Uitslagenlijst Zwinstedenloop

Sluis - Zondag 18 maart 2012

HEREN, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
TEUN VAN DAMME
Oostburg (NED)
4:17
4:15
2
JENS PYFFEROEN
Sluis (NED)
4:25
4:22
3
tim van rossem
Aalst
4:28
4:25
4
ANDREAS ZWANENBURG
Breskens (NED)
4:31
4:26
5
MAX VALK
Oostburg (NED)
4:46
4:43
6
MARCHIN COTTEM
Outrijve
4:47
4:44
7
DAAN VAN MOL
Sluis (NED)
4:47
4:43
8
SANDER THIEL
Zeebrugge (Brugge)
4:50
4:44
9
MATTHIAS SERRANO
Wondelgem
4:50
4:48
10
Kenny Bogaard
Sluis (NED)
4:59
4:56
11
MICHIEL ZWANENBURG
Breskens (NED)
5:17
5:12
12
Sem Luteijn
Retranchement (NED)
5:18
5:15
13
Iben Mahieu
Harelbeke
5:19
5:16
14
Luca Valcke
Sint-Denijs
5:21
5:18
15
WILLIAM BIESBROECK
Sluis (NED)
5:23
5:20
16
LUCAS WILLEMS
Sluis (NED)
5:25
5:21
17
TOM VERMEIREN
Breskens (NED)
5:26
5:23
18
JUSTEN DE ZUTTER
Sluis (NED)
5:26
5:22
19
Peer van Eenennaam
Aardenburg (NED)
5:27
5:24
20
SEPPE TINEL
Schorisse
5:31
5:28
21
NIELS VAN HOF
Aardenburg (NED)
5:31
5:28
22
Sem Serrano
Wondelgem
5:43
5:40
23
KAS KEYMEL
Sluis (NED)
5:48
5:44
24
JOEY BRUGMAN
Aardenburg (NED)
6:00
5:57
25
YORDI VAN LIERE
Sluis (NED)
6:01
5:56
26
Miguel Broodman
Sluis (NED)
6:19
6:14
27
BAS DE CROOCK
Sluis (NED)
6:21
6:18
28
LARS VAN HOF
Aardenburg (NED)
6:35
6:32
29
PEPIJN SMITS
Sluis (NED)
6:54
6:49
30
JAYKE POLDERMAN
Sluis (NED)
7:23
7:17
31
Thijs Neele
Oostburg (NED)
8:54
8:47
DAMES, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ROMY DIELEMAN
Schoondijke (NED)
4:48
4:45
2
SAM DE CROOCK
Sluis (NED)
4:52
4:50
3
LOUISE LE COQ
Breskens (NED)
4:56
4:52
4
IZA VAN DAMME
Oostburg (NED)
5:03
5:00
5
ANNELORE D'HONT
Groede (NED)
5:12
5:07
6
IRIS CLAERHOUDT
Ter Aar (NED)
5:12
5:07
7
Liesl van Eenennaam
Aardenburg (NED)
5:15
5:11
8
Anaïs Beijer
Knokke-Heist
5:24
5:22
9
FLEUR DIELEMAN
Schoondijke (NED)
5:29
5:25
10
Esther Geldof
Middelburg (NED)
5:34
5:31
11
MITSY POLDERMAN
Sluis (NED)
5:44
5:41
12
FLOOR VAN MOL
Sluis (NED)
5:49
5:45
13
HANNE THIEL
Zeebrugge (Brugge)
6:03
5:57
14
KIRSTEN PYFFEROEN
Sluis (NED)
6:09
6:05
15
RENSKE DE ZUTTER
Sluis (NED)
6:10
6:04
16
Britt Luteijn
Retranchement (NED)
6:11
6:07
17
PETRA DOOLAEGE
Sluis (NED)
6:12
6:07
18
Lise Deleersnyder
Sint-Denijs
6:13
6:09
19
EMMELINE VAN VLIERDEN
Sluis (NED)
6:14
6:10
20
SHAKYRO VAN DEN HEUVEL
Oostburg (NED)
6:28
6:23
21
MERCEDES BRUGMAN
Aardenburg (NED)
6:35
6:30
22
LISELOTTE VAN VLIERDEN
Sluis (NED)
6:38
6:34
23
Laura Deleersnyder
Sint-Denijs
6:45
6:40
24
ROSANN KERCKHAERT
Sluis (NED)
6:53
6:50
25
SAARTJE VAN MOL
Sluis (NED)
6:57
6:51
26
EVY KERCKHAERT
Sluis (NED)
7:01
6:56
HEREN, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronnie Overgaauw
Zoutelande (NED)
14:46
14:43
2
Neal Bouterse
Middelburg (NED)
15:11
15:09
3
Ward oosterlinck
Erembodegem
15:23
15:20
4
Jean-baptist Vandeneed
Ronse/Renaix
15:39
15:37
5
Fabrice Laga
Zulte
16:08
16:06
6
Wim van de Verre
Kerksken
16:12
16:09
7
Filip Rondelée
Brugge
16:30
16:27
8
Thijs Oosterlinck
Erembodegem
16:37
16:33
9
Theo Rabout
Aardenburg (NED)
16:42
16:40
10
Dylan Rombouts
Tilburg (NED)
17:06
17:06
11
Mia De Jaegere
Ingooigem
17:35
17:35
12
kevin Strubbe
Adegem
17:40
17:36
13
Gino Harinck
Oost-Souburg (NED)
17:41
17:39
14
Alexandre Villez
Menen
18:47
18:44
15
Marijn de Greef
Oostburg (NED)
18:49
18:46
16
Sergio Harinck
Oost-Souburg (NED)
19:19
19:16
17
Jonas Sierens
Maldegem
19:23
19:19
18
Sebastiaan Bouterse
Terneuzen (NED)
19:37
19:34
19
Joseph Vanparys
Ramskapelle (Knokke-
19:49
19:46
20
Wouter van der Slikke
Retranchement (NED)
20:18
20:15
21
Floris Huigh
Schoondijke (NED)
20:54
20:51
22
Bennie Bouterse
Terneuzen (NED)
21:01
20:53
23
Kurt de Muyt
Damme
21:02
20:56
24
Luc de Clercq
Anzegem
21:02
21:02
25
Ronnie le Coq
Breskens (NED)
21:08
21:04
26
Wolf De Smet
Eeklo
21:12
21:12
27
Dieter Vansteenkiste
Menen
21:13
21:09
28
Krist de Wilde
Eeklo
21:35
21:35
29
Stijn Quintelier
Heusden (O.-Vl.)
21:43
21:33
30
Peter Verlinden
Sluiskil (NED)
21:45
21:45
31
Robbe van Haverbeke
Eeklo
21:47
21:41
32
Erik van den Heuvel
Oostburg (NED)
22:33
22:22
33
Eddy Jansen
Breskens (NED)
22:38
22:33
34
Arthon Valcke
Sint-Denijs
22:41
22:41
35
Veron Schram
Sluis (NED)
23:15
23:12
36
Arno van Damme
Oostburg (NED)
23:28
23:20
37
Annys Pascal
Knokke
23:50
23:46
38
Stefan Van Lier
Bonheiden
24:04
24:00
39
Arno Van Haverbeke
Waarschoot
24:35
24:35
40
Philip Verspecht
Aalst
25:23
25:13
41
Patrick van de walle
Oudenaarde
26:03
26:03
42
Michael Pyck
Erpe-Mere
26:17
26:09
43
Robin van Achter
Herzele
26:22
26:16
44
StephanDelvoye
Harelbeke
26:35
26:26
45
Willem Verhaeghe
Tielt
26:42
26:32
46
Yoshi Momballieu
Torhout
26:46
26:33
47
Bram Dees
Philippine (NED)
27:04
27:04
48
Pieter Becquart
Menen
27:05
26:53
49
Degroote Hans
Gavere
27:18
27:09
50
Bram de Wilde
Eeklo
27:28
27:19
51
Paul Koole
Vlissingen (NED)
27:54
27:43
52
Daan de Wilde
Eeklo
27:55
27:48
53
Theo Ide
Sluis (NED)
28:24
28:11
54
Stefaan De Langhe
Maarkedal
29:18
29:18
55
Martin Claeys
Brugge
30:51
30:40
56
Bas van Melle
Sluis (NED)
30:52
30:40
57
George Schanck
Oostburg (NED)
31:29
31:16
DAMES, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sylvie Verthe
Avelgem
19:21
19:17
2
Josephine Rondelée
Brugge
20:16
20:11
3
Ellen Musschoot
Sint-Kruis (Brugge)
20:33
20:27
4
Dewi Karels
Breskens (NED)
20:41
20:39
5
Bianca Luteijn
Oostburg (NED)
20:42
20:39
6
Martine boute
Waarschoot
22:12
22:07
7
Ulrike Nelis
Beernem
22:25
22:22
8
Monique Nobus-vd Broec
Aardenburg (NED)
22:49
22:49
9
Yente van Cuijck
Retranchement (NED)
23:26
23:22
10
Evelien de Visser
IJzendijke (NED)
23:58
23:53
11
Christianne Janse
Zoutelande (NED)
24:12
23:59
12
Kelly van Leeuwe
Breskens (NED)
24:19
24:15
13
Marielle Simonse
Goes (NED)
25:12
25:00
14
Vera van Damme
Herzele
25:37
25:26
15
Annet van Parijs
Sluis (NED)
25:59
25:53
16
Georgette Knockaert
Oostkamp
26:16
26:10
17
Charlotte Pyck
Erpe-Mere
26:17
26:09
18
Anouk van Weijnsbergen
Oostburg (NED)
26:20
26:20
19
Ann delvoye
Zwevegem
26:29
26:29
20
Alexandra Van Doezelaa
Biervliet (NED)
26:48
26:36
21
Sandra Scheppers
Sint Kruis (NED)
26:50
26:39
22
Karin Verweij
Eindhoven (NED)
26:51
26:44
23
Anemoon Spitaels
Brakell
26:54
26:48
24
Marijke Vanparys
Knokke-Heist
26:59
26:55
25
Marjolein Rombouts
Tilburg (NED)
27:01
26:49
26
Vandecauter Veerle
Gavere
27:15
27:06
27
Chanel de Keuninck
Knokke
27:49
27:41
28
Daisy Boogaard
Houten (NED)
28:11
28:05
29
Sofie Verhelst
Zottegem
28:36
28:28
30
Claire Serbruyns
Knokke-heist
28:40
28:34
31
Karin Noe
Lede
29:07
28:57
32
Els Segers
Oudenaarde
29:13
29:03
33
Ann Beeckman
Zwalm
29:15
29:05
34
Katelijne Dhaeyer
Maarkedal
29:21
29:08
35
Rita Slabbynck
Erpe-mere
29:52
29:47
36
Evelien Van Lancker
Zottegem
29:58
29:58
37
Siska Verriest
Heist-aan-Zee
30:10
30:10
38
Jozian Zonnevijlle
Oostburg (NED)
30:20
30:20
39
Conny Alberts
Brugge
30:51
30:40
40
