Uitslagenlijst Veneboerloop

Drachten - Zaterdag 3 maart 2012

HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Frank Blikslager
Groningen Atletiek
31:12
2
Adriaan Fransen
AAC '61
31:33
3
Wouter Ploeger
AAC '61
32:17
4
Anton Costeris
Phanos
32:46
5
Arne Mulder
BB lopers
33:19
6
Jan Albert Veenema
Horror
33:27
7
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
33:45
8
Riekele Kobes
AV Heerenveen
33:53
9
Hans Lindeboom
BB lopers
34:07
10
Falco Olivier
BB lopers
34:13
11
Merwin Dollison
Artemis
34:27
12
Menco Schuurman
Loopgroep Aart Stigt
34:49
13
René Jaasma
Impala
35:07
14
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
36:01
15
Arjen van der Logt
Groningen Atletiek
36:08
16
Ralf de Jong
Impala
36:24
17
Remco Oost
Loopgroep Astrea
38:25
18
Willem de Haan
Impala
38:50
19
Anton Spinder
Impala
41:46
20
Edwin Keizer
Friesland
44:31
21
Nuwolt
Impala
47:56
HEREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Menno Mud
Tytsjerk
36:17
2
Sander van Tartwijk
Drachten
37:56
3
Jochem Slijkhuis
Groningen
39:30
4
Johan Hiemstra
Drachten
39:42
5
Harm van Duinen
Surhuisterveen
41:44
6
Daniel Elsenga
Groningen
42:17
7
Roelof Postma
Boornbergum
42:38
8
Johannes Bron
Drachten
42:50
9
Wytze Walta
Drachten
46:10
10
Theo Besselink
Drachten
46:14
11
Alnout Koedijk
Drachten
46:14
12
Jan Douwe Zuidema
Damwald
46:30
13
Klaas Struiving
Surhuisterveen
48:10
14
Fokke van Duinen
Surhuisterveen
48:34
15
Niels Vrolijk
Drachten
48:44
16
Peter Veenstra
Surhuisterveen
48:50
17
Sico van der Wal
Drachten
49:41
18
Pieter Zuidema
De Tike
50:32
19
John Teitsma
Drachten
50:42
20
Alex van Riezen
Drachten
50:48
21
Mulder
Drachten
51:02
22
Bob Regnerus
Drachten
51:38
23
Roelof de Groot
Oldekerk
54:10
24
Peter Steppels
Drachten
54:47
25
Peter Terpstra
De Wilp Gn
56:44
26
Jan Barkmeijer
Akkrum
58:20
27
Richard Kalvesubuka
Kampala, UGANDA
1:03:20
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Andrew Larasen
Impala
33:06
2
Jan Venhuizen
AAC '61
33:18
3
Wim Opten
SV Veendam
34:08
4
Benjamin Kok
Impala
34:29
5
Berthold Berger
BB lopers
34:59
6
Saher Yousef
AV Heerenveen
35:08
7
Bennie Thunker
Isala '96
35:10
8
Edwin van Dort
Phanos
35:27
9
Ludy Timmer
AAC '61
36:05
10
Menno Iedema
Impala
36:12
11
Jappie Doller
Friesland
36:54
12
Sieds Wiersma
Impala
37:18
13
A. Huisman
LSV Invictus
37:42
14
Simon Regnerus
Friesland
37:56
15
Foppe van der Heide
Impala
39:24
16
Stefan v/d Wal
Friesland
41:36
17
Robert Oybhagbonha
Impala
44:14
18
Koos Adema
Loopgroep Nienoord
44:39
19
Jouke Jorritsma
Impala
46:19
20
Dick Pluim
Loopgroep Astrea
51:26
21
Dikkie de Vries
Impala
59:18
HR40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Johan Hoogeveen
Drachten
38:02
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
38:03
3
Gerard Dunnink
Steenwijk
38:05
4
Hans Overbeek
Polsbroek
40:10
5
Peter Klokman
Ureterp
41:43
6
