Uitslagenlijst Lenteloop Almere

Almere - Zondag 25 maart 2012

2,5 M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Lam
Almere
8:52
2
Kelvin Baartwijk
Almere
9:05
3
Ayman Mohamed Omar
Almere
9:19
4
Steyn Boersen
Almere
10:41
5
Thom Uittenbosch
Almere
11:35
6
Bas van Groenestein
Almere
11:36
7
Jordy Verwillegen
Almere
11:47
8
Hidde Louwsma
Almere
12:25
9
Rik Aikens
Almere
12:27
10
Wouter Scherpenberg
Almere
12:31
11
Djimon de Groot
Almere
12:34
12
Jasper de Vries
Almere
12:53
13
Jon Lacroix
Almere
12:55
14
Sem Kleijne Snuverink
Almere
13:19
15
Jort Monteban
Almere
13:21
16
Sieben Telkamp
Almere
13:42
17
Peter den Hartog
Baarn
13:47
18
Ishri Kleijne Snuverin
Almere
14:11
19
Joshua Zimmerman
Almere
14:27
20
Menno Wieringa
Almere
15:23
21
Mitchell Wentink
Almere
15:49
22
Peter Wentink
Almere
15:50
23
Coen Modderman
Almere
17:16
24
Jan Limper
Almere
18:05
25
Daan Broekman
Muiderberg
18:09
26
Rivko Kleijne Snuverin
Almere
20:45
2,5 V, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Dreyling
Almere
10:23
2
Lara Mettau
Almere
10:56
3
Annick Steenman
Almere
11:17
4
Luca Brouwer
Almere
11:36
5
Kim van Groenestein
Almere
11:56
6
Jane Splinter
Almere
12:02
7
Sarah van Tuijl
Almere
12:07
8
Tamar Veltman
Almere
12:09
9
Souhaila Boushaba
Almere
12:21
10
Nadine de Leeuw
Almere
13:01
11
Anna Kovacs
Almere
13:17
12
Maressa de Wever
Almere
13:21
13
Tessa van der Wal
Almere
13:34
14
Kate Dix
Almere
13:43
15
Sarah Dorland
Almere
13:50
16
Mette Lacroix
Almere
14:04
17
Marise Ravelli
Almere
14:05
18
Sterre Lith
Almere
14:47
19
Annemieke Roor
Almere
14:55
20
Rana Ravelli
Almere
14:58
21
Lisa Salehi
Almere
14:58
22
Dieuwke Louwsma
Almere
15:11
23
Daphne Scherpenberg
Almere
15:20
24
Alyssa Dijkman
Almere
15:21
25
Johanneke Gehrels
Almere
15:26
26
Yara Sleeuwenhoek
Almere
16:02
27
Julia Spijker
Almere
16:14
28
Laura Wiewel
Almere
16:20
29
Pleun van Raaij
Almere
16:35
30
Antoinette van der Wal
Almere
16:40
31
Noemi Torok
Almere
16:48
32
Jacqueline Walraven
Almere
17:51
33
Margriet Tax
Almere
17:52
34
Kim Lensen
Almere
17:58
35
Linda Alberti
Almere
18:06
36
Ine Sloot
Almere
18:57
37
Fleur Lensen
Almere
20:04
38
Lisan ten Hove
Almere
22:57
5 M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Wieleman
Almere
16:24
2
Jolan van Maaren
Almere
16:47
3
Mohammed Tabaouni
Lelystad
17:07
4
Frank Veltman
Almere
17:37
5
Thomas Jansen
Almere
18:18
6
Rogier Strobbe
Almere
18:25
7
Ies Kaczmarek
Almere
19:04
8
Mark Schalken
Almere
19:32
9
Sander van Tuijl
Almere
20:03
10
Martijn Borst
Almere
20:16
11
Koen Bootsma
Almere
20:17
12
Sytze van der Kraan
Bussum
20:37
13
Tristan Voogd
Almere
22:17
14
Joris van den Einden
Almere
22:36
15
Mike Langes
Almere
22:39
16
John Cornet
Almere
22:50
17