Sylvia Meyers
Knokke-Heist
31:00
31:00
41
Greetje Rappé
Knokke-Heist
31:10
30:59
42
Annelies van Melle
Sluis (NED)
31:12
31:01
43
Fabienne Van Den Brouc
Harelbeke
31:17
31:08
44
Pia van Opdurp
Schoondijke (NED)
31:54
31:41
45
Sofie Dhooge
Merelbeke
32:15
32:05
46
Veronique de Caluwe
Waterlandkerkje (NED
33:33
33:22
47
Patricia de Croock
Maldegem
33:34
33:22
48
Laura Rogge
Brakel
33:55
33:49
49
Sophie Matthys
Lovenjoel
35:01
34:51
50
Vera Audoor
Oostende
36:19
36:19
51
Renée Rogge
Brakel
37:57
37:51
52
Emmy De Cock
Brakel
37:57
37:51
HEREN, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Algoet
Sint-Kruis (Brugge)
31:46
31:42
2
Stephen Soetaert
Otegem
33:09
33:05
3
Frederik de Vuyst
Ronse
33:43
33:40
4
Eric Cappon
Zuidzande (NED)
33:45
33:45
5
Bert Decoene
Kuurne
34:19
34:16
6
Valentijn de Brabander
Evergem
34:32
34:29
7
Thijs Blondeel
Knokke-Heist
34:46
34:42
8
Emiel Sportivo
Deerlijk
34:56
34:52
9
Matti Buysse
Assenede
35:45
35:42
10
William Van De Catsije
Brakel
35:52
35:48
11
Bart de Schuymer
Gent
36:17
36:17
12
Werner Dumeez
Machelen
36:23
36:19
13
Peter Hamers
Oostende
36:46
36:46
14
Mike Verbeke
Sint-Laureins
36:50
36:42
15
Abi Van Lare
Terneuzen (NED)
37:15
37:11
16
Peter de Vet
Axel (NED)
37:28
37:25
17
Yann Thai-Thuc
Knokke-Heist
38:13
38:13
18
Danny Vanden Ijvere
Ingelmunster
38:24
38:19
19
Martin Labaere
Roeselare
38:44
38:19
20
Geert Martens
Evergem
39:07
39:02
21
Kenny Huysman
Brakel
39:51
39:47
22
Dick Slagter
Zaamslag (NED)
39:52
39:46
23
Leo de Bruijn
Oostkapelle (NED)
39:54
39:49
24
Frank Lauwers
Avelgem
39:55
39:35
25
Gregory Cool
Otegem
39:58
39:54
26
Janiek Colpaert
Brugge
40:00
39:49
27
Lorenzo Mahieu
Harelbeke
40:02
39:42
28
Raf Deprez
Heestert
40:04
40:00
29
Bart Wouters
Lier
40:11
40:00
30
Paul Depluverez
Saint-Sauveur
40:23
40:16
31
Lars Van der Linden
Sint-Niklaas
40:48
40:29
32
Dean Vanwalleghem
Lauwe
40:49
40:34
33
Patrick Soetaert
Otegem
40:52
40:44
34
Vestraete Carlos
Ingelmunster
40:56
40:50
35
Eric Menhaut
Nevele
40:59
40:52
36
Frank de Bree
Sijsele
41:01
40:53
37
Frederik Leeman
Brakel
41:26
41:26
38
Youri Groosman
Sint-Laureins
41:28
41:23
39
Laflere Lieven
Kortrijk
41:32
41:32
40
Lieven Sandrap
Maarkedal
41:37
41:29
41
Johan Huigh
Schoondijke (NED)
42:09
42:00
42
Niek Rijnberg
Zuidzande (NED)
42:10
41:57
43
Kurt Vermeersch
Izegem
42:12
42:07
44
Renzo Vanhoorelbeke
Kortrijk
42:19
42:04
45
Jacques Speliers
Aalst
42:26
42:16
46
Didier Dujardyn
Gent
42:27
42:09
47
Piet Cambier
Oostkamp
42:31
42:14
48
Marc van de Werf
Lembeke
42:44
42:39
49
Jack Smits
Oost-Souburg (NED)
42:47
42:32
50
Dirk Lichtert
Anderlecht
42:53
42:37
51
Philippe Vanrysselberg
Knokke-Heist
43:14
43:14
52
Glenn De Hondt
Brugge
43:17
43:07
53
Joris van Meirvenne
Evergem
43:22
43:10
54
Kurt Vandepitte
Knokke-Heist
43:24
43:18
55
Koen ameye
Waregem
43:28
43:28
56
Laurens Heuzel
Zeebrugge (Brugge)
43:39
43:39
57
Hendrik Mostrey
Diksmuide
43:51
43:36
58
Jules Neyens
Blankenberge
44:02
43:45
59
Dennis Doens
Oostburg (NED)
44:16
44:06
60
Steven Van de Veire
Rotterdam (NED)
44:17
44:03
61
Robin Rollier
De Haan
44:35
44:10
62
Sven Pylyser
Breden
44:38
44:28
63
Jan van de Linde
Oostburg (NED)
44:40
44:31
64
Yves Labie
Brakel
44:42
44:32
65
Andre Verhelst
Damme
44:53
44:45
66
Raf Janssens
Sint-lievens-houtem
44:59
44:48
67
Jean-Pierre Decramer
Zeebrugge (Brugge)
45:12
45:00
68
Hubert Vanlanduyt
Maldegem
45:16
45:16
69
Jerome de Waele
Knokke-Heist
45:19
45:13
70
Frederique Adriansens
Knokke-Heist
45:21
45:16
71
David Limpens
Brakel
45:22
45:13
72
Fabien de Neve
Knokke-Heist
45:27
45:19
73
Steven Peetermans
Blaasveld
45:35
45:06
74
Alexander De Rycke
Haasdonk
45:40
45:17
75
Gino Gruyaert
Roeselare
45:53
45:48
76
Michiel De Rycke
Haasdonk
45:55
45:32
77
Remco Ivens
Stekene
46:00
45:40
78
Jacques Goedgebeur
Damme
46:03
45:49
79
Sig van de Walle
Eeklo
46:05
45:43
80
Robert Vandewalle
Moerbeke-Waas
46:05
45:56
81
Simon de Feyter
Schoondijke (NED)
46:12
46:03
82
Rinus Mulders
Lage Zwaluwe (NED)
46:19
46:11
83
Dirk Claus
Lede
46:25
46:01
84
Luc Thomas
Evergem
46:26
46:14
85
Christiaan Guidee
Brugge
46:29
46:29
86
Braeckman Luc
Ledeberg
46:32
46:11
87
Jan-Piet Flikweert
Oostburg (NED)
46:33
46:21
88
Didier Buysse
IJzendijke (NED)
46:34
46:27
89
Jean-pierre Boucquet
Zwijnaarde
46:36
46:25
90
Eric Sierens
Maldegem
46:40
46:29
91
Ivo van de Put
Lier
46:49
46:27
92
Christiaan Rottiers
Erpe-Mere
46:59
46:38
93
Marco Grozema
Vlissingen (NED)
47:01
46:45
94
Jacky van Cuijck
Retranchement (NED)
47:02
46:49
95
Nick van Kranenburg
Heist-aan-Zee
47:06
46:47
96
Willy de Ridder
Kapellen (Antw.)
47:08
46:47
97
Patrick Segers
Blankenberge
47:17
47:02
98
Guus Picavet
Oostburg (NED)
47:18
46:56
99
Luc De Vriendt
Ruiselede
47:23
47:01
100
Redgy Gilden
Knokke-Heist
47:29
47:01
101
Mario Cauwe
Mariakerke
47:42
47:37
102
Kristof Calis
Wevelgem
47:43
47:30
103
Marnix Clevers
Lissewege
47:48
47:48
104
Daan Dieleman
Zaamslag (NED)
48:06
47:56
105
Philip Heyndrickx
Moerkerke-Damme
48:11
47:53
106
Kris van Wettere
Semmerzake
48:13
47:58
107
Hervé Seyns
Menen
48:18
48:04
108
Toni Luteijn
Retranchement (NED)
48:26
48:14
109
Angelo de Vriend
Maldegem
48:30
48:30
110
Tom Van Overbeke
Brugge
48:38
48:24
111
Marco Minderhoud
Nieuwvliet (NED)
48:58
48:44
112
Peter de Vilder
Jabbeke
49:04
49:04
113
Jurgen van Himst
Sint-Pauwels
49:07
48:42
114
Freddy Van Lancker
Ninove
49:20
49:10
115
Eddy Blondeel
Knokke-heist
49:25
49:17
116
Rik van Schuur
Oostburg (NED)
49:39
49:22
117
Franky Brackeva
Brakel
49:56
49:47
118
Siegfried Struyvelt
Mariakerke
49:57
49:43
119
Werrebrouck Donald
Adegem
50:08
49:53
120
Rombaut Martens
Brakel
50:11
50:02
121
Rob kroonen
Hulst (NED)
50:17
50:02
122
Ruben Dhont
Sint-laureins
50:28
50:07
123
Jos Vandaele
Blankenberge
50:31
50:18
124
Albert de Ketelaere
Brugge
50:35
50:23
125
Marnix Willems
Boekhoute
50:42
50:17
126
Wim Kint
Kloosterzande (NED)
50:43
50:43
127
Wim Huigh
Cadzand (NED)
50:44
50:35
128
Dirk de Ruiter
Schoondijke (NED)
50:48
50:38
129
Bertrand Haeck
Beernem
50:51
50:25
130
Frank Gijsel
Sluis (NED)
50:57
50:51
131
Luc Gheyle
Damme
51:01
50:42
132
Stijn Gheyle
Damme
51:01
50:44
133
Davy Lambrecht
Westkerke
51:32
51:07
134
Jose Cuesta
Sint-Martens-Lierde
51:40
51:29
135
Dirk Mortier
Oedelem
51:43
51:21
136
Stefan VandenHeuvel
Knokke-Heist
51:55
51:33
137
Joffrey Decock
Sint-Kruis (Brugge)
52:02
51:37
138
Erwin Cornelis
Biervliet (NED)
52:05
51:39
139
Theo Dierikkx
Oostburg (NED)
52:39
52:14
140
Bernard Vanassche
Zwijndrecht
53:01
53:01
141
Tony Rieke
Evergem
53:17
52:49
142
Bram Moerman
Sluis (NED)
53:44
53:37
143
Nico Verheul
Oostburg (NED)
53:57
53:46
144
Dick van Beek
Oostburg (NED)
54:24
54:05
145
Willy Schaepdrijver
Knokke
55:11
54:42
146
Johan de Wispelaere
Sint Kruis (NED)
55:22
54:55
147
Petro Debou
Steenkerke (W.-Vl.)
