Uitslagenlijst 60e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 17 maart 2012

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Menno Lieven
Dutch Runners Basic
53:31
53:31
2
Henk Ruiter
Triathlon
55:07
55:05
3
Ferdi Vonk
Rotterdam Atletiek
55:53
55:53
4
Jorgen Verstraten
AV Gouda
56:15
56:13
5
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
56:56
56:55
6
Leon van Prooijen
AV '47
58:03
58:00
7
Hugo van der Heide
Loopgroep Aart Stigt
59:22
59:19
8
Tim Vrijenhoek
SC Reeuwijk
1:00:33
1:00:31
9
Harry Seijkens
DAK
1:11:27
1:10:58
10
Bart Zwart
's-Gravenhage
1:28:11
1:27:52
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pascal van Norden
AV Gouda
51:36
51:35
2
M W Heikoop
Loopgroep PK
54:05
54:05
3
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
58:30
58:28
4
Enver Meent
Rotterdam
1:02:14
1:01:49
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
56:52
56:50
2
Hayo den Boeft
AV Gouda
58:01
57:59
3
Richard Oerlemans
SC Reeuwijk
1:01:32
1:01:26
4
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:04:18
1:04:11
5
Cor Berrevoets
PAC
1:04:35
1:04:20
6
Peter Noordam
Maassluis
1:09:59
1:09:52
7
Peter Kimmel
Spirit Oud Beijerlan
1:11:10
1:10:49
8
Nico Slappendel
AV Gouda
1:16:36
1:16:22
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerard de Lange
Waterweg
53:09
53:08
2
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
54:59
54:59
3
Florian Koopmans
Running AP
58:31
58:29
4
Peter Bennis
AV Gouda
1:00:10
1:00:03
5
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:00:46
1:00:45
6
Gerard Wittenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:04:22
1:04:20
7
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerlan
1:04:23
1:04:03
8
Ronald Bode
Gouda
1:05:01
1:04:37
9
Hans Stolwijk
AV '47
1:09:19
1:09:13
10
Bob Polack
PAC
1:09:32
1:09:14
11
Ronald Bik
PAC
1:10:28
1:10:08
12
Heico Kerkmeester
PAC
1:16:54
1:16:37
13
Peter de Graaft
Waddinxveen
1:22:34
1:22:23
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
56:36
56:35
2
Jan-Hendrik de Jong
AV '47
58:51
58:49
3
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
59:11
59:10
4
Jaap Meijvogel
SC Reeuwijk
1:00:00
59:55
5
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:00:02
1:00:01
6
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:01:16
1:01:04
7
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
1:02:47
1:02:45
8
Arjen van Iren
Clytoneus
1:03:38
1:03:26
9
Adrie Visser
PAC
1:04:04
1:04:03
10
Stef van Holstein
Sparta
1:05:22
1:05:08
11
Leo Jansen
PAC
1:06:07
1:06:05
12
T Vreman
Clytoneus
1:08:30
1:08:21
13
Sjaak de Graas
Moordrecht
1:11:49
1:11:32
14
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:12:44
1:12:23
15
Rien Bregman
Moerkapelle
1:15:23
1:14:59
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob Prins
PAC
58:33
58:32
2
Kees Voogt
Tenaco
59:41
59:37
3
Jan Oskam
AV '47
59:43
59:41
4
Roel van Grootveld
avVN
1:00:29
1:00:26
5
Jan Olsthoorn
PAC
1:03:04
1:03:00
6
Gerard Mellaard
Spark
1:05:18
1:05:12
7
Rob Bosboom
PAC
1:07:58
1:07:46
8
L vd Hoven
Clytoneus
1:08:02
1:07:53
9
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:11:14
1:10:54
10
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:13:34
1:13:13
11
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
1:15:05
1:14:52
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Streep
Capelle aan den IJss
59:31
59:23
2
Drikus Haalboom
avVN
1:00:29
1:00:24
3
Wim Elshout
avVN
1:01:06
1:01:02
4
Leo van Hoorn
PAC
1:01:46
1:01:46
5
Leen Harkes
AV '47
1:03:16
1:03:12
6
Albert Stehouwer
Passaat
1:04:04
1:04:03
7
Wim Benschop
AV '47
1:04:46
1:04:41
8
Wim Los
Antilope
1:06:22
1:06:16
9
Detlev Konig
AV Gouda
1:07:06
1:07:04
10
Adri Vergalen
Ilion
1:09:02
1:08:56
11
Arie Bunnik
AAV '36
1:10:24
1:10:17
12
Sjaak Kuijer
AV Gouda
1:11:31
1:11:17
13
Ton Hoozemans
Rotterdam
1:11:43
1:11:39
14
Henny Hamers
Capelle aan den IJss
1:11:44
1:11:38
15
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:11:44
1:11:38
16
J Droog
Antilope
1:13:15
1:13:02
17
Arie Booij
Loopgroep PK
1:15:10
1:14:54
18
Hendrik Slijkhuis
avVN
1:19:28
1:18:56
19
Bernard den Boogert
PAC
1:20:06
1:19:37
20
Kasper Delwel
PAC
1:20:06
1:19:35
21
Maarten Vogelezang
Hercules
1:21:24
1:21:07
22
Loek Lelieveld
Spirit Oud Beijerlan
1:22:20
1:21:52
23
Henk van Meerten
PAC
1:24:20
1:24:00
24
Nic Fase
AV '47
1:35:38
1:35:27
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
1:04:53
1:04:49
2
Ingeborg Couvee
AKU
1:05:22
1:05:20
3
Rosalie Ohm
PAC
1:06:06
1:06:03
4
Sonja Hogerbrugge
AV '47
1:06:42
1:06:37
5
Mariska Oskam
AV '47
1:08:54
1:08:49
6
Anne den Boogert
Nederland
1:10:13
1:09:44
7
Marcha de Jonge
SC Reeuwijk
1:18:00
1:17:57
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther Schilt
De Kieviten
1:03:04
