Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 17 april 2012

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Groen
Triathlon
34:11
2
Marc Boes
Hellas
34:14
3
Maarten Haegens
Pijnenburg
35:28
4
Fabian Hunneman
Loopgroep Aart Stigt
35:30
5
Vincent Hofmann
Pijnenburg
35:51
6
Harm van Dijken
Hellas
35:54
7
Henk Ruiter
Triathlon
36:02
8
Jacco Langerak
Hellas
36:33
9
Martijn van Rijn
Triathlon
37:20
10
Bart van de Bunt
Pijnenburg
37:40
11
Ronald Sluiter
Hellas
38:26
12
Reinier Stroo
Hellas
38:41
13
Arjan Janssen
Hellas
38:54
14
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
38:57
15
Dies de Dreu
Hellas
39:33
16
Wilco Kroes
Hellas
39:52
17
Jeroen Hijzelendoorn
U-Track
40:51
18
Sietze Smit
Atverni
41:57
19
Daan Hoogland
Hellas
44:28
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wijnalda
Hellas
34:30
2
Vincent Veldstra
Hellas
36:32
3
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
38:05
4
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
38:55
5
Martin Stolk
Pijnenburg
41:49
6
Erik den Ock
Pijnenburg
41:52
7
Florian Hupkes
Hellas
45:51
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Korver
Hellas
33:53
2
Joop Pauw
Hellas
34:59
3
Gerben Zomer
Loopgroep Aart Stigt
35:25
4
Frans Jorna
Hellas
35:31
5
Marcel Brosens
Hellas
38:04
6
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
38:31
7
Peter Borst
Trecho
39:45
8
Ruud van Snijdam
Phoenix
40:10
9
Rob te Koppele
Atverni
40:39
10
Vincent Houtgraaf
Hellas
40:56
11
Edwin Marquart
Phoenix
41:43
12
Holger Cremer
U-Track
42:38
13
Erik van Woudenberg
Hellas
45:59
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald de Roos
Hellas
35:39
2
Hans Kruis
Hellas
36:18
3
Peter Vocking
Hellas
36:36
4
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
37:20
5
Jacob Alkema
Phoenix
38:09
6
Camiel Verweij
Hellas
38:12
7
Florian Koopmans
Running AP
38:28
8
René Rensen
Hellas
39:55
9
Marcus Bruin
Nieuwegein
41:56
10
Jos Bloem
Pijnenburg
42:06
11
Ernst Dörfel
Fit
42:39
12
Richard Voorintholt
Pijnenburg
42:45
13
Andre Knop
Loopgroep Aart Stigt
43:33
14
JanWillem Nieboer
Triathlon
48:43
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Nijssen
Hellas
37:46
2
Hans Rawee
Triathlon
38:08
3
Bert Kamphorst
Phoenix
38:29
4
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
39:53
5
Theo van de Beek
Pijnenburg
40:20
6
Stef Rasch
Pijnenburg
41:53
7
Wim B. Tijssen
Loopgroep PK
42:36
8
Bas Swildens
Loopgroep Aart Stigt
42:46
9
Ashok Jodha
avVN
43:42
10
Theo Deur
Loopgroep Aart Stigt
44:27
11
Rob Stofberg
Clytoneus
45:00
12
John Bakker
Hellas
45:58
13
Erik Dijksman
Loopgroep Aart Stigt
45:59
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
34:22
2
Berend Drenth
Pijnenburg
43:42
3
Peter de Groot
Pijnenburg
44:19
4
Sjaak Vreugdenhil
Pijnenburg
44:25
5
Hans de Ree
Hellas
49:52
6
Joost Gijsbers
Fit
54:47
7
Johan van Santen
avVN
1:00:01
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Mocking
Atverni
41:53
2
Jan Stolker
avVN
43:31
3