55:38
55:26
148
Michel Migerode
Wetteren
55:46
55:22
149
Paul kreps
Knokke-Heist
55:53
55:33
150
Stefan Vermue
Sluis (NED)
55:53
55:47
151
Luc van den Neucker
Sint-laureins
56:03
55:42
152
Guido Andries
Sint-Niklaas
57:15
56:47
153
Philippe Damman
Waregem
57:49
57:38
154
Bart Vandermoere
Oedelem
58:54
58:40
155
Alex Van Wijmeersch
Zwalm
59:58
59:35
156
Kris Liveyns
Hoeilaart
1:00:01
59:48
157
Dick Verhelst
Zaamslag (NED)
1:00:30
1:00:09
158
Paul Hermans
Sluis (NED)
1:00:41
1:00:18
159
Ben Van Vlierden
Antwerpen
1:01:51
1:01:33
160
Frans Buysse
Oostburg (NED)
1:02:22
1:02:09
161
Guido Vanmassenhove
Zuienkerke
1:02:29
1:02:09
162
Yves Crombez
Maarkedal
1:03:17
1:03:04
DAMES, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nina Lauwaert
Sint-Niklaas
37:26
37:26
2
Frédérique Versluijs
Zuidzande (NED)
38:17
38:12
3
Lies Deruddere
Wevelgem
38:32
38:28
4
Laurence Tack
Affligem
40:25
40:25
5
Linda Coppens
Moorsel
40:50
40:46
6
Catherine Verhelst
Knokke-Heist
40:56
40:50
7
Nancy Tanghe
Knesselare
42:29
42:19
8
Nancy Vandamme
Ingelmunster
44:36
44:31
9
Marina STEPPE
Aalst
44:44
44:35
10
Bianca van den Brink
Utrecht (NED)
45:10
45:00
11
Priscilla Meerman
Vlissingen (NED)
45:14
45:10
12
Isabelle de Leu
Blankenberge
45:59
45:45
13
Kim du Puy
Terneuzen (NED)
46:06
45:50
14
De baets Soetkin
Heusden (O.-Vl.)
46:10
45:59
15
Evy Sierens
Maldegem
46:39
46:29
16
Anneleen De Bock
Brakel
46:48
46:48
17
Anouska van Damme
Clinge (NED)
46:49
46:41
18
Wendy Warnez
Poelkapelle
47:47
47:30
19
Karin Bultynck
Knokke-Heist
48:15
48:09
20
Romina Brysbaert
Westvleteren
48:24
48:18
21
Sabine Versluys
Knesselare
48:59
48:49
22
Griet Baeyens
Erembodegem
49:18
49:02
23
Vera Ackermans
Machelen
49:23
49:11
24
Jan Malfait
Blankenberge
49:26
49:12
25
MULS Anne
Seraing
49:37
49:18
26
Annick Dhont
Waarschoot
49:38
49:18
27
Angelique Harinck
Oost-Souburg (NED)
49:40
49:40
28
Sabine Bolle
Ichtegem
49:41
49:28
29
Angelique Denijs
Zottegem
49:48
49:39
30
Mieke Bossuyt
Zwevegm
49:49
49:43
31
Hilde Douven
Avelgem
49:50
49:44
32
Greet Vanderwaeren
Korbeek-Lo
49:57
49:35
33
Hannah Risseeuw
Groede (NED)
49:59
49:40
34
Francoise Koole-Luteij
Vlissingen (NED)
50:18
50:00
35
Christa Bultynck
Knokke-Heist
50:23
50:16
36
Petra Depaepe
Avelgem
50:23
50:16
37
Esther Westerweele
Aardenburg (NED)
50:34
50:23
38
Katrien Boutens
Sint-Andries
50:35
50:23
39
Kathleen Heyvaert
Haaltert
50:45
50:45
40
Suzie van den Heuvel
Breskens (NED)
51:19
51:12
41
Diana Valk
Oostburg (NED)
51:22
51:22
42
Cindy Mees
Zelzate
51:25
51:06
43
Marianne Declerck
Waregem
51:31
51:18
44
Lien Defruyt
Knesselare
51:35
51:23
45
Cindy de Temmerman
Sint-Martens-Lierde
51:39
51:28
46
Sandra van Quekelbergh
Aardenburg (NED)
51:46
51:35
47
Veerle Depauw
Betekom
52:52
52:32
48
Annemieke Rijnberg
Zuidzande (NED)
52:52
52:40
49
Annick Verleye
Knokke-heist
52:57
52:39
50
Miet Gobert
Knokke-Heist
52:57
52:41
51
Claudine Goethals-de T
Aardenburg (NED)
52:58
52:43
52
Emilie Royaux
Rollegem
53:00
52:53
53
Ann Stevens
Knokke
53:09
52:58
54
Marie Jeanne De Keyser
Bellem Aalter
53:17
52:49
55
Natacha Cordy
Westkerke
53:19
52:54
56
Sabine Tanghe
Blankenberge
53:28
53:10
57
Greta Vervondel
Oudenaarde
53:43
53:43
58
Stephanie Ryckaert
Knokke-Heist
53:45
53:28
59
Van Troye Hilde
Blankenberge
53:52
53:36
60
Elke Naessens
Waregem
54:01
54:01
61
Christel de Vrindt
Hofstade (O.-Vl.)
54:19
53:55
62
Pia Van den Bonne
Asse
54:22
53:56
63
Dominique Wouters
Gierle
54:25
54:25
64
Pascale Verhelst
Ramskapelle
54:29
54:09
65
Katrien Eloot
Zottegem
54:30
54:08
66
Lisa van Hyfte
Heist-aan-Zee
55:18
55:00
67
Matacha Soete
Lombardsijde
55:29
55:03
68
Wendy Vermeulen
Kwadendamme (NED)
55:35
55:17
69
Ellen Michielsen
Groede (NED)
55:41
55:23
70
Marijke de Milliano
Rotterdam (NED)
55:42
55:34
71
Mariette van de Weyer
Geel
56:18
55:57
72
Nancy Heyneman
Heist Aan Zee
56:20
55:52
73
Nicole de Coninck
Sint-jan-in-eremo
56:21
55:56
74
Anne-marie de Smet
Zwijnaarde
56:43
56:19
75
Magda Croes
Knokke-Heist
56:53
56:37
76
Carla De Kemele
Bissegem
57:05
56:40
77
Ann Dhaen
Belsele
57:11
56:43
78
Machteld Desimpel
Waregem
57:13
57:06
79
Ingrid Bouckaert
Knokke-Heist
57:20
57:03
80
Roos Cattoir
Hulst (NED)
58:03
57:45
81
Sofia Bouzoumita
Hulst (NED)
58:08
57:51
82
Els Verschelden
Brakel
58:08
57:42
83
Ann Van Bockstael
Brakel
58:08
58:08
84
Ann De Clercq
Brakel
58:09
57:43
85
Isabelle van der Brach
Brakel
58:11
57:44
86
Sabrina De Wint
Aalst
58:28
58:04
87
Bernadette Machtelinck
Zottegem
58:38
58:18
88
Nancy de Censel
Aalst
58:39
58:16
89
Sandra VAN POTTELBERGH
Aalst
59:04
58:41
90
Kristine Meganck
Aalst
59:05
58:41
91
Monique van Waes
Utrecht (NED)
59:25
59:09
92
Fabienne Bloes
Knokke
59:35
59:07
93
Ilse Dierickx
Sint-Andries
59:41
59:12
94
Pascale Acke
Brugge
59:54
59:44
95
Linda De Rese
Knokke-Heist
1:00:19
59:59
96
Ann De Buck
Maldegem Kleit
1:00:36
1:00:07
97
Anne Hermans
Sluis (NED)
1:00:41
1:00:18
98
Els Jonckheere
Blankenberge
1:00:48
1:00:28
99
Annick de Pauw
Blankenberge
1:00:51
1:00:32
100
Sibylle Desmidt
Knokke-Heist
1:00:55
1:00:27
101
Floryn Maria
Blankenberge
1:00:58
1:00:45
102
Selos Evy
Brakel
1:01:01
1:00:41
103
Sylvia Verbouw
Knokke-heist
1:01:12
1:00:55
104
Claudine van Meenen
Knokke
1:01:12
1:00:45
105
Marleen Desmet
Varsenare
1:01:37
1:01:26
106
Liesbet de Wilde
Knokke-Heist
1:01:48
1:01:31
107
Tine Simoens
Landskouter
1:01:53
1:01:29
108
Carine de Zutter
Blankenberge
1:02:28
1:02:09
109
Isabelle Royaux
Knokke-Heist
1:04:00
1:03:53
110
Anne-Jolie Deboo
Rollegem
1:04:00
1:03:52
111
Cindy Boschmans
Brakel
1:04:28
1:04:07
112
Maniola Spitaels
Brakel
1:04:29
1:04:09
113
Diane Stiers
Knokke-Heist
1:04:46
1:04:30
114
Aleida Evers
Zeewolde (NED)
1:05:06
1:04:49
115
Carine Buysse
Zwalm
1:06:41
1:06:41
HEREN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dieter Brouckaert
Eendr. Aalst (EA)