1:03:01
2
Marion Corfield
PAC
1:04:05
1:03:53
3
Anieke Wierenga
PAC
1:08:25
1:08:21
4
Esther van Bezouwen
PAC
1:21:51
1:21:27
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:09:24
1:09:20
2
Hilda Brak
Clytoneus
1:12:29
1:12:19
3
Sonja van Zeelt
Assendelft
1:13:00
1:12:54
4
Monique Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:17:12
1:16:51
5
Marga van Koppen
Spirit Oud Beijerlan
1:21:33
1:21:12
6
Corine Zuidgeest
Pijnacker
1:21:45
1:21:20
7
Wilma Boer
Nederland
1:22:20
1:22:00
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
C Ophorst
Olympus '70
58:04
58:03
2
Marjolein Goos
Fortuna
1:07:56
1:07:50
3
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
1:08:35
1:08:33
4
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:12:37
1:12:25
5
Lyda van der Linden
SC Reeuwijk
1:14:39
1:14:32
6
Elly Burgering
RRZ
1:15:43
1:15:23
7
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:16:12
1:16:07
8
Laura Burgers
Moordrecht
1:23:17
1:22:42
9
Lenie de Visser
Waterweg
1:26:52
1:26:34
MAN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Binnendijk
Bodegraven
54:30
54:25
2
Gerard Hueting
Utrecht
56:59
56:55
3
Pieter Tensen
Moordrecht
59:35
59:33
4
Marc Dunnewijk
Oostzaan
1:00:06
1:00:03
5
Willem Abbema
Utrecht
1:01:01
1:00:55
6
Loet Kloos
Reeuwijk
1:01:40
1:01:12
7
Peter de Wit
AV '47
1:01:44
1:01:41
8
Gabri Hoogenboom
Hazerswoude-Rijndijk
1:02:31
1:02:09
9
Patrice Pauw
Montfoort
1:02:36
1:02:32
10
Ruud Verlaan
Boskoop
1:02:42
1:02:33
11
Henk van Oyen
SC Reeuwijk
1:02:48
1:02:42
12
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
1:03:25
1:03:15
13
Fred Moerings
AV '47
1:03:42
1:03:25
14
Dirk Verbeij
Aarlanderveen
1:04:13
1:04:08
15
Olivier DUSSINE
Hazerswoude-Dorp
1:04:41
1:04:28
16
Mart Nijland
Amsterdam
1:04:46
1:04:19
17
Rob Verdurmen
Trackstars Nesseland
1:05:18
1:05:15
18
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
1:05:20
1:05:13
19
Albert de Rooij
Zoetermeer
1:05:32
1:05:27
20
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:09
1:06:02
21
Yi Shuai HU
Utrecht
1:06:11
1:05:47
22
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:06:17
1:05:54
23
Claudius Teijgeler
Schiedam
1:06:17
1:06:13
24
Juriaan Bleij
Woerden
1:06:24
1:06:17
25
Tjeco Smits
AV Gouda
1:06:45
1:06:14
26
Dannis van IJpen
Capelle aan den IJss
1:07:26
1:07:20
27
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:07:32
1:07:24
28
Ron van Dam
Bodegraven
1:07:42
1:07:10
29
Bert Benckhuijsen
Gouda
1:07:47
1:07:25
30
Radjesh Ramasray
PAC
1:07:51
1:07:34
31
Harry Blom
SC Reeuwijk
1:07:59
1:07:56
32
Bastiaan Graveland
Driebruggen
1:08:06
1:07:23
33
Koos Bruines
Waddinxveen
1:08:06
1:07:58
34
Rene van de Zon
Nieuwkoop
1:08:08
1:07:57
35
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
1:08:11
1:08:00
36
Alex Olieman
Gouda
1:08:18
1:07:50
37
Gert-Jan Ouderkerken
Stolwijk
1:08:56
1:08:49
38
Cyriel de Jong
Gouda
1:09:09
1:08:41
39
Dennis Kompier
SC Reeuwijk
1:09:29
1:09:23
40
Adrie van Zoest
AV '47
1:09:36
1:09:17
41
Jaco Goedhart
Waddinxveen
1:09:37
1:09:18
42
Ed Noorland
AV '47
1:09:37
1:09:15
43
Koert Velders
Gouda
1:09:37
1:09:15
44
Marco van Vliet
Montfoort
1:09:40
1:09:29
45
Wouter Sanders
RRZ
1:09:54
1:09:34
46
Nico Veninga
Wijnjewoude
1:09:55
1:09:45
47
Jaap van Tuinen
Moordrecht
1:10:11
1:10:05
48
Dick Bakker
Gouda
1:10:11
1:09:58
49
Jan Hilgeman
AV '47
1:10:12
1:09:50
50
Patrick vd Berg
Noordwijkerhout
1:10:25
1:09:45
51
Luc Stal
De Meern
1:10:25
1:10:18
52
Arie Hertog
Moordrecht
1:10:35
1:10:25
53
Martijn van den Hoek
Gouda
1:11:04
1:10:58
54
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:11:07
1:10:37
55
Jacques van Male
RRZ
1:11:19
1:10:59
56
Dennis Fortuin
Woerden
1:11:30
1:11:12
57
Michel van den Brink
Houten
1:11:34
1:11:29
58
Kees Zijlstra
AV '47
1:11:40
1:11:31
59
Albert Wijting
Spijkenisse
1:11:45
1:11:37
60
Henk de Witte
Den Hoorn Zh
1:11:46
1:11:31
61
Eddy de Kwant
Zeist
1:11:46
1:11:20
62
Rob Hoefnagel
AV '47
1:11:57
1:11:45
63
Bert van Nierop
Bodegraven
1:12:09
1:11:29
64
Jacob Versteeg
Gouda
1:12:28
1:12:18
65
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:12:51
1:12:27
66
Jaap van Mannekes
Nieuwerkerk ad IJsse
1:12:53
1:12:39
67
Jan Kooter
Boskoop
1:12:53
1:12:44
68
Carel ten Cate
Leiden
1:12:58
1:12:52
69
John Klippel
Gouda
1:12:59
1:12:34
70
Johan de Roos
Reeuwijk
1:13:10
1:12:58
71
Martin Uittenboogaard
AV '47
1:13:18
1:12:47
72
J Brilman
Zoetermeer
1:13:27
1:13:05
73
Willy de Groot
Harmelen
1:13:30
1:13:12
74
Arjan Ket
De Meern
1:14:02
1:13:53
75
Nico van Hoek
Antilope
1:14:25
1:14:09
76
Rob Meijer
Antilope
1:14:28
1:14:13
77
Wiro van der Werf
Boskoop
1:14:32
1:14:20
78
Huub Brinkhof
Amstelveen
1:14:35
1:14:11
79
Frank Boerboom
Bodegraven
1:14:36
1:14:04
80
Wim Minnaard
SC Reeuwijk
1:14:39