Dirk den Oude
Pijnenburg
43:54
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
38:15
2
Fred Tap
Hellas
46:13
3
Cees Methorst
avVN
49:46
4
Pieter van Alphen
avVN
51:23
5
Cees Vork
avVN
56:32
6
Gijs Honing
avVN
58:42
VPRES, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka van den Hengel
Hellas
38:57
2
Saskia Wijland
Fit
42:37
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
May Kerstens
Hellas
37:32
2
Tatjana Cernochova
Hellas
40:20
3
Stéfanie van de Pol
Fit
55:20
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van de Grift
Pijnenburg
48:26
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Stavenga-vd Meu
Loopgroep Aart Stigt
38:55
2
Hilda Brak
Clytoneus
47:14
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Martens
Pijnenburg
43:49
2
Astrid Hijlkema
Fit
52:04
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
46:52
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotje Hakker
Pijnenburg
51:35
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Vrijenhoek
Hellas
41:39
2
Femke Brussel Visser
Utrecht
43:23
3
Mieke van Kollenburg
Utrecht
44:21
4
Mirjam van Leeuwen
Utrecht
45:41
5
Yvonne Huis in 't Veld
Utrecht
46:05
6
Joyce Tross
De Bilt
46:06
7
Lobke Gierman
Utrecht
46:08
8
Pessie Wierda
Geldermalsen
46:27
9
Eefje Smit
Phoenix
46:49
10
Heleen Schoonenberg
Utrecht
47:37
11
Ilana Cukier
Amsterdam
48:05
12
Bianca van den Brink
Utrecht
48:15
13
Karin Peters
Utrecht
48:33
14
Kedisty Debessau
49:28
15
Marieke van der Aa
Utrecht
49:32
16
Christien Verschure
Utrecht
49:34
17
Lourain van der Vleute
Utrecht
49:37
18
Leotien Ridder
De Bilt
49:52
19
Maike Gieling
Utrecht
49:58
20
Sara Galle
Utrecht
49:58
21
Annick Senten
Utrecht
50:17
22
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
50:21
23
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
50:46
24
Wieke van Wissing
Amsterdam
51:05
25
Karin Schuit
Utrecht
51:18
26
Sharon Tensen
Amsterdam
51:36
27
Nienke Kronemeijer
De Bilt
51:47
28
Elise van Soest
Utrecht
52:07
29
Danielle Schroder
Dutch Runners
52:50
30
Brigitte Sijpestijn
Vught
52:53
31
Femke Piersma
Utrecht
53:23
32
Yvonne Doorduijn
Amersfoort
54:09
33
Huguette Mulder
's-Hertogenbosch
54:54
34
Susanne Hafkamp
Utrecht
54:56
35
Hellen Winkelmolen
Dutch Runners
55:47
36
Lisette Heijstee
Atverni
56:36
37
Liselore Schickendantz
Amersfoort
56:47
38
Nicolette van der Scho
Utrecht
58:00
39
Linda Polhout
Amersfoort
58:01
40
Anne ter Horst
Utrecht
58:17
41
Karin van Etten
Soest
58:26
42
Vera Bergefurt
Driebergen-Rijsenbur
58:58
43
Maria Dirks
Loopgroep Aart Stigt
1:28:00
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
36:34
2
Bart In het Velt
Utrecht
36:37
3
Bas Koenders
Triathlon
37:19
4
William Verheul
Utrecht
37:31
5
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
38:52
6
Lars van der Meulen
Utrecht
38:56
7
Klaas Huijbregts
Phoenix
39:31
8
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
40:26
9
Okke Swildens
Utrecht
40:44
10
Jan Kees Brouwer
Utrecht
40:51
11
