Uitslagenlijst 9e Securelink 5 EM Run

Ameide - Zaterdag 10 maart 2012

MSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper van der Wielen
Cifla
23:14
2
Roy Hoornweg
Passaat
23:40
3
Wilfred Verhagen
Running2000
25:08
4
Yannick Michiels
Dessel (BEL)
25:14
5
Bart van Nunen
Passaat
25:18
6
Ivo Bijl
Passaat
26:00
7
Maarten van Zeggeren
Passaat
26:08
8
Lars Gerritsen
Passaat
26:12
9
Henk van Leeuwen
Pallas '93
26:20
10
Ruben Stittelaar
Statina
26:51
11
Tom Huijben
Scorpio
28:00
12
Jeremy Genar
Zoerle Parwijs (BEL)
28:24
13
Greg van der Velde
Hercules
28:53
14
Adriaan Pelckmans
Turnhout (BEL)
31:15
M35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Raaijmakers
Parthenon
27:29
2
Jeroen van de Markt
Fit
28:02
3
Michel Doeser
Typhoon
28:54
4
Bernd Horsman
Prins Hendrik
29:18
5
Ron Heikoop
Parthenon
29:28
6
Kees Kodde
Passaat
29:59
7
Robin Robart
Passaat
30:08
8
Leen Fortuin
Energie
30:53
9
René Korevaar
Passaat
33:07
10
Martin Heruer
Loopgroep PK
33:35
11
Derk Roest
Avantri
36:38
M45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
27:06
2
René Stam
Scorpio
27:36
3
Hafid Chaaby
Typhoon
27:48
4
Jurgen Gerritsen
Parthenon
28:42
5
Hans de Veer
Oss '78
28:46
6
Erik Klooster
Passaat
29:03
7
Thomas White
Pallas '93
29:24
8
Bart Verberkt
THOR
30:02
9
Johan Roozemond
Altena Road Runners
30:04
10
Aart van Wijk
Passaat
30:16
11
Maarten van Erkel
avVN
30:21
12
Jan van Loenhout
Scorpio
30:27
13
Ron van der Linden
Statina
30:46
14
Arjan Korteland
Passaat
30:57
15
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
31:16
16
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
31:59
17
Geert Dekker
Hercules
33:19
18
Nico Bloemendal
Avantri
33:47
19
Goof van den Heuvel
Typhoon
33:48
20
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigt
34:00
21
Wim Derks
Parthenon
34:03
22
Louis Rutten
Atverni
34:06
23
Rob Stofberg
Clytoneus
34:20
24
Dirk van Kesteren
Atverni
34:23
25
Arie Pankras
Parthenon
34:50
26
Wim van Beuzekom
Avantri
35:16
M55, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico van Lent
Oss '78
30:47
2
Willem Houg
Altena Road Runners
31:33
3
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
31:50
4
Leo Klaasse
Pallas '93
32:06
5
Wim Elshout
avVN
32:25
6
Rob Kruis
Typhoon
33:17
7
Bart van Vliet
avVN
34:05
8
Bauke de Jong
avVN
36:10
9
Piet Huizer
Typhoon
36:12
10
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
36:52
11
Joop Heurter
Altena Road Runners
36:57
12
Johannes de Jong
Parthenon
37:32
13
Ton Bouman
Altena Road Runners
37:49
14
Kees vd Heul
Avantri
38:07
15
Cees Methorst
avVN
38:14
16
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
40:26
17
Rien van Ekeren
Passaat
41:24
18
Gerrit Koerting
Statina
41:42
VSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Passaat
30:10
2
Margriet Zijderlaan
Clytoneus
37:57
V35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Raaijmakers
Parthenon
34:03
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
34:41
3
Gerda Huiskamp
Hercules
34:54
4
