Uitslagenlijst Rabobank Scholierenloop

Arrien - Vrijdag 13 april 2012

J5, JONGENS GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shaquille Marsman
Dennenkamp
2:59
2
Cas van Marum
Het Kompas
3:16
3
Simon ter Woerd
Sint Bernardus
3:21
4
Tijn Lenferink
Kon. Julianaschool
3:21
5
Naud Ekkel
Het Kompas
3:25
6
Sven Bruggeman
CBS de Kardoen
3:29
7
David Schuurhuis
Guido de Bres
3:32
8
Thijs Lubbers
De Hoekstee
3:37
9
Daan Steen
CBS de Kardoen
3:40
10
Wisse Pott
Kon. Julianaschool
3:40
11
Sjoerd Leysma
Kon. Julianaschool
3:45
12
Jamie Marsman
Kon. Julianaschool
3:46
13
Robin Groen
Sint Bernardus
3:48
14
Patrick Makkinga
CBS de Kardoen
3:55
15
Levi Mugabe
Guido de Bres
3:58
16
Tijn Juurlink
Sint Bernardus
4:00
17
Wouter Moerman
Dennenkamp
4:10
18
Jorn Hekman
Guido de Bres
4:12
19
Damon Beens
CBS de Kardoen
4:17
20
Milan Huizing
Sint Bernardus
4:29
M5, MEISJES GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Wolters
De Hoekstee
3:30
2
Eline Kelder
Guido de Bres
3:41
3
Daphne Logtenberg
Sint Bernardus
3:44
4
Loura Wolf
Kon. Julianaschool
3:52
5
Myrthe Meijer
Kon. Julianaschool
3:54
6
Chantal Kremer
CBS de Kardoen
3:56
7
Mirren Bijker
Hoogengraven
3:56
8
Naomi Visscher
Kon. Julianaschool
3:57
9
Thirza v.d. Linde
Het Kompas
4:02
10
Anne Lammertink
Sint Bernardus
4:05
11
Lottie van der Poel
Kon. Julianaschool
4:10
12
Djena Wunnink
Kon. Julianaschool
4:28
13
Marit Rens
Kon. Julianaschool
4:33
14
Demi Makkinga
Kon. Julianaschool
4:34
15
Vera Litovnik
Guido de Bres
4:50
J6, JONGENS GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Ronde
CBS de Kardoen
2:47
2
Stefan Westenbroek
Het Palet
2:52
3
Thymen Ruys
CBS de Kardoen
3:02
4
Wesse Mol
Kon. Julianaschool
3:03
5
Twan Veurink
CBS de Kardoen
3:08
6
Luca Marsman
Guido de Bres
3:14
7
Matthe Kraaijvanger
OBS nieuwe brug
3:15
8
Thijmen Wessel
CBS de Kardoen
3:16
9
Mike van der Vegt
CBS de Kardoen
3:18
10
Jordy Aalpol
Kon. Julianaschool
3:23
11
Robin Geertsma
Guido de Bres
3:25
12
Joost de Groot
OBS nieuwe brug
3:29
13
Thomas de Lange
Kon. Julianaschool
3:30
14
Obed Redder
Guido de Bres
3:30
15
Matthijs v.d. Bent
Guido de Bres
3:31
16
Kay van der Heide
CBS de Kardoen
3:32
17
Tjeerd Getkate
CBS de Kardoen
3:32
18
Wander Slob
Kon. Julianaschool
3:33
19
Jarno Aalderink
Kon. Julianaschool
3:34
20
Bryan Hoeve
Guido de Bres
3:40
21
Mitchell Koot
Guido de Bres
3:43
22
Bart Bakker
CBS de Kardoen
3:49
23
Joeri Bouwman
CBS de Kardoen
3:54
24
Wesley Yan
Het Kompas
3:56
25
Quinten Waterink
Kon. Julianaschool
4:20
26
Thomas Webbink
Kon. Julianaschool
4:57
M6, MEISJES GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna van der Staay
Kon. Julianaschool
3:04
2
Sascha Veurink
Guido de Bres
3:13
3
Eline Dankelman
CBS de Kardoen
3:15
4
Femke Bakker
Sint Bernardus
3:19
5
Julia de Haas
Het Palet
3:22
6
Marit ten Have
Sint Bernardus
3:29
7
Iris van Dorsten
CBS de Kardoen
3:31
8
Esther Haverkort
CBS de Kardoen
3:35
9
Ilse van Gijssel
Sint Bernardus
3:35
10
Madison Wind
Kon. Julianaschool
3:40
11
Brechtje Lenferink
Kon. Julianaschool
3:41
12
Anne Schottert
Het Kompas
3:42
13
Carmen Woertink
CBS de Kardoen
3:43
14
Sharon Hekman
CBS de Kardoen
3:59
15
Amber Post
Guido de Bres
4:06
16
Tamar Martens
CBS de Kardoen
4:07
17
Ella de Jong
CBS de Kardoen
4:11
18
Silke de Witte
CBS de Kardoen
4:13
19
Maaike Simons
CBS de Kardoen
4:13
20
Iris Nij Bijvank
Het Palet
4:13
21
Simone Brandwacht
Guido de Bres
4:18
22
Alicia Wong
Het Kompas
4:25