Matthijs Horlings
Amersfoort
41:09
12
Bart Gerritsen
IJsselstein Ut
41:11
13
René Falter
Amersfoort
41:31
14
Ton Boselie
Geldermalsen
41:39
15
Jelle van de Poel
Utrecht
41:50
16
Joost Hagens
Baarn
41:56
17
Paul Klein Woud
Bilthoven
42:13
18
Mats Teeuw
Dutch Runners
42:25
19
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
42:26
20
Willem Vedder
Bunschoten-Spakenbur
42:28
21
Frank Peetom
Utrecht
42:31
22
Marc van Rijn
Utrecht
42:34
23
Siebert Knipscheer
Utrecht
43:03
24
Johan Simon Hoogendoor
Soest
43:36
25
Leo Jansen Ketelaars
Utrecht
43:39
26
Gerrit Bouhuis
Utrecht
43:48
27
Sjak Jansen
Eindhoven
43:49
28
Johan van Soest
Houten
43:51
29
Nico Padding
Utrecht
43:58
30
Rob Jansen
Utrecht
44:02
31
Gert Hardeman
Hellas
44:11
32
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
44:18
33
Koen Hijzelendoorn
Woerden
44:22
34
Willem Biemolt
Utrecht
44:23
35
John van Rossum
Utrecht
44:28
36
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
44:45
37
Maarten Lindenhovius
Utrecht
44:53
38
Martin Horstink
Utrecht
44:59
39
Marco Fais
AV '40
45:18
40
Dirk Talma
Loopgroep Aart Stigt
45:21
41
Arno Priem
Pijnenburg
45:22
42
Gijs Vecht
Amsterdam
45:23
43
Bart Huttinga
Utrecht
45:27
44
Christiaan van Dijk
Utrecht
45:32
45
Marc van Zon
Bunnik
45:35
46
Patrick Laan
Soest
45:36
47
Wil Veldpaus
Dutch Runners
45:39
48
Eelko Penninkx
Utrecht
45:40
49
Sjak Okkerman
Utrecht
45:40
50
Wim Lammes
Bleskensgraaf ca
45:45
51
Jeroen Kreule
Utrecht
45:48
52
Funs Spiertz
Utrecht
45:51
53
Tjeerd Oppedijk
De Bilt
45:56
54
Arjen Kruithof
Nieuwegein
46:07
55
Hans Metz
Phoenix
46:08
56
Ries van Os
Utrecht
46:12
57
Jos van Rijst
Amersfoort
46:13
58
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:19
59
David Gerrits
Ede Gld
46:25
60
Remco Boer
Vught
46:39
61
Ton Cremers
Hellas
46:45
62
Gert-Jan Bes
Utrecht
47:10
63
Eric Cats
IJsselstein Ut
47:13
64
Marco Roeland
Fit
47:21
65
Nick Könitzer
Nieuwegein
47:26
66
Ybele Smedes
Hellas
47:28
67
Drik Kop
Amersfoort
47:52
68
Hans Wortel
Zeist
47:58
69
Ron Stam
Zeist
48:01
70
Wijnand de Zwaan
Hellas
48:06
71
Richard Mostard
Soest
48:10
72
Jack Groen
Utrecht
48:16
73
Gerard Krijnen
Bunnik
48:41
74
Martin van Tintelen
Ochten
48:43
75
Erwin Rebergen
Utrecht
49:16
76
Jim Terlingen
Utrecht
49:24
77
René van de Beek
Houten
49:25
78
Klaas Dolsma
Houten
49:25
79
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
49:28
80
Guus Melkert
Utrecht
49:31
81
Jan van Bentum
Bunnik
49:33
82
Gijs van der Neut
Utrecht
49:35
83
Harry Boerma
Utrecht
49:39
84
Henk Horst
Eemnes
49:42
85
Dolf Snel
De Bilt
49:52
86
René Verstegen
Tilburg
49:53
87
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
50:11
88
Maarten van Berkel
Utrecht
50:17
89
Rinse de Valk
Utrecht
50:52
90
Sander van der Veen
Amersfoort
50:53
91
Rudi de Reuver
Utrecht
50:56
92
Raoul Petersen
Amsterdam
51:02
93
Arjan van Rheede
Utrecht
51:10
94
Matthieu Schenk
Utrecht
51:27
95
Adrie Mulder
Hellas
51:42
96
Martin Herrman
Utrecht
51:43
97
Johan Troost