Sandra Wormgoor
Statina
41:00
V45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
31:55
2
Anja van Vliet
avVN
35:44
3
Carin van der Ende
Olympus '70
35:54
4
Astrid van der Born
Avantri
37:19
5
Cora Goudswaard
Passaat
38:49
6
Betty Polderman-Nap
Clytoneus
40:07
7
Yvonne Fromm
Parthenon
40:50
8
Corina van der Linden
Statina
41:08
9
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
42:54
MREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henkjan den Braven
Hoogblokland
29:07
2
Gerben van der Jagt
Ede Gld
29:09
3
Raf Vervloessem
Balen
29:42
4
Corne Verhoeven
Werkendam
29:53
5
Albert de Vries
Dordrecht
30:08
6
Peter van Maurik
Hoogblokland
30:55
7
Hans Overbeek
Polsbroek
30:56
8
Stephan van Tussenbroe
Rumpt
30:58
9
Dick Kant
Woudrichem
31:09
10
Peter Mesker
Sliedrecht
31:11
11
Teus van Dijk
Giessenburg
31:22
12
Dik de Groot
Hoogblokland
31:52
13
Maurice Speijer
Meteren
31:55
14
Ronny van der Vliet
Nieuwpoort
32:09
15
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
32:10
16
Jonathan Koutstaal
Hilversum
32:31
17
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
32:32
18
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
32:34
19
Maurice Melotto
Sliedrecht
32:47
20
Frank Diesveld
Leerdam
33:06
21
Wim Kruis
Gorinchem
33:07
22
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
33:13
23
Patrick Verbeek
Werkendam
33:20
24
Achoukhi Mohammed
Gorinchem
33:34
25
Koen van Meeuwen
Utrecht
33:46
26
Johan de Groot
Gorinchem
33:48
27
Hans Verhoeven
Giessenburg
33:50
28
Ron Jansen
Hoornaar
33:56
29
Mark de Boer
Bussum
34:05
30
Adrie Schrijver
Hoornaar
34:07
31
Johan vd Grijn
Ameide
34:19
32
Theo Scholtens
Leerdam
34:32
33
Jos Verlegh
Schoonhoven
34:43
34
Pieter Niesing
Herwijnen
34:54
35
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
34:55
36
Piet van Krieken
Hardinxveld Giessend
35:08
37
Peter van der Valk
Ridderkerk
35:12
38
Rien van der Dussen
Arkel
35:23
39
Wim Gerritsen
Gorinchem
35:26
40
Enrik Taverne
Waardenburg
35:30
41
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
35:39
42
Remon de Groot
Tienhoven Zh
35:40
43
Hugo de Vries
Schoonhoven
35:41
44
Henk Klok
IJsselstein Ut
35:45
45
Winston van Gemd
Rotterdam
35:46
46
Huib Kraaijeveld
Schelluinen
35:47
47
Joop Werson
Eindhoven
35:49
48
Ton Vermeulen
Hoornaar
35:57
49
Gerrit van der Leun
Hoogblokland
35:59
50
Arthur Karreman
Doorn
36:02
51
Ad Slomp
Hoornaar
36:02
52
Gijs Bruynes
Meerkerk
36:04
53
Yared Brokking
Schelluinen
36:16
54
Matthijs Nederlof
Alblasserdam
36:26
55
Theo Schermers
Hardinxveld-Giessend
36:27
56
Gertjan van Pelt
Gorinchem
36:38
57
Willem Krijgsman
Lexmond
36:45
58
Huib den Braven
Hoogblokland
36:58
59
Klaas Verkerk
Molenaarsgraaf
37:18
60
Arie Kleijn
Papendrecht
37:24
61
Jan de Groot
Giessenburg
37:39
62
Casper Koerting
Gorinchem
37:50
63
Onno Hillers
Groot-Ammers
37:54
64
Jaap Buijk
Hardinxveld Giessend
37:57
65
André van Iperen
Heukelum
37:59
66
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
38:00
67
Ton Jongbloed
Lopik
