Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 18 maart 2012

MEISJ, 1 KM SKARLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Naomi van der Vegt
Doetinchem
4:53
4:52
2
Doortje van der Mark
Ciko '66
4:59
4:56
3
Milva Baar
Ciko '66
4:57
4:57
4
Emma Stuut
Ciko '66
5:02
4:59
5
Bente Wattel
Pieter Brueghelschoo
5:19
5:17
6
Jorinck von Ilsemann
Kleef (GER)
5:29
5:19
7
Mirjam
Arnhem
5:23
5:21
8
Julia de Reuvere
5:29
5:23
9
Mike Roes
Ciko '66
5:26
5:24
10
Roos Oostdam
Velp Gld
5:27
5:27
11
Janne Stuart
Heijenoordschool
5:34
5:28
12
Sarah de Jonge
Pieter Brueghelschoo
5:35
5:35
13
Roos Lodewijk
De Groene Ring
5:42
5:35
14
Berthe van de Garde
Rozendaal
5:38
5:35
15
Senne Hommerson
Rozendaal
5:49
5:37
16
Anniek Vissers
Nijmegen
5:39
5:38
17
Puck Wacki
De Groene Ring
5:43
5:38
18
Doortje Koldeweij
Ciko '66
5:39
5:39
19
Noortje Caldenhoven
Jan Ligthartschool
5:45
5:41
20
Juul Kupers
Arnhem
5:42
5:41
21
Yanna Hoedt
Heijenoordschool
5:48
5:44
22
Sarah El Morabit
Het Mozaiek
5:47
5:46
23
Barbara Sert
De Gazelle
5:50
5:47
24
Jette Bardoel
Pieter Brueghelschoo
5:56
5:51
25
Eva Sahetapy
Ciko '66
5:53
5:52
26
Nienke Sanders
Pieter Brueghelschoo
6:09
5:53
27
Meis Mulder
Pieter Brueghelschoo
5:59
5:55
28
Danique Pott
Velp Gld
6:22
5:57
29
Ava de Reuver
Nederland
6:05
6:00
30
Lola ter Beest
Pieter Brueghelschoo
6:02
6:01
31
Mirthe Farber
Arnhem
6:05
6:02
32
Lara Klein Holte
AMS
6:03
6:02
33
Ana Hesselink
Heijenoordschool
6:09
6:04
34
Nienke Vreeling
Pieter Brueghelschoo
6:28
6:05
35
Laura van Tour
Heijenoordschool
6:12
6:09
36
Elona Wiersma
Heijenoordschool
6:14
6:10
37
Emma Rotink
Heijenoordschool
6:14
6:11
38
Lena Lichtenberg
Pieter Brueghelschoo
6:29
6:12
39
Floortje Thijs
Heijenoordschool
6:17
6:12
40
Roos Anema
Malden
6:15
6:13
41
Bing Kronenburg
Pieter Brueghelschoo
6:38
6:15
42
Julie Scholvinck
Pieter Brueghelschoo
6:21
6:16
43
Laura Vonk
Arnhem
6:26
6:17
44
Isa Linders
Arnhem
6:23
6:18
45
Paula Huygens
Arnhem
6:42
6:18
46
Isa Mussche
Heijenoordschool
6:41
6:18
47
Mickey den Hartog
Pieter Brueghelschoo
6:23
6:19
48
Amy Benedict
De Groene Ring
6:55
6:20
49
Wiep van der Mark
Arnhem
6:24
6:22
50
Sterre van Gelder
Arnhem
6:25
6:22
51
Fien Hans
Ruurlo
6:47
6:23
52
Robin Schrijner
Emmausschool
6:27
6:23
53
Keetie Verrips
Heijenoordschool
6:35
6:24
54
Melana Agsangu
6:27
6:25
55
Lola Kuiper
Velp Gld
6:39
6:26
56
Lieke Wassink
Apeldoorn
6:33
6:26
57
Silke Camminga
Heijenoordschool
6:28
6:27
58
Emma de Boer
6:34
6:27
59
Roos Miggelenbrink
Jan Ligthartschool
6:32
6:28
60
Yske Brongersma
Pieter Brueghelschoo
6:31
6:28
61
Karlijn Tangelder
AMS
6:49
6:29
62
Floor ter Haar
Nijmegen
6:35
6:30
63
Roechama Boering
Randwijk
6:37
6:30
64
Kiki Veerman
Heijenoordschool
6:54
6:30
65
Pleun Hans
Ruurlo
6:55
6:31
66
Emily Maters
Heijenoordschool
6:43
6:31
67
Anna Schepers
Jan Ligthartschool
6:36
6:33
68
Mathilde Wiersma
Arnhem
6:34
6:33
69
Ilse Regtering
Duiven
6:52
6:34
70
Odely Westendorp
Heijenoordschool
6:40
6:34
71
Lieke Winnemuller
De Gazelle
7:02
6:34
72
Amina Azarkane
Het Mozaiek
6:35
6:35
73
Toska Plantinga
Jan Ligthartschool
6:39
6:35
74
Atty Wansink
Arnhem
6:44
6:35
75
Lilyblue Prince
Arnhem
6:48
6:37
76
Isabel Piekema
Pieter Brueghelschoo
6:41
6:38
77
Rosa Vleemingh
AMS
6:42
6:38
78
Lotje Aalderink
AMS
6:47
6:39
79
Eva Jonker
De Groene Ring
6:45
6:40
80
Emma Vonk
Arnhem
6:50
6:41
81
Floris Gommer
AMS
7:25
6:42
82
Mischa van de Kracht
De Groene Ring
6:51
6:43
83
Nina Evers
Emmausschool
7:06
6:44
84
Lize-Marlyn Schellings
De Groene Ring
6:54
6:45
85
Pam van Rijn
Heijenoordschool
7:17
6:46
86
Roos Kraaij
AMS
6:53
6:46
87
Maartje Lankheet
Emmausschool
6:49
6:46
88
Maud Kloppers
Emmausschool
6:50
6:46
89
Roos van Daalen
Arnhem
6:52
6:47
90
Noreen Froeling
Emmausschool
7:17
6:48
91
Nanna Schrijner
Emmausschool
7:11
6:48
92
Vica Groen
Blinkertschool
7:06
6:49
93
Bente Graafsma
Pieter Brueghelschoo
6:55
6:51
94
Marleen Ruessink
Heijenoordschool
6:58
6:53
95
Jara Hussein
Het Mozaiek
7:15
6:53
96
Loena Stern
Heijenoordschool
7:07
6:54
97
Kim Berghuijs
Heijenoordschool
7:07
6:54
98
Isis Syonne
Arnhem
7:07
6:56
99
Hope Wigman
Heijenoordschool
7:08
6:56
100
Nina van Dreven
Heijenoordschool
7:09
6:56
101
Margot Hoff van'T
AMS
7:00
6:56
102
Isis Baars
Doesburg
7:11
6:56
103
Fay Wichman
Heijenoordschool
7:12
6:58
104
Fieke Noordeman
AMS
7:03
6:58
105
Ilse Kruse
Jan Ligthartschool
7:10
7:00
106
Julia Cellamare
De Groene Ring
7:22
7:00
107
Amber Moesbergen
Jan Ligthartschool
7:10
7:02
108
Sofie Bernards
AMS
7:25
7:02
109
Anneroos Brand
Arnhem
7:25
7:03
110
Felien Bijsterbosch
AMS
7:11
7:03
111
Donna Peters
Jan Ligthartschool
7:30
7:03
112
Kato Dekkers
Pieter Brueghelschoo
7:05
7:04
113
Puck van Wieringen
Blinkertschool
7:14
7:04
114
Anna Krijns
Pieter Brueghelschoo
7:37
7:04
115
Mylou Dekker
De Groene Ring
7:15
7:06
116
Nora Huiskamp
AMS
7:09
7:07
117
Mathilde den Draak Bor
Arnhem
7:21
7:07
118
Ilma Chowdhury
Het Mozaiek
7:09
7:08
119
Yassmina Ramdani
Het Mozaiek
7:17
7:08
120
Lianne Rampaart
Emmausschool
7:44
7:10
121
Romee Rubens
Emmausschool
7:44
7:10
122
Esmee van den Berg
Blinkertschool
7:27
7:10
123
Katinka Wieldsaaijer
Arnhem
7:16
7:10
124
Karin Wolf
Ciko '66
7:18
7:10
125
Puk Wijnhoven
Jan Ligthartschool
7:16
7:11
126
Julie Verspeek
Pieter Brueghelschoo
7:30
7:11
127
Katinka Hoeve
AMS
7:38
7:11
128
Julia Groot
Arnhem
7:24
7:13
129
Maud van der Wind
arnhem
7:17
7:13
130
Manal Benmansour
Het Mozaiek
7:27
7:13
131
Jans ten Have
Pieter Brueghelschoo
7:35
7:15
132
Karlijn Vreeling
Pieter Brueghelschoo
7:35
7:15
133
Annemijn Daenen
De Groene Ring
7:25
7:15
134
Arjana Majbour
Het Mozaiek
7:16
7:16
135
MIlou Hoff van'T
AMS
7:22
7:16
136
Irene Jacobs
Arnhem
7:23
7:16
137
Ella Hofstee
AMS
7:19
7:16
138
Iris Ulijn
Oss '78
7:34
7:17
139
Danaë Haritos
AMS
7:45
7:17
140
Busra Turkel
Het Mozaiek
7:30
7:18
141
Lisa Brinkman
De Groene Ring
7:28
7:18
142
Esmee Hoetink
De Groene Ring
7:53
7:18
143
Anna van Dam
Heijenoordschool
7:32
7:19
144
Eva Christotorou
Heijenoordschool
7:33
7:20
145
Willem Gemert Van
AMS
7:35
7:20
146
Rianne van Lunenburg
Pieter Brueghelschoo
7:41
7:22
147
Youssra Bouaissa
Het Mozaiek
7:23
7:22
148
Amy le Noble
De Groene Ring
7:37
7:22
149
Isa Huurdeman
Heijenoordschool
7:42
7:23
150
Steffie Torremans
Heijenoordschool
7:41
7:24
151
Floor Hoekstra
Heijenoordschool
7:45
7:24
152
Roos Oude Kotte
Heijenoordschool
7:46
7:24
153
Nanda Polman
Blinkertschool
7:43
7:26
154
Linn Bijsterbosch
AMS
7:45
7:26
155
Brisna Majbour
Het Mozaiek
7:28
7:26
156
Bram Farber
AMS
8:12
7:26
157
Rosa Prins
Heijenoordschool
7:38
7:26
158
Floor DIllen Van
AMS
7:56
7:27
159
Daya Wunnik Van
AMS
7:49
7:27
160
Britt van Koppenhagen
De Groene Ring
7:43
7:28
161
Elaine Boersma
De Groene Ring
7:44
7:28
162
Jasmijn Schepers
Jan Ligthartschool
7:37
7:29
163
Iris de Meij
Elst Gld
7:45
7:31
164
Hannah RItzen
AMS
7:58
7:31
165
Iris van der Rijst
Dieren
7:38
7:31
166
Madelief Schippers
De Groene Ring
8:07
7:32
167
Else Bathoren
Heijenoordschool
7:48
7:34
168
Jet Zweerink
Pieter Brueghelschoo
7:54
7:35
169
Sophie Rotink
Heijenoordschool
7:51
7:36
170
Esmay Rietveld
Apeldoorn
7:59
7:36
171
Juul Malta
Heijenoordschool
7:49
7:36
172
Jasmine Boersma
Heijenoordschool
7:49
7:37
173
Riham Tahemmout
Het Mozaiek
7:39
7:37
174
Meike Lindeman
Elst Gld
7:55
7:38
175
Liesje Groenveld
AMS
7:44
7:39
176
Mila Rampaart
Emmausschool
8:16
7:39
177
Rosa van Ilsemann
Kleve (GER)
8:12
7:40
178
Luisa Barros
Jan Ligthartschool
7:42
7:40
179
Dayen Kpan
Jan Ligthartschool
7:46
7:40
180
Mare Versluis
De Groene Ring
8:16
7:40
181
Nikkie De Wildt
Jan Ligthartschool
7:43
7:42
182
Sien Dekkers
Pieter Brueghelschoo
8:01
7:42
183
Nienke de Schoolmeeste
De Groene Ring
8:17
7:43
184
Leonie van Dam
Pieter Brueghelschoo
7:46
7:43
185
Fenna Vullings
AMS
8:15
7:44
186
Elena Smits
Arnhem
8:24
7:46
187
Fenna Boedhai
Arnhem
7:55
7:47
188
Noortje Tegelaar
Pieter Brueghelschoo
8:19
7:47
189
Aicha Kesra
Heijenoordschool
7:51
7:48
190
Youssra Khodabaks
Het Mozaiek
7:54
7:50
191
Noortje Lamers
Heijenoordschool
8:05
7:51
192
Enza Goossens
Jan Ligthartschool
8:03
7:52
193
Aukje Kramer
Heijenoordschool
8:04
7:53
194
Meike Khaznadar
AMS
8:05
7:55
195
Claire Boersma
De Groene Ring
8:12
7:55
196
Blom van Beuzekom
Heijenoordschool
8:05
7:56
197
Lente van der Burg
Arnhem
8:42
8:00
198
Julia Krikke
AMS
8:45
8:03
199