1:14:26
81
Theo Mul
Gouda
1:14:39
1:14:07
82
Aaldert van den Heuvel
Papendrecht
1:14:41
1:14:27
83
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:14:45
1:14:32
84
Adri Boere
Oudewater
1:14:56
1:14:30
85
J Kompier
Nieuwerbrug
1:14:59
1:14:55
86
Michael Lutje Wooldrik
Austerlitz
1:15:02
1:14:36
87
Ise Douwes
Utrecht
1:15:07
1:14:47
88
Dennis Biljard
De Meern
1:15:14
1:15:02
89
Corne Remmers
Reeuwijk
1:15:15
1:15:02
90
John Roodenburg
AV '47
1:15:27
1:15:02
91
Willem de Jong
Barendrecht
1:15:39
1:15:13
92
Niels van der Linden
Utrecht
1:15:46
1:15:37
93
Bert Kuiper
Waddinxveen
1:15:57
1:15:43
94
Andre Kuin
Hamburg
1:16:00
1:15:15
95
Jo Nijse
Oud-Beijerland
1:16:02
1:15:40
96
Hans Beyer
Houten
1:16:06
1:15:41
97
Perry Laukens
Reeuwijk
1:16:06
1:15:43
98
Kees Kraamer
Alphen aan den Rijn
1:16:25
1:16:00
99
Fred Vermeij
Reeuwijk
1:16:40
1:16:27
100
Friso Noordhoek
Utrecht
1:17:04
1:16:35
101
Paul van Leest
Capelle aan den IJss
1:17:35
1:17:23
102
Rob van den Niieuwendi
Bodegraven
1:17:47
1:17:00
103
Piet van Vuuren
Loopgroep Oudewater
1:18:07
1:17:53
104
Henk Rebel
Reeuwijk
1:18:25
1:17:58
105
Hans Kempen
AAV '36
1:18:56
1:18:26
106
Mat Drummen
Gouda
1:19:16
1:19:06
107
Jack Elick
Gouda
1:19:33
1:18:50
108
Paul de Valk
AV '47
1:19:47
1:19:32
109
Leen Nelemans
Leiden
1:19:49
1:19:29
110
Sjaak Nobel
Waddinxveen
1:20:22
1:19:51
111
Jan Snoey
AV '47
1:20:22
1:19:51
112
Ron Stuurman
Antilope
1:21:00
1:20:42
113
Wouter Dankelman
Voorburg
1:21:07
1:20:26
114
Frank Kraan
's-Gravenhage
1:21:23
1:21:04
115
Paul Geenen
Bodegraven
1:21:27
1:21:19
116
John Westerink
Gouda
1:21:47
1:21:13
117
Guido Royakkers
Gouda
1:21:56
1:21:14
118
F Claas
Leiderdorp
1:21:57
1:21:23
119
Eugene van der Pijll
's-Gravenhage
1:22:15
1:21:48
120
Gerrit de Haan
Gouda
1:22:50
1:22:21
121
W van der Eijk
Berkel en Rodenrijs
1:23:05
1:22:51
122
Peter Versteeg
Gouda
1:23:10
1:23:00
123
Marcel Berendschot
Gouda
1:24:57
1:24:23
124
Andre de Lange
Gouda
1:25:01
1:24:22
125
R Niessen
Gouda
1:25:05
1:24:36
126
Richard Oosterweghel
Haastrecht
1:25:32
1:24:54
127
Ruud Lambregts
Gouda
1:25:40
1:24:57
128
Gerard van Amstel
Rotterdam
1:27:14
1:26:59
129
Anton Schuurman
Amsterdam
1:27:39
1:27:06
130
Ruud Breedijk
Bodegraven
1:28:15
1:27:58
131
Ivan Broer
Stolwijk
1:30:05
1:29:41
132
Hans Verhagen
Rotterdam
1:30:51
1:30:30
133
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:31:07
1:30:44
134
Jelmer van der Linden
Utrecht
1:32:18
1:32:10
135
Nico Lanser
avVN
1:32:23
1:31:41
136
Richard van der Genugt
Boskoop
1:33:18
1:33:01
137
Peter Hamelijnck
Boskoop
1:33:19
1:33:02
138
Jan Stekelenburg
Utrecht
1:34:02
1:34:02
139
Bram Brekman
Gouda
1:37:35
1:37:11
140
Ad Vermeulen
Utrecht
1:39:50
1:39:32
VROUW, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Harkes
Reeuwijk
1:08:46
1:08:38
2
Stephanie Markus
Rotterdam
1:12:48
1:12:23
3
Marianne de Wolff
Leiden
1:12:59
1:12:40
4
Christien Peters
Nieuwerkerk ad IJsse
1:14:08
1:13:45
5
Marjan van Alphen
AV Gouda
1:18:13
1:18:09
6
Annelies van Dorp
AV Gouda
1:18:43
1:18:00
7
Rosita Pos
AV '47
1:18:56
1:18:26
8
Nel Wusten
AAV '36
1:19:21
1:18:51
9
Astrid Duimel
Boskoop
1:20:12
1:19:41
10
Caroline de Vogel
Voorburg
1:21:02
1:20:21
11
Marian Seetz
Harmelen
1:21:09
1:20:50
12
Annerie de Gier
Waddinxveen
1:21:35
1:21:20
13
Tineke Kelderman
Gouda
1:21:54
1:21:35
14
Corry Houdijk
Boskoop
1:22:06
1:21:57
15
Marijke van der Wel
Loopgroep Capelle aa
1:22:30
1:22:05
16
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
1:22:37
1:22:20
17
Ingrid Koopman
Utrecht
1:22:43
1:22:15
18
Emmy Molhoek-Halkema
Waddinxveen
1:22:57
1:22:41
19
Saskia de Groot
Rotterdam
1:23:17
1:22:43
20
Gerrie Boelhouwer
Zeist
1:24:11
1:23:43
21
Stephanie Kemner
Gouda
1:24:19
1:24:12
22
Christa Schep
Gouda
1:24:46
1:24:07
23
Lara Schot
Capelle aan den IJss
1:24:47
1:24:16
24
M Lahav
Rijnsoever
1:26:47
1:26:15
25
Jenny Ooms
Rijnsoever
1:26:47
1:26:15
26
Lydia Fikkert
Utrecht
1:27:17
1:27:08
27
Marieke Borkus
Voorburg
1:27:17
1:27:08
28
Marjon Kuiper-van Leeu
Waddinxveen
1:27:27
1:27:12
29
Janneke Abbema
Utrecht
1:28:24
1:27:53
30
Janneke van Schaik
Rotterdam
1:28:31
1:28:06
31
Inge Rebel
Reeuwijk
1:31:44
1:31:17
32
Claudia van Lit
Schiedam
1:31:48
1:31:14
33
Annemarie Peters
Nieuwerkerk ad IJsse
1:32:39
1:32:14
34
Sophie Brenkman
Gouda
1:33:19
1:32:55
35
Colinda van Hoorn
Trackstars Nesseland
1:33:51
1:33:20
36
Renate van Streun
Nieuwerkerk ad IJsse
1:33:51
1:33:21
37
Odette Spee
Utrecht
1:34:02
1:34:02
38
Jessica Roelse
Gouda
1:36:02
1:35:48
39
Hanneke Mimpen
Gouda
1:36:02
1:35:46
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
35:20
35:19
2
Koen de Leeuw
Waddinxveen
36:32
36:26
3
Marino Nieuwhof
Passaat
36:38
36:37
4
William Kon
Waarder
36:43
36:38
5
Ton Hettema
Rotterdam