Klaas vd Veen
Almere
23:14
18
Wim Wildschut
Almere
23:18
19
Milan Busiello
Almere
24:08
20
M Koordes
Almere
24:45
21
Oscar Debye
Almere
25:08
22
William Gasman
Almere
25:13
23
Mathijs Bos
Almere
25:39
24
Jacky Cayez
Thun Saint Martin (F
25:47
25
Casper Kleypoel
Almere
26:06
26
Maurice de Wilde
Purmerend
27:11
27
Dennis Engberts
Almere
27:30
28
Willem van Schouten
Almere
29:49
29
Willem Modderman
Almere
29:56
30
Jaap de Vries
Almere
30:21
31
Dennis van Druten
Almere
31:33
32
Morgan van Druten
Almere
31:34
33
Ron van Gimst
Almere
31:49
34
Marco Wieringa
Helmond
32:10
35
Frans Sloot
Almere
32:15
36
Simon Muller
Almere
34:05
37
Bart Postem
Almere
34:54
38
Ruud Janssen
Almere
35:27
5 V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Boutkan
Almere
20:18
2
Maaike Telkamp
Almere
20:29
3
Margriet Huisman
Almere
20:48
4
Lesley Dreyling
Almere
22:28
5
Christie Veltman
Almere
22:47
6
Ayla Vandertak
Almere
23:33
7
Esther Aikens
Almere
25:23
8
Edith Senden-Liewes
Almere
26:05
9
Megan Boon
Assendelft
26:08
10
Monique Dijs
Almere
26:20
11
Marloes van den Hoek
Almere
26:42
12
Bulgac
Almere
27:48
13
Fiona Sleeuwenhoek
Almere
28:16
14
Zoe Setoe
Almere
28:21
15
Kirsten van der Wal
Almere
28:21
16
Liesbeth Mannes
Almere
28:34
17
Kim Wildschut
Almere
28:43
18
Victoria van der Meule
Almere
28:45
19
Wilma Salome
Almere
28:46
20
Adrienne Waverijn
Almere
28:49
21
Faina Kappen-Isenia
Almere
28:59
22
Apollonia Dijkman-Prin
Almere
29:03
23
Bianca Hagen
Almere
29:07
24
Annelies de Vries
Almere
29:27
25
Inger Kaarsgaren
Almere
29:37
26
Daniëlle Kooijman
Almere
30:01
27
Tanja de Heer
Almere
30:04
28
Louise van Dijk
Almere
30:16
29
Ana Torres
Amsterdam
30:57
30
Michelle Au-Yeung
Almere
31:08
31
Andrea Huls
Almere
31:21
32
Joke Wildschut
Almere
31:27
33
Mies van Druten
Almere
31:32
34
Mascha van Gimst
Almere
31:49
35
Sandra Platschorre
Almere
32:36
36
Nathasia Cabenda
Almere
32:55
37
Jeanine den Hollander
Almere
32:56
38
Ineke Verschut
Almere
33:34
39
Mariska Thomas
Lelystad
33:49
40
Willemijn Groen
Lelystad
33:49
41
Kim Tetteroo
Almere
34:00
42
Hanneke Vochteloo
Haren Gn
34:01
43
Heidi Stegink
Almere
34:27
44
Vione Heijnen
Lelystad
34:28
45
Linda Postema
Almere
34:52
46
Annelies Bakker
Wormerveer
34:58
47
Sabrina Janssen
Almere
35:25
48
Lonneke Drubbel
Almere
35:25
49
M de Bruijne
Almere
36:02
50
M Stavenuiter
Amsterdam
36:02
51
Lotte Westerhof
Almere
36:23
52
Lyanne Cornelisz
Almere
36:23
53
Cynthia Nieuwnhuizen
almere
37:17
54
Danna Hafkenscheid
Almere
37:18
55
Monica Melgar
Almere
37:28
56
Bernadette van Zuijlen
Almere
37:54
57
Daphne de Voijs
Almere
38:29
58
Elsa Bruggink
Ermelo
41:27
10 M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Boot
Almere
35:12
2
Petrus Lenes
Almere
35:32