38:01
68
Arie v Meeteren
Groot-Ammers
38:05
69
Aad van der Poell
Schoonhoven
38:07
70
Michiel Pluim
Hekendorp
38:12
71
Ron de Coo
Vianen Ut
38:12
72
Dammes Ros
Meerkerk
38:14
73
André Muilenburg
Gorinchem
38:14
74
Martin Borsje
Papendrecht
38:18
75
Cees van Wingerden
Nieuw-Lekkerland
38:18
76
Andre Veenvliet
Ameide
38:23
77
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
38:25
78
Jacobus van der Hek
Arkel
38:31
79
Jan Froon
Nieuwegein
38:37
80
Wim Verhagen
Gorinchem
38:40
81
Leonard de Jong
Ameide
38:43
82
Bert Rijneveld
Schoonhoven
38:47
83
Gerrit Boogert
Meerkerk
38:59
84
andre struijs
Gorinchem
39:04
85
Rolf Craenen
Raamsdonk
39:09
86
Robert-Jan Honkoop
Sliedrecht
39:10
87
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
39:13
88
Peter de Jong
Gorinchem
39:26
89
Joop Schefferlie
Dalem
39:34
90
Rob de Roo
Lexmond
39:43
91
Eelco Postma
Alblasserdam
39:50
92
Ruud Versluis
Papendrecht
39:55
93
Wim Brandwijk
Brandwijk
39:56
94
Rob van Doorn
Ameide
39:57
95
Herman van Ommen
Papendrecht
40:04
96
Marien van Andel
Langerak Zh
40:05
97
Frans van der Meer
Leerdam
40:08
98
Bogdan Tatomir
Almere
40:09
99
Frans van Oort
Ameide
40:11
100
Christian Larsen
Barendrecht
40:14
101
Sander Roos
Groot-Ammers
40:20
102
Albert Bosma
Groot-Ammers
40:24
103
Gerard Doeland
Giessenburg
40:30
104
Mon Akkerman
Vianen Ut
40:32
105
Marco Barkmeijer
Barendrecht
40:34
106
Peter van der Linden
Leerdam
40:36
107
Dick de Wit
Deil
40:37
108
Erwin van Noord
Barendrecht
40:39
109
Cees Verolme
Dordrecht
40:45
110
Hans Visser
Dordrecht
41:04
111
Douwe Zwep
Stellendam
41:06
112
Gerard Radstaat
Lexmond
41:08
113
Peter van Oosterhout
Made
41:09
114
Percy Witte
Sliedrecht
41:16
115
Paul Visch
Nootdorp
41:31
116
Kees Korteland
Dordrecht
41:42
117
Peter Klomp
Hoornaar
41:46
118
Mark Havik
Gorinchem
41:59
119
Sies Zuur
Sliedrecht
42:07
120
Cees Sins
Oosterhout Nb
42:11
121
Jelmer Hartman
Sliedrecht
42:18
122
Lennard Leenheer
Sliedrecht
42:35
123
Jan Romeijn
Hoornaar
42:36
124
Jos Broere
Hoogblokland
42:53
125
Otto van den Berg
Gorinchem
43:00
126
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
43:01
127
Michel Stasse
Vuren
43:43
128
Ruud van Balkon
Dordrecht
43:49
129
Michel de Valk
Gorinchem
43:49
130
Bas Belder
Leerdam
44:18
131
Hans Snel
Sliedrecht
44:21
132
Jan Vink
Noordeloos
44:24
133
Jack de Jonge
Arkel
44:39
134
Lammert de Jong
Meerkerk
45:05
135
Will Scheper
Papendrecht
45:24
136
Roeland Stegmann
Amsterdam
45:38
137
Frans Bruurmijn
Ameide
45:44
138
Henk Streek
Hendrik Ido Ambacht
45:48
139
Arnold Groenendijk
Ameide
45:50
140
Wouter van Dijk
Gorinchem
45:50
141
Jan Visscher
Papendrecht
45:55
142
Arie Pijpers
Zevenbergen
45:57
143
Cees Stoppelenburg
Papendrecht
45:59
144
Piet Tukker
Gorinchem
46:06
145
Edwin Rozendaal
Goudriaan
46:26
146
Luuk Stegmann
Bleskensgraaf ca
46:42
147
Henk Lodder
Nieuwegein
46:46
148
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
47:04
149
Cornel de Koning
Brandwijk
47:16
150
Sander van Scheijen
Heerhugowaard