36:50
36:49
6
Paul den Hertog
Running Holland
36:58
36:57
7
Brent Pieterse
Nieuwkoop
38:11
38:09
8
Wijnand Fransen
Maassluis
38:26
38:25
9
Erwin van der Ham
Haastrecht
38:32
38:30
10
Reinier van Dijken
Geldermalsen
38:48
38:47
11
Roy Nobel
SC Reeuwijk
38:59
38:57
12
Robin Vergeer
Clytoneus
39:02
39:02
13
Martijn Schenk
Wageningen
39:12
39:08
14
Messaoud Dardouri
Nieuwegein
39:23
39:22
15
Fulco Rook
Capelle aan den IJss
39:33
39:30
16
Kees Sonnevelt
De Meern
39:48
39:47
17
Edwin Tasseron
Gouda
40:44
40:41
18
Boaz Seijn
Gouda
40:46
40:43
19
Simon Bakker
SC Reeuwijk
40:49
40:45
20
Sander Olie
Voorburg
41:11
41:10
21
Patrick Janssen
Gouda
41:28
41:27
22
John Epskamp
Clytoneus
41:48
41:40
23
David Forbes
's-Gravenhage
42:04
42:02
24
Tariq van Rooijen
's-Gravenhage
42:09
42:05
25
Patrick Palsgraaf
Gouda
42:13
41:57
26
Maarten Elsinga
Gouda
42:19
42:17
27
Leendert Jan
Haastrecht
42:40
42:37
28
Martin van der Beek
Amstelveen
42:43
42:37
29
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
42:50
42:48
30
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
42:55
42:54
31
Jan van Duuren
Clytoneus
43:03
42:55
32
J Verlegh
Avantri
43:06
43:03
33
Michiel Nederveen
Gouda
43:08
42:53
34
Piet den Hartog
Utrecht
43:13
43:02
35
Vincent Vlaar
Pijnacker
43:31
43:26
36
Carl Janssen
Gouda
43:39
25:31
37
Leo Ernst
Boskoop
43:44
43:34
38
Cees van Delft
SC Reeuwijk
43:46
43:44
39
Ronald Bakker
Gouda
44:02
43:53
40
Jan van Dommelen
Gouda
44:06
44:01
41
Ron Aret
Gouda
44:15
44:11
42
Marcel Post
SC Reeuwijk
44:16
44:12
43
Bas van de Lest
Boskoop
44:20
44:15
44
Robert Janssens
Rotterdam
44:23
44:20
45
Derk Hazekamp
's-Gravenhage
44:24
44:14
46
Clemens Tempelman
Gouda
44:31
44:15
47
Jeroen Vermond
Lopik
44:44
44:40
48
Marcel Swede
Gouda
44:45
44:35
49
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
44:49
44:44
50
Rob van Vliet
Stolwijk
44:51
44:50
51
Van den Bosch
Gouda
44:55
44:26
52
Willem van der Heide
Reeuwijk
45:02
45:00
53
Maarten Veen
Reeuwijk
45:14
45:10
54
Michel de Langen
Bergambacht
45:16
44:58
55
Edwin Evengroen
Gouderak
45:16
45:08
56
Dick Vervij
Gouda
45:21
45:19
57
Joep van Aelst
SC Reeuwijk
45:24
45:23
58
Chris van Assem
Avantri
45:31
45:15
59
Jeroen Klos
Stolwijk
45:31
45:14
60
Piet van Herk
AV '47
45:41
45:38
61
Luuk Looman
Linschoten
45:48
45:28
62
John van Zweeden
AAA
46:02
45:59
63
Henk Bretveld
Waddinxveen
46:02
45:51
64
Oscar de Smit
Alphen aan den Rijn
46:15
46:05
65
Teus van Zelderen
Clytoneus
46:19
46:02
66
Hendrie Jacobs
Gouda
46:21
46:06
67
Joop Briede
Waddinxveen
46:25
46:21
68
Maarten Ramp
Boskoop
46:35
46:28
69
Juan Javier Coeiro Mon
Energie
46:47
46:41
70
Marco Regeer
Reeuwijk
47:00
46:56
71
Henk Kasbergen
Moordrecht
47:01
46:50
72
Sjoerd Hoornweg
Alphen aan den Rijn
47:06
47:03
73
Wessel Kuipers
Hoofddorp
47:21
47:09
74
Jaap Molleman
Gemert
47:28
47:23
75
Marco Mensink
SC Reeuwijk
47:44
47:34
76
Peter Westdijk
Schiedam
47:54
47:35
77
Anco Dol
Gouda
47:56
47:44
78
Sjaak van 't Hof
Barendrecht
47:57
47:27
79
Jan Knijff
Clytoneus
48:00
47:40
80
Ruud Melkert
Gouda
48:02
47:59
81
Erik Gijsbertsen
Onbekend
48:04
47:42
82
Peter Dijkhuizen
Alphen aan den Rijn
48:04
47:49
83
Erik Naafs
Reeuwijk
48:05
47:43
84
Nick Rijnhout
Gouda
48:05
47:52
85
René Vreeswijk
Bodegraven
48:10
47:43
86
Roeland Stomp
Rotterdam
48:12
47:42
87
Arie den Oudsten
Waddinxveen
48:21
48:19
88
Leo de Grost
Stolwijk
48:28
48:24
89
Ab Verkaik
SC Reeuwijk
48:29
48:24
90
Hans van Vliet
Gouda
48:39
48:12
91
Niek Wondergem
Delft
48:41
48:22
92
Han Marinusse
Gouda
48:42
48:33
93
Ruben Koning
Onbekend
48:44
48:23
94
Steve van der Lek
Rotterdam
48:45
48:37
95
Jamie Peters
Alphen aan den Rijn
48:47
48:39
96
Vincent Drost
SC Reeuwijk
48:56
48:33
97
Arjan Jonker
Nieuwerkerk ad IJsse
48:57
48:43
98
Cor Heij
Reeuwijk
48:58
48:41
99
Rene Ginder
Onbekend
49:14
48:51
100
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
49:16
49:10
101
N Sleeuwenhoek
Stolwijk
49:19
49:11
102
Hojo Houtzager
Waddinxveen
49:21
48:50
103
Harald van der Mast
Harmelen
49:21
49:12
104
Marco van Gielen
Alphen aan den Rijn
49:32
49:25
105
Carl Oudshoorn
Bodegraven
49:34
49:25
106
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
49:36
49:27
107
Rob van Heyningen
Gouda
49:38
49:09
108
G van Tol
Reeuwijk
49:39
49:33
109
Robert Slootmakers
Reeuwijk
49:40
49:33
110
Klaas Graveland
Gouda
49:41
49:14
111
Niels Tijsma
Waddinxveen
49:41
49:28
112
Cees van Beek
SC Reeuwijk
49:47
49:43
113
Björn Stallvord
Gouda
49:49
49:34
114
Ruben van Putten
Alphen aan den Rijn
49:56
49:48
115
Ewoud Stuurman
Schoonhoven
49:59
49:44
116
Rob van der Zwet
Schoonhoven
50:03
49:32
117
Michael de Haart
Rotterdam
50:04
49:52
118
Elbert Baas
Gouda
50:04
49:47
119
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