3
Frank Werkhoven
Lelystad
38:38
4
Jan Versteege
De Woude
39:11
5
Remko Riebeek
Almere
39:21
6
Gijs Berkelmans
Almere
39:50
7
Mohammed Zemouri
Almere
40:05
8
Jeffrey So
Almere
41:40
9
Richard van Berge
Ursem
42:10
10
George Wust
Almere
42:13
11
Sietze Hoefnagel
Amsterdam
42:24
12
Remco Overstegen
Almere
42:27
13
Sander Eijpe
Almere
42:50
14
Reza Salehi
Almere
42:54
15
David Smith
Almere
43:06
16
Ivo Kok
Amersfoort
43:22
17
Marc Stadman
Almere
43:25
18
Wouter Tiemens
Almere
43:57
19
Wim van der Leij
Dronten
43:58
20
Blaauwwijk
Almere
44:09
21
Jan Kees den Bakker
Almere
44:15
22
Marc Helder
Almere
44:28
23
Wilco van Beek
Apeldoorn
44:36
24
Rico Overhaart
Naarden
45:05
25
Benno Crombeen
Almere
45:36
26
Bert Visscher
Almere
46:00
27
Klaas Visscher
Almere
46:08
28
Peter Servais
46:27
29
Rene Overhaart
Almere
46:46
30
Ed Bergman
Almere
47:06
31
Durk Stellingwerf
Almere
47:22
32
Bas Lacroix
Almere
47:57
33
Edmar Hagen
Almere
48:14
34
Jan Peter van der Meul
Almere
48:18
35
Peter Rodenburg
Almere
48:27
36
Peter Oud
Enkhuizen
48:40
37
Robert Boersen
Almere
48:42
38
Erik Hermsen
Almere
48:48
39
Jan Dirk de Vries
Almere
49:07
40
Bas Berkelmans
Almere
49:17
41
Jos van der Ven
Almere
49:17
42
Richard Overhaart
Almere
49:21
43
Stan Baartwijk
Almere
49:25
44
Patrick Udink
Almere
49:28
45
Dennis Onsel
Almere
49:32
46
Jeroen Jansen
Almere
49:40
47
Laurens Remigius
Almere
49:49
48
Jaco van Kooten
Almere
49:56
49
Robin Niessink
Almere
49:58
50
Dennis de Valk
Almere
49:59
51
Johan Gort
Almere
50:02
52
Gabor Bukta
Almere
50:23
53
R Dijs
Almere
50:26
54
Marcel Salome
Almere
50:30
55
Bram van den Oudenalde
Almere
50:52
56
Tim Bunschoten
Zeewolde
51:06
57
Jos Langes
Almere
51:07
58
Peter Velthuis
Almere
51:08
59
Naomi Pel
Almere
51:28
60
Justin Birkenhager
Almere
51:38
61
Ad Overdevest
Almere
51:40
62
Marlon Balwer
Almere
51:56
63
Henry Nederveen
Almere
51:58
64
Rob Verwillegen
Almere
52:16
65
Mark van den Berg
Leiden
52:21
66
Rinus Bliek
Almere
52:22
67
Maikel Spijkerman
Almere
52:34
68
Jaap Kuijters
Arnhem
53:13
69
Edwin Mierop
Zeewolde
53:34
70
Stefan Staartjes
Almere
54:10
71
Boy Colin van der Loop
Almere
54:25
72
Richard Hoeksel
Almere
54:26
73
Dennis Ruarus
Almere
54:32
74
Theo Jansen
Almere
54:35
75
Remon van Os
Almere
54:36
76
Willem van der Vliet
Nederhorst den Berg
54:38
77
Sander Jansen
Almere
54:49
78
Leo Schelvis
Almere
54:55
79
Rody van der Zalm
Almere
54:59
80
Boonstra
Almere
55:05
81
Piet Glazer
Almere
55:07
82
Marcel Michael
Almere
55:19
83
Roland Bornhijm
Almere
55:20
84
David Samoocha
Almere
55:34
85
Kees Boutkan
Almere
55:39
86
Sjakko van Raaijen
Almere
55:43
87
Jan Vogel
Almere
56:38
88
Maykel Jacobino
Almere
56:51
89
Michel Hazelzet
Almere
57:02
90
Edwin Kiela