Tiffany Kamperman
Arnhem
8:08
8:04
200
Helen van der Rijst
Dieren
8:10
8:04
201
Jasmijn Muijser
De Groene Ring
8:25
8:04
202
Floor Wilhelm
De Groene Ring
8:25
8:04
203
Ireen Diks
Heijenoordschool
8:56
8:04
204
Noor van Gogh
Heijenoordschool
8:55
8:05
205
Youssra Azarkane
Het Mozaiek
8:07
8:06
206
Chaja Spanier
AMS
8:30
8:07
207
Wieke Franssen
Emmausschool
8:49
8:09
208
Noor te Brinke
Pieter Brueghelschoo
8:55
8:09
209
Philippa Waele De
AMS
9:02
8:12
210
Joselore Heikens
Pieter Brueghelschoo
8:31
8:12
211
Jip Boele
Pieter Brueghelschoo
8:35
8:13
212
Cato Zweerink
Pieter Brueghelschoo
8:46
8:13
213
Lotte Sikkes
Emmausschool
8:53
8:14
214
Sophie de Jong
Pieter Brueghelschoo
8:34
8:16
215
Ibtissam El Jaouhari
Het Mozaiek
8:41
8:18
216
Kiara Vries De
AMS
8:50
8:20
217
Alicia Beek
arnhem
8:22
8:21
218
Tessel Lipsch
Pieter Brueghelschoo
8:56
8:24
219
Faye Derksen
AMS
9:01
8:24
220
Roosmarijn Hulshof
Gaanderen
8:57
8:24
221
Channah Oude Elberink
AMS
8:53
8:25
222
Emmy Waltmans
Jan Ligthartschool
9:04
8:28
223
Loeka ten Have
Pieter Brueghelschoo
8:50
8:30
224
Jasmijn van Heumen
Heijenoordschool
9:21
8:32
225
Nora Muijser
De Groene Ring
8:53
8:32
226
Tessel Boele
Pieter Brueghelschoo
8:59
8:33
227
Eva Bruggemans
Pieter Brueghelschoo
8:59
8:35
228
Nora Bruggemans
Pieter Brueghelschoo
9:00
8:35
229
Nele Brunen
Arnhem
9:03
8:36
230
Doris Korblet
Heijenoordschool
9:27
8:37
231
Mirte Wassink
Apeldoorn
8:45
8:38
232
Sonja Bor
Heijenoordschool
8:54
8:40
233
Jasmijn Schippers
De Groene Ring
9:15
8:40
234
Beyza Teryaki
Het Mozaiek
9:06
8:41
235
Richela Maria
De Gazelle
8:44
8:41
236
Nazik Salleh
Het Mozaiek
9:06
8:41
237
Suze van Rosendaal
Heijenoordschool
8:58
8:44
238
Lotte Spanier
AMS
9:08
8:46
239
Dante Leito
De Groene Ring
9:25
8:47
240
Kris Verhoeven
Rheden
9:33
8:48
241
Marieke Hellmund
AMS
9:33
8:49
242
Noor van Diermen
Pieter Brueghelschoo
9:18
8:52
243
MIlou Waanders
AMS
9:36
8:52
244
Annabel van den Berg
Zelhem
9:35
8:53
245
Maartje Gemert Van
AMS
9:24
8:54
246
Ella Kers
Oosterbeek
9:31
8:55
247
Mikki van Wieringen
Blinkertschool
9:14
8:56
248
Sjoukje Gommer
AMS
9:26
8:56
249
Tessel Vries De
AMS
9:45
9:01
250
Evie Ludwig
Heijenoordschool
9:51
9:02
251
Athina Giannakopoulos
De Gazelle
9:04
9:04
252
Pien van Leeuwen
Pieter Brueghelschoo
9:20
9:04
253
Quinty Oosterbaan
Pieter Brueghelschoo
9:23
9:06
254
Noor Veltman
Arnhem
9:47
9:09
255
Lynn van den Born
De Groene Ring
9:49
9:09
256
Samiira Jimale
Het Mozaiek
9:09
9:09
257
Isis Cornelisse
Arnhem
9:13
9:09
258
Merel Wollaert
Arnhem
9:30
9:10
259
Yvette Wollart
Arnhem
9:29
9:10
260
Heleen van der Meer va
Pieter Brueghelschoo
9:22
9:11
261
Ilayda Yildiz
Het Mozaiek
9:12
9:11
262
Sascha Meeldijk
Pieter Brueghelschoo
9:33
9:16
263
Lieve Pieko
Arnhem
9:26
9:18
264
Gijs Overmaat
AMS
9:55
9:23
265
Mila van Dam
Pieter Brueghelschoo
9:31
9:29
266
Eva Steens
AMS
10:19
9:29
267
Bing Dik
AMS
10:23
9:32
268
Maartje Huiskamp
AMS
10:02
9:33
269
Annejoosje Fuchs
Arnhem
10:08
9:46
270
Sverre Hofs
10:17
9:47
271
Karlijn Sikkes
Emmausschool
10:31
9:51
272
Pleuni Zweerink
Pieter Brueghelschoo
10:24
9:52
273
Moon Hazeleger
AMS
10:32
9:53
274
Feliz Egberink
Velp Gld
9:57
9:57
275
Rosha Lenderink
Arnhem
10:09
9:57
276
Eline Slager
Arnhem
10:32
9:59
277
Anna Huygens
Arnhem
10:33
10:00
278
Yke van Zomeren
De Groene Ring
10:38
10:00
279
Noortje Kramer
Arnhem
10:30
10:01
280
Mo Wijnhoven
Jan Ligthartschool
10:37
10:06
281
Sophie Schildmeijer
Pieter Brueghelschoo
10:43
10:07
282
Mila Lenssen
Jan Ligthartschool
10:50
10:07
283
Senna Konings
Pieter Brueghelschoo
10:40
10:09
284
Quincy Leito
De Groene Ring
10:33
10:10
285
Mees Maas
Arnhem
10:31
10:11
286
Diede Hameleers
AMS
10:51
10:14
287
Isa Hartlief
Rozendaal
11:08
10:19
288
Valerie Schell
Heijenoordschool
10:34
10:22
289
Noa Krosse
Arnhem
10:35
10:23
290
Femke de Booys
Pieter Brueghelschoo
10:57
10:23
291
Noa-Britt Arentsen
Blinkertschool
10:42
10:24
292
Veronique Smits
Arnhem
11:12
10:34
293
Frederique van den Ber
Zelhem
11:25
10:39
294
Jits Kastein
Pieter Brueghelschoo
10:58
10:44
295
Maike van Amersfoort
De Groene Ring
11:06
10:51
296
Juliette Heeringa
AMS
11:26
10:58
297
Lot de Jong
Arnhem
11:38
10:58
298
Zaisha Reina
AMS
11:43
11:00
299
Medina Cenkic
Arnhem
11:06
11:05
300
Roos Hartlief
Rozendaal
12:06
11:18
301
Janna Hulshof
Gaanderen
11:51
11:21
302
Julia Steens
AMS
12:11
11:22
303
Arlene Agsangu
11:25
11:24
304
Rubia Sturkenboom
Blinkertschool
12:24
11:50
305
Noortje Holverda
De Groene Ring
12:18
11:55
306
Anna Gemmeke
Jan Ligthartschool
12:19
12:12
JONGE, 1 KM SKARLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen van Zwam
Ciko '66
4:17
4:17
2
Steven Zolinger
Nijmegen Atletiek
4:34
4:33
3
Leander ten Hoedt
Heijenoordschool
4:42
4:40
4
Jesse Bleiker
Arnhem
4:48
4:47
5
Job Froeling
Emmausschool
4:56
4:53
6
Pim Hoekstra
Heijenoordschool
4:54
4:53
7
Mats van der Graaf
Heijenoordschool
4:59
4:58
8
Job Caldenhoven
Jan Ligthartschool
5:02
4:59
9
Stijn Vissers
Nijmegen
5:00
4:59
10
Tim Schild
Arnhem
5:05
5:01
11
Romme Britstra
Pieter Brueghelschoo
5:02
5:02
12
Sjoerd Dammers
Atletico '73
5:07
5:05
13
Wies Roemaat
Heijenoordschool
5:07
5:05
14
Nemo Mulder
Pieter Brueghelschoo
5:09
5:08
15
Wouter Ruessink
Heijenoordschool
5:10
5:09
16
Pjotr Otten
Heijenoordschool
5:11
5:09
17
Bayo Abisoye
Ciko '66
5:10
5:10
18
Pjotr Lansink
Ciko '66
5:13
5:10
19
Wouter Steenstra
Jan Ligthartschool
5:15
5:13
20
Jacco Koudijs
Emmausschool
5:16
5:14
21
Sam van der Poel
Arnhem
5:16
5:14
22
Lukas Nieuweboer
Heijenoordschool
5:22
5:19
23
Rick Schuren
Arnhem
5:26
5:20
24
Stan Oostdam
Velp Gld
5:23
5:20
25
David Neef
Pieter Brueghelschoo
5:22
5:21
26
Rafael Pott
Velp Gld
5:29
5:24
27
Dorus Maasland
Pieter Brueghelschoo
5:28
5:24
28
Ronin Prince
Arnhem
5:36
5:26
29
Sem Krasse
5:29
5:26
30
Reinier Jacobs
Arnhem
5:38
5:27
31
Sjoerd van de Post
Huissen
5:34
5:27
32
Mees te Rietstap
Pieter Brueghelschoo
5:33
5:28
33
Skip van Schijndel
Huissen
5:30
5:30
34
Mick Roes
Beek gem Montferland
5:31
5:31
35
Jesper Arends
Huissen
5:37
5:32
36
Laas Scholvinck
Pieter Brueghelschoo
5:38
5:36
37
Lukas Sikkes
Emmausschool
5:39
5:36
38
Karel van der Poel
Arnhem
5:42
5:37
39
Sjoerd Pijpers
Sparta
5:46
5:37
40
Jasper Wevers
Pieter Brueghelschoo
5:52
5:37
41
Thijmen Schildmeijer
Pieter Brueghelschoo
5:41
5:37
42
Sem de Graaf
Pieter Brueghelschoo
5:40
5:38
43
Marnix Thijs
Heijenoordschool
5:46
5:41
44
Marnix van den Broek
Arnhem
5:52
5:42
45
Jurre Boesveld
Heijenoordschool
5:45
5:43
46
Adam Ulrich
Ciko '66
5:46
5:45
47
Tijmen Smit
Emmausschool
5:49
5:46
48
Reese Pol
Pieter Brueghelschoo
5:50
5:46
49
Tim Reurink
Arnhem
5:51
5:47
50
Noah Rampaart
Emmausschool
5:48
5:47
51
Bram Tiecken
Pieter Brueghelschoo
5:53
5:47
52
Sil Garritsen
Doetinchem
5:58
5:48
53
Max Straatemeier
Pieter Brueghelschoo
5:52
5:48
54
Tijmen Wassink
Apeldoorn
5:58
5:48
55
Jonas Hoogakker
Blinkertschool
5:52
5:48
56
Matthijs te Brinke
Pieter Brueghelschoo
5:54
5:51
57
Laurens Vreeling
Pieter Brueghelschoo
6:18
5:52
58
Kasper Wildeman
Pieter Brueghelschoo
6:16
5:53
59
Luuk de Jong
Pieter Brueghelschoo
6:14
5:56
60
Bram Beumer
Duiven
6:06
5:56
61
Okke Soetendaal
Nijmegen
6:05
5:57
62
Rowdy Aartsen
Arnhem
6:03
5:57
63
Mats Heerens
Arnhem
6:05
5:58
64
Gijs Spaargaren
Pieter Brueghelschoo
5:59
5:58
65
Casper Rottjers
Huissen
6:05
6:00
66
Gijs Kwaad
De Groene Ring
6:09
6:00
67
Felix van Lynden
Velp Gld
6:09
6:02
68
Dean Benedict
De Groene Ring
6:07
6:04
69
Joeri Dippel
Pieter Brueghelschoo
6:07
6:05
70
Duco van Dam
6:06
6:06
71
Nils Dippel
Pieter Brueghelschoo
6:06
6:06
72
Ade Kauffeld
Heijenoordschool
6:31
6:06
73
Pablo Boesveld
Pieter Brueghelschoo
6:10
6:06
74
Lowie Kruip
Pieter Brueghelschoo
6:09
6:07
75
Jop Vos
Heijenoordschool
6:48
6:07
76
Ibo Wikkerink
Heijenoordschool
6:16
6:07
77
Jordy Praster
Arnhem
6:08
6:08
78
Aron Boering
Randwijk
6:17
6:08
79
Wessel Camminga
Heijenoordschool
6:15
6:09
80
Jasper Kortekaas
Arnhem
6:26
6:09
81
Simon Ghabo
Het Mozaiek
6:12
6:09
82
Levi Kuiper
Heijenoordschool
6:24
6:10
83
Pepijn Hartgers
Emmausschool
6:48
6:10
84
Morris Klerx
Heijenoordschool
6:25
6:11
85
Gerard Liu
Het Mozaiek
6:14
6:11
86
Joost Alberts
Pieter Brueghelschoo
6:21
6:12
87
Jesse van Domme
Pieter Brueghelschoo
6:14
6:13
88
Liam te Riele
Blinkertschool
6:17
6:13
89
Finn Heid
Heijenoordschool
6:16
6:14
90
Job van Benhtem