50:16
50:00
120
Theo Steenaart
Trecho
50:18
50:13
121
Richard Bouterse
Alphen aan den Rijn
50:23
49:53
122
Niels van der Schuit
Nieuw-Vennep
50:23
49:54
123
Gijsbert Graveland
SC Reeuwijk
50:25
50:10
124
Mark Stiegelis
Reeuwijk
50:33
50:15
125
Jacques Lezer
Huizen
50:40
50:34
126
Jurriaan Wouters
Onbekend
50:45
50:23
127
Ronald Uittenbogaard
AV '47
50:49
50:39
128
Harald Boxtart
Gouda
50:50
50:48
129
Gert Kortenbach
Gouda
50:52
50:52
130
Gert Jan Oudijk
Reeuwijk
50:58
50:37
131
Henk Schouten
Gouda
51:04
50:50
132
Mark Kok
Alphen aan den Rijn
51:12
51:03
133
Henno Macdaniel
Moordrecht
51:16
51:05
134
Jorgen Schreuder
Boskoop
51:23
51:13
135
Jos Naus
Gouda
51:24
51:19
136
Nico van Kippensluis
Bodegraven
51:30
51:06
137
Henkbert Kruizenga
Capelle aan den IJss
51:34
51:28
138
Michel Bakker
Benschop
51:47
51:24
139
Ronald Dubbeldam
Zoetermeer
51:50
51:19
140
Jaco Meijers
Gouda
51:50
51:28
141
Rene Goudkuil
Bodegraven
51:51
51:17
142
Jaap van Prooijen
AV '47
52:02
51:56
143
Fred Dissel
SC Reeuwijk
52:07
52:02
144
Henk de Vries
Berkel en Rodenrijs
52:13
51:42
145
Ad de Wit
Stolwijk
52:17
52:11
146
Jeroen Kraaij
's-Gravenhage
52:30
52:26
147
Robert Bernaards
Dordrecht
52:32
52:29
148
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
52:35
52:32
149
Mark van der Meulen
Amsterdam
52:40
52:30
150
Ad Kraal
Moerkapelle
52:40
52:32
151
Rien Zorge
Gouda
52:50
52:18
152
Dik Romeijn
SC Reeuwijk
53:08
52:42
153
M van Stek
Woerden
53:16
53:12
154
Daniel de Graaf
Onbekend
53:19
52:56
155
Johan Grootscholten
SC Reeuwijk
53:20
53:11
156
Rutger Samuels
Alphen aan den Rijn
53:21
53:21
157
Dick Slob
Gouda
53:22
53:12
158
Nick Lucassen
Reeuwijk
53:22
53:04
159
Hans van Jaarsveld
Schoonhoven
53:26
53:04
160
Cis Maissan
Krimpen aan den IJss
53:31
53:27
161
Michiel van de Graaf
Maarssen
53:31
53:08
162
Carel van de Graaf
Alphen aan den Rijn
53:42
53:16
163
Roel Kolkman
Gouda
53:53
53:41
164
Ron Booij
Loopgroep Athletic P
53:58
53:45
165
Farid Boukhidous
Onbekend
54:44
54:22
166
Johan van de Pol
SC Reeuwijk
54:45
54:17
167
Ivar Sonneveld
Delft
54:57
54:31
168
Martin de Jong
Alphen aan den Rijn
55:05
54:51
169
Ebert van Vliet
SC Reeuwijk
55:08
54:58
170
Michael Stevens
Rotterdam
55:09
54:49
171
J Vesseur
Clytoneus
55:33
55:12
172
Mike Verhage
Zegveld
55:37
55:22
173
Piet Tetteroo
AV '40
55:47
55:21
174
Eric Snaterse
Dutch Runners Gold
55:48
55:23
175
Jeroen Krol
Gouda
55:54
55:25
176
Erno Vink
Reeuwijk
56:05
55:38
177
Ad Ooms
Gouda
56:05
55:45
178
Arthur de Jong
SC Reeuwijk
56:06
55:35
179
Loe Broere
Waddinxveen
56:20
55:47
180
George Muller
SC Reeuwijk
56:28
56:16
181
Gert Schenkel
Oudewater
56:28
56:04
182
Stefan de Jong
Gouda
56:37
56:24
183
Willem Meeuwsen
Gouda
56:40
56:34
184
Kees van Geel
Gouda
56:41
56:24
185
Cornelis Verlooij
Waddinxveen
56:50
56:19
186
Peter van der Wel
Waddinxveen
57:13
56:40
187
René Dikhoff
AV Gouda
57:16
56:48
188
Hans de Jong
Reeuwijk
57:25
57:05
189
Cor Mol
Onbekend
57:30
57:07
190
Ton Staalstra
Haastrecht
57:35
57:02
191
Rama Sweys
Voorburg
57:37
57:35
192
Bert Burgers
Moordrecht
57:38
57:29
193
Jan Moons
Reeuwijk
57:41
57:27
194
Gerard Floor
Rotterdam
57:54
57:40
195
Erikjan Smit
Gouda
57:54
57:26
196
Martien bij de Vaate
Gouda
58:43
58:25
197
Henk Jongman
Lelystad
58:46
58:35
198
Peter Baltes
Almere
58:51
58:40
199
Mart van de Pol
Reeuwijk
58:58
58:30
200
Jaco Treep
Hattem
59:15
58:44
201
Jeffry Boerma
Moordrecht
59:16
58:57
202
Lion Landini
Onbekend
59:23
58:59
203
Patrick Gorsijn
's-Gravenhage
59:56
59:33
204
Manfred van Nieuwpoort
Reeuwijk
1:00:02
59:36
205
Werner Joosten
Linschoten
1:00:09
59:49
206
Douwe Buwalda
Gouda
1:00:26
1:00:09
207
Hans van Rij
Moordrecht
1:00:38
1:00:14
208
Jos Tetteroo
Reeuwijk
1:00:48
1:00:23
209
Wen van Kersbergen
Waddinxveen
1:01:02
1:00:36
210
Dennis van Dooremalen
Rotterdam
1:01:24
1:01:09
211
Jan Vermond
Lopik
1:01:43
1:01:15
212
John Vahle
Reeuwijk
1:01:43
1:01:38
213
William Overweg
De Meern
1:01:47
1:01:40
214
Mark Monster
Zwijndrecht
1:01:48
1:01:41
215
Thom de Kort
Kamerik
1:02:05
1:01:44
216
Jo Simons
Clytoneus
1:02:08
1:01:47
217
Ad van Aelst
SC Reeuwijk
1:02:10
1:01:45
218
Jan Pieter van den Heu
Altis
1:02:16
1:01:57
219
Iwan Klein
Hoofddorp
1:02:34
1:02:19
220
Anne Pietersma
Rotterdam
1:02:48
1:02:33
221
Rolf Kunneke
Antilope
1:02:55
1:02:27
222
Frans Malais
Rotterdam
1:03:03
1:02:50
223
Hans van der Hoeven
Zoetermeer
1:03:55
1:03:45
224
Koos van Holstein
Rotterdam
1:07:11
1:06:39
225
Rutger Klunnen
Reeuwijk
1:08:04
1:07:56
226
Sven Reijerkerk
Dordrecht
1:08:09
1:08:01
227
Paul van Hooft
Gouda
1:10:16
1:10:02
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Terry Brand
Montfoort
48:25
48:20
2
Trees van der Werf-van
SC Reeuwijk
48:45
48:43
3
RemkeReith
Phanos
49:03
48:59
4