Almere
57:10
91
Xander Terpstra
Almere
57:14
92
Sven van der Burg
Almere
57:27
93
Johan Link
Almere
57:42
94
Dennis Sleeuwenhoek
Almere
58:05
95
Hans Berkhout
Almere
58:05
96
Walter van Damme
Almere
58:23
97
Alex de Rooij
Almere
58:25
98
Ruud Klaassen
Almere
58:26
99
Marten Niessink
Almere
59:19
100
Luuk Visscher
Almere
59:44
101
Rob Held
Almere
59:48
102
Frits Nauman
Almere
59:58
103
Hans Maassen
Almere
1:00:00
104
Jan Hindrik Luursema
Almere
1:00:08
105
René Waarsenburg
Hoeven
1:00:12
106
Thomas Bogaard
Almere
1:00:32
107
Kees Busker
Almere
1:00:56
108
Wim Janssen
Almere
1:01:43
109
Eric Angel
Almere
1:01:55
110
Leo Steeman
Almere
1:03:15
111
Appie Akachar
Almere
1:03:30
112
Henk Berkelaar
Almere
1:04:16
113
Herman Gruijters
Almere
1:04:51
114
Walter Karamoy Faulhab
Almere
1:06:51
115
Geert Remigius
Almere
1:07:18
116
Arie van der Panne
Almere
1:12:48
117
Pieter Tanis
Almere
1:29:42
10 V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doris Gritsch
Almere
44:48
2
Carla Knol
Almere
46:11
3
Désirée Schaapherder
Almere
48:58
4
Kirsten Platschorre
Almere
50:42
5
Froukje de Jonge
Almere
51:52
6
Jolanda Kroese
Almere
52:41
7
Joyce van Zanten
Almere
53:08
8
Indira Draijer
Almere
53:28
9
Sandra Frijlink
Almere
54:00
10
Simone de Kruijk
Almere
54:08
11
Edith Staartjes
Almere
54:11
12
Margriete Bouma
Almere
54:19
13
Tanja Hogenberg
54:46
14
Kitty Verburg
Almere
55:04
15
Chequita Elmzoon
Almere
55:26
16
Fiona Mirea
Almere
55:29
17
Gabie ter Braake
Almere
55:37
18
Yvonne Pruijssers
Almere
55:56
19
Desiree Bergman
Almere
55:56
20
Bauke Lien van Riel
Amsterdam
56:21
21
C Tiemens
Almere
56:32
22
Jessica van der Vliet
Almere
56:33
23
Rosita Hagen
Almere
56:35
24
Mirjan Huigen
Almere
56:53
25
Denise Zuiddam
Leiden
56:54
26
Airne van Dam
Almere
57:01
27
Ella Helmons
Almere
57:20
28
Petra van Beurden
Almere
57:25
29
Maaike Knijnenburg
Almere
57:26
30
Elvera van de Kolk
Nunspeet
57:45
31
Femke Kaarsgaren
Alkmaar
57:48
32
Bianca Vreeling
Almere
57:55
33
Marijke Severijnse
Almere
58:01
34
Marja Cordes
Almere
58:15
35
Mathilde de Vries
Almere
58:50
36
Katrien van Bommel
Rhauderfehn (GER)
59:52
37
Yvonne van der Kooij
Almere
1:00:12
38
Klazien Roozeboom
Almere
1:00:53
39
Elsbeth van den Velden
Almere
1:00:58
40
Wendy van der Linden
Almere
1:01:15
41
Danielle Aarts-Floor
Almere
1:01:39
42
Linda Geel
Almere
1:01:41
43
Rufi Wauben
Almere
1:01:47
44
Coby van Steeg
Blaricum
1:02:30
45
Carmela Capone
Almere
1:02:47
46
Mary Cahuzak
Almere
1:02:48
47
Miriam Poort
Almere
1:03:12
48
Marline van Egdom
Almere
1:03:59
49
Hester Scheffer
Almere
1:03:59
50
Dzenita Murguzovic
Almere
1:04:01
51
Maaike van Engelen
Almere
1:04:04
52
Ineke Steenmetz
Almere
1:04:08
53
Marjan Wieringa
Almere