Gerard van der Meer
Ureterp
41:49
7
Wilco Berga
41:51
8
Wieberen Jan de Jong
Drachten
42:37
9
Issa Mussa
Drachten
43:02
10
Louis Elsenga
Drachten
43:38
11
Johan Stoppels
Drachten
44:27
12
Wiep van der Heide
Drachten
44:47
13
Gjalt Weistra
Drachten
45:15
14
Hans
Groningen
45:34
15
Siard Aal
Beetsterzwaag
46:34
16
Harold Mous
Beetsterzwaag
47:20
17
Erik van der Pol
Drachten
47:26
18
Jan Iedema
Dokkum
47:38
19
Henk van der Heide
Boornbergum
48:02
20
Gabe Bosma
Drachten
48:57
21
Henk Westerhuis
Drachten
51:28
22
Bert Doosje
Drachten
51:29
23
Jos Jansen
Drachten
53:45
24
Hans Jonker
Drachten
53:50
25
Harry van Wieren
Drachten
55:18
26
Gerard Dijkstra
Ureterp
59:30
27
Erwin Oosterhuis
Drachten
1:00:39
28
Jacob Bos
Gorredijk
1:02:35
29
Mikael Jaspers
Nij Beets
1:03:50
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Reinder de Jonge
AAC '61
35:46
2
Klaas Talma
Impala
36:32
3
Hero Polet
Horror
37:18
4
Henk Por
Groningen
37:41
5
Erik Bakker
Friesland
38:49
6
Chris Draijer
Impala
39:16
7
Marten Bolt
BB lopers
40:00
8
Hans Versteeg
Friesland
40:12
9
Dick Gelderblom
Impala
40:20
10
Jan Driessen
LSV Invictus
40:24
11
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
41:16
12
Gerrit Jepma
Impala
43:14
13
H. de Weerd
Impala
47:08
14
Karst Anema
Friesland
49:43
15
Jakob Veenstra
Friesland
50:11
16
Koos Kip
HAC '63
51:52
17
Piet Kerstholt
Friesland
52:34
18
Piet de Vos
NOP
56:39
19
Hoekman
Friesland
59:05
20
Foeke Idzinga
Friesland
59:54
21
Gerard de Groot
Drachten
1:02:08
HR50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Maarten Hoeksema
Groningen
39:25
2
Jan Bosgraaf
Drachten
45:28
3
Nico Veninga
Wijnjewoude
45:47
4
Rones Spinder
Buitenpost
45:52
5
Peter Bax
Drachten
46:06
6
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
46:33
7
Marten Hiemstra
Drogeham
47:24
8
Henk Nijland
Zuidlaren
48:33
9
Ytzen Terpstra
Heerenveen
49:14
10
Lukas Stoker
Drachten
49:30
11
Jaap Wellenga
Beetsterzwaag
49:58
12
J.T. Noortman
Beetsterzwaag
50:09
13
Albert Vrolijk
Drachten
50:43
14
J. Miedema
Boijl
51:02
15
Bertus Zwerver
Boornbergum
51:19
16
Goos Tuinstra
Drachten
51:27
17
Homme Kalma
Drachten
52:30
18
Jan Panhuis
Leeuwarden
53:07
19
Marcus Klomp
Nij Beets
53:50
20
Hans van Egmond
Drachten
55:08
21
Hans Sietses
Boelenslaan
55:32
22
Siebe Groos
Opeinde
56:22
23
Lubbert Kloosterman
De Westereen
57:16
24
Anne van der Berg
Hurdegaryp
58:03
25
Thijs Schippers
Drachten
58:03
26
Anton Hartwig
Gytsjerk
58:03
27
Siebren Boerma
Garyp
59:10
28
Bonne de Haan
Twijzelerheide
59:17
29
Kees Toet
Drachten
1:00:17
30
Gerard Jansen
Drachten
1:00:45
31
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:03:33
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marieke Falkmann
Groningen Atletiek
34:50
2
Jessica Oosterloo
AAC '61
36:42
3
Marieke van der Vegt
Vitalis
38:10
4
Lizette van der Vegt
Groningen Atletiek