Joyce Spanenburg
Oudewater
49:22
49:07
5
Else Faber
Antilope
49:36
49:26
6
Mirjam van Galen
Rotterdam
50:00
49:53
7
Silvia Brechler
Energie
50:18
50:13
8
Susan Kipping
Reeuwijk
50:23
50:02
9
Carol de Ram
Onbekend
50:25
50:02
10
Julia Oudijk-Fiedles
Reeuwijk
50:58
50:36
11
Susette Breek
Reeuwijk
51:02
50:45
12
Diana van Nieuwburg
Hellas
51:09
50:54
13
Mariel Lamers
SC Reeuwijk
51:11
50:57
14
Puck Passenier
Reeuwijk
51:15
50:57
15
Sonja Bosman
Bodegraven
51:31
51:04
16
Yvonne van der Helm
Gouda
51:42
51:37
17
Brigit Droog
SC Reeuwijk
51:43
51:30
18
Marry van den Heuvel
Clytoneus
51:44
51:38
19
Pascalle Brussel
AAV '36
52:54
52:46
20
Lina Rapisarda
Rotterdam
53:06
52:58
21
Claudia Lucassen
SC Reeuwijk
53:21
53:03
22
Trinske Jonker
Nieuwerkerk ad IJsse
53:23
53:11
23
Petra de Jong
Delft
53:26
53:00
24
Nina Veninga
Wijnjewoude
53:28
53:10
25
Karin Rebel
Trecho
53:31
53:07
26
Agnes van Veen-Kooijma
SC Reeuwijk
53:33
53:08
27
Kirsten van de Pol
Amsterdam
54:05
53:39
28
Rianne Hoogeveen
Bodegraven
55:11
54:44
29
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
55:22
55:08
30
Petra vd Pol
SC Reeuwijk
55:29
55:03
31
Gea Verhoef
Stolwijk
55:31
55:12
32
Carola Koppe
Bergambacht
55:53
55:33
33
Jocelyn Jongerius
Gouda
55:53
55:23
34
Petra Boer
Stolwijk
56:12
55:54
35
Anneke Teeuwen
Stolwijk
56:13
55:55
36
Patricia Klos
Stolwijk
56:14
55:56
37
Jolanda Gerbrants
SC Reeuwijk
56:18
56:01
38
Jeannette Voogt-Kuyven
De Kieviten
56:21
56:21
39
Tanja Goudriaan
Bergambacht
56:25
56:11
40
Karin van Dam-Robijn
Gouderak
56:25
56:12
41
Paulien Hendriks
Stolwijk
56:33
56:14
42
Marjet Zorge
Gouda
56:46
56:14
43
Simone Tijssen
Woerden
56:46
56:38
44
Ceciel Thuys
Gouda
56:49
56:30
45
Jenny Verstegen-Koning
SC Reeuwijk
57:06
56:49
46
Marian Elzinga-Holling
SC Reeuwijk
57:14
57:03
47
Suzanne Slappendel
Gouda
57:14
56:58
48
Aafke Smeets
Clytoneus
57:26
57:06
49
Anita van der Blom
Gouda
57:27
57:09
50
Anja Grijze
SC Reeuwijk
57:29
57:15
51
Ellen van der Salm
Reeuwijk
57:30
57:09
52
Petra Elzinga
Reeuwijk
57:35
57:24
53
Sarah Vendrig
Schoonhoven
57:39
57:17
54
Yvette Crijns
Woerden
57:42
57:33
55
Marion Vervoort
Moordrecht
57:48
57:36
56
Linoes Schutten
Gouda
57:48
57:17
57
Willian Klaassen
Gouda
58:09
57:50
58
Mylene Printems
Gouda
58:16
57:51
59
Caroline Bos
Reeuwijk
58:23
58:20
60
Lydia van der Wolf
SC Reeuwijk
58:27
58:04
61
Tineke Hordijk
Avantri
58:39
58:18
62
Ingrid Zwarts
Reeuwijk
58:45
58:19
63
Jannet Hortensius
Utrecht
58:51
58:40
64
Marian Dijkstra
Gouda
58:54
58:38
65
Esther Schuling
Gouda
59:15
58:44
66
Batja van den Akker
Woerden
59:21
59:14
67
Nanda van Beek
Lopik
59:23
59:01
68
Joke Verkley
Reeuwijk
59:59
59:30
69
Munel Philippi
Rotterdam
1:00:02
59:38
70
Ilse Harms
Reeuwijk
1:00:04
59:47
71
Dineke van Lienden
Gouderak
1:00:10
1:00:02
72
Tosca van Nieuwpoort
Reeuwijk
1:00:20
59:54
73
Sietske Janssen
Gouda
1:00:36
1:00:23
74
Nienke van der Veen
Gouda
1:00:38
1:00:32
75
Irma Verstoep
Gouderak
1:00:40
1:00:33
76
Christa Revoort
Gouda
1:01:04
1:00:47
77
Tamara Mourits
Waddinxveen
1:01:07
1:00:45
78
Demelza Flippo
Reeuwijk
1:01:08
1:00:46
79
Monique van Keulen
Rotterdam
1:01:24
1:01:09
80
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
1:01:31
1:01:04
81
Mieke Anker
Gouda
1:01:41
1:01:35
82
Marjolein Leenderts
PAC
1:02:00
1:01:35
83
Lizette van der Graaf
Rotterdam
1:02:42
1:02:29
84
Ria Brenkman
Antilope
1:02:46
1:02:22
85
Nauka Künneke
Rotterdam
1:02:56
1:02:27
86
Kirga Hendrikx
Gouda
1:03:13
1:03:01
87
Jannet Wiersma
Gouda
1:03:45
1:03:11
88
Corine van Zoest
Woerden
1:03:53
1:03:37
89
Lia Vermond
Lopik
1:03:54
1:03:26
90
Annelies van der Heuve
SC Reeuwijk
1:03:56
1:03:36
91
Eva Anders
SC Reeuwijk
1:04:11
1:04:00
92
Evelien Vlaar
Pijnacker
1:04:29
1:04:04
93
Ans Massop
Woerden
1:04:31
1:04:11
94
Eugenne Hemmes
SC Reeuwijk
1:05:23
1:05:10
95
Janneke Driesen-Verbaa
Antilope
1:05:40
1:05:15
96
Linda van Dam
Reeuwijk
1:05:48
1:05:33
97
Henriëtte Booij
Barendrecht
1:06:15
1:06:02
98
Rikie van der Veer
Loenen Gld
1:06:39
1:06:15
99
Mariette Kemner
Gouda
1:07:34
1:07:03
100
Astrid Buffing
SC Reeuwijk
1:09:33
1:09:05
101
Marleen Agema
SC Reeuwijk
1:09:34
1:09:06
102
Yvonne Haar-de Bruijn
SC Reeuwijk
1:15:22
1:15:01
103
Annie van Rossum
Vianen Ut
1:23:58
1:23:52
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Zijderlaan
Avantri
17:32
17:32
2
Remi van Leer
Energie
17:44
17:42
3
Sander Eijs
AAV '36
17:48
17:46
4
Reinier van Dam
Reeuwijk
17:57
17:55
5
Jaap Dekker
Clytoneus
18:14
18:10
6
Arend van der Reijken
Waddinxveen
19:06
18:54
7
Remco Mocking
Antilope
19:11
19:09
8
Bart Mocking
Antilope
19:32
19:30
9
Ronald Veraar
Olympus '70
19:34
19:32
10
Jasper Koopmans
Hellas
19:44
19:42
11
Luuk Hogenelst
Antilope
20:06
19:53
12
Evert Kroon
Woerden
20:21
20:00
