Uitslagenlijst Bedumer Bosloop

Bedum - Zaterdag 14 april 2012

H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum
34:40
2
Gerko Floor
Groningen
35:39
3
Jeroen ten Dam
Groningen
35:49
4
Gerard Vos
Appingedam
37:12
5
Dries Ameling
Stedum
37:29
6
Roy Vervoort
Groningen
37:49
7
Maurits Kramer
Bedum
38:01
8
Jeroen Sienot
Wehe den Hoorn
38:04
9
Kim Meijer
Onderdendam
38:24
10
Remco Oost
Kantens
38:55
11
Bart Hanenburg
Uithuizermeeden
39:25
12
Marcel Dijkstra
Bedum
41:18
13
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
43:03
14
Wouter van der Riet
Veendam
43:22
15
Luuk Kruizinga
Aduard
44:45
16
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
45:23
17
Stefan Doornbos
Uithuizermeeden
45:52
18
Dave Jurna
Bedum
49:17
19
Stefan van der Wal
Uithuizen
55:31
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Grave
Annen
36:40
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
37:16
3
Wietze de Vries
Appingedam
38:07
4
Peter Meijer
Bedum
38:16
5
Adriaan Huisman
Oosterwolde
38:44
6
Cor Ton
Waskemeer
38:58
7
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:18
8
Frank Berghuis
Groningen
40:09
9
Garco van den Berg
Uithuizen
40:14
10
Erik Verkaaik
Annen
40:58
11
Wubbo Gremmer
Winschoten
41:48
12
Wim Haak
Groningen
42:06
13
Evert Boer
Sauwerd
42:34
14
Boele Ytsma
Groningen
43:02
15
K. Bult
Appingedam
43:16
16
Piet Kempenaar
Bedum
43:56
17
Johan Tiemersma
Groningen
43:58
18
René la Crois
Uithuizermeeden
43:59
19
Harm Jan Postmus
Vierhuizen
44:06
20
Gerard Bekkering
Uithuizen
44:07
21
John Zwartenkot
Ulrum
44:20
22
Menco v.d. Berg
Thesinge
45:43
23
Marco Taatgen
Bedum
46:12
24
H. Kort
Ten Boer
48:09
25
Erik Tjong Kim Sang
Groningen
48:47
26
Ben Begeman
Uithuizermeeden
49:13
27
Ike Bisschop
Uithuizen
50:12
28
Arno van der Heijden
Uithuizermeeden
50:34
29
André Nijdam
Hoogkerk
50:55
30
Gerben Feenstra
Zandeweer
51:39
31
Martieu Wienke
Sauwerd
51:54
32
Harry Kluter
Groningen
53:11
33
Johan Koster
Bedum
55:07
34
Eddie Frankruijter
Bedum
57:03
35
R. v.d. Werff
Usquert
57:08
36
Jan Bisschop
Uithuizen
1:00:40
37
Peter Streurman
Bedum
1:08:22
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rink Post
Appelscha
39:10
2
Kor van der Kooi
Groningen
39:11
3
Fokko Dijkstra
Usquert
40:03
4
Bert van der Winden
Musselkanaaal
40:06
5
Maarten Hoeksema
Groningen
40:29
6
Eeuwe Schot
Groningen
41:05
7
Roelof Berends
Oudeschip
41:23
8
Henry Kuipers
Bedum
42:01
9
Wim de Hek
Groningen
42:18
10
M. Hoitsma
Kollum
42:56
11
Geert Klei
Wirdum
44:00
12
Albert Zijlstra
Elsloo
44:05
13
Rinze Kramer
Bedum
44:08
14
Bobby Broersma
Groningen
44:46
15
Bram Noordhuis
Appingedam
45:30
16
Peter Brink
Groningen
45:49
17
Henk Smit
Groningen
45:53
18
Albert Hazenberg
Loppersum
46:02
19
John Walker
Uithuizen
46:22
20
Pier Prins
Westerwijtwerd
47:05
21
R. Balkema
Appingedam
48:10
22
Jos Beukeboom
Zuidwolde
48:14
23
Jelmer Valk
Groningen
52:47
24
Henk van Til
Aduard
52:58
25
Erik Weide
Groningen
53:36
26
Joost Kerkhoff
Loppersum
53:45
27
Dirk Franssens
Saaksum
54:25
28
Jolle de Boer
Hellum
55:40
29
Jogchum Oosterhof
Bedum
55:53
30
Ebel Werkman
Uithuizermeeden
56:30
31
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
58:51
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Maarsingh
Zuidhorn
42:18
2
Patries Zijlstra
Eenum
45:55
3
Wanda Evertsz
Delfzijl
47:14
4
Elise Kool
Loppersum
50:47
5
Carla Frankruijter
Bedum
52:47
6
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
55:45
7
Klazien Korhorn
Winsum
1:09:15
V45+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Broekhuizen
Winsum
47:27
2
Tini Visker
Oosternieland
50:22
3
Tineke Roorda
Westeremden
55:37
4
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
57:09
5
Grietje Dijkmans
Winsum
1:00:24
R10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
e.van dijken
groningen
42:10
2
l.c. holwerda
ten boer
43:45
3
paul rijskamp
bedum
44:10
4
aris pestman
spijk
44:30
5
wouter dijkstra
zuidwolde
44:55
6
derk groote
siddeburen
45:20