Heijenoordschool
6:25
6:14
91
Jesse Stoffer
Heijenoordschool
6:30
6:15
92
Jip Wikkerink
Heijenoordschool
6:23
6:16
93
Jelle Visee
Jan Ligthartschool
6:23
6:17
94
Jelke Cats'
Arnhem
6:28
6:17
95
Marijn Visee
Jan Ligthartschool
6:23
6:18
96
Jasper Verspeek
Pieter Brueghelschoo
6:44
6:18
97
Thijs van Vliet
Pieter Brueghelschoo
6:42
6:19
98
Cas Sijsma
Heijenoordschool
6:32
6:19
99
Bram van Veen
De Groene Ring
6:28
6:20
100
Niels Dalderop
Heijenoordschool
6:22
6:20
101
Stijn Maas
Arnhem
6:36
6:20
102
Kik Rademaker
AMS
6:29
6:20
103
Ties Peters
Pieter Brueghelschoo
6:47
6:20
104
Davlin van Huygevoort
Arnhem
6:28
6:21
105
Guus de Bruijn
Pieter Brueghelschoo
6:47
6:21
106
Pim Kwaad
De Groene Ring
6:29
6:21
107
Tristan Hofs
6:40
6:22
108
Tijn Portier
Blinkertschool
6:28
6:23
109
Teun Anema
Malden
6:41
6:24
110
Quinten Kaarsemaker
Pieter Brueghelschoo
6:26
6:25
111
Kay -
Pieter Brueghelschoo
6:30
6:25
112
Renze Graafsma
Pieter Brueghelschoo
6:49
6:26
113
Amir Kianpour
Het Mozaiek
6:59
6:26
114
Wouter Gramser
Pieter Brueghelschoo
6:38
6:27
115
Bart Wensel
Pieter Brueghelschoo
6:45
6:27
116
Mik van Mullem
De Gazelle
6:39
6:28
117
Bram Tebes
Arnhem
6:34
6:28
118
Nathan Helvoirt Van
AMS
6:38
6:28
119
Riens Hulsen
Pieter Brueghelschoo
7:09
6:28
120
Stein van Paasschen
De Groene Ring
7:02
6:30
121
Niek van Huet
De Groene Ring
6:40
6:30
122
Joris Zomers
Jan Ligthartschool
6:47
6:31
123
Boris van Veelen
Heijenoordschool
6:33
6:32
124
Syno Tegelaar
Pieter Brueghelschoo
7:11
6:36
125
Bo Gijssen
Heijenoordschool
6:50
6:37
126
Maarten de Vries
Arnhem
7:06
6:38
127
Jona Arkestijn
Heijenoordschool
6:50
6:39
128
Rolf Spiering
Pieter Brueghelschoo
7:06
6:39
129
Duco Brongersma
Pieter Brueghelschoo
7:00
6:39
130
Rocco Hommerson
Rozendaal
7:07
6:40
131
Oscar van Helvoort
Velp Gld
6:45
6:41
132
Bart Kortekaas
Jan Ligthartschool
6:52
6:42
133
Thijn Meijerink
De Groene Ring
7:13
6:42
134
Oscar Mulder
Pieter Brueghelschoo
6:44
6:43
135
Zenon Bosse
De Groene Ring
7:01
6:43
136
Lucas te Rietstap
Pieter Brueghelschoo
6:51
6:44
137
Joppe Messchendorp
Jan Ligthartschool
6:52
6:45
138
Ryan Hendriks
De Groene Ring
6:54
6:46
139
Guus Janssen
Heijenoordschool
7:02
6:46
140
Freek Holverda
De Groene Ring
7:21
6:48
141
Tycho Rietveld
Apeldoorn
6:54
6:49
142
Boaz van Weele
Ciko '66
7:22
6:51
143
Gurkan Yavuz
Het Mozaiek
7:23
6:52
144
Jordi van Veen
De Groene Ring
7:08
6:53
145
Ouasim El Harune
Het Mozaiek
7:22
6:53
146
Valentine Popta Dubbin
AMS
7:01
6:54
147
Nard van Ommen
7:14
6:56
148
William Murray
Pieter Brueghelschoo
7:44
6:57
149
Kian Merkestein
De Groene Ring
7:28
6:59
150
SIl Hameleers
AMS
7:37
6:59
151
Jasper Ebbers
Heijenoordschool
7:10
7:00
152
Areis Garibyar
Het Mozaiek
7:02
7:01
153
Koen Putman
De Groene Ring
7:31
7:02
154
Siep Steenstra
Jan Ligthartschool
7:10
7:03
155
Jarno van Hakkenberg G
Heijenoordschool
7:21
7:03
156
Sam Spaargaren
Pieter Brueghelschoo
7:04
7:03
157
Marijn van der Togt
Pieter Brueghelschoo
7:28
7:04
158
Bink Mulder
Pieter Brueghelschoo
7:13
7:06
159
Rick Snijder
Randwijk
7:16
7:06
160
Jasper Hartgers
Emmausschool
7:47
7:06
161
Thijs Messchendorp
Renkum
7:25
7:07
162
Max van Katwijk
Pieter Brueghelschoo
7:32
7:07
163
Daniel Hissink
Arnhem
7:29
7:08
164
Pjotr Hoeve
AMS
7:21
7:08
165
Bram van den Born
De Groene Ring
7:18
7:08
166
Lasse Delpeut
Arnhem
7:21
7:09
167
Julian Wevers
Pieter Brueghelschoo
7:23
7:09
168
Gijs Regteren Van
AMS
7:23
7:09
169
David Schippers
Pieter Brueghelschoo
7:33
7:09
170
Floris van der Togt
Pieter Brueghelschoo
7:33
7:09
171
Stijn Huurne Ter
AMS
7:19
7:10
172
Sibren Beeker
Oosterbeek
7:19
7:11
173
Tom Schuren
Arnhem
7:29
7:11
174
Siard Passchier
Heijenoordschool
7:36
7:11
175
Robbe Groot
Arnhem
7:32
7:11
176
Storm Geerdink
Emmausschool
7:55
7:14
177
Ties van Diermen
Pieter Brueghelschoo
7:25
7:15
178
Floris te Paske
Jan Ligthartschool
7:23
7:17
179
Gijs van Lunenburg
Pieter Brueghelschoo
8:01
7:17
180
Thedor ten Holt
Heijenoordschool
7:44
7:18
181
Ziggy de Leeuw
Heijenoordschool
7:43
7:18
182
David Rubens
Emmausschool
7:22
7:19
183
Mees Hofman
Heijenoordschool
7:24
7:19
184
Mubasher Gwasi
Het Mozaiek
7:40
7:20
185
Mohammed Lahkim
Het Mozaiek
7:40
7:20
186
Nord Koster
AMS
8:04
7:20
187
Guidarno Jacobs
Het Mozaiek
7:23
7:21
188
Rens Gramser
Pieter Brueghelschoo
7:51
7:22
189
Chamillo Hondeveld
Heijenoordschool
7:27
7:23
190
Faber Britsma
Pieter Brueghelschoo
7:52
7:23
191
Murat Demir
Het Mozaiek
7:53
7:26
192
Ernst van Helvoort
Velp Gld
7:31
7:26
193
Adriaan Tangelder
AMS
8:11
7:27
194
Jorrit Hellewaard
De Groene Ring
7:33
7:27
195
Merijn Zuiderhoek
De Groene Ring
7:50
7:27
196
Wim Zonnenberg
Westervoort
7:36
7:28
197
Sylvan Schuurs
Pieter Brueghelschoo
7:55
7:31
198
Ivan van Vreeswijk
Arnhem
8:16
7:33
199
Alper Er
Het Mozaiek
8:01
7:33
200
Jom Timmermans
Pieter Brueghelschoo
7:49
7:33
201
Armand Vries De
AMS
7:48
7:34
202
Imme Wijnja
Arnhem
7:46
7:35
203
Marijn Ritzen
AMS
8:01
7:35
204
Govert Passchier
Heijenoordschool
8:07
7:36
205
Jesper Koning De
AMS
8:24
7:37
206
Mats Bleiker
Arnhem
7:45
7:37
207
Boris Kater
Blinkertschool
7:57
7:38
208
Giovani Renzenaar
Arnhem
7:47
7:39
209
Jesse den Haan
Heijenoordschool
8:10
7:39
210
Sem Kracht van De
AMS
8:27
7:41
211
Chris Pfeiffer
AMS
8:25
7:43
212
Mats Thijssen
Pieter Brueghelschoo
8:10
7:44
213
Colin Nederveld
Nijverdal
8:02
7:44
214
Jessy Kolkman
Arnhem
7:48
7:45
215
Mees Smit
Emmausschool
8:13
7:45
216
Jens van Ommen
8:02
7:45
217
Niels Messchendorp
Renkum
8:22
7:46
218
Milan van Eerden
Pieter Brueghelschoo
7:49
7:47
219
Thomas de Schoolmeeste
De Groene Ring
8:36
7:48
220
Koen de Haan
Arnhem
8:27
7:48
221
Ocker Brongersma
Pieter Brueghelschoo
8:11
7:49
222
Binc Brekelmans
Pieter Brueghelschoo
7:59
7:51
223
Yvo van den IJssel
Duiven
8:10
7:51
224
Milan Brekelmans
Pieter Brueghelschoo
8:00
7:52
225
Willem Vaartjes
Doetinchem
8:15
7:54
226
Daniël de Jong
De Groene Ring
8:25
7:56
227
Melih Demir
Het Mozaiek
7:59
7:56
228
Achmed Jimale
Het Mozaiek
8:25
7:58
229
Matthijs Meulendijk
Pieter Brueghelschoo
8:04
7:59
230
Bart Brueren
Wateringen
7:59
7:59
231
Bas Kuse
Jan Ligthartschool
8:35
8:04
232
Gijsbert te Paske
Jan Ligthartschool
8:17
8:05
233
Herre Rinia
AMS
8:53
8:08
234
Roderick Heymen
Pieter Brueghelschoo
8:27
8:11
235
Arne Bastiaanse
8:58
8:12
236
Jorn Meijerink
De Groene Ring
8:50
8:19
237
Abel Hogenhout
AMS
8:43
8:20
238
Bram Wevers
De Groene Ring
8:56
8:21
239
Florian van der Burg
Arnhem
8:43
8:22
240
Boaz Ecoma Verstege
De Groene Ring
9:00
8:26
241
Thijs Lambrechts
Jan Ligthartschool
8:51
8:26
242
Lukas Robers
Pieter Brueghelschoo
8:44
8:27
243
Morten van Berkel
Duiven
9:55
8:27
244
Sep Nymeyer
Jan Ligthartschool
9:04
8:30
245
Mohamed Ramdani
Het Mozaiek
9:03
8:31
246
Douwe Kesing
Pieter Brueghelschoo
8:36
8:33
247
Fatih Mavili
Het Mozaiek
9:06
8:34
248
Bram Hagens
Ciko '66
9:03
8:34
249
Kieran van Berkel
De Groene Ring
10:05
8:36
250
Lukas Stinissen
De Groene Ring
8:39
8:36
251
Jorn van de Bosch
Bemmel
9:15
8:36
252
Robbin van de Bosch
Bemmel
9:16
8:36
253
Lars van der Graaff
Pieter Brueghelschoo
8:53
8:38
254
Jasper Evers
De Groene Ring
9:04
8:39
255
Rick Tiecken
Pieter Brueghelschoo
8:44
8:40
256
Bob Lipsch
Pieter Brueghelschoo
9:16
8:42
257
Tahir Sinc
Het Mozaiek
9:17
8:45
258
Joris Meeldijk
Pieter Brueghelschoo
9:23
8:46
259
Finn Hoetink
De Groene Ring
9:36
8:47
260
Job Aerts
Jan Ligthartschool
9:04
8:48
261
Coen Aerts
Jan Ligthartschool
9:03
8:48
262
Noah Jonker
De Groene Ring
9:19
8:50
263
Diego Boesveld
Arnhem
8:57
8:50
264
Zeb van Holland
Arnhem
9:32
8:53
265
Gianni Sanders
Pieter Brueghelschoo
9:24
8:54
266
Tiede Al
Pieter Brueghelschoo
9:15
8:55
267
Sytze Kaarsemaker
Pieter Brueghelschoo
9:35
8:55
268
Ties Reukers
Pieter Brueghelschoo
9:42
8:57
269
Erik Spiering
Arnhem
9:26
8:57
270
Nally Khalil
Het Mozaiek
9:26
8:58
271
Ramses Hazeleger
AMS
9:38
8:59
272
Milan Spaan
De Groene Ring
9:45
9:00
273
Karel van der Meer van
Pieter Brueghelschoo
9:28
9:02
274
Alexander Konings
Pieter Brueghelschoo
9:40
9:08
275
Luca van de Kracht
De Groene Ring
9:39
9:09
276
Koen de Jong
De Groene Ring
9:48
9:09
277
Breght Rijkse
Pieter Brueghelschoo
9:43
9:09
278
Axel Rijkse
Pieter Brueghelschoo
9:45
9:09
279
Florian van Hunnik
Pieter Brueghelschoo
9:20
9:09
280
Simon Baharlou
De Groene Ring
9:33
9:11
281
Daniël Cellamare
De Groene Ring
9:38
9:15
282