41:24
5
Jacinta Fancel
Lionitas
41:39
6
Jelly van der Kloet
Impala
42:00
7
Anneke de Boer
Horror
42:41
8
Margje Timmerman
BB lopers
42:55
9
Inge van Schaick
Lionitas
43:07
10
Wilma van Galen
Start '78
43:15
11
Brenda de Jong
Impala
44:23
12
Annemiek Watermulder
SV Veendam
44:53
13
Tessa Boot
Horror
45:09
14
Willemina Zandberg
Impala
46:18
15
Wilma de Vries
Loopgroep Astrea
46:44
16
Sandra Sikkema
Impala
48:21
17
Larissa van Essen
PEC 1910
48:51
18
Saakje Regnerus
Friesland
49:45
19
Nanette Caviet
Friesland
1:10:58
VREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Wietske Beenen
Gorredijk
44:44
2
Lydia Ardjosoediro
Leeuwarden
48:56
3
Miranda regnerus
Drachten
51:38
4
Jildou Struiving
Surhuisterveen
55:20
5
Janet de Vries
Drachten
56:36
6
Fransisca Vreeling-Spa
Siegerswoude
57:59
7
Hoekman
Groningen
59:02
8
Elisabeth Boerma
Garyp
59:09
9
Jacolien Kisteman
Drachten
59:19
10
Marijke Herder
Ysbrechtum
1:10:15
VR40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Elise Kool
Loppersum
50:18
2
Geke Driespron
Earnewald
52:34
3
Wimke Atema-Sprenger
Zuidhorn
53:59
4
Gea Huisman
Drachten
56:44
5
Gytha Mijnders
Drachten
56:46
6
Wilma de Vries-Dijks
Jistrum
57:22
7
Angelique Blekkink
Nij Beets
57:26
8
Tjitske Hoekstra
Drachten
59:19
9
Marian Brouwer
Drachten
59:21
10
Aukje Simonides
Drachten
1:00:50
11
Tolleke Walker
Beetsterzwaag
1:02:06
12
Marjan Bijlsma Ruiter
Drachten
1:02:08
13
Adriëtte de Jong
Drachten
1:02:29
14
Joke Gruppen
Drachten
1:09:19
15
Sonja Konijn
Wijnjewoude
1:11:08
VR50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Evelyne Abeln/Avezaat
Smalle Ee
45:14
2
Els ter Schure
Beetsterzwaag
52:01
3
Kiki Boomgaard
De Knipe
52:52
4
Minke Oord
Joure
56:10
5
Roos Boerma
Garyp
59:10
6
Anneke Zandstra
Drachten
59:59
7
Trees Rankenberg
Drachten
59:59
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Yannick Akkerman
Groningen Atletiek
16:10
2
Klaas Medendorp
Nijmegen Atletiek
16:48
3
Robin Wassens
Groningen Atletiek
17:15
4
Bram Buigel
Groningen Atletiek
17:35
5
Patrick Reitsma
Impala
17:37
6
Folkert Visser
Impala
19:41
7
Frank Driessen
LSV Invictus
19:59
HEREC, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Gerk Dijkstra
Nij Beets
19:46
2
Joshua Elsenga
Drachten
19:58
3
Marco Kingma
Kollumerpomp
20:10
4
Albert Allema
Drachten
20:17
5
Robert Snoek
Buitenpost
20:27
6
Fedde Kloosterman
Drachten
20:44
7
Bert Mast
Lippenhuizen
21:31
8
Robert Kingma
Kollumerpomp
22:33
9
Heero van der Veen
Drachten
23:36
10
Patrick Hofstee
Groningen
24:06
11
Henk Stienstra
Drachten
24:15
12
Jaap Klaster
Nij Beets
25:55
13
Simme Travaille
Drachten
26:03
14
Stef Dijkstra
Heerenveen
26:51
15
André Vos
De Veenhoop
27:06
16
Rik Jansen
Drachten
29:43
17
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
30:01
18
A. de Jong
Boornbergum
31:08
19
Wim van Driel
Drachten
31:57
20
Patrick ter Huppen