7
warner snippe
groningen
45:26
8
p. graansma
delfzijl
45:35
9
joop houtman
groningen
45:54
10
ricardo kregel
uithuizen
45:55
11
bert hartman-de vries
ten boer
45:56
12
gert schreuder
oosterwijtwerd
46:19
13
johan rispens
delfzijl
47:08
14
philip pruim
groningen
47:36
15
dick vries
appingedam
48:01
16
pieter jansen
bedum
48:02
17
a.wolters
groningen
48:16
18
erwin vos
uithuizen
48:27
19
jan wijnand brouwer
roodeschool
48:32
20
m.timmer
bedum
48:38
21
henk kamstra
winsum
48:38
22
hans van der woude
groningen
48:41
23
aveline hijlkema
zuidwolde
49:22
24
richard de vries
ten boer
50:01
25
bernard barnekow
bedum
50:36
26
henk de vries
groningen
51:11
27
roelf de jong
't zandt
51:18
28
thomas kits
ezinge
51:29
29
iris bouman
nieuwolda
51:53
30
egbert geertsma
groningen
51:53
31
agnes wolthuis
ten post
52:17
32
trudy reinders
ten post
52:27
33
bauke van der hem
groningen
52:35
34
edwin blokzijl
bedum
52:54
35
tessa grondsma
groningen
53:02
36
nico sikkema
groningen
54:15
37
jeltje bosma
baflo
54:24
38
aaltinus eising
bedum
55:08
39
g.veldman
bedum
55:37
40
ronald woelinga
roodeschool
55:39
41
frederika woltman
hellum
55:49
42
douwe de vries
groningen
56:03
43
frouke hoekstra
groningen
56:19
44
bert van gans
loppersum
56:40
45
riepko krijter
peize
56:56
46
anita vos
uithuizen
57:43
47
johanna de bruin
groningen
57:57
48
karola jansen
stedum
58:31
49
stephan dekker
thesinge
58:32
50
kunchen van loo
groningen
59:04
51
dorien krijthe
groningen
59:58
52
kees van der horn
bedum
1:00:15
53
jacqueline borgman
baflo
1:01:04
54
esther plas
appingedam
1:01:32
55
tom seebos
warnsveld
1:01:41
56
margreet bosma-timmer
bedum
1:02:07
57
nicole boschman
rottum
1:03:22
58
j.luit
middelstum
1:03:23
59
indrid huitsing
ten boer
1:03:36
60
ria wiersema
uithuizermeeden
1:05:51
61
tineke hemmes
uithuizen
1:07:45
62
marianne van der ploeg
onderdendam
1:10:54
63
jeannette van voorn
bedum
1:10:54
64
fiepko coolman
bedum
1:11:17
R 5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
myrthe bakker
delfzijl
15:29
15:09
2
sieka heemstra
delfzijl
17:43
17:25
3
tjerk koning
middelstum
21:03
20:58
4
john wachtmeester
groningen
22:00
21:56
5
k.sminia
woltersum
22:37
22:30
6
siebrand veenstra
rottum
23:10
23:01
7
jaap smith
baflo
23:15
22:58
8
m.lunenborg
groningen
23:51
23:49
9
lisanne benes
delfzijl
24:44
24:38
10
marnix van den brink
groningen
25:02
24:36
11
Bas Koopman
Bedum
26:12
25:58
12
graciëlla evertsz
delfzijl
26:31
26:25
13
niels kruimink
harkstede
26:45
26:31
14
anja kruimink
harkstede
27:04
26:48
15
rutger bulthuis
bedum
27:31
27:29
16
roelinde benes
delfzijl
28:00
27:54
17
erik baar
uithuizemeeden
28:11
27:51
18
sjouke de vries
delfzijl
28:23
28:05
19
reinie heerema-kremer
uithuizen
28:24
28:04
20
ron lantink
baflo
28:40
28:23
21
karl bergh
groningen
28:48
28:24
22
frank robbe
groningen
29:12
28:58
23
tineke wolters
zuidwolde
29:33
29:20
24
anke bijma
sauwerd
29:39
29:15
25
getty bijsterveld
sauwerd
29:40
29:16
26
kees bos
ten boer
30:15
30:00
27
ton kestens
delfzijl
30:19
30:08
28
sander de vries
bedum
30:37
30:16
29
ans bos
ten boer
30:45
30:30
30
lianne frankruijter
stedum
30:47
30:36
31
nol venema
ten boer
31:13
31:02
32
h.zijlstra
zeerijp
31:14
30:58
33
rolf van dijk
ten boer
31:17
31:03
34
simon de jong
bedum
32:13
31:47
35
tine de jong
bedum
32:13
31:47
36
rianne buursema
siddeburen
32:28
32:09
37
lilian hoeksema
garrelsweer
33:02
32:42
38
milou van houten
bedum
33:38
33:27
39
alie klei
wirdum
34:09
33:51
40
lucy bakker
delfzijl
34:16
33:57
41
esther bollegraaf
groningen
34:18
33:55
42
j.possel
groningen
34:21
33:59
43
ellen la crois
uithuizermeeden
34:29
34:08
44
ineke zuidema
middelstum
34:31
34:13
45
karla woldhuis
ten post
34:32
34:17
46
hetty van der molen
ten post
34:44
34:29
47
ben stellingwerf
onderdendam
36:01
35:52
48
christa wassens
groningen
36:31
36:08
Uitslagen en foto's z.s.m. na afloop op www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
15-04-2012 10:55