Uitslagenlijst 15e THG Drielandenloop
Losser - Zondag 1 april 2012
H SEN, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Raymond Snippert
Barneveld
1:43:03
9
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
2:02:31
10
Richard Mast
Avanti-Wilskracht
2:06:41
11
Cristian Hollanders
Hengelo Ov
2:09:52
12
Maarten Poortinga
Enschede
2:10:11
13
Remco Schillemans
Enschede
2:25:02
14
Christiaan van der Sar
LAAC Twente
2:25:23
16
Olaf van der Sar
LAAC Twente
2:26:45
17
jeroen Verspuij
Bad Bentheim (GER)
2:42:03
H 40+, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
1:29:25
2
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:32:15
3
Jörg Amt
Bad Bentheim (GER)
1:33:47
5
Simon Engelberts
Dutch Runners
1:39:11
6
Emile van der Zande
Iphitos
1:39:16
7
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
1:39:40
8
Jan Holboer
Nordhorn (GER)
1:40:19
11
Ronnie Wargers
Loopgroep De Lutte
1:46:30
13
Peter Brouwer
Avanti-Wilskracht
1:50:59
14
Hans Gerritsen
LAAC Twente
1:51:33
16
Herman Hassing
LAAC Twente
1:54:59
17
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
1:55:00
22
Marcel van Wilpe
LAAC Twente
1:58:27
26
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
2:02:07
32
Martijn van Nieuwkuijk
Iphitos
2:13:15
35
Remko Ros
Marathon Pim Mulier
2:20:06
37
Cemil Yaldiz
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:26:29
38
Elko Levinga
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:26:42
39
Semih Karadag
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:34:09
40
Boudewijn Weierink
Dutch Runners
2:34:13
H 50+, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Walter Schmidt
Bersenbrück (GER)
1:44:17
6
Gerrit Jan Soetman
Enschede
1:44:29
7
André Somhorst
LAAC Twente
1:48:06
9
Winand Schlattmann
Raesfeld (GER)
1:56:41
10
Klaus Schramm
Coesfeld (GER)
1:57:05
11
Anton bolhaar
Loopgroep De Lutte
1:57:20
12
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
1:58:32
16
Heinrich Engbers
Schuttorf (GER)
2:02:50
18
Eddy van Essen
LAAC Twente
2:03:54
19
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
2:04:32
21
Rene ter Horst
Avanti-Wilskracht
2:06:00
23
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
2:10:46
25
Nico Langeslag
LAAC Twente
2:11:48
26
Alphons Weierink
Ootmarsum
2:11:55
27
Tonny Eulderink
Dutch Runners
2:11:59
29
Gerard Visschedijk
Iphitos
2:13:16
30
Jan van Dijk
Avanti-Wilskracht
2:14:22
31
Wieger de Bruin
Avanti-Wilskracht
2:14:23
32
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:14:25
33
Paul Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:14:34
39
Hans Dekker
Marathon Pim Mulier
2:21:16
40
Henny van Wezel
Marathon Pim Mulier
2:21:17
41
Jos Oude Groote Beverb
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:21:39
42
Willi Wollenweber
TV Gronau
2:22:06
45
Edward Bakker
Marathon Pim Mulier
2:29:47
D SEN, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anne Warmes
Lattrop-Breklenkamp
2:33:56
D 35+, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Loopgroep Aart Stigt
1:39:28
3
Monique Kropmans
LAAC Twente
2:00:07
4
Chantal Luttikhuis
Iphitos
2:01:20
5
Martine Withag
LAAC Twente
2:03:22
9
Christiane Roters
TV Gronau
2:12:58
10
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
2:13:27
11
Erna van Dijk
Avanti-Wilskracht
2:14:24
12
Nicolette van Lier
Enschede
2:15:17
14
Mariët Olde Dubbelink
Denekamp
2:21:10
16
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
2:24:32