Utrecht
51:45
98
John Knopper
Soest
52:00
99
Jeroen Kooijmaten
Zeist
52:12
100
Gerard Verstege
Maarssen
53:14
101
Roland Holdinga
Zeist
53:28
102
Frans van Bragt
Hellas
54:04
103
Cees Pierik
U-Track
54:09
104
Anton Schuurman
Amsterdam
54:38
105
Frans op de Weegh
Utrecht
55:13
106
Ron Schoenmakers
Utrecht
55:35
107
Fred van de Vecht
Houten
58:11
108
Gé de Jong
Eindhoven
58:58
109
Joop Rijnbergen
Nieuwegein
59:49
110
Herman van der Meer
Utrecht
1:00:04
111
Jaap van Randen
IJsselstein Ut
1:03:41
112
René Max Veerkamp
Utrecht
1:28:00
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce van Woudenberg
Maarssen
28:50
V45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigt
24:17
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Cazander
Hellas
16:18
2
Wouter Kegge
Hellas
17:12
3
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
17:33
4
Laurens van Outheusden
VAV
18:08
M35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
20:03
2
Paul de Vries
Fit
20:04
M45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Kommeren
Phoenix
20:34
M55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
24:02
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone van Dorrestein
Utrecht
22:42
2
Wanda Sloos
Utrecht
23:25
3
Ellen van Dijk
Leersum
24:02
4
Joline Davidse
Veenendaal
24:12
5
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
24:21
6
Els Gies
Langbroek
24:41
7
Tijn Ponjee
Utrecht
24:50
8
Wietske Brouwer
Utrecht
25:27
9
Jeane Jansen Ketelaars
Utrecht
25:59
10
Lisa Brandenburg
Phoenix
25:59
11
Dieta Kruise
Bunnik
26:14
12
Marieke vd Meulengraaf
Loopgroep Bunnik
26:33
13
Amerens Vredenberg
Utrecht
26:39
14
Nancy van der Horst
Zeewolde
27:22
15
Sonja van den Brink
Loopgroep Bunnik
27:52
16
Jorien Helmich
De Bilt
31:13
17
Jelly Renkema
De Bilt
31:15
18
Johanneke von Eije
Utrecht
31:15
19
Anita Hoogland
Utrecht
31:22
20
Marga van Haren
Utrecht
36:50
21
Sasja Suidgeest
Harderwijk
39:27
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Vulpen
Odijk
18:56
2
Marcel Hertogh
Bilthoven
19:08
3
Hans OVerbeek
Polsbroek
19:18
4
Alex Aran
Utrecht
19:40
5
Boudewijn Happe
Nieuwegein
19:43
6
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
19:47
7
Gerben de Graaf
Utrecht
19:54
8
Rick Soeters
Utrecht
20:06
9
Dennis Rijnbeek
Utrecht
20:10
10
Wibo Posthumus
De Meern
20:23
11
Martin van Solinge
Utrecht
20:40
12
Piet Peirem
Utrecht
21:00
13
Tim van Enk
Phoenix
21:07
14
Fake Schonewille
Bunschoten-Spakenbur
21:36
15
Ed van den Brink
Houten
21:43
16
Jan Hazendonk
Utrecht
24:09
17
Arjan Pathmamanoharan
Phoenix
24:32
18
Roland van Kesteren
Houten
24:48
19
Kees Veugen
Bemmel
25:08
20
Paul Gies
Langbroek
25:19
21
Jan Zuurhout
Nieuwegein
26:12
22
Charles Piket
De Bilt
26:14
23
Robert Gieling
Utrecht
27:39
24
Koos Walrave
Bunnik
27:47
25
Andre van den Hoven
Nieuwegein
27:56
26
Stijn Rensen
Utrecht
37:44
27
Rick van de Kamp
Harderwijk
40:58
Definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
17-04-2012 00:00