1:06:35
54
Jolanda Toornent
Naarden
1:06:49
55
Pia Barentsen
Almere
1:07:07
56
Ellen Bovenschen
Almere
1:07:08
57
Corina Gepken
Almere
1:07:37
58
Yvonne van den Berg
Almere
1:07:46
59
Toby Vos
Almere
1:08:31
60
Jannie Mostert
Almere
1:09:21
61
Inge Klaassen
Almere
1:09:33
62
J Schwarzler
Almere
1:10:20
63
Yolanda de Jong
Almere
1:10:25
64
Hetty Schuitemaker
Almere
1:12:40
65
Annelies de Klerk
Almere
1:12:42
66
K Siebeling
Almere
1:12:51
67
Houten Van
Almere
1:15:01
68
Joke Weesie-van der Aa
Almere
1:29:44
20 M, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjardo Visser
Almere
1:14:09
2
André Greven
Almere
1:19:32
3
Hans Lampe
Almere
1:20:29
4
Jan van Zandvoort
Almere
1:25:04
5
Frank Aalders
Almere
1:32:58
6
Julien Monior
Almere
1:34:06
7
Wilfred Frederiks
Almere
1:34:50
8
Gregor Stam
Almere
1:34:51
9
Jetse Salverda
Nieuwegein
1:35:15
10
Ivo Pothaar
Amsterdam
1:37:35
11
Gerhard van Munster
Almere
1:39:42
12
Jeroen Colpaar
Amstelveen
1:40:33
13
Gijs de Graaff
Almere
1:41:09
14
Rein van der Wal
Almere
1:41:20
15
Jan Fhijnbeen
Almere
1:42:00
16
Lucas Bakker
Amsterdam
1:43:47
17
René Poelwijk
Almere
1:45:23
18
Jan Meijer
Almere
1:45:32
19
René KRoese
Almere
1:45:33
20
Remko Evenboer
Almere
1:45:33
21
Dirk van Aken
Almere
1:45:48
22
Eugene den Hollander
Almere
1:46:59
23
Klaas van Raalte
Almere
1:47:26
24
Peter van Velzen
Almere
1:47:45
25
Martin Lieberom
Almere
1:47:53
26
Tom van Kolck
Almere
1:48:25
27
Jaap van der Veen
Almere
1:48:31
28
Gerard van Rij
Almere
1:48:40
29
Rurik Luttik
Almere
1:48:52
30
Setoe
Almere
1:52:48
31
Jos Blankendaal
Almere
1:54:09
32
Martin Willemsma
Amsterdam Zuidoost
1:55:11
33
Hans Hofmans
Almere
1:56:49
34
Ron Dorenbos
Almere
1:57:17
35
Louis Ebbinkhuijsen
Almere
1:59:53
36
Maatman
Almere
2:00:28
37
Peter van Leusden
Almere
2:01:05
38
Harry Ketelaar
Almere
2:01:11
39
Kenneth Chung
Diemen
2:05:23
20 V, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Splinter
Almere
1:34:31
2
Caroline Berk
Almere
1:34:46
3
Carla van Zandvoort
Almere
1:43:45
4
Astrid Caubo
Amsterdam
1:43:47
5
Dalva Hubert
Almere
1:43:56
6
Anna Vet
Almere
1:48:35
7
Renate Postema
Almere
1:49:22
8
Renate Koster
Almere
1:54:50
9
Saskia Dijkstra
Almere
1:54:53
10
Susanne Mooij
Almere
1:55:15
11
Mirjam Verdergaal
Almere
2:00:36
12
Diana Verhage
Almere
2:01:31
13
Jacqueline Ayuso
Almere
2:25:16
30 M, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fransua Woldemarian
Almere
1:41:41
2
Garsi Hawery
Lelystad
1:43:13
3
Edley Kerssenberg
Almere
1:48:58
4
Martin Wierink
Soest
1:49:36
5
Anthonie Dam
Almere
1:57:44
6
Deelnemer Onbekend
1:57:57
7
Chris van der Neut
Amstelveen
1:59:21
8
Ruud Baaiman
Almere
2:05:51
9
Robert Vis
Monster
2:06:29
10
Remco Spigt
Amsterdam
2:11:26