23
Nathalie Lennips
Het Kompas
4:25
24
Carolijn de Graaf
CBS de Kardoen
4:27
25
Jade Brinkhuis
Guido de Bres
4:40
26
Sylvana Knol
De Hoekstee
4:46
27
Romee Groen
Kon. Julianaschool
4:49
J7, JONGENS GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Mars
Kon. Julianaschool
2:41
2
Jorick Rijkeboer
Kon. Julianaschool
2:52
3
Dessalin Kampman
Kon. Julianaschool
2:56
4
Daan Schreurs
Het Palet
2:57
5
Anwar Boussajra
Het Palet
3:01
6
Liam Brouwer
Guido de Bres
3:05
7
Joost Zwarteveen
Guido de Bres
3:07
8
Thomas Bos
Het Kompas
3:08
9
Vincent v.d. Vecht
Guido de Bres
3:09
10
Bram ter Bekke
De Hoekstee
3:09
11
Bart Grootens
Guido de Bres
3:10
12
Jelmer Oostland
Guido de Bres
3:12
13
Nathan Horsman
Guido de Bres
3:15
14
Davy Koot
Guido de Bres
3:16
15
Ian Marsman
Kon. Julianaschool
3:16
16
Sem Ekkel
Het Kompas
3:27
17
Tim Meijerink
Kon. Julianaschool
3:30
18
Tristan v.d. Veen
Kon. Julianaschool
3:31
19
Dieks van Dijk
Het Palet
3:39
20
Noah Sybesma
Het Palet
3:39
21
Joey Makkinga
Kon. Julianaschool
3:40
22
Patrick Slotman
Kon. Julianaschool
3:50
23
Kees Dost
Dennenkamp
4:06
24
Mathijs Ruis
Het Palet
4:47
M7, MEISJES GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Wolters
De Hoekstee
2:52
2
Nikki Hartholt
Het Palet
3:15
3
Karlijn de Lange
Kon. Julianaschool
3:16
4
Evelien te Woerd
Sint Bernardus
3:16
5
Megan v.d. Poel
Kon. Julianaschool
3:17
6
Vera Schuurhuis
Guido de Bres
3:23
7
Noa v.d. Staay
Kon. Julianaschool
3:37
8
Rachel Merjenburgh
Guido de Bres
3:37
9
Sara Paardenkoper
Dennenkamp
3:39
10
Eline Polman
Hoogengraven
3:49
11
Susan Stappenbelt
Het Palet
4:04
12
Ilse Kelder
Guido de Bres
4:06
13
Ruth Douma
Guido de Bres
4:13
14
Mirthe Hekman
Guido de Bres
4:15
15
Sifra Burger
Guido de Bres
4:18
16
Christel Prins
Guido de Bres
4:20
17
Sharon Beens
CBS de Kardoen
4:30
J8, JONGENS GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giorgis Kampman
Kon. Julianaschool
2:42
2
Robin Scheper
CBS de Kardoen
2:43
3
Ingmar Bouwman
CBS de Kardoen
2:48
4
Thijs Kremer
Hoogengraven
2:53
5
Wout Winters
CBS de Kardoen
2:58
6
Jochem Kuiken
CBS de Kardoen
3:10
7
Nanne Winters
ACO
3:15
8
Thom Bouwhuis
Guido de Bres
3:18
9
Jorian Geertsma
Guido de Bres
3:20
10
Daniel Gordeau
Guido de Bres
3:23
11
Jurrijn Pott
Kon. Julianaschool
3:24
12
Jelle Mol
Kon. Julianaschool
3:25
13
Stan Boeve
Guido de Bres
3:27
14
Laurens v.d. Bent
Guido de Bres
3:28
15
Robin Boerman
Guido de Bres
3:28
16
Niels v.d. Heide
CBS de Kardoen
3:37
17
Lars Goosselink
CBS de Kardoen
3:38
18
Jorian Zandman
De Hoekstee
3:46
19
Emiel Goosselink
CBS de Kardoen
3:54
20
Ruben Altena
CBS de Kardoen
4:18
M8, MEISJES GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Smit
CBS de Kardoen
2:52
2
Ilona Grotemarsink
Hoogengraven
3:02
3
Sanne Hirink
Hoogengraven
3:05
4
Fleur Nijenhuis
Dennenkamp
3:17
5
Nienke Wink
Het Palet
3:18
6
Ruth de Haan
Kon. Julianaschool
3:19
7
Benthe Kraaijvanger
OBS nieuwe brug
3:20
8
Nathalie Schreurs
Het Palet
3:23
9
Anouk Bolks
De Hoekstee
3:28
10
Amber Pol
Het Palet
3:29
11
Nienke van Aalderen
Kon. Julianaschool
3:37
12
Irene Bergsma
Het Kompas
3:38
13
Iris Lubbers
De Hoekstee
3:40
14
Cem Bouwman
Dennenkamp
3:40
15
Meike Getkate
CBS de Kardoen
3:41
16
Lise Steen
CBS de Kardoen
3:43
17
Floren Schuttert
Guido de Bres
3:43
18
Merel Hofkamp
CBS de Kardoen
3:44
19
Daisy Minkjan
CBS de Kardoen
3:49
20
Lieke van Beek
Kon. Julianaschool
3:56
Graag tot volgend jaar!
www.uitslagen.nl
13-06-2012 18:30