Uitslagenlijst ACO Van Elderen crosscompetitie 2011-2012

Arrien - Zaterdag 18 februari 2012

M12-, 1,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorick Rijkeboer
ACO van Elderen
6:23
2
Justin Ronde
Ommen
6:34
3
Ingmar Bouwman
ACO van Elderen
6:59
4
Roy Ruitenberg
ACO van Elderen
7:46
5
Tim Wolters
ACO van Elderen
8:02
6
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
8:08
7
Ruben Steenbergen
AV Rijssen
8:15
V12-, 1,5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Ruitenberg
ACO van Elderen
7:01
M16-, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
AV Twenterand
11:08
2
Nick Marsman
ACO van Elderen
11:32
3
Marc Averesch
RIjssen
11:40
4
Ruben Koppelman
AV Twenterand
12:01
5
Roy van Os
Atletics Nijverdal
13:50
6
Leon Ruitenberg
Dalfsen
14:18
7
Jari Kouwen
ACO van Elderen
14:25
8
Jelmar Mol
Hac '63
14:26
9
Jeroen Makkinga
ACO van Elderen
14:31
10
Giorgio Kampman
ACO van Elderen
20:13
V16-, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
12:16
2
Sanne Averesch
AV Rijssen
12:46
3
Allisha Hendriks
Ommen
13:46
4
Eva Gnodde
ACO van Elderen
13:55
M35-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Vries
Hengelo
19:10
2
Martin Breunissen
ACO van Elderen
19:17
3
Rene Ramaker
Spurt 88
19:37
4
Marino Nieuwhof
Papendrecht
19:41
5
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
20:37
6
Lucas van Rees
Zwolle
24:55
7
Anne Smelt
Hac '63
25:17
V35-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savanna Warmink
ACO van Elderen
22:41
2
Yvonne Meijer
ACO van Elderen
22:57
3
Aline Kootstra
ACO van Elderen
23:50
4
Jorijn Brandsma
Wezep
26:37
5
Mariska Russcher
Rouveen
33:33
M50-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Stegeman
ACO van Elderen
19:52
2
S. Strik
Nijverdal
20:10
3
Michiel Huzen
AG '85
20:18
4
R. de Boer
Spurt 88
21:26
5
Johan STeenbergen
AV Rijssen
21:40
6
Henk Jan Meijer
Hardenberg
23:41
7
Klaas Jonkman
Kerkenveld
23:48
8
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
24:03
9
Mathieu van der Veen
ACO van Elderen
24:44
10
Han van der Vegt
ACO van Elderen
25:21
11
Irjan Hekman
ACO van Elderen
25:31
12
Gerbrand Bouwhuis
Ommen
26:47
13
Karel Wilpstra
Hac '63
36:33
V50-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlien Harms
Wijk bij Duurstede
21:37
2
Giny Dunnewind
ACO van Elderen
23:20
3
Alie Boessenkool
ACO van Elderen
27:58
4
Marita Hartholt
ACO van Elderen
31:48
5
Marleen Boessenkool
Staphorst
33:37
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Woudenberg
21:24
2
Herman Overmars
ACO van Elderen
24:34
3
Jan Otten
Nieuwleusen
24:39
4
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
25:12
5
Bert Kikkert
Hoogeveen
25:15
6
Marco Vlaming
ACO van Elderen
25:55
7
A. Koetsier
AV Holten
34:11
V50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
ACO van Elderen
24:35
2
Marry de Lange
ACO van Elderen
26:54
3
Reina Kwant
Hasselt
29:18
4
Ella Herbrink
ACO van Elderen
29:28
M35-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Lindeboom
BB Lopers
34:30
2
Fako Olivier
BB Lopers
35:25
3
Erik Slomp
BB Lopers
35:36
4
Henry Visscher
BB Lopers
35:41
5
Mark Hakbijl
BB Lopers
36:41
6
Niek Linckens
ACO van Elderen
37:49
7
Kees Martens
ACO van Elderen
44:52
8
Han Kemink
Schuinesloot
49:41
V35-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alieke Vos
Nieuweroord
49:31
2
Tamara Vasilica
Nunspeet
51:28
3
Moniek Pieters
Nieuwlande
59:42
M50-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berthold Berger
BB Lopers
35:08
2
Martijn Schakelaar
Hattem
35:48
3
Bennie Thünker
Kampen
35:53
4
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
37:09
5
M. Saathof
Nijverdal
37:27
6
Peter Ligthart
38:41
7
Bert Ruitenberg
Dalfsen
38:58
8
Wim Ramaker
Spurt 88
39:08
9
Jan Eikelboom
ACO van Elderen
40:07
10
Sipko Knol
Hardenberg
40:58
11
Bernhard Kootstra
ACO van Elderen
41:01
12
Bram Veltien
Lemelervelt
42:36
13
Mark Weekamp
ACO van Elderen
44:56
14
Roel Otten
Spurt 88
46:01
15
Alex Grootemassink
ACO van Elderen
46:20
16
Rene Gerner
ACO van Elderen
47:45
V50-, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Besten
ACO van Elderen
46:21
2
Ina ter Steege
AV Rijssen
52:09
3
Sonja Braakman
ACO van Elderen
53:42
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Veurink
Ommen
37:43
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
40:13
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:16
4
A. Poelman
Zwolle
40:49
5
Petras Kavaliauskas
Dedemsvaart
41:15
6
Timo Verburg
Olst
43:23
7
Dick Aalderink
ACO van Elderen
44:07
8
Jan Timmerman
Hardenberg
44:23
9
Alfons Schokker
ACO van Elderen
45:57
10
Evert Vos
Nieuweroord
47:56
11
Jan Fransen
Hasselt
48:38
12
Tonny Holleboom
Broekland
48:39
13
Jan Stuiver
Zwolle
51:10
14
W. Mouwer
Nunspeet
51:28
15
Frits Lautenbag
Hattem
52:27
16
Co van der Sluis
ACO van Elderen
52:53
17
Karst Schoonewille
53:06
18
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:07
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke Lubberdink
Vriezenveen
49:33
2
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
58:47
Graag tot ziens bij een volgende wedstrijd van ACO van Elderen!
www.uitslagen.nl
23-02-2012 22:01