17
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:24:55
18
Marja Bakker
Marathon Pim Mulier
2:25:46
19
Joyce Bos
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:26:53
20
Enny Benneker
Loopgroep De Lutte
2:33:50
21
Lies van Langen
LAAC Twente
2:33:53
22
Miranda Lansink-Oude B
Reutum
2:34:03
25
Annelies Borggreve
Ootmarsum
2:34:11
TRIM, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Oude Elferink
Denekamp
1:34:01
5
Rudie van der Walle
Losser
2:07:23
7
Iris Ruinemans
Beuningen Ov
2:09:53
10
Chantal olde Nordkamp
De Lutte
2:33:51
HEREN, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV '34
54:31
2
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
55:01
3
Rik Spijkerman
Ambt Delden
55:35
4
Tom Hoefnagels
LAAC Twente
56:24
5
Roy te Lintelo
LAAC Twente
56:32
13
Radboud Dood
Avanti-Wilskracht
1:01:01
16
Laurens Burink
Avanti-Wilskracht
1:02:27
17
Martin Giesselink
Oldenzaal
1:02:43
18
René Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:03:16
21
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:04:31
22
Clemens Meuleman
LAAC Twente
1:04:43
23
Ronald Stinenbosch
Enschede
1:04:54
25
Hans oude Hendrikman
Athlos
1:06:11
30
BertJan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
1:08:47
33
Alwy Mos
Avanti-Wilskracht
1:09:46
40
Robert Westerhof
Ootmarsum
1:12:10
41
Gert Jan Kootstra
Enschede
1:12:15
46
Harry ter Braack
Nederland
1:14:11
47
Paul Kraesgenberg
Bornerbroek
1:14:12
48
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
1:14:25
49
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:14:56
54
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
1:15:36
63
Robin Kloppenborg
Enschede
1:18:34
68
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:20:33
73
Harry ter Braack
Haaksbergen
1:22:54
81
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:23:43
83
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:23:48
84
Rutger-Jan Hesselink
Enschede
1:24:19
89
René van Oers
Avanti-Wilskracht
1:34:19
DAMES, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bianca Menderink
Hengelo Ov
1:08:45
4
Jorina Braamhaar
Hengelo Ov
1:09:09
5
Annelies Lageschaar
oldenzaal
1:11:02
11
Sabine Veldhuis
LAAC Twente
1:17:40
13
Annelies van der Burg
TION
1:19:19
14
Jacoline Huiskes
LAAC Twente
1:20:01
15
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
1:21:33
17
José Wielinga
Avanti-Wilskracht
1:21:56
18
Mariel Rondeel
Marathon Pim Mulier
1:22:07
19
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
1:22:38
27
Saskia Fiselier-Hessel
Enschede
1:24:21
29
Erna Laarman-Woesthuis
Iphitos
1:26:43
30
Hermien de Groot
Atletics Nijverdal
1:26:46
31
Chantal Geerdink-Krake
Haaksbergen
1:27:10
40
Caroline Mattijssen
Enschede
1:29:18
41
Marieke van den Berg
Iphitos
1:29:28
43
Hanneke Aerts
Avanti-Wilskracht
1:34:21
HEREN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
34:37
2
Frank Pol
Marathon Pim Mulier
35:31
4
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
37:19
5
Luuk Wijering
NSAV 't Haasje
37:46
7
Rob Benerink
Marathon Pim Mulier
38:12
8
Anton ter Elst
LAAC Twente
38:38
9
Huub van Langen
LAAC Twente
39:32
10
Johnny Hampsink
LAAC Twente
39:57
14
Joost Roddeman
Atletics Nijverdal
40:59
20
T.P.C. Ellenbroek
Enschede
44:03
21
Patrick Scholing
Marathon Pim Mulier
44:26
22
Anastasios Tzinoudis
Iphitos
44:44
23
Erwin van Ritbergen
Losser
45:14
24
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
45:18
29
