waterschap Velt en V
50:42
50:38
13
Nienke Overweg
Emmen
52:38
52:29
14
Ineke Kip
Hoogeveen
55:50
55:43
15
Maike Heus
Hardenberg
56:40
56:38
16
Esme Krommedijk
Dedemsvaart
57:42
57:35
17
Rosa Heinhuis
Hardenberg
59:54
59:54
18
Jutta Wibbens
Zwolle
1:02:21
1:02:09
19
Marije Kleefman
Zwolle
1:02:21
1:02:09
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
39:06
39:04
2
Jackelien Gort
Alfa College - 10 km
45:14
45:08
3
Anita Deemter
Spurt '88
46:56
46:53
4
Ria Meinen
Bruchterveld
48:26
48:16
5
Laurenske Ganzeboer
Dalfsen
49:55
49:36
6
Rina Meijer
Spurt '88
50:17
50:09
7
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
50:45
50:38
8
Berny Covers
Zwolle
50:48
50:37
9
Marian Booijink
Tiendeveen
51:55
51:45
10
Caroline Postema-Hendr
Rheeze
52:39
52:30
11
Corrie Schipper
Hardenberg
53:03
52:53
12
Inga Zaheddi
Dedemsvaart
54:06
53:56
13
Ans Hoiting-Kip
Dalen
54:33
54:18
14
Geke Tempelman
Spurt '88
54:48
54:44
15
Jolande Nanning
Dedemsvaart
54:52
54:36
16
Dana Drayer
Hardenberg
56:31
56:24
17
Corrie Spoelstra
Balkbrug
59:37
59:32
18
Alice van Lenthe
Nieuwleusen
1:02:36
1:02:18
19
Zwaantje Tuin
Nieuwleusen
1:02:56
1:02:38
20
Miranda ten Brinke
Oosterhout Nb
1:07:04
1:06:54
21
Joke Breukelman
Hardenberg
1:07:20
1:07:11
22
Carin de Haan-Koster
Alfa College - 10 km
1:07:23
1:07:16
23
Astrid Kuper
Beter Wonen Vechtdal
1:08:11
1:07:55
http://www.hardenbergcityrun.nl
www.uitslagen.nl
22-04-2012 20:37