1:10:21
1:10:19
2
Nico Serroen
DAPALO
1:10:24
1:10:20
3
Sebastien Schletterer
Dynamica-Vlissingen
1:10:41
1:10:39
4
Frederic van den Meede
AZW
1:11:04
1:11:01
5
Nico van Damme
AC Geraardsbergen
1:11:06
1:11:06
6
Aman Gemeda
KAA Gent
1:11:08
1:11:06
7
Davy Stieperaere
DAPALO
1:11:48
1:11:46
8
Elias Schack
Eendr. Aalst (EA)
1:13:01
1:12:58
9
Mathias Bequaert
Eendr. Aalst (EA)
1:14:00
1:13:57
10
Bart Bleyaert
Alg. Brugse AV
1:14:22
1:14:21
11
Tom Vanslambrouck
Eendr. Aalst (EA)
1:14:25
1:14:23
12
Dimitri Caby
KAA Gent
1:14:32
1:14:29
13
Francies van Steenbrug
KAA Gent
1:14:49
1:14:45
14
Patrick Van Petegem
AC Zottegem
1:15:04
1:15:02
15
Mathieu Lazou
KAA Gent
1:15:24
1:15:22
16
Cedric de Caluwe
Alg. Brugse AV
1:15:34
1:15:31
17
Jeroen Swinnen
HC Oostende
1:15:44
1:15:39
18
Steven Broucke
MAC Westhoek
1:16:13
1:16:13
19
Lieven van Heule
De Krekenlopers
1:16:44
1:16:40
20
Maarten van de Sompel
Runners Evergem
1:16:52
1:16:48
21
Stefan Geuens
Vabco Mol
1:17:07
1:17:04
22
Frederik van Eykeren
SMO
1:17:12
1:17:09
23
Mario Vanacker
Poelkapelle
1:18:15
1:18:15
24
Kristof Huyghe
KAV Roeselare (AVR)
1:18:18
1:18:13
25
Bart Ysebaert
Alg. Brugse AV
1:18:25
1:18:20
26
Wout Moreel
Alg. Brugse AV
1:18:25
1:18:21
27
Stefaan Stockman
KAV Roeselare (AVR)
1:18:35
1:18:35
28
Thomas Van de put
Lier
1:19:01
1:18:57
29
Jan Vijverman
Eendr. Aalst (EA)
1:19:29
1:19:26
30
Wim Laloo
SMO
1:19:37
1:19:28
31
Kevin Brysbaert
AC Hoppeland
1:19:48
1:19:45
32
Dominic De Caluwé
SMO
1:21:08
1:20:48
33
Niek Lingier
Aartrijke
1:22:14
1:22:09
34
Sam Bracke
Diksmuide
1:22:23
1:22:04
35
onbekend
onbekend
1:22:36
1:22:31
36
Stefan Toelants
Be-Fast
1:22:39
1:22:21
37
Glenn Vermander
DAPALO
1:23:04
1:23:00
38
Peter Van Laere
Moerbeke-Waas
1:24:25
1:24:18
39
Kristof De Smet
AC Zottegem
1:24:49
1:24:45
40
Quentin Rottier
Bruxelles
1:25:52
1:25:40
41
Erwin Vangauwenberghe
Sinaai-Waas
1:26:04
1:25:54
42
Bavo Sierens
M.T.V.
1:26:05
1:25:58
43
John Schotsaert
Brakel
1:26:17
1:26:11
44
Vincent Vantyghem
BEHO
1:26:59
1:26:50
45
Wim De Vreese
RC Gent
1:27:35
1:27:29
46
Peter de Ketelaere
World Runners Belgiu
1:27:50
1:27:31
47
Cristophe De ketelaere
World Runners Belgiu
1:27:51
1:27:32
48
Patrick Blomme
SMO
1:27:58
1:27:52
49
Koen Landuyt
AC Meeltjesland
1:28:09
1:27:48
50
Ward Goethals
M.T.V.
1:28:16
1:28:04
51
Dirk Goossens
Nevele
1:28:20
1:28:10
52
Endy Slock
Scheldesport
1:28:22
1:28:15
53
Dennis Florussen
Scheldesport
1:28:22
1:28:15
54
Andres de Witte
Terneuzen (NED)
1:28:24
1:28:10
55
Alexander Dekker
Dynamica-Vlissingen
1:28:29
1:28:21
56
Danny van Langenhove
World Runners Belgiu
1:28:37
1:28:16
57
Sander Verminck
De Krekenlopers
1:28:45
1:28:35
58
Jeroen de Nood
Middelburg (NED)
1:28:48
1:28:32
59
Olof Hoogesteger
Vlissingen (NED)
1:28:51
1:28:27
60
Jochen Himpe
Waregem
1:29:04
1:28:52
61
Andy Huybens
De Krekenlopers
1:29:07
1:28:58
62
Kurt Ghesquiere
sodibrug
1:29:20
1:29:09
63
Sven De Lange
Run for Fun Zwalm
1:29:22
1:29:03
64
Mike Vanderroost
Gent
1:29:28
1:29:16
65
Thomas Seynnaeve
Gent
1:29:45
1:29:08
66
Nico Vekeman
JC Erwetegem
1:30:24
1:30:18
67
Kiza Shaila
Brugge
1:30:27
1:30:17
68
Mark Dhuyvetter
Biervliet (NED)
1:30:59
1:30:38
69
Jurgen De Wettinck
Kaag Leielopers
1:31:11
1:31:06
70
Jan Porrez
Run for Fun Zwalm
1:31:13
1:30:55
71
Van der meirsch Tommy
alva (Atl. Land van
1:31:41
1:31:24
72
Jan-Joris Jooss
Goes (NED)
1:31:50
1:31:20
73
Peter Dekker
Dynamica-Vlissingen
1:32:12
1:32:03
74
Tony van den Neucker
De Krekenlopers
1:32:22
1:32:13
75
Kenneth Huysentruyt
Zwevegem
1:32:25
1:31:37
76
Noreilde Dieter
Avelgem
1:32:29
1:31:41
77
Kevin De Corte
World Runners Belgiu
1:32:41
1:32:19
78
Olivier Verhaege
ACME
1:32:42
1:32:22
79
Op de beeck Jürgen
Merksem
1:32:48
1:31:58
80
Steven Vermeulen
Melsele
1:33:12
1:33:01
81
Wannes Wylin
Nevele
1:33:19
1:33:04
82
Natthieur de Cock
Emergency2run
1:33:50
1:33:39
83
Didier Fontaine
DTTA
1:33:51
1:33:29
84
Bruno De Rynck
AC Hoppeland
1:34:06
1:33:50
85
Kim de Meulder
Antwerpen
1:34:15
1:33:57
86
Tom Weber
Antwerpen
1:34:35
1:34:17
87
Ignace Decloedt
Maldegem
1:34:52
1:34:13
88
Bruno Serrano
KAA Gent
1:34:59
1:34:24
89
Tom Dumont
alva (Atl. Land van
1:35:31
1:35:14
90
David Depuydt
SMO
1:36:19
1:35:51
91
Piet Lammertyn
Adegem
1:36:55
1:36:03
92
Bart Vandewiele
AG Insurance
1:37:05
1:36:51
93
Aäron Overmeire
SMO
1:37:14
1:37:14
94
Patrick Van Dyck
Antwerpen
1:37:18
1:36:51
95
Michiel Willaert
Edan/sports2 running
1:37:49
1:37:29
96
Jurgen Bruyneel
Ooigem
1:37:49
1:37:37
97
Dries Verstraete
Zerkegem
1:38:19
1:37:54
98
Filip Everaert
Tri Team 70.3
1:38:29
1:37:48
99
Jurgen Verlinden
Zottegem
1:38:29
1:37:44
100
Philippe Van den Abbee
Tri Team 70.3
1:38:30
1:37:49
101
David van Roy
Lille
1:38:33
1:38:17
102
Karel Verbeke
De Krekenlopers
1:38:51
1:38:44
103
Wim De Wit
Breendonk-Puurs
1:39:08
1:39:08
104
Thierry Gabriels
joggingteam de olifa
1:39:19
1:39:02
105
Declerck Peter
Runners Evergem
1:39:22
1:39:10
106
Bram Van den Berghe
Triatlon Damme
1:39:32
1:38:47
107
Bert Wauters
Oosteeklo
1:39:34
1:39:06
108
Joris Moens
Spiridon Aalst
1:39:50
1:39:35
109
De Ridder Jim
alva (Atl. Land van
1:40:30
1:39:59
110
Kurt De Nil
Spiridon Aalst
1:40:55
1:40:19
111
Jeroen Van Gorp
Antwerpen
1:41:01
1:40:21
112
Germund Vandewiele
Heist-aan-Zee
1:41:05
1:40:41
113
Peter Ghequiere
World Runners Belgiu
1:41:10
1:40:47
114
Christophe Raes
Oekene
1:41:43
1:41:43
115
Pilip van Vaerenbergh
Sint-Niklaas
1:42:41
1:41:50
116
Michael Vanneste
AB Marke
1:42:58
1:42:37
117
Gunther Segers
alva (Atl. Land van
1:43:23
1:42:42
118
Paul van de Veire
Oostburg (NED)
1:44:13
1:43:40
119
Filip Kennis
Balen
1:44:29
1:44:12
120
Pascal Loncke
No Limit Team
1:44:31
1:44:16
121
Van Troye Bart
Blankenberge
1:44:34
1:44:04
122
Stefaan Vanmassenhove
BredeneSport Running
1:46:30
1:46:22
123
Robby Van Parijs
Runners Maarkedaal