Fabian Arentsen
Deventer
9:34
9:15
283
Rody Beumer
Arnhem
10:02
9:16
284
David Hochstenbach
Utrecht
10:00
9:19
285
Tom Krikke
AMS
10:10
9:23
286
Huub van Barneveld
Pieter Brueghelschoo
9:45
9:26
287
Ilan Sanders
Pieter Brueghelschoo
9:58
9:29
288
Tycho Oude Elberink
AMS
10:16
9:32
289
Luca Meester
De Groene Ring
10:01
9:36
290
Jasper van Dis
Arnhem
10:08
9:46
291
Brent Noordhuis
De Groene Ring
10:15
9:49
292
Darryl Aartsen
Arnhem
10:44
9:55
293
Raaf Lenderink
Arnhem
10:09
9:57
294
Quinten van Eerden
Duiven
10:19
10:00
295
Julian Gort
De Groene Ring
10:34
10:03
296
Max Konings
Pieter Brueghelschoo
10:39
10:06
297
Maro Sartjoesingh
Arnhem
11:02
10:18
298
Olivier Popta van Dubb
AMS
10:53
10:21
299
Jonas Nymeyer
Jan Ligthartschool
11:01
10:26
300
Keim Vullings
Arnhem
10:57
10:26
301
Fior Goossens
Arnhem
11:03
10:27
302
Danko Koops
Pieter Brueghelschoo
10:58
10:41
303
Broes Keen
Pieter Brueghelschoo
10:56
10:56
304
Thomas Stinissen
De Groene Ring
11:04
11:00
305
Thorben Egberink
Velp Gld
11:45
11:00
306
Maarten Hochstenbach
Utrecht
11:44
11:02
307
Lucas Snijder
De Groene Ring
12:00
11:11
308
Senne Henderson
Arnhem
12:09
11:35
309
Camille Pas
Heijenoordschool
12:13
12:13
310
Joost van Holland
Arnhem
13:02
12:25
311
Floris Arentsen
Deventer
12:57
12:39
MEISJ, 2,5 KM SKARLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kyra Keurentjes
10:52
10:30
2
Bregje Sloot
10:57
10:34
3
Milou Mattijssen
11:24
11:02
4
Nikki Alink
Oosterbeek
11:44
11:16
5
Jana Berse
Ciko '66
11:55
11:32
6
Fleur Mollen
Pieter Brueghelschoo
12:10
11:47
7
Nena Volman
Ciko '66
12:17
11:54
8
Maaike Hageman
Didam
12:34
12:12
9
Rikske Herremans
Arnhem
12:37
12:13
10
Marieke Hellmund
AMS
12:16
12:15
11
Marit de Jong
Didam
12:38
12:16
12
Jip Roemaat
Ciko '66
12:46
12:23
13
Fay de Graaf
12:46
12:23
14
Mette Horsch
AMS
12:59
12:34
15
Lot van der Mark
Arnhem
13:01
12:38
16
Sanne Mulders
Arnhem
13:16
12:52
17
Anna Vierdag
Atletico '73
13:19
12:55
18
Mily Bogaarts
Arnhem
13:23
12:57
19
Anouk Ladestein Van
AMS
13:26
13:02
20
Myrte Vierdag
Atletico '73
13:27
13:02
21
Eline Schwietert
Oosterbeek
13:37
13:08
22
Maybritt Horsch
AMS
13:32
13:10
23
Noa Joosten
AMS
13:37
13:15
24
Cecille van Beek
Heijenoordschool
13:45
13:20
25
Maaike Soomers
De Groene Ring
13:51
13:22
26
Modie Westendorp
Heijenoordschool
13:47
13:22
27
Marthe van Vliet
Arnhem
13:46
13:24
28
Maud Snijders
De Groene Ring
13:55
13:26
29
Kim Grit
Emmausschool
13:53
13:29
30
Anne Bakker
Ciko '66
13:55
13:33
31
Noor Regteren Van
AMS
14:04
13:37
32
Kimberley Hardin
Het Mozaiek
14:15
13:51
33
Noa Laros
Heijenoordschool
14:15
13:53
34
Nienke Brueren
Wateringen
14:18
13:54
35
Lieke Wansink
Arnhem
14:21
13:58
36
Naila Wunnik Van
AMS
14:35
14:01
37
Carlyn van Dort
Arnhem
14:25
14:02
38
Anouk Sijbring
Arnhem
14:35
14:10
39
Vere Hoff van'T
AMS
14:40
14:17
40
Lyve Driessen
AMS
15:00
14:36
41
Idske Zijlstra
Pieter Brueghelschoo
15:04
14:37
42
Isa Hooft
Pieter Brueghelschoo
15:08
14:41
43
Bo Kuiper
Velp Gld
15:03
14:41
44
Xenia Giannakopoulos
De Gazelle
15:10
14:47
45
Lauren Reumer
AMS
15:25
14:51
46
Rachella Pott
Velp Gld
15:17
14:51
47
Maaike van Lochem
Pieter Brueghelschoo
15:22
14:55
48
Noor Eijgelshoven
Pieter Brueghelschoo
15:26
15:01
49
Julia den Hollander
Jan Ligthartschool
15:27
15:02
50
Hanne Messchendorp
Jan Ligthartschool
15:26
15:02
51
Aukje Joustra
Jan Ligthartschool
15:27
15:03
52
Amber Regteren Van
AMS
15:32
15:10
53
Tara Meuleman
De Gazelle
15:34
15:10
54
Lola Stegenga
Heijenoordschool
15:40
15:12
55
Monica de Lange
Pieter Brueghelschoo
15:39
15:13
56
Anke Jesse
Blinkertschool
15:39
15:14
57
Sara Hoogakker
Blinkertschool
15:40
15:15
58
Anna Boesveld
Pieter Brueghelschoo
15:44
15:20
59
Romee Westendorp
Heijenoordschool
15:51
15:23
60
Roos DIllen Van
AMS
15:56
15:25
61
Emma Jeurnink
Arnhem
15:48
15:25
62
Wazjma Shapour
Het Mozaiek
15:57
15:31
63
Morsal Asefi Ayoubi
Het Mozaiek
16:01
15:35
64
Kiki Driessen
AMS
16:09
15:45
65
Zomer Verrips
Heijenoordschool
16:17
15:47
66
Floor Wandel
16:18
15:51
67
Liv Sijben
Heijenoordschool
16:21
15:52
68
Charlotte Tacke
De Groene Ring
16:21
15:56
69
Mikkie Tollenaar
Heijenoordschool
16:24
15:57
70
Elke Putman
De Groene Ring
16:25
15:59
71
Elke Snijders
De Groene Ring
16:34
16:04
72
Anne Maree
Emmausschool
16:37
16:09
73
Gaia Waele De
AMS
41:17
16:09
74
Livia Jansen
AMS
16:42
16:09
75
Robyn Pas
Emmausschool
16:36
16:10
76
Anne Blom
Heijenoordschool
16:38
16:10
77
Luca Vries De
AMS
16:41
16:12
78
Amber Lodewijk
De Groene Ring
16:42
16:13
79
Yinte Dik
AMS
16:42
16:14
80
Saapke van der Steen
Arnhem
16:43
16:17
81
Ellen Jansen
Arnhem
16:43
16:18
82
Liza Kuindersma
Heijenoordschool
16:59
16:29
83
Annelijn van Dam
Pieter Brueghelschoo
16:56
16:29
84
Zeynep Faez
Het Mozaiek
17:00
16:37
85
Livia Hameleers
AMS
17:04
16:40
86
Youssra Beneissaoui
Het Mozaiek
17:03
16:41
87
Oumaima Kal-Lat
Het Mozaiek
17:11
16:49
88
Isa Helvoirt Van
AMS
17:25
16:53
89
Roos Claassen
AMS
17:39
17:13
90
Nina Born van De
AMS
17:49
17:18
91
Celesta Beek
Arnhem
17:54
17:26
92
Rozemarijn Bakker
AMS
17:56
17:30
93
Rosanne van der Meulen
Heijenoordschool
17:59
17:33
94
Kim Gerritsen
Huissen
18:03
17:34
95
Zena de Boer
17:45
17:43
96
Anne Braam
Doornenburg
18:18
17:55
97
Anna Moesbergen
Jan Ligthartschool
18:30
18:05
98
Marel ten Kate
Pieter Brueghelschoo
18:44
18:14
99
Madelief Bakker
AMS
18:45
18:17
100
Amal Balah
Het Mozaiek
18:43
18:19
101
Youssra Abbassi
Het Mozaiek
19:02
18:40
102
Gulcan Kilic
Het Mozaiek
19:09
18:42
103
Inya Verstegen
Arnhem
19:09
18:44
104
Liang Wang
Arnhem
19:14
18:48
105
Fidelya Ozdemir
Het Mozaiek
19:15
18:48
106
Amina Abdirahman
Het Mozaiek
20:04
19:40
107
Joni vd Hoff
Heijenoordschool
21:09
20:37
108
Sumeyye Özhan
Het Mozaiek
21:09
20:45
JONGE, 2,5 KM SKARLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Raf van Oosterhout
Arnhem
9:54
9:53
2
Tunji Abisoye
Ciko '66
10:07
10:06
3
Daan Sipkema
Oosterbeek
10:10
10:09
4
Bram Mulders
Blinkertschool
10:26
10:22
5
Ceriel Baar
Ciko '66
10:26
10:25
6
Etiene Baars
Jan Ligthartschool
10:39
10:39
7
Joep Kloppers
Emmausschool
10:44
10:42
8
Brent Bleekman
Arnhem
10:49
10:48
9
Wiebe van Ligten
Velp Gld
10:56
10:55
10
Vincent Deliege
Arnhem
11:08
11:06
11
Niek van der Horst
Arnhem
11:11
11:07
12
Pepijn van Schravendij
Heijenoordschool
11:13
11:11
13
Jente Baars
De Liemers
11:17
11:16
14
Tom Hoff van'T
AMS
11:24
11:23
15
Hielke Cats'
Arnhem
11:45
11:42
16
Taeke Brongersma
Arnhem
11:46
11:44
17
Daan Wildeman
Pieter Brueghelschoo
11:58
11:56
18
Mohammed Kouba
Het Mozaiek
12:01
11:56
19
Micha Koops
Pieter Brueghelschoo
12:07
12:03
20
Joep de Haan
Heijenoordschool
12:08
12:06
21
Job Brekelmans
Pieter Brueghelschoo
12:10
12:07
22
Jessie Kamperman
12:11
12:09
23
Luuk Wessels
Emmausschool
12:13
12:09
24
Marten Wildenberg
Heijenoordschool
12:29
12:24
25
Koen Bakker
Arnhem
12:34
12:33
26
Xander Berendsen
Heijenoordschool
12:41
12:35
27
Simon Nieuweboer
Heijenoordschool
12:38
12:36
28
Job Harweg
Nijmegen
12:38
12:36
29
William de Meij
Elst Gld
12:39
12:38
30
Haje Walta
Heijenoordschool
12:43
12:39
31
Mick Sijben
Heijenoordschool
12:44
12:42
32
Orson Heid
Heijenoordschool
12:52
12:48
33
Melle Garritsen
Argo
12:58
12:54
34
Koen Regtering
Duiven
13:03
12:58
35
Ties Hulshof
Gaanderen
13:04
12:59
36
Jip Zomers
Jan Ligthartschool
13:04
13:02
37
Pelle Evers
Emmausschool
13:06
13:02
38
Mik Grit
Emmausschool
13:07
13:03
39
Jesse Arentsen
Blinkertschool
13:12
13:07
40
Hidde Oude Elberink
AMS
13:28
13:21
41
Joshua van der Poll
Arnhem
13:29
13:26
42
Persijn van de Velden
Pieter Brueghelschoo
13:32
13:29
43
Joris Pijpers
Leidschendam
13:40
13:35
44
Michael den Draak Borm
Arnhem
13:46
13:41
45
Tijn Peters
Pieter Brueghelschoo
13:49
13:47
46
Joris Lambrechts
Jan Ligthartschool
13:48
13:47
47
Brecht Schielen
Arnhem
13:59
13:56
48
Niels Thijssen
Pieter Brueghelschoo
14:02
13:58
49
Jelle Hellmund
AMS
14:03
14:01
50
Didier Baars
Ciko '66
14:02
14:01
51
Wolle van Hattem
Jan Ligthartschool
14:06
14:03
52
Timo Jochemsen
Heijenoordschool
14:15
14:05
53
Melle Bottenheft
AMS
14:12
14:05
54
Rens Oude Elberink
AMS
14:15
14:07
55
Naut Veltman
Arnhem
14:16
14:15
56
Dylan Doern
Arnhem
14:24
14:18
57
Sem Rodink
Jan Ligthartschool
14:26
14:23
58
Aron Bockting
Pieter Brueghelschoo
14:27
14:24
59
Jesse Nederveld
Nijverdal
14:25
14:24
60
Monte Boer
Pieter Brueghelschoo
14:28
14:26