11
Tom van Gils
Amsterdam
2:11:45
12
W Viskuil
Almere
2:14:24
13
Murk Falkena
Swifterbant
2:15:35
14
Dennis de Knijff
Almere
2:15:47
15
Emile Cornelisse
Almere
2:19:00
16
Hijko Ligtermoet
Hilversum
2:19:36
17
Hans Bosman
Almere
2:20:24
18
Klaas Scheffer
Almere
2:21:38
19
Evert Woutersen
Almere
2:21:55
20
Arthur Dieters
Almere
2:22:09
21
Michael Nuberg
Almere
2:23:41
22
Eric Houben
Almere
2:23:43
23
Anton Vinck
Almere
2:24:53
24
Ino Sohl
Haarlem
2:26:06
25
Peter Horn
Almere
2:26:52
26
Ingmar van Barneveld
Lelystad
2:27:10
27
Hans Nuijts
Almere
2:27:40
28
Erik Oevering
Almere
2:29:55
29
Jack Blok
Almere
2:30:35
30
Carel Klop
Almere
2:31:07
31
Joost Burcksen
Almere
2:31:30
32
Frans Oomen
Hilversum
2:31:41
33
Robert Hommes
Almere
2:33:23
34
Michael Spruijt
Almere
2:33:37
35
Kees Sosef
Almere
2:33:44
36
Sander Romein
Utrecht
2:35:03
37
Roland Piceni
Wilnis
2:35:56
38
Stephan Hauber
Almere
2:35:57
39
Patrick Matthiesen
Almere
2:36:06
40
Sander Karsten
Amsterdam
2:36:11
41
Martijn Dijkman
Almere
2:37:07
42
Arno IJzerman
Amersfoort
2:37:33
43
Erik van den Brink
Almere
2:39:04
44
Ton Lasveld
Almere
2:39:48
45
Ralph Zijlma
Almere
2:40:31
46
Bram Maertens
Almere
2:41:59
47
Rob de Lange
Naarden
2:42:39
48
Grep Ernest
Almere
2:43:08
49
Bas Dekkers
Zeewolde
2:45:21
50
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
2:45:39
51
Manuel Jamin
Almere
2:46:03
52
Frank Ellenbroek
Zeewolde
2:46:42
53
Nico Alserda
Almere
2:48:02
54
Wim van Brummen
Almere
2:48:16
55
Ton van Maarseveen
Zeewolde
2:48:30
56
Kees Boertje
Zeewolde
2:48:33
57
Feye Jan vd Meulen
Lelystad
2:49:45
58
Harry de Meijer
Zeewolde
2:52:00
59
Johnny van Eijden
Zeist
2:52:11
60
Uijttenboogaard
Almere
2:52:49
61
Marcel Hazewindus
Almere
2:56:38
62
Lode Broekman
Muiderberg
3:00:48
63
Henk Poort
Almere
3:12:53
30 V, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Dieters
Almere
2:22:08
2
Yvette van Wegen
Almere
2:31:30
3
Hoomans
Wageningen
2:33:03
4
Katja Duurland
Almere
2:33:16
5
Cindy van den Boec
Amsterdam
2:36:11
6
Sandra Ligthart
Almere
2:49:40
7
Jacqueline Thiel
Zeewolde
2:52:23
8
Suzanne Berkelaar
Almere
2:53:39
9
Mieke Link
Almere
2:53:41
10
Joke de Jong
Zeewolde
2:54:13
11
Priscilla Kruk
Lelystad
2:55:53
12
Claudia van Oosterum
Apeldoorn
3:03:25
13
Cheng
Almere
3:07:02
14
Tiny Hessels-Kassing
Almere
3:11:14
15
Sandra IJsebrands
Almere
3:11:16
16
Jeannet Schutrops
Almere
3:12:51
30HB, 30 KM HB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Kalkman
Almere
1:10:44
2
Iwan Bremen
Beesd
1:28:18
3
Marcel Bierman
Amsterdam
1:34:48
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Welzorg, Saucony, De Mix en
vele enthousiaste vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
25-03-2012 20:18