1:46:44
1:46:27
124
Christof de Windt
Maldegem
1:47:01
1:46:27
125
Ronny van den Acker
Schriek
1:47:04
1:46:29
126
Koen Polfliet
IMPALA RUNNING TEAM
1:47:07
1:46:47
127
Bram Tuytens
Zomergem
1:47:28
1:47:03
128
Sven De Meydts
Zeebrugge
1:47:39
1:47:39
129
Chris Deleersnyder
NLT
1:47:47
1:47:38
130
Raf Ide
Behac
1:48:34
1:47:56
131
Steven Demeersseman
Runners Maarkedaal
1:48:41
1:48:23
132
Wim van de Veire
De Krekenlopers
1:49:00
1:48:42
133
Koen Vereecken
Drongen
1:49:12
1:48:43
134
Willems Björn
Maldegem
1:50:26
1:49:52
135
Stijn Goeman
Wichelen
1:50:47
1:50:27
136
Erwin de Putter
Terneuzen (NED)
1:50:57
1:50:39
137
Steve Devlieghe
Knokke-Heist
1:50:57
1:50:06
138
Daniël Thylys
Wingene
1:51:52
1:51:00
139
Francis Dombrecht
sodibrug
1:51:57
1:51:13
140
Thomas Pauwels
Atriac
1:52:06
1:51:35
141
Sammy Deweerdt
Zulte
1:52:36
1:52:14
142
Tim Seynaeve
Lombardsijde
1:52:55
1:52:05
143
Kristof Gaudesaboos
Waardamme
1:55:23
1:54:38
144
Mark Geens
Be-Fast
1:56:50
1:56:24
145
`Hans Vamsweevelt
Antwerpen
1:57:00
1:56:43
146
Robin Velghe
Wingene
1:57:09
1:56:19
147
Persyn Christof
Lissewege
1:57:37
1:56:57
148
Koen Vantorre
Running Team Knokke
1:58:26
1:57:41
149
Wim De Smet
Joggingclub Wevelgem
2:00:01
1:59:35
150
Serge Tulen
Loopgroep Zeeland
2:03:17
2:02:45
151
De caluwé Dennis
Wetteren
2:04:09
2:03:19
152
Steve Landuyt
Heist Aan Zee
2:06:05
2:05:20
153
Stefhan Schepkens
Sint Michiels
2:08:21
2:07:24
154
Stijn Lamont
Harelbeke
2:12:18
2:11:39
155
Tony Claeys
Knokke-Heist
2:14:29
2:13:43
156
Tom Van Raepenbusch
Knokke-Heist
2:15:56
2:15:09
157
Joris Van Poucke
Sint-Pauwels
2:23:09
2:22:13
158
Johan Driessens
Brecht
2:25:10
2:24:24
H40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc van Asbroeck
KAA Gent
1:11:21
1:11:18
2
Guy DE BLANDER
ACG
1:12:00
1:11:58
3
Hans Reigel
Lebbeke
1:12:34
1:12:32
4
Wim Mory
AC Zottegem
1:15:50
1:15:47
5
Jo van Dorpe
Roeselare
1:16:48
1:16:43
6
Christ Vandenbroucke
DAPALO
1:17:07
1:17:04
7
Guy D'heer
Berlare
1:17:38
1:17:34
8
Alwin Vermeulen
AV '56
1:19:06
1:19:06
9
Lognoul Fabien
RFCL
1:19:15
1:19:12
10
Freddy Van Lierde
AC Zottegem
1:19:59
1:19:55
11
Christian Plume
AC Zottegem
1:20:07
1:20:04
12
Gino Primo
St-Amandsberg
1:20:22
1:20:18
13
Yves de Poorter
Knokke-Heist
1:20:26
1:20:20
14
Dirk Boons
Vabco Mol
1:20:56
1:20:46
15
Frank Dejonghe
DAPALO
1:21:11
1:21:07
16
Perry Vanmeenen
DAPALO
1:21:14
1:21:10
17
Eddy Bonne
De Krekenlopers
1:21:28
1:21:22
18
Edwin van Alphen
Dynamica-Vlissingen
1:21:37
1:21:30
19
Stefaan Derous
sodibrug
1:21:56
1:21:48
20
Melis Rudy
Vabco Mol
1:22:01
1:21:51
21
Rudy vanden Branden
Spiridon Aalst
1:22:05
1:21:54
22
Borloo Stefaan
AC Zottegem
1:22:21
1:22:16
23
Jan Stockman
Knokke-heist
1:22:39
1:22:35
24
Patrick van Wassenhove
alva (Atl. Land van
1:22:42
1:22:30
25
Patrick de Man
alva (Atl. Land van
1:22:43
1:22:31
26
Karel Vanduynslager
No Limit Team
1:23:00
1:22:54
27
Alain Bruyneel
World Runners Belgiu
1:23:01
1:22:55
28
Geert de Brouwer
alva (Atl. Land van
1:23:30
1:23:19
29
Danny Peersegaele
World Runners Belgiu
1:23:45
1:23:39
30
Joris Casier
Sint-Kruis (Brugge)
1:23:51
1:23:43
31
Gunther De Ron
Vabco Mol
1:24:19
1:24:12
32
Jeroen Ramon
Sint-Kruis (Brugge)
1:24:24
1:24:07
33
Nick Bruneel
Gavertrimmers
1:24:28
1:24:18
34
Gunther Vandenbossche
Spiridon Aalst
1:24:30
1:24:23
35
Dirk de Gols
Spiridon Aalst
1:24:36
1:24:25
36
Olivier Goedertier
Vlierzele Sportief
1:24:44
1:24:32
37
Gino Puystjens
Lombardsijde
1:24:48
1:24:43
38
Koen Huysmans
Vabco Mol
1:25:04
1:24:54
39
Jan Henderickx
Spiridon Aalst
1:25:09
1:24:58
40
Jan Janssen
Veurne
1:25:23
1:25:16
41
Dirk Luypaert
bredene sport runnin
1:25:55
1:25:48
42
Francis Coucke
Izenberge
1:25:56
1:25:48
43
Pauwel Joos
De Krekenlopers
1:25:56
1:25:52
44
Gino Sesselle
De Krekenlopers
1:26:00
1:25:54
45
Patrick de Boevere
Aardenburg (NED)
1:26:06
1:25:52
46
Peter Slits
AV De Wielingen
1:26:11
1:26:03
47
D'halluin Pascal
Bissegem
1:26:20
1:26:03
48
Kris Meganck
Sint-Lievens-Houtem
1:26:40
1:26:18
49
Winny Vandoorn
BEHO
1:26:56
1:26:46
50
JaapJan Ritsema
Dynamica-Vlissingen
1:27:21
1:27:12
51
Eric Blaakman
AV De Wielingen
1:27:27
1:27:19
52
Dirk Casselman
TV ZWIN
1:27:42
1:27:42
53
Edwin Strobbe
Zomergem
1:28:06
1:27:45
54
Calebout Stefan
TV ZWIN
1:28:19
1:28:11
55
Marc Sys
Deva marathon team
1:28:31
1:28:27
56
Ivo De Ridder
Spiridon Aalst
1:28:39
1:28:27
57
Robert Carol
Dynamica-Vlissingen
1:28:41
1:28:30
58
Peter Franck
Niel
1:28:46
1:28:33
59
Gunther Mattens
Spiridon Aalst
1:28:47
1:28:40
60
Alex Steffen
Knokke-Heist
1:28:49
1:28:22
61
Christ Viaene
Veurne
1:28:57
1:28:52
62
Michel Lejeune
KAA Gent
1:29:01
1:28:35
63
Youri van DG Walle
Ertvelde
1:29:12
1:28:57
64
Tony Demaret
JC Wachtebeke
1:29:24
1:29:15
65
Thomas Steckler
Vabco Mol
1:29:34
1:29:23
66
Lieven Dewulf
AC Beverhout
1:30:39
1:30:02
67
Yves De Gelder
Spiridon Aalst
1:31:05
1:30:49
68
Rene Harinck
Dynamica-Vlissingen
1:31:21
1:31:05
69
Ronny D'Hont
Joggingclub Stekene
1:31:31
1:31:21
70
Bram Verhage
Dynamica-Vlissingen
1:32:05
1:31:55
71
Jos Meeuwse
Dynamica-Vlissingen
1:32:13
1:32:03
72
Dryepondt Peter
Dudzele
1:32:22
1:32:15
73
Wim Van Nieuwenhuize
KASVO
1:32:35
1:32:29
74
Vincent Cottem
NLT
1:32:41
1:32:28
75
Eddy BLEHAUT
Wiers
1:32:52
1:32:40
76
Tom Hoornaert
KAV Roeselare (AVR)
1:33:04
1:32:55
77
Rik Provost
joggingteam de olifa
1:33:09
1:32:50
78
Marco Riemens
De Krekenlopers
1:33:16
1:33:01
79
Peter Rogge
JC Brakel
1:33:21
1:33:15
80
Jacco Schroevers
Dynamica-Vlissingen
1:33:24
1:33:15
81
Hans Geus
AV '56
1:33:51
1:33:17
82
Marc Nelis
Brugse Joggingclub
1:34:29
1:34:12
83
Nico Ros
De Krekenlopers
1:34:51
1:34:42
84
Santi Vanhee
avi
1:34:54
1:34:42
85
Bart Cosyn
RC Gent
1:35:17
1:35:03
86
Kurt Taghon
JC Aalter
1:35:19
1:34:59
87
Hedwig van Beveren
JC Wachtebeke
1:35:20
1:35:12
88
Hubert Arys
Vrienden in Toek.