61
Olaf Jeurnink
Arnhem
14:40
14:33
62
Quirien Bastiaanse
Arnhem
15:05
14:41
63
Shero Ali
Het Mozaiek
14:47
14:42
64
Achmet Sagsu
Het Mozaiek
14:48
14:48
65
Ties Oostra
AMS
14:57
14:50
66
Bink Bos
Heijenoordschool
14:54
14:51
67
David Bogaarts
Heijenoordschool
14:59
14:55
68
Julius Stalpers
AMS
14:59
14:57
69
Floris Pol
Heijenoordschool
15:02
14:59
70
Sjoerd -
Pieter Brueghelschoo
15:09
15:00
71
Noam Hendriks
Arnhem
19:10
15:19
72
Brecht Meijnders
Heijenoordschool
15:46
15:37
73
Beer Claassen
AMS
15:53
15:50
74
Faysal Assouiki
Het Mozaiek
16:16
16:11
75
Brandon van Mierlo
Het Mozaiek
16:18
16:15
76
Alex Gerritsen
Huissen
16:22
16:17
77
Niek Meijering
Pieter Brueghelschoo
16:27
16:22
78
Bram van Uem
Pieter Brueghelschoo
16:30
16:26
79
Kim Ruseler
AMS
17:12
16:41
80
Shaheed Poliakov
Het Mozaiek
17:02
17:02
81
Mees Remmers
Heijenoordschool
17:14
17:06
82
Thomas Kinkela
Het Mozaiek
17:11
17:07
83
Kaan Usta
Het Mozaiek
17:25
17:25
84
Dave Ladestein Van
AMS
17:53
17:42
85
Ward Lange De
AMS
18:05
17:59
86
Zerga Reina
AMS
18:19
18:11
87
Hicham Abou-Nour
Het Mozaiek
18:38
18:37
88
Achmed Poliakov
Het Mozaiek
19:17
19:12
89
Simon Burgers
Heijenoordschool
20:27
20:21
90
Nemo Walsh
Pieter Brueghelschoo
20:26
20:23
V-35, 5 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karin Gorter
Phoenix
18:45
18:44
2
Saskia UIteenbosch
Veenendaal
19:55
19:53
3
Eline de Jong
De Liemers
19:59
19:58
4
Nicolete Callaars
Veenendaal
21:46
21:44
5
Roos van Zwam
Ciko '66
22:13
22:09
6
Famke Heinst
Ciko '66
22:14
22:09
7
Jasmijn Lau
Ciko '66
22:14
22:09
8
Linde Kaspersma
22:36
22:35
9
Caroline Welberg
Wehl
23:06
22:59
10
Tori Simonis
Arnhem
24:21
23:05
11
Seda van Faassen
Loopgroep Aart Stigt
23:10
23:08
12
Ilene Cleveringa
Heveadorp
23:16
23:13
13
Rosemarie Smit
NSAV 't Haasje
23:28
23:24
14
Lieske Boering
Randwijk
23:38
23:35
15
Cindy Ancelin
Arnhem
24:09
23:41
16
Mella Fuchs
Ciko '66
24:15
24:07
17
Anita Brons
Lent
24:20
24:09
18
Tamara Elbersen
Duiven
24:31
24:18
19
Renske Noordzij
Arnhem
24:30
24:27
20
Sophie van 't Hoff
Arnhem
25:40
24:45
21
Annelies Noordzij
Kampen
25:35
25:31
22
Floor de Vries
Leersum
25:39
25:31
23
Cheryl Portier
Arnhem
25:50
25:36
24
Judith Dorrestijn
Heelsum
25:40
25:37
25
Sarah Mensink
Arnhem
26:16
25:42
26
Wander Toering
Westervoort
26:28
25:51
27
Laura Mulder
Ciko '66
26:17
25:53
28
Channa Schmeink
Arnhem
26:02
25:56
29
Monique van Drie
Arnhem
26:08
26:02
30
Nicole van den Brink
Westervoort
26:20
26:04
31
Marjon Jansen
Arnhem
27:21
26:35
32
Danielle Evers
Duiven
27:09
26:54
33
Babs Rossen
Nijmegen
27:33
26:58
34
Marit Verschoor
Tolkamer
27:35
27:19
35
Sanne Barendse
Amsterdam
28:00
27:20
36
Maaike Schouwenaar
Apeldoorn
27:49
27:20
37
Ragna van Horck
Velp Gld
27:31
27:20
38
Maaike Crum
Arnhem
27:38
27:21
39
Rosa Barendse
Schalkhaar
28:02
27:21
40
Inge Pomp
Bennekom
27:56
27:26
41
Julia Sipkema
Oosterbeek
27:59
27:35
42
Eva Corssmit
Nijmegen
28:37
27:45
43
Saskia Meijer
Duiven
28:13
27:53
44
Julijne Flendrie
Arnhem
28:27
27:54
45
Ilona Wanders
Westervoort
28:13
27:54
46
Trudy van Rijsewijk
Driel
29:09
27:55
47
Renee van der Sluis
Arnhem
29:13
28:17
48
Nadine Verburg
Cuijk
28:59
28:31
49
Marleen Maatman
Westervoort
28:49
28:33
50
Eveline Boermans
Arnhem
29:57
28:44
51
Lieke Arends
Huissen
29:01
28:49
52
Anna Bolik
Ede Gld
30:07
28:53
53
Luthien de Bout
Arnhem
29:08
29:01
54
Khalifa Hamdaoui
Het Mozaiek
29:07
29:04
55
Merit Haalebos
Arnhem
30:13
29:06
56
Koster
Groningen
29:28
29:06
57
Juul Kruse
Arnhem
29:44
29:08
58
Kristine Hakobyan
Arnhem
29:22
29:08
59
Ellen Tangelder
Arnhem
29:31
29:11
60
Nina Bakx
Amsterdam
29:31
29:11
61
Melanie Lemmert
Arnhem
29:30
29:13
62
Karen Hanssen
Nijmegen
29:41
29:23
63
Loes Trienekens
Arnhem
30:54
29:37
64
Jiska van Horck
Velp Gld
29:53
29:41
65
Angela Wieggers
Westervoort
30:08
29:46
66
Yolanda Verhulst
Nijmegen
30:51
29:47
67
Allie Wouters
Nijmegen
30:51
29:48
68
Sharon hak-Verhagen
Arnhem
30:08
29:50
69
Anneleen Jacobs
Arnhem
31:01
29:51
70
Ruth van Loo
Kampen
29:58
29:55
71
Sandra Dijkman
Almere
30:11
30:00
72
Marloes Toering-Hardy
Drachten
30:42
30:03
73
Erika van der Rijst
Gelre
30:38
30:06
74
Annelein Huisman
Arnhem
31:15
30:09
75
Anke Zegers
Arnhem
31:18
30:11
76
Susanne de Gooijer
Enschede
30:53
30:12
77
Anneiek Nagtegaal
Zutphen
31:17
30:13
78
Jenske Gijsbers
Dedemsvaart
30:23
30:13
79
Loes van Sadelhoff
Loo Gld
30:55
30:19
80
Carry Doever
Arnhem
31:05
30:22
81
Anke Lenting
Nijmegen
30:51
30:22
82
Wendy Broekhuizen
Zevenaar
30:54
30:25
83
Lieke Markus
Utrecht
31:24
30:27
84
Femke Homma
Elst Gld
31:42
30:39
85
Jacoline Kok
Arnhem
31:56
30:43
86
Natascha Messing
Westervoort
31:03
30:46
87
Anne Weerden
Nijmegen
30:59
30:47
88
Jildou van Duijvendijk
Ciko '66
32:14
30:52
89
Erin Kapaan
Arnhem
31:54
30:57
90
Maike Smoorenburg
Doornenburg
32:01
31:13
91
Sofie Lazeroms
Velp Gld
32:33
31:17
92
Jessica Oberink
Bennekom
32:41
31:26
93
Loekie Groot
Arnhem
32:43
31:32
94
Elma Jacobs
Nijmegen
32:43
31:33
95
Jolanda van Lent
Arnhem
32:46
31:37
96
Dorien Onnink
Velp Gld
32:46
31:37
97
Judith Hofman
Oosterbeek
32:05
31:39
98
Imme Trynes
AMS
32:41
31:45
99
Babette van Schaik
Arnhem
32:27
31:50
100
Femke van Velthoven
Haarlem
32:11
31:52
101
Monica Bolder
Arnhem
32:56
31:54
102
Eline Gerrits-DeJong
Arnhem
32:49
31:58
103
Mignon van der Vleuten
Velp Gld
33:20
32:02
104
Wendy Verheul
Rheden
33:23
32:03
105
Brenda Sciarone
Velp Gld
33:28
32:06
106
Kelly Smit
Deventer
33:07
32:22
107
Sanne Jansen
Lent
33:34
32:23
108
Marieke van Woesik
Arnhem
32:56
32:27
109
Lotte Schols
Wageningen
33:06
32:35
110
Pauline Beumer
Duiven
33:44
32:40
111
Helene BONNIN
Ede Gld
33:53
32:40
112
Startnummer
33:07
32:58
113
Roos van Boekel
Nijmegen
33:18
33:04
114
Marjolein Barendse
Nijmegen
33:52
33:06
115
Laura Janssen-de Jongh
Duiven
33:31
33:14
116
Lonneke Bisselink
Westervoort
33:42
33:24
117
Cindy Bakker
Huissen
34:51
33:49
118
Carola Kuijvenhoven
Westervoort
34:41
34:04
119
Lotte Abeling
Nijmegen
35:55
34:46
120
Puck Verheul
AMS
34:59
34:46
121
Melanie Breetveld
Zwolle
35:35
35:26
122
Karine Cheval
Ede Gld
37:06
35:52
123
Irene van de Lindt
Duiven
37:26
36:28
124
Bregje Maas
Malden
37:49
36:45
125
Magdalena Suwara
Wageningen
38:04
36:49
126
Mirella Taankink
Arnhem
37:23
36:51
127
Erica Seevaratnam
't Harde
40:38
39:15
V36+, 5 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anita Mostert
Arnhem
21:50
21:49
2
Berna van Eerten
Ciko '66
22:00
21:58
3
Emma Bijnen
Oosterbeek
22:09
22:05
4
Jeanette Langeberg
Ciko '66
22:12
22:09
5
Janna Brouwer
Ciko '66
22:37
22:32
6
Jolanda van der Meijde
DE LOPER
23:57
23:49
7
Kirsten Scipio
Apeldoorn
25:12
24:39
8
Josan Tielen
Arnhem
24:47
24:40
9
Miranda Daams
Didam
25:34
25:05
10
Roos
Arnhem
25:52
25:42
11
Liesbeth Gerritsen
De Liemers
26:31
25:44
12
Afien Toering
Earnewald
26:08
26:01
13
Mieke van Ringen
Elst Gld
26:29
26:09
14
Maartje Mateman
Doetinchem
26:49
26:27
15
Jacqueline Baar
Ciko '66
26:47
26:42
16
Lisette Hoekstra-Berkh
Arnhem
27:44
26:48
17
Sanne Grijsen
Arnhem
27:52
26:50
18
Lizzy Bol
Malden
27:10
26:51
19
Gitta Romeijn
Arnhem
27:29
27:11
20
Danny Jonkman
Arnhem
27:49
27:26
21
Irma Jansen
Ruurlo
28:14
27:28
22
Yvonne Jansen
Velp Gld
28:01
27:50
23
Els van den Dries
Ciko '66
29:02
27:59
24
Monique Duits
Velp Gld
29:05
28:03
25
Henrice Wettenhorst
28:19
28:06
26
Adrie Wevers
Aalten
28:54
28:08
27
Marieke van der Pol
28:20
28:09
28
Marike Verhage
Arnhem
29:05
28:10
29
Lysette Rietveld
Apeldoorn
28:54
28:13
30
Monique Dammers
Atletico '73
28:48
28:15
31
Irma van den Broek
Bemmel
28:47
28:15
32
Jeannette de Reus
Amersfoort
28:39
28:21
33
Monika Franzen
Ciko '66
29:24
28:23
34
Sophie von Ilsemann
Kleve (GER)
29:26
28:26
35
Bianka Hol
Velp Gld
29:55
28:31
36
Antonique Keemink
Velp Gld
28:53
28:31
37
Monique Krol
Deventer
29:20
28:40
38
Angelique Beuhema
Rheden
29:06
28:42
39
Eugenie Hofstad
Doesburg
29:43
28:47
40
Marleen Kets
Arnhem
28:56
28:52
41
Annemarie Hageman
Arnhem
29:53
28:52
42
Hanneke van Drunen
Capelle aan den IJss
29:36
28:56
43
Annette vd Veldt
Arnhem
30:17
28:59
44
Danielle Verspeek
Arnhem
29:49
29:00
45
Jellie van der Meer
Ciko '66
29:21
29:06
46
Monique Morel
Arnhem
29:57
29:06
47
Manon Tichelaar
Dutch Runners
29:15
29:07
48
Lois de Beer
Arnhem
30:48
29:25
49
Mirjam Joachimsthal
Arnhem
30:38
29:28
50
Wenneke Beukeboom
Rozendaal
29:59
29:34
51