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
46:47
30
Robert Huisintveld
Iphitos
46:54
31
Heinz Jürgen Kotting
TV Gronau
47:01
37
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
50:09
38
Gerrit Bultman
LAAC Twente
50:18
43
Patrick Haveman
Loopgroep Gemeente E
51:44
44
Johan Rothuizen
Hengelo Ov
51:48
45
Richard Koertshuis
Loopgroep De Lutte
51:53
48
Cristian Heying
Gronau-epe (GER)
52:14
49
Wilfried Kroeze
Overdinkel
52:16
51
Martin ter Brake
Loopgroep De Lutte
52:43
60
Joris Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:02:14
DAMES, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrieke Krommendijk
Atletics Nijverdal
39:29
2
Marlies Schoonhoven
AWV Delden
42:56
4
Aly van Langen-Hendrik
LAAC Twente
45:29
5
Kim Baner
Loopgroep Aart Stigt
47:37
6
Sandra oude Veldhuis
LAAC Twente
48:08
7
Joke Lubberdink
Loopgroep PK
48:31
8
Lydia Haverkort
Hengelo Ov
49:16
11
Ninke van der Kooy
Loopgroep Gemeente E
52:48
16
Brigitte oude Kempers
Iphitos
54:50
22
Christel ter Horst
Enschede
57:21
HEREN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Stroick
Borken (GER)
15:55
2
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
16:13
11
Wieger Wiggemans
Loopgroep PK
18:59
14
Anatoliy Palyanov
Marathon Pim Mulier
19:34
16
Richard van der Wijden
LAAC Twente
19:40
18
Sjoerd Hermsen
Marathon Pim Mulier
20:12
20
Ronald van der Weijden
Almelo
21:55
26
Djurre Hoekstra
Dutch Runners
23:00
49
Jan Meulenkamp
LAAC Twente
34:13
DAMES, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
19:08
3
Doortje Scholing
Marathon Pim Mulier
23:03
4
Ellen van der Sloot
Hengelo Ov
24:11
7
Karin Oude Nijeweme
Oldenzaal
25:26
8
Marloes op den Dries
Nijverdal
25:28
9
Annemiek Oude Nijeweme
Beuningen Ov
25:35
10
Priscilla Zwaferink
Enschede
25:52
11
Dayelle te Grotenhuis
Enschede
26:04
12
Tanara Diks
Loopgroep RUN&FUN Tw
26:28
17
Brigitte Benerink
Marathon Pim Mulier
27:36
18
Rian van Dinter-Dimmen
Iphitos
27:59
23
Anne Lippinkhoff
LAAC Twente
29:05
29
Sonja van Croonenburg
Iphitos
30:09
37
Marianne Varenhorst
Iphitos
32:11
39
Evelien van der Sar
Hengelo Ov
33:20
40
Yvonne olde Meierink
Iphitos
33:38
46
Margaretha Tuijnenburg
Hengelo Ov
41:01
J 15, 2 KM(12 T/M 15)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Benerink
Marathon Pim Mulier
6:44
2
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
6:45
5
Tim Kleinsman
Marathon Pim Mulier
7:05
7
Bastiaan Scholing
Marathon Pim Mulier
7:42
9
Hans oude Grootebeverb
LSV Invictus
8:06
M 15, 2 KM(12 T/M 15)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
L.H. te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
7:52
13
Corinna Waehaming
TV Mesum
8:58
16
Anier Giesselink
Oldenzaal
9:22
19
Marieke Schuitemaker
Iphitos
9:51
J 11, 2 KM (1 T/M 11)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Devin Brueggemann
TV Mesum
7:39
4
Sterre van Nieuwcijck
Iphitos
8:23
5
Lucas van der Sloot
Hengelo Ov
8:24
9
Jurre Steinmeijer
Rossum Ov
8:47
10
Sybren Steinmeijer
Rossum Ov
8:48
17
Schaquill Nicklas Soar
Epe (GER)
12:28
M 11, 2 KM (1 T/M 11)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lichelle Scholing
Marathon Pim Mulier
8:01
4
Merle Sundermann
Epe (GER)
8:46
5
Iris van Nieuwcuijck
Iphitos
8:48
8
Anouk Benerink
Marathon Pim Mulier
9:26
9
Lina van der wals
Epe (GER)
9:57
11
Madita Dinkelborg
Epe (GER)
10:06
Tot ziens op 1-04-2013 bij de 16e Drielandenloop.
(2de Paasdag)
Uitslagen.nl
08-04-2012 19:58