1:35:21
1:34:55
89
Philippe Dubois
avi
1:35:27
1:34:42
90
Jaap van Dieën
Utrecht (NED)
1:35:49
1:35:36
91
Andreas Daffertshofer
Amsterdam (NED)
1:35:51
1:35:38
92
Patrick Devilder
Lostri Amigos
1:36:02
1:35:27
93
Christ Wylin
Zwevegem
1:36:04
1:35:49
94
ETIENNE Bernard
Blegny
1:36:07
1:35:29
95
Gerald MONTEYNE
Runners Evergem
1:36:29
1:36:16
96
Ronny ' King' Vergauwe
Beveren Waas
1:36:43
1:35:46
97
Lieven Dendooven
Damme
1:36:44
1:36:11
98
Dirk Verheye
Kaag Leielopers
1:37:24
1:36:50
99
Franky Meeremans
KAA Gent
1:37:28
1:36:52
100
Pascal Tinel
Runners Maarkedaal
1:37:29
1:37:10
101
Pascal van Hulle
Maldegem
1:37:38
1:37:00
102
Wout van Wissen
Terneuzen (NED)
1:37:40
1:36:56
103
Geert Buyse
AB Marke
1:37:43
1:37:31
104
Pieter Ryckoort
Beveren-Leie
1:37:58
1:37:41
105
Michael Pyck
alva (Atl. Land van
1:37:59
1:37:33
106
Vanhoucke Kris
joggingteam de olifa
1:38:09
1:37:50
107
Sebastiano Pistolesi
Knokke-Heist
1:38:23
1:38:13
108
Danny Versluys
De Krekenlopers
1:38:29
1:37:52
109
Lieven Pattyn
Meulebeke
1:38:34
1:37:47
110
Demeulemeester Stephan
Lopersgroep Putte
1:38:46
1:38:23
111
Marc van Parys
Oosterzeele
1:38:54
1:38:37
112
Wim Mestdagh
avi
1:39:07
1:38:19
113
Luc Frickelo
JC Aalter
1:39:11
1:38:32
114
Yves Evenepoel
Vrienden in Toek.
1:39:15
1:39:15
115
Frank Verhoeven
Dilbeek
1:39:27
1:38:57
116
Thierry MATTHYS
Running Team Knokke
1:39:28
1:38:50
117
Yves Vanhouwaert
NLT
1:39:29
1:39:15
118
Jan-Pierre Demeestere
NLT
1:39:30
1:39:15
119
Marc Vanparrys
Eeklo
1:39:32
1:38:40
120
Sigi Sigmans
Triatlon Damme
1:39:34
1:39:05
121
Martin Goeminne
Beernem
1:39:34
1:38:55
122
Peter Claerhoudt
Ter Aar (NED)
1:39:35
1:39:21
123
Ivan Deweirdt
Runners Evergem
1:39:39
1:39:26
124
Koen Mestdagh
ACME
1:39:48
1:39:28
125
Mark Vlaeminck
Oostkamp
1:39:49
1:39:24
126
Joris Van Belle
Spiridon Aalst
1:39:50
1:39:19
127
Ronny van Poucke
World Runners Belgiu
1:39:51
1:39:36
128
Bill Stegers
Loopgroep Zeeland
1:39:58
1:39:33
129
Berry Simonse
AV '56
1:40:11
1:39:38
130
Jelrik Noël
Spiridon Aalst
1:40:22
1:39:48
131
Stefaan van Kut
Spiridon Aalst
1:40:59
1:40:24
132
Rudy Desmet
Loopclub Grijsloke
1:41:00
1:40:52
133
Peter Vyncke
Brugge
1:41:03
1:40:33
134
Frank Decorte
TTK
1:41:05
1:40:09
135
Koenraad De Rycke
MMC
1:41:06
1:40:39
136
Danny Devliethe
TTK
1:41:16
1:40:21
137
Tom Parmentier
Ieper
1:41:40
1:41:05
138
Marc Keymeulen
Steenhuize-Wijnhuize
1:41:51
1:41:24
139
Peter de Smet
JC Brakel
1:41:52
1:41:46
140
Ronald de Rijke
Dynamica-Vlissingen
1:42:02
1:41:26
141
Arno Rootsaert
TV ZWIN
1:42:10
1:41:58
142
Dieter Debacker
Wingene
1:42:14
1:41:38
143
Kris Vanhoucke
joggingteam de olifa
1:42:21
1:42:03
144
Arnold Boender
LOGO
1:42:22
1:42:08
145
Jan Seynhaeve
Wevelgem
1:42:30
1:41:39
146
Burt Nelissen
Hasselt
1:42:31
1:42:19
147
Miguel De Gheest
Sint-Martens-Leerne
1:42:35
1:42:35
148
Kurt de Smet
De Krekenlopers
1:42:57
1:42:17
149
Carry Buysse
TBT
1:42:59
1:42:20
150
Franky Van de Meersch
alva (Atl. Land van
1:43:03
1:42:32
151
Wim Windey
Atl. Volharding
1:43:04
1:42:07
152
Eddy van de Genachte
De Krekenlopers
1:43:08
1:42:49
153
Jan Vandorpe
avi
1:43:13
1:42:45
154
Guy Van Driessche
Graauw (NED)
1:43:22
1:42:39
155
Werner Dewulf
Joggingclub Wevelgem
1:43:24
1:43:00
156
Jan De Mits
Runners Evergem
1:43:34
1:42:57
157
Bart De Wilde
Eksaarde
1:43:47
1:43:26
158
Marcel van Delden
Middelburg (NED)
1:43:49
1:43:23
159
Danny van Keymeulen
Spiridon Aalst
1:44:00
1:43:25
160
Erik Vanhoof
Vabco Mol
1:44:17
1:43:50
161
Patrick Temmerman
De Krekenlopers
1:44:18
1:44:11
162
Yves Mortier
Nevele
1:44:27
1:43:58
163
Jean-pierre Crul
avi
1:44:30
1:43:42
164
Tony Cattoir
Hulst (NED)
1:44:32
1:44:08
165
Dirk De Leeuw
Spiridon Aalst
1:44:37
1:44:05
166
Hendrik van Houcke
Brugge
1:44:39
1:44:10
167
Wim van Bruaene
Ardooie
1:44:39
1:44:23
168
Eddy Rammeloo
Deva marathon team
1:45:24
1:45:01
169
Matthew Beddeleem
Borgerhout
1:45:28
1:45:01
170
Patrick Flos
Atl. Volharding
1:45:30
1:44:33
171
Jan SEGERS
Vabco Mol
1:45:40
1:45:29
172
Danny Gussé
Zomergem
1:45:54
1:45:29
173
Duyck Wladimir
World Runners Belgiu
1:46:19
1:45:51
174
Chris Boerjan
Moerkerke
1:46:35
1:45:41
175
Bernard Bucqoye
Maldegem
1:46:52
1:46:00
176
Johan Decoene
Bissegem
1:47:12
1:46:37
177
Daniel Rijckaert
Ramskapelle (Knokke-
1:47:36
1:47:36
178
Debruycker Yves
Runners Maarkedaal
1:48:06
1:47:48
179
Johan de Wolf
Vlissingen (NED)
1:48:08
1:47:42
180
Heini van Raemdonck
Loopgroep PK
1:48:43
1:48:05
181
Jan Maeyaert
Heist-aan-Zee
1:48:44
1:48:44
182
Walter Boender
Loopgroep PK
1:49:17
1:49:04
183
Andre Murre
Zaamslag (NED)
1:49:27
1:48:41
184
Koen de Waele
Lembeke
1:49:32
1:48:40
185
Mario Hast
Zedelgem
1:49:50
1:48:55
186
Geert Govaerts
TAC St. Truiden
1:50:07
1:49:42
187
Luc de Maertelaere
TV ZWIN
1:50:26
1:49:53
188
Frank Bron
Oostburg (NED)
1:50:58
1:50:19
189
Werner Knop
KAA Gent
1:51:01
1:50:24
190
Freddy Cruypelinck
Runners Maarkedaal
1:51:58
1:51:41
191
Peter Willaert
Brakel
1:52:03
1:51:26
192
De Neve
Dynamica-Vlissingen
1:52:39
1:52:04
193
Marc Deramoudt
pasar
1:52:53
1:52:21
194
Steven Lippens
Runners Maarkedaal
1:53:22
1:53:00
195
Jan Clepkens
Runners Maarkedaal
1:53:23
1:53:10
196
Tom D'hont
Runners Maarkedaal
1:53:24
1:53:04
197
Vanhoutte Kris
Triatlon Damme
1:53:58
1:53:58
198
Georges Philips
Stabroek
1:54:19
1:53:34
199
Jean-Yves Laurier
JC Brakel
1:54:32
1:54:26
200
Dirk Vanhove
AC Blankenberge
1:54:48
1:53:59
201
Philip De Vroe
Runners Evergem
1:54:50
1:54:07
202
Kurt Leyman
World Runners Belgiu
1:55:16
1:54:47
203
Jan Vander Linden
Runners Maarkedaal
1:55:35
1:55:16
204
Pieter Heyndrickx
Zwijndrecht
1:55:39
1:55:09
205
Luc Vandenbroele
Sint-Michiels
1:55:56
1:55:15
206
Patrick Schellekens
alva (Atl. Land van
1:56:00
1:54:56
207
Filip Hoornaert
De Krekenlopers
1:56:09
1:55:25
208
De backer Marc
KAA Gent
1:56:24
1:55:49
209
Hanssen Pascal
joggingteam de olifa
1:56:47
1:56:20
210
Frank Ocké
Vlissingen (NED)
1:56:52
1:56:07
211
Wim De Boeck
alva (Atl. Land van
1:58:15
1:57:42
212
Dimitry Wouters
Loopgroep PK
1:58:31
1:57:53
213
Johan De Waele
alva (Atl. Land van
1:58:34
1:58:02
214
Rudy Vandevelde
JC Wachtebeke
1:58:58
1:58:49
215
Chris van Twembeke
JC Brakel
1:59:34
1:59:28
216
Pieter Claeys
Roeselare
2:00:50
2:00:05
217
Rony Vanryckeghem
TV ZWIN
2:06:18
2:05:33
218
Kurt Van de Walle
Runners Maarkedaal
2:06:35
2:05:45
219
Dirk Ally
Hooglede
2:07:03
2:06:12
220
Marc Lenaert
Kallo
2:08:22
2:07:34
221
Benoit SUY
Bornem
2:10:21
2:09:25
222
Dirk van Vaerenberen
Sint-Niklaas
2:11:50
2:10:58
223
Jurgen Lison
Brussel
2:18:09
2:17:26
224
Karel Klungel
Destelbergen
2:18:11
2:17:41
H50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Mattheus
roadrunners torhout
1:18:47
1:18:41
2
Sjaak Luteijn
Loopgroep PK
1:19:15
1:19:00
3
Luc Brusseel
KAA Gent
1:20:13
1:20:08
4
Henk De Brauwer
M.T.V.
