Uitslagenlijst Lochemse Bergloop

Barchem - Zondag 1 april 2012

DAMES, BERGLOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorothe Vrieze
Zelhem
1:11:58
2
Mirande Oomhof
Lichtenvoorde
1:12:46
3
Marjo Negerman
Apeldoorn
1:13:54
4
Marieke Prinsen
Aalten
1:17:51
5
Tracey Jewell
Aalten
1:18:38
6
Anja Sturris
Lochem
1:20:12
7
Esther Hiddink
Lochem
1:20:36
8
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
1:20:38
9
Sabine Oude Bos
Hengelo O
1:28:22
10
Angelique Derks
Zutphen
1:32:22
11
Ilona de Bie
Ugchelen
1:42:08
HEREN, BERGLOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi Spekschoor
Marienvelde
1:00:06
2
Willem Schreurs
Lochem
1:00:08
3
Wim van Hilst
Steenderen
1:01:02
4
Wim Ritsema
Dieren
1:01:08
5
Jan Wevers
Aalten
1:01:56
6
Gerrit Dijkslag
Aalten
1:01:56
7
Erik Weekenstroo
Lochem
1:02:08
8
Bertjan Boschloo
Diepenveen
1:02:28
9
Harco Draaier
Deventer
1:03:35
10
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:04:21
11
Gerrit Valkeman
Zutphen
1:04:30
12
Richard ter Mate
Deventer
1:04:37
13
Casper Bekken
Schalkhaar
1:04:44
14
Andre Neerlaar
Beltrum
1:05:05
15
Raijmond Vleghert
Zevenaar
1:06:45
16
Bert Vrieze
Zelhem
1:06:59
17
Ap Scheers
Ruurlo
1:07:50
18
Andre Bleumink
Groenlo
1:07:55
19
Rob van de Donk
Groenlo
1:08:02
20
Jeroen Krosse
Arnhem
1:08:04
21
Otto Zeijpveld
Laren
1:08:16
22
Christian Reinders
Groenlo
1:09:25
23
Mark Kleven
Borne
1:10:52
24
Bert van der Laan
Zutphen
1:10:53
25
Remco Hogeweg
Lochem
1:10:55
26
Peter te Focht
Groenlo
1:11:16
27
Roel Nijhof
Apeldoorn
1:13:48
28
Eddy Derks
Zutphen
1:13:50
29
Martijn Obbink
Winterswijk
1:14:02
30
Henri Drenthel
Aalten
1:14:12
31
Rik Delsing
Lichtenvoorde
1:15:02
32
Henri Wittenberg
Lochem
1:15:16
33
Roelof Vos
Vorden
1:15:42
34
Ben van de Heide
Hengelo gld
1:15:54
35
Ashok Jodha
Amsterdam
1:15:56
36
Gert-Jan Tuller
Diepenheim
1:16:28
37
Emiel Post
Lopik
1:17:09
38
Vincnet Bomers
Groenlo
1:17:16
39
Rik Hulshof
Gaanderen
1:18:37
40
Jan Rietberg
Holten
1:18:40
41
Roy Derks
Zutphen
1:19:37
42
Ronald Gerritsen
Groenlo
1:19:41
43
Martin Toonen
Siebengewald
1:20:04
44
Freek Meijerink
Rheden
1:20:28
45
Aris van Holland
Lochem
1:20:31
46
Robert Schuttinga
Lochem
1:20:43
47
Gerard Kant
Lichtenvoorde
1:21:08
48
Edwin Kwak
Doetinchem
1:21:22
49
Hans Faas
Apeldoorn
1:21:48
50
Leonard van der Vorm
Ruurlo
1:21:59
51
Paul Knuvers
Borculo
1:23:06
52
Ton ten Have
Vorden
1:23:31
53
Fred Laan
Apeldoorn
1:23:39
54
Peter Toorneman
Laren Gld
1:24:19
55
Joost Fons
Lochem
1:24:44
56
Jaco Faas
Apeldoorn
1:24:52
57
Henk Schreurs
Deventer
1:26:53
58
Andy Hofstede
Warnsveld
1:16:48
59
Mike Timmer
Zutphen
1:31:57
60
Frits Verheij
Lochem
1:33:48
61
Folkert Steenhuisen
Lochem
1:37:17