Meppel
32:56
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marieke Potijk
Vitalis
18:30
2
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
18:47
3
Nynke Visser
Phanos
19:54
4
Nynke Bruinsma
Horror
20:51
5
Anke Zonderland
Impala
22:21
6
Birgit Scheffer
Impala
22:23
VREC, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Nardie Mulder
Zwolle
23:58
2
Rinske Vos
Groningen
24:08
3
Margriet Helfrich
Surhuisterveen
24:14
4
Rachma Wubs
Groningen
26:18
5
Anne Dijkstra
Groningen
26:22
6
Fokje de Vries
Ureterp
26:34
7
Sandra Hodges
Scone (AUS)
26:40
8
Lies ter Beek
Beetsterzwaag
26:41
9
Betty Hamstra
Beetsterzwaag
26:48
10
Karin Stellingwerf
Zwolle
26:54
11
Meenskje van der leij
Kollumerpomp
27:19
12
Sandra van Esveld
Ruinerwold
27:27
13
Vienna von Kriegenberg
Meppel
27:31
14
Elske Visser
Drachten
27:39
15
Kira Stienstra
Drachten
27:40
16
Tineke v.d. Wal
De Tike
28:34
17
Ciska Linders
Drachten
29:22
18
Lenie Wilms
Ureterp
29:22
19
Aukje Kok
Jistrum
29:25
20
Danielle van den Akker
Drachten
29:48
21
Marthilde van den Akke
Drachten
29:48
22
Marlene van der Leeuw
Wijnjewoude
30:38
23
Gerre Mulder-de Graaf
Zwolle
30:42
24
Marijke Westra
Ureterp
30:55
25
Gea van Dijk
Goutum
30:55
26
Zwanny Bos
Gorredijk
30:56
27
Corry van der Vee
Drachtstercompagnie
30:57
28
Saskia van der Gaag
Nij Beets
30:58
29
Anja Mook
Drachten
30:59
30
Annemarie Klomp- Hoget
Nij Beets
31:20
31
Monique Martens
Meppel
32:26
32
Ariana Kuipers
Drachten
33:56
33
Wieke Steenbeek
Drachten
34:03
34
Angela Stoop-Polimeni
Drachten
36:22
35
Werena Tuinstra
Drachten
37:04
36
Alida Polimeni
Gasselte
39:45
37
Arja Stoop
Nij Beets
39:45
JO-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Pjotr ter Doest
Impala
6:00
2
Gijs van der Wijk
Impala
6:01
3
Harm Jan Kootstra
Beetsterzwaag
6:22
4
Florian van der Dussen
Impala
6:48
5
Moos Bootsman
Spartacus
7:27
JO+12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Justin Postma
Impala
4:51
2
Wessel van Trijp
Impala
5:22
3
Corné Dijkstra
Impala
5:31
4
Jelmer Kootstra
Impala
5:38
5
Rense Negenman
Impala
6:04
ME-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
6:12
2
Rixt van der Heide
Impala
6:23
3
Esther van der Pol
Impala
6:26
4
Esther Bijlstra
Impala
6:34
5
Sanne Bijma
Impala
6:47
6
Shanna Tehubijuluw
Drachten
6:59
7
Anna-Bo van der Wal
Impala
7:01
8
Gwenda Struiving
Surhuisterveen
7:04
9
Fiona de Vries
Impala
7:04
10
Emma van Wieren
Impala
7:11
11
Winoa Tehubijuluw
Drachten
7:13
12
Mette van Werven
Impala
7:21
13
Kirsten Schuurman
Impala
8:00
ME+12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Floor Buigel
Groningen Atletiek
5:30
2
Cato Bontekoe
Impala
5:39
3
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
5:43
4
Marinde Schuitema
Uithuizen
5:53
5
Ingrid Adema
Impala
6:44
6
Marrit van der Heide
Impala
9:20
7
Edina
Impala
9:21
www.uitslagen.nl
03-03-2012 00:00