13
Marco van Ewijk
Utrecht
20:47
20:24
14
Johan van Hoek
Antilope
20:49
20:44
15
Daan Tromp
Delft
20:50
20:47
16
Michael Kooter
AV '47
20:50
20:40
17
Tom van Dam
Reeuwijk
21:08
21:05
18
Koen Hijman
AV '47
21:31
21:21
19
Jeroen Box
AV Gouda
22:42
22:38
20
Koen Dekker
SC Reeuwijk
22:52
22:48
21
Maarten Vliek
Reeuwijk
23:01
22:59
22
Edwin Schep
Stolwijk
23:39
23:18
23
Ferry Mol
Schoonhoven
23:58
23:46
24
Bart Eindhoven
Zevenhuizen Zh
24:00
23:26
25
Martin de Haan
Reeuwijk
24:10
23:33
26
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
24:26
24:01
27
Dennis Melkert
AV Gouda
24:28
24:23
28
Wilbert Elissen
IJsselstein Ut
24:57
24:39
29
Paul van Vliet
Gouda
25:16
24:38
30
Martijn Zwegers
Gouda
25:28
25:09
31
Robert-Jan van Dam
Reeuwijk
25:30
25:26
32
Robert Kleiweg
SC Reeuwijk
26:08
26:06
33
David Feijtel
Bergschenhoek
26:16
25:40
34
Tristan van Bokkem
Trackstars Nesseland
26:20
26:06
35
Hans Lok
SC Reeuwijk
26:24
25:50
36
Gert Vonk
SC Reeuwijk
26:27
25:51
37
Leander Vlastuin
Capelle aan den IJss
26:31
25:54
38
Corné Slob
Gouda
26:33
26:16
39
Simon Bakker
SC Reeuwijk
26:33
26:09
40
Lavos de Graaff
Waddinxveen
26:39
26:31
41
Marouan Bendehmane
Alphen aan den Rijn
27:25
27:25
42
Pepijn de Laat
Gouda
27:39
27:22
43
Wim van den Berg
Clytoneus
27:58
27:37
44
Wout Verhoeven
SC Reeuwijk
28:31
27:54
45
Marco Smit
Wormerveer
29:13
29:01
46
Jeroen Tijhaar
Leiden
29:19
29:14
47
Edward Molenaar
Gouda
29:22
28:39
48
Joost Verboom
Gouda
29:47
29:04
49
Victor van Drie
Gouda
30:35
30:35
50
Gerrit van der Horst
Zwammerdam
30:46
30:23
51
Javco Noordag
Gouda
31:17
30:46
52
Rames Sjambar
Rijswijk Zh
31:59
31:59
53
Paul van der Spek
PAC
32:20
31:39
54
Sjaak Bonten
Barendrecht
33:27
33:11
55
Rob Meeuwissen
De Kieviten
34:00
33:35
56
Richard Groenewegen
Gouda
36:30
36:02
57
Rik Groenewegen
Gouda
36:31
36:02
58
J van Wensveen
Reeuwijk
36:52
36:11
59
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
46:39
46:23
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Irene van der Reijken
Waddinxveen
20:57
20:50
2
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
21:46
21:41
3
Lieke Klinkenberg
SC Reeuwijk
21:54
21:50
4
Laura van Oyen
SC Reeuwijk
22:47
22:43
5
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
23:42
23:39
6
Susan Nederveen
Alphen aan den Rijn
23:46
23:43
7
Maxime Copsy
Schoonhoven
25:30
25:02
8
Anouk Dekker
SC Reeuwijk
26:08
26:04
9
Petra van Veen
Boskoop
26:19
25:57
10
Christa Verkaik
Purmerend
26:49
26:39
11
Thea van der Velde
Gouda
26:51
26:42
12
Nanet Rijlaarsdam
SC Reeuwijk
27:08
27:03
13
Alda Slob-Jacobs
Gouda
27:37
27:20
14
Corinne de Pater
Capelle aan den IJss
27:39
27:02
15
Susanne van Rees van d
Avantri
27:40
27:17
16
Marianne van Maanen
Maarssen
27:42
27:07
17
Vivianne van Heyningen
Gouda
28:00
27:18
18
Maja Plomp
Gouda
28:09
28:05
19
Anne Massar
Gouda
28:09
28:05
20
Nicky van der Graaf
Rotterdam
28:12
27:49
21
Elise Huysen-Dijkmans
Moordrecht
28:21
27:46
22
Ineke Visser
SC Reeuwijk
28:26
27:58
23
Hanna Smallenbroek
Gouda
28:26
27:51
24
Renske van Kreel
Trackstars Nesseland
28:33
28:19
25
Annemieke de Wit
Hekendorp
28:34
27:59
26
Annechien Elsinga
Gouda
29:08
28:36
27
Marleen Hamelink
Alphen aan den Rijn
29:28
28:52
28
Nicole vd Bunt
Schijndel
29:29
28:44
29
Rachida Freeth-Chtioui
Gouda
29:30
29:14
30
Klaske Zijlstra
Trackstars Nesseland
29:33
29:18
31
Martin de Jong
Boskoop
29:45
29:09
32
Adriana de Waal
Reeuwijk
29:47
29:03
33
Liza Arends
SC Reeuwijk
30:36
30:26
34
Mariette Schrier
Leiden
30:52
30:41
35
Marsja Both
Stolwijk
30:53
30:24
36
Anika Vink
Stolwijk
30:53
30:24
37
Ellen de Jong
Boskoop
30:54
30:18
38
Martine van Dalm
Boskoop
30:54
30:19
39
Jolanda van Wensveen
SC Reeuwijk
31:24
30:45
40
Marjoleine den Hartigh
Zoetermeer
31:40
30:58
41
Deborah van Grootveld
Reeuwijk
31:48
31:17
42
Rita Chan
Berkel en Rodenrijs
31:50
31:15
43
Sigrid de Vries
Woerden
31:57
31:31
44
Anja Rekers
SC Reeuwijk
31:58
31:31
45
Senna Sjambar
Rijswijk Zh
31:59
31:59
46
Cynthia Streng
Gouda
32:07
32:07
47
Lenny Althof
Gouda
32:13
31:34
48
Judith van der Meijde
Gouda
32:13
31:34
49
Nelleke van der Vorm
Rotterdam
32:23
31:41
50
Bea van der Vorm
Rotterdam
32:28
31:46
51
Theresia Vermaat
Bodegraven
32:31
32:21
52
Sacha van Leeuwen
Bodegraven
32:31
32:21
53
Claudia van der Meij
Gouda
32:31
32:14
54
Anneke Bron
Bodegraven
32:54
32:21
55
Arlette Rietveld
Veldhoven
33:07
32:29
56
Chantal Out
Leiden
33:19
33:08
57
Anca van der Reijken
SC Antilope
33:36
32:59
58
Mieke Boef
Reeuwijk
33:47
33:47
59
Jannie van Nifterik
Leersum
33:48
33:08
60
Monique de Bruin
Waddinxveen
33:50
33:13
61
Tasdaw Nimanong
's-Gravenhage
34:01
33:36
62
Renata van der Weide
SC Reeuwijk
34:02
33:35
63
Ilse Feijtel
Bergschenhoek
34:13
33:39
64
Jeanet van Zijp
Rotterdam
34:15