1:24:10
1:24:10
5
Hugo Vandenberghe
Jabbeke
1:24:47
1:24:41
6
Peter Mentens
Vabco Mol
1:25:55
1:25:45
7
Willy de Backer
Berlare
1:26:14
1:26:04
8
Geert Pollet
Alg. Brugse AV
1:26:30
1:26:19
9
Frank van Looveren
kdpe
1:27:02
1:26:47
10
Lambert Sels
Vabco Mol
1:28:04
1:27:37
11
Hedwig Schocaert
Spiridon Aalst
1:28:06
1:27:55
12
Hendrik de Schrijver
alva (Atl. Land van
1:28:15
1:27:58
13
Patrick Vermaeren
Spiridon Aalst
1:28:21
1:28:08
14
Claeys Erik
Runners Evergem
1:28:52
1:28:38
15
Chris Bollens
De Krekenlopers
1:29:31
1:29:23
16
Ivan de Muynck
De Krekenlopers
1:30:49
1:30:49
17
Julien Vanparys
Heist-aan-Zee
1:31:07
1:31:00
18
Sjaak Portegies
Middelburg (NED)
1:31:16
1:31:08
19
Van Nevel Frans
BEHO
1:32:33
1:32:16
20
Rik Vermeersch
Gistel
1:33:49
1:33:29
21
Luc Parmentier
DAPALO
1:33:52
1:33:41
22
JUNKER Henry-Marc
Verviers
1:34:19
1:34:05
23
Marc DE KEERSMAECKER
Putte
1:34:38
1:34:23
24
Jan Morbee
TV ZWIN
1:34:39
1:34:27
25
Johan Ballegeer
sodibrug
1:34:42
1:34:25
26
Ebe Blaauw
Scheldesport
1:34:54
1:34:39
27
Frank v.d. Branden
Sint Jansteen (NED)
1:35:03
1:34:47
28
Jos Wylin
No Limit Team
1:35:19
1:35:06
29
Johan de Vlieger
Dynamica-Vlissingen
1:35:23
1:35:14
30
Jan De Veylder
Spiridon Aalst
1:35:40
1:35:06
31
Luc de Commines
alva (Atl. Land van
1:35:47
1:35:28
32
Rudi de Caluwé
De Krekenlopers
1:35:50
1:35:36
33
Theo Roels
Kloosterzande (NED)
1:37:26
1:36:43
34
Harry Christiaanse
Yerseke (NED)
1:37:56
1:37:35
35
Eddy Bazijn
Gent
1:38:22
1:38:12
36
Boy Saija
Dynamica-Vlissingen
1:38:37
1:38:27
37
Luc Gobeyn
Sijsele
1:38:40
1:38:05
38
Andre de Schrijver
ACG
1:38:59
1:38:47
39
Geert van Parys
Knokke-Heist
1:39:06
1:38:27
40
Chris Van Driessche
World Runners Belgiu
1:39:09
1:38:45
41
Wim de Lannoy
JC Aalter
1:39:12
1:38:33
42
Peter Louckx
Leeuwerik
1:39:14
1:38:42
43
Stephaan Van Boven
Roadjoggers Haaltert
1:39:35
1:39:09
44
Eric Jansen
AV '56
1:39:55
1:39:06
45
Vincent Mys
KAA Gent
1:40:35
1:40:02
46
Jos van Gremberghe
Stekene
1:41:09
1:40:25
47
Christian De Groote
World Runners Belgiu
1:41:34
1:41:12
48
Ruud Frederiks
AVVM
1:42:00
1:41:34
49
Luc Roets
JC Aalter
1:42:06
1:41:26
50
Tuur van den Haute
Spiridon Aalst
1:42:13
1:41:36
51
Danny Jonckheere
KAA Gent
1:42:33
1:42:33
52
Franky Sierens
De Krekenlopers
1:43:04
1:42:42
53
Marc Bruylant
Spiridon Aalst
1:43:55
1:43:18
54
Andre Verstrynge
De Krekenlopers
1:44:34
1:44:03
55
Zjeen Van Doninck
Vabco Mol
1:44:35
1:44:24
56
Lauran van den Dries
Kloosterzande (NED)
1:44:56
1:44:41
57
Stefan Lanssens
RC Gent
1:46:10
1:45:37
58
Patrick Colman
Moerzeke
1:46:29
1:46:09
59
Rudy Vermeersch
Run for Fun Zwalm
1:46:30
1:45:49
60
Marc van de Weygaert
Ekeren (Antwerpen)
1:46:30
1:46:03
61
Herman van Cauter
Haaltert
1:46:59
1:46:09
62
Brian Dickie
Scheldesport
1:47:05
1:46:11
63
Marc Van Vooren
Assenede
1:47:33
1:47:16
64
Frank Acke
WevelgemBalk
1:47:34
1:46:42
65
Gino Nys
Brugge
1:48:00
1:48:00
66
Paul Van Leirsberghe
AC Blanco
1:48:15
1:47:41
67
Lieven Degrieck
Oostduinkerke
1:48:17
1:48:17
68
Stefaan de Sutter
Steenhuize
1:48:54
1:48:27
69
Noel Verbrugge
De Krekenlopers
1:49:01
1:48:30
70
Jacques Danneels
Running Team Knokke
1:49:21
1:48:42
71
Patrick Himschoot
Edan/sports2 running
1:49:30
1:49:10
72
Tijl Vierendeels
Spiridon Aalst
1:49:43
1:49:13
73
Ronny Savels
Knokke-Heist
1:50:17
1:49:26
74
Patrick van de Veire
De Krekenlopers
1:50:45
1:50:14
75
Jack van Aspert
Dynamica-Vlissingen
1:51:22
1:50:51
76
Ronald van de veire
AV De Wielingen
1:51:40
1:51:40
77
Franky Gevaert
Damme
1:52:11
1:51:29
78
Marc konings
No Limit Team
1:52:22
1:52:22
79
Anthinny de Muynck
Aalter
1:52:24
1:51:51
80
Daniel Deweerdt
TTK
1:52:28
1:51:33
81
Ruud Geldof
Middelburg (NED)
1:53:13
1:52:58
82
Nick Gheysen
Brussel
1:53:47
1:52:58
83
Johan Vercammen
Ekeren
1:54:23
1:53:38
84
Henk Decraecke
Run for Fun Zwalm
1:54:31
1:54:13
85
Erik Wybouw
Bredene
1:54:32
1:54:00
86
Eric Van Haver
Zuienkerke
1:54:50
1:54:50
87
Hans Dullaert
Middelburg (NED)
1:56:36
1:56:22
88
Ronny Creel
De Krekenlopers
1:59:43
1:59:01
89
Sylvain Lamont
Kruishoutem
1:59:59
1:59:20
90
Leo van Driel
Loopgroep Zeeland
2:00:01
1:59:38
91
Luc Buysse
Oostburg (NED)
2:00:44
1:59:48
92
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
2:01:13
2:00:26
93
Tom Blanckaert
Aalst
2:01:23
2:00:41
94
Harold Buysse
Waterlandkerkje (NED
2:01:30
2:00:35
95
Louis van der Steen
Gent
2:04:52
2:03:59
96
Jan Op de Beeck
AC Break
2:05:28
2:04:34
97
Romain Bolssens
Kieldrecht (Beveren)
2:06:26
2:05:33
98
Herman Muys
Ekeren (Antwerpen)
2:09:28
2:08:36
99
Leon van Liere
Meliskerke (NED)
2:10:17
2:09:44
100
Carlos de Willemmacker
JC Aalter
2:14:10
2:13:16
101
Michel Valentin
Knokke-heist
2:15:03
2:14:42
102
Piet Herreeods
AC Break
2:19:58
2:19:06
H60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Besuijen
Atl. Volharding
1:29:18
1:29:08
2
Jef Somers
Nijlen
1:29:32
1:29:16
3
John Guequierre
Dynamica-Vlissingen
1:33:17
1:33:09
4
Jan Van Hoeve
Oostburg (NED)
1:33:20
1:33:09
5
William Goossens
Joggingclub Stekene
1:34:24
1:34:08
6
Rene Christiaens
Oordegem
1:36:06
1:35:46
7
Roland Boussemaere
Running Team Knokke
1:37:21
1:37:00
8
Fernand Vermeesch
De Haan
1:38:26
1:37:30
9
Robert Tanghe
Aalst
1:39:44
1:39:26
10
Ferdie de Klerk
Scheldesport
1:39:45
1:39:33
11
Fred de Bree
Zoutelande (NED)
1:39:58
1:39:28
12
Dirk Van Cuyck
ACME
1:44:38
1:44:12
13
Sjaak Verberkmoes
Wijk bij Duurstede (
1:47:03
1:47:03
14
Cyriel Van Verdegem
Runners Evergem
1:48:43
1:48:30
15
Roger Heylen
Vabco Mol
1:49:36
1:49:08
16
Sjaak Oosterling
De Krekenlopers
1:50:51
1:50:24
17
Christian Herteleer
De Krekenlopers
1:52:03
1:51:20
18
Jan de Jonge
AV De Wielingen
1:53:31
1:52:51
19
Antoine De Beule
Run for Fun Zwalm
1:54:31
1:54:14
20
Antoine Audenaert
World Runners Belgiu
1:55:16
1:54:48
21
Willy de Milliano
Bavel (NED)
1:55:40
1:54:45
22
Michel De Bleeker
TV ZWIN
1:55:57
1:55:57
23
Paul Adriaens
de brugse loopclub
1:55:58
1:55:35
24
Flor Landuyt
Behac
1:58:04
1:57:25
25
Joseph Jacobs
AC Break
1:58:05
1:57:19
26
Jan De Booser
Borluutjoggers
1:58:54
1:58:11
27
Willy Schilleman
Groede (NED)
1:59:05
1:58:07
28
Imo Jongepier
Nieuw- en Sint Joosl
2:01:26
2:00:29
29
Antoine Mathys
JC de Pinte
2:07:20
2:06:27
30
Joost Sprinkhuizen
Nisse (NED)
2:15:24
2:14:37
31
Jean Haegeman
joggingteam de olifa