DAMES, BERGLOOP 7,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Hebbink
Hengelo Gld
37:06
2
Ans Reusken
Klarenbeek
37:54
3
Gonnie Zents
Ruurlo
38:14
4
Timea Corbet
Nijmegen
38:29
5
Geja Lindenschot
Lochem
38:39
6
Gyorghi Corbet
Zutphem
38:57
7
Jeanette Weverink
Keijenborg
39:14
8
Miranda Grave
Lichtenvoorde
39:58
9
Luus Stoop
Zutphen
40:31
10
Esther de Heer
Groenlo
40:46
11
Wies van Zwieten
Lochem
40:47
12
Irma Heutinck
Lichtenvoorde
41:06
13
Carla Hartelman
Vorden
41:35
14
Lennie Hakstege
Eibergen
41:48
15
Denise Eskes
Groenlo
41:53
16
Irene de Groot
Zutphen
42:19
17
Lieke ten Hove
Lochem
42:23
18
Linda Hulleman
Lochem
42:34
19
Gaby te Molder
lichtenvoorde
43:04
20
Diny Eskes
Groenlo
43:11
21
Carolien Krabbenborg
Lochem
43:26
22
Marjolein de Jong
Vorden
43:38
23
Saskia Marckelbach
Lochem
43:42
24
Claire Kamphuis
Hengelo Gld
44:13
25
Emma den Otter
Apeldoorn
44:30
26
Cindy Everts
Lochem
45:13
27
Erlinde Scheps
Arnhem
45:22
28
Hanny Postel
Zwiep
46:34
29
Ria Wensink
Ruurlo
47:18
30
Gerda Bos
Wichmond
47:23
31
Lidwien Hilge
laren
47:37
32
Emma Wijnbergen
Zutphen
47:41
33
Marleen Velthuis
Amsterdam
48:00
34
Nikki Velthuis
Zutphen
48:30
35
Carolien Bakker
Lochem
48:44
36
Lenneke Meijer
Lochem
48:48
37
Monique Weijkamp
Velswijk
48:59
38
Jannie Nijhuis
Haarlo
49:26
39
Judith Heilijgers
Lochem
49:32
40
Wilma Beker
Lochem
50:06
41
Erika Koert
Lochem
50:09
42
Astrid Kruize
Lochem
50:17
43
Anke Tragter
Lochem
50:22
44
Margreet Hoffschult
Lochem
50:24
45
Sandra Bouck
Lochem
51:17
46
Anja Pangaart
Borculo
51:33
47
Charlotte van der Vorm
Ruurlo
51:36
48
Annemiek Blikman
Ruurlo
52:00
49
Ina Hommes
Lochem
52:02
50
Bianca Riethorst
Groenlo
52:17
51
Ria Meijerink
Lochem
52:25
52
Marloes Bottenberg
Winterswijk
52:26
53
Annemarie van Zuilekom
Lochem
52:38
HEREN, BERGLOOP 7,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Klein Baltink
Zutphen
28:15
2
Dahir Hasan
Arnhem
28:16
3
David Klein
Vorden
28:30
4
Corne van Kempen
Deventer
28:32
5
Jos Klein Haneveld
Borculo
29:03
6
Ronald Kuin
Deventer
30:05
7
Bennie van Schaik
Karenbeek
30:23
8
Jozo Vulic
Groenlo
31:23
9
Wim Brinkman
Aalten
31:33
10
Rene Nijman
Goor
32:16
11
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
32:33
12
Ali Hasan
Arnhem
33:30
13
Eduard Camping
Lochem
33:50
14
Branko Dieperink
Lochem
34:05
15
Vincent van Petersen
Zutphen
34:11
16
Bas Oldenburg
Barchem
34:40
17
Ab Overkamp
Zutphen
34:49
18
Corne Spil
Deventer
34:57
19
Sander Brands
Holten
35:14
20
Jaap Harmsen
Vorden
35:48
21
Erwin Bosman
Lochem
35:51
22
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
35:52
23
Rembert Groenman
Dieren
36:00
24
Timo Verburg
Olst
36:08
25
Mathijs Bovendeur
Lochem
36:10
26
Kim Bosch
Lochem
36:11
27
Hennie Besten
Lochem
36:24
28