33:34
65
Nan Smits
Gouda
34:16
34:11
66
Patricia van Leeuwen
Boskoop
34:35
33:59
67
Ellen van de Graaf
Maarssen
35:12
34:31
68
Jolanda den Otter-Hoge
SC Reeuwijk
35:34
35:06
69
Colette Groot
Bodegraven
35:39
35:06
70
Duwien Otten
Reeuwijk
36:42
36:04
71
Patricia Revet
Reeuwijk
36:42
36:27
72
Daphne Schepes
Reeuwijk
37:16
36:38
73
Claudia Spitsbaard
SC Reeuwijk
42:23
41:47
74
Sanne Vlastuin
PAC
56:00
55:24
JONGE, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pim Veraar
Olympus '70
8:51
2
Stan van Nieuwburg
Vleuten
9:03
3
Koen Klinkenberg
Bodegraven
9:18
4
Donald Huysen
Moordrecht
9:59
5
Martijn de Jong
Boskoop
10:01
6
Thijs Crombeen
Reeuwijk
10:12
7
Jens Verdouw
Reeuwijk
10:22
8
Willem Slappendel
Reeuwijk
10:27
9
Thijs Noordhoek
Utrecht
10:27
10
Ties Hoogendoorn
Boskoop
10:49
11
Chris Kemmer
Gouda
11:10
12
Guus Kloos
Reeuwijk
11:29
13
Ge Schepes
Reeuwijk
11:48
14
Riu Reimus
Reeuwijk
12:13
15
Guus van Holten
Reeuwijk
12:14
16
Berend Verstegen
SC Reeuwijk
12:20
17
Martijn van der Mark
Nieuwerkerk ad IJsse
12:33
18
Sander van den Berg
Reeuwijk
14:54
19
Melle Brinkhof
Amstelveen
15:16
20
Maarten Jonker
Nieuwerkerk ad IJsse
15:51
MEISJ, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosalieke Vlastuin
Capelle a/d IJsel
10:14
2
Sacha Plasgraaf
Moordrecht
10:25
3
Inge Verleun
SC Reeuwijk
11:01
4
Saskia Klinkenberg
Reeuwijk
11:08
5
Precilla Wensveen
Reeuwijk
11:28
6
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
12:35
7
Julie Brinkhof
Amstelveen
14:48
JONGE, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hidde Mollee
Haarlem
4:04
2
Remco Klinkenberg
SC Reeuwijk
4:11
3
Max Veraar
Olympus '70
4:13
4
Mart Koedood
Rotterdam
4:16
5
Jip Dijkstra
Reeuwijk
4:20
6
Robin den Haan
SC Reeuwijk
4:20
7
Robin van Loo
SC Reeuwijk
4:23
8
Sam Ankone
Reeuwijk
4:24
9
Toby Harterink
Zoetermeer
4:25
10
Micha Groenenboom
Gouda
4:30
11
Peter Kemmer
Gouda
4:31
12
Joerian Schouten
Reeuwijk
4:42
13
Didier de Wedel
Reeuwijk
4:43
14
Jasper Heintz
Reeuwijk
4:45
15
Erik Kenmer
Gouda
4:48
16
Justin Bakker
SC Reeuwijk
4:51
17
Kelvin Bakker
SC Reeuwijk
4:51
18
Coen Schuurmans
Reeuwijk
4:52
19
Nolt Hoordhoek
Utrecht
4:56
20
Jelle Scheen
Reeuwijk
4:57
21
Hessel van Holten
Reeuwijk
5:02
22
Thijs Elissen
IJsselstein Ut
5:06
23
Joep Voorderhaale
Reeuwijk
5:07
24
Frank Ruegg
Gouda
5:08
25
Kick Tetteroo
Boskoop
5:09
26
Dominique Moret
Reeuwijk
5:09
27
Anton van Triest
Woerden
5:15
28
Gijs de Jong
Boskoop
5:22
29
Niels Verdegaal
Den Haag
5:26
30
Wessel Koppele
Reeuwijk
5:28
31
Juan Zijderlaan
Polsbroek
5:30
32
Kyan Middelkoop
Reeuwijk
5:31
33
Ivar de Klijne
Bodegraven
5:40
34
Jarno Vlaar
Pijnacker
5:41
35
Bram Schuurs
Reeuwijk
5:42
36
Mathijs Hunning
SC Reeuwijk
5:43
37
Jonathan Hueting
Utrecht
5:48
38
Thijs Boere
Boskoop
5:51
39
Bjorn Smit
Wormerveer
5:51
40
Stefan Koster
Reeuwijk
5:53
41
Loek Dijkstra
Gouda
5:54
42
Patrick de Jong
Reeuwijk
5:55
43
David Vrijling
Reeuwijk
5:57
44
Bram Koedood
Rotterdam
6:03
45
Oscar de Jong
Gouda
6:05
46
Jaari van der Knaap
Reeuwijk
6:06
47
Emile Zandbergen
Reeuwijk
6:06
48
Lars Naafs
6:12
49
Milan Tol
Boskoop
6:17
50
Sven Hoogeveen
Reeuwijk
6:17
51
Max Heintz
6:18
52
Timo van Dam
Reeuwijk
6:19
53
IJsbrand de Graaf
Reeuwijk
6:19
54
Thymen Spaargaren
6:22
55
Abel Koedood
Rotterdam
6:24
56
Kyan Vahle
Reeuwijk
6:39
57
Ilies El Bakkeli
Gouda
6:42
58
Thomas de Jong
6:55
59
Casper van Aarem
Reeuwijk
6:58
60
Quentin Fabri
7:07
61
Jort Kramer
7:07
62
Thom Koppelle
Reeuwijk
7:22
63
Peter Struik
Reeuwijk
7:22
64
Ties van Holten
Reeuwijk
7:30
65
Pim Regeling
Reeuwijk
7:41
66
Jay Vahle
Reeuwijk
8:14
67
Maurice de Jong
Gouda
8:23
68
Sander Jonker
Nieuwerkerk ad IJsse
8:31
69
Owen de Klijne
Bodegraven
10:37
70
Kay de Haart
Rotterdam
11:22
71
Pim Voorderhaak
Reeuwijk
16:21
MEISJ, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esra Zijderlaan
Polsbroek
4:20
2
Sacha Goedhart
SC Reeuwijk
4:27
3
Robin Droog
SC Reeuwijk
4:49
4
Emma van Loo
SC Reeuwijk
5:10
5
Kim van Dam
Reeuwijk
5:19
6
Demi Kool
Reeuwijk
5:19
7
Anniek van Triest
Woerden
5:35
8
Noortje van Zoest
5:48
9
Romy Kool
Reeuwijk
5:55
10
Lyonne Vlaar
Pijnacker
6:00
11
Femke Schepes
Reeuwijk
6:02
12
Rosa Bolscher
6:05
13
Lobke Kruitwagen
6:11
14
Sophie de Laat
6:20
15
Roosmarijn van Dam
6:24
16
Kiki Dijkstra
6:24
17
Femke Reimus
Reeuwijk
6:27
18
Wendy de Keyzer
Reeuwijk
6:28
19
Josefien de Graaf
6:33
20
Isa Schuurs
Reeuwijk
6:38
21
Frederique van Zijl
6:47
22
Evi Voorderhaak
6:47
23
Flo Tetteroo
Boskoop
6:48
24
Mijntje Groenewold
6:48
25
Kin van Waasbergen
Reeuwijk
6:50
26
Indy Miete
6:52
27
Anne Struik
Reeuwijk
6:58
28
Kyra de Jong
Gouda
6:59
29
Wietske Kloos
7:00
30
Roos Boere
Boskoop
7:20
31
Hedy Schuurmans
Reeuwijk
8:32
32
Emma Koster
Reeuwijk
8:33
www.uitslagen.nl
17-03-2012 00:00