2:15:57
2:15:36
DAMES, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anjolie Engels-Wisse
Dynamica-Vlissingen
1:21:10
1:21:08
2
Annelies DEMUYNCK
Bredene
1:24:00
1:23:48
3
Annemie Danneels
TV ZWIN
1:24:48
1:24:43
4
Kathleen steenhaut
Spiridon Aalst
1:25:56
1:25:49
5
Eva Van de Mergel
AC Hamme
1:27:37
1:27:33
6
Sophie van Biervliet
Knokke-heist
1:29:00
1:28:53
7
Joke Vandebuerie
Brugge
1:29:32
1:29:25
8
Heidi De Poorter
St-Amandsberg
1:31:58
1:31:53
9
Pesser Aline
Avenir
1:34:17
1:34:04
10
Ingridd Ijsebaert
Hulst (NED)
1:34:51
1:34:36
11
Monique Allefs
RK HAV
1:35:00
1:34:46
12
Katrien Buysse
Spiridon Aalst
1:35:39
1:35:06
13
Ruth Viane
Brugge
1:37:04
1:36:28
14
Elke Bogemans
Edan/sports2 running
1:37:49
1:37:49
15
Els Bourgonjon
Zomergem
1:38:07
1:37:44
16
Melanie Roelandt
Zaffelare
1:39:17
1:38:57
17
Chris Peeters
Blankenberge
1:39:32
1:39:32
18
Inge Coeck
No Limit Team
1:40:02
1:39:55
19
Nicole Huyghe
KAA Gent
1:40:35
1:39:59
20
Rian Flikweert
Dynamica-Vlissingen
1:40:50
1:40:41
21
Ilse Lagae
De Klinge
1:41:38
1:41:07
22
Nele Van Ginderachter
Spiridon Aalst
1:42:46
1:42:10
23
Patricia Verschuere
De Krekenlopers
1:42:57
1:42:37
24
Ellen Deleu
Melle
1:43:28
1:42:50
25
Maureen Logghe
KAA Gent
1:43:33
1:42:57
26
Anja Bakker
De Krekenlopers
1:44:16
1:43:49
27
Sandra van den Berghe
Brugge
1:44:30
1:44:30
28
Charlotte Ranson
NLT
1:44:32
1:44:24
29
Hilde Dhont
JC Aalter
1:44:43
1:44:22
30
Sharon Claeys
RC Gent
1:45:17
1:44:44
31
Liesbet Drobé
alva (Atl. Land van
1:45:57
1:45:16
32
Evelien Van den Brande
AC Hamme
1:46:51
1:46:31
33
Christine Van Houtte
Borluutjoggers
1:47:01
1:46:19
34
Nele Baele
Aalter
1:47:04
1:47:04
35
Agnes de Causmaecker
De Krekenlopers
1:47:05
1:46:34
36
Karin Jennis
Lier
1:47:13
1:47:13
37
Elke Borms
alva (Atl. Land van
1:48:04
1:47:41
38
Beyen Kathy
joggingteam de olifa
1:48:59
1:48:41
39
Jacobs Sandra
Zwijndrecht
1:49:19
1:48:48
40
Ingrid Roosens
Vrienden in Toek.
1:49:29
1:49:02
41
Nicole Spruit
Veldhoven (NED)
1:49:34
1:48:44
42
Laura Page
Gent
1:50:19
1:49:42
43
Lut Van woensel
De Haan
1:50:21
1:50:21
44
Karin Caekelbergh
KAA Gent
1:50:45
1:50:08
45
Marianne Knijff
Philippine (NED)
1:50:52
1:50:03
46
Annelies Hagymasi
World Runners Belgiu
1:50:54
1:50:32
47
Ansa Bleyaert
Beernem
1:50:55
1:50:17
48
Jacqueline de bree
Dynamica-Vlissingen
1:51:26
1:50:39
49
Coenen Jeaninne
joggingteam de olifa
1:51:38
1:51:18
50
Timmerman Sandra
joggingteam de olifa
1:51:38
1:51:20
51
Sandra Spronk
Terneuzen (NED)
1:51:53
1:51:09
52
Beryl Otieno
Brugge
1:52:03
1:51:49
53
Marjo Buzeyn
Aardenburg (NED)
1:52:33
1:52:33
54
Moniek Schiettecatte
alva (Atl. Land van
1:52:40
1:52:18
55
Katelijne Poelaert
De Haan
1:52:46
1:51:48
56
Kaat Bracke
alva (Atl. Land van
1:53:07
1:52:44
57
Heidi Vandooren
Bredene
1:53:43
1:53:10
58
Elien Van Loocke
Deinze
1:54:05
1:53:15
59
Karen Mortier
ACME
1:54:22
1:53:56
60
Melita Vercammen
Ekeren
1:54:22
1:53:38
61
Dany Kerckhove
De Haan
1:54:29
1:53:32
62
Sofie van Hulle
Zomergem
1:54:33
1:54:08
63
De roo Kathy
Oostduinkerke
1:54:40
1:54:14
64
Marie-Louise Denolf
RC Gent
1:54:57
1:54:25
65
Leen Vanderyse
Hooglede
1:55:03
1:54:14
66
Martine Vandenberghe
Oostduinkerke
1:55:06
1:54:40
67
Fauve Vandendorpe
Deva marathon team
1:55:34
1:55:13
68
Nadia Mesens
Zwijndrecht
1:55:39
1:55:08
69
Jannie de Vries
Dynamica-Vlissingen
1:55:55
1:55:31
70
Carina van Gendt
alva (Atl. Land van
1:56:00
1:54:55
71
Nele Van Dael
Bekkevoort
1:56:22
1:55:31
72
Marleen Verschueren
Edan/sports2 running
1:56:27
1:56:04
73
Anke Tilley
Gentbrugge
1:56:42
1:56:02
74
Nathalie Duquesne
Eeklo
1:56:53
1:56:10
75
Ann van Troos
Oedelem
1:57:23
1:56:44
76
Lokere Sofie
Waregem
1:57:28
1:57:05
77
Karoline Hermans
Zeebrugge
1:58:02
1:57:09
78
Linda Laenen
AC Break
1:58:02
1:57:16
79
Van den Maegdenbergh
MMC
1:59:31
1:59:05
80
Cecile Mullaert
Biervliet (NED)
1:59:34
1:59:05
81
Liesbeth Pottie
Runners Maarkedaal
1:59:44
1:59:27
82
Katrien Gryspeerdt
KAV Roeselare (AVR)
1:59:50
1:59:26
83
Poppe Sylvie
TV ZWIN
1:59:55
1:59:33
84
Natalie Coomans
WTDT
2:00:32
2:00:07
85
Petra de Craene
ACME
2:00:35
1:59:50
86
Nele Wilssens
AC Blankenberge
2:00:54
2:00:54
87
Ann Decock
Meulebeke
2:01:14
2:00:26
88
Veerle Amant
Aalst
2:01:24
2:00:42
89
Linda Herwegh
De Krekenlopers
2:02:31
2:02:14
90
Susan van de Moosdijk
Koewacht (NED)
2:03:41
2:02:38
91
Linda van Gool
JC Wachtebeke
2:03:46
2:03:37
92
Eveline Scheers
Dynamica-Vlissingen
2:04:13
2:03:27
93
Hilde Dekeyzer
Runners Maarkedaal
2:04:29
2:04:09
94
Eveline Zwiersz
AC Break
2:04:57
2:04:04
95
Els Vander Stichelen
Runners Maarkedaal
2:05:37
2:05:16
96
Sylvie Vervoort
Gent
2:06:04
2:05:10
97
Regina Willems
Runners Maarkedaal
2:06:16
2:05:54
98
Sabrina Deventer
Runners Maarkedaal
2:06:43
2:06:24
99
Chantal Demeulemeester
Joggingcub Kruishout
2:07:40
2:07:40
100
Annemie Ghekiere
avi
2:08:23
2:08:23
101
Elke Weylandt
Gent
2:08:46
2:07:53
102
Hebbrecht Ingrid
KAA Gent
2:09:48
2:09:12
103
Kelly De Roose
Runners Maarkedaal
2:10:07
2:09:48
104
Krist'l De Keyser
Runners Maarkedaal
2:10:10
2:09:49
105
Valerie Bellemans
Knokke-heist
2:11:13
2:10:51
106
Karin de Beule
RK HAV
2:11:45
2:10:51
107
Marian van Damme
RK HAV
2:11:45
2:10:50
108
Nathalie Wybo
Runners Maarkedaal
2:12:26
2:12:07
109
Christel van Boven
Sint-Niklaas
2:12:42
2:11:51
110
Lies Marguillier
Sint-Gillis-Waas
2:12:42
2:11:46
111
Sarijke Aerts
Loopgroep Zeeland
2:13:03
2:12:30
112
Bernadette Geerinck
Gentbrugge
2:13:34
2:12:54
113
Muriel Schoeters
Blankenberge
2:14:49
2:14:12
114
Veronique van Houtte
deva marathonteam
2:15:03
2:14:41
115
Suzanne van Hartingsve
Kapelle (NED)
2:15:21
2:14:34
116
Melissa Veldkamp
TV ZWIN
2:15:57
2:15:11
117
Fabiola Gies
Middelburg (NED)
2:18:02
2:17:15
118
Jasmina Boudia
Brussel/Bruxelles
2:18:09
2:17:26
119
Sylvie Vercruysse
Païs
2:18:10
2:17:40
120
Karen Bruylandt
Drongen (gent)
2:18:11
2:17:43
121
Marie-christine Wallae
joggingteam de olifa
2:25:10
2:24:39
122
Isa Flo
Mr T triatlon Gent
2:30:11
2:29:41
123
Katrien De Bruyne
Drongen
2:30:11
2:29:43
124
Anna Claeys
RC Gent
2:37:03
2:36:10
125
Marleen Coghe
RC Gent
2:37:04
2:36:11
Hoofd:- Rabobank - ZorgSaam - De Friterie -- Goud: Hotel Dikke van Dale
- Sluis Online - Sfeer & Interieur - Iltom - Horeca Totaal - Topskin - Emte
www.uitslagen.nl
18-03-2012 00:00