Marjolijne Lutke Schip
Dutch Runners
29:50
29:40
52
Irene Reitsma
Huissen
30:13
29:48
53
Ilse Willemsen
Huissen
31:08
29:56
54
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
31:23
30:00
55
Vivian Botero
Apeldoorn
30:19
30:00
56
Margreet van Megen
Duiven
30:47
30:04
57
Claire van Gorp-Nollen
Velp Gld
30:35
30:05
58
Meriam Lowik
Arnhem
31:26
30:07
59
Janita de Meij
Elst Gld
31:21
30:28
60
Yvonne Vallen
Arnhem
30:51
30:32
61
Anne-Mieke de Hoog
Ellecom
30:59
30:34
62
Erna Roelofs
Bemmel
31:00
30:39
63
Josina Elgersma
Arnhem
31:28
30:40
64
Marion Fris
Ciko '66
31:23
30:45
65
Ellen Lakens
Rozendaal
31:16
30:46
66
Louise Giepmans
Bergen Lb
31:34
30:47
67
Petra van den IJssel
Duiven
31:56
30:50
68
Viola Theunissen
Ciko '66
32:13
30:51
69
Berthina Oranje
Arnhem
32:13
30:52
70
Lia Patist
De Meern
31:53
30:59
71
Wietske Vriezen
Arnhem
31:53
31:00
72
Astrid Zijlstra
Arnhem
31:53
31:00
73
Dalila Storm
Voorburg
31:42
31:02
74
Hanneke Handelé
Dutch Runners
31:39
31:04
75
Anna Torensen
AVA '70
31:55
31:06
76
Marjo Derksen
Huissen
32:06
31:07
77
Kwan van Leeuwen
Utrecht
32:04
31:09
78
Linda Pothaar
Arnhem
32:41
31:18
79
Karin Kusters
Nijmeegse Funrunners
31:55
31:18
80
Lidy de Vre
Arnhem
32:10
31:21
81
Teresa van Wessum
Velp Gld
31:53
31:24
82
Sylvia van Orden
Lathum
31:54
31:27
83
Ingrid van der Winden
Doesburg
31:38
31:28
84
Alda Versteeg
Arnhem
32:35
31:36
85
Irma Dijksterhuis
Velp Gld
32:35
31:38
86
José Hoogstraten
De Liemers
32:35
31:47
87
Wilma Rademaker
Arnhem
32:47
31:50
88
Stephanie Derks
Arnhem
32:22
31:52
89
Marian Koken
Dutch Runners
33:12
31:53
90
Annemiek de Wolf
Ede Gld
32:04
31:53
91
Helene Lelifeld
Loopgroep Jan Strijk
32:04
31:54
92
Linda Scheper
Arnhem
33:07
31:57
93
Celesta de Lange
Oosterbeek
33:14
31:58
94
Iris de Vaal
Rozendaal
32:31
32:04
95
Nathalie Smit
Arnhem
32:54
32:12
96
Mirjam Lazeroms
Velp Gld
33:30
32:15
97
Muriel Guiou
Oosterbeek
33:02
32:22
98
Caroline Thijssen
Arnhem
33:08
32:28
99
Jacqueline Kraaijevang
Wehl
33:04
32:28
100
Sabine Jansen
Elst Gld
32:57
32:29
101
Corry Maasdamme
avVN
33:11
32:30
102
Patty van Loon
Bemmel
32:40
32:31
103
Brigitte Thie
Bemmel
32:40
32:31
104
Paulien van Aalst
Silvolde
33:05
32:32
105
Marjan van Ramselaar
Arnhem
33:41
32:33
106
Wietske de Vries
Gelre
32:58
32:34
107
Yvonne van der Aa
Duiven
33:19
32:34
108
Marielle Budel
Rozendaal
33:01
32:35
109
Erica Schipper
Duiven
33:02
32:41
110
Alexandra Poolman
Dieren
34:07
32:47
111
Karin Hombergen
Groesbeek
34:09
32:50
112
Mireille van der Burgt
Rheden
34:13
32:52
113
Marloes Berentsen
Loo Gld
33:39
32:55
114
Rensina Hofs-Wieringa
33:40
32:56
115
Judith de Pender-Wallb
Westervoort
33:41
32:57
116
Natascha Boshoven
Bemmel
33:07
32:58
117
Dirkje Hofman
Oosterbeek
33:24
32:58
118
Monique van den Berg
Arnhem
34:34
33:10
119
Frauke Schouwenaar
Apeldoorn
33:42
33:12
120
Loes Molenaar
Ellecom
34:11
33:15
121
Gitty Arts
Overasselt
34:38
33:19
122
Irma Tessensohn
Hoofddorp
34:13
33:24
123
Sonja de Kinkelder
Groenlo
34:30
33:30
124
Martiene van Dis
Arnhem
34:48
33:32
125
Corien van der Poll
Arnhem
34:25
33:34
126
Nikki Velthuis
Zutphen
34:43
33:44
127
Saskia Verhoef
Velp Gld
35:16
34:00
128
Pauline Westerveld
Geffen
34:39
34:09
129
Petra van Wijngaarden
Oosterbeek
35:04
34:22
130
Annelies Zetz
Elst Gld
35:09
34:41
131
Saskia Westerveld
Olburgen
35:37
34:47
132
Ineke Polling
AMS
35:00
34:47
133
Chantal Lucassen
Arnhem
36:04
34:59
134
Marleen van Schie
Arnhem
36:55
35:44
135
Ayten Duman
Arnhem
37:22
36:10
136
Nathalie Giannakopoulo
Arnhem
37:22
36:10
137
Sonja Scheper
Arnhem
37:04
36:13
138
Ella van der Nat
Apeldoorn
37:01
36:38
139
Wilma Cornelissen
Arnhem
37:31
36:40
140
Anja Hoogerbrug
AVA '70
37:48
37:00
141
Mieke de Wit
Arnhem
39:04
38:12
142
Ieke de Bie
Arnhem
39:05
38:14
143
Cindy Koopsen
Nijmegen
40:38
39:15
144
Wilma Peters-Bakker
Arnhem
39:55
39:44
M-36, 5 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Stittelaar
Tricht
16:44
16:43
2
Guido Engelen
16:52
16:52
3
Joep Sommers
17:33
17:32
4
Ronald Prins
Veenendaal
17:50
17:49
5
Jorn Heinst
18:33
18:33
6
Pieter Bult
Arnhem
18:35
18:35
7
Bart Maas
Ciko '66
18:36
18:35
8
Frank Brontsema
Delfzijl
19:06
19:04
9
Startnummer 701
19:31
19:30
10
Maarten Deenen
Arnhem
19:35
19:31
11
Thomas Rutten
Lent
19:53
19:34
12
Bantema
Groningen
19:53
19:34
13
Jeroen Meijer
Ciko '66
19:41
19:39
14
Sander Beikes
Arnhem
20:04
19:57
15
Sebastiaan Reddering
AMS
20:37
20:32
16
Rolf Broekman
Beneden-Leeuwen
21:00
20:34
17
Martijn Pastoor
Ede Gld
21:10
20:41
18
Bram-Sieben Rosema
Pallas '67
20:49
20:44
19
Bas Aardonk
Duiven
20:57
20:49
20
Dylan Rietveld
AV '34
21:57
21:17
21
Bouke van Belois
Arnhem
22:08
21:23
22
Jorick Schuppers
Nijmegen
22:01
21:25
23
Herman Brascamp
Arnhem
22:00
21:25
24
Luuk Spijkers
Vught
22:46
21:32
25
Lee Kirk
Lunteren
22:13
22:09
26
Loek Waegemaekers
Arnhem
22:51
22:13
27
Jesse van Dam
Duiven
22:23
22:20
28
Erik Hendriks
Arnhem
22:44
22:22
29
Emiel de Koning
Het Mozaiek
22:53
22:27
30
Kars Abeling
Huissen
23:29
22:45
31
David Kooymans
Arnhem
24:04
22:47
32
Ruben Scheffer
Arnhem
23:40
22:47
33
Bart Hutschemaekers
Westervoort
23:10
23:02
34
Robbert van de Lindt
Duiven
24:04
23:03
35
Geert Kuit
Arnhem
23:35
23:06
36
Martijn Bloemers
DE LOPER
23:19
23:11
37
Maarten Barten
Huissen
24:08
23:24
38
Mike Schreven
Tolkamer
23:45
23:30
39
Teun Gerrits
Arnhem
24:22
23:32
40
Niek Muller
Arnhem
24:24
23:46
41
Tom van Beusekom
Duiven
24:17
23:58
42
Bart van Beusekom
Duiven
24:19
23:59
43
Jonathan Jansen
AMS
24:03
24:02
44
Remco Bouma
Westervoort
24:22
24:06
45
Rogier Beemer
Veenendaal
25:53
24:28
46
Roy Kerkhoff
Westervoort
24:56
24:40
47
Ward Teunissen
Nijmegen
25:02
24:49
48
Amir Buyumi
Het Mozaiek
25:05
25:03
49
Joost Vervoort
AMS
25:30
25:17
50
Max Rooseboom
AMS
25:24
25:18
51
Vincent van Kooten
Arnhem
26:31
25:24
52
Niels Leerkes
Arnhem
26:50
25:39
53
Dennis Anderson
Apeldoorn
26:55
25:54
54
Pascal Teunissen
Velp Gld
26:32
25:58
55
Gerard Stofmeel
Arnhem
26:43
26:05
56
William Groothand
Arnhem
26:58
26:13
57
Edwin Hoffland
Arnhem
27:14
26:20
58
Martijn Kurten
Arnhem
27:38
26:30
59
Sander Raaphorst
Zevenaar
27:17
27:00
60
Bart Harms
Arnhem
27:40
27:03
61
Gijs Maree
Arnhem
27:48
27:07
62
Bram Maree
Arnhem
27:50
27:08
63
Mike Kok
Arnhem
28:14
27:19
64
Bart-Jan Crum
Arnhem
27:37
27:20
65
Khalid Jama
Het Mozaiek
27:49
27:46
66
Hidde Verhaegh
Apeldoorn
29:56
28:54
67
Michel Hoek
Arnhem
29:38
28:59
68
Marco Smeenk
Arnhem
29:46
29:02
69
Rick de Kort
Velp Gld
29:30
29:16
70
Melchior Burgzorg
Driel
30:34
29:22
71
Pim Maas
Arnhem
30:33
29:45
72
Kaj Stuurman
AMS
30:32
29:46
73
Jacob Elskamp
AMS
30:32
29:46
74
Marijn Brouwer
Arnhem
30:32
29:56
75
Cas Kruse
Arnhem
30:40
30:04
76
Casper Schouwenaar
Apeldoorn
30:36
30:06
77
Startnummer 753
30:34
30:09
78
Mark van de Montel
Arnhem
31:15
30:52
79
Jeroen van Velthoven
Heemstede
31:15
30:54
80
Stephan Smoorenburg
Bemmel
32:02
31:13
81
Robin Flubacher
AMS
32:39
31:41
82
Harm Posthumus
Het Mozaiek
32:06
32:03
83
Ewan Ismael
Het Mozaiek
32:07
32:03
84
Peter Anbeek
Veenendaal
33:29
32:13
85
Patrick Rommers
Arnhem
33:54
33:38
86
Sietse Rook
Zutphen
34:44
33:45
87
Emrah Oren
Arnhem
43:29
42:34
M36+, 5 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Coen de Wit
16:20
16:20
2
Olaf Bos
16:52
16:51
3
Martijn Mensink
Oosterbeek
18:01
18:01
4
Stef Harweg
Nijmegen
18:16
18:14
5
Wilbert Ulijn
Oss '78
18:19
18:18
6
Chris Henet
Bemmel
18:46
18:46
7
Clemens Vollebergh
Dutch Runners
18:49
18:48
8
Martijn Hueskes
Ciko '66
19:01
18:56
9
Willem Pieter Piebenga
Ciko '66
19:09
19:07
10
Wimjan de Moes
Elst Gld
19:16
19:14
11
Bart te Riele
Arnhem
19:56
19:19
12
Ed van Riessen
Oosterbeek
19:27
19:20
13
Wim Jentink
AVA '70
19:28
19:22
14
Maurice Vos
Zevenaar
19:33
19:27
15
Hubert Hageman
Didam
19:30
19:29
16
Erik Delpeut
Ciko '66
19:34
19:33
17
Ruud van Suijdam
Arnhem
19:39
19:35
18
Maarten van Alphen
Ciko '66
19:46
19:43
19
Jan Brussen
Zevenaar
20:00
19:56
20
Ger de Jong
De Liemers
19:58
19:56
21
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
20:14
20:12
22
Frank Bod
Oosterhout Gld
20:23
20:19
23
Edwin Robat
Argo
20:25
20:21
24
Ruud Janssen
Ciko '66
20:36
20:34
25
Paul Kommeren
Utrecht
20:49
20:49
26
Patrick van den Bragt
Arnhem
21:23
21:21
27
Arno Oostdam
Velp Gld
21:51
21:40
28
Maarten Bakker
Arnhem
21:49
21:44
29
Huib Evers
De Liemers
21:53
21:47
30