Stephan Toxopens
Lochem
36:39
29
Gerald Oldeman
Zutphen
36:40
30
Marc van Barneveld
Lochem
36:42
31
Theo Koster
Goor
37:47
32
Peter Visser
Goor
37:48
33
Mark klein Goldewijk
Lichtenvoorde
38:02
34
Mile Pajic
Dinxperlo
38:12
35
Arno Witteveen
Lochem
38:15
36
Vincent Barink
Zelhem
38:22
37
Fokke-Gert Spinder
Eibergen
38:25
38
Ben Buiting
Lochem
38:52
39
Willem Jansen
Deventer
39:08
40
Chris Hendriks
Lochem
39:17
41
Ruud Lurvink
Barchem
39:32
42
Harrie Janssen
Beltrum
39:39
43
Harm Wesselink
Lochem
39:40
44
Richard de Jong
Warnsveld
39:50
45
Jan Braam
Borculo
40:06
46
Jan van de Belt
Zutphen
40:07
47
Ruud van de Brink
Schagen
40:13
48
Koos van Zwieten
Lochem
40:20
49
Herman Postel
Lochem
40:23
50
Bert Teunissen
Toldijk
40:32
51
Joop Groenouwe
Lochem
41:43
52
Gerrit Gremelink
Geesteren
41:45
53
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
42:15
54
Thijs te Winkel
Enschede
42:31
55
Edwin Kuijper
Lochem
42:57
56
Henk Marsman
Lochem
43:20
57
Emiel Koster
Beltrum
43:37
58
Benno Gelmers
Laren
43:52
59
Jelle Willemsen
Hengelo Gld
44:12
60
Herman Nijhuis
Haarlo
44:23
61
Cor Terlouw
Bathmen
44:28
62
Gerrit Schepers
Laren Gld
44:49
63
Willem Nanjoks
Apeldoorn
44:55
64
Heiko Hartsuijker
Arnhem
45:43
65
Gerry Eilers
Lochem
46:04
66
Casper te Molder
Lichtenvoorde
47:09
67
René van Buitenen
Lochem
47:31
68
Hinke Schuurman
Schagen
47:39
69
Jaap Scholten
Nijmegen
47:59
70
Rudi te Hoonte
Neede
48:01
71
Sjef van Hoorn
Lochem
48:03
72
Thijs de la Court
Exel
48:16
73
André Smit
Zutphen
48:31
74
Peter Lintenbrink
Lochem
48:45
75
Rob Braam
Lochem
49:31
76
Richard van Holland
Lochem
50:15
77
Roland Hommes
Lochem
50:17
78
Richard Henrix
Gorssel
51:24
79
Jan van der Woude
Lochem
52:05
80
Ronald Bakker
Lochem
56:02
M, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norya Figueiredo
Zutphen
3:47
2
Lisa Nijman
Goor
3:54
3
Korlijn Janssen
Deventer
4:02
4
Eva Fons
Lochem
4:05
5
Sofie Weekenstroo
Lochem
4:06
6
Kristie Geschiere
Doetinchem
4:17
7
Puk de Heer
Groenlo
4:18
8
Floor de Heer
Groenlo
4:25
9
Minke van den Brink
Schagen
4:28
10
Nikki Bosman
Lochem
4:30
11
Celine Spinder
Eibergen
4:32
12
Eliza van Hoogmoed
Zutphen
5:21
13
Jill Bosman
Lochem
5:32
J, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Fons
Lochem
3:31
2
Niek Nijman
Goor
3:33
3
Ridder van Hemel
Dieren
3:46
4
Roy Scholte van Mast
Goor
3:52
5
Teun Putker
Zutphen
4:16
6
Norvin Spinder
Eibergen
4:27
7
Thijs Nijman
Goor
4:30
8
Paul van den Brink
Schagen
4:34
9
Gijs Vruwink
Goor
4:35
10
Olaf Putker
Zutphen
4:52
11
Koen Huisman
Enschede
5:13
12
Eise Fanheemeleise
Dieren
5:20
13
Thomas Renckens
Lochem
5:25
Koel, droog en bewolkt weer, ideale omstandigheden
voor een zware loop
www.uitslagen.nl
02-04-2012 18:11