| | | | | Uitslagenlijst De Baggerloop
Didam - Zondag 4 maart 2012
J8, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Carradin Griemelink
Geesteren Gld
24:53
3
Maarten van Heerikhuiz
Nederhemert
27:13
J10, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ties Saalmink
s Heerenberg
17:29
2
Wirdmer Griemelink
Geesteren Gld
19:01
5
Arend-Jan van Heerikhu
Nederhemert
26:49
6
Stijn van Aalst
Nederhemert
28:41
J12, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M10, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M12, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katie van der Linde
Doetinchem
17:24
M13, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ilene Cleveringa
Heveadorp
18:38
H, RECREANTEN RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jordan Strijbos
Beek gem Montferland
26:21
11
Adriaan Kleinhout
Nijmegen
27:22
19
Gerrit Griemelink
Geesteren Gld
28:05
22
Hans Esselink
Wieringerwerf
28:38
23
Maurice van de Vegt
Huissen
28:54
27
Marcel van de Weerd
Asperen
29:40
28
Henri van de Heijden
Didam
29:42
40
Joris Bootsman
Wieringerwerf
31:05
41
Bertus Thuss
Beek gem Montferland
31:08
43
Gerrit van Heerikhuize
Nederhemert
31:26
45
Leon Hermsen
Beuningen Gld
31:34
54
Yorwin Mentink
Hengelo Gld
32:31
55
Geert van Schooten
Bathmen
32:34
62
Christian Metzlar
Medemblik
33:56
63
Erik van den Berg
Nijmegen
34:02
64
Riquardo Griemelink
Geesteren Gld
34:26
77
Menno Goedhart
Westervoort
36:17
D, RECREANTEN RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Mariette Straub
s Heerenberg
34:13
19
Heidy Elsinghorst
Nijmegen
35:09
27
Maruschka van Marle
Ede Gld
36:28
29
Klaske Hoogstra
Wageningen
36:45
31
Gisella van Helteren
Groesbeek
36:50
33
Annerieke Dasselaar
's-Heerenberg
37:01
38
Desiree Beernink
Etten Gld
38:16
42
Andrera Toonen
's-Heerenberg
41:44
43
Janet Berns-Keurentjes
Etten Gld
41:44
44
Jaqueline Bolder
Doetinchem
44:30
H39, WEDSTRIJD RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeroen Meijer
Wijk bij Duurstede
46:07
11
Joeri Groot Bronsvoort
Bathmen
57:08
12
Vincent van Amerongen
Arnhem
57:10
H49, WEDSTRIJD RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Frank van Eijck
Doetinchem
48:58
8
Floris van Amerongen
Arnhem
51:42
13
Richard Saalmink
s Heerenberg
53:18
21
Tonnie Derksen
Elten (GER)
54:01
22
Hennie van der Cruijse
Gennep
54:07
25
Herbert Rougoor
Breedenbroek
55:13
32
Bennie van der Linde
Doetinchem
56:45
H50, WEDSTRIJD RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Willie van Haren
Overasselt
54:04
6
Henri Polman
Lichtenvoorde
54:49
D, WEDSTRIJD RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
04-03-2012 20:34