48:02
151
Marco van Es
Tienhoven Zh
48:03
152
Martijn Streek
Gorinchem
48:09
153
De Jong
Gorinchem
48:14
154
Corné Roskam
Sliedrecht
48:31
155
Peter van Santen
Gorinchem
49:50
156
Leen van Oosterum
Hellouw
50:05
157
Jos Rietveld
Giessenburg
50:25
158
Leo Blokland
Ameide
50:57
159
Koos van Holstein
Rotterdam
52:06
160
Matthijs de Kort
Sliedrecht
56:17
VREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita Koorevaar
Groot-Ammers
34:02
2
Mirjam van der Hek
Arkel
35:29
3
Yvonne Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
36:11
4
Sylvia Vermeulen
Gorinchem
36:38
5
Danielle van Beusekom
Papendrecht
37:11
6
Wenda Schampaert
Heukelum
38:14
7
Janneke de Bruin
Hardinxveld Giessend
38:22
8
Pauline Ensing
Barendrecht
38:57
9
Maike Gieling
Utrecht
39:34
10
Bea Kolijn
Gorinchem
39:37
11
Rianne van Stenis-Viss
Papendrecht
40:35
12
Christianne Biesheuvel
Gorinchem
41:03
13
Hanneke Huijer
Meerkerk
41:34
14
Jolanda den Haan
Giessenburg
41:35
15
Goverdien den Braven
Hoogblokland
42:23
16
Gerda Oostveen
Meerkerk
42:24
17
Maxime Copsy
Schoonhoven
42:34
18
Annette Koster
Gorinchem
42:41
19
Barbera de Bruin
Goudriaan
43:02
20
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
43:03
21
Nanda Schermers
Hardinxveld Giessend
43:09
22
Anneke Uittenbogaard
Tienhoven Zh
43:31
23
Belinda van der Dussen
Arkel
43:45
24
Anne Kooiman
Hendrik Ido Ambacht
43:51
25
Esther Westerweele
Sliedrecht
43:52
26
Lucretia Eggelmeijer
Sliedrecht
43:54
27
Nelleke Scherpenzeel
Meerkerk
43:55
28
Sandra Jansen
IJsselstein Ut
43:56
29
Tamara Wieles
Leerdam
43:57
30
Marjoleine van den Hov
Gorinchem
44:16
31
Iris van den Heuvel
Tienhoven Zh
44:55
32
Melania van Vught
Schijndel
45:31
33
Nelleke Vonk
Gorinchem
45:36
34
Sandra Twigt
Papendrecht
45:39
35
Virgina Pijpers
Zevenbergen
45:51
36
Susanne van Rees- vd B
Schoonhoven
45:54
37
Lonneke Stoppelenburg
Papendrecht
45:55
38
Wilma Trapman
Schelluinen
46:07
39
Marjolein van Drenth
Gorinchem
46:31
40
Annette Veenvliet
Tienhoven Zh
46:34
41
Desire den Hollander
Gorinchem
46:34
42
Netty Bronkhorst
Vuren
46:39
43
Pleuni de Bruin
Noordeloos
46:41
44
Mariken Stegmann
Groningen
46:41
45
Corrie van Ouden
Goudriaan
47:15
46
Trudi van der Linden
Alblasserdam
47:28
47
Esther van Iperen/Slob
Heukelum
47:30
48
Maria Ellemann
Leerdam
47:51
49
Margreet Overdijk
Leerdam
47:51
50
Karin Wijtmans
Etten-Leur
48:06
51
Joke Rietveld
Giessenburg
48:22
52
Nel van den Heuvel
Tienhoven Zh
48:26
53
Adriana camelia Suson
Almere
48:27
54
Els Flipse
Schoonhoven
48:30
55
Wil Walhout
Vuren
48:56
56
Monique v/d Berg
Vianen Ut
48:59
57
Carin Bakker
Vianen Ut
49:04
58
Erna Bas
Alblasserdam
49:55
59
Marlies Schram
Hendrik-Ido-Ambacht
49:55
60
Heleen van Dijk
Giessenburg
49:59
61
Jannie Duijzer
Hoornaar
50:56
62
Nicole Hendriks
Gorinchem
51:07
63
Marja van Steenis
Vuren
51:08
64
Marijke Butter-Dons
Sliedrecht
51:43
65
Thea van Holten
Ameide
53:07
66
Simche Heringa
Utrecht
56:18
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
12-03-2012 22:51