Bart van Gemert
Arnhem
22:31
22:09
31
WIllem Boiten
AMS
23:18
22:10
32
Vincent Spiering
Arnhem
22:49
22:15
33
Bart Krechting
Westervoort
22:48
22:16
34
Riny Jansen
Oosterbeek
22:22
22:16
35
Boudewijn Bleekman
Arnhem
23:15
22:16
36
Reinier Aartsen
Arnhem
22:48
22:24
37
Andre Heinst
Spijk Gld
22:34
22:28
38
Sjak Franken
Raamsdonksveer
22:44
22:30
39
Gert Harskamp
De Liemers
22:40
22:34
40
Hans Derksen
Bemmel
22:49
22:38
41
Jeroen Jansen
Arnhem
23:30
22:42
42
Arnold van Velthoven
Dutch Runners
23:03
22:59
43
Edwin Arts
Boven-Leeuwen
23:27
23:00
44
Gerard van Ballegoy
DE LOPER
23:22
23:15
45
Kees Krechting
Westervoort
23:54
23:22
46
Daan Kers
Oosterbeek
23:23
23:23
47
Jeroen van der Poel
Arnhem
25:14
23:57
48
Rene Oord
Arnhem
24:21
24:12
49
Ben aan den Boom
Nijmegen
25:14
24:15
50
Justus Bottenheft
AMS
24:26
24:17
51
Carlos Alvares
Apeldoorn
24:36
24:18
52
Zéger Nieuweboer
Arnhem
24:42
24:28
53
Frans Witjes
Zevenaar
24:58
24:49
54
Marc de Weijer
Arnhem
25:27
24:52
55
Richard van Heugten
Atletico '73
25:29
25:06
56
Alex van Zwam
Renkum
25:39
25:07
57
Geert van Horck
Velp Gld
25:36
25:19
58
Roeland Jansen
AMS
25:39
25:27
59
L Lindeboom
Ciko '66
25:53
25:32
60
Henk Leerkes
Arnhem
26:50
25:38
61
Bert Hardonk
Duiven
25:48
25:40
62
Jaap Kuijters
Arnhem
25:57
25:42
63
Wim Melchers
Huissen
26:37
25:46
64
Jan Miedema
Barneveld
27:01
25:54
65
Erik Deliege
Arnhem
26:48
25:55
66
Michel Rodink
Arnhem
26:41
26:08
67
Wilbert de Haan
Arnhem
27:12
26:08
68
Kwekerij Gerie Klaas
Huissen
27:03
26:11
69
Eric Schols
Arnhem
26:22
26:13
70
Hans Dirksen
AMS
27:09
26:14
71
Hendrik Nicolai
Dieren
26:48
26:17
72
Peter-Jan Arends
Rheden
27:28
26:19
73
Edwin van der Aa
Duiven
26:38
26:22
74
Sander Waamelink
Velp Gld
27:21
26:24
75
Jacco van de Velden
Arnhem
27:51
26:36
76
Pieter Slootweg
Ede Gld
27:43
26:37
77
Jan Verhoeven
Dieren
27:43
26:43
78
Wido Kelderman
Ede Gld
27:08
26:44
79
Jasper Meijerink
Arnhem
27:49
26:47
80
Jimmy de Jong
Westervoort
27:42
27:09
81
Mathijs Rotink
Arnhem
28:21
27:11
82
Richard van der Does
Oosterbeek
27:45
27:13
83
Patrick Schouwenaar
Apeldoorn
27:48
27:20
84
Frank Arends
Arnhem
28:53
27:33
85
Olaf van den Berg
Oosterbeek
28:22
27:37
86
Berry de Vaal
Rozendaal
28:07
27:40
87
Joris van der Vleuten
Velp Gld
29:02
27:43
88
Eric van den Berg
Zelhem
28:50
27:43
89
Ton Whien
Zevenaar
28:29
27:56
90
Wilco Aarns
Bemmel
28:47
28:15
91
Michele Cotugno
Duiven
28:47
28:26
92
Fred Dusseljee
Arnhem
29:19
28:35
93
Harald Meijerman
Driel
29:54
28:37
94
Mathias Scheffer
Arnhem
29:33
28:41
95
Fred Onstein
Huissen
30:03
28:51
96
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
29:37
28:56
97
Martijn Koopsen
Nijmegen
30:17
29:06
98
Timoer Frelink
Gelre
29:35
29:11
99
Peter van Vooren
Elst Gld
29:45
29:15
100
Kees Jansen
Arnhem
29:44
29:16
101
Mario de Kort
Velp Gld
29:31
29:18
102
Nick Bugter
Arnhem
30:12
29:18
103
John Bressers
Arnhem
30:41
29:23
104
Wim van Beek
Rheden
30:44
29:24
105
Tom Kuiper
Velp Gld
30:13
29:25
106
Fons Kooymans
Arnhem
30:45
29:28
107
Stef van der Sluis
Arnhem
30:10
29:34
108
Jan Kapaan
Elspeet
30:50
29:53
109
René Westenberg
De Liemers
30:44
29:57
110
Naam niet Ingevuld
Velp Gld
30:24
29:59
111
Willem Toering
Earnewald
30:43
30:04
112
Nolke Bergstra
Arnhem
30:57
30:16
113
Peter Frederiks
Duiven
31:30
30:16
114
John Weerden
Oosterbeek
31:00
30:47
115
Geert Boonzaaijer
Malden
32:11
30:51
116
Arie cornelis Huysman
Arnhem
32:16
30:56
117
Bert Buitenhuis
Arnhem
32:03
30:59
118
Gerrit Vliem
Ede Gld
31:43
31:03
119
Michel Mesander
Apeldoorn
31:26
31:06
120
Johan van Santen
avVN
32:12
31:10
121
Erik van den IJssel
Duiven
32:20
31:15
122
Gerben van Workum
Arnhem
32:50
31:52
123
Bert van der Sluis
Arnhem
33:05
32:02
124
Martin de Wit
Arnhem
32:57
32:07
125
Peter Lindeman
Elst Gld
33:00
32:08
126
Henkvan der Sluis
Oosterbeek
32:45
32:08
127
Dennis Smit
Arnhem
32:54
32:12
128
Gert van Til
Westervoort
33:24
32:23
129
Arnaud de Calavon Herm
Dieren
34:07
32:46
130
Ed Luijendijk
Amersfoort
33:35
32:56
131
Jelle Popta Dubbink Va
AMS
33:12
32:57
132
Wolter Oord
Huissen
34:23
34:13
133
Startnummer 854
37:26
36:28
134
Ben Brinkhaus
Ciko '66
39:26
38:29
V-35, 10 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pauline Claessen
38:56
38:55
2
Liza de Vries
NSAV 't Haasje
44:36
44:32
3
Esther van Gorkum
Arnhem
46:51
46:49
4
Elles Bongers
DE LOPER
47:13
46:59
5
Ilona Goossens
Vleuten
48:41
48:11
6
Frederike Cornelissen
Arnhem
50:59
50:46
7
Claudia Borgijink
Argo
51:49
51:19
8
Marieke Pomp
Bennekom
52:29
52:05
9
Marjolein Korndewal
Amersfoort
52:59
52:28
10
Ilse de Ruiter
Arnhem
53:42
53:07
11
Lotte Hobbelt
Wageningen
54:25
53:37
12
Julia Ratter
Tiel
54:26
54:16
13
Desiree van der Veen
Apeldoorn
54:33
54:22
14
Marieke van Diepen
Arnhem
56:02
55:12
15
Willeke Haasjes
Apeldoorn
56:05
55:22
16
Marjette den Heijer
Nijmegen
56:12
55:36
17
Kundertje Hamstra
Arnhem
56:27
55:38
18
Anke van de Lockant
Dutch Runners
57:29
56:38
19
Ilse Hendriks
Arnhem
57:27
57:09
20
Noëlle van Zomeren
Buren Gld
58:20
57:39
21
Jorien Abbenhuis
Arnhem
58:40
57:49
22
Janneke van Dorsten
Arnhem
58:13
58:07
23
Susan Bonekamp
Arnhem
59:01
58:32
24
Joukje Bosch
Arnhem
59:05
58:36
25
Alice Schols
Velp Gld
1:00:13
59:28
26
Petra Boersma
DE LOPER
1:00:48
1:00:09
27
Jeanette de Lorme
Westervoort
1:01:32
1:00:56
28
Loes Welling
Arnhem
1:01:51
1:00:58
29
Mieke Welling
Arnhem
1:01:51
1:00:59
30
Marleen Klaar
Oosterbeek
1:02:27
1:01:39
31
Anouk van Wijk
Arnhem
1:02:57
1:02:17
32
Leonique Walsweer
Ede Gld
1:04:13
1:03:48
33
Anke Niessen
Nijmegen
1:04:15
1:03:56
V36+, 10 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Dippel
Arnhem
43:00
42:38
2
Moniek Verbeek
Ede Gld
44:18
44:17
3
Anh Hong Hoang
Arnhem
45:05
44:33
4
Floor Perquin
Ciko '66
45:35
45:35
5
Anke van 't Klooster
Arnhem
45:45
45:38
6
Clementine vd Par
Arnhem
46:53
46:46
7
Helene Casellas
Arnhem
47:29
47:21
8
Maria Dooyenburg
Prins Hendrik
47:46
47:40
9
Pluto Slijkhuis
Huissen
49:02
48:53
10
Hilde van Poeijer
Arnhem
51:01
50:44
11
Debby Gosselink
Arnhem
50:55
50:51
12
Marjolein Paus
Arnhem
51:36
51:22
13
Ilanit Roeterd
Apeldoorn
52:53
52:11
14
Lisanne Teunissen
Arnhem
53:18
52:44
15
Susan de Visser
Doetinchem
53:26
53:16
16
Juana Rosa Lorenzo
Arnhem
54:16
53:27
17
Alies Helmink
Hummelo
53:43
53:33
18
Luus Stoop
Hanzesport
53:45
53:39
19
Gonnie Daniels
Putten
53:49
53:45
20
Anna Hueks
Velp Gld
54:37
54:29
21
Francis Toonen
Druten
54:56
54:51
22
Simone Das
Arnhem
56:05
55:19
23
Angela Zeegers
Heusden gem Heusden
56:15
55:31
24
Annemarie Erinkveld
De Liemers
55:48
55:35
25
Ilja Starrowsky
AMS
55:44
55:35
26
Renate van Heijnsberge
Milsbeek
56:35
55:47
27
Monique Dibbelink
Velp Gld
56:30
55:49
28
Klaske Hoogstra
Pallas '67
56:45
55:55
29
Nicole Campen
Breda
57:03
56:04
30
Cindy Lenssen
Arnhem
56:56
56:14
31
Marijke Minkhorst
Doetinchem
56:25
56:15
32
Nicolien Heetebrij
's-Gravenhage
57:15
56:27
33
JC Dorrestijn
Loopgroep De Zoomlop
57:07
56:37
34
Julia van Broeckhuijse
Arnhem
57:47
56:58
35
Dorothea Bil
Rozendaal
58:04
57:16
36
Silvia Verboom
Triathlon
57:49
57:29
37
Inge van Engeland
Doorwerth
58:21
57:38
38
Talitha Brusse
Arnhem
58:33
58:15
39
Sarah Steens
Arnhem
58:34
58:16
40
Georgette Demmink
Dieren
58:33
58:28
41
Miranda Wentink
Arnhem
58:52
58:44
42
Monique Stoop
Dieren
59:34
58:45
43
Maaike Kapoen
Huissen
59:33
58:46
44
Elles Hobbelt-van Leeu
Argo
59:39
58:51
45
Marian Biezeman
Apeldoorn
59:41
59:10
46
Gerda Meijer
Climax
59:41
59:13
47
S Torrance
Arnhem
1:00:01
59:14
48
Petra van Horik
Arnhem
59:53
59:32
49
Petra Goossens
Gelre
59:50
59:46
50
Marleen de Jonge
Nuenen
1:01:18
1:00:19
51
Rianda Krol
Doetinchem
1:01:23
1:00:29
52
Ailsa Michiels
Rheden
1:01:27
1:00:41
53
Sofia Oomen
Utrecht
1:00:59
1:00:51
54
Petra Bosman
Triathlon
1:01:16
1:00:57
55
Bianca van der Heijden
Drunen
1:01:42
1:00:57
56
Nanda Troost
Amersfoort
1:01:25
1:01:03
57
Saskia Moesser
Arnhem
1:01:57
1:01:07
58
Grace Roetert
Ciko '66
1:02:00
1:01:25
59
Nel de Groot
Amersfoort
1:02:20
1:01:57
60
Mieke van Kaam
Triathlon
1:02:21
1:02:01
61
Marieke de Korte
Triathlon
1:02:21
1:02:01
62
Hester Liebeton-Schoch
Arnhem
1:02:36
1:02:07
63
Judith Klostermann
Climax
1:04:12
1:03:46
64
Heleen Siebert
Apeldoorn
1:05:06
1:04:12
65
Nelly Takken
Apeldoorn
1:05:32
1:05:10
66
Esther van Maaren
Arnhem
1:06:39
1:05:55
67
Josien Boekholt
Velp Gld
1:06:40
1:05:55
68
Els Standaert
Vierakker
1:06:54
1:06:07
69
Rikie Peters-Buunk
Argo
1:07:26
1:07:02
70
Natasha Hadfield
Delft
1:07:50
1:07:34
M-35, 10 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ries van Zon
Bennekom
32:08
32:07
2
Orphan van Faassen
Wolfheze
33:59
33:59
3
Allan van Hulst
Cifla
35:53
35:52
4
Tom Egging
Westervoort
36:38
36:37
5
Gerben van der Jagt
Ede Gld
38:07
38:06
6
Robby Ribbink
Lent
38:25
38:24
7
Daan van der Hoek
Tilburg Road Runners
39:39
39:37
8
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
39:41
39:40
9
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
40:03
40:00
10
Jurn van Gisteren
Oss '78
42:53
42:50
11
Arno Nienhaus
Arnhem
43:33
42:57
12
Jan-Willem Westerhof
Arnhem
43:40
43:37
13
Docus Engwerda
Arnhem
43:58
43:55
14
Clemens Bierhuis
Westervoort
44:39
44:32
15
Twan Kamp
Eindhoven
45:08
44:33
16
Rinke Wieggers
Westervoort
44:45
44:39
17
Jelrik Geurtz
Angeren
45:19
45:08
18
Emile Jansen
Elst Gld
45:42
45:09
19
Judah Berefo
Arnhem
45:37
45:11
20
Oscar Goossens
Keijenborg
45:53
45:23
21
Bas Jansen
Arnhem
45:50
45:25
22
Jeroen van Schaik
Arnhem
45:35
45:28
23
Arno Haverkamp
Eindhoven
46:22
45:47
24
Ruud Hendriks
Nijmegen
46:09
46:06
25
Jan van Asselt
Nijmegen
46:35
46:20
26
Roy Wunderink
Arnhem
47:01
46:40
27
Bram Speelman
Arnhem
47:15
46:48
28
Hanne van Dam
Arnhem
47:34
47:01
29
Jan Zwart
Bennekom
47:30
47:06
30
Tim Polman
Arnhem
47:24
47:14
31
Michiel Nuyens
Rheden
47:42
47:27
32
Jorne Wieggers
Westervoort
47:39
47:33
33
Robbert Malipaard
Climax
48:46
48:18
34
Michel Koekkoek
Arnhem
49:00
48:24
35
Michiel de Boer
Arnhem
49:04
48:24
36
Jim van Velzen
Amsterdam
49:10
48:43
37
Lucas van Rennes
Zwolle
48:52
48:49
38
Martijn Dallinga
Arnhem
49:40
49:00
39
Ton van Cuijk
's-Hertogenbosch
50:27
50:23
40
Bjorn Kloosterman
Arnhem
51:28
51:28
41
John Reinders
Wehl
52:28
52:11
42
François Vermaas
Amersfoort
52:55
52:23
43
Giorgio Mediati
Brummen
53:43
53:10
44
Jan-Willem Buijing
Bemmel
54:33
54:01
45
Mark Kupers
Zutphen
56:06
55:10
46
Thomas Leerkes
Ciko '66
56:30
55:49
47
Bas de Cock
Nijmegen
57:20
56:55
48
Juliua Waele De
AMS
57:19
57:00
49
Vincent Musch
Amsterdam
57:45
57:15
50
Michiel van Duyvendijk
Oosterbeek
58:14
57:27
51
Tom Melssen
Ewijk
58:17
57:37
52
Jeff van Zomeren
Buren Gld
58:20
57:39
53
Thij Looman
Haaksbergen
59:09
58:57
54
Yadi Dragstsma
Arnhem
1:01:08
1:00:11
M36+, 10 KM UNIVÉLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
34:17
34:17
2
Frank Reintjes
34:27
34:26
3
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
34:59
34:58
4
Erik Achterkamp
Ciko '66
38:00
37:59
5
Frank Spaan
Velp Gld
38:50
38:48
6
Kenneth Bouwman
40:53
40:51
7
David Westdorp
Almere
41:08
41:06
8
Ralph Schielen
Arnhem
41:10
41:08
9
Armand Goossens
Arnhem
41:55
41:38
10
Marco Onnink
Barendrecht
41:51
41:50
11
Maarten Jacobs
Arnhem
42:06
41:55
12
Manfred Kooy
Ciko '66
41:58
41:57
13
Rob Laport
Ciko '66
42:29
42:26
14
Etienne Journee
Oosterbeek
42:44
42:40
15
Michiel Satink
Zwolle
43:09
42:54
16
Henny Fleijsman
Wageningen
43:07
43:05
17
Peter Hamersma
VAV
43:47
43:41
18
Arthur van de Windt
Arnhem
43:57
43:51
19
Rob Brugman
Arnhem
44:16
44:07
20
Henk Leenders
Oosterhout Gld
44:58
44:20
21
Erik Huiskamp
AMS
44:32
44:24
22
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenbur
45:02
44:28
23
Hans Jansen
Ciko '66
44:56
44:53
24
Vincent Bronkhorst
Nijmegen
45:10
45:04
25
Jos de Bont
Arnhem
45:21
45:12
26
Hans Theunissen
Ciko '66
45:22
45:16
27
Wytse Doevendans
Dieren
45:18
45:16
28
Jan Rademaker
Varsseveld
45:24
45:22
29
Marc Mulders
Ciko '66
45:43
45:38
30
Gerhard Kuijs
Nijmegen
45:50
45:38
31
Berend Hoekstra
Arnhem
46:04
46:00
32
Kees van Geel
Roosendaal
46:14
46:05
33
Bart Wolters
Nijmegen
46:17
46:11
34
Guido Coumans
Oosterbeek
46:27
46:19
35
Tim Tessensohn
Hoofddorp
47:06
46:21
36
Niek van der Valk
Milsbeek
47:23
46:40
37
Ron Boerkamp
Arnhem
47:04
46:40
38
Erwin Ykema
Oosterbeek
46:52
46:42
39
Raijmond Schreven
Zevenaar
46:50
46:43
40
Erwn Oldenburg
Arnhem
47:13
46:50
41
Tom Robben
Arnhem
47:43
47:17
42
Alfred Verboom
Leiden
47:56
47:18
43
Henri van Aalst
Silvolde
47:54
47:37
44
Radboud Marijinssen
Arnhem
48:37
47:51
45
Ronald Wentink
Velp Gld
48:40
48:07
46
Peter van der Woude
De Liemers
48:32
48:09
47
Rob Groen
Arnhem
48:58
48:25
48
Arnold van Velthoven
Dutch Runners
49:09
48:44
49
Harold Boom
Vaassen
49:09
48:44
50
Herman Nijholt
Rosmalen
49:07
49:00
51
Michel Roes
Doetinchem
49:11
49:01
52
Louis van de Bosch
Bemmel
49:27
49:07
53
Andre Leenders
Westervoort
49:35
49:30
54
Rob Stoffels
Nijmegen
49:44
49:34
55
Henk-jan Messchendorp
Arnhem
49:49
49:35
56
Guus Stoop
Dieren
49:59
49:36
57
Eric Brouwer
Ciko '66
50:05
49:45
58
Kees van Roozendaal
Oosterbeek
49:55
49:45
59
Tom Garritsen
Doetinchem
50:54
49:57
60
Ibo Harmens
Arnhem
50:52
50:10
61
René Beemer
Arnhem
50:57
50:15
62
Rob Peperzak
Milsbeek
51:04
50:23
63
Cees Gouw
Lunteren
51:04
50:28
64
Edgar Frijlink
Duiven
50:49
50:29
65
Egbert Joosten
Ede Gld
51:02
50:35
66
Willem Zweerink
Veenendaal
51:15
50:39
67
Robin Schenk
Arnhem
51:17
50:47
68
Eli Blom
Amersfoort
51:40
51:00
69
Mark Kosters
Hoevelaken
51:40
51:00
70
Jeroen Trynes
AMS
51:10
51:01
71
Bas Berkemeijer
Doorwerth
51:52
51:06
72
Rene Smeenk
Elst Gld
51:48
51:09
73
Ries Groeneveld
Elst Gld
51:52
51:11
74
Peter Bergman
Zwijndrecht
51:36
51:20
75
Gerard Willemsen
Huissen
51:34
51:22
76
Jeroen van Weegen
Velp Gld
52:15
51:36
77
Gert-Jan Messchendorp
Renkum
51:58
51:43
78
Jan Muijs
Putten
51:49
51:44
79
Cornelis Feiter
Doorwerth
52:30
51:47
80
Paul Aartsen
Arnhem
52:12
51:47
81
Hans-Peter Westerbeek
Velp Gld
52:22
51:48
82
Eric Rietveld
Arnhem
52:08
51:50
83
Ton van de Poll
Wageningen
52:04
51:51
84
Ron Blom
Huissen
52:33
52:06
85
Hans Smedinga
Zutphen
53:08
52:11
86
Theo Yedema
Arnhem
52:48
52:11
87
Demy Radstaat
Ede Gld
53:20
52:25
88
Giuseppe Mediati
Brummen
52:59
52:28
89
Alexander te Brake
Arnhem
53:11
52:30
90
Lorenzo Martin Kriger
Haarlem
53:04
52:31
91
Rob Bouwmeester
Ede Gld
53:03
52:32
92
Jos Hooijman
Ulft
52:55
52:39
93
Appie de Kort
Schaijk
52:53
52:49
94
Evert Snetselaar
Arnhem
53:14
52:52
95
Herco Anema
Malden
53:13
53:00
96
Jan Marten de Vries
Oegstgeest
53:57
53:13
97
Peter Hafkamp
Arnhem
53:41
53:30
98
Rik Buijing
Gendt
54:09
53:36
99
Edwin van der Eijk
Ede Gld
54:10
53:52
100
Thijs Scholten
Huissen
54:19
54:07
101
Peter Baltussen
Dodewaard
55:00
54:10
102
Edwin Verheij
Doetinchem
54:25
54:14
103
Bert Timmer
Duiven
55:14
54:30
104
Remco Siebert
Arnhem
54:48
54:31
105
Ton Heeren
Lent
54:57
54:41
106
Arthur Teunissen
Arnhem
55:34
54:42
107
Peter Derksen
Ede Gld
55:12
54:45
108
Erwin van Helvoirt
Arnhem
55:39
54:48
109
Bern Lauriks
Dutch Runners
55:43
55:07
110
Jos Bosman
Doesburg
55:53
55:13
111
George Romer
Huissen
55:30
55:15
112
Gerard Kuijer
Nijmegen
55:44
55:24
113
Erwin Pellegrom
Ede Gld
56:22
55:25
114
Marinus van de Pol
Elst Gld
56:04
55:26
115
Leo van der Vliet
Leusden
55:58
55:27
116
Wouter Janssen
Elst Gld
56:11
55:38
117
Jan Liebeton
Arnhem
56:16
55:47
118
Berry de Reuver
Arnhem
56:13
55:56
119
Carolien Mulder
Arnhem
56:45
56:02
120
Phoel Ransing
Ede Gld
56:50
56:05
121
Cor de Haan
Dieren
56:58
56:27
122
Bas de Bruiijn
Oosterbeek
57:19
56:28
123
Bert Peters
Argo
57:12
56:48
124
Thomas Lubbe van De
AMS
57:22
57:03
125
Marlon Anches
Arnhem
57:51
57:23
126
Theo Franken
Arnhem
58:01
57:26
127
Siert Vos
Huissen
58:03
57:35
128
Rob Lagendaal
Nijmegen
57:54
57:37
129
O B G Meijering
Ciko '66
57:54
57:48
130
Johan Walsweer
Ede Gld
58:59
58:36
131
A J Meesser
Duiven
1:00:00
59:13
132
No Sijben
Dutch Runners
1:00:23
59:44
133
Marco Pellegrouw
Ede Gld
1:00:39
59:44
134
Eric van Zwam
Apeldoorn
1:00:39
59:45
135
Theo Verwoert
Groesbeek
1:00:30
59:52
136
Nico Spaans
Elst Gld
1:00:40
59:54
137
Geen naam Ingevuld
Rheden
1:00:15
59:54
138
Eize Drenth
Arnhem
1:00:52
1:00:00
139
Matthieu Schepers
Atletico '73
1:01:18
1:00:26
140
Rob Koot
Gelre
1:00:55
1:00:39
141
Joep Gilissen
Malden
1:01:01
1:00:48
142
Willie Peters
Arnhem
1:01:37
1:01:17
143
Ber Zwart
Bennekom
1:01:47
1:01:22
144
Merab Jordania
Arnhem
1:02:00
1:01:24
145
Han Berndsen
Eindhoven
1:02:22
1:01:36
146
Danny Klaar
Oosterbeek
1:02:27
1:01:39
147
Ge Koelink
Soest
1:02:45
1:02:04
148
Hans Abbenhuis
Arnhem
1:05:48
1:04:57
149
Louis van Disseldorp
Utrecht
1:05:42
1:05:00
www.uitslagen.nl
18-03-2012 00:00